PDA

Zobacz pełną wersję : Majówka

Cipciuś
06-05-2003, 12:39
Wyjezdzaliscie gdzies na majóweczke ?
Ja tym razem bylem 4 dni u kumpla na dzialeczce w Popowie :)
Czysty relaks piwko sloneczko dookoła las czyli jednym slowem sielanka - gdyby tylko nam o 12 w niedziele ni uciekl autobus bylo by wspaniale i zdarzyl bym obejrzec derby a tak do 14 czekalismy na autobus probujac zlapac Auto-Stop niestety nie udalo sie i w domciu dopiero na 15.30 bylem :twisted:

MaxyM
06-05-2003, 12:48
Ja musiałem zostać w domu, ale nie było źle, przyszła dziewczyna i wiecie jak to jest, pod koniec weekendu kondycha mi szfankowala :lol: - a tak pozatym to skrzynka Hainekena, 12Pack Redsa, Wyborowa, Impreza i Piwo(a) z Legartem.

c_zary
06-05-2003, 13:08
Ja mialem jechac na dzialke tylko, ze taki sam plan mieli moi starsi i ostatecznie oni sie tam zainstalowali :( Skonczylo sie na tym, ze kobieta sie do mnie na weekend wprowadzila i ogolnie tez nie mialem na co narzekac 8)

Grochów
06-05-2003, 13:29
Ja mialem 2 imprezki(=2 kace)+browarki na osiedlu(tradycyjnie)+pseudo derby na Kurwiktorskiej...
Ps.Kiedy bedzie pokój "OPRAWA"???

Mazi
06-05-2003, 13:38
Moja majowka za to początek miala najgorszy ,jaki mogła mieć ...
40 stopni temperatury , nie mialem sily wstać z łóżka ... pare dni w nim przelezalem ... W sobote miałem 18 , pojawiały się wielkie wątpliwości ,czy dam radę się na nią wykurować . Całe szczeście do soboty temp spadła i juz "w miare " zdrowy moglem pojechać na nią i nie musiałem niczego odwoływać .... inna sprawa ,ze podczas pasowania krew zaczęła się sączyć mi z nosa ( chyba z oslabienia ) i gardlo mnie nieźle napieprzało . Mały hardcore był .,a le ogolnie imprezka była bardzo udana ;) , do domu wrocilem o 6 nad ranem , a jak juz wczesniej pisałem , obudził mnie gwizdek sedziego ( w TV ) z derbów .

Pozdrawiam :-)

kamyk
06-05-2003, 13:51
nio a ja spedzilem w pulawach weekend nio z dziewczyna i jutro ja jade odwiesc do grudziadza bo troszke ten weekend se przedluzylismy hehe do srody! ale w czwartek wracam i jade na ziazd ale w niedziele to jade znow do niej i zostaje do 21 maja bo 21 maja bede wracal od niej i jade na meczyk na lecha hehe:)))

Q_(L)
06-05-2003, 15:47
Ja siedziałem w domku i zarobiony byłem...

To moja pierwsza majówka od "x" lat, podczas której siedziałem w domku, ale obowiązki w tym roku wezwały 8)

Dżon Łejn
06-05-2003, 17:16
Ja majówkowałem od czwartku do dziś , może jutra :D .
Zaliczyłem walki wschodu , strzały z broni gazowej , z 10 grilów i morze pyfka.Była też noc nad bajorkiem zwanym jeziorkiem , picie do 5 rano i kopulacja do 7.Rano pobódka marzenie --gałka na dzień dobry , powrót do domu i znowu grill i bro.

Następną majówke zaczynam w piątek-będzie gr.. bro i meczyk z odrą.

MaRiCkA
06-05-2003, 17:22
Hyyyh pijaki, zboccOChy =P TyOOFi faceci =P Hyh. No ja jesce sfojej majOfecki nie skoncylam, bo jestem u KAmyka =) I tysh se impresujemy =D ALe niesty tylko do jutra, bo fyjeshdzam =( Eff. Ale to nic odbijemy se u mnie hyh =)

Luqas
06-05-2003, 17:23
a ja musiałem zostać w domu nawet :cry: miałem parę zajęć ai niestety trzeba było siedzieć w chacie :cry:

MaRiCkA
06-05-2003, 17:27
OJ jak ja nie lObie takiego uczucia. Mash sfiadomosc, she ludzie siem bowia, ze znajomki siem bafia a TY siedzish se f domu.. wrrrr.... bleah... ale se zafshe jakos moshna odbic noe nie? =) Jak nie teraz to kiedy indziej =)

Luqas
06-05-2003, 18:23
OJ jak ja nie lObie takiego uczucia. Mash sfiadomosc, she ludzie siem bowia, ze znajomki siem bafia a TY siedzish se f domu.. wrrrr.... bleah... ale se zafshe jakos moshna odbic noe nie? =) Jak nie teraz to kiedy indziej =)

heh masz rację, człowiek musi siedzieć w domu i nie ma innej rady... :cry: :cry:
a co do odbicia to na pewno sobie to kiedyś odbiję hehe to pewe :lol:

MaRiCkA
06-05-2003, 18:36
Tshymam kicuki, zebys se odbil i to tak wiesh na maxa!! Powodzonka :]

c_zary
06-05-2003, 18:42
a ja musiałem zostać w domu nawet :cry: miałem parę zajęć ai niestety trzeba było siedzieć w chacie :cry:
Przypominaja mi sie letnie sesje w mojej szkole do 20 lipca :evil: Dobrze, ze przynajmniej mam juz to za soba 8) Teraz niech sie meczy Luk@s :roll:

Luqas
06-05-2003, 19:02
ja na szczęście mam jeszcze czas żeby się męczyć w szkole, ale współczcue dla Luk@sa :roll:

Cube
06-05-2003, 20:13
a ja od srody do niedzieli - czeska Praga , czyli tanie pivko, tania wodka, piekne kobiety, piekne miasto, jeszcze raz piekne kobiety i jeszcze raz tanie pivko - zyc nie umierac - jestem po tym wyjezdzie w takim gazie imprezowym ,ze usiedziec nie moge :lol:

Tomi
06-05-2003, 21:36
Ja ***** taką majówkę maiłem że od 9 do 15 mature pisałem, ale wszystko pod kontrolą aktualnie sobie odbijam, po powrocie pilem browar , grałem w piłeczke a teraz znów pije browara i se meczyk oglądam :o
P.S ***** juve brame do sztani strzeliło :twisted:

Dżon Łejn
07-05-2003, 03:44
a ja od srody do niedzieli - czeska Praga , czyli tanie pivko, tania wodka, piekne kobiety, piekne miasto, jeszcze raz piekne kobiety i jeszcze raz tanie pivko - zyc nie umierac - jestem po tym wyjezdzie w takim gazie imprezowym ,ze usiedziec nie moge :lol:

Z tanim bro to nie przesadzasz ale koleżanki maMY NAJLEPSZE NA GLOBUSIE
I FAKAJ SIĘ JAK NIE MYŚLISZ TAK SAMO HEHEHE

PAMIĘTAJ WEST HAM UNITED

M_I_G
07-05-2003, 11:49
a ja wyskoczylem z kumplami wczoraj na dzialeczke

bylo milo gril + browar ale w pewnym momencie chyba dal o sobie znac browarek bo zaczelismy sie lac woda i darlismy morde ze przyleciala jakas baba i powiedziala ze jestesmy holota , na co jej kulturalnie odpowiedzielismy ze wypierdalala , no to wpadla na nasza dzialke chciala rozmowiac z "wlascicielem" ale ja zwyzywalismy od kurew , kumpel jej zajebal w morde mokrymi spodniami , powiedzielismy jej ze teren prywatny i zeby wypierdalala :>

w sumie to ciekawie ale ta dzialka byla zapozyczona od dziadka kumpla warunkowo i obiecywalismy spokoj a jeszcze tego samego dnia dziadke kolegi dostal telefon ze ja nawyzywalsimy i chcielismy pobic :box: i kumpel ma przjebane :/

MaxyM
07-05-2003, 11:57
M_I_G, chyba troche przegieliście pałe ;) .

Ja miałem podobną jazde, taka sąsiadka chla na działce na przeciwko mojej i śpiewa ze znajomymi do rana - to jest ok.

Jak ja przyjade ze znajomymi i śpiewamy, czy się zaśmiewamy to dostaje białej gorączki i ciągle sie przypierdziela, przestańcie grać na gitarze, nie śmiać się, aż raz wparowała po południu i drze morde, że to działka i ona sobie wyprasza by tu się zaśmiewać - na to ja babie powiedziałem, że jak jej tak cisza potrzebna to niech wypierdoli na stepy Kazachskie, a jak kupowała działke to nie na wyłączność 10 000 km2 0 jak ją będzie stać to niech sobie pobliską wieś i las wykupi i zamieszka w norze - będzie miała spokój i cisze i jak się jeszcze raz przyładuje to postawie jej głośniki do siatki i muzyka na cały głos będzie lecieć 24h - baba wezwała męża, a mąż do niej: ludzie mają racje i weź się od niech odpierdol bo i ja Ciebie już nie moge znieść - fajny gośc potem z nami browar pił.

Cube
07-05-2003, 15:09
Z tanim bro to nie przesadzasz ale koleżanki maMY NAJLEPSZE NA GLOBUSIE
I FAKAJ SIĘ JAK NIE MYŚLISZ TAK SAMO HEHEHE

PAMIĘTAJ WEST HAM UNITED

ojojoj- ja bym dal tutaj przynajmniej remisik ;) Czeszki sa naprawde sliczne - a juz taka jedna barmanka z baru gdzie najwiecej przesiadywalem - jestem w niej komplenie zakochany ;) Zrobilismy sobie nawet z nia zdjecie z kumlami , jak wywolam to moze zeskanuje jakos i tu wrzuce - po prostu moj aniolek :)

MaxyM
07-05-2003, 15:27
Ja się zakochałemplatonicznie w barmance z filmu Samotari (Samotni) - polecam fim, barmankę też.

Mrozik
07-05-2003, 15:31
JA majówke odwiedziłem Zakopane. Czas szybko zleciał na zrywaniu vlepek widzewa i zalepianiu ich vlepkami LEgii :). Po za tym pozanłem bardzo miłą koleżanke. Hehe, MAłolat wie o kogo chodzi :)

legart
08-05-2003, 08:40
Ja miałem podobny weekend jak Q (dużo roboty w domu + koszenie trawy na działce ciotki), tylko na chwilkie się wyrwałem na piwko z MaxyMem.
PS Cube nie wiesz jak Ci zadroszczę tej Pragi :/
PS I Gdy nie sytuacja rodzinna pewno byłbym u kumpla w Brukseli na meczu Belgia-Polska i na jakimś meczyku Anderlechtu :]

Nazgul
02-08-2003, 12:19
Ja się zakochałemplatonicznie w barmance z filmu Samotari (Samotni) - polecam fim, barmankę też.

Jeżeli się zakochałeś PLATONICZNIE to znaczy, że to musiał być bardzo młody BARMAN a nie barmanka :) Niekumatych odsyłam do Dialogów Platona

:buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: '8

MaxyM
02-08-2003, 14:59
8-

:ksp4: