PDA

Zobacz pełną wersję : Do Drogiej ŻYLETY i Nietylko

RaDeQ
24-08-2003, 22:44
Witam wszystkich
ostatnio wymyśliłem ja sam fajną przyśpiewke którą morzna by było wyśpiewać na żylecie sami popatrzcie co o tym myślicie.
"NIEBOJE SIĘ GDY CIEMNO JEST JESTEM KIBICEM CWKS" :) :) :)

ange(L)
24-08-2003, 22:47
jak dla mnie naprawde fajna....juz slysze ja w myslach spiewana przez tysiace kibicow na stadionie :)

dyha
24-08-2003, 22:48
Witam wszystkich
ostatnio wymyśliłem ja sam fajną przyśpiewke którą morzna by było wyśpiewać na żylecie sami popatrzcie co o tym myślicie.

Ja bym dał "GDY CIEMNO JEST NIE BOJE SIE JESTEM KIBICEM KP" '8 :rotfl:

arczi
24-08-2003, 22:54
Nie boje się gdy ciemno jest, światło na Legię prowadzi mnie :> to jest fajniejsze...

Lakers
24-08-2003, 22:55
nie boje sie gdy ciemno jest , tata na Legią prowadzi mnie ;)

RaDeQ
24-08-2003, 22:57
Morze być jeszcze
nieboje się gdy zimno jest jestem kibicem CWKS!!!!

dyha
24-08-2003, 23:00
Witam wszystkich

co za składnia :rotfl: ahhhh powrót do przesłości '8

Raffi
24-08-2003, 23:22
Hehe, można by ruszyć temat '8 Nawet zabawnie brzmi, można rozbudowywać itd. W porzo '8

emde
24-08-2003, 23:22
Nie boje się gdy ciemno jest, światło na Legię prowadzi mnie :> to jest fajniejsze...

albo
Nie boje sie gdy ciemno jest serce na Legie prowadzi mnie...

yusta
24-08-2003, 23:24
Witam wszystkich

co za składnia :rotfl: ahhhh powrót to przesłości '8

Spójrz na swoją najpierw :rotfl:

*PRZEMO*
24-08-2003, 23:27
no jak dla mnie bomba.. fdajnie brzmi..
jestem na tak ;)

ange(L)
24-08-2003, 23:28

to jest super :+:

Aureliusz
24-08-2003, 23:34
Witam wszystkich

Po pierwsze, to chyba nie Ty ją wymysliłeś, bo już to kiedyś gdzieś słyszałem.

Po drugie, to ja mówię Nie. Nie podoba mi sie, jak piosenki religijne przerabia się na stadionowe.

RaDeQ
25-08-2003, 00:25
Wierzcie mi na słowo Bracia Legionisci że to ja wymyśliłem
a niepodoba to chyba tylko tobie na 9 osób:D więc niejest tak źle:D :) :) :)

Aureliusz
25-08-2003, 00:40
1. A kiedy ją może wymyśliłeś? A może po prostu kilka osób wymyśliło ją niezależnie od siebie? :hmm:
2. Już nie tylko mnie. Jest nas już 3 :)
3. W tym, że mi się nie podoba chodzi mi o melodię (jeszcze raz powtarzam, śpiewa się ją w kościołach), a nie treść.

Adis
25-08-2003, 00:47
...

rkwa
25-08-2003, 01:31
dla mnie hujowka - jestem na NIE

MaxxxiM
25-08-2003, 10:22
z kosciolow to zdaje sie "wyprowadzil" piosenke Litza wraz ze swoim ulubionym zespolem Warka Noego :D
tekst moze i ok, ale kojarzy sie z kosciolem i arka n. wiec moim zdaniem odpada.

Grochów
25-08-2003, 12:18
Nawet dobre,no niezłe..
"nie boje się gdy ciemno jest blask jupiterów prowadzi mnie"

Nova
25-08-2003, 12:19

Całkiem sam ją wymyśliłeś?!No zdolna bestja z Ciebie!U nas już od dawna było:"Nie boję się gdy karny jest,Norbert Tyrajski poradzi se"

MaxxxiM
25-08-2003, 13:10

Całkiem sam ją wymyśliłeś?!No zdolna bestja z Ciebie!U nas już od dawna było:"Nie boję się gdy karny jest,Norbert Tyrajski poradzi se"

no i Litza jest Poznaniakiem :) wszystko jasne.

Keleborn
25-08-2003, 14:52
Arka Noego to nie to samo co kościół, a piosenka jest .... zabawna w tym wykoniu, rok temu paru kolesi śpiewało ją w stronę karetki pogotowia po jakimś meczu.

Do śpiewania stadionowego - raczej nie.

Aureliusz
25-08-2003, 16:42
Arka Noego to nie to samo co kościół, a piosenka jest .... zabawna w tym wykoniu, rok temu paru kolesi śpiewało ją w stronę karetki pogotowia po jakimś meczu.

Do śpiewania stadionowego - raczej nie.

Może nie to samo, ale faktem jest, że śpiewa piosenki religijne lub nawołujace do religijności.
A już całkowitym przegięciem, jest wg mnie, piosenka "błogosławione browary warszawskie". Pamiętam jak ktoś zarzucił: "błogosławione browary warszawskie i błogosławione wędki teleskopowe" Qrwa to jest po prostu żałosne. Jak słyszę to na stadionie to się nie przyłączam do śpiewu i kwituje to milczeniem. Głupota.

ems
25-08-2003, 16:58
ja z reguly spiewam tylko blogoslawione bro... bo reszta to wybitny fristajl glupoty

dyha
25-08-2003, 17:08
1. A kiedy ją może wymyśliłeś? A może po prostu kilka osób wymyśliło ją niezależnie od siebie? :hmm:
2. Już nie tylko mnie. Jest nas już 3 :)
3. W tym, że mi się nie podoba chodzi mi o melodię (jeszcze raz powtarzam, śpiewa się ją w kościołach), a nie treść.

Już jest nas ośmiu :)

Jacol
25-08-2003, 19:59
Jak dla mnie to jest troche zbyt banalna, taka jest moja opinia. Rownie dobrze mozemy ulozyc cos na wzor Apelu Jasnogorskiego itd. itd. Najlepiej jesli melodia piosenki ktora spiewamy byla badz jest jakims hiciorem!

To tyle!

peabe(L)
25-08-2003, 20:02
abstrahujac od spraw religijnych, to uwazam, ze sama melodia tej przyspiewki jest taka niestadionowa.
brakuje jej mocy, jesli wiecie co mam na mysli :)

jestem na nie

*PRZEMO*
25-08-2003, 20:10
nawiazujac do linku z tematu o humorze (http://www.lech.poznan.pl/news/lech.mpg) proponuje piosnke..
"A wszystko to bo LEgie kocham i nie wiem jak bez ciebie moglbym zyc" :buhaha: :buhaha: :buhaha: :rotfl:

marecki
25-08-2003, 20:11
Jeżeli to ma być śpiewane na stadionie to jestem zdecydowanie na nie, a jeżeli ktoś ma chęć sobie to śpiewać we własnym gronie (Łęczna :D ) to luzik.

:rotfl:

A czego my nie spiewamy jak pochlejemy ...zadna piosenka nam nie straszna :buhaha:

Bonhart
25-08-2003, 21:10
Sorrki moze troche nie na temat, ale tez o przyspiewkach -
- uwazam ze powinno sie wrocic do spiewania starego dobrego hitu "W tramwaju jest tlok... itd". I wreszcie rozwiazac problem strzelcow bramek w tej piosence, bo po "CWKS do boju Legia Warszawa" zawsze nastepuje jakis belkot :fu: Proponuje: "dwie bramki Garcia i dwie Saganowski i Legia ma Mistrza Polski" :) Zamiast Garcii moze byc Svitlica, chyba ze sie wypnie :zly: i wyjedzie. Co wy na to?

MaxyM
25-08-2003, 21:13
To jest nie do zrealizowania... Ewentualnie spiker na stadionie może pomóc. ;)

Labec
25-08-2003, 21:15
- uwazam ze powinno sie wrocic do spiewania starego dobrego hitu "W tramwaju jest tlok... itd". I wreszcie rozwiazac problem strzelcow bramek w tej piosence, bo po "CWKS do boju Legia Warszawa" zawsze nastepuje jakis belkot :fu: Proponuje: "dwie bramki Garcia i dwie Saganowski i Legia ma Mistrza Polski" :) Zamiast Garcii moze byc Svitlica, chyba ze sie wypnie :zly: i wyjedzie. Co wy na to?

Na meczu z Górnikiem Łeczna R. kulturalnie wywrzeszczał że śpiewamy "...Zieliński i dwie Sokołowski..." o ile go dobrze usłyszałem bo siedziałem dość daleko.

PRASKI
25-08-2003, 21:22
i tak nic nie przebije cziłały (czy jakoś tak ) :rotfl: :fu:

Bonhart
25-08-2003, 21:43

Na meczu z Górnikiem Łeczna R. kulturalnie wywrzeszczał że śpiewamy "...Zieliński i dwie Sokołowski..." o ile go dobrze usłyszałem bo siedziałem dość daleko.

O! Ja siedzialem pewnie jeszcze dalej bo slyszalem tylko jakies beczenie megafonu. Dla mnie moze byc Zielinski i Sokolowski byleby cos ustalic. Ja osobiscie uwazam ze ta przyspiewka chociaz leciwa jest naprawde ekstra.

Bonhart
25-08-2003, 21:46

Co nie do zrealizowania??? 8- Trzeba tylko na kazdym meczu zaspiewac to kilka razy i bedzie gitara :) Oczywiscie ze ten co to zapoda krzyknie tez co spiewac. Tak jak podobno robil to Rozyk. Wiecej wiary, dobry czlowieku! '8

MaxyM
25-08-2003, 21:50

Co nie do zrealizowania??? 8- Trzeba tylko na kazdym meczu zaspiewac to kilka razy i bedzie gitara :) Oczywiscie ze ten co to zapoda krzyknie tez co spiewac. Tak jak podobno robil to Rozyk. Wiecej wiary, dobry czlowieku! '8

Tak, tak, ja się drę, co innego, typ po lewej, co innego, człowiek po prawej jeszcze inaczej, a dookoła to już armagedon. '8

Mini
25-08-2003, 21:57
uff wreszcie ten durny net zadziałał.
piosenka a raczej to jedno zdanie mi się nie podoba.zdecydowanie fajniej brzmią przyśpiewki z basketu bądż "Legia gol ale ale" z gorzyc.
nie lubię arki.nieważne czy to gdynia nowa sól czy noego.

peabe(L)
25-08-2003, 22:38

ja siedzialem blisko i potwierdzam, ze uslyszales dobrze :). i nawet fajnie to wychodzilo na Lecznej jak wszyscy podchwycili.
Za to wczoraj czeski film :) kazdy swoje.

Bonhart
25-08-2003, 23:05

ja siedzialem blisko i potwierdzam, ze uslyszales dobrze :). i nawet fajnie to wychodzilo na Lecznej jak wszyscy podchwycili.

I o to wlasnie chodzi - kibice nie sluchaja samych siebie tylko rycza wnieboglosy. Ja w wiekszosci wypadkow mam wrazenie, ze u nas ilosc rzadko przechodzi w jakosc. Dlatego wlasnie mysle, ze mogloby cos zmienic wprowadzenie kilku bebnow. W Hiszpanii to zdalo egzamin, a tam sa wieksze stadiony, wiec dlaczego u nas ma sie nie sprawdzic? :)
Btw. pamietam jak przyjechala Vicenza i prowadzacy doping Wloch mial super megafon, ktory bylo slychac na calym stadionie. A tego szajsu przez ktory zapodaje Rozyk w ogole nie bylo slychac (przynajmniej tam gdzie ja siedzialem). Moze warto by to zmienic?

d.a.r.o.
27-08-2003, 22:32

I o to wlasnie chodzi - kibice nie sluchaja samych siebie tylko rycza wnieboglosy. Ja w wiekszosci wypadkow mam wrazenie, ze u nas ilosc rzadko przechodzi w jakosc. Dlatego wlasnie mysle, ze mogloby cos zmienic wprowadzenie kilku bebnow. W Hiszpanii to zdalo egzamin, a tam sa wieksze stadiony, wiec dlaczego u nas ma sie nie sprawdzic? :)
Btw. pamietam jak przyjechala Vicenza i prowadzacy doping Wloch mial super megafon, ktory bylo slychac na calym stadionie. A tego szajsu przez ktory zapodaje Rozyk w ogole nie bylo slychac (przynajmniej tam gdzie ja siedzialem). Moze warto by to zmienic?

Mądre słowa- to że Różyk korzysta z megafonu można tylko zobaczyć bo napewno nie usłyszeć! No chyba że sie stoi gdzieś b. blisko niego.

rkwa
28-08-2003, 06:37
ilosc w naszym przypadku zdecydowanie nie przeklada sie na jakosc /przykladem-wyjazdy/ z kazdym sezonem coraz gorzej u nas z dopingiem.
ja na Ksp siedzialem na 'i' i spiewalem '...Zielinski i 2 Sokolowski ' a wszyscy w okolo spiewali 'la la la la la la i Legia ma Mistrza Polski'

pozdro.

Bonhart
29-08-2003, 12:53
Zastanawialem sie ostatnio nad tym "w tramwaju jest tlok".
Moze mozna by poprosic kogos z NL, zeby wydrukowali co
spiewac. Duzo ludzi ich czyta, moze wiec trafiloby to do szerszej
rzeszy stadionowych krzykaczy '8
Pozdrawiam
Dzis dajmy z siebie wszystko!

mike
30-08-2003, 17:53
piosenka ok.
ale potwierdzam wypowiedz ktoregos z przedmowcy, ze powinno sie opierac na wiekszych hiciorach, ja proponuje Moonlight Shadow :) z tego chyba nic nie ma? a na Shalke orkiestra (Shalke, nie nasza) tak ladnie to grala :) Ruszcie baniakami i wymyslcie jakiegos ryma na Moonlight Shadow:)
Slyszalem R. - bylo 2 Zielisnki 2 Sokolowski i sporo osob tak spiewalo, a inni niech sobie przeczytaja w NL (tak jak post wyzej - niech ktos sie zwroci do nich z uprzejma prosba o wydrukowanie tego)

qwerty1234
30-08-2003, 18:11
Ja jestem kolejny na NIE ponieważ melodia kojarzy się z kościołem... 8-

