PDA

Zobacz pełną wersję : Tłoki-Legia

szczepan
18-08-2003, 13:04
Tutaj piszemy wszystko o tym meczu pod względem sportowym.[/list]

Keleborn
18-08-2003, 13:37
Dochodzę do wniosku żeby na Legię grać X. Zawsze to jakiś pewniak.

Derby podobno miały być w Płocku, ale na meczu z Łęczną wszyscy mówili że na Łazienkowskiej.

:hmm: Wiem że nic nie wiem. :hmm:

szczepan
18-08-2003, 13:41
co do pucharu polski to mam nadzieje ze Kuba sprawdzi Choto i ze na derbach zobaczymy na srodku Zielka i wlasnie nowy zakup Legii. Jestem ciekaw tez czy ten Bara bedzie mial szanse pokazac sie...

Beny
18-08-2003, 13:43
co do pucharu polski to mam nadzieje ze Kuba sprawdzi Choto i ze na derbach zobaczymy na srodku Zielka i wlasnie nowy zakup Legii. Jestem ciekaw tez czy ten Bara bedzie mial szanse pokazac sie...

:hmm: Cholera, a nie pisał ktoś na forum, że Bara ma zostać gdzieś wypożyczony? :hmm:
A na środku Choto za Jóźwiaka bez dwóch zdań!

szczepan
18-08-2003, 13:51
:hmm: Cholera, a nie pisał ktoś na forum, że Bara ma zostać gdzieś wypożyczony? :hmm:
A na środku Choto za Jóźwiaka bez dwóch zdań!

ma ale musza mu kogos znalesc... a watpie zeby do meczu sie znalazl...

Yevaud
18-08-2003, 13:55
Z Tłokami trzeba wygrać i już. Walka o puchar może być łatwiejsza niż o miejsca 1-3 dające gre w pucharach.

Polonia jest najsłabszą w lidze drużyną. Jak z Polonią nie wygramy, to ***** z kim?

_Bart
18-08-2003, 13:57
Z tego co pisał chyba Rafii to derby są na Łazienkowskiej my dostajemy Żyllete a Polonia krytą (łuki wolne). Wiec z 4-5 tysiecy to Żyleta, a na krytej to wielka niewiadoma.

szczepan
18-08-2003, 13:57
Polonia jest najsłabszą w lidze drużyną. Jak z Polonią nie wygramy, to *cenzura* z kim?

wlasnie w tym sezonie sa az 4 druzyny z Mazowsza w 1 lidze a przeciez wiele wskazuje na to ze w przyszlym beda juz tylko dwie...

Beny
18-08-2003, 14:00
Z Tłokami trzeba wygrać i już. Walka o puchar może być łatwiejsza niż o miejsca 1-3 dające gre w pucharach.

Polonia jest najsłabszą w lidze drużyną. Jak z Polonią nie wygramy, to *cenzura* z kim?

Ja tam wolę walkę o miejsca 1-3! I to jest dla mnie cel, a nie puchary, w tym Puchar Polski!

PS. Po czym wnosisz, że Polonia jest najsłabszą drużyną w lidze? W zeszłym sezonie też miała spaść, a spokojnie się utrzymała. Poczekamy, zobaczymy. Na razie trzeba wygrywać z każdym, bo cztery punkty już straciliśmy!

Grochów
18-08-2003, 14:07
Z Polonią gramy na Łazienkowskiej z tego co wiem,nasz Żyleta-ok.5000 ,Kryta Polonii--ok.200-250 osób pewno nie więcej,na łuku od kanałku psy bedą siedziały najprawdopodobniej.Bilety mają być od...soboty 8-
Pojedziemy z nimi 3:1
Jak już ktoś wspomniał o pp będzie znacznie łatwiej niż o pierwszą trójke,więc ja bym nie olewał tak pucharu,bo już teraz widać,że o najwyższe cele walczy Groclin,Amica,Wisła,dobrze leci Górnik,ale MISTRZ JEST TYLKO JEDEN-LEGIA WARSZAWA! ! !
Poza tym jak pojedziemy Tłoki,a później Górnika to możemy ciekawie trafić,może np.na taką Arke... :> 8)

_Bart
18-08-2003, 14:08
Z Polonią gramy na Łazienkowskiej z tego co wiem,nasz Żyleta-ok.5000 ,Kryta Polonii--ok.200-250 osób pewno nie więcej,na łuku od kanałku psy bedą siedziały najprawdopodobniej.Bilety mają być od...soboty 8-

własnie tego sie obawiałem, nie wiedzieli jak nam przysrac to dadzą bilety na ostatni moment :*

Beny
18-08-2003, 14:12

własnie tego sie obawiałem, nie wiedzieli jak nam przysrac to dadzą bilety na ostatni moment :*

No i zajebiście! W tygodniu pracuję, więc sobota mi pasi! Ale jaby sprzedawali od piątku to...
W związku z faktem, iż w tygodniu pracuję do 17, szukam chętnych do kupna mi jednego biletu na derby, bo obawiam się, że w sobotę to już nie będzie po co jechać. Zwrot kasy gwarantowany! Poratujcie pracującego! :)

_Bart
18-08-2003, 14:16

No i zajebiście! W tygodniu pracuję, więc sobota mi pasi! Ale jaby sprzedawali od piątku to...
W związku z faktem, iż w tygodniu pracuję do 17, szukam chętnych do kupna mi jednego biletu na derby, bo obawiam się, że w sobotę to już nie będzie po co jechać. Zwrot kasy gwarantowany! Poratujcie pracującego! :)

wiem że Ty sie cieszysz ale spojrz na to z innej strony. rozprowadzić 4000 biletów bedzie ciezko a znajac Polonie bedzie trzeba robic listy imienne i sprzedaż bedzie trwała w **** czasu i napewno bedzie tak nerwowo jak i przy 500 biletach

ALE JECHAĆ TRZEBA :D

Yevaud
18-08-2003, 14:20
Polonia ma obok Świtu najsłabszy skład. Na wiosnę byli kandydatem do spadku, ale się obronili. Latem jeszcze zawodników ubyło. W tym bramkarz - Mioduszewski. Oprócz niego Buskiewicz, Ciesielski, Kosiorwski, Mowlik, Udenkwor.

Polonia ma jednego bramkarza z Litwy (rocznik 80) i dwóch jescze młodszych juniorów - (roczniki 85 i 84).

Kuś, Dźwigała, Gołaszewski, Tarachulski - to najbardziej znane nazwiska z Polonii. A do pierwszego składu Legii mógłby z nich wskoczyć tylko Kuś. Stąd wnoszę, że Polonia jest najsłabszym zespołem w lidze. Dodatkowym minusem Polonii jest brak publiczności i własnego stadionu.

Beny
18-08-2003, 14:24
wiem że Ty sie cieszysz ale spojrz na to z innej strony. rozprowadzić 4000 biletów bedzie ciezko a znajac Polonie bedzie trzeba robic listy imienne i sprzedaż bedzie trwała w ch** czasu i napewno bedzie tak nerwowo jak i przy 500 biletach

ALE JECHAĆ TRZEBA :D

Listy imienne na 4 tys. osób! Nie no ludzie nie mogą być tak beznadziejnie głupi! :fu: Chociaż tutaj mam wątpliwości! :) A faktycznie przy kasach będzie niezły sajgon, znowu jakieś :* będą kupywać po kilkadziesiąt biletów! Nie mniej prośba o kupienie przez chetnego biletu, jeśli byłyby wcześniej niż od soboty, w dalszym ciągu aktualna!
Jasne, że jechać trzeba! :nir:

szczepan
18-08-2003, 14:26
hehehehe chya po raz pierwesszy w 1 lidze policja bedzie wporwadzac "gospodarzy" pod eskorta na stadion :P

MaxxxiM
18-08-2003, 14:37
ma Legia teraz dobra okazje do poprawienia swojego wizuerunku, podbudowania samych siebie i kibocow, ktorzy wierza w mozliwosc zdobycia dubletu. najpierw 3:0 z Tlokami, a potem 3:0 z Polonia. to by bylo takie bardzo mile dla oka, ucha i serca.
a potem juz z gorki ;)

Beny
18-08-2003, 14:39
ma Legia teraz dobra okazje do poprawienia swojego wizuerunku, podbudowania samych siebie i kibocow, ktorzy wierza w mozliwosc zdobycia dubletu. najpierw 3:0 z Tłokami, a potem 3:0 z Polonia. to by bylo takie bardzo mile dla oka, ucha i serca.
a potem juz z gorki ;)

Jejciu, ależ ja bym miał w życiu łatwiej, gdybym był takim optymistą! ;)))

mike
18-08-2003, 15:04
ja mam takie pytanko dot. biletow. Skoro Polonia jest gospodarzem, to jaka bedzie cena biletow?? Nie wiem po ile sa na Polonie, ale na pewno nie jest to 22 zl, jak u nas. A wydaje mi sie, ze ceny powinny byc jak na Polonii, w koncu oni sa organizatorami spotkania. Stadion jedynie wypozyczaja i sa to podobno groszowe sprawy, wiec nie powinny podwyzszac ceny.

MaxxxiM
18-08-2003, 15:04

to zaley jak na to spojrzec. bo ja mam tak, ze kiedy Legia zagra fatalny mecz, to najpierw ogarnia mnie wielka irytacja, wsciekam sie i mam wszystko w :* . potem mi stopniowo przechodzi, a przed meczem kolejnym znowu wierze stuprocentowo w zwyciestwo. niestety czasem to kosztuje mnie duzo nerwow, bo okazuje sie ze moje marzenia sie nie spelnily. ale kiedy mnie ktos zapyta przed meczem kto wygra, to odpowiedz jest jedna. Legia. obiektywnie patrzac Legia gra slabo i pewnie nie ma zbyt wielu powodow do optymizmu, ale jako kibic po prostu wierze w zwyciestwo.

Beny
18-08-2003, 15:08

to zaley jak na to spojrzec. bo ja mam tak, ze kiedy Legia zagra fatalny mecz, to najpierw ogarnia mnie wielka irytacja, wsciekam sie i mam wszystko w :* . potem mi stopniowo przechodzi, a przed meczem kolejnym znowu wierze stuprocentowo w zwyciestwo. niestety czasem to kosztuje mnie duzo nerwow, bo okazuje sie ze moje marzenia sie nie spelnily. ale kiedy mnie ktos zapyta przed meczem kto wygra, to odpowiedz jest jedna. Legia. obiektywnie patrzac Legia gra slabo i pewnie nie ma zbyt wielu powodow do optymizmu, ale jako kibic po prostu wierze w zwyciestwo.

Ja też, tylko zaraz mi się przypomina ostatni kiepski mecz (dzisiaj oczywiście mecz sobotni) i mój optymizm tak, jakoś się ulatnia... Do następnego meczu, oczywiście!

MaxxxiM
18-08-2003, 15:13

Ja też, tylko zaraz mi się przypomina ostatni kiepski mecz (dzisiaj oczywiście mecz sobotni) i mój optymizm tak, jakoś się ulatnia... Do następnego meczu, oczywiście!

ale tak godzinke przed meczem to przyznasz, ze sie juz nie pamieta slabych momentow, tylko ta adrenalina sprawia ze absolutnie wierzysz w zwyciestwo Legii.

R@dek (L)
18-08-2003, 15:29
Te dwa mecze to będzie wielki sprawdzian dla Kuby bo nik nie przyjmuje innej wersji wydarzeń jak tylko dwa zwycięstwa :)

szczepan
18-08-2003, 16:37
no kolejna chora akcja zarzadu

za www.legialive.pl:

"Poniedziałek, 18 sierpnia 2003, godz. 16:28
Legia 'olała' kibiców?

W środę piłkarze Legii rozegrają spotkanie w Pucharze Polski z Tłokami Gorzyce. Jak wiadomo, tam gdzie grają legioniści nie może zabraknąć fanów z eLką w sercu. Dzisiaj staraliśmy się ustalić, jak fani z Warszawy mogą nabywać wejściówki na ten mecz.
Na Łazienkowskiej nikt nic nie wie. Postanowiliśmy więc zadzwonić do Gorzyc. Odpowiedź zszokowała nas bardzo. Otóż...działacze Legii nie wystąpili w ogóle o przyznanie biletów dla kibiców gości. "Nie dostaliśmy żadnego faksu, z informacją, że Legia chce bilety dla swoich kibiców. Gdybyśmy taki dostali, bilety wysłalibyśmy pocztą do Warszawy." - powiedziała pani, która odebrała telefon w klubie z Gorzyc. Na pytanie, czy warszawiacy będą mogli kupić bilety na swój sektor na miejscu, dostaliśmy następującą odpowiedź: "Wątpię. Nie znam dokładnie regulaminu, ale skoro Legia nie chce biletów dla swoich fanów, nie przewidujemy oddzielnego sektora dla kibiców gości."
Czyżby nasi działacze "olali" kibiców? My cały czas wierzymy, że sprawa zostanie rozwiązana po naszej myśli i będziemy mogli zaprezentować Wam relację LIVE! z tego meczu.
Ponadto udało nam się jeszcze ustalić, że na stadionie Tłoków, bilety dla gospodarzy kosztują 20 złotych.
Autor: Bodziach"

ej o co wogole chodzi? ktos ma skleroze? czy moze jest glupi??

Beny
18-08-2003, 16:38

ale tak godzinke przed meczem to przyznasz, ze sie juz nie pamieta slabych momentow, tylko ta adrenalina sprawia ze absolutnie wierzysz w zwyciestwo Legii.

BA! Nosi człowieka, że aż strach do niego podejść... ;)

MaxxxiM
18-08-2003, 17:00

ale jak sie za to wszystkie emocje negatywne ukywa :) przyjezdza kolega z krakowa, wchodzi incognito na Zylete i potem mowi ze sami studenci :buhaha:

a to co zarzad zrobil z biletami na mecz z Tlokami nie mozna nazwac inaczej jak <cenzura> <cenzura> <cenzura> to juz naprawde szczyt buractwa w wykonaniu trybikowych kolegow

Beny
18-08-2003, 17:04

ale jak sie za to wszystkie emocje negatywne ukywa :) przyjezdza kolega z krakowa, wchodzi incognito na Zylete i potem mowi ze sami studenci :buhaha:

a to co zarzad zrobil z biletami na mecz z tlokami nie mozna nazwac inaczej jak <cenzura> <cenzura> <cenzura> to juz naprawde szczyt buractwa w wykonaniu trybikowych kolegow

Szczerze mówiąc po ostatnich decyzjach to chyba nic mnie już nie zaskoczy! No chyba, że mnie nie wpuszczą na bramkach z powodu nadwagi, no bo mogę zniszczyć krzesełko! :rotfl: Kurde, a kiedyś narzekaliśmy na Miklasa! :fu:

MaxxxiM
18-08-2003, 23:40
a jeszcze do tego optymizmu wracajac. gram w KOPA i jestem przez ten optymizm bez szans :) w STS podobnie, bo jakos nie umiem obstawic np. porazki Legii. remis jakos z trudem by jeszcze przeszedl.
wyjatkowo zgodze sie z Antonim P. , ktory powedzial o Legii, ze:

Legia nigdy nie zaczynała rozgrywek od efektownych zwycięstw. To jest lokomotywa, która rusza ze stacji powoli, ale kiedy nabierze szybkości, to już jej nie wytraca na dystansie. Przewiduję, że podobnie będzie w tych rozgrywkach.

i pewnie tak bedzie. liczyc trzeba bedzie rowniez na zwyciestwa w spotkaniach z bezposrednimi rywalami do majstra. tez raczej nie ma takiej mozliwosci, zeby Wisla czy Groclin wygraly wszystkie mecze w sezonie. poczatek dobry, nawet bardzo, ale to dopiero dwa mecze. i rzydazy sie i remisik i porazka. za kilka kolejek bedziemy juz wiedzieli, komu sie udalo przypadkowo stracic punkty, a komu przypadkowo udalo sie znalezc w czolowce tabeli. bedzie dobrze - kto jak kto, ale my musimy w to wierzyc!

Ostry
19-08-2003, 14:27
Teraz zdałem sobie sprawę,że mecz z Polonią będzie moim pierwszym "wyjazdem" :buhaha:
Co do tych dwóch najbliższych meczów,to nic innego jak dwa zwycięstwa nie wchodzi w grę. Ja w tym roku liczę na to,że zdobędziemu Puchar Polski.Te rozgrywki mają mniejszy prestiż niż kiedyś,ale dla mnie wciaż są bardzo ważne.Teraz jak nie ma tam Wisły i Groclinu może być łatwiej o triumf.

Q_(L)
19-08-2003, 14:53
1. Tłoki - Legia... :hmm: Myślę, że piłkarze i włodarze Legii zrozumieli, że PP to najkrótsza droga do europejskich pucharów i potraktują to spotkanie poważnie :>

2. Polonia - Legia... - nie ważne kłopoty kadrowe czy finansowe; debry to derby... (mamy takie jakie mamy i tyle :/ ) wierze, że zwycięskie (choćby 1:0) :box:

kamyk
19-08-2003, 15:02
ja tez licze pomimo zlej gry naszych pilkarzy w sobote na dwa zwyciestwa mysle ze puchar polski w tym roku jest pzreznaczony dla nas bo inaczej nie moze byc a w lidze pownno tez byc dobrze znow rcoil mi optymist! ma ktos moze potwierdzona pzrez zarzd ze stanko juz jest 100% sprzedany?

*PRZEMO*
19-08-2003, 19:31
ja mysle optymistycznie (ale i jestem pelen obaw ;) )chociarz po meczu z beniaminkiem to nie wiem czy z tlokami gorzyce nie zremiisujemy

MaxxxiM
19-08-2003, 20:01
ja mysle optymistycznie (ale i jestem pelen obaw ;) )chociarz po meczu z beniaminkiem to nie wiem czy z tlokami gorzyce nie zremiisujemy

spoko, pan trener Dariusz Kubicki ustawi dobrze zespol i wygramy. bedzie dobrze, bo po prostu nie moze byc inaczej.

Adiq
19-08-2003, 20:06
Piszmy tutaj tylko o meczu Pucharu Polski z Tłokami...

Beny
20-08-2003, 08:56
Nie zagra dzisiaj Zielu (Estonia) i Stanko (dostałem esemesa, że załatwia sprawy związane z transferem do nowego klubu), więc obstawiam, że na obronie zagra Choto :), a w ataku obok Garci Wróbel, tylko kto na zmianę? Macie jakieś typy? Może kogoś z rezerw? Kruczek, Dylewski?

Aro
20-08-2003, 10:35
Co do meczu z Tłokami to nie zagra Andy Bara, bo go wypożyczyli do Świtu. Mam nadzieję, że odpoczną również Szala z Jóźwiakiem. Za nich do składu: Choto i Gmitrzuk, który wg Engela jest całkiem niezły. Z rezerw wziąłbym Dylewskiego albo ewentualnie Fedoruka (przez sentyment do zwodu ojca - może on kiwa tak samo :) ).

MaxxxiM
20-08-2003, 11:13
Co do meczu z Tłokami to nie zagra Andy Bara, bo go wypożyczyli do Świtu. Mam nadzieję, że odpoczną również Szala z Jóźwiakiem. Za nich do składu: Choto i Gmitrzuk, który wg Engela jest całkiem niezły. Z rezerw wziąłbym Dylewskiego albo ewentualnie Fedoruka (przez sentyment do zwodu ojca - może on kiwa tak samo :) ).

bardzo chcialbym ze Fedoruk w tym meczu wystapil chocby 15 minut. w Olimpii Elblag trenowal i gral pod okiem ojca i kiedy gral (choc wiadomo, ze to III liga) byl niezly. poki co dokonania Fedoruka seniora to dla juniora marzenie scietej glowy, ale mysle ze jelsi nie podzieli losow wielu innych mlodych zdolnych to bedzie miala Legia zniego pozytek. a dzisiejszy mecz z Tlokami po prostu Legia wygra. nie ma innej mozliwosci i typuje ze 3:0 dla naszych. niech duch Kowala bedzie dzis z nimi. :)

Raffi
20-08-2003, 12:00
Z rezerw wziąłbym Dylewskiego albo ewentualnie Fedoruka (przez sentyment do zwodu ojca - może on kiwa tak samo :) ).

Podobno kiwa tak samo :) Ojciec go nauczył '8

Kempes
20-08-2003, 12:30
Skoro te Tłoki w 2 lidze przegrywają to nietaktem by bylo obawiać sie ich :)

Wg.mnie w takim meczu można zagrac eksperymentalnym składem ( oczywiscie nie mówie o 11 rezerwistow ) ale napewno Choto czy inni mogli by sie pokazac..

trójka będzie jak nic '8

Beny
20-08-2003, 12:35
Skoro te Tłoki w 2 lidze przegrywają to nietaktem by bylo obawiać sie ich :)

Wg.mnie w takim meczu można zagrac eksperymentalnym składem ( oczywiscie nie mówie o 11 rezerwistow ) ale napewno Choto czy inni mogli by sie pokazac..

trójka będzie jak nic '8

Dla Grodziska Pogoń i dla Wisły Arka też były drugoligowcami! Tak samo jak Radomsko w poprzednim sezonie :) Więc nie jest to nietakt, ale może... szacunek dla przeciwnika w sportowej walce! Co do Choto to zgadzam się.

Kempes
20-08-2003, 12:50
Ogólnie nie chodziło mi o to żeby zlekcewarzyć przeciwnika ale obawianie sie go bylo by czystą kurtuazją '8

baj de wej pogon czy arka to dobre przykłady rzeczywiscie

MaxxxiM
20-08-2003, 12:52
Ogólnie nie chodziło mi o to żeby zlekcewarzyć przeciwnika ale obawianie sie go bylo by czystą kurtuazją '8

tyle ze Tolki po trzech meczach maja jeden punkt i nie prezentuja poziomu Pogoni czy Arki. Legia musi dzis wygrac. i wygra

Kempes
20-08-2003, 12:54

tyle ze Tolki po trzech meczach maja jeden punkt i nie prezentuja poziomu Pogoni czy Arki. Legia musi dzis wygrac. i wygra

a to było wlaśnie odnośnie tego ze przegrywaja w 2 lidze... ostatnio chyba u siebie 1:3 czy 1:4 o ile sie nie myle

legart
20-08-2003, 13:02

No faktycznie jesteśmy lepsi bo w dwóch meczach mamy 2 punkty ;)))

MaxxxiM
20-08-2003, 13:02
a to było wlaśnie odnośnie tego ze przegrywaja w 2 lidze... ostatnio chyba u siebie 1:3 czy 1:4 o ile sie nie myle

no i dzis tez bedzie 0:3. nie wyobrazam sobie, zeby Legia Warszawa nie wygrala z outsiderem II ligi. wiem, ze w pilce moze sie wszystko zdarzyc, ale nawet cuda maja swoje granice. no chyba zeby sedziowal Stevie Wonder :rotfl:

Beny
20-08-2003, 16:38
Fiu, Fiu! Kryszał, Choto i Sokół Młodszy w I składzie!
Uwielbiam relacje live! 8)

MaxxxiM
20-08-2003, 16:43
fajnie ze graja mlodzi i mlodzi inaczej, ale z atakiem nie jest najlepiej. na Tloki powinno wystarczyc

last update: cos sie nic nie dzieje, a chlopaki z LegiaLive cos slabo ta relacje robia :(

last update2: Pierwsze 30 minut meczu jest bardzo słabe. Dotychczas jedną znakomitą sytuację zmarnował Vuković, a na stadion dograli kolejni kibice Legii i jest już ich 200 z 5 flagami

MaxxxiM
20-08-2003, 17:17
0:1 Jeeeeeeeeestttttt. no to teraz juz moze byc tylko lepiej ;) :+:

Ostry
20-08-2003, 17:21
Sokół strzelił i 0:1 :) W końcu jest bramka dla nas.Mam nadzieję,że teraz się posypią gole dla Legii.

MaxxxiM
20-08-2003, 17:24
mlody zdaje sie zadbiutowal dzis w pierwszej 11. no to atak z Sagan i Sokol 2 :) ale sie ciesze :)

a od 58 minuty chwila ciszy :(

a od 77 znowu wielka radosc. eL Manue(L)o :)

Spansz
20-08-2003, 19:10
No i ekstra. Niesamowicie sie ciesze ze znowu strzelil Sokol 1! Moze bedzie tak dobrze przez reszte sezonu.:) Moze tez Garcia sie obudzil. Z Gornikiem nie bedzie juz tak prosto... Ale sie go tez przejdzie. Brawo Legia, czekamy na Polonie.

Yevaud
20-08-2003, 19:22
Trzeba było wygrać i wygraliśmy.
Sokół znów najlepszy.
Wróblewski strzelił gola. Może jednak coś potrafi w ataku?
Oby do początek dobrej passy

Aureliusz
20-08-2003, 20:32
Szkoda, że nie było dokładniejszej relacji live albo meczu w telewizji, bo tak nie wiadomo, jaka była gra. Ale skoro Legia uzyskała prowadzenie dopiero w 77 minucie, to marnie to widzę. Wie ktoś jak grali?

MaxxxiM
20-08-2003, 20:41
Szkoda, że nie było dokładniejszej relacji live albo meczu w telewizji, bo tak nie wiadomo, jaka była gra. Ale skoro Legia uzyskała prowadzenie dopiero w 77 minucie, to marnie to widzę. Wie ktoś jak grali?

wiecej optymizmu. i jak prowadzeni dopiero w 77 minucie?! przeciez pierwsza bramka dla Legii padla w 45 minucie!!! potem w 58 wyrownali a w 77 eL Manue(L)o strzelil na 1:2.
jest dobrze bedzie jeszcze lepiej

Aureliusz
20-08-2003, 21:00

wiecej optymizmu. i jak prowadzeni dopiero w 77 minucie?! przeciez pierwsza bramka dla Legii padla w 45 minucie!!! potem w 58 wyrownali a w 77 eL Manue(L)o strzelil na 1:2.
jest dobrze bedzie jeszcze lepiej
To wiem, umiem czytać :> Ale faktem jest, że na 15 minut przed końcem remisowali z jakimiś Tłokami.

MaxxxiM
20-08-2003, 21:35
To wiem, umiem czytać :> Ale faktem jest, że na 15 minut przed końcem remisowali z jakimiś Tłokami.

czepiasz sie. kila dni temu wkur***smy sie ze na wlasnym stadionie zremisowalismy z beniaminkiem, hcoc jak trener Kubicki slusznie zauwazyl w Gorniku gra sporo zawodnikow z pierwszoligowym doswiadczeniem.
,a teraz zwyciestwo - zgodnie z oczekiwaniami - na wyjezdzie. i co z tego, ze remisowali. wygrali? wygrali. czy wink 1:3 pozostawia jakiekolwiek watplkwisoci kto byl lepszy? jak dla mnie jest wszystko jasne. pierwszy kro zrobiony, teraz czas na krok nr. 2 i przekonywujace zwyciestwo z Polonia. i wierzez, ze bedzie to drugie z rzedu zwyciestwo i do tego na wyjezdzie :)

a tak off topic: czy Legionisci dostana szatnie i ławkę dla gości?

Ostry
20-08-2003, 22:25
Dobrze,ze te Tłoki już za nami.Jak było 1:1 to nie miałem wesołej miny,ale na szczęście udało się strzelić jeszcze dwie bramki i awansowaliśmy :) Górnik jednak będzie już o wiele trudniejszym rywalem.Liczę,że ten mecz zapoczatkuje passę zwycięstw Legii :)

Aureliusz
20-08-2003, 22:43

czepiasz sie. kila dni temu wkur***smy sie ze na wlasnym stadionie zremisowalismy z beniaminkiem, hcoc jak trener Kubicki slusznie zauwazyl w Gorniku gra sporo zawodnikow z pierwszoligowym doswiadczeniem.
,a teraz zwyciestwo - zgodnie z oczekiwaniami - na wyjezdzie. i co z tego, ze remisowali. wygrali? wygrali. czy wink 1:3 pozostawia jakiekolwiek watplkwisoci kto byl lepszy? jak dla mnie jest wszystko jasne. pierwszy kro zrobiony, teraz czas na krok nr. 2 i przekonywujace zwyciestwo z Polonia. i wierzez, ze bedzie to drugie z rzedu zwyciestwo i do tego na wyjezdzie :)

a tak off topic: czy Legionisci dostana szatnie i ławkę dla gości?

Może się czepiam, a może po prostu dmucham na zimne. Ja przed każdym meczem jestem optymistą, ale Legia niestety czasami weryfikuje to. Im bkliżej do końca, tym staję się realistą. Zwycięstwo zwycięstwem, ale dostawałem palpitacji serca jak na 15 minut przed końcem był remis. Tłoki mogły zamurować bramkę, to samo w dogrywce. A karne to loteria. Tyle tylko, że Legia karnych nie umie wykorzystywać wyjątek to Soplica (czyli Svitlica), ale go już nie ma.
Pewnie, że smaczniejsze jest zwycięstwo, jak się gole strzela w końcówce. Ale jak drużyna jest bez formy, to może to być jednorazowy wyczyn. Oby nie.

rkwa
21-08-2003, 02:43
trzeci mecz z rzedu Legia gra fatalnie-trzeba sobie uczciwie powiedziec ze w tym sezonie raczej nie bedzie dobrze.
mecz z Gornikiem bedzie duzo trudniejszy.

kamyk
21-08-2003, 11:56
czemu mowisz ze gra fatalnie ! mi z leczna mecz sie nie podobal ale z odro druga polowa byla w miare! jesli chodzi o tłoki to tylko znam wynnik a meczu nie iwdzialem wiec zbytnio sie wypowiedziec nie moge ale jesli wygrali nie wazne ze do 75minuty bylo 1-1 wazne ze skonczylo sie tak jak skonczylo!