PDA

Zobacz pełną wersję : Nasze oczekiwania i reakcje...

szczepan
17-08-2003, 12:12
Wczoraj moj kumpel wychodzac ze stadionu po meczu rzucil taki tekst:
"Czy oni choc raz nie moga powiedziec prawdy i ze w tym roku bedziemy walczyc o srodke tabeli, a nie ciagle robia nadzieje"...

Niby ma racje ale z drugiej strony jestem ciekaw jakbysmy my przyjeli taka deklaracje trenera i druzyny? jak bylaby nasza reakcja?

wiec czekam napiszcie...

MaxyM
17-08-2003, 12:15
Ja tam się w tym roku nawet nie łudziłem, że będziemy walczyć o Mistrza, mi w tym roku nie zależy. Zależy mi na tym, by Piernik z resztą sprzedali komuś akcję, kto ma pieniądze i serce do Legii. :eee:

szczepan
17-08-2003, 12:18
Ja tam się w tym roku nawet nie łudziłem, że będziemy walczyć o Mistrza, mi w tym roku nie zależy. Zależy mi na tym, by Piernik z resztą sprzedali komuś akcję, kto ma pieniądze i serce do Legii. :eee:

ale chodzi o to jakbys zareagowal ze druzyna przed sezonem mowi nie walczymy o mistrza itp tylko o srodek tabeli...

_Bart
17-08-2003, 12:21
Wczoraj moj kumpel wychodzac ze stadionu po meczu rzucil taki tekst:
"Czy oni choc raz nie moga powiedziec prawdy i ze w tym roku bedziemy walczyc o srodke tabeli, a nie ciagle robia nadzieje"...

Niby ma racje ale z drugiej strony jestem ciekaw jakbysmy my przyjeli taka deklaracje trenera i druzyny? jak bylaby nasza reakcja?

wiec czekam napiszcie...

a pamietasz sezon mistrzowski :> wtedy nikt nie mówił o mistrzu kazdy mowił ze Wisła jest faworytem i kibice nie mieli nic do piłkarzy a po sezonie gotowi byliśmy nosić ich na rękach

jak dla mnie to te txt że gramy o mistrza to tylko podkurvia przeciwnikoów a nas jeszcze bardziej widzac taką gre jak wczoraj

MaxyM
17-08-2003, 12:21

ale chodzi o to jakbys zareagowal ze druzyna przed sezonem mowi nie walczymy o mistrza itp tylko o srodek tabeli...

Normalnie... przecież napisałem, że się cudów nie spodziewam. :look:

szczepan
17-08-2003, 12:23
ok czekam na innych...

Sharn
17-08-2003, 12:23
Ja tam chcę zobaczyć poprawę jakości gry. Indywidualnie piłkarze mają umiejętności, ale drużyny to wczoraj nie widziałem - właściwie bezładna kopanina... :/

Grochów
17-08-2003, 12:28
A ***--ja tam zawsze mam nadzieje i licze na mistrza...:P 8)
Legia zawsze zaczynała słabo,więc to nie żadna nowość...
Jak wg.Was bedzie sie przedstawiała pierwsza piątka na koniec sezonu,bo zapowiada się ciekawie... '8

szczepan
17-08-2003, 13:01
A ***--ja tam zawsze mam nadzieje i licze na mistrza...:P 8)
Legia zawsze zaczynała słabo,więc to nie żadna nowość...
Jak wg.Was bedzie sie przedstawiała pierwsza piątka na koniec sezonu,bo zapowiada się ciekawie... '8

sadze ze pierwsz 5 utowrza te zespoly Amica, Gornik, Groclin, Wisla, Legia.

MaxxxiM
17-08-2003, 13:01

delikatnie mowiac bylbym zdziwiony, bo chyba kazdy z nas jest przywyczajony, ze Legia zawsze gra o najwyzsze cele. ale moze tez remis z łęczna bylby inaczej przyjety. gdyby jednak Kuba tak powiedzial, to pewie bylyby to pierwsze szczere slowa w polskiej pilce. a gdyby udalo sie zrobic cos ponad plan, to wszyscy by byli zadowoleni.

Kempes
17-08-2003, 13:44
Gdyby przed sezonem zarząd powiedział że walczymy o czołówke,lecz o mistrzostwie sie nie myśli to... cóż niebylbym zdziwiony lecz zawiedziony może nie ich deklaracją ale świadomoscią że naprawde Legii nie sta cna skuteczną walke o mistrza.

Najgorsza jest bolączka że kibic sam widzi jak gra jego druzyna i że nie ma zadnych prawie pozytywnych efektów przerwy letniej.

hmm walki o środek tabeli sobie wogole nie wyobrazam bo co to za walka ? spadkiem zagrożeni nie jestesmy wiec .... tylko o puchary w takim razie.

No chyba żebym miał pewność że zarząd wzioł sie do roboty założmy sponsor jest pozyskany i zacznie sie budowanie składu który może kształcic sie dlugi okres czasu i to w tym roku może nie przynieść jeszcze efektów - takie 5 czy 6 miejsce bym przebolał ale wszyscy wiemy że tak nie jest.

Grochów
17-08-2003, 13:51
nie ma bata--w tym roku muszą być puchary,bo już sobie obiecałem,że jak się uda to robie jakiś zagraniczny wyjazd...:P

Ostry
17-08-2003, 13:53
Gdyby Kubicki powiedział,że na razie Legia będzie uczyć się nowego stylu gry i polepszać jakość gry,to przyjąłbym to ze zrozumieniem.Ale nie może być tak,że gramy tak jak teraz i walczymy o środek tabeli.

Adiq
17-08-2003, 13:58
Wiadomo, że początki nowego trenera zawsze takie są. Okuka wyniki miał jeszcze gorsze, a widzieliśmy jak to się skończyło. Trzeba dać mu czas. Mnie niepokoi tylko, że Kuba praktycznie nie ma doświadczenia trenerskiego i już kiedyś nas obdarzał samymi remisami... Coś więcej na ten temat będziemy mogli powiedzieć po derbach. Wtedy zobaczymy czy piłkarze będą się umieli zmobilizować na prestiżowy mecz czy po prostu są słabi...

P.S Temat do działu Legia

szczepan
17-08-2003, 14:02
Wiadomo, że początki nowego trenera zawsze takie są. Okuka wyniki miał jeszcze gorsze, a widzieliśmy jak to się skończyło. Trzeba dać mu czas. Mnie niepokoi tylko, że Kuba praktycznie nie ma doświadczenia trenerskiego i już kiedyś nas obdarzał samymi remisami... Coś więcej na ten temat będziemy mogli powiedzieć po derbach. Wtedy zobaczymy czy piłkarze będą się umieli zmobilizować na prestiżowy mecz czy po prostu są słabi...

ten miesiac bedzie miesiacem prawdy dla Kuby i obcnej druzyny... Poloni, Lech Wisla... miesac prawdy...

ps
czemu do dzialu Legia? przeciez pytanie dotyczlo reakcji kibicow...

Adiq
17-08-2003, 14:06

ten miesiac bedzie miesiacem prawdy dla Kuby i obcnej druzyny... Poloni, Lech Wisła... miesac prawdy...

ps
czemu do dzialu Legia? przeciez pytanie dotyczlo reakcji kibicow...
No właśnie też tak uważam. W takich meczach najlepiej widzi się charakter drużyny.

PS Przecież to jest temat o drużynie, a myśląc w ten sposób to każdym temacie jest opisywana reakcja kibiców, bo to forum sportowe... Szczepan czy ty musisz się przyczepiać do każdej mojej moderatorskiej decyzji? 8-

kamyk
17-08-2003, 16:32
ja tez bym wolal zeby nie bylo mowione ze gramy o mistrza bo tak kazdy znas sobie robi jakies nadzieje i wierzy w to! a tak jak by nie bylo zadnych zapowiedzi moze to bysmy byli mile zaskoczeni tak jak to bylo za okuki czasow! a tak to sami widzimy remis z leczna a my pzrezywamy to jak by sie stalo cos co by nie dalo sie naparwic ! ja wierze w to ze chociasz na puchary sie zalapiemy bo mozemy to zrobic tylko naprawde pikarze musza cos zrozumiec!....

MaxxxiM
17-08-2003, 17:18
Widzę że większość z was już po dwóch kolejkach ustaliła miejsce Legii na koniec sezonu ...

bez przesady. poki co wszyscy twierdza, ze z taka gra to co najwyzej srodek tabeli. nikt poki co nie twierdzi, ze tak na pewno bedzie. wszyscy chcemy zeby Legia zodbyla majstra i PP. ale kiedy sie widzi zespol ktory nie jest w stanie poradzic sobie z beniaminkiem i do tego trener mowi, ze zremisowalismy, ale w gorniku sa przeciez pilkarze z pierwszoligowym doswiadczeniem, to rece opadaja wzdluz ciala i przynaj nie napawa to optymizmem przed meczami z ekipami, w ktorych sa przede wszystkim pilkarze z pierwszoligowym doswiadczeniem 8-

Yevaud
17-08-2003, 21:17
W sezonie mistrzowskim mieliśmy jeszcze Kowalewskiego, Stanewa, Czereszewskiego, Omeljaczuka, Murawskiego.
Czerś odszedł. Królem strzelców został Svitlica. Mamy Sagana. Więc nie tu było osłabienie.
Zamiast Kowalewskiego i Stanewa jest Boruc - moim zdaniem nie gorszy. Też nie ma osłabienia.
Zamiast Murawskiego gra Surma. Zamiast Omeljańczuka gra Jarzębowski.
Jeden i drugi chyba dorównują umięjtnościami poprzednikom.

Teraz odeszli jeszcze Majewski z Kucharskim. Czy bez tych dwóch zawodników przestajemy się liczyć w walce o mistrza? Tym bardziej, że i Wisła nie wzmocniła się, a raczej osłabiła. Z tym składem mamy takie same szanse w walce z Wisłą o koronę, jak i dwa lata temu.
Trzeba tylko, żeby Vukovic, Sokołowski i Kiełbowicz grali tak, jak wtedy.

Róznica jest natomiast w ilości konkurentów. Amica i Groclin (zwlaszcza Groclin!) będą bardzo groźne. Do pierwszej piątki dołączy jeszcze zapewne Odra.

MaxxxiM
17-08-2003, 22:04
Z tym składem mamy takie same szanse w walce z Wisłą o koronę, jak i dwa lata temu.

jest tylko jedna subtelna roznica. wisla z tym cienkim skladem wygrala dwa mecze, a my dwa razy zremisowalismy. teoretycznie mozemy miec i majstra i PP. bede sie bardzo cieszyl jesli tak sie stanie i chyba potraktuje to jako wielka niespodzianke. ale z taka gra...

Trzeba tylko, żeby Vukovic, Sokołowski i Kiełbowicz grali tak, jak wtedy.

i w tym caly jest ambaras, zeby dwoje chcialo naraz :) po to jest Kuba, zeby sprawil by zagrali jak nalezy. wierze, ze mu sie uda.

Róznica jest natomiast w ilości konkurentów. Amica i Groclin (zwlaszcza Groclin!) będą bardzo groźne. Do pierwszej piątki dołączy jeszcze zapewne Odra.

Groclin zweryfikowal dzis umiejtenosci Odry. 4:0 i maja w Grodzisku lidera 8- do czego doszlo?

_Bart
17-08-2003, 22:10

Groclin zweryfikowal dzis umiejtenosci Odry. 4:0 i maja w Grodzisku lidera 8- do czego doszlo?

Tyle ze ta Odra do czerwonej kartki dla jej zawodnika przegrywała tylko 1:0 i grała tak że mogła nawet zremisować.

MaxxxiM
17-08-2003, 22:14
Tyle ze ta Odra do czerwonej kartki dla jej zawodnika przegrywała tylko 1:0 i grała tak że mogła nawet zremisować.

ale przegrala 4:0. licza sie fakty, a nie to co by bylo gdyby.

_Bart
17-08-2003, 22:18

a ja Ci mówie jeszcze raz że Odra naprawde grał dobrze i że szczęsliwy remis Legii w Wodzisławiu nie był przypadkiem więc Odra mimo wszystko jest nadal dobrą drużyną a przegrana 4:0 jest wynikiem tego iż Odra grała w 10 (a graja w 11 mogłaby doprowadzić do wyrównania)

yusta
17-08-2003, 22:37

a ja Ci mówie jeszcze raz że Odra naprawde grał dobrze i że szczęsliwy remis Legii w Wodzisławiu nie był przypadkiem więc Odra mimo wszystko jest nadal dobrą drużyną a przegrana 4:0 jest wynikiem tego iż Odra grała w 10 (a graja w 11 mogłaby doprowadzić do wyrównania)

A potem w dziewięciu 8-

_Bart
17-08-2003, 23:05

A potem w dziewięciu 8-

heh rzeczywiscie to musiało sie stać wtedy gdy czegos szukałem w kuchni :) nawet nie zauważyłem
dzieki za poprawke :)

Martinez
18-08-2003, 08:51
Sorki, ale właśnie się zarejestrowałem i testuję obsługę

Beny
18-08-2003, 08:52
Sorki, ale właśnie się zarejestrowałem i testuję obsługę

Witamy na Forum! :]

Raffi
18-08-2003, 09:05
Niestety...Grodzisk gra podejrzanie dobrze...będzie ciężko ich stuknąć, ale mam nadzieję, że tym razem w Warszawie już nie będą murować bramki. Hm. Krótkie spojrzenie na ich ławkę rezerwowych daje pewne pojęcie o celach Drzymały na obecny sezon 8o

Beny
18-08-2003, 09:38
Niestety...Grodzisk gra podejrzanie dobrze...będzie ciężko ich stuknąć, ale mam nadzieję, że tym razem w Warszawie już nie będą murować bramki. Hm. Krótkie spojrzenie na ich ławkę rezerwowych daje pewne pojęcie o celach Drzymały na obecny sezon 8o

Ciężko będzie uwierzyć: Groclin Dyskobolia SMS Chłopcy ze Wsi Grodzisk Wielkopolski Mistrzem Polski! 8- :fu:

zen
18-08-2003, 11:01
Niestety miejsce w tabeli pokazuje dokladnie poziom naszej gry do tej pory. Wszystkie druzyny, ktore sa przed nami graly po prostu lepiej.

Niczego nie prezentujemy.

Yevaud
18-08-2003, 15:23
Nie zgadzam sie. pierwszy mecz: Odra - Legia był naprawdę niezłym widowiskiem. Zarówno Odra, jak i Legia powinny być wyzej w tabeli. Zresztą Odra ma wyjątkowego pecha - na dzień dobry 2 drużyny aspirujące do mistrzostwa.
Po 5 kolejce zobaczymy lepiej, jaki jest układ sił. (Wisła Kraków narazie nie miała mocnego rywala).

Beny
19-08-2003, 10:00
Nie zgadzam sie. pierwszy mecz: Odra - Legia był naprawdę niezłym widowiskiem. Zarówno Odra, jak i Legia powinny być wyzej w tabeli. Zresztą Odra ma wyjątkowego pecha - na dzień dobry 2 drużyny aspirujące do mistrzostwa.
Po 5 kolejce zobaczymy lepiej, jaki jest układ sił. (Wisła Kraków narazie nie miała mocnego rywala).

Faktycznie trochę za wcześnie na oceny, ale za niezłe widowiska 3 punktów nie przyznają; my mieliśmy tylko jednego mocnego rywala; ale za to Groclin dwóch; nie zapominajmy o Amice i Górniku; w każdym badź razie liga znów zapowiada się ciekawie, szkoda że mamy już - 4 pkt. Liczę, że inni też będą tracić, tylko czy wtedy nie będzie już za późno dla nas...

Yevaud
19-08-2003, 11:25

Faktycznie trochę za wcześnie na oceny, ale za niezłe widowiska 3 punktów nie przyznają; my mieliśmy tylko jednego mocnego rywala; ale za to Groclin dwóch; nie zapominajmy o Amice i Górniku; w każdym badź razie liga znów zapowiada się ciekawie, szkoda że mamy już - 4 pkt. Liczę, że inni też będą tracić, tylko czy wtedy nie będzie już za późno dla nas...

Bo Groclin jest bardzo mocny. Prawie na każdą pozycję ma przynajmniej dwóch zawodników, z których jeden jest dobry, a drugi przynajmniej solidny.

Beny
19-08-2003, 11:31
Bo Groclin jest bardzo mocny. Prawie na każdą pozycję ma przynajmniej dwóch zawodników, z których jeden jest dobry, a drugi przynajmniej solidny.

No i właśnie to mnie martwi! My za ciency, Wisła też, Gieksa już nie ta, a Grodzisk idzie do przodu! :fu: Do czego to doszło? Ale skoro mają kasę i prezesa z poukładaną głową to niech idą dalej! Chociaż ja im dobrze nie życzę!

Yevaud
19-08-2003, 12:09
Pozatym mają stadion, który można w europejskich pucharach pokazać. Też życzę Groclinowi jak najlepiej (żeby zawsze miał to czwarte miesce w lidze - zaraz za Legią, Pogonią i Zagłębiem), tylko ten Pawlak troszkę drażni...
Zrezztą Amica też zaczęła dość mocno. I będzie się zapewne liczyć zncznie bardziej niż w zeszłym sezonie

Q_(L)
19-08-2003, 16:06
Kony napisał:

Ostatnie 2 spotkania Legi zakończone remisami zostały odebrane jako początek końca naszego kochanego klubu...gów** prawda! W zeszłym sezonie Legia zaczęła praktycznei też od samych remisów a zakończyła na 4 (choć spodziewałem się lepszego wyniku) miejscu! To że zaczęła od remisów może oznaczeć jedynie że...początkie są zawsze trudne!
Druga sprawa to Manuel Garcia. Prasa pisze iż zawodnik ten nie spełnia pokładanych w nim nadziei! A on przecież rozegrał dopiero kilkanaście mibnut w barwach Legi do tego w kraju o zupełnie innym klimacie niż jego ojczyzna! Manuel musi się zaaklimatyzować w polsce a przedewszystkim w Warszawie i dopiero zaczenie grać jak w sparingach! Czy świetny pan K.Kosowski gra wyśmmienicie w sywm nowym klubie 1.FC.Kaiseslautern?? NIE!! I czemu nikt o tym nie pisze?? Tylko ciągle mówi się iż jego "talent" nbie długo wybuchnie. Przecież i talent Garci może wybuchnąć w każdej chwili! Ale nasze media zawsze były takie...

Aro
19-08-2003, 16:59
Skąd przekonanie, że z Odrą graliśmy nieźle ? Chyba, że chodzi o Boruca, tutaj mogę się zgodzić. Po dwóch meczach nie trudno zauważyć, że nie potrafimy stworzyć sobie dogodnej sytuacji strzeleckiej. W Wodzisławiu tylko dwie: Kiełbowicza (zmarnowana jak Krzynówka z Koreą) i Vukovica, z Łęczną żadnej !!!!! Przecież to się w głowie nie mieści, żeby z beniaminkiem nie stworzyć choć jednej sytuacji bramkowej. Co do budowania drużyny, większość trenerów uważa i słusznie, że powinna być rywalizacja. Przynajmniej dwóch zawodników powinno walczyć o jedną pozycję. U nas o miejsce w składzie mogą walczyć jedynie: Boruc z Krzyształowiczem, Sokołowski z Sokołowskim, Kiełbowicz z Wróblewskim. Reszta jest z góry ustalona i wiadomo kto będzie grał. No chyba, że ktoś pauzuje za kartki lub ma kontuzję. Kiedy będzie nas stać na to, żeby zawodnicy, powiedzmy sobie szczerze uważani za najlepszych w naszej lidze: Zając i Niedzielan grzali ławę. Obawiam się, że zdrowa rywalizacja nie obowiązuje w naszym klubie. Oby zmieniło się to jak najszybciej.

Yevaud
19-08-2003, 18:18
Tych sytuacji w Wodzisławiu było więcej. Dorzućmy choćby główkę Sagana.
Co do rywalizacji - owszem jest zdrowa, ale wtedy, kiedy zmiennicy też grają. Jeśli nie grają to przestają być jakąkolwiek konkurencją.
Na zachodzie jedna runda składa się z 17 meczów (a nawet 19!), u nas z 15.
Do tego silne kluby grają w pucharach i w jednej rundzie mogą greać nawet 30 spotkań (jeszcze puchar kraju, puchar ligi).
Siłą rzeczy tam wszyscy mają dwa razy większą szansę by grać.

W Polsce tylko Groclin sadza na ławie swoich gwiazdorów. Ale też czyni to w taki sposób, że każdy gra. I puchary też są w Grodzisku.

*PRZEMO*
19-08-2003, 20:27
no coz.. legia zawsze miala duze ambicje i powiedzenie "gramy o srodek tabeli" bylo by conajmiemniej absurdalne a pozatym jak by kibice zareagowali ;)
legia w obecnym sezonie nie zablysla zarowno w wodzislawiu jak i w meczu z beniaminkiem (przerazajace) zadam pppytanie..

i co dalej panie kubicki? czy z polonia tak samo bedzie? :/

MaxxxiM
19-08-2003, 20:47
tak sobie wlasnie czytam wspomnienia Wojciech K i powiem Wam, ze to zajebiscie poprawia humor :) i im wiecej czytam, tym bardziej optymista sie we mnie odzywa. najpierw polegna Tloki, potem polegnie KSP. I od tego momentu bedzie pieknie :)

zborek
19-08-2003, 23:58
wyniki przyjda trzeba poczekac, gramy nowym systemem, przbudowanym składem, niektórzy zawodnicy dołączyli do zespołu w ostatniej chwili, narazie są 4pkt straty do lidera, a przed nami jeszcze 31 kolejek, trochę optymizmu!!!!

marecci
20-08-2003, 00:58
wyniki przyjda trzeba poczekac, gramy nowym systemem, przbudowanym składem, niektórzy zawodnicy dołączyli do zespołu w ostatniej chwili, narazie są 4pkt straty do lidera, a przed nami jeszcze 31 kolejek, trochę optymizmu!!!!

???
eeee....., niechcialbym sie wtracac, ale z moich obliczen wynika, ze kolejek to jest juz tylko 24 do konca.

Yevaud
20-08-2003, 14:28
BNo 31 to tych kolejek na pewno nie jest. Ale 4 punkty są na pewno do nadrobienia. Jeśli Legia jest mocna i zasłuzyła na mistrzostwo to te 4 punkty w meczach bezposrednich z najgroźniejszymi rywalami nadrobi.
(14 drużyn = 13 meczów w rundzie, co daje 26 kolejek w sumie).

szczepan
20-08-2003, 16:58
napewno te 4 punkty na starcie to zadna strata ale nie mozemy jej powiekszac...