PDA

Zobacz pełną wersję : propozycja

Michałek
24-07-2008, 11:08
1.Może by zrobic Szoutbox jakiś bo w każdym temacie jest syf ( do którego też się przyłączam niestety ) a tak cała dyskusja w jednym miejscu.

2.Jakieś rangi dla użytkowników może , niewiem " zasłużony " VIP " abo coś takiego .

wiem ,ze będą zaraz jakieś docinki w moją strone dlatego tu niech sie wypowiedzą osoby tylko kompetentne

peace and love
:ultras2:

żyła
24-07-2008, 11:20
1.Może by zrobic Szoutbox jakiś bo w każdym temacie jest syf ( do którego też się przyłączam niestety ) a tak cała dyskusja w jednym miejscu.

2.Jakieś rangi dla użytkowników może , niewiem " zasłużony " VIP " abo coś takiego .

wiem ,ze będą zaraz jakieś docinki w moją strone dlatego tu niech sie wypowiedzą osoby tylko kompetentne

peace and love
:ultras2:

jam jest kompetentny.

ODEJDŹ!!!!(i kulturalny w dodatku hehe)

a za podpis ITI Legia Warszawa powinieneś dostać rangę "zbanowany".

casual
24-07-2008, 11:24
Propozycja- a może zacznij robić kariere na przykład na gronie o Legii a z forum już dałbyś sobie spokój, co?

crolick
24-07-2008, 11:36
a za podpis ITI Legia Warszawa powinieneś dostać rangę "zbanowany".A przepraszam to już własnego zdanie nie można mieć?! Jak chce niech popiera ITI - jego prawo.

BTW. Nie wiem co to Szoutbox, wiem natomiast co to Shoutbox i na tym forum nie ma miejsca na tego typu dziecinady.

żyła
24-07-2008, 11:49
A przepraszam to już własnego zdanie nie można mieć?! Jak chce niech popiera ITI - jego prawo.

tak, jak chce to niech popiera zgadzam się, ale może niech nie zmienia nazwy naszego klubu! o to mi chodziło, najlepiej niech od razu przejdzie do ITI Warszawa. hmm? :chytry:

crolick
24-07-2008, 12:11
Hmm tego nie zauważyłem :roll:
Nic to - facet swoim zachowaniem samemu sobie wystawia świadectwo...

Michałek
24-07-2008, 14:29
Ok podpis zmieniłem jak was tak raził.

Nie chcecie zmian to nie , ola boga , to była tylko propozycja ;)

Fizi
07-08-2008, 22:05
a ja mam inną propozycję:

może by tak ustawić taka opcję rejestracji, żeby pisanie postów było możliwe dla nowo zarejestrowanego usera dopiero po jakimś czasie od rejestracji - nie wiem, np dzień, czy tydzień, to juz kwestia wtórna

myślę, że mogło by to być pozytywne o tyle, że nie raz i nie dwa odnoszę wrażenie, że niektóre wpisy meteorów o treści więcej niż dziwnej , śmieci w postaci dziwnych pseudoreklam itp itd nie pojawiałyby się w takiej ilości, ponieważ z reguły bardzo młody fiutek wyraźnie podniecony jakimś aktualnym wydarzeniem zdążyłby już w czasie między rejestracją a pierwszym wpisem wrócić do stanu spoczynku.

pusty
07-08-2008, 22:12
To raz, a dwa, że wiele osób przyzwyczajonych do czatów, "naszych klas" itd. zwyczajnie nie wie jakie realia panują na forum i zdążą się ośmieszyć, czego spokojnie mogliby uniknąć czytając przez kilka dni forum.
Jak dla mnie to zdecydowanie mogłoby poprawić sytuację.

Dżon
31-10-2008, 23:45
a ja mam inną propozycję:

może by tak ustawić taka opcję rejestracji, żeby pisanie postów było możliwe dla nowo zarejestrowanego usera dopiero po jakimś czasie od rejestracji - nie wiem, np dzień, czy tydzień, to juz kwestia wtórna

Chciałbym podbić temat, taka opcja bardzo by się teraz przydała. Żeby nie było to za bardzo kontowersyjne przydałoby się do niej zastrzeżenie, że w wyjątkowych sytuacjach mod może zaakceptować wpis bez "poczekalni" - są przecież sytuacje gdy ktoś musi spontanicznie zabrać głos: sprostowanie kibica innej drużyny, czyjaś prośba o pomoc, o wypełnienie ankiety do pracy dyplomowej itp.

Jest jeden minus: użytkownik yzerman zarejestrował się w 2003 roku, i co? ;)

Układ
01-11-2008, 00:29
Jest jeden minus: użytkownik yzerman zarejestrował się w 2003 roku, i co?

I ban :prawi:

Kempes
05-01-2009, 13:01
Moja propozycja jest taka że powinna być opcja ''skasuj post'' zamiast tylko edyty

Andrzej
05-01-2009, 13:10
Jest taka opcja panie, tylko trzeba umieć! :prawi:

edytuj, potem znowu edytuj i pojawia się kasuj wiadomość :oczko:

Kempes
12-01-2009, 00:44
ss