PDA

Zobacz pełną wersję : Praca licencjacka

TAQus
07-03-2008, 16:00
Witam. Nie będę pisał że Legia to MY, albo że zawsze jestem na meczach, bo to nie o to tutaj chodzi. Jestem kibicem jak i większość tutaj, i obecnie piszę pracę o kibicach Legii, a raczej ich zachowaniach podczas meczów wyjazdowych. Czemu akurat to? Ponieważ media kreują tragiczny wizerunek kibiców w Polsce... Materiałem badawczym w mojej pracy będzie ankieta i tutaj prośba do uzytkowników tego forum... potrzebuję 100 ankiet. Od razu zaznaczam że ankieta jest anonimowa.

Jeżeli byś chciał pomóc mi w napisaniu pracy napisz swojego maila na PW , ja prześle Ci ankietę, którą Ty odeslesz wypełnioną. Proszę o poważne potraktowanie tego co się wypełnia. Oczywiscie nie przekazuje maila nigdzie dalej, wiec nie macie sie co obawiac o jakikolwiek spam z mojej strony.

Aby móc wypełnić ankietę trzeba mieć minimum 18 lat, mam nadzieje że wypelnią ją osoby dla których wyjazd na mecz drużyny to nie tylko możliwość upicia sie z innymi i szukania awantury. Szukam ludzi którzy "coś wynoszą" z meczów wyjazdowych.

Proszę moderatora o przyklejenie tematu, jak już będę miał wystarczającą ilość ankiet, napiszę i będzie można usunąc wątek.

z góry dziękuję za pomoc,
Piotrek

P.S jako ze dzis wyjezdzam i moge nie miec przez 2 dni dostepu do netu, to wszystkim co sie zglosza, ankiete wysle w niedziele, chociaz bardz prawdopodobne ze bede mial dostep do internetu. Wszystkim za wypelnienie z góry bardzo dziekuje :)

[ Dodano: 8 Marzec 2008, 23:34 ]
http://www.ankietka.pl/ankieta/pokaz/id/9349/zachowania-turystyczne.html

dla ułatwienia :) proszę o wypełnienie, tylko o poważne potraktowanie :) z góry dziękuje :)