PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Lech (kibicowsko)

Strony : 1 [2]

Mazi
30-08-2003, 13:37
A tak wogóle to foty Maxyma są najlepsze :-) .

Gratulacje !!!

tylko cos mi sie godzine sciagaja !
to tylko u mnie tak ?

Tzn. mi chodzi o te foty ,które wkleił tutaj , w tym temacie ...

Kawa
30-08-2003, 13:38

Gratulacje !!!

to tylko u mnie tak ?
Cos teraz siadło bo wczesniej chodziły dobrze.

kosciesz
30-08-2003, 13:56

Gratulacje !!!

to tylko u mnie tak ?

u mnie jest ok

--
pozdrawiam serdecznie
Lukasz K.

Raffi
30-08-2003, 14:17
Witam. Wczorajszy mecz był moim 3 meczem Na LEGII i 2 oficjalnym. Wczesniej zaliczyłem Legionovie/Maccabi i łęczną. To co było na Lechu to było EXTRA , atmosfera na trybunach super , tylko kryta drętfffa troche :) Żyleta RULEZZZZZZ. Tyle fajerwerków i flagi :P Kartoników brakowało tylko na początek :) Poznańskie Słowiki tam ciut sie do sadomaso przygotowali ale no cóz... gdy Choto dostał kartke myslalem ze to koniec..... a tu raz Sagan.... Wszyscy sie ciesza normalnie taka euforia że hey... jeszcze sie nie skonczylismy cieszyc a tu Kiełba...... ja tej pilki nie widzialem w bramce , on gdzie tam juz byla wybijana a tu patrze gol........... SZOK , teraz dopeiro na trybunach sie działo , jaki koles za mna mnie qrwa złapał i zaczał trząsć:):) qrwa jakis ***** ale wszyscy sie tak super cieszyli ze looz. jedynie co mi sie nie podobało na tym meczu to to że moj kumpel dostał 3 razy po głowie "zabawkami" , Racą prosto w czółko , Zimnymi ogniami w krtań , i czymś jeszcze.... to zdeczka niebezpieczne..... dopiero jak nastepne leciały to krzyczeli dlaniego , a ten sie chowa :) Meczyk Superek , 2:1 i Legia Rulezuje.... ;)

Cypis
30-08-2003, 14:34
Kurde u mnie z filmow Sczepana mam tylko dzwiek i zamazany obraz a filmy Mishka juz dobrze leca. Moze mi ktos powiedziec co z tym zrobic?
Z góry dziekuje.

Kawa
30-08-2003, 14:45
Kurde u mnie z filmow Sczepana mam tylko dzwiek i zamazany obraz a filmy Mishka juz dobrze leca. Moze mi ktos powiedziec co z tym zrobic?
Z góry dziekuje.
Ściagnik nowe kodeki. Polecam stronke http://download.chip.pl/

Mrozik
30-08-2003, 15:22
e(L)o, wczoraj padł mi internet więc swoje wrażenia napisze dopiero teraz :). Jak widać po waszych wypowiedziach kilka dni pracy nie poszło na marne :) Jak się ogląda filmiki to aż się łezka w oku kręci . Atmosfera super, poza jednym nie przyjemnym momentem :/ Kto widział ten wie o co chodzi :/ Dobrze że wreszcie udało się skoordynować odpalanie pirotechniki :) Oby jak najwięcej takich meczy. Pzdr

Zajacc
30-08-2003, 15:24
Turi ty nie przyniosłaś konfetti tylko karteczki. :oho:

dbam o wasza edukacje wszak od poniedzialku idziecie do szkoly !!!
a jezyk niemiecki wam sie przyda !
nie mam racji ???? no nie przesadzaj, konfetti tyz znioslam zajaczkowi !

Te karteczki mnie rozjebaly :D nie wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac... :oho:

Mrozik
30-08-2003, 15:31
Turi ty nie przyniosłaś konfetti tylko karteczki. :oho:

dbam o wasza edukacje wszak od poniedzialku idziecie do szkoly !!!
a jezyk niemiecki wam sie przyda !
nie mam racji ???? no nie przesadzaj, konfetti tyz znioslam zajaczkowi !

Te karteczki mnie rozjebaly :D nie wiedzialem czy mam sie smiac czy plakac... :oho:

Moja reakcja była bardziej jednoznaczna :buhaha: :buhaha: Co zającc moze potwierdzić :)

Adis
30-08-2003, 15:43
...

Adis
30-08-2003, 15:51
...

MaxyM
30-08-2003, 15:57
Przez to wszystko zapomniałem napisać o wydarzeniu, które mnie rozwaliło już doszczętnie...

Wsiadam do taxi po meczu, kierowca nie pyta mnie się gdzie jechać, tylko jaki wynik... Ja mu 2-1 dla Legii, a typ (miał z 50 na karku) na całą mordę... Lech ... Kolejorz! ::o:: ::lol::

Zajacc
30-08-2003, 16:00
Tak, Adis zapomniales o Wielkim Herbie... 8)

Hehe to na Zylecie, na dole "G" stal koles moze z 65 lat i na koniec meczu na cale gardlo zarzucil "Przyjechali! Nie wyjada!" :D

Kawa
30-08-2003, 16:07
A to prezentowały wczoraj obie ekipy:

http://forum.ultras.pl/images/smiles/s-Legia.gifLegia:
*podłużne transparenty w barwach
*szarfy w barwach
*sektorówki - herb, e(L)ka

A jednak nie zapomniał 8) [/b]

jarcyś
30-08-2003, 16:07

Hehe to na Zylecie, na dole "G" stal koles moze z 65 lat i na koniec meczu na cale gardlo zarzucil "Przyjechali! Nie wyjada!" :D

kiedyś zabrałem kumpla na mecz . była to jego pierwsza wizyta na stadionie . mocno się wczuwał i pół meczu darł mordę :

PRZYJECHALI NIECH WYJADĄ

:oho:

MaxyM
30-08-2003, 16:12

kiedyś zabrałem kumpla na mecz . była to jego pierwsza wizyta na stadionie . mocno się wczuwał i pół meczu darł mordę :

PRZYJECHALI NIECH WYJADĄ

:rotfl:

MaxyM
30-08-2003, 16:13
http://www2.legialive.pl/photos4/04lech1_f199.jpg

Ej o co im w ogóle chodziło? ::/::

Zajacc
30-08-2003, 16:16
A to prezentowały wczoraj obie ekipy:

http://forum.ultras.pl/images/smiles/s-Legia.gifLegia:
*podłużne transparenty w barwach
*szarfy w barwach
*sektorówki - herb, e(L)ka

A jednak nie zapomniał 8) [/b]

Wybaczcie, moj błąd...

A ta prezentacja Lecha nieza specjalna, z tego co widze na zdjeciu co Maxym link podal...

Kawa
30-08-2003, 16:22
Chodziło im oto ,ze ich potega siega do gwiazd. Z trybun wygladało to lepiej jednak ogólnie to za duzo było tam naćkanych drobnych elementów przez co cięzko było sie połapac w tym wszystkim.

ange(L)
30-08-2003, 16:23

widzialem-staruszek juz caly siwy:) sam czesto na niego zerkalem bo stalem na dole na E. Gosc spiewal wszystkie piosenki jak leci...bardzo sie wczuwal gdy lecialo 'Deszcze niespokojne" :rotfl:
jakw widac Legia laczy pokolenia ;)

brevery
30-08-2003, 16:34
Toz to moja kobieta byla, zreszta chyba juz wczesniej wspomniana w tym temacie :).

Owszem kobieta Szuwara pakowała ale tylko pod koniec. Przez ponad godzine pakował konfetti Brevery i jego miła koleżanka/panienka* :+:

* - niepotrzebne skreślić :]

Szuwar to na bank nie była twoja kobieta ale ja myślałem że ten co z nią siedział i ładował konfetti to był Mrozik :hmm:

No dobra Mini - dlatego zedytowalem moj post i dopisalem "zapewne" - gdyz sie polapalem, ze oprocz mojej (ktora rzeczywiscie pakowala konfetti tylko z 10 minut) byla jescze jedna dziewczyna. No ale niewazne. Koluj fure do Polkowic ;).

szczepan
30-08-2003, 16:54
Z teog co wiem to ta brunteka ktora miedzy L i E pakowala konffeti to byla jakas znajoma czy ktos od _Barta... tzn wiem ze to on ja "zatrudnil" a jak to pytajcie jego :P

Toz to moja kobieta byla, zreszta chyba juz wczesniej wspomniana w tym temacie :).

Owszem kobieta Szuwara pakowała ale tylko pod koniec. Przez ponad godzine pakował konfetti Brevery i jego miła koleżanka/panienka* :+:

Chwile Chwile Brevery kojarze ale ktora to panna Szuwara? ta brunetka??

szczepan
30-08-2003, 16:58
trzeba odpowiednich kodekow... ale na chipie powinny byc...

Zajacc
30-08-2003, 17:02
Fragment pomeczowej wypowiedzi Piotra Swierczewskiego:

"Widziałem wiele stadionów, warszawscy kibice fajnie dopingowali swoją drużynę, ale kilka razy zachowywali się chamsko, ale to normalne na naszych stadionach. Mimo wszystko jednak uważam, że kibice Lecha są mocniejsi... A to wszystko razem jest po prostu małą cząstką tego, co dzieje się na wielkich stadionach w europie - przecież tego nie można porównać ani do najlepszych klubów z Francji, Niemiec czy Hiszpanii. Było na stadionie raptem 10 tysięcy ludzi, a tyle jest na sparingach Bastii..."

:fu: Boze, jak czytam wypowiedzi tego ... to mi sie noz w kieszeni otwiera :fu:

PS: Jezeli ktos juz wczesniej wkleil tą wypowiedz to przepraszam...

szczepan
30-08-2003, 17:04
a ja tam wale go bo jest tak chujowym pilarzem ze kazdy z pilkarzy Bastii jest ***** od tej mendy lepszy...

sorry za bluzgi ale to jakis palant jest.

_Bart
30-08-2003, 17:04
Z teog co wiem to ta brunteka ktora miedzy L i E pakowala konffeti to byla jakas znajoma czy ktos od _Barta... tzn wiem ze to on ja "zatrudnil" a jak to pytajcie jego :P

Chwile Chwile Brevery kojarze ale ktora to panna Szuwara? ta brunetka??

Napisze tak. Od jakiej godzinki 18:45 na dole przy bramce zółtej przy L siedziała dziewczyna która przyszła z Breverym (tak z mocno ciemnymi włosami). I ona z nim przepakowywała i roznosiła konfetti. Natomiast Becia pomagała im juz na niedługo przed meczem. Becia jest też nizsza od znajomej Breverego.

szczepan
30-08-2003, 17:06
no to widzialem kolezanke Brevery'ego :P pozdrawiam chociaz ani slowa z nia nie zamienilem... :P

_Bart
30-08-2003, 17:06

nie widziałem abys nosił nóż w kieszeni ;) :buhaha:

qwerty1234
30-08-2003, 17:07
Cała ta dyskusja,a ja tylko spytałem czy to była Turi :rotfl:
Olać Świerszcza,grzał ławe w Olympique a teraz udaje "obieżyświata" :box:

Zajacc
30-08-2003, 17:08

To co Ty mi po kieszeniach grzebales?! 8-

;)

_Bart
30-08-2003, 17:13

;)

dobra zgasiłeś mnie :/

yusta
30-08-2003, 17:29

PRZYJECHALI NIECH WYJADĄ

hehe, ze mną był kiedyś taki nowicjusz na meczu. Legia grała ze Stomilem. Gol dla Legii, zarzucił Wojtek wyliczankę: Legia ..... jeden, Stomil....... ch.j, Legia - Stomil...... a kumpel: jeden ch.j!!! :rotfl:

szczepan
30-08-2003, 17:31
a kiedys bodajze na meczu z Wisla jakis typ jak byly Filmy spiewal tak RTS RTS to Wiselka ***** jest... :fu:

szczepan
30-08-2003, 17:32

;)

dobra zgasiłeś mnie :/

ja tam mialem scyzoryk w plecaku :P

MaxyM
30-08-2003, 17:33

PRZYJECHALI NIECH WYJADĄ

hehe, ze mną był kiedyś taki nowicjusz na meczu. Legia grała ze Stomilem. Gol dla Legii, zarzucił Wojtek wyliczankę: Legia ..... jeden, Stomil....... ch.j, Legia - Stomil...... a kumpel: jeden ch.j!!! :rotfl:

Dawno, dawno temu zabrałem kumpla na mecz. On w ogóle nic nie kumał ni z piłki, ani z akcji kibicowskich. Legia wtedy grała z Pogonią, jak się zapytał którzy nasi, to jeszcze dało się wytrzymać. Ale jak się nagle zaczął wydzierać na piłkarzy Pogoni (bo to nie nasi), ty taki nie taki, tak musiałem go ewakuować na inny sektor, bo by go tam udusili włącznie ze mną.

Dobra ale tutaj piszemy o meczu z Lechem :look: .

_Bart
30-08-2003, 17:34

PRZYJECHALI NIECH WYJADĄ

:> :rotfl: :buhaha:

yusta
30-08-2003, 18:57
ALe lux był ten trans "poznańskie słowiki" i ten palec-poprostu miodek :+:
Do autora tego wspanialego transparentu-Polskie Słowiki(bo do nich to odniesienie) a Poznańskie Słowiki to dwa zupełnie różne chóry!!!
To tak w kwestji formalnej choć wiem że ten rażący rzeczowy błąd niewiele obejdzie natchnionego wykonawce.

A są jakieś Polskie Słowiki??? Ja znam tylko chór Poznańskie Słowiki i afera w mediach dotyczyła tego własnie chóru.

kosciesz
30-08-2003, 19:00
A są jakieś Polskie Słowiki??? Ja znam tylko chór Poznańskie Słowiki i afera w mediach dotyczyła tego własnie chóru.

hmm - we wszystkich mozliwych forach Poznaniacy mowili ze to jednak chodzi o Polskie Slowiki...

wiec chyba istnieja dwa oddzielne chóry

--
pozdrawiam serdecznie
Lukasz K.

yusta
30-08-2003, 19:12

hmm - we wszystkich mozliwych forach Poznaniacy mowili ze to jednak chodzi o Polskie Slowiki...

wiec chyba istnieja dwa oddzielne chóry

--
pozdrawiam serdecznie
Lukasz K.

No fakt mój błąd, istnieje chór Polskie Słowiki, ale dlaczego mylono je w mediach podając informacje na temat tej afery :hmm:

qwerty1234
30-08-2003, 19:13
Nie wiem ale wydaje mi się że Polskie Słowiki mają siedzibe w Poznaniu...
Zresztą Nova wszystko wyjaśni bo sie na nich zna... '8 ;)

yusta
30-08-2003, 19:17
Nie wiem ale wydaje mi się że Polskie Słowiki mają siedzibe w Poznaniu...
Zresztą Nova wszystko wyjaśni bo sie na nich zna... '8 ;)

Tak są z Poznania, no i jeszcze ich były szef jest teraz szefem w Poznańskich Słowikach :P

yusta
30-08-2003, 19:54
To jest fragment relacji z Legialive:

"Rozpoczęcie meczu poprzedziła minuta ciszy ku pamięci Kazimierza Deyny. Podobnie jak przed rokiem, nie popisali w tym momencie kibice gości. W czasie ciszy śpiewali "Kolejorz". Ich zachowanie pozostawimy bez komentarza... "

Mam wrażenie, że trochę krzywdzącej dla kibiców gości. Absolutnie nie porównałabym tego do sytuacji z kibicami Wisły :/

_Bart
30-08-2003, 20:05
ja tez uwazam że to krzywdzace

Lech zamknął sie szybciutko i rzeczywiscie mogl nie slyszec ze ma byc minuta ciszy

Foxx
30-08-2003, 20:07
Ja też tak uważam 8)

kosciesz
30-08-2003, 20:09

"Rozpoczęcie meczu poprzedziła minuta ciszy ku pamięci Kazimierza Deyny. Podobnie jak przed rokiem, nie popisali w tym momencie kibice gości. W czasie ciszy śpiewali "Kolejorz". Ich zachowanie pozostawimy bez komentarza... "

Mam wrażenie, że trochę krzywdzącej dla kibiców gości. Absolutnie nie porównałabym tego do sytuacji z kibicami Wisły :/

zgadzam sie - co innego jesli cos spiewali i nie slyszeli ze ma byc minuta ciszy a potem sie uspokoili a co innego Wisla ktora po 10 sekundach postanowila zaprezentowac swoje umiejentnosci wokalne!!
Bodziach - ja bym poprawil

--
pozdrawiam serdecznie
Lukasz K.

MaxyM
30-08-2003, 20:15
Ja też tak uważam... Oni nie słyszeli o co chodzi, ale za chwilę sami się zorientowali i uciszyli pozostałych na sektorze, stałem koło nich i tak to wyglądało... Nie popisał się natomiast jakiś burak z krytej, który wydarł się do nich podczas już zupełnej ciszy: „Kurwy” ::/::

Mini
30-08-2003, 20:18
no to widzialem kolezanke Brevery'ego :P pozdrawiam chociaz ani slowa z nia nie zamienilem... :P

całkiem sympatycznie wyglądała. 8)

yusta
30-08-2003, 20:21
Ja też tak uważam... Oni nie słyszeli o co chodzi, ale za chwilę sami się zorientowali i uciszyli pozostałych na sektorze, stałem koło nich i tak to wyglądało... Nie popisał się natomiast jakiś burak z krytej, który wydarł się do nich podczas już zupełnej ciszy: „*cenzura*” ::/::

Taa, najgorsze, że do tego buraka dołączyli inni, krzycząc (tuż po minucie ciszy) w stronę sektora gości: Wypier...ć :/
Nie rozumiem, ja stałam daleko od nich (kryta E) ale zorientowałam się, że oni nie usłyszeli spikera. Najmniej zorientowani byli Ci co stali najbliżej :fu:

vivacee
30-08-2003, 20:23

faktycznie, waszego spikera, nie słyszeliśmy (w przeciwieństwie do Hadaj "obcięte jaja, to sekret głosu Hadaja") i nie wiedzieliśmy o minucie ciszy. Jak tylko pokapowaliśmy się o co chodzi ucichliśmy.

Polskie i Poznańskie słowiki to zupełnie inna bajka. Pedofilem jest Krollop, dyrygent Polskich Słowików chóru założonego przez władze za komuny dla przeciwwagi Poznańskim Słowikom zorientowanym prokościelnie kierowanemu przez prof. Steana Stulgrosza.

IMHO wasza oprawa bdb., nasza dostateczna. Pomysł mieliśmy niezły, ale wyszedł festyn.

vivacee

Adis
30-08-2003, 20:24
...

peabe(L)
30-08-2003, 20:27
dokladnie tak jak mowi MaxyM, tym razem minuta ciszy popsuta zostala przez jakiegos inteligenta z tb (poprawcie mnie jesli sie myle, ale wydaje mi sie ze to ktorys z nich dawal "popisy wokalne" podczas ciszy)
na szczescie w c+ nie bylo to slyszalne i wstyd nie poszedl dalej w Polske...

qwerty1234
30-08-2003, 20:36

całkiem sympatycznie wyglądała. 8)
Przyznam racje... :]

qwerty1234
30-08-2003, 20:38
Ja też tak uważam... Oni nie słyszeli o co chodzi, ale za chwilę sami się zorientowali i uciszyli pozostałych na sektorze, stałem koło nich i tak to wyglądało... Nie popisał się natomiast jakiś burak z krytej, który wydarł się do nich podczas już zupełnej ciszy: „*cenzura*” ::/::

Taa, najgorsze, że do tego buraka dołączyli inni, krzycząc (tuż po minucie ciszy) w stronę sektora gości: Wypier...ć :/
Nie rozumiem, ja stałam daleko od nich (kryta E) ale zorientowałam się, że oni nie usłyszeli spikera. Najmniej zorientowani byli Ci co stali najbliżej :fu:
To już jest denerwujące że ani Legioniści ani przyjezdni nie potrafią uszanować minuty ciszy dla kogo kolwiek...
Ja paru osobom musiałem mówić żeby zdjeli czapki.... :fu:

aaadamm
30-08-2003, 22:35
http://www.legialive.pl/photos4/04lech1_f2.jpg

ach...nawet nie wiecie co za piekne uczucie

doping - zawsze moze byc lepiej, to samo z oprawa...nie mozna popadac w samouwielbienie.....szkoda,ze kryta nie da rady zgrac sie z zyleta i odwrotnie, ale to juz chyba nie mozliwe

pozdrawiam wszystkich ktorych poznalm i ktorzy mnie poznali

PS.Sharn- jak tam Grezesiu?? Grzeczny byl ?? :D:D:D

Mazi
30-08-2003, 22:42
Parę ciekawszych ujęć z Żylety :

http://www.legianet.com/fotoreportaz/legia-lech29viii2003/mazi/legia-lech29viii2003-78.jpg

http://www.legianet.com/fotoreportaz/legia-lech29viii2003/mazi/legia-lech29viii2003-80.jpg

http://www.legianet.com/fotoreportaz/legia-lech29viii2003/mazi/legia-lech29viii2003-82.jpg

http://www.legianet.com/fotoreportaz/legia-lech29viii2003/mazi/legia-lech29viii2003-86.jpg

http://www.legianet.com/fotoreportaz/legia-lech29viii2003/mazi/legia-lech29viii2003-89.jpg

http://www.legianet.com/fotoreportaz/legia-lech29viii2003/mazi/legia-lech29viii2003-92.jpg

MaxyM
30-08-2003, 23:19
http://www.legianet.com/fotoreportaz/legia-lech29viii2003/mazi/legia-lech29viii2003-82.jpg

Kozak!

szczepan
31-08-2003, 01:05
Flaga kozak... Lech zachowal sie o niebo lepiej niz Wisla (**** GTSowi w dupe)... a ciesze przerwal ktos z krytej...

MaxyM
31-08-2003, 01:14
Flaga kozak... Lech zachowal sie o niebo lepiej niz Wisła (ch** GTSowi w dupe)... a ciesze przerwal ktos z krytej...

Regulamin... 8)

szczepan
31-08-2003, 01:30
Flaga kozak... Lech zachowal sie o niebo lepiej niz Wisła (ch** GTSowi w dupe)... a ciesze przerwal ktos z krytej...

Regulamin... 8)

no dobra wiem ale jak przypomne sobie co oni robili rok temu to mnie krew zalewa...

przeciez oni tam nawet nie probowali uciszac sie nawzajem... tak jak zrobil to Lech...

ale przepraszam...

rkwa
31-08-2003, 10:15
Fragment pomeczowej wypowiedzi Piotra Swierczewskiego:

"Widziałem wiele stadionów, warszawscy kibice fajnie dopingowali swoją drużynę, ale kilka razy zachowywali się chamsko, ale to normalne na naszych stadionach. Mimo wszystko jednak uważam, że kibice Lecha są mocniejsi... A to wszystko razem jest po prostu małą cząstką tego, co dzieje się na wielkich stadionach w europie - przecież tego nie można porównać ani do najlepszych klubów z Francji, Niemiec czy Hiszpanii. Było na stadionie raptem 10 tysięcy ludzi, a tyle jest na sparingach Bastii..."

PS: Jezeli ktos juz wczesniej wkleil tą wypowiedz to przepraszam...

wszedzie siedzial hujek na lawce to mial duzo czasu zeby kibicow ogladac.
a ta wypowiedzia to d.u.p.e ostro Poznaniakom wylizal.

ps.a jednek go pojechalismy-przewidzialem -hehe

Nova
31-08-2003, 13:23
No fakt mój błąd, istnieje chór Polskie Słowiki, ale dlaczego mylono je w mediach podając informacje na temat tej afery :hmm:
Kiedyś chór "Polskie Słowiki" był imienia Kurczewskiego.Czas jakiś temu nazwa została zmieniona,o ile mnie pamięć nie myli to z inicjatywy Krollopa.Nazwy są na tyle podobne że często są mylone przez postronnych.Napewno w mediach pomyłek nie było(no,chyba że pisał o tym PS to głowy nie daję ;) )
Szacunek za waszą oprawę,widziałam tylko w C+ i na zdięciach ale naprawde jestem pod wrażeniem.
Pozdrawiam :)

Zajacc
31-08-2003, 14:28
Obejrzalem mecz jeszcze raz na kasecie 8- przy kazdym elemencie oprawy ciary mnie przechodzily ze az milo :)

Moja mama ogladala ze mna mecz :D a to niektore jej komentarze:

"czemu ci ludzie siedzą w klatce?" (na temat sektora dla przyjezdnych)
"Ci kibice nie powinni rzucac papierem toaletowym bo to przeszkadza pilkarzom" (na temat serpentyn)

:D

Ale ogolnie jej sie bardzo podobalo i powiedziala ze musi sie kiedys z ojcem wybrac na mecz :)

Sergii
31-08-2003, 14:49
A według ciebie w szarfach jestesmy najlepsi ? Oj chyba nie :) Widzew i Lech pokazywały bardziej skomplikowane choreografie z szarf ,naprawde.

