PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Breados
11-12-2010, 00:37
Mecz tak samo śmieszny, jak polska i bościacka liga. Generalnie mecz powinniśmy wygrać, ale Grosicki zachowywał się w polu karnym tak, jakby pierwszy raz w ogóle się w nim znajdował w swoim życiu. Zresztą jeśli zawodnikiem, który ratuje honor Polaków jest Brożek, to chyba o niczym dobrym nie świadczy.

Huxley
11-12-2010, 13:42
Czyli Polscy piłkarze z naszej ligi są na takim samym poziomie jak piłkarze narodowości Bośniackiej z tamtejszej ligi, nie wiem czy to źle czy dobrze, ale ten koleś z 10 z BiH przydałby się do Legii, praktycznie tylko on grał u przeciwników i robił tam wszystko.

Warszawiak
11-12-2010, 21:20
Czyli Polscy piłkarze z naszej ligi są na takim samym poziomie jak piłkarze narodowości Bośniackiej z tamtejszej ligi, nie wiem czy to źle czy dobrze, ale ten koleś z 10 z BiH przydałby się do Legii, praktycznie tylko on grał u przeciwników i robił tam wszystko.

Heh, to jest typ, który razem z Dżeko i Grafite poprowadził Wolfsburg do mistrzostwa Bundesligi.
Obecnie na ławce w Galatasaray. Wartość rynkowa wg tranfermarkt.de 11,5 miliona euro :)

Także zapomnij o nim w kontekście Legii, chyba że za 4-5 lat jak będzie odcinał kupony od swojej bogatej kariery.

Natomiast mój jedyny wniosek po tym meczu to, że Robak z Widzewa to jest dwa razy większe drewno niż Włodarczyk z Grzelakiem razem wzięci!
Mam nadzieję, że mik_as nie wpadnie na pomysł płacenia za to drewno grubej kasy, bo ten typ nie gwarantuje dobrego przyjęcia piłki w trakcie meczu, nie mówiąc już o strzelaniu goli...

Teddy
11-12-2010, 22:20
Co do wczorajszego meczu - osobiście nie umniejszałbym znaczenia ligi bośniackiej. Co prawda cała liga stoi na słabszym poziomie od naszej, ale wynika to głównie z braku właściwej infrastruktury czemu trudno się dziwić bo wiadomo, że Bałkany to gorący teren i nikt zdrowy na umyśle by tam inwestycji wielkich nie prowadził :gupi: Jednak fakty są takie, że talentów w ostatnich latach bośniacka liga wydała więcej niż u nas przez lat kilkanaście :D - tzn. talentów, które się sprawdziły rzecz jasna, bo takich z potencjałem to i u nas dostatek tylko problem w tym, że cały narybek się marnuje ;/ Wracając do tematu - Dzeko, Misimovic, Ibisevic, Salihovic, Pjanic, Muslimovic, Ibricic - ci gracze kosztują więcej niż wszyscy kadrowicze których Smuda sprawdzał do tej pory razem wzięci :D więc coś to chyba mówi o poziomie bośniackiej piłki :)

Klosiak1916
12-12-2010, 11:54
Pjanić wychował się w Luksemburgu, Misimović i Salihović w Niemczech, Ibisiević w Szwajcarii, Muslimović we Włoszech, co do Ibricicia nie jestem pewien czy nie w Chorwacji. Tak więc prawdopodobnie tylko Dżeko z wymienionych jest wychowany w Bośni.

ivan
15-12-2010, 12:34
W rankingu FIFA spadliśmy na dno .http://img69.imageshack.us/img69/4219/fifan.png

wnpx
15-12-2010, 13:20
W rankingu FIFA spadliśmy na dno .http://img69.imageshack.us/img69/4219/fifan.png
Przeciez Franz mowil, ze rankingi go nie interesuja, nie sluchales!:nie:

księciuniu
15-12-2010, 13:23

To jest celowe zagranie taktyczne, żeby było się od czego odbić :prawi:

Chomik
15-12-2010, 13:45
Przeciez Franz mowil, ze rankingi go nie interesuja, nie sluchales!:nie:

Mnie też nie, bo na pewno nie oddaje siły reprezentacji, ani naszej ani wielu innych.

matx
15-12-2010, 13:50
Mnie też nie, bo na pewno nie oddaje siły reprezentacji, ani naszej ani wielu innych.

Ranking nie oddaje siły naszej reprezentacji. :ucieka:
Mecze, które gramy też nie oddają siły naszej reprezentacji. :ucieka:
Franek Smuda czyni cuda. :ucieka:

Chomik
15-12-2010, 13:56
Twoim zdaniem miejsce za Armenią, Libią czy Kuby jest odpowiednie ? Bo moim zdaniem te reprezentacje to ogrywamy spokojnie po 3-0.

Ograliśmy WKS, równe boje z Australią i USA. Dopiero co graliśmy na ME i MŚ, kilka nazwisk gra w niezłych europejskich klubach. Ja nie przypominam sobie by te i kilkanaście innych krajów przed Nami cokolwiek pokazały na świecie.

Twój prześmiewczy post Ci nie wyszedł.

matx
15-12-2010, 14:06
I San Marino nie tak dawno ograliśmy 10:0.
Przepraszam. :wstyd:

me(L)u
15-12-2010, 15:38
Dopiero co graliśmy na ME i MŚ.

:lol: Entliczek, pętliczek, co zrobi Piechniczek jeszcze słyszę w uszach.

Majkisek
15-12-2010, 15:38
Nie jestem zwolennikiem Smudy ale sam ranking również mam w głębokim poważaniu, jest tyle warty co ten cały IFFHS. Zresztą ta pozycja jest tylko wypadkową tego, że odpadają nam właśnie mecze z Portugalią, Belgią itp. i bardziej zawdzięczamy ją prawdopodobnie cudownym bojom przeciwko Słowacji, Słowenii czy Irlandii Płn. niż obecnym.

Chomik
15-12-2010, 16:14
:lol: Entliczek, pętliczek, co zrobi Piechniczek jeszcze słyszę w uszach.

no proszę, jak to wygodnie wyjąć jedno zdanie z kontekstu i wyśmiać ;)

Rozumiem, szydzenie z polskiej piłki jest w modzie, zwłaszcza na onetach, ale sądziłem, że tu trochę wyższy poziom i nie trzeba iść za ogółem.

Majkisek słusznie zauważył, że głównie punkty straciliśmy w rankingu, który nie sądziłem dla wielu tak znaczy za kadencji Leo i jego haniebnymi bojami z Irlandią i Słowenią.

Dobrze nie jest, ale 72 miejsce za Kubą ?

ivan
15-12-2010, 19:18
Można mieć ranking w poważaniu , ale decyduje on o ważnych sprawach jak koszyki eliminacyjne . No chyba że zgodzimy się z białym ojcem Manuela że jak dobrze zagramy to i tak wszystkich ogramy .

Slyboots
15-12-2010, 20:06
W rankingu FIFA spadliśmy na dno .

Dno to pojęcie względne. Co pojawia się notowanie rankingu to słyszę ten tekst. Jeszcze niedawno dnem było 50-te któreś miejsce. Trzeba przyjąć do wiadomości że będziemy coraz niżej, biorąc pod uwagę z kim będziemy grali w przyszłym roku.

emse
15-12-2010, 20:15
Sytuacja wygląda tak, że z każdym kolejnym rankingiem odkrywane jest nowe dno.
Jednak na pocieszenie dodam, że Papua New Guinea ma jeszcze trochę straty punktowej do naszej reprezentacji.

Raffi
15-12-2010, 20:15
Nie jestem zwolennikiem Smudy ale sam ranking również mam w głębokim poważaniu, jest tyle warty co ten cały IFFHS. Zresztą ta pozycja jest tylko wypadkową tego, że odpadają nam właśnie mecze z Portugalią, Belgią itp. i bardziej zawdzięczamy ją prawdopodobnie cudownym bojom przeciwko Słowacji, Słowenii czy Irlandii Płn. niż obecnym.

o jakim my rankingu tu rozmawiamy?:?

Majkisek
16-12-2010, 09:45
Tylko takiego porównania użyłem, że w piłce klubowej tamten nie jest żadnym wyznacznikiem, a w reprezentacyjnej ten. No oczywiście prawie żadnym, bo oddaje siłę tylko mniej więcej a wg mnie jest mało adekwatny i bardzo zaciemnia prawdziwy obraz:)
Ivan prawda jest taka, że te rozstawienia to o kant d... można potłuc. Potrafiliśmy wygrać grupę z Portugalią, Belgią czy Serbią, a ostatnio mimo samych ogórków przegraliśmy prawie wszystkie mecze. Jak reprezentacja jest w formie to z każdej grupy wyjdzie, jak nie w każdej dostaniemy. Do MŚ w Korei byliśmy np. losowani chyba z 3 koszyka, potem do EURO z drugiego, ale nie podołaliśmy Łotwie.

Raffi
16-12-2010, 10:05
oczywiście, w sumie żaden ranking nie jest pełnym wykładnikiem, ale

Ranking FIFA decyduje jednak o rozstawieniu w koszykach, z których losowane są grupy eliminacji Mistrzostw Świata. Dla przykładu podczas losowania tegorocznego mundialu korzystano z klasyfikacji z listopada 2007. Słaba pozycja naszej kadry może w przyszłości zaowocować cięższymi rywalami w walce o mundial. W tej chwili "grozi" nam przeniesienie do czwartego koszyka i gra z trzema teoretycznie silniejszymi rywalami w el. do MŚ.

wnpx
16-12-2010, 14:57
Potrafiliśmy wygrać grupę z Portugalią, Belgią czy Serbią, a ostatnio mimo samych ogórków przegraliśmy prawie wszystkie mecze. Jak reprezentacja jest w formie to z każdej grupy wyjdzie, jak nie w każdej dostaniemy. Do MŚ w Korei byliśmy np. losowani chyba z 3 koszyka, potem do EURO z drugiego, ale nie podołaliśmy Łotwie.
Świadczy to wyłącznie o tym, że
A - futbol jest grą nieprzewidywalną w której nie o wszystkim decydują umiejętności
B - żadna reprezentacja nie trzyma cały czas tego samego poziomu, co jest przecież naturalne, ze względu na przkrój zawodników jacy w niej grają

ivan
16-12-2010, 15:46
Mam wrażenie że rozstawienie w koszykach ma jednak znaczenie jeśli chodzi o końcowy wynik eliminacji . Z całym szacunkiem ale Hiszpanią to my nie jesteśmy i to do jakiej grupy trafimy ma spore znaczenie .

Majkisek
16-12-2010, 20:26
Może jakby trafili do mocnej grupy to by się wreszcie spięli porządnie, bo ja mam po dziurki w nosie występów a'la ostatnie eliminacje.

b.
25-01-2011, 10:48
On jest ***** normalny? :nienormalny:

Nie będę oszukiwał 40 milionów Polaków! Już nigdy nie powołam piłkarzy, którzy chcą grać na swoich warunkach w kadrze. Nie ma takiej możliwości. To moja mama zmawia różaniec w intencji reprezentacji Polski, a ktoś sobie będzie bimbał? Ludzie wydają ciężko zarobione pieniądze, aby kibicować drużynie narodowej, a ktoś sobie kpiny urządza? Woli się nachlać? Wie pan kogo powołałem na Norwegię? Szczęsnego i Tytonia. Wierzę w tych chłopaków, podobnie jak wierzę w Fabiańskiego. Na nich będę stawiał. A Boruc niech sobie czeka na powołanie. Jak narozrabiał we Lwowie, to po miesiącu Beenhakker już leciał do niego do Glasgow. I zaraz Boruc był w kadrze. U mnie nigdy już nie zagra, choćby mieli mnie poćwiartować...

Lepiej powoływać Rybu$$ików, kolorowe Arboledy czy innych, którzy słowa po Polsku nie potrafią powiedzieć niż charakternych chłopaków z jajami.

A z tym, że Leo leciał po Boruca - komuś się chce policzyć ile czasu minęło, odkąd wyrzucił Peszkę i znowu powołał?

Co za baran i zakompleskiony hipokryta.

Wcześniej fragment, że jak Groclin chce zwalniać piłkarzy tylko na terminy fifa, to wcale nie będzie stamtąd nikogo powoływał...

SPQR
25-01-2011, 11:04
On jest ***** normalny? :nienormalny:

To jest pytanie retoryczne?

Jasne że nie jest ... .

detoxizer
25-01-2011, 11:36
Czego wymagacie od prostego chłopa, któremu ktoś dał odrobinę władzy?

siekan
25-01-2011, 14:32
Fotkowy w pseudokadrze na mecz z Mołdawią :lol:

szyszkownik_kilkujadek
25-01-2011, 14:42
Czy ktoś pojmuje obecność w kadrze Tytonia? Dla mnie to typowy "ręcznik".

Zawistny
25-01-2011, 16:26
Rybus :o

Majkisek
25-01-2011, 16:37

Ten ''ręcznik'' nie opuścił w tym sezonie ani minuty w Eredivisie a jego zespół plasuje się w czołówce tabeli, wyprzedzając m.in. Alkmaar, Utrecht, że o Feyenoordzie nie wspomnę.

marcin21
25-01-2011, 16:45
a czy ten świetny bramkarz jak tu próbujesz niektórym wmówić przez te wszystkie mecze , które bronił u Smudy wykazał się chociaż jedną dobrą interwencją??

Błażejj
25-01-2011, 16:55
Oprócz nie powołanego Kuszczaka i Boruca, ale jego nie liczę, bo wiadomo jak jest to nie widzę nikogo lepszego na tą chwilę od Tytonia.

Mini
25-01-2011, 17:03
a czy ten świetny bramkarz jak tu próbujesz niektórym wmówić przez te wszystkie mecze , które bronił u Smudy wykazał się chociaż jedną dobrą interwencją??

kuźwa.... grających regularnie zawodników w dobrych ligach w których gra się w piłkę i nie mających takiej prasy jak Glik mamy tylu co kot napłakał więc daj spokój z Tytoniem. To że nie piszą o nim codziennie w prasie nie świadczy źle o nim tylko o tej prasie.
Zagrał w meczach które wg dyzmy o niczym nie decydują i to ma być jego ocena ? jak coś koncertowo spierdoli i będzie kolejnym wcieleniem Cabaja to będzie wiadomo że jest do bani, a na razie to mamy Boruca którego nie chce trener, Fabiańskiego który zdaje się że aktualnie jest kontuzjowany i Szczęsnego który zagrał pięć razy. Kto ma stać w tej bramce ?

szyszkownik_kilkujadek
25-01-2011, 17:03
Meczów Rody w Eredivisie nie oglądam. Widziałem natomiast kilka popisów Tytonia w kadrze i uważam, że jest słaby. Leszpy od Fabiańskiego i Szczęsnego? Wolne żarty.

Szawar
25-01-2011, 17:04
Roger zdaje sie za Smudy miał nie grac w reprezentacji, kolejny przyklad niekonsekwencji.

Chomik
25-01-2011, 17:10

Zgadzam się, w polskiej lidze był mocnym średniakiem i nikt by nawet nie pomyślał o powołaniu dla tego Pana. Ale to jest podobny przypadek jak Załuska, pobronili trochę za granicą i nagle ktoś uznał, że są fantastyczni.

Ja w naszej lidze widzę spokojnie bramkarzy lepszych od Tytyonia.

Ciekawe czy Kieszek też dostanie za obecność w kadrze Porto, a może nawet dobrze wspominany przez Nas Norbert Witkowski ? Właśnie podpisał kontrakt z greckim średniakiem, jak zaliczy 3 dobre występy to nikt nie będzie pamiętał, że w polskiej lidze głównie puszczał szmaty i znowu zacznie się gadanie o powołaniach.

Rybus :niebij:

Majkisek
25-01-2011, 17:32
Ciekawe czy Kieszek też dostanie za obecność w kadrze Porto, a może nawet dobrze wspominany przez Nas Norbert Witkowski ? Właśnie podpisał kontrakt z greckim średniakiem, jak zaliczy 3 dobre występy to nikt nie będzie pamiętał, że w polskiej lidze głównie puszczał szmaty i znowu zacznie się gadanie o powołaniach.

Ale Tytoń nie dostał powołania za obecność w kadrze tylko za regularne występy w dobrej lidze jakimi nie może się pochwalić żaden nie tylko bramkarz ale zaryzykuje stwierdzenie, że kadrowicz (może poza Piszczkiem). Poza tym jest perspektywiczny bo jak na bramkarza 24 lata to nie jest dużo (Kieszek jest starszy, że o Witkowskim nie wspomnę).

nicole91
25-01-2011, 19:15
Rybus :o

Taką samą minę miałam jak to zobaczyłam. Ja nie wiem za co on go powołał. Jego niektóre powołania to po prostu są z innego świata.

C.SF
26-01-2011, 21:15
eee tam Rybus. nawazniejsze ze jest Roger!:prawi: no i oczywiscie Małkowski ktory nawet w Lechii jest rezerwowym a na kadre jedzie. TRAGEDIA!

C.SF
26-01-2011, 21:20
i jeszcze jedno! czemu nie ma Polczaka? :foch: aaj taki talent i sie marnuje :zdziwiony:

ormo
26-01-2011, 21:22
Smuda to jest niezły hipokryta. Czekam tylko, aż powie, że chce Boruca znowu w kadrze ;)

C.SF
26-01-2011, 21:30
Smuda to jest niezły hipokryta. Czekam tylko, aż powie, że chce Boruca znowu w kadrze ;)

Przypuszczam że stanie się to juz nidługo. I tylko Arboledy tu jeszcze brakuje :jejku:

ormo
26-01-2011, 21:35
I tylko Arboledy tu jeszcze brakuje :jejku:

Spokojnie Manuel Franz Arboleda niedługo zadebiutuje ;)

Mini
27-01-2011, 00:46
wciąż aktualne
http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1257034556_by_matimac_500.jpg

C.SF
27-01-2011, 18:09
JEST! kolejna gwiazda w kadrze! niejaki Celeban
:jejku:

C.SF
28-01-2011, 17:13
Dobry koniec tygodnia Hernaniego. Obrońca Korony w czwartek dostał polskie obywatelstwo, a w piątek podpisał z dotychczasowym klubem nowy kontrakt.

Nowa umowa 27-letniego Brazylijczyka obowiązuje przez cztery lata. Stary kontrakt wygasał w czerwcu. Hernani jest piłkarzem złocisto-krwistych od 2005 roku.

- Bardzo cieszę się z tego, że dalej będę występował w Koronie. Teraz pozostaje mi tylko pracować nad najlepszą formą i być na bieżąco do dyspozycji trenera. Mam nadzieje, że dobrymi występami uda mi się dostać do reprezentacji Polski – powiedział tuż po podpisaniu nowej umowy Hernani.

Franciszek Smuda może już powoływać tego piłkarza do kadry. Hernani, który w naszym kraju przebywa od 2004 roku w czwartek otrzymał obywatelstwo naszego kraju.

DO KADRY Z NIM :prawi:
:lol:

pablos
28-01-2011, 21:39
Akcja Weszło:

Ponad 2300 osób zapisało się do facebookowej akcji "Nie dla Arboledy i innych cudzoziemców w reprezentacji Polski" - TUTAJ (http://www.facebook.com/login.php). Dołączajcie się cały czas - pokazujcie, że ta sprawa wzbudza kontrowersje. Na dziennikarzy nie macie co liczyć. Media nigdy nie staną po stronie zdrowego rozsądku - w końcu Kolumbijczyk w koszulce z "Białym Orłem" może narobić zamieszania, podnieść sprzedaż... A tylko to się liczy.

Poniżej treść naszego apelu. Przypominamy, że akcja nie ma nic wspólnego z rasizmem i chętnie widzielibyśmy w kadrze czarnoskórego zawodnika, który naprawdę jest Polakiem. Ludzi, którzy nie chcą Arboledy, bo "jest czarnuchem" prosimy jednak do zapisywania się do innej grupy - "jestem debilem".

Drodzy kibice,

Zbliża się dzień, w którym z telewizji i radia usłyszycie, iż zgodnie z waszą wolą prezydent RP w trybie pilnym pochylił się nad wnioskiem o przyznacie obywatelstwa Manuelowi Arboledzie (bo normalnie zerknąłby na papiery po dwóch latach). Dziennikarze będą relacjonować: spełniona została wola narodu, Arboleda zagra na Euro 2012! Już dziś Kolumbijczyk wpisywany jest jako pewniak do podstawowej jedenastki. Zostaniecie poinformowani, że tak naprawdę to wszystko dzieje się dla was i na wasze życzenie.

Tak się kupuje mecze.

Można kupić mecz u sędziego, można u drużyny przeciwnej, a można kupić sobie zawodnika. I nie piszcie, że wszyscy tak robią, bo po pierwsze - nieprawda, a po drugie - kilkaset milionów Arabów leje swoje żony czym popadnie w ramach opacznego rozumienia Koranu, co nie znaczy, że jak teraz wybijecie zęby swojej małżonce, to będzie ok. Nie piszcie, że lepszy Arboleda niż Jodłowiec, bo na tej zasadzie, to jeszcze lepszy byłby "Fryzjer". Nie chodzi o to, by wygrywać za wszelką cenę, bo sport to także porażki. Lepiej przegrać z honorem, niż się skurwić.

Dlatego - bądźcie aktywni. Pokazujcie, że to nieprawda, iż wszyscy w Polsce chcą Arboledy w kadrze. Pokazujcie, że jedni są za, a inni przeciw i że to sprawa wzbudzająca kontrowersje. Protestujcie, w miarę swoich skromnych możliwości. Już dwa razy dopuściliśmy się zaniechania - gdy kupczono paszportami dla Olisadebe i Rogera. Pora powiedzieć: dość. Pora zacząć grać uczciwie.

Założyliśmy na facebooku grupę pod nazwą: NIE dla Arboledy i innych cudzoziemców w reprezentacji POLSKI. Jeśli chcecie się zarejestrować, kliknijcie TUTAJ (http://www.facebook.com/login.php).

Sami wymyślajcie inne sposoby, by zamanifestować brak zgody na to, co się wyprawia z reprezentacją Polski.
http://www.weszlo.com/news/6184

nst
30-01-2011, 21:33
Damien Perquis już wkrótce może otrzymać polski paszport i zagrać w kadrze trenera Franciszka Smudy, co sprawiło by największą radość babcu piłkarza. - Jeśli naturalizacja Damiena jest możliwa, to dlaczego tego nie zrobić? - pyta retorycznie trener Sochaux Francis Gillot w reportażu "Europejczyk", wyemitowanym przez telewizję nSport.

Cały czas toczy się sprawa przyznania polskiego obywatelstwa Damienowi Perquisowi, który na codzień występuje w Ligue 1 w Sochaux FC. Sam zawodnik bardzo chce grać w Biało-Czerwonych barwach, ze względu na swoją babcię.

- Koledzy z zespołu śmieją się trochę ze mnie i już mówią do mnie Perkicki - mówi z uśmiechem Damien Perquis. - Kiedy poczułem, że chcę grać dla Polski? Chyba jak miałem 18 lat. Tak, to było mniej więcej w tym czasie. Chcę grać dla Polski, by uhonorować kraj, z którego pochodzi moja babcia - mówi obrońca Sochaux.

- Damien miał 5 lub 6 lat, kiedy zaczął kopać piłkę, a gdy miał 16, zaczął się mnie dopytywać, czy on ma polskie obywatelstwo - zdradziła Józefa Bierła, babcia Perquisa, który stara się o polski paszport i grę z orzełkiem na piersi.

- Mam nadzieję, że Damien w nie dalekiej przyszłości będzie jednym z najlepszych francuskich obrońców i będzie odnosił sukcesy - mówi z kolei o Perquisie klubowy kolega z Sochaux Jeremy Brechet.

