PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Benek
12-05-2016, 16:26
Mila i Peszko bankowo.

Jeden z trójki: Stępiński, Sobiech, Teodorczyk również.

W szerokiej to mogą być i wszyscy wymienieni.

Raczej
12-05-2016, 16:55
Nie wiem jak wartościowa jest ta informacja ale selekcjoner na żywo mecz oglądał z trybun przy Cichej a nie np w Gdańsku. Ja tak tylko informacyjnie.

ormo
12-05-2016, 18:05
https://media.laczynaspilka.pl/images/pzphp/ZWU7MDMsMzIwLDEzODg_/b7ed75d87fe8a30b243242df82b2e6d8.png

Dawidowicz?

Krawczol
12-05-2016, 18:10
Dziwnie to wygląda z tyłu, tak naprawdę to 4 konkretnych obrońców. Cionek, Dawidowicz, Salamon to raczej nie powąchają placu, Wawrzyniak jeszcze do przyjęcia biorąc pod uwagę jaki deficyt panuje na lewej obronie.

Tommy Johnson
12-05-2016, 18:17
Kadra przewidywalna, tragedii nie ma choć piłkarze tacy jak Dawidowicz czy Peszko nie powinni znaleźć się w kadrze ze sportowego punktu widzenia. Dawidowicz jak próbuję zrozumieć jedzie po naukę a Peszko to chyba za tę bramkę wczorajszą...

Niepisane prawo selekcjonera czyli kadra obsadzana jest swoimi ludźmi, do czasu aż wynik będzie się zgadzał. Ja na miejscu Nawałki powoli myślałbym o El. do Mundialu, nie ma Nas tam już od 10 lat.

Maciek
12-05-2016, 18:20
Kadra przewidywalna, tragedii nie ma choć piłkarze tacy jak Dawidowicz czy Peszko nie powinni znaleźć się w kadrze ze sportowego punktu widzenia. Dawidowicz jak próbuję zrozumieć jedzie po naukę a Peszko to chyba za tę bramkę wczorajszą...

Nie pisane prawo selekcjonera czyli kadra obsadzana jest swoimi ludźmi, do czasu aż wynik będzie się zgadzał. Ja na miejscu Nawałki powoli myślałbym o El. do Mundialu, nie ma Nas tam już od 10 lat.

To jest szeroka kadra, 5 jeszcze odpadnie. Mi brakuje Wasilewskiego - całkiem silny punkt na rezerwę, ogromne doświadczenie.

Alek
12-05-2016, 18:23
Dziwnie to wygląda z tyłu, tak naprawdę to 4 konkretnych obrońców. Cionek, Dawidowicz, Salamon to raczej nie powąchają placu, Wawrzyniak jeszcze do przyjęcia biorąc pod uwagę jaki deficyt panuje na lewej obronie.

Racja , dlatego cofnięcie tam Rybusa to nieporozumienie. Formacja 3:5:2 załatwiłaby sprawę , a w defensywie widziałbym Jędzę , Glika i Piszczka.

Mnie osobiście delikatnie dziwi brak Olkowskiego i Teodorczyka. Choć ten pierwszy ostatnio nie grał zbyt dużo w Niemczech to i tak jest najbardziej sensownym wyborem na ewentualnego zmiennika Piszczka , a Teodorczyk uważam jest dużo lepszy niż Stępiński.

Szkoda tylko , że Sobota jest pod formą bo przydałby się taki Speedy Gonzales na ostatnie 10 minut żeby porobić zamętu na połowie rywala - ale to już prywatna refleksja :D

CW(L)KS
12-05-2016, 18:33
a Teodorczyk uważam jest dużo lepszy niż Stępiński.

Czy ja wiem?? Pomijając fakt, że i tak nie powąchają dobrze francuskiej trawy, to jednak postawiłbym na Stępińskiego jako trzeciego napadziora. Jeśli chodzi o inne formacje, to bramka jak dla mnie pewniaki Boruc i Szczęsny. Obrona spoko, tylko kto to jest Dawidowicz i co on robi w szerokiej kadrze?? Reszta raczej bez zaskoczenia. Aaa! I żadnych farbowanych kuźwa jego mać! Cionek niech sobie gra u makaroniarzy, ale od Reprezentacji niech sie trzyma z daleka. Amen :prawi:

Daenerys_Targaryen
12-05-2016, 18:38
Raczej żadnych niespodzianek nie ma. Optymalny skład. Moim zdaniem jest 2 pewniaków do odpadki. Są to Cionek, Sobiech. Reszta niewiadoma.

tuzintuzinow
12-05-2016, 21:32
Racja , dlatego cofnięcie tam Rybusa to nieporozumienie. Formacja 3:5:2 załatwiłaby sprawę , a w defensywie widziałbym Jędzę , Glika i Piszczka.

Dlaczego nieporozumienie? To się całkiem dobrze sprawdziło.
A przy 3-5-2 to się obecnie gra 3 stoperami, a Piszczek się do tego nienadaje. Do tego Polska ma inny styl i w takim ustawieniu grać nie umiemy.

Rybus z Grosickim na lewym skrzydle mogą zrobić całkiem niezłą furorę. Wszystko zależy od formy, bo determinacja zapewne będzie.

Benek
13-05-2016, 09:56
Wdg mnie na Euro nie polecą: Dawidowicz, Cionek, Tytoń, Peszko, Starzyński/Sobiech.

Edita, trochę dziwi brak Borysiuka...

Adrian
13-05-2016, 18:07
Kto to jest ten Dawidowicz?

Benek
13-05-2016, 18:19
Kto to jest ten Dawidowicz?

Były piłkarz Lechii q obecnie rezerw Benfica Lizbona

b.
13-05-2016, 19:43
Ktoś wie na jaki **** Nawałka powołał Cionka?

Nie dało się tej "kadry" oglądać dobrych parę lat przez farbowańców, wszystko powoli wróciło do normy, to musi taki gamoń znaleźć się w reprezentacji.

**** będzie mnie strzelał jak będę widział tego lisa na ławce.

Jędza wiesz co z nim zrobić :)

ps. mam nadzieję, że Peszko wyleci z kadry.

Alek
15-05-2016, 01:12
Łukasz Teodorczyk strzelił trzy bramki w wygranym 4-1 (2-0) wyjazdowym meczu 26. kolejki ukraińskiej ekstraklasy z Metalistem Charków. Polski napastnik zakończył sezon z dorobkiem pięciu ligowych trafień.

90minut.pl

Stout
23-05-2016, 17:11
Krychowiak załapał kontuzję kolana.
Dwa tygodnie przerwy.

Benek
23-05-2016, 17:11
Krychowiak załapał kontuzję kolana.
Dwa tygodnie przerwy.

Przyda mu się odpoczynek:)

piejo kury piejo
23-05-2016, 18:49
Po pechowej kontuzji Wszołka lepiej żeby już nikt nie wyleciał z kadry, tym bardziej że wyleciał wszechstronny gracz w zwyżce formy, który z pewnością przydałby się na Euro.

A Peszko coraz bardziej prawdopodobny do "23".

IX14
24-05-2016, 13:43
Właśnie czytam,że paru gwiazdorów nie miało ochoty rozdać autografów ,przyjść do czekających kibiców. Lenie je**ne.Milik,Jędza,Grosik podeszli.

Ciuniek
24-05-2016, 14:47
Właśnie czytam,że paru gwiazdorów nie miało ochoty rozdać autografów ,przyjść do czekających kibiców. Lenie je**ne.Milik,Jędza,Grosik podeszli.

Są wymienieni Ci, którzy nie podeszli?

Raczej
24-05-2016, 14:52
https://pbs.twimg.com/media/CjOM7feWUAAhQUc.jpg
https://pbs.twimg.com/media/CjOI-XbW0AAoiSE.jpg
Tutaj jeszcze od góry Szczęsny, Nawałka, Kuba i chyba Milik:
https://pbs.twimg.com/media/CjOC5nJXIAAtOHV.jpg

KRA
24-05-2016, 14:54

A mnie wkvrwia robienie z igły widły i szukanie taniej sensacji. Co oni mają w kontraktach rozdawanie autografów? Część (większość) podeszła, a część nie, bo:
a) są z zasady chamami i nie rozdają w ogóle autografów,
b) zwyczajnie w tej chwili nie mieli na to ochoty,
c) może mieli, jakiś zabieg, masaż czy cokolwiek innego,
d) uważają, że jeszcze nic nie wygrali to po co te autografy,
e) wstaw sobie każdy inny powód np. sranie ich złapało.
Po co szukać dziury w całym i próbować psuć atmosferę wokół kadry? Ja to w ogóle się dziwie, że PZPN wybrał taki moloch, który nie byli w stanie (nie chcieli) wynająć cały na czas zgrupowania. Oni powinni się teraz przede wszystkim skupić na wreszcie dobrym zaprezentowaniu się na mistrzowskiej imprezie. Czas na autografy przyjdzie, jak cokolwiek osiągną. Rozdawanie w tej chwili autografów IMHO to gwiazdorzenie i "celebrating". Inaczej by ta sprawa wyglądała jeśli umówili by się z kibicami na rozdawanie autografów i część z nich olała sprawę. A tak mogli, ale nie musieli do nich podejść i tyle.

Raczej
24-05-2016, 15:07
Ze wszystkim bym się zgodził oprócz tego: "Ja to w ogóle się dziwie, że PZPN wybrał taki moloch, który nie byli w stanie (nie chcieli) wynająć cały na czas zgrupowania. Oni powinni się teraz przede wszystkim skupić na wreszcie dobrym zaprezentowaniu się na mistrzowskiej imprezie. Czas na autografy przyjdzie, jak cokolwiek osiągną."

Właśnie do tej pory każde zgrupowanie przed ostatnimi imprezami było praktycznie zamknięte i odcięte od kibiców i uja to dawało. Jak dla mnie to jest to ich ebany obowiązek wyjść do dzieciaków, 20minut ich nie zbawi, na pewno więcej zyskają niż stracą, zamiast siedzieć w tym czasie w hotelu i napier**lać w Play Station mają szansę zadbać o wizerunek swój, kadry i dać dzieciakom trochę radości zobaczenia się na żywo(u niejednego z tych małolatów wisi na ścianie pewnie Milik czy Szczęsny, o Lewym nie wspomnę). Drugą sprawą jest to, że zapewne codziennie jest ktoś inny wyznaczany do takich wyjść i tyle i nie robił bym tu jakiejś sztucznej burzy z tego powodu, tak jest w innych repr i klubach.

(L)egionek
24-05-2016, 15:07
pojedz na miejsce gdzie trenują i zobaczysz ile autografów rozdaje każdy z tych niby leni jebanych. Media potem znajdą sytuacje, że komuś się w końcu niby nie chciało podejść i jest afera. To są piłkarze, a nie zawodowi rozdawacze autografów. W tv zobaczysz jedna sytuacje, gdzie Artur się nie podpisywał... ale o tym, że dzień wcześniej chyba cała okoliczna wioska dostała autografy już cisza. Takie niusy są tylko po to, żeby nabijać wejścia i trzepać hajs.

jednopostowiec
24-05-2016, 16:07
Najgorsze jest to, że te znaczące (jakby nie było) portale pozmieniały się w brukowce i sieją ferment nagłówkami.
Wchodzę na taki sport.pl, czytam "Peszko zdenerwowany po treningu kadry. Rozczarowanie?" a w wideo pod spodem Peszko odpowiada na pytanie redaktora, (mniej więcej) "czy postawa Lechii jest rozczarowaniem", a ten odpowiada "rozczarowanie było wiosną, teraz czuję raczej dumę, że wyciągnęliśmy z 13 na 5"...
Po takim tytule to ludzie już myślą, że znowu jakaś afera czy coś... tak ze poprawkę brać trzeba :)

Maciek
29-05-2016, 11:13
Rybus prawdopodobnie wypadnie z Euro, kontuzja barku. Wielka szkoda, był w formie no i nasz chłopak.

ormo
29-05-2016, 11:23
Jędza na lewej?

Maciek
29-05-2016, 11:50
Jędza na lewej?

Tak pisze Błoński na podstawie obserwacji wczorajszej gierki i treningów. Lepszy Jedzą niż Wawrzyniak.

Benek
29-05-2016, 12:24
Tak pisze Błoński na podstawie obserwacji wczorajszej gierki i treningów. Lepszy Jedzą niż Wawrzyniak.

To ja się w takim razie pytam po co w tej kadrze jest Wawrzyniak skoro nawet jak wypada Rybus to nie ma szans na grę? :-)

ormo
29-05-2016, 12:52
To ja się w takim razie pytam po co w tej kadrze jest Wawrzyniak skoro nawet jak wypada Rybus to nie ma szans na grę? :-)

Wawrzyniak też przyjechał na kadrę z urazem.

Benek
29-05-2016, 14:42
Wawrzyniak też przyjechał na kadrę z urazem.

Aha. No to ogólnie przydałoby się jakieś dodatkowe powołanie, szkoda tylko że na lewą stronę nie ma kogo...

Buziek_LG
29-05-2016, 15:49
Aha. No to ogólnie przydałoby się jakieś dodatkowe powołanie, szkoda tylko że na lewą stronę nie ma kogo...

Uraz Wawrzyniaka to skaleczenie na stopie, będzie do gry w ciągu tygodnia

Benek
29-05-2016, 16:06
Uraz Wawrzyniaka to skaleczenie na stopie, będzie do gry w ciągu tygodnia

Co nie zmienia faktu że przydałby się jakiś lewy obrońca.

Buziek_LG
29-05-2016, 16:31
A konkretnie kogo?

Benek
29-05-2016, 16:41
A konkretnie kogo?

Przeczytaj sobie mój wcześniejszy post. To Nawalka powinien mieć przygotowana jakaś alternatywne.

Buziek_LG
29-05-2016, 16:51
Obawiam się że przeceniasz możliwości "piłkarzotwórcze" selekcjonera reprezentacji. To nie jest trener klubowy, on ma mocno ograniczone pole wyboru. Wawrzyniak to obecnie najlepszy Polak na tej pozycji(nominalnie) ale obiektywnie rzecz ujmując to Wawrzyniak asem nie jest, nigdy nie był i nigdy nie będzie

Benek
29-05-2016, 17:47
Niech z Peszki zrobi obrońcę :)

looking1916
29-05-2016, 22:35
A konkretnie kogo?

Boenisch :p

Szkoda Rybusa, w końcu jakby nie było to "Nasz" zawodnik.

Zohan
29-05-2016, 23:26
Z całym szacunkiem do Wawrzyniaka ale nie widzę go w obecnej formie wychodzącego obronna ręką z pojedynków z Yarmolenka czy Mullerem. Mam nadzieje, że zagra Jędza na lewej.

Benek
30-05-2016, 10:32
Nawałka pod skład o 13 czy o 21? Bo mam sprzeczne informacje.

midzi
30-05-2016, 10:41
O 21, ale już teraz wiadomo kto nie pojedzie :p

Szawar
30-05-2016, 11:40
Rybus potwierdził na Twitterze, że wypada z Euro.

BlackAdder
30-05-2016, 12:58
O 21, ale już teraz wiadomo kto nie pojedzie :p

Mam nadzieję, że Cionek, bo psuje mi to nastrój przed Euro.

Maciek
30-05-2016, 13:08
Mam nadzieję, że Cionek, bo psuje mi to nastrój przed Euro.

Ponoć wszyscy obrońcy mają zostać, a odpada Tytoń, Starzyński, Sobiech.

Stout
30-05-2016, 21:07
Cionek.......:wkurzony:

Zohan
30-05-2016, 21:09
Cionek.......:wkurzony:

On chyba naprawdę ma nagranego na tel. Nawałkę jak tańczy pijany na stole po imprezie w hotelu. Bo jak inaczej to uzasadnić?

