PDA

Zobacz pełną wersję : Świat według homoseksualistów :/

legart
21-08-2003, 10:40
W Kulisach jest ciekawy artykuł o homo i radykalizacji ich postulatów:

Świat według homoseksualisty

Uwaga! Ten tekst nie jest poprawny politycznie

Środowiska homoseksualistów coraz głośniej dopominają się o kolejne przywileje. Wszyscy, którzy przeciwstawiają się ich żądaniom, oskarżani są o nietolerancję i homofobię. Czy grozi nam dyktatura gejów i lesbijek?

Świat jest zbudowany na gejowskich podstawach, a homoseksualistą był nawet Jezus - twierdzi dr Rollan Mc Cleary z Uniwersytetu Queensland. Kochankiem miał być Jan Ewangelista, uczeń, którego Jezus umiłował. - Jest taka interpretacja, że wśród uczniów Jezusa byli geje. I tak prawdopodobnie było - dodaje Robert Biedroń z Kampanii Przeciw Homofobii. - Samego Jezusa w niektórych interpretacjach uważa się za homo. Nie wiem, nie miałem przyjemności żyć w tamtych czasach, mogę tylko powtarzać sądy naukowców. Bardzo chętnie spotkalibyśmy się z przedstawicielami polskiego Kościoła, by o tym porozmawiać, ale księża nie chcą o tym słyszeć.

Homojezus to przykład radykalnej wizji świata, prezentowanej przez część homoseksualistów. Działają oni w myśl zasady: kto się z nami nie zgadza, jest przeciwko nam. I zaraz dodają: chcemy, by społeczeństwo uznało naszą homoseksualność i podkreślało ją, by uznało związki homoseksualne za małżeństwa, by dało prawo do adopcji oraz sztucznego zapłodnienia lesbijek. Granica tego, co społeczeństwo powinno zaakceptować, przesuwa się coraz bardziej. Jednak okazuje się, że radykalni homoseksualiści sami często przyczyniają się do budowania barier miedzy nimi a pozostałą częścią społeczeństwa, na które tak narzekają.

Wyrósł nam potwór

- Od pewnego czasu obserwuję tendencję, że grupy homoseksualistów głośno, często zbyt głośno, dopominają się o kolejne przywileje. Nie powiem tego publicznie, bo zaraz zacznie się szum i posądzenia o homofobię - mówi warszawski socjolog, który nie zgodził się na podanie nazwiska. - Radykalni homoseksualiści swoją wizję świata niejednokrotnie sprowadzają do absurdu. I chcą, by te wizje świata wszyscy zaaprobowali.

Już w latach 90. amerykański tygodnik Entertainment Weekly i niemiecki Focus udowadniały, że zaczęła się era homoseksualistów. To oni mieli narzucać styl życia oraz nadawać ton w mediach i reklamie.

Brytyjski historyk Paul Johnson dolewał oliwy do ognia. W tekście "W poszukiwaniu Boga" twierdził: "Wielu z nas w latach 60. opowiadało się za legalizacją zachowań seksualnych, wiedząc, że napiętnowanie ich nie jest moralnie słuszne. Okazało się, że byliśmy w ogromnym błędzie. Zalegalizowanie pozwoliło na stworzenie jawnej i silnej grupy nacisku, która stawiała dalsze żądania - nie tyle równości, co przywilejów. Zaczynaliśmy więc od naprawienia odwiecznej niesprawiedliwości, a w efekcie wyrósł nam u boku potwór - pewny siebie, głośny, silny i mściwy w stosunku do każdego, kto ośmiela się przeciwstawiać jego bezczelnym żądaniom".

Homoseksualiści zaczęli być postrzegani jako nowa elita, bez której rozwój zachodnich społeczeństw stałby się niemożliwy. Narzucają swój styl i sposób bycia. Także w Polsce.

- Zdarza się, że na niektórych imprezach publicznych czujemy się zażenowani, tak jak w tym roku na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach - opowiada fotoreporter Newsweeka. - Siedzieliśmy w czworo przy stoliku: trzech fotoreporterów i dziennikarka. Zaczęliśmy się o coś kłócić, a wtedy nasz kolega ryknął: ja wam to mogę sprawdzić, ale zakładamy się o stosunek. Jak mam rację, to któryś z was idzie do mojego pokoju. Mam wielu znajomych gejów, ale oni zachowują się inaczej, nie demonstrują wszem i wobec, że są homo. Na co dzień jestem wyszczekany, ale wtedy nie wiedziałem, co powiedzieć. Zrobiło się niemiło, zaczęliśmy rozglądać się po ludziach. Wstaliśmy od stolika i rozeszliśmy się.

- Takie środowiska istnieją w każdym kraju zachodnim. Nie chodzi o to, czy ktoś ma skłonności homoseksualne czy nie. One nie zależą od ludzkiej woli. Chodzi raczej o to, na ile osoby homoseksualne manifestują swoje postawy - mówi ojciec Józef Augustyn, zajmujący się etyką seksualną. - Prości ludzie z ulicy mogą czasem czuć się urażeni zachowaniami pewnych homoseksualistów, demonstrowanymi publicznie, np. podczas organizowanych przez nich parad.

Świat zamkniętych przywilejów

Homoseksualiści mają własną olimpiadę, kina, szkoły i biura podróży. Pierwsza gejowska olimpiada Gay Games odbyła się w 1982 roku, ostatnia w 2002 roku w Sydney. Przyjechało na nią kilkanaście tysięcy homoseksualistów. Oprócz dyscyplin tradycyjnych jest rzut damską torebką i bieg na 200 metrów w szpilkach, a także konkurs fokstrota par jednej płci. Następną przewidziano w roku 2006 w Montrealu.

Jednak dzisiaj wśród samych gejów pojawiają się głosy kwestionujące Gay Games. Bo jak z jednej strony domagać się równych praw, a z drugiej organizować imprezy tak jaskrawo podkreślające odmienność?

- Izolowanie się i zamykanie we własnym kręgu powinno należeć do przeszłości. Przecież żyjemy w czasach, kiedy homoseksualista Gene Robinson zostaje biskupem. I to nie cichaczem, ale po publicznej dyskusji. Wcale więc nie dziwię się gejom, którzy krytykują igrzyska - twierdzi dr Helena Mroczkowska, psycholog z Instytutu Sportu. - Rywalizacja w zamkniętym kręgu to udawanie, że nie ma reszty społeczeństwa. Większość czuje tak podskórnie, a w myślach osądza. Ale boi się mówić, żeby nie zostać uznanym za homofoba. To jest hipokryzja. Ja nie boję się tego powiedzieć, dlatego zarzuca mi się, że jestem niedyplomatyczna.

- Mamy prawo organizować własne igrzyska. Po pierwsze chcemy pokazać reszcie społeczeństwa, że geje to nie zniewieściałe panienki w piórach, ale również dobrzy sportowcy - odpowiada Szymon Niemiec z Międzynarodowego Stowarzyszenia Gejów i Lesbijek na Rzecz Kultury (ILGCN). - Igrzyska mają też funkcję praktyczną: umożliwiają otwartą rywalizację.

Własna olimpiada to nie wszystko. Brytyjska Izba Turystyki reklamuje nowe gaytrasy po Zjednoczonym Królestwie. Citroen sponsoruje karnawał homoseksualistów w Manchesterze. Kelvin Klein nie tylko otworzył odrębne działy ubiorów i bielizny gejowskiej, ale zorganizował specjalną kampanię reklamową, adresowaną do tej klienteli. Ikea reklamuje swoje towary "Moi tatusiowie też tworzą zestaw". We Francji, Niemczech i Holandii wydano specjalną książkę telefoniczną dla gejów z danymi firm oferujących adresowane do nich produkty. W Polsce pojawiła się homoseksualna reklama jednej z telefonii komórkowych. Dwie dziewczyny patrzą na siebie, w tle hasło "Czy to jest miłość, czy to jest kochanie". W 1990 roku powstał w Warszawie pierwszy homoseksualny klub "Cafe Fiolka". Teraz w całej Polsce jest ich ponad sto.

- Wcale się nie izolujemy, ale po prostu preferujemy własne towarzystwo - usłyszeliśmy w warszawskim klubie Utopia. - Heterycy mają do nas wstęp, ale muszą mieć karty klubowe. Nikt nie chce ryzykować, że ktoś nieprzyjaenie nastawiony do gejów zacznie burdę w środku wieczoru. Tylko po to się zabezpieczamy.

Coraz więcej kontrowersji wzbudza pierwsza w Stanach Zjednoczonych szkoła średnia. Harvey Milk High School powstała w Nowym Jorku, specjalnie dla homoseksualnej młodzieży. Ma rozpocząć działalność we wrześniu. Wychowawcy z organizacji "Tolerancja Znaczy Pokój" są zdania, że szkoła ta oznacza powrót do segregacji i będzie powodować nietolerancję. Wielu psychologów pyta o cel takiej placówki edukacyjnej, prosząc o wyjaśnienie różnic w nauczaniu matematyki nieletniej młodzieży o odmiennych preferencjach seksualnych. - Kłamstwa, półprawdy. Trzeba to nazwać prosto z mostu - propaganda, która ogłupia dzieci, nauczycieli i rodziców - pisze Linda P. Harvey na łamach Eagle. - Nie każdy czternastolatek wie z całą pewnością, że jest gejem. Kiedy idzie do takiej szkoły, od razu musi się zdecydować.

- Wcale mnie ta burza nie dziwi - komentuje Jeremy Reynolds w America's Voice. - Nie wiadomo już gdzie są granice i gdzie zaczyna się piekło. Ktoś powiedział, że uczniowie byli wcześniej brutalnie traktowani. Litości! Może otworzymy specjalne szkoły dla dzieci z wybitymi zębami i okularników.

Homoseksualizm jest OK

Coraz częściej słyszy się, że homoseksualizm jest OK, za to heteroseksualizm nie jest normą. Czy propaganda seksualna nie zaszła za daleko? Może niedługo dyskryminowani zaczną czuć się heteroseksualiści? W tym roku w Szwecji pojawił się pomysł opracowania rankingu przedsiębiorstw homofobów i przyjaznych homoseksualistom. Autor koncepcji, Jens Lilijestrand z Uniwersytetu w Lundzie uważa, że czarne listy zmusiłyby ich do zmiany postawy wobec mniejszości seksualnych. Za to przedsiębiorstwa popierające homoseksualistów zyskałyby status postępowych.

Oficjalnie ruch gejów i lesbijek walczy o dostęp do małżeństwa. W Holandii, Belgii i Szwecji homoseksualiści mogą się pobierać.

W Niemczech ustawa o Homo Ehe (od "Ehe" - małżeństwo) weszła w życie w 2001 roku. Tak jak regulacje skandynawskie, ustawa daje partnerom nie tylko przywileje, ale i nakłada zobowiązania. Dotyczą one np. płacania alimentów na partnera w przypadku rozwodu czy odpowiadania za jego długi. Co ciekawe, projekt wywołał sprzeciw wielu organizacji homoseksualnych. Dlaczego? Jedni twierdzili, że jest zbyt nowoczesny, inni zarzucali mu, że narzuca społeczności homoseksualnej przestarzałą ich zdaniem instytucję małżeństwa. W kolejnym z protestów geje napisali: "Nowe prawo przenika duch dyscypliny lat 50. i jest to najgorsza prowokacja rządu przeciw różnorodności stylów życia od czasów haniebnego antypedalskiego paragrafu z 1871 roku".

Radykalni homoseksualiści żądali jeszcze więcej. Rzecznik jednej z protestujących grup twierdził, że ustawa obejmuje tylko pary gotowe do małżeństwa. Pozostali "jakiejkolwiek są orientacji seksualnej, czy we dwoje czy we troje, czy w większej liczbie, mają być nadal pozbawieni praw".

Zatem zgoda na zawieranie homoseksualnych małżeństw to dla niektórych gejów też objaw homofobii.

Polskie prawo na razie nie przewiduje urzędowych małżeństw homoseksualistów. Niektóre kościoły jednak je uznają. W 1998 roku w polskim Kościele Prawiecznej Mocy Zgromadzenia Braci i Sióstr Politeistów we Wrocławiu, pobrała się pierwsza para gejów.

- Ostatnio pojawił się pomysł audycji dla gejów i lesbijek. Nie uważam, żeby to było zaszufladkowanie i getto dla homoseksualistów - mówi Krzysztof Garwatowski. - Dobrze zrobiony, byłby pożyteczny.

Taki program budowałby przecież tolerancję. Ludzie zobaczyliby, że pracujemy jako lekarze, nauczyciele, dziennikarze. Jesteśmy normalni, ale jesteśmy w mniejszości. A przecież mniejszości narodowe mają różne audycje o sobie. My też wytworzyliśmy swoją kulturę z poezją homoerotyczną czy fotografią. Warto zaryzykować i pokazać się. Jest przecież wiele osób publicznych, występujących w telewizji, piosenkarzy czy aktorów, którzy nie mogą przyznać się do homoseksualizmu.

Papieża do sądu

Okazuje się, że o homofobii może też świadczyć AIDS. Zdaniem radykalnych gejów społeczeństwo nie przykłada należytej wagi do walki z chorobą, traktując ją jako chorobę homoseksualistów. Kiedy amerykański onkolog powiedział: "gdyby w USA przeznaczano tyle sił i środków na walkę z rakiem, co na walkę z AIDS, większość postaci raka byłaby już wspomnieniem. Ale niestety, wśród chorych na raka jest, podobnie jak w całym społeczeństwie, co najwyżej 10 procent homoseksualistów", organizacje gejowskie pozwały go do sądu.

Kiedy Jan Paweł II mówił o znieważeniu przez paradę homoseksualistów Jubileuszu Roku 2000, holenderscy homoseksualiści uznali takie stanowisko papieża jako zachętę do nienawiści i dyskryminacji skierowanej przeciw nim i złożyli skargę w amsterdamskiej prokuraturze.

Polscy postępowi geje uznali, że homofobiczną postawę ma Polkomtel. Do siedziby firmy wysłali specjalne formularze, które miały wyrazić ich niezadowolenie. Chodziło o to, że sieć blokowała słowo "gej".

- Najpopularniejszym kanałem usługi SMS CHAT PLUS jest "Geyspotkanie" - nazwa łamiąca zasady języka polskiego, ale utworzona przez użytkowników, wobec blokady przez Państwa sieć słów "gej" czy "gay". Na jakiej podstawie zabrania się korzystania z tych słów? - pytali oburzeni geje. - W SMS PLUS PORTAL słowa "gej" i "gay" są odrzucane przez system z informacją: "użyte słowo jest powszechnie uznawane za obraźliwe, użyj innego". Liczbę osób homoseksualnych w Polsce szacuje się na około dwa miliony. W zdecydowanej większości są to posiadacze telefonów komórkowych i jako osoby najczęściej dobrze wykształcone i lepiej zarabiające niż przeciętny Polak, wydają na usługi o wiele więcej, także na usługi związane z telefonią komórkową - dodali homoseksualiści w proteście.

Nie chce specjalnych praw

Czy zatem homoseksualiści będą wyznaczali moralne i obyczajowe standardy sami, czy dojdą do porozumienia z pozostałą częścią społeczeństwa? Kiedy rozmawia się z gejami i przegląda ich internetowe strony, wydaje się, że nie wszyscy chcą się izolować i przebywać tylko we własnym towarzystwie. Mało tego, zwyczajni geje i lesbijski są często terroryzowani przez swoich radykalnych kolegów. Jak pisze na jednym z portali internetowych gej Koosi, nad bulgoczącym, środowiskowym kociołkiem unosi się duch zawiści, podejrzliwości i własnych kompleksów. Polscy homoseksualiści krytykują nawet organizowane przez środowiska gejowskie głośne parady, m.in. odbywającą się w czerwcu tego roku w Berlinie.

- Nie wiem, czy gigantyczny penis i stado prawie nagich kobiet i mężczyzn z transparentami "Wsade mi w d...!" to to, czego oczekuję po paradzie gejowskiej - zastanawia się na jednym z portali internetowych homoseksualista podpisujący się "Noah". - Jak dla mnie to przegięte bydło, które nie chciałbym, aby w jakikolwiek sposób mnie reprezentowało! Wypisuję się z tego wszystkiego! Mam nadzieję, że do takowych przebieranek nigdy nie dojdzie w Polsce!

- Prawda jest taka, że geje w kupie żenująco się zachowują, a walka o prawa to bardziej prowokowanie niż sensowne działanie - dokłada "Anthem". - Jakoś ja jestem gejem i nie potrzebuję jakichś specjalnych praw! I wcale nie czuję się z żadnej strony zagrożony!

- Uzbrojeni w hasła tolerancji szydzimy z wielodzietności, reprodukcji, purytańskich ideałów moralności, mentalności zabieganych matek i agresywnych ojców - kończy Koosi. - Czy homoseksualiści są na tyle światli i tolerancyjni, by próbować zrozumieć problemy i mentalność osób o odmiennych niż ich własne preferencjach seksualnych? Nie wymagajmy od społeczeństwa zrozumienia i akceptacji, skoro sami obwarowujemy się nieufnie na obronnych pozycjach, utrzymując że to "tamtych" trzeba oświecić, bo przecież my jesteśmy tak ludzcy, jak to tylko możliwe.

8-

Nova
21-08-2003, 10:59
8-
Uważam się za ospbe tolerancyjną,nie przeszkadza mi czy ktoś woli osobników tej samej płci czy przeciwnej,jego sprawa.O ile na śłuby homoseksualistów mogę się zgodzić o tyle na adopcje przez nich dzieci-NIE!Wg mnie to dla psychiki dziecka jest groźne.Mieć 2 tatusiów/mamusie?A wszyscy mają tylko po jednym!
Koncepcja szkoły dla homoseksualistów to wg mnie też głupota!Chcą być tolerowani to po co zamykają się w oddzielnych budynkach!Przecież im chyba zależy na współistnieniu w hetroseksualnym świecie!To po co ta alienacja?!

Kiju
21-08-2003, 11:40
Musi być wprowadzone przymusowe leczenie dla pedałow,w przypadku odmowy powinni byc eksterminowani.

Dziekuje za uwage.

ps.
świat upada :/ Najgorsze jest to ze z wejsciem do uni,cała pedalska dzicz wejdzie w nasze zycie z setkami postulatów gróżb i rządań.

Adiq
21-08-2003, 12:03
Sorry, ale przejawie moją nietolerancję...

Na jakiej ***** zasadzie oni domagają się tylu rzeczy, skoro homoseksualizm to choroba psychiczna! Powinni ich zamykać w szpitalach psychiatrycznych, albo najlepiej wszystkich powybijać!!! :box: :*

ems
21-08-2003, 12:16
pozegnac to towarzystwo gromkim "Panie Jasiu, pan wcisnie ten przycisk!"

Mrk
21-08-2003, 12:21
Homoseksualizm to jest choroba. Niestety nieuleczalna. Dlatego homoseksualistów jest mi szkoda.
Nie mogą jednak pedały wybijać się na piedestał!!! Jak jesteś pedałem to sobie nim bądź, ale nie domagaj się takich samych praw!!! Żyj sobie z gościem, ale nie wymagaj prawa do małżeństwa!
Najgorsze jest to, ze cioty myślą o adopcji dzieci!!! Najbardziej przerąbane będa miały takie dzieci - szczególnie jak dorosną.

MaxyM
21-08-2003, 12:38
We łbach im się już popierdoliło!

To już nie są pedały przez chorobę, pop kultura im do łba uderzyła, zbytnio. Nigdy w tej kwestii nie będę tolerancyjny, bo jestem normalnym facetem i chyba dlatego, że jak widzę takich pierdoców to wymiotować mi się chce.

Mini
21-08-2003, 12:57
jak widze takiego jak ten pies wczoraj(marcin meller z agenta :rotfl: ) to mi sie robi o tak ----> :bełt:

***** powinni sie cieszyć jak przejdą ulica i w ryj nie dostna a oni maja jescze czelnosć czegoś rządać.
może ich tak wysłac na księżyc albo np. na słońce i niech tam sobie robią co im się podoba.minie trochę czasu i wyzdychają.

Keleborn
21-08-2003, 13:01
Łysiak w jednej ze swoich książek napisał, że heteroseksualny biały katolicki chłopak jest aktualnie "chłopcem do bicia", ponieważ najlepiej być ciemnoskórą lesbiją wyznania konfucjańskiego o nazwisku Hernandez, ponieważ wtedy ma się + 25 punktów na każdą uczelnię do każdej pracy itp.

I tak na prawdę "tolerancja ustawowa" czyli gwarantowane przez aparat rzadzący prawa pedałów do czegokolwiek są przejawem dyskryminacji wobec hetero.

BTW - pamiętacie jak Fish w Ally McBeal tłumaczył dlaczego lesbijki są w porządku a pedały nie?

Skanda(L)
21-08-2003, 13:10
smierdz gejom nasze spoleczenstwo jest coraz bardziej chore. jeszcze :* brakuje tego zeby k :* y mogly adoptowac dzieci. wytepic te gowno. :wleb:
a les ok ;)

Jarman
21-08-2003, 15:54
Polska to bardzo tolerancyjna kraj '8

Jesteś gejem - w najlepszycm przypadku jesteś "chory psychicznie".

A nie daj Bóg, jeśli jako gej próbujesz domagać się pewnych praw...zgnoją, zniszczą, zadepczą.

Kiju
21-08-2003, 15:57

A nie daj Bóg, jeśli jako gej próbujesz domagać się pewnych praw...zgnoją, zniszczą, zadepczą.

Bo widzisz,dzisiaj pedryle sie domagają jakichs praw a jutro będą to pedofile ,zoofile i inne ciaciarajstwo.

MaxyM
21-08-2003, 15:58
Polskie piekiełko... ,ale nie tylko.

Ja jestem człowiekiem tolerancyjnym, ale w tej kwestii nie, nie potrafię... Może to ja jestem chory psychicznie, ale dla mnie to jest nie naturalne i obleśne...

Keleborn
21-08-2003, 16:14
Hmm. To sprzedam Wam pewną historię.
Moi kolesie (to było z 10 lat temu) wracali z imprezy z Kruczej przez Plac Trzech Krzyży (była już ósma rano). Zachciało im się sikać (impreza była piwna) to weszli do grzyba. W grzybie - wiadomo, kłębowisko rąk i nóg. Jeden dostał gazem po oczach drugiego złapało dwóch i zaczęło ściągać spodnie. Ale chłopaki byli wytrenowani na pakerni i się wyrwali. Do środka weszło dwóch ale na zewnątrz było jeszcze czterech. To pogonili towarzyswo pedalskie Książęcą do Rozbratu. Tam na dole w parku kończyli ostatniego, patrzą a tu idzie trzech roboli. Jeden z nich mówi - "Panowie - jak to tak człowieka? W biały dzień?" Na co jeden z nich " To nie człowiek! to pedał!" A robol na to "A to przywal mu pan ode mnie!" :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Konkluzja brzmiała - Wodzu masz, bij go bo ja już nie mogę.

Swoją drogą jak rozbierali grzyba to wiele osób protestowała że to taki zabytek i jak można to niszczyć... :help:

Nova
21-08-2003, 16:21
Może to ja jestem chory psychicznie, ale dla mnie to jest nie naturalne i obleśne...
Szanowni panowie!Wy to chyba jakoś zupełanie inaczej pojmujecie!2 panów to dla was obleśne a 2 panie nie!A to przecież to samo-homoseksualizm!Nie odnoszę się do postów w tym temacie ale ogólnie do postrzegania świata przez was.Oglądanie 2 kobiet to was kręci.Dowodem na to są wszystkie strony w necie,filmy,czasopisma itd.Duetów w damskim wykonaniu jest tam na pęczki.Więc zadaje pytanie-"lesby"też was drażnią?Czy tylko "pedały"?

MaxyM
21-08-2003, 16:28
Kobiety są piękne, a jeszcze piękniejsze jak robią to ze sobą :D .

Sam nie wiem dlaczego ale już tak nasz gatunek ma i koniec! 8-

Kiju
21-08-2003, 16:29
Może to ja jestem chory psychicznie, ale dla mnie to jest nie naturalne i obleśne...
Szanowni panowie!Wy to chyba jakoś zupełanie inaczej pojmujecie!2 panów to dla was obleśne a 2 panie nie!A to przecież to samo-homoseksualizm!Nie odnoszę się do postów w tym temacie ale ogólnie do postrzegania świata przez was.Oglądanie 2 kobiet to was kręci.Dowodem na to są wszystkie strony w necie,filmy,czasopisma itd.Duetów w damskim wykonaniu jest tam na pęczki.Więc zadaje pytanie-"lesby"też was drażnią?Czy tylko "pedały"?

Juz odpowiadam,dwie kobiety mnie nie draznią bo to płeć piekna,oczywiście dopóki nie sa zbyt nachalne i nie chca adaptować dzieci.

Co do pedałow to na samą myśl o dwóch facetach penetrujących z przejęciem swoje odbyty chce mi sie rzygać.Ot co.

EKSTERMINACJA

Nova
21-08-2003, 16:38
To to samo a postawa,którą prezentujecie zwie się relatywizmem moralnym :D
Pozdrawiam :)

jarcyś
21-08-2003, 17:01
brak tolerancji dla gejów i lesb. sprawiedliwość musi byc.

Skanda(L)
21-08-2003, 17:07
Kobiety są piękne, a jeszcze piękniejsze jak robią to ze sobą :D .

Sam nie wiem dlaczego ale już tak nasz gatunek ma i koniec! 8-

tak wlasnie jest i jeszcze piekniej jest jak robia to jednoczesnie ze soba i z toba hehe. ja nie lubie tylko tych meskich kobiet. im mowie stanowczo NIE :box: chociaz cofam tego boksa bo kobiet sie nie bije ;)

ps. co z typerem premiership MaxyM?

Skanda(L)
21-08-2003, 17:12
Oglądanie 2 kobiet to was kręci.Dowodem na to są wszystkie strony w necie,filmy,czasopisma itd.Duetów w damskim wykonaniu jest tam na pęczki.

to juz teraz wiemy jakie strony czasopisma i filmy lubisz ogladac 8)
ciebie chyba tez to kreci '8
;)

MaxyM
21-08-2003, 17:15
ps. co z typerem premiership MaxyM?

Dziś wieczorem będzie...

Czyli wychodzi na to: Kobiety - Tak! / Geje - Nie!

*PRZEMO*
21-08-2003, 17:20
a niech sa te geje i lezbijki zupelnie nie przeszkadzaja idac ulica. ale nie moga sie calowac pod zadnym pozorem! i zadnych dzieci.. to jest choroba nie zagraza ona na tyle innym zeby ich trzymac w psychiatryku badz eksterminowac ale na psychike dziecka oddzialywuje wiec. jak by sie wstrzymali tak zeby dzieci nie widzialy :D to by bylo dobrze. i niech sobie zyja tak jak lubia

Keleborn
21-08-2003, 19:10

Ja bym to nazwał fiszyzmem stosowanym. Było minęło. '8 '8

A dla Twojej informacji zgodnie z doktryną fiszyzmu dwie lesbijki to zjawisko naturalne, ponieważ wpływaja na samca, który chce kopulować i to powoduje przedłużenie gatunku.

Po zobaczeniu dwóch pedałów nie zmusi się zdrowego samca do kopulacji, więc oczywistym jest, że pedalstwo rodzaju męskiego jest wbrew naturze.

8) Co Należało Dowieść. 8)

jaksa
21-08-2003, 20:58
A mnie zastanawia jedno...

Pedały się nie mogą rozmnażać, więc skąd oni się biorą ?

Raffi
21-08-2003, 21:48
Hmm. To sprzedam Wam pewną historię.
Moi kolesie (to było z 10 lat temu) wracali z imprezy z Kruczej przez Plac Trzech Krzyży (była już ósma rano). Zachciało im się sikać (impreza była piwna) to weszli do grzyba. W grzybie - wiadomo, kłębowisko rąk i nóg. Jeden dostał gazem po oczach drugiego złapało dwóch i zaczęło ściągać spodnie. Ale chłopaki byli wytrenowani na pakerni i się wyrwali. Do środka weszło dwóch ale na zewnątrz było jeszcze czterech. To pogonili towarzyswo pedalskie Książęcą do Rozbratu. Tam na dole w parku kończyli ostatniego, patrzą a tu idzie trzech roboli. Jeden z nich mówi - "Panowie - jak to tak człowieka? W biały dzień?" Na co jeden z nich " To nie człowiek! to pedał!" A robol na to "A to przywal mu pan ode mnie!" :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Konkluzja brzmiała - Wodzu masz, bij go bo ja już nie mogę.

Swoją drogą jak rozbierali grzyba to wiele osób protestowała że to taki zabytek i jak można to niszczyć... :help:

Grzybek pod kościołem to legenda :+: ... to moje dawne tereny (mieszkałem niedaleko), do grzybka dochodził jeszcze słynny Magiczny Trójkąt: Lajkonik, Antyczna i ...ta trzecia, której nazwy nie pamiętam :)
Tam w ogóle za komuny niezłe akcje odchodziły, bo - jak wiecie albo i nie - 50 metrów dalej jest KC (obecnie: giełda :oho: ) i panoszenie się tam ciepłych było solą w oku miejscowych 'organów'. Przegięcie pały nastąpiło, kiedy ktoś trzepął w bramie w łeb milicjanta który pilnował Domu Partii właśnie, tylko przeszedł na drugą stronę. Poszło oczywiście na ciepłych (chodzą słuchy, że to "swoje" chłopaki zrobiły tak naprawdę 8) ) i doszło do wendetty niebieskich : zrobili regularną łapankę w grzybku, Lajkoniku i reszcie, zagonili cały tłumek na podworko "1-ki"(Nowy Świat 1), otoczyli i zaczęłi tłuc, i to tak do krwi. Ja jestem za mały żeby to pamiętać (to były chyba jeszcze lata 70.) , ale podobno rozległ się taki pisk i wycie, że było słychać na kilkaset metrów a ludzie zamykali okna albo zatykali uszy.
Po prostu rzeź

Q_(L)
21-08-2003, 21:49

:rotfl: 8- :buhaha: :rotfll3:
Taka moja pierwsza reakcja!

Z drugiej strony pytanie jest jak najbardziej zasadne! Ale ja nie mam o tym zielonego pojęcia, trzeba popytać psychologów czy psychiatrów (jak kto woli)!

crolick
21-08-2003, 21:58

dokladnie tak samo jak inni... '8

swoja droga ludzie qtorzy mowia ze to choroba i 3ba to leczyc, niech sami ida do lekarza bo bardzo potrzebuja pomocy. choc moze na debilizm nie ma lekarstwa. :fu:

swoja droga, uwazam ze adopcja to jest przegiecie paly, ale zwiazki homosexualne, czemu nie. jak chca, to why not. mi to nie przeszkadza...

Kiju
22-08-2003, 02:00

:rotfl: 8- :buhaha: :rotfll3:
Taka moja pierwsza reakcja!

Z drugiej strony pytanie jest jak najbardziej zasadne! Ale ja nie mam o tym zielonego pojęcia, trzeba popytać psychologów czy psychiatrów (jak kto woli)!

Moim zdaniem pedryle sa obcymi z Marsa i czym predzej trzeba ich eksterminowac.Przybyli aby zniszczyc ludzki gatunek.

Nie wiem czemu,lecz słowo eksterminacja w stosunku do pedryli strasznie mnie cieszy :oho:

Tak.Strasznie mnie cieszy :buhaha:

Nova
22-08-2003, 16:10
Co do pedałow to na samą myśl o dwóch facetach penetrujących z przejęciem swoje odbyty chce mi sie rzygać

A pary heteroseksualne nie penetrują swoich odbytów? '8

Oglądanie 2 kobiet to was kręci.Dowodem na to są wszystkie strony w necie,filmy,czasopisma itd.Duetów w damskim wykonaniu jest tam na pęczki.

to juz teraz wiemy jakie strony czasopisma i filmy lubisz ogladac 8)
ciebie chyba tez to kreci '8
;)
Zwłaszcza strona Legia F@ns Forum :buhaha:
Pozdro.

vivacee
22-08-2003, 21:58

A dla Twojej informacji zgodnie z doktryną fiszyzmu dwie lesbijki to zjawisko naturalne, ponieważ wpływaja na samca, który chce kopulować i to powoduje przedłużenie gatunku.

Po zobaczeniu dwóch pedałów nie zmusi się zdrowego samca do kopulacji, więc oczywistym jest, że pedalstwo rodzaju męskiego jest wbrew naturze.

szacunek za ten wywód.

z życia wzięte: w zeszły piątek byłem z moją lubą w poznańskim przybytku dla homo pt. After cafe. Łazimy tam co jakiś czas, bo jest tam ogólnie miło i spokojnie; żaden kark tam nie przyjdzie bo mu głupio. Nikt nie podrywa mi kobiety (czasami inne laski ale to fajnie) ani mnie (koszulka Lech Ultras, Hooligan lub CHWDP + łysa głowa raczej odstrasza) muza ok, ceny umiarkowane. Rozwaliło mnie dopiero wtedy gdy przyłapałem w kiblu pana zapinającego w dupe swojego kolesia. Dlatego też wniosek mam jeden: zastosować wobec kolesi system z "szybcy i wściekili 2" ale w opcji odwrotnej, czyli szczurek w dupala.

vivacee

Beny
22-08-2003, 22:00

szacunek za ten wywód.

z życia wzięte: w zeszły piątek byłem z moją lubą w poznańskim przybytku dla homo pt. After cafe. Łazimy tam co jakiś czas, bo jest tam ogólnie miło i spokojnie; żaden kark tam nie przyjdzie bo mu głupio. Nikt nie podrywa mi kobiety (czasami inne laski ale to fajnie) ani mnie (koszulka Lech Ultras, Hooligan lub CHWDP + łysa głowa raczej odstrasza) muza ok, ceny umiarkowane. Rozwaliło mnie dopiero wtedy gdy przyłapałem w kiblu pana zapinającego w dupe swojego kolesia. Dlatego też wniosek mam jeden: zastosować wobec kolesi system z "szybcy i wściekili 2" ale w opcji odwrotnej, czyli szczurek w dupala.

vivacee

Jakaś cienka knajpa skoro w takich ciuchach Cię wpuszcają. '8

vivacee
22-08-2003, 22:04
kiedyś "bramkarz" próbował nie wpuścić :wleb:
i po sprawie. teraz jak coś się dzieje (kłótnia między kochankami, bo "one" strasznie zazdrosne są), to mnie barman o pomoc prosi...

viv

Nazgul
22-08-2003, 22:06

Pewnych praw?
Żądanie statusu świętej krowy to "pewne prawa"? Niedługo my, hetero, będziemy zamknięci w gettach...

Beny
22-08-2003, 22:07
kiedyś "bramkarz" próbował nie wpuścić :wleb:
i po sprawie. teraz jak coś się dzieje (kłótnia między kochankami, bo "one" strasznie zazdrosne są), to mnie barman o pomoc prosi...

viv

:rotfl: To jeszcze niech Wam bro i driny za free podaje!

vivacee
22-08-2003, 22:09
eee... jeszcze później dowodów wdzięczności mu się zachce?
:zly:

takiego!

viv

Nova
22-08-2003, 22:09

szacunek za ten wywód.

vivacee
Witam vivacee :)
Nie ma co go za ten wywód wychwalać bo to z Ally Mc Beall jest,tylko przytoczony cytat.
IMO-zawsze znajdzie się jakaś wymówka na usprawiedliwienie własnego toku rozumowania :P

jarcyś
22-08-2003, 22:11
przypomniało mi się jak z Maxymem jechaliśmy ostatnio taxi i taryfiarz nam opowiadał jak zabrał spod Paradisu pedalską "parkę" i po paru minutach jazdy nie zdzierżył i pogonił kochanków bejzbolem. Koleś był ostry . 100% homofob

MaxyM
22-08-2003, 22:36
No, dobry typ byl... Nie besbollem Kuba, a pretem :D '8 .

kud(L)aty68
23-08-2003, 00:18

Lesby? Same zrobcie z tym porzadek.....

kud(L)aty68
23-08-2003, 00:20
A ja Wam zadam pytanie....

MACIE AKWARIUM?

jesli nie to jestescie pedaly i tyle

reh, reh, reh......

Nova
23-08-2003, 11:42
Lesby? Same zrobcie z tym porzadek.....
Hm...Mógłbyś to jakoś jaśniej wyrazić?Bo nie bardzo rozumiem do czego pijesz :hmm:
A tak w sumie nawiązując do tematu.Para znajomych stwierdziła że chętnie trochę poeksperymentują i chłopak mówił że chętnie poogląda swoją lubą całującą sie z inną.Jak doszło do tego (rzecz działa się w w/w After Cafe)to stwierdził że nie podoba mu się bo...jest zazdrosny :>
Więc może Panowie najpierw się zastanówcie 2 razy :oho:
No i polecam film "W pogoni za Ami" z przesłaniem na wyżej poruszany temat ;)

Się eLki dorobiłam :/

Keleborn
23-08-2003, 13:18
Nie ma co go za ten wywód wychwalać bo to z Ally Mc Beall jest,tylko przytoczony cytat.

Najlepszy jest to, że nie zauważasz przekąsu w tonacji większości wypowiedzi i tego, że ogólnie wszyscy stroją sobie żarty z tematu. Eksponujesz własną tolerancję i próbujesz pouczać pozostałych jak mają myśleć. Wybacz ale mnie chce się rzygać od politycznej poprawności.

BTW - w pierwszym poście na temat fiszyzmu wskazałem skąd pochodzi cytat. Skąd więc to święte oburzenie?
A swoją drogą ciekawe czy wiesz z czego zaczerpnął Fish, bo ten wywód bynajmniej nie pochodzi z Ally.

A Andrzejzb ma rację. Ustawawe gwarantowanie praw - poprawnie mówiąc - kochających inaczej - doprowadzi do zamknięcia hetero w gettach albo z góry postawi na gorszej pozycji.
Szukasz pracy? Jesteś hetero? To nic z tego bo u nas musi pracować 15 homoseksualistów. Itp. Przesadzam? Byc może, ale do tego to zmierza.

Keleborn
23-08-2003, 13:24
No i polecam film "W pogoni za Ami" z przesłaniem na wyżej poruszany

A tym filmidłem to przesadzasz na prawdę, film - ulubieniec krytyków, według mnie to gniot jakich mało. Może dlatego, że nie jestem z tych co płaczą na "Filadelfii".

"Było to wybitne dzieło znanego Ormiańskiego reżysera, pt. Ostatnia kiść winogron" :buhaha:

Nova
23-08-2003, 13:49
Keleborn-Hm...nie wiem czy zauważyłeśale ja też stroję sobie żarty z tematu,nie z własnej tolerancji bo nie uważam tego za powó do żartu.Mam duże poczucie humoro dlatego tak przypadło mi do gustu to forum bo otrzymuję tu tego dużą dawkę.A tematy takie jak ten,w którym zeszło na damsko-męskie pole lubię bo dochodzi do wymiany zdań was-panów z nami,mniejszością tego forum.
Chyba się źle zrozumieliśmy,nie demonstruję obużenia.Jeśli moja wypowiedz Cię w jakiś sposób obraziła-wybacz,nie było to moim zamiarem.
Nie wiem skąd pochodzi wywód Fisha ale chętnie się dowiem . :)
(Przepraszam że aż 2 posty a nie 1 ale coś mi w kompie nawala :help: )
CDN...

Nova
23-08-2003, 13:50
CD...

No i polecam film "W pogoni za Ami" z przesłaniem na wyżej poruszany

A tym filmidłem to przesadzasz na prawdę, film - ulubieniec krytyków, według mnie to gniot jakich mało. Może dlatego, że nie jestem z tych co płaczą na "Filadelfii".

"Było to wybitne dzieło znanego Ormiańskiego reżysera, pt. Ostatnia kiść winogron" :buhaha:
Nie chodziło mi o film tylko jego przesłanie-jeśli kogoś naprawde kochasz to nie chcesz się nim z nikim dzielić!Odnosi się to do trójkątów,jeśli kotoś oglądał film wie o co chodzi.
A film ormiański to "Ostatni liść winogrona na wietrze"o ile mnie pamięc nie myli ;)

Keleborn
23-08-2003, 14:11
Co do winogron nie będę się spierał. ;) ;) ;)

Również pozdrawiam