PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Lech (kibicowsko)

Strony : [1] 2

Adiq
19-08-2003, 22:48
Tutaj piszemy o wszystkim co dotyczy tego meczu od strony kibicowskiej.

Aureliusz
20-08-2003, 00:31
No ja rozumiem, że na najważniejszy mecz rundy. Rozumiem też że przygotowania do niego idą pełna parą. Ale on jest dopiero za 10 dni. Po co tak wcześnie otwierać ten temat. Na tym etepie, myślę, że nie ma dużo do powiedzenia.

Adiq
20-08-2003, 00:41
No ja rozumiem, że na najważniejszy mecz rundy. Rozumiem też że przygotowania do niego idą pełna parą. Ale on jest dopiero za 10 dni. Po co tak wcześnie otwierać ten temat. Na tym etepie, myślę, że nie ma dużo do powiedzenia.
Jak widać niektórzy mają, bo zakładają o nim po kilka tematów, które musimy potem zamykać. Dlatego powstał ten temat zbiorczy już teraz.

zborek
22-08-2003, 00:12
Faktycznie Lech wydaje sie byc priorytetem w tej rundzie. Nie powinnismy sie raczej martwic bo przeciez na wiosne pokazalismi kto jest debesciak(tylko wzorek z kartonikow byl malo czytelny). W sumie to tamten mecz wspominam jako najlepszy jakie dotychczas widzialem(kibicowskio)
Fajnie bedzie jesli tym razem wszystkie elemnty oprawy uda sie dopracowac wzorowo. Kibice na stadionie dopisza z cala pewnoscia. Czekam, czekam i juz nie moge sie docekac!!!

Mistrza przy stole, ja Lecha w dupe p*******

MaxyM
22-08-2003, 00:21
Faktycznie Lech wydaje sie byc priorytetem w tej rundzie. Nie powinnismy sie raczej martwic bo przeciez na wiosne pokazalismi kto jest debesciak(tylko wzorek z kartonikow byl malo czytelny). W sumie to tamten mecz wspominam jako najlepszy jakie dotychczas widzialem(kibicowskio)
Fajnie bedzie jesli tym razem wszystkie elemnty oprawy uda sie dopracowac wzorowo. Kibice na stadionie dopisza z cala pewnoscia. Czekam, czekam i juz nie moge sie docekac!!!

Mistrza przy stole, ja Lecha w dupe p******

:/

Sprawdź regulamin forum. :yellow:

apcio
22-08-2003, 10:15

O takich meczach mysli sie juz na dlugo przed, wiec czy miesiac, 10 dni czy dwa dni to nie ma wiekszego znaczenia, no chyba ze adrenalina podnosi sie coraz wyzej :) Oby 29 sierpnia bylo conajmniej tak elegancko jak ostatnio a moze i lepiej :)

legart
22-08-2003, 10:18

O takich meczach mysli sie juz na dlugo przed, wiec czy miesiac, 10 dni czy dwa dni to nie ma wiekszego znaczenia, no chyba ze adrenalina podnosi sie coraz wyzej :) Oby 29 sierpnia bylo conajmniej tak elegancko jak ostatnio a moze i lepiej :)

heh też mam taką nadzieję :)

Beny
22-08-2003, 10:19

A też tyle luda co ostatnio się od Was wybiera?

dyha
22-08-2003, 10:21

apcio cos mowiles ze moge sie z wami zabrać pociągiem , nadal aktualne ??

Aureliusz
22-08-2003, 10:38

No ja sam jestem też ciekawy, czy będzie równie rewelacynie. Tamtym meczem z Lechem wysoko sobie zawiesiliśmy poprzeczkę, więc nie wypada teraz obniżać lotów. Dodatkowym atutem będzie teraz fakt, że mecz odbędzie się w blasku jupiterów, a jak pamiętamy ostatni mecz z Lechem był przy świetle dziennym. Przy sztucznym świetle i race lepiej wyglądają i w ogóle jest lepsza atmosfera.

apcio
22-08-2003, 18:12

Nie sadze zeby bylo nas az tylu bowiem i pociag nie jest darmowy i nie wiadomo czy beda obowiazywac czipy czy nie, narazie Wasi kibice staraja sie odwlec zainstalowanie bramek. Zobaczymy co na to Wasz zarzad. Z drugiej strony ostatnio zaskoczony bylem sam taka frekwenca wiec moze i tym razem sie mile zaskocze.

apcio cos mowiles ze moge sie z wami zabrać pociągiem , nadal aktualne ??

Heh, ciekawe czy potem wpusciliby Cie swoi na Lazienkowska czy kazaliby Ci ogladac spotkanie w sektorze gosci :)

emde
22-08-2003, 23:15
A ja wcale nie jestem spokojnyo oprawe meczu. Wiadomo kasa. Podejrzewam ze cf mogli nie zdazyc uzbierac tyle hajsu ile jest potrzebne zeby stworzyc zajebista oprawe. Nie wie dlaczego ale jakos tak mi sie wydaje. Mam nadzieje ze za tydzien cf wyprowadza mnie z bledu...

Mrk
23-08-2003, 10:49
Ten mecz jest o tyle ważny, że sukces piłkarzy to tylko 60%. Reszta, czyli 40% zależy od kibiców. Mam nadzieję, ze tym razem nie będzie gorzej niż w zeszłym roku.

Lakers
23-08-2003, 12:40
to jak bedze zalezy tez od nas samych jak kazdy" coś " zrobi choc by transparent to sami zobaczymy efekt sorry ze tak napisze a el nei mozna polegac tyko na CF ...
-------------------------------
grupa do ktorej naleze choć bez nazwy(jeszcze) miała debiut na lechu , przygotowalismy wulkany ... + transparent ktory powiewał przez 45 minut na yorku ...
teraz tez coś kombinujemy ... wiadomo ze zawsze jest potrzebna kasa ale chyba chęci tak samo a nawet bardzej
--------------------------------
jak kazdy da coś od siebie nei bedzemy mogli sie zastanawiac jak bedzie , po co sa akcje transparentowe ?! po to bymy je zrobili ! a nie czekac az ktos zrobi i obelzyc na stadionie , kiedys ktos tu siał ze nie umie robic transparentow i malowac ?! przeciesz nie oczekuje sie matejki ... tylko nawet elki na białym tle.
przesylajac nawet po 5 zł na oprawy na odpowiednie konta tez zasilamy nasza wspolna oprawe , jest jeszcze czas do Lecha, na pewno bedze barwnie ...
peace

Sergii
24-08-2003, 10:09
Nie ma co oglądać się na Lecha myslę że da extra pokaz ultras . Już teraz trzeba się dozbrajać w konfetti , transparenty , serpentyny. :)

binu75
24-08-2003, 13:43
No to jedziemy!
do zobaczenia na Lazienkowskiej!

ems
25-08-2003, 01:22
juz jedziecie ? :P hulajnoga czy rower ? :hmm: '8

ja tez mam nadzieje ze to bedzie mecz rundy

tylko blagam, odpusccie juz syrence, mosci kozle ;]

rkwa
25-08-2003, 04:30
jak sie zachowacie w stosunku do Swierczewskiego?gwizdy?brawa?czy obojetnosc?

ogolnie go nie lubie ale chyba sobie daruje i nie bede gwizdal.

pozdro.

pijak
25-08-2003, 07:59

pozdro.

a co Świerszcz ma wspólnego z Legią...?? ***** go, za przeproszeniem i sie skupić na dopingu Legiuni, w 2-giej po[list]owie z Polonią już sie wqrwilem jak na KSP jechaliśmy i zaczeliśmy z qmplami na Legie śpiewać, można kilka razy, ale 15 min !! :fu:

Lakers bardzo mądrze powedzial, robić samemu, a potem podziwiać, sor pomylka-robiić samemu i nakrecać innych na AKTYWNY udział, zrobić konfetti to nie problem...

Aureliusz
25-08-2003, 11:07
No więc należy powoli już zapominać o meczu z kloszardami, bo już za 4 dni najważniejszy mecz rundy. Mam nadzieję, że na meczu z leszkami doping nie będzie sę składał w 80% z wyklinania. Już się nie moge doczekać.

kamyk
25-08-2003, 12:53
ja tez sie juz doczekac nie moge noramnie chodze po osiedlu w Puławach i siepiewam sobie ja kocham Legię lalalala!!! hehe i lech zdech.... boze ja juz chce piatekkkk!!!!!!

legart
25-08-2003, 12:54
ja tez sie juz doczekac nie moge noramnie chodze po osiedlu w Puławach i siepiewam sobie ja kocham Legię lalalala!!! hehe i lech zdech.... boze ja juz chce piatekkkk!!!!!!

Kamyk - regulamin 8)

Robin
25-08-2003, 13:42
Ja mam nadzieje że bedzie jakaś kozacka dwustronna choreografia kartonowa bo w tym jesteśmy bezprzecznie nr 1 w Polsce

Aureliusz
25-08-2003, 15:47
Ja mam nadzieje że bedzie jakaś kozacka dwustronna choreografia kartonowa bo w tym jesteśmy bezprzecznie nr 1 w Polsce
Nr 1 w dwustronnych, bo... jesteśmy jedyni. 8) A może w ogóle 3-stronna? '8
A tak naprawdę to wolę nie wiedzieć. Większa będzie zaskoczenie i większa radość. Chociaż naturalną koleją rzeczy byłoby kontynuowanie tego typu pomysłów. :+: dla CF

Mrozik
25-08-2003, 16:20
Szkoda, że bilety na pociąg specjalny LEcha są po 40 zł bo może ich mało przyjechać :/ .

Lakers
25-08-2003, 17:32
jak by chcieli to by mogli przyjechać i w 2000 tysiące ...
wiec nie przesadzajmy pozatym martwisz sie tym ?! to ich sprawa ...

poza tym wydaję mi się ze nie ma sensu tu wymyslać ilu stonicowa kartoniada powinna byc tylko co by sie chiało na niej widziec gdyby tak bylo ze bedzie cos z kartonikow ( moze być pomocne dla osob odpowiedzalnych za nią ... ) kazdy pomysł moze byc dobry ja bym np: chciał zobaczyć ulepszona panorame warszawy a po 2 stronie napis "wielki cwks " :) hehe
jezeli chodzi o kibicow Lecha to nie spodziewam sie czegos innego co widzalem ostatnio , ale miło widzana byla by jakas sektorowka choc nei bylo by miiejsca chyba zbytnio ... :)

*PRZEMO*
25-08-2003, 18:54
A ja mam problem. ;(
przyjezdza kolezanka i wraz z innymi znajomymi musiimy zabrac ja na dyskoteke. aka jest sprawa ze wypada to w piatek a inny dzien nie moze bo wyjezdza w niedziele rano. na mecz sie nie zgodza pojsc (pozatym wsytdzil bym sie z piknikami takimi pokazac)

pomozcie co mam zrobic!!! juz transparent szykuje i konfetti a tu taka straszna lipa ;( ;(
:help: :help: :help: :help: :help:

Mazi
25-08-2003, 18:57
Zabieraj towarzycho i posadź ich na krańcach Żylety .

Jacol
25-08-2003, 19:05

pozdro.

Swierczewski to nie Czereszewski. Rownie dobrze mozna sie uczepic dajmy na to pani Grazynki sprzedajacej bilety ...bo kolejki przy kasach sa...

Zajacc
25-08-2003, 19:10
(pozatym wsytdzil bym sie z piknikami takimi pokazac)

Patrz akcja "Pelny Stadion"... 8)

brevery
25-08-2003, 20:48
Co do dopingu który musi byc *cenzura* w piatek to taka jedna moja uwaga: Czemu do jasnej cholery nikt nie potrafi zaspiewac "Moja jedyna miłosc..."???Rózyk troche dziwną melodyjke daje no ale mozna sie przecierz w tym połapac!Nawet jesli słowa tej piesni nie sa dla was prawda to mozecie zaspiewac,kobiety siedzace obok raczej sie nie obraża ;) Jak juz ktos nie zna melodi to zapraszam http://www.legialive.pl/nokia.php Pzdr Brevery

Mini
26-08-2003, 00:27
Ja bym chciał zobaczyć coś takiego jak w reklamie Peugeota z odjeżdżajacym samochodem tylko tym razem byłby ludek w koszulce Lecha uciakający z naszym tytułem 93 ale na to to chyba kartony by musiałyby być ośmiostronne i niesamowite zgranie wszystkich obracających kartonami :>

Jacol
26-08-2003, 00:30
A ja niegdys na meczu jakiejs okregowki w Holandi widzialem jak wiekszosc ludzi miala drewniane deseczki w ksztalcie dloni i klaskajac 10 osob robilo szum za 50. Ciekawe jak taki pomysl sprawdzilby sie na naszej Zylecie... oj byloby huku! Hmmm a jak maja sie takie deseczki w stoskunku do bezpieczenstwa na stadionie?

