PDA

Zobacz pełną wersję : pomoc dla 3-letniego Mateuszka chorego na ostrą białaczkę limfoblastyczną

mamamatiego
23-04-2008, 16:53
Witam.
Jestem mamą trzyletniego Mateuszka. Synek urodził się z całkowitym obustronnym rozszczepem wargi i podniebienia. Do tej pory przeszedł już trzy operacje związane z wadą wrodzoną. Jakby nieszczęść było za mało w sierpniu 2007 r. zdiagnozowano u Mateuszka ostrą białaczkę limfoblastyczną. Cały mój świat runął, nie mogłam uwierzyć, że ta okrutna choroba dotknęła moje dziecko.
Ale walczymy z synkiem z całych sił, Mateusz dzielnie znosi badania i chemioterapię oraz wielomiesięczny pobyt na oddziale onkologii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego szpitala Klinicznego w Warszawie.
Z leczeniem związanych jest wiele kosztów dodatkowych, które muszę ponieść sama. Chemioterapia, którą do tej pory przyjął Mateusz wpłynęła na bardzo zły stan zębów, które trzeba wyleczyć w znieczuleniu ogólnym przed następnym etapem leczenia. Koszty tego zabiegu są bardzo wysokie. Mateusza czeka też operacja rekonstrukcji kości szczęki, która jest następstwem wady wrodzonej. Ze względu na leczenie białaczki zabieg musi odbyć się prywatnie poza NFZ. Do tych wszystkich wydatków dochodzą jeszcze koszty leków niezapewnianych przez służbę zdrowia.
Walczę o zdrowie synka, dlatego proszę wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe na czas leczenia Mateuszka.
Za okazane serce i hojność już teraz gorąco dziękuję w imieniu synka,
Mama Mateuszka
Anna Frączek
www.mamamatiego.pl.tl
Wpłaty można kierować na konto:
Fundacja Spełnionych Marzeń
Ul. Nowogrodzka 6a lok.22, 00-513 Warszawa
ING Bank Śląski 52 1050 1025 1000 0022 6844 0571
Koniecznie z dopiskiem: „Dla Mateuszka Dąbkowskiego

Chciałabym też Was - fanów i kibiców Legii prosić o pomoc w zdobyciu na aukcje charytatywne np. piłki bądź koszulki z autografami zawodników Legii. Taką pomoc otrzymałam już ze strony kibiców Wisły Kraków (wiem, że to przeciwna drużyna, ale wydaje mi się, że w walce o zdrowie i życie dziecka nie ma to większego znaczenia).