Tłoki-Legia

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • szczepan
    Legionista
    • 05.2003
    • 5531

    Tłoki-Legia

    Tutaj piszemy wszystko o tym meczu pod względem sportowym.[/list]
    ________________________________________

    _______________________________________
    mnie tu nie ma
  • Keleborn
    Legionista
    • 05.2003
    • 548

    #2
    Dochodzę do wniosku żeby na Legię grać X. Zawsze to jakiś pewniak.

    Derby podobno miały być w Płocku, ale na meczu z Łęczną wszyscy mówili że na Łazienkowskiej.

    Wiem że nic nie wiem.
    For those about to rock,
    I salut you!!!

    Komentarz

    • szczepan
      Legionista
      • 05.2003
      • 5531

      #3
      co do pucharu polski to mam nadzieje ze Kuba sprawdzi Choto i ze na derbach zobaczymy na srodku Zielka i wlasnie nowy zakup Legii. Jestem ciekaw tez czy ten Bara bedzie mial szanse pokazac sie...
      ________________________________________

      _______________________________________
      mnie tu nie ma

      Komentarz

      • Beny
        Legionista
        • 06.2003
        • 7683

        #4
        Zamieszczone przez szczepan
        co do pucharu polski to mam nadzieje ze Kuba sprawdzi Choto i ze na derbach zobaczymy na srodku Zielka i wlasnie nowy zakup Legii. Jestem ciekaw tez czy ten Bara bedzie mial szanse pokazac sie...
        Cholera, a nie pisał ktoś na forum, że Bara ma zostać gdzieś wypożyczony?
        A na środku Choto za Jóźwiaka bez dwóch zdań!

        Komentarz

        • szczepan
          Legionista
          • 05.2003
          • 5531

          #5
          Zamieszczone przez Beny

          Cholera, a nie pisał ktoś na forum, że Bara ma zostać gdzieś wypożyczony?
          A na środku Choto za Jóźwiaka bez dwóch zdań!

          ma ale musza mu kogos znalesc... a watpie zeby do meczu sie znalazl...
          ________________________________________

          _______________________________________
          mnie tu nie ma

          Komentarz

          • Yevaud
            Legionista
            • 05.2003
            • 5874

            #6
            Z Tłokami trzeba wygrać i już. Walka o puchar może być łatwiejsza niż o miejsca 1-3 dające gre w pucharach.

            Polonia jest najsłabszą w lidze drużyną. Jak z Polonią nie wygramy, to ***** z kim?
            koko koko Skorza spoko...

            Komentarz

            • _Bart
              Legionista
              • 05.2003
              • 1826

              #7
              Z tego co pisał chyba Rafii to derby są na Łazienkowskiej my dostajemy Żyllete a Polonia krytą (łuki wolne). Wiec z 4-5 tysiecy to Żyleta, a na krytej to wielka niewiadoma.
              Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
              że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

              Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
              choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

              Komentarz

              • szczepan
                Legionista
                • 05.2003
                • 5531

                #8
                Zamieszczone przez Yevaud
                Polonia jest najsłabszą w lidze drużyną. Jak z Polonią nie wygramy, to *cenzura* z kim?
                wlasnie w tym sezonie sa az 4 druzyny z Mazowsza w 1 lidze a przeciez wiele wskazuje na to ze w przyszlym beda juz tylko dwie...
                ________________________________________

                _______________________________________
                mnie tu nie ma

                Komentarz

                • Beny
                  Legionista
                  • 06.2003
                  • 7683

                  #9
                  Zamieszczone przez Yevaud
                  Z Tłokami trzeba wygrać i już. Walka o puchar może być łatwiejsza niż o miejsca 1-3 dające gre w pucharach.

                  Polonia jest najsłabszą w lidze drużyną. Jak z Polonią nie wygramy, to *cenzura* z kim?
                  Ja tam wolę walkę o miejsca 1-3! I to jest dla mnie cel, a nie puchary, w tym Puchar Polski!

                  PS. Po czym wnosisz, że Polonia jest najsłabszą drużyną w lidze? W zeszłym sezonie też miała spaść, a spokojnie się utrzymała. Poczekamy, zobaczymy. Na razie trzeba wygrywać z każdym, bo cztery punkty już straciliśmy!

                  Komentarz

                  • Grochów
                    Legionista
                    • 05.2003
                    • 589

                    #10
                    Z Polonią gramy na Łazienkowskiej z tego co wiem,nasz Żyleta-ok.5000 ,Kryta Polonii--ok.200-250 osób pewno nie więcej,na łuku od kanałku psy bedą siedziały najprawdopodobniej.Bilety mają być od...soboty 8-
                    Pojedziemy z nimi 3:1
                    Jak już ktoś wspomniał o pp będzie znacznie łatwiej niż o pierwszą trójke,więc ja bym nie olewał tak pucharu,bo już teraz widać,że o najwyższe cele walczy Groclin,Amica,Wisła,dobrze leci Górnik,ale MISTRZ JEST TYLKO JEDEN-LEGIA WARSZAWA! ! !
                    Poza tym jak pojedziemy Tłoki,a później Górnika to możemy ciekawie trafić,może np.na taką Arke... :>
                    WarsaW FanS On TouR

                    http://www.sfd.pl/1/images/20030412143525.jpg

                    Komentarz

                    • _Bart
                      Legionista
                      • 05.2003
                      • 1826