MaxyM
26-08-2003, 00:33
Jacol coś jak w meczach NBA i NHL? :D

Tam mają takie rękawice z kciukiem do góry, wszyscy te same tyle, że w innych kolorach i z innymi nazwami drużyn.

rkwa
26-08-2003, 01:15
tak sie zapytalem o tego Swierczewskiego - chcialem wiedziec jaki macie do niego stosunek.byl na testach u Nas a jednak wybral Lecha wiec chociazby to jest powodem zeby na niego gwizdac-zreszta i tak wazniejszy jest doping dla Legii.
a a'propos frekwencji to wydaje mi sie ze nie musimy sie martwic - wg mnie bedzie komplet.
juz dzis ziomek z BKS'u dzwonil zeby mu kupic 5 biletow,w srode ziomki z Sosnowca maja dac znac ilu ich bedzie-wiele osob ostrzy sobie zeby na ten meczyk takze powinno byc dobrze - sam juz doczekac sie nie moge.

pozdro.

Zajacc
26-08-2003, 01:18
tak sie zapytalem o tego Swierczewskiego - chcialem wiedziec jaki macie do niego stosunek.byl na testach u Nas a jednak wybral Lecha wiec chociazby to jest powodem zeby na niego gwizdac.

Nie on wybral Lecha, tylko Legia go nie chciala... to poszedl do Lecha... a nawet jesli byloby tak jak mowisz to ie wiem czy to jest powod do gwizdania... to nie to samo co Czereszewski ktory klamal ze w Polsce liczy sie tylko Legia, a potem poszedl do Lecha...

rkwa
26-08-2003, 01:35
tak sie zapytalem o tego Swierczewskiego - chcialem wiedziec jaki macie do niego stosunek.byl na testach u Nas a jednak wybral Lecha wiec chociazby to jest powodem zeby na niego gwizdac.

Nie on wybral Lecha, tylko Legia go nie chciala... to poszedl do Lecha... a nawet jesli byloby tak jak mowisz to ie wiem czy to jest powod do gwizdania... to nie to samo co Czereszewski ktory klamal ze w Polsce liczy sie tylko Legia, a potem poszedl do Lecha...

nie kaze przeciez nikomu gwizdac,tylko chce poznac zdanie innych na ten temat.dla mnie np to ze sie wozi jaki to z niego dobry pilkarz /a przeciez jest przecietny/jest powodem,zeby go zdeprymowac - to nastepny...jest jeszcze kilka,ale jak juz pisalem wyzej nawazniejszy jest doping dla Legii.

pozdro.

ps.jak by chcial to zagral by u Nas nie w Lechu-myslisz ze tam mu dali kokosy!?!

Zajacc
26-08-2003, 01:39
ps.jak by chcial to zagral by u Nas nie w Lechu-myslisz ze tam mu dali kokosy!?!

Ja slyszalem ze to nie o kase chodzi, a o to ze Legia stwierdzila ze pomocnikow ma dobrych i Swierczewski im sie nie przyda. Moze sie myle bo mnie dlugo w Wawie nie bylo, jezeli tak to mnie poprawcie.

Chodzilo mi o to, ze napisales, iz uwazasz, ze powodem dla ktorego mozna wygwizdac Swierczewskiego jest to ze poszedl grac w Lechu a nie w Legii... moim zdaniem to nie jest powod.

rkwa
26-08-2003, 01:44
dla mnie wypowiedz ze mamy dobrych pomocnikow i Swierczewski nie jest nam potrzebny to byl farmazon dla prasy i tv.
przecierz na srodku mamy tylko Vuko i Surme/Zganiacza niestety oddali/-2 zawodnikow to troche malo - zdarzaja sie przecierz kontuzje,kartki...
jak dla mnie Swierczewski wybral Lecha bo mu zaproponowali troche lepszy kontrakt niz my.

pozdro.

ps.skonczny gadke na temat Swierczewskiego bo troche watek rozmywamy.

Jacol
26-08-2003, 06:14
Jacol coś jak w meczach NBA i NHL? :D

Tam mają takie rękawice z kciukiem do góry, wszyscy te same tyle, że w innych kolorach i z innymi nazwami drużyn.

Hmm... rekawice? Moze nietyle rekawice co takie drewniane nakladki na dlonie. Ja tam na to mowie "klap klap" :) ;)

Jacol
26-08-2003, 06:20
Fiu fiu... ale niektorzy z was to sie potrafia spierac o tego Swierczewskiego. Ja dodam tylko, ze kiedys osoba Swierszcza spowodowala konflikt Borek - Rzeczpospolita. Miroslaw Zukowski z Rzepy pojechal w felietonie, ze Borek na sile promuje pilkarzy w tym Swierczewskiego bo widac prowadzi z nim biznesowe interesy jesli chodzi o dyskoteke wielce szanownego pana Piotra.

Mini
26-08-2003, 07:13
A ja niegdys na meczu jakiejs okregowki w Holandi widzialem jak wiekszosc ludzi miala drewniane deseczki w ksztalcie dloni i klaskajac 10 osob robilo szum za 50. Ciekawe jak taki pomysl sprawdzilby sie na naszej Zylecie... oj byloby huku! Hmmm a jak maja sie takie deseczki w stoskunku do bezpieczenstwa na stadionie?

w sezonie keidy Legia grała w playoffach z prokomem kibice z sopotu przywieźli takie właśnie klapki na ręce i trzeba przyznać że hałas był.ale jak prokom zaczął dostawac po dupie od Legii to ani bęben ani żadne klapki nie pomagały :)
mnie się osobiście to nie podoba ale np. przy akustyce krytej wykorzystanie tego tam mogło by dac naprawdę niezły efekt.

Raffi
26-08-2003, 08:33
Z tego co pamiętam to Utrecht miał coś podobnego również (z napisem "Legio strzeż się", czy jakoś tak 8) )

rkwa
26-08-2003, 18:33
Utrecht mial /tylko u siebie/ takie tektorki ktore zwijali i walili tym w krzeselka,barierki - potegowal to jeszcze dach /zajebista akustyka - sajebisty stadion/ i dawalo to naprawde dobry efekt.

pozdro.

Endrju
26-08-2003, 18:37
A ja mam troche inne pytanie.. Ilu biletów będzie w wolnej sprzedazy dla kibiców Legii ?? Bo ostatnio było nas blisko 14.000 a teraz nam krzesełka wyjęli więc o bilety może być chyba całkiem ciężko ...

*PRZEMO*
26-08-2003, 19:48
pewnie odejmij od tego -2000 krzeselek ;)

rkwa
26-08-2003, 23:58
jak ktos ma info na bierzaco to tez bym bardzo prosil-ja musze kupic ok 8-10 tiketow dla zgod a z hajsem krucho i musze wiedziec mniej wiecej na bierzaco ile zostalo.

pozdro.

Grochów
27-08-2003, 10:45
jak ktos ma info na bierzaco to tez bym bardzo prosil-ja musze kupic ok 8-10 tiketow dla zgod a z hajsem krucho i musze wiedziec mniej wiecej na bierzaco ile zostalo.

pozdro.
Dla zgód chcesz bilety kupować???? 8-
Qfa,co to ma znaczyć,żeby dla zgód bilety kupować??!!Oni mają wchodzic za free tak jak my do nich!! Dzisiaj ide się właśnie dowiedziec co i jak,bo my to z 20 osób bedziemy przyjmować... 8)

Paweł
27-08-2003, 11:11
Mecz z Lechem bedzie moim pierwszym na Legii - wreszcie jakos udalo mi sie przekonac rodzicow, zeby mnie puscili(co prawda powiedzialem im, ze jak sie nie zgodza, to i tak pojde, ale... ;)). Mam nadzieje, a nawet jestem prawie pewny, ze spodoba mi sie przy Łazienkowskiej i bede juz regularnie chodzil na mecze. Ale moze cos bardziej zwiazanego z tematem :P - bardzo wazna jest oprawa spotkania od strony ultras, ale jeszcze wazniejszy jest glosny doping! Co prawda bede siedzial na Krytej, ale obiecuje dac z siebie wszystko i zachecam do tego innych :).

PS Witam wszystkich forumowiczow... Chyba bede tu czestym gosciem, wiec sie przyzwyczajajcie ;).

MaxyM
27-08-2003, 11:14
Mecz z Lechem bedzie moim pierwszym na Legii - wreszcie jakos udalo mi sie przekonac rodzicow, zeby mnie puscili(co prawda powiedzialem im, ze jak sie nie zgodza, to i tak pojde, ale... ;)). Mam nadzieje, a nawet jestem prawie pewny, ze spodoba mi sie przy Łazienkowskiej i bede juz regularnie chodzil na mecze. Ale moze cos bardziej zwiazanego z tematem :P - bardzo wazna jest oprawa spotkania od strony ultras, ale jeszcze wazniejszy jest glosny doping! Co prawda bede siedzial na Krytej, ale obiecuje dac z siebie wszystko i zachecam do tego innych :).

PS Witam wszystkich forumowiczow... Chyba bede tu czestym gosciem, wiec sie przyzwyczajajcie ;).

Wiataj na forum :piwo: .

Spodoba ci się na bank :> .

Endrju
27-08-2003, 11:49

Witamy :piwo2:

A znasz takiego któremu by się nie spodobało '8

Ostry
27-08-2003, 13:32
Ja już nie mogę się doczekać.Odliczam godziny,które pozostały do meczu :) Atmosfera i oprawa będą na pewno wyśmienite.Mam nadzieję,że w końcu uda się w miarę dobrze zgrać Żyletę z Krytą.Wtedy będzie nas słychać na drugim końcu miasta ;)

Do rozpoczęcia meczu pozostało 53,5 godziny :)

Mini
27-08-2003, 14:42
Paweł napewno Ci się spodoba. jest kilkuset maniaków wielbiących Legię piękne dziewczyny i przeróżne napitki i kilu maniaków wielbiących niewiedzieć czemu Lecha,Wisłę i Widzewa i parę maniaczek wielbiących Legię.
'8

Paweł
27-08-2003, 17:38
Dzieki wszystkim za mile powitanie :). Mam juz bilecik i teraz tylko jakies 49 godzin czekania na mecz ;).

BTW - jak to sie glupio zlozylo. Z jednej strony chce, zeby czas plynal jak najwolniej, bo 1. wrzesnia, poczatek szkoly etc., a z drugiej nie moge sie doczekac meczu :P.

Ostry
27-08-2003, 18:15
Dzieki wszystkim za mile powitanie :). Mam juz bilecik i teraz tylko jakies 49 godzin czekania na mecz ;).

BTW - jak to sie glupio zlozylo. Z jednej strony chce, zeby czas plynal jak najwolniej, bo 1. wrzesnia, poczatek szkoly etc., a z drugiej nie moge sie doczekac meczu :P.

No to widzę,że nie tylko ja mam ten problem :) Niech ten weekend minie nam spokojnie i powoli na świętowaniu zwycięstwa Legii i wspominaniu wielkiego spektaklu na trybunach :)

*PRZEMO*
27-08-2003, 18:30
wspominaniu wielkiego spektaklu na trybunach :)

mam nadzieje ze sie do tego przyczynie! :D
1. zrobilem cala reklamowke konfetii (chyba ze 40 paczek)
2. mam zajebisty transparent ;) :D
3. Wyleczylem juz gardlo po derbach
4. MAM JUZ BILET

a tak na marginesie to kufa boje sie o transparent.. :/ mam wrazenie ze jak spadnie deszcz to sie rozmyje ;( oby nie!!!

dyha
27-08-2003, 18:43
wspominaniu wielkiego spektaklu na trybunach :)

mam nadzieje ze sie do tego przyczynie! :D
1. zrobilem cala reklamowke konfetii (chyba ze 40 paczek)
2. mam zajebisty transparent ;) :D
3. Wyleczylem juz gardlo po derbach
4. MAM JUZ BILET

a tak na marginesie to kufa boje sie o transparent.. :/ mam wrazenie ze jak spadnie deszcz to sie rozmyje ;( oby nie!!!

hm... skad ja to znam :) , jak zacznie padac to ja odrazu go zwijam :D

Mini
27-08-2003, 18:46
1.odpuściłem sobie konfetti
2.nie mam talentu do malowania
3.derbowy deszczyk, jazda samochodem 120/h z otwartym oknem i zimne noce przy otwartych oknach spowodowały zajebisty katar i ból gardła ale zbliżający się mecz ma wielkie zdolności uzdrowicielskie i w piątek w południe będę na chodzie '8
4mam karnet i nie muszę sie martwic o bilety(oszczędność, wygoda)

Mar00
27-08-2003, 18:59

pozdro.

