PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Polonia

Adiq
19-08-2003, 23:49
Tutaj piszemy o wszystkim co dotyczy tego meczu od strony sportowej.

MaxxxiM
19-08-2003, 23:57
jesli od strony sportowej to mysle, ze mozemy zakladac tylko jeden wynk. Zwyciestwo Legii. i najlepiej tak ze 3:0 zeby nikt nie mial zadnych pytan potem. ale jesli bedzie nawet 1:0 dla nas to bedzie pieknie. W tym meczu musza byc 3 punkty i to nawet nie ze wzgledu na punkty.

zborek
20-08-2003, 00:16
w Polonii graja albo emeryci albo juniorzy, wieksze szanse na zwyciestwo ma Legia bo chociaż wszyscy wiemy jak jest to przynajmniej przypominamy drużynę, a kolejnym argumentem za Legią jest to, że gramy na wyjeździe a jednak u siebie. pożyjemy zobaczymy.
stawiam 3:0 albo 3:1 dla Legii!!!

Kempes
20-08-2003, 13:36
Po meczu z Łęczną prognozowalem że i z taką Polonią mogą być problemy ale czym bliżej meczu tym wieksza jest moja pewność że ich zmiażdżymy - oczywiscie to jest takie moje zyczenie ale oczuywisce zdobyte 3 pkt są obecnie najważniejsze,z czym mysle jednak nie bedzie problemów.

2:0

MaxxxiM
20-08-2003, 13:59
Po meczu z Łęczną prognozowalem że i z taką Polonią mogą być problemy

ale oni graja znacznie gorzej. i wydaje mi sie ze niebawem (sezon, max dwa) Polonia spadnie do II ligi. sklad zaden, stadionu brak, kasy brak, pomyslu brak.

ale czym bliżej meczu tym wieksza jest moja pewność że ich zmiażdżymy - oczywiscie to jest takie moje zyczenie ale oczuywisce zdobyte 3 pkt są obecnie najważniejsze,z czym mysle jednak nie bedzie problemów.

obstawiam, ze to bedzie mecz Sagana (dzis koniec kary chyba). albo Jarza strzeli dwie jak juz kiedys bylo :)

Kempes
20-08-2003, 14:03
Sagan bombowy powrót i znów główki Jarzy to bylo by cudo :)

Zielek mógłby walnac '8

Beny
20-08-2003, 14:07
A może wreszcie zacznie trafiać Garcia! W końcu ma być zbawieniem, wybawieniem itp. następcą Svitlicy! :)

Ultra LW
20-08-2003, 16:08
Niech wygrają ten mecz bo jak nie to... zacznę wątpić w jakiekolwiek pozytywne wyniki w tym sezonie 8-

szczepan
20-08-2003, 16:38
bardzo wazny bedzie mecz z Tlokami... jezeli tu pojdzie bez problemow to chlopaki uwierza w siebie i beda czuli sie pewniej... jezeli nie to moze byc ciezko...

Spansz
20-08-2003, 17:31
Co do Tlokow, to mecz wynik moze byc tylko jeden. Przynajmniej 2:0 dla Legii. Wynik ten podbuduje naszych i dzieki temu rozniesiemy Polonie "na wyjezdzie":) 3:0. ;)

Aureliusz
20-08-2003, 22:19
A mi się marzy, żeby Legia rozniosła polonię 5:0, żeby pokazała ich miejsce w szyku. Czy jest to możliwe? Jeśli by padła szybko pierwsza bramka, to chyba tak. Polonia pewnie będzie się ograniczać do obrony i kontrataków. Legia musi szybko strzelic bramkę. Bo może się to skończyć tak jak z Łęczną.

MaxxxiM
20-08-2003, 22:29
A Polonia pewnie będzie się ograniczać do obrony i kontrataków.

no co Ty, przeciez beda grali u siebie :buhaha: a u siebie to sie gra odwaznie :buhaha:

Kubas
20-08-2003, 23:18
Jestem ciekaw ilu chujów z konwiktorskiej przyjdzie na krytą?Niech wypierdalają i se jupitery wreście zrobią

Raffi
20-08-2003, 23:20
Jestem ciekaw ilu ch**ów z konwiktorskiej przyjdzie na krytą?Niech wypierdalają i se jupitery wreście zrobią
8-
Uprasza się o bardziej stonowany język! :look:

PS Mam obawy, że tych jupiterów wcale nie zrobią (a istnieje taka możliwość)

Aureliusz
20-08-2003, 23:33
Jestem ciekaw ilu ch**ów z konwiktorskiej przyjdzie na krytą?Niech wypierdalają i se jupitery wreście zrobią
8-

Ja daję sobie rękę (no może tylko paznokieć) uciąć, że ich nie postawią. Albo znowu zrobią jakąś improwizorkę (tak jak z dachem).

Aureliusz
20-08-2003, 23:33
8-

Ja daję sobie rękę (no może tylko paznokieć) uciąć, że ich nie postawią. Albo znowu zrobią jakąś improwizorkę (tak jak z dachem).

MaxxxiM
21-08-2003, 10:31
za LegiaLive:

Działacze Polonii nie ukrywają, że liczą na... jak największą liczbę kibiców Legii. Nic dziwnego. Im więcej fanów obejrzy niedzielne spotkanie, tym więcej zarobią oba kluby. Przedstawiciele obu klubów apelują do kibiców o kulturalne zachowanie. W przypadku burd PZPN zamknie stadion przy Łazienkowskiej, a wówczas "bezdomni" byliby wszyscy pierwszoligowcy z Mazowsza - Polonia, Legia i Świt

*PRZEMO*
21-08-2003, 11:58
mam nadzieje ze zwyuciestwo nad tlokami podniesie morale wojskowych.
i ze z polonia nie bedzie problemu..

Działacze Polonii nie ukrywają, że liczą na... jak największą liczbę kibiców Legii. Nic dziwnego. Im więcej fanów obejrzy niedzielne spotkanie, tym więcej zarobią oba kluby.

jasne... :fu: gowno im zalezy jak by im zalezalo to polonisci by dostali luk a legionisci reszte :zly:

Yevaud
21-08-2003, 12:45
za LegiaLive:

Działacze Polonii nie ukrywają, że liczą na... jak największą liczbę kibiców Legii. Nic dziwnego. Im więcej fanów obejrzy niedzielne spotkanie, tym więcej zarobią oba kluby. Przedstawiciele obu klubów apelują do kibiców o kulturalne zachowanie. W przypadku burd PZPN zamknie stadion przy Łazienkowskiej, a wówczas "bezdomni" byliby wszyscy pierwszoligowcy z Mazowsza - Polonia, Legia i Świt

Uściślijmy - wszyscy pierwszoligowcy z Warszawy (Legia) i okolic (Nowy Dwór, Konwiktorska).
Wszak Płock był dawną stolicą Mazowsza i nadal jest to miasto na Mazowszu, w dodatku mające pierwszoligową drużynę, która jednak nie zostałaby "bezdomna" po zamknięciu Legii

Mini
21-08-2003, 12:47
polonia jest bezdomna od dawna i zamknięcie stadionu ich nie dotknie.za dwa lata grac będą w Ałma Acie albo Dubaju.

kamyk
21-08-2003, 13:04
pieknie licza jak nawieksza frekfencje kibicow Legii smiechu warte gdzie tu logika! ehhhh sami by usiedli na polowie trybuny krytej a reszte stadionu mogli by nam oddac albo na luku by siedli a tak to nie wszyscy obejrzal derby:((( mam nadzieje ze Legia ich rozniesie i pokaze kto kroluje w Warszawie zapowiada sie fajowski meczyk:)

Aro
21-08-2003, 15:22
Każdy wie, że działacze piłkarscy w Warszawie myślą nie za wiele i dlatego tradycyjnie już mamy problem z kibicami przy okazji DERBY. Co do samego meczu, Kubicki pewnie odsunie Choto, po tym jak sprowokował sytuację w Gorzycach, po której padła bramka. Ciekawe dlaczego nie odsunie Jóźwiaka ? Chociaż dla mnie ani Jóźwiak, ani Choto, ani Szala nie nadają się. Chyba, że Choto zrobił kolosalne postępy od momentu występów w Górniku i Pogoni. Przecież on był słabszy od wszystkich obrońców Górnika: Lekkiego, Kolasy, Wiśniewskiego. Niech Kubicki da szansę Gmitrzukowi. Cały czas myślę o artykule Krzysztofa Stanowskiego na www.sports.pl. Ma facet dużo racji, gdzie mają się ogrywać nasi młodzi zawodnicy ? Trzeba ryzykować, żeby sprawdzić czy będą z kogoś ludzie. Trening nie daje odpowiedzi na wszystkie pytania.
Cieszy bardzo dobra postawa Tomka Sokołowskiego I w spotkaniu z Tłokami. Reasumując, trzeba wyselekcjonować 11 na Polonię.
Boruc - Gmitrzuk, Jóźwiak , Zieliński, Jarzębowski - Sokołowski I, Surma, Vuković, Kiełbowicz - Garcia, Saganowski
Ławka: Krzyształowicz, Szala, Magiera, Dudek, Sokołowski II, Wróblewski, Fedoruk.
Znając życie większość się nie sprawdzi, ale co mi szkodzi pobawić się w trenera.

Aureliusz
21-08-2003, 17:15
Każdy wie, że działacze piłkarscy w Warszawie myślą nie za wiele i dlatego tradycyjnie już mamy problem z kibicami przy okazji DERBY. Co do samego meczu, Kubicki pewnie odsunie Choto, po tym jak sprowokował sytuację w Gorzycach, po której padła bramka. Ciekawe dlaczego nie odsunie Jóźwiaka ? Chociaż dla mnie ani Jóźwiak, ani Choto, ani Szala nie nadają się. Chyba, że Choto zrobił kolosalne postępy od momentu występów w Górniku i Pogoni. Przecież on był słabszy od wszystkich obrońców Górnika: Lekkiego, Kolasy, Wiśniewskiego. Niech Kubicki da szansę Gmitrzukowi. Cały czas myślę o artykule Krzysztofa Stanowskiego na www.sports.pl. Ma facet dużo racji, gdzie mają się ogrywać nasi młodzi zawodnicy ? Trzeba ryzykować, żeby sprawdzić czy będą z kogoś ludzie. Trening nie daje odpowiedzi na wszystkie pytania.
Cieszy bardzo dobra postawa Tomka Sokołowskiego I w spotkaniu z Tłokami. Reasumując, trzeba wyselekcjonować 11 na Polonię.
Boruc - Gmitrzuk, Jóźwiak , Zieliński, Jarzębowski - Sokołowski I, Surma, Vuković, Kiełbowicz - Garcia, Saganowski
Ławka: Krzyształowicz, Szala, Magiera, Dudek, Sokołowski II, Wróblewski, Fedoruk.
Znając życie większość się nie sprawdzi, ale co mi szkodzi pobawić się w trenera.
Jeśli juz chodzi o skład to moja propozycja jest taka:
Boruc - Szala, Choto, Zieliński, Jarzębowski - Sokołowski I, Surma, Vuković, kiełbowicz - Saganowski, Garcia
A na zmiany wchodzą: Wróblewski (za Kiełbika), Sokołowski II (za I) i Dudek (za Szalę)

ems
22-08-2003, 00:14
przychylam sie do skladu by zajączek

MaxxxiM
22-08-2003, 10:06
emocje przed meczem wzrastaja, a Sagan podgrzewa atmosfere.

