PDA

Zobacz pełną wersję : Jak to jest z identyfikatorami???

darro
24-08-2003, 23:01
:hmm: Jestem spoza Wa-wy ale zaczynam tam studia od pażdziernika, nie wiem tylko jak to jest z tymi identyfikatorami. Ile czasu potrzeba na wyrobienie takiego, bo mam zamiar wpadać na mecze. I jeszcze jedno dlaczego wprowadzono takie utrudnienia dla zwiedzających Wa-wę przecierz jeżeli ktoś przyjeżdża do Wa-wy to może chciałby wpaść na mecz, ale nie może bo nie ma identyfikatora (chyba że jest kibicem drużyny przyjezdnej).
Za wszelkie wyczerpujące odpowiedzi z góry dziękuję:-)

Mrk
24-08-2003, 23:03
JUż 2 lata chyba nie ma identyfikatorów!! Możesz wpadać na mecz w każdej chwili z kimkolwiek chcesz!

pozdro

dyha
24-08-2003, 23:04
8- 8- 8- chyba pisales ten post z rok temu , albo piles 8-
:hmm: Identyfikatorów już niema

Adiq
24-08-2003, 23:04
Na mecze Legii u siebie nie potrzeba żadnych identyfikatorów!

yusta
24-08-2003, 23:09

Dyha nie każdy jest na bieżąco, a forum jest między innymi od tego by sie takich rzeczy dowiedzieć.

dyha
24-08-2003, 23:12

Dyha nie każdy jest na bieżąco, a forum jest między innymi od tego by sie takich rzeczy dowiedzieć.

no spoko , ale zdziwil mnie ten post , bo identyfikatory to juz sami wiecie :D a co do Ciebie yustysiu to ja nadal czekam na wyslanie fotki an mail :) czekam na nią :D

Sharn
24-08-2003, 23:13

On jest z Zamościa, może nie wiedzieć.

dyha
24-08-2003, 23:14

On jest z Zamościa, może nie wiedzieć.

Ja jestem z Jasienia , sugerujesz ze mieszkańcy Zamościa są ini niz mieszkancy innych miast ? '8 :rotfl:

Sharn
24-08-2003, 23:25
Nie sugeruję - jeśli się nie ma np. dostepu do netu to nie wszystko się wie. Zresztą zapewniam Cię że i Ty nie wiesz pewnie mnóstwa rzeczy, bo przez net nie o wszystkim się pisze.

dyha
24-08-2003, 23:28
Nie sugeruję - jeśli się nie ma np. dostepu do netu to nie wszystko się wie. Zresztą zapewniam Cię że i Ty nie wiesz pewnie mnóstwa rzeczy, bo przez net nie o wszystkim się pisze.

Sharn ja wiem , bo o wszystkim wiedziec nie można . Ale dla mnie np rzecz jak karnety to oczywista sprawa , i pisalo o tym chocb w NL

pozrdawiam

Mrk
24-08-2003, 23:39
a co do Ciebie yustysiu to ja nadal czekam na wyslanie fotki an mail :) czekam na nią :D

hehe - widzę, że zaczyna nam się forumowy romans :rotfl:

yusta
24-08-2003, 23:42
a co do Ciebie yustysiu to ja nadal czekam na wyslanie fotki an mail :) czekam na nią :D

To nie czekaj, bo się nie doczekasz.....

Mrk
24-08-2003, 23:45

ah te kobiety - tylko wodzą za nos biednych chłopców :buhaha:
Dało się wyczuć złośc w tym poście :rotfl:

dyha
24-08-2003, 23:45

ah te kobiety - tylko wodzą za nos biednych chłopców :buhaha:
Dało się wyczuć złośc w tym poście :rotfl:

ano :) Ah te kobiety :D