PDA

Zobacz pełną wersję : Jak trafiłeś na to forum?

Adiq
18-08-2003, 02:46
Kiedyś już był taki temat, ale warto sobie jeszcze raz powspominać stare czasy i przypomnieć wasze początki. Opiszcie jak tu trafiliście. Ci którzy byli już na poprzednim forum, niech również napiszą w jaki sposób tam się znaleźli...

szczepan
18-08-2003, 02:47
najprosciej jak sie da... przez link na stronie legialive.pl...

MaxyM
18-08-2003, 02:49
Przez info na Forum F@ns. '8

Adiq
18-08-2003, 02:53
Ja pamiętam, że czytałem forum drzewkowe i ktoś narzekał na grafikę. Ktoś inny odpowiedział mu... "Jak ci się nie podoba to przecież możesz iśc na nowe forum" i wkleił adres. Z tego co pamiętam zameldowałem się tutaj ostatniego dnia października 2002. 8) Forum działało już kilka dni wcześniej...

Adiq
18-08-2003, 03:05
Spójrzcie jak się historia naszego forum zaczynała...
http://f23.parsimony.net/cgi-bin/archiv-view.cgi?Nummer=45642&Seite=561

Ktoż inny mógłbyć założycielem tematu... : 8-

szczepan
18-08-2003, 03:09

niestety chyba nie wszystko linki dzialaja ale mniej wiecej da sie zrozumiec... 8)

Adiq
18-08-2003, 03:17

niestety chyba nie wszystko linki dzialaja ale mniej wiecej da sie zrozumiec... 8)
http://f23.parsimony.net/forum45642/messages/60195.htm
Tutaj mamy działający post Pitreqa o starcie nowego forum...

szczepan
18-08-2003, 03:26
Adiq czy wspominajac te czasy czujesz sie jak dziadek??

legart
18-08-2003, 08:08

Ja podobnie ;)

Mini
18-08-2003, 08:23

me too.

Beny
18-08-2003, 08:51

me too.

No dokładnie, prościej się nie da! :)

Sharn
18-08-2003, 08:58
Ja nawet nie pamiętam, ale chyba byłem od pierwszego dnia, po dyskusji na parsimonach... Potem mnie nie było, potem znowu byłem, potem mnie nie było, a teraz jestem już chyba na stałe. :)

pozdr. 8)

*PRZEMO*
18-08-2003, 09:08
normalnie legialive i wszystkojasne a co do pisaniana forum drzewkowym zawsze mnie to przeraza nigdy nie umialem z tego korzystac 8-

qwerty1234
18-08-2003, 09:28

me too.

No dokładnie, prościej się nie da! :)
Ja też w ten sposób... :]

Keleborn
18-08-2003, 09:31
Przez Legialive.
Jako że pisuję głównie z pracy '8 a internet w domu mam od niedawna, na stere forum nie miałem wstępu (blokada), na to na szczeście mnie wpuszcza.

Menel
18-08-2003, 10:36
Ja dostałem linka od... :D
obiecałem, że nie powiem od kogo ;)

...ale kazał mi się wpisywać :D ;)

_Bart
18-08-2003, 11:36
ja tez od dyskusji na parasimonach :)

i wcale tego nie żałuje :>

Luqas
18-08-2003, 12:05
Ja pisywałem trochę na starym forum a tam trafiłem o ile pamiętam przez strone Legia F@ns bo zawsze grzebałem po wielu stronach Legii i tak weszłem z ciekawości na sorum Legia.kicker.pl i tak już zostało.

A na to forum dostałem linka od MaxyM'a :]

Ostry
18-08-2003, 12:24
Ja już tak dokładnie nie pamiętam. Ale pamiętam,że po prostu szperałem sobie po stronach Legii i chyba na forum drzewkowym znalazłem link.Tak to się zaczęło :)

Nova
18-08-2003, 12:37
Nigdy nie myślałam że będe szukać rozrywki w miejscu,które ma coś wspólnego z Legią a jednak... ;)
Linka dostałam od innego poznańskiego użytkownika tego forum. :)
I od 1 lipca działam aktywnie głównie w hydeparku :D

Q_(L)
18-08-2003, 13:44
Mając troszkę czasu w pracy przeglądałem "drzewkowe"... ktoś z kimś "ostro" wymianiał poglądy, ktoś dał linka na Legia F@ns... i się zadomowiłem 8)

Warto powiedzieć/przypomnieć, że to nie jest "jedyny" adres Legia F@ns Forum, ale te złe ( :tv: ) czasy już nie wrócą... oby!

Yevaud
18-08-2003, 14:49
Na przystanku autobusowym ktoś (nie wiem kto, ale :+: ) wywiesił karteczkę z napisem: legialive.pl
No a stamtąd to już na Forum nietrudno było trafić

Yevaud
18-08-2003, 14:50
Warto powiedzieć/przypomnieć, że to nie jest "jedyny" adres Legia F@ns Forum, ale te złe ( :tv: ) czasy już nie wrócą... oby!

A ten inny to nie jest Legia Forum F@ns??

Q_(L)
18-08-2003, 14:57

A ten inny to nie jest Legia Forum F@ns??

8- Nie... raczej chodziło mi o byłe awarie... "migracje" na inne adresy www,... i takie tam (stare niedobre czasy :/ )

Legia F@ns Forum - Zagubieni w sieci :>

Tomi
18-08-2003, 19:04

Ja też przez to info 8) ...

ems
18-08-2003, 20:02
nigdy tutaj nie trafilem :/

rkwa
18-08-2003, 23:05
ja nie pamietam jak pierwszy raz sie tu wbilem-ale chyba z NL adres wziolem-wczesniej przegladalem kikera i eLegia ale tu wiecej osob pisze-dobrze ze powstalo to forum bo to drzewkowe niewygodne do czytania jest.

pozdrowy dla modow i tworcow forum.

aaadamm
18-08-2003, 23:14
a ja trafilem dzieki rekomendacji Peyka, ktory powiedzial mi , ze jest fajne nowe forum Legiuni. I tak t osie zaczelo.

yusta
18-08-2003, 23:15
Ja przez drzewkowe. W sumie to na początku nastawiona byłam sceptycznie, pisałam głównie na drzewkowym. Od momentu gdy powstało nowe forum, proporcje się troszkę odwróciły, ale na drzewkowe i tak czesto zaglądam, bo ma swój klimat do którego sie już przyzwyczaiłam.

ems
19-08-2003, 00:24
pamietam Twoja ere drzewkowego, zdaje sie ze byla wtedy niezla awanti miedzy nami (CF) a niepopierajacymipomysluodwolaniaoprawyzGornikiem :D

yusta
19-08-2003, 00:29
pamietam Twoja ere drzewkowego, zdaje sie ze byla wtedy niezla awanti miedzy nami (CF) a niepopierajacymipomysluodwolaniaoprawyzGornikiem :D

Ano była, trochę sie wszyscy niezrozumieli...... ale nie ma już co do tego wracać ;)

Kempes
19-08-2003, 00:30
Mnie praktycznie zwerbował Maxym ,a stało sie to poprzez...forum Wisły 8- ;)

crolick
19-08-2003, 01:11
Ja pamiętam, że czytałem forum drzewkowe i ktoś narzekał na grafikę. Ktoś inny odpowiedział mu... "Jak ci się nie podoba to przecież możesz iśc na nowe forum" i wkleił adres. Z tego co pamiętam zameldowałem się tutaj ostatniego dnia października 2002. 8) Forum działało już kilka dni wcześniej...

dokladnie ta samo droga - cala awantua na drzewko-forum byla o ile dobrze pamietam wywolana przez lukasza...

Adiq
19-08-2003, 01:14

dokladnie ta samo droga - cala awantua na drzewko-forum byla o ile dobrze pamietam wywolana przez lukasza...
Taaa... a przez kogoż innego mogła być... :>

ems
19-08-2003, 01:15

Ano była, trochę sie wszyscy niezrozumieli...... ale nie ma już co do tego wracać ;)

nie no przy jakims piwie moznaby, jak juz widzialem Twoja fote ;) '8

crolick
19-08-2003, 01:16

Taaa... a przez kogoż innego mogła być... :>

no baaa :D

Kanapek
19-08-2003, 01:20
Ja też tą samą drogą trafiłem na to forum :) tylko że wtedy pitreq dał adres na nowe forum zarejestrowałem się chyba tam jako 8 :P

Klusek
19-08-2003, 07:53
Ja podobnie jak Adiq narzekałem na formę Forum F@ns i skorzystałem z rady (bodajże Kamila). No i czasem tu wpadam na chwilę lub dwie.

Kiju
19-08-2003, 13:32
Tak naprawde to mnie tu nie ma 8-

...a na powaznie to ktoś na naszym forum zapodał link do normalnego forum Legii ,bo jak wczesniej raz wlazlem na drzewkowe to był to pierwszy i ostatni raz :/
Zastanawia mnie zdeterminowanie ludzi ktorzy trwaja na tak beznadziejnym technicznie forum....choc z drugiej strony te forum mase razy sie wieszało.

Q_(L)
19-08-2003, 13:43
choc z drugiej strony te forum mase razy sie wieszało.

Ale zawsze trwałeś w nadziei, że powróci i się nie zawiodłeś 8)

Beny
19-08-2003, 13:50
...choc z drugiej strony te forum mase razy sie wieszało.

Tak, ale im dłużej człowiek na coś czeka, tym obcowanie z tym jest przyjemniejsze i jest to właściwie docenione! :zeby:

Kiju
19-08-2003, 14:14

No ba!

Musze być czujny i walczyc słowem z podstepnymi zielonymi wrogami. '8

legart
19-08-2003, 14:34

No ba!

Musze być czujny i walczyc słowem z podstepnymi zielonymi wrogami. '8

hehe prawie zapomniałem że to my jesteśmy po ciemnej stronie mocy :angar:

dyha
19-08-2003, 16:23
Hm... ja zaraz po zlaonczeni stalego lącza zwiedzaem stronki Legii , itrafilem na legia.kicker.pl , tam ylo forum i tak sie zaczelo moja przygodaa:D

PRASKI
19-08-2003, 19:11
a ja po zainstalowaniu modemu :/ surfowałem, surfowałem, aż w końcu z nudów zacząłem krążyć na różnych forach, oczywiście zacząłem od drzewkowego, a że mi sie nie spodobało no to wszedłem na to z kickera. i tak jak mi czas pozwala to Was odwiedzam :)

Endrju
19-08-2003, 19:19
ja po opisaniu legia.kicker.pl w NL postanowiłem odwiedzic stronkę a że w oczy rzucił mi się napis forum to kliknąłem w niego i spodobało mi się .... 8)

Aureliusz
20-08-2003, 01:45
A u mnie było tak. Na kickera na początku nie wchodziłem, bo nie podobała mi sie ta strona. Odwiedzałem za to legia.net. Jakoś w lutym powstało tam nowe forum i jakoś się tam zaczepiłem. Powstał tam temat: "Po co nam dwa fora. Zróbmy jedno" (czy jakoś tak) i w ten właśnie sposób dowiedziałem się o tym forum. Potem sie tu przeniosłem na stałe, bo tu panuje taki specyficzny klimat, zdecydowanie lepsze niż na tamtym forum. I teraz jestem już temu wierny. Tamto czasami przejrzę, ale skrobie już tylko tutaj.

Adiq
20-08-2003, 01:50
Powstał tam temat: "Po co nam dwa fora. Zróbmy jedno" (czy jakoś tak) i w ten właśnie sposób dowiedziałem się o tym forum.
Dokładnie tak. Ten temat był oczywiście pomysłem... Łukasza.:>

Aureliusz
20-08-2003, 10:14
Powstał tam temat: "Po co nam dwa fora. Zróbmy jedno" (czy jakoś tak) i w ten właśnie sposób dowiedziałem się o tym forum.
I moim zdaniem, był to bardzo dobry pomysł. Po co na tyle for. Ile ich w ogóle już jest? Ze 4? :hmm:

Q_(L)
20-08-2003, 10:30
I moim zdaniem, był to bardzo dobry pomysł. Po co na tyle for. Ile ich w ogóle już jest? Ze 4? :hmm:

Chcesz mieć forum to sobie zakładasz, ludzie mają wybór. Jednym podoba się takie innym siakie, piszesz gdzie chcesz i tyle...

Jak dla mnie temat nie istnieje, bo z doświadczenia wiem, że do niczego dobrego nie prowadzi...

Miałem wybór... i wybrałem Legia F@ns Forum 8)

Adiq
20-08-2003, 12:34
Ja też bym chciał jedno, ale wiem, że między właścicielami stron są zbyt duże nieporozumienia, delikatnie mówiąc... Cieszę się z tego co mamy. :]

legart
20-08-2003, 12:44
Ja też bym chciał jedno, ale wiem, że między właścicielami stron są zbyt duże nieporozumienia, delikatnie mówiąc... Cieszę się z tego co mamy. :]

hehe dyplomata :)

krollek
20-08-2003, 15:24
Na forum trafiłem przez link na LegiaLive :)

peyek
20-08-2003, 18:37
Jestem od poczatku a trafilem z drzewkowego. Po poscie Lukasza.

Kiju
20-08-2003, 19:36
Dlaczego ja jeszcze jestem na tym forum? http://images.free4web.pl/smilies/szok3.gif

...hmmm...to juz sporo czasu 8-

Łysolek
20-08-2003, 20:08
ja po namowie kumpla wszedłem na stare forum , okazało sie że jest te foprum pod stroną kicker , gdzie pisałem felietony :) i tak od tamtej pory ( w sumie dopiero na tym nowym ) zostałem moderatorem Legia F@ns Forum :P

Yankes
20-08-2003, 22:12
a ja tu chyba dzieki łysemu jestem chociaz dokladnie nie pamietam

Franz
22-08-2003, 15:14
a ja najpierw weszlm na forum Zagłębia, zobaczyłem że fajne :) i zobaczyłem pozniej ze na stronie Legii tez takie jest to sie zarejestrowalem i oto jestem :)

Łysolek
09-12-2004, 11:49
Stary dobry temat 8) Jak to jest z większością nowych użytkowników ? jak trafiliście na te akurat forum i co zadecydowało ,aby się na nim udzielać ?? :)

Viola
09-12-2004, 12:07
Ja kiedyś czytałam drzewkowe szczególnie jak sie rozpętała burza bo Czereś do nas przyszedł ale pamietam że czytanie tego tematu było koszmarem na drzewkowe już nie wróciłam i zarejestrowałam się na legia.net tam czasem mówili o jakichś lajwach ale jeszcze nie szukałam tego forum po sieci potem u nas na forum był link i jakoś po tygodniu czytania w zeszłego sylwestra sie zarejestrowałam. :)

lomu-banita
09-12-2004, 12:22
Ja tal czytałem Legia F@ns...ale klimacik był słabiutki. Kiedyś ktos na naszym forum wkleił linka do jeszcze innego F i śmiał się że wy to macie for na peczki....poszukałem i znalazłem.

Najpierw troche denerwował mnie zielony kolor, ale potem jednak stwierdziłem że zieleń mnie uspokaja :P

A jak się ładnie przedstawiłem to pierwszy komentarz brzmiał:

o rany najwiekszy nabijacz w Polsce tutaj :kurde:

O Matko...mam poonad 1000 postów :O

KASKA
09-12-2004, 13:49
A ja tu trafilam, bo.... KTOS MNIE ZMUSIL NIEMAL SILA... 8)

lukes
09-12-2004, 14:06
na tydzien przed wyjazdem do Wiednia szukałem jakis info no i wpadlem :oczko:
czesciej czytam niz pisze (posty-3 :roll: ) :ucieszony:

pusty
09-12-2004, 14:23
A ja tutaj trafiłem bo miałem trochę wątpliowści co do meczu z Groclinem na wyjeździe i chciałem je rozwiązać. A, ze mi się spodobało to zostałem i nawet się trochę udzielam.

Kempes
09-12-2004, 15:20
Trafiłem za rekomendacją kolegi Mx

No i zaczeło sie , pierwsze zauroczenie , wielka miłość ... no i już przyzwyczajenie :hyhy:

Pan Artysta
09-12-2004, 15:29
na uczelni podejrzałem z za pleców że jeden kolo ogląda forum Legii-ja go pytam że to jakieś dzifne nie drzewiaste :O i tak jestem i zaczynam żałować :hyhy: 8)

Jaco
09-12-2004, 15:48
jestem i zaczynam żałować :hyhy: 8)
Zapraszamy na najbliższe zebranie OFMC.. :zlosliwy:
P.S. Trafiłem tu poprzez forum Lechii za delikatną sugestią kolegów Arcziego i Ursyna a także poniekąd kolegi T.D... :efoch:

Arni
09-12-2004, 15:57
Trafiłem tu poprzez linka na legia.live (odkąd pamiętam to od początku, gdy miałem założonego neta uwielbiałem zaglądać na klubowe fora i przeglądać rozmaite tematy), jakoś we wrześniu zeszłego roku. Zainteresował mnie szczególnie temat dotyczący zbiórki konfetti na spotkanie z Wisłą, zadeklarowałem się, że przyniosę swoją porcję i słowa dotrzymałem :oczko: Plusem tego forum jest spora liczba ciekawych tematów i ludzi, którzy zawsze mają coś mądrego i konkretnego do powiedzenia, ponadto bez tego forum nie poznał bym kilku sympatycznych osób, z którymi utrzymuje kontakt. Przez ten rok z kawałkiem mojej działalności na forum zdarzały mi się wpisy głupie i często niekonkretnie na dany temat, ale wydaje mi się, że we w liczbie wpadek nie jestem osamotniony. :oczko:

Porter
09-12-2004, 16:25
ło
pytania jak w poczekalni przed zakupem (skad sie pan/i dowiedział/a o naszym produkcie) :O

nawet nie pamietam jak tutaj trafiłem
ale wiem jedno
fajno jest :hyhy:
i sie chyba ....uzależniłem :ucieka:

Lukass
09-12-2004, 16:33
Hmm ... Ja nawet sam nie wiem jak to dokladnie bylo ... Pewnego slicznego dnia, wszedlem sobie na stronke LegiaLive.pl ... I tak jakos wyszlo ze kliknalem link Forum ... Na poczatku sie nie rejestrowalem tylko z zaciekawieniem czytalem co pisza inni, a pozniej juz tak mnie to zafascynowalo ze musialem sie zarejestrowac i pisac ... Czasem nie bylo to madre posty ... Ale to wynikalo z tego ze jestem dosyc mlody i czasem odbije mi i pisze glupoty 8) Staram sie juz tego nie robic ... I zbyt pochopnie odpowiadac na posty innych uzytkownikow ... :hyhy:

kud(L)aty68
09-12-2004, 16:56
Ja z tego co pamietam to "forumuje sobie" od dosc antycznych czasow ;) a dostep do netu mam od mniej wiecej 1995 roku (????) (czyzby to juz tyle czasu???? ale sie porobilo....) Pamietam pierwsze "forum drzewkowe" pozniej przez pewien czas bylem na obecnym "drzewkowym" wlasnie ale pod innym nickiem (czasem sie tam jeszcze wpisuje jak mnie "nerw wezmie"). A w pewnym momencie ktos na "drzewkowym" wymyslil forum oparte na php z podobnym do obecnego layoucie i tak jestem. Dzielnie przetrwalem rozne awarie, przenosiny na "inny serwer" itd/itp. I trwam na posterunku (bez ambicji do bycia modem i innym adminem - za leniwy jestem...hehehe)

Junior_Mokotow
09-12-2004, 16:56
a ja tu trafiłem przez znajomego...

Ultras
09-12-2004, 16:58
Ja sam niewiem jak tu tragilem :]

Calkiem przypadkiem lubialem czytac forum i jaks tak wyszlo ze tu trafilem :)

MK
09-12-2004, 16:59
Ja na forum byłem zarejestrowany od dość dawna ,ale pisać zaczełem dopiero przed wakacjami '04 na początku oczywiście byłem regularnie jechany za swoje posty :oczko: (najbardziej chyba dostało mi się od Yusty :hyhy: ), aż w końcu zostałem zbanowany na IP później wróciłem z powrotem bo zdjęto mi blokade i zmieniłem nick z "kosz" (nieporozumienie) na "koch" Do pisania zainspirował mnie Kempes który zawsze sobie chwalił to forum. Ogólnie bardzo lubie to forum, chociaż denerwuje mnie to, że są tu tematy tabu, :klnie: ale nic na to nie poradze 8)
Z biegiem czasu to forum nawet troche mnie odchamiło w moich wypowiedziach i zmieniło troszke mój stosunek do niektórych spraw. Nadal zdarzają mi się oczywiście jakieś głupoty w postach, ale staram się hamować. W sumie to bardzo mi się tu podoba i zamierzam tu zostać na długo (mimo, że pare osób napewno tego nie chce :zlosliwy: ) :oczko:

Grzywa
09-12-2004, 17:14
Przez 2 babki... 8) Pierwszy raz to przy okazji jakiejś rozmowy z Eweliną i Agusią jak je dopiero co poznałem, ja i mój kumpel Amstaff postanowiliśmy inwigilować Ewelinke i co tu ciekawego wypisuje :chytry: no i tak tu trafiliśmy i byliśmy 8) to była pierwsza moja przygoda z tym forum później była dłuższa przerwa... gdzieś tak pół roku (chyba pożarłem się z Marko na tym forum i mi sie odechciało) no i 2 raz tu trafiłem jak poznałem Mery ona tu siedziała, jej ówczesny chłopak legionista (Kempes) no i wpadłem pamiętając że kiedyś już tu zabawiałem i kilka osób mnie zna, no i jestem do tej pory. hehe chyba tak to mniej więcej wyglądało.

MaxyM
09-12-2004, 17:42
A ja byłem tu od początku... :hyhy:

ems
09-12-2004, 17:49
http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?p=29891#29891

slabo ze podrywalem yuste ? :D

Gruby
09-12-2004, 17:58
A ja to w zasadzie od poczatku tu jestem i w sumie na poprzednim tez bylem od poczatku, w sumie malo pisze, w sumie to ja nie wiem, ale duzo czytam, w sumie przyzwyczailem sie juz :D
Z drzewkowego sie tu wzialem tak w ogole. Pamietam t awantury jak nie chcieli nowoczesnego forum.....

MaxyM
09-12-2004, 17:58
Pewno w rączce miała już przygotowaną deseczkę. :lol3:

ems
09-12-2004, 18:04
:ucieka: ;)

wojtuś
09-12-2004, 19:19
nie no przy jakims piwie moznaby, jak juz widzialem Twoja fote ;) '8

:brawo: :brawo: :brawo:

"+" za akcję
kto nie próbuje ten . . . nie je
czy jakoś tak :roll:

forum jest OK

a mnie to Ktoś tu zaprosił
wpadł do mego rodzimego i mówi: chodźcie do innego baru, zapraszam

w porzo chłop jest

na piffko wpadłem tu tylko
i . . . jak czesto kilka się porobilo
kilka więcej niż jedno

http://www.lechia.net/viewtopic.php?t=8&postdays=0&postorder=asc&start=1920

pzdr Pawełek ---- hihi ---- gda.pl, pamiętasz "getto" jakie Ci Spid zafundował ?
a potem już poleciało,
z klimatami barowymi, bajerką lekką, luźno związaną z czymkolwiek
posypały się barowe tematy
na różnych forach
w tym w tym ;-)
jakże pijakowi kole baru otwartego przejść ? ?

Jaco ---- co znaczy: uparcie ? ? ? ;-)

Sharn
09-12-2004, 20:33
Eeech - stary temacik powrócił... To moja chyba ostatnia wypowiedź na drzewkach:

Niestety - wielu uważa że to jakieś oficjalne forum bo jest połączone z najlepszą stroną www na temat naszego klubu.

Co do formy, bywam tu już dosyć długo i nadal uważam, że płaskie forum php jest wygodniejsze. A czy bardziej funkcjonalne? Tego nie wiem - wiem natomiast że ta forma odstrasza wielu nowych potencjonalnych użytkowników. Nie każdy musi (i chce) się znać na komputerach, umieć wklejać hiperlinki i ogólnie wyczyniać cuda, niekażdy też chce tracić mnóstwo czasu (i kasy) w kafejce na naukę, czy szukanie odpowiedzi na swe posty, natomiast niemal każdy kto w życiu napisał choć jednego posta odnajdzie się na "płaskim". Oczywiście może to spowodować ogólny spadek jakości wypowiedzi ale przecież sami piszecie że to użytkownicy tworzą fora, więc nie rozumiem - boicie się że znikniecie w tłumie - przecież Wasz poziom jest tak wysoki? A może za wysoki? Istnieje przecież możliwość moderowania.

Zgadzam się z Łukaszem - skoro forma forum (jak to brzmi :) ) jest taka dobra to czemu mimo że jesteśmy najpopularniejszym klubem w Polsce tutaj można spotkać ciągle tych samych użytkowników i to w ilości relatywnie śmiesznej? (Koen - jesteś w stanie określić mniej więcej ilość osób udzielających się aktywnie? 50 - 100 osób?)

Na koniec jedno słówko. Proszę się nie jeżyć (tak jak to bywało wcześniej w podobnych tematach) i nie kazać tworzyć sobie własnych boardów bo to do niczego nie prowadzi. Naprawdę doceniam wkład i zaangażowanie osób tworzących to forum. Mam poprostu swoje zdanie co do pewnych całkowicie niepożądanych zjawisk towarzyszących tej formie (np. między prywatnymi poszukiwaniami zaginionych telefonów i kopaniem kuli poszukaj użytkowniku tego co cię interesuje - brrr). I tak zrobicie co będziecie chcieli - w każdym razie pozdrawiam - sharn

Teraz z perspektywy sobie myślę, ile tu jest tych drzewkowców o których pisałem, no i ilu rzeczywiście jest z innymi nickami...

Pozdro "stara gwardia"..

:brawo: 8)

cin
09-12-2004, 20:39
jak ja TU trafiłem?
chyba przez LegiaLive...
początkowo przyglądałem się forum z pozycji gościa, spodobało mi się bo miało w sobie to "coś" i się zarejestrowałem...
zanim jednak zacząłem pisać minęło sporo czasu, bo miałem pewne problemy: a to z netem, a to obawiałem się, że będę zbyt odstawał od poziomu forum... :P
ale chyba nie jest źle, więc cieszę się, że jakoś tu dotarłem :)
ktoś napisał o uzależnieniu od forum- cholera, to jest duży problem :/ mam czasem dni, gdy po powrocie ze szkoły do późnej nocy siedzę wyłącznie na forum :ucieka: :hyhy:

Strzałek
09-12-2004, 21:01
uzależnienie do forum ? Jasne i to nie tylko do tego. Forum to jest jedna z NAJLEPSZYCH rzeczy jakie wymyślono jeżeli chodzi o internet. Do tego powoli też się przyzyczajam :hyhy: (już się od niego uzależniłem :P)

R@dek (L)
09-12-2004, 21:23
Ja tez jestem od początku przeniosłem się ze starego a jak tam trafiłem to juz nawet nie pamietam troche czasu juz mineło :brawo:

yusta
09-12-2004, 21:26
http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?p=29891#29891

slabo ze podrywalem yuste ? :D

Normalnie żeś to napisał tak jakbym była facetem :efoch:
Zresztą kilka osób mnie o to podejrzewało zanim poznało w realu, na stówe Q_L :roll:
A jak tu trafiłam to już gdzieś pisałam.... pewnie nawet w tym temacie.
Najpierw było drzewkowe (awantury z emsem słynne :D ), potem jakaś rewolucja. Początkowo nie wchodziłam nawet na te "nowe" forum. Potem zaczęłam coś skrobać i się serwer popsuł :hyhy:
No a na najnowszym jestem od początku

jasin
09-12-2004, 23:21
a ja trafiłem tu z powodów, że tak się wyrażę, czysto koniukturalnych (jak na sghowca przystało :) szukałem transportu do Wiednia no i rednacz LL mi podesłał linka. no i się zarejestrowałem a potem już zostałem

ems
10-12-2004, 00:28
Normalnie żeś to napisał tak jakbym była facetem

cos Ty, ziomek... yyy .... ;)

nie no chodzi mie o to, ze nawet MaxyM ostrzegal przede mna swoja dziewczyne, poniewaz "ems jest podrywaczem internetowym" ;)

MaxyM
10-12-2004, 02:50
:O

:lol:

ems
10-12-2004, 07:30
no tak, nie pamietasz ;)
to bylo zaraz przed tym jak pojechalismy do Dziennikarzy z Favoli, w **** czasu temu :)

MaxyM
10-12-2004, 07:50
Zrobiony byłem? :hyhy:

ems
10-12-2004, 08:05
staaary heheheheh 8)

Pan Artysta
10-12-2004, 09:02
P.S. Trafiłem tu poprzez forum Lechii za delikatną sugestią kolegów Arcziego i Ursyna a także poniekąd kolegi T.D... :efoch:

Jaco tylko uwaga bo Juventus ma przyjechać 8) :hyhy:
dziękuję,skorzystam,mam kwarantanę po ostatnich wyczynach-urabiam moją żonę Annę :hyhy: :cicho: bo na słowo forum dostaje wysypki i dzienych drgawek-

cytat moja żona do mojej osoby:
"pijany jesteś a jeszcze siadasz do komputera,no tak na forum Legiuni-ty jesteś chory i zboczony,zaraz wyłączam komputer-co ty możesz tam pisać w tym stanie,Julciu(moja córa)tatuś zwariował" :O :hyhy:

jarcyś
10-12-2004, 09:12
serfuję sobie
patrzę sobie - forum
myślę sobie
wpadnę sobie

i zacząłem pisać .na kickerze. same mądre rzeczy

potem awansowałem. poczułem sie bezkarny. od tej pory piszę same głupoty

legart
10-12-2004, 09:18

Jaco tylko uwaga bo Juventus ma przyjechać 8) :hyhy:
dziękuję,skorzystam,mam kwarantanę po ostatnich wyczynach-urabiam moją żonę Annę :hyhy: :cicho: bo na słowo forum dostaje wysypki i dzienych drgawek-

cytat moja żona do mojej osoby:
"pijany jesteś a jeszcze siadasz do komputera,no tak na forum Legiuni-ty jesteś chory i zboczony,zaraz wyłączam komputer-co ty możesz tam pisać w tym stanie,Julciu(moja córa)tatuś zwariował" :O :hyhy:

hyhy daj Pan spokój, te baby to jednak są. A tak apropos moja też Anna :)

Q_(L)
10-12-2004, 12:36
Zresztą kilka osób mnie o to podejrzewało zanim poznało w realu, na stówe Q_(L) :roll:
:kurde: pamiętam :ucieka:

Bo jestem męską szowinistyczna świnią... :]

... i nie przypuszczałem, że kobieta może mieć tak wiele ciekawego do powiedzenia na temat piłki nożnej i kibicowa :cool:

Pozdrawiam
:kwiaty:

legart
10-12-2004, 12:47
Zresztą kilka osób mnie o to podejrzewało zanim poznało w realu, na stówe Q_(L) :roll:
:kurde: pamiętam :ucieka:

Bo jestem męską szowinistyczna świnią... :]

... i nie przypuszczałem, że kobieta może mieć tak wiele ciekawego do powiedzenia na temat piłki nożnej i kibicowa :cool:

Pozdrawiam
:kwiaty:

Tez podejrzewałem Yustę że jest facetem :kurde:

Sushe
10-12-2004, 14:08
a ja zagubiłem się w sieci i tak tu trafiłem :oczko:

a tak poważnie to w ubiegłym roku od czasu do czasu czytałem sobie to forum
oraz forum na legia.net, ale to wydało mi się ten... tego... jakies fajniejsze :cicho:

no i 30 grudnia o godz 12.22 zostałem użytkownikiem nr 1500 8)

[teraz widzę ze mam nr 1499 :/ :ucieka: ]

MK
10-12-2004, 17:29
Gdzie sie sprawdza to którym jest się użytkownikiem? :kurde: :hmm: 8)

Gruby
10-12-2004, 17:57
10 jestem :D

Paluch
11-12-2004, 09:42
Ja byłem tu 15 ale pod inna ksywą :cinkciarz:

Nazgul
11-12-2004, 11:24
Ja zobaczyłem link do nowego forum na LegiaLive! to wlazłem. I tak zostało... :) Choć ostatnio powoli wracam do drzewkowego. I na prspn...

dyha
11-12-2004, 11:37
legia.kicker.pl

dyha
11-12-2004, 11:39
y...... :hmm:

Cipciuś
11-12-2004, 14:59
6 :D jestem 6 :D

A trafilem za poleceniem kolego co sie zwał na forum Kirus (kiedys pisał troche na kickerze a potem kilka postów tu) - no i on mi powiedzial ze nowe forum jest i dal adres na kickera - to bylo jakos chyba na samym poczatku jego istnienia(forum sie znaczy) no i tak sie przetrwało awarie i inne wariacje tam a potem przyszedl czas na LegiaLive i tak sobie jestem :D Ej a kiedy powstał Kicker ?

Kosiasz
11-12-2004, 16:29
przez Legia.kicker.pl i kolejne wersje

Paluch
11-12-2004, 18:30
y...... :hmm:

yakuza :hyhy:

amilo
12-12-2004, 10:13

ja dostalem sie rowniez w ten sam sposob...

Maku
12-12-2004, 12:45
Na forum trafiłem prze link na LL...i tak już zostało :hyhy:

Maniek
13-12-2004, 16:17
ja sam nie wiem jak... ale jakos wydało mi sie na początku ze to forum jest jakimś zamkniętym towarzystwem do krótego nowemu userowi bardzo trudno jest sie dostać... później za namową kumpla zajerestrowałem zajerestrowałem sie na Legia.net i tak juz zostało... teraz czasem pisuje na tym forum ale częsciej tylko przeglądam... :oczko:

i tak powstaje chocapic... :hyhy:

rav_stm
13-12-2004, 16:21
Chyba jak większość - przez sznurek na (L)L!

RuBu
13-12-2004, 23:05
przez Szuwara :) (Pzdr) i w sumie zagladam zadko ale.....sentyment do klubu zostanie (heheh nawet u starszych na zdjeciach z wesela widnieje kalendaz Legii :) wiec cos we krwi zostało :) i zostanie na zawsze :) )