Jaka jest różnica między derby Łodzi i Warszawy?

W Łodzi siły kibiców na trybunach są wyrównane. Fanatycy obu drużyn wzajemnie się przekrzykują, bo chcą być lepsi od rywali. Natomiast w stolicy polonistów jest mało i nie są w stanie dorównać naszym fanom. Nie ulega przecież żadnej wątpliwości, że w Warszawie rządzi Legia.Legia będzie gościem, choć zagra na własnym stadionie.Ja będę czuł się, jak u siebie. Zdaję sobie sprawę, że doping będzie słychać tylko od strony trybuny otwartej i chyba szkoda, że tak podzielono miejsca. Na "żylecie" będzie komplet, a na krytej pozostaną wolne miejsca.

Sagan i eL Manue(L)o przynajmniej po jednej bramce prosze :)

Wasil
23-08-2003, 12:58
emocje przed meczem wzrastaja, a Sagan podgrzewa atmosfere.

Jaka jest różnica między derby Łodzi i Warszawy?

W Łodzi siły kibiców na trybunach są wyrównane. Fanatycy obu drużyn wzajemnie się przekrzykują, bo chcą być lepsi od rywali. Natomiast w stolicy polonistów jest mało i nie są w stanie dorównać naszym fanom. Nie ulega przecież żadnej wątpliwości, że w Warszawie rządzi Legia.Legia będzie gościem, choć zagra na własnym stadionie.Ja będę czuł się, jak u siebie. Zdaję sobie sprawę, że doping będzie słychać tylko od strony trybuny otwartej i chyba szkoda, że tak podzielono miejsca. Na "żylecie" będzie komplet, a na krytej pozostaną wolne miejsca.

Co prawda to prawda z tymi derbami

Kempes
23-08-2003, 13:22
może Jarzebowski znów im coś wpierdoli :gol:

endo
23-08-2003, 14:23
Po meczu z Łęczną prognozowalem że i z taką Polonią mogą być problemy ale czym bliżej meczu tym wieksza jest moja pewność że ich zmiażdżymy - oczywiscie to jest takie moje zyczenie ale oczuywisce zdobyte 3 pkt są obecnie najważniejsze,z czym mysle jednak nie bedzie problemów.

Jak dla mnie pierwsze 2 mecze były czymś na wzór rozkręcenia się.W końcu ostatni mecz z tłokami wygraliśmy i jeszcze Sagan będzie to jak dla mnie wygramy 4:0. :hero: :ksp:

Kempes
23-08-2003, 15:01
W obecnym czasie mam takie samo przekonanie :cfa:

24.08 19:15 zostanie pochowana śp. polonia W-wa

sprawcy zidentyfikowani na podstawie znaku L na koszulkach zadali 3 ciosy 8)

trójka musi być

Lakers
23-08-2003, 19:29
ostatnio tak bywa ze zawsze 2 pierwsze mecze to jest załamywanie rak w 3 jest znacznie lepiej ... :) ja nastawiam sie na dobry mecz i zwycięstwo

Yevaud
23-08-2003, 21:05
Rację ma MAxiim. Kiedy, jesli nei w meczu z Polonią moga zagrać młodzi?
Proponuję skład:
Boruc - Gmitrzuk, Golański, Zieliński, Jarzębowski - Sokołowski II, Sokołowski, Surma, Wróblewski - Saganowski, Fedoruk

W Lechu młodzi (Madej, Ślusarski) szczelili dwa gole, bardzo silnej (wedle Strejlaua) Wiśle Płock.

Raffi
23-08-2003, 21:12
Golański gra już chyba...w ŁKSie :hmm:

Yevaud
23-08-2003, 21:31
Golański gra już chyba...w ŁKSie :hmm:

FUCK! To po co był ściągany do Legii?

Yevaud
24-08-2003, 19:24
5 minuta. Narazie Vukovic się stara.
- Gubiec łapie dośrodkowanie Vukovicia z lewej strony
4 min. - nieudany atak Legii prawym skrzydłem (Garcia)
2 min. - prostopadłe podanie Vukovicia do Saganowskiego, który wbiega w pole karne i uderza w prawy róg! Gubiec broni

Yevaud
24-08-2003, 19:34
Hehe.
15 minuta.
Ten komentarz z Onetu mi się podoba:
15 min. - wyraźna przewaga legionistów, którzy konstruują jakieś akcje w przeciwieństwie do gospodarzy

Greebo
24-08-2003, 20:06
Nie ma dwóch zdań. Jóźwiak z kolejki na kolejkę staje sie moim ulubionym legionistą :> :rotfl:

MaxxxiM
24-08-2003, 20:11
moc po prostu.

