PDA

Zobacz pełną wersję : ostatni mecz Bereta?

pchorseba
24-08-2003, 20:43
chyba już starczy Panie Jóźwiak! I kilku starszym Panom też trzeba podziękować! koniec z chałturą Czas promować młodzież na nich można zarabiać a na starszych panach NIE! Starta Praga, pół ligi Francuskiej, Sporting Lizbona itp. taką politykę prowadzi i zarabia i ma efekty przykładów jest wiele. Do roboty panowie działacze!!!!!!!

MaxxxiM
24-08-2003, 20:50
chyba już starczy Panie Jóźwiak! I kilku starszym Panom też trzeba podziękować! koniec z chałturą Czas promować młodzież na nich można zarabiać a na starszych panach NIE! Starta Praga, pół ligi Francuskiej, Sporting Lizbona itp. taką politykę prowadzi i zarabia i ma efekty przykładów jest wiele. Do roboty panowie działacze!!!!!!!

z tym, ze nasza mlodziez pojechala do Nowego Dworu niestety.
a Jozwiak, coz. kolejny slaby mecz. chyba rzeczywiscie czas, zeby dac sobie spokoj z graniem w ekstraklasie. hyba przez jego reke w polu karnym wiele osob mialo dzis conajmniej stan przedzawalowy.

Sinuhe
24-08-2003, 20:54
Moim zdaniem Choto zaprezentował się znacznie lepiej a niżeli Jóźwiak w dotychczasowych meczach obecnego sezonu...
Temu panu chyba już dziękujemy.

kamyk
24-08-2003, 20:59
choto dzis zajebisty meczyk zagral a jozwiak no moze jeszcze sie kiedys pzryda ale narzie mysle ze musi odpoczac od pilki a ta czerwona kartka mu to umozliwi a choto jak pzrekona pzrez te dwa mecze kube to jozwiak do skladu nie wroci!

Keleborn
24-08-2003, 21:10
Choto był znakomity, a jaby strzelił bramkę to byłby czarną perłą w koronie Warszawy.

A z Jóźwiakiem to przesadzacie, po pierwsze strzał był tak mocny że ręka była przypadkowa, po drugie cała sytuajcę sprokurował błąd Boruca (swoją drogą bramkarz nam rośnie :+: :+: :+: ) a po trzecie nie padł gol dla Polonii więc w ostatecznym rozrachunku wychodzimy na swoje.

Kakarotto
24-08-2003, 21:19
Tak czy siak Jóźwiakowi należy się odpoczynek ostatnio mial miejsce w pierwszej jedenastce to czuł się pewnie a teraz bedzie się epiej starał bo wie że już nie bedzie jemu tak łatwo o pierwszą 11

Mrk
24-08-2003, 21:25
Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie - oby!

Aureliusz
24-08-2003, 21:26
Daj Boże, żeby to był ostatni mecz w wyjściowym składzie pana J.
Choto zmakomity dzisiaj, nie do przejścia ani jak grali czwórką w obronie (I połowa), ani jak trójką (II połowa). A do tego siał zagrożenie przy stałych fragmentach gry.
A jeszcze przed meczem słyszałem jak się z niego śmiali. Jeden mówił tak: "A wiecie, że ten czarny ma nie tylko na nazwisko "Cioto", ale także na imię śmieszne: Dick(czyli po ang. ****)son(syn)"
Mam nadzieję, że wszyscy po tym meczu zmienią zdanie o nim, bo naprawdę wyszedł mu mecz znakomicie.

yusta
24-08-2003, 21:40
Na tle "Bereta" ciężko źle wypaść. Nie widziałam dzisiajszego meczu, ale wierzę wam na słowo, że Choto grał dobrze ;) Nawet jak kolejny mecz mu nie wyjdzie to wolę by grał, bo jako piłkarz ma szansę sie jeszcze rozwinąć. Jóźwiak takiej szansy już nie ma, a co gorsza po równi pochyłej leci w dół i tak jak CK w poprzednim sezonie, nie zgadza się z krytyką jego boiskowych poczynań, a przydałoby sie posypać główkę troche popiołem i przyznać się do błędów.

Cypis
24-08-2003, 21:51
Hahaha nasz Mareczek nawet dobrze zasymulowac nie umial. Widzieliscie jak dopiero po chwili zlapal sie za przyrodzenie i zaczol walic glupa?

Swierzy
24-08-2003, 22:28
No coz, za dobrze to nie wypadl ale druzyne przed strata bramki w pewnym stopniu uratowal :oho: ;)

*PRZEMO*
24-08-2003, 22:32
Ja nadal licze ze Beret podniesie sie. jego gra ostatniojest nie do przyjecia.
choto moim zdaniem nie zaprezentowal nic ciekawego, mial dobra sytuacje do strzelenia bramki no nie wykorzysta, szkoda jest obronca a nie napastnikiem.

ems
25-08-2003, 01:26
Choto gral zajebiscie

pomimo slabej formy w ostatnich meczach, dzisiaj Jozwiak zrobil to co zrobic musial... i chwala mu za to, bo bramka nie padla

brawa dla Boruca, Aco i reszty druzyny... derby dla Legii !

rkwa
25-08-2003, 03:26
patrzac na gre Dixona w Ksg,Pogoni i ostatnio w Gorzycach za wiele bym sobie nie obiecywal - to jest przecietny zawodnik i lepiej by bylo zeby gral ktos mlody /np. Gmitrzuk/.

pozdro.

*PRZEMO*
25-08-2003, 08:03
true true.. ;)

Raffi
25-08-2003, 08:36
Po wczorajszym meeczu nie mam akurat do Bereta większych pretensji, ale początek rundy miał nieciekawy i może to się powtarzać...Trza powoli szykować młodych

[marcin]
25-08-2003, 14:39
Dlamnie beret i choto byli najlepszymi obroncami z wczorajszym meczu aby tak dalej

MaxyM
25-08-2003, 16:35
Ostatni mecz potwierdził to że pan Józwiak powinien zakończyć za długą karierę.Opinie że Józwiak uratował legie w meczu derbowym są idiotyczne.Co by było gdyby gołaszewski strzelił karnego.Trzy punkty w plecy i 7 punktów starty do wisły.Myśle że pan marek może więcej zaszkodzic legi niż pomóc.Jednak co z tego skoro kuba ucieszony powiedział po meczu że józwiak uratował mecz. I pewnie za dwa mecze znowu wyjdzie w pierszym sładzie.Zamiast dawać kolejne szanse józwiakowi trener kubicki powinien wreszcie postawić na młodych np na grzmitrzuka czy rosłonia.
Pozdro dla kibiców legi

ems
25-08-2003, 16:38
co Ty w ogole cytujesz ?! :hmm:

Mrk
25-08-2003, 17:07
On cytuje kubasa, który przed chwilą założyl kolejny temat o Jóźwiaku!! ;) Tamten temat skasowano a jego opinię skopiowano tutaj. :)

MaxyM
25-08-2003, 17:12
On cytuje kubasa, który przed chwilą założyl kolejny temat o Jóźwiaku!! ;) Tamten temat skasowano a jego opinię skopiowano tutaj. :)

He he dokładnie, nie sksowałem... Zablokowałem, a zablokowane tematy lecą na sam dół.

Ja za treść cytowanej wypowiedzi nie odpowiadam. ;)

zborek
25-08-2003, 17:23
Ja licze, ze Beret jeszcze sie podniesie..., przyszlosci naszej linii defensywnej z nim jednak nie wiaze. Powinnismy poszukac kogos wartosciowego na jego miejsce. Taki Kus z Polonii sam cos wspomina o ewentualnym przejsciu do Legii, a jest i dobry i mlody i bedzie za darmo.
Choto gral wczoraj bardzo poprawnie, imponowal spokojem, z latwoscia wygrywal pojedynki glowkowe w sumie nawet strat nie mial wielu. mysle, ze po powrocie Zielka do skladu stworza z Choto solidny srodek obrony i beda dobrze sie uzupelniac.

Jacol
25-08-2003, 18:25
Jozwiak to przestarzaly material do wymiany. Po tym co pokazuje teraz i na wiosne poprzedniego sezonu nalezy mu sie odpoczynek. Beret moze spelniac inna funkcje w Legii... np. jako szkoleniowiec Mlodych Wilkow, jego postac zepewne bedzie przyciagala mlodych chlopcow na treningi na Lazienkowska.

A tak niewiele brakowalo, zeby wczoraj wystapil w barwach Polonii... przypomnijcie sobie w jakiej sytuacji przeszedl do Legii.

Mini
25-08-2003, 23:02
moze i nie dał sie Dickson w obronie przejsć ale z dwóch sytuacji mógłby jedną wykorzystać.ale oczywiście trzeba sie cieszyc ze nawet jak coś mu wyszło przypadkiem(koniec meczu i próba wykopu zakończona podaniem(celnym!)kolanem na kilkanaście metrów) to był z tego pozytek 100 razy większy niż z naszego prawego obrońcy.Jóźwiak to chyba już ostatni sezon gra w pierwszejlidze(może nawet ostatnią rundę) ale w jego miejsce wolałbym Gmitrzuka niż Dicksona.
i do Choto- chyba oglądał mecz anderlecht - wisła bo w paru sytuacjach zachowywał sie jak Kompany.obrońca na plecach a on na pełnym spokoju wybija piłkę i to nie na oslep ale celnie podaje(nie to co szala)
Nie będę zakładał nowego tematu dla Szali bo to bez sensu ale jemu też powinno się podziękować (moze Bara jest coś wart) bo jak nas atakują to nie przeszkadza w strzelaniu na bramkę Boruca a jak nasi atakują to przeszkadza w konstruowaniu ataku.jedna albo dwie udane interwencje pod koniec meczu nie poprawiaja za bardzo opinii o jego występach z eLką na piersi(albo po drugiej stronie) jest za słaby do takiej firmy jak LEGIA. niech graja mlodzi ze śitu i zajmą ósme miejsce niż ma grać Jóźwiak,Szala,Magiera i będzie 6 miejsce.

Nazgul
25-08-2003, 23:47
Jóźwiak się skreślił już rok temu - najpierw w Chorzowie faulował w polu karnym Bizackiego DO SKUTKU - a potem było juz coraz gorzej. Mam nadzieję, że to już koniec jego przygody z Legią...

A nie zapominajmy jego skandalicznej postawy w rewanżu 3:3 z Ruchem...

Jacol
26-08-2003, 00:12
A nie zapominajmy jego skandalicznej postawy w rewanżu 3:3 z Ruchem...

Pytanie brzmi, czy ta postawa wynikala tylko i wylacznie ze slabej dyspozycji w danym dniu? Trudno mi jakos w to uwierzyc, ja na ten temat mam wlasna teorie.

pozdrawiam