PDA

Zobacz pełną wersję : morderstwo w Krakowie :(

legart
20-08-2003, 09:53
Za onetem:

Nożem prosto w serce

23-letni Filip został ugodzony nożem prosto w serce. Wczoraj w nocy na osiedlu Strusia w Krakowie zaczepiło go dwóch napastników - podało radio RMF.

Ok. północy trzech młodych ludzi stało przed swoim blokiem. Zachowywali się spokojnie. Podeszli do nich dwaj mężczyźni. Jeden z nich miał nóż, drugi – kij bejsbolowy.

Zapytali komu kibicują. Zaczepieni nie odpowiedzieli. Wtedy jeden z napastników wyciągnął nóż i ugodził nim w klatkę piersiową Filipa. Ostrze trafiło prosto w serce. Kilka minut później chłopak już nie żył.

Policja poszukuje mordercy w całej Nowej Hucie. Jest to młody, ok. 20-letni chłopak, ma krótkie, ciemne włosy. Ubrany był na czarno

:help: nie wiem co napisać :(

Luqas
20-08-2003, 10:04
:fu:
brak mi słów aby cokolwiek powiedzieć :fu:
bandytyzm ***** co raz większy :box:
niektórym to już tak się we łbach popierdoliło że ciężko cokolwiek powiedzieć.dla mnie powinna zostać przywrócona kara śmierci bo chyba innego rozwiązania na to nie ma.
:help: :(
:fu:

arczi
20-08-2003, 11:19
[']

Adiq
20-08-2003, 11:42
8- 8- 8-

Przytkało mnie... Bez komentarza...

[']

Wasil
20-08-2003, 12:10
[`]

A potem jesteśmy identyfikowani z mordercami.

Grochów
20-08-2003, 12:34
Ale pojeby ! ! ! Jak można kogoś centralnie w serce nożem zajebać..??!! 8-
Pojebani!Jebac tych szmaciarzy ! :box:
Dobrze,że dwóch pozostałych zdążyło się zerwać...
[']

Kempes
20-08-2003, 12:46
do kopalni skurwysyna

[i]

MaxyM
20-08-2003, 13:34
Właśnie O tym mówili w Sporcie na TVN24, że morderstwo z podtekstem kibicowskim... Pojebani! Wszystkich tych skurwysynów powinni powiesić, a przedtym wydłubać oczy nożem do masła i rzucić psą byłby spokój.

Raffi
20-08-2003, 13:40
A moze by tak te ,,nie zwyciezone" **** napisaly jak dostaly od ***** przed meczem z ******? O tym jak jeden ziomek od nich tak dostal maczeta,ze mu zebra bylo widac i jego ******* kolega musial my wnetrznosci reka przytrzymywac! Opiszcie porazke prokocimia i oklepy na Olszy! Chetnie bym zobaczyl jak sie do porazki przyznajecie!

A to cytat dzień wcześniejszy, tym razem w odwrotną stronę; nazwy klubów celowo wypikałem, bo nie mają znaczenia 8o

legart
20-08-2003, 13:48
A moze by tak te ,,nie zwyciezone" **** napisaly jak dostaly od ***** przed meczem z ******? O tym jak jeden ziomek od nich tak dostal maczeta,ze mu zebra bylo widac i jego ******* kolega musial my wnetrznosci reka przytrzymywac! Opiszcie porazke prokocimia i oklepy na Olszy! Chetnie bym zobaczyl jak sie do porazki przyznajecie!

A to cytat dzień wcześniejszy, tym razem w odwrotną stronę; nazwy klubów celowo wypikałem, bo nie mają znaczenia 8o

Chore są klimaty w ******* :(

*PRZEMO*
20-08-2003, 14:52
:fu: No comments rece opadaja...
i az sie zal robi myslac o tym :fu:

Beny
20-08-2003, 15:02
Chore klimaty są wszędzie! I niedotyczą tylko piłki! Sytuacja się zaostrza, w mediach coraz głośniej! Głupio to zabrzmi, ale mam "nadzieję", że kolejni ranni i zamordowani ['] przyczynią się nie do kolejnego bezsensownego gadania, tylko do działania! I to do działania państwa, władz samorządowych, właściwych służb i organizacji normalnych klibiców! To jest :* sport, a nie arena gladiatorów! Tak dalej być nie może!

MaxxxiM
20-08-2003, 16:17
Chore klimaty są wszędzie! I niedotyczą tylko piłki! Sytuacja się zaostrza, w mediach coraz głośniej! Głupio to zabrzmi, ale mam "nadzieję", że kolejni ranni i zamordowani ['] przyczynią się nie do kolejnego bezsensownego gadania, tylko do działania! I to do działania państwa, władz samorządowych, właściwych służb i organizacji normalnych klibiców! To jest :* sport, a nie arena gladiatorów! Tak dalej być nie może!

arena gladiatorow to niezbyt szczesliwe okreslenie. pozamykac wszystkich od ustawek i innych debili, ktorzy tylko sie napier :* chca. co to ma wspolnego z kibcowaniem? moge kogos nie lubic, ale nie dlatego ze kibicuje innej druzynie. czas skonczyc z tzw. hools, ktorzy podczepiaja sie pod kluby.

Beny
20-08-2003, 16:24

arena gladiatorow to niezbyt szczesliwe okreslenie. pozamykac wszystkich od ustawek i innych debili, ktorzy tylko sie napier :* chca. co to ma wspolnego z kibcowaniem? moge kogos nie lubic, ale nie dlatego ze kibicuje innej druzynie. czas skonczyc z tzw. hools, ktorzy podczepiaja sie pod kluby.

Tak, ale tych nie podczepiających się pod kluby też! To ma być normalny kraj, a nie kraj morderców zabijających za to, że ktoś ma inny krawat, przedziałek na głowie, albo różni się czymkolwiek innym!

*PRZEMO*
20-08-2003, 16:33

Tak, ale tych nie podczepiających się pod kluby też! To ma być normalny kraj, a nie kraj morderców zabijających za to, że ktoś ma inny krawat, przedziałek na głowie, albo różni się czymkolwiek innym!

Utopia....
pobozne marzenia...
to polska moze za tysiac lat badz po wybuchy bomby atomowej w polsce sie cos zmieni :fu:

MaxxxiM
20-08-2003, 16:36

alez oczywiscie, ze tak!!! z tym nikt nie polemizuje. dla mordercow powinna byc czapa. wiadomo, ze to kara nieodracalna, ale kiedy sa niepodwazalne dowody to czapa i koniec. a inicjatywa wypierd :* debili bojowkarzy, powinny wyjsc od kibicow, ktorzy maja jednak inne cele.

Beny
20-08-2003, 18:34

Utopia....
pobozne marzenia...
to polska moze za tysiac lat badz po wybuchy bomby atomowej w polsce sie cos zmieni :fu:

Tak najłatwiej! Zapewne większość ludzi podchodzi do tego tematu jak Ty i zapewne poczęści dlatego zawsze jest z tego dupa!

Radio
20-08-2003, 19:02
Hm nie skomentuję tego bo łatwo jest pisac że to Cracovia zabiła wiślaka. Niby RMF, ale media mnie ostatnio coraz częściej okłamują więc nie napiszę Cracovia mordercy (choć pamiętam to co zrobili w Chorzowie).
Ale poza tym to jest morderstwo i tylko moge powiedzieć: żal mi jest chłopaka.

MaxyM
20-08-2003, 19:15
Po wpisie WisłaPany pewne jest, że to mordercy mieniący się kibicami: http://mail2.kim.net.pl/~wislakrk/viewtopic.php?t=9090

*PRZEMO*
20-08-2003, 21:30
A ty Beny jak podchodzisz? latasz z palka i pierzesz kazdego napotkanego dresiarza czy moze z krzyzem latasz? no powiedz poniewaz ja nie widze na to leku... (przepraszam za ironie mam nadziej ze mi Beny wybaczysz ;) )

PIJCIE KRUPNIK BEZ ZAPITY ;) :D

Endrju
20-08-2003, 21:37
Jak tak dalej pójdzie to niedługo Kraków nie będzie miał więcej jak ze 100 000 mieszkańców bo powiedzcie kto z Was chciałby mieszkać w mieście w którym można dostać kose w serce (k***a do czego to doszło ...8- )

A pozatym kondolencje dla rodziny tego chłopaka

['] ['] [']

PS. Ile jeszcze trzeba poczekać żebyśmy nie kojarzyli się z bandytą ??

