PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

ivan
30-03-2011, 09:50
"Reprezentacja Polski U-18 (rocznik 1993) prowadzona przez trenera Władysława Żmudę wygrała 3-0 (1-0) z Holandią w towarzyskim meczu rozegranym w Łomży.

29 marca 2011, 17:30 - Łomża
Polska 3-0 Holandia
Mateusz Lewandowski 23, Szymon Drewniak 48, Kamil Kamiński 70"
Jak zrobi karierę z takim nazwiskiem to szacun .:prawi:

Maciek
30-03-2011, 13:37
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/dariusz-tuzimek-wystepy-kadry-powinny-elektryzowac,1,4226280,wiadomosc.html
Ciekawy tekst. Marnie nasze Orły wyglądają.

matx
30-03-2011, 15:29
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/dariusz-tuzimek-wystepy-kadry-powinny-elektryzowac,1,4226280,wiadomosc.html
Ciekawy tekst. Marnie nasze Orły wyglądają.

Ciekawego to tam akurat za wiele nie ma.

O kibolach i chuliganach było ostatnio dużo (choć o tym nigdy zbyt wiele). Jak daleko jesteśmy od pożądanego modelu - że na mecze przychodzą rodziny z dziećmi - nikomu wyjaśniać nie muszę.

:prawi: :lol3:

No i znowu te rodziny z dziećmi. O co k.. kaman? Odkąd pamiętam oni ciągle chcą zapełniać stadiony tymi niesczęsnymi rodzinami z dziećmi. Statystyczna rodzina z dziećmi ma na naszą kopaną najzwyczajniej w świecie wyjebane, a oni wciąż te biedne rodziny wysyłają na stadiony..

casual
30-03-2011, 22:56
Nie wiem czy było, znalezione w sieci:

Szpakowski ma zamiar ciągnąć do samego Euro 2012, albo i dwa lata dłużej, bo w końcu miesiąc w Brazylii brzmi lepiej niż miesiąc na Mokotowie. Gmochowi wszystko jedno, bo on bawi się świetnie niezależnie od miejsca i towarzystwa, w zasadzie jest samowystarczalny i w swoim szaleństwie niezależny od zewnętrznych uwarunkowań. Może to okrutne, ale nie my ten świat tak skonstruowaliśmy, że czas płynie nieubłaganie i na stare lata ludzie tracą szare komórki. "Szpak" i "Szczęka" są już po drugiej stronie rzeki, więc pora wyłączyć im wtyczkę z kontaktu.

Cielo
31-03-2011, 00:08
Nie wiem czy było, znalezione w sieci:

To cytat z Weszło! :)

R.
31-03-2011, 10:10
Jakie są propozycje? Piotr Nowak selekcjonerem, Roman Kosecki asystentem, Krzysztof Dowhań trenerem bramkarzy, a Marek Koźmiński i Jerzy Dudek menedżerami. Trzeba przyznać, że takie zestawienie jest bardzo interesujące. Jesteśmy jednak przekonani, że PZPN pozostanie głuchy na takie propozycje, a trener Smuda będzie sprawdzał w kadrze kolejnych Adamiaków...

Sam chcialbym zobaczyc taki sztab. No ale zapewne bedziemy skazani na dyzme do ojro.

voytek
31-03-2011, 10:22
Trener w tym kraju musi mieć albo autorytet lub zwyczajnie piłkarze muszą się go bać. Z ostatnich popisów boiskowych jak i pozaboiskowych wynika jasno, że Franc nie ma ani jednego ani drugiego. Psów nie ma za bardzo co na nim wieszać bo jeszcze 2 lata temu 80% społeczeństwa było za powierzeniem mu funkcji trenera pierwszej. I co? Wlazł do chlewa i dostosował się do panujących zwyczajów. Miał dwa wyjścia, stać na swoim lub podać grabę Grzesiowi. Wybrał drugie i dzięki temu jeszcze trzyma się na stołku. Pożegnanie Żewłakowa, moim zdaniem, też nie najlepsze. Można to było zrobić w kraju. Teraz najchętniej Smuda podobną stypę gotów by urządzić Borucowi i atmosfera wokół kadry oczyszczona.

nicole91
31-03-2011, 17:18
Nowy pomysł PZPN dotyczący biletów na mecze reprezentacji:

Fatalne zachowanie polskich kibiców podczas towarzyskiego meczu z Litwą w Kownie było impulsem dla PZPN do podjęcia działań mających na celu usprawnienie systemu sprzedaży biletów. - To wstrząśnie rynkiem kibiców! - zapowiada sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina. Każdy, kto zechce obejrzeć na żywo mecz polskiej kadry, będzie zobligowany do wstąpienia do Klubu Kibica Reprezentacji.
Każdy członek Klubu Kibica Reprezentacji będzie mógł kupić bilet na dowolne spotkanie ligowe. Jednak to udogodnienie nie będzie działało w obie strony. Kibic, który należał będzie do Klubu Kibica drużyny ligowej, aby obejrzeć na żywo spotkanie kadry, będzie zobligowany do wstąpienia do Klubu Kibica Reprezentacji. - Chcemy to zrobić wzorem poważnych federacji jak angielska, czy niemiecka - powiedział Zdzisław Kręcina, sekretarz generalny PZPN.
Członkostwo w Klubie Kibica Reprezentacji będzie oczywiście płatne. Dokładne liczby nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że trzeba będzie zapłacić chociażby za kartę członkowską. - Nie będą to horrendalne kwoty - zapewnił Kręcina.
Jako zachętę do wstąpienia do Klubu Kibica Reprezentacji, PZPN ujawnił, że spośród członków klubu losowani będą szczęśliwcy, którzy dostaną bilety na mecze Euro 2012.
Nowy system ma zacząć działać najpóźniej na początku maja 2011 roku. Próbą generalną dla sprzedaży biletów poprzez system Klubu Kibica Reprezentacji ma być mecz Polski z Niemcami. To spotkanie ma zostać rozegrane na otwarcie Stadionu Narodowego w Warszawie. - Tylko ci, którzy będą posiadaczami takich kart, będą mogli nabyć bilety - zaznaczył Kręcina.
Więcej szczegółów poznamy już 14 kwietnia. Wtedy odbędzie się kolejna konferencja dotycząca nowego systemu sprzedaży biletów.

Maciek
31-03-2011, 17:21
Powiem tyle:
ch*j im w dupe.
Klub Leśnych Dziadków, co to się porobiło......

Kujawiak
31-03-2011, 17:31
Co za banda totalnych debili :roll:

siekan
31-03-2011, 18:06
Jak widać każdy sposób na wydojenie kibiców jest dobry. Proponuje jeszcze takie coś: Chodzisz w biało-czerwonej koszulce? To płać na nasze PZPNowskie biby!

Mini
31-03-2011, 18:56
ja już jedną kartę od tych kretynów mam co to nigdy nie została użyta bo nie była potrzebna :nienormalny:

Huxley
01-04-2011, 11:41
Nie od dziś wiadomo, że PZPN ostatnio cierpi na odpływ gotówki, każdy sposób, żeby dorobić jest dobry, pewno masa łosi na to pójdzie.

b.
03-04-2011, 16:23
Wie ktoś ile będzie grup w eliminacjach do munidalu w Brazylii?

Jeśli będzie tak jak przed MŚ w RPA, czyli 9 grup eliminacyjnych po 6 drużyn, to możemy trafić do 5(!) koszyka. Aktualnie wyprzedzają nas w rankingu 34 europejskie drużyny, więc jeszcze się łapiemy do koszyka czwartego, ale niewiele brakuje, żeby wyprzedziły nas Gruzja i Albania (:kac:) i będziemy losowani z 5 koszyka. Koszyk niżej takie potęgi jak Wyspy Owcze, Malta, San Marino, Liechtenstein itd.

To obrazuje, do jakiego gówna naszą "reprezentację" (od kiedy grają w niej farbowane lisy i różne bambusy nie można mówić o reprezentacji Polski) doprowadził pzpn do spółki z Leo i Dyzmą...

Majkisek
03-04-2011, 16:45
Wydaje mi się, że UEFA jeszcze nie podjęła decyzji dotyczącej tych eliminacji, bo to chyba do niej takowa należy.
A co do rankingu, to jak dla mnie straszny pic na wodę z tego. Bardziej uderza we mnie styl a raczej jego brak w grze reprezentacji. Rażą mnie powołania, otoczka wokół kadry i zero zdrowego pomyślunku. Po prostu kompletna amatorszczyzna. A ten cały ranking tylko w małym stopniu odzwierciedla siłę poszczególnych drużyn. Przykładowo, pozycja Norwegii bodajże 11-ta na świecie, drużyny która od 11 lat nie otarła się nawet o wielką imprezę, ostatnio natomiast przegrała nawet z nami. I tylko dlatego, że wygrała ze 2 mecze eliminacyjne, to wyprzedza Ruskich, Francuzów i wiele innych dużo lepszych ekip.

Klosiak1916
03-04-2011, 17:46
Jest tak samo jak ostatnim razem, osiem grup po 6 zespołów i jeden, gdzie będzie 7. Zwycięzcy grup wchodzą, a w barażach 8 najlepszych z drugich miejsc.

RodSt
04-04-2011, 20:18
Pomagamy? xD

http://www.facebook.com/event.php?eid=161946963863891

Breados
04-04-2011, 21:11
Takim gównem, to możesz co najwyżej pomóc sobie w skróceniu swojej egzystencji na tym forum.

Piotrek WWY
12-04-2011, 20:01
Polscy gracze zaczynają się stawiać nt Arboledy w kadrze. Jest dobrze.

arczi
12-04-2011, 20:17
Wygląda na to, że Sobiech ma jednak jaja.

Majkisek
12-04-2011, 20:38
A przed chwilą widziałem w wiadomościach wypowiedź Perquisa, że 'jak zadzwoni do mnie Blanc to nie przyjmę powołania'. Ciekawe ile w tym prawdy...

Marek.Only
12-04-2011, 21:53
w tym ze nie przyjmie powolania czy w tym ze Blanc do niego zadzwoni :lol2::lol2::lol2:

Majkisek
12-04-2011, 22:01
No właśnie jestem ciekaw czy on aby na pewno wie, że żadnego telefonu stamtąd nie dostanie ;] bo jeśli sądzi, że ma taką szansę a mimo to deklaruje chęć gry dla nas to chyba warto go brać...

ivan
13-04-2011, 02:53
Nie porównujmy Perquisa z Arboledą , po 1. ma babcię Polkę , po 2. jest biały , po 3. nie wkłada przeciwnikom z boiska palca w dupę . :lol2:

ivan
14-04-2011, 14:27
Oto nowe logo PZPN , przypomina trochę symbol pewnej partii . :chees:http://i53.tinypic.com/1z52elj.jpg

Bartoszek11111
14-04-2011, 14:27
Wygląda trochę lepiej niż to poprzednie.

Kujawiak
14-04-2011, 14:39
Niemieckie barwy :jejku: chociaż jak się patrzy na ten syf to lepiej że nie nasze.

b.
14-04-2011, 14:43
Wygląda trochę lepiej niż to poprzednie.

:lol: :lol: :lol:

pisałeś ty czy brat? :lol:

Marek1987
14-04-2011, 15:21
Lato kiedyś przebąkiwał, że najpierw zmienią logo a potem wrzucą je na koszulki reprezentacyjne jak niektóre federacje mają na zachodzie (np. Anglia, Holandia etc), żeby kasa ze sprzedaży płynęła wprost do PZPN. Ciekawe czy dalej ma taki pomysł...

Mini
14-04-2011, 16:47
pasuje jak świni siodło

Bartoszek11111
14-04-2011, 16:59
:lol: :lol: :lol:

pisałeś ty czy brat? :lol:

Mi się bardziej podoba to, Tobie nie musi odpowiadać. To jest tylko moja ocena.

Buziek_LG
14-04-2011, 17:01
Sądzę że bardziej adekwatnym logiem związku byłaby piłka umazana gównem, ewentualnie uwalona syfem bryła betonu.

Co do tego co zaprezentowano: logo jak logo ;]

lukasz9209
15-04-2011, 14:47
krótki wywiad z Piszczkiem znaleziony w Przeglądzie:
Przegląd Sportowy: Zagra pan jeszcze w reprezentacji Polski?

Łukasz Piszczek: Nie wiem.

PS: Rzecznik dyscyplinarny PZPN Wojciech Petkowicz otwarcie mówi, że po wyroku sądu za ustawienie meczu Cracovia - Zagłebie Lubin może zakazać Franciszkowi Smudzie powoływania pana do reprezentacji.

Ten pan nie musi mi niczego zakazywać. Sam się zastanawiam nad swoją dalszą karierą w reprezentacji. Nie chcę nikomu szkodzić, a po tym wyroku cierpi wizerunek kadry. Zaglądam do internetu i widzę siebie z paskiem na oczach. Jak przestępcę. Dziwne uczucie. Więc proszę, żeby każdy uważnie przeczytał to, co teraz powiem. Nie jestem żadnym Łukaszem P., tylko Łukaszem Piszczkiem! Nie jestem też bandytą, żeby pokazywać mnie z paskiem na oczach. Dostałem jeden zarzut, a uważa się mnie za największe zło polskiej piłki. Trudno. Nauczę się z tym żyć.

PS: Czego pan się spodziewał? Że reprezentant zostaje skazany za korupcję i nikt o tym nie będzie informował?

Zdaję sobie sprawę, że jestem najbardziej rozpoznawalny z piłkarzy zamieszanych w tę aferę. Nie wiedziałem, że stanę się wrogiem numer jeden w naszej piłce. Dobrowolnie poddałem się karze, zostałem już ukarany, myślałem, że to wszystko...

Jakby tak Łukasz wypadł, tak trzeba sklonować Sadloka.

księciuniu
15-04-2011, 14:53
...

Jakby tak Łukasz wypadł, tak trzeba sklonować Sadloka.

I jeszcze tego klona nauczyć grać w piłkę :prawi:

Piotrek WWY
15-04-2011, 15:21
"Nowe logo, dla nikogo!" ;) a tak poza tym - nie jest złe.

nicole91
15-04-2011, 17:32
Jeśli Piszczek wypadnie z kadry to będzie problem na tej pozycji.

rodrigocarbone
15-04-2011, 17:53
Jaki problem? Smuda nada obywatelstwo jakiemuś czarnuchowi i po problemie :I

Marek.Only
15-04-2011, 21:38
Piszczka ostro poj.... to co wczesniej nie wiedzial ze handlowal meczami? Teraz nagle jak jest wyrok to sie zastanawia czy odejsc z repry....

Dla takich frajerow nie ma miejsce w kadrze

R.
15-04-2011, 22:42
Piszczka ostro poj.... to co wczesniej nie wiedzial ze handlowal meczami? Teraz nagle jak jest wyrok to sie zastanawia czy odejsc z repry....

Dla takich frajerow nie ma miejsce w kadrze

Nie chce go bronic ale typ sam sie zglosil na psy, zreszta w tym meczu nie gral. Nie widze tez sensu karania go banem na kadre, skoro zapewne 90% tej ligi ubabrana jest w korupcje.

Jaco
15-04-2011, 22:44
Nie chce go bronic ale typ sam sie zglosil na psy,
No fakt, to go tłumaczy. :zlosliwy:

R.
15-04-2011, 22:55
No fakt, to go tłumaczy. :zlosliwy:

Fajnie sie wyrywa zdanie z kontekstu..

Jaco
15-04-2011, 23:04
Fajnie sie wyrywa zdanie z kontekstu..
Nie chciałbym leżeć z tobą w okopie w czasie wojny. :foto:

R.
15-04-2011, 23:09
I wzajemnie.

lukasz9209
21-04-2011, 13:36
wywiad z Smudą:
Selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski Franciszek Smuda (63 l.) ma problem. Oskarżony o ustawienie meczu Zagłębie Lubin - Cracovia (0:0) w 2006 roku Łukasz Piszczek (25 l.) rozważa możliwość rezygnacji z występów w kadrze. A godnych następców na prawą stronę obrony nie widać...

"Super Express": - Ma pan jakiś plan awaryjny, na wypadek gdyby Piszczek zrezygnował z gry w reprezentacji?

Franciszek Smuda: - Na razie nie ma takiego tematu. Jestem z Łukaszem w kontakcie i choć jest mocno rozżalony całą tą sytuacją, to nie zadeklarował, że nie chce już u mnie grać.

A w ogóle zamierza pan powoływać obrońcę Borussii Dortmund do kadry po tym, jak wyszedł na jaw jego udział w aferze korupcyjnej?

Dlaczego wszyscy tak się uparliście na Łukasza?! Robi się z niego pierwszego winnego korupcji w polskiej piłce! To naprawdę spokojny, grzeczny, normalny chłopak. Był wtedy dzieciakiem, poddał się presji starszych, może nawet nie wiedział, co robi. A teraz ma odpowiadać za całe zło? W głowie mi się nie mieści, jak można tak zaszczuć człowieka?! I dlaczego?! Może powodem tej nagonki jest fakt, że Łukasz wyróżnia się w najlepszej niemieckiej drużynie?!

Czyli będzie pan nadal powoływał Piszczka?

Oczywiście! Nie zrezygnuję z Łukasza. Nie stać nas na stratę takiego zawodnika.

A co z Perquisem?

Jesteśmy w kontakcie. Damien złożył odpowiednie papiery w polskim konsulacie i czekamy.

Do Kancelarii Prezydenta trafił wniosek o przyznanie obywatelstwa Manuelowi Arboledzie. Zaangażuje się pan w przyśpieszenie całej procedury?

Sam już nie wiem, co robić. Jedni zachęcają mnie, bym pomógł Manuelowi, inni namawiają, żebym go nie powoływał, bo jest nam niepotrzebny. Takie polskie piekiełko... Odkąd ogłosiliśmy, że ma szanse na grę w reprezentacji, wokół niego rozpętała się dziwna burza. Każ- dy ma o coś do Manuela pretensje, podważa się jego umiejętności i przydatność do kadry. Na szczęście Arboleda wraca do wysokiej dyspozycji. Z Legią zagrał bardzo dobrze i dał odpowiedź swoim krytykom. :strach: ( ślepy czy co?)

Polska znów spadła w rankingu FIFA...

Przepraszam, ale o głupotach się nie wypowiadam.

Super Express

przypomina mi się piosenka " i co ja robie tu, co Ty tutaj robisz" :jamaica:

Majkisek
22-04-2011, 18:02
Chyba tylko Romek Kołtoń go zachęca do powoływania tego pajaca...

Huxley
27-04-2011, 10:40
K... jak zwykle dziesięć ton prowizorki :lol2:

Wciąż nie wiadomo, z kim i gdzie zagra piłkarska reprezentacja Polski w czerwcowych terminach FIFA. Rywala stara się znaleźć firma Sportfive. - Podejrzewam, że szukają nie tylko w Europie, ale wszędzie, gdzie się da - dodała Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN.
Trener Franciszek Smuda chciał tygodniowego zgrupowania (w maju) i trzech spotkań z silnymi rywalami (na początku czerwca), aby reprezentacja poczuła się jak przed Euro 2012. Jego plany nie mają na razie żadnych szans.

- Nic nie wiem, nic nie powiem. Trwają negocjacje. Znalezienie przeciwnika na początek czerwca nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać - mówił nam we wtorek dyrektor reprezentacji Konrad Paśniewski, który jest jednocześnie przedstawicielem firmy Sportfive, właściciela praw telewizyjnych i marketingowych PZPN. - Podejrzewam, że szukają nie tylko w Europie, ale wszędzie, gdzie się da - dodała Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN.
Piątego bądź szóstego czerwca na stadionie Cracovii rywalem Polaków mieli być Czesi. Teraz wiadomości, o których dwa tygodnie temu Paśniewski mówił: "Są pewne na 99 procent", stały się nieaktualne. Wtedy ze względu na trzęsienie ziemi Czesi mieli odwołać lot na towarzyski turniej do Japonii. Nie odwołali.

Nie przyjadą też Słowacy, odmówili Marokańczycy, choć Paśniewski mówił: "Zawarliśmy wstępne porozumienie".
Mecz, jeśli dojdzie do skutku, na pewno nie odbędzie się na Cracovii. Właściciel klubu nie chciał słyszeć o oddaniu PZPN-owi miejsc w lożach. Ich najemcy mają karnety na wszystkie spotkania na stadionie.
Zgrupowanie rozpocznie się 1 czerwca, skończy - 9 czerwca meczem z Francją w Gdańsku. Mecz odbędzie się jednak poza terminem UEFA i nie wiadomo, czy rywale przyjadą w najsilniejszym składzie.

- Nie umiem powiedzieć, czy mecz z Francuzami może być jedynym czerwcowym sparingiem kadry - mówi Olejkowska.

- Znajdziemy przeciwnika. I to dobrego. Reprezentacja nie zostanie na lodzie. Wszystko powinno być dopięte do końca przyszłego tygodnia - zapewnia Andrzej Placzyński, szef Sportfive. Jeśli mecz miałby się odbyć w Polsce, kandydatem do organizacji jest Lubin. - Ale może być i tak, że zagramy za granicą - dodaje Placzyński.

Może w końcu należy podziękować za współpracę SB-kom ze Sportfive?

oczkovski
30-04-2011, 17:19
hahahahah ale Borek dziś dowalił Smudzie na meczu Borussi nie wiem z kim komentował ten mecz ale koleś sie zachwycał grą Polaków i zapytał : ciekawe czy ogląda ten mecz Smuda ?
na co Borek coś typu :
Franciszek Smuda nie ogląda tego meczu ani żandego innego ponieważ bawi sie z delegacją PZPN w Kanadzie mimo że w ten weekend gra dużo polaków to jednak więcej naszych rodaków znajduje sie w Kanadzie tylko niekoniecznie uprawia tą dyscypline brawo Panie Franciszku zespołu nie ma czasu też brakuje ale na zabawy zawsze chwile są :)

padłem ;D

ivan
30-04-2011, 17:26
hahahahah ale Borek dziś dowalił Smudzie na meczu Borussi nie wiem z kim komentował ten mecz ale koleś sie zachwycał grą Polaków i zapytał : ciekawe czy ogląda ten mecz Smuda ?
na co Borek coś typu :
Franciszek Smuda nie ogląda tego meczu ani żandego innego ponieważ bawi sie z delegacją PZPN w Kanadzie mimo że w ten weekend gra dużo polaków to jednak więcej naszych rodaków znajduje sie w Kanadzie tylko niekoniecznie uprawia tą dyscypline brawo Panie Franciszku zespołu nie ma czasu też brakuje ale na zabawy zawsze chwile są :)

padłem ;D

To chyba Hajto komentuje z Borkiem .

ormo
05-05-2011, 13:59
Kończymy z tanimi biletami, bo mieliśmy przez to same kłopoty. Teraz będą droższe, bo chcemy żeby przychodziły całe rodziny - argumentuje prezes PZPN Grzegorz Lato. Wejściówki na mecz Polska - Francja będą kosztować od 80 do 240zł.

Udało nam się jednak dowiedzieć, że ceny biletów są już wstępnie ustalone. Mają kosztować 80, 160 i 240 zł. Najprawdopodobniej, tak jak na Euro 2012, najtańsze będą na miejsca za bramkami na dole, te w średniej cenie w narożnikach i górnych rzędach za bramkami, a najdroższe na trybunach wzdłuż linii bocznych boiska. Oznacza to, że około połowa biletów będzie kosztowała 240 zł, a tych najtańszych zostanie ok. 20 proc.

- Ceny są za wysokie. Według nas powinny być o co najmniej 20 proc. niższe i rozmawialiśmy o tym z przedstawicielami związku - mówi jedna z osób związana z organizacją meczu.

Drogie wejściówki mają być jednym ze sposobów na walkę z kibolami. - Kończymy z tanimi biletami, bo mieliśmy przez to same kłopoty. Teraz będą droższe, bo chcemy żeby przychodziły całe rodziny, dla których przygotujemy specjalne oferty - dodał Lato.

http://www.sport.pl/sport-trojmiasto/1,111913,9542855,Horrendalnie_drogie_bilety_na_mec z_Polska___Francja.html

Ja pierd.olę, czy on jest już do końca pojebany? I niech sobie policzy ile taka rodzina będzie musiała wydać na takie bilety. Jeb.any złodziej.

Breados
05-05-2011, 14:16
Zajebista logika, walniemy horrendalne ceny, to na pewno wszystkie rodziny się zlecą, jakby to była jakaś okazja :rotfl2: Przewiduję przepełnienie stadionu na meczach repry.

Kujawiak
05-05-2011, 14:19
Można być głupim ale nie na cały łeb

siekan
05-05-2011, 17:07
*****, jak nic, *****.

Edit: Czemusz to debila wygwiazdkowało? :o

ivan
05-05-2011, 17:27
Polska zagra 5 czerwca z Argentyną , tajemnica powołania Cabrala rozwiązana .:lol:

ormo
05-05-2011, 17:29
A nie z Argentyną U-25? \')

Bangoo
05-05-2011, 18:35
Ale Messi się łapie :D i nie chodzi tu bynajmniej o tego Messiego z Legii :lol:

ormo
05-05-2011, 20:36
Mecz z Argentyną na Legii 8) Ciekawe jakie Grzechu jebnie ceny.

ivan
05-05-2011, 21:58
Myślę Grzechu że nie ma się co pierd...ć , najtańsze po 200 PLN .http://soccerlog.net/wp-content/uploads/lato_krecina.jpeg

Mini
05-05-2011, 22:01
Nie mieszajmy dwóch różnych systemów walutowych. Nie bądźmy pewexami :prawi:

oni są w świecie obyci, Lato mówił w wywiadzie (tym samym w którym zidentyfikował 11 tysięcy osób wg numeru miejsca z biletu) że bywa w świecie, idzie euro więc panowie napewno te kwoty chcieli podać w euro a jakiś nieobyty zaściankowy pismak dopisał PLN...

Huxley
05-05-2011, 22:21
A nie z Argentyną U-25? \')

Nawet ciekawy ten inny skład Argentyny:

Bramkarze: Oscar Ustari, Nicolas Navarro.
Obrońcy: Pablo Zabaleta, Marcos Angeleri, Ezequiel Garay, Nicolas Otamendi, Federico Fazio.
Pomocnicy: Fernando Belluschi, Alejandro Cabral, Facundo Bertoglio, Nicolas Gaitan, Mauro Boselli, Nicolas Bertolo, Diego Perotti
Napastnicy: Jonathan Cristaldo, Pablo Piatti, Marco Ruben, Franco Jara

ormo
05-05-2011, 22:25
Nawet ciekawy ten inny skład Argentyny:

Bramkarze: Oscar Ustari, Nicolas Navarro.
Obrońcy: Pablo Zabaleta, Marcos Angeleri, Ezequiel Garay, Nicolas Otamendi, Federico Fazio.
Pomocnicy: Fernando Belluschi, Alejandro Cabral, Facundo Bertoglio, Nicolas Gaitan, Mauro Boselli, Nicolas Bertolo, Diego Perotti
Napastnicy: Jonathan Cristaldo, Pablo Piatti, Marco Ruben, Franco Jara

Ten to napieprza w FM-ie :D

oczkovski
13-05-2011, 11:13
Nie no ceny biletów hahahahha to śmiech na sali :P

ormo
13-05-2011, 11:19

Ceny biletów na mecz z Argentyną: 90, 190, 250 zł

Ja pierdoleeeeeeeeeeee :rotfl:

Szawar
13-05-2011, 11:24

Pytam sie za co mam placic takie pieniadze ? :nienormalny:

Marecky
13-05-2011, 11:34
Stadion będzie pękał w szwach! :prawi:
i ten doping i oprawy... :lol2:

detoxizer
13-05-2011, 11:41
Nie no ceny są bardzo przystępne. Nie będzie dzięki temu chulyganów. :prawi:

Bootleg
13-05-2011, 13:39
Pytam sie za co mam placic takie pieniadze ? :nienormalny:

Nie za co, a na co! :prawi: Lato z ekipą muszą powoli zacząć zbierać hajs na zimowe wakacje ;)

voytek
13-05-2011, 14:02
Kadra to dobro narodowe. Wychodzi na to, że dla garstki. Niestety ale znowu zwycięża głupota kosztem pustawych trybun.

Majkisek
13-05-2011, 14:34
Przecież i tak ludzie kupią te bilety. Już sama nazwa Argentyna robi wrażenie, dodatkowo pierwszy mecz reprezentacji na tym w całości oddanym obiekcie, więc chętnych nie zabraknie. Dziadki wiedzą dobrze co robią i jak zebrać jak najwięcej hajsu.

Szawar
13-05-2011, 14:46
Przecież i tak ludzie kupią te bilety. Już sama nazwa Argentyna robi wrażenie, dodatkowo pierwszy mecz reprezentacji na tym w całości oddanym obiekcie, więc chętnych nie zabraknie. Dziadki wiedzą dobrze co robią i jak zebrać jak najwięcej hajsu.

To stadion jest bezpieczny na mecze reprezentacji i spotkania "artystów", a na spotkania Legii juz nie ?:zapomnialem:

gem
13-05-2011, 15:22
Drogie wejściówki mają być jednym ze sposobów na walkę z kibolami. - Kończymy z tanimi biletami, bo mieliśmy przez to same kłopoty. Teraz będą droższe, bo chcemy żeby przychodziły całe rodziny, dla których przygotujemy specjalne oferty - dodał Lato.

Z komentarzy:
Jakby podnieść jeszcze jakieś 20-30 złotych to by się może nawet emeryci pofatygowali na stadion...

:rotfl:

Q_(L)
13-05-2011, 15:41
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bugi B.
13-05-2011, 15:53
No i prawidłowo, że j***li takie ceny. Gdyby były niskie, to faktycznie stadion mógłby się zapełnić, a tak to jest szansa, że frekwencja będzie marna, co byłoby dobrym znakiem dla nas8) w Gdańsku z frekwencją może być gorzej, bo tam stadion otwierają i lud będzie chciał zobaczyć stadion, ale z drugiej strony trzeba być dobrej myśli:)

Kawa
13-05-2011, 16:00
4 bilety na prostej 760 zł, jakieś szamanko dla dzieci 40 zł, do tego mandat za parkowanie lub odholowanie i cena weekendowej wycieczki dochodzi do 1000 zł, nieźle, to już można gdzieś za te pieniądze wyjechać na 2 dni.

Yanks
13-05-2011, 16:01
w Gdańsku z frekwencją może być gorzej, bo tam stadion otwierają i lud będzie chciał zobaczyć

Gorzej czyli "lepiej"? Na forum Lechii, entuzjazmu niema ... no ale te rodziny, lud szary, emeryci ... kto wie?

Bugi B.
13-05-2011, 16:08
Gorzej czyli "lepiej"? Na forum Lechii, entuzjazmu niema ... no ale te rodziny, lud szary, emeryci ... kto wie?

Gorzej dla nas, czyli ogólnie lepiej dla betonu:p Oby ceny odstraszyły niezdecydowanych; Ci co mają nie pójść i tak nie pójdą, a tych, którzy mimo cen, całego bajzlu pójdą, wątpię by było 43 000 :)

Breados
13-05-2011, 16:38
PZPN jak zauważy ogromną frekwencję na Ł3, to pewnie poratuje się zapełnieniem stadionu w Gdańsku obniżeniem cen biletów, ale to przecież nie w ich zakresie działań takie zagrywki :lol2:

PLX
13-05-2011, 17:20
W Warszawie raczej spodziewam się pustek...natomiast w Gdańsku - Janusze, Andrzeje i Małyszowcy zwalą się na otwacie...Może jakaś czapeczka gratis będzie albo inna trąbka..

Yanks
13-05-2011, 17:36
Janusze, Andrzeje i Małyszowcy zwalą się na otwacie...

Przecież chyba czytają w "prasie", że butelką w głowę dostać można, maczetą jakąś, ewentualnie widelcem :hmm:

voytek
13-05-2011, 17:41

Nie ma szans. Pamiętasz Polska - Włochy i bilety na Żyletę po 50PLN? Rywal z najwyższej półki a na trybunach pustawo, między innymi przez horrendalne ceny biletów. Słabo to wtedy wyglądało.

4 bilety na prostej 760 zł, jakieś szamanko dla dzieci 40 zł, do tego mandat za parkowanie lub odholowanie i cena weekendowej wycieczki dochodzi do 1000 zł, nieźle, to już można gdzieś za te pieniądze wyjechać na 2 dni.

Dokładnie ;]

ormo
13-05-2011, 17:47
Nie ma szans. Pamiętasz Polska - Włochy i bilety na Żyletę po 50PLN? Rywal z najwyższej półki a na trybunach pustawo, między innymi przez horrendalne ceny biletów. Słabo to wtedy wyglądało.

Dodajmy do tego, że to nie będzie pierwszy (pewnie nawet nie drugi) garnitur Argentyny.

Senator
13-05-2011, 17:56
Dodajmy do tego, że to nie będzie pierwszy (pewnie nawet nie drugi) garnitur Argentyny.

Kadra Argentyny na mecze z Nigerią i Polską:

Bramkarze: Óscar Ustari (Getafe CF, Hiszpania), Nicolás Navarro (AA Argentinos Juniors (Buenos Aires)).
Obrońcy: Pablo Zabaleta (Manchester City FC, Anglia), Marcos Angeleri (Sunderland AFC, Anglia), Ezequiel Garay (Real Madrid CF, Hiszpania), Nicolás Otamendi (FC Porto, Portugalia), Federico Fazio (Sevilla FC, Hiszpania).
Pomocnicy: Fernando Belluschi (FC Porto, Portugalia), Alejandro Cabral (Legia Warszawa, Polska), Diego Perotti (Sevilla FC, Hiszpania), Nicolás Bertolo (Real Zaragoza CD, Hiszpania), Facundo Bertoglio (Dynamo Kijów, Ukraina).
Napastnicy: Jonathan Cristaldo (Metalist Charków, Ukraina), Nicolás Gaitán (SL e Benfica, Portugalia), Pablo Piatti (Almería CF, Hiszpania), Marco Rubén (Villarreal CF, Hiszpania), Franco Jara (SL e Benfica, Portugalia), Mauro Boselli (Genoa CFC 1893, Włochy).

źródło: 90minut.pl / PZPN

Nie ma Mesjego :prawi: :)

voytek
13-05-2011, 18:01
Nie ma Mesjego :prawi: :)

Całe szczęście. Gdyby był najtańsze wejściówki zaczynałyby się od 150 :klnie:

Senator
13-05-2011, 18:02
Pewnie tak ;)

McDoune
13-05-2011, 18:04
po co im Mesji, jest Cabral :rotfl3: nie często jest okazja zobaczyć go na boisku

Senator
13-05-2011, 18:07
po co im Mesji, jest Cabral :rotfl3: nie często jest okazja zobaczyć go na boisku

Cabral wejdzie w 80 min albo póżniej :fajek:

Buziek_LG
13-05-2011, 18:40
w Gdańsku z frekwencją może być gorzej, bo tam stadion otwierają i lud będzie chciał zobaczyć stadion, ale z drugiej strony trzeba być dobrej myśli:)
u nas już chłopaki ulotki(z resztą ulotki będące przeróbką ulotki Gema z tego forum ;)) rozdają "zachęcające" do produktu made in PZPN.

http://www.speedyshare.com/files/28441910/BOJKTO_MECZU_OTWARCIA.pdf

Swoją drogą to 11 w Sopocie jest konwencja krajowa PO... ;]

tony_g
13-05-2011, 18:50
Bojkot trwa.. :)

http://www.facebook.com/#!/bojkot.gdansk

Ataman
13-05-2011, 19:07
Nie no ceny są bardzo przystępne. Nie będzie dzięki temu chulyganów. :prawi:
Ale czy jest Pan pewien z tymi chuliganami ??? Dla pewności wezmę te po 250PLN, by być jak najdalej od chuliganeri.

Jak nie będzie jakiejś większej akcji marketingowej meczu z Argentyną, to czuję, że będą straszne przeciągi na stadionie. Co innego otwarcia stadionów na Euro. Sam bym miał, gdyby nie obecna sytuacja, jakieś tam ciśnienie by zagościć na Narodowym:popcorn:

Majkisek
13-05-2011, 20:25

Tak prawdę mówiąc to z tamtego spotkania pamiętam tylko wynik, dawno temu to było ;)
Tylko weź pod uwagę, jak bardzo na nowym stadionie skoczyła frekwencja. Myślę, że proporcjonalnie więcej ludzi przyjdzie także na to spotkanie. A z punktu widzenia PZPN wiadomo, lepiej sprzedać 20 tys. biletów po 100 zł niż 30 tys. po 50 zł.

gago(L)
18-05-2011, 18:26
Bojkot w Warszawie trwa. Przyłączmy się i pokażmy co sądzimy o aktualnych cenach i ogólnie o postępkach rządu czy PZPN.

http://www.facebook.com/pages/Zbojkotujmy-mecz-kadry-w-Warszawie/220023784694472

gago(L)
18-05-2011, 18:47
PS: Myślę, że jako kibice Legii powinniśmy poprzeć ten bojkot. PZPN chce za pośrednictwem stadionu Legii okraść fanów reprezentacji. Na takie coś przyzwolenia być nie może.

ormo
20-05-2011, 14:22
Według nieoficjalnych informacji Radia ZET mecz Polska - Francja na otwarcie stadionu PGE Arena stanął pod bardzo dużym znakiem zapytania. Francuzi mają wiele zastrzeżeń co do gdańskiego obiektu.

Spotkanie zaplanowane jest na 9 czerwca. Tymczasem na arenie Euro 2012 nie ma m. in. murawy i kompletu krzesełek. Francuzi domagają się odwołania bądź przeniesienia meczu. Z takim pismem zwrócili się do UEFA.

Rzeczniczka Polskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Olejkowska w rozmowie z Radiem ZET potwierdziła te doniesienia. - Jest to niepokojące, że zostało tak mało czasu do rozegrania tego meczu - sama przyznała.

Wątpliwości Francuzów nie są jedynymi zmartwieniami przed meczem w Gdańsku. Policja wyda negatywną opinię na temat możliwości rozegrana na gdańskim obiekcie na Euro 2012 imprezy masowej.

Gdyby policja wydala pozytywną opinię, a Francja zgodziłaby się grać, nadal nie oznaczałoby to końca problemów. Wielu kibiców zdenerwowanych ostatnimi działaniami rządu dotyczącymi zamykania stadionów ligowych oraz horrendalnie wysokimi cenami biletów na mecz w Gdańsku planują bojkot meczu.

9 czerwca miało być wielkie święto polskiego futbolu, na otwarcie areny Euro 2012 nasza reprezentacja miała się zmierzyć z silnym rywalem. Wygląda na to, że zamiast święta Polskę czeka blamaż na skalę światową.

Mało Ci Grzesiu wstydu? :popcorn:

Q_(L)
20-05-2011, 14:46
Rzeczniczka Polskiego Związku Piłki Nożnej Agnieszka Olejkowska w rozmowie z Radiem ZET potwierdziła te doniesienia. - Jest to niepokojące, że zostało tak mało czasu do rozegrania tego meczu - sama przyznała.
a to niespodzianka... :leze:

oczkovski
20-05-2011, 14:49
Organizacja towarzyskiego meczu piłkarskiego Polski z Francją, który ma się odbyć 9 czerwca w Gdańsku, jest zagrożona - powiedziała PAP rzeczniczka prasowa PZPN Agnieszka Olejkowska. Niewykluczone, że spotkanie zostanie rozegrane w Warszawie.

HAHAHA w Twierdzy kibolów i na najbardziej niebezpiecznym stadionie który sie zamyka i grozi mu zamknięcie nawet bez kibiców gości
PARANOJA ! to jest chore x)

twarog1987
20-05-2011, 15:08
a to niespodzianka... :leze:

Od dawna pachniało prowizorką tam,ale nawet chyba i to się nie uda,wczoraj byłem pod Baltic Areną,i tak jak stadion z zewnątrz wygląda świetnie,tak cały teren ,wokół to plac budowy i co najgorsze nie zbyt zaawansowanej.

Buziek_LG
20-05-2011, 16:23
Na szczęście ktoś już zaoferował pomoc:

Mecz odbędzie się w terminie. Gdy trzeba będzie, wezmę urlop i będę zasuwać na budowie
Z takim wsparciem robota pójdzie szybko szybciutko i będzie pan zadowolony... (http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=7K5x4t3Jhso#t=177s)

A tak na poważnie wolę by przeciągnęli terminy(przeciągają od 21-01 to 10-20-30 dni więcej nie zaszkodzi) kosztem tego spektaklu kabaretowego niżby w pośpiechu mieli odstawić fuszerkę.

EviLmonkey
20-05-2011, 16:29
Słońce Peru zwizytowało dzisiaj feralny stadion.

Oczywiście bezpieczeństwo obywatela najważniejsze, także jak trzeba to mecz się nie odbędzie. Wojewoda zostanie powiadomiony o potrzebie zamknięcia stadionu godzinę po przylocie ekipy z Francji. Koszty przelotu sfinansowane zostaną ze sprzedanych biletów. :D

A tutaj piękny przykład geopolitycznego rozumienia świata przez Premiera RP, czyli gdzie Polska, a gdzie Gdańsk

"Tusk chwalił obiekt. Podkreślił, że jego widok "zatyka dech w piersiach". - Jestem bardzo wzruszony, czekałem ponad 50 lat, żeby w Polsce i Gdańsku były takie stadiony - mówił premier."

Mro
20-05-2011, 16:56
Toć to cichy sympatyk separatystów z RAŚ więc pewnie też w ramach Europatriotyzmu by się cieszył z "wolności" dla Kaszubów. :nienormalny:

ormo
22-05-2011, 22:54
Stadion miejski w Rzeszowie wizytował dziś prezes PZPN Grzegorz Lato. Jak się okazuje jest szansa, by we wrześniu właśnie tu kibice obejrzeli towarzyski mecz piłkarski pomiędzy reprezentacjami Polski i Zambii.

Czy do bramek na rzeszowskim stadionie miejskim we wrześniu strzelać będą piłkarze reprezentacji Polski i Zambii? M.in. to było tematem rozmów, które dziś w Rzeszowie przeprowadził prezes PZPN Grzegorz Lato. Był czas na spotkanie z prezydentem i wizytację na stadionie.
Grzegorz Lato - Nie ukrywam, że spore wyzwanie dla miasta i prezydenta, bo na tym stadionie trzeba parę rzeczy robić.
Te "parę rzeczy" to jednak spore wyzwanie finansowe. Już wiadomo, że chodzi przede wszystkim o remont starej trybuny. Bo nowa do tego czasu nie zostanie wybudowana.
Okazją do rozegrania meczu międzypaństwowego jest setna rocznica urodzin pochodzącego z Huty Komorowskiej kardynała Adama Kozłowieckiego, misjonarza który ponad 60 lat pracował w Zambii. 20 czerwca ma zostać wybrana dokładna data meczu.
Mecz miałby się odbyć na przełomie września i października na stadionie miejskim w Rzeszowie, ale jak widać jest jeszcze sporo do zrobienia.

http://www.tvp.pl/rzeszow/aktualnosci/sportowe/mecz-polska-zambia-na-stadionie-miejskim-w-rzeszowie/4543584

:lol::lol::lol::lol:

Breados
23-05-2011, 13:59
Jaki sparing partner, taki stadion, osobiście uważam, że akurat na takich rywali i takie obiekty kadra Smudy może co najwyżej zasługiwać, nie zmienia to jednak faktu, że PZPN nie przestaje zaskakiwać głupotą.

Kociewiak
23-05-2011, 14:05
http://www.tvp.pl/rzeszow/aktualnosci/sportowe/mecz-polska-zambia-na-stadionie-miejskim-w-rzeszowie/4543584

:lol::lol::lol::lol:

czemu mnie to nie dziwi? :?

nicole91
23-05-2011, 18:04
PZPN zawsze potrafi czymś zaskoczyć. Ja nie wiem skąd im się takie pomysły biorą :?. Chyba w Polsce nie ma już innego lepszego stadionu.

mafioso
23-05-2011, 18:09
z twittera Pani Rzecznik PZPN: "Polska reprezentacja nie zagra w Gdańsku. Mecz z Francją zostanie rozegrany 9 czerwca, o godz. 21:00 na stadionie Legii Warszawa."

http://twitter.com/#!/rzecznik_PZPN

Kociewiak
23-05-2011, 18:37
PZPN zawsze potrafi czymś zaskoczyć. Ja nie wiem skąd im się takie pomysły biorą :?. Chyba w Polsce nie ma już innego lepszego stadionu.

te nowoczesne poprostu nie spełniają norm bezpieczeństwa :prawi:

Kujawiak
23-05-2011, 18:43
z twittera Pani Rzecznik PZPN: "Polska reprezentacja nie zagra w Gdańsku. Mecz z Francją zostanie rozegrany 9 czerwca, o godz. 21:00 na stadionie Legii Warszawa."

http://twitter.com/#!/rzecznik_PZPN

Dwa mecze z rzędu na naszym? Nasz jest niebezpieczny więc niech wy****ają

Mini
23-05-2011, 19:11
W związku ze zmianą lokalizacji meczu Polska – Francja, który odbędzie się 9.06. 2011 r. władze Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęły decyzję o zmianie cen biletów. Ponieważ oba czerwcowe mecze odbędą się na tym samym obiekcie, stadionie Legii Warszawa, zdecydowano o obniżeniu cen biletów.
Ceny na każdy mecz będą wynosiły: 130 PLN, 90 PLN, 50 PLN.

dobry argument se znaleźli żeby się wycofać z posranych cen które ustalili :fy:

Eman
23-05-2011, 19:16
mogli przeniesc do Bydgoszczy :)

ivan
23-05-2011, 21:02
Grzechu , a może jakiś mini karnecik ? :lol2::lol2::lol2: Do Euro jeszcze rok a jest już pierwsza kompromitacja . Dziennikarze do dzieła , proponuję w trybie expresowym wyemitować w TVP program prowadzony przez Darka Sz. pt : " Czy budowlańcy popsują nam Euro " ?

St. Mokotów
23-05-2011, 21:49
czemu mnie to nie dziwi? :?

Nie wiem czy przyjazd Zambijczyków na Podkarpacie to dobry pomysł. Wpuszczamy kurę do chatki pitbuli :strach:

kibic9090
23-05-2011, 23:22
Kompromitacja Na Euro Nieunikniona, Bojkotujemy Te Dwa Mecze!

gizo
24-05-2011, 01:05
Że też wojewoda się zgodził na przeniesienie meczu na tak niebezpieczny stadion:lw:
Jednak Polska to pikny kraj. Mecz otwarcia Areny Gdańskiej odbędzie się na stadionie Legii:fy:

lukasz9209
24-05-2011, 12:34
a ja się tam cieszę, że mecz będzie w Rzeszowie ;)
czekam tylko jakie cenny biletów dowalą?
5 zł :prawi:

Majkisek
24-05-2011, 13:28
Kadra na mecze z Argentyną i Francją:

Bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Grzegorz Sandomierski (Jagiellonia Białystok).

Obrońcy: Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Maciej Sadlok (Polonia Warszawa), Łukasz Mierzejewski (Cracovia), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor), Kamil Glik (AS Bari), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań).

Pomocnicy: Ludovic Obraniak (OSC Lille), Adam Matuszczyk (FC Koeln), Cezary Wilk (Wisła Kraków), Mateusz Klich (Cracovia), Rafał Murawski (Lech Poznań), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Adrian Mierzejewski (Polonia Warszawa), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Dariusz Dudka (AJ Auxerre).

Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Paweł Brożek (Trabzonspor), Kamil Grosicki (Sivasspor), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa).

Smuda ma chyba swojego nowego ulubieńca. Cezary Wilk nie jest podstawowym graczem Wisły Kraków, a przecież ma już 25 lat. Ktoś go oglądał w miarę dużo razy, żeby coś więcej o nim powiedzieć? Nie sądzę, żeby Borysiuk był gorszy a i przecież młodszy jest niemal o pół kariery.

cyryl
24-05-2011, 13:46
a ja się tam cieszę, że mecz będzie w Rzeszowie ;)
czekam tylko jakie cenny biletów dowalą?
5 zł :prawi:
Jak na 3 ligę jest 10-15 złotych, to na reprę dowalą jakieś 30 :D Rozwalił mnie Ferenc mówiąc o modernizacji stadionu, czyli zamontowaniu kolejnych krzesełek, pewnie w taki sam sposób jak teraz, czyli przykręcamy je do ławek, płot pewnie jeszcze pomalują i będzie nowoczesny stadion w Rzeszowie.

Kociewiak
24-05-2011, 14:06
a dlaczego Ostróda nie chce reprezentacji? :zagubiony: Pewnie byłby komplet, Grzesiu nie musiał by sie o bojkot martwić no i nad jezioro blisko

Ataman
25-05-2011, 14:02
Reprezentacja Franciszka Smudy nie wystąpi w Rzeszowie w towarzyskim meczu z Zambią. Nieporozumienie wywołała niefortunna wypowiedź prezesa Grzegorza Laty.

Wypowiedź Grzegorza Laty dla lokalnego ośrodka TVP wywołała burzę i głosy politowania. Prezes PZPN zapytany, czy jest choć ziarno prawdy w tym, że reprezentacja Polski miałaby w październiku zagrać towarzysko z Zambią na stadionie w Rzeszowie, odpowiedział: - Jest coś na rzeczy.

Tymczasem jest już dementi. Na rzeczy faktycznie coś jest, ale dziś Lato przekonuje, że został źle zrozumiany. Jego współpracownicy już mniej oficjalnie mówią, że prezes, jak często się już zdarzało, nie potrafił dokładnie wyrazić swoich myśli i stąd ta wpadka. - Nie ma możliwości, by kadra zagrała z Zambią - mówi Agnieszka Olejkowska, rzeczniczka PZPN.
Jednak z Zambią nie w Rzeszowie ;)

daimler
26-05-2011, 20:22
Mecze towarzyskie z Argentyną i Francją mogą mieć kolosalne znaczenie dla przyszłości Franciszka Smudy (53 l.). Coraz częściej słychać głosy, że porażki w tych spotkaniach i słaba gra reprezentacji mogą kosztować "Franza" utratę posady selekcjonera. PZPN ma nawet plan awaryjny - Smudę miałby zastąpić obecny trener Śląska Wrocław Orest Lenczyk (69 l.).

Według informacji, jakie udało nam się uzyskać, zawiązała się grupa ludzi niezadowolonych z postawy kadry na blisko rok przed mistrzostwami Europy, która będzie starała się wymóc na władzach PZPN zwolnienie obecnego selekcjonera.

- Franciszek Smuda coraz częściej zapomina, że reprezentacja nie jest jego prywatnym folwarkiem, tylko dobrem narodowym. Dlatego coraz więcej osób ma go dosyć. Nie tylko z powodu niezrozumiałych powołań, ale także z braku jakiegokolwiek stylu reprezentacji - mówi nasz informator.

Fala krytyki selekcjonera wzmogła się po ostatnich powołaniach na mecze z Argentyną i Francją. Dziwią szczególnie powołania dla piłkarzy z walczącej o utrzymanie Cracovii, a pomijanie Patryka Małeckiego (23 l.).

- Jeżeli kadra nie pokaże niezłego futbolu z rezerwami Francji i Argentyny, to kolejne powołania wysyłać już będzie Orest Lenczyk - uważa nasz rozmówca.

Trochę to wszystko dziwne, bowiem tak naprawdę wpływu na losy selekcjonera nie powinny mieć dwa mecze z rezerwami Argentyny i Francji. Czy zwycięstwa biało-czerwonych w tych spotkaniach zmienią postrzeganie trenera? Czy powinny być czynnikiem decydującym? Wątpliwe. Przesądzić może jednak coś innego. Nastroje społeczne związane z Euro 2012 nie są dobre, a kibice, którzy niemal jednogłośnie chcieli Smudy-selekcjonera, dziś odwracają się od drużyny narodowej.

Z drugiej strony - naprawdę trudno wyobrazić, by mający swoje zdanie Lenczyk szedł na różne układy z PZPN, a przecież musiałby. Właśnie dlatego nie podpisał jeszcze umowy ze Śląskiem - chce bowiem móc podejmować decyzje dotyczące transferów samodzielnie. Lenczyk i PZPN - to byłaby wybuchowa mieszanka. Ale może warto zaryzykować?

gorzej być już nie może, więc czemu nie :lol:

karpen
26-05-2011, 21:00
Najśmieszniejsze jest to, że w PZPN nie sugerują się wynikami tylko opinią publiczną.Tak jak kibice i dziennikarze wybrali Smudę na selekcjonera, tak w tej chwili są w stanie go zwolnić.

nicole91
26-05-2011, 21:20
Uważam, że jednak to mogą być tylko takie plotki co do Smudy. Choć PZPN jakoś faktycznie ostatnio kieruje się głosem opinii publicznej (prasa, kibice).

lukasz9209
26-05-2011, 21:27
Choć PZPN jakoś faktycznie ostatnio kieruje się głosem opinii publicznej (prasa, kibice). pzpzn wybrał Smude na selekcjonera, ponieważ po wpadce w el do RPA, lesne dziadki chcieli mieć chwile spokoju, dlatego jak lud chce Smude niech ma Smude!
jestem przekonany, ze nawet jakby ta pseudo reprezentacja, przegrała z Francją i Argentyną po 4-0, to Franz nie poleci !!!
Gość się dobrze w te bagno pezpenowskie wkomponował i do Euro moze spokojnie pracowac.

Senator
26-05-2011, 21:28
Kadra Francji:

Francuzi w czerwcu rozegrają trzy spotkania: z Białorusią (3 czerwca), Ukrainą (6 czerwca) oraz Polską (9 czerwca) :mf:

Bramkarze: Cedric Carrasso (Bordeaux), Hugo Lloris (Olympique Lyon), Steve Mandanda (Olympique Marsylia).

Obrońcy: Eric Abidal (FC Barcelona), Patrice Evra (Manchester United), Younes Kaboul (Tottenham Hotspur), Adil Rami (Lille), Anthony Reveillere (Olympique Lyon), Bacary Sagna (Arsenal Londyn), Mamadou Sakho (PSG).

Pomocnicy: Yohan Cabaye (Lille), Abou Diaby (Arsenal Londyn), Alou Diarra (Bordeaux), Yann M'Vila (Stade Rennes), Florent Malouda (Chelsea Londyn), Marvin Martin (Sochaux), Blaise Matuidi (Saint-Etienne), Samir Nasri (Arsenal Londyn), Jeremy Menez (AS Roma), Charles N'Zogbia (Wigan Athletic), Franck Ribery (Bayern Monachium), Mathieu Valbuena (Olympique Marsylia)..

Napastnicy: Karim Benzema (Real Madryt), Kevin Gameiro (Lorient), Guillaume Hoarau (PSG), Loic Remy (Olympique Marsylia).

karpen
26-05-2011, 21:33
Nio, Francuzi optymalnym składem przyjeżdżają.Może być ciekawy mecz, pewnei z bojkotem ale warto się na Francuzów wybrać.

Senator
26-05-2011, 21:39
szkoda sosu :popcorn: a bramki i tak beda w Telexpresie :ucieszony:

karpen
26-05-2011, 21:41
Słuchaj jak Obraniak jebnie taką brame jak w finale pucharu, i pokaże się perkis to myślę że nie będzie tak zle.Gra z kontry i Dzida do przodu na Lewego.

Breados
26-05-2011, 22:19
:leze:

Jaco
26-05-2011, 22:20
Kadra Francji:

Francuzi w czerwcu rozegrają trzy spotkania: z Białorusią (3 czerwca), Ukrainą (6 czerwca) oraz Polską (9 czerwca) :mf:

Bramkarze: Cedric Carrasso (Bordeaux), Hugo Lloris (Olympique Lyon), Steve Mandanda (Olympique Marsylia).

Obrońcy: Eric Abidal (FC Barcelona), Patrice Evra (Manchester United), Younes Kaboul (Tottenham Hotspur), Adil Rami (Lille), Anthony Reveillere (Olympique Lyon), Bacary Sagna (Arsenal Londyn), Mamadou Sakho (PSG).

Pomocnicy: Yohan Cabaye (Lille), Abou Diaby (Arsenal Londyn), Alou Diarra (Bordeaux), Yann M'Vila (Stade Rennes), Florent Malouda (Chelsea Londyn), Marvin Martin (Sochaux), Blaise Matuidi (Saint-Etienne), Samir Nasri (Arsenal Londyn), Jeremy Menez (AS Roma), Charles N'Zogbia (Wigan Athletic), Franck Ribery (Bayern Monachium), Mathieu Valbuena (Olympique Marsylia)..

Napastnicy: Karim Benzema (Real Madryt), Kevin Gameiro (Lorient), Guillaume Hoarau (PSG), Loic Remy (Olympique Marsylia).
Ciemność widzę, widzę ciemność. :?

Maros
26-05-2011, 22:24
Nio, Francuzi optymalnym składem przyjeżdżają.Może być ciekawy mecz, pewnei z bojkotem ale warto się na Francuzów wybrać.

to sweet. w rozgrywkach ligowych też chodzisz na "Wisłę", "Lecha" i tak dalej? :roll:
A, sory. zapomniałem, że na mecze Legii już nie chodzisz zgodnie z tym co pisałeś wcześniej. No chyba, że Ci dopłacają do biletu.

Jaco
26-05-2011, 22:34
to sweet. w rozgrywkach ligowych też chodzisz na "Wisłę", "Lecha" i tak dalej? :roll:
A, sory. zapomniałem, że na mecze Legii już nie chodzisz zgodnie z tym co pisałeś wcześniej. No chyba, że Ci dopłacają do biletu.
Karolek już dawno się określił. :ucieszony: Nie zwracaj na niego uwagi: virtual life. :lol:

jajcarz
26-05-2011, 23:29
Karolek już dawno się określił. :ucieszony: Nie zwracaj na niego uwagi: virtual life. :lol:

Karolek jest tylko jeden :prawi:

karpen
27-05-2011, 06:56

Na Wisłę i Lecha też chodzę, a i jak Odra Wodzisław przyjedzie to nie pogardzę:ucieszony:

BFC
27-05-2011, 14:12
zobaczcie co ojgen polanski wypowiedzial:

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/eugen-polanski-chce-grac-dla-polski,1,4381999,artykul.html

mocno je***ty jest

b.
27-05-2011, 14:14
zobaczcie co ojgen polanski wypowiedzial:

http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/e...9,artykul.html

mocno je***ty jest

Nie zobaczymy, bo nie wchodzimy na onet.

BFC
27-05-2011, 14:18
Nie zobaczymy, bo nie wchodzimy na onet.

Jeżeli miałbym przyjechać do Warszawy na mecz Polska - Niemcy, to tylko po to, by wybiec na boisko. A komu będę kibicował? Jeżeli nie będę grał dla Polaków, to Niemcom - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Eugen Polanski, pomocnik Mainz.

Eugen Polanski: Chcę grać dla Polski!

Przegląd Sportowy: Jak to?

Od kilku tygodni bardzo intensywnie myślę o Polsce i dziś jestem prawie pewny tego, że chcę występować w Biało-Czerwonej koszulce. Jeszcze miesiąc temu w ogóle nie brałem tego pod uwagę, ale wszystko się zmieniło. To przyszło nagle. Teraz jest dobra pora na podjęcie decyzji, bo przecież nie powiem, że chcę być reprezentantem Polski trzy tygodnie przed Euro 2012.

»PS: Niedługo ważny dla reprezentacji Smudy test – mecz z Niemcami. Co prawda towarzyski, ale podtekstów jest niemało, więc i waga tego spotkania jest duża. Pojawi się pan w Warszawie przy okazji tego starcia?

Żeby oglądać?

PS: No tak.

Nie, na pewno nie. Jeżeli miałbym być wtedy w Warszawie, to tylko na boisku.

PS: A komu będzie pan kibicował?

Jeżeli nie będę grał dla Polaków, to Niemcom.

JeLonek
28-05-2011, 18:48
Panowie slyszalem ze ma bys pikieta przed meczem naszej Reprezentacji. Zjadą sie kibice wiekszosci druzyn. Tylko pytanie przed ktorym meczem, z Francją czy Argentyna ?

Yanks
30-05-2011, 21:15
Taaaakie mecze się zbliżają a w temacie, jakoś tak spokoooojnie :?

Majkisek
30-05-2011, 22:04
Jaaaaaaakie mecze? :)

Breados
30-05-2011, 23:36
To ktoś coś gra? :hmm:

BFC
31-05-2011, 12:57
a niby dla kogo ?

Raffi
03-06-2011, 12:16
z legia.com:

Komunikat dotyczący meczów reprezentacji

Legia Warszawa uprzejmie przypomina Kibicom wybierającym się na mecze reprezentacji Polski z Argentyną (5.06) i Francją (9.06), które zostaną rozegrane na stadionie przy ul. Łazienkowskiej 3 w Warszawie, iż podczas tych spotkań fani proszeni są o eksponowanie wyłącznie barw narodowych i nieprzynoszenie na stadion akcesoriów klubowych (zalecenie dotyczy flag, ubioru, szalików czapek, etc.).

Wszystkie flagi i elementy oprawy muszą być wcześniej zgłoszone organizatorowi meczu. Uprzedzamy, iż nie będzie możliwe eksponowanie podczas meczów kadry tzw. sektorówek. Maksymalna wielkość flag to 1,5 x 5 metrów.

Zachęcamy jednocześnie do gorącego wsparcia zespołu Franciszka Smudy i prosimy o kulturalny doping. Wierzymy, że – jak to do tej pory miało miejsce podczas meczów rozgrywanych na stadionie Legii – Kibice stworzą niepowtarzalną atmosferę i pomogą biało-czerwonym w odniesieniu zwycięstw nad niezwykle renomowanymi rywalami.

:D

Yob
03-06-2011, 12:26
Nie chcą by informacje o tym co się wyrabia ostatnio na stadionach poszły w świat i były komentowane przez zagraniczne media. Dobry cyrk :popcorn:

Z.
03-06-2011, 20:25
Litwa przegrywa 0-2 z Lichtensteinem. Kogo ostatnio pokonała? A, tak... :prosze:

syrokomla
03-06-2011, 20:26
Ktoś sie obłowii...

R.
03-06-2011, 20:29
Ktoś sie obłowii...

"Poziom pilki na swiecie sie wyrownal" :prawi:

cougar
03-06-2011, 20:35
Litwa przegrywa 0-2 z Lichtensteinem. Kogo ostatnio pokonała? A, tak...
Dobrze, że Liechtenstein nie grywa towarzysko. Jeszcze by komuś w PZPN wpadł genialny pomysl na sparing i kto wie czy nasze gwiazdy nie zafundowałyby nam ciekawych doznań.

Majkisek
03-06-2011, 20:55
A czemu Liechtenstein nie grywa towarzysko?

cougar
03-06-2011, 21:05
Tak myslałem, bo w sumie po co im to? Kadry stricte 'na coś' nie buduja, liga łączona ze Szwajcarską. Co innego oficjalne jako członek UEFA a co innego dawac sie łoić na jego zyczenie.

Ale sprawdzilem i chłopaki faktycznie czasami sparingi grają. Strach sie bac by Latek nie podchwycil.
BTW: zawsze mam nadzieje ze Liechtenstein komus wklepi, dzis jest piekny dzien. :D

p(L)m
03-06-2011, 21:43
W Liechtensteinie mają święto narodowe, ale takie wpadki czasem się zdarzają. Wg to niewiele brakowało, a Polska kiedyś zafundowałaby punkt San Marino, ale uratowała się golem z ręki ;)

Grabo
03-06-2011, 21:57
Lichtenstein to nie są aż takie ogórki, mają nawet jeden zawodowy klub w swoim kraju. Ich najlepszy piłkarz grając w Serie A strzelił nawet kilkanaście bramek.

Majkisek
03-06-2011, 22:17
A całkiem niedawno zaliczyli 2-2 w Portugalii :)

Majkisek
04-06-2011, 21:38
To wydaje się mało realne ale jeśli Czarnogórcy ograją Bułgarów to chyba przeskoczą dzielnych synów Albionu w tabeli i do zwycięstwa w grupie będzie im wystarczyło utrzymać remis w bezpośrednim spotkaniu u siebie. A to wcale nie jest takie nierealne zważywszy na to, że w pierwszym meczu w Anglii było 0-0. Bardzo bym się ucieszył gdyby tak się wydarzenia potoczyły ;)

Yanks
05-06-2011, 09:19
Polska - Argentyna

Wszyscy ... bez koszulek ... na basen, na plażę, na piwo, po piwo, z piwem, do parku, do lasu, etc, etc, etc ... a kto ogarnie, to do Elbląga :lo: !!!

Krawczol
05-06-2011, 12:16
A całkiem niedawno zaliczyli 2-2 w Portugalii :)

Wtedy w ogóle mieli jakiś zabójczy okres, najpierw u siebie wyciągneli z Portugalią z 0-2 na 2-2, a 4 dni później pojechali do Luksemburga i pyknęli ich 4-0. Zresztą jakby popatrzeć na te eliminacje to z takich totalnych ogórów tylko Malta, Andora i San Marino pozostają z zerami. Luksemburg, Wyspy Owcze czy taki Liechtenstein coś tam już ugrały. O dziwo z zerem są też Walijczycy.

A Smuda już się tłumaczy z porażki jaką dziś zapewne poniesie, bo po meczu Nigeria-Argentyna powiedział, że Polacy też zagrają rezerwami bo brakuje mu siedmiu chłopaków, więc nie ma co mówić, że Argentyna jest słaba bo gra rezerwami.

Bugi B.
05-06-2011, 18:10
Zajebiaszczy mecz :popcorn:

Ps. Po ile bilety były? 90 zł najtańszy?:D :lol:

Szejdi
05-06-2011, 18:13
:wkurzony: Aż żal, że mnie tam nie ma! Te emocje, Te gwiazdy, ten doping i ta oprawa. Masakra. I to wszystko za marne 100zł!

:lol3:

b.
05-06-2011, 18:15
Ps. Po ile bilety były? 90 zł najtańszy?:D :lol:

pzpn się zlitował i obniżył- najtańszy 5 dych :popcorn:

Bangoo
05-06-2011, 18:23
Nudny mecz + komentarz Trzeciaka - odechciewa się tego oglądać ;)

nicole91
05-06-2011, 18:27
Nudny mecz + komentarz Trzeciaka - odechciewa się tego oglądać ;)

Zgadzam się. Chyba trochę dostosowali się do pogody choć właśnie zdobyli bramkę i jest 2:1.

Bangoo
05-06-2011, 18:35
Jest nadzieja, że Francja nie strzeli nam 5 bramek :lol:

wiara
05-06-2011, 18:59
Widok pustych trybun na meczu reprezentacji- bezcenne:gwiazda:

oczkovski
05-06-2011, 19:02
to jakaś paranoja i komunistyczna propaganda o progresie hahahaha

karpen
05-06-2011, 19:03
Zwycięzców się nie sądzi:prawi:

Chyba znalazł się w końcu lewy obrońca, Wawrzyniak całkiem przyzwoicie, ale ogólnie to 3 sort Argentyński czasami klepał jak chciał.

Krawczol
05-06-2011, 19:19
Pozytywnie mnie zaskoczyli, myslałem że nawet z rezerwami Argentyny wymęczą góra remisik. Uratujemy się przed piątym koszykiem w losowaniu el.MŚ 2014 ;).

A tak w ogóle to Donald powinien zaaresztować trenera Argentyny. Kamery wyłapały jak w 91 minucie próbuje zdemolować ławkę rezerwowych :chuligan:

wiara
05-06-2011, 19:26
A tak w ogóle to Donald powinien zaaresztować trenera Argentyny. Kamery wyłapały jak w 91 minucie próbuje zdemolować ławkę rezerwowych :chuligan:

Aresztować? Aresztuje to się za haniebne wstanie z krzesełka:grr:. Taki akt wandalizmu zasługuje co najmniej na zesłanie do lochów!!! Na 15 lat!!!

Cielo
05-06-2011, 19:26

Niech demoluje, może w końcu je wymienią, bo te co są to 'lekka żenada' :)

Breados
05-06-2011, 19:27
Wy tak na serio? 4-ta drużyna Argentyny w pewnych momentach robiła z nami co chciała, zapewne gdyby przyjechała ekipa z takim Messim, to skończyłoby się tak jak mecz z Hiszpanią. Jak ktoś chce, to już teraz może się ze mną zakładać o to, że na Euro nie uda nam się strzelić nawet jednej bramki :)

Krawczol
05-06-2011, 19:29
Wy tak na serio? 4-ta drużyna Argentyny w pewnych momentach robiła z nami co chciała, zapewne gdyby przyjechała ekipa z takim Messim, to skończyłoby się tak jak mecz z Hiszpanią. Jak ktoś chce, to już teraz może się ze mną zakładać o to, że na Euro nie uda nam się strzelić nawet jednej bramki :)

To jakby co ja mogę przyjąć taki zakład o jakąś stówkę ;). Jesteśmy partaczami, ale na Euro u siebie coś tam ukąszą.

Pan Artysta
05-06-2011, 19:31
dokładnie
3-4 garnitur
skołowani po lotach na trasie europa-argentyna-nigeria-Polska
przez 30 min I połowy grali z nami w dziada
a tu achy i ochy
tak na pow. nie mamy nawet kadry na 2 mecze

Breados
05-06-2011, 19:38
Ja jeszcze chciałbym nadmienić o fachowych wstawkach komentatorskich Trzeciaka i co 2-minutowe wspominanie, o pogodzie która to nam niezwykle przeszkadza i zapewne gdyby nie ona, to Brożek strzeliłby dziś hattricka miednicą.

Pan Artysta
05-06-2011, 19:41
i ze brak kibiców
coś o kibolach popierdzieli
i ze sparing to **** nie mecz
i ceny nie te
no wszystko chvj :lol:

R.
05-06-2011, 19:45
Czy to byl 4 garnitur to bym polemizowal. Po za paroma przypadkami typu Cabral, to w Argentynie grali zawodnicy, o jakich nasza kadra moze pomarzyc przez najblizsze 20 lat. Fakt, ze to byli glownie gracze, ktorzy dopiero za pare lat moga(ale oczywiscie nie musza) ocierac sie o pierwsza kadre(wiekszosc tej kadry zapewne znaja obecni tutaj zagorzali FM-owicze :lol: )
Takich kopaczy, jak Zabaleta, Piatti, Garay, Belluschi, Insua czy Gaitan szrotem raczej nie nalezy nazywac. W kilku akcjach pokazali, ze gdyby grali na powaznie to spokojnie mogliby wsadzic ze 3 bramy. Widac bylo, ze sa zajebiscie niezgrani, o zaangazowaniu nawet nie wspomne.

oczkovski
05-06-2011, 19:56
''zabraniam mówić wam że do 3-4 skład Argentyny!'' xD hahahaha

Breados
05-06-2011, 19:57
Co nie znaczy, że ta wygrana to powód do dumy? Spośród całej kadry Argentyny jaka z nami dziś grała, aż dwóch zawodników jest powołanych na Copa America, więc o czym my mówimy...

@oczkovski, Tobie fora się nie pomyliły?

cougar
05-06-2011, 20:04
co 2-minutowe wspominanie, o pogodzie która to nam niezwykle przeszkadzaFilozofia Ćwieląga święci triumfy :)

Nie ważne czy to był 2 czy 3 czy 4 sklad Albicelestes. Nasi grali słabo. Były przebłyski, ale nic wiecej. Marnie jest, oj marnie.

oczkovski
05-06-2011, 20:05
nie no tak na poważnie cała ta otoczka wokół kadry to jakieś odgrzewanie kotleta zaczynając od obrony przez pomoc i nieudolny atak . Najbardziej denerwowały komentarze o Arboledzie i tym Perkinsie czy parkinsonie nie wiem nawet jak on sie dokładnie nazywa że zbawcy kadry . Przecież oni nawet jednego meczu jeszcze nie zagrali a skoro będą wiodącymi postaciami to świadczy to najlepiej o naszej reprze . Po prostu nie mamy ani kalsy ani kopaczy z charakterem .
Drugie ceny biletów naprawdę żałuję że ten mecz nie odbył się w Gdańsku wtedy byłyby widoczne te pustki gdzie najtańsza wejściówka od pana Laty kosztowała bodajże 90 zl na jakieś słabe miejsce których było 20 % jak się nie myle :) no nic na Euro pokażą ;)

Bangoo
05-06-2011, 20:21
Filozofia Ćwieląga święci triumfy :)

Nie ważne czy to był 2 czy 3 czy 4 sklad Albicelestes. Nasi grali słabo. Były przebłyski, ale nic wiecej. Marnie jest, oj marnie.

:nie:

:lol:

Piotrek WWY
05-06-2011, 20:50
to wszystko to jedna wielka TRAGEDIA! jeszcze brawa na koniec dostali od tych na trybunach

mjedrek1906
05-06-2011, 21:33
Ja wiem że całkowicie trzeźwy to nie jestem. (wybaczcie mając jeden dzień wolnego w tygodniu człowiek chce się odstresować) Wiem od ale się zdania nie zaczyna, ale to co dzisiaj słyszałem z ust komentatorów to mnie poprostu zabiło. Np. jakby ceny biletów były wcześniej obniżone to by było więcej kibiców, albo że po tym wyniku na meczu z Francją będzie o wiele więcej kibiców. Oni nie zdają sobie sprawy, że gdyby nie konwlikt to bez znaczenia na cene byłby komplekt? Dzisiejszy wynik i obniżka cen na kolejny mecz, która była również na dzisiejszy mecz nic nie zmieni ! Z jednej strony oglądając dzisiejszy mecz było mi żal, że nie ma dopingu ( w sensie zorganizowanym) a z drugiej strony sie cieszyłem bo może co poniektórzy zobaczą że bez kibola nie ma widowiska. Owszem kilka razy kibice coś tam krzykneli, ale to nie to samo co doping przez 90 minut bez znaczenia na wynik

Danoo
05-06-2011, 21:41
Ja wiem że całkowicie trzeźwy to nie jestem. (wybaczcie mając jeden dzień wolnego w tygodniu człowiek chce się odstresować) Wiem od ale się zdania nie zaczyna, ale to co dzisiaj słyszałem z ust komentatorów to mnie poprostu zabiło. Np. jakby ceny biletów były wcześniej obniżone to by było więcej kibiców, albo że po tym wyniku na meczu z Francją będzie o wiele więcej kibiców. Oni nie zdają sobie sprawy, że gdyby nie konwlikt to bez znaczenia na cene byłby komplekt? Dzisiejszy wynik i obniżka cen na kolejny mecz, która była również na dzisiejszy mecz nic nie zmieni ! Z jednej strony oglądając dzisiejszy mecz było mi żal, że nie ma dopingu ( w sensie zorganizowanym) a z drugiej strony sie cieszyłem bo może co poniektórzy zobaczą że bez kibola nie ma widowiska. Owszem kilka razy kibice coś tam krzykneli, ale to nie to samo co doping przez 90 minut bez znaczenia na wynik

Razi :pije:

Nie dało się tego "widowiska" oglądać.
Piłkarzyki dostosowali się do poziomu, który reprezentuje "komentator" Trzeciak:wsciekly:
Jeżeli będą grać tak na Euro to wątpię, żeby zdobyli marny 1 punkt

Chomik
05-06-2011, 21:45
Jakby nie patrzeć to była Argentyna i mecz w terminie fifowskim, nie były to jakieś chłopaczki z ligi argentyńskiej, tylko podstawowi zawodnicy takich klubów jak Sevilla, Villarreal, Galatasaray, Benfica, Manchester City.

Tam to większość naszych by nawet na ławce nie siedziała, więc nie deprecjonowałbym znowu wyniku, dla mnie to miłe zaskoczenie. Pamiętam, że do Polski potrafiły rezerwy Litwy przyjechać i Nas ograć.

Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale czego można było oczekiwać ?

A jakby przyjechał tu Messi z Di Marią to dostalibyśmy 4-0, morale by siadły i też byście zadowoleni nie byli.

2-1 z Argentyną idzie w świat :prawi:

mjedrek1906
05-06-2011, 21:58
Razi :pije:

Nie dało się tego "widowiska" oglądać.
Piłkarzyki dostosowali się do poziomu, który reprezentuje "komentator" Trzeciak:wsciekly:
Jeżeli będą grać tak na Euro to wątpię, żeby zdobyli marny 1 punkt

Fakt teraz spojżałem to co napisałem i konwlikt razi, jak najbardziej miało być konflikt :)

Chomik - zgadza się to była Argentyna ale jak by przyjechała pierwsza drużyna to śmiem twierdzić że wygrali by z nami jak my z San Marino. Ja nie chce umniejszać tego jak by nie patrzeć sukcesu. Były momenty dobrej gry, ale komentarz, że w Kucharczyku jest nadzieja i, że smuda widzi w nim potencjał a wspuszczenie go w 80 minucie to jakaś pomyłka. A i jeszcze lepsze mówienie o Klichu a gościu wszedł w 89 minucie. No czy można sprawdzić zawodnika przez 10 minut a tym bardziej przez 1 -2 minuty?

gigi81
05-06-2011, 22:02
podnoszac ceny biletow, zachecaja cale rodziny do przyjscia na stadion a zniechecaja dilerow i bandytow...

Krawczol
05-06-2011, 22:05
Jakby nie patrzeć to była Argentyna i mecz w terminie fifowskim, nie były to jakieś chłopaczki z ligi argentyńskiej, tylko podstawowi zawodnicy takich klubów jak Sevilla, Villarreal, Galatasaray, Benfica, Manchester City.

Tam to większość naszych by nawet na ławce nie siedziała, więc nie deprecjonowałbym znowu wyniku, dla mnie to miłe zaskoczenie. Pamiętam, że do Polski potrafiły rezerwy Litwy przyjechać i Nas ograć.

Mecz nie stał na wysokim poziomie, ale czego można było oczekiwać ?

A jakby przyjechał tu Messi z Di Marią to dostalibyśmy 4-0, morale by siadły i też byście zadowoleni nie byli.

2-1 z Argentyną idzie w świat :prawi:

Otóż to, jak przegrywamy to jest źle, jak uda się wygrać to też jest źle, bo to nigdy nie nasza zasługa tylko tego, że przeciwnikowi się grać nie chciało, jakby nie patrzeć potrafili ograć WKS, Argentynę czy Norwegię, jasne że dalej są ciency ale też nie siał bym takiej paniki jak niektórzy, że na euro jakaś Grecja czy inna Norwegia rozbije nas w pył 2,3-0 a nasi przestoją cały mecz.

mjedrek1906
05-06-2011, 22:10
Krawczol - a uważasz, że jak by była pierwsze repra Argentyny to byśmy chociaż remis osiągneli? Ja będąc na początku zwolennikiem Smudy teraz widzę, że raczej nic z tego nie będzie i na Euro będzie masakra.

1916TaFu
05-06-2011, 22:25
To jeszcze zależy na kogo trafimy w grupie..
Ja nie chce oceniać pracy Franza przed EURO. To są mecze towarzyskie, które są przede wszystkim dla piłkarzy i trenera a nie dla kibiców. Powiem tak -kucharzowi nie zagląda się w garnki. Jeżeli Franz zbuduje drużyne, która za rok na mistrzostwach Europy wyjdzie z grupy to efekty Jego pracy ocenie pozytywnie. Jeżeli z grupy nie wyjdzie to znaczy, że sprawe zawalił.

Senator
05-06-2011, 22:36
Krawczol - a uważasz, że jak by była pierwsze repra Argentyny to byśmy chociaż remis osiągneli? Ja będąc na początku zwolennikiem Smudy teraz widzę, że raczej nic z tego nie będzie i na Euro będzie masakra.

Pozwolisz ze sie wtrace

Nie osiagnelibysmy remisu tylko bysmy przej.bali. Na jakiej podstawie mozna bylo by sadzic ze z pierwsza Argentyny remis ? Mamy nedznych pilkarzy praktycznie nie grajacych w zadnej z trzech najsilniejszych lig angielskiej hiszpankiej wloskiej. Lige mamy chu.jowa a w niej ch.ujowych pilkarzykow. Z jedej strony zalosne jest tez ze najlepszym Polskim lewym obronca jest pilkarz o umiejetnosciach Wawrzyniaka. No ale coz takie sa realia. Nie jestem kibicem tej reprezentacji ale wole juz Smude niz kolejnego Benhalera ktory po mistrzostwach spier.doli do siebie a i tak zadnych wielkich sukcesow z tym pokoleniem pilkarzykow nikt nie osiagnie. Liga chu.jowa , grajki chu.jowe (chyba juz sie powtarzam). Chu.jowe ale nie na tyle jak ktos juz tu wczesniej pisal aby dostawac w kakao 0-3 z jakimis Norwegami. Przed tym meczem mozna bylo przyszpuszczac ze zle i tak bedzie. Zle jak przegramy, zle jak wygramy a chu.ja nie pilkarzy i lige mamy :mf:

Dobranoc

ormo
05-06-2011, 22:44
Szczęsny: Gdyby przyjechał Messi też byśmy wygrali

Proste Wojtek :bounce:

b.
05-06-2011, 22:51
Proste Wojtek :bounce:

Widać, że łeb po zgredzie ma :lol:

Nie daleko pada jabłko od jabłoni :prawi:

Chomik
05-06-2011, 22:55
Messi to piłkarz wypalony :prawi:

miał stwierdzić w swoim stylu Trzeciak po meczu

:lol2:

LOL3K
05-06-2011, 23:32
Jak ten pizdeusz wojtuś "tata załatwił" szczęsny będzie pierwszym bramkarzem to ja pier.dolę taką kadrę...

E: 1000 post :D

Raffi
05-06-2011, 23:47
i jeden z najgorszych:kac: co stwierdzam z przykrością

Uwaga, będę złośliwy:
a) pizdeusz
b) tata załatwił
c) jak ten (...) szczęsny będzie pierwszym bramkarzem kadry

Trzy klopsy w jednym tekście
a) raczej odwrotnie, loudmouth do przesady czasem nawet
b) no to żenada na 3 km , sorry
c) a kto ma bronić jak nie podstawowy bramkarz Arsenalu? Co najwyżej Boruc mógłby przyjść na myśl, ale niekoniecznie Boruc w obecnej dyspozycji

zbinky
06-06-2011, 00:10
mecz jak mecz

z nietypowych sytuacji mogę wymienic wyłapanie mandatu 50 złotych za niecenzuralne słownictwo. Dodam tylko, że przysłowiową ku.rwą rzuciłem podczas rozmowy telefonicznej

paranoja

sasza
06-06-2011, 00:44
"Szczęsny przyznał, że po raz pierwszy spotkał się z sytuacją, że na meczu reprezentacji panowała mocno piknikowa atmosfera. - Nie bardzo jestem w stanie wytłumaczyć takie zjawisko, bo pierwszy raz widziałem, że stadion Legii się nie wypełnił i nie było prowadzonego wyjątkowego dopingu. Dziękujemy jednak tym, którzy przyszli i nas wspierali. Nie mamy co narzekać. Miejmy nadzieję, że w meczu z Francją stadion już będzie pełny i atmosfera będzie taka, do jakiej jesteśmy przyzwyczajeni - powiedział."

kilka zacniejszych komentarzy z 90 minut:

Ronaldinho: Staralismy zaprezentowac sie z jak najlepszej strony przeciwko Polsce, niestety postawili nam trudne warunki. Zycze im jak najlepiej na Euro i mam nadzieje ze nasze reprezentacje spotkaja sie w Finale. Nie bede komentowal zachowania kibicow Brazylii po tym jak zmienilem reprezentacje, to moja osobista sprawa.

Di Maria: Polska to syberyjski kraj, nam - gorącym Argentyńczykom bardzo trudno grało się w półmetrowym śniegu, nie mówiąc już że przysypało jedną z bramek. No cóż mamy nadzieję że odegramy się Polsce na Euro 2012, jeżeli uda nam się przebrnąć przez kwalifikacje.

Messi: no cóż,przegraliśmy mecz ostatniej szansy i o euro 2012 musimy jak najszybciej zapomnieć.Wkrótce zaczynamy kolejne eliminacie i życzyłbym sobie aby do grupy nie dolosowano nam Polaków bo może być cięzko

Kołton - kolejne zwycięstwo. Cieszy dobry mecz Arboledy. kolejny mecz gramy w Niecieczy z Malawi. O zwycięstwo może być ciężej niż dziś , ale nie składamy broni i ciągniemy ten biedronkowy wóżek do przodu

:rotfl2::rotfl2:

LOL3K
06-06-2011, 00:46
Żenada na 3 km, że śmiem twierdzić, że tatuś załatwił?
Oczywiście, że załatwił i nic mnie nie przekona, że nic maciuś nie miał wspólnego przy transferach wielkiego wojtusia.
Zaraz będzie zdziwko jak i janka tatuś wyciągnie z gwardii do znicza...
W kilku wywiadach mówił pan bramkarz, że tatuś nic nie pomógł sra ta ta ta. Jakby tak było to by i u niego tego tematu nie było i by go nie poruszał. A że prawda w oczy kole...
Pizdeusz? Bo zachowuje się, jakby pozjadał wszystkie talenty i rozumy, a jest po prostu marny. Może inaczej - nie jakiś wybitny. Loudmouth bo wyżej sra niż dupę ma w wywiadach i ******** w nich głupoty jak te o Messim? Jak by był taki wyszczekany i miał swoje zdanie to w tej kadrze by już nie grał :]

Bronić ma jakiś DOŚWIADCZONY bramkarz, a nie jakiś 21 latek, który dopiero co wchodzi do piłki seniorskiej. Boruc, Fabiański, Kuszczak czy może Załuska, chociaż ławę w Celticu grzeje równo...

3 klposy powiadasz? A może 3 zdania prawdy na temat układów i układzików?

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Może jestem uprzedzony, ale to nie ja byłem u papy w. żeby go puścił do arsenalu.

Snoopy
06-06-2011, 00:56
1) gdyby te same słowa wypowiedział Boruc wszyscy by się jarali, że mamy bramkarza z jajami

2) czym zdążył się zeszmacić Szczęsny jr. że wszyscy mu tu jadą? Co przeoczyłem?

3) niedaleko

This thread is full of fail :poddaje:

księciuniu
06-06-2011, 01:08
Gdyby Wojtek był synem Jana Kowalskiego, a jeszcze lepiej Leszka Pisza albo Maćka Śliwowskiego, to pewnie całej tej rozmowy by nie było. A tak niektórzy chca go ukamieniować za grzechy ojca. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice, ale nie na odwrót :prawi:

A nawet jeżeli ojczulek maczał łapki w załatwieniu zgody na transfer, to co w tym złego - który ojciec nie chciałby pomóc synowi w karierze czy zdobyciu lepszej pracy. I pewnie większość synów też by się z tym nie afiszowała.

A pierwszy skład Arsenalu - po kilku latach treningów, oczekiwań i walki z kontuzjami - to też mu tatuś załatwił ??
Nie wiedziałem, że Wenger boi się Macieja Sz. jak nie przymierzając kibice Stali St. Wola :lol3:

maatek
06-06-2011, 01:38
Co złego, że zrobił aferę, że mu blokują transfer i szansę na rozwój? Aż ta polaczkowatość, że mu się udało, a ojciec był ******. No byl, ale ojca sie nie wybiera, a on sam zasługuje na 1. jedenastke (Albo przynajmniej na walke z Borucem), także nie rezygnujmy z ludzi, ktorzy sie wybili za granica, bo jego ojciec byl ******.

Nieprzypadkowo się zostaje bramkarzem Arsenalu i zbiera naprawdę dobre recenzje. Ogladales go? Widziales mecze Arsenalu? Naprawde jest marny czy sobie zartujesz?

Chomik
06-06-2011, 01:59
Bronić ma jakiś DOŚWIADCZONY bramkarz, a nie jakiś 21 latek, który dopiero co wchodzi do piłki seniorskiej. Boruc, Fabiański, Kuszczak czy może Załuska,

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Może jestem uprzedzony

Raczej na pewno jesteś uprzedzony skoro podajesz jako przykład Załuskę, który jest bramkarskim średniakiem, nie sprawdził się w polskiej lidze ( 3 bramkarz Korony Kielce ! ) zaliczył rundę życia w Szkocji i sobie zrobił markę. Casus Arkadiusza Malarza, który bronił świetnie jedną rundę w Skodzie i zgłosił się Panathinaikos, a przecież w naszej lidze uchodził za słabiaka, zresztą przyszłość obu szybko zweryfikowała. Następny w kolejce to będzie Tytoń, też coś tam w Holandii pobronił i szybko wskoczył do kadry. Ja w naszej lidze widzę lepszych bramkarzy.

Ja to najbardziej lubię Fabiańskiego i uważam, że jest najlepszy. Nie ma psychiki takiej jak Boruc czy Mucha, ale pod względem umiejętności jest dla mnie numerem jeden, liczę, że po kontuzji wróci do bramki Arsenalu ( w tym sezonie do kontuzji, bronił bardzo dobrze ) i on zostanie naszym bramkarzem na Euro 2012.

A Szczęsny to załatwił tylko by go puścili do Arsenalu, resztę sobie sam wypracował. Trochę bufon ( w sensie, że nadęty, bo do Buffona mu dużo brakuje :P ), ale Polak w dobrym klubie, więc trzymajmy kciuki !

Raffi
06-06-2011, 08:51
a) udowodniłeś Lol3k coś odwrotnego - między chojrakiem na wyrost a pizdeuszem są lata świetlne róznicy
c) j.w., nie będę powtarzał już po przedmówcach
b) dla mnie żenadne jest pisanie, ze ojciec załatwił mu Arsenal bo to bzdura do sześcianu. To nie Polska, załatwić to można rzeczony Znicz (Jan przecież już jesienią miał przecież propozycje, inna sprawa, że moim zdaniem jest za niski), a nie klub zagraniczny z takiej półki. Myślisz że Walter długo się zastanawiał, czy sprzedać 15-latka za 400.000 Euro, jak ojciec do niego przyszedł? Arsenal sam się zgłosił.

cougar
06-06-2011, 10:29
Prywatnie W.S. znam tylko o tyle że mu z kumplami kazaliśmy sp***ć jak przychodził na parkowe boisko na osiedlu chcąc z nami pograć (7-8 latek na boisku to tylko ryzyko że za mocno piłką w pysk oberwie i kłopot gotowy). Pamiętam jednak, że jego starszy brat najpierw chodził z wianuszkiem 'kolegów' co się do niego uśmiechali o autograf taty na szaliku, a potem jak M.S. przeszedł do Widzewa, starszy z młodych Szczęsnych chodził jak miś panda, gdy jego 'koledzy'-kibice klepanie po plecach zamienili na klepanie twarzy. Po transferze M.S. do Polonii replay i znów bicie japy.
młodszy ze Szczęsnych ominął to co miał jego brat, zbiera za to teraz.

Nie ważne, że mamy utalentowanego młodego bramkarza, który może stać się podporą repry na przyszłe lata. Nie, trzeba go stłamsić, bo jego ojciec sie transferował nie tam gdzie powinien.
Tragikomedia.

Nawet jak mu ojciec załatwił bilet do Londynu, to tylko do szkółki Arsenalu, stamtąd juz się wybił własną pracą i dzięki talentowi, nikt mu niczego nie załatwił. Ale nie, trzeba dawać szydere i jechać jak po łysej kobyle. Jakby został w Polsce i zmarnował się tuptając po Agrykoli, to lepiej tak? Ojtamojtam, i tak coś by się na niego znalazło, bo tata porzucił Legię dla RTS, a potem osmielił się sprofanować L3 zdobywając tam mistrza z KSP.

Ot, brzemię dziedzictwa w oczach frajerów.

księciuniu
06-06-2011, 10:37
....

Merytorycznie się z Tobą zgadzam, ale na gościnnych występach chyba należałoby okazywać trochę powściągliwości w komentarzach :efoch:

Starałem się napisać najgrzeczniej jak potrafię, ale podejrzewam, że niektórzy nie będą się tak męczyć ;)

e: Prorok czy co ? :D

b.
06-06-2011, 10:38

Frajerami czarnuchu możesz sobie rzucać u siebie na forum. Jak ci nie pasi pakuj mandżur i wyjazd stąd

cougar
06-06-2011, 10:44
Źle mnie zrozumiałes, bo nie chodzi mi tu o frajerzenie z kibiców Legii, a z debilnego podejscia do tematu "syn-ojciec".
Jak Polonista nazwie W.S. ciotą bo tatuś to i tamto, etc. (no bo tata zhanbił K6 do Wisły przechodząc co w ujeciu więzi z Cracovią jest fe), to bedzie dla mnie takim samym frajerem co za ojca po dzieciaku jeździ.

Nie szukaj agresji i antylegijnych tekstów tam gdzie ich nie ma.

rey
06-06-2011, 11:00
Właśnie Baciek, nie szukaj agresji :prawi: :D

bloniaq
06-06-2011, 13:16
Pewnie Maciej Sz. Uderzył do Wenger'a, żeby w razie czego młody siedział na ławce, a potem jeszcze do napastników przeciwnych drużyn, żeby tak się nie spinali na mecze z Arsenalem, tylko starali się lekko uderzać, żeby młody problemów nie miał. Ot tak po znajomości.

Raffi
06-06-2011, 13:23
można się nie zgadzać, ale zaczynać dyskusję jechaniem od frajerów to słabe :nl: Ein Punkt za prowokowanie kłótni

Pan Artysta
06-06-2011, 13:56
Lubię to :lol:

zbinky
06-06-2011, 14:30
Jak ktoś chce, to już teraz może się ze mną zakładać o to, że na Euro nie uda nam się strzelić nawet jednej bramki :)

ja się chętnie założę - masz jakieś propozycje co do kursu i stawki?

Mini
06-06-2011, 18:50
samobóje się nie liczą :prawi:

zbinky
06-06-2011, 22:23
gol to gol

sztuka się liczy :bukmacher:

Cielo
08-06-2011, 20:33
Prosimy o gorący doping na meczu i przypominamy, że na stadionie eksponujemy wyłącznie barwy narodowe i nie przynosimy akcesoriów klubowych (zalecenie dotyczy flag, ubioru, szalików, czapek etc.). Nie przynosimy także hałaśliwych trąbek, które zakłócić mogą przebieg meczu (będą odbierane przy wejściu). Pamiętajmy o zabraniu dowodu tożsamości ze zdjęciem. Na podstawie dokumentu i biletu będzie odbywała się identyfikacja kibiców wchodzących na stadion.
http://legia.com/www/index.php?akt=23107

:konfetti::konfetti:

Yanks
08-06-2011, 20:42
na trybunach zasiądzie prawdopodobnie 30 tysięcy widzów.

:ucieka:

E: I atrakcje fajne będą

wyjątkowe atrakcje – premiera filmu o EURO 2012 w reżyserii Tomasza Bagińskiego oraz występ zespołu: „Cheerleaderek Prokom”

cougar
08-06-2011, 21:24
występ zespołu: „Cheerleaderek Prokom”
Nie wiem czy dziewczyny wytrzymaja 2x45 minut, ale mi pasuje. Smuda szaleje z tymi powołaniami :D

Yanks
09-06-2011, 07:12
Ten mecz wydaje się być interesujący (...)

Są jeszcze bilety na Żyletę ? ... :hyhy: :hyhy: :hyhy:

ormo
09-06-2011, 17:50
Informujemy Kibiców Reprezentacji Polski, że wszystkie bilety na mecz Polska – Francja, który rozpocznie się dzisiaj o godz. 21.00 na stadionie Legii, zostały sprzedane.

Czwartkowy mecz Biało-Czerwonych obejrzy z trybun stadionu Legii 31.000 kibiców.

Skąd tyle pazi się wzięło?

Tuzin
09-06-2011, 17:58
Też mnie to właśnie zastanawia :O

Yob
09-06-2011, 17:59
Oj tam od razu pazi ;) Na pewno doping jakiś zakręcą :raca2:

Piotrek WWY
09-06-2011, 18:12
no się wzieli i zebrali, a bedzie ich jeszcze wiecej jak tak dalej pojdzie

gizo
09-06-2011, 18:21
Już jutro widzę te nagłówki; Na meczach może być kulturalnie. Rodzinna atmosfera na trybunach - brawo premierze Tusk. Takiej kulturalnej atmosfery nie było nidgy.
Adaś się zesra z zachwytu\')

Tuzin
09-06-2011, 18:31
Już się zesrał.

Majkisek
09-06-2011, 18:38
A tymczasem wiadomo już jaki będzie podział na koszyki przed el. do Mundialu w Brazylii.

Koszyk 1 - Hiszpania, Holandia, Niemcy, Anglia, Portugalia, Włochy, Chorwacja, Norwegia, Grecja
Koszyk 2 - Serbia, Słowenia, Rosja, Francja, Czarnogóra, Szwajcaria, Słowacja, Dania, Szwecja
Koszyk 3 - Turcja, Czechy, Izrael, Irlandia, Ukraina, Belgia, Rumunia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria
Koszyk 4 - Litwa, Albania, Węgry, Białoruś, Gruzja, Armenia, Irlandia Płn., Szkocja, Polska
Koszyk 5 - Austria, Estonia, Łotwa, Finlandia, Macedonia, Mołdawia, Cypr, Azerbejdżan, Walia
Koszyk 6 - Islandia, Luksemburg, Wyspy Owcze, Kazachstan, Liechtenstein, Malta, Andora, San Marino.

Co oznacza, że możemy trafić na grupę z Hiszpanią, Francją, Turcją, Austrią i Islandią. Generalnie rzecz biorąc to bardzo bym się ucieszył z takiego losowania bo jak odpadać to przynajmniej z renomowanymi rywalami i mam nadzieję, że po paru niezłych meczach. Z drugiej strony chłopaki mogą dostać grupę pokroju Norwegia, Słowenia, Izrael, Azerbejdżan, San Marino z której bardzo ciężko będzie nie wyjść. No ale już niejednokrotnie pokazali, że z każdej grupy umieją nie awansować, więc osobiście wolę ten pierwszy wariant :)

Jaco
09-06-2011, 18:40
Zobaczymy , ilu zostanie po 75 minucie. :look:

Mini
09-06-2011, 18:48
Co oznacza, że możemy trafić na grupę z Hiszpanią, Francją, Turcją, Austrią i Islandią.

w ESP 0-6
d FRA 0-4
w TUR 0-3
d AUT 0-0
w ISL 0-1
d ESP 0-5
w FRA 0-5
d TUR 0-2
w AUT 0-1
d ISL 1-1

Majkisek
09-06-2011, 18:52
Ja tam wolę jak nas leje Hiszpania niż Słowenia. A po tych wynikach może przynajmniej ktoś by po rozum do głowy poszedł.

SPQR
09-06-2011, 18:55
A tymczasem wiadomo już jaki będzie podział na koszyki przed el. do Mundialu w Brazylii.

Koszyk 2 - Serbia, Słowenia, Rosja, Francja, Czarnogóra, Szwajcaria, Słowacja, Dania, Szwecja

Jakim cudem Czarnogóra tak wysoko? :jezor:

Majkisek
09-06-2011, 18:59
To ich bodajże drugie eliminacje w historii a przecież radzą sobie znakomicie. Zresztą ja tam zasad naliczania nie znam ;)

lukasz9209
09-06-2011, 19:03
Norwegia, Czarnogóra, Izrael, Azerbejdżan, San Marino - jak dla mnie to ta grupa byłaby najłatwiejsza dla naszych " Orłów", którzy dziś rozjadą Francję :prawi:

Eman
09-06-2011, 19:10
nawet w usa bedzie transmisja na zywo

http://www.beta.foxsoccer.tv/page/Home/0,,13138,00.html?WT.mc_id=FOXSOCCER_HOMEPAGE_SLIVE R_TEAM

lukasz9209
09-06-2011, 19:17
Zresztą ja tam zasad naliczania nie znam ;)
W meczu towarzyskim zdobyte 3 punkty mnoży się razy 1 a w meczu eliminacyjnym razy 2,5. Dochodzi też mnożenie ze względu na siłę konfederacji i siłę zespołu.
http://www.fifa.com/mm/document/fifafacts/r&a-wr/52/00/97/fs-590_10e_wr_points.pdf

Majkisek
09-06-2011, 19:22
Cóż, zatem głupi ten kto ma pretensję do reprezentacji o niskie miejsce w rankingu FIFA. Oczywiście nie bronię tej drużyny ale nawet wygrywając wszystko po kolei pewnie byliby max. ze 20 lokat wyżej, co niewiele by zmieniło. Inna rzecz, że poprzedni system przydzielania do koszyków na podstawie wyników dwóch ostatnich eliminacji do dużego turnieju był IMHO bardziej sprawiedliwy.

Chomik
09-06-2011, 19:26
Norwegia na 11 miejscu jest ?

Makabra jakaś.

Będą niedługo valuebety przeciw tym partaczom ze Skandynawii \')

Cielo
09-06-2011, 19:54
Będzie komplecik 31k, a dzisiaj w autobusie słyszałem gościa jak gadał do koleżanki, że idzie za darmo z kolegą, bo ten pracuje w hotelu gdzie repra się zatrzymała i pracownicy hotelu dostali za frajer sporą pulę biletów. Ciekawe ile tego rozdali w sumie :)

Eman
09-06-2011, 20:01
Będzie komplecik 31k, a dzisiaj w autobusie słyszałem gościa jak gadał do koleżanki, że idzie za darmo z kolegą, bo ten pracuje w hotelu gdzie repra się zatrzymała i pracownicy hotelu dostali za frajer sporą pulę biletów. Ciekawe ile tego rozdali w sumie :)

jednego dnia brzeczeli ze sprzedali jakies 10tysi a potem nagle zostalo im 2.5tysiaca biletow, policzmy

31-10-2.5-3.1(10% granica bledu)=15.4tys
Lato ma gest

Senator
09-06-2011, 20:15
Walter wykupil i rozdal na Wiertniczej plus rodzinom bylych czlonkow PZPR moze kupia potem karnet :mf:

LOL3K
09-06-2011, 20:25
Rozdali połowę, żeby siać propagandę, że jest zainteresowanie kadrą i nie ma żadnego protestu.

Hadaj już pyta kto wygra mecz :lol2:

Yob
09-06-2011, 20:42
Hadaj już pyta kto wygra mecz :lol2:

Ale pazie nie potrafią nawet porządnie odkrzyknąć :leze:

Cielo
09-06-2011, 20:44
Co wy relacje live ze stadionu? :D
Na tvp1 jeszcze nie ma :<

Kujawiak
09-06-2011, 20:45
Co wy relacje live ze stadionu? :D
Na tvp1 jeszcze nie ma :<

TVP Sport

wiara
09-06-2011, 20:48
Kurka wodna, pikników faktycznie się nazbierało:wdupe:

edit: Hadaj kur..wa najlepszy "Jak państwo pewnie doskonale wiecie- wszyscy równo, rytmicznie klaskamy" ha ha ha

Cielo
09-06-2011, 20:53
Powinni dać tego z finału PP :) Każdy by wiedział która godzina będzie za 3 minuty, a która za osiem minut :]

Yanks
09-06-2011, 20:54
Jakoś mi się nawet w TV nie chce tego oglądać :look: Chyba sobie Pulp Fiction włączę, jakoś mnie tak naszło, a jak.

wiara
09-06-2011, 20:55
Hadaj to chyba dziś za gniazdowego będzie robił by kompromitacji nie było:gwiazda:

Cielo
09-06-2011, 20:55
Czemu to kibolstwo nie siedzi na swoich miejscach tylko stoi przy barkierkach ja się pytam!! :protestuje:
e. czuję, że hymn wyjdzie im ładnie :]

Yanks
09-06-2011, 20:59
Powinni dać tego z finału PP :) Każdy by wiedział która godzina będzie za 3 minuty, a która za osiem minut :]

I w jakich kostiumach są kibice :hyhy:

Yob
09-06-2011, 21:03
Ale leją wodę o tej atmosferze :snoopi:

dostojny kocur
09-06-2011, 21:05
To gadanie o pięknej atmosferze, miażdżącym dopingu, a tu nagle ujęcie na kibiców i wszyscy siedzą podkuleni. :nienormalny:

Breados
09-06-2011, 21:06
To raz, a dwa, to był to chyba najsłabiej wykonany hymn przy komplecie publiczności.

"Korona Kielce" :hyhy:

Cielo
09-06-2011, 21:06
hahahaha 5 minuta przy 0-0 "Jesteśmy z wami Polacy jesteśmy z wami" :D

Bugi B.
09-06-2011, 21:07
Ciekawe kiedy im się znudzi śpiewanie "Polska, Polska" :D

Kujawiak
09-06-2011, 21:09
Coś czuje że po dzisiejszym meczu bez zakazów się nie obędzie. Nie wszyscy zajmują swoje miejsca, niektórzy nawet zaczęli buczeć na naszych przyjaciół z zachodu. :nienormalny:

Edit: Jedną już strzeliliśmy :)

Cielo
09-06-2011, 21:13
I dobrze! Ta bramka to kara za kibolski doping! Nie wolno gwizdać kiedy rywal ma piłkę!