PDA

Zobacz pełną wersję : MECZ POLONIA - LEGIA 24-go

Daretzky
18-08-2003, 08:46
:fu: mam pytanko, dawno nie sledzilem wydarzen ligowych bo wyjechalem , wracam i pojawia sie zagadka,
na jakim stadionie odbedzie sie mecz 24-go???
Pytam bo wiem ze ostatnio byl news o tym ze Polonia dzierzawi od nas stadion, aha i jeszce jedno wkurwiajace '8 pytanie:
czy jesli Polonia wynajmuje i jest jakby gospodarzem meczu tzn my jako goscie mamy siedziec za bramka?? :box: ***owe pytanie ale konkretne, odpowiedzcie bo sie wnerwiam

Raffi
18-08-2003, 08:52
Mecz - na Łazienkowskiej. Podział biletów - prawdopodobnie: my - Żyleta - oni Kryta. Bez łuków

Daretzky
18-08-2003, 08:53
Mecz - na Łazienkowskiej. Podział biletów - prawdopodobnie: my - Żyleta - oni Kryta.

o Jeeezu, dno , normalnie dno

Beny
18-08-2003, 08:54
Mecz - na Łazienkowskiej. Podział biletów - prawdopodobnie: my - Żyleta - oni Kryta.

o Jeeezu, dno , normalnie dno

Nie przesadzaj, były mgliste propozycje, abyśmy usiedli na łuku dla gości!

qwerty1234
18-08-2003, 08:57
Ciekawe tylko co na to Kryta Fans '8

kamyk
18-08-2003, 09:04
lepiej tyle miec biletow niz wcale albo 5 % stadionu ;)

Beny
18-08-2003, 09:21
W związku z faktem, iż w tygodniu pracuję do 17, szukam chętnych do kupna mi jednego biletu na derby, bo obawiam się, że w sobotę to już nie będzie po co jechać. Zwrot kasy gwarantowany! Poratujcie pracującego! :)

Beny
18-08-2003, 09:31
A jeszcze jedno: według Canal + mecz jest w niedzielę o 19.15!

Grochów
18-08-2003, 09:40
:fu: mam pytanko, dawno nie sledzilem wydarzen ligowych bo wyjechalem , wracam i pojawia sie zagadka,
na jakim stadionie odbedzie sie mecz 23-go???
Pytam bo wiem ze ostatnio byl news o tym ze Polonia dzierzawi od nas stadion, aha i jeszce jedno wkurwiajace '8 pytanie:
czy jesli Polonia wynajmuje i jest jakby gospodarzem meczu tzn my jako goscie mamy siedziec za bramka?? :box: ***owe pytanie ale konkretne, odpowiedzcie bo sie wnerwiam
Mecz jest 24.08!!!Przeczytaj dokładnie...Na łuku bedą siedziały...psy :/
Od kiedy bilety w sprzedarzy???Oczywiście po 15 zł...

PRASKI
18-08-2003, 10:29
a swoją drogą to ciekawe ilu będzie "kibiców" polonii :rotfl:

Daretzky
18-08-2003, 10:39
Ilu by nie było i tak będziemy DEBESCIAKI :cf0:

Beny
18-08-2003, 10:50

Nazwy klubów piszemy wielką literą! :look:
Debeściaki jesteśmy prawie zawsze! A co do kibiców Polonii, to też jestem ciekaw ilu ich przyjdzie? Czy aż tylu, że zasiądą na całej Krytej? :hmm:

Ostry
18-08-2003, 11:13

Nazwy klubów piszemy wielką literą! :look:
Debeściaki jesteśmy prawie zawsze! A co do kibiców Polonii, to też jestem ciekaw ilu ich przyjdzie? Czy aż tylu, że zasiądą na całej Krytej? :hmm:

Ja mam nadzieję,że dostaną tylko pół Krytej.Więcej im naprawdę nie potrzeba :) Wie ktoś może ile teraz miejsc ma Żyleta po usunięciu części krzesełek?Według mnie ma około 5000,ale nie jestem pewien.

jacek
18-08-2003, 12:18
he kurde my bedziemy sie tam cisnac na zylecie a oni beda mniec cala kryta poniewaz i tak przyjdzie 200 osob tak jak to bylo na finale pucharu ligi

szczepan
18-08-2003, 12:49
a wiadomo cos o kartach wyjazdowych?

ps

***** dlaczego mnie nie bedzie :fu: :fu: :fu:

HOOLSHWDP
18-08-2003, 12:56
Wedlug forum Polonii to planuja wprowadzic na mecz slonia!!! :fu: Zbieraja sie pod swoim stadionem!!! :hmm:

Aureliusz
18-08-2003, 16:31
Wedlug forum Polonii to planuja wprowadzic na mecz slonia!!! :fu: Zbieraja sie pod swoim stadionem!!! :hmm:
A którędy lub jak oni chcą wejśc na stadion? Przecież jak będą szli Łazienkowską to będzie masakra.

Wie ktoś może ile teraz miejsc ma Żyleta po usunięciu części krzesełek?
No właśnie. Ponawiam pytanie. Wie ktoś dokładnie!!!

Beny
18-08-2003, 16:47
A którędy lub jak oni chcą wejśc na stadion? Przecież jak będą szli Łazienkowską to będzie masakra.

Wie ktoś może ile teraz miejsc ma Żyleta po usunięciu części krzesełek?
No właśnie. Ponawiam pytanie. Wie ktoś dokładnie!!!

Ludzie myślcie trochę! Jaka masakra, jaki przemarsz Łazienkowską! :fu: Podstawią im autobusy jak na ostatnim derby! I w konwoju spokojnie sobie zajadą!
A Ty HOOLSHWDP zmień sobie ksywkę, bo obrażasz inteligencję użytkowników tego Forum!

ange(L)
18-08-2003, 18:18
Wie ktoś może ile teraz miejsc ma Żyleta po usunięciu części krzesełek?Według mnie ma około 5000,ale nie jestem pewien.

Żyleta przed zdemontowaniem czesci krzeselek: ok 5 600
liczba zdemontowanych krzeselek: ok 1700

obecna pojemnosc Trybuny Otwartej: okolo 3900

czyli dostaniemy prawdopodobnie cos kolo 3900 biletow(w najlepszym przypadku) na derby Warszawy. A chetnych byloby pewnie 20 tys...

Labec
18-08-2003, 18:37
Wie ktoś może ile teraz miejsc ma Żyleta po usunięciu części krzesełek?Według mnie ma około 5000,ale nie jestem pewien.

Żyleta przed zdemontowaniem czesci krzeselek: ok 5 600
liczba zdemontowanych krzeselek: ok 1700

obecna pojemnosc Trybuny Otwartej: okolo 3900

czyli dostaniemy prawdopodobnie cos kolo 3900 biletow(w najlepszym przypadku) na derby Warszawy. A chetnych byloby pewnie 20 tys...

