PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Polonia (kibicowsko)

Strony : 1 [2]

Mini
25-08-2003, 23:43
Powiedziałbym krótko - et vice versa. Dodam jeszcze, że naprawdę mi przykro, że znalazł się ktoś kto naruszył (niekoniecznie obraził) pamięc jednego. Wy na meczu z Widzewem tkneliscie pamieć milionów (w tym kilkui z mojej bliskiej rodziny). Dlatego jeszcze raz mi przykro, ale za to że ktoś z Polonii sięgnął na ten sam poziom...

CO TY PIEPRZYSZ? szmatę arbeit zdjęto dosyć szybko i mnie jak i pewnie wiekszości kibiców Legii nawet by nie przyszło do łba żeby wieszac cos takiego a u was plótno wisiało cały mecz i zaden nie zareagował.poziom o którym wspominasz to jest poziom wasz szczakowianki i innych kretynów którzy wieszaj u siebie flagi z bin ladenem.pewnie dlatego amerykanie nie chcą dawać wiz Polakom.

TStarski
25-08-2003, 23:44
Starski zastanów się w ogóle co ty piszesz. Na początku wypowiedzi twierdzisz, że nie należy przepraszać za napieprzanie kamieniami w zasłużonego olimpijczyka, a za chwilę oburzasz się, że kibice Legii... sikają i piją piwo! :rotfl: :buhaha: :rotfl:

Napisałem, że jakby stał i widział to wiedziałby za co i czy w ogóle przepraszać. Byłem, widziałem, mam swoje zdanie, wiem jak sie ów olimpijczyk zachowywał. Nie chce mi sie o tym pisać, bo i tak w Waszej Legii przeczytasz prawdę i tylko prawdę i zawsze prawdę....
Szkoda tylko że ów wybitny olimpijczyk wybrał sobie jako obiekt do bluzgania (w tym też mógłby współzawodniczyć) osobiście mnie. Pewnie uznał, że skoro spokojnie stoję z dwójką dzieci to bedzie dość bezpiecznie...

HOOLSHWDP
25-08-2003, 23:47
To ja juz nie rozumiem. Byles w koncu na meczu czy w kosciele :buhaha: Bo z tego co wiem to twoi stadionowi przyjaciele wyjechali spod swojego kurnika o 17:30. Dodam jeszcze, że srednio msza trwa 1h wiec chyba KLAMIESZ :box:
Opowiedz nam moze jakie bylo kazanie to sie nawrocimy i juz nie bedziemy takich rzeczy robic (picie piwa)!

TStarski
25-08-2003, 23:47
Powiedziałbym krótko - et vice versa. Dodam jeszcze, że naprawdę mi przykro, że znalazł się ktoś kto naruszył (niekoniecznie obraził) pamięc jednego. Wy na meczu z Widzewem tkneliscie pamieć milionów (w tym kilkui z mojej bliskiej rodziny). Dlatego jeszcze raz mi przykro, ale za to że ktoś z Polonii sięgnął na ten sam poziom...

CO TY PIEPRZYSZ? szmatę arbeit zdjęto dosyć szybko i mnie jak i pewnie wiekszości kibiców Legii nawet by nie przyszło do łba żeby wieszac cos takiego a u was plótno wisiało cały mecz i zaden nie zareagował.poziom o którym wspominasz to jest poziom wasz szczakowianki i innych kretynów którzy wieszaj u siebie flagi z bin ladenem.pewnie dlatego amerykanie nie chcą dawać wiz Polakom.

Zdjęto szybko bo się zaczęła regularna wojna. Co do mnie to jestem pewien (wynika to z wypowiedzi na naszym forum) niewielu wiedziało o fladze z Deyną. Osobiście podziwiałem te po drugiej stronie, owszem dające dużo do myślenia.

marecki
25-08-2003, 23:50
Zdjęto szybko bo się zaczęła regularna wojna.

aha ,dzieki za info 8-

Aureliusz
25-08-2003, 23:51
Słowo pogarda nie jest obraźliwe (napewno mniej niż nazywanie kogoś szmatą). Nie bronię też tych co zrobili transparent z Deyną. Zawsze lubiłem tego człowieka, pamiętam jak wielkim szokiem było dla mnie zachowanie kibiców w czasie meczu z Portugalią gdy strzelił tak piekną bramkę...
jak chcesz możesz do mnie pisać Żydzie - ja się nie obrażę. To świadczyć będzie źle o Tobie. Na równi stawiam tych co wyciągają na kogoś symbol Gwiazdy Dawida jak i tych co się o nią obrażają. U Was tych ostatnich jak widziałem jest masa - "prawdziwych Polaków"...

te Warsaw Poland ,prawdziwy Polaku ...nudzisz mnie :aaa:

a swoja droga ...co wedlug Ciebie mialo znaczyc slowi "pogarda" ? he?
1. No na pewno słowo pogarda nie jest obraźliwe :> Dla mnie gagdzić czym/kimś, to mieć co/kogoś za nic!!! Za nic!!!
2. Tak, dokładnie tak. Prawdziwy Polak mieszkający w Łorsole. Obrońca wartości, a jednak mający gdzieś język polski.

Jakbys nie wiedzial wiekszosc ludzi piszacych na tym forum nie jest troglodytami ktorzy ida na mecz tylko zeby komus dowalic czy rozwalic cos po drodze. Uwazasz ze wszyscy kibice Legii to menele ktorzy tylko zyja zeby cos rozpieprzyc lub komus dokopac? Chcesz powiedziec ze kazdy kibic Polonii udaje sie na mecz w garniturze, spiewa piesni religijne, pije herbatke i niesie szalik Legii na szyi zeby ten przypadkiem nie dotknal ziemi (juz pomine kwestie oddawania moczu)?! Dla tych normalnych ludzi ktorzy kibicuja Legii Deyna jest symbolem i chyba to normalne ze jesli jakis scierwojad go obraza to maja prawo wyrazic co mysla o nim i jemu podobnym na ich wlasnym forum. Pomine juz to. Jesli ktos obraza osobe ktora nie zyje, to dla mnie jest to szczyt ku**stwa. A jesli czlonek stowarzyszenia Polonii jeszcze popiera takie dzialanie to dla mnie wszystko jest jasne. I nie mow mi ze Polonia to kulturka i smietanka bo rzygac mi sie chce jak tego slucham.
Nigdy nie szanowalem Polonii i chyba mialem racje.
Zajebiste słowa, podpisuje się pod nimi w całej rozciągłości i to obiema rękoma.

Lolek
25-08-2003, 23:55
To ja juz nie rozumiem. Byles w koncu na meczu czy w kosciele Bo z tego co wiem to twoi stadionowi przyjaciele wyjechali spod swojego kurnika o 17:30.

HOOLSHWDP! ;) Chyba zdemaskowałeś kolejnego, polonijnego kłamczucha! '8

HOOLSHWDP
26-08-2003, 00:00
TStarski chyba nie jestes swiadom tego co zrobiles. Jestes praktykujacym katolikiem a klamiesz. Zlamales 1 z 10 przykazan bozych. Marsz do konfesjonalu (nie wiem jak to sie pisze :fu: ) wyspowiadac sie!!!

Mini
26-08-2003, 00:08
Co do mnie to jestem pewien (wynika to z wypowiedzi na naszym forum) niewielu wiedziało o fladze z Deyną. Osobiście podziwiałem te po drugiej stronie, owszem dające dużo do myślenia.

bo byli tk zajęci celowaniem w honorową i ublizaniem Legii że nie wiedzieli co wisi u nich na sektorze.gadasz głupoty i tyle.

Zdjęto szybko bo się zaczęła regularna wojna w Iraku?

Aureliusz
26-08-2003, 00:13
Co do mnie to jestem pewien (wynika to z wypowiedzi na naszym forum) niewielu wiedziało o fladze z Deyną. Osobiście podziwiałem te po drugiej stronie, owszem dające dużo do myślenia.

Pierdolicie Hipolicie. To są tylko wymówki. Jak ja tylko widzę coś nowego na płocie, to od razu się tym zaciekawiam. A jak nie widać to się można zapytać kogoś o bok. A po drugie was było tak mało, że musiało to być jednym z głównych tematów. Np ktoś mógł zarzucić: "a widzieliście ten transparent z Deyną". Żal mi ciebie :box: .

Raffi
26-08-2003, 00:25
Ten transparent przez dużą część meczu leżał na krzesełkach na sektorze, więc był jeszcze lepiej widoczny....
A taki a nie inny jego wygląd miał na celu wywołanie takich a nie innych skojarzeń jak również szkalowanie i poniżenie tej osoby, więc proszę mi tu nie odwracać kota ogonem

MaxyM
26-08-2003, 00:53
Dość ignorancie, bo mnie po ścianach nosi i mdli jak czytam te bzdury i twój światopogląd wyrobiony na artykułach Szczepłka i wizjach twojej rodziny.

TStarski :ban:

Zajacc
26-08-2003, 00:55
Dość ignorancie, bo mnie po ścianach nosi i mdli jak czytam te bzdury i twój światopogląd wyrobiony na artykułach Szczepłka i wizjach twojej rodziny.

TStarski :ban:

Dzieki Ci Maxiu... czekalem na ta chwile caly wieczor... :+:

Mazi
26-08-2003, 00:58
Brawo za decyzję , za takie chrzanienie ( delikatnie mówiąć ) należało mu się ...

ems
26-08-2003, 02:20
w koncu

elPablo
26-08-2003, 02:31
Osobiście uważam, że ElPablo przesadza. Przeprosić owszem, mozna rodziną Deyny, za użycie jego wizerunku. Nazywanie kogokolwiek Żydemnie jest obrazą dla normalnego człowieka. Ale normalny człowiek nie wiesza Widzewiakom flagi "Arbeit..."
A już za "incydent" z trybuną honorową to przesada przepraszać. Trzeba było być obok a nie gadać teraz bzdur!
Kiedy szedłem z rodziną na 17 do kościoła NMP mijałem całe masy "kibiców" Legii spiewające wiadomo co o Polonii (nie pozytywnie o swoim klubie, tylko o Polonii), Acha, pamiętam kibiców Legii chwalących się rzucaniem kamieniami w szyby i rozwalających samochód Deyny, kiedy ten nie strzelił karnego.[/quote]

Widzę, że Kolega TStarski to raczej za często na meczach nie bywa. skoro tak Cię bulwersują wulgarne przyśpiewki- po kilku latach chodzenia na mecze takie przyśpiewki po mnie spływają, bo niczego innego szczerze powiedziawszy się nie spodziewam jak idę na mecz, a w szczególności na derby . A to co kibice Legii robią niewiele mnie interesuje- interesuje mnie doping dla mojej drużyny.
A co do incydentu z lożą dla VIPów to byłem dość blisko i widzałem obelgi z obu stron. Można było się spodziewać że pojawią się tam osobniki w szalikach Legii i znajac polską kulture kibicowania mozna sie bylo spodziewac wymiany "pogladow", gdyby na tym się skończyło nikt by nie lamentował. A że olimpijczyk się tak zachowywał to nie musiałeś się zniżać do jego poziomu- ignorancja to najlepszy lek na głupotę- poza tym on nie obrzucal nas niczym oprocz obelg.
Skoro byłeś z dziecmi to rozsądniejsze byłoby iść na prawą stronę trybuny - było wystarczajaco miejsca żeby sie nawet polozyc, a dzieci by usłyszały napewno mniej "łaciny". Natomiast "wyczyn" z obrzucaniem loży honorowej można przyrównać jedynie do podpalenia naszych budynków klubowych w 1997 roku i usprawiedliwianie tego jest tak samo bezsensowne.

MaxyM
26-08-2003, 05:28
Oglądajcie od rana Sport na TVN24. Właśnie oglądałem i jest pokazane jak pajace rzucają kamieniami w ludzi :zly: na honorowej, a także rozbita głowa K.

MaxxxiM
26-08-2003, 10:26
A już za "incydent" z trybuną honorową to przesada przepraszać. Trzeba było być obok a nie gadać teraz bzdur!

myslalem ze masz troche honoru, ale jednak sie mylilem. oczywiscie nie musisz przepraszac, bo przeciez wedlug ciebie to byly absolutnie normalne zachowania. widze ze problemy rozwiazujesz poprzez rzucanie kamieniami. tez brawo. tylko sie nie dziw ze administracja wywiesza rozne ogloszenia przed meczami.
masz tez bardzo wybiorcza swiadomosc. widzisz tylko kibicow Legii a swoich nigdy. to zastanawiajace.

Q_(L)
26-08-2003, 10:28
KONIEC "polemiki" z TStarski... już go nie ma!

MaxxxiM
26-08-2003, 10:40
Mi też się ta flaga bardzo podoba, i to z "wilczym hakiem". W koncu jesli grupa jest tworzona przez nazi, to musi miec jakis ich symbol...!!

tworzona przez :* :* a nie nazi! pomysl przez chwile!!! nazi i Warszawa. pomysl cenzura pomysl!!!!

A takie flagi byly, sa i beda na polskich stadionach!!

a ja mam nadzieje, ze ich w pewnym momencie nie bedzie.

Mam wycinek z pewnej gazety na ktorym to skinheadzi Legii podczas meczu trzymaja taką flage:wycofałem fotke z pewnych względów

tylko sie wstydzic.

Ale ja sie im nie dziwie, gdybym byl NaziSkinem też bym to robil! A szkoda, ze coraz mniej skinheadów jest na stadionie Legii! :/

a gdybys byl troche madrzejszy to bys taki glupot nie pisal.

Mrozik
26-08-2003, 10:42
Kibice: ukarać Polonię!
Życie Warszawy 09:56

(fot. WP)
Nie milkną echa niedzielnego meczu przy ul. Łazienkowskiej pomiędzy Polonią a Legią. Może nie tyle spotkania, a wydarzeń, które miały miejsce podczas meczu – pisze Życie Warszawy.
Przypomnijmy, że "szalikowcy" z Konwiktorskiej wywiesili transparent z podobizną najlepszego w historii polskiego piłkarza śp. Kazimierza Deyny, a w nazwisko jego wpleciono gwiazdę Dawida. Tuż po przer- wie grad kamieni i butelek poleciał z sektora zajmowanego przez polonistów w kierunku loży honorowej, na której znajdowali się także działacze Polonii. Najbardziej ucierpiał były bokser Krzysztof Kosedowski. - To kolejny dowód na to, że Polonia nie powinna rozgrywać spotkań na stadionie Wojska Polskiego.

Zbulwersowani kibice Legii wysłali wczoraj do PZPN dziesiątki maili domagających się ukarania "autorów" transparentu oraz klubu. Oto jeden z nich: "Jestem zbulwersowany zachowaniem kibiców Polonii Warszawa na meczu derbowym.

Rzucanie różnymi przedmiotami w trybunę honorową i spalenie bodaj dwóch krzesełek jest niczym, w porównaniu ze zszarganiem dobrego imienia śp. Kazimierza Deyny. W ubiegłym sezonie Legia Warszawa została ukarana grzywną 50 tys. złotych za antysemickie treści widniejące na transparentach podczas meczu z Widzewem Łódź. Mam nadzieję, że i tym razem wyznaczycie Państwo grzywnę dla klubu z Konwiktorskiej, bo wmontowanie gwiazdy Dawida w nazwisko tego znakomitego piłkarza, również ma podtekst antysemicki" .

Źródło: Życie Warszawy

BBB
26-08-2003, 11:44
Juz chyba prawie wszystko w tym temacie zostalo napisane:>Ja staram sie na transparent obrazajacy Kazimierza Deyne spojrzec obiektywnie przez pryzmat transparentu ,ktory pojawil sie u nas w zeszlym roku na meczu z Widzewem-chodzi mi o "AMF".I jeden i drugi obciazaja konto z jednej strony: Polonii(ten z Deyna) jak i Legii(AMF).Wydaje mi sie jednak ,ze w obu klubach znajda sie w zdecydowanej wiekszosci ludzie nie utozsamiajacy sie z takimi zachowaniami.
Jest jednak pewna roznica,transparent AMF ,jak juz o tym wspomnial Foxx(czyli jak chyba prawidlowo wydedukowalem piszacy tu od niedawna Stone 8) ) z forum na www.kibice.pl zostal dosc szybko zdjety,natomiast transparent kibicow klubiku z Konwiktorskiej mozna bylo ogladac caly mecz.
Przegladajac po meczu forum Polonii doszedlem do wniosku ze grupka popierajaca transparent o Deynie nie jest wcale mala,czytajac wypowiedzi takich osob jak Roy czy Kaminero wiem ,ze zyja oni w chorobliwej,slepej nienawisci do Legii i wszystkiego co z Nia zwiazane.
Ja delikatnie mowiac nie lubie KSP ale staram sie ,zeby mialo to jakies sensowne wytlumaczenie ,zeby nie byla to tylko slepa nienawisc jak to widac u niektorych z nich w wypowiedziach typu "nienawidze wszystkeigo co cwelowskie":/ Ja w przeciwienstwie do tego typu wypowiedzi umiem na przyklad docenic (w jakis sposob)ich "zywa legende "Golaszewskiego,ma u mnie szacunek ze mimo przeciwnosci jest wierny barwom jednego klubu.

Foxx
26-08-2003, 12:59
:pa:

Lolek
26-08-2003, 13:00
Przegladajac po meczu forum Polonii doszedlem do wniosku ze grupka popierajaca transparent o Deynie nie jest wcale mala,czytajac wypowiedzi takich osob jak Roy czy Kaminero wiem ,ze zyja oni w chorobliwej,slepej nienawisci do Legii i wszystkiego co z Nia zwiazane.

Jest jednak subtelna różnica między tymi osobami. Roy to szczur z Ochoty, notorycznie bity po głowie, taka żywa kukiełka po prostu. Nie dziwię się więc, że chłopakowi po takich przejściach odkleiła się jedyna klepka jaką posiadał i dlatego pisze co pisze. Natomiast Kaminero to propagandowa tuba Polonii, którą widać w prasie i na ratuszowych salonach. Jeżeli typ, który wszędzie lansuje wizerunek Polonii, jako klubu na wsroś patriotycznego, równolegle pisze, że ma w głebokiem pogardzie *zmarłą* osobę, która mu nic nie zawiniła, to ja nie mam więcej pytań.

turi
27-08-2003, 22:07
Panowie Cyberfani, chyba czas na kolejna akcje plakatowa.

:box:

turi
27-08-2003, 22:10
[quote="Stone"]Mini - sorry, Twój text z Hitlerem jest równie zalamujący, jak ich "transparent". Jak chcesz z nimi coś zrobić, to rób to w realu.

minipedoy caly czas dorasta i caly czas ciezko mu to idzie
miejmy nadzieje ze kiedys podazy w dobrym kierunku ...
pozdro dla foxa !

Mini
27-08-2003, 22:15
[quote=Stone]Mini - sorry, Twój text z Hitlerem jest równie zalamujący, jak ich "transparent". Jak chcesz z nimi coś zrobić, to rób to w realu.

minipedoy caly czas dorasta i caly czas ciezko mu to idzie
miejmy nadzieje ze kiedys podazy w dobrym kierunku ...
pozdro dla foxa !

nawet się wkurzyc nie mozna bo zaraz się cenzor odezwie.jak za komuny.
:look: na następny mój post.

jak ja lubie takie komentarze wygłaszane przez doświadczonych zyciowo O ROK STARSZYCH lub niewiele ponad rok vide moja siostra. :/

marecki
27-08-2003, 22:20
Mini to moze powie Ci to ktos starszy o 4 lata? :P

Mini
27-08-2003, 22:24
Mini to moze powie Ci to ktos starszy o 4 lata? :P

idziesz na mecz swojej ukochanej drużyny z jakimiś pajacami którzy mają tyle samo kibiców co piłkarzy i widzisz że chamy hańbią Twój stadion pojawiając się na nim i do tego przynoszą ze sobą szmatę o którą tu chodzi.i co ? nie wkurza Cię to? bo mnie tak.troche mnie poniosło a już mnie odsądzaja od czci i wiary. :fu:

marecki
27-08-2003, 22:27
oka ,nazwijmy to nadpobudliwoscia :D

Mini
27-08-2003, 22:29
oka ,nazwijmy to nadpobudliwoscia :D
no niech będzie.jak za długo nie pije to mi się :jebło: robi.

Foxx
27-08-2003, 22:44
:lol: Mini

Pozdr. Turi

turi
27-08-2003, 22:48
nawet się wkurzyc nie mozna bo zaraz się cenzor odezwie.jak za komuny.
:look: na następny mój post.

jak ja lubie takie komentarze wygłaszane przez doświadczonych zyciowo O ROK STARSZYCH lub niewiele ponad rok vide moja siostra. :/[/quote]

cos mi sie zdaje, ze tu nie o wiek chodzi tylko o zawartosc mozgownicy
ale moze sie myle
chyba jednak nie w czym utwierdza mnie marek :D

HOOLSHWDP
27-08-2003, 23:15
List kibica Polonii do prasy (nie wiem czy juz byl na tym forum ale zamieszczam):

"Witam
Nazywam sie Lukasz Chmielewski, mieszkam w Warszawie i jako, że klub,
któremu kibicuje pada ostatnio ofiarą manipulacji i nierzetelności
prasy, chciałbym spróbować wyjaśnić kilka kwestii odnośnie oprawy
ostatniego meczu derbowego.
W dzisiejszym [26.08.] artykule Życia Warszawy możemy przeczytać:
"Tuż po przerwie grad kamieni i butelek poleciał z sektora
zajmowanego przez polonistów w kierunku loży honorowej, na której
znajdowali się także działacze Polonii. Najbardziej ucierpiał były
bokser Krzysztof Kosedowski."
Pozwólcie państwo, że opiszę, jak cała ta sytuacja wyglądała z mojej
perspektywy [siedziałem kilkanaście metrów dalej]. Otóż na trybunie
zwanej "honorowa" oprócz dziennikarzy Canalu + i kilkudziesięciu osób
chcących w spokoju oglądać mecz znaleźli się również "pseudokibice".
Czyż nie jest to słowo, jakim opisuje się osoby, które ponad chęć
oglądania widowiska przekładają nienawiść do przeciwnika? Jeśli tak,
to nie rozumiem czemu panowie w szalikach Legii ubliżający siedzącym
nieopodal kibicom Polonii znaleźli się tak blisko naszego sektora.
Pomiędzy sektorem Polonii, a trybuną "honorową" stało kilkunastu
ochroniarzy [jak się okazało, wszyscy kibicowali wojskowym]. Czy taka
ochrona może zapewnić bezpieczeństwo komukolwiek?
Autor artykułu prasowego, pan Maciej Rowiński pisze o "gradzie kamieni
i butelek". Skąd tutaj liczba mnoga? Jestem pewien, iż pseudokibice
mojego zespołu rzucili jedna butelkę i jeden kamień. Oczywiście
potępiam to, ale potępiam również zachowanie pana Rowińskiego.
Rozumiem, iż "grad kamieni i butelek" lepiej podziała na wyobraźnię
czytelnika...
W dalszej części artykułu czytamy fragment listu kibica Legii
dotyczący flagi obrażającej Kazimierza Deyne:
"Rzucanie różnymi przedmiotami w trybunę honorową i spalenie bodaj
dwóch krzesełek jest niczym, w porównaniu ze zszarganiem dobrego
imienia śp. Kazimierza Deyny. W ubiegłym sezonie Legia Warszawa
została ukarana grzywną 50 tys. złotych za antysemickie treści
widniejące na transparentach podczas meczu z Widzewem Łódź."
Ta sprawa ma nieco szerszy aspekt. Otóż jak się okazało dla kibiców i
działaczy z Łazienkowskiej nazwanie kogoś Żydem [a przecież nawet do
tego nie doszło] jest najgorsza obrazą. Bądźmy szczerzy: w Trzeciej RP
takie sytuacje zdarzają się przecież aż nazbyt często. Ileż to razy
słyszeliśmy o wpisaniu czyjegoś nazwiska w gwiazdę Dawida, ileż razy
ksiądz Jankowski zaskakiwał Polskę swoimi pomysłami na temat
wykorzystania tego symbolu!? A kto jest antysemitą - ten, kto nazywa
kogoś Żydem, czy ten kto odbiera to za obrazę?
Pan Kazimierz Deyna był wspaniałym piłkarzem, a prywatnie skromnym,
dobrym człowiekiem. Jestem pewien, ze nie raz słyszał wyzwiska pod
swoim adresem i za każdym razem przechodzili koło nich tak, jak czynią
to piłkarze dzisiaj.
Bardziej w tej sprawie boli mnie to, że Warszawska gazeta okazała się
być gazetą wojskowych. Żal, że o sprawie tej nie napisał ktoś
kompetentny... "

Tylko dlaczego nie wspomnial ze na tym transparencie bylo slowo pogarda. Najbardziej sie usmialem jak przeczytalem o ks. Jankowskim :rotfl: :fu:

peabe(L)
27-08-2003, 23:34
K :* a, to zostalo gdzies wydrukowane w prasie?
Te smiecie w brudnych koszulach niedlugo beda bezczelnie twierdzic, ze to oni zostali obrzuceni kamieniami przez dzialaczy Legii, a transparent z Kazikiem mial byc wyrazem ich szacunku dla niego, ale zostal zle odebrany przez "bydlo z Lazienkowskiej".

Z drugiej strony to smieszne, ze w tym klubiku jest tyle stanowisk apropos tego incydentu, ilu jest kibicow :) Jedni mowia, ze gardza Deyna i bardzo dobrze, ze ta szmata wisiala. Czesc twierdzi, ze to przesada, a jeszcze inni w ogole nie widza w tym transparencie nic obrazliwego.

Natomiast na ich forum moderatorzy nie nadazaja z kasowaniem postow fanow KSP, ktorzy smieli przepraszac albo stwierdzic, ze wstydza sie za reszte. Zalosne, doprawdy zalosne...

rkwa
28-08-2003, 07:17
i tak raczej nikt madry mu nie uwierrzy boo nawet sam Kosedowski mowil w wywiadzie ze jak sie schylal po ceglowke to dostal kamulcem /czyli juz jedno klamstwo-nie jeden a przynajmniej dwa kamienie/-poza tym przecierz dziennikarze tez tam byli-co prawda pewnie czesc z nich pijana ale skoro byli to chyba widzieli i jesli sie szanuja to nie wydrukuja takiego scierwa.

pozdro.

MaxxxiM
28-08-2003, 11:45
to sie nazywa manipulowanie faktami. Słowo "Pogarda" jest ciagle pomijane, tak jakby go tam nie bylo. chociaz ten czlowiek-tuba propagandowa Polonii nie owijal w bawelne tylko przyznal ze dla niego to bylo ok i ze wiekszosc jego kolegow kibicow tak mysli.

Turi - chodzi o slowo Panowie? Po co sie tak zaraz denerwowac?

Mini
28-08-2003, 11:49
nie ma to jak piękna fotka na :gol2: przy montażu polonijnej szmaty.

HOOLSHWDP
28-08-2003, 23:02
Kary dla Polonii:

Onet.pl

Zakaz rozgrywania dwóch meczów z udziałem publiczności to kara Wydziału Dyscypliny PZPN dla Polonii Warszawa za zakłócanie porządku w czasie meczu ligowego z Legią Warszawa. Kara została zawieszona na sześć miesięcy.

Na Polonię nałożona została także kara finansowa w wysokości 10 tysięcy złotych za wywieszenie obraźliwych transparentów i chuligańskie zachowanie kibiców tego klubu.

Piłkarz Legii Warszawa Marek Jóźwiak został ukarany jednym meczem dyskwalifikacji za czerwoną kartę w meczu z Polonią.

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Kara finansowa jest stanowczo za mala :box:

MaxyM
28-08-2003, 23:13
Kary dla Polonii:

Onet.pl

Zakaz rozgrywania dwóch meczów z udziałem publiczności to kara Wydziału Dyscypliny PZPN dla Polonii Warszawa za zakłócanie porządku w czasie meczu ligowego z Legią Warszawa. Kara została zawieszona na sześć miesięcy.

Na Polonię nałożona została także kara finansowa w wysokości 10 tysięcy złotych za wywieszenie obraźliwych transparentów i chuligańskie zachowanie kibiców tego klubu.

:zly:

MaxxxiM
28-08-2003, 23:17
Kary dla Polonii:

Onet.pl

czyli kiedy juz beda mogli nie przyjsc na swoj stadion. a na nastepny mecz u siebie czyli na Łazienkowskiej beda mogli, tak?

przyznac trzeba, ze baardzo lagodnie sie z nimi obeszli. za bardzo. :box:

Piłkarz Legii Warszawa Marek Jóźwiak został ukarany jednym meczem dyskwalifikacji za czerwoną kartę w meczu z Polonią.

Dzien Dziecka na Miodowej :)

yusta
28-08-2003, 23:45
Ta kara to jakaś kpina. Legii za wiszacą 20 minut AMF dosrali 50 tys, a tym kmiotom 10 tys??? O zawiasach nawet nie wspominam, bo to jeszcze wieksza kpina. Jak miasto nie zareaguje stosownie na pismo stowarzyszenia, to kiepsko dla czarnuchów może się to skończyć :box:

pijak
30-08-2003, 11:05
No to kilka moich uwag po obejrzeniu powtórki w C+.
W telewizji to wyglądało (a raczej było słychać), że to polonistów było tyle co nas, a nas tylu co ich. Przed telewizorem można było słyszeć te ich śpiewy, ale było to raczej spowodowane tym, że tam były poustawiane kamery, no i akustyka na krytej jest lepsza. Potwierdziło się więc to co było napisane na tych ulotkach co krążyły po trybunach.
Bardzo ładny efekt dało połączenie naszych sektorówek z racami. efekt zajebisty. Oby nie ostatni taki pomysł.
Co do okazionalnej sektorówki "Kibicu polonii, gdzie jesteś" to nie była ona zbyt czytalna, jak się patrzyło pod kątem.

A na temat transparentu tych kloszardów, to się nie będę wypowiadał. Szkoda słów. :box:

hehe to moja robota :) ale miało za mały nakład.....gdzie siedzialeś bo jestem ciekawy jak daleko zaszły...

karpiko
31-08-2003, 23:05
Ciekawe to stanowisko kibica Polonii zamiszczone kilka listow wyzej. Rozumiem jego frustracje bo w sumie przez tyle lat "propagandy sukcesu" czyli dokladniej gledzenia jak to na Polonii bywaja sami kibice z Warszawy, elita intelektualna miasta, wyzsze wyksztalcenie u wiekszosci kibicow, rodzinna atmosfera, kulturalny doping itd zachowanie polonistow wobec braku awantur ze strony kibicow Legii moglo wywolac taki stan. Niestety mimo tego ze polonista Chmielewski bardzo by tego chcial jego list mija sie "lekko" z faktami a tlumaczenie o transparencie Deyny wywoluje u mnie tylko usmiech politowania. Gdyby w ten sposob tlumaczyc transparent Arbeit Macht Frei bo przeciez taki napisa wisi na codzien na bramie do Oswiecimia mozna byloby ten wybryk kibica uznac jako przestroge holocaustu. Na szczescie nikt na tak zenujace tlumaczenie w Legii nie wpadl bo do winy to trzeba umiec sie przyznac!Zamieszczam zdjecie tylko tych "ciekawszych" przedmiotow jakie pozbierala ochrona po meczu a ktore polecialy z sektora Polonii w Honorowa oraz dwoch kamieni ktore polecialy w Kosedowskiego. Jak widac ze zdjecia obserwacje "obiektywnego" kibica Polonii sa malo rzetelne co jego tlumaczenie odsyla do kosza na smieci.
http://www.ultras.pl/news/Polonia-Legia--kamienie_w_Kosedowskiego.jpg

Lolek
01-09-2003, 10:38
Bez komentarza:

http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=789&start=15

R@dek (L)
01-09-2003, 10:46
Bez komentarza:

http://Polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=789&start=15

Zero szacunku dla tych ludzi :box: czy to jest normalne :hmm:

qwerty1234
01-09-2003, 10:51
Bez komentarza:

http://Polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=789&start=15

Zero szacunku dla tych ludzi :box: czy to jest normalne :hmm:
Ten człowiek jest chory! Do Wariatkowa z nim! :box:

Kawa
01-09-2003, 10:56
Moze ktos mi przekopiować temat wrzucony przez Lolka i przesłać przez priva bo niestety mam tam bana na IP.

*PRZEMO*
01-09-2003, 11:00
Moze ktos mi przekopiować temat wrzucony przez Lolka i przesłać przez priva bo niestety mam tam bana na IP.

przekopiowac to nie ma co! gosc pisze ze ma szacunek do Kazimierza Deyny a w banerze na dole widnieje jego podobizna i chodzacy ludzik sikajacy na Kazika :box: (taki co kiedys mial cipcius :hmm: )

Kawa
01-09-2003, 11:02
Ja pierdole :help: Skąd sie biora takie parapety :/

qwerty1234
01-09-2003, 11:06
Ja pierdole :help: Skąd sie biora takie parapety :/
Skąd? Z Polonii,jak zawsze... :box:

Unico
01-09-2003, 11:10
http://www.ultras.pl/news/Polonia-Legia--kamienie_w_Kosedowskiego.jpg

Odnośnie tego co jest na tym zdjęciu:

"--Przyganiał kocioł garnkowi--"

Kawa
01-09-2003, 11:13

No własnie TY lepiej nie zabieraj głosu w takich sprawach, przeciez wiadomo co dzieje sie w Krakowie.

MaxxxiM
01-09-2003, 11:14
tak sie wlasnie zachowuje "przywiazana do tradycji, intelektualna duma stolicy". chyba trzeba zrobic screen shota i kiedy sie pojawi nastepca tstarskiego pokazac mu jak sie koledzy jego zachowuja.

ems
01-09-2003, 17:14

dostalismy za to kare... im sie upieklo... na dodatek uwazaja sie za swietych... i o to tu biega.... garnuszku....

Keleborn
01-09-2003, 17:54

Fakt brakuje czegoś co wylądowało na głowie jednego Włocha.
To tak a propos garnków.

wam(P)ir północy
01-09-2003, 22:40
kf.

szczepan
01-09-2003, 22:45
1)Unico: to byl temat o meczu Polonia-Legia a nie Polonia-Wisla wiec prosze Cie nie musisz tutaj skladac takich samokrytycznych uwag

2)Wampir jak milo ze wrociles od razu jest smieszniej :D a mam pytanie czemu jak jestescie tacy odwaznie to nie polecieliscie na Zylete? tylko kamieniami z daleka...

"...twardy to ty jestes na czacie..."

wam(P)ir północy
01-09-2003, 23:03
fiyui

szczepan
02-09-2003, 00:36
literowka

mialo byc na czacie...
:P

"piles - nie pisz"

karpiko
02-09-2003, 08:54
Tak samo zajebisty jest tekst o demolce jakiegoś wejścia w donosie do PZPN czy tam miasta. Ładnie to tak łgać w żywe oczy i wciskać przy okazji kity kolegom po szalu że tak właśnie było.

Z polonistami sie nie dyskutuje bo szkoda czasu. Zatem wrzucam tylko zdjecia ktore "klamią w żywe oczy"

http://www.ultras.pl/zdj/przed_meczem.jpg
http://www.ultras.pl/zdj/przed_meczem1.jpg

MaxxxiM
02-09-2003, 09:04
Polonisci zyja w Matrixie tylko tabletki pomylili. Oni nawet potrafia z faktami dyskutowac i twierdzic, ze to co sie wydarzylo to nie prawda. to jest nieprawdopodbne. Naprawde nie znam ani jednego Polonisty, z ktorym mozna rzeczowo porozmawiac.

Unico
02-09-2003, 09:18
1)Unico: to byl temat o meczu Polonia-Legia a nie Polonia-Wisła wiec prosze Cie nie musisz tutaj skladac takich samokrytycznych uwag

[...]

:co: Szczepan, o co Ci chodzi? 8- Ja nie składałem żadnej samokrytyki
Ale przynajmniej po części zrozumiałeś moją wypowiedź - bo wiesz do czego to była aluzja.

Q_(L)
02-09-2003, 10:29
Tak samo zajebisty jest tekst o demolce jakiegoś wejścia w donosie do PZPN czy tam miasta. Ładnie to tak łgać w żywe oczy i wciskać przy okazji kity kolegom po szalu że tak właśnie było.

Z polonistami sie nie dyskutuje bo szkoda czasu. Zatem wrzucam tylko zdjecia ktore "klamią w żywe oczy"

http://www.ultras.pl/zdj/przed_meczem.jpg
http://www.ultras.pl/zdj/przed_meczem1.jpg

A to aby nie fotomontaż... '8 :>

Karpiko & all, włączcie klawisz "ignor dla debila" 8)

ems
02-09-2003, 13:23
Ta dwa czy cztery kamienie to żadna różnica w momencie gdy pieprzy się że to był jakiś grad, o czym dobrze wiesz Karpiko no ale żeby uskutecznić swoją propagandę do tego się nie przyznajesz he. Tak samo zajebisty jest tekst o demolce jakiegoś wejścia w donosie do PZPN czy tam miasta. Ładnie to tak łgać w żywe oczy i wciskać przy okazji kity kolegom po szalu że tak właśnie było.

i co pizdo ? lyso ci teraz ? o propagandzie lepiej sie nie wypowiadaj, wam wasze bajki to chyba sam Goebbels wymyslal......

wam(P)ir północy
02-09-2003, 13:35
styy

Mini
02-09-2003, 13:55
Naprawde nie znam ani jednego Polonisty, z ktorym mozna rzeczowo porozmawiac.

ja poznałem trzech.
-z jednym przez 4 lata liceum zamieniłem 3 zdania(chodził ze mna do klasy! ale na meczach to chyba nie bywał)
-drugi jest jakies 2-3 lata młodszy i po 5 minutach chodzenia w szmacie olisadebe na wakacjach zrezygnował z bycia polonistą :buhaha: a nas było tylko 3 i nawet go nie dotykaliśmy - (pozdro dla Orzecha z rembertowa i Bartka z Wesołej)
-a z trzecim da się pogadac bo już nie chodzi na polonię.

tylko tyle na ich temat ---> :buhaha: :buhaha: :buhaha:

Lolek
02-09-2003, 14:09
Ale ja tu nie widzę rozwalania żadnego wejścia. No chyba że za wejście weźmiemy barierki, można i tak. Można też nazwać samochód samolotem itp. itd. Bo moim zdaniem wejście to są te drzwi co widać w tyle a nad nim herb na szybie który powinien być idealnym celem do rozwalenia no ale źli poloniści ci ludzie demolka tego nie wiedzieć czemu nie zrobili.

Heh, kwietniki to też pewnie nasza propaganda i fotomontaż. Co do kosztów zniszczenia - kaucja, jak pewnie wiesz, jest już nasza. I jeszcze jedno. Ciekawe, że poloniści poczuli się urażeni "szmatą" na transparencie, nie mieli natomiast żadnych zastrzeżeń do zdania: "bez honoru, bez kibiców, bez boiska". Cóż, milczenie jest podobno oznaką zgody...

ange(L)
02-09-2003, 14:19
Ale ja tu nie widzę rozwalania żadnego wejścia. No chyba że za wejście weźmiemy barierki, można i tak.

barierki to takze czesc wejscia na stadion

Bo moim zdaniem wejście to są te drzwi co widać w tyle a nad nim herb na szybie który powinien być idealnym celem do rozwalenia no ale źli poloniści ci ludzie demolka tego nie wiedzieć czemu nie zrobili.

i co nalezy teraz im przyklasnac i zlozyc hold,ze nie rozbili herbu na trybunie krytej? :hmm: to chyba powinno byc normalne...jak widac dla ciebie i Tobie podobnych nie jest to czyms naturalnym-inaczej nawet bys o tym nie napomknal

PS
kto was uczyl takiej bezczelnej propagandy. Fakt jest faktem a Wy odwracacie kota ogonem i klamiecie w zywe oczy-zalosne,ale czego sie mozna po was spodziewac

wam(P)ir północy
02-09-2003, 15:32
l'iu

MaxxxiM
02-09-2003, 15:57
zaraz sie okaze, ze flage z Deyna tez Legionisci wywiesili. a Kosedowski wcale zadnym kamieniem nie dostal, bo przeciez Polonisci nigdy by sie do czegos takiego nie posuneli.

też z komentarzami u nas na forach było cicho

taaa. najbardziej kulturalne forum kibicow na swiecie. dyskusje dotycza wylacznie odkrycia cywilizacji przez kibicow Polonii.

Lolek
02-09-2003, 18:17
Co do Waszej szmaty to nikt nie komentuję no bo po co? Żebyście się ucieszyli że nas to wkurzyło?

Miałbyś racje, gdyby nie to że owa "szmata" była komentowana i to dość ostra na forach wszelakich. Poza rzeczonym fragmentem.

Lolek i na koniec mam jeszcze jedno pytanie. Jak skomentujesz zachowanie twojego szefa redakcyjnego( bo chyba piszesz w NL) który wygląda na normalnego faceta, a w czasie derby wchodził na krzesełko rzucał ku,.wami i pokazywał palec środkowy wyprostowany. Oczywiście w strone polonistów. No i po meczu z okna też się napinał, mocno prowokując. Chyba jemu to raczej takie zachowanie nie przystoi, choć może się mylę?

Nie mogę wypowiadać się za Pana Gilera, ani tym bardziej nie czuje się upoważniony do komentowania. Wiem jedno - nie potrafie wskazać na Legii osoby, która byłaby tak zaangazowana w sprawy naszego klubu i której klub tyle zawdzięcza, jak Pan Giler. Zrozumiałe więc, że ktoś kto zostawił tyle serca na Łazienkowskiej, nie będzie podchodził do pewnych rzeczy bez emocji. A trudno takich nie ujawniać, skoro tuż obok wisi szmata hańbiąca legendę naszego klubu (tak, masz rację, to nas ruszyło)... Ja zrobiłbym tak samo.

I jeszcze jedno. Piszesz coś o flagach z masztów i tym podobnych. Wy również pokazaliście swój kibicowski charakter. Reklamom tym razem się upiekło, ale barierki dostały całkiem zgrabny oklep. Cwaniakowanie i pseudoszturm w kierunku honorowej, skad wiadomo ze nikt nie wyskoczy i nie przypierdoli to rowniez takie... polonijne. Tak więc - nikt nikogo nie zaskoczył. Pozdrawiam.

szczepan
02-09-2003, 18:51
1)Wampir chodzi mi o Twoje wystapienia na forum bo na czatach ja tez sie nie pojawiam... a jezeli nie wiesz co to jest przenosnia no to sorry...

2)odpowiedz mi to czemu zamiast atakowac loze vipow gdzie poza drobnymi i NIELICZNYMI (to wazne bo tych osob bylo mniej niz was) wyjatkami siedzieli kibice albo neutralni albo tacy ktorzy nie okazuja w jakis specjalny sposob sympatii nie zaatakowaliscie Zylety? co? latwiej jest rzucic kamieniem?

3)nie bron swoich kolegow bo to nie ma sensu... z honorowki nikt nie rzucil nic w was (no moze poza ******* - ale to chyba nie rozbija wam glowy) wiec tutaj tylko i wylacznie jest wasza WINA!

MaxxxiM
02-09-2003, 19:55
No i co z tym gradem kamieni co spadły na honorową? Zobaczę wreszcie fotki?:)

a po co Ci fotki. przeciez i tak stwierdzisz, ze to nie kamienie rzucane przez Polonistow, tylko deszcz malych meteorytow, ktory tak niefartownie akurat trafil w Kosedowskiego.

Jak skomentujesz zachowanie twojego szefa redakcyjnego( bo chyba piszesz w NL) który wygląda na normalnego faceta, a w czasie derby wchodził na krzesełko rzucał ku,.wami i pokazywał palec środkowy wyprostowany. Oczywiście w strone polonistów. No i po meczu z okna też się napinał, mocno prowokując. Chyba jemu to raczej takie zachowanie nie przystoi, choć może się mylę?

wywieszacie szmate na ktorej jest podobizna Kazimierza Deyny a na dole tej szmaty slowo POGARDA. to jest wedlug Ciebie ok? a za co tak pogardzacie Deyna? za te bramki i swietna gre w Reprezentacji? wcale mnie nie dziwi, ze sie czlowiek, ktory jest mocno emocjonalnie zwiazany z Legia, tak zareagowal na zachowanie kibicow, ktorzy na kazdym kroku podkreslaja przywiazanie do tradycji i honoru. plus tego jest taki, ze wiemy jak wyglada honor w wykonaniu kibica Polonii. wiemy tez jaki jest poziom "intelektualnej dumy stolicy".
od tego wyprostowanego palca to pewnie kilkunastu polonistow odnioslo powazne obrazenia, co?

szczepan
02-09-2003, 19:59
napewno straty moralne przeciez w domu spokojnej starosci nawet na nich nie krzycza :P

yusta
02-09-2003, 20:20
Waldemar Skorupka rzecznik prasowy Polonii Warszawa, nieopatrznie akredytował się na mecz w Grodzisku jako dziennikarz, bodajże miesięcznika Polonia Ole. Nie przewidział, że jako człowiek mediów zostanie potraktowany jak dziennikarz i wysłany na lożę prasową, a nie vipowską.
"Przecież jestem rzecznikiem prasowym Polonii" - grzmiał Skorupka. Jednak do restauracji, gdzie przebywali pozostali działacze nie został wpuszczony. "Odpłacimy się tym samym, jak przyjedziecie" - pogroził rzecznik. "Panie, ja tylko wykonuję swoją pracę" - odrzekł porządkowy.

:buhaha:

Źródło PS, ale i tak poprawił mi się humor ;)

qwerty1234
02-09-2003, 20:30
Waldemar Skorupka rzecznik prasowy Polonii Warszawa, nieopatrznie akredytował się na mecz w Grodzisku jako dziennikarz, bodajże miesięcznika Polonia Ole. Nie przewidział, że jako człowiek mediów zostanie potraktowany jak dziennikarz i wysłany na lożę prasową, a nie vipowską.
"Przecież jestem rzecznikiem prasowym Polonii" - grzmiał Skorupka. Jednak do restauracji, gdzie przebywali pozostali działacze nie został wpuszczony. "Odpłacimy się tym samym, jak przyjedziecie" - pogroził rzecznik. "Panie, ja tylko wykonuję swoją pracę" - odrzekł porządkowy.

Źródło PS, ale i tak poprawił mi się humor ;)
No nieźle mają w tej Polonii (O'le ;) ) :rotfl:

szczepan
02-09-2003, 20:32
ale ja juz sie boje co oni chca nam zrobic...

tylko ciekawe kiedy to bedzie bo teraz widzimy sie na drbach u nas a potem? ksp ksp druga liga druga liga!

MaxxxiM
02-09-2003, 23:04
ale ja juz sie boje co oni chca nam zrobic...

tylko ciekawe kiedy to bedzie bo teraz widzimy sie na drbach u nas a potem? ksp ksp druga liga druga liga!

"a pani nie. i jeszcze dlugo, dlugo nie"
potem II, potem III i tak dalej. oby jak najdalej. mniej ujadania, wiecej spokoju.

wam(P)ir północy
02-09-2003, 23:50
:oho:

szczepan
02-09-2003, 23:54
Ale Wampir czy Zyleta was tez nie prowokowala? czemu jej nie postraszyliscie?

wam(P)ir północy
02-09-2003, 23:56
hzs

szczepan
03-09-2003, 00:01
wiec tylko i wylacznie pokazaliscie ze nie macie jaj i tyle... zabrac dziecku lizaka to nie problem... ale kolesiowi dwa na dwa to juz inna zabawa...

ale nie wazne... bo zaczniemy sie powtarzac...

co do tych kamieni to mam pytanie rzucaliscie tak sobie czy dokladnie w tych ktorzy was "prowokowali"??

MaxxxiM
03-09-2003, 09:01
MaxxxiM najpierw piszesz że nie znasz żadnego polonisty z którym sensownie można porozmawiać po czym zadajesz mi pytanie i sam sobie na nie odpowiadasz.

no wlasnie dlatego sam sobie odpowiadam, poniewaz nie znam zadnego Polonisty z ktorym mozna sensownie porozmawiac.

Mini
03-09-2003, 09:33
Dla mnie jest to normalnę że szyba się ostało. To raczej Wy kroicie flagi z masztów, albo banery sponsora.

jesli chodzi ci o derby w kosza to myśle ze ci który szukają takich rozrywek jak "pożyczanie" flag na meczach musieli się zadowolić reklamami warbudu bo żadnych innych nie było a poza tym klub nie nazywa się polonia warszawa tylko warbud polonia warszawa.

a wogóle to jesteście śmieszni.
na waszym forum ktoś ma pretensje do pzpnu że zamiast pomagać klubowi dojebął mu karę.powinni wam jebnąć 100000zł to następne derby w obawie o straty odbyłyby się bez was.