Po czymś takim ze 20 lat ... przez jednego debila :fu: :fu:

Sharn
20-08-2003, 22:35
Takie rzeczy tylko potwierdzają brutalizacje życia w Polsce i zatracanie podstawowych wartości moralnych. To, że koleś zabił akurat w imię jakiegoś tam klubu to tylko kawałek większej układanki. Myslicie, że na dyskotece nikogo by nie zaciukał gdyby "zaszła potrzeba" (np. ktoś mu za długo popatrzył w oczy albo nie chciał pozwolić zaczepiać swojej pani? )...

Niestety w kręgach nizin społecznych takich baranów traktuje się z wielkim szacunkiem, a to ich jeszcze mobilizuje.

Niech spoczywa w pokoju.

['] ['] [']

*PRZEMO*
20-08-2003, 22:43
[']['][']

Skanda(L)
21-08-2003, 01:20

co to co ty mowisz ma do czynienia z tym co sie stalo? nic! jak mozna tego kogos nazwac hoolsem? przeciez to zwykly ********* ktorego powinno sie powiesic za jaja. ale z chuliganstwem ma to gowno wspolnego. tak samo jak ci co jezdza na mecze i ustawki z nozami etc. nie maja nic wsponego z chuliganami. to po prostu potencjalni mordercy. a jak ktos sie lubi bic to to jego sprawa i mysle ze nie tobie to oceniac czy to jest dobre czy zle. a na ustawkach wlasnie sie spotykaja ludzie ktorzy tego chca. poza tym chuliganstwo jest praktycznie od zawsze zwiazane z pilka i nalezy do tego jak sama pilka( mowie o bicu a nie mordowaniu). juz w 19 wieku w anglii byly akcje chuliganskie na meczach. jedni interesuja sie ultrasowaniem jedni chuliganstwem a inni poprostu samym meczem i co z tego? mysle tez ze chuligani (nie jakies swiry i mordercy o ktorych ty mowisz) sie nie podszywaja pod klub. sa napewno wyjatki ale te sa rowniez w grupach ultras. ci ludzi kochaja swoj klub na swoj sposob ktory ty nie za bardzo jestes w stanie zrozumiec. poza tym ja osobiscie mysle ze do kazdego wielkiego klubu naleza tez chuligani. i tak samo jak ultras dbaja o wizerunek swojego klubu. pewnie zaraz sie zacznie jaki to niby wizerunek. to ja powiem na to ze jaki to niby wizerunek robia ultrasi? przeciez zaden kibic ktory nie siedzi w klimacie nie kojarzy cyberfanow i nie zmieni tego nawet ten artykul. oni sa znani poprostu u tych ludzi ktorzy sie tym interesuja i u nich maja szacunek. tak samo jest i z chuliganami. oni dbaja o wizerunek klubu poprostu w innej kategorii. jedyna roznica to ta ze o cyberfanach mozna znalesc pozytywny artykul w gazecie o chuliganach raczej nie bardzo. ale tak to juz jest i sie nie zmieni i moim zdaniem dobrze. mam tez nadzieje ze nikt tego nie zrozumial jakos zle. i w zadnym wypadku nie krytykowalem tutaj ultras ani nie popieralem akcji typu ta dzisiesza albo jak "kibice" widzewa zabili kibica slaska. TO NIE CHULIGANSTWO!

rkwa
21-08-2003, 01:29
[']

chuliganke rozumiem ale to co wyprawiaja w Krakowie/nie mylic z chuliganka/ to przechodzi ludzkie pojecie.***** ile jeszcze ludzi musi zginac zeby sie opamietali?co pare miesiecy gdy ginie czlowiek wszyscy mowia ze trzeba cos zmienic a *** sie rusza w tym temacie-wiem ze moj post gowno da ale chyba najwyzsza pora by cos zmienic-zamieniamy sie 'powoli' w Argentyne.
ech szkoda slow-chlopak mial 23 lata :(

rkwa
21-08-2003, 01:41
[quote="*

PIJCIE KRUPNIK BEZ ZAPITY ;) :D[/quote]

Przemo-to jest powazny temat i ne powinienes sobie w nim zartowac.

pozdro.

Beny
21-08-2003, 05:56
A ty Beny jak podchodzisz? latasz z palka i pierzesz kazdego napotkanego dresiarza czy moze z krzyzem latasz? no powiedz poniewaz ja nie widze na to leku... (przepraszam za ironie mam nadziej ze mi Beny wybaczysz ;) )

PIJCIE KRUPNIK BEZ ZAPITY ;) :D

Luzik! Ironia zawsze jest dobra! ;)
Nie latam ani z pałką, ani z krzyżem (bo nie oto chodzi), ale swego czasu podpisywałem się pod petycjami do władz mojej dzielnicy w sprawie różnych, nazwijmy to chuligańskich wybryków. Chodziło mi o to, że skoro wszyscy wokoło widzą, co się dzieje, media trąbią, ludzie giną, to może my normalnie obywatele tego kraju powinniśmy pisać i słać listy, petycje, "atakować" władze krajowe i samorządowe, żeby coś z "tym" zrobiły! Przecież wszyscy wiem, ze tu potrzeba rozwiązań w skali kraju, sprawnieszego wymiaru sprawiedliwości, nieuchronności orzekanych kar itp. itd. Mamy demokrację, więc mamy również prawo wymagać od rządących, których sami wybraliśmy, zapewnienia bezpieczeństwa! Łapią i osadzają gangsterów i aferzystów, to mogą również robić to samo z mordercami mieniącymi się fanami jakiegoś klubu!

legart
21-08-2003, 07:00
Takie rzeczy tylko potwierdzają brutalizacje życia w Polsce i zatracanie podstawowych wartości moralnych. To, że koleś zabił akurat w imię jakiegoś tam klubu to tylko kawałek większej układanki. Myslicie, że na dyskotece nikogo by nie zaciukał gdyby "zaszła potrzeba" (np. ktoś mu za długo popatrzył w oczy albo nie chciał pozwolić zaczepiać swojej pani? )...

Niestety w kręgach nizin społecznych takich baranów traktuje się z wielkim szacunkiem, a to ich jeszcze mobilizuje.

Niech spoczywa w pokoju.

['] ['] [']

W zeszłym roku sporo osób zaciukano w lub pod dyskotekami. Tylko to nie jest takie medialne jak "porachunki kibiców".

*PRZEMO*
21-08-2003, 07:35
W zeszłym roku sporo osób zaciukano w lub pod dyskotekami. Tylko to nie jest takie medialne jak "porachunki kibiców".

Rzeczywiscie to cos dziwnego jest w kibicach pilki noznej.. nie tak dawno temu jakos na koniec lipca Wprost napisal glowny artykul o dyskotekach (pisze poniewaz uwazam ta gazete za jednyna godna czytania) nie zrobil on takiego wrazenia jak kroki felietonik o kibicach na pol strony, swoja droga o kibicach pisze sie nadwyraz czesto bijatyki budza liczna sensacje. Zgadzam sie z tym Legart w 100%

ale swego czasu podpisywałem się pod petycjami do władz mojej dzielnicy w sprawie różnych, nazwijmy to chuligańskich wybryków.
rowniez tak zrobilem (coprawda cale 2 razy) ale efekt zaden.
co to da? wladze i tak wiedza o takich wybrykach, nic z tego sobie nie robiac.

Przecież wszyscy wiem, ze tu potrzeba rozwiązań w skali kraju, sprawnieszego wymiaru sprawiedliwości, nieuchronności orzekanych kar itp. itd

na to to czekamy co 4 lata jak sie rzad zmienia i poki co nikt sie tym niezajmuje. Głowna sprawa tej kadencji rzadu jest afera rywina, badz poslanka beger i inne glupoty.
W stanach podobna jest sytuacja. Bush tak bardzo zagalopowal sie w Iraku ze o kraju zapomnial, bezrobocie wzrozlo do rekordowych 7% i inne np. Nowy Jork bez swiatla.

Łapią i osadzają gangsterów i aferzystów, to mogą również robić to samo z mordercami mieniącymi się fanami jakiegoś klubu!
i zapewne tak robia ale nikt o tym nie pisze w prasie poniewaz nie jest to tak spektakularne jak gang napadajacy na tiry. Zwyklych mordercow tezscigaja ale bez afery w mediach wiecej jak 10 lat to nie dostana ;)

Mam wrazenie ze zeby nasz rzad zaczal dzialac normalnie to potrzebny jest jeden wielki bojkot, albo jakas rewolucja poniewaz na baranow z gory nie ma rady, kazdy mysli o sobi swojej pozycji portfelu i co najbardziej mnie przeraza szukaniu nowej afery... :fu:

Beny
21-08-2003, 10:52
Tak Przemo, tylko może jakby wszyscy normalni zaczęli notorycznie słać, pisać, mediować, gdzie się da to może w końcu ci u władzy zrozumieliby, że zamiast zbywać kolejne takie głosy społeczeństwa, warto może usiąść i rozwiązać problem, póki nie będzie za późno. Z tzw. "urzędu" nikt się tym nie zajmie, bo jak piszesz "zajęci" są Rywinem, Begerową, czy innymi Starachowicami, więc może trzeba ich uświadamiać! Bo jak nie to niedługo doczekamy się krwawych jatek na ulicach! I znowu wszystko będzie na kibiców, a nie na bandziorów i morderców! Ehh szkoda gadać :fu: , możemy sobie dyskutować i wymieniać poglądy (w końcu od tego jest Forum ;) ), ale rzeczywiście nic się póki co nie zmienia! Ciekawe jak długo jeszcze?

*PRZEMO*
21-08-2003, 11:57
pisac, mediowac zgadza sie ale uwazam ze tam do gory to docieraja tylko pieniazki ;) :fu:

a pytanie jak dlugo jeszcze? mam wrazenie ze tak szybko nie minie, (bedzie mozna uslyszec o zmianach jak wybory sie beda zblizac ;) )chociarz jak kaczynski objal rzad nad warszawa to uwazam ze policji jest wiecej na ulicach (+) a reszta jest tak jak byla (-)

kamyk
21-08-2003, 12:54
nie wiem co napisac bo naparwde tow szytko wygloda na kurestwo naparwde zabic kogos za przynaleznosc klubowa w taki sposob chlopak niczym winny nie byl kazdy z nas by mogl byc na jego miejscu co powiedzial bym ze kibicuje Legii i bym noz w serce dostal dziekuje za takie cos .....! nie wiem jesli rzad nie iwdzi w takich sytulacjach problemow ta ja nie wiem nich dalej sie bawia sparwa rewina a za te pieniaszki co sponsoruje rzad ta szanowna komisie mozna by bylo wiele zrobic na ulicach polskich miast! ehhhh szkoda gadac! szkoda chlopaka:(

Mini
21-08-2003, 14:21
a co tu ***** można powiedzieć? gdzies przeczytałem określenie które chyba jest prawdą a mianowicie że Nowa Huta jest wylęgarnią bandytów.
chłopaka zajebał jakiś ********* za to że był za innym klubem.jak byłem w wiedniu to się dziwiłem ze tam o 21 ludzie nie idą do domów tylko wręcz przeciwnie tłumy ludzi siedzą w ogródkach przed kanjpami i tak dzień w dzień, a u nas tak nie może być.a teraz straciłem resztki złudzeń że może być normalnie.wyjdę z domu po piwo na drugą stronę ulicy a rano mnie znajdą z nozem w sercu bo jestem za jakimś tam klubem.
kara śmierci nie pomoże bo psy ich nie są w stanie złapać.zostali idolami jakiegoś zajebanego podwórka w jakiejś zajebanej dzielnicy bo zabili człowieka.choć z drugiej strony dała by jakiś skutek w postaci środka zapobiegawczego moze jeden czy drugi by sie zawachał jak będzie wiedział że jak go złapią to pójdzie pod topór.

Pesto
25-08-2003, 16:03
[']

ale chyba najwyzsza pora by cos zmienic-zamieniamy sie 'powoli' w Argentyne.

pisałem kiedyś "miało być jak w Ameryce - jest - jak w Łacińskiej"
wolałbym się pomylić :hmm:

RIP