                      #11
                      Zamieszczone przez Grochów
                      Z Polonią gramy na Łazienkowskiej z tego co wiem,nasz Żyleta-ok.5000 ,Kryta Polonii--ok.200-250 osób pewno nie więcej,na łuku od kanałku psy bedą siedziały najprawdopodobniej.Bilety mają być od...soboty 8-

                      własnie tego sie obawiałem, nie wiedzieli jak nam przysrac to dadzą bilety na ostatni moment :*
                      Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                      że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

                      Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                      choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

                      Komentarz

                      • Beny
                        Legionista
                        • 06.2003
                        • 7683

                        #12
                        Zamieszczone przez _Bart
                        Zamieszczone przez Grochów
                        Z Polonią gramy na Łazienkowskiej z tego co wiem,nasz Żyleta-ok.5000 ,Kryta Polonii--ok.200-250 osób pewno nie więcej,na łuku od kanałku psy bedą siedziały najprawdopodobniej.Bilety mają być od...soboty 8-

                        własnie tego sie obawiałem, nie wiedzieli jak nam przysrac to dadzą bilety na ostatni moment :*

                        No i zajebiście! W tygodniu pracuję, więc sobota mi pasi! Ale jaby sprzedawali od piątku to...
                        Zamieszczone przez Beny
                        W związku z faktem, iż w tygodniu pracuję do 17, szukam chętnych do kupna mi jednego biletu na derby, bo obawiam się, że w sobotę to już nie będzie po co jechać. Zwrot kasy gwarantowany! Poratujcie pracującego!

                        Komentarz

                        • _Bart
                          Legionista
                          • 05.2003
                          • 1826

                          #13
                          Zamieszczone przez Beny
                          Zamieszczone przez _Bart
                          Zamieszczone przez Grochów
                          Z Polonią gramy na Łazienkowskiej z tego co wiem,nasz Żyleta-ok.5000 ,Kryta Polonii--ok.200-250 osób pewno nie więcej,na łuku od kanałku psy bedą siedziały najprawdopodobniej.Bilety mają być od...soboty 8-

                          własnie tego sie obawiałem, nie wiedzieli jak nam przysrac to dadzą bilety na ostatni moment :*

                          No i zajebiście! W tygodniu pracuję, więc sobota mi pasi! Ale jaby sprzedawali od piątku to...
                          Zamieszczone przez Beny
                          W związku z faktem, iż w tygodniu pracuję do 17, szukam chętnych do kupna mi jednego biletu na derby, bo obawiam się, że w sobotę to już nie będzie po co jechać. Zwrot kasy gwarantowany! Poratujcie pracującego!

                          wiem że Ty sie cieszysz ale spojrz na to z innej strony. rozprowadzić 4000 biletów bedzie ciezko a znajac Polonie bedzie trzeba robic listy imienne i sprzedaż bedzie trwała w **** czasu i napewno bedzie tak nerwowo jak i przy 500 biletach

                          ALE JECHAĆ TRZEBA
                          Niedowiarki, czcze umysły pełne są obawy,
                          że na lewym brzegu Wisły nie ma juz Warszawy.

                          Że gdzie dawniej stały domy dziś porasta trawa...
                          choć nie taka jak przed laty ale jest WARSZAWA

                          Komentarz

                          • Yevaud
                            Legionista
                            • 05.2003
                            • 5874

                            #14
                            Polonia ma obok Świtu najsłabszy skład. Na wiosnę byli kandydatem do spadku, ale się obronili. Latem jeszcze zawodników ubyło. W tym bramkarz - Mioduszewski. Oprócz niego Buskiewicz, Ciesielski, Kosiorwski, Mowlik, Udenkwor.

                            Polonia ma jednego bramkarza z Litwy (rocznik 80) i dwóch jescze młodszych juniorów - (roczniki 85 i 84).

                            Kuś, Dźwigała, Gołaszewski, Tarachulski - to najbardziej znane nazwiska z Polonii. A do pierwszego składu Legii mógłby z nich wskoczyć tylko Kuś. Stąd wnoszę, że Polonia jest najsłabszym zespołem w lidze. Dodatkowym minusem Polonii jest brak publiczności i własnego stadionu.
                            koko koko Skorza spoko...

                            Komentarz

                            • Beny
                              Legionista
                              • 06.2003
                              • 7683

                              #15
                              Zamieszczone przez _Bart
                              wiem że Ty sie cieszysz ale spojrz na to z innej strony. rozprowadzić 4000 biletów bedzie ciezko a znajac Polonie bedzie trzeba robic listy imienne i sprzedaż bedzie trwała w ch** czasu i napewno bedzie tak nerwowo jak i przy 500 biletach

                              ALE JECHAĆ TRZEBA
                              Listy imienne na 4 tys. osób! Nie no ludzie nie mogą być tak beznadziejnie głupi! :fu: Chociaż tutaj mam wątpliwości! A faktycznie przy kasach będzie niezły sajgon, znowu jakieś :* będą kupywać po kilkadziesiąt biletów! Nie mniej prośba o kupienie przez chetnego biletu, jeśli byłyby wcześniej niż od soboty, w dalszym ciągu aktualna!
                              Jasne, że jechać trzeba! :nir:

                              Komentarz

                              Pracuję...