PDA

Zobacz pełną wersję : Cracovia kapusta?

legart
20-08-2003, 11:16
http://www.cracovia.krakow.pl/forum/read.php?f=1&i=66459&t=66459

Jak bym nie zobaczył to bym nie uwierzył 8- . Obok kilku innych w w swoim "spisie" awantur wymieniają nas i Sosnowiec.

Ja rozumiem że nikt nie lubi jak mu się stadion zamyka ,a le posuwać się do takiego frajestrwa (delikatnie mówiąc) to chyba lekka przesada.

Menel
20-08-2003, 12:21
to chyba lekka przesada.
lekka przesada drogi Legarcie to jest 1,5 litra na dwóch :D

a to jest po prostu... prose pani, bo Mietek mnie ciągnie za włosy i mówi, ze mój tata jest gupi... i nie kce mi oddać mojej łopatki...

Cóż... całe życie na (w) Kałuży robi swoje...

MaxxxiM
20-08-2003, 12:31
szkoda czasu na to ich forum. odpowiednik Cracovii mamy niedaleko wiec znamy temat.

legart
20-08-2003, 12:40
szkoda czasu na to ich forum. odpowiednik Cracovii mamy niedaleko wiec znamy temat.

Ogólnie nie lubie pisać co na forach klubów z którymi się "nielubimy" ale jakoś mnie to baaardzo zbulwerowało

MaxxxiM
20-08-2003, 13:24

Ogólnie nie lubie pisać co na forach klubów z którymi się "nielubimy" ale jakoś mnie to baaardzo zbulwerowało

a niech sobie zbieraja "dowody" i "precedensy". przeciez ich PZPN zleje tak jak wszystkich. a tymi postami po prostu pokazuja kim sa.

Kempes
20-08-2003, 13:44
Qrwa co za debile...

Aby obronic sie przed zamknieciem stadionu podają mnóstwo przykładow wsród których jest Legia - Widzew po której...... zamkneli nam stadion 8- gdzie tu logika ?

i pomyslec ze mają jako taką zgode z Polonią.... dobrały sie dwie swiete krowy które za swoje niepowodzenia obarczają cały swiat a najlepiej wroga zza miedzy

MaxxxiM
20-08-2003, 14:21
kapusta jest odpowiednim okresleniem tych klubow, a jeszcze lepszym jest to co w srodku kapusty :buhaha:
niech podaja do PZPN przyklady sytuacji po ktorych zamykali stadiony. do bedzie piekny argument.

cracovia
21-08-2003, 20:23
W I S Ł A TO K O N F I D E N C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!

jarcyś
21-08-2003, 20:29
W I S Ł A TO K O N F I D E N C I !!!!!!!!!!!!!!!!!!

z lektury waszego forum wynika zupełnie co innego .

jeśli nie chcesz się szybko pożegnać z tym forum :

a) nie napinaj się
b) nie obrażaj innych klubów bezpodstawnie

a do tematu :

http://sport.wp.pl/wiadomosc.html?wid=1364317&kat=1715&katn=Wiadomo%B6ci

nożownikom się upiekło

Keleborn
21-08-2003, 22:59
Jeden mecz w zawiasach na pół roku :fu:

Rzadko mnie coś wpienia, ale to jest po prostu :* przegięcie pały.
PZPN łaskawy jest. PZPN miłosierny jest.
Gdyby to się stało u nas zamknęli by nam stadion do końca rundy.

jeden mecz! I to w zawiasach! To się w pale nie mieści. :czary:

All animals are equal but some are more equal then others.

ems
22-08-2003, 00:05
cracovia to jebani nozownicy i tyle... zero tolerancji dla skurwysynow !

a mitomania podchodza pod mistrzow w tym temacie

czyli naszych kochanych sasiadow

MaxyM
22-08-2003, 00:08
cracovia to je*** nozownicy i tyle... zero tolerancji dla skurwysynow !

a mitomania podchodza pod mistrzow w tym temacie

czyli naszych kochanych sasiadow

:baloon:

ems
22-08-2003, 00:09
:hmm:

MaxyM
22-08-2003, 00:11
:hmm:

Regulamin Ems, regulamin naruszyłeś :> .

ems
22-08-2003, 00:13
moze to pod wplywem dzisiejszego reportazu w TVN, moze pod wplywem dyskusji z kolegami...

ale naprawde sie wkurwilem za ten mord... i nie mam zamiaru doszukiwac sie zadnych pozytywow w tym klubie...

rkwa
22-08-2003, 00:24
po 1. sa pewnie w tym klubie i normalni kibice-w kazdym klubie sa odchyly tylko ze u nich te odchyly stanowia dosyc duzy procent.
po 2. nie zycze nikomu zamknietego stadiony czy to jest Craxa,Widzew czy ktokolwiek inny.

pozdro.

ems
22-08-2003, 00:26
pewnie, pewnie sa normalni... ale zobacze to dopiero jutro rano, dzisiaj... :box:

MaxyM
22-08-2003, 03:48
Dla mnie jest to chore, chore to co dzieje się w Krakowie. Przecież z tego co czytam na ich forum od jakiegoś czasu, to cała Nowa Huta jest chyba gorsza od najgorszych slumsów w US, pod względem brutalności i przestępczości. Strach tam pojechać z dziewczyną na zwiedzanie miasta, bo jeszcze jakiś świr nas zadźga nożem, w ramach walki „klubowej”.
Ten co zabił i inni jemu podobni, którzy latają z siekierami, toporami i cholera wie, z czym jeszcze w łapach, to nie kibice, ba, to nie są nawet ludzie. Czym można usprawiedliwić zwyrodnialca, który wsadza niewinnemu człowiekowi nóż w serce? Niczym, przecież takiego skurwysyna, dla którego życie ludzkie jest nic nie warte, powinno się rozrywać na pół, na rynku głównym, albo rzucić psom na pożarcie – żywego.
Zastanawiam się co robi szefostwo klubu Cracovia, jeżeli jeszcze nie tak dawno w oficjalnym sklepiku za przyzwoleniem właścicieli, były sprzedawane szaliki: „Śmierć Wiśle”. W ogóle co tu komentować...
Niech ten rząd coś zacznie robić, bo to się już w głowie nie mieści... Do tego taki bandyta szarga imię wszystkich kibiców w Polsce, bo media nie rozróżniają u nas bandyty od kibica.

MaxxxiM
22-08-2003, 10:43
Ten co zabił i inni jemu podobni, którzy latają z siekierami, toporami i cholera wie, z czym jeszcze w łapach, to nie kibice, ba, to nie są nawet ludzie. Czym można usprawiedliwić zwyrodnialca, który wsadza niewinnemu człowiekowi nóż w serce? Niczym, przecież takiego skurwysyna, dla którego życie ludzkie jest nic nie warte, powinno się rozrywać na pół, na rynku głównym, albo rzucić psom na pożarcie – żywego.

kara smeirci po prostu jest potrzebna. jesli sa niezaprzeczalne dowody to nie ma litosci. po kilku publicznych egzekucjach, ilosc takich akcji by spadla. co z tego, ze dostanie nawet dozywocie? wszyscy psychologowie twierdza, ze kara wiezienia jest dla skazanego kara przez rok najwyzej i pozniej po prostu sie adoptuje w pierdlu. a do tego kazdy z nas placi na utrzymanie takiego debila. a zycia sie nikomu nie przywroci.

Zastanawiam się co robi szefostwo klubu Cracovia, jeżeli jeszcze nie tak dawno w oficjalnym sklepiku za przyzwoleniem właścicieli, były sprzedawane szaliki: „Śmierć Wiśle”. W ogóle co tu komentować...

a zaczyna sie od tego, ze dzieciak chodac na mecze dowiaduje sie ze jego ulubiony klub ma kose z tym i z tym. i w zaleznosci od tego jak rodzicom proces wychowania pojdzie, wyrasta taki maly czlowiek np. na morderce, co to nawet niewie dlaczego, ale skoro jest kosa to ten drugi jest nci nie warty. i sa efekty. piosenka na oficjalnej stronie Wisly o paleniu Łazienkowskiej to tez jeden z takich gestow przyzwalajacch na nienawisc.

Niech ten rząd coś zacznie robić, bo to się już w głowie nie mieści... Do tego taki bandyta szarga imię wszystkich kibiców w Polsce, bo media nie rozróżniają u nas bandyty od kibica.

po pewnych meczach zwyklemu, na codzien nie interesujacemu sie pilka nozna czlowiekowi, moze sie skojarzyc. zobaczymy co bedzie po derbach. zobaczymy ilu debili postanowi wykorzystac okazje do zadymy.
i to tez nie jest tak ze to tylko mediow wina. kibice tez maja swoja czesc winy. chyba w calej Polsce na trybunach obok kibicow ktorzydbaja o oporawe siedza tzw. hools. i nikt sie tym nie przejmuje. sa strony ktore prowadza rankingi hools ile razy kto zwyciezyl w ustawkach, itd.? widziales zeby kibice wypieli sie na te "bojowki"? bo ja mam wrazenie, ze jest ciche przyzwlenie na takie akcje a lament sie podnosi dopiero kiedy ktos zginie.

darrekTS4life
22-08-2003, 14:32
Witam wszystkich!! jeżeli chcecie wziąć udział ciekawych rozmowach to zapraszam na www.wisla.soccer.com.pl - wejdźcie na forum. A wracając do poprzedników to nie wiem jak jest w Warszawie -czy polonia też tak daje w dupe ale to co zaczyna wyrabiać cracovia jest już żałosne...najpierw zdemolowali hute...teraz śmierć tego chłopaka..
A pzpn zamyka stadion na jedną kolejke po rozróbach z ruchem-BRAWO-strasznie surowa kara :rotfl:

A najbardziej mnie wpieprza zbiorowa odwaga pasiaków...im więcej tym są matoły pewniejsi

Pozdrawiam

Q_(L)
22-08-2003, 14:44
Witam wszystkich!! jeżeli chcecie wziąć udział ciekawych rozmowach to zapraszam na www.Wisła.soccer.com.pl - wejdźcie na forum. A wracając do poprzedników to nie wiem jak jest w Warszawie -czy Polonia też tak daje w dupe ale to co zaczyna wyrabiać cracovia jest już żałosne...najpierw zdemolowali hute...teraz śmierć tego chłopaka..
A pzpn zamyka stadion na jedną kolejke po rozróbach z ruchem-BRAWO-strasznie surowa kara :rotfl:

A najbardziej mnie wpieprza zbiorowa odwaga pasiaków...im więcej tym są matoły pewniejsi

Pozdrawiam

Witaj na forum! 8)

Czy mogę prosić o wyjaśnienie pytania o Polonie?

Keleborn
22-08-2003, 15:32
kara smeirci po prostu jest potrzebna. jesli sa niezaprzeczalne dowody to nie ma litosci. po kilku publicznych egzekucjach, ilosc takich akcji by spadla. co z tego, ze dostanie nawet dozywocie? wszyscy psychologowie twierdza, ze kara wiezienia jest dla skazanego kara przez rok najwyzej i pozniej po prostu sie adoptuje w pierdlu. a do tego kazdy z nas placi na utrzymanie takiego debila. a zycia sie nikomu nie przywroci.

Wybacz - ale się nie całkiem zgadzam. Jestem zwolennikiem kary śmierci, ale w bardzo ograniczonym zakresie. Kara śmierci nie odstrasza poprzez publiczne wykonanie tylko przez sam fakt że jest. Poz tym to co odstrasza to nie to, że kogoś tam powiesili - ale niuchronność katy, czyli działanie aparatu ścigania i sądów - a z tym wszyscy wiemy jak jest.
Nie wiem skąd masz informacje o psychologach, wedle tego co tłukli we mnie na studiach człowiek przystosowuje się do życie w więzieniu w 2 do 4 tygodni.
Poza tym uważam, że dozywocie jest gorszą karą niż czapa. Dotkliwszą.

MaxxxiM
22-08-2003, 20:02
Wybacz - ale się nie całkiem zgadzam. Jestem zwolennikiem kary śmierci, ale w bardzo ograniczonym zakresie. Kara śmierci nie odstrasza poprzez publiczne wykonanie tylko przez sam fakt że jest. Poz tym to co odstrasza to nie to, że kogoś tam powiesili - ale niuchronność katy, czyli działanie aparatu ścigania i sądów - a z tym wszyscy wiemy jak jest.

nie twierdze, ze kara smierci jest lekiem na cale zlo. ale po prostu nie wierze w cos takiego jak resocjalizacja. myslisz ze tego kolesia kroty zabil chlopaka bo mu sie wydawalo ze kibicuje komus innemu, mozna zresocjalizowac? ja w to nie wierze. z reszta nie wierza w to rowniez ludzie z pracujacy w zakladach karnych.

Nie wiem skąd masz informacje o psychologach, wedle tego co tłukli we mnie na studiach człowiek przystosowuje się do życie w więzieniu w 2 do 4 tygodni.
Poza tym uważam, że dozywocie jest gorszą karą niż czapa. Dotkliwszą.

dozywocie jest tez kara dotkliwa dla spoleczenstwa. bo czy mi sie to podoba czy nie to musze utrzymywac np. morderce. poza tym skazani na dozywocie dosc czesto maja szanse wyjsc warunkowo.
przede wszystkim kara pozbawienia wolnosci ma sluzyc (przede wszystkim) zresocjalizowaniu przestepcy. o tym pisalem wyzej. wszyscy wiedza ze to fikcja

Keleborn
22-08-2003, 20:36
(...)
przede wszystkim kara pozbawienia wolnosci ma sluzyc (przede wszystkim) zresocjalizowaniu przestepcy. o tym pisalem wyzej. wszyscy wiedza ze to fikcja

Generalnie tak, z tym że szansę na resocjalizację udaną mają ci, którzy nie siedzą dłużej niż 1,5 -2 lata. Potem nawrót do przestępstwa jest b. duży i kara ma wyłącznie charakter izolacyjny.

Dla nożownika - dożywocie.
Wolałbym czapę.
Dobry papuga udowdni że był niepoczytalny.

Kempes
23-08-2003, 13:21
Wg. mnie samo to że zalozmy bedzie istnieć kara śmierci niewiele pomoże gdyż każdy kto ma oczy otwarte wie jaki procent wszystkich zbrodni jest karane ....

jak taki skurczysyn lubi poslugiwac sie narzedziami to wysłac kmiota do kopalni niech zapierdala albo przy budowie drog - przynajmniej sie na coś przyda.

odsiadka w wiezieniu po paru latach przestaje byc tak wielką kara a pozatym standarty niektórych wiezien są czasem porównywalne ze słabymi hotelami.

telewizorków sobie życza itp

wyciąć ścierwo :box:

endo
23-08-2003, 14:49
Dla mnie jest to chore, chore to co dzieje się w Krakowie. Przecież z tego co czytam na ich forum od jakiegoś czasu, to cała Nowa Huta jest chyba gorsza od najgorszych slumsów w US, pod względem brutalności i przestępczości. Strach tam pojechać z dziewczyną na zwiedzanie miasta, bo jeszcze jakiś świr nas zadźga nożem, w ramach walki „klubowej”.

WG. mnie kibice Hutnika należą do najspokojniejszych w Krakowie ale nie zauważają tego pasiaki dla których w krakowie są tylko oni i "jakaś" wisła.

darrekTS4life
23-08-2003, 20:31
Witam wszystkich!! jeżeli chcecie wziąć udział ciekawych rozmowach to zapraszam na www.Wisła.soccer.com.pl - wejdźcie na forum. A wracając do poprzedników to nie wiem jak jest w Warszawie -czy Polonia też tak daje w dupe ale to co zaczyna wyrabiać cracovia jest już żałosne...najpierw zdemolowali hute...teraz śmierć tego chłopaka..

Pozdrawiam

Witaj na forum! 8)

Czy mogę prosić o wyjaśnienie pytania o Polonie?

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda w Warszawie relacja: Legia-Polonia...chodziło mi o to czy Poloniści też są silni tylko w grupie i rajcują ich tylko zadymy jak cracovie

Pozdrawiam i życzę zwycięstwa w jutrzejszych derbach!!!

Foxx
23-08-2003, 20:40
Po pierwsze nie podzielam Twojej oceny Cracovii (zwłaszcza w porównaniu z Wisłą). Po drugie - o jakiej awanturze Polonii słyszałeś? 8)

Pzdr.

darrekTS4life
23-08-2003, 22:34
Po pierwsze nie podzielam Twojej oceny Cracovii (zwłaszcza w porównaniu z Wisłą). Po drugie - o jakiej awanturze Polonii słyszałeś? 8)

Pzdr.

