PDA

Zobacz pełną wersję : Łubu dubu...

modzik
12-01-2008, 19:54
...niech nam żyje prezez naszego klu... ups! Prezes naszego Forum (miało być)

Nie wiem, czy zauważyliście, że to "jedyne prawdziwe forum", "jedynych prawdziwych kibiców", sukcesywnie, acz powoli, przeistacza się w forum dla wyznawców "jedynej słusznej idei" - skąd ja to określenie znam... hmm... niech pomyślę... - w imię walki z....

[sto enterów]

...tymi, których sami nazywają "wyznawcami jedynej słusznej idei". Paradoks jak ****!

Może uzasadnię...

Forum to czytam od hoho, jakieś cirka 2 lata.
Dopóty, dopóki nie było konfliktu na linii klub-kibice, wszystkie kłótnie odbywały się we własnym gronie i najczęściej dotyczyły analizy meczu (ty chyba inny mecz oglądałeś itp.)
Sytuacja się zmieniła - już głównym tematem nie jest aspekt sportowy. OK. Wiadomo o co chodzi.

I teraz zaczyna się jazda!
Ktokolwiek odważy się napisać coś, co jest sprzeczne z opinią ogółu, zostaje wcześniej czy później ZGNOJONY na forum - tak, zgnojony to odpowiednie słowo.
Było dwóch odważnych, którzy zdecydowali się na wyrażenie własnych poglądów. I co? I kolega Mort pojechał po nich, gorzej niż po starych kurwach. I co?

Dostał brawa.... :-(

I dziwić się ludziom, że nie mają ochoty dalej dyskutować NA TYM FORUM?
Z KIM? mają dyskutować? Z kimś, kto ich przy aplauzie 99% użytkowników od szmat nawyzywał?
I Wy chcecie dyskutować z Walterem, przyklaskując chamskim odzywkom? Ludzie, proszę, nie bądźcie hipokrytami!!!

Jeżeli chodzi o mnie, to ja po pierwszej chamskiej odzywce zacząłem improwizować. Co miałem konkretnego do napisania, to napisałem. Po pierwszym ubliżeniu (mi) zobaczyłem prawdziwą reakcję "prawdziwych kibiców" i jestem zawiedziony...

Rzecz jasna były osoby, które chciały konkretnie porozmawiać. Z tym że, ja nie potrafię rozmawiać z dowódcą, kiedy do mnie żołnierze z karabinów mierzą...

Ostatnia sprawa. Kolega Pesto.
Zarejestrowałem się świeżo i na dzień dobry usłyszałem, że z nim mam nie rozmawiać...
Gdybym wcześniej nie czytał tego forum i zarejstrował się jako NOWY czytelnik, to pewnie uznałbym, że OGÓŁ ma rację i mam z nim nie gadać....

Czyli co? Łubu dubu?

pozdrawiam
Wacław Jarząbek

ps.
Nie znoszę chamstwa i obłudy, stąd ten mój post.

karakan
12-01-2008, 20:08
modzik: Zabawny z Ciebie gość,naprawdę!

Pamięć mam dobra i pamiętam , że wejście sobie sam spierdoliłeś na własne życzenie.
I nie chodzi wcale o Twoje poglądy , tylko brak argumentów.Rzucałeś ogólniki i hasła z cyklu "masło maślane"
Pamiętam , że niektórzy userzy(w ty ja) prosili Cię o podparcie swych haseł jakimiś argumentami.Nie doczekaliśmy się.

W dobie konfliktu z ITI i różnymi dziwnymi komentarzami na wszelkich forach i portalach kibiców Legii , parę osób odebrało Cię jako jakąś prowokacje.

Ty naprawdę nie miałeś nic ciekawego do powiedzenie na temat , który sam poruszyłeś.
Potem zacząłeś jeszcze jechać po pewnych osobach.

Zastanów się więc może zanim coś wypocisz..

DobryChłopak
12-01-2008, 20:13
Z braku lepszych zajęć:

Nie wiem, czy zauważyliście, że to "jedyne prawdziwe forum", "jedynych prawdziwych kibiców", sukcesywnie, acz powoli, przeistacza się w forum dla wyznawców "jedynej słusznej idei" - skąd ja to określenie znam... hmm... niech pomyślę... - w imię walki z....
Jedyne prawdziwe forum? Forum jak forum, tylko ludzie którzy się udzielają traktują Legię jako coś więcej niż 11 graczy i interesują się nią nie tylko gdy nadchodzi mecz.

teraz zaczyna się jazda!
Ktokolwiek odważy się napisać coś, co jest sprzeczne z opinią ogółu, zostaje wcześniej czy później ZGNOJONY na forum - tak, zgnojony to odpowiednie słowo.

Jeśli ktoś pisze, że słusznie Ultrasi dostali zakazy, słusznie że ITI rozwala atmosferę na meczach, to będzie gnojony, bo taki człowiek to nie kibic ale przydupas Waltera

Było dwóch odważnych, którzy zdecydowali się na wyrażenie własnych poglądów. I co? I kolega Mort pojechał po nich, gorzej niż po starych kurwach. I co?

Kto taki?

Jeżeli chodzi o mnie, to ja po pierwszej chamskiej odzywce zacząłem improwizować. Co miałem konkretnego do napisania, to napisałem. Po pierwszym ubliżeniu (mi) zobaczyłem prawdziwą reakcję "prawdziwych kibiców" i jestem zawiedziony...

W tym problem, ze napisałeś kilka ogólników, których nie potrafiłeś obronić. Na KONKRETNE pytania, nie odpowiadałeś, a jak już to było to "Sami się domyślcie"
Wybacz ale nikt ni będzie wchodził w dialog z człowiekiem, który mówi że prędzej czy później na trybunach ktoś by zginął.
Chodź sobie dalej na KSZO a Legię zostaw w spokoju. Tak właściwie to o czym chcesz rozmawiać?

matx
12-01-2008, 20:15
No i znowu nie będę w ogóle rozumial tekstu pisanego choć najczęsciej nie mam z tym problemu. :foch:

modzik
12-01-2008, 20:17
Pamięć mam dobra i pamiętam , że wejście sobie sam spierdoliłeś na własne życzenie.

Nie spierdoliłem. Po prostu uznałem, że "jak Kuba Bogu.." - komu miałem pisać? Nim zdążyłem napisać jedną odpowiedź, to dostałem trzy inne (niekoniecznie na temat) i dwie wiadomości priv, żebym spierdalał.

Slyboots
12-01-2008, 20:19
Nie wiem, czy zauważyliście, że to "jedyne prawdziwe forum", "jedynych prawdziwych kibiców", sukcesywnie, acz powoli, przeistacza się w forum dla wyznawców "jedynej słusznej idei" - skąd ja to określenie znam... hmm... niech pomyślę... - w imię walki z...
Są inne fora o Legii. Nikt cię tu nie trzyma. Ale pisz dalej- faktycznie ktoś o innych poglądach niż większość z nas zawsze się przyda do dyskusji. Ale......:

Jeśli ktoś pisze, że słusznie Ultrasi dostali zakazy, słusznie że ITI rozwala atmosferę na meczach, to będzie gnojony, bo taki człowiek to nie kibic ale przydupas Waltera
:brawo: Tacy ludzie nie mają tu czego szukać. Ale ty chyba tak nie myślisz,hmm?

mort
12-01-2008, 20:32

Pokaż ***** gdzie. Jeżeli nie znajdziesz przykładów to z góry Ci odpowiem - w dupie mam Twoje przepraszam. Ja pierdolę - nie,żeby mi tam zależało na Twojej opinii ale nie rzucaj swoich oskarżeń bez podstaw.

Aha - co do Pesto - czy akurat JA jadę po nim czy nie to możesz zapytać jego bo znów jak kulą w płot.

Ogólnie rzuciłeś moja ksywką kłamiąc w żywe oczy i na ulicy byś dostał za to w mordę. W necie niestety masz ten przywilej,że jesteś bezkarny i pewnie dlatego pierdolisz farmazony.

Nie znoszę chamstwa i obłudy, stąd ten mój post.

modzik
12-01-2008, 20:32
Kto taki?

mort

mort
12-01-2008, 20:33
Odpisałem Ci ***** wyżej - więc żądam przykładów.

DobryChłopak
12-01-2008, 20:34
Kim byli ci odważni? A nie kto niby ich wyzywał..

modzik
12-01-2008, 20:47
Pokaż ***** gdzie. Jeżeli nie znajdziesz przykładów to z góry Ci odpowiem

Uuuu, kolega niedźwiedź się rozesłościł, bo Go obudzili?
Kolega niedźwiedź nie pamięta? Zaraz poszukam, najpóźniej jutro dam odpowiednie "cytaty" - o ile żadem mod tego nie usunął.

Aha - co do Pesto - czy akurat JA jadę po nim czy nie to możesz zapytać jego bo znów jak kulą w płot.

A czy ja ***** gdziekolwiek napisałem, że to TY?

Ogólnie rzuciłeś moja ksywką kłamiąc w żywe oczy i na ulicy byś dostał za to w mordę. W necie niestety masz ten przywilej,że jesteś bezkarny i pewnie dlatego pierdolisz farmazony.

Mocne słowa, mocne jak na misia...
A co ta Twoja ksywka, to święta jest?

Jeśli masz układy z modami, to poproś, żeby wycięli twoje słowa do jednego z użytkowników. Jeśli nie wytną ( a może już wycięli), to wyjdziesz na kompletnego niedźwiedziego idiotę - takiego małego misia :bauns:
I nie strój tutaj głupka przed innymi użytkownikami, że nie wiesz o które słowa mi chodzi. Wyzwałeś jednego użytkownika od szmat (itp.), czy nie?
TAK czy NIE?
słucham...

mort
12-01-2008, 20:50
Tak jak myślałem - przykładów brak.

W związku z tym Szanowny Panie Kłamliwa Łajzo (to Ty wybrałeś retorykę tej polemiki) - jebnij się Pan w ten pusty łeb zanim cokolwiek napiszesz ponownie.

Mam nadzieję, że jednak minimum wstydu, które posiadają chyba nawet jednostki tak ograniczone jak Pan Panie Kłamliwa Łajzo nie pozwoli Panu juz dłużej nas zaszczycać (w mocno wątpliwy sposób) lekturą Pańskich postów.

PS. Mam nadzieję,że synek czyta forum i zobaczy jakiego "mądrego" ma rodziciela. Nie przejmuj sie jednak - tak to już jest,że czasami autorytet buduje się latami a potem pięć minut nad postem, kliknięcia w ikonke "wyślij" i ... i poszłooooo się ***** :lol: W ogóle nie współczuję :D

mort
12-01-2008, 21:01
Aha - i jeszcze jedno napisałeś "pojechał jak po starych kurwach" sugerując,że zbluzgałem nie wiadomo jak dwóch niewinnych gości - akurat na tym forum za takie akcje dostaje się ostrzeżenia niezaleznie od znajomości lub ich braku z modami.

A co do Twojej idiotycznej wypowiedzi o "układach z modami" - tak *****, nawet z jednym dziś jechałem samochodem bo wracaliśmy z hokeja a on udawał się na kosza i go zawieźliśmy. Wiesz dlaczego to ja z nim jechałem a nie Ty? Bo ja ***** byłem dziś na Legii a Ty spazmowałeś do Małysza przed tv.

W ogóle dla mnie Panie Kłamliwa Łajzo cały ten temat jak i Ty nadaje sie do wyjebania z forum.

Domino23
12-01-2008, 21:02
:ban: :sedzia:

Slyboots
12-01-2008, 21:06
TAK czy NIE?
słucham...
I kto to mówi..... Ten co od razu odpowiadał na takie pytania....

Kolega niedźwiedź nie pamięta? Zaraz poszukam, najpóźniej jutro dam odpowiednie "cytaty" - o ile żadem mod tego nie usunął.
To ty masz pamiętać i od razu dać cytaty jeśli oskarżasz Morta o "jechanie po starych kurwach".

modzik
12-01-2008, 21:08
W związku z tym Szanowny Panie Kłamliwa Łajzo (to Ty wybrałeś retorykę tej polemiki) - jebnij się Pan w ten pusty łeb zanim cokolwiek napiszesz ponownie.

To do mnie, a teraz parę cytatów Pana Misia do innego użytkownika forum, który ośmielił się mieć własne zdanie:

Misio napisał:

Słuchaj Pan panie łajzo Thethethe - mało mnie interesuje czy nazwiesz to niskim czy wysokim poziomem dyskusji, nazwiesz mnie półdebilem czy też bandytą w szaliku ale chciałem tylko stwierdzić fakt,że jesteś Pan łajzą bez godności.

O tym, żeś pan łajza

Oooo..."thethethe" dziś ma wolne. Pewnie to ta łajza wczoraj korkowała Połczyńską

Jebnij się pan w łeb!

Obydwiema ręcyma się podpisuję

I tutaj Pan Łajza Mort pokazał, że nie potrafi rozmawiać z innymi łajzami.
Dobranoc Panie misiu. Bez odbioru.

mort
12-01-2008, 21:10
Posty synu, posty i kontekst - bo łżesz tak,że Goebbels by się nie powstydził :chees:

A w ogóle to miało być "jechanie gorzej niż po starych kurwach" - a to chyba nie to :cool:

Po drugie - miałem ponoc jako pierwszy ich zjechać i przewodzić atakowi więc jak pokażesz posty to zobaczymy jak łżesz :D

modzik
12-01-2008, 21:12
Przypominam, że tematem jest Łubudubu.
Jakoś nikt dotąd nie ustosunkował się do moich spostrzeżeń nt tego forum.
Od tej pory na zaczepki nie odpowiadam.
Zaczepki możecie pisać w temacie "działanie ITI" - a ten temat czego innego tyczy.

mort
12-01-2008, 21:14
O nie Panie Kłamliwa Łajzo - tak łatwo się nie wywiniesz. Zrobiłes z siebie kłamcę i ******* a teraz rakiem się wycofujesz? Walcz *****, dopóki walczysz jesteś zwycięzcą :lol:

matx
12-01-2008, 21:15
Od tej pory na zaczepki nie odpowiadam.

Nie odpowiadaj, proszę.. :modli:
Dziwi mnie, że ludziom w ogóle chce się wdawać w dyskusję z tobą. Bo ta dyskusja jest o niczym i dinikąd też nie doprowadzi.

Slyboots
12-01-2008, 21:15
Od tej pory na zaczepki nie odpowiadam
Gościu zacznij odpowiadać na pytania zamiast ściemniać!!! Czyżby zapytanie o kontekst tych postów było zaczepką???

karakan
12-01-2008, 21:17
Przypominać to sobie możesz swojej żonie :gupi:

Za kogo Ty się masz?

Czego Ty od nas oczekujesz? Kolejny raz siejesz ferment i tyle kolego..

ZACZNIJ ODPOWIADAĆ NA PYTANIA

modzik
12-01-2008, 21:20
Posty synu, posty i kontekst - bo łżesz tak,że Goebbels by się nie powstydził :chees:

A w ogóle to miało być "jechanie gorzej niż po starych kurwach" - a to chyba nie to :cool:

Po drugie - miałem ponoc jako pierwszy ich zjechać i przewodzić atakowi więc jak pokażesz posty to zobaczymy jak łżesz :D

Jaki kontekst mistrzu?
Mam podać linka?
Obraziłeś rozmówcę?
On Ciebie obrażał?
Misiu, wijesz się jak piskorz.
Ja tutaj tylko fakty przytaczam.
A kontekst, to może być inny w twoim mniemaniu, jak i w twojego rozmówcy.
Teraz próbujesz odwracać kota ogonem.

Przepraszam łajzo, to faktycznie nie to...

DO-BRA-NOC

mort
12-01-2008, 21:24
:lol: Dawaj linki cieciu :lol:

Ale sie ***** zabawnie zrobiło :lol:

Znów nam nie odpowiada na pytania,zero konkretów ale dalej według niego to adwersarz stosuje wybiegi :lol:

Modzik - pitej ciulu :lol:

Slyboots
12-01-2008, 21:25
Teraz próbujesz odwracać kota ogonem
:lol: :lol: :lol: Nie no, jesteś żałosnym hipokrytą po prostu.

ktoś pisze, że słusznie Ultrasi dostali zakazy, słusznie że ITI rozwala atmosferę na meczach
Jeśli takie było zdanie Thethethe to Mort miał prawo użyć o wiele mocniejszych słów.

karakan
12-01-2008, 21:26
Ponieważ kolega modzik nie ma nic ciekawego do powiedzenia i mimo próśb dalej nie potrafi nic konkretnego napisać prócz przyjebania sie do morta, proponuje BANA :kawa:

Modzik prostak z Ciebie..

Slyboots
12-01-2008, 21:29
Ponieważ kolega modzik nie ma nic ciekawego do powiedzenia i mimo próśb dalej nie potrafi nic konkretnego napisać prócz przyjebania sie do morta, proponuje BANA
Daj mu trochę czasu, ciekawie to on przecież pisze... :lol2: Może wyszpera te linki. :lol3:

dyha
12-01-2008, 21:31
http://gdr.geekhood.net/mirror.roztocki.republika.pl/dom02-1.jpg

no siemasz modzik.

cfc
12-01-2008, 21:36
teledysk z dedykacja dla modzika ...

http://youtube.com/watch?v=qAXWoAZU8GU

refren troche pasuje
:kawa:

RG
12-01-2008, 21:39
Mam jakies dziwne przeczucie ze thethethe i modzik to ta sama osoba...

Włóczykij
12-01-2008, 21:40
Obrazek (http://gdr.geekhood.net/mirror.roztocki.republika.pl/dom02-1.jpg)

no siemasz modzik.

:lol: :lol: :lol: :lol:

Slyboots
12-01-2008, 21:48
Chyba się nie doczekamy tych linków/konkretów. Racją jest że "powstaniec" modzik spierdala jak zobaczy pierwszy karabin :lol2:

mort
12-01-2008, 21:52
http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=6127&postdays=0&postorder=asc&start=1120

Uhhhh Tyyyy....co za .... :lol: :lol: :lol:

Napisał,że ja zacząłem nagonkę a ja wpisałem sie po 4 stronach dyskusji (jak Wam się chce to sobie przewincie strony wstecz w linku) :lol: :lol: :lol:

Na dokładke "pojechał jak po starych kurwach" - no teraz to ja rozumiem dlaczego on nie chciał kontekstu ani linka przytoczyć :lol: Ten sam styl pisania, ten sam brak odpowiedzi...A na dodatek w ogóle typa nie wyklinałem tylko napisałe co, jak i dlaczego..Ale jako gdzieś czterdziesta a nie pierwsza osoba :lol: :lol: :lol:

Modzik - w dobie internetu kłamac na forum - no przeciul :nienormalny: :lol:

Lece do klubu - pewnie wyrwę jakieś lachony bo mnie setnie kreton ubawił i bardzo optymistycznie do życia nastawił :D

Jaco
12-01-2008, 21:52
Kończ waść, wstydu oszczędź.... :gupi:
To nie do Ciebie, Mort. :cool:

mort
12-01-2008, 21:54
Myślę Jacku,że po moim poprzednim poście już raczej mamy kolegę Modzika z głowy :lol: Chyba, że wróci pod nową ksywką :lol3:

dracoola
12-01-2008, 21:55
Modzik,

proponuję, żebyś spojrzał na swój profil, poczytał własne posty...

przecież one się nie trzymają ładu, jakieś błądzenie po tematach, zmiany tematu, sofizmaty, erystyka...nudy

chcesz wnieść jakieś ożywienie to walcz na argumenty a nie obrażaj się jak primadonna

Slay
13-01-2008, 00:12
Gdzieś już chyba było -Karmicie TROLA

bebe
02-03-2008, 19:38
Pokaż ***** gdzie. Jeżeli nie znajdziesz przykładów to z góry Ci odpowiem

Uuuu, kolega niedźwiedź się rozesłościł, bo Go obudzili?

A czy ja ***** gdziekolwiek napisałem, że to TY?

Mocne słowa, mocne jak na misia...
A co ta Twoja ksywka, to święta jest?

Jeśli masz układy z modami, to poproś, żeby wycięli twoje słowa do jednego z użytkowników. Jeśli nie wytną ( a może już wycięli), to wyjdziesz na kompletnego niedźwiedziego idiotę - takiego małego misia :bauns:
I nie strój tutaj głupka przed innymi użytkownikami, że nie wiesz o które słowa mi chodzi. Wyzwałeś jednego użytkownika od szmat (itp.), czy nie?
TAK czy NIE?
słucham...

O sie masz...

mimo to ze odpisuje sie miesiąc po ostatnim poscie, to i tak wyraze swoje zdanie.
Zachowam honor i nie będe Cie komentował.
Poprostu po tym co napisałem jestem Pierdo..nym PROWOKATOREM.
Nie dziwie sie inny ludzią ze po tobie jechali.

Smiac mi sie z Ciebie chce, człowieku...