PDA

Zobacz pełną wersję : Kobiety...

MaxyM
19-08-2003, 16:33
Kobiety, na początku takie fajne, nic im nie przeszkadza... a potem, powinniśmy być na każde skinienie, nie mieć życia prywatnego tylko na każde wezwanie niczym erka lecieć przez miasto by zrobić im jedzenie jak je osa ukąsi dwa dni wcześniej... bo nóżka boli. Choć jeszcze 10 minut wcześniej chce jechać do Parku Wola na zakupy, to jedzenia sobie już nie można sobie samej zrobić. Nie możesz - nie rozumie, powinieneś wszystko kolego rzucić i lecieć.

A jak nie to masz awanturę, focha i wypominanie co zrobiłeś trzy miesiące temu, choć wyjaśnialiście to już 20 razy. A na końcu teksty, że jak ty potrzebujesz to...

Q_(L)
19-08-2003, 16:36
Nie oszukujmy się... "z Nimi źle, bez Nich jeszcze gorzej"...

A, że pamiętliwe - taka ich natura.

ems
19-08-2003, 16:41
MaxyM, Twoja laska prosila Cie zebys jej zrobil jedzenie ? brrr :)

_Bart
19-08-2003, 16:44
Własne kobiety są złe :>

MaxyM
19-08-2003, 16:46
Tak, bo kuchta ze mnie niczego sobie...

Ale nie o to tutaj chodzi... Chodzi o schemat, chodzi o ich światopogląd...

MaxyM
19-08-2003, 16:48
I nagle nie pamięta, że jak ją ta osa ugryzła to byłem u niej po 15 minutach, jadąc 160 przez miasto (Taxi Driver Wariat) z wapnem, octem i innymi specyfikami... Pamięć krótka, ale pamięta jak kiedyś na obiad z jej rodziną nie chciałem przyjechać...

Boshe one są jakieś gupie!

Q_(L)
19-08-2003, 16:53

"Franz nie ma racji. Wy nie jesteście złe... Wy jesteście bezdennie głupie*"

Ten cytat nie dotyczy oczywiście wszystkich kobiet, ale troszkę prawdy w sobie ma 8-

*głupie - w kontekscie tej wypowiedzi mam na myśli brak dobrej woli, zrozumienia, a często bezsensowne czepianie się, bo coś idzie nie po myśli płci pięknej.

_Bart
19-08-2003, 17:04

"Franz nie ma racji. Wy nie jesteście złe... Wy jesteście bezdennie głupie*"

Ten cytat nie dotyczy oczywiście wszystkich kobiet, ale troszkę prawdy w sobie ma 8-

podobnie jak cytat że:

"każda kobieta ma w sobie coś z kurvy" 8-

ale seryjnie ja bardzo lubie dziewczyny ale cieżko sie jest dogadac z niektórymi w szczególnosci jak im coś nie pasuje :fu:

MaxyM
19-08-2003, 17:05
*głupie - w kontekscie tej wypowiedzi mam na myśli brak dobrej woli, zrozumienia, a często bezsensowne czepianie się, bo coś idzie nie po myśli płci pięknej.

Oooooo,ooo o to właśnie chodzi... ma być na nasze albo kręcimy awanti i każda myśli, że jest inna, ale w tej kwestii, wszystkie są takie same, tylko tego nie dostrzegają...

Nova
19-08-2003, 17:50
Ale nie o to tutaj chodzi... Chodzi o schemat, chodzi o ich światopogląd...
Ich światopogląd?NASZE światopoglądy-kobiet i mężczyzn-są inne!

Oooooo,ooo o to właśnie chodzi... ma być na nasze albo kręcimy awanti i każda myśli, że jest inna, ale w tej kwestii, wszystkie są takie same, tylko tego nie dostrzegają...
Ktoś tu mi ostatnio o równouprawnieniu pisał :>
Jeśli Ciebie by ta osa ugryzła nie chciał byś zęby Ci ktoś obiadek ugotował?Nie byłoby Ci miło jakby się ktoś Tobą zajął?
A co do zakupów to analogicznie-facet może twierdzić że jest bardzo zmęczony,przepracowany,niewyspany itd.ale jak tylko kolega zadzwoni że się pivko u niego chłodzi to zmęczenie w cudowny sposób ustępuje :)

Kempes
19-08-2003, 17:50
MaxyM przyznaj sie ... przecież nie chcesz innej , nie brakowalo by Ci tego gadania jakby odeszła ? :>

hehe my faceci też nie jesteśmy święci '8 ale nie o tym jest temat

Dobrze że ja trafiłem na odpowiednią bo z jędzą bym nie wytrzymał 8-

Woytek
19-08-2003, 17:53
Kobiety, na początku takie fajne,
(....) A jak nie to masz awanturę, focha i wypominanie co zrobiłeś trzy miesiące temu, choć wyjaśnialiście to już 20 razy. A na końcu teksty, że jak ty potrzebujesz to...

hehe, moja druga polowka przeczytala to i powiedziala "no to tak wlasnie jest:)" :D

Badz dzielny maxiu, to (trudny) okres przejsciowy!

Woytek
Legia LIVE!

Sharn
19-08-2003, 20:49
Spoko MaxyM , to dopiero II faza, jeszcze panna fika bo wie że Ci na niej zależy. Poczekaj na fazę III - da się życ :D i ostatnią IV. Po tej czwartej to już się nie ma dziewczyny i wreszcie można odetchnąć i się pobawić życiem... :D Co niniejszym ostatnio czynię...

pozdr. 8)

Kiju
19-08-2003, 21:35
Powiem tylko tyle ze kobiety to podłe istoty,wykorzystujcie je ile mozecie ,bo potem bedzie za pózno(pojda w komis z kumplem).

Bez litości,badzmy szubrawcami i okrutnikami 8-

Tak!!!

Precz z emancypacją!!!

Kobiety do niewoli!!!

Sharn
19-08-2003, 21:37
Kiju - bez obrazy, ale takie akcje duzo częściej zdażaja się w mniejszych ośrodkach miejskich, tutaj stosunkowo rzadko...

Co do reszty tekstu dużo racji :D

yusta
19-08-2003, 22:56
Powiem tylko tyle ze kobiety to podłe istoty,wykorzystujcie je ile mozecie ,bo potem bedzie za pózno(pojda w komis z kumplem).

Bez litości,badzmy szubrawcami i okrutnikami 8-

Tak!!!

Precz z emancypacją!!!

Kobiety do niewoli!!!

Boshe Wy chyba rzeczywiście mieliście, bądź macie pecha 8-

Sharn
19-08-2003, 23:31
Ja akurat miałem farta :D Powinienem iść do Częstochowy za to że od jakiegoś zeszłego weekendu nie jestem żonaty... :D

Jakoś się udało... 8)

Kiju
19-08-2003, 23:38
deprawować,wykorzystywac,ranić,...tak ,moja krucjata trwa '8

Sharn
19-08-2003, 23:42
Kiju - mógłbyś nie profanować Kenny'ego? Przecież to Legionista... :hmm:

:>

Kiju
19-08-2003, 23:44

Znam chłopaków z SP od dawna i zawsze byli za Widzewem :>

Grochów
19-08-2003, 23:57

Znam chłopaków z SP od dawna i zawsze byli za Widzewem :>
Jak wczoraj z nimi piłem to mówili co innego...:D :P

ems
20-08-2003, 00:08
jjjjja pannnnnnie dziziiiieejuuu tooo zaaa Stomillem odd taakkkkkkkkkiego dzieciaka :buhaha:

Kiju
20-08-2003, 00:28

A tak ogólnie,to nowa seria vlepek Widzewa nadchodzi...hehe... :oho:

...vlepki,vlepki,vlepki.....vlepkowanie,vlepkowani e... 8- setki,tysiace,dziesiatki tysiace vlepek....a moze i setki tysięcy? '8

Zavlepkujemy swiat.

Harcerz
20-08-2003, 00:49
Ja akurat miałem farta :D Powinienem iść do Częstochowy za to że od jakiegoś zeszłego weekendu nie jestem żonaty... :D

Jakoś się udało... 8)

Ja od miesiaca :+:

legart
20-08-2003, 08:29
Q(L) - masz absolutną rację kobiety potrafią wypomnieć absolutnie wszytko co przeskrobałeś, lub co według nich jest twoim przewinieniem i to po wielu miesiącach, zwłaszcza jak same mają trochę nieczyste sumienie lub coś im nie pasuje - obrona przez atak tak powinno brzmieć motto kobiet.

Maxym - hehe ja też leciałem w środku nocy do apteki po medykamenty, pozatym mojej małżonce lepiej podobno smakuje jak ja coś ugotuje (zwłaszcza spagetti) niż ona sama.

Kiju - ja też mam ochotę czasami przejść na ciemną stronę macho.

Sharn - IV faza to (przynajmniej w moim wypadku) to małżeństwo.

Q_(L)
20-08-2003, 10:21
Q(L) - masz absolutną rację kobiety potrafią wypomnieć absolutnie wszytko co przeskrobałeś, lub co według nich jest twoim przewinieniem i to po wielu miesiącach, zwłaszcza jak same mają trochę nieczyste sumienie lub coś im nie pasuje - obrona przez atak tak powinno brzmieć motto kobiet.

Maxym - hehe ja też leciałem w środku nocy do apteki po medykamenty, pozatym mojej małżonce lepiej podobno smakuje jak ja coś ugotuje (zwłaszcza spagetti) niż ona sama.

Kiju - ja też mam ochotę czasami przejść na ciemną stronę macho.

Sharn - IV faza to (przynajmniej w moim wypadku) to małżeństwo.

Lepiej tego nie mozna napisać 8)

Ad. równouprawnienia, o kórym ktoś coś wspomniał. Wczoraj mówili o tym, że kobiety mają przepracować okres do emerytury taki sam jak jak mężczyźni (przpomnę, aktualnie jst on chyba 5 lat krótszy). Jedynie przedstawicielka Stowarzyszenia "OŚKA" (czy jak się tak te feministki nazywają) była za 8- Każdy wypowiadał się w tonie, że to przecież przywilej dla kobiet, a one "NIE", bo jak ma być równouprawnienie to w tej sparwie także 8- . Jakoś nie trafia do mnie agrument, że wtedy będą mogły wypracować większą emeryturę, bo ta chyba dużo bardziej zależna jest od dochodów :hmm:

p.s. Czekam, aż jakaś kobieta wypracuje emeryturę w kopalni, bo tam chętnie zatrudniłbym te "walczące" baby...

MaxyM
20-08-2003, 14:29
Jak wczoraj przez to wszystko poszedłem w baunsa z Jarcysiem, tak ja siedze teraz i co chwile mdleje, a ten wariat w banku pracuje – nie wiem jak to robi. :hmm:

legart
20-08-2003, 14:34
Jak wczoraj przez to wszystko poszedłem w baunsa z Jarcysiem, tak ja siedze teraz i co chwile mdleje, a ten wariat w banku pracuje – nie wiem jak to robi. :hmm:

hehe siła przyzwyczajenia, a na kacu faktycznie chujowo się pracuje :paj:

Adiq
20-08-2003, 14:37
A ja mam tego typu problem, że moja panna jest ciekawska wszystkiego co robię, piszę, z kim się zadaje itd., więc oczywiście musiała się zarejestrować na tym forum. 8- :/ Chyba dam jej bana, bo nie lubię naruszania prywatności. '8

legart
20-08-2003, 14:39
A ja mam tego typu problem, że moja panna jest ciekawska wszystkiego co robię, piszę, z kim się zadaje itd., więc oczywiście musiała się zarejestrować na tym forum. 8- :/ Chyba dam jej bana, bo nie lubię naruszania prywatności. '8

8- :buhaha:

MaxyM
20-08-2003, 14:40
0,5 w taxi no problem - piejemy *****!

Adiq :rotfl:

Co to ja chciałem napisać? :help: :hmm:

*PRZEMO*
20-08-2003, 17:36
kobietty takie sa i tego sie nei zmieni do tego sie trzeba przyzwyczaic!!!! :D
sam mam ten sam problem z moja kobieta wiec Maxiu sie nie przejmuj suetak bylo tak jest i tak bedzie :D

kamyk
21-08-2003, 13:36
'w kazdej kobiecje drzemie *****, ale nie ktore jeszcze o tym nie wiedza" tak moj kolega ,mowi i sie tego trzyma mozna sie z tym zgodzic lub nie ! ja od 4 sierpnia jestem wolny i zaczyna mi byc z tym dobrze bo nie mam zadnych zakazow i w ogole zeszlo ze mnie wszytko co na mie siedzial czuje sie jakos tak lekko i wolny ! ale moze ten okres bedzie trwal jakis czas i pewnie za jakis czas zacznie mi doskwierac brak tej mojej bylej kobiety ale to byl jej wybor ze odeszla odde mnie i w olala pojsc do kogos innego a to trwalo prawie 2 lata! wiec na razie ciesze sie tym ze jestem wolny a jak mi zacznie brakowac kobiety to znajde sobie ja ! ktos napisal 4 faza ja chyba w tej 4 fazie teraz jestem! pozdrawiam wszytkich ktorzy maja jakies klopoty ze swojmi babami!

Menel
21-08-2003, 15:00
Q(L) - masz absolutną rację kobiety potrafią wypomnieć absolutnie wszytko co przeskrobałeś, lub co według nich jest twoim przewinieniem i to po wielu miesiącach...
heh Legarcie... cóż... moja Pani dwa dni temu zrobiła mi burę za niunię, którą przelotnie (nomen omen :D ) poznałem z 6 lat temu, gdy nawet jeszcze nie umiałem wypowiadać poprawnie słowa małżeństwo :D

To było to słynne Namestovo o którym rozprawialiśmy tak z Plankiem... i se kobita przypomniała... no i się jazda zaczęła... płacze, jakieś obrażanko, strajki... jadam teraz na mieście... to inny gatunek jest...

za długi łańcuch, za długi... ;)

Keleborn
21-08-2003, 15:57
Po porostu ta urocza kobieta dla której traci się głowę, po ślubie zamienia się w to mniej urocze stworzenie, które potrafi latać na miotle...
:help:

Menel
21-08-2003, 23:08
Po porostu ta urocza kobieta dla której traci się głowę, po ślubie zamienia się w to mniej urocze stworzenie, które potrafi latać na miotle...
:help:
Pełna zgoda ;)

Ale Moniczkę B. to bym chciał nawet na miotełce '8

Sharn
21-08-2003, 23:30

Normalnie - udaje że jest straszliwie zajęty i śpi na siedząco - to trzeba w sobie wyrobić... '8

legart
22-08-2003, 10:32

Normalnie - udaje że jest straszliwie zajęty i śpi na siedząco - to trzeba w sobie wyrobić... '8

Skąd ja to znam :D Jak ktoś wchodzi to niby wczytuje się w papiery. Poza tym obowiązkowo ręka na myszce :P

hehe mam czasmi podobnie

jarcyś
22-08-2003, 19:01
dałem radę.

spanie z otwartymi oczami 8-

MaxyM
22-08-2003, 19:46
Panowie kobieta jest u mnie - pogodzilem sie, temat musze schowac.