Perquisowi bardzo zależy na grze dla naszego kraju, dlatego sumiennie uczy się naszego ojczystego języka. - Damien zna już podstawowe zwroty boiskowe, a z lekcji na lekcję przyswaja coraz większy zasób słów - twierdzi Anna Glejzer, prywatna nauczycielka Perquisa.

- Ze swojej strony zrobiłem już wszystko, by grać w polskiej kadrze. Złożyłem potrzebne dokumenty i mam nadzieję, że teraz wszystko potoczy się szybko i otrzymam polski paszport - mówi Perquis.

- Jaki polski klub znam? Lubię Legię Warszawa, a z francuskich ekip Olympique Marsylia - zakończył rozmowę z dziennikarzem nSport piłkarz Sochaux.

Zrodlo : http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-francuska/perquis-koledzy-juz-nazywaja-mnie-perkicki,1,4159229,wiadomosc.html

Ciekawe czy w ogole widzial kiedys jakis mecz, czy po prostu podal najbardziej znana nazwe klubu :D

Breados
30-01-2011, 23:28
Albo jakieś konsztachty z Białasem :P Na najbliższe dwa sparingi repry obstawiam dwa remisy, pierwszy w stylu "bramka w ostatnich minutach za frajer" dla Mołdawii, drugi po wyrównanej grze z Norwegami, zapewne Żmuda będzie usatysfakcjonowany.

b.
02-02-2011, 17:02
Polski Związek Piłki Nożnej wycofuje powołania do reprezentacji na mecze z Mołdawią i Norwegią dla Tomasza Jodłowca, Adriana Mierzejewskiego, Macieja Sadloka i Artura Sobiecha

:lol2:

Dzieje się w tej pseudokadrze Dyzmy :kawa:

C.SF
05-02-2011, 17:39
Skład na mecz z Mołdawią: Grzegorz Sandomierski - Marcin Kikut, Piotr Celeban, Grzegorz Wojtkowiak, Hubert Wołąkiewicz - Szymon Pawłowski, Janusz Gol, Tomasz Bandrowski, Ariel Borysiuk, Michał Kucharczyk - Dawid Nowak

mnie najbardziej zaskakuje obecność Celebana i Wojtkowiaka w składzie. I zastanawia mnie czemu Kucharczyk ma grać na skrzydle? :?

lukasz9209
05-02-2011, 20:35
Tomasz Bandrowski

podobno Bandrowski nie zagra, coś ma z kolanem.

Kamil Stoch
05-02-2011, 20:46
podobno Bandrowski nie zagra, coś ma z kolanem.

W sumie dobrze, że nie zagra, bo to taki Mateja futbolu. :lol3:

nicole91
06-02-2011, 09:40
I zastanawia mnie czemu Kucharczyk ma grać na skrzydle? :?

Smuda chyba lubi zmieniać piłkarzom pozycję na boisku. Jakby mógł to z napastnika zrobiłby obrońcę :jejku:

C.SF
06-02-2011, 10:46
Bo ten cały Smuda to ogólnie jest:nienormalny:

raven
06-02-2011, 12:35
Bo ten cały Smuda to ogólnie jest:nienormalny:

A podobno od wczoraj Bielsa jest do wzięcia...:prawi:

Luke
06-02-2011, 12:39
Leśnych dziadków nie stać. Musieliby sami odjąć sobie od koryta:lol2:, a przypomnę jak Lato został prezesem od razu chciał wyrzucić Leo.

Raffi
06-02-2011, 21:06
cóż za gol.....:ok:

ivan
06-02-2011, 21:30
Gol szmata , Nowak spie...ł trzy setki , nasz napastnik zagubiony jak dziecko we mgle , najlepszy Sandomierski , chociaż nie najlepsi są kibice .:lol2:

Bootleg
06-02-2011, 22:31
Gol szmata ,

Wypraszam sobie mówić tak o naszym nowym nabytku :efoch: ;)

Czy tylko mnie irytował zawodnik nr.6 Nowak?? Ależ on był mierny :ucieka:

Edit znalezione: Iwański: co pan może powiedzieć o składzie naszej drużyny? Ćmikiewicz: nie znam zawodników za bardzo:/ eksperci tvp :lol:

ormo
06-02-2011, 22:34
Ja pier*ole! Wygraliśmy! To jest coś! :imprezowicz:

C.SF
06-02-2011, 22:37
ale to byl mecz!! Ale najlepsi byli polscy kibole :prawi:

ivan
06-02-2011, 23:07
Najlepsza była zapowiedź prezenterki TVP " czeka nas niesamowita dawka testosteronu " .:gupi:

Kamil Stoch
06-02-2011, 23:16
Większe emocje są na konkursach w Zakopanem :chees:

lans
06-02-2011, 23:18
Tak, zdecydowanie najciekawsi byli nasi kibice i odtańczony przez nich "KARKan"
;)

karpen
07-02-2011, 09:08
Pawłowski który ma sume odstępnego 1,5 miliona Euro, czy Nowak który miał być najlepiej opłacanym zawodnikiem w ekstraklasie grali jak równy z równym z Mołdawią...W takich meczach wychodzi ile te grajki są naprawde warte.

szyszkownik_kilkujadek
07-02-2011, 10:56
Zęby bołały mnie od oglądania kadry Dyzmy. Szczególnie, że wcześniej pooglądałem sobie Premiership i Primiera Division. Bezładna kopanina i nic ponadto. Kucharczyk - przerażony perspektywą gry przeciw "doświadczonym" reprezentantom Mołdawii, Gol nijaki taki, Borysiuk w miarę, na plus o dziwo Beksa, choć jego ambicja trochę niepasowała do klimatu tego meczu.

detoxizer
07-02-2011, 12:32
Zęby bołały mnie od oglądania kadry Dyzmy. Szczególnie, że wcześniej pooglądałem sobie Premiership i Primiera Division. Bezładna kopanina i nic ponadto. Kucharczyk - przerażony perspektywą gry przeciw "doświadczonym" reprezentantom Mołdawii, Gol nijaki taki, Borysiuk w miarę, na plus o dziwo Beksa, choć jego ambicja trochę niepasowała do klimatu tego meczu.

Akurat Gol prezentował się całkiem nieźle na tle tego gówna wczorajszego. Szczególnie kapitalne podanie do Nowaka.

ivan
07-02-2011, 12:32
Cytat z RP "Plizga został bohaterem z przypadku. Kiedy w sobotę Smuda podawał skład, piłkarz Zagłębia był jeszcze wśród rezerwowych. Na ostatnim treningu jednak tak kopnął piłką w nogę Tomasza Bandrowskiego, że zawodnik Lecha nie był w stanie zejść z boiska o własnych siłach." Szczwany lis z tego Plizgi .:zlosliwy:

szyszkownik_kilkujadek
07-02-2011, 12:38
Akurat Gol prezentował się całkiem nieźle na tle tego gówna wczorajszego. Szczególnie kapitalne podanie do Nowaka.
Ale żeby nie było zbyt kolorowo zaliczył też kilka bezmyślnych strat ;)

matx
07-02-2011, 14:35
Spodobały nam się też dwie złote myśli Franciszka Smudy.
Pierwsza: - U mnie nie ma słowa, że nic się nie stało. Albo się stało, albo nie... Boskie

Dyzma w formie. :lol:

karpen
09-02-2011, 11:05
Skład na Norwegów.

Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Arkadiusz Głowacki, Kamil Glik, Dariusz Dudka - Adam Matuszczyk, Rafał Murawski - Jakub Błaszczykowski, Robert Lewandowski, Ludovic Obraniak - Ireneusz Jeleń.

Wydaje się optymalny, tylko nie rozumiem co on widzi w tym Gliku.Przecież on za chwile będzie grał w serie B.Jest Bartosz Bosacki, grający w LE i z doświadczeniem na wielkim turnieju.Z braku laku i Dudke można by na stoperze wstawić.

Neg
09-02-2011, 11:25
Chłopak na siłę kreowany jest jako Polski talent, nie wiem po co.

Zastanawia mnie tylko, dlaczego tak mało okazji do gry w reprezentacji dostaje Grosicki.

Breados
09-02-2011, 15:02
Zapytaj Smudy, choć takie "potokosłowne" zdanie mogłoby go zabić :) Fakt faktem jednak, że Grosicki w 6-ciu meczach które do tej pory w reprze zagrał, we wszystkich zaprezentował się mocno przeciętnie.

Luke
09-02-2011, 16:46
Skład prawie optymalny. Zamiast Dudki Boenisch i ktokolwiek inny za Glika. Koleś gra straszną padakę we Włoszech i nie wiem co robi w kadrze. Może Dyzma ma jakieś profity za promowanie go?:roll:

Huxley
10-02-2011, 08:50
Wyprowadźcie mnie z błędu, ale chyba poza jedną solówką Lewandowskiego zakończoną golem, chyba nie było ani jednego celnego strzału na bramkę przeciwników? Ba nie było ani jednej groźnej akcji???
Rzeczywiście progres jest... \')

A do tego taka ciekawostka ;)

"Napastnik Norwegii John Carew kilka dni przed meczem z reprezentacją Polski zaprezentował nowy tatuaż na szyi. Okazuje się, że napis jest z błędem, dość wstydliwym.
Norweski dziennik "Verdens Gang" pierwszy wydrukował ogromne zdjęcie szyi piłkarza z wytatuowanym niedawno napisem po francusku. Tatuaż zawiera literówkę, zmieniając znaczenie sentencji z "moje życie to moje reguły" na "moje życie to moje menstruacje". Błąd zgłosili czytelnicy gazety".

karpen
10-02-2011, 10:17
Bramka Lewandowskiego jedna z ładniejszych dla Reprezentacji jakie widziałem.

lukasz9209
06-03-2011, 19:49
Oglądał ktoś dziś rano kawa czy herbata? zmieniając kanały wrzuciłem na tvp1 i tam była rozmowa z Arboledą. Nie widziałęm jej od początku, ale Kołtoń hu. pie.rdoli głupoty, ze Manuel mówi po polsku, bo to bzdura. Mówił po innym języku (po polsku tylko pojedyncze słowka zna), a na dodatek jak się go ten Borczuch spytał: Kto jest prezydentem Polski? wówczas murzyn zgupiał i powiedział nie znam :lol:
Jaja jak berety :kac:

Cielo
07-03-2011, 02:10
Weszlo podsumowało sytuację :)
http://www.weszlo.com/news/6445

ivan
16-03-2011, 11:06
Biały ojciec Emanuela ponoć wybiera się do B.B skaptować wiślackiego Izraelitę , który hurra optymizmem się nie wykazuje , ale nie mówi nie . :jejku:

19Christoph16
16-03-2011, 13:57
Biały ojciec Emanuela ponoć wybiera się do B.B skaptować wiślackiego Izraelitę , który hurra optymizmem się nie wykazuje , ale nie mówi nie . :jejku:

Maor Melikson został Polakiem. Nowy nabytek Wisły w szybkim tempie uzyskał nasze obywatelstwo.

Stało się tak dlatego, że matką 26-letniego wiślaka jest Polka. Kobieta urodziła się w Legnicy z naszego kraju wyjechała w wieku sześciu lat.

Polski paszport znacznie ułatwi życie Meliksonowi i... Wiśle. Piłkarz nie musi występować o pozwolenie na pobyt i o pracę. Nie blokuje też miejsca w drużynie zawodnikom spoza Unii Europejskiej. Na pewno zaś nie skorzysta na tym reprezentacja. Melikson już dawno temu zdecydował, że chce reprezentować barwy Izraela. W drużynie narodowej zadebiutował w maju ubiegłego roku.
zrodlo:WP.pl

Chyba pozamiatane z tym Meliksonem.

szyszkownik_kilkujadek
16-03-2011, 13:59
Biały ojciec Emanuela ponoć wybiera się do B.B skaptować wiślackiego Izraelitę ,
Masz na myśli Jurka Engela? ;) To by się w sumie zgadzało, biorąc pod uwage jego "korzenie" :lol:

Space Jam
16-03-2011, 14:28
Oglądał ktoś dziś rano kawa czy herbata? zmieniając kanały wrzuciłem na tvp1 i tam była rozmowa z Arboledą. Nie widziałęm jej od początku, ale Kołtoń hu. pie.rdoli głupoty, ze Manuel mówi po polsku, bo to bzdura. Mówił po innym języku (po polsku tylko pojedyncze słowka zna), a na dodatek jak się go ten Borczuch spytał: Kto jest prezydentem Polski? wówczas murzyn zgupiał i powiedział nie znam :lol:
Jaja jak berety :kac:

Arboleda trochę nam się za bardzo rozpanoszył i w szoku jestem, że taki ''grajek'' będzie grał w reprezentacji! Żenada! Człowiek, który ma takie korzenie z Polską jak ja z Demokratyczną Republiką Konga. Zagrywki personalne w Kadrze napawają mnie przerażeniem! Teraz kolejna farsa zTimothee Kolodziejczak! Krew mnie zalewa...
Z Arboledą bedzie identyczna historia jak z Davidem Loganem, który się wypiął na kadrę basketu!

Space Jam
16-03-2011, 14:38
I niech Rafał Wolski się rozwija bo tutaj może być pociecha dla Reprezentacji i dla Legii!
CO ja piszę! Tutaj będzie kawał grajka jak nic!

detoxizer
16-03-2011, 14:49
Ja pierdolę... Wolę aby przegrali trzy mecze i nie wyszli z grupy, niż mają grać tam jakieś wynalazki. To nie będzie dla mnie reprezentacja naszego kraju.

Marek.Only
16-03-2011, 15:19
ja juz sobie rok temu dalem spokoj ze smuda i jego ekipa. Wole trzymac kciuki za szwabow niz za arboledy

Klosiak1916
16-03-2011, 15:50
I niech Rafał Wolski się rozwija bo tutaj może być pociecha dla Reprezentacji i dla Legii!
CO ja piszę! Tutaj będzie kawał grajka jak nic!

Arboleda trochę nam się za bardzo rozpanoszył i w szoku jestem, że taki ''grajek'' będzie grał w reprezentacji! Żenada! Człowiek, który ma takie korzenie z Polską jak ja z Demokratyczną Republiką Konga. Zagrywki personalne w Kadrze napawają mnie przerażeniem! Teraz kolejna farsa zTimothee Kolodziejczak! Krew mnie zalewa...
Z Arboledą bedzie identyczna historia jak z Davidem Loganem, który się wypiął na kadrę basketu!

Tak ciężko napisać wszystko w jednym poście ? Nie mówiąc o tym, że co poniektóre nic do dyskusji nie wnoszą. A żeby nie rozmywać odeśle tylko do rozmowy murzyna z weszło. http://www.weszlo.com/news/6482

Space Jam
16-03-2011, 15:57
Łot sumienie narodu mi uwagę zwróciło!
Obiecuję swe poglądy umieszczać w bardziej estetycznej formule Drogi Klosiaku1916.

Reprezentację mamy jedną i jaka by ona nie była karykaturalna to kibicować trzeba!
Człowiek postrzępi czasem jęzora i się poirytuje, ale gdy trafi się jakieś 2-0 z Belgią to by się każdy cieszyć chciał! :) Damy radę i na Euro byle tylko Hiszpania się trzymała od nas z daleka...

szyszkownik_kilkujadek
16-03-2011, 16:10
Wole trzymac kciuki za szwabow
Trzymać kciuki za bandę Turków, Arabów, volksdeutscha Klosego, czarnuchów i pedała Friedricha to zaiste świetny pomysł.

darekforest
16-03-2011, 17:44
Zanosi sie na kolejny "wynalazek" w kadrze:/

"Franciszek Smuda chyba nie wie co czyni. Selekcjoner chce powołać do kadry Maora Meliksona. Czy znani z antysemityzmu polscy kibice będą wstanie zaakceptować Izraelczyka w "biało-czerwonych" barwach?

Na większości stadionów w Polsce słowo "żyd" jest najgorszą obelgą, jaką można nazwać fanów przeciwnej drużyny. Antysemickich wybryków nie brakuje. Dlatego pomysł Franciszka Smudy wydaje się bardzo ryzykowny.

Selekcjoner na żywo obejrzy środowy mecz Podbeskidzia Bielsko-Biała z Wisłą Kraków
. Smuda będzie obserwował gracza "Białej Gwiazdy" Maora Meliksona, którego chce namówić do gry w naszej reprezentacji - czytamy w "Gazecie Wyborczej".

"Oejrzę Meliksona na żywo, bo jeszcze nigdy go nie widziałem. Nie będę mu tam zawracał głowy. Spotkamy
się w Krakowie, gdzie obaj mieszkamy
. Zapytam, czy chciałby grać
dla Polski" - zdradza Franciszek Smuda.

Formalnych przeszkód w "transferze" Meliksona do naszej reprezentacji nie ma żadnych. Matka piłkarza jest rodowitą Polką, on sam posiada polskie obywatelstwo. W kadrze Izraela wystąpił raz, ale w meczu towarzyskim. Sam jednak nie wie, czy przystanie na propozycję Smudy.

"Izrael to moje życie
i chcę go reprezentować. Kadra Polski? Nie lubię gdybać. Jak dostanę propozycję, to się zastanowię. Nie mówię nie" - mówi Maor Melikson."

siekan
16-03-2011, 17:46
A wcześniejsze posty czytał?

Marek.Only
16-03-2011, 19:36
Trzymać kciuki za bandę Turków, Arabów, volksdeutscha Klosego, czarnuchów i pedała Friedricha to zaiste świetny pomysł.

widzisz jakas roznice od grupy tego pajaca smudy?

gonzo(L)
16-03-2011, 20:04

Ty tak na serio ?

też będę miał na nich wyjebane, jeśli będą grały Arboledy i inne Melikosony, ale bliżej byłoby mi do zbieraniny tych wynalazków Dyzmy nawet gdyby grał tam indianin, niż do pseudo reprezentacji niemiec, ponieważ ci pierwsi grają dla POLSKI. I tu jest ta różnica.

lukasz9209
16-03-2011, 20:10
tak, ja widzę taką, ze dla Niemiec obcokrajowcy chcą grać, a u Nas jest proszenie Koscielnych i innych pseudo Polaków jak Boenisch, żeby grali :jejku:

Grzywa
17-03-2011, 12:51
Melikson dostał powołanie do reprezentacji Izraela. Więc mam nadzieje, że na tym kończy się "historia" z grą dla Polski.

detoxizer
17-03-2011, 13:34
Całe szczęście, mam nadzieję, że Smuda nie obieca mu miejsca w pierwszej jedenastce aby go przekonać.

pzk
17-03-2011, 13:35
Melikson dostał powołanie do reprezentacji Izraela. Więc mam nadzieje, że na tym kończy się "historia" z grą dla Polski.

Pomijając fakt, że sam mówił, iż dla niego jest tylko jedna repra to nowe przepisy FIFA pozwalają na zmianę nawet po rozegraniu kilku meczów w kadrze seniorów.

księciuniu
17-03-2011, 13:42
Ale o ile się orientuję, to nie w przypadkadku gdy zagra w meczu "o punkty" - ale nie wiem na jaki został teraz powołany.
Ale generalnie niech spada - dla mnie wystarczajace jest, że powiedział, że chciałby grać dla reprezentacji Izraela, ale tam go nie powołują. Naszą kadrę traktuje więc jako wyjście awaryjne, żeby w ogóle się pokazać na arenie międzynarodowej :sedzia:

Marek.Only
17-03-2011, 13:54
dla mnie wystarczajace jest, że powiedział, że chciałby grać dla reprezentacji Izraela, ale tam go nie powołują. Naszą kadrę traktuje więc jako wyjście awaryjne, żeby w ogóle się pokazać na arenie międzynarodowej :sedzia:

identycznie mozna powiedziec o Obraniaku, Rogerze, Perquis...

Powiśle
17-03-2011, 14:01

Maor Melikson zaprzeczył informacjom jakoby został powołany do reprezentacji Izraela na mecze eliminacji Euro 2012 - poinformowała stacja Orange Sport Info.
- Nie zostałem powołany do kadry Izraela na najbliższe mecze Euro 2012 (http://sport.onet.pl/pilka-nozna/euro-2012/impreza-sportowa.html) - przyznał Melikson.
Izrealski zawodnik, którego matka jest Polką, ma polskie obywatelstwo. Wystąpił jeden raz w seniorskiej reprezentacji Izraela, ale w meczu towarzyskim, co według regulacji FIFA nie przekreśla jego szans na grę w narodowej kadrze Polski.

Sam zawodnik ostatnio był pomijany przez selekcjonera Izraela, Luisa Fernandeza. Wcześniej biuro prasowe Wisły Kraków (http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ekstraklasa/druzyny/wisla-krakow,64,druzyna.html) poinformowało, iż zawodnik dostał powołania na spotkania el. Euro 2012 z Łotwą i Gruzją.
- Nie wiem, w której reprezentacji będę grał w przyszłości - stwierdził Melikson.
27-letniemu piłkarzowi przygląda się sztab polskiej reprezentacji, o czym poinformował asystent Franciszka Smudy, Jacek Zieliński po meczu ligowym Wisły Kraków z Widzewem Łódź.

przedwczesna radość:\\

b.
17-03-2011, 14:20
http://i53.tinypic.com/seqgsj.jpg

Teraz Franiu przemierza drogi i wypatruje obcokrajowców. Co tylko usłyszy inny język, co tylko usłyszy świergotanie po francusku czy hiszpańsku, to od razu łapie przybyszów za nogawki, jak żebrak, i błaga: - Pane, pane, zagra pan... Pane, pane, zagra...

:brawo: :lol:

źródło: weszło.com

pzk
17-03-2011, 14:28
Czy w tym kraju już nikt nie przywiązuje wagi kto gra w NARODOWEJ reprezentacji? Pytanie retoryczne. A te ich namawianie do grania w kadrze można skwitować krótko: tonący brzytwy się chwyta.
Na kilkanaście miesięcy przed ME jesteśmy w czarnej dupie. Stąd też pomysł powołania Arboledy, bo ten by się odnalazł :lol2:

detoxizer
17-03-2011, 15:52
Co to w ogóle ma być? Pierwszy raz w historii, gospodarz turnieju nie wystawi własnej reprezentacji :lol3:

Luke
17-03-2011, 16:57
A podobno przed EURO w Austrii tamtejsi kibice pisali petycje do UEFA mówiąc, że ich kadra jest mega beznadziejna etc. i, że tylko się skompromitują. Prosili chyba o wykluczenie ich reprezentacji z gry:kawa:

Maros
17-03-2011, 19:31
w sumie fajna reprezentacja by była. murzyn, żyd i niemiec w kadrze Polski.

Mini
17-03-2011, 20:57
w sumie fajna reprezentacja by była. murzyn, żyd i niemiec w kadrze Polski.

http://www.youtube.com/watch?v=YZ1AlIv6dgY
4:30 - 4:52

lepiej uważać :prawi:

lans
17-03-2011, 20:58
Arab też się znajdzie.
http://www.igol.pl/article,5753.html

ivan
18-03-2011, 01:28
Chyba tylko Eskimosi nam nie grożą , chociaż kto wie ? :hmm:

baran
19-03-2011, 18:13
Piłkarz Lecha Poznań Manuel Arboleda może mieć problemy z otrzymaniem polskiego paszportu - informuje "Super Express". Wszystko przez problemy Kolumbijczyka z prawem.

Arboleda jest kandydatem do reprezentacji Polski na Euro 2012. Jego naturalizacji chce selekcjoner Franciszek Smuda, który widzi dla niego miejsce w linii obrony naszej kadry.

Problem w tym, że Kolumbijczyk ma problemy z polskim prawem. Były prezes Zagłębia Lubin Robert Pietryszyn pozwał go w sądzie cywilnym a także złożył w warszawskim sądzie karnym zawiadomienie o popełnieniu przez piłkarza przestępstwa.

O co chodziło Pietryszynowi? O wypowiedzi Kolumbijczyka dla gazet, w których sugerował, że w czasie gry dla Zagłębia był dyskryminowany przez prezesa na tle rasowym. Zdaniem Pietryszyna opowieści Arboledy były wymyślone i naraziły go na utratę zaufania niezbędnego do wykonywania pracy w sektorze samorządowym.

Dziennikarze "Super Expressu" przedstawili sprawę w Kancelarii Prawnej Prezydenta. Tam usłyszeli, że w polskim prawie nie ma regulacji dotyczących podobnego przypadku, ale Prezydent może wziąć pod uwagę kłopoty prawne piłkarza przy rozpatrywaniu wniosku o przyznanie obywatelstwa.

za wp.pl

ZeMario
19-03-2011, 18:31
Swoją drogą, nie uważacie, że powołanie należy się Komorowskiemu? Nie dość, że Polak to gra dobrze, a na pewno lepiej od Arboledy.

siekan
19-03-2011, 18:52
Komorowski? Bądźmy poważnie :jejku:

Marek.Only
19-03-2011, 20:06
Swoją drogą, nie uważacie, że powołanie należy się Komorowskiemu? Nie dość, że Polak to gra dobrze, a na pewno lepiej od Arboledy.

no jakis atut to niewatpliwie jest \')\')

Mini
20-03-2011, 12:12
Maaskant :brawo:

W CF pokazali konferencję prasową z nim na której skrytykował od A do Z pomysł grania w reprezentacji kraju zawodnika który z niego nie jest. Podał przykład reprezentacji Holandii w pingponga i 6 chinek które ani be ani me po holendersku nie gavarit i że prowadziłoby to do tego że sobie Katar "kupi" np. Brazylijczyków i będzie miał ekipę.

Niby każdy normalny człowiek wie że to głupota, ale rzadko publicznie ktoś kogo ludzie wysłuchają i nie wyśmieją jak Tomaszewskiego to mówi więc :brawo:

IX14
22-03-2011, 22:15
Dorzucił do pieca Smuda powołując Kaczmarka z Cracovii ,kosztem Boruca ,który gra regularnie.

el majoneze
25-03-2011, 12:21
http://www.orange.pl/kid,4000158865,id,4000808316,title,Franciszek-Smuda-Show,video.html

Mam wrażenie, że on nie ma zielonego pojęcia co się dzieję w okół niego. Ta kadra na Euro to będzie jakaś podwórkowa drużyna.

Kujawiak
25-03-2011, 13:24
Dyzma już dawno powinien skończyć karierę trenerską w reprezentacji. Jeśli nie wyrzucą go przed euro (a nie wyrzucą) to po Euro na pewno ale wtedy to już będzie dupa zbita.

Majkisek
25-03-2011, 21:02
Mam wrażenie, że ten Małkowski w ogóle refleksu nie ma. To nie były strzały w stylu Roberto Carlosa...

lans
25-03-2011, 21:03
Ale wstyd :poddaje:
Jak się teraz będą tłumaczyć?
"murawa zła" , "chcieliśmy ale nie wychodziło" :lol2:

Pag
Debiutant w bramce daje niezły popis :nienormalny:

ivan
Dyzmas wpierdolas .:lol2:

detoxizer
25-03-2011, 21:04
0-2 :lol:

Smuda będzie gigantem, jak jego reprezentacja wypadnie z pierwszej setki :lol:

Adin
tych baranów się oglądać nie da.Wiadomo ilu kibiców naszych na stadionie?

Urban
Debiutant w bramce daje niezły popis :nienormalny:

Co ten idiota tam robi?:zlosliwy:

Net
25-03-2011, 21:05
http://www.orange.pl/kid,4000158865,id,4000808316,title,Franciszek-Smuda-Show,video.html

Mam wrażenie, że on nie ma zielonego pojęcia co się dzieję w okół niego. Ta kadra na Euro to będzie jakaś podwórkowa drużyna.

Podwórkowa to chyba dałaby radę coś powalczyć. Potęga futbolu z Litwy goli nas jak leszczy, żal patrzeć na to co się dzieje na boisku. Ale Franek zawsze znajdzie wytłumaczenie w murawie, która kompletnie nie nadaje się do gry, wszak nasi kopacze są przyzwyczajeni do murawy na najwyższym poziomie.

Kujawiak
25-03-2011, 21:07
Szkoda że najlepszy polski bramkarz nie dostanie powołania. Jeszcze Dyzma pożałuje tego że nie weźmie na euro Boruca. Tak swoją drogą podobno nasi rozrabiali na Litwie, Szpakowski coś tam gadał na ten temat.

nil
25-03-2011, 21:15
jeden raz już na Litwie do przerwy było 2-0 .... :wsciekly::chuligan:

Urban
25-03-2011, 21:17
Oni nawet do pustej bramki nie potrafia kur...a strzelić :jejku:

symbicort
25-03-2011, 21:20
Oni nawet do pustej bramki nie potrafia kur...a strzelić :jejku:

No a czego Ty wymagałeś od naszych "najlepszych piłkarzy na świecie" ? Nie wymagajmy od nich za wiele, jak się utrzyma do końca 0-2 to i tak Franek będzie zadowolony :fajek:

Mini
25-03-2011, 21:22
ciekawe czy wprowadzi na boisko swoich nowych zawodników o których mówił w wywiadzie czyli Wilczka :roll: i Kaczmarczyka :roll: żeby poprawić wynik w meczu do którego jego podopieczni ponoć podeszli zajebiście poważnie i walczą na całego jak o życie \')

Majkisek
25-03-2011, 21:24
Smuda zaciera ręce, bo beznadziejna gra w dzisiejszym meczu będzie argumentem do naturalizacji kolejnych Arboledów...

Urban
25-03-2011, 21:24
Jestem ciekawy czy w niedzielnym Caffe Futboll, Kołtoń dalej będzie bronił swego pupila Smudę.... Niech ten nasz treneiro zabiera swoje manaty i wypierd....a na zakupy do Biedronki....

nevermind
25-03-2011, 21:25
Co to za łachmyta na tej bramce stoi :lol:

Arczi to pewnie spokojnie winko we Florencji pije i ubaw ma po pachy :lol: Mam nadzieje ze w tej "kadrze" Artur juz nie zagra.

Breados
25-03-2011, 21:26
Ja już od dawna do spotkań kadry podchodzę jak do kabaretu, Smuda zresztą efektywnie bierze w tym udział. Myślałem, że jak już wziął ze sobą Kaczmarka, to da mu szansę, a tymczasem stoi sobie Małkowski, który lekcje refleksu brał chyba od Skaby. Swoją drogą można się pocieszyć, że nasi w Bełchatowie grali lepiej, niż to co widzimy dziś na ekranach.

casual
25-03-2011, 21:26
Nasze grajom aż miło.

Ekipa na Euro :lol:

symbicort
25-03-2011, 21:30
Już o niebo lepiej grały nasze Orły pod wodzą Janasa i Engela.

Mini
25-03-2011, 21:31
Ekipa na Euro :lol:

na change money, good price pod kantorem :lol:

LOL3K
25-03-2011, 21:31
Franek Smuda wierzysz w cuda?

Majkisek
25-03-2011, 21:33
Już o niebo lepiej grały nasze Orły pod wodzą Janasa i Engela.

Za tamtych czasów to oni ogrywali takie Litwy na stojąco.

rey
25-03-2011, 21:48

SirKruszon
25-03-2011, 22:03
Ze Smudą to my jeszcze doznamy porażki z San Marino :lol:

tomekk
25-03-2011, 22:06

...zabity:jejku:

mort
25-03-2011, 22:06
a na trybunach zgodnie ze słowami Szpaka "chuliganizm" :lol: :lol: :lol:

Domino23
25-03-2011, 22:08
Czy jest taka możliwość, żeby nas z Euro wywali za zachowanie kibiców? :lol2:

Urban
25-03-2011, 22:08
a w jutrzejszych wiadomosiach " Ciekawiej było na trybunach, niż na samym boisku" z zajawkami z Wilna :D

Mini
25-03-2011, 22:11
Szpakowski: tyle kameralnych stadionów w Polsce zbudowano, można było ten mecz rozegrać u nas....
co za kre tyn :help:

detoxizer
25-03-2011, 22:22
Ooo tego nie było jeszcze: "przegrywamy, bo gorzej chroniliśmy naskórek" :lol::lol::lol::lol:

Urban
25-03-2011, 22:23
Ooo tego nie było jeszcze: "przegrywamy, bo gorzej chroniliśmy naskórek" :lol::lol::lol::lol:

Sponsor zapomniał dostarczyć nam pończoch i rajstop, dlatego zakazałem chłopakom wślizgów - F. Smuda na konferencji po meczu :)

SirKruszon
25-03-2011, 22:24
Czego zabrakło dzisiejszej reprezentacji?
Bramek :lol2: dwóch do remisu a trzech do wygranej.

detoxizer
25-03-2011, 22:24
Czego zabrakło dzisiejszej reprezentacji?
Bramek :lol2: dwóch do remisu a trzech do wygranej.

Kaleson :prawi:

cookie
25-03-2011, 22:28
No to panie Stec, do dzieła :prawi:

ivan
25-03-2011, 22:31
Hiszpan w tv powiedział że rezultat był niesłuszny , trzeba apelować .:prawi:

detoxizer
25-03-2011, 22:32
I głównym pozytywem, który zauważył był nienajlepszy stadion :lol:

Kacor
25-03-2011, 22:48
Gdyby nasz bank informacji rozpracował pogode i rywala na Litwie to byśmy wiedzieli że będzie zimno i piaszczyście...a tak to brak rajstop przyczyną porażki...jak wyliczył tygodnik kibica po raz pierwzy w historii przegraliśmy z Litwą przez brak rajstop:/
podsumowanie: Gdybyśmy wykorzystali to co mieli i nie dali strzelić nic Litwinom to byśmy wygrali:p

owca
25-03-2011, 22:53
http://www.lrytas.lt/videonews/?id=13010609521299931119&sk=1

Polacy odbijają Polaka z rąk policji :)

Mini
26-03-2011, 00:46
Myślałem, że Litwini posiadają dobre boisko z podgrzewaną płytą.
To dopiero się nazywa profesjonalizm. Nie wiedzieć absolutnie nic o stadionie na którym się gra mecz. Dobrze że chociaż do dobrego miasta i kraju polecieli

voytek
26-03-2011, 02:35
http://www.lrytas.lt/videonews/?id=13010609521299931119&sk=1

Polacy odbijają Polaka z rąk policji :)

Co z tego. 50% najeba**, że nie ma co zbierać.
PS Smuda też powinien się zbierać.

detoxizer
26-03-2011, 08:54
To dopiero się nazywa profesjonalizm. Nie wiedzieć absolutnie nic o stadionie na którym się gra mecz. Dobrze że chociaż do dobrego miasta i kraju polecieli

To jest dramat :)

lukasz9209
26-03-2011, 09:39
Franciszek Smuda (selekcjoner reprezentacji Polski): - Nie chcemy tłumaczyć się boiskiem, choć łatwiej na nim było się bronić i kontratakować, niż grać kombinacyjnie. Musimy nauczyć się zwyciężać w każdych warunkach. Cieszę się, że piłkarze dali z siebie wszystko i nawet w tak złych warunkach próbowali budować akcje tak, jak od nich tego wymagam. Głowacki i Glik nie zrobili wielkiego błędu, ale przy obu golach byli blisko strzelca. Ja winiłbym jednak cały zespół. Mamy nadzieję, że z każdym meczem para stoperów będzie prezentowała się lepiej. Ten mecz dał nam tyle, że piłkarze biegali przez 90 minut i bardzo się starali. Kiedy przyjeżdżaliśmy na Litwę, spodziewaliśmy się, że mają podgrzewaną murawę i stworzą lepsze warunki.

... z Grecja będzie lepiej :pociesza:

karpen
26-03-2011, 10:12
Teraz Smuda już nie będzie ignorował rankingu FIFA.Reprezentacja jest tu gdzie jest, na takie miejsce zasługuje.Rozbiła nas Litwa.LITWA!

A ten Małkowski to ja nie wiem skąd się wziął.10 spotkań w ekstraklasie i taki ktoś staje w bamce reprezentacji.Ale przecież Młynarczyk też kiedyś zaczynał...Niech się Franek przestanie obrażać jak panienka jakaś i powoła tego Boruca bo na tą drużyne patrzeć nie można.

Mini
26-03-2011, 11:04
A ten Małkowski to ja nie wiem skąd się wziął.10 spotkań w ekstraklasie i taki ktoś staje w bamce reprezentacji.

przypomina się to
"z Anglią zagrał nawet Waldemar Adamczyk. Kto to kurwaa jest Waldemar Adamczyk ?"

:lol: :lol:

karpen
26-03-2011, 11:36
przypomina się to
"z Anglią zagrał nawet Waldemar Adamczyk. Kto to kurwaa jest Waldemar Adamczyk ?"

:lol: :lol:

No bo bez kitu, kto to ******* jest Małkowski?Co drugi kibic reprezentacji wczoraj zadał sobie to pytanie.Przecież gdyby on stanął przy Borucu to by nie wiedział czy mu powiedzieć dzień dobry czy poprosić o autograf.

Jarson23
26-03-2011, 11:36
dokładnie do ***** niech powoła Boruca, pozatym na **** ten Sadlok? brakuje napistników, pomocników, kuleje obrna, pozwalają Żewłakowi odejść z reprezentacji a to przecież najbardziej doświadczony obrońca.... coraz bardziej utrwalam się w przekonaniu, że Euro w wykonaniu tych pajacy to będzie kompletna porażka, może wtedy uda się rozpierdolić cały ten ****** pzpn :/

Krawczol
26-03-2011, 11:43
Litwa, która powinna się oszczędzać, no bo któż na takim kartoflisku będzie ryzykował, że się połamie i nie wystąpi przeciw mistrzom świata, kopie 2 razy zza pola karnego i dwa razy nasz bramkarz (chyba nie tylko ja pierwszy raz usłyszałem wczoraj o nim?) puszcza to samo po krótszym. Tymczasem nasi mieli zagrać jak o punkty, zwłaszcza że to nam bardziej powinno zależeć na wygranej, bo wiadomo jakie są nastroje w kraju jeśli chodzi o kadrę. A jak tylko mieli jakąś okazję podbramkową to zamknij oczy i siła razy udo. Co gorsza ja głupi szczerze wierzyłem, że na tą Litwę to się sprężą (w końcu jak już zjechali się z całej europy to nie po to, żeby się skompromoiitować z Litwą w niepełnym składzie) i jeszcze 10 złotych na tych patałach umoczyłem, ;). Nie ma cudów, jak tak dalej pójdzie to na euro skończymy jak Austria na ostatnim, jeden punkt i dobranoc.

detoxizer
26-03-2011, 11:46
Nie ma cudów, jak tak dalej pójdzie to na euro skończymy jak Austria na ostatnim, jeden punkt i dobranoc.

*****, optymista :lol:

Mini
26-03-2011, 11:48
(...) Euro w wykonaniu tych pajacy to będzie kompletna porażka, może wtedy uda się rozpierdolić cały ten ****** pzpn :/

Nie licz na to. Tam gdzie ma się zgadzać kasa to się będzie zgadzać. Tyle meczów w Polsce, tyle okazji do zabawy, że niedoszły członek komitetu wykonawczego UEFA (:lol:) spłaci w ten sposób głosy z wyborów w pzpn całemu terenowi, wszystkie stare dziady głosujące za opcją 'brak zmian' pojeżdżą po kraju, pochleją za free i z wdzięczności będą prezia po rękach całować i zwycięstwo w następnych wyborach ma zapewnione.

ivan
26-03-2011, 11:57
Polska myśl szkoleniowa tak jak w Legii tak i w reprezentacji pokazuje na co ją stać . Jedyna szansa na dobry występ na Euro jest taka że BVB dokupi jeszcze 8 Polaków którzy w komplecie zagrają w reprezentacji , a rola Dyzmy ograniczy się do tłumaczeniu dziennikarzom że nie są oni miękkim ch...m robieni co zdecydowanie najlepiej mu wychodzi .

detoxizer
26-03-2011, 12:11
Wystawianie Glika w pierwszym składzie to po prostu proszenie się o wpierdol. Sadlok na lewej to jakieś nieporozumienie- ni to dynamiczne, ni to techniczne, ni to szybkie.
Ogólnie jestem lekko zszokowany, że Piszczek zaprezentował się tak mizernie. Wczoraj, a na codzień w Borussi- dwaj zupełnie inni zawodnicy.

ivan
26-03-2011, 12:16
Ogólnie jestem lekko zszokowany, że Piszczek zaprezentował się tak mizernie. Wczoraj, a na codzień w Borussi- dwaj zupełnie inni zawodnicy.

Przy Smudzie nawet Messi byłby ogórem .:lol:

SirKruszon
26-03-2011, 14:22
Po pierwsze dopóki trener będzie powoływał swoich ulubieńców a nie graczy w formie to nie będzie wyników :prawi: po drugie jeśli w kadrze nie znajdzie się żaden piłkarz z "charakterem" to nie mówmy o budowaniu drużyny. :prawi:

Kubal
26-03-2011, 15:08
http://www.lrytas.lt/-13011416011299081988-kauno-s-dariaus-ir-s-gir%C4%97no-stadionas-kaip-po-karo-nuotraukos.htm

Breados
26-03-2011, 15:35
Idzie gdzieś przeczytać jakąś relację z tego wyjazdu, czy cuś?

ivan
26-03-2011, 16:42
" Tomaszewski zarzuca Smudzie, że zamiast powołać Artura Boruca, dokonuje mało przemyślanych wyborów. - Jak najszybciej trzeba zwolnić Smudę. To prostak, który nie ma o niczym pojęcia. Do kadry nie powołuje Artura Boruca choć ten jest w świetnej formie. W kadrze gra natomiast jakiś ogórek co łapać może muchy - powiedział serwisowi dziennik.pl. " :lol2: Pan Tomaszewski złagodził stanowisko , wystarczy już zwykłe zwolnienie .

karpen
26-03-2011, 17:40
Na wp.pl jest jeszcze: Były bramkarz reprezentacji Polski, a obecnie czołowy krytyk poczynań PZPN i obecnego selekcjonera reprezentacji po piątkowym meczu wręcz kipiał ze złości.

"Kiedy ten cyrk się skończy i ktoś wreszcie wyp...... tego Smudę. Przez niego tylko się skompromitujemy na Euro" - powiedział zbulwersowany.

Akurat Tomaszewskiego to nie ma co słuchać, on krytykuje wszystko i wszystkich.Ale zwolnienie Smudy na rok przed turniejem na pewno by kadrze nie zaszkodziło.Trzon zespołu i tak się nie zmieni a może wróciłby Boruc, on by tą obronę ogarnął po dwóch sparingach.Ale Smuda chyba postanowił że jedynym który nie jest miękkim ch.... robiony będzie właśnie on.

http://www.sport.pl/sport/10,67450,9326884,Z_siekiera_na_mecz__Tusk__Tacy_ba ndyci_do_wiezienia.html

Ktoś może wytłumaczyć o jakim Luksemburgu on mówi?Jak zwykle wszystko co złe to kibice Legii.

Breados
26-03-2011, 18:59
Z Jankiem rzadko jestem zgodny, ale w tym przypadku ma moje pełne poparcie. W kadrze Żmudy grają jego wybrankowie, a nie ludzie którzy na kadrę zasługują. Faktycznie, albo ze zmianą trenera obudzimy się już teraz, albo jak będzie po ptokach.

raafaL
26-03-2011, 19:06
Faktycznie, albo ze zmianą trenera obudzimy się już teraz, albo jak będzie po ptokach.

Teraz jest jeszcze dobry czas, żeby to zrobić, ale musiałby być już ktoś na jego miejsce.Niestety pewnie wygra druga opcja i skończymy ze Smudą.
:-

Mazz
26-03-2011, 19:08
http://www.sport.pl/sport/10,67450,9326884,Z_siekiera_na_mecz__Tusk__Tacy_ba ndyci_do_wiezienia.html

Ktoś może wytłumaczyć o jakim Luksemburgu on mówi?Jak zwykle wszystko co złe to kibice Legii.

Siekiery i tasaki... :kac:

Mini
26-03-2011, 19:09

i ile osób na widelcu złapano z siekierami ?

voytek
26-03-2011, 19:48

Zapewne o Etzelli Ettelbrueck w sezonie 2001/02.

Breados
26-03-2011, 21:21
Tymczasem dziś na treningu Kucharczyk zszedł szybko z murawy, bo narzekał na mocno obite ścięgno achillesa, żeby tylko mecz z Grecją był tego ku*wa wart.

Peace
26-03-2011, 23:47
mort chciał tu, więc wrzucam tu.

Szczepłek tradycyjnie trzyma pion:

Kowieński dziennik „Kauno diena” pisze o zajściach wywołanych przez polskich kibiców od strony pierwszej po trzecią. Dziennikarze przedstawiają portret naszych kibiców narysowany przez litewskich policjantów. Polak w biało-czerwonym szaliku jest pijany, agresywny, dobrze zbudowany, często to skin. Policja i służby porządkowe dobrze się o tym przekonały.

Od kiedy zakończył się mecz w Kownie tłumaczymy się za rodaków. Policjantom na stadionie, litewskim dziennikarzom, pracownikowi stacji benzynowej w Mariampolu. Patrzą na nas jak na ludzi z dzikiego kraju.

Traktować to jako wybryk pijanych gówniarzy czy kolejny przypadek poważniejszego problemu? Nie mam wątpliwości, że to drugie. U nas kibiców się hołubi, ponieważ są siłą, a w dodatku można ich wykorzystać. Boją się ich kluby, więc dają im stanowiska i możliwości zarobku, bagatelizując jawne przewiny. Tak dzieje się w Lechu, gdzie zorganizowani kibice stanowią siłę, z którą władze klubu muszą się liczyć. Aż doszło do sytuacji, w której jeden z szefów Wiary Lecha czynnie znieważył rodzinę, która nieświadoma zasad przyszła na stadion. Okazało się, że ten człowiek jest pełnomocnikiem klubu do spraw kontaktów z kibicami. I kiedy Wydział Dyscypliny PZPN wezwał go na swoje posiedzenie, Lech napisał pismo, że ów kibic jest w klubie potrzebny.

Pewnie, że był. Tego dnia Lech grał pucharowy mecz z Bragą. PZPN odpuścił i przegrał. Długo stawiała się Legia, ale i ona, po zbudowaniu nowego stadionu chciała mieć pełne trybuny i spokój. Poszła więc na kompromis, co radykałowie z trybuny Północnej potraktowali jako oznakę słabości i znów usiłują kręcić swoje lody. Po złamaniu przepisów podczas meczu z Polonią Legia znów musi płacić za swoich kibiców karę.

W ostatnich dniach kibice Arki, którzy dotychczas stali murem za trenerem Dariuszem Pasieką, nagle zaczęli wznosić okrzyki przeciw niemu. Wezwał go szef rady nadzorczej i powiedział, że trener stracił zaufanie kibiców, więc musi odejść.

Kiedyś zobaczyłem w PZPN kilku znanych mi kibiców, o których nie miałem dobrego zdania. To byli bojówkarze, inspiratorzy rozmaitych akcji, przeczących zdrowemu sportowi. Okazało się, że związek korzysta z ich pomocy, aby spacyfikować autorów akcji „Koniec PZPN”.

Niedawno policja i CBŚ zatrzymały grupę kibiców Ruchu Chorzów i GKS Katowice, pod zarzutem handlu narkotykami i rozbojów. Obydwa kluby ze sobą walczą, ale najważniejsi kibice współpracują, jeśli widzą w tym wspólny interes. Władze Ruchu wydały oświadczenie, że ręczą za uczciwość swoich prawdziwych kibiców. I już bandziory wiedzą, że mogą liczyć na pomoc.

W styczniu na krakowskim osiedlu Kurdwanów kibice Wisły zamordowali prominentnego kibica Cracovii, używając maczet. Ale od razu pojawiło się dementi: nie ma pewności czy to kibice. Być może to przypadek.

Nie ma przypadków. Są zorganizowane grupy przestępcze wśród kibiców, mających z klubami konkretne interesy. To jest współpraca czasami bardzo podejrzana.

Przygniatająca większość ludzi jeździ na mecze reprezentacji żeby obejrzeć dobrą grę. Ale ona jest słaba, co powoduje frustracje. Kiedy Polacy grali na mundialu w Niemczech czy nawet na Euro w Austrii, jeździło za nimi kilkadziesiąt tysięcy kibiców, z których tylko drobna część przynosiła nam wstyd. Nie było powodów do wszczynania awantur bo wszyscy patrzyli co się dzieje na boisku. Teraz tak nie jest. Wystarczy iskra, żeby wybuchł pożar. Jakaś interwencja służby porządkowej i już „wszyscy jesteśmy razem”.
Do Kowna przyjechała druga liga kibiców. Bez tych z największych klubów. Raczej powiat, który chciał się pokazać za granicą. Tu nie było ideologii, interesów, tylko wódka, piwo a potem wszystko to, co dziennikarzom z „Kauno diena” powiedzieli policjanci.

Kiedyś jeden geniusz fortepianu przerwał recital, słysząc rozmowy i gwar na widowni, zajmowanej przez ważnych państwa. Powiedział: dla świń nie gram. Zastanawiam się co by było, gdyby reprezentanci Polski wyszli na boisko i widząc co się dzieje na trybunach powiedzieli: dziś nie gramy, bo wy na to nie zasługujecie. Piłka nożna jest dla kibiców, ale nie dla pijanych chuliganów, którzy będą w przyszłym roku gościć futbolową Europę.

Laser
27-03-2011, 17:10
po tym artykule wnioskuję, że mamy doczynienia w Polsce z mafią pod nazewnictwem ekstraklasa i wszystko, co z nią związane... żenada co ludziom przychodzi już do głowy na wskutek medialnej nagonki

nevermind
27-03-2011, 23:54
Weszlo.com

Musimy wam wyjawić jedno. Znamy wszystkie szczegóły tej sprawy od kilku dni. Rozmawialiśmy na ten temat z samymi zamieszanymi przed meczem z Litwą i jeszcze po nim. Zdecydowaliśmy się ich nie ujawniać, bo uważamy, że boisko i całą resztę należy rozgraniczyć, a wyrzucenie najlepszych piłkarzy z reprezentacji niczego dobrego nie przyniesie... Ale widać, nie jedyni dostaliśmy to info.

A chodzi oczywiście o gang-bang.

Widze ze chłopaki potrafią "miło" czas na zgrupowaniu spożytkować :lol2:

Breados
28-03-2011, 00:12
W którym to artykule ich było?

nevermind
28-03-2011, 00:24
na Facebooku sie pochwalili :D

syrokomla
28-03-2011, 07:24
http://www.fakt.pl/Bunga-bunga-wykonczylo-naszych-pilkarzy-,artykuly,99666,1.html

http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/3233/seks-afera-w-polskiej-kadrze-pieciu-pilkarzy-przylapanych-z-prostytutkami/

Mini
28-03-2011, 08:53
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kocham pracę :lol:

od rana z każdego kąta - ty słyszałeś, jezu co tam się działo, Jagiellonia i Cracovia, Cracovia i Jagiellonia, wstyd, powinni ich na roboty wysłać

Jeden jak usłyszał o Powiślance Lipsko to widać było że pierwszy raz słyszy taką nazwę, no ale czytał wyborczą to jest gość bo się może przed kolegami pochwalić że jest na bieżąco z wielkim światem :lol:

Mro
28-03-2011, 09:46
http://www.fakt.pl/Bunga-bunga-wykonczylo-naszych-pilkarzy-,artykuly,99666,1.html

http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/3233/seks-afera-w-polskiej-kadrze-pieciu-pilkarzy-przylapanych-z-prostytutkami/

Dobra to Grosicki i kto jeszcze? :lol3:

syrokomla
28-03-2011, 10:00
Dobra to Grosicki i kto jeszcze? :lol3:

obstawiam trio z dortmundu no i wiemy w jakich okolicznosciach jelen sie kontuzji nabawił :bat:

Jastrząb
28-03-2011, 12:19
wieść gminna niesie, że: Dudka, Sadlok, Mierzejewski, Jodłowiec, Grosicki, Sandomierski.

:D

księciuniu
28-03-2011, 12:25
No to jeżeli się potwierdzi, to Dyzmie będzie łatwiej srogo karać, bo w kontekście Euro 2012 to żal może być ew. Mierzejewskiego, Grosickiego i Dudki.
Ale patrzać na casus Peszki, to jak powiedzą, że przepraszają, żałują i im nawet nie stanął, to skończy się na pogrożeniu palcem.

syrokomla
28-03-2011, 12:32
Sadlok, Mierzejewski, Jodłowiec.

Dziewczynki, poszły na dziewczynki, już widzę jodłowca na dziwkach... Przecie mama mu by nie pozwoliła

Jaco
28-03-2011, 12:35
Dziewczynki, poszły na dziewczynki, już widzę jodłowca na dziwkach... Przecie mama mu by nie pozwoliła
Skoro miłościwie panujący Lato powiedział, że całe zło czai się w klubach, to prezesi owych klubów powinni coś z tym zrobić. Groclin - siedlisko seksu grupowego. \')

Luke
28-03-2011, 12:46
Jeszcze ze 2-3 zgrupowania i Dyzma będzie musiał powoływać juniorów:lol3:

syrokomla
28-03-2011, 12:47
a ci to nie tylko dziwki i alko ale jeszcze dopalacze

gem
28-03-2011, 12:49
Jeszcze na kolanach będzie Boruca prosił, żeby wrócił do kadry. :prawi:

Luke
28-03-2011, 12:52
Jeszcze na kolanach będzie Boruca prosił, żeby wrócił do kadry. :prawi:

W takim razie mi na miejscu Boruca wystarczyłoby zwykłe przepraszam;)

Mro
28-03-2011, 12:59
Oświadczenie zawodników reprezentacji Polski

W dzisiejszym wydaniu „Faktu” ukazał się artykuł naruszający nasze dobre imię i wizerunek całej reprezentacji Polski w piłce nożnej. Stanowczo oświadczamy, że artykuł jest kłamstwem i opisane w nim zdarzenia nigdy nie miały miejsca.

23 marca odbył się tylko jeden trening kadry w Grodzisku Wielkopolskim. Po południu większość z nas pojechała do Poznania. Około godziny 19.00 spotkaliśmy się z wychowankami domu dziecka, przekazaliśmy im upominki, a także pieniądze na zakup sprzętu sportowego. O godzinie 20.00 wszyscy wróciliśmy do Grodziska Wielkopolskiego. Jest nam przykro, że na podstawie donosów i niesprawdzonych informacji powstają tego artykuły, których jedynym celem jest wywołanie atmosfery skandalu wokół kadry.

W czasie najbliższych meczów postaramy się udowodnić, że nasze podejście do wykonywanego zawodu jest profesjonalne, i damy z siebie wszystko, aby wygrywać kolejne spotkania.

Zawodnicy reprezentacji Polski w piłce nożnej

(pzpn.pl)

Ciekawe.

Jastrząb
28-03-2011, 13:02
Skoro miłościwie panujący Lato powiedział, że całe zło czai się w klubach, to prezesi owych klubów powinni coś z tym zrobić. Groclin - siedlisko seksu grupowego. \')

Nie od dziś takie ciągoty przejawiają :prawi:

http://www.weszlo.com/fotonews/1296918011_mierzejewski-tralka.jpg

syrokomla
28-03-2011, 13:03
23 marca odbył się tylko jeden trening kadry w Grodzisku Wielkopolskim. Po południu większość z nas pojechała do Poznania. Około godziny 19.00 spotkaliśmy się z wychowankami domu dziecka, przekazaliśmy im upominki, a także pieniądze na zakup sprzętu sportowego.
(pzpn.pl)

nie wszyscy pojechali do poznana to raz, a dwa czy wszyscy co pojechali do poznania poszli do domu dziecka?!

Na kadrze takie rzeczy mieć miejsca nie powinny, o ile właśnie nie pokonali reprezentacji Niemiec 3:0 w meczu o punkty

Space Jam
28-03-2011, 13:43
Ciekaw jestem ile w tych newsach prawdy, a ile zwykłej, debilnej dziennikarskiej prowokacji!
I co na owe doniesienia rzeknie Franz.

Raffi
28-03-2011, 14:42
Nie od dziś takie ciągoty przejawiają :prawi:

http://www.weszlo.com/fotonews/1296918011_mierzejewski-tralka.jpg
Cóż, były jakoby 4 panie, ale aż 6 panów:prawi:

A tak serio, to zobaczymy, ile z tego jest prawdą

Szawar
28-03-2011, 15:05
Ciekaw jestem ile w tych newsach prawdy, a ile zwykłej, debilnej dziennikarskiej prowokacji!
I co na owe doniesienia rzeknie Franz.

A co moze powiedziec? Widac, ze w zaden sposób nie jest szanowany przez zawodników. Robia co chcą, kiedy chcą. Nie cieszy sie zadnym autorytetem. Ta druzyna to wielka zbieranina ogórków, która zachowuje sie jak dzieci, bawiaca sie momentami w dorosłych.

Kujawiak
28-03-2011, 15:33
Już wiem czemu nie powołuje Boruca, ten pewnie nie chciał się przyłączyć do wspólnych igraszek. ;) A tak poważnie ciekawe ile w tym prawdy.

Fizi
28-03-2011, 15:47
Cóż, były jakoby 4 panie, ale aż 6 panów:prawi:

będą 2 comingouty ? :lol3:

nicole91
28-03-2011, 17:11
Smuda pewnie nic nie powie i nie zrobi. Tak czy siak wiadomo że niektórzy nie dorośli do reprezentowania kraju.

Tuzin
28-03-2011, 21:27
Cieszcie się grą reprezentacji do czerwca. Wtedy jak głoszą media ma zadebiutować kolejny czarnuch, więc myślę że każdy szanujący się kibol będzie mieć na nich wyjebane.

me(L)u
28-03-2011, 22:14
wieść gminna niesie, że: Dudka, Sadlok, Mierzejewski, Jodłowiec, Grosicki, Sandomierski.

Ja znam inną wieść, niemniej dwóch wymienionych przez Ciebie, też w niej występuje ;)

gonzo(L)
29-03-2011, 12:35
Cieszcie się grą reprezentacji do czerwca. Wtedy jak głoszą media ma zadebiutować kolejny czarnuch, więc myślę że każdy szanujący się kibol będzie mieć na nich wyjebane.

miałeś na myśli Arbolede, bo wiele wskazuje na to, że jednak nie zagra? :raca:

Maleją szanse na grę w polskiej kadrze Manuela Arboledy. Kolumbijczyk złożył wprawdzie już wniosek o nadanie obywatelstwa, ale okazał się on mocno niekompletny. Zwłoka z przyznaniem polskiego paszportu piłkarzowi Lecha Poznań może sprawić, że wkrótce Franciszkowi Smudzie zwyczajnie nie będzie się opłacało powołanie niezgranego z resztą drużyny zawodnika.

O sprawie informuje "Gazeta Wyborcza". - Wniosek o przyznanie polskiego obywatelstwa Manuelowi Arboledzie nie będzie na razie rozpatrzony. Jest bardzo niekompletny - mówi na łamach dziennika Tomasz Stube, rzecznik Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego.

We wniosku brakuje karty pobytu, opinii policji, straży granicznej czy odpisu aktu małżeństwa. Nie ma nawet opinii pracodawcy, czyli Lecha Poznań.

Do Euro 2012 zostało jeszcze tylko 14 miesięcy. Nikt w Urzędzie Wojewódzkim nie jest w stanie przewidzieć, ile potrwają formalności, tym bardziej, iż nie wiadomo, kiedy Manuel Arboleda uzupełni wszelkie braki.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/reprezentacja/manuel-arboleda-oddala-sie-od-polskiej-kadry,1,4225122,wiadomosc.html

Breados
29-03-2011, 12:51
Oj, jak mi przykro :)

Szawar
29-03-2011, 12:54
Nie zgranie zespołu to chyba najmniejszy obecnie problem trenera.

Marek.Only
29-03-2011, 13:29
Roger dostal obywatelstwo chyba na miesiac przed Euro wiec kolejny murzyn pewnie zagra... dlatego zycze im wpierdolu na Euro

nicole91
29-03-2011, 17:32
I żeby tylko formalności trwały jak najdłużej. To dobrze bo chyba mało jest takich osób które widziałyby go w kadrze.

karpen
29-03-2011, 19:08
Wątpliwe jest to że Arboleda się Polonizuje, tak samo jak wątpliwa jest jego forma w tym roku i to że pomoże reprezentacji.Niech go Smuda powoła, ale jak nie wyjdzie to niech go pózniej Arboleda zabierze ze sobą do Kolumbii.

Postawiłem dzisiaj x2.Co by nie mówić Grecy ostatnio cieniutko grają.W ogóle nie przegraliśmy z Grekami od wielu lat.Myśle że grajki zagrają na poważnie także porażki raczej nie przewiduje.Jak wygrają to się jeszcze może okazać że Franz przeprosi się z Żewłakowem.

lukasz9209
29-03-2011, 19:25
Postawiłem dzisiaj x2.
żebyś się nie zdziwił jak ci kupon zawalą :bukmacher:

ivan
29-03-2011, 19:26
Oni nie futbalisty , oni jebaki . :lol:

karpen
29-03-2011, 19:28
Bardziej się boje o Francje, bo u nich z towarzyskimi jest różnie a grają z Chorwacją.Ale co będzie to będzie, na małych stawkach gram, przynajmniej się będzie lepiej mecz oglądało.

Mini
29-03-2011, 19:40
Grzegorz Sandomierski - Łukasz Piszczek, Michał Żewłakow, Arkadiusz Głowacki, Maciej Sadlok - Sławomir Peszko, Jakub Błaszczykowski, Ludovic Obraniak, Dariusz Dudka, Adrian Mierzejewski - Robert Lewandowski

siekan
29-03-2011, 19:52
Sadlok na lewej obronie :jejku:

ormo
29-03-2011, 20:33
Heh i Jacuś G. komentuje :D

Mini
29-03-2011, 20:34
do kiboli vel. bandytów Szpak nawiązał w 11 sekundzie meczu :lol:

Kacor
29-03-2011, 20:39
Abstrahując od tego czy grał dobrze czy źle to takie pożegnanie jakie "zorganizował" pzpn Żewłakowowi to żenada.
Zamiast meczu u nas przy pełnych trybunach to mecz na pustym stadionie, w kadrze do której został wepchnięty na siłe i przy trenerze który go z niej wywalił.
Mam nadzieje że gdy żegnał się z Latą to na ucho podpowiedział mu żeby wypieprzyć dyzme:)

ormo
29-03-2011, 20:43
ł.
Mam nadzieje że gdy żegnał się z Latą to na ucho podpowiedział mu żeby wypieprzyć dyzme:)

A ja mam nadzieję, że powiedział Grzesiowi na ucho, żeby się pier*olił.

Breados
29-03-2011, 21:02
Ale sędzia, to jak na razie pierwsza klasa.

MałaMi
29-03-2011, 21:04
A ja mam nadzieję, że powiedział Grzesiowi na ucho, żeby się pier*olił.

:hasao: popieram

Adin
29-03-2011, 21:24
jak mecz w 1 połowie wyglądał ? co pokazały nasze orły? dopiero wpadłem do domu i pierwszą połowę przegapiłem.

rey
29-03-2011, 21:26
A ile w ogóle jest...? :lol:

Edit:

ok, sprawdziłem, 0-0 :lol3:

IX14
29-03-2011, 21:35
Gmoch powiedział ,że najmniejszy kłopot będziemy mieli z obsadą bramki.
Przejęzyczył się czy jak?

Majkisek
29-03-2011, 21:36
Kurde Lewandowski nie może być naszym jedynym napastnikiem, on ma finishing 2/20...

Breados
29-03-2011, 21:48
Ogólnie, to w porównaniu z Litwą grają o jakieś 5 klas lepiej. Wydaje mi się jednak, że to kwestia przeciwnika, nam z Grekami zawsze się luźno grało, ich styl ewidentnie podchodzi pod nasz, o ile w ogóle jakiś styl reprezentujemy...

Patowrajter
29-03-2011, 21:50
Ta reklama biedronki to jest przekot :lol2:
No i bez mądrości Szpakowskiego się obyć nie mogło

dostojny kocur
29-03-2011, 21:54
jak oni tego nie wygrają to będę w szoku, Grecy na stojąco właściwie.

Szawar
29-03-2011, 22:09
jak oni tego nie wygrają to będę w szoku, Grecy na stojąco właściwie.

W koncu sa po cięzkim meczu z Maltą:nie:

Piotrek WWY
29-03-2011, 22:17
graja na dopalaczach, powiedział Pan "hehehe heheheh hehehe" ;)

IX14
29-03-2011, 22:23
Na taką kopaninę i za takie ceny biletów to całe rodziny z dziećmi nie będą przychodzić:)

karpen
29-03-2011, 22:24
Mieli się zrehabilitować za Kowno a człapali po boisku.Zero zaangażowania, jebane obiboki.

ZeMario
29-03-2011, 22:27
No właśnie bez zaangażowania i jaj jest ta drużyna. I bez trenera chyba.

Mini
29-03-2011, 22:28
oooo jak widzę wyłączenie tego po dwóch minutach to był dobry pomysł :lol2:

Szawar
29-03-2011, 22:31
Abstrahując od tego czy grał dobrze czy źle to takie pożegnanie jakie "zorganizował" pzpn Żewłakowowi to żenada.

Jak dla mnie bardzo fajnie jest zakonczyc kariere reprezentacyjna na stadione, w którym osiagało sie największe sukcesy w przygodzie z piłka.

Mini
29-03-2011, 22:39
Polska reprezentacja do lat 20 przegrała towarzyskie spotkanie ze swoimi rówieśnikami ze Szwajcarii 0:3 (0:0) w swoim przedostatnim meczu Turnieju Czterech Narodów.
W starciu obu ekip bardzo długo utrzymywał się bezbramkowy remis, a pierwszy gol padł dopiero w 68. minucie. Biało-Czerwoni próbowali odrobić straty, ale w 82. minucie skrzydła podcięła im druga bramka Szwajcarów.
Nie minęły trzy minuty kiedy goście po raz trzeci trafili do polskiej siatki, w niespełna 20 minut rozbijając naszą młodą drużynę narodową 3:0.

rosną następcy pod wodzą pana zdziwionego porażką w meczu w którym się strzela gola..... samobójczego... :roll:

nevermind
29-03-2011, 22:43
Jezeli jestesmy przy młodziezówkach to:

Reprezentacja Polski U-18 (rocznik 1993) prowadzona przez trenera Władysława Żmudę wygrała 3-0 (1-0) z Holandią w towarzyskim meczu rozegranym w Łomży.

29 marca 2011, 17:30 - Łomża
Polska 3-0 Holandia
Mateusz Lewandowski 23, Szymon Drewniak 48, Kamil Kamiński 70

Takze biedy jako takiej nie ma :lol3:

Kujawiak
29-03-2011, 22:47
Tak ale znając naszą myśl szkoleniową Holendrzy się jeszcze rozwiną a nasi mogą się co najwyżej cofnąć w rozwoju

Mini
29-03-2011, 22:48
o to co do juniorów to jeszcze jedna rzecz mi się w oczy rzuciła jak nazwijmy to 'oglądałem' mecz (bo więcej obejrzałem przed gwizdkiem niż po ;) ) i wkurwiła z miejsca.
Pokazali Lewandowskiego i podpisali Forward, 22 i tak sobie pomyślałem - rok w Borussii, 2 lata w Lechu czyli mając 19 lat opuścił klub drugoligowy w którym był podstawowym zawodnikiem i królem strzelców i z marszu wszedł do pierwszego składu Lecha. Wolski ma 18 lat, jak wszedł na boisko to kręcił obrońcami Ruchu jak Messi ale nieeee, za młody, za słaby fizycznie, trzeba go oszczędzać... pierdolcy zasrani trenerzy... :|

I z tymi od Żmudy będzie tak samo :foch:

dostojny kocur
29-03-2011, 22:56
Wielu piłkarzy debiutuje już w wieku 16-17 lat, Messi, Lukaku, Krkic Bojan, czy z naszego podwórka kiedyś tam Lubański albo Sagan.

Kacor
29-03-2011, 23:04
Jak dla mnie bardzo fajnie jest zakonczyc kariere reprezentacyjna na stadione, w którym osiagało sie największe sukcesy w przygodzie z piłka.

To fakt że na pewno jest to miłe, ale sie zastanawiam , gdybym był na miejscu Żewłakowa czy bym wolał zakończyć tak jak dzisiaj (puste trybuny stadionu na którym osiągał sukcesy) czy jednak na jakimś stadionie u nas wypełnionym ludźmi.
Może własnie dlatego że to ten stadion to zdecydował się na coś takiego po wywaleniu go z kadry przez Smude, może tylko to go skłoniło do spotkania z dyzmą raz jeszcze:?
Co do meczu albo raczej komentatorów to mam nadzieje że nikomu nie umknął "wspaniały" fakt że stanowiska komentatorskie i eksperci na Ojro są już obstawione, Szpak nie odpuści a Jacek szykuje nowe wykresy do rozrysowania w studiu:)

Mini
29-03-2011, 23:23
Wielu piłkarzy debiutuje już w wieku 16-17 lat, Messi, Lukaku, Krkic Bojan, czy z naszego podwórka kiedyś tam Lubański albo Sagan.

to robi tak wielką różnicę jak 'prawie' ;)

Luke
29-03-2011, 23:29
Styl, a raczej jego brak, w grze kadry ciągle widoczny i taka sytuacja raczej będzie się utrzymywać przez dłuuuugi czas. Taktyka "dzida do przodu" tylko kilka razy niezastosowana.
Szpakowski to chyba się na emeryturę powinien udać. To, że mylił Greków to jeszcze jakoś ujdzie, ale mylenie Polaków to już coś nie tak. Gmoch może wiedzę ma, ale to jest TV i trzeba ją jakoś przedstawić.

Piotrek WWY
29-03-2011, 23:30
Co do meczu albo raczej komentatorów to mam nadzieje że nikomu nie umknął "wspaniały" fakt że stanowiska komentatorskie i eksperci na Ojro są już obstawione, Szpak nie odpuści a Jacek szykuje nowe wykresy do rozrysowania w studiu:)

o świetnie! ;) emocje gwarantowane :)

nicole91
30-03-2011, 06:43
o świetnie! ;) emocje gwarantowane :)

Tak i będzie nowe zajęcie: "zagadki do rozwiązania co narysował Gmoch".

Co do meczu to nie był to porywający mecz. Nasi grają słabo i nic więcej o ich grze chyba nie można powiedzieć. Parę sytuacji mieli ale oczywiście ich nie wykorzystali (choćby Lewandowski w II połowie). Nie widać u nich chęci zaangażowania. Mam nadzieję, że trochę się to zmieni choć to chyba tylko marzenia.

SPQR
30-03-2011, 09:34
Wolski ma 18 lat, jak wszedł na boisko to kręcił obrońcami Ruchu jak Messi ale nieeee, za młody, za słaby fizycznie, trzeba go oszczędzać... pierdolcy zasrani trenerzy... :|

Widać, nasi szkoleniowcy wzorują się na Włochach. U nich też zawodnik jest młody i perspektywiczny do 30-stki.