PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Lech

bad
24-08-2003, 21:48
Lech na Legii- to są mecze warte oglądania...

Kakarotto
24-08-2003, 22:12
Mecz z Lechem zapowiada sie bardzo ciekawie - Legia dzisiaj wygrala Lech wygral wczoraj, wiec zapowiada sie wspaniale widowisko ;)

[marcin]
25-08-2003, 15:46
Świerczewski jest przecietnym pilkarzem jak narazie ale brak mu formy
a co do naszych srodkowych to nie ma co on sie rowanac wczoraj zagrali spanialy mecz

zborek
25-08-2003, 16:12
Od strony sportowej zdecydowanym faworytem jestesmy MY!, bez problemu osiagniemy rezultat jak na wiosne w zeszlym sezonie(2:0), Lechowi kiepsko bedzie sie gralo na Lazienkowskiej, poza tym nasza druzyna wyraznie odbudowywuje forme!!! Widac to bylo wczoraj. Jesli wiec akcja transparentowa wypali, oprawa jak zwykle na Lechu bedzie ekstra i pilkarze Legii pokaza na co ich stac bedziemy swiadkami wspanialego widowiska!!!!

C@mo
25-08-2003, 17:04
Legia i Lech się wrescie przełamały więc zapowiada się ciekawy mecz zwłaszcza ze kadrowo Lech jest silniejszy niz jego dotychczasowe wyniki

stawiam na 2:0 dwie bramki Sagana

Jacol
25-08-2003, 19:37
]Świerczewski jest przecietnym pilkarzem jak narazie ale brak mu formy
a co do naszych srodkowych to nie ma co on sie rowanac wczoraj zagrali spanialy mecz

Oj nie wydaje mi sie... w ostatnim meczu z Wisla P. pokazal kilka ciekawych zagran. W Lech bedzie mial okazje rozwinac skrzydla. No ale Vuko i Surma w piatek zaprezentuja mu swoj nieprzecietny kunszt! Kto z tego pojedynku wyjdzie zwyciesko? Smiem twierdzic, ze nas panowie legionisci :)

Kubas
25-08-2003, 20:45
Wspaniały jak wspaniały.moim zdaniem był to przeciętny mecz naszych dwóch rozgrywających.ale fakt Vuko trzeba pochwalić wyszedł mu stzrał zycia

MaxyM
25-08-2003, 21:06
Mam nadzieję, że zwycięstwo nad Polonią doda im skrzydeł, bo w przeciwnym razie marnie widzę konfrontacje Legii z Lechem pod względem sportowym.
Oby Vukovic wziął się w końcu do roboty jak zza dawnych czasów, bo jak on jest bez formy i pomysłu, to cała druga linia gra beznadziejnie, a co za tym idzie przód, który nas w ostatnim czasie nie rozpieszcza, nie wspominając o obronie.

Mini
25-08-2003, 23:48
na szczescie lech błyszczy tak samo jak Legia więc tak bardzo bym sie ich nie obawiał.zastanawia mnie tylko co potem? kiedy przyjadą do nas wisła groclin które nie będą murować bramki jak łęczna i kurwy.

Mazi
26-08-2003, 17:48
Ja powiem tak : będzie ciężko ( a nawet i bardzo ),ale wierzę ,że przy wspaniałym dopingu - który doda naszym kopaczom skrzydeł , Legia wygra z Lechem 3:1 , po dramatycznym meczu ... :) .
Trzeciego gola strzeli Stanko ...

Kempes
26-08-2003, 18:24
hm teoretycznie Lech jest mocniejszy od Polonii kadrowo , jak wiadomo z czarnymi łatwo nie było ,tak wiec szczerze obawiam sie bardzo remisu i spodziewam sie kolejnego meczu z niewielką iloscią bramek.

Oby co było podkreslone wyzej wygrana w derbach dodała pilkarzom skrzydeł no i nasz doping był na maksymalnym poziomie co pozwoli ''naszym'' zrobić pogrzeb poznańskim '8

moj optymizm jak zwykle narasta w miare zblizania sie meczu ;)

MaxxxiM
26-08-2003, 18:52
ja mysle ze chlopaki sie powoli rozkrecaja (jak zwykle) i wygrają z Lechem. potezny doping dla Legionistwo i bedzie dobrze. Zwyciestwo musi byc, po prostu musi !!!

Yevaud
27-08-2003, 10:15
hm teoretycznie Lech jest mocniejszy od Polonii kadrowo , jak wiadomo z czarnymi łatwo nie było ,tak wiec szczerze obawiam sie bardzo remisu i spodziewam sie kolejnego meczu z niewielką iloscią bramek.

To może nawet nie być dla nas takie złe.
Siła Lecha leży w jego grze ofensywnej. To oznacza, że Lech się bardziej otworzy niż Odra (grająca 1 napastnikiem), Łęczna, czy Polonia. O bramki dla nas będzie łatwiej.
Z drugiej strony trochę strach, że nasza obrona nie wytrzyma, ale skoro Jóźwiak pauzuje, to może będzie mocniejsza niż dotąd.

junior
28-08-2003, 23:25
Jak teraz nie będziemy wygrywać to znowu wiosną zabraknie punktów.

Joker
29-08-2003, 14:28
Bedzie bardzo bardzo ciezko! Lech ma naprawde fajny sklad. remis bedzie naszym sukcesem. No cóz trzeba wierzyc do konca ze jednak Legia wygra!!

Ultra LW
29-08-2003, 15:14
Vuković wkońcu gra trochę lepiej, wysokie noty za mecz z Tłokami a i z polonusami źle nie zagrał. No i ta bramka - cycuś malina! ;)
Vuko porowadzi nas do zwycięstwa! A my dajmy z siebie wszystko!!!

Spansz
29-08-2003, 17:23
HAHA! Udalo mi sie kupic ostatnie bilety na mecz z Lechem! Oprawa bedzie ekstra, doping bedzie ekstra, to i wynik bedzie ekstra. A jako ze sie zawsze spisujemy, to bedzie 2-1.

MaxxxiM
29-08-2003, 19:40
Godzina do rozpoczęcia meczu. Żyleta jest już zapełniona a w jej centrum zawisła flaga Cyberf@nów. Na płocie pojawił się portret Dragomira Okuki a także flaga z podobizną Jacka Zielińskiego wykonana przez Legia LIVE!

zapowiada sie wielkie swieto. i teraz tylko trzymac kciuki za Legie. [/b]

MaxxxiM
29-08-2003, 21:39
57 min. Choto ukarany drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartką za faul na Grzelaku! Legia gra w dziesiątkę!
60 min. GGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL dla Legii !!! Saganowski z 14 metrów lobuje wysuniętego Piątka! 1-0 prowadzi Legia!!!
62 min. GGGOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL dla Legii !!! Podanie Surmy trafia do wbiegającego w pole karne Kiełbowicza a ten trafia w prawy róg bramki Piątka!!! 2-0 prowadzi Legia!!!

kilka minut ktore wstrzasnely Lazienkowska. 2 bramki w 2 minuty. NIE-PRAW-DO-PO-DO-BNE :+: i znowu w "10". moze w nastepnym meczu powinni zaczac w "10".

Jezu jak sie ciesze, z tych krociutkich wskrzeszen, z tego kiedy Legia pieknie gra

Kibic
29-08-2003, 22:00
Jezu jak sie ciesze, z tyk krociutkich wskrzeszen, z tego kiedy Legia pieknie gra

Wyjales mi to doslownie z klawiatury.
Nastepny mecz gramy w 10, 3 obroncow.

Najpierw Beret potem Choto.

Brawo Legia!

C@mo
29-08-2003, 22:04
no i prosze jak sie druzynka rozkręca

to juz 3 czerwień w 4 meczach fair play to napewno nie wygramy ;)

crolick
29-08-2003, 22:24
ktos kto widzial, moze powiedziec czy czeriwen dla choto sprawiedliwa?!

i jakim cudem boruc strzelil samoboja??? 8-

Kakarotto
29-08-2003, 22:25
Nasza LEGIA najlepsza w Polsce jest !!!!!!!!!

nio wiec 2 : 1 z meczu na mecz Legia gra coraz lepiej oby tak dalej ...

junior
29-08-2003, 22:26
Udało się dowieść aż strach pomyśleć co będzie na poważnych wyjazdach.Prawda jest taka Legunia nie istnieje, niech się Kubicki nie podnieca.Dwa fartowne mecze z kelnerami mieliśmy.

Pesto
29-08-2003, 22:33
Wszystkie trzy bramki po błędach bramkarzy. Nie zgadzam się z Juniorem - dominacja Legii bezdyskusyjna. Dwa gole w osłabieniu !!! - tego się nie widzi co dzień.

Mój pierwszy mecz na Legii w sezonie 2003/2004 :)
(stukam z kafejki - kto chce iśc na browar , niech się żwawo zgłasza)

SAGANOWSKI :+: :+: :+: :+: :+: :+:

MaxxxiM
29-08-2003, 22:37
Dwa gole w osłabieniu !!! - tego się nie widzi co dzień.

dwa moze rzeczywiscie nie, ale dwa zwyciestwa pod rzad w oslabieniu to juz wynik niezly. jest bardzo dobrze, dzis jest bardzo dobrze. wazne e drugi mecz wygrany i kolejne 3 punkty na koncie. oby tak dalej.

junior
29-08-2003, 22:42
No pewnie braci że nie widzisz dwóch goli w osłabieniu co dzień.A widzisz 4 mecz z 3 czerwoną kartką.
Z takim Lechem legia o jakiej myślę do przerwy prowadziłaby 3:0,może za dużo wymagam ale ja mam swoje lata/jak to junior/i pamiętam.

MaxxxiM
29-08-2003, 22:44
ja tez pamietam Legie ktora walczyla z powodzeniem w europejskich pucharach i w lidze. ale jest jak jest i trzeba sie cieszyc z tego co jest, a nie z tego co moze byc.

Sinuhe
29-08-2003, 22:57
Choto bohaterem spotkania ;) Pobudził zespół do walki :)
Jest dobrze, będzie lepiej !

Keleborn
29-08-2003, 23:12
Hmm. MAm pytanie do tych co oglądali C+ - jak to było z Dicksonem?
I czy przy golu dla Lecha nie było spalonego?

Beny
29-08-2003, 23:13
NA C+ Niebieskim właśnie zaczyna się powtórka!!! 8)

Keleborn
29-08-2003, 23:19
NA C+ Niebieskim właśnie zaczyna się powtórka!!! 8)

Trzeba jeszcze mieć C+ :hlip:

Muszę się zebrać i zakupić. I przekonać żonę że to dobry pomysł... ;)))

junior
29-08-2003, 23:24
Nie było faulu.Trzy powtórki dali i od pierwszej komentatorzy byli zgodni,pomyłka sędziego.Podzielam ten pogląd.Bez wątpienia.

Keleborn
29-08-2003, 23:28
Nie było faulu.Trzy powtórki dali i od pierwszej komentatorzy byli zgodni,pomyłka sędziego.Podzielam ten pogląd.Bez wątpienia.

Fujara. :*
Ciekawe kto wyznaczył Fujarę do tego meczu.

Endrju
29-08-2003, 23:45
Grali ekstra. A temu frajerowi co drukował mecz serdeczny kij w dupe.

Choto jest chyba naszym najlepszym obrońcą a ten go wywalił za nic.

Ogólnie cała drużynka (niesiona dopingiem najlepszych kibiców w Polsce) zagrała w tym sezonie najlepszy meczyk.

Do tego ejszcze bardzo mądre zmiany Kuby i wychodzi że jesteśmy dobrzy ;)

Nazgul
29-08-2003, 23:50
Z sektora C widziałem dokładnie, że Choto trafił w piłkę czysto. Jak dla mnie kartka to druk... A jak było z golem dla Lecha? Boruc był faulowany czy po prostu strzelec gola na niego wpadł?

Kawa
30-08-2003, 00:03
Ciekawe na ile zawiesza Choto? A na ile Fujare.
Tak wogóle to Choto jest wielki :+: Zero kiksów czy pomyłek. Ogólnie Legia zagała super meczyk, żeby tak z Wisła. Brama Sagana marzenie.

Swierzy
30-08-2003, 00:06
Kolejny dobry mecz wedlug mnie. Brakowalo tylko troche konsekwencji w wykanczaniu akcji w I polowie.
2 bramki w 2 minuty to juz dawno tak nie bylo :)
A co do tej fujary... siedzialem kilkadziesiat metrow od calego zajscia i widzialem ze tam nic nie bylo... a napewno nie kwalifikowalo sie to na czerwona kartke.Ka nie rozumiem dlaczego taki czlowiek jest wyznaczany do takiego meczu. Czy PZPN chce zebysmy rozniesli ten stadion w drobny mak?!?! Przeciez to jest jawna prowokacja. Dzieki temu scierwojadowi stracilismy obronce w meczu z Wisla. Dziekuje bardzo panie fujara... :zly:

Mini
30-08-2003, 00:27
Czy PZPN chce zebysmy rozniesli ten stadion w drobny mak?!?! Przeciez to jest jawna prowokacja.

wcale nie mamy zamiaru roznosić stadionu bo to nasz stadion a lesne dziadki tylko by się ucieszyły bo mogłyby nas wyrzucić z 1 ligi za brak stadionu

Swierzy
30-08-2003, 00:31
Ja z reguly jestem spokojny...pare osob to moze potwierdzic, ale jak zobaczylem ta czerwien to mialem zamiar wsadzic mu ten gwizdek w .... :zly:
A w okolo bylo wiecej osob jeszcze bardziej wk****ych.

Mini
30-08-2003, 00:33
Ja z reguly jestem spokojny...pare osob to moze potwierdzic, ale jak zobaczylem ta czerwien to mialem zamiar wsadzic mu ten gwizdek w .... :zly:
A w okolo bylo wiecej osob jeszcze bardziej wk****ych.

no ja to jedynie widziałem w 1 połowie zajebista interwencję Vuko w obronie więc się nie wypowiem ale co do sedziego prosze bardzo bo już kolejny raz ten głupek podpada ale stadion zostawmy w spokoju.zresztą niedługo pewnie sam się rozsypie :fu:

Swierzy
30-08-2003, 00:37
No moze mnie troche ponioslo z demolowaniem stadionu ;) ale dla mnie taki ****** to jest czysta prowokacja.
Stadion rozsypie sie sam albo rozwali go Libor Pala :oho:

Raffi
30-08-2003, 00:58
No moze mnie troche ponioslo z demolowaniem stadionu ;) ale dla mnie taki ****** to jest czysta prowokacja.
Dwie zajebiste dziury w plexiglasie zrobił 8- 8-

Kawa
30-08-2003, 01:01
"Chóligan" jak nic. Dostał juz rachunek od Legii.Pozatym na konferencji powiedział, że kibice Legii są niesamowici. 8)

Nazgul
30-08-2003, 01:07
Obejrzałem sobie właśnie 360 sekund które wstrząsnęły Poznaniem (dlaczego nei mogłem widzieć ich ryjów? Dlaczego? Dlaczego? :fu: :fu: :fu: ). Choto nie należała się czerwień. Nie należała mu się żółta. Nic mu się nie należało (poza brawami). Lechowi nei należał się wolny bo FAULU NIE BYŁO!!! Tak samo jak przy żółtej... Też nie było! A co się należy Fujarczykowi? Ja już szykuję drut kolczasty i szkło tłuczone... A gol dla Lecha - Boruca... IMO samobój. I nie było żadnego faulu - Jarza mu przeszkodził i się zderzyli.

Cypis
30-08-2003, 01:08
Ciekawe na ile zawiesza Choto?
Miejmy nadzieje ze Legia sie odwola i po rozpatrzeniu powtorek telewizyjnych cofna kare.

Ulthran
30-08-2003, 01:09
Jestem daleki od takich działań, ale moi znajomi, którzy byli ze mną na meczu mają zamiar gdy następnym razem Fijarczyk będzie sędziowł na legii go uszkodzic.. i ja im wierze 8-

Ale co najważniejsze, Legia znoof lepsza :D :D :D :D :D :D

Swierzy
30-08-2003, 01:11
A ja sie musze nauczyc grac na trabce ten kawalek ;) lalalalaaa Fujarra ! oooo fujarra :buhaha: wymieklem :D

szczepan
30-08-2003, 01:15
meczu praktycznie nie widzialem... a c+ byla powtorka ale musialem zdjecia z aparatu na kompa przegrac wiec tez nie widzialem...

ale oto skrocona relacja mojego kumpla ktory siedzial na gorze Zylety:

"Pierwsza polowa to glownie nasze ataki i niesamowite przyparcie do muru Lecha. Druga byla dosyc wyrownana. Co do kartki to Choto trafil w pilke a nawet jezeli bylo jakies przewinienie to gora na zolta (moj kumpel ma papiery sedziowskie wiec w tej sprawie zdaje sie na niego) a potem nasze dwie blyskawiczne bramki i Lech na kolanach..."

Jacol
30-08-2003, 01:20
Olleeee !!! Dla takich zwyciestw warto zyc!!! Brawo Legia !!!

