PDA

Zobacz pełną wersję : Legia Warszawa - Wisła Kraków

Talar
21-04-2008, 16:18
W przyszłą niedzielę na Łazienkowskiej rozegrane zostanie ligowe spotkanie Legii z Wisłą Kraków. Bilety na to spotkanie można kupować już dziś. Na razie wejściówki mogą nabywać jedynie posiadacze nowych Kart Kibica (ich posiadanie jest konieczne do zakupu biletów przez internet). Od środy, 23 kwietnia bilety będą dostępne również w kasach klubowych, a dzień później również w 21 salonikach Kolportera na terenie Warszawy i okolic. Od środy do piątku kasy biletowe czynne będą w godzinach 11-19. W sobotę kupno biletu będzie możliwe od 10 do 17, a w dniu meczu od 11 do 17. Mecz z Wisłą, podobnie jak spotkanie PP z Zagłębiem Lubin, został zakwalifikowany do pierwszej kategorii cenowej, a bilety na Żyletę są wyjątkowo drogie - po 40 zł.
Ceny biletów na mecz z Wisłą Kraków:

Otwarta - 40 złotych
Kryta A,F - 54
Kryta B,E - 65
Kryta C,D - 81
Przed Krytą - 50
Przed Krytą (studenci i emeryci) - 32
Kryta F górna (dzieci do 13 r.ż.) - 5

Mnie to jedna rzecz tylko zastanawia. Jakim prawem Miklas zmienia wcześniej już ustalone zasady. Dlaczego mecz z Wisłą zakwalifikowany jest do jakiejś super kategorii? Niby 10 zł to nie jest dużo, i kto ma pójść to i tak pójdzie, ale pewnych zasad powinni sie trzymać... Z resztą, o czym ja mówię... :kawa:

buazen
21-04-2008, 16:29
Masz dowód na to, że miklas zrobi wiele, żeby nas z Łazienkowskiej wyrzucić. Osobiście nie wydawałbym 40 zł za oglądanie jak Legia dostaje w dupę, a tym bardziej za siedzenie w takich warunkach w jakich przychodzi nam je oglądać(ukochana warszawska pogoda).
Nawet mam karnet! Ale po co iść, jak będę musiał dopłacić kolejne 20zł...

football38
21-04-2008, 17:49
,,40 zł za oglądanie jak Legia dostaje w dupę,, , Potem będziesz mówił , że ITI walczy z ,,prawdziwymi kibicami Legii ,, właśnie widze , jacy jesteście prawdziwi , a co do stadionu , to decyduj się , albo chcesz żyletę , albo popierasz budowę nowego stadionu , nie można mieć dobrych warunków i starego stadionu .

h_L
21-04-2008, 17:57
To tylko pokazuje nastawienia działaczy do kibiców.Ale nie do tych "z Wilna", ale do całej rzeszy sympatyków futbolu.I w to Nam graj Leszku!

Pomijając fakt, że 40 zł to cholernie dużo za taką żenadę jakiej ostatnio jesteśmy świadkami, to zmiana reguł gry w jej trakcie to jawne oszustwo wobec kibiców, których działacze chcą rzekomo przyciągnąć na mecze.

Jeszcze jedno.Żebyście się kurwy nie zdziwiły jak to po wybudowaniu nowego stadionu Warszawiacy zapomną wasze parszywe zagrywki.Z każdym waszym kolejnym głupim ruchem sprawa zapełnienia nowego cacka jest coraz bardziej odległa.

karakan
21-04-2008, 17:58
,,40 zł za oglądanie jak Legia dostaje w dupę,, , Potem będziesz mówił , że ITI walczy z ,,prawdziwymi kibicami Legii ,, właśnie widze , jacy jesteście prawdziwi , a co do stadionu , to decyduj się , albo chcesz żyletę , albo popierasz budowę nowego stadionu , nie można mieć dobrych warunków i starego stadionu .

Zdecyduj sie czy liczba pojedyńcza , czy jednak mnoga :-/

Nie idź na skróty kolego i nie generalizuj..

Z.
21-04-2008, 18:23

Chcę Żylete.

40 zł :lol:

Canal + 1:0 ITI

football38
21-04-2008, 18:37
Jeżeli wolisz Żylete to ok , Błaznowi przeszkadzają warunki na obecnym stadionie .

D_Ino
21-04-2008, 18:56
Jeżeli wolisz Żylete to ok , Błaznowi przeszkadzają warunki na obecnym stadionie .

A widziałeś stan schodów, których dziwnym wypadkiem przez te lata nie zdążyli wyremontować? Nie ma co pieprzyć, że "budują" nowy stadion i dlatego nie stać ich na drobny remont dotychczasowego. Przykład pierwszy z brzegu. :kawa:

football38
21-04-2008, 19:02
WIesz , jaki jest Walter , jest skąpy , rozumuje w ten sposób, że skoro za 3 lata będzie nowy stadion , to po co marnować pieniądze na remontowanie starego .

PLX
21-04-2008, 19:12
Znasz Waltera , jest skąpy , rozumuje w ten sposób, że skoro za 3 lata będzie nowy stadion , to po co marnować pieniądze na remontowanie starego .

D Ino .....znasz Waltera...??:D

D_Ino
21-04-2008, 19:15
D Ino .....znasz Waltera...??:D

Nie przypominam se. Zbyt niekoszerny jestem :lol2:

A football38 chyba sobie wyśmienicie zdaje sprawę z tego, że pieprzy niemiłosiernie. :]

Kijek
21-04-2008, 19:27
Po takim uzasadnieniu jakie jest na LL do przeczytania odnosnie cen biletow mam nadzieje ze caly stadion wypełni sie po brzegi i "festiwal chamstwa" bedzie kontynuowany.

Tomek,
z krytej popierajacy festiwal chamstwa.

Grzechu_1990
21-04-2008, 19:28
Wole ten stadion jaki jest ale dla NAS a nie nowy dla Waltera. Z tymi cenami przejebali i to ostro, nie wiem czy sie wybiorę bo 40zł to jednak dużo ale może uda sie wyłuskać żeby pobluzgać na ITI.

Teraz czekam na pojazd ze strony ITI'owóc którzy powiedzą że ITI uratowało Legię z długów :kawa:

PabloVK
21-04-2008, 20:15
WIesz , jaki jest Walter , jest skąpy , rozumuje w ten sposób, że skoro za 3 lata będzie nowy stadion , to po co marnować pieniądze na remontowanie starego .

małą betoniarke, ze 4 deski na szalunek ze dwóch chłopaków do roboty
ze 4 godziny pracy. maks 500 zeta z materiałami. faktycznie wielki wydatek

football38
21-04-2008, 20:17
Dla zarządu KP Legia to spory wydatek najwyraźniej .

Talar
21-04-2008, 20:20

:lol: stary, sam nie wierzysz w to co piszesz, nie ośmieszaj się.

PabloVK
21-04-2008, 20:25

hmm budżet podobno wynosi u nas 30mln zeta
500 zeta to jest 0,0015% budżetu. faktycznie wielki wydatek :kac:

PeCe
21-04-2008, 20:49
A przechodząc do kwestii czysto piłkarskiej, kto w tym meczu nie zagra oprócz naszej Muziny, bo nie jestem na bieżąco. Chodzi mi o kartki i kontuzje.

arczi
21-04-2008, 20:50
Ale co KP Legia może skoro stadion jest własnością miasta? Nie popadajcie w skrajności i nie liczcie na dobrowolne szastanie kasą Waltera w sytuacji kiedy nic nie musi. Tu akurat mu się w ogóle nie dziwię.

A co do pytania zadanego wyżej przez fotball38 odnoszacego się do wyboru pomiędzy Żyletą a nowym stadionem, to odpowiem z całą odpowiedzialnością... że wolę Żyletę na nowym stadionie. Nadal uważam że przy odrobinie dobrej woli da się pogodzić jedno z drugim. Stadion tak czy siak w końcu powstanie i jest nam mimo wszystko bardzo potrzebny. Trzeba jednak będzie umieć się na nim odnaleźć. Wspólny sektor zajmowany przez ludzi podobnie myślących jest szansą na przetrwanie i już dziś trzeba walczyć o jego powstanie.

Kijek
21-04-2008, 20:51
A przechodząc do kwestii czysto piłkarskiej, kto w tym meczu nie zagra oprócz naszej Muziny, bo nie jestem na bieżąco. Chodzi mi o kartki i kontuzje.

Rzeźniczak.

A u nich: Cleber (kartki) i mozeeee Sobolewski, Zienczuk (kontuzje)

DJ_DaMiC
21-04-2008, 20:54
Wiecie co? Jest jedno pocieszenie... Przynajmniej Wisła nie zdobedzie mistrzostwa na Łazienkowskiej... Ilez to przykladow w historii polskiej ligi mialo miejsce, kiedy to ktos zapewnial sobie tytul na Legii...

Raffi
21-04-2008, 21:20
Rzeźniczak, Edson, Giza.
Choto z Szałachowskim pewnie na ławce.

PeCe
21-04-2008, 22:13
Liczę po cichu, że Majkowski zagra za Radovicia na prawym skrzydle ;)

Robson(L)
21-04-2008, 22:15
Myślę, że Choto zagra w pierwszym składzie, a Szala na prawej.

Legia-wielkopolska
22-04-2008, 10:50
Ważny będzie brak Clebera w obronie wisły.
fajnie by było gdyby Majkowski zagrał od początku,extra zawodnik

Z.
22-04-2008, 14:39
Nie 1200 biletów, a zaledwie połowę tej liczby otrzymają kibice z Krakowa na niedzielne spotkanie Legia - Wisła. KP Legia nie wyraził zgody na wpuszczenie 1200 fanów Wisły

Lesio się boi, ze kolejni go wyśmieją...

PabloVK
22-04-2008, 15:46
hmm... łuk tylko dla grup zorganizowanych:ucieka:, na otwartej podwyżka:ucieka:, ograniocznona liczba na sektorze gości:ucieka:. to już nawet śmieszne nie jest :grr:strach myśleć co będzie w przyszłym sezonie :ucieka:

Raffi
22-04-2008, 15:48
myśleć co będzie w przyszłym sezonie
No, zasadniczo prawie wiadomo, zwłaszcza wiosną (bo nie wiem czy z rozpoczęciem budowy wyrobią się przed końcem rundy jesiennej)

wujoko
22-04-2008, 15:52
Mnie to jedna rzecz tylko zastanawia. Jakim prawem Miklas zmienia wcześniej już ustalone zasady. Dlaczego mecz z Wisłą zakwalifikowany jest do jakiejś super kategorii? Niby 10 zł to nie jest dużo, i kto ma pójść to i tak pójdzie, ale pewnych zasad powinni sie trzymać... Z resztą, o czym ja mówię... :kawa:
Mówisz o tym że Miklas nie ma zasad

Legia-wielkopolska
22-04-2008, 16:51
zamist jak najwiecej ich wpóścić zeby zarobić to nie.Oj Iti znowu dało popis swych uiejętności

PeCe
22-04-2008, 17:21
Nie wiem jak to jest, ale jeśli bilety są po 15 zł, mnożąc to przez te 600 osób, dla których biletów nie będzie to wyjdzie 9 tys. zł., więc to chyba nie są jakieś gigantyczne pieniądze, na których im zależy. Takie rzeczy, piszcie w wątku kibicowskim, a tu skupmy się na meczu od strony piłkarskiej.

cezar111
22-04-2008, 19:12
Nie bardzo rozumiem dlaczego Choto nie ma w podstawowym składzie być... W PE zagrał świetny mecz, zobaczymy jak z Zagłębiem. Rozumiem, że po długiej przerwie wraca, ale chyba już pokazał, że jest w formie...

daimler
23-04-2008, 01:32
Obawiam się solidnego wpierdolu :ucieka:

e(L)egion
23-04-2008, 08:08
Ja się raczej spodziewam mega nudy, cos al'a wczorajszy mecz z Zagłębiem. My nie będziemy umieli nic strzelić, a Wiśle nie za bardzo bedzie się chciało. Fajnie by było wygrać, ale to byłby raczej cud.

Talar
23-04-2008, 09:42
A mi sie natomiast wydaję, że przyjedzie 'zmęczony mistrz' i rozje...my ich 4-0 :kawa:

daimler
23-04-2008, 10:10
A mi sie natomiast wydaję, że przyjedzie 'zmęczony mistrz' i rozje...my ich 4-0...
...co całkowicie zamaże obraz beznadziejnego w wykonaniu kopaczy sezonu...

Andrzej
23-04-2008, 10:29
... a cała wina za nieudany sezon spadnie na kibiców, gdyż to oni nie wspierali zawodników a Ci nie mieli takiej motywacji aby wszystko wygrać :kurde: Tak się zastanawiam, czy powróci jeszcze normalność? Z meczu na mecz oddala się ona coraz bardziej...

wujoko
23-04-2008, 13:02
małą betoniarke, ze 4 deski na szalunek ze dwóch chłopaków do roboty
ze 4 godziny pracy. maks 500 zeta z materiałami. faktycznie wielki wydatek
Może dlatego podnieśli cene biletu Aby zrekompensować wydatek na remont :boshe:
A Choto zagra napewno :ok:

Z.
23-04-2008, 20:23
Siejewicz sedzia :lol2:

cezar111
24-04-2008, 01:04
Siejewicz sedzia :lol2:

to już się robi taka świecka tradycja :prawi:

Kubełek_Adam
25-04-2008, 23:38
http://www.legia.com./www/index.php?akt=1533 - FIFA TV bedzie na "szlagierze" u nas w niedziele.

Numer
26-04-2008, 08:45
Łomot będzie i tyle. Mam nadzieje ze niewielki. A z drugiej strony 0:5, to strzał w policzek ITI. Wiec obojętne mi.

karakan
26-04-2008, 09:00
eee tam.

Pamiętajcie , że kopacze z Krk podświadomie już wyłożyli lachę.
Mogą sobie mówić , ale we łbach mają już zakodowane zwycięstwo ligi i tyle.

Numer
26-04-2008, 09:07
eee tam.

Pamiętajcie , że kopacze z Krk podświadomie już wyłożyli lachę.
Mogą sobie mówić , ale we łbach mają już zakodowane zwycięstwo ligi i tyle.

Podobno mają bonusy za zwycięstwa.

karakan
26-04-2008, 09:23
podobno tak, ale na pewno podświadomie we łbach mają MP

e(L)egion
26-04-2008, 11:17
ale na pewno podświadomie we łbach mają MP
też tak myślę i obawiam się nudnego 0-0

karakan
26-04-2008, 11:31
a na konferencji pomeczowiej Janek wspomni , że gdyby był doping to hohoho!

daimler
27-04-2008, 17:45
Grzelak i wszystko w temacie :lol: :lol:

dyha
27-04-2008, 17:51
Grzelak w tym meczu mi się bardzo podoba. Gdyby tylko nie ta skuteczność...

Z.
27-04-2008, 17:55
Rewelacyjnie Roger. Grzelak bardzo dobrze. Młodzi nie wymiękają. Wisła nas olała. ;)

daimler
27-04-2008, 17:57
Gdyby tylko nie ta skuteczność..
Problem w tym, że napastnika rozlicza się za skuteczność właśnie. Nie za wrażenia artystyczne.
Jest dramatyczny :roll:

Luk@s
27-04-2008, 18:03
Włodar dwa :D

wrc
27-04-2008, 18:07
Rybus :O

PabloVK
27-04-2008, 18:09
o *****!!
ciekawe kto młodego kupi od nas po sezonie :zapomnialem:

dyha
27-04-2008, 18:13
Obawiam się solidnego wpierdolu :ucieka:

:lol2:

Mucha :]

daimler
27-04-2008, 18:17
:lol2:

Mucha :]
;)

A Rybusa możemy już powoli żegnać. Wiecie, stadion dużo kosztuje... :kawa:
Brożek :lol2:

pusty
27-04-2008, 19:27
Powtórzę to co powiedział jeden z komentatorów. Dawno nie widziałem tak wielkiej różnicy między grą drużyny w pierwszej połowie, a tym co prezentowała w drugiej.

zbinky
27-04-2008, 19:56
Powtórzę to co powiedział jeden z komentatorów. Dawno nie widziałem tak wielkiej różnicy między grą drużyny w pierwszej połowie, a tym co prezentowała w drugiej.
ciekawe czy to także nasza - kibiców wina

e(L)egion
27-04-2008, 20:03
Druga połowa to jakas żenada, nie wiem jak można tak opaśc z sił. Rybus dziś dobrze, ale ogólnie mecz pokazał że młodych nie ma co głaskac za bardzo, bo ich forma jest jeszcze nierówna. Dobry przykład to Majkowski, który dziś niestety fatalnie. Dobrze że dojechali do końca z tym wynikiem, ale niesmak pozostał, bo grając 11 na 10 i to jeszcze u siebie, momentami rozpaczliwie się broniliśmy.

Francais
27-04-2008, 20:09
tym bardziej ze gramy przez 45 minut w 11 na 10...,a to ze opadamy z sil w drugiej polowie to juz ktorys taki mecz w tym sezonie.Chyba nadchodzi czas rozliczyc pana Szula za jego prace...:o

PeCe
27-04-2008, 20:18
Druga połowa to jakas żenada, nie wiem jak można tak opaśc z sił. Rybus dziś dobrze, ale ogólnie mecz pokazał że młodych nie ma co głaskac za bardzo, bo ich forma jest jeszcze nierówna. Dobry przykład to Majkowski, który dziś niestety fatalnie. Dobrze że dojechali do końca z tym wynikiem, ale niesmak pozostał, bo grając 11 na 10 i to jeszcze u siebie, momentami rozpaczliwie się broniliśmy.

Fakt Majkowski może nie grał dzisiaj super i trochę się przewracał, ale nie grał też jakoś super długo i nie dostawał za dużo piłek. Ładnie Baszczyńskiego pojechał. Rado to dramat jakiś, ale widać było że mu zależało. Brożek to burak za to co pokazał po bramce i mieliśmy farta, że ta piłka musnęła słupek w końcówce. Ja tam się cieszę, bo utarliśmy nosa Wiśle, która chciała mieć sezon bez porażki :pociesza:

Z.
27-04-2008, 20:23
e(L)egion - nie bardzo rozumiem narzekanie na Majkowskiego. Co mial zrobic? Za kazdym razem jego akcje wyglądały tak, ze dostawał piłke, miał 40 m do bramki, przed soba 3 Wiślaków i zadnego wsparcia, bo Vuko czy Roger oddychali rękawami. Raz wywalczyl rozny, w beznadziejnej sytuacji, ktory notabene beznadziejnie Legia rozegrala.

Dla mnie Majkowski +, Rybus swietnie, Borysiuk troche slabiej ale walczył.

Kijek
27-04-2008, 20:29
Pierwsza połowa fajna, druga to juz nudy. Ostatnie 15 minut to juz Stojanov.

Mucha - karny super, pozatym nie mial nic do roboty
Szala - profesura
Astiz i Choto gdyby byli w formie i grali ze soba w przyszlym sezonie to para obronców zdecydowanie na poziomie Głowackiego i Clebera.
Wawrzyniak - tak jakos o, fajnie ze asysta i chyba tyle z jeego gry.

Radovic - asysta i raczej tyle... widac chyba ze facet od pewnego czasu juz ma spakowane walizki.
Vuko - w pierwszej połowie kilka super piłek. Generalnie duzy plus.
Borysiuk - baaardzo fajny mecz mimo kilku strat, piłka do Grzelaka na samym poczatku mecz perfekt. Generalnie mam wrazenie ze jak On zszedł to wiele w srodku pola padło.
Roger - niezly mecz ale jakos z trybun nie widzialem jakiegos kapitalnego meczu w jego wykonaniu.
Rybus - dwa gole. Oby tak dalej czyli pewnie jeszcze 4 mecze i baj ;)

Grzelak - no prosze jednak czasem on potrafi. Szkoda ze nie strzelil chociaz jednej ale grał o niebo lepiej niz w wielu innych meczach. Ale i tak generalnie to wyjebania.

e(L)egion
27-04-2008, 21:13
e(L)egion - nie bardzo rozumiem narzekanie na Majkowskiego. Co mial zrobic? Za kazdym razem jego akcje wyglądały tak, ze dostawał piłke, miał 40 m do bramki, przed soba 3 Wiślaków i zadnego wsparcia, bo Vuko czy Roger oddychali rękawami. Raz wywalczyl rozny, w beznadziejnej sytuacji, ktory notabene beznadziejnie Legia rozegrala.

Dla mnie Majkowski +, Rybus swietnie, Borysiuk troche slabiej ale walczył.

Moze Majkowski nie zagrała fatalnie, co napisałem w pierwszym poście, ale słabo. Wynikało to tez z tego że cały zespół grał w drugiej polowie beznadziejnie, ale Majkowski miał dzisiaj sporo strat i w porównaniu do meczu w Krakowie był o wiele słabszy. Naprawdę nie wiem jakim cudem on w Twoich oczach zasłużył po dzisiejszym meczu na plus. Żeby nie było, nie mówią tutaj, ze od dzisiejszego meczu Majkowski powinien siedzieć na ławie i wchodzic tylko wtedy kiedy trener nie ma innego wyjścia. Powinien dalej dostawać szanse gry, ale jeśli zagra słabo (a tak moim zdaniem dzisiaj zagrał) to nalezy o tym mówić, a nie usprawiedliwiać go , że był osamotniony czy coś tam jeszcze, bo to prosta droga aby ich(młodych) zagłaskać. Sądzę ze z Ruchem(jeśli zagra) będzie o wiele lepiej bo na pewno go na to stać, co pokazał choćby w Krakowie w PE.

Raffi
27-04-2008, 21:43
Zacznę od tego, że jak dla mnie Majkowski to jest raczej zawodnik do systemu 4-4-2 a jako typowy środkowy mocno się męczy, albo też potrzebuje szybkich prostopadłych podań po ziemi. Jeżeli np.gra się na niego tak jak na Grzelaka czyli dzida górą przez pół boiska na głowkę, to z góry można sobie odpuścić.

Hawaj
27-04-2008, 21:57
Zacznę od tego, że jak dla mnie Majkowski to jest raczej zawodnik do systemu 4-4-2 a jako typowy środkowy mocno się męczy, albo też potrzebuje szybkich prostopadłych podań po ziemi. Jeżeli np.gra się na niego tak jak na Grzelaka czyli dzida górą przez pół boiska na głowkę, to z góry można sobie odpuścić.

no właśnie...
a jeżeli już 4-5-1 to na prawego ofensywnego pomocnika.
jeżeli kupią Lewandowskiego, która na szpicy grać umie (choć kilka cm i kg by mu się przydało;)) to mamy naprawdę ładną linię ofensywną złożoną tylko z naszych młodych
.................................Lewandowski...... ..................................
Rybus .................................................. ............... Majkowski
..........................Trochim......... Borysiuk ................................

Raffi
27-04-2008, 22:00
Laska - Lewy już 183cm/73kg wg ostatniego mierzenia :)
Oczywiście, przydałoby się jeszcze więcej.

zbinky
27-04-2008, 22:15
Roger - niezly mecz ale jakos z trybun nie widzialem jakiegos kapitalnego meczu w jego wykonaniu.

ja oglądałem w c+ i uwierz mi - zwłaszcza pierwsza połowa to kapitalna gra Rogera. Właściwie nic bez niego się nie działo. Kilka świetnych zagrań na pamięć, doskonałe podania, generalnie świetny przegląd pola. Druga połowa jaka była każdy widział.

Kijek
27-04-2008, 22:25
ja oglądałem w c+ i uwierz mi - zwłaszcza pierwsza połowa to kapitalna gra Rogera. Właściwie nic bez niego się nie działo. Kilka świetnych zagrań na pamięć, doskonałe podania, generalnie świetny przegląd pola. Druga połowa jaka była każdy widział.

NIe no ok, obejrze powtorke i zobacze. Jakos tak z perspektywy trybun nie wpadł mi w oko niczym specjalnym ale wystarczyly nawet skroty zeby sie przekonac wiec jak obejrze cały to bedize jeszcze lepiej ;)

zbinky
27-04-2008, 23:31
NIe no ok, obejrze powtorke i zobacze. Jakos tak z perspektywy trybun nie wpadł mi w oko niczym specjalnym ale wystarczyly nawet skroty zeby sie przekonac wiec jak obejrze cały to bedize jeszcze lepiej ;)
dokladnie:), takie są zalety i wady oglądania meczu na trybunach jak i w tv;>. Ja dzis postanowilem zostac w domu stad moj punkt widzenia. Co nie zmienia faktu, ze live to zasze live;)
pozdrawiam

legart
28-04-2008, 08:53
Rewelacyjnie Roger. Grzelak bardzo dobrze. Młodzi nie wymiękają. Wisła nas olała. ;)

Co Grzelak bardzo dobrze? Gdy ta pipa umiała dobrze kopnać w kierunku bramki to byłoby co majmniej 4:1

Pan Artysta
28-04-2008, 09:35
Co Grzelak bardzo dobrze? Gdy ta pipa umiała dobrze kopnać w kierunku bramki to byłoby co majmniej 4:1

no ze biegał i sie nie potykał o własne nogi :lol2:
takie dobrze to i ja mogę zagrać
II połowa tragedia od 50 min-nic 0 gry, 0 pomysłu na grę

Adrian
28-04-2008, 16:18
Grzelak zagral dobrze jak na Grzelaka. Za kazdym razem jak on rusza do pilki zastanawiam sie czy tym razem wypieprzy sie o wlasne nogi. Wczoraj bez upadkow - mecz na plus.

Slyboots
28-04-2008, 20:24
Niezła pierwsza połowa, druga fatalna. Na plus dwa gole Rybusa, fakt że Krakusy nie będą się podniecać sezonem bez porażki i 2516 punkt do statystyk w historii gry Legii w 1 lidze.
Przez te kurwy do takich rzeczy ograniczają się moje przeżycia związane z meczami Legii.

rutek legnica
28-04-2008, 20:41
takimi sposobami jak podwyzka cen biletow jest malo trafiona jezeli sie chce wyeliminowac tych kibicow ktorych chca wykopac ze stadionu. poniewaz jezeli mial bym dwojke dzieci i chcialbym zabrac ich na mecz to ta podwyzka udezy wlasnie w tych ludzi a nie pojedyncze osoby to jest zalosny chwyt. a co do ostatniego meczy wspaniala pierwsza druga slaba rybus szczela tylko zeby sie niezachlysna tym jak kilku wczesniej smola i wielu innych.no i bardzo sie ciesze ze wkoncu kryta sie odezwala wiedzieli kiedy jest potrzebna pomoc zespolowi...poz...