Swierczewski to nie Czereszewski. Rownie dobrze mozna sie uczepic dajmy na to pani Grazynki sprzedajacej bilety ...bo kolejki przy kasach sa...

Dokladnie! Nie ma co jechac Swierczewskiemu tylko za to ze wybral Lecha. Pilkarz to w koncu tez zawod jak kazdy inny. Nie wszyscy musza kochac Legie i grac w niej bez wzgledu na zaproponowane warunki w kontrakcie tylko aby miec Elke na piersi. Skoncentrujmy sie lepiej wszyscy na dopingowaniu naszych a nie jechaniu Pyrom. Wspaniala oprawa przygotowana przez CF odejdzie na dalszy plan w oczach mediow i komentatorow jezeli bedzie non-stop tylko jechane. Naszym pilkarzom to wcale nie pomaga, a oprawa schodzi na dalszy plan, kibice sa potem utozsamiani z bezmozgimi chamami ze teksty ktore spiewaja i malo kto chwali przygotowane z takim trudem i zaangazowaniem widowisko. Wiadomo ze czasami trudno sie powstrzymac od "rzucania miechem" (patrz derby - flaga hanbiaca Deyne), ale starajmy sie stworzyc kulturalne widowisko. Pozdrawiam

Keleborn
27-08-2003, 19:30
Uprasza się kibiców o bezustanny, kulturalny doping :oho:
Może omówimy to przy 8) bezalkoholowym?

A tak poważnie, to pełny stadion działa - zabieram ze sobą dwóch debiutantów i liczę na to że co najmniej jeden z nich zakupi karnet na wiosnę.

Pozdrawiam

"Mistrza przy stole, ja Lecha jakoś nie lubię.

rkwa
27-08-2003, 19:33

pozdro.
Dla zgód chcesz bilety kupować???? 8-
Qfa,co to ma znaczyć,żeby dla zgód bilety kupować??!!Oni mają wchodzic za free tak jak my do nich!! Dzisiaj ide się właśnie dowiedziec co i jak,bo my to z 20 osób bedziemy przyjmować... 8)

to daj znac co i jak,jak juz bedziesz wiedzial - z tego co wiem to niestety nie maja darmowego wejscia /w zeszlym roku na Lecha pare osob weszlo z B. ale niewszyscy - to musi ktos zalatwic a nie tak jak w Sosnowcu ze pokazujesz meldunek i wchodzisz/

ps.ile jeszcze tiketow zostalo?

pozdro.

*PRZEMO*
27-08-2003, 20:22
"Mistrza przy stole, ja Lecha :* :*

Keleborn bez takich. ;) uwazam ze doping kibicow lecha jest nie potrzebny '8
a ja prosze o jak najmniej takich tekstow ;)

peabe(L)
27-08-2003, 21:16

dokladnie nie wiem, ale wydaje mi sie, ze dzisiaj duzo nie zeszlo, bo jak bylem po bilet okolo 14, to bylem drugi w kolejce, a tlumow ciagnacych pod kasy tez nie widzialem.

*PRZEMO*
27-08-2003, 21:36

dokladnie nie wiem, ale wydaje mi sie, ze dzisiaj duzo nie zeszlo, bo jak bylem po bilet okolo 14, to bylem drugi w kolejce, a tlumow ciagnacych pod kasy tez nie widzialem.

ja bylem dzis ok 15 to musialem czekac z 10 min no i pomnie bylo pare ladnych osob ;)

Wilku
27-08-2003, 21:45
Ja byłem trochę po 15 i nikogo nie było. Za to kupiłem aż 8 bilecików - taka akcja pełny stadion.

Dziubek
28-08-2003, 00:02
Bilety to pewnie będą jeszcze przed meczem 2 godzinki jak bramki otworza tak jak na poprzednim meczu z Lechem były.

legart
28-08-2003, 07:44
Uprasza się kibiców o bezustanny, kulturalny doping :oho:
Może omówimy to przy 8) bezalkoholowym?

A tak poważnie, to pełny stadion działa - zabieram ze sobą dwóch debiutantów i liczę na to że co najmniej jeden z nich zakupi karnet na wiosnę.

Pozdrawiam

"Mistrza przy stole, ja Lecha :* :*

Keleborn spokój

rkwa
28-08-2003, 07:57
jak ktos jedzie teraz bo bilety to pytajcie sie ile zostalo i potem wbijcie tu info-z gory dzieki.

pozdro.

Keleborn
28-08-2003, 08:06
Eh, to stare sprawy nie załatwione...
Kiedyś Poznaniacy przeszli się po mnie butami...
uraz mam.

Ale niech będzie. ;)

Adis
28-08-2003, 16:59
...

Pesto
28-08-2003, 17:05
też bym się wybrał - mam nadzieję , że się załapię

byłby to mój pierwszy mecz na Łazienkowskiej w tym sezonie

Jacol
29-08-2003, 11:28
w sezonie keidy Legia grała w playoffach z prokomem kibice z sopotu przywieźli takie właśnie klapki na ręce i trzeba przyznać że hałas był.ale jak prokom zaczął dostawac po dupie od Legii to ani bęben ani żadne klapki nie pomagały :)
mnie się osobiście to nie podoba ale np. przy akustyce krytej wykorzystanie tego tam mogło by dac naprawdę niezły efekt.

Takie poziom decybeli wgniatalby przeciwnika w murawe, wiazalby nogi. Ciekawie jak takie "klap klap" maja sie do wymogow bezpieczenstwa? Zawsze moglby sie ktos znalezc kto trafi tym atrybutem w glowe jakiegos trenera druzyny przeciwnej.

Jacol
29-08-2003, 11:30

Witaj na forum a swoja droga to wybrales idealny mecz jak na ten pierwszy raz :)

Endrju
29-08-2003, 11:31
za www.legia-forum.prv.pl

Legia-lech
Napisane przez nou-camp at 29 Aug 2003 11:01:59:

Podobno zezło 12tyś biletów, lecha ma przyjechać około 600 i mają przywieźć:"Bilety na pociąg w Poznaniu kupiło już 350 osób . Lecha trzeba się spodziewać w sile 600 głów . W planach mają kartoniade z namalowanym obrazkiem tak jak na GKS tylko dużo bardziej skomplikowaną i wiekszą . Przygotowali też choreografię z mega transparentu - sektorówki ( wycieta) + pasy materiału tworzące wzór + balony + 200 biało niebieskich chorągiewek . Na ten mecz wykonana zostala okolicznościowa flaga na płot " Wielka Triada do Końca " z piąchą która gniecie kibca w szaliku Legii i koszulce Pogoni ( 30 metrów) Lechici biorą też wszyskie swoje transparenty a mieli ich ponad 100 tym razem są juz pomalowane przez kibiców . Kolejarz zapowiada eż inne atrakcje .""Co o tym sądzicie?Może ktoś ma jakieś dokładniejsze info albo bardziej sprawdzone?pzdr

Jacol
29-08-2003, 11:31
Rozmawiamy o roznych akcesoriach, o "klap klap" :) A pamietacie jak swego czasu klub obiecal bodajze przed ktorym meczem z Pogonia jak wygralismy po bramkach Kowalczyka i 2 Jarzebowskiego niespodzianki przy wejsciu na stadion dla kazdego z kibicow, bodajze mialy byc ta trabki... nic nie wyszlo !

HOOLSHWDP
29-08-2003, 11:56
Nie wiem czy ktos z was byl na turnieju LG-Cup na Legii. Rozdawali wtedy takie dmuchane cos ;) o dlugosci przecietnej reki ;) wtedy tez byl niezly halasik :klask: .

Sergii
29-08-2003, 16:16
za www.Legia-forum.prv.pl

Legia-lech

Podobno zezło 12tyś biletów, lecha ma przyjechać około 600 i mają przywieźć:"Bilety na pociąg w Poznaniu kupiło już 350 osób . Lecha trzeba się spodziewać w sile 600 głów . W planach mają kartoniade z namalowanym obrazkiem tak jak na GKS tylko dużo bardziej skomplikowaną i wiekszą . Przygotowali też choreografię z mega transparentu - sektorówki ( wycieta) + pasy materiału tworzące wzór + balony + 200 biało niebieskich chorągiewek . Na ten mecz wykonana zostala okolicznościowa flaga na płot " Wielka Triada do Końca " z piąchą która gniecie kibca w szaliku Legii i koszulce Pogoni ( 30 metrów) Lechici biorą też wszyskie swoje transparenty a mieli ich ponad 100 tym razem są juz pomalowane przez kibiców . Kolejarz zapowiada eż inne atrakcje .""Co o tym sądzicie?Może ktoś ma jakieś dokładniejsze info albo bardziej sprawdzone?pzdr

Taaaaaaaaaaaaaa jasne ;) jak to wszystko zrobia to już nigdy nie pójde na stadion przy Łazienkowskiej przysięgam

Endrju
29-08-2003, 16:27
za www.Legia-forum.prv.pl

Legia-lech

Taaaaaaaaaaaaaa jasne ;) jak to wszystko zrobia to już nigdy nie pójde na stadion przy Łazienkowskiej przysięgam

Też mi się nie chciało za bardzo (kartoniada na naszym łuku :buhaha: )wierzyć ale na liczniku jeden pościk więcej

jag(L)ak
29-08-2003, 20:07
Niema mnie na meczu...kasa kasa :/
Ogladam mecz na Canalu. Teraz jest przerwa i tak na goraco...doping zajebisty, wyjatkowo malo bluzgow na Lecha (w TV slabo slychac Zylete, moze tam inaczej, niewiem)co mnie cieszy. Super wygladala to cos (jak to nazwac ? :> ) na wejscie pilkarzy. szarfy tez git. Racowisko-wulkanisko cudo :) Co do gry...tez calkiem calkiem...Choto chyba bezgledny, Sagan walczy za 2. caly zespol widac sie stara. Jak dla mnie Szala niezabardzo, jak zawsze. Jego kreatywnosc jest zalosna. Zaraz 2 polowa, jestem z Wami i z Legia !!! Ja Kocham Legia lalalalalala :)
jag(L)ak

ps. rozbawil mnie jedn z komentatorow Canalu. Pokazazywali podobizny Okuki i Zielinskiego a on stwierdzil ze ten drugi to "Che Guevara" :buhaha:

jag(L)ak
29-08-2003, 21:24
JEEEEEEEST ! JEEEEEEEST ! JEEEEEEEEST ! :+:
Doping nadal super hiper jedwabisty.
:cf0: i inne elementy w 2 polowce tez super wygladaly.
Jak Choto dostal czerwona myslalem ze rozteguje monitor. Faulu po ktorym dostal 1 kartke nie bylo, a ten drugi byl mocno kontrowersyjny. Choto najpierw wybil pilke, dopiero Lechita zachaczyl o jego noge, ktora byc moze byla za wysoko, ale czerwona (od razu, czyli dostal zolta i czerwona w meczu) to przesada. Chwile pozniej te dwie bramki, prawie wyskoczylem przez balkon :D Oddalbym i 1000 zeta jakbym mial zeby tam byc :/ I Jeszcze ta radosc pilkarzy po bramkach. Kielbowicz to prawie wybuchl. Widac ze chlopaki sa zaangazowani mocno. Drugi mecz z rzedu wygrany w 10. Bedzie dobrze! Obiecuje :)
Pozdro.
jag(L)ak

Bonhart
29-08-2003, 22:02
Niedawno wrocilem. Jak dla mnie wszytsko bylo ekstra. No, moze poza 1 polowa, kiedy mielismy przewage ale nic z tego nie wynikalo. Zawiodl mnie Lech - i pilkarze i kibice. Pierwsi grali baaaardzo slabo (choc to akurat niezmiernie mnie cieszylo) , a drudzy... no coz... jesli to byl najazd "najlepszych w Polsce" na Warszawe, to ja przepraszam.
Super pomysl z transparentami :+: . Szkoda tylko, ze byly tak krotko. Fajne racowisko :cf0: (choc nie popisalo sie 2 cymbalow miotajac swoje race na boisko :zly: ) no i swietne te dwukolorowe wyrzutnie :+: .
Ogolnie mowiac jeszcze raz potwierdzilismy (w duzej mierze dzieki CF :+: ), ze jestesmy najlepsi. No i znow dokopalismy Lechowi :>

Niko
29-08-2003, 22:04
REWELACJA!!!! Tego meczu długo nie zapomnę!!! Normalnie wszystko było tak zahjebiste ze az brak mi słów. I to co się na boisku działo, szczególnie te 5(?) minut! Niesamowite! Dzieki wam wszystkim!

:) ;) :) ;) :) ;)

*JKL*

peabe(L)
29-08-2003, 22:06
wlasnie wrocilem
emocje zajebiste, oprawa zajebista, doping zajebisty
Lech tez dobrze sie zaprezentowal ale spodziewalem sie czegos wiecej
i jaka radosc pilkarzy? ;) to co sie dzialo na trybunach to bylo dopiero pieklo, 2 gole w trzy minuty, cos pieknego...

MaxyM
29-08-2003, 22:09
Ja Kocham Legię lalalalala...

Kurcze ale atmosfera...

Ce... dzięki ziom wielkie, wisze ci browara, jakoś zrobimy, dziś nie mogłem, bo w końcu wylądowałem na murawie :D .

Keleborn
29-08-2003, 22:10
Właśnie wróciłem.
Doping pierwsza klasa - oprawa rewelacyjna.
Lech tym razem słabiej niż wiosną, ale za to umieli się w większości zachować przy minucie ciszy.

Dla mnie hitem spotkania była piosenka o :zly: Panu Arbitrze - Fujarra! :zly:
Drukarz.

Beny
29-08-2003, 22:11
Ludzie odpowiadający za oprawę! Za małym jestem człowiekiem, abym mógł w wystarczających słowach podziękować Wam za to co robicie! JESTEŚCIE WIELCY!

Endrju
29-08-2003, 22:14
Było zajebiscie a już ostatnie 10 minut to Mexyk cud miód malinka i niech każdy wpisze co jeszcze chce ;) To na wejście piłkarzy lepsze niż wszystko inne co do tej pory widziałem na Legii potem ejszcze wyjebiste racowisko z tymi wukanami i 2 krotne ekstra pomyśłane kompozycje z szarf

Ogólnie było hiper super extra zajebiście

PS. Ale mnie gardło nawala :zyleta:

Ce
29-08-2003, 22:16
zajebista atmosfera chociaż brakowało jeszce zgrania... z resztą jak ktoś chciał to śpiewał i sie konkretnie bawił.

Ja Kocham Legię lalalalala...

Kurcze ale atmosfera...

Ce... dzięki ziom wielkie, wisze ci browara, jakoś zrobimy, dziś nie mogłem, bo w końcu wylądowałem na murawie :D .

:)
.

teraz tylko czekam na zdjecia na legialive żeby w spokoju obejrzeć całe widowisko.

MaxyM
29-08-2003, 22:19
http://www.method.letawi.pl/1/1.jpg

arczi
29-08-2003, 22:20
Kilka dni wyjętych z życiorysu... Zapierdalanie od rana do późna w nocy... Nie było przebacz. Mimo że spotykały nas po drodze różne komplikacje to jednak daliśmy radę, i to z waszą pomocą! :>
Wszystko wyszło extra. Sami mieliśmy w pewnych kwestiach wątpliwości czy sie uda, a jednak...
Dziękuję w imieniu CF również niektórym forumiakom którzy dzielnie z nami walczyli o to żebyśmy po raz kolejny zadziwili całą kibicowską Polskę. Mam nadzieje że nam się to udało... i że się podobało.
Dziękówa i szacuneczek ;)

Pozdro for All

foks
29-08-2003, 22:21
a juz sie baliscie ze jako CF nie sprostamy zadaniu i nie bedzie jeszcze lepiej niz na wczesniejszym lechu... chyba sie udalo, nie ? pokazalismy calej Polsce ze Legia to ultras No.1 i nikt juz nie powie ze tylko kartony robimy dobre. dzieki wszystkim co przyszli na mecz i dopingowali, bez Was nasza praca poszla by na marne, dzieki szczegolne tym co nam pomagali w roznych pracach na stadionie, nie bylo ich malo (co 10 minut atrakcja) lecz razem sobie poradzilismy. Wielka Legia ! pozdrawiam Foks Cyberfani Legia Warszawa!

Mini
29-08-2003, 22:22
nic nie widziałem a ja dzis nic nie widziałem.żadnej bramki zadnej kartki ale było ZAJEBIŚCIE! był ktoś na krytej i może powiedziec jak wyszły transy i szarfy?
WILD WEST - zajebista flaga!!!
Pozdro :)

HOOLSHWDP
29-08-2003, 22:22
Meczyk zajebisty!!! i pilkarsko i ultras!!! Bardzo dobry pomysl z glosniczkami i mikrofonem, tyle ze glosniczki powinny byc mocniejsze albo ze 2 na gorze!!! Lech natomiast mnie zawiodl, spodziewalem sie czegos lepszego, przesadzili z tymi gwiazdami, za duzo nakitowali tego w 1 miejsce.

Dla ludzi robiacych oprawe wielki :+: !!!

PS.
Fajnie wygladali TB w jednakowych bluzach, wie ktos co bylo na tym transparencie :hmm:

Mini
29-08-2003, 22:25
Maxym :+: za zdjecie ALEEEEE ZAJEBIOZA!!!!!!!!!!!!!!
mistrz mistrz Legia mistrz!
zapomniałem jeszcze dodac ze choc mało widziałem to po lechu chyba można się było spodziewać więcej.

MaxyM
29-08-2003, 22:26
http://www.method.letawi.pl/1/2.JPG

ROTFL!

Keleborn
29-08-2003, 22:26
nic nie widziałem a ja dzis nic nie widziałem.żadnej bramki zadnej kartki ale było ZAJEBIŚCIE! był ktoś na krytej i może powiedziec jak wyszły transy i szarfy?
WILD WEST - zajebista flaga!!!
Pozdro :)

Byłem na krytej i nie znajduję słów aby to opisać. :+: :+:
Wyszło to REWALACYJNIE, wyglądało super efektownie. :+: :+:
Wielkie gratulacje i wielkie dzięki.

Dobrz jest być Legionistą.

Ce
29-08-2003, 22:29
nic nie widziałem a ja dzis nic nie widziałem.żadnej bramki zadnej kartki ale było ZAJEBIŚCIE!

hehe. dokładnie. bramek nie widziałem bo poszedłem po wode.
gratisowa woda... tez dobra atrakcja ze strony kateringów podŻyletowych. hehe. :rotfl:

Mrozik
29-08-2003, 22:29
Prawie 24 h roboty , teraz ledwo żyje, ale warto było !! Czekam na powtórke w c+ bo z meczu może 2 min widziałem :]

Raffi
29-08-2003, 22:33
Właśnie wróciłem.
Doping pierwsza klasa - oprawa rewelacyjna.
Lech tym razem słabiej niż wiosną, ale za to umieli się w większości zachować przy minucie ciszy.

Dla mnie hitem spotkania była piosenka o :zly: Panu Arbitrze - Fujarra! :zly:
Drukarz.

To był zgon :rotfl: W ogóle takie piosenki są 10 razy lepsze niż "sędzia ****" czy coś w tym stylu :+:

R@dek (L)
29-08-2003, 22:35
Mecz poprostu pierwsza klasa Nasze Ultras nie ma równych w Polsce i tyle :+: :+: :+: dla CF

Doping na Krytej bardzo dobry to był najlepszy mecz Legii na jakim byłem :) :)

Endrju
29-08-2003, 22:35
http://www.method.letawi.pl/1/2.JPG

ROTFL!

Ten trans zrobiła ekipa z Bemowa

MaxyM
29-08-2003, 22:36
http://www.method.letawi.pl/1/3.JPG

http://www.method.letawi.pl/1/4.JPG

http://www.method.letawi.pl/1/5.JPG

Zajacc
29-08-2003, 22:36
Hehe... bylo zajebiscie! :) meczu widzialem moze łącznie 3-4 minuty, bramke tylko jedna na 1:0... wielkie pozdro dla CF i Wild West'u :) i wszystkich ktorzy pomagali tego dnia :)

teraz tylko z niecierpliwoscia czekam na zdjecia na Legialive.pl...

szkoda ze nie mam canalu + to bym sobie mecz obejrzal... :(

Wiecie niektorzy co na Legie chodza to niesamowite głąby :( az cud ze to wszystko wyszlo, bo do niektorych NIC nie dociera :fu:

Ma(L)in
29-08-2003, 22:38
rewelacyjnie:P
znowu zdarlem gardlo, ale to juz standard
szkoda, ze ludzie mimo instrukcji zucali konfetti przed gwizdkiem
torche tez sie balem o te "szarfy":) bo na I trzymalimsy je poziomo a na bocznych byly pionowo, ale wyglada zajebiscie
wielkie dzieki dla CF

Fester
29-08-2003, 22:39

hm co to za transparent na gorze?

Endrju
29-08-2003, 22:40

hm co to za transparent na gorze?

przekręt sportowy

Adiq
29-08-2003, 22:43
Ja również dziękuje wszystkim za to, że udało się tą oprawę w większości zrealizować. Tak się złożyło, że z całego meczu widziałem tylko 1 bramkę. :] PZDRV dla wszystkich! Jesteśmy najlepsi!

MaxyM
Przekręt Sportowy

MaxyM
http://www.method.letawi.pl/1/8.jpg

_Bart
29-08-2003, 22:45
www.bartulek.glt.pl

Mini
29-08-2003, 22:48
http://www.method.letawi.pl/1/8.jpg

o to ja tam stoję z tą małą flagą. 8)

Zajacc
29-08-2003, 22:49
(choc nie popisalo sie 2 cymbalow miotajac swoje race na boisko :zly: )

To niestety nie byl ostatni popis tego dnia tych panow... :fu:

:(

MaxyM
29-08-2003, 22:51
Powiem, Wam, że trybuny nigdy tak jeszczcze nie "żyły" jak dziś - ciary mnie łapały, jakiś koleżka kołomnie powiedizał, że zdjęć nie może robić, bo mu się łapy z wrażenia trzęsą :D .

Adams_
29-08-2003, 22:54
Kilka dni wyjętych z życiorysu... Zapierdalanie od rana do późna w nocy... Nie było przebacz. Mimo że spotykały nas po drodze różne komplikacje to jednak daliśmy radę, i to z waszą pomocą! :>
Wszystko wyszło extra. Sami mieliśmy w pewnych kwestiach wątpliwości czy sie uda, a jednak...
Dziękuję w imieniu CF również niektórym forumiakom którzy dzielnie z nami walczyli o to żebyśmy po raz kolejny zadziwili całą kibicowską Polskę. Mam nadzieje że nam się to udało... i że się podobało.
Dziękówa i szacuneczek ;)

Pozdro for All

Tak jest, wiecej mowic nie trzeba :D Lece z nog... ale o dziwo bramki widzialem! Szook :D
TNX wszystkim uczestniczacym w pracy nad dzisiejszym meczem. Jestesmy wielcy.

Mini
29-08-2003, 22:54

no niektórzy są niereformowalni ale i tak jestesmy the best.

"nawet jeśli stad wyjeżdżam to powracam tu jak Kowal
jeszcze masz watpliwości? Legiunia jest wyjątkowa"

Nazgul
29-08-2003, 22:56

Dlaczego nie dostali profilaktycznego wpierdolu?

_Bart
29-08-2003, 22:57
www.bartulek.glt.pl

Kawa
29-08-2003, 22:57
Wasnie wróciłem. Zajebisty meczyk. Legia( a własciwie CF) pokazali wszystkim ze potrafia zrobic oprawe naprawde wielka. Lech pokazał bardzo mało jak na nich oczywiście. Coprawda dwie chorografiebyły naprawde niezle to jednak troche za mało. Doping z naszej strony rewelacyjny. Pierwsza połowa super w drugiej troszkeprzysiadło. Szkoda tylko ze pod koniec pierwszej połowki R. z jakimś typem koniecznie chcieli pojeżdzic po kolejarzu.

Zajacc
29-08-2003, 23:01

&*&#$^*#&$^#*&

---------------------------------------------
prosze ktoregos z modów o wykasowanie tego posta, z gory dziekuje
---------------------------------------------

Kaba(L)
29-08-2003, 23:04
Dlaczego fotki Barta są niewidoczne? jakis błąd? są tylko krzyzyki....

dyha
29-08-2003, 23:09
Ano zajebiscie nam wszystko wyszło :D zjebalem sie na maxa , a teraz relaxuje sie z piwkiem oglądając mecz u Blekota. Sproblismy kawal niezlej roboty , szacunek dla wszystkich :+: oprócz ty 2 panów :zly:

Pozdro dla :
Mrozika , Adiqa , Zająca , Miniego , Turi , Piusa , Mareckiego , Szczepana , EMera , Ursyna , Sharna , Emsa , i wszystkich pozaoastałych którcyh nie wymienilem , ale jestem zbyt podniecony tym wszystkim !!

A flaga Wild West , jak to powiedzial Bosaman , wyjebista !! Ciesze sie ze wisiala na glowym płocie .

vit
29-08-2003, 23:10
CF RESPEKT!!!!!!!!!!!! ALE BYLO ZAJEBISCIE!!! JA kOCHAM LEGIEEE!!!!!!

_Bart
29-08-2003, 23:11
nie widac fotek bo sa na wp po meczu wrzuce je na normalny server :D

MaxyM
29-08-2003, 23:14
http://www.method.letawi.pl/1/10.JPG

http://www.method.letawi.pl/1/11.JPG

M_I_G
29-08-2003, 23:14

chcesz znac szczegoly to wal na priv...

tez chce znac szczegoly :D:D

_Bart
29-08-2003, 23:16
czy widzial ktos transa z lisciem gandzi na tle brytyjki ???

to wazne bo jest podejrzenie ze ktos zapierdolił a sie troszke napracowałem z Becią (był napewno przynies9iony przez CF bo widziałem a na żylecie chyba sie nie pojawił :( )

Endrju
29-08-2003, 23:20

to wazne bo jest podejrzenie ze ktos zapierdolił a sie troszke napracowałem z Becią (był napewno przynies9iony przez CF bo widziałem a na żylecie chyba sie nie pojawił :( )

O ile dobrze widziałem z Krytej to na Żylecie była jedna brytyjka tylko nie wiem czy to była ta twoja ...

_Bart
29-08-2003, 23:26
własnie raczej nie :/

Swierzy
29-08-2003, 23:27
Jak dla mnie Mistrzostwo Swiata.
Zadziwiajaco malo bluzgow na Lecha :O Mam nadzieje ze bedzie tak czesciej.
Brawo za oprawe!!!! Jak juz powiedzialem mistrzostwo swiata. Wielkie Dzieki dla wszystkich co wlozyli w to wysilek.
Special Thanks: Nasi pilkarze, kibice i przede wszystkim ludzie odpowiedzialni za oprawe.
Special Fuckings: matolki i gamonie co rzucali konfetti przed gwizdkiem, Fujara :zly: , rzucajacy race na murawe i cwaniaczki co znowu pokradli flagi z meczu :zly:

Ogolnie...zajebiscie! :) Wciaz jestem pod wrazeniem musze walnac browara na ochlode :)

Afgan
29-08-2003, 23:31
Jezu jestem w szoku poprostu w zyciu nie bylem na podobnym widowsiku trybuny zyly caly mecz :+: :+: :+: pokazalismy Polsce ze jestesmy zajebistymi kibicami. Wielkie :+: dla wszystkich CF i pomocnikow :+:

JESTESCIE WIELCY

szczepan
29-08-2003, 23:32
6:20 - dworzec centralny
7:00 - ide spac po nie przespanej nocy i z zalazkiem przeziebienia
9:00 - podbudka
10:00 - wyruszam na mecz ("po drodze" wpadam do Zabek po kumpli i konfetti
od 14:30 stoje pod stadionem
o 18:00 wchodze na stadion (i tutaj duzy FUCK :jebsie: :P2 :zly: :box: ochornie ktora kazala mi wywalic do kosza 40 naprawde grubych rolek i do tego tlumaczyla sie ze od dluzszego czasu nie mozna ich wnosic na stadion)
meczu moze widze ze dwie akcje... takto staram sie pomagac razem z innymi forumowiczami CF w ich pracy...

naprawde duzy bardzo duzy SZACUNEK dla Cyberf@now za kawal naprawde doskonalej roboty...

aha i pozdrowienia dla calej rodziny CF i osob z forum a w szczegolnosci team pod dowodztwem Pjusa...

JESTESMY NAJLEPSI!!!

pijak
29-08-2003, 23:35
też powiem "ach i och" bo to było coś konkretnego :) martwi mnie to ze ktoś tu wyżej napisal o tym że doping na żylecie był słaby...hmm, mi sie wydawało że było wyjątkowo spoko, z tą "akustyką nowoczesną" i DJ R. to był dobry pomysł, i wydaje mi sie że w tym kierunku trzeba iść-zgrać cała trybunę. Przede mną stal taki uparty typek, ale jak mu za 3 razem zwrócilem uwage że siedzi na "G" i ma być bardziej żywotny to zaskoczył. Jak widicie że ktś sie opier...lalala :) to qlturalnie zachecić do dopingu.
Przemo spoko trans Ci wyszedł, ja dożuce do Wisly 2 swoje-mam już projekt. Po prostu pinknie...
Konfetti robiłem na stadionie-wzialem gazety z domu, i narwaliśmy w 3 osoby przez jakieś 40 min dla "kilku" osób, wiec polecam tą metodę oczekwania na pierwszy gwizdek...
Duży minus dla "napalonych HARDCORE ULTRAS" dostanie taki fajerwerka do łapy, od razu zapala i jeszcze sie cieszy...widzialem jedna "interwencje" na "G", może kilka osób wyciągnie wnioski.
BARDZOOO podobały mi sie szarfy

Mini
29-08-2003, 23:37
Duży minus dla "napalonych HARDCORE ULTRAS" dostanie taki fajerwerka do łapy, od razu zapala i jeszcze sie cieszy...widzialem jedna "interwencje" na "G", może kilka osób wyciągnie wnioski.

ciężko ich nazwac Ultras 8-

_Bart
29-08-2003, 23:38
fotoreportaż z c+ uaktualniany ciagle :D

www.bartulek.glt.pl

Zapraszam

dyha
29-08-2003, 23:38
aha i pozdrowienia dla calej rodziny CF i osob z forum a w szczegolnosci team pod dowodztwem Pjusa...

Ja , Szczepan , Mrozik , Adiq , Bart? . Zając :D

Ja widziale , z tego co wiem to on był Szuwara

LEgia ...... !!!

marecki
29-08-2003, 23:39
Dzieki za to wszystko co o nas mowicie :)

ale nawet nie zdajecie sobie sprawy jak wiele zalezy od Was! Dzieki Wam ,za to ,ze udalo nam sie dzis stworzyc naprawde swietna atmosfere :)

pijak
29-08-2003, 23:40

stąd cudzysłów :>

Kawa
29-08-2003, 23:40
No własnie sporo osób podpala sie jak tylko doastanie cos do łapy. Od razu podpalaja i psuja efekt koncowy. 8o

Mini
29-08-2003, 23:41

stąd cudzysłów :>

niedowidze po 12 godzinnym meczu

_Bart
29-08-2003, 23:42

Ja , Szczepan , Mrozik , Adiq , Bart? . Zając :D

Ja widziale , z tego co wiem to on był Szuwara

Legia ...... !!!

Bart Bart :P

no to zajebiscier bo myslałem ze ktos go zawinął :>

a projekt był moj a malowałem go razem z dziewczyna Szuwara Beatką której tu serdecznie dziekuje

no i pani Oli z krytej oczywiscie dziekoweczka za kawke herbatke i inne napoje oraz dobre słowo :)

pijak
29-08-2003, 23:44
No własnie sporo osób podpala sie jak tylko doastanie cos do łapy. Odrazu podpalai psuja efekt koncowy. 8o
na wiosennym Leszku było gorzej, a dziś to były marginalne przypadki-naprawde spoko...
..."2 bramki Zielinski, i dwie Sokołowski" jeżeki chodzi o Ziela to ja bym go w tej piosence na zawsze zostawił :)
a tak btw. mam śmieszny odcisk od darcia gazet :rotfl:

ROZPIERA MNIE DUMA Z BYCIA (L)EGIONISTĄ

pijak
29-08-2003, 23:47
jeszcze jednego sobie nabije, i kima :) dziś wracalem z dzialeczki od ziomka (kolo Olsztyna) i pytali sie "czy musze jechac..." itp...
a powiem ze jakby mnie taki karnawał ominął...to bym zrobił tak: :fu:

MaxyM
29-08-2003, 23:58
Nie, no mówię Wam atmosfera była taka, że ciary mi przechodziły z 20 razy...

To co dziś wyprawialiście na Żylecie, to przechodzi ludzkie pojęcie...

A transy z flagami - ***** armagedon :D .

Kawa
30-08-2003, 00:00
Nie, no mówię Wam atmosfera była taka, że ciary mi przechodziły z 20 razy...

To co dziś wyprawialiście na Żylecie, to przechodzi ludzkie pojęcie...

A transy z flagami - *cenzura* armagedon :D .
Siedząc na środku cały czas spiewałem, gardło mam w takim stanie ze szkoda gadac.

_Bart
30-08-2003, 00:03
Dyha a mozesz mi jeszcze napisac w ktorym miejsu powiewał ten transik na żylecie ? THX z góry

MaxyM
30-08-2003, 00:05
Ja mialem isc na Żylete, nawet bilet miałem, ale w ostatniej chwili dostałem akredytację... sprzedałem bilet i poleciałem na murawe... Szkoda mi tylko, że gardła nie zdarłem razem z wami... Ale co widziałęm to moje i te ciary... :D

ange(L)
30-08-2003, 00:08
Wlasnie popijam sobei browarka i przegladam zdjecia na Legialive:) Zajebiscie to wszystko wyszlo...tak zdarlem gardlo jak nigdy :help:
powtorze za innymi ale warto: wielki szacunek dla CF za prace i zajebiste pomysly!!!ogolnie to byl super 'kociol' jak w Turcji ...Widac lepsze zgranie trybun przez to naglosnienie,ale nadal nie jest idealnie...wazne jednak,ze gardel do dopingu nie brakuje(mimo,ze nie zawsze caly stadion spiewa to samo)...ale idziemy w dobrym kierunku. Z meczu widzialem na szczescie dwie nasze bramki...bramki dla Lecha nie widzialem:) Szkoda tylko tych matolow co sypali konfetti przed meczem...od cholery te lamusy tego zmarnowali.Nie wiem jednak jak czemus takiemu zapobieagac.Na edukacje juz chyba za pozno :/ ...to samo z zapalaniem zimnych ogni-mozna tlumaczyc sto razy a ***** i tak zrobi po swojemu :/ Nie ma jednak co narzekac.Byla naprawda zajebista atmosfera...Nie tylko zyleta,ale takze Kryta pekala w szwach.Oby wiecej takich meczy z naszym udzialem i oby z meczu na mecz doping byl coraz bardziej zgrany...mam nadzieje,ze w tej dziedzinie bedziemy robic stale postepy i bedzie naprawde super...choc juz jest niezle...
PS
Szczepan sorry ze po meczu nie zostalem pogadac na dluzej ale bylem z bratem samochodem i sie spieszyl w jedno miejsce. Ale fajnie bylo Cie poznac
PS2
"Ja KOCHAM LEGIE LALALALALALA....." ;-)

MaxyM
30-08-2003, 00:08
Aha Turi - typ który się pytał o to czy masz rozmienić 50PLNw to ja... :>

MaxyM
30-08-2003, 00:09
CF - zrobili dziś armagedon ::twister:: .

szczepan
30-08-2003, 00:11
Szczepan sorry ze po meczu nie zostalem pogadac na dluzej ale bylem z bratem samochodem i sie spieszyl w jedno miejsce. Ale fajnie bylo Cie poznac

Ja rowniez sie ciesze... napewno nastepnym razem pogadamy dluzej :D

ja przyprowadzilem z kumplem dwie nowe osoby i jutro gora pojutrze bede wiedzial jak im sie podobalo :D

Foxx
30-08-2003, 00:22
A ja składam szaconeczek od "zgreda" dla CF. Z A J E B O Z A
Pozdr.

MaxyM
30-08-2003, 00:31
Hehe właśnie zobaczyłem w C+ jak skacze z radości po bramce :D .

kud(L)aty68
30-08-2003, 00:42
Jak dla mnie Mistrzostwo Swiata.
Zadziwiajaco malo bluzgow na Lecha :O Mam nadzieje ze bedzie tak czesciej.

Ogolnie...zajebiscie! :) Wciaz jestem pod wrazeniem musze walnac browara na ochlode :)

Trafil mi sie kolezka w przerwie...
I mowi do mnie: Za malo jedziemy na Lecha - wiec Ja mu - pojedziesz leszkom na wiosne - a ten do mnie - ale mnie tam nie bedzie....zgielo mnie ze smiechu :))

Jestesmy najlepsi :) - I w ogole i w szczegole i pod kazdem innem wzgledem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

_Bart
30-08-2003, 00:44
Wielkie podziekowania dla Was wszystkich gdyż bez Was nie dało by się zrobić tego co było.

Na chłodno po obewjrzeniu powtorki w c+ mozna powiedziec ze wszystko wyszlo zajebiscie choc były pewne obawy.

Zdjecia z C+ jak ktos ma ochote na www.bartulek.glt.pl

a`propos C+ to komentatorzy tej stacji chyba wiedza na czym polega dobra zabawa na trybunach i wielokrotnie to dizs podkreslili.

Lech zajebiscie oflagowany ale tylko to widziałem. Wogole na zywca to łyknałem z 10 minut mecza ale po obejrzeniu jestem pod wrazeniem.