Ale te 1700 to na całym stadionie razem z zakolami i krytą(bo tam chyba też były demontowane krzesełka).

Anakin
18-08-2003, 20:37
KSP gra w wawie dzieki uprzejmosci Legii i to Polonia ma nam dyktować warunki na naszym stadionie? dla mnie jest tu cos nie tak!!!!! :zly:

HOOLSHWDP
18-08-2003, 21:17
Beny nie bedziesz mi mowil co mam robic :buhaha:

Raffi
18-08-2003, 21:44
KSP gra w wawie dzieki uprzejmosci Legii i to Polonia ma nam dyktować warunki na naszym stadionie? dla mnie jest tu cos nie tak!!!!! :zly:
Takie jest zbójeckie prawo :]

TStarski
18-08-2003, 23:02
O ile wiem to miasto Warszawa wynajęło "Stadion Miejski" na mecze Polonii. Więc nie macie się co irytować. No, oczywiście zawsze możecie zrobić zrzutkę i odkupić od Warszawy obiekt przy Łazienkowskiej, zwłaszcza że większość radnych chciała by sie go pozbyć... Ale póki co należy do Miasta, czyli wszystkich płacących podatki obywateli Warszawy.
Liczba miejsc dla "Gości" jest określana przez PZPN, więc też powinno być wszystko jasne...
Oczywiście, gdyby kibice Legii byli w stanie siedzieć na jednym stadionie z kibicami Polonii bez szwadronów policji pomiędzy to w ogóle nie byłoby problemu. Szło by sie do kasy i kupowało bilet, siadało w swoim szaliku albo czapeczce albo bez i oglądało mecz. W przypływie adrenaliny możnaby rzucić kilka mocniejszych słów a potem spokojnie iść do domu. A że tak nie jest, to wina kibiców. Tych którzy cieszyli się, kiedy kibice Polonii nie byli wpuszczeni na stadion w 99 roku na derby i bili brawo Hadajowi który z radością relacjonował poscig za świną "w sektorze gości". O ile pamiętam większość stadionu, więc i pewnie tu piszących.
Kończąc - jasne, że idąc z dziećmi na mecz Polonii nie chciałbym być zaczepiany przez opisywane wyżej towarzystwo. Nie jadę samochodem, bo mam 3 minuty piechotą Łazienkowską. Gdyby było 500 kibiców na łuczku, wiedziałbym, że jest spokój. Więc uważm, że możliwość wpuszczenia większej Was ilości powinniście traktować jako grzeczność i odpłacić tym samym, a nie biadoleniem!
(ps - chciałem dać uśmieszek, ale nie barwiony!)

ems
18-08-2003, 23:05
to nie jest stadion miejski, to jest stadion Legii od 70 lat... widze ze kibicom Polonii latwo przyszlo zaakceptowac zarzadzenia wladzy, ktora ponoc ich tak zawsze krzywdzila

:zly:

Adiq
18-08-2003, 23:08
TStarski, a gdzie na świecie kibice dwóch klubów z jednego miasta śpiewają i siedzą razem na jednym sektorze bez ochrony czy policji? 8- Zejdź na ziemię! To 2 drugi post na tym forum, ale widzę, już, że mamy doczynienia z kibicem wychowanym przez media...

MaxyM
18-08-2003, 23:11
Tak, pewnie, przygotujmy im kiełbaski z grilla i zimne napoje, umyjmy krzesełka i wywieśmy transparent witamy.

Zobaczyli, że mają szansę grać na stadionie, a nie na, nawet nie wiem jak to nazwać... Jadąc do Mielna widziałem we wsiach i miasteczkach ładniejsze stadiony niż oni mają... to im się we łbach poprzewracało. To jest stadion Legii nie Poloni, tyle lat niby są w Warszawie, a stadionu się nie dorobili... Trudno, nie nasz kłopot. I niech się nie rządzą co do naszego stadionu, bo wystarczy że się rządzili u siebie i mają cztery kamienne schodki i las zza plecami.

TStarski
18-08-2003, 23:16
Nie wiem ile masz lat drogi Moderatorze, ale w Polce owszem, bywały takie czasy. I chyba należy dążyć do podnoszenia poziomu a równania w dół. W każdym razie ja byłem wychowywany w domu, jeśli o to pytasz, a nie jak pewna "arystokracja" na pewnej ulicy...
A co do tego czyj jest stadion - jest czyj jest. Generalnie około półtora miliona ludzi mieszka w Warszawie, z czego połowa płaci podatki. Na Legię przychodzi tylko parę procent tej liczby...
Oczywiście nie twierdzę, że to nie stadion Legii. Owszem. Ale dopóki go sobie nie kupi, co pewnie kiedyś nastąpi, będzie miejski.

ems
18-08-2003, 23:18
nie no... *****... jak Boga kocham... ***** !!!!

BEZDOMNI NA CENTRALNY!

Adiq
18-08-2003, 23:24
Nie wiem ile masz lat drogi Moderatorze, ale w Polce owszem, bywały takie czasy. I chyba należy dążyć do podnoszenia poziomu a równania w dół. W każdym razie ja byłem wychowywany w domu, jeśli o to pytasz, a nie jak pewna "arystokracja" na pewnej ulicy...
A co do tego czyj jest stadion - jest czyj jest. Generalnie około półtora miliona ludzi mieszka w Warszawie, z czego połowa płaci podatki. Na Legię przychodzi tylko parę procent tej liczby...
Oczywiście nie twierdzę, że to nie stadion Legii. Owszem. Ale dopóki go sobie nie kupi, co pewnie kiedyś nastąpi, będzie miejski.
W Polsce kiedyś bywały również czasy, że kupowano jedzenie na kartki, a sporo wcześniej to może i hasały sobie na naszej ziemii niedźwiedzie polarne...

TStarski
18-08-2003, 23:24
... to im się we łbach poprzewracało. To jest stadion Legii nie Poloni, tyle lat niby są w Warszawie, a stadionu się nie dorobili

Wiesz, chłopczyku... Pewnie gdyby to ode mnie i moich rodziców zależało, to wojsko przysięgające na wierność sojuszom z Armią Czerwoną nie dostałoby ani grosika z zarobionych przez nas pieniędzy (w PRL nie było formalnie podatków). I takich ludzi była cała masa i nie wiem czy pojmiesz dlaczego, ale nazywało się takich ludzi przyzwoitymi. Ale niestety, ludzie w mundurach i z Orzełkiem na czapce z radością taką przysięgę składali a nawet w 1981 dali dowód, że nie na darmo. No i za to dostawali pieniądze wypracowane przez społeczeństwo i za to wybudowali stadion Centralnego WOJSKOWEGO Klubu Sportowego. I nie była to zrzutka kibiców Legii, jak sobie w swojej dziecinnej główce zapewne wyobrażasz. I może kiedyś nawet zrozumiesz co napisałem, chyba że Ci Moderator na to nie pozwoli, albo czas...
pa!

ems
18-08-2003, 23:25
WIEDZIAAALEEEEM HAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHA :buhaha:

MaxyM
18-08-2003, 23:28

Byłeś w domu wychowywany... gratuluje jesteś inny niż wszyscy. Mnie np. wychowywali rodzice i nie ograniczali się tylko do domu, jeżeli już chcesz być taki ironiczny i sarkastyczny.