W porządku każdy ma prawo do swojego zdania-ja jako że zamiast pępowiny miałem podobno szalik Wisły mogę być nieco stronniczy,fakt

A wracając do Poloni to nie znam sytuacji jaka panuje w Wa-Wie i chciałem się dowiedzieć jak u Was jest? kto może nie "rządzi" bo to głupie określenie ale pseudokibice której drużyny wywołują więcej zadym?

Foxx
23-08-2003, 22:47
I znowu: po pierwsze - to nie jest forum chuligańskie, więc nie będę się rozpisywał. Po drugie - Twoje pytanie jest retoryczne :armia:

darrekTS4life
23-08-2003, 22:57
I znowu: po pierwsze - to nie jest forum chuligańskie, więc nie będę się rozpisywał. Po drugie - Twoje pytanie jest retoryczne :armia:

i wszystko jasne....a co do części chuligańskiej to nie jestem w tym klimacie...od kilku dobrych lat (jeszcze czasów II ligi ) chodzę na mecze ale raczej gonienie z siekierą kibiców innych drużyn mnie nie kręci...teraz tylko jestem -zresztą inni Wiślacy też w....iony bo jak zapewne Wiesz zabito Wiślaka w Hucie :hlip: i wszyscy wiemy kto to zrobił...pier...one pasiaki!!

Pozdrawiam

rkwa
23-08-2003, 23:20

a zaczyna sie od tego, ze dzieciak chodac na mecze dowiaduje sie ze jego ulubiony klub ma kose z tym i z tym. i w zaleznosci od tego jak rodzicom proces wychowania pojdzie, wyrasta taki maly czlowiek np. na morderce, co to nawet niewie dlaczego, ale skoro jest kosa to ten drugi jest nci nie warty. i sa efekty. piosenka na oficjalnej stronie Wisly o paleniu Łazienkowskiej to tez jeden z takich gestow przyzwalajacch na nienawisc.

po pewnych meczach zwyklemu, na codzien nie interesujacemu sie pilka nozna czlowiekowi, moze sie skojarzyc. zobaczymy co bedzie po derbach. zobaczymy ilu debili postanowi wykorzystac okazje do zadymy.
i to tez nie jest tak ze to tylko mediow wina. kibice tez maja swoja czesc winy. chyba w calej Polsce na trybunach obok kibicow ktorzydbaja o oporawe siedza tzw. hools. i nikt sie tym nie przejmuje. sa strony ktore prowadza rankingi hools ile razy kto zwyciezyl w ustawkach, itd.? widziales zeby kibice wypieli sie na te "bojowki"? bo ja mam wrazenie, ze jest ciche przyzwlenie na takie akcje a lament sie podnosi dopiero kiedy ktos zginie.

nie czlowiek daje zycie,wiec czlowiek nie ma prawa nikomu go odbierac-tylko BOG ma to prawo,pozatym goesza kara dla takich 'ludzi' by bylo ciezkie wiezienie.

pozdro.

MaxxxiM
24-08-2003, 13:45
nie czlowiek daje zycie,wiec czlowiek nie ma prawa nikomu go odbierac-tylko BOG ma to prawo,pozatym goesza kara dla takich 'ludzi' by bylo ciezkie wiezienie.
pozdro.

jak widac sa "ludzie" ktorzy nie maja problemu z zabiciem.
jesli zas spojrzymy na to co powiedziales, to teolog sie z Toba zgodzi, ale z punktu widzenia biologii juz to wyglada zupelnie inaczej. ale chyba duzy jestes wiec nie musze Ci tlumaczyc skad sie biora dzieci.
ja nie twierdze, ze kara smierci ma byc rozwiazaniem wszystkich problemow. ale sa sytuacje, kiedy tylko taka kara jest adekwatna do popelnionego czynu. jest wielu przestepcow, ktorych sie nie da zresocjalizowac, bo po porstu tego nie chca. dla nich najprostszym sposobem na zycie sa kradzieze, mordestwa, itp. zadne wieziene go nie zmieni.