MaxyM
30-08-2003, 00:46
:pijok:

No Smokowski z Ziobrem kumją klimat, są kumaci :rotfl: .

Do mnie telefon zadzwonił i znów bramek nie widziałem ::/:: .

Mini
30-08-2003, 00:51

do trzech razy sztuka.....

ja właśnie przejrzałem filmiki z LegiaLive i zastanawia mnie to jak z takimi kibicami można nie być rok w rok Mistrzem Polksi :hmm:

kud(L)aty68
30-08-2003, 00:51
MaxyM - trzeba bylo videlo wlanczyc ;P

MaxyM
30-08-2003, 00:53
MaxyM - trzeba bylo videlo wlanczyc ;P

Mam 2 - ani jedno w obecnej chwili nie działa... ::/::

Ale musze sobie nagrac, jak skacze niczym Jordan za bramką :D .

MaxyM
30-08-2003, 00:56
Najlepsza jazda była jak stałem i się gapiłem na Żyletę, i typ do mnie z boku mówi czerwona... Patrzę, leży poznaniak i nasz... Mówię - super! On na mnie ::o:: , zorientowałem się i mówię: Nasz? O w mordę! A kto? :rotfl:

kud(L)aty68
30-08-2003, 00:58

do trzech razy sztuka.....

ja właśnie przejrzałem filmiki z LegiaLive i zastanawia mnie to jak z takimi kibicami można nie być rok w rok Mistrzem Polksi :hmm:

Jak to jak...odczuwasz to na wlasnych czterech literach i jeszcze sie dziwisz... Ty sie ciesz chlopaku z tego 2:1 na dzisionie ;) do tego z leszkami, a poza tym drugiego w sezonie...cos czuje, ze bedzie dobrze w tym roku :)
Zaraz, (wiem - wielka bakteria) bedziemy mieli "przyjaciol" z popularnego gtsa/u - zaczynamy na dziesionie, konczymy pod kioskiem i nasza jest liga :)

marecki
30-08-2003, 01:15
http://www2.legialive.pl/mp3/04lech1_race2.mpg

i tak ***** do zajebania! Dajemy na maksa glosniki i ....CWKS!

Norbas
30-08-2003, 01:28
mam małe pytanko
razem z koleszkami staraliśmy się zrobić tzw. Kanadę na krytej, troszkę tej pirotechniki było ale nie wiem jak to wyszło.. czy ktoś obiektywnie może powiedzieć jak to wyglądało z żylety ew. z boku..

z góry dzięki za uwagi w imieniu Deynowców

Jacol
30-08-2003, 01:29
http://www2.legialive.pl/mp3/04lech1_race2.mpg

i tak *cenzura* do zajebania! Dajemy na maksa glosniki i ....CWKS!

Z tych wszystkich filmikow ten ogladam juz chyba 8 raz i ciagle mnie ciary przechodza. Nastawilem glosniki na maxa, zalozylem sluchawki bo juz pozno iii... Jaaa koochaaam Leegieee lalalalalala !!! Jednym slowem kosmos! :+: dla ludzki, ktorzy wlozyli swoj trud w taki efekt! Juz wiele osob wypisywalo tutaj pochwaly, ja jestem kolejny... ale jak tak ogladam teraz i se podspiewuje to moge chwalic kazdego po kolei do znudzenia! Szacunek!

Nazgul
30-08-2003, 01:29

Może zrobimy forumową ustawke przed Wisłą i wjedziemy razem?

MaxyM
30-08-2003, 01:31

Może zrobimy forumową ustawke przed Wisłą i wjedziemy razem?

Na Wiśle mnie nie będzie w kraju :( .

turi
30-08-2003, 01:34

ROTFL !!!!!!!!!!!!
nie poznalam :)
chyba obciales wlosy albo cos :P
czesc odpowiedzialam wyraznie bez przekonania ... hehe

MaxyM
30-08-2003, 01:38

ROTFL !!!!!!!!!!!!
nie poznalam :)
chyba obciales wlosy albo cos :P
czesc odpowiedzialam wyraznie bez przekonania ... hehe

Zauważyłem hehe

Obciołem... :>

yusta
30-08-2003, 01:57
heh, dopiero ochłonęłam więc skrobnę kilka słówek :)
Chociaż nie wiem czy mi się uda bo trochę mi ich brakuje na opisanie tego co działo się na trybunach. Dodam, że siedziałam na krytej, a tę trybunę uznaje się za dopingującą troszkę gorzej. Dzisiaj było rewelacyjnie, zero przerw, Leszków słyszałam tylko podczas minuty ciszy :/ Chyba nie usłyszeli oni prośby spikera bo w tym czasie coś śpiewali. Chwilowe przygnębienie po czerwonej dla Choto i za chwilę amok na trybunach. Te dwie bramki to było coś niesamowitego. Darłam się jak opętana, a zazwyczaj nie reaguję tak żywiołowo :>
Hit dnia to: "....fujara.....fujara....ooooo fujarra :rotfl:

Gratki dla CF i wszystkich, którzy pomagali przy tworzeniu dzisiejszej oprawy :+:

kud(L)aty68
30-08-2003, 01:59
mam małe pytanko
razem z koleszkami staraliśmy się zrobić tzw. Kanadę na krytej, troszkę tej pirotechniki było ale nie wiem jak to wyszło.. czy ktoś obiektywnie może powiedzieć jak to wyglądało z żylety ew. z boku..

z góry dzięki za uwagi w imieniu Deynowców

Ja mog tylko z tylu - czyli E gorna - ok jak dla mnie.
Dzisiaj sie dzialo sporo, w pewnej chwili zrobilo sie mocno siwo :)
Imo - trzeba dzialac, kryta to caly czas jest ogromny potencjal, niewykorzystany, bo sie typom nie chce.

Przyganial kociol garnkowi - mnie tez sie nie chce....niestety....

kud(L)aty68
30-08-2003, 02:03
.....fujara.....fujara....ooooo fujarra :rotfl:

la lalla la la FUJARA!
la lalla la la FUJARA!
la lalla la la FUJARA!
la lalla la la FUJARA!
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO FUJARA!!!!!!!
la lalla la la FUJARA!
la lalla la la FUJARA!
la lalla la la FUJARA!
la lalla la la FUJARA!
OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO FUJARA!!!!!!!

sam sobie na ten tego ten "HYMN POCHWALNY" zasluzyl.

Tuzin...
30-08-2003, 02:53
ZAJEBIOZA!

Mi sie najbardziej podobalo polaczeczenie zimnych ogni z wulkanami - kewl :>

apcio
30-08-2003, 03:40
W skrocie: fajny mecz na trybunach (bo na boisku żenada) ale nie lepszy niż na wiosne. Nam nie wyszła druga prezentacja przez ... nawet nie wiem kto nam strzelil bramke.
Co do minuty ciszy to fakt, że nie slyszelismy spikera i jak sie wiekszosc pokapowala dlaczego milczycie to zaczelismy uciszac reszte swoich co zredukowalo "minute ciszy" w naszym wykonaniu mniej więcej o polowe.

P.S. Dla kogo była ta minuta ciszy ???

MaxyM
30-08-2003, 04:54
Kazia Deyny

Ostry
30-08-2003, 08:19
Dopiero dzisiaj nieco ochłonąłem i mogę coś skrobnąć :)
Doping wczoraj to był po prostu kosmos! Siedziałem(jak zwykle) na Krytej i mogę śmiało powiedzieć,że nigdy nie było tam tak głośno.A po strzeleniu drugiej bramki,nawet pikniki wywracały się z radości z krzesełek ;) Wszystkie elementy oprawy wyszły wyśmienicie :) Fajnie,że pojawiły się u nas szarfy,były świetne.I jeszcze te połączenia rac i bengali,a także bengali i zimnych ogni.Po prostu miodzio :)
Wielki szacunek :+: dla Cyberf@nów i innych kibiców pomagających w tworzeniu oprawy :+:

JA KOCHAM LEGIĘ, LALALALALALA !!!

emde
30-08-2003, 08:42
Zajebiscie bylo na meczu to fakt ( :+: CF :+: ) ale co do dopingu to juz nie jestem taki wniebowziety, stac nas na duzo wiecej, moze trzeba juz R zmienic?

Sharn
30-08-2003, 08:45
Dzięki dla wszystkich za ciepłe słowa. Szczerze to jeszcze jestem zmęczony, ale warto było. Pamietajcie, jeśli wszyscy będą się starać działać na rzecz naszego ultras będziemy jeszcze lepsi!

Peesy:

Turi - z tego miejsca jeszcze raz przepraszam za ten cios - nie co dzień się strzela 2 gole Leszkom w 3 minuty. Chyba się nic Ci nie stało?

WW - pozdrawiam, nawracajcie niewiernych dalej.

pozdr. 8)

kosciesz
30-08-2003, 09:45
Leszków słyszałam tylko podczas minuty ciszy :/ Chyba nie usłyszeli oni prośby spikera bo w tym czasie coś śpiewali.

ale i tak o 100% lepsze zachowanie niz Wisla... jak juz zalapali ze minuta ciszy to do konca siedzieli cicho - brawo
a pozniej to juz rzeczywiscie do konca meczu zapomnialem o ich obecnosci

CF :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+: :+:
szarfy - pasy materialu, transy, sektorowki, po prostu brak słów........
jesteście wielcy!!

--
pozdrawiam serdecznie
Lukasz K.

Mazi
30-08-2003, 09:45
Maxym , robiąc zdjęcia na Żylecie mi też się ręce trzęsły ... nawet nie wiesz jak 8- .

I również składam podziękowania wszystkim ,ktorzy wczoraj stawili się na Łazienkowskiej 3 (oczywiście podziękowania za całą robotę dla CF )... dla takich chwil warto żyć !!!

pijak
30-08-2003, 09:47
W skrocie: fajny mecz na trybunach (bo na boisku żenada) ale nie lepszy niż na wiosne. Nam nie wyszła druga prezentacja przez ... nawet nie wiem kto nam strzelil bramke.
Co do minuty ciszy to fakt, że nie slyszelismy spikera i jak sie wiekszosc pokapowala dlaczego milczycie to zaczelismy uciszac reszte swoich co zredukowalo "minute ciszy" w naszym wykonaniu mniej więcej o polowe.

P.S. Dla kogo była ta minuta ciszy ???

ja bym sie z kolegą nie zgodził :) teraz było wdłg. mni9e lepiej, glośniej, bardziej kolorowo...itp. itd. te gigant szarfy na mnie tak zadzaiłały, a szczeże to może Twoja ocena wynika z tego że ostatnio to Wy sie zaprezentowaliście lepiej niż wczoraj...?
Co do minuty ciszy to spodziewalem sie że nie uslyszeliście...ale ne litość czemu u nas na trybunach słyszało sie COKOLWIEK... :(

qwerty1234
30-08-2003, 09:52
Oj ja nie mogę....Ale akcje... :+:
Gratki dla CF :+: :+:
Na poprzednim meczu z Lechem nie mogłem być za to teraz było K-O-Z-A-K :)
Turi,to Ty pakowałaś konfetti? 8)
ALe jazdy,Leszki cieniutko...ALe lux był ten trans "poznańskie słowiki" i ten palec-poprostu miodek :+:

qwerty1234
30-08-2003, 09:55
Apcio,co to miały oznaczyć te gołe klaty i czemu panie nie odsłoniły sie? '8

Mrk
30-08-2003, 09:56
W skrocie: fajny mecz na trybunach (bo na boisku żenada)
Żenada, ale w waszym wykonaniu. Legia grała bardzo dobrze i to był cud, że w 1 połowie nie zdobyła gola!!!

Sergii
30-08-2003, 10:09
Bardzo fajna oprawa , nieźle wyglądały te szarfy na początku meczu. Szkoda że nie było kartonowej choreografii. Zabrakło mi też ogromnego racowiska , race były odpalane w różnych momentach meczu to też fajno :) . A co do Lecha ta ich kosmiczna choreografia to według mnie jeden z najlepszych elementów pokazów Ultras na wyjazdach w historii ( chociaż ta choreo została trochę ściągnięta z innego pokazu chyba Niemieckich kibiców ) ( a tak krzyczeli że Lizbońskie oczy też ściągnięte :) Podsumowując pod względem dopingu super pod wzgledem dodatkowych atrakcji bardziej mi się podobało w czerwcu. Mimo wszystko szacunek dla tych co nad tym pracowali :+:

Zajacc
30-08-2003, 10:09
Turi,to Ty pakowałaś konfetti? 8)

Jezeli chodzi Ci o to dziewczyne miedzy L i E to to nie byla Turi...

Apcio na wiosne to jedynie Wy sie lepiej zaprezentowaliscie niz wczoraj, u nas, uwazam bylo duzo lepiej... i doping i oprawa...

qwerty1234
30-08-2003, 10:12
Ale nie wiem jak Wy ja jestem pozytywnie zaskoczony Krytą...
Czy mi się zdaje czy tam z rac została ułożona korona? :hmm:
I dpoing był tam extra,poprostu zaczyna tam się dziać bardzo dobrze... :]

szczepan
30-08-2003, 10:12
Z teog co wiem to ta brunteka ktora miedzy L i E pakowala konffeti to byla jakas znajoma czy ktos od _Barta... tzn wiem ze to on ja "zatrudnil" a jak to pytajcie jego :P

Zajacc
30-08-2003, 10:14
Szkoda że nie było kartonowej choreografii.

A to dlaczego? W kartonach Legia pokazala juz ze jest najlepsza... czas pokazac ze we wszystkim jestesmy najlepsi... ;)

qwerty1234
30-08-2003, 10:15
Zresztą nie ważne,myślałem że to ona... :)
Już mam dwie czirliderki w klasie '8 :rotfl: :>

Nova
30-08-2003, 10:16
ALe lux był ten trans "poznańskie słowiki" i ten palec-poprostu miodek :+:
Do autora tego wspanialego transparentu-Polskie Słowiki(bo do nich to odniesienie) a Poznańskie Słowiki to dwa zupełnie różne chóry!!!
To tak w kwestji formalnej choć wiem że ten rażący rzeczowy błąd niewiele obejdzie natchnionego wykonawce.

Zajacc
30-08-2003, 10:20
Do autora tego wspanialego transparentu-Polskie Słowiki(bo do nich to odniesienie) a Poznańskie Słowiki to dwa zupełnie różne chóry!!!
To tak w kwestji formalnej choć wiem że ten rażący rzeczowy błąd niewiele obejdzie natchnionego wykonawce.

Tak racja ale... w z Poznanskimi tez byla chyba afera? (jezeli sie myle to mnie poprawcie)... a poza tym Poznanskie nie mialy jakiegos powiązania z Polskimi... ? moze gadam glupoty ale po tym meczu jestem dalej wycienczony...

szczepan
30-08-2003, 10:22
a ja tam zdecydowanie wole zeby transparenty byly proLegijne a nie ajkies anty czy cos...

qwerty1234
30-08-2003, 10:23
Moim zdaniem liczy się pomysł... :>
Zresztą,ja tam o słowikach dużo nie wiem,wiem że ładnie śpiewają..

turi
30-08-2003, 10:24
Turi - z tego miejsca jeszcze raz przepraszam za ten cios - nie co dzień się strzela 2 gole Leszkom w 3 minuty. Chyba się nic Ci nie stało?

wszystko okej ....
dzis bylam na solcu, mam zlamany nos :D - niezly cios !!!
hehe
pozdro

turi
30-08-2003, 10:25
Turi,to Ty pakowałaś konfetti?

niet, ale przynosilam kilka workow na zylete !

Nova
30-08-2003, 10:26

Tak racja ale... w z Poznanskimi tez byla chyba afera? (jezeli sie myle to mnie poprawcie)... a poza tym Poznanskie nie mialy jakiegos powiązania z Polskimi... ? moze gadam glupoty ale po tym meczu jestem dalej wycienczony...
Oba chóry nie są w żaden sposób powiązane,łaczy je tylko podobieństwo nazw i to że przez postronnych są często mylone.Widać autor nie zadał sobie ani odrobiny trudu żeby to sprawdzić.I stąd moja irytacja...

kamyk
30-08-2003, 10:27
to ja napisze cos bo sie dopiero obudzilem hee! tak dzien sie zaczol od wyjazdu jechalismy z kibicami z lublina jechalo ich 5 i pociagu byla zjabeista zabawa spiewalismy piosenki slawiace nasza ukochana Legie! a co do meczu to napisze ze wczoraj to tak darlem morde ze szok!do teraz nie moge noramnie gadac! co do oprawy to jestem ziabiscie mile zaskoczony czyms innym i ze wyszlo nam to zajbiscie ! bo troszke kartoniady sie pzrejadly! brawa dla CF jestescie wielcy! :+: doping dlamnei byl zajebistynoramnie te pokazy pioretechniczne pierwsza klasa! a dwie bramki dla Legii w 3 minuty normnie dwa razy z krzeselka spadlem na rzedy pzred demna ale nikt nie mial urazy ze tak szalalem bo wsyscy sobie skaklai i sie wysciskiwali i piatki przybijali poprostu mistrzostwo swiata! i poizniej odliczanie czasu do konca:)zeby mecz sie skonczyl! chlopaki wlacza i to sie nam podoba i tak powinno byc zawsze! nio w Puławach zamelodwalem sie o polnocy i poszlem jeszcze na dyskoteke i tam balansowalem sobie w barwach ukochanego klubu:) i spiwalem z ludzmi innym co nie znam JA kocham LEgieee lalalal i sobie ludzie noramnie foty zemna strzelali hehe:) dzin skonczyls ie dlamnie o 5 nad ranem! poprostu dla takich chiwli chce sie zyc! a pozdro dla konffeciarzy ktorzy cieli bo i ja nacielem 12 woreczkow i rosdalem :) jestesmy najlepsi!

apcio
30-08-2003, 10:30
Apcio,co to miały oznaczyć te gołe klaty i czemu panie nie odsłoniły sie?

Miało padać a ciepło było :)

Apcio na wiosne to jedynie Wy sie lepiej zaprezentowaliscie niz wczoraj, u nas, uwazam bylo duzo lepiej... i doping i oprawa...

Hmm ... co do Was to fakt doping lepszy niż wiosną a oprawe można uznać za lepszą bowiem było więcej elementów. Jak chodzi o Nas to zrobiliśmy dwie ładne prezentacje (jedna wyszła lepiej druga - przez Saganowskiego i Kiełbowicza - gorzej) i nie uważam, że pokazaliśmy się słabo. Liczyłem tylko na troche większe zainteresowanie no ale może w następnych meczach będzie lepiej.

A co do Lecha ta ich kosmiczna choreografia to według mnie jeden z najlepszych elementów pokazów Ultras na wyjazdach w historii

Nie tylko według Ciebie :)

marecki
30-08-2003, 10:35
apcio ,a ten transparent "Potęga sięgająca gwiadz" to chyba z nudow w pociagu namalowaliscie ;)

MaxxxiM
30-08-2003, 10:40
:+:
http://www.legialive.pl/photos4/04lech1_f32.jpg
:+:

WIELKI SZACUNEK :+:

Sharn
30-08-2003, 10:40
apcio ,a ten transparent "Potęga sięgająca gwiadz" to chyba z nudow w pociagu namalowaliscie ;)

Przestań się czepiać, mieli dużo miejsca w pociągu to se malowali... :D

Turi - jaaasne... 8)

szczepan
30-08-2003, 10:41
Wlasnie Apcio ja widzialem bodajze 3 prezentacje: ta z gwiazadami, stroboskopy i prezerwatywy... czy bylo cos wiecej?

ta pierwsza byla moim zdaniem mocno srednia... za duzo teatru... po za tym tak jak napisal Marecki za ten transparent byl bardzo kiepski... widze u Was tendencje to robienia takich scenografi a la z teatru a nie wiem czy to bedzie dobrze wypadalo...

moim zdaniem wyjazd gorszy niz na wiosne ale i tak pewnie lepszy od wiekszosci druzyn ktore beda u nas... te nieliczne to moze bedzie Wisla i Gksa no i oczywiscie Widzew...

pijak
30-08-2003, 10:41
eee...sor, ale mam prośbe : przybliżcie mi tą choreografie Leszków...bo byłem zbyt zajęty naszą trybunąą, i zapomniałem o nich...widziałem jakieś słonce... i tyle :P

zgadzam sie z Kamykiem, nie ma to jak urozmaicenie, ja sie ciesze ze kartonow nie bylo, bo udowodnione zostalo ze nie tylko to jest na wysssoooookim poziomie

szczepan
30-08-2003, 10:44
Aha i chyba Czerwoni Wojownicy powini uczyc sie od CF jak rozkladac pasy materialu :D

Szuwar
30-08-2003, 10:46
Z teog co wiem to ta brunteka ktora miedzy L i E pakowala konffeti to byla jakas znajoma czy ktos od _Barta... tzn wiem ze to on ja "zatrudnil" a jak to pytajcie jego :P

Toz to zapewne moja kobieta byla, zreszta chyba juz wczesniej wspomniana w tym temacie :).

MaxxxiM
30-08-2003, 10:47
Jak chodzi o Nas to zrobiliśmy dwie ładne prezentacje (jedna wyszła lepiej druga - przez Saganowskiego i Kiełbowicza - gorzej)

no popatrz. Saganowski i Kielbowicz popsuli prezentacje Lecha. no to szok normalnie. jak oni mogli?! :rotfl: :buhaha:

qwerty1234
30-08-2003, 10:49
A ten chłopak co jej pomagał to Ty? :>

apcio
30-08-2003, 10:51
eee...sor, ale mam prośbe : przybliżcie mi tą choreografie Leszków...bo byłem zbyt zajęty naszą trybunąą, i zapomniałem o nich...widziałem jakieś słonce... i tyle :P

Niebo (z pasów materialu) + tekturowe gwiazdy + planety na małych transparentach + Słonce na duzym transparencie + statek kosmiczny w barwach lecha na jeszcze wiekszym transparencie + transparenty "Lech Poznań" i "Potęga śiegająca gwiazd" = Nasza "kosmiczna" prezentacja :)

Sharn
Aha i chyba Czerwoni Wojownicy powini uczyc sie od CF jak rozkladac pasy materialu :D

Nie przesadzajmy, akurat oni maja patenta na ten klimat.

(I nie wojownicy tylko normalnie - żydki... ) :D

Żartuję Kiju :)

turi

najzabawniejsze jest to ze po raz pierwszy mielismy przeciez te pasy materialu a i tak wyszly.
lodzianie jak by niepatrzec robia zawsze milion 200 prob - np witamy w raju rozkladali juz na godzine przed meczem
co z tego wynika ? szacunek dla ziomali z otwartej gdyby nie Zyleta i dobra wspolpraca to chocbysmy nie wiem jak sie starali nie wyszloby
:-) element zaskoczenia to to co lubimy ;-) a z szarfami jeszcze mozna sie pobawic chociaz dla mnie wypasem sa transparenty te na pierwszy gwizdek

sharn = no dobra mam tylko lekko obity nos ;-) jak dotke to boli hyhy haha nie wiedzialam czy placze z radosci czy bolu :) spoko nic sie nie stało.

co do gwiazdeczek - za duzo i za malo widoczne w konsekwencji ... takie hm "naćkane" trans faktycznie na odpierdziel sie machniety sprejem, ale ogolnie liczy sie pomysł. wykonanie mogłoby juz byc lepsze!

mecz calkiem calkiem , Lech glosno dopingował, dało sie usłyszec na skrajnych sektorach ! apcio - macie juz officjalna kose z pilkarzami czy terror nastapi od nastepnej kolejki ?

Szuwar
30-08-2003, 10:53
A ten chłopak co jej pomagał to Ty? :>
nieeeee.... :D

marecki
30-08-2003, 10:54
Szuwar sie caly mecz opierdalal :/

:P ;)

Szuwar
30-08-2003, 10:59
Szuwar sie caly mecz opierdalal :/

:P ;)

Ja bym to nazwal kontrolowaniem trybun - wiesz, taka wewnetrzna inwigilacja ;). I w sumie sie przydalo bo paru "kumatych" (kocham to slowo) robilo wszystko zeby zjebac prezentacje - nie udalo im sie :).
No i nie caly mecz - nie przesadzaj - juz bywalo ze mna gorzej hehehe.
Pzdr!

Adiq
30-08-2003, 11:06
Turi ty nie przyniosłaś konfetti tylko karteczki. :oho:

O ile poprzednią choreografię Lecha (KOLEJORZ z transów, kondomy i bengale po bokach) można zaliczyć do najlepszych prezentacji wyjazdowych to jak dla mnie wczorajsza choreografia z tymi gwiazdakmi, księżycem itd. to największa lipa jaką widziałem. Strasznie nie podobają mi się tego typu festyny. :/

qwerty1234
30-08-2003, 11:15
ALe Adiq musisz przyznać że to była jedna z najlepszych i najbardziej skomplikowanych czy Ci się podobała czy nie...

turi
30-08-2003, 11:18
ALe Adiq musisz przyznać że to była jedna z najlepszych i najbardziej skomplikowanych czy Ci się podobała czy nie...

ja bym powiedziala ze najbardziej zamotana
a czy Az tyle elementow dalo zamierzony efekt to kazdy sobie sam odpowie ...
pozdro.

turi
30-08-2003, 11:19
[quote="Adiq"]Turi ty nie przyniosłaś konfetti tylko karteczki. :oho:

dbam o wasza edukacje wszak od poniedzialku idziecie do szkoly !!!
a jezyk niemiecki wam sie przyda !
nie mam racji ???? no nie przesadzaj, konfetti tyz znioslam zajaczkowi !

qwerty1234
30-08-2003, 11:22

ja bym powiedziala ze najbardziej zamotana
a czy Az tyle elementow dalo zamierzony efekt to kazdy sobie sam odpowie ...
pozdro.
Może i zamotana ale przygotować coś takiego na wyjeździe.... 8-

jarcyś
30-08-2003, 11:23
szacunek dla autora podobizny Zielka :+:

szczepan
30-08-2003, 11:23
wiem ze moi kumple przyniesli 200 cos woreczkow :D

a co do tej prezentacji to bylo ona jedna z nielicznych momentow meczu jaki widzialem i powiem szczerze ze nie bylo widac polowy tego co napisales... planety? pojazd/rakieta? i ten transparent LECH POZNAN tez mi gdzie umknal... chyba poprostu za duzo na raz i taki lekki festyn powstal...

turi
30-08-2003, 11:24
w gruncie rzeczy wystarczylo wsadzic w specjala

turi
30-08-2003, 11:25
szacunek dla autora podobizny Zielka :+:

czyli dla woytka, missy i kamilka.
oni tez przygotowali DRAGO- zreszta widac bo sa bardzo podobne te transparenciki. z tego co kojarze jeszcze jeden zielu byl i poszedl na kijki :) pewnie sie jackowi zrobi milo ... zywa legenda warszawskiej Legii.

szczepan
30-08-2003, 11:27
Może i zamotana ale przygotować coś takiego na wyjeździe.... 8-

no i wlasnie dlatego uwazam ze Lech pokazal sie lepiej nz pewnie pokaze sie wiekszosc ekip...

qwerty1234
30-08-2003, 11:29
w gruncie rzeczy wystarczylo wsadzic w specjala
to czemu jakieś Legia na wyjazdach takich opraw nie ma... 8)

turi
no i wlasnie dlatego uwazam ze Lech pokazal sie lepiej nz pewnie pokaze sie wiekszosc ekip...[/quote]

dokladnie, zachwycajace to nie bylo ale juz wystarczyło na to zeby to lech byl najlpesza ekipa tej jesieni jaka pojawila sie na Legii. bo kiepska wisla raczej ich nie przebije. co ja pisze . na pewno ich nie przebije :)

turi
to czemu jakieś Legia na wyjazdach takich opraw nie ma... 8)[/quote]

bo krotki z Legii nie chce przy tym biegac i pomagac :>

apcio
30-08-2003, 11:30
apcio - macie juz officjalna kose z pilkarzami czy terror nastapi od nastepnej kolejki ?

Widze ze Gosia nie opuszczałaś stadionu tak szybko jak inni Legioniści :) Zobaczymy jak to bedzie, plan jest a czy okaze sie skuteczny okaze sie na "derbach" z Grodziskiem.

_Bart
30-08-2003, 11:34
no i wlasnie dlatego uwazam ze Lech pokazal sie lepiej nz pewnie pokaze sie wiekszosc ekip...

dokladnie, zachwycajace to nie bylo ale juz wystarczyło na to zeby to lech byl najlpesza ekipa tej jesieni jaka pojawila sie na Legii. bo kiepska Wisła raczej ich nie przebije. co ja pisze . na pewno ich nie przebije :)[/quote]

a ja jestem niemal pewny że przebije Leszka GKS

turi
30-08-2003, 11:34
no pewnie ze nie opuszczalam , zawsze czekam jak sie sytuacja rozwinie i co uslyszymy bo jednak gdy siedzi sie w srodku mlyna nie slychac gosci
lech to wy a nie my
brak sukcesow terror bedzie
takie hasla dosc wyraznie bylo slychac
a jak przechodzilam przez murawe na konferencje zaslyszalam jeszcze jude den haag :-) natomiast z Zylety legionisci zostali przepedzeni przez ochrone z tego co zauwazylam .
pozdro.

_Bart
30-08-2003, 11:35

Toz to moja kobieta byla, zreszta chyba juz wczesniej wspomniana w tym temacie :).

Owszem kobieta Szuwara pakowała ale tylko pod koniec. Przez ponad godzine pakował konfetti Brevery i jego miła koleżanka/panienka* :+:

* - niepotrzebne skreślić :]

qwerty1234
30-08-2003, 11:36
no pewnie ze nie opuszczalam , zawsze czekam jak sie sytuacja rozwinie i co uslyszymy bo jednak gdy siedzi sie w srodku mlyna nie slychac gosci
lech to wy a nie my
brak sukcesow terror bedzie
takie hasla dosc wyraznie bylo slychac
a jak przechodzilam przez murawe na konferencje zaslyszalam jeszcze jude den haag :-) natomiast z Zylety legionisci zostali przepedzeni przez ochrone z tego co zauwazylam .
pozdro.
U nas jest odwrotnie: LEGIA TO MY ;) :buhaha:

turi
30-08-2003, 11:39
U nas jest odwrotnie: Legia TO MY ;) :buhaha:[/quote]

LOL ! of kors moj blad :)

Cypis
30-08-2003, 11:58
Czytal ktos dzis wypowiedz piotrusia swierczewskiego?

Kawa
30-08-2003, 11:59
Taaa powiedział, że oprawa była słaba. Kilka świeczek nic więcej i że taki poziom we francji prezentuje Bastia czy Ajacco

qwerty1234
30-08-2003, 12:02
To w Przeglądzie jest napisane...? :>
:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
To ale wymyślił '8
Możemy byc dumnie że porównuje nas do kibiców swpjego byłego klubu.... '8 :) :buhaha:

Bonhart
30-08-2003, 12:02
Dla mnie kosmiczna prezentacja Lecha to chala. Ktos powiedzial "festyn" - mysle ze to dobre slowo. Takia dekoracja jest porownywalna do napisow ze styropianow 8- . Nie to zebym nie docenial tego, ze tak sie natrudzili, ale zdecydowanie lepiej wypadali kiedy odpalali duzo ogni bengalskich.

Druga sprawa to kwestia przedwczesnego rzucania konfetti. Bylem na skrajnym sektorze od Lazienkowskiej. Tam ludzie duzo rzucili na wyjscie pilkarzy :fu: . Mysle ze gdyby ktos powiedzial przez naglosnienie zeby rzucac na gwizdek to moglo byc inaczej. Niektorzy po prostu pewnych rzeczy nie wiedza, bo chodza na mecze od czasu do czasu, albo wcale.

Trzecia rzecz to Rozyk przy mikrofonie. Ja wiem, ze facet sie stara, wiem, ze z Legia jest od dawna, ale mysle, ze moglby to robic ktos inny. Moze sie czepiam, ale jak sluchalem z mojego miejsca co zapodaje to... sorry... :fu:

Mazi
30-08-2003, 12:03
Taaa powiedział, że oprawa była słaba. Kilka świeczek nic więcej i że taki poziom we francji prezentuje Bastia czy Ajacco

No to kibice Lecha rzeczywiście mu terror zrobią ... :buhaha: :buhaha: :buhaha:

_Bart
30-08-2003, 12:05
Libor Pala (trener Lecha): Pregraliśmy mecz, więc jesteśmy bardzo niezadowoleni. Najgorsze było pierwsze 30 minut. Druga połowa wyglądała już tak jak zakładaliśmy. Legia strzela gole grając w dziesiątkę... Może Legia opłaca sędziów, żeby wyrzucali im co mecz jednego gracza...;-) Bardzo obawialiśmy się atmosfery na Legii. Muszę powiedzieć, że kibice tu są wspaniali. Gratuluję Legii zwycięstwa.

:] oj biedny bedzie w Poznaniu
:>

Kawa
30-08-2003, 12:05

No to kibice Lecha rzeczywiście mu terror zrobią ... :buhaha: :buhaha: :buhaha:
Zrobia mu z dupy jesień średniowiecza :buhaha: :buhaha:

qwerty1234
30-08-2003, 12:06
No to Świerszczu i Pala mają przewalone... '8

ange(L)
30-08-2003, 12:10

ale smiac mi sie chcialo jak to przeczytalem :))Niech mi pokaze cos takiego na Bastii czy Ajacco. Tutaj wylaza wlasnie kompleksy malego Piotrusia i syndrom 'Polaczka zza granicy'...co najsmieszniejsze jestem przekonany ze pan Piotrus w zyciu nie uczestniczyl w meczu na ktorym bylaby lepsza oprawa meczu...nie potrafi wygrac na boisku,czuje sie gorszy dlatego w jakis sposob musi dodac sobie pare centymetrow-zenada

qwerty1234
30-08-2003, 12:15

ale smiac mi sie chcialo jak to przeczytalem :))Niech mi pokaze cos takiego na Bastii czy Ajacco. Tutaj wylaza wlasnie kompleksy malego Piotrusia i syndrom 'Polaczka zza granicy'...co najsmieszniejsze jestem przekonany ze pan Piotrus w zyciu nie uczestniczyl w meczu na ktorym bylaby lepsza oprawa meczu...nie potrafi wygrac na boisku,czuje sie gorszy dlatego w jakis sposob musi dodac sobie pare centymetrow-zenada
Tu już trochę przesadziłeś,przecież grał w Marsylii a sam dobrze wiesz jacy tam są kibice...Chyba że miałeś na myśli "czynne uczestniczenie" czytaj---granie chociaż paru minut meczu '8 ;)

Mini
30-08-2003, 12:16
Toz to moja kobieta byla, zreszta chyba juz wczesniej wspomniana w tym temacie :).

Owszem kobieta Szuwara pakowała ale tylko pod koniec. Przez ponad godzine pakował konfetti Brevery i jego miła koleżanka/panienka* :+:

Szuwar to na bank nie była twoja kobieta ale ja myślałem że ten co z nią siedział i ładował konfetti to był Mrozik :hmm:

Kawa
30-08-2003, 12:16
co najsmieszniejsze jestem przekonany ze pan Piotrus w zyciu nie uczestniczyl w meczu na ktorym bylaby lepsza oprawa meczu...nie potrafi wygrac na boisku,czuje sie gorszy dlatego w jakis sposob musi dodac sobie pare centymetrow-zenada
No nie przesadzaj grał przecie w OM więc kawałek dobrej oprawy mógł widzieć...

Szuwar
30-08-2003, 12:19

Szuwar to na bank nie była twoja kobieta ale ja myślałem że ten co z nią siedział i ładował konfetti to był Mrozik :hmm:

No dobra Mini - dlatego zedytowalem moj post i dopisalem "zapewne" - gdyz sie polapalem, ze oprocz mojej (ktora rzeczywiscie pakowala konfetti tylko z 10 minut) byla jescze jedna dziewczyna. No ale niewazne. Koluj fure do Polkowic ;).

ange(L)
30-08-2003, 12:28
No nie przesadzaj grał przecie w OM więc kawałek dobrej oprawy mógł widzieć...

no dobra przesadzilem bo sie troche 'zagotowalem' ;)
ale on z tymi paroma swieczkami rowniez przesadzil...

turi
30-08-2003, 12:28
No dobra Mini - dlatego zedytowalem moj post i dopisalem "zapewne" - gdyz sie polapalem, ze oprocz mojej (ktora rzeczywiscie pakowala konfetti tylko z 10 minut) byla jescze jedna dziewczyna. No ale niewazne. Koluj fure do Polkowic ;).[/quote]

no no kołuj bo pociagi wyraznie wam nie sluza !
:D
chyba ze jeszcze mini pocwiczysz lekkaatletyke
ej slyszalam ze mecz jest w lubinie.

Mini
30-08-2003, 12:31
no no kołuj bo pociagi wyraznie wam nie sluza !
:D
chyba ze jeszcze mini pocwiczysz lekkaatletyke
ej slyszalam ze mecz jest w lubinie.

a jest konkurencja rzut kamieniem? 8)

Mazi
30-08-2003, 12:32
A tak wogóle to foty Maxyma są najlepsze :-) .

Gratulacje !!!

turi
30-08-2003, 12:33
A tak wogóle to foty Maxyma są najlepsze :-) .

Gratulacje !!!

tylko cos mi sie godzine sciagaja !
to tylko u mnie tak ?

turi
30-08-2003, 12:34
[quote=turi]
a jest konkurencja rzut kamieniem? 8)

ej nie jedziemy do Łodzi tylko do Polkowic ewentualnie do Lubina.
tam lubia długie dystanse !