PDA

Zobacz pełną wersję : Ekstraklasa

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114

Peace
22-02-2008, 18:27
Za pół godziny zaczynamy :cool:

Dziś:
19:00 ŁKS Łódź - Jagiellonia Białystok
20:00 Korona Kielce - Wisła Kraków

harthausen
22-02-2008, 20:03
w obu spotkaniach goście powinni wygrać. Przecież musi być jakiś porządek na świecie :D

Junior89
22-02-2008, 21:01
FT LKS Lodz 0 - 0 Jagiellonia Bialystok

zaczęli pasjonująco :popcorn:

hatchet
22-02-2008, 21:21
Wisła w pupe 1 -0 oby tak do końca ;)

harthausen
22-02-2008, 21:55
Wisła w pupe 1 -0 oby tak do końca ;)

aż tak nam źle nie życz. Brzydki mecz piłkarsko, zacięty mecz walki. Jeszcze trochę czasu trzeba, by sie Matusiak i Łobodziński w zespół wpisali. Kokoszka , mimo błędu na 1-0 dla kielczan nie najgorzej.

hatchet
22-02-2008, 21:57
1 - 1 ujdzie 8)

Junior89
22-02-2008, 21:57
1:1, wynik raczej zasłużony, Wisła więcej trzymała piłkę, a Korona miała chyba więcej sytuacji. w sumie obie bramki trochę z dupy :D
ale chciałbym zauważyć, że w tym momencie mamy nie 8, a 11 pkt straty :kawa:

Robson(L)
22-02-2008, 22:41
Matusiak najsłabszy na boisku. Łobodziński nie wiele lepszy.

W sumie nie wiem jaki wynik w tym meczu byłby dla nas najlepszy. :hmm:

e(L)egion
22-02-2008, 23:11
Jako ze Wisłę będzie dogonić bardzo trudno, to na pewno strata punktów Korony cieszy. Remis to chyba dla nas najlepszy wynik, bo jest szansa uciec Koronie(co moim zdaniem najważniejsze), a przy okazji podgonić trochę Wisłę, zeby się za bardzo nie podjarała swoim dream teamem :)

casual
22-02-2008, 23:25
Mecz ŁKSu z Jagą żenujący z tego co czytałem. Ponoć ze dwie sytuacje na krzyż.

Junior89
23-02-2008, 09:58
Na listę strzelców mógł się jednak wpisać Marcin Klatt, ale w 90. minucie stojąc dwa metry przed pustą bramką nie trafił w piłkę. :lol2:

Kijek
23-02-2008, 15:07
Łobodziński nie wiele lepszy.
Ten mecz pokazał dlaczego wolalbym w Legii Bonina niz Łobo.

Na listę strzelców mógł się jednak wpisać Marcin Klatt, ale w 90. minucie stojąc dwa metry przed pustą bramką nie trafił w piłkę. :lol2:
Na c+ pokazali ta sytuacje.
Włodarczyk takie strzelal :cinkciarz:

Pan Artysta
02-03-2008, 11:04
Jest już niemal pewne, że w przyszłym sezonie Śląsk Wrocław zajmie w Orange Ekstraklasie miejsce Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski. W poniedziałek ma zostać podpisana umowa z miastem Wrocław, dzięki której firma Zbigniewa Drzymały zostanie współwłaścicielem Śląska
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
-co na to kibice
Dyskoboli?
Groklinu?
Krzesełek?
daleko maja do tego Wrocławia :lol2:
i tak oto Pan i Władca ich wyd..... :kawa:
ratują Dyskobolie grając od IV ligi czy nie i jak była piłka tak wszystko jednym ruchem ktoś wykastrował

rolnik
02-03-2008, 11:22
-co na to kibice
Dyskoboli?
Groklinu?
Krzesełek?

Na kibice.net jest jak dla mnie bardzo sensowny post jedengo kibica Dyskobolii:

W tym wszystkim chodzi o to,ze to czysty biznes a nie sport,akcje Inter Groclin Auto SA spadaja na leb na szyje,rekordowe straty pieniedzy liczone w dziesiadkach milionow zlotych,istnieje prawdopodobienstwo ze caly interes zostanie przeniesiony na Ukraine i to jest tragedia dla naszego miasta,a nie to czy Dyskobolia bedzie grala w PU czy w makroregionie,bo to akurat nam garstce najwierniejszych kibicow nie sprawi roznicy...Oczywiscie derby z Lechem to co innego niz derby z Gromem Urbanowo,a mecze z Legia,Widzewem czy innymi ekipami z gornej polki to dla nas zaszczyt...Swoje miejsce w szeregu znamy i do prawdy mozecie wierzyc albo nie - wiemy,ze pierwsza liga to nie jest zabawa dla nas...Tylko w tym calym zamieszaniu klub nie potrafi nam odpowiedziec na pytanie czy wogole dadza nam okazje rozwoju jakiejs druzyny w nizszej lidze,Drzymala posiada 100% prawa co do nazwy DYSKOBOLIA i samego DYSKOBOLA,stadion jest jego wlasnoscia i to jest kolejny problem wiekszy niz ten czy bedziemy grali z Legia czy Kopytkiem Czarna Wies...
Nawiazujac do watku sportowego - prawda jest taka ze cala Wielkopolska to Lech,na kazdej nawet najbardziej zabitej dechami wiosce sklep spozywczy obklejony jest facjata Reissa i jego kolegow do tego haslo "85 lat dumy i tradycji" to ludzi bardziej przyciaga niz marketing naszego klubu,ktory w tym kierunku nie robi praktycznie nic do tego prezes wszem i wobec potrafi powiedziec ludziom na "fecie" z okazji zdobycia pucharu ze w doslownym tlumaczeniu jego slang "sa **** nie kibice"...

Jezeli Drzymala zdecyduje sie na Slask to zyczymy temu miastu,klubowi i przede wszystkim kibicom wszystkiego najlepszego z tej okazji,bo gosc ma kase a jezeli znajdziecie mu do tego odpowiednich ludzi bedziecie mieli klub o europejskim wymiarze...

A nam Chlopcom ze Wsi zycze,aby Dyskobolia i to jest jej wlasnoscia pozostalo na swoim miejscu,bo bez wzgledu na to jakimi jestesmy kibicami nalezy nam sie to jak najbardziej.

Pan Artysta
02-03-2008, 11:27
ta :kawa:

daimler
02-03-2008, 17:14
Dla mnie bardziej zasadne jest pytanie "Co na to kibice Śląska?".
Jeśli Śląsk awansuje do OE samodzielnie (co jest prawie pewne) to moim zdaniem Drzymała powinien zainwestować w ten prawdziwy Śląsk (ewentualnie przenieść piłkarzy). Opcja z przejęciem miejsca w tabeli Dyskobolii i ewentualnego startu w pucharach mało mi się osobiście podoba i z tego oc czytałem we Wrocławiu również zdania są podzielone. Ale byłbym wdzięczny za punkt widzenia odwiedzających to forum dolnoślązaków.

Poza wszystkim, to chyba wszyscy cieszyliby się z silnego Śląska w OE. W końcu powoli liga wraca tam, gdzie jej miejsce.

arczi
02-03-2008, 17:37
Malinowe nosy to zapewne zaakceptują o ile odbędzie się w to cywilizowany sposób. Czyli uczciwy sportowy awans do elity ekipy Tarasiewicza. Potem Drzymała zasila zespół swoimi gwiazdkami z Dyskobolii, a ta znika niczym Amica z piłkarskiej mapy Polski. Zdania mają pewnie podzielone co do ewentualnego udziału w europejskich pucharach. Ich obiekt nie spełnia podstawowych warunków, a w Grodzisku grać zapewne jako Śląsk chcieć nie będą.

daimler
02-03-2008, 17:40
Zdania mają pewnie podzielone co do ewentualnego udziału w europejskich pucharach.
o tym właśnie mówię, bo awans mają prawie pewny. Kwestia podejścia do gry na licencji Dyskobolów mnie interesuje. Niby niewiele, a jednak robi różnicę.
No i dobrze by było gdyby cały obecny Śląsk nie poszedł z automatu w odstawkę...

No to teraz do ekstraklasy poproszę jeszcze Gdańsk, Szczecin, Lublin i Olsztyn i jest miodzio :fajek:

arczi
02-03-2008, 17:50
Te.. fryzjer. Wyjeb jeszcze Wodzisław i poproszę o cytrynę do rumu bo mi zabrakło.

casual
02-03-2008, 18:13
Derby piłkarsko zdecydowanie dla Ruchu. Rewelacyjny Ćwieląg. W ogóle poziom zaskakująco wysoki- myślałem, że się wynudze a tu prosze :O

Kibicowsko trudno oceniać gdy się na meczu nie było. Zajebisty efekt racowiska Górnika (ze sto rac na oko).

daimler
02-03-2008, 18:18
Te.. fryzjer. Wyjeb jeszcze Wodzisław i poproszę o cytrynę do rumu bo mi zabrakło.

akurat do Wodzisławia osobiście mam jakiś trudno wytłumaczalny sentyment, mogą zostać :cool:

Że rum? :hyy: :nienormalny:

arczi
02-03-2008, 18:19
Mieli mieć podobno 900.

Cały ChoRzów zapewne wyjdzie teraz na ulice by świętować sukces. Trzeba im będzie pewnie proklamować niepodległość :foch:

DobryChłopak
02-03-2008, 18:36
Co prawda nie liga, ale Polonia Muranów vs. Vetra na TVP Warszawa

mort
02-03-2008, 18:43
I już zgadnijcie o kim mówią? :lol:

Kijek
02-03-2008, 18:48
Byly kwiaty, transparenty i przepraszanie za Legie ?

mort
02-03-2008, 19:04
A początku akurat nie widziałem :lol2: Za to komentatory z 5 minut opowiadali o Armagiedonie :lol:

Paluch
02-03-2008, 19:11
Co prawda nie liga, ale Polonia Muranów vs. Vetra na TVP Warszawa

jak już tak to bądzmy konsekwentni, Muranów również jest częścią Warszawy :\ :gupi:

DobryChłopak
02-03-2008, 19:57
Ale nie jest przecież całą Warszawą, zachodzi stosunek podrzędności :prawi:

mort
02-03-2008, 20:02
Nie brnij DCH bo on tu gotów ze swoim kolegą Cipciusiem wrócić, też lokalnym patriotą :D

Paluch
02-03-2008, 21:38
dobrze prawi kolega Mort, a na niego (tego Cipciusia) trza uważać! bo to krnąbrna bestia jest :niebij:

btw. na Muranowie jakiś dziwny klimat tego wieczoru panuje. Ludzie na siebie na ulicach jakoś spoglądają z niespokojem w oczach i dużo nieznajomych twarzy sie przemieszcza :hmm:

jakaś litewska krucjata myślicie? :?

hatchet
02-03-2008, 22:09
http://i32.tinypic.com/2u44pk0.jpg

casual
02-03-2008, 22:22
Gdyby nie deszcz efekt byłby pewnie jeszcze lepszy...

Ogólnie prezentacje Ruchu lekko rozczarowują...

Z.
03-03-2008, 00:46
W poniedziałek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej Zbigniew Drzymała i władze Wrocławia oficjalnie ogłoszą fuzję Groclinu i Śląska.

:kac:

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,4982622.html

Tom Kruz
03-03-2008, 01:01
Jeśli ta fuzja wypali to nie poprawimy już niestety negatywnego bilansu meczów bezpośrednich z Dyskobolią ..... Szkoda, bo już nawet z Górnikiem Zabrze wyszliśmy na plus. Niby to tylko statystyka, ale jednak. Tym bardziej żal tej porażki w poprzedniej kolejce.

Z.
03-03-2008, 01:30
Bilans mamy gorszy na pewno z Wisłą, Dyskobolią i Pogonią Lwów. Pewnie jeszcze jakies druzyny ligowe 'sezonowe' mają z nami lepszy - ot remisik i porażka albo coś. Ale fakt, to boli.

arczi
03-03-2008, 10:51
Niby kogo?

kiubz
03-03-2008, 11:04
Ja już na początku widzę, że to połączenie chyba nie będzie przebigało tak gładko jak w wypadku Amiki i Lecha. Ten fragment śmierdzi mi Ptakiem:

W przypadku Groclinu sprawa jest prosta. Jak powiedział w piątek Drzymała swoim piłkarzom przed wyjazdem na mecz do Bełchatowa - w ich życiu niewiele się zmieni. Nawet mieszkać i trenować nadal mają w Grodzisku, Wrocław odwiedzając jedynie na kilka godzin co dwa tygodnie. - W Grodzisku nadal będziemy inwestować w futbol - mówi Jerzy Pięta, rzecznik Groclinu. - Utrzymujemy wszystkie drużyny młodzieżowe, nasz ośrodek wciąż będzie tętnił życiem.

:gupi: :nienormalny:

Z.
03-03-2008, 12:31
Arczi - W samej lidze jeszcze GKS Tychy, Lechia Lwów (bilans równy - ale bramki strzelone na wyjezdzie), Podgórze Kraków, Row II Rybnik (ale to Puchar), Wawel Kraków i chyba tyle..

Kiubz -
Wbrew doniesieniom poznańskich mediów, nowa drużyna nie będzie na co dzień stacjonowała w Grodzisku, a do Wrocławia tylko dojeżdżała na ligowe mecze. - To byłby absurd. Nie chcemy, by Śląsk stał się Pogonią, która swego czasu była skoszarowana w Gutowie Małym, a w Szczecinie pojawiała się tylko okazjonalnie. WKS jest wrocławskim klubem i to się nie może zmienić. Z obiektów w Grodzisku oczywiście będzie korzystać, ale na zgrupowaniach. W końcu w Polsce tylko Wronki mają lepszą bazę sportową - wyjaśnia nasz rozmówca.

Prolbem polega na tym, ze to tylko tajemniczy 'nasz rozmówca'.

http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32286,title,Drzymala-dostanie-20-procent-akcji-,wid,9716338,wiadomosc.html?rfbawp=1204543917.129&ticaid=1576d

arczi
03-03-2008, 13:16
Pytałem kogo to boli..

Tuzin
03-03-2008, 14:17
Ja bym biznesmena z bazaru jakim był Ptak nie porównywał do Drzymały. Ten drugi jednak zaczął wszystko od zera i widać było że ma jakąś pasję w tym co robi. A to że tak późno zrozumiał że budowanie klubu na wsi nie ma sensu, to już jego problem.
Co nie zmienia to faktu, że ta polska praktyka z przenoszeniem klubów robi się już lekko wkurwiająca.

mort
03-03-2008, 18:39
Pytałem kogo to boli..

Odpowiem za kolegę - MNIE!

daimler
03-03-2008, 18:52
Pytałem kogo to boli..

Odpowiem za kolegę - MNIE!

ale że co Cię boli słoneczny? :zagubiony:

mort
03-03-2008, 19:02
Serduszko - bo nie wiem z kim mamy jaki bilans :efoch:

daimler
03-03-2008, 19:15
Serduszko powiadasz... a może to promieniuje od wątroby? :lol3:

mort
03-03-2008, 19:20
Akurat tym razem na pewno nie :cool:

Z.
03-03-2008, 19:35
Pytałem kogo to boli..

Mnie.

RG
04-03-2008, 00:45
Co do Groclinu to sprawa jest prosta.
Beda tam za jakis czas ... korty tenisowe.
Jakis rok temu byl wywiad z Drzymala w C+. Jak ktos uwaznnie ogladal to i sprawa przenosin z Grodziska jest jasna i to ze druga jego pasja po kopanej jest tenis. Drzymala zastanawial sie tylko czy przeniesc klub do duzego polskiego miasta czy na Ukraine.
Doslownie tak powiedzial: "jak mi sie znudzi to przegrodze boisko na pol i zrobie dwa korty". Nie zdziwie sie gdy tak sie stanie, choc to mocno dziwaczne.

karakan
04-03-2008, 09:47
Rolnik(?) wkleił post z kibice.net niedawno.
Ktoś z Dyskobolii pisał , że Drzymała chce fabrykę przenieść na Ukrainę.

arczi
04-03-2008, 09:58
aaa wkleje bo chyba nikt nie wrzucał.

Punkt widzenia Romka Zielińskiego, legendy Śląska.

Śląsk sprzedała Pyra Pyrze
Napisał Roman Zieliński
Monday, 03 March 2008

O tym, że prezydentem Wrocławia jest poznaniak informowaliśmy już na łamach Fana niejednokrotnie. Poznaniacy, nawet ci spod Poznania, (czyli wieśniactwo podpoznańskie) znani są z pewnej cechy. Złośliwi twierdzą, że są to Szkoci wygnani ze Szkocji za zbytnie skąpstwo. Dla zysku zrobią wszystko.

To, że Dutkiewicz chce na Śląsku ukręcić własne lody, to było jasne. Choć nie wiedzieliśmy o co mu naprawdę chodzi.

Teraz powolutku tajemnica się odkrywa. Otóż jedna podpoznańska Pyra (Dutkiewicz) ma zamiar opędzlować nasz święty klub innej podopoznańskiej Pyrze – Drzymale.

Kto jest właścicielem Śląska ...

guzik nas, kibiców obchodzi. Były już takie wynalazki, że głowa mała. Było wojsko, był były esbek robiący interesy na papierosach, był poligraf, szef kasyn, samochodziarz, brat straganiarza wielkopowierzchniowego… Mógłby być i fabrykant fotelików. I tak za jakiś czas go nie będzie, bo przyjdzie następny magik.

Problem polega na tym, że fabrykantowi się marzy nie tyle wejście w Śląsk, co zwykłe zagarnięcie Śląska.

Ze sportowego punktu widzenia Drzymale Śląsk potrzebny nie jest do niczego. Ma swój wiejski Groclin (który i tak zapierdolił, bo w rzeczywistości to nie jest Groclin, lecz Dyskobolia), wydaje na niego olbrzymią kasę (w ostatnim skarbie kibica pismaki stwierdzają, że budżet tego wiejskiego klubiku to 22 miliony złotych). Zawodników ma całkiem niczego sobie, co udowadniają choćby ostatnimi wynikami: 1-0 z Legią, choć wynik powinien brzmieć 4-0 dla Drzymałów, teraz 4-0 w Bełchatowie. Zagrania knypka, Adriana Sikory robią wrażenie na wszystkich znających się na futbolu.

Po co zatem Drzymale Śląsk? Ano po to, żeby mieć publikę. Bo o tym, żeby robić futbol bez publiki, to już Drzymale jest wiadome, że się nie da. Taki niby cwany z niego fabrykant, ale dopiero po 15 latach wpadł na to, co wie każdy kibic. Nawet ten, co podstawówki nie skończył: nie ma ludzi na trybunach, to futbol, nawet w Lidze Mistrzów, będzie wiejski.

To, co niedouczony kibol wie miesiąc po tym, jak po raz pierwszy pojawi się na stadionie, producent siedzeń samochodowych dowiedział się po 15 latach wydawania olbrzymiej kasy.

Zatem Drzymała postanowił przenieść się z Grodziska Wielkopolskiego (jakieś 10 tysięcy mieszkańców) do siedemdziesiąt razy większej aglomeracji. Tyle że nie na uczciwych zasadach, rozwiązując swój wiejski klubik i przychodząc z inwentarzem żywym (skórokopami) do wielkiego klubu, jakim jest Śląsk. Przychodząc ze swoimi pieniędzmi, które dają pewne możliwości.

Tymczasem Drzymała chce być Śląskiem na papierach Groclinu. Innymi słowy: będzie to śmierdzący, przyzakładowy klubik ze swoją króciutką historią, krótszą niż życie najmłodszych fanów WKS-u. Tyle, że ze skradzioną nazwą „Śląsk”. Nazwą klubu, który bez Drzymały zdobył tytuł mistrza Polski, gdy Drzymałą był jeszcze siusiumajtkiem. Klubem, który grał z Liverpoolem, na którego mecze przychodziło po 60 tysięcy widzów (słynny pojedynek z Pogonią Szczecin jesienią 1974 roku). Który na stałe wpisał się w historię rodzimego futbolu oraz który jest jednym z bardziej poważanych klubów w Polsce z uwagi na swoich fanatycznych, aczkolwiek lekko zwariowanych kibiców.

Tę lekcję, lub podobne, przerabiano już w kilku miastach w Polsce. W Bydgoszczy dwa razy. W Szczecinie, Gdańsku, Koninie, Tychach się nie udało. Udało się natomiast w… Poznaniu, gdzie półgłówki chodzą na mecze Amiki i śpiewają „Lech”.

Teraz już wiemy skąd pomysł. Na Wielkopolsce zawsze coś wykombinują. Teraz nich się Szkoci uczą od Pyrusów wałków, przekrętów, kombinacji. Złodziejstwa w białych kołnierzykach.

Jedna Pyra (Dutkiewicz) patrząc na inne Pyry (te z Wronek i Poznania) gotuje się do podrzucenia kolejnej Pyrze (Drzymale) świętego dolnośląskiego klubu, jakim jest Śląsk.

Nie wiem, czy podobny pogląd wyrażają wszyscy kibice Śląska. Mam nadzieję, że tak. Bo to na naszej fladze widnieje hasło „Ludzie zasad”. A zasad się nie zmienia. Nawet za najwyższą cenę.

Roman Zieliński

PS Winny całemu zamieszaniu jest oczywiście Polski Związek Piłki Nożnej. Gdyby nie pozwolił uciec z długami kilku klubom, które po przekształceniach nagle stawały się „innymi podmiotami prawnymi” (tak w Poznaniu na Lechu zrobiono już trzy razy, z Widzewem – raz), gdyby nie pozwolono przenieść Piotrcovii Piotrków Trybunalski do Szczecina, Aluminium Konin i Kujawiaka Włocławek do Bydgoszczy, Olimpii Poznań do Gdańska (tu akurat nie pozwolono, bo ktoś nie zapłacił łapówki), Sokoła Pniewy to Tychów, Amiki do Poznania, wówczas Drzymała albo by przyszedł do Śląska na zdrowych zasadach, albo brnął w swój wiejski układzik.

kiubz
04-03-2008, 10:27
Stary, dobry Roman :lol3:

karakan
04-03-2008, 11:01
Dobry tekst. :lol:

Roman sie nie patyczkuje widzę.. :D

Jaco
08-03-2008, 18:35
Włodar bramkę strzelił :O :O :O

karakan
08-03-2008, 18:58
a my na 3 miejscu..

Z.
09-03-2008, 00:32
Jeszcze jedno w doł i gitara. :kawa:

karakan
09-03-2008, 10:29
a czemu jedno i gitara ?

Patrząc na mecze jakie nas czekają to myślę , że 5 miejsce to max..

edit:

Spojrzałem na terminarz. Jeśli będziemy grać taką padakę jak do tej pory, to słaaaabiutko to widzę.Pewne 3 punkty to chyba tylko z Polonią Bytom.

Oj łyżeczka komuś w gardle stanie chyba.

casual
09-03-2008, 15:05
Jeszcze jedno w doł i gitara. :kawa:

A intertoto z które miejsce jest? Za trzecie właśnie?

Z.
09-03-2008, 15:25
a czemu jedno i gitara ?

Bo wtedy nie bedzie pucharów ani medalu. A pamietam jak kiedyś działacze 'swietowali' 3 miejsce. Było podium, fajerwerki.

A intertoto z które miejsce jest? Za trzecie właśnie?

Tak za trzecie.

Spojrzałem na terminarz. Jeśli będziemy grać taką padakę jak do tej pory, to słaaaabiutko to widzę.Pewne 3 punkty to chyba tylko z Polonią Bytom.

No, mecz z Lubinem zapowiada się ekscytujaco. :lol3:

karakan
09-03-2008, 18:38
Tylko , że wg mnie na bank oni w pucharach nie chcą grać , więc z Intertoto by zrezygnowali.

Z.
09-03-2008, 20:48
To w takim razie niech zajmą 3 miejsce. Bedzie wieksza kompromitacja. :pimp:

PabloVK
09-03-2008, 20:56
Wielkanoc idzie, cuda się dzieją :lol2: ')

Warszawiak
09-03-2008, 21:08
Wielkanoc idzie, cuda się dzieją :lol2: ')

Widziałem piętnaście minut Włodara przeciwko Lechowi i nawet z głowy uderzył taką piłę, że Kotorowski ledwo wyjął. Teraz gol, co to będzie w Warszawie!? ')

Z.
09-03-2008, 21:13
Gol i euforia. :cool:

Paluch
10-03-2008, 17:58
chyba po zgodzie :lol3:

http://video.google.pl/videoplay?docid=-6625669160158721532&q=Auschwitz+waszym+domem+jest&total=1&start=0&num=10&so=0&type=search&plindex=0

Krzpac
10-03-2008, 22:35
po czym?

GregorAE
10-03-2008, 22:54
Tak bez napinki chciałbym poznać opinie na ten temat ze strony kibiców Widzewa, bo ze strony Lecha już znam. Wiem, że trudno mówić za ogół ludzi, ale jak zapatruje się na to większość.

P.S.
Krzpac ma racje, trudno to było nazwać zgodą, raczej układem

Paluch
10-03-2008, 23:30
powiedziałem to z przekąsem, troche luzu w pory i dystansu drodzy forumowicze :efoch:

Socios
10-03-2008, 23:31
P.S.

Coś takiego... A z tego forum wynikało, że najlepiej było to nazywać "lizaniem się" zamiennie z "włażeniem w dupę"... :O

Sikor
11-03-2008, 02:14
Wy twierdziliście, że nawet układu nie ma :? Po za tym chyba nie bierzesz sobie do serca wszystkich komentarzy pisanych tutaj na Wasz temat :hyhy:

GregorAE
11-03-2008, 08:10
No to żeby wszyscy byli zadowolenie to był to układ ... o lizaniu się :lol2:

:oczko:

Ardiano
11-03-2008, 08:30
http://www.legia.net/news.php?id=27797

rey
11-03-2008, 09:02
Chyba to będzie dobre miejsce:

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5008813.html

Już gdzieś o tym pisałem, że ręce mi opadają, jak słucham polskich speców trenerów, z takimi międzynarodowymi sukcesami, że taki Benhacker to może im buty czyścić.

Pierwszy akapit - to jest rezerwowa reprezentacja, ale jednak reprezentacja. Słowa Wdowca wyrażają jakąś gorycz, takie krytykowanie na siłę.

Drugi akapit - Roger, ja również jestem przeciw, ale o ile pamiętam, to jak Olisadebe był powoływany, to Wdowiec był jednym z orędowników, wraz z Engelem.

Trzeci akapit - to chyba dobrze zorganizować taki mecz właśnie dla ludzi? Niektórym to ucieka, że piłka nożna jest właśnie dla ludzi, a nie dla wyłącznie biznesmenów, menadżerów i innych zarabiających w sporcie.

Generalnie to Panie Wdowczyk :gupi:

kiubz
11-03-2008, 09:46
Już gdzieś o tym pisałem, że ręce mi opadają, jak słucham polskich speców trenerów, z takimi międzynarodowymi sukcesami, że taki Benhacker to może im buty czyścić.

To że ktoś nie odniósł jeszcze takich sukcesów jak Leo, nie oznacza, że nie może go skrytykować.

Pierwszy akapit - to jest rezerwowa reprezentacja, ale jednak reprezentacja. Słowa Wdowca wyrażają jakąś gorycz, takie krytykowanie na siłę.

Ja bym tego też nie nazwał reprezentacją, raczej powinien być to mecz kadry B.

Drugi akapit - Roger, ja również jestem przeciw, ale o ile pamiętam, to jak Olisadebe był powoływany, to Wdowiec był jednym z orędowników, wraz z Engelem.

Olisadebe mieszkał kilka lat dłużej, miał żonę Polkę i znał język a obywatelstwa nie chciał tylko po to, żeby wejść do kadry od razu. Co nie zmienia faktu, że wielkie NIE dla obydwu w kadrze.

Trzeci akapit - to chyba dobrze zorganizować taki mecz właśnie dla ludzi? Niektórym to ucieka, że piłka nożna jest właśnie dla ludzi, a nie dla wyłącznie biznesmenów, menadżerów i innych zarabiających w sporcie.

Nie kłócę się, ale jednak organizowanie meczu w środku ligi i pucharów może być dla niektórych trenerów ligowych mało wygodne. Ja bym wolał, żeby nasze grajki zapierdzielały na treningach po piątkowym upadku.

rey
11-03-2008, 10:00
To że ktoś nie odniósł jeszcze takich sukcesów jak Leo, nie oznacza, że nie może go skrytykować.

Ok, jasne, że może. Chodzi mi o to, że odnoszę takie wrażenie, że zarówno Wdowiec, jak i np. Piechniczek czy Engel kreują się na nie wiadomo jakie autorytety, mając listę sukcesów bardzo wątpliwą, w przeciwieństwie do krytykowanego.

Ja bym tego też nie nazwał reprezentacją, raczej powinien być to mecz kadry B.

Zgoda, ale dla mnie kadra B też reprezentuje Polskę.

Olisadebe mieszkał kilka lat dłużej, miał żonę Polkę i znał język a obywatelstwa nie chciał tylko po to, żeby wejść do kadry od razu. Co nie zmienia faktu, że wielkie NIE dla obydwu w kadrze.