Ale ja nie o tym Kiedyś na Legii jak pokazaliśmy sektorówkę było trochę rac i flag na kijac to było fajnie i to sie wszystkim podobało . Fajnie by było na którymś z meczów zrobić taką "oldschool-ową' oprawe. Na płocie zawiesic stare falgi ( jeśli jeszcze jakies są ) zadymic trybuny saletrą . Race były by odpalane przez kibiców stojących na płocie i w różnych częściach trybun . Na początku meczu odpalić białe świece dymne race rzucić konfetti i serpentyny. Rozdać kibicom "mini śpiewniki" ze starszymi rzadziej śpiewanymi piosenkami np : "Czarna L-ka". Ktoś ze starszyzny by przyszedł pokierować dopingiem ... Na wejście gości kilku fanów ruszyło by po ich flagi przyjezdnych ( płot by się obniżyło ) ;)

Adiq
31-08-2003, 14:56
A według ciebie w szarfach jestesmy najlepsi ? Oj chyba nie :) Widzew i Lech pokazywały bardziej skomplikowane choreografie z szarf ,naprawde.
Czas pokazać kto jest najlepszy w transparentach. :D

Ale ja nie o tym Kiedyś na Legii jak pokazaliśmy sektorówkę było trochę rac i flag na kijac to było fajnie i to sie wszystkim podobało . Fajnie by było na którymś z meczów zrobić taką "oldschool-ową' oprawe. Na płocie zawiesic stare falgi ( jeśli jeszcze jakies są ) zadymic trybuny saletrą . Race były by odpalane przez kibiców stojących na płocie i w różnych częściach trybun . Na początku meczu odpalić białe świece dymne race rzucić konfetti i serpentyny. Rozdać kibicom "mini śpiewniki" ze starszymi rzadziej śpiewanymi piosenkami np : "Czarna L-ka". Ktoś ze starszyzny by przyszedł pokierować dopingiem ... Na wejście gości kilku fanów ruszyło by po ich flagi przyjezdnych ( płot by się obniżyło ) ;)

Potem powyrywamy krzesełka, rzucimy race na boisko... 8-

*PRZEMO*
31-08-2003, 15:00
MAZI.. to zdjecie przy Rozyku to tam stales? ja stalem rzad przed toba :D :rotfl: tylko na lewo hehe
zdjecia fajne fajne

Kawa
31-08-2003, 15:04
Heh Zającc moja pann miał takie same komentarze:" Po co te serpentyny przeciez to przeszkadza. Mysle ze im nie jest miło jak musza z tego powodu przerywac mecz" :rotfl:

Mazi
31-08-2003, 15:05
Ja nie stałem przy Różyku , lecz na "E" . Wydaje Ci się, ze przy Różyku ,bo zzumowane zdjęcie jest :) .

Sharn
31-08-2003, 15:06
No nie, akurat oldskulowa oprawa mnie się podoba - jk pójdzie kiedyś to się poczuj... 8)

Paweł
31-08-2003, 19:14
Dopiero teraz sie odezwe, bo wczesniej nie moglem. Napisalem cos dluzszego, ale najpierw Invalid_Session, a potem cos mi sie zjebalo z przegladarka i sie zamknela, a ja nie mialem textu skopiowanego 8-. Tak krotko mowiac, to atmosfera i oprawa kozackie. Jak szedlem na mecz, to mialem prawie 39 st. C goraczki 8-. Stalem na Krytej E gornej i tam bylo naprawde glosno - po meczu bolalo mnie gardlo(przed meczem zreszta tez, ale po meczu mowic nie moglem...) i uszy - myslalem, ze ogluchne, szczegolnie jak wszyscy gwizdali 8-. Hity: oooo - Fujara i Ja kocham Legie. To byl moj pierwszy mecz, ale na pewno nie ostatni - w sumie to sobie nie wyborazam, zebym jakis teraz opuscil :P. Musze sobie abonament kupic, tylko nie wiem czy na Kryta, czy na Zylete... Moze sie tez uda wreszcie jakiegos kolege namowic na pojscie na mecz, ale oni sa strasznie sceptycznie nastawieni do Legii i pilki jako calosci.

Kilka osob pisalo, ze siedzialo na Krytej E - napiszcie gdzie dokladniej, moze kogos widzialem?

yusta
31-08-2003, 19:42
Kilka osob pisalo, ze siedzialo na Krytej E - napiszcie gdzie dokladniej, moze kogos widzialem?

Ja siedziałam na górnej E, drugi rząd :D

Coś w temacie relacji na Legialive. Została już poprawiona:

Rozpoczęcie meczu poprzedziła minuta ciszy dla legendy Legii Kazimierza Deyny. Kibice obu drużyn godnie uczcili pamięć "Kaki".

Teraz jest git :)

Keleborn
01-09-2003, 11:09

Ja siedziałem, ychmm stałem na górnej E czwarty rząd. Jak zawsze z resztą.

Keleborn
01-09-2003, 11:13
Rozpoczęcie meczu poprzedziła minuta ciszy dla legendy Legii Kazimierza Deyny. Kibice obu drużyn godnie uczcili pamięć "Kaki".

Teraz jest git :)

Dokładnie tak. Z mojej perspektywy wyglądało to tak, że Lech uciszył się po chwili, potem krzyknął ktoś na krytej bliżej sektora gośco, potem kilka osób na żylecie. Szybko zostali uciszeni jedni i drudzy.

Lech w tej sytuacji zachował się w porządku według mnie.

Norbas
01-09-2003, 15:59
mnie przy minucie ciszy denerwowało tylko jedno:

jakiś baran zaczynał krzyczeć coś w stronę Lecha,
a za chwilę uciszało go rówinież krzycząć pół trybuny...
...i w ten sposób zamiast jednego ryczącego barana mieliśmy całe stadko...

... a może się czepiam...

Lara
01-09-2003, 17:00
Dziekuje bardzo za miłe słowa:)Jestem teraz u Brever'ego i od niego pisze.Niestety nie mam neta i sporadycznie bede zagladac na to forum.
Ale widzimy sie na kazdym meczu.Wiec do zobaczenia w piatek :)
Ps.Witam was wszystkich

Gruby
01-09-2003, 17:06
luknijcie jeszcze na te fotki, robione z telefonu mojego brata: http://www.grogra.com/legia/

pijak
01-09-2003, 19:17
luknijcie jeszcze na te fotki, robione z telefonu mojego brata: http://www.grogra.com/Legia/

coś nas łaczy... :)

Adams_
01-09-2003, 19:35
luknijcie jeszcze na te fotki, robione z telefonu mojego brata: http://www.grogra.com/Legia/

Jakim to telefonem bylo robione?!

Jacol
01-09-2003, 19:49

Skad pochodza te foty???

MaxyM
01-09-2003, 19:52
Ja tak jak Adams jestem ciekawy - co to za telefon 8- ?

szczepan
01-09-2003, 19:53
Ja tak jak Adams jestem ciekawy - co to za telefon 8- ?

dobry?!

Mazi
01-09-2003, 19:54

Skad pochodza te foty???

Z mojego aparatu .

Gruby
01-09-2003, 19:55

siemens m55

Pijak ja to mialem jeszcze na starym forum :P

bemowiak
01-09-2003, 19:58

siemens m55

Pijak ja to mialem jeszcze na starym forum :P

Czyli z takiego http://telefonia.wp.pl/img/b/14/14225.gif co poniektóre zdjęcia wyglądają jak z aparatu...

Norbas
01-09-2003, 20:03
wykur... upss... świetne te fotki!!!
rewelacyjnie oddają atmosferę na trybunach :)
jak ktoś pytałby jak jest na meczu śmiało można pokazać te :)

Gruby prośba - niech Twój brat na każdy mecz zabiera ten telefon ;)
pozdro

Gruby
01-09-2003, 20:05
przez te fotki nakrecilem kumpla zeby poszedl ze mna na Wisle

szczepan
01-09-2003, 20:09
u mnie po obozie po gadkach o meczu poszly z nami dwie osoby i teraz chyba na Wisle tez pojda :D

rkwa
01-09-2003, 23:36
W zasadzie wszystko juz zostalo powiedziane,ja dodam tylko ze bardzo sie ciesze ze wreszcie sa pasy materialu-znajac pomyslowosc CyberFanow /szacunek i dziekoweczka za wszystkie oprawy/ mozna sie spodziewac ze beda czesto w uzyciu,nastepny plus to to ze mozna je zabierac na wyjazdy - wszyscy spodziewali sie kartoniady a tu widac znowu cos nowego - widac ze to nie stoji w miejscu tylko caly czas idzie do przodu i o to chodzi.

pozdro.

szczepan
02-09-2003, 00:46
jak ktos powiedzial

"...rozwoj to zajebiscie wazne..."

i chocby dlatego wydaje mi sie ze naprzyklad ekipa Widzewa ostatnio wypada coraz slabiej... poprostu brak orginalnosci i jakis zdecydowanych nowosci...

Q_(L)
02-09-2003, 10:42
[quote="szczepan"]jak ktos powiedzial

"...rozwoj to zajebiscie wazne..."
quote]

ja dodałbym mimo wszystko, że "wiedza,...

Bo bez tego - co, gdzie, jak i komu? mogłoby się nie udać.
To wszystko podparte doświadczeniem daje zajebisty efekt :+:

MaxyM
02-09-2003, 12:19
Na Legia LIVE! ( http://www.legialive.pl/index.php ) Foty Ekstra (21). :look:

herka
02-09-2003, 21:00
witam. pojawiam sie jako poczatkujacy kibic i od razu uracze Was odrobina zdjec.

robilam je bezposrednio z zylety, wiec sa odrobine odmienne od tych, ktore jak do tej pory widzieliscie

http://photo.rx.pl/legia

zycze milego ogladania :)

*PRZEMO*
02-09-2003, 21:27
witam. pojawiam sie jako poczatkujacy kibic i od razu uracze Was odrobina zdjec.

robilam je bezposrednio z zylety, wiec sa odrobine odmienne od tych, ktore jak do tej pory widzieliscie

http://photo.rx.pl/Legia

zycze milego ogladania :)

zdjecia sa bomba :+: b. ladne

a co do akcji pelen stadion to tez biore ze soba kumpla, wiec prosze sie nie smiac ze stoje z piknikiem 8o ale mam nadzieje ze go nakrece na zabawe w kibicowanie 8)

Raffi
02-09-2003, 21:30
Niektóre ujęcia (np. z flagami) bardzo fajne :)
Mnie do gustu przypadło również to(które dedykuję wszystkim tym gazetom, które napisały, że na stadionie było raptem 10.000 widzów):
http://photo.rx.pl/albums/legia/DSCN8279_copy.sized.jpg

To jest praktycznie róg Krytej - ludzie stoją przy balustradzie, w przejściach ewakuacyjnych oraz na zlikwidowanych miejscówkach, czy wręcz...na samym dole za flagami..."Akcja Pełny Stadion" '8 - 110% normy

rkwa
02-09-2003, 22:05
Na canale niebieskim wlasnie sie powt. zaczyna.

Wlasnie pokazywali 'Wielki Herb' w asyscie transow i balonikow - widac c plus idze po rozum do glowy i coraz czesciej sami jaraja sie oprawami.

marecki
02-09-2003, 22:31
dokladnie! to byl najlepiej pokazany mecz pod wzgledem kibicowskim na C+ jaki widzialem :)

no ale bylo co podziwiac :D

MaxyM
02-09-2003, 22:45
Mnie znowu ciary dopadły :D .

marecki
02-09-2003, 22:48
do tych co ogladaja....zobaczcie jak pilkarze sie ciesza z bramek ...chyba bardziej od kibicow ;)

ale nam meczywo sie udalo :)

szczepan
02-09-2003, 23:03
przerwa... poprostu super...

a co do c+ to od zawsze pokazuje takie rzeczy tylko poprostu takich pokazow jest za malo w Polscie i tyle...

pijak
02-09-2003, 23:08
do tych co ogladaja....zobaczcie jak pilkarze sie ciesza z bramek ...chyba bardziej od kibicow ;)

VETO!!! toż ja biegałem po sektorze jakbym miał stado szerszeni w spodniach :) dawno takiej furii radości nie maiłem-widziałem :) oby do Wisły....eh...

ja biore chyba 4 pikniki + ja (1-szy hooooligan RP) :rotfl:

szczepan
02-09-2003, 23:08
2 polowa :D i coraz wieksze podniecenie :D

Adiq
02-09-2003, 23:12
2 polowa :D i coraz wieksze podniecenie :D
***** Szczepan masz coś konkretnego do przekazania czy tylko tak sobie chcesz ponabijać posty? Sorry, ale mam dziś wyjątkowo kiepski humor...

szczepan
02-09-2003, 23:18
Tylko tyle ze poprostu byl to chyba jeden z najlepszych meczy pod wzgledem oprawy (chodzi o cale 90 minut) i ze poprostu niesamowicie mi sie podoba robota CF...

ps
Adiq ja juz Ci powiedzialem mozeci mi zabrac albo wyzerowac licznik cokolwiek...

Adiq
02-09-2003, 23:22
Tylko tyle ze poprostu byl to chyba jeden z najlepszych meczy pod wzgledem oprawy (chodzi o cale 90 minut) i ze poprostu niesamowicie mi sie podoba robota CF...

ps
Adiq ja juz Ci powiedzialem mozeci mi zabrac albo wyzerowac licznik cokolwiek...
Szczepan tylko, że ty nie piszesz o oprawie, tylko o tym, że zaczęła się druga połowa, a to chyba nic wyjątkowego? 8-

ems
02-09-2003, 23:23
pojebalo was z tym rozmywaniem i nabijaniem ? zrzedzicie jak stare baby... czytac sie tego nie da, dajcie troche na luz szanowne mody...

herka
02-09-2003, 23:24
szkoda, ze nie mam c+ :(
chetnie bym zobaczyla to z innej perspektywy.

przyznam, ze takie przezycie rzadko sie trafia. na dwudziestego juz sie poumawialam z ludzmi i w amoku czekam na mecz. szkoda tylko, ze pogoda nie bedize tak zajebista jak ostatnio :(

chociaz kto wie...

;)

Adiq
02-09-2003, 23:33
pojebalo was z tym rozmywaniem i nabijaniem ? zrzedzicie jak stare baby... czytac sie tego nie da, dajcie troche na luz szanowne mody...
Ja naprawdę prawie nikomu nie zarzucam na tym forum nabijania i rozmywania, ale to co robi Szczepan to przerasta wszystko. To zawodowy nabijacz - recydywista. :D

ems
02-09-2003, 23:35
:buhaha: no dopsz zeby nie bylo ze drukuje :) SZCZEPAN - SPOKOJ !! :bat:

szczepan
02-09-2003, 23:36
EOT powiem tylko tyle... doping w canal + naprawde wypadl swietnie, konfetti na poczatku bylo super troche za malo serpentyn ale wiadomo czemu... naprawde szal...

ps
ja poprostu uwazam ze niektore mody czepiaja sie mnie i to nadmiernie...

peabe(L)
02-09-2003, 23:56
przyznam, ze takie przezycie rzadko sie trafia. na dwudziestego juz sie poumawialam z ludzmi i w amoku czekam na mecz. szkoda tylko, ze pogoda nie bedize tak zajebista jak ostatnio :(

jak dla mnie dwudziestego to moze i snieg padac, byle by 19 bylo ladnie, bo to wlasnie wtedy z Wisla gramy :>

pozdrawiam :)

herka
03-09-2003, 00:09
o cholera!!!

jestes pewien? ;)

rkwa
03-09-2003, 00:12
No musze przyznac ze canal zajebiscie pokazal ten meczyk,zajebiscie czesto migawki z trubun - to lubie,to tego volume na maxa i az ciary przechodza - a bylo na co popatrzec - oby wiecej takich pokazow.
A to jak sie cieszyl Kielbowicz - jak bysmy mistrza zdobywali - widac ze pilkarzom zalezy - kozak mecz.

ange(L)
03-09-2003, 00:26
wlasnie jestem po relacji w canal+...wszystko spoko tylko czemu naszej Zylety prawie kompletnie nie slychac w telewizji? jednak atmosfera meczu ogladana z perspektywy tv nawet w 1/10 nie oddaje tego co dzieje sie na trybunach.Zyleta byla w paru momonetach naprawde glosna,ale w canalu wypadla niestety zalosnie....dobrze,ze mamy kryta :)

MaxyM
03-09-2003, 00:40
http://www.method.letawi.pl/1/12.jpg - zobaczcie to - 400kb

rkwa
03-09-2003, 01:41
wlasnie jestem po relacji w canal+...wszystko spoko tylko czemu naszej Zylety prawie kompletnie nie slychac w telewizji? jednak atmosfera meczu ogladana z perspektywy tv nawet w 1/10 nie oddaje tego co dzieje sie na trybunach.Zyleta byla w paru momonetach naprawde glosna,ale w canalu wypadla niestety zalosnie....dobrze,ze mamy kryta :)

niestety-mikrofony ustawiaja przy krytej,najbardziej sie podkurwialem tym faktem jak ogladalem derby,ale c plus sie uczy,na paru stadionach kieruja mikr. na mlyn,moze tez tak bedzie u nas.

ps.Wyobrazacie sobie jak Zyleta byla by kryta?To bylby doping.

Mini
03-09-2003, 09:43

pewnie nikt nie zauważył bramki bo jeszcze kleli na fujarę a drugiej to myśle ze ludzie jeszcze się ściskali i biegali jak szaleni w te i we wte z radosci po pierwszej a tu nagle bach. :gool:
Nie ma co.od meczu z Gksem 3-0 widziałem może z 5 bramek na Legii. :>
ale w piątek sobie popatrzę :picnic:

i to jeszcze jak!

aaadamm
04-09-2003, 00:24
czesc

mam takie pytanie

ile zostalo malych flag (te ze zbiorki 1000 flag NL) po meczu z Lechem. Przed bylo dokladnie 348 (liczylem osobiscie z Peykiem ;))
Ktos zna odpowiedz?

arczi
04-09-2003, 10:20
Jeszcze ich nie liczyliśmy. Ale w sobotę myśle że to sprawdzimy.

pijak
04-09-2003, 10:40
tego jeszcze chyba nikt nie wspomniał.....zatem napsize
no wiec spoczko że Hadaj zaczął z nami "Mistzrem Polski"...dobry efekt
bo zdarzalo sei i tak że na Żylecie na 3 głosy szło... :/

na następny meczyk biore gwizdek, który zakupie w sklepie sportowym :rotfl:

pijak
04-09-2003, 10:44
może ktoś z LL mnie przeczyta :)
czy nie dalo by rady żeby niektóre filmiki były dłuższe...? te z oprawy meczów... jest taki z Lecha, Adiq/Maxym dawali do niego linka..."ja kocham Legieeeeee" było przewykurwiste...znajomym wysłalem:P
ale trwa ty(L)ko 15 sek.... :(

Sergii
04-09-2003, 14:11
Na meczu z Lechem na Żylecie " wedrowala " karteczka grupy kibiców z Radości ( naznaczeni ? ) Na której twierdzili że to nie oni starcili flage na rzecz Polonii tylko inna grupa z tego samego miasta . Osoby którym skrojono flage zostały w tym pismie nazwane k***ami. Podobno Naznaczeni pobili tych fanów i zakazali im chodzić na mecze Legii. Jak mniemam cała ta "propaganda " to w ramach akcji Pełny Stadion.

MaxyM
04-09-2003, 14:17
Kliknij tu (http://www.method.letawi.pl/ziomek/29.jpg)

Mini
04-09-2003, 14:50

:+: :+: :+: :+: :+:

-------------------------

jak wrzuciłem na pulpit to akurat obcięło ten czarny pasek na dole z podpisem autora.....

marecki
04-09-2003, 15:18

generalnie to ok ,ale troszke za niska rozdzielczos ...na tapetke u mnie :(

:D

MaxyM
04-09-2003, 15:26
Generalnie to ciesze się, że wam się podoba, lajtowo, no nie. :D

Q_(L)
04-09-2003, 15:53

Wiesz... Absolutnie! '8

MaxyM
04-09-2003, 15:55

Wiesz... Absolutnie! '8

Wiem, ale wiesz generalnie mnie to cieszy ziomek, wiesz o co mi chodzi, lajtowo no nie. :D

Qrwa muszę iść na pole i kupić kartofle... :rotfl:

szczepan
04-09-2003, 18:23
jeszcze raz MaxyM pokazales graficzne mistrzostwo :+: :+: :+:

co do pytanie o LL: to proponuje napisac na maila do kogos ze strony...

MaxyM
04-09-2003, 19:06
Kliknij tu2 (http://www.method.letawi.pl/ziomek/292.jpg)

ems
04-09-2003, 19:18
a widzial ktos jak typ mial nietypowego transa z jakims kijem zakonczonym czaska (?!) i podczas odpalania zimnych ogni wjebal dwa do oczodolow i zaczal tym potrzasac ? myslalem ze spadne z barierki jak to zobaczylem :rotfl:

Zajacc
04-09-2003, 19:36
a widzial ktos jak typ mial nietypowego transa z jakims kijem zakonczonym czaska (?!) i podczas odpalania zimnych ogni wjebal dwa do oczodolow i zaczal tym potrzasac ? myslalem ze spadne z barierki jak to zobaczylem :rotfl:

Tak, juz o tym mowilismy... i powiem jeszcze raz: zajebisty! jak dla mnie powinien wygrac konkurs na najlepszego transa... :)

ange(L)
04-09-2003, 19:39

jasne...zajebisty byl
fajny klimacik:)
PS
byla juz o tym mowa wczesniej,albo w innym temacie(chyba we tym o akcji transparentowej)

PRASKI
04-09-2003, 20:32
dla mnie było super extra itd. ale wkurzyłem sie jak niektórzy nie potrafili podać szarf w górę :/
patrze: inni już to zwijają a tu leeci w końcu do góry :/
a najlepszy to był trans z koziołkiem w roli policjanta :)

rkwa
04-09-2003, 20:44
Na meczu z Lechem na Żylecie " wedrowala " karteczka grupy kibiców z Radości ( naznaczeni ? ) Na której twierdzili że to nie oni starcili flage na rzecz Polonii tylko inna grupa z tego samego miasta . Osoby którym skrojono flage zostały w tym pismie nazwane k***ami. Podobno Naznaczeni pobili tych fanów i zakazali im chodzić na mecze Legii. Jak mniemam cała ta "propaganda " to w ramach akcji Pełny Stadion.

Jezeli ktos robi fane ma obowiazek jej pilnowac i bronic,bardzo dobrze ze dostali po pyskach-niech to bedzie przestroga dla innych,bo ostatnio juz nawet szesnastolatki zaczynaja szyc flagi.

ems
05-09-2003, 00:58
a ja mam takie zdanie ze za takie cos powinna oberwac Polonia a nie te dzieciaki... chociaz przyznam ze organizacje mieli beznadziejna...

rkwa
05-09-2003, 01:18
Proste ze powinna oberwac polonia,ale tak nie moze byc ze malolaty sobie szyja flage a nie maja jak jej zabespieczyc.To sie niestety zdarza u nas coraz czesciej,a potem idzie fama w Polske ze ktos zdobyl nasza fane i to nie ma znaczenia wtedy ze skroili ja szesnastolatkom.
Masz barwy,to masz ich pilnowac!,nie umiesz upilnowac-nie szyjesz fany-chyba proste?

ems
05-09-2003, 01:27
pewnie... nvm to nie temat na public