Stadion jest stadionem Legii i jej kibiców i jeżeli mieliby choć trochę honoru to noga ich nie powstałaby na nim w takim sensie w jakim powstanie.

Co do podatków, też płacę na metro, a czy chcę nim jeździć to inna sprawa, więc o czym ty mówisz?

Już wiem, przecież trzeba sobie jakoś wytłumaczyć, że nie można u siebie grać...

TStarski
W Polsce kiedyś bywały również czasy, że kupowano jedzenie na kartki, a sporo wcześniej to może i hasały sobie na naszej ziemii niedźwiedzie polarne...

Chyba nie zrozumiałeś co powiedziałem o podnoszeniu poziomu. Kierunek "kartki na mięso" do tego nie należy. Ale może dla Ciebie walenie kogoś po tważy za to że ma inny szalik to poziom za który nie można wyjść? Bo to właśnie wynika z Twoich wątpliwości...

_Bart
... to im się we łbach poprzewracało. To jest stadion Legii nie Poloni, tyle lat niby są w Warszawie, a stadionu się nie dorobili

I może kiedyś nawet zrozumiesz co napisałem, chyba że Ci Moderator na to nie pozwoli, albo czas...
pa!

:rotfl: :buhaha: :rotfl:

TS(arski srarski) a dlaczego TS - Wisełka

Jak tak to proponuje na wasz stadion wpuścić 4,5 tys Wisły i 4,5 tyś Craxy i nie dzielic Was psami. Ciekawe czy wygladało to by na Grunwald :> :rotfl:

ems
ciekawe z czyjego hajsu powstalo estadio de burdello konwiktorska

pewnie z oszczednosci piekarzewskiego hheehheheheeh

ems
18-08-2003, 23:29
Chyba nie zrozumiałeś co powiedziałem o podnoszeniu poziomu. Kierunek "kartki na mięso" do tego nie należy. Ale może dla Ciebie walenie kogoś po tważy za to że ma inny szalik to poziom za który nie można wyjść? Bo to właśnie wynika z Twoich wątpliwości...

MAM CIE !!!! DEEEBIIIIIL :DDDDDDDD

MaxyM
18-08-2003, 23:30

Wiesz, chłopczyku... Pewnie gdyby to ode mnie i moich rodziców zależało, to wojsko przysięgające na wierność sojuszom z Armią Czerwoną nie dostałoby ani grosika z zarobionych przez nas pieniędzy (w PRL nie było formalnie podatków). I takich ludzi była cała masa i nie wiem czy pojmiesz dlaczego, ale nazywało się takich ludzi przyzwoitymi. Ale niestety, ludzie w mundurach i z Orzełkiem na czapce z radością taką przysięgę składali a nawet w 1981 dali dowód, że nie na darmo. No i za to dostawali pieniądze wypracowane przez społeczeństwo i za to wybudowali stadion Centralnego WOJSKOWEGO Klubu Sportowego. I nie była to zrzutka kibiców Legii, jak sobie w swojej dziecinnej główce zapewne wyobrażasz. I może kiedyś nawet zrozumiesz co napisałem, chyba że Ci Moderator na to nie pozwoli, albo czas...
pa!

Chyba sam sobie zaprzeczasz staruszku...

Jaki ty biedny jesteś wraz z rodziną, najpierw płaciliście na wojsko, teraz na stadion miejski... EMS trzymaj mnie bo nie wyrobię ze śmiechu...

:rotfl:

ems
18-08-2003, 23:31
a po **** mam Cie trzymac ? to my, bandyci znad kanalku !!!!! JEEEEEDZIEEEM Z NIIIM

:buhaha: :buhaha:

MaxyM
18-08-2003, 23:34
Zapomniałem jeszcze dodać, że jak ty i twoja rodzina płaciliście w PRLu na wojsko to was nieźle przekręcili, bo w tym czasie wszystkie inne rodziny w Polsce wpłacały pieniądze na trzeci filar...

Nie wytrzymam... :buhaha:

ems
18-08-2003, 23:37
TStarski, dawaj wiecej... dawno mi sie tak wesolo nie rechotalo :)))

Adiq
18-08-2003, 23:39
Poszedł sobie... :(

TStarski
18-08-2003, 23:40
Może opowiem inaczej - na derbach na Konwiktorskiej koło mnie siedziało jakieś małżeństwo z dziećmi kibicujące Legii. Niespecjalnie się z tym mogli kryć - rodzice próbowali ale dzieci nie potrafiły. Mój 6-cio latek w pierwszej chwili chciał pogonić swojego rówieśnika (jest dość zapalczywy), ale przypomniałem mu, że tak nie wolno. I tyle - normalka. Ciekawe czy jest takie miejsce na Łazienkowskiej gdzie byłaby taka sytuacja możliwa.
Dwa lata temu, jak remontowali łuczek dla gości i nie wchodzili kibice przyjezdni (poza Legią która dostała wtedy Kamienną) na trybunie rodzinnej kilka metrów ode mnie ujawniła się kilkudziesięcioosobow grupa kibiów Widzewa (mecz oczywiście z Widzewem). I co? I nic, mecz trwał dalej, oni kibicowali Widzewowi my Polonii.
Ale rozumiem że my nie jesteśmy w Europie, bo nie mamy oświetlenia, więc tródno porównywać. Ale może kiedyś zrozumiesz, że nie szata zdobi człowieka...

TStarski
18-08-2003, 23:43

Jasne, już się zbieram. Jak będzie Was stać na odpowiedzi na poziomie wyższym niż podstawówka, to dajcie znać!
pa!

ems
hahahaha bohater hahahahahahaha powstrzymal krwiozerczego 6latka przed zlinczowaniem rowiesnika i nie napierdolil jakiejs rodzinki z dziecmi....

pewnie, pewnie... na Legii od razu takich do pieca... w koncu "Arbeit Macht Frei" i "Witamy w Piekle" :buhaha:

Adiq
Dwa lata temu, jak remontowali łuczek dla gości i nie wchodzili kibice przyjezdni (poza Legią która dostała wtedy Kamienną) na trybunie rodzinnej kilka metrów ode mnie ujawniła się kilkudziesięcioosobow grupa kibiów Widzewa (mecz oczywiście z Widzewem).
Mieli farta, że ich oszczędziłeś... :rotfl:

ems
18-08-2003, 23:44

Jasne, już się zbieram. Jak będzie Was stać na odpowiedzi na poziomie wyższym niż podstawówka, to dajcie znać!
pa!

nie no co Ty ?! chyba sie nie obraziles ? 8o wiesz, stary... to takie zgrywy... no co Ty ?! :(

Adiq

pa!
Przecież tam była smutna ikonka! Zostań z nami! '8

ems
WYBACZ NAM ! :rotfl:

Adiq
18-08-2003, 23:45
Zachowaliśmy się jak szczeniaki... :( :+:

MaxyM
Może opowiem inaczej - na derbach na Konwiktorskiej koło mnie siedziało jakieś małżeństwo z dziećmi kibicujące Legii. Niespecjalnie się z tym mogli kryć - rodzice próbowali ale dzieci nie potrafiły. Mój 6-cio latek w pierwszej chwili chciał pogonić swojego rówieśnika (jest dość zapalczywy), ale przypomniałem mu, że tak nie wolno. I tyle - normalka. Ciekawe czy jest takie miejsce na Łazienkowskiej gdzie byłaby taka sytuacja możliwa.
Dwa lata temu, jak remontowali łuczek dla gości i nie wchodzili kibice przyjezdni (poza Legią która dostała wtedy Kamienną) na trybunie rodzinnej kilka metrów ode mnie ujawniła się kilkudziesięcioosobow grupa kibiów Widzewa (mecz oczywiście z Widzewem). I co? I nic, mecz trwał dalej, oni kibicowali Widzewowi my Polonii.
Ale rozumiem że my nie jesteśmy w Europie, bo nie mamy oświetlenia, więc tródno porównywać. Ale może kiedyś zrozumiesz, że nie szata zdobi człowieka...

Twój 6 letni syn chciał pogonić dzieci innych rodziców... to ładne ma nawyki, idąc twoim tokiem rozumowania, pewno jest kibicem Legii i nie chce ci zrobić przykrości dlatego udaje, że jest za Polonią. Powiedziałeś mu, że nie wolno... *****, człowieku czego się spodziewasz poklasku, że hamujesz własnego syna (6-letniego) przed pogonieniem innych dzieci? Mi się to w głowie nie mieści.

O co ci w ogóle chodzi z tymi kibicami Widzewa?

A z tym oświetleniem i Europą... To popłakałem się ze śmiechu.

_Bart
kurde fajna dyskusja (jestem skuty csiiiiiiiii !!! )

a wiesz misiu pysiu TeeeeSku kochaniutki że na ostatnich derbach siedziała u was po lewej stronie od dachu grupka kibiców Legii i to nie jakihs ułomków.
Dostał ktoś od nich na stadionie. :>

Adiq
18-08-2003, 23:48
Powiedziałeś mu, że nie wolno... *cenzura*, człowieku czego się spodziewasz poklasku, że hamujesz własnego syna (6-letniego) przed pogonieniem innych dzieci? Mi się to w głowie nie mieści.

MaxyM trochę respektu, przecież mógł powiedzieć, "jedziesz z nim kiler!" :box:

:rotfl:

ems
18-08-2003, 23:49
taaaa

"ZABIJ CWELA KANALKOWCA" //wzorujac sie na forum sasiadow ;)

MaxyM
18-08-2003, 23:50
Adiq - leże i się tarzam - nie ma mnie przez minutę...

:rotfl: :buhaha: :rotfll3:

ems
18-08-2003, 23:52
auto-away: rolling on the floor laughing 8o

Lolek
18-08-2003, 23:55
No i za to dostawali pieniądze wypracowane przez społeczeństwo i za to wybudowali stadion Centralnego WOJSKOWEGO Klubu Sportowego.

Nie wiem jaki koń Cie kopnął w głowę, ale musiał miec konkretne kopyto. Ilość inwestycji w nasz stadion w okresie komunistycznym zamyka sie w wylaniu betonu na wal, gdzie byly miejsca stojace (czyli obecnie trybuna odkryta) i wyszarpaniu (bo tak to trzeba nazwac) jupiterow z magazynow CSKA. Jezeli to jest dla Ciebie "wybudowanie stadionu", to juz wiemy ze Politechniki raczej nie konczyłeś.

Może wreszcie do Was dotrze, że gracie na stadionie Legii z naszej czystej kurtuazji, połączonej z indolencją działaczy i Waszych układów na Miodowej. Słowem - przychodzicie jako gość, w dodatku z ręką wyciągniętą do jałmużny i tak powinniście być traktowani. Bo to nie jest wina Legii, ze wpływy z biletów na Estadio de Konviktorska wystarczą jedynie na dachowy brezent. Tłumaczenie, ze nie było jak bo to nie nasze, jest tłumaczeniem gownianym. Na Legii, mimo braku praw własnosci do terenu, przeprowadzono w ostatnich latach cala mase inwestycji, za ktore zaplacono z własnych pieniędzy. Ja się teraz pytam, dlaczego Polonia, która swego czasu dysponowała dość dużymi kwotami (wpływy z pucharów,kasa od Hoopa i innych sponsorow,C+), została bezprawnie wynagrodzona miejscem w lidze? Dlaczego nie ma żadnych konsekwencji marnotrawienia pieniedzy na cele poboczne?

Dlatego, żałosne jest zachowanie Trylnika i co.,którzy sami siebie postawili w pozycji petenta, chociaż w tej grze powinni rozdawac karty. Zadne negocjacje, zadne targi. 500 złotych? Za tyle mozna wynajac hale w zimie do kopania a nie pierwszoligowy stadion! To jest JAWNE dzialanie na szkode SSA i na to jest odpowiedni paragraf. 4000 biletów? Jak im sie nie podoba, niech szukają inngo frajera, który się zgodzi przyjąć na siebie derby za podobną cenę. A jak nie znajdą, to walkower! Cena ticketu jak za normalny mecz? A na ch..j PZPN ustalał maksymalna cene na 15 złotych? Z jakiej racji mamy płaicic więcej, skoro jesteśmy traktowani jak goście na swoim stadionie? Więc jeżeli szukasz normalności, zacznij od swojego podwórka. Tam naprawianie świata zajmie Ci spokojnie kilkanaście najblizszych lat.

ems
18-08-2003, 23:57
Lolek, Ty tu z madra przemowa do typa ktory w swoich oparach glupoty dusi sie juz ladnych parenascie(dziesiat) lat....

STADION JEST NASZ, BEZDOMNI DO PRZYTULKOW!

Lolek
18-08-2003, 23:59

Widzę, że lektura "Polonia Ole" odcisnęła piętno na Twojej psychice, bo kłamiesz jak z nut. Akurat znam kibicow Widzewa, którzy byli na tymtym meczu. Cała sprawa zakończyła się podjazdem kibiców z Kamiennej i starciem przy ogrodzeniu. Widzew utrzymał pozycje, a poloniści się wycofali. Później w jakimś zinie przyznali się do porażki.

ems
19-08-2003, 00:12
hehe no co Ty Lolek, przeciez to Elita Stolicy, klub studencko-inteligencki... oni i podjazd ? chuliganka przeciez powstala tylko zeby bronic kibicow przed Legia

hahahahahhaahha

trzymajcie mnie :D

TStarski
19-08-2003, 00:15

Widzę, że lektura "Polonia Ole" odcisnęła piętno na Twojej psychice, bo kłamiesz jak z nut. Akurat znam kibicow Widzewa, którzy byli na tymtym meczu. Cała sprawa zakończyła się podjazdem kibiców z Kamiennej i starciem przy ogrodzeniu. Widzew utrzymał pozycje, a poloniści się wycofali. Później w jakimś zinie przyznali się do porażki.

Tragedia! Właśnie tak powstają bajki internetowych bufonów. Z Kamiennej próbowało pobiec w stronę Widzewa 5 osób, z czego żadna nie przedostała się przez ochroniaży i kraty (do ostatnich krat dobiegło 2). Reszta to olała. Ponieważ stałem obok wiec wiem co widziałem. Żeby nie było starć pod stadionem kibice Widzewa zostali wyprowadzeni 10 minut przed zakończeniem meczu - i to cała historia. Może gdzieś sie spotkali potem, ale nie w okolicy Stadionu.
A Bart - po lewej od daszku siedziałem ja. Jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś zaczepiał, choć oczywiście nie oglądam trybun powyżej tylko boisko... A może dlatego, że Twoi duzi chłopcy nie zaczepiają wiekszych od siebie, więc nikt do mnie nie podchodził? Ale nie wątpię, że potem na necie naopowiadali, jak kolego Lolka z Widzewa.
A Lolek, może mnie uświadomisz, co na Legii wybudowano (poza łazienkami i szatniami) w latach 90-tych? Wiesz, mieszkam obok, możesz mi nawet pokazać jak chcesz. Zwłaszcza, że akurat zawodowo mam z budownictwem dużo wspólnego (wiesz, WAPW - jeśli Ci coś to mówi). Może coś poradzę, zajmuję się zabytkami... :>

ems
19-08-2003, 00:19

Tragedia! Właśnie tak powstają bajki internetowych bufonów. Z Kamiennej próbowało pobiec w stronę Widzewa 5 osób, z czego żadna nie przedostała się przez ochroniaży i kraty (do ostatnich krat dobiegło 2). Reszta to olała. Ponieważ stałem obok wiec wiem co widziałem. Żeby nie było starć pod stadionem kibice Widzewa zostali wyprowadzeni 10 minut przed zakończeniem meczu - i to cała historia. Może gdzieś sie spotkali potem, ale nie w okolicy Stadionu.
A Bart - po lewej od daszku siedziałem ja. Jakoś nie przypominam sobie żeby ktoś zaczepiał, choć oczywiście nie oglądam trybun powyżej tylko boisko... A może dlatego, że Twoi duzi chłopcy nie zaczepiają wiekszych od siebie, więc nikt do mnie nie podchodził? Ale nie wątpię, że potem na necie naopowiadali, jak kolego Lolka z Widzewa.
A Lolek, może mnie uświadomisz, co na Legii wybudowano (poza łazienkami i szatniami) w latach 90-tych? Wiesz, mieszkam obok, możesz mi nawet pokazać jak chcesz. Zwłaszcza, że akurat zawodowo mam z budownictwem dużo wspólnego (wiesz, WAPW - jeśli Ci coś to mówi). Może coś poradzę, zajmuję się zabytkami... :>

1. uwazasz ze rajd kibicow z Kamiennej to nic ? (abstrahujac od liczby, ktora za pewne jest zmniejszona)... przeciez jakby to u nas bylo, to hanba, zdrada i lobuzeria.... obludnik

2. on to mowil ironicznie, zdaje sie

3. krzeselka, wymieniono dach na krytej, podwyzszono ploty, odmalowano dol krytej, wylozono kafelkami, odnowiono pomieszczenia wewnatrz, poza tym Legia organizowala spotkania reprezentacji...
ta buzka na koncu to chyba jakas parodia samego siebie, o ile Kryta jest zabytkiem de facto (w koncu ma juz ponad 70 lat pod panowaniem Legii) to wasz stadion jako calosc to raczej skansen wsi polskiej...

_Bart
19-08-2003, 00:20
:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

a po drugie :buhaha: Polonia też jest zabytkiem wiec czemu tam nie zaoferujesz swojej pomocy

aha i nastepnmym razem lepiej sie rozgladac niz tak sobie siedzieć i patrzeć na boisko 8)

licho wie co działo sie pare metrów nad Tobą a ty zamiast pomagać kolegom po szalu to siedziałes i patrzyłeś na boisko :/

ems
19-08-2003, 00:20
_Barciku, pisze sie kolegom... :P

_Bart
19-08-2003, 00:21
_Barciku, pisze sie kolegom... :P

kurna znowu wtopa ;)

palcie a bedzie zabawniej :rotfl:

TStarski
19-08-2003, 01:01
ems - ...przykro mi było z powodu tych kilku głupków. Co nie zmienia faktu, że przez kilkadziesiąt minut kibice różnych drużyn mogli tać koło siebie bez kordonu policji. Wasz Admin sugerował, że to niemożliwe w Europie...
Budynek Stadionu Polonii akurat faktycznie jest pod ochroną Służb Konserwatorskich, co nie jest ułatwieniem. Ponieważ jednak oglądam stadion Legii dość często, widzę z jakich czasów co jest, nawet jeśli gdzieś coś odmalowano, podpicowano płytkami czy naprawiono pokrycie dachu. Stąd moja sugestia, bo epoka kiedy budowano Krytą niedługo też będzie podlegać pod UK.
Ale tak w ogóle to wspólnymi siłami przekonaliście mnie... że nie da się usiąść na jednym stadionie bez policji. No, Bart czy ems - możecie być dumni. Z tym że i tak będę się nadal patrzył na boisko a nie oglądał szale siedzących obok w celu dla Was wiadomym. Może dlatego, że piłce i Klubowi kibicuję jako czwarte już pokolenie, więc nie będę zmieniał nawyków...

Beny
19-08-2003, 06:06
Beny nie bedziesz mi mowil co mam robic :buhaha:

A dlaczego by nie!? Zwracam uwagę na niewłaściwy nick, zgodnie z regulaminem i dobrymi obyczajami! :P2

Beny
19-08-2003, 09:40
Według informacji Woytka na stronie głównej www.legialive.pl bilety mają byś sprzedawane od czwartku lub piątku, wobec tego ponawiam prośbę do Szanownego Grona Forumowego o kupno jednego biletu dla mnie :), bo siem kurczem niewyrobiem ;)

Lolek
19-08-2003, 10:06

Widzisz, Waszym wielkim problemem jest fakt, że w konfrontacji ze źródłami jesteście okrutnie niszczeni. Nie mówię tutaj o wyłącznie o sprawach kibicowskich, chociaż wątek trochę zszedł na te tory, ale o ogólne przedstawianie rzeczywitości - i tej teraźniejszej, i tej przeszłej.

Wspomniane źródło. Najpierw opis Twoich kolegów po szalu: "Był to mecz inaugurujący rundę wiosenną. Na stadionie było ok 4 tys. kibiców. Na Konwiktorskiej nie było wtedy sektora dla gości. Na trybunie głównej pojawiło się jednak ok. 60 fanów Widzewa (przyjezdni oraz warszawski fan-club). Gdy Polonia strzeliła bramkę zaczęli głośno dopingować swój zespół. Z Kamiennej momentalnie ruszyło ok. 50-60 kiboli Polonii. Doszło do ok. 5 minutowej walki, fani Widzewa zostali obrzuceni kamieniami i częściami wozu transmisyjnego Canal+". I relacja ze strony Widzewa: "W niedzielne przedpoludnie zebralo sie ok. 20 kibiców Widzewa. Pomimo zakazu wstepu dla kibiców gosci wyruszyli samochodami do Warszawy na mecz z Polonia. Pod stadionem zostali przejeci przez patrol policji, który zamierzal ich odwiezc z powrotem na Centralny. Nasi musieli wiec podzielic sie na 2-3 osobowe grupki i tak wchodzili na stadion. W trakcie meczu okazalo sie, ze kibiców Widzewa zjawilo sie znacznie wiecej - niektórzy dojechali pociagiem, doszli tez widzewiacy z fan-clubu Warszawa, z podwarszawskich miejscowosci, a takze kilku ludzi z Lodzi (hools), którzy aktualnie pracuja i mieszkaja w Warszawie. W sumie naliczono 63 osoby (niektórzy siedzieli w innej czesci stadionu). Jak sie pózniej okazalo, jeszcze kolejnych dwóch (jeden ze Zgierza, drugi z Zyrardowa) siedzialo na przeciwnej trybunie obok mlynu Polonii. Na poczatku drugiej polowy udalo nam sie zebrac w wieksza grupe (ok. 40 osób). Po stracie przez Widzew bramki spontanicznie zaczelismy glosno dopingowac pilkarzy afiszujac sie tym kim jestesmy. Poczatkowo na stadionie zapadla zupelna cisza i konsternacja (nie liczac Legii nie widziano tam kibiców gosci od 3 lat), by po chwili z sektora Polonii wybiegla ok. 50-60 osobowa grupa. Krótka mobilizacja i ok. 20 hools Widzewa bylo gotowych do walki. Trzeba dodac, ze na stadionie nie bylo ani jednego policjanta, a ochrona ograniczala sie do kilku dziadków. którzy momentalnie uciekli. Od kibiców Polonii którzy do nas dobiegli oddzielal nas plot i metrowej szerokosci furtka, która polonisci zaczeli szturmowac. Trzeba przyznac, ze zdziwieni bylismy "jakoscia" tych kolesi - ci którzy po ich stronie walczyli w pierwszej linii wygladali na 25-30 lat (nigdy bym nie przypuszczal, ze tacy sa na Polonii). Cala walka trwala ok. 5 minut. Pomimo liczebnej przewagi atakujacych nie zdzialali oni kompletnie nic - nie cofnelismy sie nawet na pól kroku, a polonisci sfrustrowani swoja bezsilnoscia zaczeli miotac w nas kamieniami i polówkami cegiel (fajne rzeczy mozna znalezc na tym stadionie), a takze wymontowanymi z wozu transmisyjnego Canal+ metalowymi kolkami. Tu wyszedl chyba brak doswiadczenia z ich strony, bo zamiast uzyc tych kolków do walki, rzucili nimi w nas, skutecznie nas dozbrajajac, dzieki czemu moglismy przejac inicjatywe. Niestety dobra zabawe przerwala policja, która zjawila sie na stadionie, a napastnicy udali sie z powrotem na swój sektor".

I jak, bezczelny kłamczuszku, dalej będziesz się upierał, że to było 5 osób i staliście razem, dopingując swoje drużyny?

A Lolek, może mnie uświadomisz, co na Legii wybudowano (poza łazienkami i szatniami) w latach 90-tych? Wiesz, mieszkam obok, możesz mi nawet pokazać jak chcesz. Zwłaszcza, że akurat zawodowo mam z budownictwem dużo wspólnego (wiesz, WAPW - jeśli Ci coś to mówi). Może coś poradzę, zajmuję się zabytkami... Przede wszystkim wymieniono od podstaw poszycie dachu. Skoro mieszkasz obok, na pewno widziałeś, że był remontowany. Wyremontowano wnetrza, wraz z dostosowaniem sali treningowej, pomieszczeń administracyjno-biurowych i szatni dla zawodników. Modernizowano oświetlenie i to dwukronie. Wreszcie wymieniono drewniane ławki na plastikowe siedziska. Tylko w przypadku łuku dostaliśmy dofinansowenie ze źródeł zewnetrznych przy okazji meczu Polska-Anglia. Do tego dochodzi ileśtam dupereli, w postaci remontów kas, zainstalowania bramek, modernizacji wejść na stadion i tak dalej, i tak dalej. W tym roku miała być podgrzewana murawa. Niestety, nie będzie, bo miasto i rząd woleli dawać pieniądze tym, którzy wcześniej nie ruszyli paluchem dla poprawy infrastuktury, zamiast docenić tych, którzy robili coś za własną kasę. Ale to jest Polska, a nie...

ems
19-08-2003, 10:09
... Konwiktorska ? :)

_Bart
19-08-2003, 13:44
Informujemy, że w piątek rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz Polonia - Legia, który odbędzie się na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w dniu 24.08 br. o godz. 19:15.
Sprzedaż prowadzona będzie w kasach przy wejściu na trybunę krytą w godz. 10:00 - 17:00.
Przypominamy, że gospodarzem organizatorem tego meczu jest Polonia Warszawa, wobec czego wszelkie karnety kibiców Legii na powyższy mecz są nieważne. Miejsca dla naszych kibiców są wyznaczone na trybunie otwartej, dla kibiców Polonii pozostaje trybuna kryta. Łuki, zarówno od ul. Łazienkowskiej jak i od ul. Kusocińskiego (kanałek), pozostaną puste.

za legia.pl

czyżby działały tez karnety na Żylete, bo w sumie zastanawia mnie to. Jesli beda bilety takie jak zawsze na mecze to jest wielkie prawdopodobienstwo ze z karnetem tez da sei wejść. Choc nie znam sie na tym sytemie to jestem bardzo ciekawy czy by sie tak nie dało.

Raffi
19-08-2003, 13:50
Przecież piszą że "wszelkie karnety" są nieważne, czy chodziło Ci o coś innego?

Aureliusz
19-08-2003, 13:56
Informujemy, że w piątek rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz Polonia - Legia, który odbędzie się na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w dniu 24.08 br. o godz. 19:15.
Sprzedaż prowadzona będzie w kasach przy wejściu na trybunę krytą w godz. 10:00 - 17:00.
Przypominamy, że gospodarzem organizatorem tego meczu jest Polonia Warszawa, wobec czego wszelkie karnety kibiców Legii na powyższy mecz są nieważne. Miejsca dla naszych kibiców są wyznaczone na trybunie otwartej, dla kibiców Polonii pozostaje trybuna kryta. Łuki, zarówno od ul. Łazienkowskiej jak i od ul. Kusocińskiego (kanałek), pozostaną puste.

za legia.pl

czyżby działały tez karnety na Żylete, bo w sumie zastanawia mnie to. Jesli beda bilety takie jak zawsze na mecze to jest wielkie prawdopodobienstwo ze z karnetem tez da sei wejść. Choc nie znam sie na tym sytemie to jestem bardzo ciekawy czy by sie tak nie dało.

Nie kombinuj, na pewno na karnet nie wejdziesz. Z pewnością zmienią oprogramowanie i karnetu bramki nie będą czytać. Tak samo jak w zeszłym sezonie na mecz w europejskich pucharach nie można było wejść na karnet.
Jedyne więc wyjście to postać sobie w kolejce w piątek po bilety.

Grochów
19-08-2003, 13:58
Chodzi mu zapewne o to,że jak wchodzisz na Żylete to poprostu wbijasz bilet do tego urządzonka i przechodzisz przez bramke,więc jeśli tak bedzie to i karnety mogą działać... :hmm:

Aureliusz
19-08-2003, 14:14
Chodzi mu zapewne o to,że jak wchodzisz na Żylete to poprostu wbijasz bilet do tego urządzonka i przechodzisz przez bramke,więc jeśli tak bedzie to i karnety mogą działać... :hmm:
Jeszcze raz powtórzę. W zeszłym sezonie na europejskich pucharach też było podobnie. Karnety nie działały. Trzeba było kupić bilet. Nie ma szans. W niedzielę będzie tak samo. Ale jak chcecie zaryzykować, to czemu nie. Tylko żyby potem nie pluć sobie w brodę, że się nie było na tym meczu. Ja kubię bilet, mimo że też mam karnet na Żyletę.
Ja też tak kombinowałem, ale niestety nie wyjdzie.

_Bart
19-08-2003, 14:45
no no dokładnie mi o to chodzi a txt ze "wszelki karnety nie zadziałają" to moze byc tylko podpucha

zajączek mówisz ze karnety nie działały na pucharach a mój kolega wszedł na karnet na Schalke (wchodził przedemna wiec widziałem)

ja tam też kupuje bilet ale rozkiminka mi pozostaje 8)

yusta
19-08-2003, 17:53

MAM CIE !!!! DEEEBIIIIIL :DDDDDDDD

:buhaha:

Kurde taka jazda mnie ominęła :(

Wasil
19-08-2003, 18:44
oki bilety beda imienne czyli jak checsz kupic bilet to musisz mniec jakis dokumetnt
bilety sa po 15 o 40 zl
40 zl to loza dla VIP
wyjscie z pod Polonii o 16.30 i przemarsz nad kanalek

A więc jednak !! Będą maszerować

Jubileuszowy post

*PRZEMO*
19-08-2003, 19:47
kurde to malo bedzie tych biletow... jescze 2tys krzesel zdemontowali...ehh :fu: nie chce juz widziec wiecej poloni ani zadnej innej druzyny u nas na stadionie w roli gospodarza.. dla innych teamow jest luk i koniec kropka!!!! ;)

pijak
19-08-2003, 21:25
kurde to malo bedzie tych biletow... jescze 2tys krzesel zdemontowali...ehh :fu: nie chce juz widziec wiecej poloni ani zadnej innej druzyny u nas na stadionie w roli gospodarza.. dla innych teamow jest luk i koniec kropka!!!! ;)

Przemo, trza sie ustawic po bilety... i tak przy okazjii...ja robie konfetti, wiec może i Ty sie wkrecisz...?? :)
bardzo jestem ciekawy jak policja zamierza zapewnic "obstawe" tego meczu...moim zdaniem to jest spory orzeszek do zgryzienia dla pałek, przyznam ze ostatnie derby to były bezpieczne jak DUREX :) pomijajac jakies pałki po głowach '8 (ouch)
Wydaje mi sie ze o konfrontacje bezposrednia bedzie ciężko, ja zamierzam standardowo 520, wysiąść tam gdzie zawsze, i nie dopuszczam opcjii, ze każa mi iść z za Torwaru - WOLNY KRAJ przecież mamy :P KONFETTI PANOWIE KONFETTI

Grochów
19-08-2003, 21:27
A biletów ma byc podobno 4.500 na zylete i chłopaki walczą jeszcze o połowe krytej ! ! !

*PRZEMO*
19-08-2003, 22:06
a niech mnie kosztuje tez zrobie konfetti! moze byc z Przekretu Sportowego? duzo tego mam w domu a ta gazetka tylko sie na daje na konfetti '8 8)

no pijak dawaj na GG albo na Privet to sie zgadamy;)

Sharn
19-08-2003, 22:09
Tak czytam tego Polonistę i się zastanawiam czy on wie kiedy nasz stadion był budowany?

10 sierpnia 1930 r. oddano do użytku najnowocześniejszy obiekt w kraju - Stadion Wojska Polskiego im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, na którym Legia rozgrywa swe mecze do dziś.

No, ale to przecież władze PRLu nam sprezentowły obiekt... Trzeba tylko lekko przerobić historię, na Konwiktorskiej dobrze znają ten temat. Nich Aurora piźnie tak w 1890 , Adi wjedzie w 1920 i będzie git... Zmieścimy się...

pozdr. 8)

P.S. Cytat z LegiaLive.

TStarski
19-08-2003, 23:04
Jaaaasne, a oswietlenie to Wam Rydz-Śmigły fundował... Skarpy pod trybuny, budynek klubowy, maszty i oświetlenie - czyli zasadniczy układ stadionu to PRL. Nawet drobne zmiany w latach 90-tych nie mają wielkiego wpływu, bo żadne nie wychodzą poza zakres drobnej modernizacji (dodajmy niezbędnej).
Ale stadion WP w latach 30-tych napewno był nowoczesny. Chyba nawet z drewnianą trybuną!

ems
19-08-2003, 23:05
i co, w latach 30 tez byl PRL ?

*****...

Sharn
19-08-2003, 23:08
:oho: Nie no, z głupotą się nie dyskutuje - basta...

P.S. Jeszcze trawa wyrosła dzięki PRLowskiemu słońcu... 8) Jeśli już jesteśmy przy nim to radzę unikać.

TStarski
19-08-2003, 23:17
Lolek!
Pięknie to wszystko opisujesz. Tylko trzeba mieć pewien dystans do słowa pisanego, zwłaszcza przez "napinaczy internetowych". Polonię wtedy obstawiała ta sama firma która (chyba nadal?) działa na Łazienkowskiej. Dostają chyba 4 zł/ godzinę pracy na osobę i naprawdę nie włażą odważnie w tlum kibiców na trybunie. Może w pierwszej chwili z Kamiennej ruszyła większa grupka, ale z tłumu nie wyszła, poza trybunę jeśli wybiegło 5 to max. I nikt poza kratami im na drodze nie stał, bo firmy ochroniarskie w takich sytuacjach ulatniają się.
A koło tej groźnej grupy Widzewa była "akcja kibic" i inni stali bywalcy trybuny rodzinnej, między innymi ja z dwójką dzieci. I dzieci nadal biegały na dole przy płocie (bo tak robią zawsze). Faktycznie nastąpił moment konsternacji, zwłaszcza nauczyciele wydawali się być zaniepokojeni. Faktycznie odsunęli się kawałek (był śnieg więc nikt nie siedział). I koniec. A bójka 50 osób przez 5 minut, jakieś kamienie... Ale są ludzie którzy swoje kibicowskie życie, nawet jak jest szare to muszą ubarwić. Dobrze, że na necie, to nie jest groźne!

TStarski
19-08-2003, 23:22

*****...

Może łopatologicznie. Z tego co jest z lat 30-tych została Wam działka. Reszta to późniejsze. Zrozumiałeś? Z tą drewnianą trybuną było żartobliwie, ale tego nie musisz rozumieć... Reszty nie będę rozwijał, bo nie zrozumiesz, a zresztą ...... (jak powiedział Shran i pewnie nie wiedział że powiedział mądrze. I prozą!!!)

ems
19-08-2003, 23:26
wasz klub rowniez byl za PRLu utrzymywany z podatkow na kolej, o ile sie nie myle..
nasz stadion zostal wybudowany w okresie do ktorego nie mozesz sie przypierdolic, wiec nie mow ze nalezy go traktowac jako miejski bo byl budowany za "nasze i wasze" podatki
poza tym od kiedy to tak chetnie przyjmujecie edykty wladz co ?

Raffi
19-08-2003, 23:33

*****...

Może łopatologicznie. Z tego co jest z lat 30-tych została Wam działka. Reszta to późniejsze. Zrozumiałeś?

Nie wciskaj bezczelnie kitu...
Dla informacji: budynek klubowy na Legii podpada już pod konserwatora zabytków

yusta
20-08-2003, 01:39
Jaaaasne, a oswietlenie to Wam Rydz-Śmigły fundował... Skarpy pod trybuny, budynek klubowy, maszty i oświetlenie - czyli zasadniczy układ stadionu to PRL. Nawet drobne zmiany w latach 90-tych nie mają wielkiego wpływu, bo żadne nie wychodzą poza zakres drobnej modernizacji (dodajmy niezbędnej).
Ale stadion WP w latach 30-tych napewno był nowoczesny. Chyba nawet z drewnianą trybuną!

Drobne zmiany. Gościu gadasz, że mieszkasz w okolicy i pieprzysz coś o drobnych zmianach? Idź do okulisty albo wytrzyj denka bo ci zaparowały.
Jak czytam te twoje brednie to dochodzę do wniosku, że w twojej łepetynie siedzi mózgojad. I wiesz co on teraz robi?...... GŁODUJE!

Beny
20-08-2003, 14:40
Dyskusja dyskusją, a ja nie mam jak kupić biletu! 8- :fu:

Sinuhe
20-08-2003, 15:20
Czy będą potrzebne wyjazdówki ??? Bo ja nie posiadam jeszcze...
I po ile te bilety ???

A propo tej dyskusji z kolegą TS... Wciśnijcie na klawiaturze przycisk "Ignore him " ;) Ja tak zrobiłem... :)

MaxxxiM
20-08-2003, 15:29
TStarski >>> Piszę powoli bo wiem, że czytasz powoli.

Kiedy czytam wypowiedzi pana TStarskiego to dochodzę do wniosku, że za długo mu Mama tłumaczyła, że nie ładnie jest pisać w zeszycie Legia, a zapomniała poświęcić trochę czasu na ortografie. A poza tym to całe biadolenie, że wszystkiemu winna jest Legia to jest chyba choroba zakaźna. Aż mnie dziwi, że Prymas Glemp jeszcze nie wyświęcił Konwiktorskiej i wszystkich z Polonią związanych.
Jak długo można żyć na Marsie i dojeżdżać na Konwiktorską?

Raffi
20-08-2003, 15:37
Przychylam się do sugestii Sinuhe :) ;

A wyjazdówki mają nie być potrzebne; bilety bodajże po 15 zł.

ange(L)
21-08-2003, 14:22
Ale te 1700 to na całym stadionie razem z zakolami i krytą(bo tam chyba też były demontowane krzesełka).

hmm...czy aby napewno krzeselka byly demontowane rowniez na zakolach i na krytej??ostatnio bylem wlasnie na zakolu i jakos nie moge sobie przypomniec zebym tam widzial zdemontowane krzeselka. Z kryta nie wiem jak bylo.Czy ktos zorientowany i pewny na 100 procent moze napisac z jakich trybun byly demontowane krzeselka??

Beny
21-08-2003, 14:38

hmm...czy aby napewno krzeselka byly demontowane rowniez na zakolach i na krytej??ostatnio bylem wlasnie na zakolu i jakos nie moge sobie przypomniec zebym tam widzial zdemontowane krzeselka. Z kryta nie wiem jak bylo.Czy ktos zorientowany i pewny na 100 procent moze napisac z jakich trybun byly demontowane krzeselka??

z miejsca na odkrytej pod Triadą na "I" widać było jakby faktycznie z wszystkich trybun wymontowali pierwsze kilka (4-5) rzędów krzesełek.

Ostry
21-08-2003, 15:17

z miejsca na odkrytej pod Triadą na "I" widać było jakby faktycznie z wszystkich trybun wymontowali pierwsze kilka (4-5) rzędów krzesełek.

Krzesełka usunięto na całym stadionie.Przed meczem z Łęczną wieszałem flagę na płocie na Krytej.Zwróciłem szczególną uwagę na 4 rzędy bez krzesełek.Po 4 rzędy są także zdemontowane na Żylecie i na łukach.Tak więc wydaję mi się,że Żyleta pomieści obecnie jakieś 4800-5000 osób.

MaxyM
21-08-2003, 15:29
A ja już nic nie napiszę:

http://www.method.letawi.pl/1/kspf.jpg

8)

*PRZEMO*
24-08-2003, 08:01
mam nadzieje ze my tez po meczu polonistow nie bedziemy lapac wilka ;) i zostawia krzeselka tam gdzie ich miejsce...