No właśnie NIE i już, a to czy jeden mieszka dłużej od drugiego, zna język czy nie to już inna bajka i inna dyskusja. Co do meritum się zgadzamy.

Nie kłócę się, ale jednak organizowanie meczu w środku ligi i pucharów może być dla niektórych trenerów ligowych mało wygodne.

Dla niektórych trenerów to najlepiej jakby w ogóle nie było sparingów, wtedy byliby najbardziej zadowoleni. Mi bardziej chodziło o to, że taki mecz dla trenera (Benhacker) może być przydatny, a przy okazji jednak promuje tą naszą ligę, co jej jest dalej bardzo potrzebne, mimo ostatniego wzrostu zainteresowania i frekwencji na stadionach. Podsumowując, dla mnie taki mecz ma więcej plusów niż minusów

Z.
11-03-2008, 11:54
Leo zajał 3 miejsce na świecie krajem w którym był stan wojenny i bieda, że az piszczy?

Rozumiem, ze mozna nie cenić polskiej mysli szkoleniowej, ale nie wciskaj mi kitów, ze Piechniczek nie ma się czym pochwalić.

A na niewiadomo jaki autorytet to media kreują Leo. Polecam wywiad z Kowalczykiem, który jest w szoku, ze Górnik Zabrze ma 8 byłych/obecnych kadrowiczów i... jest 8 w tabeli i... wszyscy chwalą i kadrowiczów i trenera. :o

Warszawiak
11-03-2008, 12:28
Z. - wiedziałem, że na niego napadniesz za tego Piechniczka :lol2: Łączycie się z Tosiem przy kominku na skype`ie czy co? ')
1982, a teraz mamy yyyy 2008? czekaj, czekaj, czy to nie jakieś 26 lat? Piłka chyba "troszkę" się zmieniła.
To że facet miał duże sukcesy (nie zamierzam tego negować) nie może jednak zmienić tego, że o dzisiejszej piłce ma pojęcie mgliste.

Nie mówmy proszę o polskiej myśli szkoleniowej, bo takowej nie ma!
Polski wydział szkolenia to Apostel, Piechniczek, Engel? Nie mam pytań.
Darmozjadów i kretynów banda, nikomu się za przeproszeniem siedzenia nie chce ruszyć!
Czy zapewniają ligowym (II, III ligowym) trenerom jakieś staże, szkolenia zagranicą? Czy przez te kilka lat spróbowali chociaż uporządkować futbol młodzieżowy (o czym było głośno przy okazji naszego klubu)? Nic z tych rzeczy.
Pierdzą w stołki, komentują w tv i czasem od biedy wyjadą na jakąś europejską konferencję, gdzie Apostel z Piechniczkiem nie rozumieją nic, a Engel pewnie łoi wódę za filarami...

kiubz
11-03-2008, 12:33
Czekałem, aż Z. coś napisze :lol3:

reynevann_org, jednak ja mam mieszane uczucia z mojego punktu widzenia to nie jest reprezentacja, tylko zbieranina piłkarzyków, równie dobrze mogliby to nazwać reprezentacja B, C, U21, czy gwiazdki południa.

Gdybym nie srał tak mocno jak teraz na obecne wyniki ukochanej drużyny to bym się lekko wkurwił, że jeszcze mając teoretyczne szanse na tytuł oddaje się lekką ręką pół zespołu przed jednym z meczów ostatniej szansy, podczas gdy główny rywal odmawia.

Z.
11-03-2008, 12:37
To że facet miał duże sukcesy (nie zamierzam tego negować)

Ty nie... ale kolega wyżej juz tak.

Piłka chyba "troszkę" się zmieniła.

Okej, ale Leo tez jest stary. Ostatnie sukcesy ma z koncówki lat 80tych. Sprzed 15-18 lat. Plus awans z T&T do mistrzostw. Engel awansował z nami, a Kasperczak z Tunezją.

Nie mówmy proszę o polskiej myśli szkoleniowej, bo takowej nie ma!

A Krzynówek, Żurawski, Frankowski, Lewandowski, Sobolewski, Wawrzyniak, Boruc, Kuszczak, Dudek, Jop i Bąk wychowali się sami. Prosze Cie. :kac:

P.S. Nie wiem o co Wam z Kiubzem chodzi :cool:

arczi
11-03-2008, 12:37
P.S.

Coś takiego... A z tego forum wynikało, że najlepiej było to nazywać "lizaniem się" zamiennie z "włażeniem w dupę"... :O

No ale to poniekąd także układ. Aby ktoś komuś lizał jajka ten lizany musi mu na to pozwolić :cool:

Tak czy siak.. cokolwiek to było, dobrze że się skończyło.

Warszawiak
11-03-2008, 12:46
Bramkarze - zgoda. Mamy dobrych trenerów i dużo talentów.

Wymienieni gracze z pola? No cóż wymieniasz 10 grajków, z czego Krzynówek, czy Bąk wychowali się, grając na zachodzie.
Jop :strach: jeszcze Dudkę może dopisz :lol3:
a Frankowski z bardzo dobrej drużyny juniorów Jagielloni (nie pamiętam, kto był tam trenerem, ale na szersze wody nie wypłynął...). Reszta jego kolegów z drużyny (Piekarski, Chańko, Citko) swoje kariery zwyczajnie spierdolili - z własnej czy trenerów (polskich) winy...

Z.
11-03-2008, 12:55
Chodziło mi w wielkim skrócie o 99% reprezentantów naszego kraju w ostatnich 80 latach. Poza Olisadebe i Smolarkiem przytłaczajaca wiekszości gry w piłke uczyła się tutaj z naszymi trenerami. A Krzynówka i Bąka ktoś na ten zachód kupił. I ktoś ich tam wysłał.

Warszawiak
11-03-2008, 13:04
Ale rozmawiajmy o, powiedzmy, ostatnim 25-leciu, od czasu "klątwy" Bońka.
Nie oszukujmy się, ale z piłkarskiej potęgi staliśmy się średniakiem lub swego czasu chłopcami do bicia...
Talentów, jak piszesz, nie brakowało. Zatem przyczyna tego leży, gdzie indziej!
Wiadomo alkohol, słaba infrastruktura nie pomagają.
Ale...
Moim zdaniem wiele, jak nie wszystko jest winą archaicznego systemu szkolenia młodych zawodników...
Napisz mi, ile z naszych rodzimych "gwiazd" reprezentantów stało się wiodącymi zawodnikami na zachodzie (tamtejsze ligi są chyba jakimś wyznacznikiem)?

Jastrząb
11-03-2008, 13:06
Co do tego, czy to jest reprezentacja A, B, czy X.

To ma być przegląd zaplecza i takowym będzie. I dobrze, ze jest. Przecież nikt nie mówi, że Pazdan, czy inny Fabiniak pojadą na Euro, ale tak właśnie powinna wyglądać praca z kadrą. Plan długofalowy. Młodzi poznają Leo, cały sztab, atmosferę reprezentacji i będzie jakaś szansa na to, że gdy za jakiś czas przyjdzie im zagrać w poważnym meczu, to nie zesrają sie nachy już w szatni. Moim zdaniem Pan Jerzy "selekcja była prosta" Engel, Pan Wdowczyk i cała reszta powinna zamknąć jadaczki na te 3 miesiące, które pozostały do Euro i dać się w spokoju przygotowywać kadrze, a nie siać ferment wypowiedziami, które w niczym nie pomogą, ani niczego nie zmienią. Jeszcze Engela rozumiem, bo to były selekcjoner i szef czegoś tam w PZPN, ale po kiego uja Wdowczyk zabiera głos, to naprawdę nie rozumiem. Przeca od czarnych nikogo mu nie powołali :lol3:

Z.
11-03-2008, 13:19
Warszawiak - A moim zdaniem główną przyczyną jest kasa jaka pojawiła sie w polskiej lidze. Jak zarobki byly małe to był Lubański, Deyna. Jak troche się zwiekszyły to był Kosecki, Urban, Wdowczyk. Zależało im na tym, zeby wyjechać, zarobić. Trenowali, pracowali. A teraz? Bury zarabia kupie pieniedzy, Smoliński i Korzym tez. Nie mają ZADNEGO bodzca to ciezkich treningów.

To nie jest wina polskiej mysli szkolenia. To jest kwestia mentalnosci. Kiedy mentalnosc byla inna to szkolenie działało. Kiedy ambicja się skonczyła, bo 'wystarczy się załapać do Odry Wodzisław' i jestes ustawiony na całe zycie to i wyniki się skończyły.

zamknąć jadaczki na te 3 miesiące, które pozostały do Euro i dać się w spokoju przygotowywać kadrze, a nie siać ferment wypowiedziami, które w niczym nie pomogą, ani niczego nie zmienią.

To juz zupełnie inna kwestia z która się zgodze. Argumenty Wdowczyka i Kowalczyka (wypowiedziane w tym samym programie) moge odrzucic tylko dlatego, ze padaja w złym momencie. Ale na pewno nie dlatego, ze są nietrafione.

Przeca od czarnych nikogo mu nie powołali

Jeszcze. I to świadczy o zaszczycie bycia reprezentantem.

A wracajac do tematu: w czwartek dziadki z PZPN miały ustalic ile druzyn spada a ile wchodzi. PS pisał nawet, ze to skandal, ze tow. Klocek bedzie sie tym zajmował. Padła jakas decyzja? Bo w Sosnowcu straciłem kontakt z mediami. :lol2:

P.S. Z moich obliczeń wynika, ze Wisła zdobedzie majstra w 27 kolejce. Zgadnijcie gdzie wtedy gra. ')

M@+
11-03-2008, 15:18
Z moich obliczeń wynika, ze Wisła zdobedzie majstra w 27 kolejce. Zgadnijcie gdzie wtedy gra. ')
Towarzysz Mariusz będzie miał co fetować.

kiubz
11-03-2008, 15:39
*****, znowu :[

[ Dodano: 11 Marzec 2008, 15:42 ]
wtf? forum edytuje samo bluzgi :zagubiony:

leh71
11-03-2008, 18:56
spokojnie.
kolejke przed meczem na Ł3 gramy u siebie z taką jedną druzyną z drugiej strony błoń.
chyba wszyscy na R22 marzymy o tym aby to właśnie po tym meczu był mistrz.
dodatkowy powód dla kibiców pasów do tego aby im gul skakał.

Z.
11-03-2008, 19:17
Tylko, ze ja obstawiam ze to Wam nie wystarczy. Macie wyjazd do Grodziska i Poznania i nie dacie rady zrobic majstra w 26 kolejce. Zwlaszcza ze Grodzisk bedzie gral dalej swietnie. Ale w 27 juz na luzaku. :oczko:

leh71
11-03-2008, 20:02
wszystko się okaże na boisku.
ja tylko mówię o naszych marzeniach.
na Łazienkowskiej już swiętowałem raz mistrza.
nie mam nic przeciwko aby był kolejny raz, ale tak jak piszę -wolę u siebie po zwycięstwie nad Cracovią.
Twoje założenie : to że Grodzisk wszystko wygrywa- a to nie musi się sprawdzić.
po drugie do Grodzika to owszem jedziemy ale.....w przedostatniej kolejce(powinno być pozamiatane).
z wyjazdów wcześniej to kolejno:
Poznań, Bytom , Jagiellonia i Legia.
Tak więc dla mnie szanse na mistrza w 26 kolejce są spore.

Krzpac
12-03-2008, 11:42
Tak bez napinki chciałbym poznać opinie na ten temat ze strony kibiców Widzewa, bo ze strony Lecha już znam. Wiem, że trudno mówić za ogół ludzi, ale jak zapatruje się na to większość.Opinie są różne, a moja jest taka, że szkoda, że koniec z meczami, gdzie każdy kto przyjechał wszedł na mecz, że bez obaw można zabrać nowych na wyjazd i im pokazać czym jest mecz wyjazdowy, że ludzie na trybunach skupiają się na dopingu dla swojej drużyny itd. To była promocja i Widzewa i Lecha, a teraz wróci prawdopodobnie stare, czyli dla nas z 1000 biletów, a dla Lecha przy dobrych wiatrach z 700...

a o innych aspekatch się nie wypowiadam :>

Nienawiść jest silniejsza :]

Nazgul
15-03-2008, 13:56
Po wczorajszym druku w Bytomiu:

http://nasza-klasa.pl/profile/2251143

Iras
15-03-2008, 14:43
http://nasza-klasa.pl/profile/1553591/gallery/14 :D

Tom Kruz
15-03-2008, 14:54
Po wczorajszym druku w Bytomiu:

http://nasza-klasa.pl/profile/2251143

Nie ma to jak bystrość umysłu niektórych użytkowników ''naszej klasy''. Kierować zniewagi i groźby karalne do innej osoby pod prawdziwym nazwiskiem, gdy jawnych jest wiele autentycznych danych osobowych ....... Brak wyobraźni.

Nie zmienia to faktu, iż profil sędziego piłkarskiego M. W. znacznie zyskał na popularności :lol2: .

Nazgul
23-03-2008, 14:18
Wczorajsza brama Hajty:

http://www.4shared.com/file/41586401/461f9adf/0-1-Hajto.html

PeCe
23-03-2008, 22:51
Bramka sezonu :ucieka:
W sparingu z Norwegami tak strzelił i teraz znowu. Ciężko tu winić bramkarza, bo kto by się spodziewał, że będzie uderzał z takiej odległości, a poza tym jak idealnie zmieścił :brawo:

Raffi
28-03-2008, 06:45
Zmiana prezesa w ŁKS-ie
Wielkie nadzieje wiązano w Łódzkim Klubie Sportowym z przejęciem udziałów w piłkarskiej spółce przez Algimantasa Breikštasa. Po podpisaniu umowy o współpracy Litwin i Daniel Goszczyński roztaczali świetlane wizje dotyczące przyszłości łódzkiej drużyny.

Okazuje się jednak, że sielanka nie trwała długo. Między akcjonariuszami doszło do poważnych rozdźwięków i ich dalsza współpraca wydaje się niemożliwa. Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to na pewno chodzi o pieniądze.

Litwin zarzucał Goszczyńskiemu, że nie wywiązuje się ze swoich finansowych powinności, zaś szef rady nadzorczej twierdził, że to jego partner nie chciał wykładać pieniędzy.

Breikštas obrażony wrócił do domu, a jego przedstawiciel Łukasz Machulec został wczoraj odwołany ze stanowiska prezesa piłkarskiej spółki. Jego następcą został dotychczasowy wiceprezes Andrzej Pożarlik. Zdaniem rady nadzorczej Machulec nie wypełniał należycie swoich obowiązków i przez to licencja na przyszły sezon jest poważnie zagrożona. Jeśli do 31 marca klub nie złoży w PZPN wszystkich wymaganych dokumentów (m.in. zaświadczeń z Urzędu Skarbowego i ZUS), to już dzień później może czuć się zdegradowany do II ligi. I wcale nie będzie to prima aprilis. Na domiar złego, dotychczasowa firma ochraniająca obiekt przy al. Unii ma zamiar zakończyć współpracę z ŁKS.

Finanse nie są najmocniejszą stroną ŁKS, toteż klub staje w tej chwili w obliczu bardzo poważnego kryzysu. Jeśli natychmiast nie znajdzie się milion dolarów, to przyszłość piłkarskiej drużyny mającej wkrótce świętować stulecie powstania, rysować się będzie w czarnych barwach.

źródło: Express Ilustrowany

Jastrząb
05-04-2008, 22:45
Wisła wygrała z ruchem. Jeśli nie potraci punktów ( i my też), to chyba nie muszę dodawać, gdzie będzie miała okazję oficjalnie zaklepać mistrzostwo :- :jejku:

kiubz
07-04-2008, 10:34
Wisła wygrała z ruchem. Jeśli nie potraci punktów ( i my też), to chyba nie muszę dodawać, gdzie będzie miała okazję oficjalnie zaklepać mistrzostwo :- :jejku:

Po naszym wczorajszym remisie Wisła będzie świętowała majstra u siebie z .... Cracovią kolejkę wcześniej. Też się będzie działo... ale do nas przyjedzie już jako mistrz, zakładając, że utrzyma się status quo.

leh71
07-04-2008, 12:22
No i wiadomo jak przyjadą do was "zmęczeni" nowi mistrzowie......
Wygraną macie pewną (jak my dwa lata temu).

Ps. Proszę o zmianę podpisu z Legionista na Wiślak.

Kiełbos
07-04-2008, 12:55
Ps. Proszę o zmianę podpisu z Legionista na Wiślak.

Nie da rady! Wszyscy się dopiero uczą... Jest po Tobie!

leh71
07-04-2008, 13:03
Nie da rady! Wszyscy się dopiero uczą... Jest po Tobie!

Ale zdolne chłopaki są więc sie nauczą :)

Orzelek
07-04-2008, 13:46
Oficjalnie zaklepać mistrzostwo będą mogli już w sobotę. Założenie jest takie, że oni muszą wygrać w Białymstoku, a my nie wygrać z Lechem. Jeżeli obie ekipy wygrają, to Wisła mistrza będzie, tak jak podał Kiubz - świętować u siebie po derbach.

Kiełbos
07-04-2008, 17:17
Kurde... Wymarzona sytuacja! Ciekawe czy na Rynek pójdą... :D

daimler
07-04-2008, 17:23
Pewnie już wszystkie sklepy ogrodnicze w Krakowie notują wzrost sprzedaży.

Kempes
12-04-2008, 20:54
Jak Wisła dziś wygra jest mistrzem ?

Jastrząb
12-04-2008, 21:08
jeszcze Dyskobolia musi jutro nie wygrać

Jastrząb
18-04-2008, 21:02
Widzew III liga. Do przerwy Polonia leje ich 4-1

Z.
18-04-2008, 22:34
Świetny mecz, jestem w szoku, ze te druzyny potrafiły tak zagrać.

A Widzew jeżdżący po Wieluniach i Skierniewicach... :lol2:

Warszawiak
18-04-2008, 23:10
Świetny mecz, jestem w szoku, ze te druzyny potrafiły tak zagrać.

Cóż naszła mnie taka refleksja, że my z tej korupcji to się chyba nigdy nie wyleczymy :kurde:

Przecież jak Widzew trafi do III ligi, a za klubem tym stoją teraz chyba w miare poważni ludzie (w sensie chcący robić hajs na futbolu), to będą chcieli jak najszybciej wrócić do ekstraklasy.
Pół składu odejdzie, a przecież skoro my przegrywamy ze Stalą Sanok, to ja nie widzę żadnej przesłanki, żeby Widzew, czy Zagłębie Sosnowiec wygrali trzecią ligę w cuglach.
Wiadomo że będzie na nich spinka wszystkich rywali. Poza tym tak mi się wydaje, że różnica między trzecią a pierwszą ligą w Polsce to po prostu 1) bardziej profesjonalne podejście do tego - siłka, odżywki, mniej alko, diety itd. 2) lepsze zgranie, bo więcej treningów. Coś jeszcze do tego pewnie, oczywiście bez kilkudziesięciu zawodników OE, którzy na pewno są solidnymi ligowcami i wybijają się ponad szarzyznę.
Reszta to przecież zwyczajni kopacze i jak tu wygrywać bez kupowania meczy u sędziów czy rywali, jak się chce mieć awans na już...?
Bez tego i poważnych wzmocnień (a kto pójdzie/zostanie, żeby kopać w trzeciej lidze?) to się kończy na 9 miejscu drugiej ligi jak Wisła Płock... (ciekaw jestem jak sobie Łęczna radzi...)

Z.
18-04-2008, 23:44
Lider 4 grupy 3 ligi.

Peace
19-04-2008, 13:53
Warszawiak jedno ale.. Cacek poważnie zastanawia się nad opuszczeniem Widzewa(info z wczorajszego PS).

A ja szczerze wątpię w kolejkę ludzi którzy będą chcieli kupić ten klub.

Może się zdarzyć, że będą mieli większe problemy niż aktualnie Korona.

rydzuuu
19-04-2008, 14:04

A jak to będzie wyglądało z grupami III ligi, będą np. mecze z warszawskimi ekipami ? Podział na województwa ?

Jastrząb
19-04-2008, 15:34
A jak to będzie wyglądało z grupami III ligi, będą np. mecze z warszawskimi ekipami ? Podział na województwa ?

III liga będzie się nazywała drugą i powstaną dwie grupy. pewno bedzie jakieś pół noc - południe, albo coś na ten kształt.

daimler
19-04-2008, 22:20
No i po zawodach, rekordowo szybko w tym roku.
Dziwne, mam na to wyjebane :kawa:

Tomereek
19-04-2008, 23:02
Kto by pomyślał, po pierwszych 7 spotkanaich, że ta zabawa dla nas się tak szybko skończy...

Jaco
19-04-2008, 23:04
Kto by pomyślał, po pierwszych 7 spotkanaich, że ta zabawa dla nas się tak szybko skończy...

Kilka osób co najmniej. :kowboi:

Z.
20-04-2008, 01:36
Troche mimo wszystko szkoda. Trudno się nie wkurzać, gdy widzi sie dwie kosy, w tym jedną największą przed sobą w tabeli. Eh.

daimler
20-04-2008, 03:43
Troche mimo wszystko szkoda. Trudno się nie wkurzać, gdy widzi sie dwie kosy, w tym jedną największą przed sobą w tabeli. Eh.
Spokojnie, jeszczę będzie czas 8)

arczi
20-04-2008, 10:17
Ale zobacz Z. ile ich mamy za plecami :]

Cypis
20-04-2008, 12:21
jak dobrze pojdzie to najwieksza kosa spierdoli do 3 ligi :D

i niech nie wraca

Z.
21-04-2008, 18:18
Wójcik trenerem Widzewa :o

karakan
21-04-2008, 18:32
III liga będzie się nazywała drugą i powstaną dwie grupy. pewno bedzie jakieś pół noc - południe, albo coś na ten kształt.

Od najbardziej zainteresowanych(Pogoń) słyszałem , że Wschód - Zachód , także może być śmiesznie z Widzewem , który będzie hulał po Mazowszu :>

Krzpac
21-04-2008, 18:34

i niech nie wraca
my tu ***** jeszcze wrócimy http://forum.legialive.pl/images/smilies/i_kowboi.gif

--------

a to dzisiejsze oswiadczenie klubu:

Zarząd klubu zdecydował o wyciągnięciu konsekwencji wobec kibiców w związku z ich niesportowym zachowaniem podczas ostatnich meczów.

„Nie możemy akceptować sytuacji, kiedy kibice Widzewa zachowują się wrogo wobec swojej drużyny, stosują antydoping i utrudniają grę zawodnikom” – wyjaśnia Bogusław Sosnowski, prezes KS Widzew Łódź SA. – „Rozumiem, że kibice mogą być niezadowoleni z gry naszego zespołu w derbach Łodzi, jednak są sytuacje, kiedy wszyscy: zawodnicy, pracownicy i kibice powinni się mobilizować i działać na rzecz wspólnego celu. Czasem są rzeczy ważniejsze niż animozje personalne czy żale, a dla realizacji wyższego celu należy zapomnieć o podziałach. Mimo iż doceniamy zaangażowanie prawdziwie wiernych kibiców w działania w środowisku na rzecz klubu, jako zarząd nie możemy pozostać obojętni i tolerować sytuacji, kiedy walczymy o miejsce w lidze z drużyną z końca tabeli, a nasi kibice nie tylko nie pomagają naszym zawodnikom, a wręcz wspierają przeciwników. Takie zachowanie nie ma nic wspólnego z przywiązaniem do klubu i działaniem na jego rzecz, a wręcz jest niezgodne z ideą kibicowania, niezależnie od tego, jakie stosują za nim przesłanki” – mówi Bogusław Sosnowski, prezes KS Widzew Łódź SA.

W związku z zachowaniem kibiców Klubu w czasie ostatnich meczów władze klubu postanowiły:
• nie organizować grup kibiców na mecze wyjazdowe do końca roku,
• nie sprzedawać biletów na kolejne mecze rozgrywane w sezonie 2007/2008 na własnym stadionie*
• zrezygnować z planowanego rozlosowania wśród posiadaczy KIK możliwości zakupu 20 biletów na mecze reprezentacji Polski w ramach Euro 2008.

Jednocześnie władze klubu postanowiły umożliwić bezpłatny wstęp na wszystkie mecze ligowe tej rundy rozgrywane na terenie Klubu grupom uczniów pod opieką nauczycieli.

„Jestem zbulwersowany zachowaniem kibiców Widzewa podczas ostatniego meczu. Ja również jestem sfrustrowany wynikami osiąganymi przez naszą drużynę i mam do tego jeszcze większe prawo niż przeciętny kibic. Mimo to – nie odwróciłem się od drużyny, nie wycofałem swojego poparcia i finansowania, i wciąż staram się szukać możliwości, by realizować założony plan rozwoju Klubu. Nie jest to jednak możliwe bez systematycznej pracy, zmian organizacyjnych i wzajemnej współpracy na różnych polach. Zdaję sobie sprawę, że są osoby, które mogą tego nie rozumieć, gdyż żaden klub w Polsce jeszcze nie był w ten sposób budowany. Ubolewam jednak nad faktem, że grupy osób ważne dla tego klubu i w których przywiązanie do Widzewa głęboko wierzę, jak choćby kibice Widzewa, pozwalają sobą manipulować ludziom, których interes nie ma nic wspólnego z dobrem klubu. Władze Widzewa nie tylko nie mogą akceptować takich zachowań, lecz również muszą starać się im zapobiegać. Uważam jednocześnie, że konsekwencje, jakie wyciągnął zarząd wobec kibiców, są w zaistniałej sytuacji zbyt łagodne i przed rozpoczęciem nowego sezonu będę domagał się przedstawienia innych rozwiązań w tym zakresie” – skomentował Sylwester Cacek, właściciel i przewodniczący Rady Nadzorczej KS Widzew Łódź SA.

*Wstęp na mecze będą mieli tylko kibice posiadający karnety lub wcześniej wykupione bilety. Jednocześnie zarząd rezerwuje sobie prawo do rozpatrywania indywidualnych przypadków.

--------

do tego Wójcik trenerem Widzewa oraz odejście Młynarczyka - ikony Widzewa... same pozytywy, ja pierdole...

karakan
21-04-2008, 18:39
Ubolewam jednak nad faktem, że grupy osób ważne dla tego klubu i w których przywiązanie do Widzewa głęboko wierzę, jak choćby kibice Widzewa, pozwalają sobą manipulować ludziom, których interes nie ma nic wspólnego z dobrem klubu. Władze Widzewa nie tylko nie mogą akceptować takich zachowań, lecz również muszą starać się im zapobiegać. Uważam jednocześnie, że konsekwencje, jakie wyciągnął zarząd wobec kibiców, są w zaistniałej sytuacji zbyt łagodne i przed rozpoczęciem nowego sezonu będę domagał się przedstawienia innych rozwiązań w tym zakresie”

Brzmi dziwnie znajomo :yeah:

Kiełbos
21-04-2008, 18:40
:strach:

Chyba wzorują się na jakby znajomym mentorze... :kurde:

piwosz
21-04-2008, 20:20

i niech nie wraca

http://archiwum.legialive.pl/photos5/04widzew2_f1.jpg :lol3:

arczi
21-04-2008, 20:40
Temat sytuacji kibicowskiego Widzewa jest już poruszony w innym temacie..

Ja tylko w kwestii Janusza W. Jest on dla mnie w tym momencie książkowym wręcz symbolem klasycznej trenerskiej dziwki. Z każdym rokiem pogrąża się coraz bardziej. Jest żałosny, a do tego gwoździem do trumny Widzewa. Jakim tępym ****** trzeba być aby go zatrudnić. O całej reszcie szkoda w ogóle pisać. Amatorka i metr mułu.

me(L)u
21-04-2008, 20:56
Ja tylko w kwestii Janusza W. Jest on dla mnie w tym momencie książkowym wręcz symbolem klasycznej trenerskiej dziwki.

Dopiero w tym momencie? Dla mnie jest nią odkąd wypiął się na Legię, zostawiając ją zimą 1994 dla Arabów z Emiratów. Zostawił na 7. miejscu ze stratą 6 punktów do Górnika, a potem puszył się, jakiej to on wielkiej Legii z Janasem nie zbudował.

dyha
04-05-2008, 18:19
61'Wisla Krakow [1 - 2] LKS Lodz
10'[0 - 1]
S.V. Jovino http://www1.livescore.com/img/goal.gif

25'[0 - 2]
E. Arifovic http://www1.livescore.com/img/goal.gif

48'[1 - 2]J. Diaz http://www1.livescore.com/img/goal.gif

heh, szaleją.

kiubz
04-05-2008, 18:41
61'Wisla Krakow [1 - 2] LKS Lodz
10'[0 - 1]
S.V. Jovino http://www1.livescore.com/img/goal.gif

25'[0 - 2]
E. Arifovic http://www1.livescore.com/img/goal.gif

48'[1 - 2]J. Diaz http://www1.livescore.com/img/goal.gif

heh, szaleją.

już 4:2 dla Wisły, 3 gole w 5 minut

dyha
04-05-2008, 18:47
bywa :)

daimler
04-05-2008, 23:21
Pozwolę sobie nawiązać do postu sprzed kilku dni:

i niech nie wraca
Mimo wszytko z całym szacunkiem, ale wolę Widzew niż Znicz Pruszków :|

casual
08-05-2008, 11:51
Fenomentalny mecz w Bytomiu. Cuda wyprawiał sędzia- nie uznał chyba trzech bramek dla Lecha (z czego moim zdaniem minimum jednej nieprawidłowo), końcowka dramatyczna.

Ogólnie Multi Liga + to jest to =)

crolick
08-05-2008, 20:26
Fenomentalny mecz w Bytomiu. Cuda wyprawiał sędzia- nie uznał chyba trzech bramek dla Lecha (z czego moim zdaniem minimum jednej nieprawidłowo), końcowka dramatyczna.

Ogólnie Multi Liga + to jest to =)2.
Druga faktycznie IMO ze spalonego.
Natomiast pierwsza - to nie wiem co mu nie pasowało :?
Jeśli, że Djurdevic zagrał przed gwizdkiem, to dlaczego puścił akcję i nie protestował nim piłka spadła na głowę Pitrego?!

Sharn
11-05-2008, 18:57
Powiem tyle...

LECH :lol:

Numer
12-05-2008, 10:42
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,53802,title,Dolha-ka-mac-ajajaj,wid,9942370,wiadomosc.html?ticaid=15dfa&_ticrsn=5

:lol2:

Kijek
15-05-2008, 01:14
Prezydent Lech Kaczyński nadał Mauro Cantoro obywatelstwo polskie - informuje krakowski oddział "Gazety Wyborczej". Wkrótce odbędzie się uroczystość wręczenia aktu nadania.

Nadanie obywatelstwa Argentyńczykowi ma wymiar wybitnie symboliczny. "Maurycy Kantorski" mieszka w Polsce od blisko siedmiu lat, w barwach Wisły gra od października 2001 roku. W reprezentacji Polski już nie wystąpi, gdyż reprezentował Argentynę w kadrze młodzieżowej. Oprócz obywatelstwa argentyńskiego Mauro posiada też paszport włoski, co powoduje, że nie jest uznawany w Unii Europejskiej za obcokrajowca. Przyznanie obywatelstwa Cantoro nie zwiększy więc zainteresowania jego usługami zagranicznych klubów, co było jednym z celów uznania Polakiem Rogera Guerreiro z Legii.

W dodatku Cantoro ma polskie korzenie. Jego pradziadek ze strony matki - Bazyli Wolczak - urodził się w 1901 roku w Galicji, skąd w 1915 roku wyemigrował do Argentyny. Tam urodziła się jego córka, babcia Roberto Mauro - Rosa. Poślubiła ona włoskiego emigranta. Zawodnik Wisły kupił pod Krakowem dom, jego dwaj synowie - Tiago i Mauro junior - doskonale mówią po polsku i grają w szkółce piłkarskiej Wisły.

Cantoro, .................................................. .............. polakiem :D

casual
15-05-2008, 20:21
Robi się gęsto w pomocy- i Robert i Maurycy... ;) Leo będzie miał spory ból głowy.

h_L
15-05-2008, 21:14
Na szczęście mieć nie będzie.
Cantoro grał już w kadrze młodzieżowej Argentyny.

Jastrząb
15-05-2008, 21:15
Jakbyście nie wiedzieli, to wyjebali Lubin z ligi :lol2:
Dzięki temu Jadźka zostaje bez baraży w lidze a z II wchodzą 3.

Z.
15-05-2008, 21:47
Beda baraze. Na wszelki wypadek. Bo prawdopodobnie znow wyrok WD zostanie uchylony przez Trybunal. No, bo skoro raz zostal to czemu drugi raz nie zostanie?

Francais
15-05-2008, 22:12
no wlasnie Zaglebie ma jeszcze prawo sie odwolac,ja tylko nie kumam do konca sytuacji ze Slaskiem?jesli sie zalapie do pierwszej trojki to rozumiem ze Slask sie nie liczy i do 1 ligii wskakuje 4 ekipa z 2?Czyli Arka ma jeszcze realne szanse na awans...

Z.
15-05-2008, 22:19
Grodzisk sam z siebie rowniez zglosil papiery licencyjne, wiec fuzja nie jest wcale taka pewna.

Piotrek91
15-05-2008, 22:19
A jaka jest sytuacja Korony? Jeszcze sie okaze ze PZPN popchnie KSP do pierwszej ligi...

kiubz
15-05-2008, 22:26
no wlasnie Zaglebie ma jeszcze prawo sie odwolac,ja tylko nie kumam do konca sytuacji ze Slaskiem?jesli sie zalapie do pierwszej trojki to rozumiem ze Slask sie nie liczy i do 1 ligii wskakuje 4 ekipa z 2?Czyli Arka ma jeszcze realne szanse na awans...

Śląsk wchodzi za Dyskobolię, a jeśli zajmie miejsce 1-3 to wchodzi 4ta drużyna, a na dzień dzisiejszy byłby to Piast lub Znicz. Arka może wejść tylko jak wyprzedzi Piasta, bo do Znicza to raczej szans nie ma. Ewentualnie szansą dla Arki jest degradacja Korony albo Jagi, ale chyba na to się nie zanosi.

Jaco
15-05-2008, 22:31
wchodzi 4ta drużyna, a na dzień dzisiejszy byłby to Piast lub Znicz.
Na dzień dzisiejszy to Znicz zajmuje 2 miejsce z przewagą 3 punktów nad Piastem i 6 nad Śląskiem i Arką. :popcorn:

Francais
15-05-2008, 22:43
no wlasnie dzisiaj czytalem o tym ze Groclin ubiega sie o licencje,i sie tylko zastanawiam po co?skoro Drzymala narobil tyle szumu z tym polaczeniem(nie wiem czy tam juz cos podpisano czy jest to jeszcze nieoficjalne)wiec po co sie ubiegaja o start za rok?

kiubz
15-05-2008, 22:44
Na dzień dzisiejszy to Znicz zajmuje 2 miejsce z przewagą 3 punktów nad Piastem i 6 nad Śląskiem i Arką. :popcorn:

Niby tak, ale gra 2 wyjazdy z Lechią i Podbeskidziem a u siebie z Wartą, więc może być różnie. Arka gra następny mecz z Polonią, a potem z Odrą i Motorem, które już mogą wtedy o nic nie walczyć. Moim zdaniem wiele się wyjaśni w najbliższej kolejce. Jak Arka nie wygra z naszymi przyjaciółkami a Piast i Znicz wygrają swoje mecze, to może zapomnieć o awansie raczej.

Carlos, no przecież Z. mówi, że sprawa fuzji ze Śląskiem wcale nie jest taka pewna, bo okazuje się, że w cale tam wszyscy na niego nie czekają z otwartymi rękami, więc się zabezpiecza.

Z.
15-05-2008, 22:46
Carlos - Bo, jak dla mnie, ta fuzja raczej nie bedzie miala miejsca, Drzymała tez otrzymuje takie sygnaly, wiec zwyczajnie woli sie zabezpieczyc, zeby nie zostac na lodzie w lipcu.

Kiubz - O Znicz sie nie martw 8)

kiubz
15-05-2008, 22:50
Kiubz - O Znicz sie nie martw

Nie martwię się :) , przykro mi, ale wolę Arkę niż klubik, który przez pierwszą rundę będzie grał niewadomo gdzie a potem spadnie.

Jastrząb
15-05-2008, 23:09
Tak to czytam i czytam i wiecie co... Różnie u nas bywało, ale taki pierdolnik to chyba pierwszy raz.

:lol:

kiubz
15-05-2008, 23:19
Tak to czytam i czytam i wiecie co... Różnie u nas bywało, ale taki pierdolnik to chyba pierwszy raz.

Czekam na te baraże o nic, pewnie Jaga jeszcze bardziej, bo muszą przez miesiąc trenować i czekać. Takie rzeczy to tylko u nas, hehe.

Jastrząb
16-05-2008, 08:12
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5217700.html

To też jest niezłe:popcorn:

e(L)egion
16-05-2008, 08:36
Carlos - Bo, jak dla mnie, ta fuzja raczej nie bedzie miala miejsca, Drzymała tez otrzymuje takie sygnaly, wiec zwyczajnie woli sie zabezpieczyc, zeby nie zostac na lodzie w lipcu.

Dzisiaj w Przeglądzie Sportowym napisali, że Drzymała i Dutkiewicz się dogadali i pozostaje tylko ustalić kwestie Pucharu UEFA. Groclin ma wycofac swój wniosek lincencyjny. Wszystko ma byc ogłoszone oficjalnie w następnym tygodniu.

Z.
16-05-2008, 12:23
A to lipa. Ciekawe jak rozwiazali kwestie podziału udzialów i tego kto będzie utrzymywał całą bazę w Grodzisku.

Francais
16-05-2008, 12:36
z tego co slyszalem to w Grodzisku maja grac rezerwy Slaska(na wzor Lecha we Wronkach) czyli wychodzilo by na to ze Drzymala caly czas bedzie nim zarzadzac,co za tym idzie oplacac,podobno poloczenie dwoch klubow oznacza tez wchloniecie stadionu Groclinu do spolki.
Swoja droga nie zly pierdolnik sie zrobil w tym sezonie.:kawa:

Tomereek
16-05-2008, 13:34
No tak do konca z tymi barażami to nie wiadomo, bo decyzja Trybunału ma zapaść podobno dzień przed pierwszym meczem barażowym.

e(L)egion
16-05-2008, 14:04
A to lipa. Ciekawe jak rozwiazali kwestie podziału udzialów i tego kto będzie utrzymywał całą bazę w Grodzisku.
Z tego co piszą, miasto odkupuje udziały od Drzymały i ma mieć 80%. Drzymała ma za to dostać 20 mln zł. i zostac z 20%. Mimo tego że będzie udziałowcem mniejszościowym ma być prezesem klubu.

kiubz
28-05-2008, 22:11
Lech Poznań w Pucharze UEFA, Widzew Łódź w drugiej lidze, a Podbeskidzie… w ekstraklasie. Niemożliwe? Niekoniecznie! Chociaż już przed dwoma tygodniami zakończył się sezon Orange Ekstraklasy, a kilka dni temu skończyły się rozgrywki drugoligowe trzynaście klubów nadal nie wie, o co gra.

I tak skomplikowaną sprawami korupcyjno-licencyjnymi sytuację dodatkowo skomplikował wczoraj PZPN. Na wniosek Śląska Wrocław wywrócona została tabela drugiej ligi, ponieważ mimo zaklepanej fuzji z Groclinem, klub wystąpił o oddzielną licencję dla Śląska. I tak na dworcu w Gdyni piłkarze Jagiellonii dowiedzieli się, że w barażu nie zagrają z Arką Gdynia, ale... z Piastem Gliwice. Wycieczka nad morze kosztowała ich około 10 tysięcy złotych.

To nic w porównaniu z tym co przeżyli w Gliwicach. Na Śląsku odbyła się już feta z okazji historycznego awansu do ekstraklasy. Piłkarze liczyli premie i planowali urlopy, tymczasem okazało się, że czeka ich jeszcze baraż. Mało? Otóż może się okazać, że rozegrany baraż był niepotrzebny. Jeżeli bowiem podtrzymana zostanie decyzja o degradacji Zagłębia Lubin, Jagiellonia i Piast i tak zagrają w przyszłym sezonie w ekstraklasie. O ile oczywiście Jagi nie zdegraduje WD PZPN, a Piast otrzyma licencję. Żeby nie było za pięknie.

To dopiero czubek góry lodowej. Rzecznik PZPN Zbigniew Koźmiński oświadczył, że jeżeli do końca tygodnia nie nastąpi fuzja Śląska z Dyskobolią, to do europejskich pucharów zgłoszony zostanie klub z Grodziska, który w następnym sezonie przestanie istnieć. Nowy Śląsk tym samym nie będzie mógł zagrać w Pucharze UEFA, a miejsce to otrzyma Lech Poznań.

Kto zatem wystąpi Pucharze Intertoto? Pierwsze w kolejności jest Zagłębie Lubin. Miedziowi jednak są ukarani degradacją za korupcję i jeżeli Związkowy Trybunał Piłkarski podtrzyma tą decyzję to miejsce w Pucharze Intertoto przypadnie Koronie Kielce. Tyle, że w czwartek Wydział Dyscypliny PZPN może kielczan zdegradować z korupcję. Wówczas przepustkę do europejskich pucharów otrzyma Cracovia – nad którą uwaga, uwaga, też ciąży widmo degradacji. Następny w kolejce jest Górnik Zabrze.

Sytuacje dodatkowo może skomplikować Polonia Bytom. Do piątku klub ma otrzymać licencję na grę w ekstraklasie, co jednak, jeżeli tak się nie stanie? Wówczas śląski klub zostanie przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli i spadnie do drugiej ligi. Barażu uniknie w ten sposób Jagiellonia, a ukarany degradacją Widzew nie spadnie do trzeciej, ale do drugiej ligi, bo "sportowo" utrzyma się w Ekstraklasie. Jeżeli ktoś myśli, że sprawy już nie mogą się bardziej skomplikować jest w błędzie.

Na cień szansy w całym zamieszaniu liczy także Znicz Pruszków, a nawet szóste w drugiej lidze Podbeskidzie Bielsko Biała. Oba zespoły teoretycznie mają szansę na występy w ekstraklasie, o ile PZPN w czerwcu przyspieszy z degradowaniem i obejmie tą karą przynajmniej jeszcze dwa nowe kluby.

Na występy w ekstraklasie liczy też Polonia Warszawa. Jak? Otóż Śląsk, który po fuzji ma grać na licencji Dyskobolii, stara się także o licencję, która wywalczył na zapleczu ekstraklasy, zajmując drugie premiowane awansem miejsce na koniec sezonu. Tylko po to, aby je odsprzedać. Mówi się, że w tej sprawie prowadzono rozmowy z Polonią Warszawa.

z WP, dodam tylko, że nadal nie wiadomo kto jest wyżej w II lidze, czy Arka czy Znicz.

:rotfl3:

zbinky
28-05-2008, 23:10
i to jest właśnie patologia. Jeden wielki pierdolnik...............szkoda słów

Jastrząb
29-05-2008, 00:56
W tej sytuacji ta propozycja z połączeniem I i II ligi nie jest taka głupia. Teraz jest taki mix, że i tak nie wiadomo kto gdzie ma grać :lol2:

:jejku:

Numer
29-05-2008, 12:54
Łoł i to w Onecie coś takiego naskrobali.

http://sport.onet.pl/0,1248712,1758198,wiadomosc.html

e(L)egion
30-05-2008, 14:07
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5261718,Polonia_Bytom_bez_licencji__Piast_ Gliwice_w_ekstraklasie_.html

Ale kaszana, spuścili Polonię Bytom i dzięki temu Widzew tylko w drugiej lidze :cenzura:

Jastrząb
30-05-2008, 14:29
Jacy służbiści nagle. Za korupcje odwołują się po sto razy i jest ok, a tutaj jakas obsuwa czasowa i cześć. Zaorać, spalić i zapomnieć najlepiej o tym pzpn.

daimler
30-05-2008, 14:30
Piast w końcu może jechać na urlopy, Jagiellonia zrobiła sobie wycieczkę nad morze, a Widzew może nawet jeszcze zostać w OE :lol:

Piękny pierdolnik :rotfl2:

Numer
30-05-2008, 15:27
A na deser siódma drużyna z Polskiej ligi zagra w intertooto.

Fizi
30-05-2008, 15:41
myslę, że czeka nas jeszcze kilka zaskakujących zwrotów akcji

co za gnój...

crolick
30-05-2008, 17:41
A na deser siódma drużyna z Polskiej ligi zagra w intertooto.Taaa, o ile jej nie spuszczą za kupczenie :roll:

Z.
30-05-2008, 20:13
Czyli Bytom spada na ostatnie miejsce, Widzew sie utrzymuje, a barazu nie ma? Ok, w takim razie co bedzie w przypadku wywalenia Lubina i fuzji? Wejdzie Arka i Bielsko? Tak to rozumiem. Oczywiscie mam na mysli fuzje - gre na licencji Grodziska. Bo jak sie okaze, ze fuzja + gra na licencji WKS (co jest dosc mozliwe po wycofaniu sie z pucharów) to wtedy Grodzisk jest wywalony na ostatnie miejsce razem z Bytomiem i....... wspomagamy w przyszłym roku Zagłębiaków na KSP ;)

P.S. Wójcik utrzymał Widzew w ekstraklasie ;)

Snoopy
30-05-2008, 20:31
Czyli Bytom spada na ostatnie miejsce, Widzew sie utrzymuje, a barazu nie ma? Ok, w takim razie co bedzie w przypadku wywalenia Lubina i fuzji? Wejdzie Arka i Bielsko? Tak to rozumiem. Oczywiscie mam na mysli fuzje - gre na licencji Grodziska. Bo jak sie okaze, ze fuzja + gra na licencji WKS (co jest dosc mozliwe po wycofaniu sie z pucharów) to wtedy Grodzisk jest wywalony na ostatnie miejsce razem z Bytomiem i....... wspomagamy w przyszłym roku Zagłębiaków na KSP ;)

P.S. Wójcik utrzymał Widzew w ekstraklasie ;)
nie no Widzew zajmuje miejsce barażowe więc spada o 1 klasę rozgrywkową zamiast o 2.

powinno być: Wójcik utrzymał Widzew w I lidze, bo tak się będzie ona nazywać :)

Jastrząb
30-05-2008, 20:37
ale, ale jak Widzew ma się utrzymać, skoro ma kare degradacji za korupcję?! Przecież te dwie sytuacje w pewien sposób wzajemnie się wykluczają!

kiubz
30-05-2008, 20:47
ale, ale jak Widzew ma się utrzymać, skoro ma kare degradacji za korupcję?! Przecież te dwie sytuacje w pewien sposób wzajemnie się wykluczają!

Widzew liczy na pozytywną decyzją Trybunału Arbitrażowego przy PKOl, który cofnie degradację.

Burdelu to na pewno nie koniec, chciałem wszystkim przypomnieć tylko, że od właśnie takiej "ostatecznej" decyzji w zeszłym roku z powodzeniem odwołał się Ruch.

Z.
30-05-2008, 21:46
Z drugiej strony czegos nie czaje. Widzew zajal, wiec 14 miejsce. Czyli miejsce barazowe. Skoro nie gra barazu, bo jest zdyskwalifikowany to znaczy, ze Piast wchodzi. Ok, to rozumiem. Ale skoro nie ma barazu, a Piast wchodzi to znaczy, ze Widzew spada. A skoro spada, a kara jest od przyszlego sezonu to w sumie mozna postawic teze, ze nic sie nie zmienia. Tzn przegrał baraz, spadl do 2 ligi i nastapila kara przez ktora wyladowal w 3 lidze.

:D

Jastrząb
30-05-2008, 21:49
Nie wierzę w to, że w tym całym pzpn jest chociaż jedna osoba, która ogarnia ten burdel.

kiubz
30-05-2008, 21:50
Z drugiej strony czegos nie czaje. Widzew zajal, wiec 14 miejsce. Czyli miejsce barazowe. Skoro nie gra barazu, bo jest zdyskwalifikowany to znaczy, ze Piast wchodzi. Ok, to rozumiem. Ale skoro nie ma barazu, a Piast wchodzi to znaczy, ze Widzew spada. A skoro spada, a kara jest od przyszlego sezonu to w sumie mozna postawic teze, ze nic sie nie zmienia. Tzn przegrał baraz, spadl do 2 ligi i nastapila kara przez ktora wyladowal w 3 lidze.

:D

Też się nad tym zastanawiałem, ale zgodnie z "regulaminem" to degradacja karna jest z automatu o dwie klasy rozgrywkowe jeśli zespół zajmie miejsce spadkowe, barażowe tu liczy się jak utrzymanie.

Z.
30-05-2008, 22:00
A jak Piast nie dostanie licencji to do ekstraklasy wchodzi Arka czy wchodzi Arka (tak Arka! ;) ), a Sosnowiec sie utrzymuje?

Ale beka :D

omiec
30-05-2008, 22:04
tak na zdrowy rozum wejdzie Arka

czyli jest jeszcze szansa dla Zagłębia :D

kiubz
30-05-2008, 23:18
tak na zdrowy rozum wejdzie Arka

czyli jest jeszcze szansa dla Zagłębia :D

Kurde głomby z was :p

jak wejdzie Arka to wejdzie Arka, a wtedy jak już Arka wejdzie to w II lidze utrzymuje się Turek.......

Ja jeszcze nieco się w tym staram łapać, Sosnowiec zostanie w II lidze, jeśli zająłby miejsce barażowe, jeśli dobrze myślę to na dzień dzisiejszy ostatnie ma Polonia, potem Zagłębie a potem Widzew. Więc Sosnowiec uratuje tylko to jeśli jeszcze jakaś drużyna nie dostanie licencji, a chyba wszystkie łącznie z ŁKSem dostały.

No...

A teraz mój wywód skwituję jednym słowem, które należy dodawać do każdego zdania: chyba

Z.
30-05-2008, 23:55
Kiubz - Grodzisk moze wycofać licencje własną i grać na WKSu i to jest szansa dla Zagłębia, przyczym uwazam, ze dla nich gra w drugiej lidze to będzie tragedia i kolejne pogromy ;)

kiubz
31-05-2008, 00:10
Kiubz - Grodzisk moze wycofać licencje własną i grać na WKSu i to jest szansa dla Zagłębia, przyczym uwazam, ze dla nich gra w drugiej lidze to będzie tragedia i kolejne pogromy ;)

aaale licencje zapewne sprzeda co niestety w PL jest możliwe...

Kamilsts
11-06-2008, 21:33
http://www.sport.pl/pilka/1,70991,5304067,Nie_ma_fuzji_Slaska_i_Groclinu.htm l

Nie dojdzie do fuzji piłkarzy Śląska i Groclinu, a Zbigniew Drzymała nie zainwestuje we wrocławski klub. - To moja decyzja, wszystko biorę na siebie - mówi Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia

CYRKU CIĄG DALSZY ! :D
Grodzisk w pucharach ? :D:D:D

Andrzej
11-06-2008, 21:43
Ależ jest pierdolnik :ucieka:

pusty
11-06-2008, 22:55
I co, teraz Lechowi odbiora puchary? No ludzie.....

Choc sama decyzja calkiem sensowna moim zdaniem, z tym, ze nie robi sie tego w taki sposob.

kiubz
11-06-2008, 22:58
I co, teraz Lechowi odbiora puchary? No ludzie.....

Choc sama decyzja calkiem sensowna moim zdaniem, z tym, ze nie robi sie tego w taki sposob.

Jeśli lista zespołów, które mają grać w pucharach została już zgłoszona, a chyba tak jest to po jabłkach, zagra Lech, a Drzymała nie dość, że wyszedł na tym jak zabłocki na mydle, to w dodatku stracił teraz z miejsca kilka milionów zł przez to, że nie zagra w UEFA

Fizi
11-06-2008, 22:59
Drzymała wyszedł na kompletnego frajera. Nie sądzę, żeby to tak zostawił, a nie zdziwię się, jeśli to jest ostatni jego ostatni dzień w polskiej skopanej. Przecież POlitycy zniszczyli mu WSZYSTKO co zbudował w piłce. Wygląda na to, że PO w walce z niezbyt wiernopoddańczym, jak się okazało , Dutkiewiczem , jest w stanie zniszczyć każdego .

jaja jak berety

Francais
11-06-2008, 23:01
nie moga juz zmienic decyzji wiec Lech w pucharach a Drzymale ostro wydymali,dogadal sie juz nawet z kibicami,sprawa byla ostro rozdmuchana od paru miesiecy a tu taka niespodzianka:lol3:

szkoda gosciu umoczy ostra kase...

daimler
11-06-2008, 23:05
Ale jaja :lol:

Kepke
11-06-2008, 23:16
Gdzieś,coś czytałem, że druga opcja to Szczecin

kiubz
11-06-2008, 23:17
Drzymała wyszedł na kompletnego frajera. Nie sądzę, żeby to tak zostawił, a nie zdziwię się, jeśli to jest ostatni jego ostatni dzień w polskiej skopanej. Przecież POlitycy zniszczyli mu WSZYSTKO co zbudował w piłce. Wygląda na to, że PO w walce z niezbyt wiernopoddańczym, jak się okazało , Dutkiewiczem , jest w stanie zniszczyć każdego .

jaja jak berety

No zrobili go nieźle, ale myślę, że mimo wszystko na frajera to wyszedł Dutkiewicz i miasto, które reprezentuje. Ciekawy jestem kto niby teraz ma w ten klub zainwestować, czy nadal miasto ma zamiar za wszystko płacić.

Jednak Dutkiewicz chciał zdecydowanej deklaracji od wszystkich sił politycznych, że są za fuzją, a od PO takiej nie usłyszał.

Tomasz Hanczarek z PO: - W sprawie fuzji podkreślaliśmy, że poprzemy ją tylko wtedy, gdy prezydent powie, że jest do niej przekonany.:lol:

Jak dzieci w przedszkolu,
- jak Jasio się zgodzi to możesz się z nami bawić.
- Jasio, zgadzasz się?
- jak Małgosia powie, że okej to możesz.
- Małgosiu, mogę?
- jak się Jasio zgodzi...

I Zbysio poszedł się bawić sam.

Z.
11-06-2008, 23:21
Dobrze tak Drzymale. Kombinował, chciał zostawić Dyskobolie to sam został wycyckany. Mam nadzieje, ze kazdy, kto bedzie wymyslal tak rewelacyjne pomysly jak on, będzie tak konczył.

jasin
12-06-2008, 08:22
niezły kabaret, takie jaja to tylko w PL :hyhy:

e(L)egion
12-06-2008, 08:43
No zrobili go nieźle, ale myślę, że mimo wszystko na frajera to wyszedł Dutkiewicz i miasto, które reprezentuje. Ciekawy jestem kto niby teraz ma w ten klub zainwestować, czy nadal miasto ma zamiar za wszystko płacić.

Jestem tego samego zdania. Skomrpomitowali się przede wszystkim rządzący Wrocławiem. Drzymała jakoś to przełknie i pójdzie gdzieś indziej, co najwyżej oleje sobie inwestowanie w piłkę, a Wrocław może mieć problem, bo się teraz każdy z inwestorów zastanowi 5 razy zanim zainwestuje w Śląsk, a że nie mamy tych (poważnych) inwestorów tak dużo to mogączekać długo i namiętnie.

arczi
12-06-2008, 09:15
Bidnie ale solidnie. Brawo Śląsk!

A cosik mi śmierdzi że Drzymała zawita do... Warszawy. Tej ciemniejszej rzecz jasna.

Numer
12-06-2008, 09:22
Bidnie ale solidnie. Brawo Śląsk!

A cosik mi śmierdzi że Drzymała zawita do... Warszawy. Tej ciemniejszej rzecz jasna.

Albo do Kielc. Klicki odchodzi.

Fizi
12-06-2008, 09:28
albo na Ukrainę, choc najbardziej prawdopodobne wydaje mi się, że da sobie spokój z piłką

Francais
12-06-2008, 14:13
nie wydaje mi sie zeby ktos taki jak Drzymala po jednym niepowodzeniu odszedl z pilki,to co go rozni od Wa_tera to to ze on pilka zyje,bawi sie nia ale i lubi na nia sypnac kasa wiec kierunek Kielce jest jak najbardziej prawdopodobny,ale i tam nie wiadomo czy dojdzie do zmian.

Fizi
19-06-2008, 16:40
Drzymała podaje Wrocław do sądu - wielomilionowe odszkodowanie?
Piotr Leśniowski, wesoł, lis
2008-06-19, ostatnia aktualizacja 2008-06-19 11:42

Po nieudanym połączeniu ze Śląskiem prezes Groclinu Grodzisk Wlkp. Zbigniew Drzymała chce odszkodowania od władz Wrocławia i wraca do rozmów z władzami Szczecina w sprawie fuzji z Pogonią. Ale szanse na skuteczne przeprowadzenie operacji jeszcze przed początkiem nowego sezonu są znikome.

Drzymała chce się wynieść z Grodziska, bo finansowanie drużyny kosztuje zbyt dużo spółkę Inter Groclin Auto, która przeżywa poważne kłopoty. Cena jednej jej akcji na warszawskiej GPW wynosi dziś ok. 11 zł - to ponad trzynaście razy mniej niż jeszcze cztery lata temu. Ponieważ w drastyczny sposób spadło też zainteresowanie zespołem w wielkopolskim miasteczku, Drzymała ogłosił tam koniec piłki. Chciał się przenieść do Wrocławia, a kiedy się nie udało, niemal natychmiast wrócił do negocjacji z władzami Szczecina. O inwestycji w tamtejszą Pogoń rozmawiał już wiosną 2007 r., ale do przenosin nie doszło, bo ciekawszą propozycję złożył Drzymale Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia.

Zresztą przygoda Groclinu ze stolicą Dolnego Śląska jeszcze się nie skończyła, mimo że Dutkiewicz zerwał rozmowy, gdy fuzja była już bliska finalizacji. Teraz obie strony prawdopodobnie spotkają się w sądzie, bo prezes grodziskiego klubu zamierza domagać się odszkodowania za to, że połączenie ze Śląskiem nie stało się faktem. Drzymała zabezpieczył się na taką ewentualność i w jednej z umów z Wrocławiem zawarł klauzulę, która przewiduje wysoką karę. W grę wchodzi wielomilionowe odszkodowanie.

By prezes Groclinu mógł domagać się tych pieniędzy, jego klub musi istnieć. Dlatego nierealny jest scenariusz, który chodził Drzymale po głowie po wycofaniu się Dutkiewicza z fuzji - rozwiązanie klubu i rzucenie futbolu. Teraz znów chce przenieść drużynę, i to jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Ponieważ rozgrywki startują za niewiele ponad miesiąc, nadzieje, że mu się uda, są marne. Głównym problemem jest licencja na grę w ekstraklasie. - Według informacji, które ma związek, Groclin ma grać w Grodzisku, choć była jeszcze opcja gry we Wrocławiu. Ale nigdzie indziej - mówi przewodniczący komisji licencyjnej PZPN Eugeniusz Kolator. Czy da się to jeszcze zmienić w ciągu kilku tygodni? - Licencja została wydana i nie ma możliwości, by coś zmienić - odpowiada.

W zespole, który wczoraj wznowił treningi przed nowym sezonem, panuje chaos. - Nikt nie wie ani gdzie, ani w jakim składzie będziemy grali - mówią anonimowo piłkarze. Bardzo możliwa jest dalsza wyprzedaż składu (już odeszli Adrian Sikora, Piotr Rocki, Pance Kumbev, Mariusz Muszalik, Sergio Batata, mało możliwe jest zatrzymanie reprezentanta Radosława Majewskiego) i gra w ekstraklasie piłkarzami niedoświadczonymi. Trener Jacek Zieliński robi dobrą minę do złej gry. - Nam plan przygotowań się nie zmienił. Wiem, że trwają jakieś rozmowy, ale ja przygotowuję zespół tak, jakby miał grać w Grodzisku - mówi.

Z Kolatorem zamierza się spotkać sam Drzymała i namawiać go na zmianę decyzji i zgodę na grę w Szczecinie. - Nie ma przepisów, które by na to pozwalały. Nie przewidują one też wyjątków. Z panem Drzymałą mogę się spotkać, bo nigdy nikomu nie odmówiłem, ale do takiego pomysłu jestem nastawiony sceptycznie - mówi wiceprezes PZPN. Sam Drzymała, choć we wtorek był w Szczecinie, wczoraj w Grodzisku nie chciał komentować sprawy.

Pewnie wie, że PZPN to niejedyna przeszkoda, którą musiałby pokonać szef grodziskiego klubu. Kolejną są kibice w Szczecinie, którzy mają przykre doświadczenia z dotychczasowymi inwestorami. Pamiętają, że Antoni Ptak zrobił z ich klubu pośmiewisko. Dlatego założyli swoją Pogoń, która z roku na rok awansowała do wyższej ligi. W statucie tego klubu zapisano jednak, że nie ma możliwości, by drużyna znalazła się np. w ekstraklasie w wyniku fuzji. Nawet gdyby władze miasta zmusiły szefów klubu do przyjęcia Drzymały, to taka Pogoń miałaby ogromne problemy z akceptacją wśród kibiców.

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5328044,Drzymala_podaje_Wroclaw_do_sadu___ wielomilionowe_odszkodowanie_.html

kiubz
19-06-2008, 17:02
Jeśli Dutkiewicz jeszcze coś w dodatku podpisał i się wycofał to już nie mam pytań :lol:

Fizi
22-06-2008, 13:37
21 czerwca 2008, 19:52:31 - prof
Witkowski zaciągnął ręczny

Cracovia przegrała w pierwszym meczu I rundy Pucharu Intertoto z białoruskim Szachtiorem Soligorsk 1-2 (1-0). Kluczowa dla losów spotkania była sytuacja z 30. minuty, kiedy Kamil Witkowski został ukarany drugą żółtą kartką za zagranie piłki ręką w polu karnym gości.

Gospodarze objęli prowadzenie w 26. minucie. Po rzucie rożnym piłkę na ósmym metrze dostał Paweł Nowak, który mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza Szachtiora. W drugiej połowie zaznaczyła się wyraźna przewaga gości. Piłkarze z Białorusi po raz pierwszy udokumentowali ją w 69. minucie, gdy wyrównującą bramkę po indywidualnej akcji zdobył Andriej Leonczik. Decydujący gol padł w 73. minucie. W zamieszaniu pod bramką Cracovii piłka trafiła do Aleksandra Byczenoka, który uderzeniem z dziewięciu metrów pokonał Marcina Cabaja.

21 czerwca 2008, 18:00 - Kraków
Cracovia 1-2 Szachtior Soligorsk
Paweł Nowak 26 - Andriej Leonczik 69, Aleksandr Byczenok 73

Cracovia: Marcin Cabaj - Przemysław Kulig, Piotr Polczak, Łukasz Tupalski, Marek Wasiluk - Dariusz Pawlusiński (73 Árpád Majoros), Arkadiusz Baran (62 Michał Karwan), Dariusz Kłus (75 Karol Kostrubała), Paweł Nowak - Kamil Witkowski, Marcin Krzywicki.

Szachtior: Witalij Makawczik - Dmitrij Czalej, Maksim Gukajło, Nikołaj Branfiłow, Siergiej Kowalczuk - Siergiej Bałanowicz, Andriej Leonczik, Nikita Bukatkin (60 Aleksandr Byczenok), Walerij Żukowskij - Aleksiej Rios (41 Siergiej Nikiforienko), Igor Ziulew (61 Michaił Martinowicz).

żółte kartki: Polczak, Witkowski - Żukowskij.
czerwona kartka: Kamil Witkowski (30. minuta, Cracovia, za drugą żółtą).

sędziował: Joseph Attard (Malta).
widzów: 4500.

Spotkanie rewanżowe odbędzie się 29 czerwca o godzinie 16:00 w Soligorsku.

moc bije z naszej ligi , że hej :lol2:

Kocur
29-06-2008, 18:38
Nie wypada kopać leżącego, ale ... beka na maksa

http://sport.interia.pl/news/kleska-pasow,1137215

Szachtar - Cracovia 3:0 (0:0) :rotfl2:

pusty
29-06-2008, 20:44
Ja pierd..... kiedyś nasze drużyny wygrywały z takimi drużynami po 4-0, a teraz nawet ich nie przechodzą.

Wiślak_1906
29-06-2008, 22:56
no fajnie, niby można się pośmiać z Pasów, ale to niestety świadczy o całej polskiej piłce a nie o kolegach zza miedzy :-/. Ja bym się wstrzymał z takimi prześmiewczymi komentarzami jakie można przeczytać na jedynym "true" forum Wisły, bo raz nie wiemy jak My się pokażemy, jak się Legia i Lech pokażą a dwa Cracovia umówmy się nie ma jeszcze zespołu na miarę chociażby tego Intertoto, i każdy wie w jaki sposób się tam dostała...
Nie można oczekiwać wiele od zespołu który nie wiadomo jakim batem dalej przy swojej grze utrzymuje się w sumie na tak wysokiej pozycji w Polsce. Ja w zasadzie w ogóle w tej chwili nie widzę szans na jakiekolwiek zaistnienie w Europie przez nasze kluby bo od dobrych kilku lat stoimy w miejscu w każdym aspekcie, i nie dziwota że nas ogrywają jakieś "dzikie ludy" jak tam piłkę od paru lat stopniowo buduje się i idzie ona w dobrym kierunku.

karakan
29-06-2008, 23:21
Jak spojrzeć na to bardziej z góry , to faktycznie mało śmieszne to jest.

A potem płacz zawiedzionych pazi , że z Euro odpadliśmy..

A kim tu grać *****?

casual
29-06-2008, 23:32
Nie wypada kopać leżącego, ale ... beka na maksa

http://sport.interia.pl/news/kleska-pasow,1137215

:rotfl2:

Ale uczciwie byłoby również zauważyć, że dwie ostatnie bramki Craxa straciła w doliczonym czasie gry... Więc to 3-0 prawdopodobnie do końca nie oddaje obrazu meczu.

Co nie zmienia faktu, że ogólna ocena ich występu może być tylko negatywna.

A jak kibicowsko? Ilu Cracovi?

Wiślak_1906
30-06-2008, 00:06
A jak kibicowsko? Ilu Cracovi?
no cóż..30 :rotfl2: i założę się o wszystkie pieniądze że spory odsetek z tego stanowiły zgody na czele z Lechem^^
No ale fakt faktem żeby sobie załatwić ten wyjazd nieźle trzeba było nakombinować, co nie zmienia faktu że liczba co najmniej żałosna.

kiubz
30-06-2008, 00:16
no cóż..30 :rotfl2: i założę się o wszystkie pieniądze że spory odsetek z tego stanowiły zgody na czele z Lechem^^
No ale fakt faktem żeby sobie załatwić ten wyjazd nieźle trzeba było nakombinować, co nie zmienia faktu że liczba co najmniej żałosna.

Rzeczywiście, mega LOL. Ciekaw jestem ile by fanatyków Wisły się wybrało. Patrząc na wasze liczby wyjazdowe z tego sezonu, biorąc pod uwagę stawkę meczu i ilość maksymalnego pierdolenia się, żeby jechać na Białoruś to liczba 30 z przyległościami byłaby niezłym wynikiem.

Wiślak_1906
30-06-2008, 00:26
nie wiem czy w ogóle zorganizowalibyśmy wyjazd, natomiast patrząc na to jak poważnie traktowali Pasiaści to spotkanie i na to że od ponad 20 lat to pierwszy ich występ i możliwe że przez najbliższe lata ostatni to sorka, ale powinni się bardziej postarać.
Co do pierdolenia się z pozyskaniem biletów, no sorka jak ktoś chce jechać to chyba znaczenia nie ma no nie? Co do wydawania wiz czytałem że jedna osoba dostała odmówienie, więc rachunek prosty - chętnych było nieco ponad 30.
Nie chciałbym wywoływać zbędnej napinki, ale nie przesadzałbym z naszą ilością wyjazdów, która faktycznie słaba ostatnio, ale od wielu wielu lat utrzymujemy dobry poziom czego powiedzieć nie można o większości ekip w Polsce. Radziłbym też zobaczyć na liczby wyjazdowe Wisły na puchary w poprzednich latach.
Mówimy o Cracovii, więc po kiego grzyba poruszasz sprawę Wisły? czy schodziłem gdzieś na temat Legii? Komentuje tę jedną konkretną sytuację, o Wiśle możemy pogadać przy nadarzającej się okazji czyli po meczu w eliminacjach LM.

kiubz
30-06-2008, 00:40
Mówimy o Cracovii, więc po kiego grzyba poruszasz sprawę Wisły? czy schodziłem gdzieś na temat Legii? Komentuje tę jedną konkretną sytuację, o Wiśle możemy pogadać przy nadarzającej się okazji czyli po meczu w eliminacjach LM.

Jeśli dla Ciebie jest to mega śmiechawa, że Craxa pojechała w 30 osób na odległe i pojebane białoruskie klimaty to bądź łaskaw się śmiać z tego we własnym gronie. Po jakiego grzyba wchodzisz tutaj i się napinasz na swoich sąsiadów i idiotycznie pytasz gdzie schodzisz na temat Legii? Na tema Legii wszedłeś w momencie jak tu się pojawiłeś.

nie wiem czy w ogóle zorganizowalibyśmy wyjazd,

więc tak czy inaczej, nie mam pytań... :dziekuje:

Wiślak_1906
30-06-2008, 00:51
spokojnie, jak na razie nie ja się tu napinam, za stary troszkę na to jestem. Nigdzie nikogo nie wyzywałem, natomiast to że śmieszy mnie jednak liczba wyjazdowa Cracovii na tak ważny dla nich mecz to jest moim subiektywnym zdaniem i nie wiem dlaczego nie mogę mieć prawa do jego komentowania. Wydaje mi się też że jeżeli rozmawiamy na forum o jednym to nie schodzimy od razu na temat Wisły czy jakiegokolwiek innego klubu. Mam prawo komentować to co wg mnie jest trochę śmieszne (patrząc wcześniej na ich napinke na ten mecz, bo gdyby jej nie było nie odezwałbym się w ogóle), tak jak ktoś inny ma prawo komentować poczynania innych klubów

"Na tema Legii wszedłeś w momencie jak tu się pojawiłeś."
ja jednak dalej nie widzę żadnego powiązania z Legią w tej akurat dyskusji.

Peace
30-06-2008, 17:35
że od ponad 20 lat to pierwszy ich występ i możliwe że przez najbliższe lata ostatni to sorka, ale powinni się bardziej postarać.
Nie żebym bronił Pasiaków:rotfl2:

Ale nie jestem taki pewien, że to była ich ostatnia przygoda w pucharach na najbliższe lata. Jakby nie patrzeć w tym sezonie mogą urosnąć na 4 ekipę w lidze. 3 ekipa z poprzedniego sezonu(Dyskobolia) jest w stanie w stanie zawieszenia i odeszło paru piłkarzy, 5 i 6 ekipa może wylądować w drugiej lidze. Cracovia była 7 w zeszłym sezonie. A ekipy za ich plecami ofensywy transferowej nie przeprowadzają..

Pzdr.

crolick
01-07-2008, 19:46
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5415771,Polonia_Warszawa_w_ekstraklasie_za miast_Groclinu__.html :cicho:
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,5415739,PZPN_rozwaza____zmniejszenie_ekstr aklasy.html :leze:

daimler
02-07-2008, 00:33
- To przez was, dziennikarzy. Najpierw chcieliście, żeby degradować kluby, a teraz macie pretensje, że nie wiadomo, kto zagra w lidze - wytłumaczył rzecznik prasowy związki, Zbigniew Koźmiński.
padłem :lol: :lol:

Z.
02-07-2008, 13:25
No, to 'derby' czy też potyczka z warszawskim Groclinem moze nawet za miesiąc...

Jaco
02-07-2008, 13:42
No, to 'derby' czy też potyczka z warszawskim Groclinem moze nawet za miesiąc...
Groclin-Polonia ma coraz mocniejsze wsparcie:

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jozef-Oleksy-odpowiedzialny-w-J-W-Construction-za-kontakty-wschodnie-1794282.html

:look:

Markotny
02-07-2008, 21:08

To nie Groclin, to Polonia! :prawi:

Polonia zajmie miejsce Groclinu Grodzisk Wlkp. w ekstraklasie. Nie chodzi o fuzję, ale o sprzedaż drużyny piłkarskiej. Klub z Konwiktorskiej przejmie zawodników i sztab szkoleniowy Groclinu. "Czarne Koszule" wracają do najwyższej klasy rozgrywek po dwóch latach!

Wiecej:
http://www.poloniawarszawa.com/?wiecej=2952

casual
02-07-2008, 21:11
Ciekawe co na to kibice zza miedzy a raczej czy w ogóle się wypowiedzą w tej sprawie.

Ogólnie to o ile pamiętam arczi fuzje tych drużyn doskonale przewidział jakiś czas temu. Nie myli mnie pamięć?

daimler
02-07-2008, 23:02
Nie chodzi o fuzję, ale o sprzedaż drużyny piłkarskiej.
zapomnieli o licencji, która raczej do KSP nie należy :rotfl2:
Owszem, klub można kupić/sprzedać. Ale w takim układzie wszyscy zawodnicy.trenerzy Dyskobolii powinni się przygotowywać do gry na zapleczu Orange Ekstraklasy. A teraz to wygląda tak że to Groclin kupił Polonię i przeniósł się na Konwiktorską :kawa:

karakan
02-07-2008, 23:10
Ciekawe co na to kibice zza miedzy a raczej czy w ogóle się wypowiedzą w tej sprawie.

Jak sie nie wypowiedzieli po akcji "pokaż palcem ochronie kto jest z Legii" , to i teraz nie ma na co liczyć.

Poczytaj ich kumate forum.Wszyscy klaszczą uszami , że kupią sobie miejsce w OE.

Edit:

Daimler dobrze gada.

Życzę wszystkim na K6 , żeby po spadku z OE ich właściciel Wojciechowski sprzedał miejsce na zapleczu Ekstraklasy jakiemuś klubikowi z klasy niżej.

daimler
02-07-2008, 23:20
Ciekawą rzecz zauwazył jeden z Polonistów na swoim forum:

a co będzi gdy jedną z tych 7 drużyn na którą papiery od prokuratury dostał PZPN będzie Groclin, to kto wtedy poleci ?
:cool:

kiubz
02-07-2008, 23:33
Skoro Polonia kupuje Groclin to ciekawe kto teraz kupi Polonię i miejsce w I lidze. Patrząc z punktu widzenia kibiców z całej Polski to od kibiców z K6 oczekiwałbym zmasowanego protestu i walki do samego końca nawet kosztem wycofania się JW. Nawet jeśli ta walka ze względu na różne okoliczności byłaby z góry skazana na niepowodzenie. Ale patrząc z punktu widzenia swojego to mam w dupie co zrobią i czy wyjdą na frajerów czy nie.

Z.
02-07-2008, 23:43
Skoro Polonia kupuje Groclin to ciekawe kto teraz kupi Polonię i miejsce w I lidze

Bałtyk Gdynia? Już tam kombinowali. A jak przywrócą Bytom to pewnie Widzew bedzie próbował.

A poza tym to KSP chyba w ogole nie wystąpiło o licencje na 1 lige, więc.... utrzyma się Łomża, czyli do 2 ligi wejdzie Radomiak (w sensie do 3), nie no, nie ogarne tego. Co za burdello tup tup :lol2:

A Drzymale zakaz na działalność w sporcie za te fuzje i przekrety, zakazac wszelkich fuzji! Ile by lepiej było...

kiubz
02-07-2008, 23:46
To Widzew jeszcze może do II ligi trafić? Ja pieprze, ale to jest burdel!

Wogóle co to jest, że na 3,5 tygodnie przed startem ligi nadal terminarzu nie ma!

Sokol
02-07-2008, 23:53
Hehe Legii nie stac by kupic jednego Majewskiego, a Polonia ciach z rozmachem kupuje sobie caly klub. Tylko glupek uwierzy ze to nie fuzja.

edit: wlasnie doczytalem ze kupili sobie licencje i kilkunastu pilkarzy, najlepsi nadal sa w rekach Drzymaly cos jak Romanowski.

mort
03-07-2008, 00:04
Jaka sprzedaż klubu ? :lol:

W świetle przepisów to po prostu Groclin przenosi sie do Warszawy i zmienia nazwę :lol:

Ale, żeby tak najstarsi z najstarszych się łatwo pogodzili....a tradycja, a legenda a data założenia 1410.... :lol: :lol: :lol:

kiubz
03-07-2008, 00:11
Ale, żeby tak najstarsi z najstarszych się łatwo pogodzili....a tradycja, a legenda a data założenia 1410.... :lol: :lol: :lol:

Za co jak za co, ale żeby tak za tapicerkę się sprzedać....

Śpiewajmy więc: sprzedałeś się za fotele... :zlosliwy:

PS. Mort, to był 966 rok

Z.
03-07-2008, 00:16
To Widzew jeszcze może do II ligi trafić?

Zależy co masz na mysli pisząć 2 liga. Jesli masz na mysli 3 poziom rozgrywkowy to odpowiedz brzmi TAK. Jak? Bytom przywracają - w czwartek decyzja zarzadu PZPN w sprawie oddania sprawy do.... Komisji Licencyjnej - czyli.... pierwszej instancji :D

Wtedy Widzew laduje tam gdzie Stomil czy Hetman.

Jesli masz na mysli 2 lige czyli drugi poziom rozgrywkowy to jest to mozlwie jesi Tryubnał nie uwzgledni odwołania RTS. Jesli uwzgledni to.... Widzew zagra z nami :D

Moze tez być tak, że Polonia B. dostanie jednak licencje, a Trybunał przyzna racje Widzewowi.... wtedy Widzew gra w lidze z Katowicami :D

Do tego warto dodać, że na skutek 'podrózy' Widzewa, z aktualną (czyli 2 poziom) druga liga moze pozegnać się - lub nie - Tur Turek czy chyba Kmita.

Szczerze powiem, ze pomysl zrównania wszystkich (w 2 ligach) i zagrania od nowa wszystkiego, by wyłonic 1 i 2 lige..... nie jest w tej styuacji zły.

kiubz
03-07-2008, 00:24
Z. Chodziło mi o II ligę czyli 3 poziom... wogóle nie pomyślałem o tym jakie konsekwencje może mieć przywrócenie Polonii do Ekstraklasy, ale teraz przenoszenia i roszady to jest jakaś mega szopka.

Z.
03-07-2008, 00:28
Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych nie znalazła podstaw do rozpatrzenia w środę ponownie wniosku Polonii Bytom o przyznanie jej licencji na grę w piłkarskiej ekstraklasie.
Wystąpiła za to do Komisji ds. Nagłych PZPN z "sugestią", by sprawą Polonii zajęła się Komisja Licencyjna (czyli pierwsza instancja) po akceptacji tego faktu przez zarząd związku. Zarząd zbiera się w Warszawie w czwartek.

- Zostajemy w stolicy z prawnikami i będziemy chcieli przedstawić nasze racje podczas obrad zarządu, jeżeli oczywiście kwestią naszej licencji się zajmie. Naszym zdaniem były w środę podstawy do rozpatrzenia wniosku Polonii ale ... trudno. Nie składamy broni i walczymy dalej - powiedział dyrektor bytomskiego klubu Cezariusz Zając.
Z licencją dla Polonii jest duże zamieszanie. Zespół utrzymał się w ekstraklasie, jednak z powodów formalnych licencji nie dostał, bo nie złożył w terminie dokumentów finansowych. Bytomianie bronią się argumentując, że opóźnienie wynikało z opieszałości ZUS.

Komisja ds. Nagłych nakazała jeszcze raz rozpatrzyć wniosek Polonii. Miało to nastąpić w środę. W Bytomiu trwa nerwowe wyczekiwanie na finał "procesu licencyjnego". Od jego wyniku zależy bowiem w jakim składzie, z jakim budżetem, a nawet z jakim trenerem zespół będzie występował.

:D:D:D :rotfl:

Jastrząb
03-07-2008, 00:40
PS. Mort, to był 966 rok

Dokładnie. W 1410 to było już po fuzji z Vetrą, zresztą kontakty wzajemne pozostały (vide mecz na otwarcie nowej trybuny ).

Ja już w sumie poddałem się i nie ogarniam kto gdzie będzie grał. Zajrzę w tabelę koło grudnia, powinno być unormowane.

p.s. Ileż do uja jest tych instancji w sprawie licencji? I co w tym wszystkim robi PKOL???!

Tuzin
03-07-2008, 00:55
Pewno w ustawie o kulturze fizycznej tak stoi.

pawlik
03-07-2008, 01:11
Cyrk *****. :[

crolick
03-07-2008, 01:47
Żeby było ciekawiej, rzekomo w następnej transzy dokumentów z prokuratury umoczonych ma być dalszych 6-7 klubów :lol:

arczi
03-07-2008, 09:19
Ciekawe czy w tej konstelacji znajduje się klub z Grodziska Wielkopolskiego. Byłby precedens :D

Peace
03-07-2008, 10:24
p.s. Ileż do uja jest tych instancji w sprawie licencji? I co w tym wszystkim robi PKOL???!
Ileż instancji? Pewny nie jestem ale kluby mają chyba 3 szanse:D
PKOL jest bodajże najwyższą w Polsce gdzie mogą się kluby odwołać. Lubin np. ma teraz ostatnią szansę w postaci PKOL.

Pewny nie jestem.

Ciekawe czy w tej konstelacji znajduje się klub z Grodziska Wielkopolskiego. Byłby precedens :D

... i Amica Wronki:>

RG
03-07-2008, 11:06
Żeby było ciekawiej, rzekomo w następnej transzy dokumentów z prokuratury umoczonych ma być dalszych 6-7 klubów :lol:

Czyli nie dziwi wyjazd Drzymaly z Grodziska.
Taka akcja jak Amika-Lech, trudno sie do nich dopiepszyc a kupowali jedni i drudzy.

Sokol
03-07-2008, 11:40
Czyli nie dziwi wyjazd Drzymaly z Grodziska.

Tez wlasnie mialem to napisac. Jakos szybko skakal od miasta do miasta, w koncu sprzedajac (sic!) klub byle komu. Tylko zeby marka Groclin po dupie nie dostala za mocno.

Fizi
03-07-2008, 12:41

to dopiero byłby numer, gdyby kupili sobie... spadek :lol:

legart
03-07-2008, 14:15
zapomnieli o licencji, która raczej do KSP nie należy :rotfl2:
Owszem, klub można kupić/sprzedać. Ale w takim układzie wszyscy zawodnicy.trenerzy Dyskobolii powinni się przygotowywać do gry na zapleczu Orange Ekstraklasy. A teraz to wygląda tak że to Groclin kupił Polonię i przeniósł się na Konwiktorską :kawa:

Fuzja nie fuzja, kupił sprzedał. Dla mnie kluczową sprawą nie jest zakup żywego towaru w postaci kopaczy i ich trenejro, tylko orydynarny wykup miejsca w ekstraklasie. Co nie ma nic wspólnego zasadniczo z duchem sportu.

Odnośnie kupna "spadku" to wyczyny Dyskobolii z sezonu bodajże 2000/2001 (hurtowy zakup prawie wszystkich meczy na wiosne i "cudowne" ratunek I ligi) się niestety przedawniły. Ale zawsze jest nadzieja że może coś znajdzie późniejszego.

Dżon
03-07-2008, 15:54
Wracając do tematu tego, która ekipa w której lidze, aż dziw bierze, że nikt jeszcze nie komentuje tego, że czarni zza miedzy prawdopodobnie dzięki Drzymale wskoczą do OE :o

Na początku pan D. chciał działać w dużych miastach z potencjałem kibicowskim, koniec końców wystarczyło mu samo duże miasto. Zresztą trochę inna sytuacja, bo to chyba nie Drzymała kupuje Polonię tylko podobno Polonia Dyskobolię (jej licencję). Cyrk...

Grzechu_1990
03-07-2008, 18:36
Sądzisz że pójdziesz na derby? :kawa: Kupią awans żeby spaśc pewnie.

pawlik
03-07-2008, 21:07
http://www.legialive.pl/news/26585_Terminarz_Ekstraklasy_2008/2009.html

kiepskie te wakacyjne wojaże, liczyłem na jakiś weekend nad morzem ;)

Kijek
03-07-2008, 21:12
A z drugiej strony fajnie ze zaczynamy i konczymy sezon u siebie.

kiubz
03-07-2008, 21:18
Buhuehue, wiedziałem, że tak się to skończy. W weekend mojego ślubu gramy u siebie z Lechem, jak ja to kobiecie wytłumaczę ;)

a w weekend ślubu bardzo dobrego zioma u siebie z Groclonią :efoch:

daimler
03-07-2008, 21:43
Buhuehue, wiedziałem, że tak się to skończy. W weekend mojego ślubu gramy u siebie z Lechem, jak ja to kobiecie wytłumaczę
niech od pierwszego dnia zna swoje miejsce w szeregu :lol:

mort
03-07-2008, 21:58
Buhuehue, wiedziałem, że tak się to skończy. W weekend mojego ślubu gramy u siebie z Lechem, jak ja to kobiecie wytłumaczę ;)

Jest pewien w 100% skuteczny sposób dzięki któremu nie będziesz się jej musiał tłumaczyć w ten weekend :cool:

Właściwie to już w żaden weekend nie będziesz się jej musiał tłumaczyć :fajek:

kiubz
03-07-2008, 22:02
Jest pewien w 100% skuteczny sposób dzięki któremu nie będziesz się jej musiał tłumaczyć w ten weekend :cool:

Właściwie to już w żaden weekend nie będziesz się jej musiał tłumaczyć :fajek:

Tak, słyszałem tym sposobie, ale.... jest problem, bo jeden znajomy przez długi czas próbował potem pierścień komuś wcisnąć i mu się to średnio udało, wieść niesie, że go w końcu zgubił :chees:

mort
03-07-2008, 22:08
Tak, słyszałem tym sposobie, ale.... jest problem, bo jeden znajomy przez długi czas próbował potem pierścień komuś wcisnąć i mu się to średnio udało, wieść niesie, że go w końcu zgubił :chees:

Coś jest na rzeczy bo i ja skądś znam tę historię... :lol:

daimler
03-07-2008, 22:10
Zgubiłeś pierścienia?? :o :lol:

kiubz
03-07-2008, 22:14

kocham to forum :lol: :lol: :lol: :lol:

Jastrząb
03-07-2008, 22:15
Jeszcze liga nie ruszyła, a już rozmyli temat :lol:

Jak ktoś słusznie zauważył w komentarzach na stronie: Terminarz jest, tylko jeszcze nie wiadomo do końca, kto w lidze będzie grał.

mort
03-07-2008, 22:23

On gdzieś w domu jest....:rotfl:

O ile go odkurzacz nie zeżarł...jakos tak po imprezie sie nim bawiłem a rano już nie wiedziałem gdzie jest :lol: