PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuł o CyberF@nach w GW

_Bart
18-08-2003, 13:11
http://www1.gazeta.pl/warszawa/1,34868,1624575.html

:+:

Brawo dla tych którzy przekonali GW do napisania takiego artykułu. Może on Nam kibicom przynieśc same korzyści i zachecić ludzi do przychodzenia na stadion.

Beny
18-08-2003, 13:21
Trochę przegieli z tym "szyciem małych flag", bo zapewne chodzi o transparenty.
Ale poza tym wielkie :+: i dla autora tekstu, i dla Cyberf@nów!

Q_(L)
18-08-2003, 13:35
A mnie się wydaje, że ten tekst to w dużej części (99% :hmm: ) przepisano z "Rzepy" :hmm:
Ukazał się on ok.pół roku temu... chyba.

Co nie zmnienia faktu, że się przyda... 8)

kamyk
18-08-2003, 13:36
zajebisty artykul z tego co wiem to na meczu z lechem bedzie cos szczegulnego ze wsyscy beda zaskoczeni ale zastanawiam sie le w tym bedzie parwdy.... to cow iem oczywiscie przekonams ie dopiero 29 sierpnia! brawo cyberfani!

ems
18-08-2003, 13:37
A mnie się wydaje, że ten tekst to w dużej części (99% :hmm: ) przepisano z "Rzepy" :hmm:

e-e

tekst redagowal Woytek, ten typ z GW no i troszke ja

Adiq
18-08-2003, 13:43

e-e

W Rzeczpospolitej był podobny artykuł, ale wtedy inne osoby się wypowiadały więc nie może być przepisany. A czemu podobny? Może dlatego, że to ta sama ekipa i ten sam klub? :D

Woytek, Ems, Maciej Baranowski ( ;) )
:+:

PS. Kamyk ciekawe skąd takie ciekawe rzeczy wiesz... :oho:

szczepan
18-08-2003, 13:46
I takich rzeczy powinno byc wiecej...
propaganda :D brawo :+: :+: :+:

aha i jeszcze duzy plus za to ze wspominano o "Hoopa do Klopa" :D :+: :+:

Q_(L)
18-08-2003, 13:46

e-e

Szacunek 8)

A czemu podobny - napisał Adiq :)

Legia_____
18-08-2003, 13:58
Ale co zrobić by to poszło w Polskę? Co z tego że napisali to w dodatku Warszawskim, takie artykuły o rożnych ekipach powinny sie ukazywać częściej w ogolnopolskich wydaniach by jak najwięcej ludzi do tego dotarło.

Mini
18-08-2003, 14:01
czytam czytam i jak dochodze do wspomnienia kartoniady z Deyną to się łezka w oku kręci.tak.takie momenty na długo zostają w pamięci.albo na zawsze.

szczepan
18-08-2003, 14:06
Ale co zrobić by to poszło w Polskę? Co z tego że napisali to w dodatku Warszawskim, takie artykuły o rożnych ekipach powinny sie ukazywać częściej w ogolnopolskich wydaniach by jak najwięcej ludzi do tego dotarło.

ja tam wole zeby to poszlo w Stolecznej bo zacheci do ludzi do chodzenia na mecze Legii a co z tego ze przeczyta to ktos z np.: Terespola jak i tak nie przyjedzie?

Woytek
18-08-2003, 14:13
W Rzeczpospolitej był podobny artykuł, ale wtedy inne osoby się wypowiadały więc nie może być przepisany. A czemu podobny? Może dlatego, że to ta sama ekipa i ten sam klub? :D

hmm... a nie chodzi Wam przypadkiem o Życie Warszawy? ;-)

text nie jest przepisany, ale priorytety ultras sie nie zmieniaja - wiec mozna odniesc takie wrazenie :)

Woytek

Q_(L)
18-08-2003, 14:16

hmm... a nie chodzi Wam przypadkiem o Życie Warszawy? ;-)

text nie jest przepisany, ale priorytety ultras sie nie zmieniaja - wiec mozna odniesc takie wrazenie :)

Woytek

Nie ma to jak spostrzegawcze oko prezesa :cfa:

Adiq
18-08-2003, 14:32
To przez Q_(L). :P Z rozpędu tak napisałem. A artykuł oczywiście z ŻW mam do dziś na dysku. :]

_Bart
18-08-2003, 14:47
aha i jeszcze duzy plus za to ze wspominano o "Hoopa do
Klopa" :D :+: :+:

ostatnio w pozdrowieniach w NL był zajebisty txt

"Tak jak kiedys Hoppa wrzuć Ere do klopa!!! Olewaj Przegląd Sportowy bądź kibic wzorowy" :rotfl:

MaxxxiM
18-08-2003, 15:48
dobra robota. troche dobrego PR by sie przydalo, bo wielu ludziom niestety stadion kojazy sie z ogolnym mordobiciem. a takie artykuly to tez argument dla inwestora.
akcja z Deyna to byl majstersztyk :+: . ten mecz akurat ogladalem z canal+, ale w telewizorze tez to wygladalo znakomicie. :+:

Nova
18-08-2003, 17:09
propaganda
:>
Tu się zgodze.

Aureliusz
18-08-2003, 17:24
Wiele osób boi się chodzić na mecze lub puszczać tam swoje dzieci i/lub wnuki. Przeczytawszy taki tekst ludzie mogą zmienić chociaż częściowo zdanie na ten temat. Ten tekst może tylko pomóc. Brawa :+: dla pomysłodawców i wykonawców.

szczepan
18-08-2003, 17:30
propaganda
Tu się zgodze.

tak samo artykuly o tym ze wasze wladze klubowe to eks kibice itd...

i wiesz co ja bynajmniej nie pisalem ten jako nagatywna rzecz... wrecz przeciwnie takie cos jest bardzo pozytywne i potrzebne...

ems
18-08-2003, 18:03
propaganda
Tu się zgodze.

:buhaha: a dasz fotke ? '8

Nova
18-08-2003, 18:43
propaganda
Tu się zgodze.

tak samo artykuly o tym ze wasze wladze klubowe to eks kibice itd...

i wiesz co ja bynajmniej nie pisalem ten jako nagatywna rzecz... wrecz przeciwnie takie cos jest bardzo pozytywne i potrzebne...
Spoko Szczepan,tak się tylko drażnie '8 Doskonale wiedziałam o co Ci chodzi z ta propagandą,ot tka,złapałam Cię za słówko :D
A co do Wyborczej(Wybiórczej)to nie jest to dla mnie wiarygodne źródło informacji w dziedzinie sportu.

propaganda
Tu się zgodze.

:buhaha: a dasz fotke ? '8
Chętnie,jak znajde jakąś fote propagandy to wkleje :P
Pozdrawiam :)

ems
18-08-2003, 19:58
skoro nie posiadasz na razie fotki propagandy, moze zapodasz swoja ? '8

Nova
18-08-2003, 20:08
Jakbyś się baaaardzo postarał i baaaardzo ładnie poprosił na privie to kto wie,kto wie '8
Pzdr.

MaxxxiM
18-08-2003, 20:18
Jakbyś się baaaardzo postarał i baaaardzo ładnie poprosił na privie to kto wie,kto wie '8
Pzdr.

Porozumienie Ponad Podzialami ?

MaxyM
18-08-2003, 20:23
Nie rozmywać tematu! - Do Hyde Parku z bankiem wymiany fotek!

Nova
18-08-2003, 20:31
Pzdr.

Porozumienie Ponad Podzialami ?
Już nie pierwsze '8 i nie ostatnie :rotfl:

Nie rozmywać tematu! - Do Hyde Parku z bankiem wymiany fotek!
Wybaczysz kobiecie? ;)

MaxyM
18-08-2003, 20:39
Nie!

Podziękuj tym co za równouprawnieniem były.

ems
18-08-2003, 20:40
MaxyM Gniewny!

MaxyM
18-08-2003, 20:44
Artykuł bardzo dobry, po jego przeczytaniu widać gdzie my jesteśmy dzięki naszym Ultras, a gdzie jest, no ten klub bez stadionu. Nie ma go w ogóle w Warszawie, przynajmniej pod względem prestiżu i popularności. Artykuł na pewno zdenerwował trzy czwarte polski i bardzo dobrze. W końcu zostało postawione kilka spraw jasno i teraz nawet największy ignorant po jego przeczytaniu będzie odróżniał pewne sprawy od siebie. Oby więcej takiej współpracy z mediami, a kibice Legii zaczną być postrzegani jako normalni ludzie, a nie bandyci, choć mam wrażenie, że to się już zmieniło na lepsze od jakiegoś czasu.

ems
18-08-2003, 20:46
dobrze powiedziane, panie ministrze '8

Adis
18-08-2003, 21:11
...

Radio
18-08-2003, 21:46
Maxym spróbuj przekonać Novą i wkleić jej zdjęcie jako dziewczyny 23 bym wtedy głosował.

Ale wracając do tematu artykuł dobry trzeba kuc żelazo póki gorące (rozumiem że to w pemnym sensie zapowiedź derbów i będzie możliwe porównać obie ekipy.

Nova
18-08-2003, 22:40
Maxym spróbuj przekonać Novą i wkleić jej zdjęcie jako dziewczyny 23 bym wtedy głosował.

:rotfl:
MaxyM mnie chyba nie lubi za-nabijactwo/rozmywanie/Poznań,moje miasto złą sławą owiane ;)

Ale wracając do tematu artykuł dobry trzeba kuc żelazo póki gorące (rozumiem że to w pemnym sensie zapowiedź derbów i będzie możliwe porównać obie ekipy.
Porównać obie ekipy?Masz na myśłi naszą i waszą?Bo konfrontacja już niedługo... :>
Pzdr.

yusta
18-08-2003, 22:46

:rotfl:
MaxyM mnie chyba nie lubi za-nabijactwo/rozmywanie/Poznań,moje miasto złą sławą owiane ;)

Porównać obie ekipy?Masz na myśłi naszą i waszą?Bo konfrontacja już niedługo... :>
Pzdr.

A co Lech do Warszawy się przenosi? :hmm:

yusta
18-08-2003, 22:49
Artykuł super, widać że nie sam dziennikarz go tworzył i plus dla niego za to. Fajnie, że wspomniał o oprawie z Widzewa, bo po meczu szmatławiec napisal że oprawa nawiązywała do piekła Holocaustu czy cos takiego :fu:

Radio
18-08-2003, 22:55
E z tym nie lubieniem. Maxym jak każdy zdrowy chłop (ma nadzieję że żdrowo myślący nie odbiegający od normy) jest łasy na kobiece wdzieki i da się przekonać.
A co do stwierdzenia o derbach yyyyy ......Lech Warszawa????

PS. Nova ale masz warszawożernych kolegów.

Nova
18-08-2003, 22:57
Pzdr.

A co Lech do Warszawy się przenosi? :hmm:
Dżizus...czasami czytam to,co chce przeczytać a nie to co jest napisane :)
Umknęło mi słowo "derby" :D

E z tym nie lubieniem. Maxym jak każdy zdrowy chłop (ma nadzieję że żdrowo myślący nie odbiegający od normy) jest łasy na kobiece wdzieki i da się przekonać.

Najpierw by trzeba do tego Novą przekonać :D A to mało prawdopodobne ;)

MaxyM
18-08-2003, 23:05
Radio jestem normalny chłop i zdjęcia Nova może nam przedstawić, nawet to mile widziane bedzie, najlepiej cały set od bikini po futra ale w hyde parku... nie rozmywajcie tamtów w kibicach! :bat:

rkwa
18-08-2003, 23:14
dobry artykol-aby wiecej takich moze dzieki temu tzw.''normalni ludzie'' zrozumieja ze na stadionie jest bezpiecznie i mozna sie dobrze bawic.
jedna z niewielu gazet ktora nie poszla na tania sensacje tylko zrobila rzetelny artykol-bravo

szacunek dla CF za wszystko co robicie dla Legii.

pozdro.

jag(L)ak
19-08-2003, 02:34
Witam.

Szkoda ze ten artykol nie ukazal sie w ogolnopolskiej gazecie. W moim miescie znam troszku osob kibicujacyh Legiunii, chetnych na wyjazd, nawet o tym marzacych (dzieki mojej propagandzie :) ). Na drodze stoja im tylko rodzice, wedlug ktorych mecz to (wielkie dzieki telewizjo :box: ) jedno wielkie mordobicie, ryk policyjnych syren i ambulansow, polamane zebra i ociekajace krwia twarze bandytow w szalikach. Taki artykol np. w Wyborczej (NL nie wystarcza, bo jest niby niewiarygodna i redagowana przez tych wlasnie bandytow, ktorzy upiekszajac relacje z meczow chca przyciagnac wiecej bezbronnych dzieci by im obic twarze) bardzo by pomogl moim kuplom i sadze ze wielu kibicom (pewnie nie tylko Legii) z calej Polski, w przekonaniu rodzicow ze mozna pojechac na mecz i wrocic zywym i szczesliwym. Oby sie cos takiego ukazalo, a nasz stadion (oby jak najszybciej nowy) zapelnial sie jeszcze szczelniej postaciami w czerwono-bialo-zielonych szalikach :dz:
pozdro
jag(L)ak - fanatyk warszawskiej Legii i cieplego piwa

Sharn
19-08-2003, 21:34
He fajne... :)

A jakie dali fotki (jeśli dali) w wersji papierowej? Ktoś wie?

:idollo:

_Bart
19-08-2003, 21:41
He fajne... :)

A jakie dali fotki (jeśli dali) w wersji papierowej? Ktoś wie?

:idollo:

http://www.legialive.pl/gw.jpg

ems
19-08-2003, 22:39
http://www.lksfans.pl/forum.aspx?idWatek=2637&a=watek

nie moglem sie powstrzymac :)

*PRZEMO*
19-08-2003, 23:04
jak mam byc szczery taki artykul stawia legie raczej w pozytywnym swietle i zacheca do przychodzenia na stadion nie tylko dla pilki ale i rowniez dla wspanialyach efektow wizualnych ;)

Sharn
19-08-2003, 23:13
Ostatnio spotkałem w pracy laskę, którą na mecze zaciąga jej adorator. Powiedziała, że na piłce się nie zna, ale będzie kibicować Legii i przychodzić ze względu na super atmosferę i oprawy. Poczułem się całkiem nieźle, nie powiem... :)

_Bart
19-08-2003, 23:14
Ostatnio spotkałem w pracy laskę, którą na mecze zaciąga jej adorator. Powiedziała, że na piłce się nie zna, ale będzie kibicować Legii i przychodzić ze względu na super atmosferę i oprawy. Poczułem się całkiem nieźle, nie powiem... :)

hehe wierz mi że wiele dziewczyn chłopakom udało sie wyciągnąc na Legia na tzw. "oprawe"
pokazujesz jej fotki w necie ona robi ohy i ahy a Ty mówisz że na stadionie jest fajnie i takie rzeczy sie robi i ona wtedy jest juz chetna :>

*PRZEMO*
20-08-2003, 08:36
cholera! ;) Sharn to tak jak z moja dziewczyna ;) pilki noznej nie lubi ale na mecz przyjdzie po pierwsze ze ja tam zawsze chodze 8) po drugie ze oprwaa robi na niej wrazenie po trzecie tatus jest zagorzalym kibicem a ja musze miec u "tescia chody" '8 8) ;)

Nova
20-08-2003, 09:31
cholera! ;) Sharn to tak jak z moja dziewczyna ;) pilki noznej nie lubi ale na mecz przyjdzie po pierwsze ze ja tam zawsze chodze 8) po drugie ze oprwaa robi na niej wrazenie po trzecie tatus jest zagorzalym kibicem a ja musze miec u "tescia chody" '8 8) ;)
Po czwarte-bacznie przygląda się wszystkim osobnikom na stadionie w celu wychwycenia co przystojniejszych egzemplarzy :rotfl: ;)

Q_(L)
20-08-2003, 09:45
QRWA nie rozmywać !!! :grr:

Adiq
20-08-2003, 12:21
QRWA nie rozmywać !!! :grr:A w roli głównej znów Nova...

Sharn
21-08-2003, 00:32
Po czwarte-bacznie przygląda się wszystkim osobnikom na stadionie w celu wychwycenia co przystojniejszych egzemplarzy :rotfl: ;)

Ciekawe jak takowe wychwytywanie się odbywa. Bo ja akurat mam inne rzeczy na głowie w czasie meczu... 8)

...I nie rozmywać! :>