Antysemityzm

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • Radio
    Legionista
    • 05.2003
    • 295

    Antysemityzm

    W Polityce z zeszłego tygodnia jest artykuł nt. Żydów w Polsce. I znalazłem taki mały fragment: jakiś młody (chyba) Żyd chodzi z flagą Izraela na Legię, bić się za Izrael właśnie. Dlaczego? Podobno duża część z nas kibiców Legii ma poglądy antysemickie (to na podstawie arykułu). Pytanie do was: spotkaliście kogoś takiego? No i co o tym wogóle sadzicie?
    Prosze nie wspominać meczu z Widzewem i słynnej już flagi bo to było wałkowane już długo.
    Walczę o palmę pierwszeństwa w konkursie o Złotą Chochlę...
  • Adiq
    Administrator
    • 05.2003
    • 3352

    #2
    Ja nikogo takiego nie widziałem i mam nadzieję, że nie zobaczę, bo na pewno taka sytuacja by rozłościła i prowokowała myślę, że nie tylko mnie. Ostatnio byłem na wycieczce w Oświęcimiu. Było dużo turystów innych narodowości, ale oczywiście tylko Żydzi ubrani byli w jakieś bluzy z kapturem w barwach narodowych, gwiazdą i jakimiś napisami. Ponadto chodzili dumni z siebie i machali flagami. Szkoda, że jeszcze rac nie odpalili... :/ Strasznie mnie ta cała sytuacja zdenerwowała...
    Nieznani Sprawcy

    Komentarz

    • MaxyM
      Legionista
      • 05.2003
      • 6189

      #3
      :buhaha:

      Poważnie, mam tą Politykę musze znaleźć ten artykuł.

      Jak tak chce się bić za Izrael to niech samotnie jedzie do Syrii, Iranu albo niech się zrzuci obwinięty flagą nad terytorium Palestyny.

      Jakiś idiota - krótko skomentuje.

      Komentarz

      • Luk@s
        Legionista
        • 05.2003
        • 1059

        #4
        Jesli to prawda, a nie kaczka dziennikarska to niezly czubek...
        ogolnie wkurza mnie cala ta szopka robiona przez "izraelitow" (to tak zeby nie mowic zydkow :P )

        Komentarz

        • Tomi
          Legionista
          • 05.2003
          • 3642

          #5
          No to jeśli chłopak chodzi na Legię i był wczoraj na Wiśle to musiał się nieźle zmarszczyć jak Różyk krzyknął, że kto nie śpiewa ten żyd nad żydami.... ale tak na serio to nigdy nikogo takiego nie spotkałem u nas na stadionie.
          Varsovia - Semper Invicta, Semper Heroica.

          Komentarz

          • Keleborn
            Legionista
            • 05.2003
            • 548

            #6
            Jasne. Przychodzi na każdy mecz. Siada na honorowej macha flagą i bije się z Zarajczykiem o wolność Palestyny.

            Czego to ludzie nie wymyślą, uważajcie bo nas oskarżą o Holokaust niedługo.
            For those about to rock,
            I salut you!!!

            Komentarz

            • kamyk
              Legionista
              • 05.2003
              • 1467

              #7
              ale glupoty walicie zadni tacy nie przychodza ehheP i dajmy juz spokuj z tymi zydami
              Walczyć Trenować Warszawa musi Panować !

              Komentarz

              • yusta
                Legionista
                • 05.2003
                • 7383

                #8
                Chodzi na stadion Legii z flagą Izraela bic się za Izrael właśnie....

                Czy ktoś może mi to przetłumaczyć, bo ja nie widzę żadnego sensu w tym zdaniu. Chodzić na mecze może, flagę może sobie nosić, ale bic się na stadionie za Izrael???

                Albo ten dziennikarz jest nienormalny, albo ten Żyd ma coś pod kopułą nie tak i mu coś takiego powiedział
                Only You

                Komentarz

                • jarcyś

                  #9



                  autor : Ewa Winnicka

                  ten fragment jest na str 4

                  Komentarz

                  • yusta
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 7383

                    #10
                    "Elżbietę bulwersuje zasłyszana ostatnio opowieść o młodym Żydzie, który – ubrany w kipę i flagę z gwiazdą Dawida – chodzi na stadion Legii Warszawa. Część kibiców Legii znana jest z antysemickich poglądów, a przy tym skora do bitki. Młody Żyd chodzi na Legię bić się za Izrael."

                    No i wszystko jasne, nienormalna jest Elżbieta. Gdzies tam coś usłyszała, pewnie z dziesiątej gęby, a ten palant dopisał o antysemityźmie kibiców Legii i zrobił się strzaszny dramat. Ehh...szkoda nawet zaprzątac sobie tym głowę.
                    Only You

                    Komentarz

                    • crolick
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 5812

                      #11
                      dokladnie, laska przekracala informacje nie tylko w tym miejscu ale w innych miejscahc artykulu takze. wkladala wypowiedzi w usta ludzi ktorzy nic takiego nie mowili. mowiac krotko poziom dziennikarstwa zenujacy :*

                      Komentarz

                      • Tylko_Rakow
                        Legionista
                        • 05.2003
                        • 1

                        #12
                        jude raus

                        Wolna Palestya

                        Komentarz

                        • M_I_G
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 373

                          #13
                          a ja sie nie wstydze : jestem antysemita!!!!

                          pewnie powiem to co wielu mysli ale nie napisalo z wielu wzgledow

                          otoz dosc mam zydow ich calych rzadow na siwecie , tego ze sa zawsze pokrzywczeni i wszystko im sie nalezy

                          feministyki , je...e pedaly , transwestyci i teraz jeszcze brakuje tylko orgazniacji zydow - no to prosze jest

                          nie chce zydow w polsce , tylko nie wiem gdzie mozna by bylo ich wy......c bo napewno nie na ziemie ktore ukradli Palestynczykom
                          zaczynam obserwowac dziwna mode na bycie nowoczesnym - q..a jego mac

                          antysemita- jejku jak mozesz to tez ludzie!!!
                          pedaly- badz tolerancyjny , kazdy jest wolny
                          itd itd

                          i na zakonczenie powiem tylko ze zdejmowanie krzyzy z cemantarza i przepraszania zydow za 2 wojen swiatowa byly najwiekszymi opokorzenia Polski w naszych czasach

                          zydzi na madagaskar
                          Jeszcze nie czas, zeby odchodzic. Pozstalo tak wiele rzeczy , ktore mamy zrobic. Aby opuscic ten swiat jestesmy zbyt mlodzi. Jeszcze nie czas.....

                          Komentarz

                          • Adams_
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 1320

                            #14
                            A co bedzie jak zyd powie: "Ty Polaku!" ... NIC!
                            A jak Polak powie: "Ty zydzie!" to masz przeeejeeebaaane.

                            Wiec mowie: JEBAC ZYDOW!

                            Komentarz

                            • Łysolek
                              Legionista
                              • 05.2003
                              • 2479

                              #15
                              Nigdy nie spotkałem żadnego żyda na Legii , natomiast murzynów to cała banda jest jeśli to prawda .. to ... Zaczynam chodzić z gazem na mecz
                              co do samego tematu - jestem Antysemitą

                              Komentarz

                              Pracuję...