36 min. Czerwona kartka dla Jóźwiaka. Po wolnym Boruc popełnia błąd, do piłki dopada Gołaszewski, Jóźwiak odbija piłkę ręką. Sędzia wyrzuca go z boiska i dyktuje karnego dla Polonii. Boruc broni jednak niezbyt mocny strzał Gołaszewskiego.

to nie jest mecz, to jest horror. litosci.

yusta
24-08-2003, 20:19
Super, przynajmniej nie zobaczę go w składzie Legii w nastepnym spotkaniu.

MaxxxiM
24-08-2003, 20:34

nawet w dwoch, ale gorzej jesli Legia przez to przegra.

yusta
24-08-2003, 20:38

Przegrać, nie przegra. Polonia jest zbyt słaba żeby strzelić nam bramkę. Mieli okazję z karniaka i nie wykorzystali, więcej nie będzie. Pytanie jest czy Legii strzeli im w końcu gola. Z tego co widzę to siła napadu zmalała: Magiera za Manolo :/

MaxxxiM
24-08-2003, 20:42

Przegrać, nie przegra. Polonia jest zbyt słaba żeby strzelić nam bramkę. Mieli okazję z karniaka i nie wykorzystali, więcej nie będzie. Pytanie jest czy Legii strzeli im w końcu gola. Z tego co widzę to siła napadu zmalała: Magiera za Manolo :/

no wlasnie, zmalala sila ataku w Legii :(
jesli haslo "niewykorzystane sytuacje sie mszcza" to Legia powinna strzelic. w ogole powinna.

MaxxxiM
24-08-2003, 20:52
JEST JEST JEST JEST !!!!!!!!!!!!!!!!!! LEEEEEEEEEEEEGIAAAAAAAAAAAA LEGIA WARSZAWA, LEEEEEEEEGIA LEGIA WARSZAWA!!!!!
VUKO !!!!!!!!

73 min. GOOOOOOOOOOOLLL!!!! dla Legii. Po akcji środkiem Surmy piłka wybita przez obrońców trafia prosto na nogę Vukovicia, który strzałem z woleja z 10 metrów pokonuje Gubca.

Greebo
24-08-2003, 20:54
Cholera. A tak niewiele brakowało aby ten weekend był prawie idealny :/

MaxxxiM
24-08-2003, 20:56
Cholera. A tak niewiele brakowało aby ten weekend był prawie idealny :/

oj nieladnie tak draznic czlowieka ktory sie cieszy, nieladnie :box:

yusta
24-08-2003, 20:58
No nareszcie! Teraz już nic złego nie powinno się wydarzyć :)

MaxxxiM
24-08-2003, 21:10
no i wygralismy!!! w 10 !!!! jest pieknie!!!!

Kakarotto
24-08-2003, 21:12
w koncu wygrana co prawda 1:0 ale wygrana ale jak sie na to popatrzy z innej strony to Legia slabo zagrala i jak tak dalej bedzie grac to ciekawe czy bedzie grac w pucharach

MaxxxiM
24-08-2003, 21:20
w koncu wygrana co prawda 1:0 ale wygrana ale jak sie na to popatrzy z innej strony to Legia slabo zagrala i jak tak dalej bedzie grac to ciekawe czy bedzie grac w pucharach

ostatnio ktos to ladnie ujal, za styl sie punktow nie przyznaje. jest zwyciestwo i to jest wazne.

Sinuhe
24-08-2003, 21:49
Się w koszulce i któtkich spodenkach wybrałem... :/ Po zakończenniu ledwo nogą człowiek mógł ruszyć. A ci pop...leńcy sobie pod naszym dachem siedzieli :fu:
Ale było warto tam być 8)

kamyk
24-08-2003, 21:56
nio unas cala knajpa wypelniona zapomnialem z wrazenia wziosc jej adres to tematu nasze paby! jak joziwak dostal czerwien i karniaka dla poloni ale w bramce mamy boruca a on sie naprawde wyrabia! a choto to nasz nowy idol normnie jozwiak ze skladu chyab leci! oby tak dalej wazne punkty bo stylu nie ma zadnego ale w tej chiwli sa wazne punkciki!Legia Mistrz!

MaxxxiM
24-08-2003, 22:00
chyba Kamyk lyknales kilka legijnych browarow :D co?

dyha
24-08-2003, 22:02
Ja Joziwala By, Posadził , a za niego CHOTO . i Obrona Dudek - Choto - Zielek - Jarza , i wypas na biszkoptach

Sharn
24-08-2003, 22:11

O tym samym pomyślałem na stadionie... '8

Bonhart
24-08-2003, 22:12
Zmoklem straszliwie ale oplacalo sie :)
Grunt ze nie bylo remisu. Jasne punkty Legii to Boruc (z meczu na mecz
broni coraz lepiej), Saganowski (walczyl za trzech) i Choto (jak Tadeusz Mazowiecki - SILA SPOKOJU, hehe). Martwi mnie tylko styl w jakim to zwyciestwo zostalo odniesione. Fajnie ze wygralismy, ale grajac w ten sposob potracimy punkty z wieloma sredniakami nie mowiac juz o Wisle czy Groclinie. Wierze ze druzyna wreszcie "zalapie" bo dzis to byla straszna siermiega.

kamyk
24-08-2003, 22:14
maxxxim nio troszke poszlo browarkow ale mi net sie cos zacina i dlatego kliknelem dwa razy o dwa razyw skoczylo:)

Aureliusz
24-08-2003, 22:14
Mecz wcale nie był taki zły. Choto wręcz rewelacyjny, czyścił wszystko, grał bezbłędnie. Na pochwałę zasługuje także Boruc (pięknie wyciągnął karnego) i Vuko (piękna bramka). Czego chcieć więcej.

PS: Kolejny sędzia ****, kartkował tylko naszych (w tym czerwień), wiele kontrowersyjnych sytuacji gwizdał na korzyść polonii. No i ten karny. Sam dobrze nie widziałem, czy była ręka. Wydaje mi się, że jednak przy piersi.

kamyk
24-08-2003, 22:18
zajaczek byla reka sam jzowiaks ie pzryznal w wywiadzie dla ligi exstra ze zlapal sie za brzuch zeby udawac ze reki nie bylo ale sedzia liniowy lukna i wtedy jozwiak juz wiedzial ze czerwien dostanie!

Mrk
24-08-2003, 22:23
Właśnie wrócilem z meczu i jestem bardzo szczęśliwy!!!! Kto nie był niech żałuje. W tym spotkaniu było na prawdę bardzo dużo emocji! Moment grozy - czerwień i karny. Po chwili eksplozja radości, gdy Boruc wyjął karniaka. Druga polowa to niepewność - co zrobi osłabiona Legia? Aż wreszcie wspaniala bramka, po której się mało z radości nie posikałem i stres aż do ostatniego gwizdka.

Dixon Choto - o nim trzeba napisać z osobna. To jest na prawdę dobry obrońca! Nie wiem, czy wyszedł mu mecz życia, ale grał po prostu bezblędnie! Brawo Dixon!!!!

Legia Warszawa!!!!!!!!!!!! :dz:

MaxyM
24-08-2003, 22:59
Wiecie, co mnie martwi... Wszyscy łącznie ze mną cieszymy się z wygranej 1-0 nad Polonią, a powinno być tak, że ta wygrana byłaby najniższym wymiarem kary dla KSP. Gdzie jest Legia, jeżeli męczy się z outsiderem polskiej ligi? Mnie osobiście to przeraża.
Co do Jóźwiaka, to znów mi wstyd za niego, może nie dlatego, że dostał czerwoną kartkę, bo akurat tego chyba nie mógł uniknąć, ale za jego udawanie... Powinien grać we Włoszech.
Choto, oby to nie był tylko wyjątek od reguły.
Vukovic, może w końcu się przebudzi... Mam nadzieję.

pozdrawiam.

Kempes
24-08-2003, 23:02
Wg.mnie dzisiaj na słowa uznania zaslugują przedewszystkim dwaj panowie.

D. Choto ten czarnoskóry gracz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył , mimo wysokiej i szczupłej postury grał bardzo dobrze technicznie w obronie zachowywał spokój i co najwazniejsze chyba nie było okazji aby przez niego miec ''palpitacje serca'' ;)

Druga sprawa to postawa Saganowskiego : ten facet to gigant, jego ambicja szczególnie w drugiej polowie nie znała granic , zapieprzał az milo do kazdej pilki nie raz tocząc zaciete pojedynki z wiekszymi polonistami , lądujac czesto na murawie w ferworze walki , gdyby wszyscy taką postawe prezentowali ...

bramka Vuko rzeczywiscie piekna ,a wyobrazacie sobie co by sie dzialo gdyby wpadl strzal sokoła z 1 połowy ? :+:

Nazgul
24-08-2003, 23:07
D. Choto ten czarnoskóry gracz bardzo pozytywnie mnie zaskoczył , mimo wysokiej i szczupłej postury grał bardzo dobrze technicznie w obronie zachowywał spokój i co najwazniejsze chyba nie było okazji aby przez niego miec ''palpitacje serca'' ;)

Jakby jeszcze pół sekundy szybciej wystartował do dośrodkowania Kiełbia byłby bohaterem - ale i tak zaprezentował się świetnie.

Czas Jóźwiaka się skończył - Magiera z Choto na środku bezbłędnie - zobaczymy co będzie dalej...

Vuko się IMO budzi. Jeszcze mecz i będzie super. Kiełb - jak pisałem. Na obronę albo ława.

To tyle...

Endrju
24-08-2003, 23:29
Po tym meczu Choto z Magikiem rules. Andrzej ma racje Kiełbik albo obrona albo ława. strzał vuko klasa światowa. jeszcze fantastyczna symulacja Jóźwiaka (że niby w brzuch dostał ;))) ) ogólnie niestety nienajlepsza gra pomocy i Garcia (co on robi na tym boisku?? stoi! :rotfl: )
szczęśliwie udało się wygrać i tyle przy okazji zarobiłęm pare punktów w piłkarzykach- Boruc na bramce '8

*PRZEMO*
24-08-2003, 23:37
Jak dalmnie to Sagan byl dzis numerem jeden druga polowa to nalezala do niego :+: biegal walczyl i widac bylo poswiecenie.
Boruc.. :+: karny normalnie wiedzialem ze tak bedzie ze nie strzela.
Choto. niczym specjalnym mnie nie zaskoczyl no moze jego wejsciem po dosrodkowaniu. dosyc dobre gbyly jego glowki a pozatym to lipa. spodziewalem sie po nim czegos wiecej :)

Mrk
24-08-2003, 23:55
Wiecie, co mnie martwi... Wszyscy łącznie ze mną cieszymy się z wygranej 1-0 nad Polonią, a powinno być tak, że ta wygrana byłaby najniższym wymiarem kary dla KSP. Gdzie jest Legia, jeżeli męczy się z outsiderem polskiej ligi? Mnie osobiście to przeraża.
Co do Jóźwiaka, to znów mi wstyd za niego, może nie dlatego, że dostał czerwoną kartkę, bo akurat tego chyba nie mógł uniknąć, ale za jego udawanie... Powinien grać we Włoszech.

pozdrawiam.
Na razie musimy się cieszyć z tego co jest. Puki co lepiej nie będzie. Ci zawodnicy nie są w stanie grać wiele lepiej. Przecież to było jasne przed sezonem, że o mistrza walczyć nie będziemy.
Czekajmy na sponsora! Może ktoś się jednak zjawi, ponieważ Legia i stolica zasługują na dobry klub!

_Bart
25-08-2003, 00:06

pozdrawiam.
Na razie musimy się cieszyć z tego co jest. Puki co lepiej nie będzie. Ci zawodnicy nie są w stanie grać wiele lepiej. Przecież to było jasne przed sezonem, że o mistrza walczyć nie będziemy.
Czekajmy na sponsora! Może ktoś się jednak zjawi, ponieważ Legia i stolica zasługują na dobry klub!

MaxyM ja jednak znajduje pewien plusik.

AMBICJA chłopaki pokazali ze zalezy im na wygranej i nawet w 10 walczyli do konca aby upokorzyc czarnych.

Q_(L)
25-08-2003, 10:09
Jest GIT, bo wygraliśmy!

Pierwszy raz na żywo widziałem jak "gra" 8- Garcia - jaki on jest qrwa powolny :help: !

Widzieliście jakim zwodem pod koniec spotkania Szala minął jakiegoś polonistę 8- Nie wiem kto to był, ale musi być bardzo drewniany skoro go Szala kiwnął :oho:

Vuko - piękna bramka :+:
Saganowski - jak się cieszę, że jest w Legii 8)
Choto - zajebisty meczyk, jak zagra podobnie kolejne dwa spotkania, to Jóźwiak może wypaść z 11-stki

Dzięki zaangażowaniu :+: nie brakowało 11-go zawodnika.

*PRZEMO*
25-08-2003, 10:28
AMBICJA chłopaki pokazali ze zalezy im na wygranej i nawet w 10 walczyli do konca aby upokorzyc czarnych.

dokladnie walka byla do konca, mecz wyrownany ale Legionistom brakowalo kropki nad "i" potrafili stworzyc sytulacje dogodne, ale czasami nie wychodzilo.
Uwazam ze zwyciestwo zasluzone, chociarz walka byla wyrownana.
Mam nadzieje ze podnioslo ono na duchu Kubickiego jak i cala druzyne i przelamia passe nie powodzen ;)

Pierwszy raz na żywo widziałem jak "gra" Garcia - jaki on jest qrwa powolny !

rzeczywisce patrzac na innych argentynczykow spodziewalem sie ponim czegos wiecej niz tylko pare pilek. Byl zdecydowanie za wolny. Troche szybkosci a wynik powinen byc 5 do 0 ;)

Q_(L)
25-08-2003, 11:55
Czesc wlasnie sie tutaj zalogowalem i witam wszystkich starych wyjadaczy

Witaj na forum 8)

legart
25-08-2003, 13:02
Meczyk nie był na najwyższym poziomie, ale był pełen walki, zaangażowania i emocji. A najważniejsze skończył się dla nas happy endem. Piekna bramka Vuko i piękna "parada bramkarska" Jóźwiaka. Boruc bardzo dobrze bronił (tylko jeden błąd który spowodował wyrzucenie Jóźwiaka z boiska, ale obronił karnego i się zrehabilitował). Choto dobry debiut, mam nadziję że się będzie rozwijał w dobrym kierunku. Gra Saganowskiego coraz bardziej mi się podoba.

Ostry
25-08-2003, 13:02
3 punkty zdobyte w meczu derbowym bardzo cieszą,ale styl w jakich zostały wywalczone już nieco mniej.Jednak mam nadzieję,że z meczu na mecz pod tym względem będzie coraz lepiej.
Bardzo podobał mi się Saganowski,walczył zaciekle przez cały mecz,nie odpuszczał nikomu.Brawa należą się też Borucowi i Choto.Pierwszy obronił ładnie karnego,a drugi grał bardzo pewnie w obronie,w jego interwencjach widać było spokój i opanowanie.Strzał Vuko był świetny,oby więcej takich bramek strzelali Legioniści. :)

Jacol
25-08-2003, 13:31
Co do Choto to on juz w okresie przygotowawczym prezentowal sie calkiem przyzwoicie. Zreszta on sam stawia sobie wysokie cele, jesli tyko bedzie solidnie pracowal napewno bedziemy mieli z niego sporo radosci. Rosnie nam nieco starszy legijny Kompany z Anderlechtu :)) A swoja droga to ciekawe czy choc troche skumal sie z druzyna. Na pierwszym obozie przed sezonem praktycznie caly czas- na trening z treningu chodzil sam.

Tym samym napisalem swoj pierwszy post :) Od kilku tygodni regularnie czytam to forum, ale cos mnie tknelo, zeby sie zalogowac!

MaxyM
25-08-2003, 13:33
Witaj na forum :piwo:

:o Zmniejsz Avatara!

C@mo
25-08-2003, 15:21
Mam nadzieje ze ten mecz stanie się zaczątkiem dobrej i skutecznej gry i Legia wlączy się do walki o mistrza

Wisła się oslabiła( co prawda maja komplet pkt ale poza Górnikeim graliz beniamnkami) a i porazka w łecznej pokazuje ze Grodzisk nie jest jeszcze taki mocny więc mozna powalczyc

Jacol
25-08-2003, 18:21
Witaj na forum :piwo:

:o Zmniejsz Avatara!

No wlasnie po obczajeniu juz to uczynilem, po prostu za szybko sie logowalem i nie zdarzylem niektorych rzeczy doczytac :)

Aigel-ka
25-08-2003, 20:47
w derbach nie liczy sie styl..... licza sie 3 punkty :))
spreza sie na Lecha , wygraja drugi raz z rzedu...i poleci...
Tylko niech wreszcie zaskoczy... bo sklad mamy przeciez dobry

Zajacc
25-08-2003, 20:58
Ja po tym meczu troche sie zalamalem... :/

plusy to:

Boruc - chyba najlepszy zawodnik na boisku
Sagan - liczylem na niego odkad przyszedl do Legii i sie nie zawiodlem
Choto - pokazal sie z dobrej strony
... Jozwiak - "wybronil" karnego i... dostal czerwona kartke - jakze sie ciesze, ze nie zagra w nastepnych meczach... moze Kubicki zobaczy ze bez niego gra idzie o wiele lepiej...

...

Magic jak na Magica zagral dosyc przyzwoicie...

Z taka gra mozemy byc jedynie "druzyna srodka"... przy wiekszym szczesciu zalapac sie na puchary... no chyba ze zdarzy sie cud(sponsor albo cos...) wtedy bedziemy myslec o wyzszych miejscach...

Aigel-ka
25-08-2003, 23:15
[quote="Zajacc"]Ja po tym meczu troche sie zalamalem... :/

na razie nie ma co sie zalamywac, zobaczymy co bedzie z Lechem....
Gra moze nie byla najwyzszych lotow, ale na usprawiedliwie maja to ze lalo, a wiadomo jak sie wtedy gra....
To byla taka sama kicha jak ostatnio z plockiem przy takiej ulewie...
Wazne ze maja charakter i w 10 wygrali.... to czesto podbudowuje....
no ale coz tu dadza nasze prognozy, jak zwykle wszytsko zweryfikuje zycie

BBB
25-08-2003, 23:22
Pilkarzem meczu dla mnie Saganowski ,mimo ze bramki nie strzelil ale harowal za trzech,napsul sporo krwi obroncom Polonii,staral sie caly mecz.Jozwiaka nie obwiniam za czerwona kartke,zachowal sie jak doswiadczony obronca -ratujac zespol przed utrata bramki ,a co najwazniejsze oplacilo sie to.Ogolnie Legionisci mnie zaskoczyli "in plus" ,caly mecz sie starali ,nie odpuszczali,walczyli o kazda pilke-takie mam i mialem przynajmniej wrazenie z trybun.Nie bylo wogle widac ze gramy w dziesiatke przeciw jedenastu Polonistom.Oby wiecej takich meczy z takim wynikiem i gra jak gralismy w dziesiatke...

Mini
25-08-2003, 23:51
... Jozwiak - "wybronil" karnego i... dostal czerwona kartke - jakze sie ciesze, ze nie zagra w nastepnych meczach... moze Kubicki zobaczy ze bez niego gra idzie o wiele lepiej...

święte słowa Zając to chyba jedyna szansa, bo Kuba tak samo trzyma się starego bereta jak Okuka podstawowej jedenastki z szalą na prawej pomocy.tylko teraz Szala jnie ma szans na czerwoną kartkęi danie szansy Kubickiemu bo kryje rywali na radar i nie jest w stanie ich sięgnąć.

Jacol
26-08-2003, 00:53
Ja po tym meczu troche sie zalamalem... :/

Czy idzie o wiele lepiej to sie okaze. Trzeba przyznac ze oto takim dziwnym trafem praktycznie Boruc z Jozwiakiem nam mecz wygrali, oczywiscie nie odbierajac zaslug dla Vuko! Ach... nie ma to jak zwyciestwo w derby!

MaxyM
26-08-2003, 01:19
Mam nadzieję, że czeka nas jeszcze jeden mecz z Polonią i więcej „derby” (przynajmniej) z KSP nie będzie. ;)))

Jacol
26-08-2003, 01:25
Mam nadzieję, że czeka nas jeszcze jeden mecz z Polonią i więcej „derby” (przynajmniej) z KSP nie będzie. ;)))

A ja mam zupelnie inne zdanie na ten temat. Derby sa specyficznym meczem, rzadza sie swoimi prawami i jakos dziwnie byloby gdyby przynajmniej dwa razy w roku nie bylo rywalizacji o ...mistrzostwo Warszawy. Rywalizacji oczywiscie na boisku bo na trybunach nie ma z kim.

Zajacc
26-08-2003, 01:28

A ja mam zupelnie inne zdanie na ten temat. Derby sa specyficznym meczem, rzadza sie swoimi prawami i jakos dziwnie byloby gdyby przynajmniej dwa razy w roku nie bylo rywalizacji o ...mistrzostwo Warszawy. Rywalizacji oczywiscie na boisku bo na trybunach nie ma z kim.

No widzisz na trybunach nie ma z kim... na boisku tez nie dlugo nie bedzie, gdyz Polonia stacza sie do drugiej ligi... a jezeli derby maja wygladac tak jak te ostatnie to podzielam zdanie MaxyMa...

MaxyM
26-08-2003, 01:30

No właśnie, co to za derby... Bez kibiców, bez stadionu, itd. Wole, żeby ich miejsce w lidze zajął np. ŁKS Łódź.
1.Popatrzymy na derby z prawdziwego zdarzenia w Łodzi.
2.O wiele ciekawsze mecze pod względem atmosfery na trybunach dla nas jak i całej polskiej ligi, niż z Polonią.

Jacol
26-08-2003, 07:26
No widzisz na trybunach nie ma z kim... na boisku tez nie dlugo nie bedzie, gdyz Polonia stacza sie do drugiej ligi... a jezeli derby maja wygladac tak jak te ostatnie to podzielam zdanie MaxyMa...

Ja rowniez wolalbym zagrac z LKS czy Arka... ale to juz nie beda derby stolicy. Gdyby w ostatnim meczu to Legia bylaby gospodarzem stadion bylby pelny. Trud przygotowania rac, transparentow, oraz mini sektorowki moim zdaniem pokazuja, ze jeszcze derby z Polonia uzywajac terminologii gastronomicznej sie nie "przejadly"

MaxxxiM
26-08-2003, 10:01

Ja rowniez wolalbym zagrac z LKS czy Arka... ale to juz nie beda derby stolicy. Gdyby w ostatnim meczu to Legia bylaby gospodarzem stadion bylby pelny. Trud przygotowania rac, transparentow, oraz mini sektorowki moim zdaniem pokazuja, ze jeszcze derby z Polonia uzywajac terminologii gastronomicznej sie nie "przejadly"

im nizej Polonia spadnie tym lepiej dla wszystkich. najlepiej gdyby byla to B klasa, bo wtedy wstyd mniejszy. przeciez to co oni prezentuja nie jest nawet zalosne (mowie o slynnych flagach). ja osobiscie tez wolalbym juz wiecej nie ogladac derby stolicy z udzialem Polonii.

Lolek
26-08-2003, 10:26

W naszym własnym interesie jest to, żeby wiosną odbyły się ostatnie derby. Klub który jest monopolistą na własnym terenie, skupia na sobie uwagę mediów, władz miasta, kibiców i wreszcie potencjalnych sponsorów. Pozbywając się Polonii, nie pozbywamy się konkurencji ze strony ich kibiców, bo dla nas nigdy taką nie byli. Pozbywamy się klubu i równocześnie rozwiązujemy kilka problemów za jednym razem. Bezzasadne będą jakiekolwiek datki ze strony na budowę trybuny krytej, bo w II lidze nie ma takiego wymogu licencyjnego, a biorąc pod uwagę ich ogólną kondycję, zatrzymają się jeszcze niżej. Stadion miejski znów będzie stadionem Legii, bo wątpliwe, żeby przy braku wpływów z C+ byli w stanie pokryć koszta wynajmu. Poza jak widać, po niemal każdych derbach jest smród, który wpływa negatywnie na wizerunek warszawskiej kopanej. Gdy ich nie będzie, być może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wyłożyć w nią pieniądze. Logiczne, że najpierw zainteresuje się tym, kto będzie miał lepsze perspektywy sportowe.

Pozdrawiam

Mrk
26-08-2003, 12:13

W naszym własnym interesie jest to, żeby wiosną odbyły się ostatnie derby. Klub który jest monopolistą na własnym terenie, skupia na sobie uwagę mediów, władz miasta, kibiców i wreszcie potencjalnych sponsorów. Pozbywając się Polonii, nie pozbywamy się konkurencji ze strony ich kibiców, bo dla nas nigdy taką nie byli. Pozbywamy się klubu i równocześnie rozwiązujemy kilka problemów za jednym razem. Bezzasadne będą jakiekolwiek datki ze strony na budowę trybuny krytej, bo w II lidze nie ma takiego wymogu licencyjnego, a biorąc pod uwagę ich ogólną kondycję, zatrzymają się jeszcze niżej. Stadion miejski znów będzie stadionem Legii, bo wątpliwe, żeby przy braku wpływów z C+ byli w stanie pokryć koszta wynajmu. Poza jak widać, po niemal każdych derbach jest smród, który wpływa negatywnie na wizerunek warszawskiej kopanej. Gdy ich nie będzie, być może znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wyłożyć w nią pieniądze. Logiczne, że najpierw zainteresuje się tym, kto będzie miał lepsze perspektywy sportowe.

Pozdrawiam
Zgadzam się w 100%!
Polonia - szmato - won z 1 ligi!!!!! :box:

zen
28-08-2003, 12:55
1) derby to derby ;)
2) Prawda jest taka, ze gdyby nie dzialacze to nie byloby ich na krytej - wystarczylo sie zgodzic na zamiane terminow.
3) Polonia nawet jak spadnie, to pewnie nie na dlugo - maja bardzo dobre tereny i w koncu znajdzie sie ktos kto tam zechce zrobic supermarket z boiskiem na dachu (przy tej ilosci kibicow wystacza trybuna ala parking - tak jak w amerykanskich kinach samochodowych - po meczu mozna tez zwijac murawe i powiekszac parking).
4) Chcemy czy nie calkiem niedawno byli najlepszym zespolem w kraju.
5) Tak czestym wyrazaniem lekcewazenia pokazujemy jedak, ze raczej sa w Warszawie i nas to gdzies boli - a chyba tak nie jest?

Pesto
28-08-2003, 17:48
Pod względem kibicowskim Warszawa ma półtora klubu - nonsensem jest stwierdzenie " nie ma Polonii " , bzdurą jest również gadka , że to godny rywal. Nie stracimy zaciętej rywalizacji , bośmy takiej nie mieli.

Niech sobie ćwoki lecą do III ligi na następne 40 lat , po tym jak obrazili Deynę. Polonia raus.