PDA

Zobacz pełną wersję : Ankieta paniee!

Układ
10-08-2008, 01:27
Zmotywowany dyskusja autobusowa, zrobie se ankiete 8)
Gelmen tez fanatyk?
Ja osobiscie nie uznaje.

Jastrząb
10-08-2008, 04:19
Zmotywowany dyskusja autobusowa, zrobie se ankiete 8)
Gelmen tez fanatyk?
Ja osobiscie nie uznaje.

Żel men Chój.

_Lukas_
10-08-2008, 07:48
Zależy od człowieka. Co żelowata konsystencja, może zmienić w mentalności człowieka? Łysy nie zawsze znaczy fanatyk...

http://wirtualnemedia.pl/atachment/9760.dat

Układ
10-08-2008, 22:11
Cos spiepszylem i nie widze jak kto glosowal :foch:

Markotny
10-08-2008, 22:20
A jakie zdanie macie nt. Wosku/gumy/pianki/pasty/sprayu do modelowania wlosow? :hmm:

_Lukas_
10-08-2008, 23:08
Z goła odmienne?

pusty
10-08-2008, 23:25
Osobiście nie używam, bo nie taki mój styl, ale jeśli ktoś robi to z głową i nie wydziwia za bardzo, to mi to absolutnie nie przeszkadza.

Układ
13-08-2008, 00:42
Ogolnie zalozylem temat po to by poznac wasza opinie nt. zmieniajacej sie mody.Bardzo ciekawi mnie jaki wplyw bedzie wywierac zmiana mody ogolnej na mode stadionowa czy stereotypowego krotko ostrzyzonego kibica z kapturem zastapi np. wyzelowany w rurkach.

Łysolek
13-08-2008, 14:54
Zależy od człowieka. Co żelowata konsystencja, może zmienić w mentalności człowieka? Łysy nie zawsze znaczy fanatyk...

Masz coś od łysysch ? :bejsbol:
i skąd nagle na forum 13 łysielców ? :foch:

gonzo(L)
13-08-2008, 16:21
Masz coś od łysysch ? :bejsbol:
i skąd nagle na forum 13 łysielców ? :foch:

z pewnością jest ich znacznie więcej :kawa:

Markotny
13-08-2008, 17:52
Ogolnie zalozylem temat po to by poznac wasza opinie nt. zmieniajacej sie mody.Bardzo ciekawi mnie jaki wplyw bedzie wywierac zmiana mody ogolnej na mode stadionowa czy stereotypowego krotko ostrzyzonego kibica z kapturem zastapi np. wyzelowany w rurkach.

Kazdy z żelem na głowie dla mnie to laps i frajer :D

casual
13-08-2008, 19:48

Cichaj, myflonie.

8)

Markotny
13-08-2008, 23:47
kompleksiarz :p

Rafał
14-08-2008, 00:37
kompleksiarz :p

o to to! :p

casual
14-08-2008, 11:21
http://forum.legialive.pl/images/smilies/z_foch.gif

Rafał
14-08-2008, 12:48
tak zwany foch z przytupem?:p

Markotny
14-08-2008, 13:25
tak zwany foch z przytupem?:p

za duzo żelu ma na głowie i mu odpierdala :p

foks
14-08-2008, 14:42

Ufff. Jak dobrze, że używam pasty stawiającej! Lepszy efekt a do tego jak założę kask to po zdjęciu jeszcze jakoś się wygląda ;P

Rafał
14-08-2008, 14:43
za duzo żelu ma na głowie i mu odpierdala :p

tia- żel we włosach i te de :)

wyjaśnij mu co i jak w kwestii fryzury,bo na mnie pewno obraził się dziad jeden:p

casual
14-08-2008, 15:33
Doktór aż się chyba przejde w najbliższym czasie do klubu, którego jesteś stałym bywalcem i sprawdze czym masz tym razem wysmarowane włosie na czerepie.

Napinka, dwa kilo żelu na czerepie i modne bryle na nosie- tymi metodami vel sposobami, na codzień szary forumowicz Doktor stał się nieoficjalnym Idolem Polskich (i nie tylko) Nastolatek. Zapytajcie w pewnym klubie przy Mazowieckiej, znają go tam (aż za dobrze)- a i opinnie o tym lowelasie mają wyrobioną.

A po Tobie futbolisto to się akurat takich słów nie spodziewałem. W tej sytuacji w najbliższym czasie prawdopodobnie odbęde z Tobą rozmowę. Bez używania słów. Albo jakieś małe rugby bez piłki vel sparing wieczorkiem, ze sprzętem (każdy po tubce żelu i jazda).

Ciulehttp://forum.legialive.pl/images/smilies/z_foch.gif

Rafał
14-08-2008, 20:32
Doktór aż się chyba przejde w najbliższym czasie do klubu, którego jesteś stałym bywalcem i sprawdze czym masz tym razem wysmarowane włosie na czerepie.

Napinka, dwa kilo żelu na czerepie i modne bryle na nosie- tymi metodami vel sposobami, na codzień szary forumowicz Doktor stał się nieoficjalnym Idolem Polskich (i nie tylko) Nastolatek. Zapytajcie w pewnym klubie przy Mazowieckiej, znają go tam (aż za dobrze)- a i opinnie o tym lowelasie mają wyrobioną.

A po Tobie futbolisto to się akurat takich słów nie spodziewałem. W tej sytuacji w najbliższym czasie prawdopodobnie odbęde z Tobą rozmowę. Bez używania słów. Albo jakieś małe rugby bez piłki vel sparing wieczorkiem, ze sprzętem (każdy po tubce żelu i jazda).

Ciulehttp://forum.legialive.pl/images/smilies/z_foch.gif

mówisz i masz, mordo :)

Markotny
15-08-2008, 12:15
Ufff. Jak dobrze, że używam pasty stawiającej! Lepszy efekt a do tego jak założę kask to po zdjęciu jeszcze jakoś się wygląda ;P

Jaka firma robi tą pastę? Podklep info na ten temat :p

Pomówienia. Poza tym nie było mnie tam już od tygodnia :foch: