PDA

Zobacz pełną wersję : kluby warszawskie i podwarszawskie

edek_oi_oks_otw
20-08-2003, 21:58
jestem ciekaw kto bedzie pisal reportaz o mazurze karczew. ruch kibicowski u nich na dzien dzisiejszy nie istnieje. pisac mozna w sumie tylko o ich sukcesach sportowych (chociaz jak jeszcze grali w III lidze to mieli mlyn ale po spadku z tego co wiem spalili swoje flagi...)

pozatym ogolnie podoba mi sie opcja przedstawiania ekip kibicowskich z wawy i okolic

zapraszam na www.localinfo.prv.pl - strona kibicow OKSu Otwock. w tym roku derby z mazurem karczew no i mecz z bronia radom :)

HOOLSHWDP
20-08-2003, 22:16
FC PŁOCHOCIN :hmm:

Ruchu kibicowskiego nie ma żadnego, wcale sie nie dziwie no bo klasa "b"!!!
Na mecze przychodzi ok. 200 osób. Większość to menele spod sklepu, ale także rodziny z dziećmi. Klub bez historii ale pisze o nim dlatego, że jest to klub z miejscowości gdzie mieszka WOJTEK "L" :+:

Zapomniałbym dodać o dwóch zadymach :> :
- jedna to napaść z grabiami na sędziego
- druga to drobne potyczki z chłopakami z Victorii Błonie (ale to były bardziej osobiste porachunki) :box:

Zapomniałem dodać, że FC Płochocin grał swego czasu mecz z Legionem. FC przegrało chyba 1:13 :rotfl:

Kony2
20-08-2003, 23:11
Spoko u mnie w Pruszkowie jak jest 500 osób to spiker aż krzyczy z radości...

ems
20-08-2003, 23:35
jestem ciekaw kto bedzie pisal reportaz o mazurze karczew. ruch kibicowski u nich na dzien dzisiejszy nie istnieje. pisac mozna w sumie tylko o ich sukcesach sportowych (chociaz jak jeszcze grali w III lidze to mieli mlyn ale po spadku z tego co wiem spalili swoje flagi...)

pozatym ogolnie podoba mi sie opcja przedstawiania ekip kibicowskich z wawy i okolic

zapraszam na www.localinfo.prv.pl - strona kibicow OKSu Otwock. w tym roku derby z mazurem karczew no i mecz z bronia radom :)

Oi!

skoro nie istnieje u nich ruch kibicowski, to chyba derby nie beda za ciekawe ? :)

Mini
21-08-2003, 09:47

to jest ten sam co na sparingu Znicz-Legia który czytał coś przepisanego ze szmatławca i nawet nie wiedział jak się zawodnicy Mistrza Polski nazywają?

edek_oi_oks_otw
21-08-2003, 12:38
skoro nie istnieje u nich ruch kibicowski, to chyba derby nie beda za ciekawe ? :)
o to zeby byly ciekawe postaramy sie my :)

Kony2
22-08-2003, 19:45

to jest ten sam co na sparingu Znicz-Legia który czytał coś przepisanego ze szmatławca i nawet nie wiedział jak się zawodnicy Mistrza Polski nazywają?

DOKŁADNIE TEN SAM...
Gostek pracuje tam już 4 lata...i umie tylko powiedzieć: "dziś grają blebleble oraz ZZZZZZZZZZZNNNNNNNNNIIIIIICZZZZZZZZZZ PRUSZKÓÓÓÓÓÓÓW!!!!!!!!!!!!
GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!
KONIEC MECZU!!!"
I tak na każdym meczu...

Chopin_Legionista
24-08-2003, 21:25
OKS pokona karczewiaków ! Już neidługo IV liga ! ULTRAS OKS ! :> zapraszamy na stadion :)

yusta
24-08-2003, 21:34
FC PŁOCHOCIN :hmm:

Ruchu kibicowskiego nie ma żadnego, wcale sie nie dziwie no bo klasa "b"!!!
Na mecze przychodzi ok. 200 osób. Większość to menele spod sklepu, ale także rodziny z dziećmi. Klub bez historii ale pisze o nim dlatego, że jest to klub z miejscowości gdzie mieszka WOJTEK "L" :+:

Zapomniałbym dodać o dwóch zadymach :> :
- jedna to napaść z grabiami na sędziego
- druga to drobne potyczki z chłopakami z Victorii Błonie (ale to były bardziej osobiste porachunki) :box:

Zapomniałem dodać, że FC Płochocin grał swego czasu mecz z Legionem. FC przegrało chyba 1:13 :rotfl:

Legion gra teraz w A-klasie, ale liczby kibiców może Płochocinianom pozazdrościć.

mks
27-08-2003, 19:59
Kibice Świtu to także cały czas kibicują Legii i mam nadzieję że klub z Nowego Dworu Mazowieckiego zostanie tutaj umieszczony. Kibiców nie za dużo, ale są...

ŚWIT & LEGIA ZAWSZE RAZEM

POZDRUFKI

JEBAĆ POLONIE RZECZ PROSTA POLONISTO KAZIA DEYNE ZOSTAW!!

R@dek (L)
27-08-2003, 20:09
"KOZIA"

Mała wpada ;)

A co do tych klubów to Żbika też można chyba zaliczyć w tej chwili wiem że chłopaki wygrali 3 kolejny mecz i mamy komplet pkt i za rok Legia przyjedzie :)