PDA

Zobacz pełną wersję : Felieton w NL J. Engela

MaxyM
22-08-2003, 03:01
Co o nim sądzicie?

Dla mnie jest to reklama, próba przyciągnięcia sponsorów i dobrze, że Jurek próbuje na wszystkich frontach „coś” zdobyć.
Żeby w końcu udało się pozyskać jakiegoś sponsora z prawdziwego zdarzenia, bo jak zaczynam myśleć o naszym składzie, to coraz częściej włosy mi się na głowie jeżą.

Spansz
22-08-2003, 07:22
Jak dla Mnie to bylo dobre posuniecie, sciagajac Engela. Chocna razie ne udalo mu sie sciagnac chociazby Zewlakowa, to sie stara. Moze juz jutro sie okaze ze sciagnie do klubu jakiegos zawodnika z prawdziwego zdarzenia...

Beny
22-08-2003, 08:20
Dla mnie Engel jest wporzo! Swoja fachowość i kompetencje pokazał już przy Lidze Mistrzów, w Polonii i w reprezentacji, więc liczę, że będzie kontynuował to w dalszym ciągu, z korzyścią dla klubu. Boje się jedynie tego, że pewne działania Engela może schrzanić Trylnik, albo Zarajczyk. Wtedy panowie się pokłócą, dadzą sobie "po razie" i pójdą w swoje strony, niestety dla nas stroną Engela nie będzie Legia.

MaxxxiM
22-08-2003, 09:13
Dla mnie Engel jest wporzo! Swoja fachowość i kompetencje pokazał już przy Lidze Mistrzów, w Polonii i w reprezentacji, więc liczę, że będzie kontynuował to w dalszym ciągu, z korzyścią dla klubu. Boje się jedynie tego, że pewne działania Engela może schrzanić Trylnik, albo Zarajczyk. Wtedy panowie się pokłócą, dadzą sobie "po razie" i pójdą w swoje strony, niestety dla nas stroną Engela nie będzie Legia.

Enge(L) cos mowil gdzies o tym, ze w Legii czysci pole dla nowego sponsora. wydaje mi sie, ze jest to kwestia czasu. Trybik i Zarajczyk przeciez chca sie pozbyc Legii. w koncu im rura zmieknie, bo przecie dopoki sa wlascicielami musza placic.

MaxyM
22-08-2003, 09:16

Enge(L) cos mowil gdzies o tym, ze w Legii czysci pole dla nowego sponsora. wydaje mi sie, ze jest to kwestia czasu. Trybik i Zarajczyk przeciez chca sie pozbyc Legii. w koncu im rura zmieknie, bo przecie dopoki sa wlascicielami musza placic.

Muszą? Płacą?

Tu jest Polska i polska piłka, tu nikt nic nie musi...

MaxxxiM
22-08-2003, 09:27
Muszą? Płacą?
Tu jest Polska i polska piłka, tu nikt nic nie musi...

nie jest tez tak, ze w ogole nie ponosza kosztow. ale to co robia i jak probuja sprzedac udzialy bardziej przypomina targi niebyt rozgarnietej przekupki na stadionie dziesieciolecia niz czlowieka, ktory zna sie an zarzadzaniu.

Aro
22-08-2003, 10:05
Wg mnie Jurek Engel najpóźniej do końca roku znajdzie nowego sponsora dla naszej Legii. Jego dotychczasowe działania oceniam pozytywnie. Stara się, kombinuje swoimi sposobami jakby tu kogoś do Legii przyciągnąć. Co do felietonu, dla mnie pisał prawdę i nie odbieram tego jak wazeliniarstwo.

kamyk
22-08-2003, 13:17
mysle ze engel sie stara chce cos zmienic kombinuje chce dla naszego klubu znalesc sponsora bo wie ze tak dlugo sie nie da pociagnac (choc to polska) ale mysle ze engel znajdzie i bedzie dobrze i znow zaczniemy byc ta potega co pisal w felietonie !

junior
28-08-2003, 22:32
Kogo właściwie ma szukać Engel? sponsorów czy nowych właścicieli?
To różne sprawy.

kud(L)aty68
29-08-2003, 08:06
A propos sponsorow....

Otoz wchodze prosze ja Was wczoraj do Zrodelka po zakupie bileciku na dzisiejszy meczyk, a barman zadaje mi pytanie: CO powiedza kibice jesli bedzie lany Lech z kija.
Odpowiedz: NIE BEDZIEMY PIC!!!!!
IMO proste. :) :)
I na to ten gosciu, ze Lech ma sponsorowac Legie. Byl ponoc w Zrodleku jakis handlowiec z Kompanii Piwowarskiej i ponoc tak bedzie. Ja osobiscie sobie tego nie wyobrazam. Co wiecej uwazam to za plotke. Gdyby to bylo info z "przekretu szmatlawego" to wogole bym sie nie przejmowal, ale tu???
Zrodelku....ten barman tez znajomy...no nie wiem co o tym myslec.
Kto bedzie dzisiaj w Zrodelkyu przed meczem ma dostac podobne pytanie....

Zdroowko :piwo4: :pijany: :piwo5: :lp: :lz:

MaxyM
29-08-2003, 08:51
Lecha nie piję, choć to dobre piwo ::roll:: . Nie piję przez to, że to sponsor Lecha ::twister:: .

Ale jakby sponsorował Legię, to znów zacznę pić ::roll:: .

Q_(L)
29-08-2003, 10:56
Lecha nie piję, choć to dobre piwo ::roll:: . Nie piję przez to, że to sponsor Lecha ::twister:: .

Ale jakby sponsorował Legię, to znów zacznę pić ::roll:: .

Chyba już nie sponsoruje... :hmm: Jak tak to już nie piję 8-

Ale fajnie jest lać Lecha w mordę... '8

Mazi
29-08-2003, 10:59
Lecha nie piję , choćby za samą nazwę - wyjątek zrobię jak zostaną sponsorem Legii , w co jednak wielce wątpię .

Raffi
29-08-2003, 11:00
Mamy już Triadę to i Lech już nie taki straszny :)

MaxxxiM
29-08-2003, 12:30
to troche absurdalne zrezygnowac z picia Lecha bo sie kojarzy/sponsoruje klub pilkarski. ja najbardziej lubie Zywca (choc pewnie powinienenm Eb, ale nie bo sie zepsulo) i moze sponsorowac kogo chce i dopoki bedzie dobry pil go bede.

Ultra LW
29-08-2003, 14:26
A ja lecha nie piję. Uważam, że jeżeli ktoś nie jest z nami to jest przeciwko nam. Pije za to czerwoną WARKĘ. Na początku nie byłem do niej przekonany ale, że reklamują się na Legii i wten sposób dokładają trochę grosza stałem się ich stałym klientem. A Wareczka coraz bardziej mi smakuje! Ich prezes sympatyzuje podobno z Legiunią i to on był sprawcą tego, iż Kompania Żywiec (właścicel WARKI) była zainteresowana kupieniem udziałów od Trybika i Zarajczyka. Może jeszcz coś z tego będzie ;)
:pijaki: Dziś z Wareczką na mecz idziemy a na lecha mocz lejemy :lalala:

Do boju
:armia:

legart
29-08-2003, 14:31
Ultra regulamim, chyba że piszesz o piwie Lech :> 8-

Ultra LW
29-08-2003, 14:36
Ależ oczywiście, że chodzi mi o piwo lech, przecież w tej rymowance występuje również piwo WARKA więc wydaje mi się to oczywiste :oho:
:> :rotfl:

legart
29-08-2003, 14:39
Ależ oczywiście, że chodzi mi o piwo lech, przecież w tej rymowance występuje również piwo WARKA więc wydaje mi się to oczywiste :oho:
:> :rotfl:

:rotfl: stary jestem już i zmęczony 8-

Ultra LW
29-08-2003, 15:52
Ależ Don Vito, ja nie miałem na myśli wieku Don Vita Corleone. :buhaha:

kud(L)aty68
29-08-2003, 16:02
Dla mnie niepicie Lecha ma dluga i uswiecona tradycje ;) podonie jak niespozywanie produktow Bacoma, Hoopa i uzywaniu innych gumek niz Unimill.
Taka filozofia, moze chora, ale mnie z tym dobrze jest :)
Ale cala idea sponsorowania Legii przez Lecha jest imho troche chora, no bo jak? Na koszulce masz "L" i napis "Lech"? Albo CO GORSZA (metoda polskich "sponsorow") w nazwie Legia-Lech Warszawa? Swoja droga niezle sajensfikszen ;)
No dobra...dosc juz tych wywodow...czas do zrodelka :)

zdroowko

Q_(L)
10-09-2003, 11:34
Za legia.net:

Od dłuższego czasu, Legia poszukuje strategicznego inwestora. Niewykluczone, iż te starania zostaną niedługo zwieńczone sukcesem. Być może już w przyszłym tygodniu zostanie podpisana umowa z operatorem sieci telefonii komórkowej Idea Centertel lub też z firmą Zepter International, produkującą wyposażenie kuchni. Inwestowaniem w warszawski klub zainteresowana jest też jedna z kompanii piwowarskich. - „Już w najbliższym czasie powinno się okazać, która z wymienionych firm będzie naszym partnerem na bieżący sezon. Negocjacje są trudne, a decyzję o ewentualnej współpracy z Legią, musi podjąć w każdej z tych firm cały sztab ludzi. Mamy jednak nadzieję, że rozmowy przyniosą pożądany efekt i na koszulkach legionistów pojawi się logo nowego sponsora. Nie możemy w tej chwili ujawniać żadnych szczegółów, ponieważ mogłoby to tylko utrudnić i opóźnić negocjacje. Ważne jest również to, że finalizujemy negocjacje z kilkoma mniejszymi firmami, które uzyskałyby status sponsora wspierającego" - wyjawia dyrektor sportowy Jerzy Engel.

Idea - świetny pomysł... walczą medialnie na rynku z Erą... może być ciekawie... Ale kasy za wiele to bym się nie spodziewał :>

Nazgul
10-09-2003, 12:10
Idea - świetny pomysł... walczą medialnie na rynku z Erą... może być ciekawie... Ale kasy za wiele to bym się nie spodziewał :>

Słuchaj - jak dla mnie to wystarczy że pomogą spłacić długi i normalnie funkcjonować. Co do polityki kadrowej to obecna jest IMO dobra - z wyjątkami oczywiście. Jak Legia ustabilizuje się finansowo to i zawodnicy nie będą uciekali (jak Omeljańczuk czy Stanew). Będzie dobrze!!!

Raffi
10-09-2003, 12:57
Idea już ma doświadczenie ze współpracy z naszymi kolarzami, więc...może? :>

Q_(L)
10-09-2003, 14:36

Słuchaj - jak dla mnie to wystarczy że pomogą spłacić długi i normalnie funkcjonować. Co do polityki kadrowej to obecna jest IMO dobra - z wyjątkami oczywiście. Jak Legia ustabilizuje się finansowo to i zawodnicy nie będą uciekali (jak Omeljańczuk czy Stanew). Będzie dobrze!!!

Słuchaj - też bym tak chciał, ale aż takiej kasy bym się nie spodziewał, przynajmniej za "jednym zastrzykiem"... 8)

Nazgul
10-09-2003, 15:22
Słuchaj - też bym tak chciał, ale aż takiej kasy bym się nie spodziewał, przynajmniej za "jednym zastrzykiem"... 8)

Ale ja napisałem POMOGĄ a nie że spłacą wszystko sami :)

szczepan
10-09-2003, 16:09
cos w klubie ruszylo i to jest fakt... i napewno taka proba przyciagniecia sponorow jest potrzebna... wiec plus dla JE!