Bonhart
30-08-2003, 20:38

Ktora melodia ci sie tak kojarzy do diaska! '8

qwerty1234
30-08-2003, 20:40

No ta Barki Noego :)
Jeszcze powinniśmy sie złapać za ręce i bujać.... 8-

Bonhart
30-08-2003, 20:42
piosenka ok.
ale potwierdzam wypowiedz ktoregos z przedmowcy, ze powinno sie opierac na wiekszych hiciorach, ja proponuje Moonlight Shadow :) z tego chyba nic nie ma? a na Shalke orkiestra (Shalke, nie nasza) tak ladnie to grala :) Ruszcie baniakami i wymyslcie jakiegos ryma na Moonlight Shadow:)
Slyszalem R. - bylo 2 Zielisnki 2 Sokolowski i sporo osob tak spiewalo, a inni niech sobie przeczytaja w NL (tak jak post wyzej - niech ktos sie zwroci do nich z uprzejma prosba o wydrukowanie tego)

Sporo spiewalo ale slyszalem niejednego typa ktory spiewal "dwie bramki Zielinski, dwie bramki Saganowski" lub cos w tym rodzaju :fu: :fu: :fu:
Teraz kiedy jest to naglosnienie, mozna to wykorzystac i niektorym uswiadomic. No i odspiewac na przyklad przed meczem. :) Niestety niektorych nie da sie inaczej nauczyc :/

Bonhart
30-08-2003, 20:45

Ufff... juz myslalem ze kojarzy ci sie tak "w tramwaju jest tlok" :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Kurde... tydzien temu bylem w kosciele i nie slyszalem :D

mike
30-08-2003, 22:50

Ufff... juz myslalem ze kojarzy ci sie tak "w tramwaju jest tlok" :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Kurde... tydzien temu bylem w kosciele i nie slyszalem :D

ROTFL :rotfl: . Wyobraz sobie, ze na rozpoczecie mszy wierni spiewaja:
W pociagu jest tlok
w tramwaju jest tlok
Wierni do kosciola jada

yusta
30-08-2003, 23:26
piosenka ok.

Ja mogę się zwrócić tylko jaką wersje ustalamy??? Co z Saganowskim? Nie może być: dwie bramki Zieliński i dwie Saganowski?

Nazgul
30-08-2003, 23:54
Ja mogę się zwrócić tylko jaką wersje ustalamy??? Co z Saganowskim? Nie może być: dwie bramki Zieliński i dwie Saganowski?

Jak zaczynałem chodzić na Legie to było: "Dwie bramki Majewski, dwie bramki Topolski" - a to byli przecież obrońcy - więc Ziel też może być - czemu nie? :)

Tupcia
04-09-2003, 23:59
Mnei tam nei przeszkadza, że to się kojarzy z kościołem. W koncu Arka Noego to nie jest schola! (patrz:chór koscielny)... błogosławione browary warszawskie to moim zdaniem trochę co innego, bo nabijanie sie ogółem z mszy... podobnie jak "idzcie ofiary z koscioła..." zresztą, nieważne.
Ej - to trzeba faktycznie kombinowac jakieś takei hiciory stare i przerobić. Nowe tez mogą być.... np. do "zawsze tam gdzie ty" mozna cos fajnego wymyslec. albo nie wiem, 'show must go on' (np. hej legia goooool).. Dobra, kombinujmy drodzy Państwo!
Pozdrawiam!

Mika(L)
29-11-2003, 20:06

to jest super :+:

Faktycznie...Mi tez sie podoba ! '8

MTP
30-11-2003, 22:18
Jeszcze komunie wprowadzmy i kazanie.A o opłatach na tace nie zapomnijmy.Nie porównujcie Błogosławionych browarów bo R i jacyś inni wrzucają jakięś "cycki Kaśki Figury" "krasule leppera" itp.A jak to powstawało to wrzucano kibicowkie txty.

Bonhart
30-11-2003, 22:26
A co sadzicie o melodii "Amazing Grace" tylko spiewanej nieco szybciej
iz klaskaniem? Czy nie bylaby to dobra melodia na jakas fajna piosenke?

MaK_ŁuKóW
06-12-2003, 19:53
przeciez mamy juz kilka przyspiewek (ja kocham Legię la....,goool hej legia gol hej legia gol hej legia gol!!!,Legiaaaa Warszawaaaa aejajao...) do tego dojda zwykle piosenki i juz mamy caly repertuar.Mi osobiscie sie nie podoba nie wiem co w niej jest takiego fajnego :hmm: