PDA

Zobacz pełną wersję : Tloki-Legia (kibicowsko)

szczepan
18-08-2003, 14:07
Mecz z Gornikiem L. to juz przeszlosc...
teraz czas na derby... jak zaprezentuje sie Polonia a jak my?

piszcie...

update
zapomnialem ze jest jeszcze pp... czekamy na komentarze....

Mini
18-08-2003, 14:11
teraz czas na LEGIA-Tłoki.

wiadomo o której jest mecz w Gorzycach?

a co do tematu to szczęśliwcy którzy będa mieli bilet na mecz z pewnością będą częściej uprzykrzac życie Polonii niż kibicować kopaczom Legii co chluby nie przynosi.

jag(L)ak
19-08-2003, 03:07
Siemanko.

Chronologicznie:

1. Tłoki, no niewiadomo czy nas wpuszcza (pier$%^@ny zarzad), oby nie bylo jak z GieKSa w Lodzi, chociaz Gorzyce to nie Lodz wiec nawet bez biletow, chipow i innych wynalazkow jakos wejdziemy. Obawiam sie niestety ze ta wiadomosc o braku biletow moze odstraszyc pewna grupe. Ale to tylko ja i moge sie mylic, moze bedzie na odwrot ;) w koncu to od sto(L)icy stosunkowo niedaleko no i zadko takie egzotyczne wyjazdy mamy wiec...

2. Derby. Tutaj nie ma chyba nic pewnego. Podobno wpuszcza nas na "Żylete". Czyli ile biletow dostaniemy po zdemontowaniu czesci krzeselek? 3900? (chyba tyle zostalo) Troche malo, chetnych bedzie duuuzo wiecej. I ci nadprogramowi zapewne tez jakos dostana sie na trybuny ale watpie czy wszyscy. Druga sprawa to "nieliczni ale fanatyczni". Dostana cala kryta? Niewierze ze bedzie ich wiecej niz 500 (to i tak chyba duzo za duza liczba) wiec po ch#j im cala kryta? Najchetniej widzialbym ich na łuku, ale to niemozliwe, w koncu sa "gospodarzem". Mam nadzieje ze dzialacze "brudnych koszul" spojrza w statystyki i wykalkuluja ze wiecej kaski im wpadnie jesli wezma tylko (raczej aż) pol krytej, a reszte zostawia prawdziwym gospodarzom stadionu i uslyszymy "Cala Kryta odpowiada!". A jak nie to wybielacz im w koszulke, niech maja po 100 krzeselek na glowe i wrazenie ze sa "gospodarzem". Kryta bedzie wygladac smutno w ich zalobnych barwach ale tatki life ;) No i jescze jedno co mnie martwi (moze troche przesadzam ale...), gdyby stawilo sie ich sporo (300) pod kryta beda mieli zaje#$%ta akustyke i zeby nie bylo tak ze beda nas przekrzykiwac, bo u nas ostatnio doping niemrawy, szarpany, slabo zsynchronizowany i jakis taki bez ikry. Mam nadzieje ze na derbach na gniezdzie pojawi sie ktos z autorytetem, urozmaiconymi pomyslami i przede wszystkim donosnym glosem bo jesli Rozyk bedzie znowu wodzirejem to slabo to widze. Bedzie jak zawsze pol meczu odstawial kabaret i pieprzyl glupoty a w tym czasie cisza ewentualnie wypelniana bluzgami na "czarnych", bo to (bluzgi) nam ostatnio najglosniej wychodzi niestety. Tylko nie Rozyk prosze :-). Ciekawi mnie tez czy bedzie z naszej strony jakas ciekawa oprawa. Ale to juz zobacze na miejscu. I jeszcze pytanie. Kiedy beda bilety? K@#$a pewnie w dniu meczu juz niedostane ale nic to, wejde za wszelka cene jakos inaczej :)
Pozdrawiam
jag(L)ak - z Legijnego Miasta Chełma.

Beny
19-08-2003, 10:45
Dostałem esemesa:

"Jutro od godz. 12:00 bedzie można kupować w Gorzycach bilaty na mecz pucharowy z Tłokami. Początek spotkania 17:30"

8)

ranekba
19-08-2003, 11:03
Ale na nasz sektor czy ogólnie?? Ja zamierzam tam być około 16:30...Pozdrawiam!

Raffi
19-08-2003, 12:31
Bilety będą na ten niby "stojący" sektor. Wszystko jest już ustalone z klubem z Gorzyc, bilety będzie mona nabyć już w Gorzycach.

emde
19-08-2003, 13:53
kto sie z was tam wybiera? jak tam jedziecie?

MaxxxiM
20-08-2003, 12:37
Druga sprawa to "nieliczni ale fanatyczni". Dostana cala kryta? Niewierze ze bedzie ich wiecej niz 500 (to i tak chyba duzo za duza liczba) wiec po ch#j im cala kryta? Najchetniej widzialbym ich na łuku, ale to niemozliwe, w koncu sa "gospodarzem". Mam nadzieje ze dzialacze "brudnych koszul" spojrza w statystyki i wykalkuluja ze wiecej kaski im wpadnie jesli wezma tylko (raczej aż) pol krytej, a reszte zostawia prawdziwym gospodarzom stadionu i uslyszymy "Cala Kryta odpowiada!".

tylu to ich chyba nie ma. ale ilu by nie przyszlo to i tak bedzie rekordowa sprzedaz w historii Polonii.

Fester
21-08-2003, 00:15
w Gorzycach Legii na moje oko okolo 200 mamy bodajze 4 flagi (Legiony Sulejowka, Turysci, Legijni Patrioci, Legiunia) doping dobry czasami bardzo dobry Tloki (Stal?) kilka flag balony race napis ze styropianu (Jeeeeezu jak ja tego nie lubie)i kilkadziesiac malych flag doping sredni co ciekawe siedza na sektorze z policja, ktora po meczu nas puszcza a ich trzyma dopuki nie wyjechalismy...

nas policja eskortuje od samego konca podrozy...

rkwa
21-08-2003, 00:34
w Gorzycach Legii na moje oko okolo 200 mamy bodajze 4 flagi (Legiony Sulejowka, Turysci, Legijni Patrioci, Legiunia) doping dobry czasami bardzo dobry Tloki (Stal?) kilka flag balony race napis ze styropianu (Jeeeeezu jak ja tego nie lubie)i kilkadziesiac malych flag doping sredni co ciekawe siedza na sektorze z policja, ktora po meczu nas puszcza a ich trzyma dopuki nie wyjechalismy...

nas policja eskortuje od samego konca podrozy...

a propos fan to byl jeszcze Deyna-wg mnie bylo nas wiecej niz 200.
Stal miala 9 rac /czerwone i biale/ i fane na sztycy-jak dla mnie zaprezentowali sie bardzo ladnie/zachowujac proporcje oczywiscie/
z naszej strony doping /wg mnie/ bardzo mizerny.

smiesznie wygladali rolnicy na plotach i dachach.

pozdro.

Mini
21-08-2003, 10:46
a czemu do kurwy nędzy nie chciało się wam śpiewac nowych piosenek?
wszyscy narzekają na to że śpiewamy coraz słabiej i ciągle to samo to trzeba zarzucac nowe oparte na lalala żeby każdy baran zrozumiał.jak słuchałem piosenek liverpoolu nagranych na ich stronie to mają piosenki w której jest tylko jedno słowo np. nazwisko piłkarza czy trenera(przypomina mi się Shankley) i nic poza tym.zaciągają różne sylaby i cały stadion ryczy ze aż miło a w gorzycach Legia gol aleale śpiewało 20 osób.takie trudne to jest?

Rzeka_LP
21-08-2003, 13:20
Nie wszystko co nowe musi sie przyjac , te piosenki widocznie sie za bardzo nie spodobaly ( przynajmniej mi , wiekszosci chyba tez skoro nikt tego nie spiewal oprocz tych jak zes napisal 20 osob ) . Wyluzuj troszke bo pomimo ze nie spiewalem tych nowych "melodii", nazywanie kogokolwiek ze swojego sektora "baranami" jest nie na miejscu ( trzeba bylo to zrobic na miejscu a nie na forum ).

ranekba
21-08-2003, 13:38
No wyjazd całkiem spoko, egzotyka pełna:) Tak z grubsza jak liczyłem to mi się wydaje ze nas było koło 250; doping średni - najlepszy po straconej bramce i po meczu jak piłkarze podbiegli - wtedy wszyscy śpiewali:) Fajnie było tez w przerwie jak chłopaki nawijali z ulizanym policjantem który wyglądał na pedałka hehe:) Po meczu jak nas wypuścili z sektora to miejscowi patrzyli jak na kosmitów hehe - Jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Legia gra !!! pozdro!

ems
21-08-2003, 13:42
Nie wszystko co nowe musi sie przyjac , te piosenki widocznie sie za bardzo nie spodobaly ( przynajmniej mi , wiekszosci chyba tez skoro nikt tego nie spiewal oprocz tych jak zes napisal 20 osob ) . Wyluzuj troszke bo pomimo ze nie spiewalem tych nowych "melodii", nazywanie kogokolwiek ze swojego sektora "baranami" jest nie na miejscu ( trzeba bylo to zrobic na miejscu a nie na forum ).

w pewnym momencie spiewal ta piosenke caly sektor wiec spieracie sie o **** wie co

Mini
21-08-2003, 14:47

z tymi baranami to w tym sensie że na Legii jest ciężko coś narzucić nowego bo sporo ludzi przychodzi tam nie wiadomo po co i wogóle nic im się nie podoba(a to flaga zasłania a to pogoda zła itp.) i myślałem ze chociaz na wyjeździe gdzie sa ambitniejsi ludzie da się coś zrobić.a piosenki są fajne i już 8)

w pewnym momencie spiewal ta piosenke caly sektor wiec spieracie sie o ch** wie co

chyba byłem wtedy chory.

BBB
21-08-2003, 16:34
Doping na poczatku meczu oraz po stracie bramki przez Legie byl moim zdaniem dosc dobry,ta nowa piesn(to chyba przerobka z Den Haag :hmm: )byla spiewana chyba przez wiecej niz 20 osob,sadze ze przez prawie caly sektor.Wydaje mi sie ze dosc dobrze sie przyjela.Prezentacja Tlokow dobra ,niektore druzyny pierwszoligowe mogly by sie od nich uczyc np Amica,Groclin.Ciekawie wygladalo jak nawet za naszym sektorem stali miejscowi,bardziej nas chyba ogladali niz mecz.Zaliczylem pierwszy wyjazd no i "chrzest" 8)

ems
22-08-2003, 00:10
w pewnym momencie spiewal ta piosenke caly sektor wiec spieracie sie o ch** wie co

chyba byłem wtedy chory.

nie wnikam w stan zdrowia... patrzylem sie wokolo i nie spiewalo tego tylko 20 osob

ems
22-08-2003, 00:11
Doping na poczatku meczu oraz po stracie bramki przez Legie byl moim zdaniem dosc dobry,ta nowa piesn(to chyba przerobka z Den Haag :hmm: )byla spiewana chyba przez wiecej niz 20 osob,sadze ze przez prawie caly sektor.Wydaje mi sie ze dosc dobrze sie przyjela.Prezentacja Tlokow dobra ,niektore druzyny pierwszoligowe mogly by sie od nich uczyc np Amica,Groclin.Ciekawie wygladalo jak nawet za naszym sektorem stali miejscowi,bardziej nas chyba ogladali niz mecz.Zaliczylem pierwszy wyjazd no i "chrzest" 8)

tak jest dokladnie, to przerobka przyspiewki z Niderlandow

Mini
22-08-2003, 11:13

chyba byłem wtedy chory.

nie wnikam w stan zdrowia... patrzylem sie wokolo i nie spiewalo tego tylko 20 osob
z loży na górze było lepiej widac i nie było tak dobrze ale co tam.nie to nie sami sobie pośpiewaliśmy.

BBB chrzest miałeś w autokarze ? który w kolejności śpiewałeś?

rkwa
24-08-2003, 01:50

chyba byłem wtedy chory.

z loży na górze było lepiej widac i nie było tak dobrze ale co tam.nie to nie sami sobie pośpiewaliśmy.

pogubic sie mozna co Mini-tyle tych motyli bylo-hehe

pozdro.

BBB
26-08-2003, 00:03

chyba byłem wtedy chory.

pierwszy 8)