PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Wisła Płock

Adiq
10-05-2003, 17:06
Tutaj i tylko tutaj piszmy o wszystkim co związane z tym meczem. Unikniemy w ten sposób kilku tematów o tym samym.

kamyk
10-05-2003, 17:41
Czarek Kucharski udzielił wywiadu Przeglądowi Sportowemu: - Wisła Płock wygrała ostatnio w Krakowie i czujemy przed nimi odrobinę respektu. Ostatni raz "biała gwiazda" przegrała u siebie z Lazio, ale mecz meczowi nie równy i my się płocczan nie boimy. Poza tym od kilku spotkań widać spadek formy u piłkarzy Kasperczaka. Teoretycznie jest jeszcze możliwość doścignięcia Wisły Kraków w tabeli, ale nie łudzę się, że to się uda. Raczej jest to nierealne. W Krakowie musiałby się zdarzyć jakiś kataklizm. Zamiast czekać na cud, skupiamy się na walce o miejsca premiowane udziałem w europejskich pucharach. Nasz brak w UEFA byłby katastrofą

dyha
10-05-2003, 19:27
Tutaj i tylko tutaj piszmy o wszystkim co związane z tym meczem. Unikniemy w ten sposób kilku tematów o tym samym.

A niemożna pisac w Legia-Wisła (kibicowsko) ????

P.S. Proponowałbym załżyc odzielny pokój pt. Mecze Legii i tam by sie pisało o meczech

Adiq
10-05-2003, 19:50

A niemożna pisac w Legia-Wisła (kibicowsko) ????

P.S. Proponowałbym załżyc odzielny pokój pt. Mecze Legii i tam by sie pisało o meczech

Zgodnie z naszą tradycją w dziale Legia piszemy o meczu pod względem sportowym, a w dziale Kibice - kibicowskim. Co do pokoju to jestem przeciwny. Wystarczy jeden wątek zbiorczy taki jak ten.

Mrk
11-05-2003, 15:08
Kurde, chyba się na mecz spóźnie! Mój braciszek jak zwykle punktualny.... :fu:

o już jest - spadam! papa ;)

Scorpion
11-05-2003, 16:42
heh... 1-0 :P farciarze 8o

:rotfl:

Scorpion
11-05-2003, 18:01
no i koniec... :/

gratulacje :P

Radio
11-05-2003, 18:23
No i chyba będzie walkower. Płockich obcokrajowców było za dużo.
O ile mnie pamięć nie myli oni już kiedyś wykręcili taki numer z Polonią to było.

yakuza
11-05-2003, 19:27
Nic specjalnego nasi gracze nie pokazali ale warunki do gry były bardzo zle. Lejący przez cały mecz deszcz uniemożliwiał dokladne rozgrywanie akcji. Dobrze że Kielbowicz potrafi strzelić z rzutu wolnego. Mecz nieciekawy był niestety a pozatym podobno jeszcze walkowera dostaniemy bo w Wiśle gralo za duzo obcokrajowców :)

Ostry
11-05-2003, 19:28
Legia zagrała przeciętnie,ale liczą sie 3 punkty :) Przez tą grząską murawę mało było sytuacji podbramkowych.Nieźle zagrał Sagan,bardzo się starał.Strzał Kiełbowicza był pierwszorzędny. ;)
Ciekawe czy będzie ten walkower czy nie.

szczepan
11-05-2003, 19:40
rzeczywiscie nasi nic nie pokazali. Czarek ciagle mysli ze jest drugim ZIdanem ale mimo paru fatalnych zagran widzialem tez pare calkiem niezlych...
znow najlepszy Sagan... ambitny twardy... i chyba to jzu 4 wolny ktory zablokowal...

a poza tym dzisiaj byl chyba najgorzej sedziowany mecz od dawna na Lazienkowskiej...

c_zary
11-05-2003, 19:48
No to Jablonski sie nie popisal. A co do wydarzen na boisku to poza golem Kielbika, mecz w zasadzie bez historii. Mam nadzieje, ze zacznie wiecej z tych wolnych strzelac, w drugiej polowie tez niewiele mu zabraklo.

szczepan
11-05-2003, 19:49
aha jeszcze najlepsze akcje:
1)Surma zmieniajacy korki
2)KAMILEK!!!
3)Wojtek w przewie mowiacy o widzewie... "wiecie musicie sie przygotowac... bo tam kamieniami rzucaja... przygotujcie sie" :box: :P
4)bylo cos jeszcze tylko zapominalem :/ :P :P

szczepan
11-05-2003, 19:52
No to Jablonski sie nie popisal. A co do wydarzen na boisku to poza golem Kielbika, mecz w zasadzie bez historii. Mam nadzieje, ze zacznie wiecej z tych wolnych strzelac, w drugiej polowie niewiele mu zabraklo.

jezeli to prawda z tym walkowerem to chyba jzu wiem czemu prezes wisly w pewnym momencie podbiegl z honorowki do lawki wisly i zaczac kogos opierniczac...

_Bart
11-05-2003, 19:55
Jak dla mnie to My tego meczu nie mieliśmy wygrać (nie mam dowodów ale sędzia wyraźnie drukował). Gdyby nie piękna brama Kiełbika to nie mieliśmy prawa strzelić bramki.
Coś czuje że cuda na boiskach naszej ligi będą coraz częściej sie zdarzały.

Kawa
11-05-2003, 20:34
W Płocku specjalizują sie we wprowadzaniu zadużej ilości obcokrajowców. kiedyś podobny numer odstawili z Geworgianem, a potem tłumaczuli, ze nie wiedzieli ze on nie jest Polakiem bo tak długo jest juz w polsce.

bemowiak
11-05-2003, 20:43
Mecz słaby sędzia tragiczny Boruc całkiem dobry coprawda miał ze dwa kiksy ale to przez deszcz i śliską piłke.I już jest tylko punkt do 2 miejsca

krzysiek_
11-05-2003, 20:56
sędzia był tragiczny :fu: w 2 połowie byl do bani :buhaha: gdzie był sędzia techniczny :buhaha: :buhaha:sędzia drukował :box: :box:

c_zary
11-05-2003, 21:03
Mecz słaby sędzia tragiczny Boruc całkiem dobry coprawda miał ze dwa kiksy ale to przez deszcz i śliską piłke.
Wlasnie. Zapomnialem dodac, ze coraz bardziej podoba mi sie postawa Boruca. Widac, ze chlopak potrzebowal ogrania.

Coglin
11-05-2003, 21:09
wlasnie ogladalem Lige + extra>
co powiecie na kopniecie przez Kielbowicza zawodnika Wisly bez pilki?
jak ostatnio pzpn zaczal ogladac kasety (Uche) to mysle ze teraz tez ze 2 mecze kary beda.

szczepan
11-05-2003, 21:12
a juz wiem co mialo byc w punkcie numer 4):
jakis tym zaczyna spiewac "RTS RTS RTS To Wiselka..."
i caly sektor :rotfl:

Lakers
11-05-2003, 21:21
Mecz słaby sędzia tragiczny Boruc całkiem dobry coprawda miał ze dwa kiksy ale to przez deszcz i śliską piłke.
Wlasnie. Zapomnialem dodac, ze coraz bardziej podoba mi sie postawa Boruca. Widac, ze chlopak potrzebowal ogrania.

hehe ja tez sie przekonuje do niego coraz bardzej ale jeszcze jest na obserwacji w deszczorych warunkach sobie radzi i plus dla niego .Moze nawet dostanie powołanie jak bedze sia nadal tak dobrze spisywał :)
i chyba mamy winnego przegranej w krakowie zoranie :)

Walek_C.Z.K
11-05-2003, 21:38
Mecz był rzeczywiście przeciętny, ale liczą się punkty! Wg mnie lepiej niech zostanie 1:0, bo szkoda bramki Kiełbika, a zresztą my nie potrzebujemy pomocy PZPN, żeby odnieść zwycięstwo, którego według mnie nie powinniśmy odnieść. Ale nie dlatego że słabo graliśmy, bo Wisła nie była lepsza, ale dla tego, że sędzia jeszcze przed meczem wiedział że Legia tego meczu nie może wygrać, tylko że nie udało się, bo Kiełbik fantastycznie wykonał wolnego i było 1:0. A każda następna próba z naszej strony to gwizdek sędziego i spalony. Ale teraz to ten sędzia jest u nas spalony...

Mrk
11-05-2003, 21:50
Dokładnie do takich samych wniosków dziś doszedłem. Cieszę się, że radzi sobie coraz lepiej - może w następnej rundzie też będzie bronił.
Ogólnie mecz wcale nie był zły. Na jego niską jakość wpłynęły bardziej warunki atmosferczne, niż postawa piłkarzy.
Ja dziś nawet tak bardzo nie zmokłem, bo przygarnęła mnie pod parasol bardzo fajna dziewczyna... ;)

biotronic
11-05-2003, 22:29
Tez mi sie wydaje, ze tego meczu nie mielismy prawa wygrac. Orlen to bardzo bogaty koncern i ... wiecie co sie moglo stac. Z pozytywow w Legii chcialbym wyroznic Saganowskiego. Ten rajd za pilka odbita od jego, bodajze, bani byl po prostu super. Wszyscy powinni tak walczyc. Nie gral zle Sokolowski. Dobrze Jarza. W ogole cala obrona.
Boruc niepotrzebnie raz wybil pilke przed siebie. Cale szczescie ze jakis jelen (nie nazwisko, mozecie tu sobie wstawic np. mlotek) z Plocka nie trafil z wlasciwie 100 % pozycji.
Ogolnie trzeba sie cieszysc z 3 punktow, bo juz latwiejsze mecze remisowalismy.

A walkower powinien byc, bo prawo to prawo. C...tit...j mnie obchodzi czy obcokrajowcy cos w szostke podczas teych szesciu minut zrobili, czy nie. Musi byc walk. choc wolalbym, zeby go nie bylo.

Ciekawe czy Orlen bedzie chcial od sedziego zwrotu poniesionych srodkow finansowych :)

Nazgul
11-05-2003, 22:36
W Płocku specjalizują sie we wprowadzaniu zadużej ilości obcokrajowców. kiedyś podobny numer odstawili z Geworgianem, a potem tłumaczuli, ze nie wiedzieli ze on nie jest Polakiem bo tak długo jest juz w polsce.

Fajne :)
Niech kiedyś spróbują wpuścić żabę do stawu rybnego a potem powiedzą, że ta żaba tyle tam siedzi że juz powinna być karpiem :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

szczepan
11-05-2003, 22:44
[quote=Kawa]W Płocku specjalizują sie we wprowadzaniu zadużej ilości obcokrajowców. kiedyś podobny numer odstawili z Geworgianem, a potem tłumaczuli, ze nie wiedzieli ze on nie jest Polakiem bo tak długo jest juz w polsce.

przekret goni przekret... pewnie podobnie robia z paliwem :P :rotfl:

yusta
11-05-2003, 23:05

Teraz tłumaczą się w identyczny sposób, może to jakas choroba :rotfl:

Keleborn
12-05-2003, 09:13
Co do sędziowania - myślałem że już zlikwidowano talony na paliwo... '8

kamyk
12-05-2003, 09:40
nio ja niestety nie moglem byc na meczu z przyczyn fiansowych bo nie mialem na bilet a pociag i na mecz na bilet! ale na lechu sie melduje! nio co do meczu to z pzreczytanej tu relacij legia widac tworzyla se sytulacie to cieszy ! dobrze ze kielb strzelil bramke z wolnego moze chlopak sie przelamie ! co do sagana to chyba ma opracowane blokowanie strzalow z folnego druzyn przyjezdnych:) nio a co do boruca to chlopak pracowac na nasze coraz wieksze zaufanie! 3 mecz i zadna stracona bramka:) artur oby tak dalej:0 co do oprawy to race tylko to malo... ale dopig podobno dobry :)

c_zary
12-05-2003, 12:16
LegiaLive:

Szef Departamentu Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Nożnej Marcin Stefański wypowiedział się na temat wczorajszego zdarzenia na meczu Legii, kiedy to w drużynie z Płocka w pewnym momencie na boisku 6 występowało 6 zagranicznych piłkarzy:
"Jeżeli Geworian nie ma polskiego obywatelstwa, to znaczy, że sześciu graczy z obcymi paszportami grało na boisku i sprawa musi trafić do Wydziału Gier. Nawet chwilowy pobyt na boisku nieuprawnionego gracza, musi skończyć się walkowerem. Nie ma znaczenia czy było to 30 sekund czy dłużej. Przepisy są bezwzględne."
Jeżeli tak się stanie, to gol Tomasza Kiełbowicza zostanie anulowany, jednak żółte kartki dla trzech legionistów pozostaną.

yeah
12-05-2003, 12:26
Eee, tam z taką drużyną tylko 1:0... To naprawdę LEgia musi być w 1 trójce, bo o mistrzu raczej mowy nie ma...

Tomi
12-05-2003, 12:31
Eee, tam z taką drużyną tylko 1:0... To naprawdę LEgia musi być w 1 trójce, bo o mistrzu raczej mowy nie ma...

Drużyna jak drużyna, może w tabeli są nisko ale ostatnio pokonali Groclin w lidze i Wisłę Kraków na wyjeździe w finale PP - te wyniki chyba coś znaczą. Dla mnie Legia może każdy mecz wygrywać po 1-0 jeśli tylko będzie zdobywać 3 pkt...

c_zary
12-05-2003, 13:04
O czym Ty gadasz :hmm: Groclin wygral ze wszystkimi druzynami z czolowki, a Wisla meczyla sie z KSZO oraz Pogonia i jakos nie widac tego po ksztalcie tabeli.

Keleborn
12-05-2003, 13:30
LegiaLive:

Szef Departamentu Rozgrywek Polskiego Związku Piłki Nożnej Marcin Stefański wypowiedział się na temat wczorajszego zdarzenia na meczu Legii, kiedy to w drużynie z Płocka w pewnym momencie na boisku 6 występowało 6 zagranicznych piłkarzy:
"Jeżeli Geworian nie ma polskiego obywatelstwa, to znaczy, że sześciu graczy z obcymi paszportami grało na boisku i sprawa musi trafić do Wydziału Gier. Nawet chwilowy pobyt na boisku nieuprawnionego gracza, musi skończyć się walkowerem. Nie ma znaczenia czy było to 30 sekund czy dłużej. Przepisy są bezwzględne."
Jeżeli tak się stanie, to gol Tomasza Kiełbowicza zostanie anulowany, jednak żółte kartki dla trzech legionistów pozostaną.

Swoją drogą ciekawe podejście - gol anulowany, ale kartki pozostają. Czy dlatego że za kartki się płaci kary? Ehh :* PZPN

mati607
12-05-2003, 15:44
heja! mecz byl oglonie troche nudny, ale dobry bo legiunia wygrala, nma trybunach fajna atmosferka jak na żylecie pojawiła sie miotła :) wiecie kto wymyslił text aby wsadzic ja sedziemy w tylek :) jak nie to zgadnijcie :) eheheh. super! Legia Miszcz!!!

Scorpion
12-05-2003, 17:26
O czym Ty gadasz :hmm: Groclin wygral ze wszystkimi druzynami z czolowki, a Wisla meczyla sie z KSZO oraz Pogonia i jakos nie widac tego po ksztalcie tabeli.

ale wygrała z Wami i z Odrą i to po "kształcie" tabeli widać.

ps: czemu mój wpis został usunięty ? ten też usuniecie ?

c_zary
12-05-2003, 17:47

ale wygrała z Wami i z Odrą i to po "kształcie" tabeli widać.

ps: czemu mój wpis został usunięty ? ten też usuniecie ?
Bo jest o dupie Maryni - nijak ma sie do tego, ktory zacytowales. Przestan wreszcie nabijac bo skonczysz jako Pikaczu.

Ewelina
12-05-2003, 18:35
Nie wiem czy ktos z Was ogladała teraz Sport na TVN ale własnie mówione ze najprawdopodobniej bedzie walkower dla Legii :) tak czy siak trzy punkciki Legiunia wywalczyła na boisku :)

Yevaud
12-05-2003, 18:52
Przyjemnie było popatrzeć na ten mecz. Coraz lepiej prezentuje się Boruc. Wielkie brawa!
Kocham grę Saganowskiego, ambicja, wola walki, bardzo dobra technika. Także na Sokołowskiego było w tym meczu bardzo miło popatrzeć. Kucharski i Svitlica pokazali, że bardzo dużo widza na boisku. Za to też brawa
I oczywiście spokój z tyłu jaki wprowadza sama obecność Zielińskiego...

Scorpion
12-05-2003, 20:48
Bo jest o dupie Maryni - nijak ma sie do tego, ktory zacytowales. Przestan wreszcie nabijac bo skonczysz jako Pikaczu.

hę? :hmm:

dobra, sorry... :/