PDA

Zobacz pełną wersję : Kibic Zagłębia żyje!

Adiq
11-05-2003, 21:24
"W ekspresowym tempie rozniosła się w kibicowskim świecie informacja o rzekomej śmierci kibica po wczorajszym meczu Zagłębia z opolską Odrą. W obiegu krąży już co najmniej kilka różnych wersji wydarzenia, jednak tak naprawdę nikt nie jest w stanie na dzień dzisiejszy z całą pewnością powiedzieć w jaki sposób obrażeń doznał wspomniany kibic. Jednocześnie coraz więcej informacji wskazuje na małe prawdopodobieństwo jednej z pierwszych teorii, że został on postrzelony przez policję z broni gładkolufowej. Jedyna pewna informacja to taka, że nie umarł, lecz przebywa w stanie śpiączki na oddziale intensywnej terapii szpitala w Dąbrowie Górniczej."

Źródło: www.zaglebie.sosnowiec.pl

kamyk
12-05-2003, 11:11
nio niezle policja jebana trza cos z tym zrobic , nio mam nadzieje ze ten kibic powroci do zdrowia :) i bedzie dalej chodzil na mecze zaglebia ! zycze mu powrotu do zdrowia!

legart
12-05-2003, 11:41
Mam nadzieje że żyje.

Keleborn
12-05-2003, 11:44
Takie rzeczy nie powinny się dziać, mam nadzieję że przeżyje.

PRASKI
12-05-2003, 13:35
ja tak samo. ale to nie zmienia faktu że:
ZAWSZE I WSZĘDZIE
pOLICJA JEB :* ANA BĘDZIE :zly:

Gelo
12-05-2003, 14:44
WIEC TERAZ TYLKO POZOSTAJE MIEC NADZIEJE ZE WYJDZIE Z TEGO BEZ SZWANKU. ZYCZE MU SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA I ZAPEWNIAM O MODLITWIE.

yakuza
12-05-2003, 14:53
Ja też mam nadzieje że kibic z Sosnowca przeżyje i wróci do zdrowia.
ps. Nie piszcie z włączonym capslockiem :/

Ader_ZS
12-05-2003, 16:22
po pierwsze kibic jest z dabrowy ;)
po drugie wejdzcie na www.zaglebie.sosnowiec.pl i poczytajcie jakie bzdury pisze policja

mati607
12-05-2003, 16:53
ufffffff, jak dobrze ze zyje :)
HWDP HWDP 3* HWDP

yusta
12-05-2003, 17:53
Ja już sama nie wiem co jest grane. Na stronie Zagłęgia pojawiły sie trzy informacje, każda inna i żadna nie została oficjalnie potwierdzona bądź zdementowana. W każdym razie prawdopodobnie nic poważnego nikomu się nie stało.

Ewelina
12-05-2003, 18:51
Boze, ale lipa, cały dzien wczoraj swieczki palimy a tu sie okazuje (dzieki Bogu) ze ziomal zyje... ale zamieszanie. nastepnym razem chyba bedzie lepiej odczekac jakies dwa dni po takiej informacji (mam nadzieje ze nie bedzie takiej) zanim narobimy zamieszania :)

amilo
12-05-2003, 23:34
jak prezeczytalem http://www.zaglebie.sosnowiec.pl/shown.php3?nid=494 to normalnie bym im te wszystki pistolety powkladal tam gdzie swiatlo nie dochodzi. No cuz w Polsce tak jest i predko sie to niestety nie zmieni. CHWDP i tyle.

_Bart
12-05-2003, 23:44
Boze, ale lipa, cały dzien wczoraj swieczki palimy a tu sie okazuje (dzieki Bogu) ze ziomal zyje... ale zamieszanie. nastepnym razem chyba bedzie lepiej odczekac jakies dwa dni po takiej informacji (mam nadzieje ze nie bedzie takiej) zanim narobimy zamieszania :)

Ewelinko
Pierwsze godziny po tym zdarzeniu wszędzie było napisane że chłopak nie żyje. Na chatcie Zagłębia sam topic mówił, iż chłopak nie żyje i wszyscy z Zagłębia tam to potwierdzali stwierdzając że byli naocznymi świadkami zdarzenia (i nie byli to nie znajomi z nicków goście). Ja sam miałem info od rodzinki z Sosnowca że chłopak nie żyje. Nie dziw się więc że wszyscy paliliśmy świeczki. Na szczęście prawda okazała się tym razem inna (na szczęście).
Mam nadzieje że nigdy nie bedzie trza robić takich akcji ze świeczkami już.

Pozdrowienia

Walek_C.Z.K
14-05-2003, 22:05
Czy ktoś wie jak sie kibic Zagłębia czuje? czy odzyskał przytomność?

bielszczanin
28-05-2003, 21:54
Dzisiaj słyszałem że ten kibic podobno nie żyje. Nie obudził się ze śpiączki i umarł . Ta wiadomość jest pewna na jakieś 90%. Oby to była pomyłka i że ten kibic żyje!

^m@rcin^
28-05-2003, 22:25
Dzisiaj słyszałem że ten kibic podobno nie żyje. Nie obudził się ze śpiączki i umarł . Ta wiadomość jest pewna na jakieś 90%. Oby to była pomyłka i że ten kibic żyje!

Ta wiadomosc jest nie pewna na 90%

Skad wogole biora sie takie plotki ??? :hmm:

Dżon Łejn
29-05-2003, 00:45

Ta wiadomosc jest nie pewna na 90%

Skad wogole biora sie takie plotki ??? :hmm:

Może koleżce pokiełbasiły się wydarzenia i pomyślał o ś.p. kibicu Śląska.