Czy ktos ma nagrany ten mecz ??? W zamian oferuje szalik Borussi Dortmund, Racingu Strasbourg badz FC Metz! Oferta mysle jest kuszaca :) Co wy na to ?!

Mini
30-08-2003, 01:23
Jest jedna rzecz dla której warto żyć LE-GIA!
jest jedna rzecz dla której warto żyć LE-GIA!

:)

Norbas
30-08-2003, 01:39
z pozycji którą zajmowałemwyglądało to tak że Choto zasłużył na żółtą za "wśligz" z nogą uniesioną nad murawę
i tyle mogę powiedzieć panu fjujarce i jego trąbom kolegom :)

Nazgul
30-08-2003, 01:45
z pozycji którą zajmowałemwyglądało to tak że Choto zasłużył na żółtą za "wśligz" z nogą uniesioną nad murawę

Tyle, że gdyby nie uniósł nogi nie trafiłby w pilkę. A wtedy to jak najbardziej czerwona.

_Bart
30-08-2003, 01:51
http://www.astralsite.dynu.com/bart//upload/frame043.JPG

sami ocencie

aha czerwien odrazu a nie druga zolta :/

Grabo
30-08-2003, 02:00
"Chóligan" jak nic. Dostał juz rachunek od Legii.Pozatym na konferencji powiedział, że kibice Legii są niesamowici. 8)
Podobno rachunek opiewa na kwote 300 PLN-ów ,no i oczywiście + VAT,czyli 366.Trzeba sie cenić ,a jak.

Co do meczu ,to nasze dwie bramki były po prostu nokautem.Szkoda tylko Dicksona,a nie wiem czy jest taka opcja ,żeby nie był zawieszony.
4 mecze i 3 czerwone kartki-jak tak dalej pójdzie ,to będziemy na ostatnim miejscu w fair play.

Norbas
30-08-2003, 02:08

Tyle, że gdyby nie uniósł nogi nie trafiłby w pilkę. A wtedy to jak najbardziej czerwona.

cały pic polega na tym że traił ;)

kud(L)aty68
30-08-2003, 02:12
http://www.astralsite.dynu.com/bart//upload/frame043.JPG

sami ocencie

aha czerwien odrazu a nie druga zolta :/

Juz ocenilem - nigdy wiecej nie pokazuj na tym forum tego "slowika poznanskiego" Reissa - moge ciebie o to prosic? :)

crolick
30-08-2003, 02:24
chwila to choto nie dostal 2x zolta??w relacjach z meczu [pzpn.pl i onet] sa 2x zolta. wiec jak to jesT??

Nazgul
30-08-2003, 02:26
Ja widziałem od razu czerwona. Pier...ony burak Fujarczyk...

Nazgul
30-08-2003, 02:31
Juz ocenilem - nigdy wiecej nie pokazuj na tym forum tego "slowika poznanskiego" Reissa - moge ciebie o to prosic? :)

A to nie Grzelak? Pewien jesteś?

yusta
30-08-2003, 03:04
Dzisiaj nic złego o grze Legii nie napiszę :) W pierwszej połowie Leszek nie istniał. Oddali zaledwie 1 strzał na naszą bramkę. W drugiej gra troszkę się wyrównała i po czerwonej dla Choto przez chwilę miałam obawy co do końcowego rezultatu. Za chwilę jednak rozwiali je Sagan z Kiełbikiem :+: Pierwszy raz miałam okazję podziwiać grę Choto i jestem pod wrażeniem, szkoda tej kartki, zupełnie niezasłużonej zresztą. Bohaterem meczu jest bez wątpienia Sagan, który ma niespożyte siły. Dla niego nie ma straconych piłek. Dobry mecz Kiełbika, Vuko i Sokoła. Ah, zresztą wszyscy grali dobrze, nawet Szala.

PS. na fotce jest Grzelak

Nazgul
30-08-2003, 03:09
PS. na fotce jest Grzelak

Tak myślałem.
A Wojtek był dziś nie do przejścia. 1 na 1 wygrał chyba wszystkie a ciała dał tylko przy przyjęciu podania od Ziela (niezbyt celnemu zresztą). Ziel - to jest problem. Albo ma zniżkę formy, albo (oby nie) kończy się pomału... ;(

kud(L)aty68
30-08-2003, 03:10
Grzelak, Madej, Slusarski czy Reiss - co za roznica? Ten "slowik" i ten...jeden przez drugiego "slowiki poznanskie".......

Ostry
30-08-2003, 09:30
Meczyk w wykonaniu Legii był naprawdę bardzo dobry :) W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę i zabrakło tylko wykończenia akcji.W drugiej części meczu Lech się poprawił,ale to za mało jak na taką drużynę jak Legia :) 2 bramki w 3 minuty,dawno tak nie było ;)
A co do kartki Choto,to ja z trybun widziałem dokładnie jak Dickson wybił czysto piłkę,tylko ta lekko podniesiona noga :/

Raffi
30-08-2003, 10:06
Nawet Grzelak przyznał po meczu PSowi, że faulu nie było......A Grzelak notabene dostał w nogę piłką

MaxxxiM
30-08-2003, 10:34
Jestem daleki od takich działań, ale moi znajomi, którzy byli ze mną na meczu mają zamiar gdy następnym razem Fijarczyk będzie sędziowł na legii go uszkodzic.. i ja im wierze 8-

Ale co najważniejsze, Legia znoof lepsza :D :D :D :D :D :D

zmien znajomych, albo wyjasnij im pewne zaleznosci. a na najlepiej nie pisz takich glupot, a kiedy piszesz Legia to pisz nazwe WIELKA LITERA!!!

Mrk
30-08-2003, 10:53
ale jestem szczęśliwy!!!!!!!!!! jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
:banan: :banan: :koronaa: :koronaa:

Ulthran
30-08-2003, 11:10
Podobno rachunek opiewa na kwote 300 PLN-ów ,no i oczywiście + VAT,czyli 366.Trzeba sie cenić ,a jak.

Co do meczu ,to nasze dwie bramki były po prostu nokautem.Szkoda tylko Dicksona,a nie wiem czy jest taka opcja ,żeby nie był zawieszony.
4 mecze i 3 czerwone kartki-jak tak dalej pójdzie ,to będziemy na ostatnim miejscu w fair play.

jest taka opcja :)

w tej chwili jesteśmy na pierwszym lub ostatnim jak kto liczy :fu: i konkurencja jest daleko z tyłu/przodu... :(

qwerty1234
30-08-2003, 11:26
Oj ładnie wczoraj Legia grała....Nareszcie grali na poziomie,tylko żal Choto bo w pierwszej połowie był zawalisty,chyba najlepszy z obrońców! :)

kamyk
30-08-2003, 11:40
mi sie mecz podoba wrescie bylem zadowolony z gry naszych ulubiencow poprosu tak powinni grac zawsze jakwidac chlopaki wlacza i o to chodzi w 10 wygrac 2 mecz z rzedu to jest zajebista sparwa oby tak dalej !!1

MaxxxiM
30-08-2003, 12:08
Przeglad sie podlizuje :) ale kilka tekstow jest powalajacych:

- Dlaczego zdemolował pan ławkę rezerwowych? - zapytano go na konferencji prasowej.

- Moi piłkarze nie realizowali założeń taktycznych. Boczni pomocnicy nie grali tak, jak powinni. Wszyscy mówią, dziennikarze, kibice, fachowcy, że mam najlepszych skrzydłowych w Polsce - Madeja i Grzelaka. No i było widać, jak jest naprawdę. Dlatego właśnie emocje mnie poniosły i zdemolowałem ławkę - odparł z rozbrajającą szczerością trener Lecha.

Gdy zadano pytanie, kto zapłaci za szkody, zaskoczył wszystkich drugi raz. Najpierw przez kilka sekund mocował się z suwakiem kieszeni, następnie wyciągnął portfel. Kiedy wydawało się, że wyjmie pieniądze, on... pokazał wszystkim fakturę. - O, proszę bardzo. Na Legii takie sprawy szybko się załatwia. Już jest rachunek wypisany na moje nazwisko. Nie ma problemów, zapłacę - kontynuował. Dziennikarze byli już nieźle rozbawieni, a Pala nie przestawał.

A TO JEST HITEM

- Czy kontuzja Rafała Grzelaka jest bardzo poważna?

- Nie, zupełnie nic mu nie jest. Ściągnąłem go, bo była sytuacja, gdy miał stać przy krótkim słupku, a stał pięć metrów dalej i się gapił jak głupi. :buhaha: :buhaha: :buhaha: To go zdjąłem.

I SLOW KILKA O SEDZIUJACYM (?) SPOTKANI

Antoni Fijarczyk pokazał czerwoną kartkę bardzo dobrze grającemu Dicksonowi Choto. Fijarczyk raz jeszcze pokazał, że sędziować po prostu nie umie i nawet trudno mieć do niego pretensje, bo jak ktoś tyle lat nie umiał, to już się nie nauczy. Szkoda, że nie rozumie tego ani Fijarczyk, ani PZPN i ciągle kibice muszą rwać włosy z głów po bezsensownych decyzjach arbitra. Tym razem pokazał czerwoną kartkę (i to bezpośrednio czerwoną, a nie drugą żółtą), mimo że nie było nawet faulu! - Nie wiem, o co chodzi. Kopnąłem piłkę, a on mnie wyrzucił! - opowiadał z uśmiechem po meczu Choto, który w najbliższej kolejce będzie musiał pauzować tylko przez notoryczne niedowidzenie Fijarczyka.

Keleborn
30-08-2003, 12:14
Nawet Grzelak przyznał po meczu PSowi, że faulu nie było......A Grzelak notabene dostał w nogę piłką

Jasne, ale po zajściu ścerwo leżał i umierał przez 2 minuty.

Zwróciliście uwagę jak reszta drużyny gra z Dixonem? Grają do niego, podają mu - po jednym meczu. Pełne zaufanie. Fantastyczny nabytek :+:
Mam nadzieje że mu anulują karę - w końcu cała Polska widziała.

Endrju
30-08-2003, 12:18

Zwróciliście uwagę jak reszta drużyny gra z Dixonem? Grają do niego, podają mu - po jednym meczu. Pełne zaufanie. Fantastyczny nabytek :+:
Mam nadzieje że mu anulują karę - w końcu cała Polska widziała.

Już raz cała Polska widziała i dobrze wiemy jak to się skończyło ... :/ 8o

MaxxxiM
30-08-2003, 12:18
a propos

Czy Choto naprawdę pana sfaulował? - spytaliśmy Rafała Grzelaka.

- Ciężko powiedzieć. Ja właściwie odczułem to na nodze, bo mnie zabolało.
- Są rany na nodze?

- Nie ma.

- To dlaczego tak długo nie podnosił się pan z murawy?

- Bo mnie bolało. Owszem trochę aktorstwa w tym było i mogłem wstać wcześniej, ale rywal ostro wszedł we mnie.

- Jednak na powtórkach telewizyjnych widać było, że obrońca Legii nawet pana nie dotknął...

- Tak. Może jak upadałem, coś mi się stało w nogę - podsumował z uśmiechem.[/b]

qwerty1234
30-08-2003, 12:31
a propos

Czy Choto naprawdę pana sfaulował? - spytaliśmy Rafała Grzelaka.

- Ciężko powiedzieć. Ja właściwie odczułem to na nodze, bo mnie zabolało.
- Są rany na nodze?

- Nie ma.

- To dlaczego tak długo nie podnosił się pan z murawy?

- Bo mnie bolało. Owszem trochę aktorstwa w tym było i mogłem wstać wcześniej, ale rywal ostro wszedł we mnie.

- Jednak na powtórkach telewizyjnych widać było, że obrońca Legii nawet pana nie dotknął...

- Tak. Może jak upadałem, coś mi się stało w nogę - podsumował z uśmiechem.[/b]
Jeśli chodzi o cwaniactwo to jest lepszy nawet od Rivaldo (mecz z Turkami na MŚ) :*

Mrk
30-08-2003, 12:46
W takiej sytuacji jest nadzieja, że jednak anulują mu karę.

Kawa
30-08-2003, 13:02
W takiej sytuacji jest nadzieja, że jednak anulują mu karę.
A Grzelaka ukarzą za symuowanie ;)

Krzychu
30-08-2003, 13:28
Legia jest THE BEST!!!! :)

Raffi
30-08-2003, 13:42
Legia jest THE BEST!!!! :)
Ahoj Beskidy, witamy na forum :piwo:

PS Podobała mi się w miarę, po raz pierwszy w tym sezonie, współpraca obrońców z pomocnikami na bokach, zawłaszcza w 1. połowie. To jeszcze nie było to, ale już jakoś wyglądało i stwarzało zagrożenie.

Nazgul
30-08-2003, 14:45
Podobała mi się w miarę, po raz pierwszy w tym sezonie, współpraca obrońców z pomocnikami na bokach, zawłaszcza w 1. połowie. To jeszcze nie było to, ale już jakoś wyglądało i stwarzało zagrożenie.

Ale za to asekuracja jak zwykle. Jak piłka bezpańska do w większości przypadków do Poznaniaka... Zawsze mieli bliżej - takie wrażenie odniosłem.

_Bart
30-08-2003, 15:00
a ja powiem jedno

nareszcie Vuko wraca to formy :)

Mecz nawet w C+ ogladałem 5/10 ale było widac ze jest lepiej i teraz moze juz byc gorzej lub lepiej bo gorzej byc nie moglo niz z Łęczną :D

kud(L)aty68
30-08-2003, 15:04
Przeglad sie podlizuje :) ale kilka tekstow jest powalajacych:

- Dlaczego zdemolował pan ławkę rezerwowych? - zapytano go na konferencji prasowej.

- Moi piłkarze nie realizowali założeń taktycznych. Boczni pomocnicy nie grali tak, jak powinni. Wszyscy mówią, dziennikarze, kibice, fachowcy, że mam najlepszych skrzydłowych w Polsce - Madeja i Grzelaka. No i było widać, jak jest naprawdę. Dlatego właśnie emocje mnie poniosły i zdemolowałem ławkę - odparł z rozbrajającą szczerością trener Lecha.

Gdy zadano pytanie, kto zapłaci za szkody, zaskoczył wszystkich drugi raz. Najpierw przez kilka sekund mocował się z suwakiem kieszeni, następnie wyciągnął portfel. Kiedy wydawało się, że wyjmie pieniądze, on... pokazał wszystkim fakturę. - O, proszę bardzo. Na Legii takie sprawy szybko się załatwia. Już jest rachunek wypisany na moje nazwisko. Nie ma problemów, zapłacę - kontynuował. Dziennikarze byli już nieźle rozbawieni, a Pala nie przestawał.

A TO JEST HITEM

- Czy kontuzja Rafała Grzelaka jest bardzo poważna?

- Nie, zupełnie nic mu nie jest. Ściągnąłem go, bo była sytuacja, gdy miał stać przy krótkim słupku, a stał pięć metrów dalej i się gapił jak głupi. :buhaha: :buhaha: :buhaha: To go zdjąłem.

I SLOW KILKA O SEDZIUJACYM (?) SPOTKANI

Antoni Fijarczyk pokazał czerwoną kartkę bardzo dobrze grającemu Dicksonowi Choto. Fijarczyk raz jeszcze pokazał, że sędziować po prostu nie umie i nawet trudno mieć do niego pretensje, bo jak ktoś tyle lat nie umiał, to już się nie nauczy. Szkoda, że nie rozumie tego ani Fijarczyk, ani PZPN i ciągle kibice muszą rwać włosy z głów po bezsensownych decyzjach arbitra. Tym razem pokazał czerwoną kartkę (i to bezpośrednio czerwoną, a nie drugą żółtą), mimo że nie było nawet faulu! - Nie wiem, o co chodzi. Kopnąłem piłkę, a on mnie wyrzucił! - opowiadał z uśmiechem po meczu Choto, który w najbliższej kolejce będzie musiał pauzować tylko przez notoryczne niedowidzenie Fijarczyka.

Eeeee tam...nie Przekret tylko Stanowski - normalka.

kud(L)aty68
30-08-2003, 17:00
kilka cytatow :) strasznie fajne :)

"Obrona juz od pierwszych minut byla niczym wysokiej jakosci ser szwajcarski"
"Nie trzeba byc magistrem psychologii, by zobaczyc na twarzach naszych pilkarzy narastajaca frustracje.. Z kazda minuta meczu w Warszawie ona rosla i rosla. "
"KIEDY LOKOMOTYWA ZOSTANIE PRZESTAWIONA NA WŁAŚCIWY TOR?? KTO ZA TO ODPOWIADA?? "

:))

jest tego wiecej :))

kamyk
30-08-2003, 18:42
nio to pieknie hehe przekret zaczyna sie podlizywac ale coz jak nie umial dowalic Legii to musza cos pisac innego ale z tym trenerem lecha to niezle daje sobie hehe:)

yusta
30-08-2003, 19:01
Meczyk w wykonaniu Legii był naprawdę bardzo dobry :) W pierwszej połowie mieliśmy zdecydowaną przewagę i zabrakło tylko wykończenia akcji.W drugiej części meczu Lech się poprawił,ale to za mało jak na taką drużynę jak Legia :) 2 bramki w 3 minuty,dawno tak nie było ;)
A co do kartki Choto,to ja z trybun widziałem dokładnie jak Dickson wybił czysto piłkę,tylko ta lekko podniesiona noga :/

Przecież jakby nogą jechał po murawie to w piłkę by nie trafił bo ta była w powietrzu 8)

szczepan
30-08-2003, 19:26
we wtorek bedzie wydzial dyscypliny i wtedy okaze sie...

yusta
30-08-2003, 19:30

Okaże się, że sedzia się pomylił a Choto i tak minimum 1 mecz będzie pauzował :fu:

szczepan
30-08-2003, 19:33

Okaże się, że sedzia się pomylił a Choto i tak minimum 1 mecz będzie pauzował :fu:

tez tak sadze... chociaz zobaczymy... bo w koncu kartka to nie mecz i tu sprawa jest latwiejsza wiec moze sie pokusza o cos?

MaxyM
30-08-2003, 20:18
Sekunda przed drug bramką...

http://www.method.letawi.pl/1/gol.jpg

Beny
30-08-2003, 20:58

Dobrze, że po tej sekundzie nie podrzuciłeś aparatu z radości, bo nic byśmy nie mieli z Twoich zarąbiastych zdjęć! ;)))

junior
31-08-2003, 03:58
A Wiśle już dziekujemy

MaxxxiM
31-08-2003, 12:38
A Wiśle już dziekujemy

a co ma piernik do wiatraka ze tak zapytam?

wracajac do temtu. cieszy ze chlopaki wlacza, jeszcze bardziej cieszy, ze Kubicki tak w Canal+ przezywal te momenty, kiedy Legionistom wychodzilo to co zalozyl przed meczem. Widac ze bardzo mu zalezy na wynikach i ciezko to przezywa. O Legie jestem spokojny. Stracilismy troche punktow na poczatku, ale jak sie okazuje nie byly to az tak wielkie straty. Byly juz gorsze poczatki. Bedzie dobrze.

Adiq
31-08-2003, 14:43
Czy ktoś wie skąd można ściągnąć bramki z tego meczu? Chciałbym wreszcie zobaczyć te gole... :oho:

michaelm82
31-08-2003, 23:52
nie wiem czy wczesniej ktos podawal stronke z "faulem" DIXONA CHOTO
www.legialegiawarszawa2.republika.pl/2003/1.avi
www.legialegiawarszawa2.republika.pl/2003/2.avi
www.legialegiawarszawa2.republika.pl/2003/3.avi

pijak
01-09-2003, 09:26

powiem szczerze że widzac tą sytuację LIVE zobaczywszy przyjecie Kiełbika...no zwątpiłem w pomyślny koniec tej akcjii, jakoś tak mu odskoczyła do boku... myślalem że po ptakach :)

Yevaud
01-09-2003, 10:21
Mam takie pytanko - czy jest jeszcze ktoś, kto uwaza, że Świertczewski bardzo by sie Legii w tej chwili przydał, bo jest lepszym rozgrywającym niż Surma, Vukovic, czy nawet Magiera (to ostatnie miało być kiedyś dowcipem..)

pijak
01-09-2003, 14:06
Mam takie pytanko - czy jest jeszcze ktoś, kto uwaza, że Świertczewski bardzo by sie Legii w tej chwili przydał, bo jest lepszym rozgrywającym niż Surma, Vukovic, czy nawet Magiera (to ostatnie miało być kiedyś dowcipem..)

on by sie w Legii nie prydał, mi sie tak wydaje ponieważ mącił by dobrą atmosfere w drużynie-krótko i na temat wdłg mnie
Poza tym wkurzyl mnie wypowiedzia o NAS, zbłaźnił się, bo o ile OM jest spoko :) ultras, o tyle te jego klubiki to chyba maja tylko lepsza frekwencje na meczach. THE END mr. Świr

Keleborn
01-09-2003, 14:19

on by sie w Legii nie prydał, mi sie tak wydaje ponieważ mącił by dobrą atmosfere w drużynie-krótko i na temat wdłg mnie
Poza tym wkurzyl mnie wypowiedzia o NAS, zbłaźnił się, bo o ile OM jest spoko :) ultras, o tyle te jego klubiki to chyba maja tylko lepsza frekwencje na meczach. THE END mr. Świr

Hmm. Te klubiki czyli Bastia i Ajaccio to Korsykańskie kluby. Akurat porównywanie Korsyki do reszty Francji to tak trochę jak porównywać Basków do reszty Hiszpanii.
Ciekawe że Świr użył takiego przykładu. Miałem okazję odwiedzić Korsykę. Z tego co wiem w Bastii nikt za nim nie tęskni.

*PRZEMO*
01-09-2003, 18:06

Hmm. Te klubiki czyli Bastia i Ajaccio to Korsykańskie kluby. Akurat porównywanie Korsyki do reszty Francji to tak trochę jak porównywać Basków do reszty Hiszpanii.
Ciekawe że Świr użył takiego przykładu. Miałem okazję odwiedzić Korsykę. Z tego co wiem w Bastii nikt za nim nie tęskni.
on??!!!! w zadnym wypadku! chyba mu troche palma odbila, i zamiast kopac pilke to robi sie medialny chyba go troche :jebło: Vuko jest od niego o stokroc lepszy, surma mysle ze tez!

[marcin]
01-09-2003, 21:56
Czy ktoś wie skąd można ściągnąć bramki z tego meczu? Chciałbym wreszcie zobaczyć te gole... :oho:
w c+ jest taki program minisportplus w poniedzialki 20:50
przewaznie sa bramki z pol ligi i kilka zeuropy

MaxxxiM
03-09-2003, 11:05
"terror Lecha"

Piłkarze Lecha zapłacą po 50 tys. zł

Za fatalną postawę w meczu z Legią piłkarze "Kolejorza" będą musieli zapłacić 50 tys. zł kary, chyba że wykupią swoje winy dobrą postawą w pojedynku derbowym z Dyskobolią Grodzisk Wlkp.
Wczoraj po południu w klubie doszło do zapowiadanego wcześniej spotkania zarządu ze sztabem trenerskim, a także radą drużyny. Później został wydany oficjalny komunikat, w którym czytami m.in., iż "za postawę w meczu z Legią Warszawa postanowiono nałożyć na pierwszy zespół karę 50 tys. zł. Po analizie zapisów video i rozmowie z trenerami postanowiono o użyciu kary finansowej w stosunku do całego zespołu".

- Nie zastosowaliśmy indywidualnych kar, bo uznaliśmy, że cały zespół w Warszawie nie podjął walki i cały zespół ponosi winę za tę porażkę - tłumaczy Michał Lipczyński z zarządu Lecha. - Szczególne pretensje mamy za pierwszą połowę, której piłkarze nie wytrzymali pod względem psychicznym. Nie pokazali kompletnie charakteru wojowników - dodaje.

Jednocześnie piłkarze "Kolejorza" otrzymali szansę rehabilitacji. - Czekamy do meczu derbowego z Groclinem Grodzisk Wlkp. w następny weekend - mówi Lipczyński. - Po tym spotkaniu zarząd dokona kolejnej analizy, która spowoduje anulowanie lub wykonanie kary pieniężnej - dodaje.

A co w takim razie z trenerem Liborem Palą, którego odejścia domagało się wielu kibiców? Okazuje się, że Czech może na razie być spokojny o swoją posadę.

- Trener dowiedział się, że nadal chcemy z nim pracować, bo w końcu musi to przynieść efekty. Na wyniki możemy troszeczkę poczekać, musimy jednak widzieć, że piłkarze "zasuwają" podczas meczów aż miło. Nie może być żadnego odpuszczania i nie podejmowania walki - mówi Lipczyński.

Yevaud
03-09-2003, 11:19
To zarząd nie wiedział, jakich piłkarzy ściąga do klubu? A może oczekiwali, że Lech pod wodzą Czecha pokaże Ruski charakter (no ewentualnie widzewski, ale tak mamy legendarnych lecha, czecha i rusa)

Norbas
03-09-2003, 11:56

tez tak sadze... chociaz zobaczymy... bo w koncu kartka to nie mecz i tu sprawa jest latwiejsza wiec moze sie pokusza o cos?

może się mylę ale generalnie jest zasada że decyzji sędziego na boisku nie da się zmienić, skoro była czerwona to będzie i kara...
niestety :(

Yevaud
03-09-2003, 15:18
Obejrzałem dziś jeszcze raz ten mecz z Lechem.

I jeszcze raz się wk.... na Fujarczyka - czerwona kartka dla Choto? A przedtem żółta?

W C+ cytowali przepisy, mówiące, że wślizg jest prawidłowy tylko wtedy, kiedy noga ma stale nontakt z murawą. To w ten sam sposób z boiska powinien wylecieć Kiełbowicz, za strzelonego gola. Wszak też nogę miał wysoko nad murawą.

Potem się zastanawiałem, czy przypadkiem Fujarczyk nie jest jakimś rasistą. Wszak pierwsza kartka dla Choto też była z palca wyssana. Wyglądało na to, że on specjalnie kartokował Murzyna. A potem przyszło mi do głowy jeszcze co innego - a może to inne kluby się zrzuciły, po to, żeby Choto wykartkować, żeby do podstawowego składu Legii wrócił Jóźwiak. A jak Jóźwiak w tym sezonie gra, wszyscy widzą. Choto zagrał znacznie lepiej, choć też nie ustrzegł się błędów, jak wtedy, gdy któryś lechita go obiegł, a potem strzelił w słupek. Dziwił tez brak reakcji Boruca w tym momencie.

Zachowanie publiczności, czyli nasze, też bardzo mi się podobało. Choto zchodzi z boiska, dostaje oklaski. Potem gromkie: "Legio, jesteśmy z wami", chwile później gol i dzika radość, zaś po fatalnej interwencji Boruca - skandowaie "Artur Boruc".

Szalenie podobała mi się gra Jarzębowskiego (w innym miejscu o tym pisałem) - np. genialne podanie do Sagana (JANAS, gdzie ty masz oczy! Jopa widzisz, a Jarzębowskiego nie!!!!). W defensywie zdecydowany.

Podobała mi się też minigierka naszych chłopaków w drugiej części spotkania, na połowie Lecha. Przez dwie minuty Vukovic, Magiera, Surma i chyba Sokołowski wymianiali między sobą piłkę, do której próbowało się bezskutecznie dorwać 5-6 graczy z Poznania. Trochę to przypominało Barcelonę ogrywającą niemiłosiernie Liverpool.

Pamiętam też początki trenera Kubickiego w Legii, kiedy to kazał do siebie mówić "coach" (czyli autobus?) i był niedostępnym Panem Trenerem nawet dla Zielińskiego (niewiele młodszego), czy Kowalczyka, z którym razem grali. Tym razem rzuciła mi się w oczy reakcja Surmy po strzelonym golu. Podbiegł do Kuby i wylądował w jego objęciach. Widać, że tym razem mamy drużynę, której częścią jest trener.

Oby tak dalej, chłopaki!

_Bart
11-09-2003, 21:25
Wydział Dyscypliny PZPN postanowił odstąpić od ukarania piłkarza warszawskiej Legii Diksona Choto, który został usunięty z boiska w spotkaniu czwartej kolejki ekstraklasy z Lechem Poznań. Członkowie WD uznali, iż sędzia tego spotkania niesłusznie ukarał obrońcę Legii czerwona kartką.
Źródło: PZPN.PL

:]

szczepan
11-09-2003, 21:31
brawo :D