PDA

Zobacz pełną wersję : Antysemityzm

Radio
11-05-2003, 19:39
W Polityce z zeszłego tygodnia jest artykuł nt. Żydów w Polsce. I znalazłem taki mały fragment: jakiś młody (chyba) Żyd chodzi z flagą Izraela na Legię, bić się za Izrael właśnie. Dlaczego? Podobno duża część z nas kibiców Legii ma poglądy antysemickie (to na podstawie arykułu). Pytanie do was: spotkaliście kogoś takiego? No i co o tym wogóle sadzicie?
Prosze nie wspominać meczu z Widzewem i słynnej już flagi bo to było wałkowane już długo.

Adiq
11-05-2003, 20:00
Ja nikogo takiego nie widziałem i mam nadzieję, że nie zobaczę, bo na pewno taka sytuacja by rozłościła i prowokowała myślę, że nie tylko mnie. Ostatnio byłem na wycieczce w Oświęcimiu. Było dużo turystów innych narodowości, ale oczywiście tylko Żydzi ubrani byli w jakieś bluzy z kapturem w barwach narodowych, gwiazdą i jakimiś napisami. Ponadto chodzili dumni z siebie i machali flagami. Szkoda, że jeszcze rac nie odpalili... :/ Strasznie mnie ta cała sytuacja zdenerwowała...

MaxyM
11-05-2003, 20:09
:buhaha:

Poważnie, mam tą Politykę musze znaleźć ten artykuł.

Jak tak chce się bić za Izrael to niech samotnie jedzie do Syrii, Iranu albo niech się zrzuci obwinięty flagą nad terytorium Palestyny.

Jakiś idiota - krótko skomentuje.

Luk@s
11-05-2003, 22:44
Jesli to prawda, a nie kaczka dziennikarska to niezly czubek...
ogolnie wkurza mnie cala ta szopka robiona przez "izraelitow" (to tak zeby nie mowic zydkow :P )

Tomi
12-05-2003, 06:47
No to jeśli chłopak chodzi na Legię i był wczoraj na Wiśle to musiał się nieźle zmarszczyć jak Różyk krzyknął, że kto nie śpiewa ten żyd nad żydami.... ale tak na serio to nigdy nikogo takiego nie spotkałem u nas na stadionie. :hmm:

Keleborn
12-05-2003, 09:22
Jasne. Przychodzi na każdy mecz. Siada na honorowej macha flagą i bije się z Zarajczykiem o wolność Palestyny.

Czego to ludzie nie wymyślą, uważajcie bo nas oskarżą o Holokaust niedługo. :help: :help: :help: :help: :help: :help: :help:

kamyk
12-05-2003, 10:30
ale glupoty walicie zadni tacy nie przychodza ehhe:)P i dajmy juz spokuj z tymi zydami

yusta
12-05-2003, 17:02
Chodzi na stadion Legii z flagą Izraela bic się za Izrael właśnie....

Czy ktoś może mi to przetłumaczyć, bo ja nie widzę żadnego sensu w tym zdaniu. Chodzić na mecze może, flagę może sobie nosić, ale bic się na stadionie za Izrael???

Albo ten dziennikarz jest nienormalny, albo ten Żyd ma coś pod kopułą nie tak i mu coś takiego powiedział :hmm:

jarcyś
12-05-2003, 17:05
http://polityka.onet.pl/artykul.asp?DB=162&ITEM=1118678&MP=1

autor : Ewa Winnicka

ten fragment jest na str 4

yusta
12-05-2003, 17:22
"Elżbietę bulwersuje zasłyszana ostatnio opowieść o młodym Żydzie, który – ubrany w kipę i flagę z gwiazdą Dawida – chodzi na stadion Legii Warszawa. Część kibiców Legii znana jest z antysemickich poglądów, a przy tym skora do bitki. Młody Żyd chodzi na Legię bić się za Izrael."

No i wszystko jasne, nienormalna jest Elżbieta. Gdzies tam coś usłyszała, pewnie z dziesiątej gęby, a ten palant dopisał o antysemityźmie kibiców Legii i zrobił się strzaszny dramat. Ehh...szkoda nawet zaprzątac sobie tym głowę.

crolick
13-05-2003, 09:59
dokladnie, laska przekracala informacje nie tylko w tym miejscu ale w innych miejscahc artykulu takze. wkladala wypowiedzi w usta ludzi ktorzy nic takiego nie mowili. mowiac krotko poziom dziennikarstwa zenujacy :*

Tylko_Rakow
15-05-2003, 20:50
:box: Wolna Palestya

M_I_G
15-05-2003, 21:09
a ja sie nie wstydze : jestem antysemita!!!!

pewnie powiem to co wielu mysli ale nie napisalo z wielu wzgledow

otoz dosc mam zydow ich calych rzadow na siwecie , tego ze sa zawsze pokrzywczeni i wszystko im sie nalezy

feministyki , je...e pedaly , transwestyci i teraz jeszcze brakuje tylko orgazniacji zydow - no to prosze jest

nie chce zydow w polsce , tylko nie wiem gdzie mozna by bylo ich wy......c bo napewno nie na ziemie ktore ukradli Palestynczykom
zaczynam obserwowac dziwna mode na bycie nowoczesnym - q..a jego mac

antysemita- jejku jak mozesz to tez ludzie!!!
pedaly- badz tolerancyjny , kazdy jest wolny
itd itd

i na zakonczenie powiem tylko ze zdejmowanie krzyzy z cemantarza i przepraszania zydow za 2 wojen swiatowa byly najwiekszymi opokorzenia Polski w naszych czasach

zydzi na madagaskar :D

Adams_
15-05-2003, 21:25
A co bedzie jak zyd powie: "Ty Polaku!" ... NIC!
A jak Polak powie: "Ty zydzie!" to masz przeeejeeebaaane.

Wiec mowie: JEBAC ZYDOW!

Łysolek
16-05-2003, 09:13
Nigdy nie spotkałem żadnego żyda na Legii , natomiast murzynów to cała banda jest :):):)jeśli to prawda .. to ... :D:D:D:D Zaczynam chodzić z gazem na mecz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
co do samego tematu - jestem Antysemitą :)

Adis
16-05-2003, 09:27
HAHAHA śmieszne rzeczy... Czego oni nie wymyślą?? Może jakiś portret pamięciowy mają to sie rozklei po stadionie :)

Lleyton
16-05-2003, 14:40
...jestem Antysemitą :)

... ale to nie tylko dlatego , że lubisz się gazem bawić ?

Stolar
16-05-2003, 18:36
Nigdy nie spotkałem żadnego żyda na Legii , natomiast murzynów to cała banda jest :):):)jeśli to prawda .. to ... :D:D:D:D Zaczynam chodzić z gazem na mecz :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
nie zazdroszcze wam jesli macie bandy murzynow na stadionie 8-

piter
16-05-2003, 19:00
nie zazdroszcze wam jesli macie bandy murzynow na stadionie 8-

Wypowiadasz się w imieniu jednej głowki czy całej grządki?

Raffi
16-05-2003, 20:11
nie zazdroszcze wam jesli macie bandy murzynów na stadionie 8-

Czemu?? :>

E_L_K_T_R_Y_K
16-05-2003, 20:15
nie widziałem murzyna jeszcze na meczu

Mazi
16-05-2003, 21:28
nie widziałem murzyna jeszcze na meczu

a Mudoh , Yamaha , Giuliano , Rui Barbosa , Rowland na treningach ???
trochu ich było :D

Stolar
20-05-2003, 10:46

wystarczy spojrzec na podpis i nie trzeba byc kumatym

Lleyton
20-05-2003, 12:34

... prościej by było - SIEG HEIL !
... a najlepsze wrażenie jest wówczas , gdy cała plantacja w zgodnym kapuścianym chórze unosi dodatkowo - w pozdrowieniu , przed sobą - po jednym liściu .

legart
20-05-2003, 12:48

Hm a swoją ideologię szerzysz w Afryce i Azji w końcu taki podpis zobowiązuje, acha w niejsce wide dałbym narrow

daimler
20-05-2003, 13:39
Polityka, Wprost, Newsweek - oni zawsze szukaja sansacji! Czytaliscie atrykul po wydarzeniach we wroclawiu? Albo ten o polskich kibicach? Ze np "mlyn" to takie miejsce na stadionie, gdzie PRIORYTETEM jest spalenie barw przeciwnika i temu podobne bzdury? Patrzcie na to przez palce - swiat polskich mediow jest pojebany. Wiem cos o tym, studiuje dziennikarstwo ;) :+:

Q_(L)
20-05-2003, 14:07
Polityka, Wprost, Newsweek - oni zawsze szukaja sansacji! Czytaliscie atrykul po wydarzeniach we wroclawiu? Albo ten o polskich kibicach? Ze np "mlyn" to takie miejsce na stadionie, gdzie PRIORYTETEM jest spalenie barw przeciwnika i temu podobne bzdury? Patrzcie na to przez palce - swiat polskich mediow jest pojebany. Wiem cos o tym, studiuje dziennikarstwo ;) :+:

Ja tam wszystkie doniesienia prasowe traktuje z powagą i uznaniem.
Mało tego... media są dla mnie wartością samą w sobie... Bo komu wierzyć jak nie mediom, szczególnie w sprawach sportu...

Patrzcie na to przez palce - dzięki za radę... 8) ;)

daimler
20-05-2003, 17:18
Ja tam wszystkie doniesienia prasowe traktuje z powagą i uznaniem.
Mało tego... media są dla mnie wartością samą w sobie... Bo komu wierzyć jak nie mediom, szczególnie w sprawach sportu...

Przykro mi, coz wiecej mozna powiedziec ;) W takim razie nalezysz do ludzi, ktorzy np zdanie na temat polskich kibicow wyrabia sobie na podstawie obejrzanego "Pod napieciem" lub "Rozmow w toku" w TVN? No bo jesli wierzysz (?) ze TV zawsze mowi prawde...

Bo komu wierzyć jak nie mediom
- sa inne, pewniejsze, sposoby zdobywania informacji, szczegolnie w sprawach sportu ("sportu" w moim rozumieniu oczywiscie, w koncu to dział "kibice" :) ) :+:

brevery
20-05-2003, 19:03
Ludzie przeciez to tylko taka przypowiesc!Nigdy zaden zyd sie nie pojawil na Łazienkowskiej i nigdy tam zydów nie bedzie!To jest wymyslone a kibice Legii akurat najbardziej sie z antysemityzmem kojarza po meczu z Widzewem!!!Przeciez nikt by tak na serio nie powiedział... A co do murzynow to widziałem jeden raz tylko na zylecie (sparing Legia-Niemen) i wtedy mało brakowało a by nie wyszli z tamtad.
ps. A pamietacie "pieknego" murzynka na starówce jak szlismy w demonstracji :rotfl:
Pzdr

Kawa
20-05-2003, 19:34
Wiem cos o tym, studiuje dziennikarstwo ;) :+:
No to liczymy na Ciebie w przyszłości. Szerz prawdziwy obraz kibica w prasie i telewizji ;)