PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Polonia (kibicowsko)

Strony : [1] 2

Adiq
19-08-2003, 22:47
Tutaj piszemy o wszystkim co dotyczy tego meczu od strony kibicowskiej.

szczepan
20-08-2003, 15:39
no coz niestety mnie nie bedzie ale mam nadzieje ze to co pokazemy na tym meczu bedzie kolejnym sukcesem...

Spansz
20-08-2003, 19:37
Mnie tez na Nim nie bedzie, bo jestem w Szwecji, ale bede sledzil na zywo w internecie. Ale napewno sobie poradzicie i beze mnie. Pokazcie Polonii ze lepiej zarowno u siebie jak i NA WYJEZDZIE jestesmy gora! ;)

Aureliusz
20-08-2003, 21:33
Co by nie mówić, to będzie mecz prestiżowy w wykonaniu kibicowskim. Trochę szkoda, że przypada on na 5 dni przed najważniuejszym meczem rundy z Lechem. To jest dopiero wyzwanie dla CF (ale nie tylko), żeby przygotować 2 oprawy w ciągi 5 dni.

Aureliusz
20-08-2003, 22:12
I jeszcze jedno. Nie rozumiem dlaczego oba łuki mają być wolne. Ze wzgledów bezpieczeństwa? Bzdura. Przecież z łuków bardzo ciężko (ewentualnie) jest się dostać na krytą. Naprawdę nie rozumiem tej decyzji.

Toudi
20-08-2003, 23:20
Ja mam takie pytanie.Od której będziecie stać po bilety? Bo ja właśnie niewiem, ostatnim razem stłem od 6!!!i niedostałem...ale teraz ich jest 10 razy więcej...więc niewiem co robić...

rkwa
21-08-2003, 01:08
mysle ze CF bardziej powinni sie sprezyc na Leszka i znowu zaskoczyc czyms Polske.te nasze derby to przecierz zadne derby.choc z drugiej strony bardzo sie uciesze jak na obudwoch meczach beda jakies kozackie oprawy.

ps.Toudi ile browarow wypiles od tej 6 do otwarcia kas ze nie kupiles biletu?;)

pozdro.

*PRZEMO*
21-08-2003, 07:46
I jeszcze jedno. Nie rozumiem dlaczego oba łuki mają być wolne. Ze wzgledów bezpieczeństwa? Bzdura. Przecież z łuków bardzo ciężko (ewentualnie) jest się dostać na krytą. Naprawdę nie rozumiem tej decyzji.
zarzadu waza ze bedzie bezpieczniej i w trosce o nasze bezpieczenstwo wrwali jescze krzeselka z zylety Kochany zarzadzie dziekujemy ze dbasz ***** tak o nas...
:fu:

Grochów
21-08-2003, 11:04
mysle ze CF bardziej powinni sie sprezyc na Leszka i znowu zaskoczyc czyms Polske.te nasze derby to przecierz zadne derby.choc z drugiej strony bardzo sie uciesze jak na obudwoch meczach beda jakies kozackie oprawy.

pozdro.
Niby tak,ale lipa bedzie,jak Polonia zaprezentuje się lepiej od nas 8- :/
Dla nich to jest najważniejszy mecz w sezonie....

Mrk
21-08-2003, 11:16
Czy ktoś wie od której będą sprzedawane bilety?
Wydaje mi sie, że tym razem nie trzeba zapieprzać z samego rana ponieważ biletów jest dużo! Od której planujecie się wbijać pod kasy?

Swierzy
21-08-2003, 11:31
Podobno od 10 rano.
Ja tam uderzam rano bo cos czuje ze zainteresowanie bedzie duze :)

*PRZEMO*
21-08-2003, 12:01
Podobno od 10 rano.

jak nie jak tak! ja tez z samego rana udezam ;)

Ce
21-08-2003, 12:36
za legia.pl

Bilety na mecz z Polonią
2003-08-19 13:30:25

Informujemy, że w piątek rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz Polonia - Legia, który odbędzie się na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w dniu 24.08 br. o godz. 19:15.
Sprzedaż prowadzona będzie w kasach przy wejściu na trybunę krytą w godz. 10:00 - 17:00.
Przypominamy, że gospodarzem organizatorem tego meczu jest Polonia Warszawa, wobec czego wszelkie karnety kibiców Legii na powyższy mecz są nieważne.
Miejsca dla naszych kibiców są wyznaczone na trybunie otwartej, dla kibiców Polonii pozostaje trybuna kryta. Łuki, zarówno od ul. Łazienkowskiej jak i od ul. Kusocińskiego (kanałek), pozostaną puste.

ja tam jade z rana żeby być pewnym że kupie bilecik. :)

Wasil
21-08-2003, 12:36
Na bank od 10 w piątek. Ja mam zamiar wpaść tam około 9. Jest około 4000 biletów do rozprowadzenia także powinienem się załapać ,ale jak będzie o tym się dowiem już jutro. Liczę na to ,że zarząd nie będzie rozdawał biletów swoim znajomym. A potem w dniu meczu wbijamy sie na stadion ,a tam 1,5 tysiacą siedzi , je popcorn , popija colą.

Aureliusz
21-08-2003, 13:59
Podobno od 10 rano.

jak nie jak tak! ja tez z samego rana udezam ;)
Ja tak przyjdę około 8, ale nie dlatego, żebym się bał, że nie starczy dla mnie, ale dlatego, że im później, to będzie więcej ludzi i dłużej trzeba będzie stać w kolejce.

ma(L)ek
21-08-2003, 14:58
Ja będe na działce i meczyku też nie obejrze.... :fu:

Ale licze na was chłopaki!!!

pokarzcie im gdzie raki zimują :ksp: :ksp: :wnogi:

Toudi
21-08-2003, 18:40
Więc ja też ide rano. Myślę że tak przed 8 już będe na Legii. A co do oprawy to może poloniści się postarają wreszcie i zaskoczą czymś nas?W końcu mają całą trybunę dla siebie. Dlatego uważam że oprawa z naszej strony także powinna być godna najlepszych kibiców w Polsce i czołowych w Europie;)

rkwa
21-08-2003, 19:29

pozdro.
Niby tak,ale lipa bedzie,jak Polonia zaprezentuje się lepiej od nas 8- :/
Dla nich to jest najważniejszy mecz w sezonie....

niby masz racje,ale ostatnio na derby Polonia zapowiadala super oprawe,a prawie nic ciekawego nie zaprezentowali.
mysle ze nie ma takiej mozliwosci zeby zaprezentowali sie lepiej od nas-zreszta w niecale 500 osob raczej trudno bedzie sie dobrze zaprezentowac,zreszta juz w niedziele zobaczymy jak bedzie.

pozdro.

zborek
21-08-2003, 19:38
kurcze, nie tak wyobrazalem sobie swoj pierwszy "wyjazd", ile bedzie dokladnie biletow? ja tez wybijam sie po bilety z samego rana. 9 rano chyba wystarcy...

rkwa
21-08-2003, 19:47
Zborek-to nie jest wyjazd.

Adis
21-08-2003, 19:56
...

rkwa
21-08-2003, 21:10
Zborek-to nie jest wyjazd.
Przeciez Zborek napisal wyjazd w " " cudzyslowiu 8)
ja tam po bilet nie bede musial stac... :+:

sorawa nie zauwarzylem i sie poruszylem bo niektorzy wymieniaja jako wyjazd np Konwiktorska albo Plonsk-jeszcze raz sorawa.
a co do meczu to caly czas uwazam ze priorytetem powinien byc Leszek.

pozdrowy.

*PRZEMO*
21-08-2003, 21:24
Leszek lechem... a derby derbami ;) :D

Wasil
22-08-2003, 07:28
A ja za moment idę na stadion po bilety i życzę wszystkim Forumowiczom aby je nabyli (odstając swoje w kolejce :> )

Afgan
22-08-2003, 07:39
ja ajde na 10 pod kasy i mam nadzieje, ze to wystarczy abym kupil bilet :hmm:

Lolek
22-08-2003, 08:29
Właśnie rozmawialem z "moim czlowiekiem" '8 (pozdro dla niego!) i jak sie wyrazil, "ludzi jest w ****". Czyli tradycyjnie wejsciowki powinny zejsc po pierwszym uderzeniu.

Takich problemow nie maja nasi sasiedzi zza miedzy. Rozmawialem ze znajomym, ktory ma w robolu jednego takiego rodzynka. Otoz ow rodzynek molestuje go, zeby koniecznie poszedl z nim na ten mecz, bo to sprawa honorowo-prestizowa, oferujac przy tym, ze zaplaci za niego za taksowki i bilet na mecz... Nie wiem kogo oni w ten sposob oszukuja - nas czy siebie samych?

legart
22-08-2003, 08:56
Właśnie rozmawialem z "moim czlowiekiem" '8 (pozdro dla niego!) i jak sie wyrazil, "ludzi jest w ch**". Czyli tradycyjnie wejsciowki powinny zejsc po pierwszym uderzeniu.

Takich problemow nie maja nasi sasiedzi zza miedzy. Rozmawialem ze znajomym, ktory ma w robolu jednego takiego rodzynka. Otoz ow rodzynek molestuje go, zeby koniecznie poszedl z nim na ten mecz, bo to sprawa honorowo-prestizowa, oferujac przy tym, ze zaplaci za niego za taksowki i bilet do domu... Nie wiem kogo oni w ten sposob oszukuja - nas czy siebie samych?`

Może to ichniejszy sposób przeprowadzenie akcji pełny stadion 8- :rotfl:

MaxyM
22-08-2003, 09:13
Czyli możemy się spodziewać, że jeden z drugim typ, pod pozorem niedzielnej wycieczki do Auchan, zawiezie rodzinę ku jej zdziwieniu nie do supermarketu, a na stadion W.P. :D .

legart
22-08-2003, 09:38
Czyli możemy się spodziewać, że jeden z drugim typ, pod pozorem niedzielnej wycieczki do Auchan, zawiezie rodzinę ku jej zdziwieniu nie do supermarketu, a na stadion W.P. :D .

dlatego jestem za zakazem handlu w niedziele ;)

pijak
22-08-2003, 09:39
no wiec bilecik mam, wiec jestem hepi, jeszcze bardziiej mnie uszcześliwił fakt że miałem bilecik o 9.30 :) to wogóle szok, i kolega forumowicz PRZEMO uratowaal mi dupe od kanara za co wielkie pozdro dla niego ;)
a kolejka jak kolejka, jestesmy kibicami popularnego klubu, co za licznymi honorami, ma w tym jedynym chyba wypadku ten wlasnie minus :rotfl:

Wasil
22-08-2003, 09:43
Przed chwilą wróciłem. Ludzi jest sporo ,ale da sie zdobyć bilet . Była taka niezła sytuacja. Podłazi typ (krawacik , spordnie , buciki ...pełna elegancja) i kolesia żeby mu kupił ,a ten ździwiony .
-Na otwartą ?
- No tak a gdzie indziej mógłbym !!??
- Nie no moze z innej branży ! :buhaha:

Aureliusz
22-08-2003, 09:47
No ja właśnie wróciłem i jestem szczęśliwym posiadaczem biletu. :D Stałem pod kasami od 8. Już wtedy bylo ok 50 ludzi. Sprzedaż trwa od 9:30 i jest strasznie chaotyczna. Jak otworzyli kasy, to wszyscy z tyłu kolejki przybiegli na przód. Więc nie wiem po jaki **** wstawałem tak rano, bo reguły (czyt. kolejki) potem już nie obowiązywały. No i większość kupowała po od kilku do kilkunastu biletów. Koleś, którego porposiłem, aby mi kupił zakupił bagatela 23 bilety. Tak więc bilety idą jak świerze bułeczki. Za kilka godzin już ich chyba nie będzie.

zborek
22-08-2003, 10:00
Faktycznie pod kasami straszny balagan, chyba bym sie nie doczekal na bilet gdybym nie zobaczyl kumpla z przodu kolejki. Do poludnia nie bedzie juz biletow.
Ciekawe czy sytuacja wyglada podobnie pod kasami na Konwiktorskiej?(hahaha)

pijak
22-08-2003, 10:04
powiem szczerze ze naprawde nie ma znaczenia czy przyjedziesz o 7 rano, czy o 9...ja bym chcial zeby decydowalo kto pierwszy przyjedzie-ma bilet :) jakas kolejka...ale tak sie nie da, bo musiał by ktoś pilnować pożadku...ale i tak była wieksza kultura niż ostatnio :rotfl: :rotfl:
jak zaczeła sie sprzedaż, to "ogonek" kolejki sie przeniósł pod kasy...
zapraszamy jutro na mecz Marymontu o godz. 11 8)

Ce
22-08-2003, 10:10
elegancko. mam bileciki ale swoje odstałem. ludzi sporo. dużo osób kupowało po kilkanaście biletów. heh. teraz tylko do niedzieli.

Mini
22-08-2003, 10:11
:) nie ma to jak byc szczęśliwym posiadaczem biletu.
jak otworzyli kasy kolejka poszła błyskawicznie i zamiast 30 metrów do okienka miałem tylko 5.i tak dobrze że otworzyli wcześniej bo potem byłoby tylko więcej osób które by się wciskały bez stania.ale niestety mam miejsce na 8 sektorze(gdzie to wogóle jest ? :hmm: ) ;)

Wasil
22-08-2003, 10:13
..Jak otworzyli kasy, to wszyscy z tyłu kolejki przybiegli na przód. .
To logiczne bo najpierw wszyscy stali do jednej kasy (tak mi się przynajmniej wydawało) ,a potem drugą otworzyli.

Aureliusz
22-08-2003, 10:22
..Jak otworzyli kasy, to wszyscy z tyłu kolejki przybiegli na przód. .
To logiczne bo najpierw wszyscy stali do jednej kasy (tak mi się przynajmniej wydawało) ,a potem drugą otworzyli.
Logicznym było, że bilety będą sprzedawać w dwóch kasach. Przecież po to tam właśnie dwie stoją. No i co z tego, że była jedna kolejka? Ludzie mogli się dopiero do okienek rozchodzić.
Nielogicznym natomiast jest dla mnie to, że ta kolejka się w ogóle ustawiała, skoro do niczego nie była potrzebna.
Jednak jakby nie było, tak czy siak, dostałem bilet w 10 minut. '8 :look:

Endrju
22-08-2003, 10:39
.ale niestety mam miejsce na 8 sektorze(gdzie to wogóle jest ? :hmm: ) ;)

Z tego co wiem jest to sektor ajbliższy ulicy Łazienkowskiej

Afgan
22-08-2003, 10:42
też już mam bilecik na to spotkanie dzięki Ci Marko za pomoc :+: :+: :+:

Beny
22-08-2003, 10:42

Dokładnie! Tylko kto będzie znowu zwracał uwagę na numery rzędów i miejsc. Każdy wbije się mniej więcej tam gdzie siedzi zawsze, a reszta... sobie poradzi. ;)

Raffi
22-08-2003, 11:01
W dzisiejszym PS podają, że "grupy zorganizowane" będą mogły wejść na łuk od Łazienkowskiej

brevery
22-08-2003, 11:10

Dokładnie! Tylko kto będzie znowu zwracał uwagę na numery rzędów i miejsc. Każdy wbije się mniej więcej tam gdzie siedzi zawsze, a reszta... sobie poradzi. ;)

No ja sobie nie wyobrazam zeby ktos do mnie podszedł i powiedział,ze to jego miejsce.Wysmieje i odesle z kwitkiem.Teraz trzeba od 17 stac zeby dobre miejsca zając...Do zobaczenia w niedziele.Pzdr

Aureliusz
22-08-2003, 11:17

No ja sobie nie wyobrazam zeby ktos do mnie podszedł i powiedział,ze to jego miejsce.Wysmieje i odesle z kwitkiem.Teraz trzeba od 17 stac zeby dobre miejsca zając...Do zobaczenia w niedziele.Pzdr
A ja sobie wyobrażam, bo sam miałem taką sytuację. Tylko, że miała ona miejsce na meczu reprezentacji. Siedziałem sobie na G (żyleta) i podszedł do nas jakiś dziadek z wnuczkiem (chyba) i mówi, że zajeliśmy ich miejsca. A gdy kolega grzecznie odpowiedział, że tu miejscówki nie obowiązują, to odeszli zniesmaczeni, zwłaszcza wnuczek. :)

Bonhart
22-08-2003, 11:25
Witam wszystkich (wszak to moja 1 wizyta tutaj) :+:
A propos biletow informuje ze bylem przy kasach sporo po 11tej i kupilem
bilet bez problemu. Babeczka w okienmku powiedziala ze jest jeszcze 2000 wiec kto nie kupil ten na bank zdazy.
Pozdrawiam

CywiL
22-08-2003, 11:29

Dokładnie ***** to nie teatr..
Pozdrawiam Brevery!

Mini
22-08-2003, 11:35

przeciez to zart.gówno mnie obchodzi co jest napisane na bilecie bo i tak najlepsze miejscówki sa na betonie tam gdzie nie ma krzesełek.

MaxyM
22-08-2003, 11:42
Witam wszystkich (wszak to moja 1 wizyta tutaj) :+:
A propos biletow informuje ze bylem przy kasach sporo po 11tej i kupilem
bilet bez problemu. Babeczka w okienmku powiedziala ze jest jeszcze 2000 wiec kto nie kupil ten na bank zdazy.
Pozdrawiam

Witamy na forum :piwo:

brevery
22-08-2003, 11:58
A mnie ciekawi taka rzecz:
Po 1 dlaczego Legia marnuje hajs na drukowanie biletów skoro to polonia jest gospodarzem :hmm: To tak dla bardziej dociekliwych :oho:
I jeszcze jedno chciałem powiedziec ale zapomniałem(co te % z ludzi robią :oho: )Napisze pozniej...
Pzdr
PS.Kw2a do niedzieli.Zajmuj miejscówki jak bedziesz 1

Beny
22-08-2003, 12:46
Po 1 dlaczego Legia marnuje hajs na drukowanie biletów skoro to Polonia jest gospodarzem :hmm: To tak dla bardziej dociekliwych :oho:
I jeszcze jedno chciałem powiedziec ale zapomniałem(co te % z ludzi robią :oho: )Napisze pozniej...
Pzdr

No to może oznaczać m.in. to, że w Polonii jest jeszcze gorzej z forsą niż wszyscy mamy o tym pojęcie. Nie to żebym się specjalnie zmartwił :> , tak po prostu ludzkie współczucie i miłosierdzie! :)
A poza tym kiedy oni drukowali tyle biletów na jeden mecz? :hmm:

Ostry
22-08-2003, 13:01
Ja też już jestem szczęśliwym posiadaczem bileciku na derby :) Długo na szczęście nie musiałem stać.Teraz trzeba tylko wytrzymać do niedzieli :)

kamyk
22-08-2003, 13:25
zycze wam zajebistej zabawy na derbach szkoda ze nie bedzie mie ale musialem wybrac miedzy Polonia a Lechem i wybralem Lecha sami wiecie czemu ! pozniej znow Wiselka ! szkoda ze mnie finanse ograniczaja bo bym chcial byc w niedzielny wieczor na Lazienkowskiej a tak bedziemy oglodac mecz w knajpie w Puławach! Polonia 0-2LEGIA!

Ce
22-08-2003, 13:59
Po 1 dlaczego Legia marnuje hajs na drukowanie biletów skoro to Polonia jest gospodarzem :hmm: To tak dla bardziej dociekliwych :oho:
Pzdr

jak byś sie przyjrzał to Legia chyba ich nie drukowała specjalnie na potrzeby tego meczu. na Górniku były takie fioletowe a te na Polonie to pewnie pozostałości po poprzednim sezonie. :)

brevery
22-08-2003, 14:22
Pzdr

jak byś sie przyjrzał to Legia chyba ich nie drukowała specjalnie na potrzeby tego meczu. na Górniku były takie fioletowe a te na Polonie to pewnie pozostałości po poprzednim sezonie. :)

No moze, ale mogłby zostać na inną taka okazje:p

Sergii
22-08-2003, 15:04
"niby masz racje,ale ostatnio na derby Polonia zapowiadala super oprawe,a prawie nic ciekawego nie zaprezentowali.
mysle ze nie ma takiej mozliwosci zeby zaprezentowali sie lepiej od nas-zreszta w niecale 500 osob raczej trudno bedzie sie dobrze zaprezentowac,zreszta juz w niedziele zobaczymy jak bedzie." -cytat "zgubiłem " czyj

Mimo to uważam że na ostatnich derbach pokazali najlepszą oprawę w swojej historii. A osobom które wykonałuy akcje z Asterixem ( pomysł transparenty + sektorówka + flaga na płot ) należy się szacunek i uznanie. Naprawdę trudno jest im coś wykombinować na tak syfiastym stadionie w tak małej grupie ludzi ale widać że się starają. Ciekawi mnie jeszcze inna rzecz dużo osób się nabija z Polonistów że tak małymi grupkami jeżdżą na wyjazdy jednak napewno nie jeden z was gdyby był na ich miejscu zrezygnował by z tego typu atrakcji. Wyjazdy w tak małej grupce są dużo bardziej niebezpieczne niż te legijne. Nie nie jestem ich kibicem ani adwokatem ale uważam że każdemu nawet najsłabszemu przeciwnikowi należy się szacunek . Swoją wyższość pokażmy przez oprawy itd :) . thx

Sinuhe
22-08-2003, 15:06
Wczoraj sobie powiedziałem: "spokojnie, bez pośpiechu, ak zwykle będzie pewnie więcej krzyku niż chętnych..."
Dziś: godzina 15.38, podchodzę do kasy, stoi jeden kolo, kupił, poszedł, podchodzę ja - "Dzień dobry. Proszę jeden...". A tam cały stosik biletów sobie leży i czeka... :/

Luz ;)

MaxyM
22-08-2003, 15:09
ale uważam że każdemu nawet najsłabszemu przeciwnikowi należy się szacunek .

Też tak myślałem dopóki nie zobaczyłem ich fora, od tej pory :* :* – zresztą zobacz sam: http://polonia.civ.pl/forum/index.php

Q_(L)
22-08-2003, 15:24
Nie nie jestem ich kibicem ani adwokatem ale uważam że każdemu nawet najsłabszemu przeciwnikowi należy się szacunek.

Wiesz, jest takie powiedzenie, które pasuje tu idealnie:
"Wymagając szacunku okazuj go sam!"

PRASKI
22-08-2003, 15:31

Też tak myślałem dopóki nie zobaczyłem ich fora, od tej pory :* :* – zresztą zobacz sam: http://Polonia.civ.pl/forum/index.php
to że na ich forum wypowiadają się debile mocni w sieci, a jednocześnie psujący wizerunek klubu, o niczym nie świadczy( mógłbym jeszcze podać przykład Piotrcovii :buhaha: ).inna sprawa to zachowanie na meczach...

MaxyM
22-08-2003, 15:36

Też tak myślałem dopóki nie zobaczyłem ich fora, od tej pory :* :* – zresztą zobacz sam: http://Polonia.civ.pl/forum/index.php
to że na ich forum wypowiadają się debile mocni w sieci, a jednocześnie psujący wizerunek klubu, o niczym nie świadczy( mógłbym jeszcze podać przykład Piotrcovii :buhaha: ).inna sprawa to zachowanie na meczach...

Jakby nie było i dobrze o tym wiem, ale można nabrać dystansu nawet przez netowych Asteryxsików.
Kibice Wisły dzięki forum zostali Pokemonami :rotfl: .

Mrozik
22-08-2003, 17:25
Ja dzisiaj przyszedłem o 9.10, ale spotkałem Adiq"a więc nie musiałem stać na końcu kolejki . I tak efekt byl taki, że w momencie otwarcia kas kolejka się rozpadła. O 9.45 byłem już szczęśliwym posiadaczem biletu :). Już sie nie moge doczekać niedzieli, będzie się trzeba wcześnie wbić, żeby nie było cyrku z miejscami

Cipciuś
22-08-2003, 18:13
Mnie nie bylo wogule w Wawie ale Elvi (Thanks :+: :+: :+: ) zakupil mi bilecik - do zobaczyska w niedziele !

TStarski
22-08-2003, 18:27

Taaa, a Twój niezwykle wyszukany rysunkowy dowcip kilka tematów niżej potwierdza pewnie co napisałeś? W każdym razie Sergii o tyle ma rację, że szacunek jaki okazujesz innym swiadczy o Tobie, bez wzgledu na okoliczności. A na podanym forum zapewne najbardziej bolą Cię uwagi, na które nie wiesz jak odpowiedzieć... Co do mnie uważam, że dobry pomysł jak ten z Asteriksem jest o wiele lepszy niż układy z kolorowymi papierkami. Choćby dlatego, że te kojarzą mi się z majowymi imprezami lat minionych, a dobry dowcip zawsze sprawi uśmiech :)

yusta
22-08-2003, 18:46

Taaa, a Twój niezwykle wyszukany rysunkowy dowcip kilka tematów niżej potwierdza pewnie co napisałeś? W każdym razie Sergii o tyle ma rację, że szacunek jaki okazujesz innym swiadczy o Tobie, bez wzgledu na okoliczności. A na podanym forum zapewne najbardziej bolą Cię uwagi, na które nie wiesz jak odpowiedzieć... Co do mnie uważam, że dobry pomysł jak ten z Asteriksem jest o wiele lepszy niż układy z kolorowymi papierkami. Choćby dlatego, że te kojarzą mi się z majowymi imprezami lat minionych, a dobry dowcip zawsze sprawi uśmiech :)

Najpierw trzeba dostac szansę by się wypowiedzieć na tym ciekawym forum, gdzie bany i kasowanie postów kibiców zza miedzy są na porządku dziennym. To kasowanie postów na Waszym forum śweiadczy o tym, że to własnie Wy nie wiecie jak ustosunkować się do wypowiedzi Legionistów.
BTW co do kolorowych papierków to masz rację, jeżeli macie układac coś z papierków to już lepiej zajmijcie się Asterixami czy innymi Puchatkami.

PS. A mózgojad nadal krzyczy: " jeść, jeść......."

Beny
22-08-2003, 19:01
Hip, Hip Hura!!! Był problem i go już nie ma! Niejaki piter kupił mi bilet, odbieram przed meczem!

Piter --> :+: :+: :+: i jeszcze --> :trata: :klask:

Yeah! Beny idzie na derby!!!

brevery
22-08-2003, 19:08
Co do fora Polonistów.Lektura do poduszki...: http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=757&sid=68997b509e0585eebcba73b1101d24a1
Pzdr

MaxyM
22-08-2003, 19:14

Ty jesteś takim ignorantem, że szkoda moich palców na klawiaturę-nie wiem jak, na co odpowiedzieć? Na posty prymitywów i twoje pieprzenie od rzeczy? Człowieku twój post o twoim synku 6 letnim, który chciał ganiać dzieci w szalikach Legii zdyskwalifikował Cię w moich oczach. I uważaj co wypisujesz, bo jesteś tutaj gościem tak jak i będziesz w niedzielę na Łazienkowskiej.

Wasil
22-08-2003, 20:23

Rozumiem ,że razem z synkiem czytasz dużo komiksów ,ale nie ma co się tym asteriksem tak podniecać. Gdybyśmy my pisali o swoich choreografiach tyle co wy o swoim "wyskoku ponad przeciętność" to by nam miejsca na serwerze zabrakło.

Adis
22-08-2003, 20:45
...

TStarski
22-08-2003, 21:36
MaxdyM - wiesz co, jesteś załamujący. Jak nie rozumiesz co inni piszą, to przynajmniej sie do tego nie przyznawaj. Przsykład dziecka (skądinnąd mojego) 6-cio letniego podałem, żeby pokazać, że na trybunie rodzinnej na konwiktorskiej mogli siedzieć rodzice kibicujący Legii i Polonii koło siebie. I JEDYNYM przejawem agresji było wyrywanie sie małych dzieci - tamten wcześniej mówił do mojego coś w stylu, że Polonia jest głupia", choć uczciwie nie wiem który zaczął. I to wszystko - obydwaj zostali przez rodziców uspokojeni. Z Waszych pozostałych postów wynikało, że na tej samej trybynie rozrabiali jacyś Legioniści. I jeszcze raz powtarzam, że nie wierzę, bym mógł jak ci rodzice usiąść gdzieś z dziećmi na derbach na trybunie Legii.
Natomiast z Twojej wypowiedzi wynika, że nie tylko tutaj mam Ciebie bać, ale i na Łazienkowskiej. Czyli koleś, swiadczy to o tym, że TY A NIE KTO INNY jest na poziomie wspomnianych przeze mnie 6-cio latków. Bo normalni dorośli ludzie takich bzdur nie gadają. Rozumiem, że jesteś "reprezentantem mocy", co oznacza że dużo gadasz, ale chyba czasem pamietaj o milczeniu które jest złotem!

MaxyM
22-08-2003, 21:45
Ty Tarski czy jak ci tam inaczej, czy myślisz, że na Legii by rodzinę z dzieckiem pogonili, opluli i zbluzgali? Ty chyba sam nie wiesz co za brednie wypisujesz.... Czego ty w ogóle chcesz? Co próbujesz udowodnić? Bo ja w twojej wypowiedzi/ach widzę zwykłe ble-ble-ble.
I się tak nie burz i nie interpretuj sobie moich słów na swój użytek... bo głupio na tym wychodzisz. I nie bredź już, reprezentancie Warszawskiego podziemia.

ange(L)
22-08-2003, 21:55
a teraz wyobrazmy sobie derby. Napewno propaganda i prowokacja polonijna bedzie bardzo duza. Slonik polonik paradujacy z usmiechem na twarzy po calym stadionie z flaga KSP, propolinijny spiker ...i to wszystko na stadionie Legii... eh paranoja ***** mac :/

HOOLSHWDP
22-08-2003, 22:14
No wlasnie odnosnie slonia. Czy to jest jakis nowy slon czy odzyskali tego poprzedniego (utraconego) ? :hmm:

Raffi
22-08-2003, 22:22
Nowy

Adiq
22-08-2003, 23:23
Mnie nie bylo wogule w Wawie ale Elvi (Thanks :+: :+: :+: ) zakupil mi bilecik
Raczej kolega Elviego... :>

P.S Starski, a nie pomyślałeś, że niektóre dobrze wychowane dzieci nawet nie pomyślałyby w takim wieku, żeby rzucać się na równieśników? Jeśli już teraz to robi, to pomyśl jak to będzie wyglądać za 10 lat...

TStarski
23-08-2003, 00:47
Adiq - Może masz rację, może nie? Sam zobaczysz kiedyś, że dzieci mocniej przeżywają i trudniej im powstrzymać emocje. Ale 6-cio latka jest jeszcze czas wychować.
Dzisiaj na Powiślu przeczytałem kartkę ostrzegajścą przed meczem w niedzielę, administracja przypomina o schowaniu samochodów i uważaniu na siebie. Myślisz, że ludzie mieszkający tu od lat wymyślili sobie to zagrożenie? A może boją się nieistniejących emerytów z Polonii (jak ktoś wyżej zauważył podziemia???). Otóż powiem Ci że nie. Oni boją się tych, których już nie da się, jak 6-cio latka wychować. A dokładnie o kim mówię, to i tak wiesz, więc nie powiem bo mnie zaraz zabanujesz...

yusta
23-08-2003, 00:59
Adiq - Może masz rację, może nie? Sam zobaczysz kiedyś, że dzieci mocniej przeżywają i trudniej im powstrzymać emocje. Ale 6-cio latka jest jeszcze czas wychować.
Dzisiaj na Powiślu przeczytałem kartkę ostrzegajścą przed meczem w niedzielę, administracja przypomina o schowaniu samochodów i uważaniu na siebie. Myślisz, że ludzie mieszkający tu od lat wymyślili sobie to zagrożenie? A może boją się nieistniejących emerytów z Polonii (jak ktoś wyżej zauważył podziemia???). Otóż powiem Ci że nie. Oni boją się tych, których już nie da się, jak 6-cio latka wychować. A dokładnie o kim mówię, to i tak wiesz, więc nie powiem bo mnie zaraz zabanujesz...

A mÓzgOjad wrzeszczy: JEŚĆ!!!!!

MaxyM
23-08-2003, 01:19
No, rąbnięty! 8-

Wasil
23-08-2003, 07:04
P.S Starski, a nie pomyślałeś, że niektóre dobrze wychowane dzieci nawet nie pomyślałyby w takim wieku, żeby rzucać się na równieśników? Jeśli już teraz to robi, to pomyśl jak to będzie wyglądać za 10 lat...

Starski uważaj bo twój syn może wyrośnie na takiego degenerata jak ten z cracovii (w końcu to dwa koronne kluby :/ ). będzie łaził z nożem i pytał za kim jesteś ,nawet nie wiesz ile osób mógłby wtedy zabić ?

pijak
23-08-2003, 07:54
wiecie co mnie po prostu dobija...?
to wam powiem :) chodzi mi o to że sobie wszedlem na to forum Polonii, (nawet sie rejestrnołem-NASZE FORUM RULEZZ nie banujcie :rotfl: )
i tam sporo wiary Polonii :) ma w podpisach jakieś takie dziwne podpisy, ktore chyba świadczą że bardziej przywiązują wage do napisania "Legia to..." niż jakiś texcik pochwalny dla swojego klubu...hmmm dziwna mentalność

Foxx
23-08-2003, 08:58
Wstrzymywałem się z tym wpisem - ale powiedziałem sobie, że jeszcze jeden post TStarskiego i wrzucam. Napiszę więc, co dobija mnie u ludzi z KSP.

Wożą się, że są elytą Stolicy (na swoim forum w temacie o powodach zostania polonistą piszą, że nie chcieli mieć doczynienia z rzekomym chamstwem na Łazienkowskiej), pełna qultura, itd. A jeszcze 10 lat temu byli dumni, że ich szef udziela się "na mieście". Byli też strasznie zadowoleni, gdy wparował do szatni ich pilkarzy i komuś złamał nos. Jak to już ktoś napisał Cracovia jaka jest, każdy widzi, ale z takim "chamstwem" (chociaż to zdecydowanie za delikatne określenie) chcą mieć doczynienia jak najbardziej. Dodam, że ze wszystkich, jakie znam ich forum jest zdecydowanie najbardziej "egzotyczne" w podejściu do ludzi o innych poglądach.

Rozwodzą się o tradycjach, martyrologii, itd. Nie przeszkadza to im mieć na swojej głównej fladze wyjazdowej - "Fanatics Polonia" - ciekawostki. Jest na niej - centralnie umieszczona - GESTAPOWSKA czacha. Zamiast więc szukać zdźbła w czyimś oku - zdecydowanie powinni zająć się belką (bynajmniej nie Markiem) we własnym.

Jak wspominał Lolek - mają tendencję do pisania historii od nowa. TStarski - Ty myślisz, że ludzie nie widzieli zdjęć z "Ilustrowanego Kurjera Warszawskiego" z pierwszą w Polsce trybuną krytą? Że nie znają historii własnego klubu i z otwartymi ustami będą łykać każdy Wasz wynalazek? Że przejmą się np. gdy KSP znowu zmnieni rok założenia (tym razem na 1410), a jakiś nadworny kronikarz będzie nam - prymitywnie manipulując źródlami - mówił jak traktować Legię z 1916, a jak WKS z 1920? :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Na koniec. Okres do połowy lat '90 w kibicowskim (i nie tylko) światku wyglądał tak, że za sam warszawski rodowód można było oberwać po głowie. Co robili w takiej sytuacji nasi piewcy warszawskości zza miedzy? Robili zgody. Wymieniam: Arka Gdynia, Cracovia, Lech, ŁKS, Polonia Bytom, Korona Kielce, Górnik Zabrze, GKS Katowice, GKS Tychy, ROW Rybnik... To wszystko są ludzie z miejc, gdzie Stolicy się nie cierpi (Kraków, Poznań, Łódź, Górny Śląsk, to klasyka). Mamy więc mały rebus. Coś pozwala nienawidzić Warszawy i jednocześnie lubić Polonię...

I teraz kwiatek. Na ich forum jest opisana wizyta polonistów na Arce, gdzie melanżując spiewali taki tekst: "JESTEM KIBICEM CRACOVII KRAKÓW - P :* Ę WISŁĘ I WARSZAWIAKÓW! I to jest doskonała pointa całej sprawy KSP :look:

Zajmijcie się sobą Panowie. Np. ktoś, kto na forum wlasnego klubu podpisuje się "Antycwel" zdecydowanie powinien to zrobić.

kosciesz
23-08-2003, 09:14
Wstrzymywałem się z tym wpisem - ale powiedziałem sobie, że jeszcze jeden post TStarskiego i wrzucam. Napiszę więc, co dobija mnie u ludzi z KSP.

Ja zdaję sobię sprawę z tego, że forum jest do wyrażania swoich opini...
ale
1. w poście TSarskiego nie zauważyłem nic takiego co by Cię sprowkowało do wylewania swoich żali co do KSP
2. w swoim poście napisałeś tylko to co wszyscy wiemy i nic nowego nie wniosłeś
3. jeśli na Polonii są ludzie mający kompelksy wobec Polonii to ich sprawa... - co to Cię obchodzi?
4. nie widzę najmniejszego sensu w temacie o derby wypisywania co ciebie dobija u ludzi z KSP... - nie podobają Ci się? - ok nie jestes kibicem Polonii a Legii a jak chcesz się udzielać to lepiej napisz coś o jutrzejszym meczu a nie takie bzdury...

--
pozdrawiam serdecznie
Lukasz K.

Foxx
23-08-2003, 09:23
A ja widzę. I nie chodzi o ostatni post, tylko wszystkie. Ostatni był przysłowiową kroplą.

Napisalem w tym temacie, bo nie chciałem zakladać nowego - ale, rzeczywiście. sorry za rozmywanie.

Lolek
23-08-2003, 09:50
1. w poście TSarskiego nie zauważyłem nic takiego co by Cię sprowkowało do wylewania swoich żali co do KSP

A moze to, ze posty Starskiego sa oparte na starych, wytartych stereotypach? To chyba nie pierwszy post tego pana, w którym kwili jak to jest zle na Legii.

2. w swoim poście napisałeś tylko to co wszyscy wiemy i nic nowego nie wniosłeś

O tym jak wszyscy wiedza o tym co napisał Stone (bardzo dobry post) osobiście się przekonalem, jak powstał tekst Gawkowskiego. Zamiast bronic naszych racji, wielu zwieszalo nos na kwinte, albo komentowalo "O *****! Nie wiedzialem!". Trzeba uparcie utrwalac swiadomosc, ze historii naszego klubu wstydzic sie nie powinnismy. Trzeba przypominac, ze ci ktorzy zarzucaja nam pewne rzeczy (tu akurat pije do flagi FP), sami swieci nie sa. Kłamstwo powtórzone sto razy, staje się prawda. Walczmy z tym.

3. jeśli na Polonii są ludzie mający kompelksy wobec Polonii to ich sprawa... - co to Cię obchodzi?

Oczywiście, że to jest ich sprawa - aż do momentu, w którym te kompleksy dotykają Legii czy Warszawy.

4. nie widzę najmniejszego sensu w temacie o derby wypisywania co ciebie dobija u ludzi z KSP... - nie podobają Ci się? - ok nie jestes kibicem Polonii a Legii a jak chcesz się udzielać to lepiej napisz coś o jutrzejszym meczu a nie takie bzdury...

Temat brzmi "Legia - Polonia (kibicowsko)". Wypowiedz jest jak najbardziej na temat.

Pozdrawiam.

kosciesz
23-08-2003, 10:12
O tym jak wszyscy wiedza o tym co napisał Stone (bardzo dobry post) osobiście się przekonalem, jak powstał tekst Gawkowskiego. Zamiast bronic naszych racji, wielu zwieszalo nos na kwinte, albo komentowalo "O *cenzura*! Nie wiedzialem!". Trzeba uparcie utrwalac swiadomosc, ze historii naszego klubu wstydzic sie nie powinnismy. Trzeba przypominac, ze ci ktorzy zarzucaja nam pewne rzeczy (tu akurat pije do flagi FP), sami swieci nie sa. Kłamstwo powtórzone sto razy, staje się prawda. Walczmy z tym.

Ok - ja sie nie czepiam merytorycznej tresci... z caloscia tekstu sie zgadzam... tylko jakos nie mam przekonania do pisania na naszym forum o innych klubach... bo nam powinno zalezec przede wszystkim na Legii a nie na tym co inni o nas mysla...

BTW: ja tam przeczytalem tekst z "Mowia wieki" z lekkim usmiechem tym bardziej ze na necie juz bylo info ze p. Gawkowski jest polonista...
szkoda ze niektorzy w te brednie uwierzyli...

--
pozdrawiam serdecznie
Lukasz K.

Lolek
23-08-2003, 10:19
Ok - ja sie nie czepiam merytorycznej tresci... z caloscia tekstu sie zgadzam... tylko jakos nie mam przekonania do pisania na naszym forum o innych klubach... bo nam powinno zalezec przede wszystkim na Legii a nie na tym co inni o nas mysla...

Zgadzam się z tym. Ale jeżeli coś dotyka nas osobiście, jako kibiców Legii, powinnismy interweniować. I nie jest to bynajmniej oznaką naszej słabości/kompleksów/czy Bóg wie czego jeszcze, tylko naturalnym prawem do riposty.

Pozdrawiam.

kosciesz
23-08-2003, 10:21
Komu ja mogę kibicować w niedzielę? Tylko Legii. Zawsze byłem kibicem Legii, bo wychowałem się na Czerniakowie. A w Polonii grałem tylko dlatego, że do Legii mało kto miał szansę się dostać. Walczyłem nawet z Legią, ale tylko rezerwami. Wówczas Polonia i Legia II były w III lidze. Wtedy było trochę inaczej. Nie było wśród kibiców takiego fanatyzmu jak dziś. Często Polonia ustalała tak mecze, żeby kibice przyszli na Konwiktorską, a później trolejbusem 53 na czas dojechali na Łazienkowską.Większość chodziła i tu, i tu.

to tak w temacie jutrzejszych derby...

--
pozdrawiam serdecznie
Lukasz K.

Lolek
23-08-2003, 10:31
Bardzo ładny cytat. W szczególności w kontekscie bajek Piekarzewskiego, ze kiedys za słowo "Legia" na Łazienkowskiej walilo sie w morde i wyrzucało z trybuny.

Pozdrawiam

Foxx
23-08-2003, 10:34
Chyba na Konwiktorskiej? 8)

Lolek
23-08-2003, 10:43
Nie, wlaśnie na Łazienkowskiej. Przypominam, ze po wojnie Polonia kopsała piłkę na naszym stadionie. Wyżej wymieniony cytat dotyczył wspominek odnośnie słynnego finału Pucharu Polski w 1952 roku, a konkretnie trybuny otwartej. Podobno kto smial krzyknac "Legia", byl wynoszony z trybun. Oczywiscie w wersji wg. pociesznego Jurka P.

Pozdrawiam

Foxx
23-08-2003, 11:06
:buhaha:

No - tego nie słyszałem. Czad.

Pozdr.

Grochów
23-08-2003, 16:40
A Ci z przekrętu sportowego to się chyba najebali!!!Pojeby!Oto zdjęcie z dzisiejszego szmatławca:
http://sports.pl/gazety/iso/g-2003_08_23_09_40_482.jpg
I jakie barwy... 8-
Co za ludzie...:/

dyha
23-08-2003, 16:44
A Ci z przekrętu sportowego to się chyba nawalili!!!Pojeby!Oto zdjęcie z dzisiejszego szmatławca:
I jakie barwy... 8-

:buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:
***** zdjęcie mnie rozbroiło :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Raffi
23-08-2003, 17:11
Samo zdjęcie widzieliście? A podpis?

Bez przesady.
Nie będę opierdzielał PS za to, że się nam, nawet w tak nieudolny sposób, podlizuje

Grochów
23-08-2003, 17:29
Samo zdjęcie widzieliście? A podpis?

Bez przesady.
Nie będę opierdzielał PS za to, że się nam, nawet w tak nieudolny sposób, podlizuje
A jaki był podpis??Bo zdjęcie wziąłem z forum drzewkowego,gdzie podpisu nie było...Daj ten podpis..???choc jaki by nie był to i tak lekkie przegięcie...:/

MaxxxiM
23-08-2003, 17:31
jesli Polonia nie ma gdzie grac to powinny byc walkowery, a nie granie na Łazienkowskiej i jeszcze lamentowanie ze wszystko przez Legie.
panie Starski, wejdz pan na forum swojego ulubionego klubu i zobacz jakim jezykiem wypowiadaja sie kibice "najabrdziej warszawskiego klubu". poziom zblizony do Cracovii - nic dziwnego. moze najpierw warto zrobic porzadki u siebie, a potem brac sie za innych? ale to ze na wspomnianym forum panuje chamstwo to tez pewnie wina kibicow Legii.

to musi byc strasznie drogie, dojezdzac z Marsa na Konwiktorska :)

Raffi
23-08-2003, 18:04
Jest wielki napis PROFANACJA, a pod spodem krótki komentarz, m.in.:
"(...)Stadion, który wybudowała, utrzymywała i z którego przez dziesiątki lat korzystała Legia, na jeden dzień przejdzie we władanie Czarnych Koszul(...)"

Akurat po PSie nie spodziewałbym się czegoś szczególnie wysublimowanego swoją drogą

Lakers
23-08-2003, 18:25
to jest tylko smieszne ale nalezy plakac ze mamy tak beznadziejna gazete jak ps ...

wam(P)ir północy
23-08-2003, 18:58
hbv

yusta
23-08-2003, 18:59
to jest tylko smieszne ale nalezy plakac ze mamy tak beznadziejna gazete jak ps ...

Nie rozumiem o co Ci chodzi w tym momencie, przecież napisali tym razem prawdę. :hmm:

Cipciuś
23-08-2003, 19:00

Nie rozumiem o co Ci chodzi w tym momencie, przecież napisali tym razem prawdę. :hmm:

Lolek mial na mysli (chyba) te fotke z PS...
Jeśli tak to faktycznie - pozostaje tylko płakac bo nic innego nie mozemy zrobic :(

Foxx
23-08-2003, 19:19
Wam(P)irze - w naszym przypadku te zgody były "peryferyjne" - via Lechia - więc zupełnie nieporównywalne do tego, co się dzieje na linii Polonia - Craxa, czy wcześniej KSP - Lech, albo KSP - ŁKS... nie dziwne więc, że upadły - "naturalne instynkty" wzięły górę; :czary:

W pełni podtrzymuję to co napisałem. I oczywiście pozdrawiam.

PS. Pozdrowienia dla Toszko 8)

wam(P)ir północy
23-08-2003, 19:57
dfh

dyha
23-08-2003, 22:00
Takie jedno pytanie , czy na Lechu ma być delegacja z Hagi jak ostatnio ?

*PRZEMO*
23-08-2003, 22:12
A Ci z przekrętu sportowego to się chyba najebali!!!Pojeby!Oto zdjęcie z dzisiejszego szmatławca:
I jakie barwy... 8-

:fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: co to ***** ma byc? pojebalo ich.. no nie...
czuje sie urazony i jestem zbulwersowany! ;)

rkwa
24-08-2003, 00:09
"niby masz racje,ale ostatnio na derby Polonia zapowiadala super oprawe,a prawie nic ciekawego nie zaprezentowali.
mysle ze nie ma takiej mozliwosci zeby zaprezentowali sie lepiej od nas-zreszta w niecale 500 osob raczej trudno bedzie sie dobrze zaprezentowac,zreszta juz w niedziele zobaczymy jak bedzie." -cytat "zgubiłem " czyj

Mimo to uważam że na ostatnich derbach pokazali najlepszą oprawę w swojej historii. A osobom które wykonałuy akcje z Asterixem ( pomysł transparenty + sektorówka + flaga na płot ) należy się szacunek i uznanie. Naprawdę trudno jest im coś wykombinować na tak syfiastym stadionie w tak małej grupie ludzi ale widać że się starają. Ciekawi mnie jeszcze inna rzecz dużo osób się nabija z Polonistów że tak małymi grupkami jeżdżą na wyjazdy jednak napewno nie jeden z was gdyby był na ich miejscu zrezygnował by z tego typu atrakcji. Wyjazdy w tak małej grupce są dużo bardziej niebezpieczne niż te legijne. Nie nie jestem ich kibicem ani adwokatem ale uważam że każdemu nawet najsłabszemu przeciwnikowi należy się szacunek . Swoją wyższość pokażmy przez oprawy itd :) . thx

to moj cytat.

ja niczego nie wytykam Poloni i sie z niej nie nasmiewam tylko twierdze ze dla mnie mecZ z Lechem jest wazniejszy niz derby i zapowiada sie duzo atrakcyjniej./tak a'propos-Lech bedzie mial specjala/.

pozdro.

rkwa
24-08-2003, 00:11

szacunek nalezy sie tym ktorzy jezdza na wyjazdy i walcza o przetrwanie klubu, nie internetowym gamoniom.

pozdro.

rkwa
24-08-2003, 00:28
Komu ja mogę kibicować w niedzielę? Tylko Legii. Zawsze byłem kibicem Legii, bo wychowałem się na Czerniakowie. A w Polonii grałem tylko dlatego, że do Legii mało kto miał szansę się dostać. Walczyłem nawet z Legią, ale tylko rezerwami. Wówczas Polonia i Legia II były w III lidze. Wtedy było trochę inaczej. Nie było wśród kibiców takiego fanatyzmu jak dziś. Często Polonia ustalała tak mecze, żeby kibice przyszli na Konwiktorską, a później trolejbusem 53 na czas dojechali na Łazienkowską.Większość chodziła i tu, i tu.

to tak w temacie jutrzejszych derby...

--
pozdrawiam serdecznie
Lukasz K.

tez czasem lubie rezerwy zobaczyc,a jeszcze jak by graly z 1. druzyna Poloni to tym bardziej-a po meczu rezerw na Legiunie-proste chyba.

rkwa
24-08-2003, 00:34
Na koniec. Okres do połowy lat '90 w kibicowskim (i nie tylko) światku wyglądał tak, że za sam warszawski rodowód można było oberwać po głowie. Co robili w takiej sytuacji nasi piewcy warszawskości zza miedzy? Robili zgody. Wymieniam: Arka Gdynia, Cracovia, Lech, ŁKS, Polonia Bytom, Korona Kielce, Górnik Zabrze, GKS Katowice, GKS Tychy, ROW Rybnik... To wszystko są ludzie z miejc, gdzie Stolicy się nie cierpi (Kraków, Poznań, Łódź, Górny Śląsk, to klasyka). Mamy więc mały rebus. Coś pozwala nienawidzić Warszawy i jednocześnie lubić Polonię....

Stone. Ruch, Wisła! Ciekawe, którzy kibice warszawscy z nimi trzymali?:) To że Wam się nie udało dłużej utrzymać tych przyjaźni, to już inna para kaloszy:).
Pozdro
[/b]

z tego co sie orientuje zgode z Wisla zerwala Legia przez pewien incydent w Krakowie-raczej nikt nie chcial trzymac tej zgody.
co do Hanysow to nie wiem to sie nie wypowiadam.

HWDps

ps.uff ale zaleglosci mi sie przez piatek w tym temacie narobilo.

pozdro.

Nazgul
24-08-2003, 01:50
z tego co sie orientuje zgode z Wisła zerwala Legia przez pewien incydent w Krakowie-raczej nikt nie chcial trzymac tej zgody.

O zgodzie z Wisłą słyszałem, ale o zgodzie z Ruchem? Nigdy. Ze Śląskiem to tak, była, ale z Ruchem?

rkwa
24-08-2003, 02:39
Ktos wspomnial o tym w temacie o zgadach,ale niestety tylko wspomnial-sam bym sie z checia dowiedzial czegos wiecej na ten temat-popytam starszych znajomych moze ktos cos bedzie wiedzial-pozdro.

Harcerz
24-08-2003, 02:44
z tego co sie orientuje zgode z Wisła zerwala Legia przez pewien incydent w Krakowie-raczej nikt nie chcial trzymac tej zgody.

O zgodzie z Wisłą słyszałem, ale o zgodzie z Ruchem? Nigdy. Ze Śląskiem to tak, była, ale z Ruchem?

Z Wisla zgoda byla w drugiej polowie lat siedemdziesiatych z tego co pamietam, jak byl "Pociag Grozy" do Krakowa to bylo OK bo jako nieliczny dojechalem na mecz , ale ktory to byl rok to nie pamietam,wiem ze pozniej jak wszedl film "San Babilla godz 20 "to juz byla kosa bo jak szlismy ze stadionu na dworzec to tak jak na tym filmie trzymalismy sie pod rece i maszerowalismy z przytupem.

rkwa
24-08-2003, 03:03

Z Wisła zgoda byla w drugiej polowie lat siedemdziesiatych z tego co pamietam, jak byl "Pociag Grozy" do Krakowa to bylo OK bo jako nieliczny dojechalem na mecz , ale ktory to byl rok to nie pamietam,wiem ze pozniej jak wszedl film "San Babilla godz 20 "to juz byla kosa bo jak szlismy ze stadionu na dworzec to tak jak na tym filmie trzymalismy sie pod rece i maszerowalismy z przytupem.

jak mozesz to bys cos o tej zgodzie z Ruchem napisal-tylko to juz w temacie 'zgody...' bo rozmywamy.

ps.za 13 godzin meczyk:)
pozdro.

*PRZEMO*
24-08-2003, 07:58
hmm.. meczyk juz dzis!!! :cf0:
ciekawe czy bedzie mozna dojechac na mecz w miare bezpiecznie ;)
poniewazto stawiam pod wielkim znakiem zapytania... :hmm:

Wasil
24-08-2003, 09:09
hmm.. meczyk juz dzis!!! :cf0:
ciekawe czy bedzie mozna dojechac na mecz w miare bezpiecznie ;)
poniewazto stawiam pod wielkim znakiem zapytania... :hmm:

Co przez to rozumiesz ?

kamyk
24-08-2003, 09:47
ten ps na parwde jest poronional gazeta boze jak sie widzi takie zdiecja to az w czlowieku cos sciska ze moga takie numery gazety robic oni naparwde nas kochaja bez Legii nie mieli by co pisac a tak to pisza no stop same bzdury i wymyslaja co im przyjdzie do glowy! a co do meczu to juz pannowie nie dlugo derby miejmy nadzieje ze zwycienskie beda!

brevery
24-08-2003, 09:49
Przemo a czemu pod wielkim znakiem zapytania?Co Ci sie moze stac jak z Bielan jedziesz?To Polonisci maja sie bac a nie Ty... '8
Ps.A pozatym to Derby.Smaczek trzeba poczuc nie? :) Do zobaczenia o19 Pzdr Brevery

*PRZEMO*
24-08-2003, 12:32
no wlasnie nie wiem troszke sie obawaiam poniewaz moj kochany autobus to przez muranow jedzie. wiec sie zastanawiam czy bede podrozowal z czarnymi... ;)
ale chyba nie mam czego.. bo przeciez maja przemarsz..a tymczasem do zobaczeniu na meczu!!
pijak trzymaj miejsce dla mnie bo sie obraze ;)

Endrju
24-08-2003, 12:37
Na osiedlach w pobliżu Naszego Stadionu rozwieszono komunikaty aby schować samochody w bezpiecznych miejscach i między 17.00 a 21.00 nie wychodzić z domu .. :fu: :fu: :fu: Sorry my jesteśmy kibicami czy bandytami 8-

Wasil
24-08-2003, 13:04
Na osiedlach w pobliżu Naszego Stadionu rozwieszono komunikaty aby schować samochody w bezpiecznych miejscach i między 17.00 a 21.00 nie wychodzić z domu .. :fu: :fu: :fu: Sorry my jesteśmy kibicami czy bandytami 8-
No właśnie niektórzy muszą to zrozumieć. Niestety media nas kreaują jako tych drugich. Jakiś dym odrazu "trąbią" o tym , jakaś choreografia to nigdzie nie wspomną.

Grochów
24-08-2003, 14:14
Niech pierdolna godzine policyjną ,bo gra Legia...:/

Aureliusz
24-08-2003, 14:18
Tak, albo jeszcze niech wezmą antyterrorystów i oddział saperski. :>

Cipciuś
24-08-2003, 14:20
Tak, albo jeszcze niech wezmą antyterrorystów i oddział saperski. :>

Lepiej nie podpowiadajcie.... ;)

*PRZEMO*
24-08-2003, 15:18
anty-terrorka bedzie napewno. ;) chlopaki lubia tak czasem wparowac i ponapierdalac pare osob (widzew - legia) ;)

Sergii
24-08-2003, 15:35
Pamiętacie jazdy z Policja po meczu Pucharu Ligi z Polonią ? ( wyciąganie ludzi z autobusu itd ) Mam nadzieję że to się nie powtórzy

Bonhart
24-08-2003, 15:54
Pamiętacie jazdy z Policja po meczu Pucharu Ligi z Polonią ? ( wyciąganie ludzi z autobusu itd ) Mam nadzieję że to się nie powtórzy

Dlatego nie jade autobusem '8
Poza tym nadciagaja chmury i nie wiem czy nie bedzie powtorki pogodowej z Legia - Wisla albo Polska - Bulgaria.
Choc pamietam ze dobra ulewa powoduje wiecej decybeli na stadionie '8
Dajmy z siebie wszystko! :cf0: Do uslyszenia po me3u.

Tomi
24-08-2003, 18:39
Zajebiście ***** :zly: ....... derby a ja w domu :zly: :zly: :zly: , przez zajebany mecz w klubie kótry miałem o 17 w Piasecznie i w którym na dodatek nie zagrałem ani minuty a do tego dostalismy 1:3 :fu: żebym widział że tak będzie to bym se na derby poszedł, mimo że pogoda niezbyt ciekawa....

yusta
24-08-2003, 19:22
Zajebiście *cenzura* :zly: ....... derby a ja w domu :zly: :zly: :zly: , przez zajebany mecz w klubie kótry miałem o 17 w Piasecznie i w którym na dodatek nie zagrałem ani minuty a do tego dostalismy 1:3 :fu: żebym widział że tak będzie to bym se na derby poszedł, mimo że pogoda niezbyt ciekawa....

Nie martw się Tomi, nie tylko Ty masz pecha :/

dyha
24-08-2003, 19:29
Zajebiście *cenzura* :zly: ....... derby a ja w domu :zly: :zly: :zly: , przez zajebany mecz w klubie kótry miałem o 17 w Piasecznie i w którym na dodatek nie zagrałem ani minuty a do tego dostalismy 1:3 :fu: żebym widział że tak będzie to bym se na derby poszedł, mimo że pogoda niezbyt ciekawa....

właśnie :/

Skanda(L)
24-08-2003, 19:49

właśnie :/

wlasnie wlasnie
ale na Lecha juz bede :+:

yusta
24-08-2003, 20:34
Jak poinformował program pierwszy Polskiego Radia podczas dzisiejszego meczu derbowego zasiadający na trybunie krytej poloniści obrzucali kamieniami Lożę Honorową. Z powodu głupoty kibiców "Czarnych Koszul" ucierpiał utytułowany bokser, sympatyk Legii Krzysztof Kosedowski. Autor: Jacek Filipiuk

Tak to jest jak się bydło na salony wpuści. :zly:

TSpajac może się wypowiesz, qlturalny ludku?

MaxxxiM
24-08-2003, 20:43
Jak poinformował program pierwszy Polskiego Radia podczas dzisiejszego meczu derbowego zasiadający na trybunie krytej poloniści obrzucali kamieniami Lożę Honorową. Z powodu głupoty kibiców "Czarnych Koszul" ucierpiał utytułowany bokser, sympatyk Legii Krzysztof Kosedowski. Autor: Jacek Filipiuk

no to teraz juz TSgwiazdor, czowiek ktory jako jedyny wie jak wychowywac dzieci, teraz juz wie, dlaczego wywieszono ogloszenia na klatkach.
a tak swoja droga, to ci ktorzy rzucali meili szczescie ze sie Kosedowski do nich nie dobral.
jescze do tego ta flaga z Bin Ladenem. mniej niz zero.

kamyk
24-08-2003, 21:08
mi sie derby ze strony kibicowskiej podobaly niestety srednio! doping mogl byc lepszy nie wypowiem sie ale w canalu bylo slaba nas slychac mam nadzieje ze ci co na meczu byli to opisza jak byl naparwde! ale jak Legia strzelila bramke to bylo cos!!! a ladnie tez zrobilsmy te racowsko na okolo! a i ta flage kibicu poloni gdzie jestescie! hehe dobre:) teraz mecz sezonu z lechem!

Aureliusz
24-08-2003, 21:08
No ja właśnie wróciłem. Było zajebiście, mimo, że zmokłem jak ****, a miałem koszulkę z krótkim rękawem i krótkie spodenki. :fu: U nas głośno, bezdomnych mało, do tego ulewa. Co to za derby? Ale warto było!!!

Ja ko-cham Legię, la la la la la la

Keleborn
24-08-2003, 21:19
Ta flaga - Kibicu Polonii gdzie jesteś... Po prostu rewelacja :+: :+:

Bonhart
24-08-2003, 21:19
Wykrakalem z tym deszczem. Na szczescie przeszlo w 1 polowie.
kamyk: doping nie byl jakis rewelacyjny. Ja dawalem z siebie wszystko, ale slabo slychac bylo mlyn, no i ten Rozyk z megafonem :help: Jego to juz w ogole nie slyszalem. Btw. wreszcie jest porzadny beben, jeszcze ze dwa takie i moze wreszcie cala Zyleta zaspiewa rowno i to samo.

Wasil
24-08-2003, 21:24
Ten deszcz byłby tragedię gdyby cały mecz padał ,na szczęście przestał padać. Doping był moim zdaniem dobry przynajmiej tam gdzie byłem (skrajna część "I" ). Po czemu sie lekko sszkokowałem jak zobaczyłem podstawione autobusy.

arczi
24-08-2003, 21:27
...Btw. wreszcie jest porzadny beben, jeszcze ze dwa takie i moze wreszcie cala Zyleta zaspiewa rowno i to samo.

Niby lubię bęben/ny ale pod warunkiem że ktoś dobrze w niego wali. A ci panowie walili :* . Bez ładu i bez rytmu. A w dodatku walili w rytm tego co im się w danej chwili podobało a nie tego co było akurat śpiewane (choć nie zawsze ofkorz) :>

Aureliusz
24-08-2003, 21:30
A gdzi ona wisiała, bo chyba ją przeoczyłem.
Mnie się także podobał transparent: "Bez honoru, bez kibiców, bez boiska.
Dzisiaj szmato w łaskę przyszłaś!!!"

Bonhart
24-08-2003, 21:35
...Btw. wreszcie jest porzadny beben, jeszcze ze dwa takie i moze wreszcie cala Zyleta zaspiewa rowno i to samo.

Niby lubię bęben/ny ale pod warunkiem że ktoś dobrze w niego wali. A ci panowie walili :* . Bez ładu i bez rytmu. A w dodatku walili w rytm tego co im się w danej chwili podobało a nie tego co było akurat śpiewane (choć nie zawsze ofkorz) :>

Fakt ze gosciu walil troche bez ladu i skladu, ale jesli postawi sie trzech odpowiedzialnych (i nieco umuzykalnionych) ludzi przy trzech bebnach to moze wreszcie przyniesie to efekt w postaci rownego spiewu na ZYlecie. Zobacz co sie dzieje na krytej jak przyszla orkiestra. Moze nie ma tam zbyt glosnego spiewu ale wszystko sie poukladalo. A na otwartej? :hmm:
Nie to zebym wybrzydzal, ale wydaje mi sie ze z takim potencjalem daloby sie wyciagnac jeszcze wiecej "pałeru". Niestety nasi kibice nie sluchaja siebie nawzajem i dlatego doping czesto jest rwany i nie wychodzi tak jakby mogl wyjsc.

Raffi
24-08-2003, 21:37

Hehe... była największa '8

Lolek
24-08-2003, 21:37
Na razie krotko i na goraco. Widzialem juz wiele przejewow skurwienia na polskich stadionow. Transparentu ponizajacego ZMARLA legende polskiego futbolu - nigdy. Za to serdeczny **** w dupe calemu towarzystwo spod znaku KSP.

Bonhart
24-08-2003, 21:42
Na razie krotko i na goraco. Widzialem juz wiele przejewow skurwienia na polskich stadionow. Transparentu ponizajacego ZMARLA legende polskiego futbolu - nigdy. Za to serdeczny ch** w dupe calemu towarzystwo spod znaku KSP.

Popieram. Autora nalezaloby :box: :box: :box: :box: :box: :box: :box: :box:
a potem :box: :box: :box: :box: :box: :box: :box: :box:

No coz... po prostu elita w czarnych koszulach.

Sharn
24-08-2003, 21:44
Na razie krotko i na goraco. Widzialem juz wiele przejewow skurwienia na polskich stadionow. Transparentu ponizajacego ZMARLA legende polskiego futbolu - nigdy. Za to serdeczny ch** w dupe calemu towarzystwo spod znaku KSP.

Myślę że wystawili sobie sami opinię - lepiej nie mogli... :*

brevery
24-08-2003, 21:44
No ja tez juz siedze sobie z herbatka w domu.Za obrazenia Kazia 1 dla Polonistów,ale sektorówka ze słowami "Bez honoru" dobrze oddała to zachowanie.Jak dlamnie doping dobry ale...niestety,uwazam, ze mamy swoje piesni i na Polonie nie trzeba było tak jechac.Wystarczyło Ich zagłuszyc.Tak mi sie wydaje.Nareszcie wrocili do podstawiania autobanow specjalnych.Czasem kurwicy dostawałem czekając na te 520 czy 182. Mecz w wykonaniu naszych kopaczy to nienajlepszy ale 3 pkt ciesza i mam nadzeje, ze podobnie bedzie w piatek! A wiec do zobaczenia 29.08! Pzdr Brevery

yusta
24-08-2003, 21:45

A czego spodziewałeś się po gnojkach wielbiących Bin Ladena? To jest ich tok rozumowania. Zrobimy z siebie ku.rwy ale zaistniejemy.

Foxx
24-08-2003, 21:56
:no: :jebsie: :wielkafl:

brevery
24-08-2003, 22:03
Yusta...nie denerwuj sie tak:)Chłopki byli wkurwieni po niestrzelonym karnym to musieli jakos odreagować:D
Pzdr

Afgan
24-08-2003, 22:12
za tego Kazika serdeczne HWWD :box:

Kempes
24-08-2003, 22:13
Cholera zachwalacie ''mini sektorówke'' a ja jej cholera nie widzialem bo bylem pod nią ktoś ma fote ? :rotfl:

MaxyM
24-08-2003, 22:17
TStarski co teraz powiesz?
Całe twoje spekulacje, domysły i przekonania prysły niczym mydlana bańka...

KSP, kończ waść wstydu oszczędź Warszawie.

ange(L)
24-08-2003, 22:19
wszystko zostalo wlasciwie powiedziane i trudno cos sensownego dodac...napisze tylko:szkoda,ze nie pojechalismy 'hitem' przez caly mecz "Ja kocham Legie lalalalala..." to byloby COS!!Bo tak to brudasow bylo pare razy slychac...Mam nadzieje,ze doczekam sie kiedys takiego meczu kiedy ta piosenka bedzie spiewana non-stop przez 90 minut bo jest rewelacyjna

emde
24-08-2003, 22:19
Z tej sektorowki to mam jeszcze farbe na glowie (troche sie kruszyla jak wszyscy nia szarpali). Czasy Różyka kierujacego dopingiem chyba juz minely, za duzo niepotrzebnego jechania na ksp. No i ten beben ktory bardziej przeszkadzal niz pomagal.

yusta
24-08-2003, 22:22
TStarski co teraz powiesz?
Całe twoje spekulacje, domysły i przekonania prysły niczym mydlana bańka...

KSP, kończ waść wstydu oszczędź Warszawie.

TSpajac już nic nie powie, szczególnie że wszędzie w necie są informacje o incydentach ze strony fanów KSP. A jak powie to szykuj Maksiu żółtą kartkę dla mnie '8

Endrju
Ja byłem pierwszy raz na Żylecie niestety nei miałem za dobrej miejscówki siedziałem na sektorze najbliższym ul. Łazienkowskiej jak dla mnie doping średni za dużo jazdy na ksp a ten trans "Bez honoru ..." zajebisty nei wiem czy nie lepszy od "VII:Nie Kradnij..." trzeba jeszcze do tego dodać fajna okazjonalną sektorówke (?) i niezłą łaczoną prezentacje z sektorówek i rac (ile ich było ktoś wie?) ogólnie moje wrażenia z pierwszego meczu na Żylecie ekstra

PS. zapomniałbym o latających parasolkach :> z mojego sektora poleciały 2 w kierunku sędziego liniowego ale nic w niego nie trafiło(jaka szkoda ;) )

Sharn
Z tej sektorowki to mam jeszcze farbe na glowie (troche sie kruszyla jak wszyscy nia szarpali). Czasy Różyka kierujacego dopingiem chyba juz minely, za duzo niepotrzebnego jechania na ksp. No i ten beben ktory bardziej przeszkadzal niz pomagal.

No niestety, przez załamanie pogody nie mogło być inaczej. Było podejrzenie, że z farbą będą jazdy. 8o

*PRZEMO*
24-08-2003, 22:24
Ja wrocilem z zachrypnietym gardlem dawalem z siebie prawie wwszystko ;) doping na dobrym poziomie procz tego ze zaduzo jazdy na ksp chociarz po tym co wyprawialy one przechodzi ludzkie pojecie kamieniami? pojebalo ich...

autobusy podstawione normalnie rewelka bomba luxus i prosze czesciej :D

pijak.. robie z toba nastepnym razem konfetti.. a co do drukowania tych kartek moge sie przylaczyc i ksero zalatwie za free..

pijak
24-08-2003, 22:30
Ja wrocilem z zachrypnietym gardlem dawalem z siebie prawie wwszystko ;) doping na dobrym poziomie procz tego ze zaduzo jazdy na ksp chociarz po tym co wyprawialy one przechodzi ludzkie pojecie kamieniami? pojebalo ich...

autobusy podstawione normalnie rewelka bomba luxus i prosze czesciej :D

pijak.. robie z toba nastepnym razem konfetti.. a co do drukowania tych kartek moge sie przylaczyc i ksero zalatwie za free..

konfetti - zapraszam - :) co do karteczek to byla okazjonalna akcja na Polonie...ale i tak chyba za dużo osób jej ni widziało:) miały nakład 15 sztuk :rotfl: nikt nie napisał o Rożyku i jego gwizdku :) a moim zdaniem jest to pomysł trafiony, wiecej osób do kierowania dopingiem, i jest kozak, piękna euforia nie nawiści-furii-pasjii-radości po paradzie Boruca...ech "chce sie żyć..."

p.s. czy mi sie wydawalo, czy potem dopingiem kierowal Alchim...?[/list]

Lolek
24-08-2003, 22:36
p.s. czy mi sie wydawalo, czy potem dopingiem kierowal Alchim...?

Chyba tylko na końcu, bo Rózyk zapomniał zapodać "Wierzby". Bez tego kawałka derby byłyby nieważne! ;)

Lolek
24-08-2003, 22:45
Jest juz zdjęcie:

http://www.polonia.warszawa.pl/fotki/2003.2004/2003.08.24pol-leg/imagepages/57.html

Brak słów. Inaczej - słowa są, ale i tam nie przejdą.

_Bart
24-08-2003, 22:49
jak dla mnie wreszcie doping na żylecie DOBRY

na gnieżdzie wreszcie ktos odpowiedni, choc to nie to samo co M. :(

dużo bluzgów na Polonie ale to normalne

pogoda chujowa ale mobilizowała

Polonie słyszałem RAZ

Jeszcze raz powiem ze wreszcie było głosno na Żylecie :+:

yusta
24-08-2003, 22:52
Jest juz zdjęcie:

http://www.Polonia.warszawa.pl/fotki/2003.2004/2003.08.24pol-leg/imagepages/57.html

Brak słów. Inaczej - słowa są, ale i tam nie przejdą.

A ja gardzę tymi smieciami, którzy to wywiesili :zly:

Adis
24-08-2003, 22:56
...

Dorsz
24-08-2003, 23:00
„Elita” Warszawy się dziś popisała, nie ma co.

Banda ignorantów i zakompleksionych pajaców, ale jeszcze trochę i zostanie ich garstka.
Polonia idzie do drugiej ligi i nic jej nie uratuje. Całe szczęście bo takich debili jak oni to szukać ze świeczką trzeba.

Zresztą olać pajaców, nie ma ich przecież w Warszawie.

Swierzy
24-08-2003, 23:05

Jak to bydlo nie umie sie zachowac to niech wraca na ten swoj zalosny stadion pod baldachimem. :zly:
"Uwaga na latajace parasolki" :rotfl:

ange(L)
24-08-2003, 23:06
fajnie,ze projekt mojej vlepki sie na cos przydal:) jestem mile zaskoczony ;)

http://www.legiafans.net/vlepy_pliki/image051.jpg

http://www.legialive.pl/photos4/04polonia1_f41.jpg

pijak
24-08-2003, 23:07
***** mać!!! ktoś napisal w kom. omeczowych na LL że straciliśmy flagę MURANÓW...po **** szyją flagi ludzie nie odpowiedzialni, bądz też nie bedący w satnie ich bronić!!! przecież to wielki przypał...

ange(L)
24-08-2003, 23:09
*cenzura* mać!!! ktoś napisal w kom. omeczowych na LL że straciliśmy flagę MURANÓW...po ch** szyją flagi ludzie nie odpowiedzialni, bądz też nie bedący w satnie ich bronić!!! przecież to wielki przypał...

Cipcius Yakuza i inni jak to bylo?prosimy o komentarz...

emde
24-08-2003, 23:11
*cenzura* mać!!! ktoś napisal w kom. omeczowych na LL że straciliśmy flagę MURANÓW...po ch** szyją flagi ludzie nie odpowiedzialni, bądz też nie bedący w satnie ich bronić!!! przecież to wielki przypał...

hmm, sa przeciez 2 flagi muranowa, wiec niewiadomo o ktora chodzi

Adiq
24-08-2003, 23:14

Skoro to flaga "Muranów", a nie "MLF" to ich to raczej nie dotyczy. Komentarze na LL można pisać jakie się chcę. Ja osobiście wątpie w ten news...

Adis
24-08-2003, 23:16
...

pijak
24-08-2003, 23:17
ok, ja nawet jak to nie prawda, to sporo nowych flag powstaje, a potem sie okazuje ze wraca z nimi 2-3 osoby niie bedace w stanie jej obronic w razie wypadku... vide radosc...

Dorsz
24-08-2003, 23:18
Nowolipki, pod delikatesami? Delikatesów na Nowolipkach nie ma.

Podobno „Powiśle” Polonii zabrane.

Cipciuś
24-08-2003, 23:24
1) Na nowolipkach napewno sa jakies delikatesy :P
2)MLF niestety niezawisla :zly:
3)CO do flagi Muranów to moze w najblizszych dniach uda mi sie cos dowiedzice wiecej to dam znac - ale nie zdziwilbym sie gdyby .... 8o
4)Pijaka prosze o nieunoszenie sie jesli po pierwsze (tak mi sie zdaje) nie zna tych ludzi a po drugie nie ma pewnosci do do zetelnosci tego komentarza - w koncu aj tez moge se napisac ze "ukradlem WKW po czym ucieklem na rowerze" a nie trza w to wierzyc :P wiec poczekajmy...

pijak
24-08-2003, 23:30
1) Na nowolipkach napewno sa jakies delikatesy :P
2)MLF niestety niezawisla :zly:
3)CO do flagi Muranów to moze w najblizszych dniach uda mi sie cos dowiedzice wiecej to dam znac - ale nie zdziwilbym sie gdyby .... 8o
4)Pijaka prosze o nieunoszenie sie jesli po pierwsze (tak mi sie zdaje) nie zna tych ludzi a po drugie nie ma pewnosci do do zetelnosci tego komentarza - w koncu aj tez moge se napisac ze "ukradlem WKW po czym ucieklem na rowerze" a nie trza w to wierzyc :P wiec poczekajmy...

moje sprostowanie jest o godz. 12.17 w tym temacie-mój post, unioslem sie?? czekam na info jakby co...pzdr

Aureliusz
24-08-2003, 23:35

Hehe... była największa '8

Ale chyba niewielu mogło widzieć co na niej było. Flagę oczywiście widzialem, ale treści już nie. No i zgadzam się, była zajebista.

A co do jechania na polonię, to też uważam, że za dużo było, zwłaszcza w czasie meczu. Ja rozumiem przed, po, lub w czasie przerwy, alew czasie meczu. Nie mniej spodobała mi sie jedna piosenka, której chyba jeszcze nie słyszałem na naszym stadionie:
"Warszawa da się lubić
Warszawa da się lubić
Tutaj Legia jest potęgą
A polonia k...ą jedną"
Jest przezajebista, nie :+:

Raffi
24-08-2003, 23:36
Dlatego też nie komentujmy tego domniemanego "wydarzenia" z flagą dopóki nie zostanie ono jakoś potwierdzone

Mazi
24-08-2003, 23:36
Nienawidzę takich plotek ... :zly:

Podobnie było z "DiS" po meczu z Widzewem ,ze uszkodzona ...
Z "WKW" też swego czasu były jakieś plotki ,ze coś tam ...
Z "Radością" plotka się niestety potwierdziała... oby tym razem było inaczej :/ .

brr :zly:

Lolek
24-08-2003, 23:40
Flaga Muranów jest w domu i wlasnie sie suszy. Info pochodzi od jednego wlascicieli flagi, wiec to chyba byla plotka.

Cipciuś
24-08-2003, 23:40
Dzieki za szybkie sprostowanie ;)

Lolek
24-08-2003, 23:44
Nie traktujcie tego jako sprostowania, ale jako informacje. Ja sie uspokoje dopiero jak ja zobacze.

Ems, dzieki za szybka interwencje. ;)

ems
25-08-2003, 00:10
dzwonilem do wlasciciela flagi - jego wersja brzmi "fana sie suszy w domku"

Raffi
25-08-2003, 00:41
Jak to bydlo nie umie sie zachowac to niech wraca na ten swoj zalosny stadion pod baldachimem. :zly:

Niedługo wrócą, bo zaczynają w końcu budowę oświetlenia od tego tygodnia.

Szkoda wprawdzie pieniędzy na to, ale jak pomyślę, że mieliby się tu gnieździć całą rundę (albo jeszcze co gorszego), to - po dzisiejszym meczu - jakoś mniej mi żal

ems
25-08-2003, 00:46
zalosne kurwy, niech wypierdalaja

obrazic pamiec Kazika...

PONIZEJ POZIOMU

BEZ HONORU !

BEZ BOISKA !

DZISIAJ KURWO W ŁASKĘ PRZYSZŁAŚ!

rkwa
25-08-2003, 02:09
zalosne *cenzura*, niech wypierdalaja

obrazic pamiec Kazika...

PONIZEJ POZIOMU

BEZ HONORU !

BEZ BOISKA !

DZISIAJ *cenzura* W ŁASKĘ PRZYSZŁAŚ!

swiete slowa

zero szacunku dla jebanych skurwysynow.

Grochów
25-08-2003, 02:43
Teraz to już ZERO szacunku dla tych KUREW!!!Za Kazia!!!
Bez honoru ,bez boiska dzisiaj k u r w o w łaske przyszłaś!!!!!!!!!
Ps.Pozdro dla chłopaków z Żywca--KOSZARAWA ! ! !

MaxyM
25-08-2003, 03:31
Panowie!

Mnie też nosi...

MaxyM
25-08-2003, 03:43
Spokojne, warszawskie derby

Derby Warszawy na stadionie przy Łazienkowskiej wywołały ogromne zainteresowanie. Legioniści wypełnili po brzegi trybunę odkrytą. W sektorach pod dachem zasiadło kilkuset fanów "Czarnych koszul".

Przed stadionem kłębiły się tłumy policjantów. Hełmy, kamizelki ochronne, pałki oraz strzelby na gumowe kule skutecznie odstraszały. Z ruchu została wyłączona cała ulica Łazienkowska. Gdy legioniści siedzieli już na trybunach, kibice Polonii zostali wprowadzeni na stadion przez gęste sito ochroniarzy.

Płot po przeciwległej stronie trybuny honorowej tonął w czerwono-biało-zielonych barwach. Legioniści wywiesili wielki transparent: "Bez honoru, bez kibiców, bez boiska, dzisiaj szmato w łaskę przyszłaś" - nawiązujący do tego, że Polonia nie może grać na własnym stadionie. Rozszyfrowano także skrót KSP" Kabaret Starszych Panów. Później pojawił się ogromny napis: "Kibicu Polonii, gdzie jesteś". Towarzyszyły mu okrzyki: "kloszardzi, bezdomni!!!". Przez cały mecz kibice obu drużyn wznosili wrogie okrzyki i wulgarnie przeklinali.

Gdy w 37. minucie Marek Jóźwiak został ukarany czerwoną kartką, w sektorze zajmowanym przez Polonię podniosła się wrzawa. Po niewykorzystanym rzucie karnym sytuacja diametralnie się zmieniła. Poloniści ucichli, a legioniści zaczęli skandować nazwisko Artura Boruca i przy okazji pokazywać rywalom gest Kozakiewicza.

Tuż po przerwie szalikowcy Polonii rozpalili race i wśród dymu zaczęli rzucać w stronę loży honorowej kamieniami i szkłem. Dopiero zdecydowana interwencja ochroniarzy zażegnała rozruchy. Niestety, ugodzony kamieniem został były bokser Krzysztof Kosedowski. Musiał skorzystać z interwencji lekarza, który opatrzył mu rozciętą skórę na głowie.

Data: 2003-08-25

Dobrze, że napisali o tej hołocie...

rkwa
25-08-2003, 03:45
chcesz MaxyM to mi daj zoltko czy cos - nie interesuje mnie to - dzis stracilem resztki szacunku do tych szmat i mowie to glosno - jebac polonie

pozdro i zdrowki.

MaxyM
25-08-2003, 03:49
Ludzie, a co wy jeszcze nie śpicie?

Przed meczem z sektora zajmowanego przez kibiców Polonii w kierunku trybuny honorowej poleciała butelka. Na szczęście nikt nie został nią trafiony. Incydent ten powtórzył się na początku drugiej części gry. Wówczas oprócz butelki do loży honorowej został rzucony także kamień, który ugodził znanego boksera, olimpijczyka Krzysztofa Kosedowskiego. W obawie przed podobnymi incydentami opuściła swe miejsca grupa zaproszonych gości, m.in. Andrzej Zarajczyk, prezes firmy Pol-mot Holding, która jest głównym udziałowcem Legii.

Widać, że zaczeli brać przykład od swych kolegów z Krakowa... :/

Wasil
25-08-2003, 06:22
Ja sie właśnie obudziłem i wiecie co wam powiem poloniści są zakłamanbi i śmieszni. W meczu w którym obrażają najwiekszego piłkarza w dziejach Legii ,śpiewają też "Bez kompleksów" .

*PRZEMO*
25-08-2003, 07:59
ehh szkoda gadac na takich palantow. przechodzi to wszelkie pojecie.. na Kazika? pojebalo ich... i to rowno.. kamieniami.. ehhh " BEz honoeu bez boiska.."

a swoja droga to Rozyk z gwizdkiem np. fajny ppomysl..

brevery
25-08-2003, 08:09
http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=761 zwroccie uwage na wypowiedz niejakiego PLASTIKA na dole stronki.Bez komentarza.

MaxxxiM
25-08-2003, 08:37
żenua. po prostu żenada godna kolesi ze sztachetami pod remiza. wypowiedzi na ich forum nie ma co komentowac. to tez z reszta pokazuje kto tylko mowi o kulturze i honorze.
natomiast ta flaga, to jest sprawa dla WD PZPN. i za to - (nie wiem teraz jak o nich pisac zeby nie znizac sie do ich poziomu i nie lamac regulaminu) nalezy sie im pogarda w calej Polsce, bo obrazili nie tylko wybitnego Legioniste, ale tez (a moze przede wszystkim) wybitnego Reprezentanta Polski. i do tego człowieka, ktory nie zyje. w koncu jednak (szkoda ze takim kosztem) upadly wszystkie mity o honorowych polonistach. nie macie ani honoru, ani godnosci. po prostu nie istniejecie.
Kosedowski powinien skierowac sprawe do prokuratury i przy okazji WD PZPN doje :* im taka kare, zeby na przyszlosc mieli nauczke.

brevery
25-08-2003, 08:47
Strasznie Pan się cieszył... Zdjął koszulkę, szalał pod trybuną otwartą.

- A tak. Rzadko się strzelam gole,niech kibice wiedzą, że cieszyć umiem. To mój, licząc także europejskie puchary, dopiero piąty gol w Legii. Ale najbardziej szczególny. W poniedziałek mam urodziny, w niedzielę miała je moja narzeczona. I tego gola dedykuję właśnie jej. A chłopakom postawię w poniedziałek po piwie.

- Co Pan powie o kibicach?

- Dużo przeklinali, ale ci z Legii przynajmniej byli widoczni. Dziś trybuna kryta wyglądała bardzo dziwnie. Nie tak, jak powinna. Nie wiem, po co to wszystko było? Ale przynajmniej cała Polska przekonała się, ilu fanów ma zespół z Konwiktorskiej.

Vuko nie owijał w bawełne :)

pijak
25-08-2003, 09:14
srasznie mnie wqrwialo, jak moj brac CIOTAczny jebal że kibice legii to a tamto, teraz jak z nim sie spotkam i coś powie że Polonia jest qltura, to go tak zjebie że szok, nie rozumiem jak tak można!!! "pogarda"... :box:

CHWDinvalid session

Coglin
25-08-2003, 09:32
...

:fu: cokolwiek mi sie pojebalo... :rotfl:

Adams_
25-08-2003, 09:34
Coglin obronca pasiakow :hmm:

MaxxxiM
25-08-2003, 09:41
...

MaxyM moze sobie przypomnisz o swoich kolegach... :/

czyzby zgoda Wisly z Cracovia??? '8

Wasil
25-08-2003, 09:48
...

MaxyM moze sobie przypomnisz o swoich kolegach... :/

czyzby zgoda Wisly z Cracovia??? '8

Wcale bym się nie zdziwił :>

Afgan
25-08-2003, 10:19
"Spotkanie przy Łazienkowsjiej oglądało 5 tyś. widzów.Większość stanowili kibice "czarnych koszul", gdyż to polonia formalnie była gospodażem meczu."

cytat z Metopolu :buhaha: :buhaha: :buhaha:

ems
25-08-2003, 10:25
pomyslec, ze tam jest oficjalna strona naszego klubu...

:*

Q_(L)
25-08-2003, 10:42
Sprawa dla mnie najważniejsza:

"Serdeczny" **** W DUPĘ wykonawcy transparentu o Deynie !!!

Zero qrwa szacunku dla polonii !!!

Bez honoru, bez kibiców, bez boiska... !!!

I niech którykolwiek brudas powie/napisze coś o szacunku i tradycji. :box:

MaxxxiM
25-08-2003, 10:57
"Spotkanie przy Łazienkowsjiej oglądało 5 tyś. widzów.Większość stanowili kibice "czarnych koszul", gdyż to Polonia formalnie była gospodażem meczu."

cytat z Metopolu :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Polonia byla gospodarzem meczu i dlatego wiekszosc kibicow to kibice (jesli w ogole mozna ich tak nazwac) Polonii??!! to taki automat, ze kiedy wchodzis na stadion gospodarza i jestes kibicem gosci, to keidy gospodarzom brakuje kibicow to ty jako kibic gosci stajesz sie automatycznie kibicem gospodarzy, celem wyrowania statystyk?
nic juz nie rozumiem, ale ktos jest zdrowo jeb :*

ps. czy Szanowni Admini mogliby w zwiazku z zaistnial wczoraj sytuacja wprowadzic nowy zapis do regulaminu odnosnie Polonii. bo chyba nie nalezy im sie szacunek.

PRASKI
25-08-2003, 11:28
Sprawa dla mnie najważniejsza:

"Serdeczny" ch** W DUPĘ wykonawcy transparentu o Deynie !!!

Zero qrwa szacunku dla polonii !!!

Bez honoru, bez kibiców, bez boiska... !!!

I niech którykolwiek brudas powie/napisze coś o szacunku i tradycji. :box:

... od razu BAN :>

a co do meczu to za dużo było bluzgów poza tym OK

PS. Łuki powinny być zapełnione przez legionistów a tak ...

CHWDp ole !!!!!!

Ostry
25-08-2003, 11:47
Jeżeli chodzi o doping to był przyzwoity,aczkolwiek niektórzy za bardzo bluzgali na Polonię.Ja siedziałem na górze L,stamtąd słabo było słychać ten megafon Różyka. Transparenty były bardzo ciekawe 8) Racowisko wyszło nam bardzo fajnie,trochę cieplej się zrobiło na moment :)

A co do Polonii i transparentu obrażającego Kakę,to straciłem do nich resztki szacunku :box: Pokazali kim naprawdę są.

Lolek
25-08-2003, 11:48
Dobra, było na szybko, teraz trochę więcej. Dla mnie to było kolejne okaleczone derby. Garstka dyktowała warunki, a jak pomyślę ile miejsca się zmarnowało...

To były moje ...naste derby. Mam szczerą nadzieję, że przedostatnie. Polonii przez te 10 lat udało się awansowac z klubu wyśmiewanego i pogardzanego, do powszechnie znienawidzonego. Paradoksalnie - przy niższej wartości kibicowskiej całej "ekipy" w porównaniu do poprzedników... Dla mnie polityla kibiców KSP jest jasna i czytelna. Za wszelką cenę chcą przenieść do Warszawy klimaty z miasta Łodzi, a i myślę że nie pogardzają Krakowem. Zwłaszcza, że "sukces" ich ziomali musi ostro działać na wyobraźnię.

Z naszej strony za dużo bluzgów, doping lepszy w drugiej połowie. Szał radości po bramce. W takich momentach człowiek wie, dlaczego został kibicem :) Polonia - IMO bardzo słaby doping. Widziałem, że w końcówce usiedli na dupie. Małym szokiem była dla mnie fana "Powiśle". Można i tak. Generalnie - derby się odbyły, szykujmy się do prawdziewego kibicowskiego święta.

Raffi
25-08-2003, 12:39
Dzisiejszy "Uśmiech Numeru" : (za ŻW i LegiaLive)

Eugeniusz Kolator, wiceprezes PZPN jest zadowolony z derbów stolicy. Według niego mecz był emocjonujący, a byłby jeszcze ciekawszy, gdyby Gołaszewski wykorzystał rzut karny. Kolator uważa, że atmosfera na trybunach nie była najgorsza. "Zdarzały się znacznie gorsze mecze, choćby w 1997 roku, gdy pseudokibice Legii podpalili stadion przy Konwiktorskiej. Dzisiaj było w miarę spokojnie. W miarę, ponieważ w pewnym momencie w stronę trybuny honorowej poleciały jakieś przedmioty. Wkrótce zajmiemy się tą sprawą. Tak, czy inaczej, obawialiśmy się jeszcze gorszych zajść. Zwłaszcza, że Polonia grała na Łazienkowskiej w roli gospodrarza, co od dawna wzbudzało kontrowersje. To historyczne wydarzenie. Przełamaliśmy psychozę strachu. Udowodniliśmy, że Polonia może grać na innym warszawskim stadionie pierwszoligowym. Być może wykonaliśmy jakiś krok na drodze do normalności. Jak widać, trzeba cały czas rozmawiać z szalikowcami, tłumaczyć pewne sprawy. W końcu zrozumieją..."

Litości :fu:

legart
25-08-2003, 12:41
kolator ufok 8- , ciekawe czy on coś w końcu zrozumie z naszej ligowej rzeczywistości.

A poloniści przegieli z tym trasnprentem o Deynie i to bardzo :*

MaxyM
25-08-2003, 12:49
Nie no to jest przegięcie.
Jeżeli ktoś z naszych rzuciłby kamień wtedy zapewne przetoczyłaby się dyskusja, w której udział mieliby działacze PZPN, że jak zwykle na Łazienkowskiej nie jest bezpiecznie i kara za nie dopilnowanie własnych kibiców.
Natomiast to, że pajace rzucali kamieniami (w lożę honorową, co ich według mnie w ogóle dyskwalifikuje) i trafili człowieka, to nic się nie stało, bo Legioniści byli gorsi w 97’. No nie *****? Jak w tym kraju ma być normalnie, skoro z ust działaczy wychodzą takie durne słowa. Szkoda, że nie był na honorowej i szkoda, że go jakiś odłamek betony rzucony przez kulturalnego skurwiałego kibica Polonii nie trafił w łeb, może by mu się rozjaśniło pod kopułą.
Zresztą oni, wielcy bohaterowie, najpierw zadymili, by rzucać... No, ale oni z tą swoją flagą Bin Ladena mają z kogo brać przykład, arabowie w intyfadzie też rzucają kamieniami w czołgi i opancerzone transportery – Poloniści są tacy sami głupi jak i tamci.
Do tego ta flaga, której nie chce mi się nawet komentować, bo nie ma sensu by się cieszył jakiś ***** bądź kutasy, które ją zrobiły.

MaxxxiM
25-08-2003, 13:14
wlasnie na LegiaLive to przeczytalem i tak sie zastanawiam o co chodzi?! po co sa dzialacze? od dzialania, a nei za przeproszeniem pierdolenia glupot. a ten to juz ewidentnie nadaje sie na dziadka lesnego, a nie dzialacza PZPN.
Panowie Cyberfani, chyba czas na kolejna akcje plakatowa. Bo znajac PZPN to akcja z Deyna ucichnie i znowu polonisci beda mowili jacy to honorowi i w ogole. albo znowu pojawi sie jakis starski i bedzie opowiadal glupoty. to wychowanie to jakas trauma chyba.

Lolek
25-08-2003, 13:44
Bo znajac PZPN to akcja z Deyna ucichnie i znowu polonisci beda mowili jacy to honorowi i w ogole.

Wstrzymajmy sie z osądami do czwartku, kiedy odbędzie się posiedzenie Wydziału Dyscypliny. Z przecieków wynika, że na karę będą zbierać do Wielkanocy.

elPablo
25-08-2003, 14:28
A ja jako kibic Poloni obecny na tym meczu, chcialbym przeprosic za to co sie stało zarówno odnośnie incydentu z trybuną honorową , jak też transparentu odnośnie śp. K.Deyny. Takiego wstydu się nie najadłem od czasów trasparentu z bin Ladenem.... :(

legart
25-08-2003, 14:38
Mam nadzieję że wiecej twoich kolegów po szalu tak myśli. A swoją drogą ciekawi mnie ile Polonia dostanie kary od PZPN za tą flagę.

Hilek
25-08-2003, 14:40
Odbiegając troche od tematu... Widzieliście flage "ZACHĘTA" ze Szczecina :) :> ??

Q_(L)
25-08-2003, 14:55
Odbiegając troche od tematu... Widzieliście flage "ZACHĘTA" ze Szczecina :) :> ??

Proszę abyś od tematu nie odbiegał 8)
O flagach wszyscy możemy porozmawiać tu:
:look: http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=1428

Aureliusz
25-08-2003, 15:31
No to kilka moich uwag po obejrzeniu powtórki w C+.
W telewizji to wyglądało (a raczej było słychać), że to polonistów było tyle co nas, a nas tylu co ich. Przed telewizorem można było słyszeć te ich śpiewy, ale było to raczej spowodowane tym, że tam były poustawiane kamery, no i akustyka na krytej jest lepsza. Potwierdziło się więc to co było napisane na tych ulotkach co krążyły po trybunach.
Bardzo ładny efekt dało połączenie naszych sektorówek z racami. efekt zajebisty. Oby nie ostatni taki pomysł.
Co do okazionalnej sektorówki "Kibicu polonii, gdzie jesteś" to nie była ona zbyt czytalna, jak się patrzyło pod kątem.

A na temat transparentu tych kloszardów, to się nie będę wypowiadał. Szkoda słów. :box:

Mrozik
25-08-2003, 16:16
TO prawda, że sektorówki + race wygladają w telewizji SUPER. 0 szacunku dla bezdomnych. Trafny transparent "Bez honoru..." i fajna okazjonalna "sektórówka", tyle że na zdjęciach z LL mało czytelna.

Lolek
25-08-2003, 17:03
Bardzo ciekawa wypowiedź Kamińskiego - jednego z szefów stowarzyszenia Polonii, "dziennikarza" Polonia Ole, tego samego który się ślini do mediów w sprawie ichniego stadionu.

"Mnie np. transparent się podobał, uważam, że autor miał jak najbardziej rację (pogarda dla Deyny!) i twierdzę, że tak myśli większość kibiców Polonii. Udowodnij mi, że się mylę - co do tej większości, bo co do pogardy to sprawa jest oczywista."

Jeżeli kiedykolwiek i gdziekolwiek wystąpią o pieniądze (nasze pieniądze!) na swój kurnik, muzem, przedszkole, dom starców czy cokolwiek innego, ci którzy będą podejmować decyzję, powinni zapoznać się z tym cytatem.

Jak widać skurwysynów nie sieją. Rodzą się na Konwiktorskiej.

MaxyM
25-08-2003, 17:09
Głupie bydle i tyle... Szkoda słów na ludzi jego pokroju, bo to nie ludzie... To **********.

Jacol
25-08-2003, 17:28
Co on wlasciwie wygaduje?! Dobra, nie kazdy musi byc kibicem Legii, ale tutaj chodzi i czlowieczenstwo!!! Ciekawe jakby sie czul gdybym to ja nasmiewal sie ze zmarlej osoby ktora szanowal, lubil... Jednak daleko mi do tego drogi Kabarecie Starszych Panów!!!

Sinuhe
25-08-2003, 17:29
Przypadkiem dostał się w moje ręce dzisiejszy "Metropol". Otworzyłem na stronie ze sportem chcąc zobaczyć co też tam ciekawego napisali o derbach. Szczęka mi opadła...

"Spotkanie przy Łazienkowskiej oglądało 5 tys. widzów. Większość stanowili kibice "Czarnych Koszul", gdyż to Polonia formalnie była gospodarzem tego meczu."

:zly:

Jacol
25-08-2003, 17:34
Ciekawe co za dyletant tak napisal? To juz sie zaczyna robic po prostu smieszne.

Po meczu z Leczna Dziennik Wschodni napisal, ze w strone szkoleniowcow Gornika polecialy dwie butelki, a owymi butelkami byla serpentyna i plastikowy kubeczek po coli...

MaxxxiM
25-08-2003, 17:40
Bardzo ciekawa wypowiedź Kamińskiego - jednego z szefów stowarzyszenia Polonii, "dziennikarza" Polonia Ole, tego samego który się ślini do mediów w sprawie ichniego stadionu.

"Mnie np. transparent się podobał, uważam, że autor miał jak najbardziej rację (pogarda dla Deyny!) i twierdzę, że tak myśli większość kibiców Polonii. Udowodnij mi, że się mylę - co do tej większości, bo co do pogardy to sprawa jest oczywista."

Jeżeli kiedykolwiek i gdziekolwiek wystąpią o pieniądze (nasze pieniądze!) na swój kurnik, muzem, przedszkole, dom starców czy cokolwiek innego, ci którzy będą podejmować decyzję, powinni zapoznać się z tym cytatem.

Jak widać skurwysynów nie sieją. Rodzą się na Konwiktorskiej.

normalnie nie wierze! normalnie nie moge uwierzyc w to co widze. on tak naprawde powiedzial?! jakim trzeba byc bydlakiem zeby mowic takie rzeczy? to trzeba wyslac do PZPN, Stowarzyszenia Orly Gorskiego i wszystkich organizacji zwiazanych z pilka nozna. niech wiedza kto jest kim. cenzura, cenzura, cenzura mac. :box: skoncze ten post bo sie zaraz posune za daleko. cenzura mac

Lakers
25-08-2003, 17:44
"Spotkanie przy Łazienkowskiej oglądało 5 tys. widzów. Większość stanowili kibice "Czarnych Koszul", gdyż to Polonia formalnie była gospodarzem tego meczu."
:zly:

8- 8- 8- :fu: ja pierdzele :) to jest smieszne co za kolejny ****** pisze o meczu jak nie był na nim i wymysla !

szkoda słów

peabe(L)
25-08-2003, 18:37
elPablo milo widziec chociaz jednego kibica KSP ze zdrowym podejsciem do swiata, bo po lekturze waszego forum zwatpilem w istnienie takowych. pozdrawiam

ps. chcialem sie przywitac, bo to moj pierwszy post tutaj, a wiec witam wszystkich :)

peyek
25-08-2003, 19:09
Jak patrze na zagrania polonistow to od razu przypomina mi sie Modlitwa Polaka z "Dnia Swira" :/. Ch.uj ich obchodzi Polonia. Najwazniejsze aby byc anty-(L). Pokazali to wielokrotnie, ostatnio na meczu z GKS, kiedy woleli by ich klub byl pare oczek nizej w tabeli (=mniej kasy) aby Legia byla w plecy. Pajace i tyle. Dziekowac Bogu ze jest ich tak malo.

MaxyM
25-08-2003, 19:30
ps. chcialem sie przywitac, bo to moj pierwszy post tutaj, a wiec witam wszystkich :)

Witaj :piwo:

rkwa
25-08-2003, 20:03
A ja jako kibic Poloni obecny na tym meczu, chcialbym przeprosic za to co sie stało zarówno odnośnie incydentu z trybuną honorową , jak też transparentu odnośnie śp. K.Deyny. Takiego wstydu się nie najadłem od czasów trasparentu z bin Ladenem.... :(

jak ci bylo tak wstyd to trzeba bylo zerwac ta szmate,albo wogole nie dopuscic do jej powieszenia.

elPablo
25-08-2003, 20:18
Taaa jasne, zerwać. Założę się że wsród Was jest wielu którym się nie podoba flaga White SS Legion albo słynny transparent Arbeit macht frei- i jakoś nikt tego nie zerwał.

MaxyM
25-08-2003, 20:22
Co do tej drugiej to się mylisz. 8o

rkwa
25-08-2003, 20:22
Taaa jasne, zerwać. Założę się że wsród Was jest wielu którym się nie podoba flaga White SS Legion albo słynny transparent Arbeit macht frei- i jakoś nikt tego nie zerwał.

AMF wisial przecierz tylko chwile.

Foxx
25-08-2003, 20:27
"Arbeit..." ZOSTAŁA zdjęta.

A na White Legion nie ma żadnego"SS", tylko jakiś p :* y naziolski krzyż.

I nie rozmywajmy problemu, bo nie chodzi o wielkość celtyków na Waszych starych, czy nowych "Bielanach", ani o symbol Gestapo na Waszej głównej fladze wyjazdowej. Sprawa jest zupełnie inna. Należy Ci się szacunek za to, co wcześniej napisałeś - jednak tego nie da się zrelatywizować (a po wypowiedzi "Kaminero" jest to już totalnie niemożliwe).

HOOLSHWDP
25-08-2003, 21:15
Flaga White Legion mi osobiscie sie podoba. Ale jezeli chodzi o srodek tej flagi to musze powiedziec ze mylisz sie Stone. Sa to jakby 2 pioruny tworzace SS. Jakbys sie przyjrzal mundurom ss-manskim to bys zobaczyl co bylo na ich kolnierzykach. Na kazdym stadionie w Polsce i nie tylko sa flagi z odniesieniami nazistowskimi i jakos nikt nie robi problemu tylko jakis polonista musial sie przyczepic do naszej. Ale to nie ma porowniania do tego czegos co powiesili "bohaterzy" z Muranowa! :box:

Mini
25-08-2003, 21:26
ZROBIMY Z WAMI CO ****************! chyba tylko to pasuje za komentarz do tego co te jebane ********** z konwiktorskiej namalowały.

mam nadzieję że to ostatnie takie derby i przedostatnie wogóle. i zastanawiam się czy np Legia nie mogła by wystąpić do pzpnu z pismem że ze względu na moralna obrazę kibiców Legii podczas wczorajszego meczu na derby na wiosnę kibice tej nowomiejskiej kurwy nie zostaną wpuszczeni na stadion i nie będą mogli go zbeszcześcić swoimi durnymi pomysłami.?

ZERO szcunku dla tej bandy skurwysynów!!! :box:

Adis
25-08-2003, 21:43
...

Foxx
25-08-2003, 21:54
Mini - sorry, Twój text z Hitlerem jest równie zalamujący, jak ich "transparent". Jak chcesz z nimi coś zrobić, to rób to w realu.

HOOLSHWDP - znam oczywiście znak SS, ale to nie on widnieje na fladze, tylko - jak to ujął Adis - "wilczy hak" (to jest symbol jakiejś międzynarodowej organizacji nazistowskiej).

I na koniec - nie chcę rozmywać, więc napiszę krótko. Trzeba być ostatnim kołkiem, żeby łączyć pochodzenie polskie z ideologią, która zakładała, że Polacy to podludzie. Niech sobie skini będą - tyle, że dla mnie logiczne (o ile tak mozna powiedzieć o poglądach, których ZDECYDOWANIE nie podzielam) jest odwoływanie się do ONR, czy NOP, a nie do Hitlera. Zresztą - nie ma co ukrywać - 99% polskich nazistów, to goście epatujący "kontrowersyjną" symboliką i rozumiejący z tego wszystkiego tylko kult siły.

TStarski
25-08-2003, 22:05

Osobiście uważam, że ElPablo przesadza. Przeprosić owszem, mozna rodziną Deyny, za użycie jego wizerunku. Nazywanie kogokolwiek Żydemnie jest obrazą dla normalnego człowieka. Ale normalny człowiek nie wiesza Widzewiakom flagi "Arbeit..." Więc wiadomo było, że Legionistów "Prawdziwych Polaków" (w odróżnieniu od tych z Łodzi) flaga z ich idolem i gwiazdą Dawida rozwścieczy. I jak widać wyżej autorowi sie udało.
A już za "incydent" z trybuną honorową to przesada przepraszać. Trzeba było być obok a nie gadać teraz bzdur!
Kiedy szedłem z rodziną na 17 do kościoła NMP mijałem całe masy "kibiców" Legii spiewające wiadomo co o Polonii (nie pozytywnie o swoim klubie, tylko o Polonii), noszących szaliki Polonii na nodze tak żeby je przydeptywać i oczywiście walących piwo i sikających po kątach. Moja kuzynka zza Warszawy stwierdziła, że czegoś takiego nie widziała (bywała na meczach Korony) i nie dziwi się, że normalny człowiek w Warszawie albo olewa piłkę nożną albo kibicuje każdej innej drużynie niż Legii. Zresztą tych pierwszych jest najwięcej... Po takim zachowaniu jakie zaobserwowałem zastanawiam się, dlaczego Wy za tego Deynę czujecie się obrażeni.
Acha, pamiętam kibiców Legii chwalących się rzucaniem kamieniami w szyby i rozwalających samochód Deyny, kiedy ten nie strzelił karnego.

marecki
25-08-2003, 22:10
8-

co za przezycia!
to straszne!
przepraszamy!
juz nie bedziemy!

TStarski
25-08-2003, 22:16
8-

co za przezycia!
to straszne!
przepraszamy!
juz nie bedziemy!

Masz na myśli to jak dziwiłem się, że można komuś niszczyć samochód za nie strzelenie karnego??? No myślę że nie będziecie, nie będzie komu...

Foxx
25-08-2003, 22:18
Kolego TStarski - zajmij się resocjalizacją w swoich szeregach. Mógłbyś też wyciagnąć pomocną dłoń do przyjaciół z Cracovii. Wiele wskazuje, że rozpaczliwie potrzebują kogoś, kto przywróci ich społeczeństwu.

PS Ciekawe, czy ci sami goście "drażnią" gwiazdą Dawida i wywieszają na wyjazdach Fanatics Polonia 8)

marecki
25-08-2003, 22:19
TStarski tak! masz racjem! 8-

dyha
25-08-2003, 22:19

Osobiście uważam, że ElPablo przesadza. Przeprosić owszem, mozna rodziną Deyny, za użycie jego wizerunku. Nazywanie kogokolwiek Żydemnie jest obrazą dla normalnego człowieka. Ale normalny człowiek nie wiesza Widzewiakom flagi "Arbeit..." Więc wiadomo było, że Legionistów "Prawdziwych Polaków" (w odróżnieniu od tych z Łodzi) flaga z ich idolem i gwiazdą Dawida rozwścieczy. I jak widać wyżej autorowi sie udało.
A już za "incydent" z trybuną honorową to przesada przepraszać. Trzeba było być obok a nie gadać teraz bzdur!
Kiedy szedłem z rodziną na 17 do kościoła NMP mijałem całe masy "kibiców" Legii spiewające wiadomo co o Polonii (nie pozytywnie o swoim klubie, tylko o Polonii), noszących szaliki Polonii na nodze tak żeby je przydeptywać i oczywiście walących piwo i sikających po kątach. Moja kuzynka zza Warszawy stwierdziła, że czegoś takiego nie widziała (bywała na meczach Korony) i nie dziwi się, że normalny człowiek w Warszawie albo olewa piłkę nożną albo kibicuje każdej innej drużynie niż Legii. Zresztą tych pierwszych jest najwięcej... Po takim zachowaniu jakie zaobserwowałem zastanawiam się, dlaczego Wy za tego Deynę czujecie się obrażeni.
Acha, pamiętam kibiców Legii chwalących się rzucaniem kamieniami w szyby i rozwalających samochód Deyny, kiedy ten nie strzelił karnego.

jak ja na to czekałem .......
Myślałem ze nikt o tych kamieniach już nie pamięta , ja rzucałem ale jak szyba była już wybita , mysle ze agenci ubezpieczeniowi do mnie teraz nei przyjdą .

peabe(L)
25-08-2003, 22:23
Jakos nikt tu nie przyczepia sie konkretnie do gwiazdy dawida (swoja droga jakos wszyscy polonisci probojacy tlumaczyc sie z tej szmaty zapominaja o 'pogardzie', pewnie jeszcze nie wymyslili bajki jak to przekrecic) ale do profanacji wizerunku Kazimierza Deyny. Tak wiec daruj sobie te zalosne usprawiedliwienia TStarski. I rozumiem ze nie mialbys nic przeciwko zeby zwracac sie do ciebie per Zyd?

Swierzy
25-08-2003, 22:30

Jakbys nie wiedzial wiekszosc ludzi piszacych na tym forum nie jest troglodytami ktorzy ida na mecz tylko zeby komus dowalic czy rozwalic cos po drodze. Uwazasz ze wszyscy kibice Legii to menele ktorzy tylko zyja zeby cos rozpieprzyc lub komus dokopac? Chcesz powiedziec ze kazdy kibic Polonii udaje sie na mecz w garniturze, spiewa piesni religijne, pije herbatke i niesie szalik Legii na szyi zeby ten przypadkiem nie dotknal ziemi (juz pomine kwestie oddawania moczu)?! :/ Dla tych normalnych ludzi ktorzy kibicuja Legii Deyna jest symbolem i chyba to normalne ze jesli jakis scierwojad go obraza to maja prawo wyrazic co mysla o nim i jemu podobnym na ich wlasnym forum. Pomine juz to. Jesli ktos obraza osobe ktora nie zyje, to dla mnie jest to szczyt ku**stwa. A jesli czlonek stowarzyszenia Polonii jeszcze popiera takie dzialanie to dla mnie wszystko jest jasne. I nie mow mi ze polonia to kulturka i smietanka bo rzygac mi sie chce jak tego slucham.
Nigdy nie szanowalem Polonii i chyba mialem racje. :zly:

TStarski
25-08-2003, 22:32
Słowo pogarda nie jest obraźliwe (napewno mniej niż nazywanie kogoś szmatą). Nie bronię też tych co zrobili transparent z Deyną. Zawsze lubiłem tego człowieka, pamiętam jak wielkim szokiem było dla mnie zachowanie kibiców w czasie meczu z Portugalią gdy strzelił tak piekną bramkę...
jak chcesz możesz do mnie pisać Żydzie - ja się nie obrażę. To świadczyć będzie źle o Tobie. Na równi stawiam tych co wyciągają na kogoś symbol Gwiazdy Dawida jak i tych co się o nią obrażają. U Was tych ostatnich jak widziałem jest masa - "prawdziwych Polaków"...

Adiq
25-08-2003, 22:34
Starski zastanów się w ogóle co ty piszesz. Na początku wypowiedzi twierdzisz, że nie należy przepraszać za napieprzanie kamieniami w zasłużonego olimpijczyka, a za chwilę oburzasz się, że kibice Legii... sikają i piją piwo! :rotfl: :buhaha: :rotfl:

Mini
25-08-2003, 22:37
Mini - sorry, Twój text z Hitlerem jest równie zalamujący, jak ich "transparent". Jak chcesz z nimi coś zrobić, to rób to w realu.

wiem wiem, nie powinienem był tym bardziej że samemu mi zalezy by tego typu przyspieewek było na stadionach coraz mniej a najlepiej wogóle ale się delikatnie mówiąc wkurzyłem na ta bandę czarnych gamoni.

marecki
25-08-2003, 22:37
Słowo pogarda nie jest obraźliwe (napewno mniej niż nazywanie kogoś szmatą). Nie bronię też tych co zrobili transparent z Deyną. Zawsze lubiłem tego człowieka, pamiętam jak wielkim szokiem było dla mnie zachowanie kibiców w czasie meczu z Portugalią gdy strzelił tak piekną bramkę...
jak chcesz możesz do mnie pisać Żydzie - ja się nie obrażę. To świadczyć będzie źle o Tobie. Na równi stawiam tych co wyciągają na kogoś symbol Gwiazdy Dawida jak i tych co się o nią obrażają. U Was tych ostatnich jak widziałem jest masa - "prawdziwych Polaków"...

te Warsaw Poland ,prawdziwy Polaku ...nudzisz mnie :aaa:

a swoja droga ...co wedlug Ciebie mialo znaczyc slowi "pogarda" ? he?

TStarski
25-08-2003, 22:38

Jakbys nie wiedzial wiekszosc ludzi piszacych na tym forum nie jest troglodytami ktorzy ida na mecz tylko zeby komus dowalic czy rozwalic cos po drodze. Uwazasz ze wszyscy kibice Legii to menele ktorzy tylko zyja zeby cos rozpieprzyc lub komus dokopac? Chcesz powiedziec ze kazdy kibic Polonii udaje sie na mecz w garniturze, spiewa piesni religijne, pije herbatke i niesie szalik Legii na szyi zeby ten przypadkiem nie dotknal ziemi (juz pomine kwestie oddawania moczu)?! :/ Dla tych normalnych ludzi ktorzy kibicuja Legii Deyna jest symbolem i chyba to normalne ze jesli jakis scierwojad go obraza to maja prawo wyrazic co mysla o nim i jemu podobnym na ich wlasnym forum. Pomine juz to. Jesli ktos obraza osobe ktora nie zyje, to dla mnie jest to szczyt ku**stwa. A jesli czlonek stowarzyszenia Polonii jeszcze popiera takie dzialanie to dla mnie wszystko jest jasne. I nie mow mi ze Polonia to kulturka i smietanka bo rzygac mi sie chce jak tego slucham.
Nigdy nie szanowalem Polonii i chyba mialem racje. :zly:

Powiedziałbym krótko - et vice versa. Dodam jeszcze, że naprawdę mi przykro, że znalazł się ktoś kto naruszył (niekoniecznie obraził) pamięc jednego. Wy na meczu z Widzewem tkneliscie pamieć milionów (w tym kilkui z mojej bliskiej rodziny). Dlatego jeszcze raz mi przykro, ale za to że ktoś z Polonii sięgnął na ten sam poziom...