Buzz
30-05-2016, 21:09
I Peszko... Tego można było się spodziewać jak już zabrał ich w góry.

ormo
30-05-2016, 21:10
Tytoń, Dawidowicz, Sobiech out

kresowiak1993
30-05-2016, 21:11
Bardzo rozsądnie.

Benek
30-05-2016, 21:16
Tytoń, Dawidowicz, Sobiech out

Cionek za Dawidowicz i byłoby idealnie.

casual
30-05-2016, 21:17
Cionek & Peszko :zdziwiony: Reszta bez większych sensacji, raczej wszystko in plus.

Chmielo
30-05-2016, 21:35
Nie to, żebym był fanem farbowańców w kadrze, ale ten cały Cionek nieźle się zasymilował z grupą. Ma polskie korzenie, jego narzeczona jest z naszego kraju, dobrze posługuje się językiem... na pewno nie można postawić go w jednym rzędzie z Obraniakiem, Perquisem, czy Polańskim.

Niestety pojechał Peszek - kolega Roberta. :-

Bootleg
30-05-2016, 21:39
Generalnie jest ok. Bardzo szkoda Rybusa, bo to gość w tej chwili do pierwszej 11-stki. Niemniej Jędza da radę ;) i tak na euro (nawet przy założeniu, że wyjdziemy z grupy) nie zagra więcej niż 16-17 zawodników. Bramkarze + 3-4 ludzi jadą tylko na wycieczkę.

Oczywiście przyjmuje wariant bez wielkich kontuzji i czerwonych kartek ;)

kresowiak1993
30-05-2016, 21:40
No jedzie niestety Peszko, nie lubimy go, ale kto oprócz niego może grać w tej sytuacji w przypadku kartki/kontuzji Błaszczykowskiego ?

Chmielo
30-05-2016, 21:43
No jedzie niestety Peszko, nie lubimy go, ale kto oprócz niego może grać w tej sytuacji w przypadku kartki/kontuzji Błaszczykowskiego ?

Z powołanych? Kapustka. :)

kresowiak1993
30-05-2016, 21:49
To tak, ale gdyby skreślił Peszkę to zostalibyśmy na skrzydłach z Grosikiem, Kapustką i Błaszczykowskim. Dlatego wobec kontuzji Wszołka pozostawienie go w kadrze wydawało się zupełnie naturalne.

Chmielo
30-05-2016, 21:56
Niefart, że akurat wypadł Rybus i Wszołek, bo pole manewru byłoby dość spore. W ogóle, to zamiast Peszki wolałbym już Pawłowskiego z Lecha.

R.
30-05-2016, 22:20
Dlaczego nikt nie wymienia naszego asa skrzydła, Michała K.?
Co jak co ale liczbami zjada Peszkę na kolację.

kresowiak1993
30-05-2016, 22:26
Pierwsze co sobie pomyślałem jak Chmielo napisał, że wolałby Pawłowskiego zamiast Peszki to właśnie nasz as. Szkoda, że nie dostał żadnych poważniejszych okazji w tej kadrze.

BlackAdder
30-05-2016, 23:15
Peszko jak Peszko, w czasie gdy gra dla Polski ma u mnie dyspensę. Natomiast z tym Cionkiem to przegiął, tak jakby specjalnie chciał wkurvić kibiców - przecież nie jest to jakiś turbokozak.

Alek
31-05-2016, 01:22
Na prawą flankę już lepszy byłby Sobota polatałby sobie na ostatnie 15 min meczu ;D Do tego Olkowski na rezerwę na wypadek kontuzji Piszczka.

JTH
31-05-2016, 01:49
Peszko jak Peszko, w czasie gdy gra dla Polski ma u mnie dyspensę. Natomiast z tym Cionkiem to przegiął, tak jakby specjalnie chciał wkurvić kibiców - przecież nie jest to jakiś turbokozak.
Ostatnio przebił się do pierwszego składu Palermo i dwukrotnie był wybierany do jedenastki kolejki Serie A. Jak dla mnie to ze zwyżką formy trafił idealnie na mistrzostwa, więc na powołanie zasłużył(przynajmniej w ostatnim czasie). A jeśli nie on, to kto? Dawidowicz, który jeszcze nie zagrał nawet minuty w Benfice czy Szukała, który grzeje ławę w Turcji po tym jak odniósł w grudniu kontuzję...

Krawczol
31-05-2016, 08:11
Pomijając wszelkie nasze animozje do Peszki to przy wypadnięciu Wszołka było logiczne, że zostanie. Najbardziej martwi obrona, gdzie przy jakimś nieszczęśliwym zbiegu okoliczności typu kartka czy kontuzja zostajemy z ręką w nocniku.

Szawar
31-05-2016, 08:26
Pomijając wszelkie nasze animozje do Peszki to przy wypadnięciu Wszołka było logiczne, że zostanie. Najbardziej martwi obrona, gdzie przy jakimś nieszczęśliwym zbiegu okoliczności typu kartka czy kontuzja zostajemy z ręką w nocniku.

Tylko 3 nominalnych skrzydłowych w tym Peszko, tutaj jest problem. Pewnie może grac tez tam Kapustka, ale raczej to nie jego pozycja.

Benek
31-05-2016, 08:49
Tylko 3 nominalnych skrzydłowych w tym Peszko, tutaj jest problem. Pewnie może grac tez tam Kapustka, ale raczej to nie jego pozycja.

NO akurat w kadrze to Kapustka grał chyba tylko jako skrzydłowy i tam jest szykowany. A Peszko to paralityk a nie skrzydłowy więc jak dla mnie mamy 22 osobową kadrę :)

A z innej beczki to brawa dla Starzyńskiego bo chyba jest największym wygranym. Chłopak utonął za granicą ale wrócił, odbudował się i po dobrej rundzie jedzie na turniej marzeń. Fajna sprawa.

ZwolSon
31-05-2016, 14:02
Ile czasu trzeba żeby nie wykryto w organizmie np. Meldonium ? ;)

Benek
31-05-2016, 14:25

Sugerujesz, że ktoś się wystraszył :)

Buziek_LG
31-05-2016, 14:44
Około miesiąca

księciuniu
31-05-2016, 14:47
Sugerujesz, że ktoś się wystraszył :)

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 1 godz.1 godzinę temu

Ale będzie zamieszanie, jak się okaże za sześć dni, że Maciej Rybus jest gotowy na 100 procent do treningów/meczów.

(...)

Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski 22 min22 minuty temu

Trzeba być niezłym padalcem, by rozsiewać insynuacje, że Rybus nie przeszedł / przestraszył się testów antydopingowych. A są takie chujki.

ZwolSon
31-05-2016, 21:12
(...)

Skoro to takie pomówienia to czemu Piekarski jeszcze do sądu z tym nie poszedł. W Przeglądzie jest mowa o 7 zawodnikach poddanych kontroli. Jednak podaje się tylko 6 piłkarzy, którzy wzięli udział w badaniu. Daleko mi od sądów i wyroków aczkolwiek nie zdziwiłbym się gdyby jednak w tym zamieszaniu byłaby jakaś prawda.

piejo kury piejo
01-06-2016, 14:27
Zastanawiam się czy Stępiński to rzeczywiście lepszy wybór na trzeciego napastnika aniżeli Sobiech. Co by nie mówić, Sobiech ma jednak dużo większe doświadczenie zaczerpnięte z Bundesligii, gdzie jak wiadomo poziom jest dużo wyższy niż u nas. Stępniński grał w Niemczech przez 2 sezony po czym wrócił z podkulonym ogonem do ekstraklapy.

Kolejna porażka to 30-letni Cionek i do tego farbowany lis. To już lepiej było postawić na tego Dawidowicza, bo to przynajmniej piłkarz przyszłościowy i notuje coraz lepsze noty w Portugalii. Ma zadatki by w przyszłości stanowić trzon kadry.

No i na koniec, czy na serio nam trzeba AŻ trzech bramkarzy?

Runi
01-06-2016, 14:33
Przy dwóch kontuzja jednego powoduje brak zmiennika.
Dawidowicz gra w rezerwach Benfiki, 2 lidze portugalskiej, Cionek w Palermo w Serii A.
Stępiński czy Sobiech, szczerze żadna róznica, bo żaden z nich nie pogra zbytnio.. Stępiński chociaż młody to poczuję atmosferę.

Benek
01-06-2016, 14:37
Zastanawiam się czy Stępiński to rzeczywiście lepszy wybór na trzeciego napastnika aniżeli Sobiech. Co by nie mówić, Sobiech ma jednak dużo większe doświadczenie zaczerpnięte z Bundesligii, gdzie jak wiadomo poziom jest dużo wyższy niż u nas. Stępniński grał w Niemczech przez 2 sezony po czym wrócił z podkulonym ogonem do ekstraklapy.

Kolejna porażka to 30-letni Cionek i do tego farbowany lis. To już lepiej było postawić na tego Dawidowicza, bo to przynajmniej piłkarz przyszłościowy i notuje coraz lepsze noty w Portugalii. Ma zadatki by w przyszłości stanowić trzon kadry.

Ani Stępiński ani Sobiech nie zbawi kadry w przypadku kontuzji Milika albo Lewego. Dlatego lepiej aby doświadczenie zbierał młody Stępiński:)

Co do Cionka to Nawałka potrzebował obrońce a Dawidowicz gra raczej na pozycji Jodłowca.

A bramkarzy zawsze się bierze 3 :) Wyobrażasz sobie sytuację, że kontuzji doznaje 1 i na ławce nie ma bramkarza rezerwowego ?:)

piejo kury piejo
01-06-2016, 14:47
A co mówi zapis w regulaminie w przypadku wykartkowania/kontuzji bramkarzy szerokiej kadry i czy w ogóle warto zakładać że wszyscy bramkarze nam od razu poodpadają.

PS: Skoro nic nie mówi to warto sprawdzić co się stanie. :D

Maciek
01-06-2016, 14:49
A co mówi zapis w regulaminie w przypadku wykartkowania/kontuzji bramkarzy szerokiej kadry i czy w ogóle warto zakładać że wszyscy bramkarze nam od razu poodpadają.

W przypadku kontuzji można dowołać zawodnika.

piejo kury piejo
01-06-2016, 14:53
Czyli można było wziąć dwóch do szerokiej kadry.

gzik
01-06-2016, 16:27
Ale czerwona kartka też może się dla bramkarza zdarzyć i znowu zostajemy bez rezerwowego.
Trzech bramkarzy musi być.

R.
01-06-2016, 16:30
Przecież taki jest wymóg zgłoszenia kadry by mieć 3 bramkarzy więc nie wiem po co o tym dyskutować.

looking1916
01-06-2016, 18:34

A Ty myslisz, że Sobiech/Stępiński to powąchają murawę? Bo ja w to szczerze wątpię. Nawałka będzie wolał wpuścić pomocnika niż tego trzeciego napastnika.

Jestem przeciwnikiem Cionka, ale on podobno w Serie A tam brylował ostatnio.

No i co do trzeciego pytania Twojego, czy Ty w ogóle interesujesz się piłką, jeśli zadajesz takie idiotyczne pytanie? Zawsze na taki turniej bierze się trzech bramkarzy.

LOL3K
01-06-2016, 21:38
Do przerwy jeden w paszczę z rezerwami Holandii...

Chmielo
01-06-2016, 21:42
Do przerwy jeden w paszczę z rezerwami Holandii...

To jest 3 garnitur, a nie rezerwy. ;)

ŁUKASZ.
01-06-2016, 21:45
Pazdan gra mecz życia :lol2:
A Szpakowski powinien zostać w końcu wy***ny z tej telewizji. Jak go kiedyś spotkam to mu chyba wygarnę, mimo że jest dużo starszy ode mnie i mi nie wypada ;)

LOL3K
01-06-2016, 21:48

Aż tak dobitnie nie chciałem :lol2:

O i jeszcze cionek...

R.
01-06-2016, 21:49

W praktycznie takim składzie ograli ostatnio Anglików.

Sphinxxx
01-06-2016, 21:50
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_VlsckVTGYEEikT9dtiRRpoEaaWFF4TNm.jpg

Bródno w holenderskim sektorze? :?

kresowiak1993
01-06-2016, 21:50
No kiepsko to wygląda, Holandia podobno w kryzysie i to nie pierwszym składem. My gramy u siebie, bez większej presji a wyglądamy jak dzieci we mgle. Naprawdę Zieliński z Mączyńskim powinni być wyżej w hierarchii od Jodłowca ? Ciekawe jak będzie jak zmierzymy się z taką Ukrainą na neutralnym gruncie przy konkretnej presji...

Chmielo
01-06-2016, 21:54
W praktycznie takim składzie ograli ostatnio Anglików.

No niezupełnie, ale Anglia zdaje się, że też wtedy wyszła w nieco okrojonym składzie.

arni87
01-06-2016, 21:54
Podejrzewam że będzie tak jak na czterech ostatnich imprezach: mecz prawdy , mecz o wszystko, mecz o honor.

brunak
01-06-2016, 22:01
Dwunasty zawodnik w Gdańsku jak się patrzy... cały czas fanatyczny doping :poddaje:
Gwizdy albo oklaski, czasami coś tam mrukną.

jednopostowiec
01-06-2016, 22:01
Niemcy też już podobno zrezygnowali z wyjazdu po porażce 1:3 ze Słowakami...
Spokojnie Forumowicze.

Benek
01-06-2016, 22:07
Jedza jest aktualnie w takim gazie ze stawianie go na lewej stronie to jakaś pomyłka. Brawo Artur!

kamilsson
01-06-2016, 22:13
To jest odpowiedni czas żeby sobie to w końcu uświadomić na sto pro "Artur Jędrzejczyk nie dla Legii" :prawi:

Ivan Drugi
01-06-2016, 22:33
To jest odpowiedni czas żeby sobie to w końcu uświadomić na sto pro "Artur Jędrzejczyk nie dla Legii" :prawi:

Pazdan za to robi wszytko aby zostać. :)

Grabo
01-06-2016, 22:35
Przyda się taki zimny prysznic. Przynajmniej nikt nie odfrunie.

Tuzin
01-06-2016, 22:39
Jedziemy po medal.

Chmielo
01-06-2016, 22:51
Dobry wynik. Przynajmniej zejdę na ziemię.

Bootleg
01-06-2016, 22:54
Proponuje więcej reklam, lotów helikopterami i treningów na plaży z Anią Lewandowską... na pewno pomoże :kawa:

mniej lansu... więcej treningu :fajek:

Podróżnik
01-06-2016, 23:00
Podejrzewam że będzie tak jak na czterech ostatnich imprezach: mecz prawdy , mecz o wszystko, mecz o honor.

Wychodzą 4 najlepsze z 3 miejsc więc nawet jak przegramy 2 pierwsze mecze to nadal bedziemy mieli teoretyczne sznse na wyjście z grupy :)

mski
01-06-2016, 23:12
My tu mówimy że przegraliśmy z 3 garniturem, a tymczasem Roman w Polsacie twierdzi, że przegraliśmy z silną drużyną.

W dzisiejszym meczu Holendrzy nie pozwolili nam praktycznie na nic. Choć można zapytać czy my chcieliśmy i mogliśmy pokazać coś więcej w takim składzie? Bo dziś na tle rywali takie zestawienie wyglądało jak drugoligowcy. Holendrzy- szybsi, podejmujący mądrzejsze decyzje, grający bardziej niekonwencjonalnie, silniejsi.

Ze względu na taką a nie inną atmosferę na stadionie jakoś baczniej zacząłem obserwować i analizować grę naszych Orłów. Szczególnie zwróciłem swoją uwagę na Kapustkę nad którym pół kraju piało z zachwytu. Gość wyglądał na tle rywali na swojej stronie jak amator. Jeżeli gracza, który gra tak przewidywalnie, banalnie nazywamy objawieniem, to nie ma się co dziwić dlaczego dziś jesteśmy w tym miejscu, w którym jesteśmy. Oglądając jego dzisiejszą grę poważnie zastanawiałem się, czy nie wolałbym tam zobaczyć Kuchego, czy Pawłowskiego z Lecha. Z drugiej strony takie mecze, gdy wchodzi się na plac kiedy drużyna przegrywa, pokazuje jakim jest się zawodnikiem. I dziś ten chłopak chyba potwierdził moje przypuszczenia, że jest po prostu średnim grajkiem, który niczym szczególnym się nie wyróżnia na tle reszty. Jakoś zawsze byłem sceptycznie nastawiony wobec tego gościa, a raczej do chłopaków, których po kilku meczach określało się objawieniami i złotymi dziećmi polskiej piłki. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że jeden mecz o niczym nie świadczy, ale to pokazuje, że jeżeli za takich zawodników w Polsce krzyczy się kilka baniek, to strach pomyśleć, ile razy więcej powinni być warci najlepsi na świecie.

Runi
01-06-2016, 23:43
My tu mówimy że przegraliśmy z 3 garniturem, a tymczasem Roman w Polsacie twierdzi, że przegraliśmy z silną drużyną.

To kto gra w Holandii w pierwszym garniturze? A kto w drugim ?
To jest ich aktualnie normalny skład po odstrzeleniu podstarzałych gwiazdek . Jeżeli się nie wie, to się głupoty nie powtarza.

Bardzo dobrze , że przegrali.
Januszowiada zejdzie na ziemię , oni zejdą na ziemię, zejdzie też powietrze z balonika.
I naprawdę przywiązujcie się do meczów towarzyskich. Przed MŚ w Niemczech przejechaliśmy się po Ekwadorze, później oni przejechali się po nas.

mski
01-06-2016, 23:55
Jeżeli się nie wie, to się głupoty nie powtarza.

Jaką głupotę powtórzyłem? Skonfrontowałem ze sobą dwa twierdzenia, ot tyle.

Co do reszty Twojej wypowiedzi, jak najbardziej się zgadzam. Trochę lodu się przyda.

Chmielo
02-06-2016, 00:18
To kto gra w Holandii w pierwszym garniturze? A kto w drugim ?
To jest ich aktualnie normalny skład po odstrzeleniu podstarzałych gwiazdek . Jeżeli się nie wie, to się głupoty nie powtarza.

Bardzo dobrze , że przegrali.
Januszowiada zejdzie na ziemię , oni zejdą na ziemię, zejdzie też powietrze z balonika.
I naprawdę przywiązujcie się do meczów towarzyskich. Przed MŚ w Niemczech przejechaliśmy się po Ekwadorze, później oni przejechali się po nas.

Dziwne, żeby to był pierwszy skład, skoro wcześniej wychodzili takimi zawodnikami jak: Depay, Huntelaar, van Persie, Lens, Kuyt, Robben, Sneijder, de Guzmán, Blind... rozumie, że część została odstrzelona po nieudanych eliminacjach, ale przez przesady.

sarinosoman
02-06-2016, 00:41
I dlatego młode wilczki miały dzisiaj coś do udowodnienia - sobie, trenerowi i "starym". Do tego mediom i menedżerom. Tak zdyscyplinowanych i zapiermandalających Oranje nie widziałem już dawno.
A naszym prysznic z nagłą zmianą temperatury wody się przyda.

Alek
02-06-2016, 00:45
Z tym , że przed poprzednimi turniejami słabo Nam szło podczas sparingów. Porażki z Kolumbią ( 2006 ) , Japonią ( 2002 ) , USA ( 2008 ) nie zwiastowały wtedy nic dobrego. Teraz zaraz po eliminacjach pokonaliśmy Islandię , Czechów , Serbię i rozjechaliśmy Finlandię. Co powinno być dobrym symptomem na zbliżające się mistrzostwa.

Majkisek
02-06-2016, 05:48
Zimny prysznic, to się chyba przyda także niektórym forumowiczom. To tylko mecz towarzyski. Belgia nie potrafiła wygrać z Finami, Islandia, przegrała z Norwegią, spokojnie. Grecy przed E2004 dostali od...Polski. Bardzo słabej wtedy Polski. A kadra Górskiego przed RFN też była nawoływana do tego, żeby nie jechała bo przegrali jakiś tam towarzyski przed turniejem.

Runi
02-06-2016, 08:01
Dziwne, żeby to był pierwszy skład, skoro wcześniej wychodzili takimi zawodnikami jak: Depay, Huntelaar, van Persie, Lens, Kuyt, Robben, Sneijder, de Guzmán, Blind... rozumie, że część została odstrzelona po nieudanych eliminacjach, ale przez przesady.

W marcowym meczu z Anglią nie było Huntelaara, VanPersiego,Kuyta, Robbena, Sneijdera, De Guzmana.
Depay siedział na ławce wczoraj, Blind kontuzja podobnie jak nawet chyba i Robben. Mniej więcej takim samym składem wygrali wtedy na Wembley.
Druga sprawa czy faktycznie ta Holandia wczorajsza personalnie była gorsza od Polski?
Porównując sam środek pomocy: PSV/Roma/Newcastle vs Wisła/Empoli?
Czy obrony ? : PSV/Ajax vs Legia/Torino
Analizując tak dalej wyszedłby zapewne bardzo zbliżony skład więc nie rozumiem zdziwienia po porażce.

sarinosoman
02-06-2016, 09:31
Bardziej tu chodzi o dzwoneczek, który rozległ się w głowach naszych zawodników - o czym świadczą pomeczowe wywiady. Bo niby odporni są, charakterni, twardo stąpają po ziemi i w ogóle, ale balonik pompowany przez media i januszowiadę do mózgów się wpycha. A przypomina mi się klimacik przed wyjazdami do Korei/Niemiec/Austrii. Wyjazdami z wiadomym skutkiem.

KRA
02-06-2016, 10:17
Ani nie jesteśmy tak słabi, jak to mogło wczoraj wyglądać, ani tak mocni, jak mogło się jeszcze wydawać przed meczem. Wszystkim, dosłownie wszystkim takie otrzeźwienie było potrzebne, bo już dziennikarzole odlatywali, a janusze sikali na samą myśl o Lewandowskim i kadrze. Widać było też po chłopakach, że czują w nogach zgrupowanie, że "pewniacy" grają z pewną rezerwą. Wynik mnie nie martwi, bardziej martwi mnie postawa w obronie. Zagraliśmy tragicznie, nie ma wypracowanych automatyzmów, Pazdan w polu karnym zachowywał się, jak dziecko we mgle, stroną Piszczka sunął atak za atakiem. Świeżość w ataku, dynamika powinna wrócić, ale zrobienie z obrony monolitu w ciągu tygodnia będzie bardzo trudne.

Szawar
02-06-2016, 10:39
Wynik nie był najważniejszy w tym meczu, dobrze, że bez kontuzji. Mam wrażenie, że zobaczymy zupełnie inne oblicze tej drużyny na Euro.

Runi
02-06-2016, 11:08
Dokładnie. Tak jak do gry w ofensywie nie ma co się przyczepiać, bo widać gołym okiem, że nogi nie pozwalały tak martwi gra w obronie, bo bramki padły bo indywidualnychbłędach. I tu nie ma czym się usprawiedliwiać.

księciuniu
02-06-2016, 11:47
Krzysztof Stanowski ‏@K_Stanowski

Jest plus występu Cionka. Polska nie przegrała. Przegrała kadra PZPN.

:]

Benek
02-06-2016, 11:57
Zimny prysznic, to się chyba przyda także niektórym forumowiczom. To tylko mecz towarzyski. Belgia nie potrafiła wygrać z Finami, Islandia, przegrała z Norwegią, spokojnie. Grecy przed E2004 dostali od...Polski. Bardzo słabej wtedy Polski. A kadra Górskiego przed RFN też była nawoływana do tego, żeby nie jechała bo przegrali jakiś tam towarzyski przed turniejem.

Kurna jak to dziwnie brzmi :)

A co do samego meczu. To widoczny brak Krychowiaka, Kapustka lepszy od Kuby, Jędza wygrywa rywalizację z Piszczkiem, a Pazdan jak się nie ogranie to straci miejsce na rzecz Salomona.

gzik
02-06-2016, 16:37
Specjalnie włączyłem sobie Polsat żeby Szpakowskiego nie słuchać a tam Hajto. On ma jakiś problem z Jędrzejczykiem, ile się namarudził na grę Artura to głowa mała. Że daje dośrodkować, że podaje prawą a nie lewą (w pierwszej połowie) jakby wszystko co złe to była wina Jędrzejczyka.

Co do samego meczu to czuć brak Krychowiaka ale i Rybusa. Skrzydła wyglądały słabo i tu mamy największy problem.

looking1916
02-06-2016, 16:47
Po pierwsze, po co wyciągać wnioski ze sparingów? Sparingi, a mecze o stawkę to dwie różne dyscypliny. Pamiętam kiedyś Nasze jaranie, gdy wygrywaliśmy sparingi z PSG, OM i innymi potęgami, przyszedł sezon i klapa. To samo było 2 lata temu z United, początek van Gaala, wygrał jakiś turniej towarzyski, wszystkich rozjeżdżał, a potem liga i 7 miejsce. Nie ma co analizować sparingów, one są dla trenerów, dla testowania formacji.

A po drugie, jaki trzeci garnitur Holendrów? :kurde: Poza Robbenem, który jest kontuzjowany to jest pierwszy skład.Tak właśnie wygląda pierwszy skład Holendrów, trzeba się obudzić z ich potęgi z pierwszej dekady XXI w.

piejo kury piejo
04-06-2016, 15:19
Wracając do rywali z naszej grupy, Ukry wygrały kolejny sparing 3:1 z Albanią.
Ten mecz z Ukraińcami będzie o tyle trudny, gdyż zasadniczą rolę będzie tu odgrywała motywacja. Poza tym Ukry grały już pod presją (baraże), czego nie można powiedzieć o obecnej generacji piłkarzy Nawałki, dlatego dobrze że zdarzyła się ta porażka z Holendrami.

St.Maro
04-06-2016, 16:20
Wracając do rywali z naszej grupy, Ukry wygrały kolejny sparing 3:1 z Albanią.
Ten mecz z Ukraińcami będzie o tyle trudny, gdyż zasadniczą rolę będzie tu odgrywała motywacja. Poza tym Ukry grały już pod presją (baraże), czego nie można powiedzieć o obecnej generacji piłkarzy Nawałki, dlatego dobrze że zdarzyła się ta porażka z Holendrami.

Bez przesady z tym, że nasza kadra nie grała meczów pod presją. Uważam, że październikowe mecze ze Szkocją i Irlandią spokojnie można porównać do baraży, a już na pewno były grane pod presją - z IRL mecz o bezpośredni awans, ze SCO mecz, którym można było przekreślić (przejebać) całe eliminacje.

Zgodzę się, że mecz z Ukrainą będzie trudny, ale to dlatego, że czy to Ukraina czy my, jesteśmy na zbliżonym poziomie. Wyników meczów sparingowych (a już zwłaszcza tych z ostatnich dni, czyli po zgrupowaniach/przed samym turniejem) nie brałbym pod uwagę. Zresztą nie ma chyba co porównywać meczu z Holandią do meczu z Albanią. Jakby tak patrzeć na sparingi, to można by rzec, że: całe szczęście, że nie gramy ze Słowakami (3-1 z Niemcami) i szkoda, że nie mamy w grupie Belgów (1-1 z Finlandią, którą to my nie tak dawno ograliśmy 5-0). Także tego, sparingi sparingami, a mecze na Euro to zupełnie co innego.

I na koniec, co do tego, że dobrze, że się zdarzyła ta porażka z Holendrami - zgodzę się, że dobrze ale tylko jeśli chodzi o media i co niektórych kibiców, którzy to już widzieli co najmniej złote medale*. Jakoś nie słyszałem/czytałem żeby piłkarze pompowali balonik, wręcz przeciwnie - Lewandowski na jednej z konferencji sam mówił, że nie jesteśmy faworytami grupy, że wszyscy nasi rywale są wyżej od nas w rankingu etc.

Ja sam osobiście nie pompuję żadnego balonika i widzę realną naszą ścieżkę, czyli:
NIR - wygrana
GER - porażka (co nie znaczy, że nie będę liczył na zwycięstwo ;))
UKR - wygrana bądź remis dający nam 2. miejsce w grupie
potem w 1/8 - SUI/ROM - awans obojętnie czy po gładkim 2-0 czy po wymęczonych karnych
i 1/4 - ESP - porażka

Taki się wydaje realny scenariusz, a czy skończy się na trzech wpierdolach w grupie, czy na jakimś półfinale ;) to zobaczymy.

Kurde, miał być szybki komentarz a się rozpisałem... ;)

* żeby nie było, zdaję sobie sprawę, że nie ma nic więcej niż "złote medale" - sformułowanie użyte celowo :)

jednopostowiec
05-06-2016, 19:22
Taki offtopic troche.
Jestem w biedrze, patrzę, szaliki na euro i co.... do góry nogami flaga czy mnie oczy mylą (?)
(pierwszy od góry) >>>
http://www.biedronka.pl/pl/product,id,22284,name,szalik-kibica-17x130-cm

Przemyś(L)1916
05-06-2016, 21:06
Taki offtopic troche.
Jestem w biedrze, patrzę, szaliki na euro i co.... do góry nogami flaga czy mnie oczy mylą (?)
(pierwszy od góry) >>>
http://www.biedronka.pl/pl/product,id,22284,name,szalik-kibica-17x130-cm

też mi to tak wygląda drugi z resztą nie lepszy i do góry nogami napis Polska jedyny nadający się ze zdjęcia to trzeci

Amadeusz
06-06-2016, 12:11
wszyscy boja się Niemców, a przecież to Polska jest najsilniejsza :)

Mistarz
06-06-2016, 19:56
Oglądałem tylko 2 połowę, ale Jodłowiec najlepszy na boisku. Szczerze to wygląda dużo lepiej niż Krychowiak i Zieliński na środku pomocy. Dobrze, że z Warszawy nie chce się ruszać :)

Tommy Johnson
06-06-2016, 20:00
Nie wiem na jakiej podstawie ale jestem dziwnie spokojny że z grupy awansujemy. A wyniki przed turniejem optymizmem nie napawają.

Za dużo z Naszych kadrowiczów musi się sprzedać po EURO by ten turniej był przegrany, z tego co widzę po sparingach to chce im się , przede wszystkim mają głód gry. Będzie dobrze.

Tuzin
06-06-2016, 22:56
Kto wybierał drużyny do tego meczu?
Z Litwą pomimo całej ich chujowości to nam się zawsze ciężko grało. Ten przeciwnik ewidentnie nam nie leży. No i można się było spodziewać, że się na nas zepną (bo nas po prostu nie lubią), co zresztą pokazała ilość kartek i boiskowych spinek.
Więc jeżeli to miał być rywal na podreperowanie ego przed turniejem, to został wybrany najgorszy z możliwych.

looking1916
06-06-2016, 23:17
Może szli taką ścieżką:
Niemcy = Holandia
Ukraina = Litwa

Ale to tylko moje domysły.

kresowiak1993
06-06-2016, 23:25
Jeśli szukać analogii to Litwę zestawiać z Irlandią Północną, nie Ukrainą.

norullez
06-06-2016, 23:35
Jeśli szukać analogii to Litwę zestawiać z Irlandią Północną, nie Ukrainą.
Dokładnie, oboje się okopują i grają twardo w obronie, a z przodu jakoś to będzie..

Net
09-06-2016, 11:44
I3E9R0AT-og

;)

Daenerys_Targaryen
10-06-2016, 14:11
Ja nie wiem. Te wszystkie konferencje prasowe przed EURO to istna żenada. 90% pytań to kompromitacja dziennikarzy po prostu. Zadają pytania, jakby byli w podstawówce.

Stout
10-06-2016, 17:32
Krychowiak kontuzja.
Prawdopodobnie skręcony staw skokowy.

księciuniu
10-06-2016, 17:38
I cały misterny plan w ....

A skąd info?

Tadek
10-06-2016, 17:42
Krychowiak kontuzja.
Prawdopodobnie skręcony staw skokowy.

podobno trenuje dalej i to nic poważnego. eh epoka tvn24 i twittera ;-)

Stout
10-06-2016, 17:47
A epokę misia z okienka pamiętasz?

Tak,akurat live pokazywali trening i nie wyglądało to dobrze.

Runi
10-06-2016, 17:48
Do niedzieli to jeszcze połowa będzie miała nogi pourywane, a tuż przed meczem lekarz sklei wszystkich jakimś magicznym klejem.

Tadek
10-06-2016, 17:51
A epokę misia z okienka pamiętasz?

Tak,akurat live pokazywali trening i nie wyglądało to dobrze.

niestety nie, na jedno jestem za młody na drugie za stary/zbyt zacofany ;-)

piejo kury piejo
10-06-2016, 23:34
Jeszcze coś rano wspominali że Glik ma problem z zębem i potrzebuje stomatologa od zaraz. :)

Mario_TT
11-06-2016, 22:25
Ale Krycha walnął z tym, że towarzyskich nie wygrali by balonika nie pompować

Mario_TT
11-06-2016, 22:26
Może szli taką ścieżką:
Niemcy = Holandia
Ukraina = Litwa

Ale to tylko moje domysły.

Litwa miała robić za Irlandię

piejo kury piejo
15-06-2016, 22:17
Kto zamiast Szczęsnego na Niemcy?

Dla mnie jedyny taki fajter z obyciem turniejowym to tylko Boruc.

Ciuniek
15-06-2016, 22:22
Obaj o wiele lepsi od Szczęsnego, który nie wiem co zrobil , że został nr 1. Jednak większą sympatię i szacunek mam do Artura ;) zawsze elegancko dyrygowal obroną.

LOL3K
15-06-2016, 23:32
Pewnie Łukasz bo siepał w eliminacjach.

jednopostowiec
16-06-2016, 11:26
Piszczek w "jedenastce kolejki" L'equipe :

http://www.lequipe.fr/Football/Actualites/L-equipe-type-de-la-1ere-journee-de-phase-de-groupes/695264

aleksander07
17-06-2016, 21:04
Dla mnie fabiański jest na większym gazie, i gwarantuje więcej spokoju tak jak i https://www.medyczny.pl/category/ssaki-medyczne sklep medyczny i oferowane przez niego przyrządy.

Majkisek
18-08-2016, 13:14
Pytanie.
Czy gdzieś poza stroną PZPN można kupić bilety na mecze z Danią i Armenią? Na tejże stronie znajduję jedynie komunikat
"Szczegóły dotyczące sprzedaży biletów podawane są na około dwa miesiące przed meczem." co oczywiście nie ma nic wspólnego z rzeczywistością bo dwa miesiące przed meczem już dawno minęło. Czy sprzedaż więc ruszyła? Na jakichś idiotycznych portalach typu ticketbis czy viagogo te bilety już hulają, oczywiście w kosmicznych cenach. Ktoś wie, jak te strony działają?

jednopostowiec
25-08-2016, 15:23
Kadra na Kazachstan
https://pbs.twimg.com/media/CqsrZwVXgAAeqjh.jpg:large

Pan Janusz
25-08-2016, 15:44
Kadra silniejsza niż na EURO. Cieszy brak Peszki i Mączyńskiego. Niestety dalej z Cionkiem...

księciuniu
01-09-2016, 22:05
Film o udziale naszych na Euro kręcony "od środka"; kilka fajnych momentów:
http://www.laczynaspilka.pl/reprezentacja/reprezentacja-a/tylko-u-nas-premiera-filmu-chce-wiecej-zapraszamy1

Meazza
02-09-2016, 15:24
Kamil Grosicki nie zagra z Kazachstanem. Jak poinformował rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski, jeszcze w czasie pobytu w klubie zawodnik nabawił się urazu mięśnia obręczy biodrowej.

looking1916
02-09-2016, 15:55
Kamil Grosicki nie zagra z Kazachstanem. Jak poinformował rzecznik Polskiego Związku Piłki Nożnej Jakub Kwiatkowski, jeszcze w czasie pobytu w klubie zawodnik nabawił się urazu mięśnia obręczy biodrowej.

Ciekawe czy to prawda, czy tylko przykrywka, ze względu na nieudany transfer...

Adin
04-09-2016, 18:07
podrzuci ktoś linka dobrego do meczu Polaków ?

Buzz
04-09-2016, 18:47
Co ta sierota Milik wyprawia to szok. Cud, że jest 2-0, a dzikusy są chujowe jak barszcz.

R.
04-09-2016, 18:48
Milik gra dalej swoje. Generalnie oprócz wyniku słaba gra kadry. Oddawanie przez sporą część pierwszej połowy inicjatywę Kazachstanowi raczej nie powinno mieć miejsca.

synox
04-09-2016, 18:55
Dokładnie, brak kontroli w środku pola i od razu odbija się to na meczu, Milik ciągle w formie tylko szkoda że w tej z euro:-P ogólnie mam wrażenie że trochę się oszczędzają Polacy, tak jakby murawa i ostra gra Kazachstanu na początku wystraszyła Polaków... Na plus póki co Błaszczykowski i Kapustka moim zdaniem

Wysłane z mojego LenovoA3300-H przy użyciu Tapatalka

Yanks
04-09-2016, 19:07
Lewy pozytywnie zaskoczył. Jednemu rozwalił nos, dugiego przudusił, trzeciego potraktował piętą. I like :D
Jędza może odpoczywać.

Tuzin
04-09-2016, 19:17
Środek pola i pressing jak - nie przymierzając - u Besnika Hasiego. Wystarczyło 15 minut i już 2-2.

Antares
04-09-2016, 19:18
Nawałka śpi podczas tego meczu? Nie widzi co od początku meczu odwala Rybus z Salamonem w tej obronie? A Jędza na ławce. Zieliński i Milik też trzymają poziom z EURO.

jednopostowiec
04-09-2016, 19:47
Zieliński chociaż szarpnie czasem. Ale gdzie jest Krychowiak?

R.
04-09-2016, 19:48
Kompromitacja drużyny ale przede wszystkim Nawałki, który przywiązuje się do nazwisk a gdy coś w meczu idzie nie tak nawet nie reaguje. Zmiana Linettego za Kapustkę...

Benek
04-09-2016, 19:52
Kompromitacja drużyny ale przede wszystkim Nawałki, który przywiązuje się do nazwisk a gdy coś w meczu idzie nie tak nawet nie reaguje. Zmiana Linettego za Kapustkę...

Głównie Nawalka jest tu winien. Po co brał 4napastnikow skoro nawet jak drużynie nie idzie to nie daje szansy zamiennikom. Szkoda.. Tracąc dziś pkt będą musieli wygrać w Rumunii albo Danii.

Ivan Drugi
Milik - Man of The Mach . Zamiast spokojnego 4:0 do przerwy mamy remis . Czemu Nawałka zmienił grającego dobrze całe Euro Jędzę na Rybusa tego nie rozumiem .

Chmielo
Cały Nawałka. Wypisz, wymaluj nasza gra na Euro... korzystny wynik i odwrót.

Antares
04-09-2016, 19:53
Upartość Nawałki jest wkurwiająca. Po przerwie wystarczyło zabezpieczyć wynik i wpuścić Jędze za Rybusa lub Kapustkę, którego gol był chyba jedynym udanym zagraniem w tym meczu. Ale Nawałka przecież jest nieomylny i jak robi zmiany to na koniec meczu. Zero reakcji na wydarzenia boiskowe, tak samo było na EURO. Ma na ławce skutecznego w tym sezonie Teodorczyka to przecież musi grać i marnować kolejne sytuacje chodzący dumny jak paw Milik. A jedyna zmiana to wpuszczenie defensywnego pomocnika za skrzydłowego. Ten mecz to nieporozumienie trenera.

Mistarz
04-09-2016, 19:54
Cały Nawałka. Wypisz, wymaluj nasza gra na Euro... korzystny wynik i odwrót.

Dokładnie - ale tym razem z wyrwą w środku pola bo Krychowiak pod formą (nie gra w PSG), Zieliński to w reprezentacji nigdy nic nie pokazał i Milik który dał się ogrywać jak Górnik z Lechem.

Tomi
04-09-2016, 19:57
Ale gdzie jest Krychowiak?

Na ławce PSG. I niestety było to dziś widać.

Milik cały czas udowadnia ze nie potrafi grać tyłem do bramki.

Nawalka totalnie bez pomysku i rekacji na wydarzenia na boisku.

Nie ma co tragizować bo grupę mamy słaba ale szkoda tak frajsersko straconych pkt.

Wysłane z SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Skw_
04-09-2016, 19:57
Kompromitacja drużyny ale przede wszystkim Nawałki, który przywiązuje się do nazwisk a gdy coś w meczu idzie nie tak nawet nie reaguje.

Dokładnie, pomijając to że Milik zmarnował patelnię w 1 połowie to poza tym nic nie grał i powinien go zmienić w przerwie...
Przegrana na własne życzenie, nie wiem o czym rozmawiali w przerwie bo chyba nie o meczu, skoro dopiero obudzili się po drugiej bramce.

PS. Milik chvj.

bloniaq
04-09-2016, 19:59
Kto jest chujowszy: Alban czy Nawałka?

tomeck3145
04-09-2016, 20:01
Przy 2:0 chciałem obstawiać live 2 ale coś mnie zatrzymało...

niebywałe.

kresowiak1993
04-09-2016, 20:04
Ten mecz ukazuje po raz kolejny to co było bolączką na Euro, a więc brak równie wartościowych zmienników. Wypada Grosicki i kto się nadaje w takim meczu gdzie trzeba strzelić zwycięską bramkę ? Linetty naprawdę ? Facet, który w tej kadrze jeszcze nie zdążył zaistnieć i jak dla mnie nic nie pokazał. Wszołek ? Może prędzej... Co do pierwszej straconej to akurat gdyby 16 cm wyższy Jędrzejczyk tam stał zamiast Rybki, myślę że mógłby wybić tą piłkę. Dziś w CF Zieliński podważał tą decyzją Nawałki i właśnie obawiał się takiego scenariusza, że zabraknie Rybusowi wzrostu w tego typu sytuacjach no i wykrakał...

Torello1906
04-09-2016, 20:06
Prowadzić 2:0 i zremisować wygrany mecz to istne, nomen omen, mistrzostwo świata. Zgadzam się z przedmówcami co do Nawałki, na chvj on czekał ze zmianami? Na dodatek wpuszcza tego sierotę Linettego, który w każdym meczu kopie się po czole. Podsumowując: nikt nie zasłużył na wyróżnienie a skuteczność Milika to już istny kryminał! Pisdy i tyle w temacie :[

Chmielo
04-09-2016, 20:07

Ja bym dał remis. :D

ra4319
04-09-2016, 20:11
Nawałka to nie wiem co odjebał, widzi, że wynik niekorzystny i nie reaguje, jak Kuba już nie dawał rady to trzeba było wpuścić Wszołka który na pewno by pociągnął zmęczonych Kazachów, za Milika czemu nie wszedł Wilczek albo Teodorczyk? Wpuszczenie Linettego za Kapustke totalnie bezsensowne, czemu nie wpuścił Jędzy za Rybusa który ewidentnie nie dawał rady? Zremisować wygrany mecz w którym do przerwy mogło być spokojnie 4-0 gratulacje...

Na następne zgrupowanie proponuję zabrać 12 zawodników, więcej i tak nie ma szans na grę

Huxley
04-09-2016, 20:18
Jak będą kiedyś wynotowywać kompromitacje reprezentacji to ten wynik na pewno znajdzie się w top 5.
Dawno nie oglądałem takiego frajerstwa. Stanęli sobie, bo pomyśleli, że 0-2 to koniec meczu, a tu taka niespodzianka. Może ten kubeł lodu i pomyj jakie się teraz na gwiazdorów wyleje nieco ich otrzeźwi, bo po tym Euro chyba uwierzyli, że rywale będą się przed nimi kładli, a do bramki będą im rozwijać czerwony dywan.
Od razu na początku eliminacji postawili się pod ścianą. Nie ma już miejsca na wpadkę. Barany!

Nie wiem co jest z tym Milikiem..w Napoli na spokoju ładuje gole w reprezentacji patelnia równa się masakrycznemu zje.baniu...

mkr
04-09-2016, 20:27
Można pokosić się porównania: jak słaba gra Jodłowca wpływa na grę Legii, tak samo jest z Krychą w reprezentacji. Ewidentnie jest pod formą i nie może dziwić ławka w PSG.

gzik
04-09-2016, 20:28
Zmiennicy którzy mogli dziś coś zrobić: Rybus, Teodorczyk, Wszołek.

Rybus bo Jędza powinien wyjść w pierwszym składzie.
Teodorczyk gorszy od Milika by nie był bo gorzej grać już się nie da.
Wszołek od Kapustki (który w tym sezonie chyba pierwszy poważny mecz zagrał) też byłby lepszy.

Mecz zawalił Nawałka trzymając się nazwisk "sukcesu z EURO".

looking1916
04-09-2016, 20:28
Milik :lol2:

Ten cały Chiżniczenko strzelił więcej goli z nami, niż w Ekstraklasie podczas swojego epizodu w naszej lidze.

Jaja jak berety.

LOL3K
04-09-2016, 20:58
Nawałka czekał ze zmianami na dogrywkę :lol3:
Milik ładuje bramy w Napoli, ładował w Ajaxie, a dziś po raz kolejny w kadrze zonk :o

Tuzin
04-09-2016, 21:05
Podobne to było do meczu z Czarnogórą za Fornalika (też pierwszy mecz). Oby tylko całe eliminacje nie były podobne.

Huxley
04-09-2016, 21:25
Podobne to było do meczu z Czarnogórą za Fornalika (też pierwszy mecz). Oby tylko całe eliminacje nie były podobne.

Ale jednak Czarnogóra wtedy miała graczy ulokowanych w trochę lepszych klubach i w ogóle wyglądali lepiej piłkarsko niż Kazachstan... ten wynik to wstyd jak cholera!

Barto(L)d
04-09-2016, 22:04
Podstawowym problemem selekcjonerów reprezentacji było zawsze przywiązywanie się do nazwisk. Tak było u Engela (będący w formie Legioniści na ławie w Korei, a grę miał ciągnąć bezużyteczny i obrażony o nie wzięcie Tomka Iwana Świerczewski), Janasa, a nawet Benhakkera. Niestety podobnie chyba jest u Nawałki.

Tak, jak mimo wszytko rozumiem, czemu w pierwszej połowie grał Rybus to już nie rozumiem, czemu Jędza nie wszedł na drugą właśnie w celach zabezpieczenia tyłów, po kiepskim okresie przed przerwą. Co robił w ogóle Kapustka na boisku (bramka nic tu nie zmienia), a nie np.: Wszołek to też nie kumam. A nie zdjęcie Milika i nie wprowadzenie Teodorczyka to trenerski kryminał. Czy Nawałka chce, żeby się przełamał, ale to chyba kierwa nie na to czas jest?

Jedna zmiana? Na Euro rzeczywiście kadra była wąska, a teraz? Co najmniej kilku graczy jest w gazie i wydaje się gotowych do gry. Linettego to bym zmienił (wiem, że wywodzi się z Lecha, ale sezon zaczął mocno to bądźmy obiektywni na forumce), ale za Krychę (Zieliński był lepszy dziś), Wszołka za Kapustkę, a Teodorczyka za Milika. Zrobienie w trakcie meczu trzech z wymienionych czterech zmian prawdopodobnie załatwiło by sprawę. A tu taki chvj... teraz to nawet nie chodzi o brak "pierwiastka szaleństwa", a zwyczajny brak racjonalnej oceny aktualnej formy piłkarzy i właśnie tego racjonalizmu w swych decyzjach. To mnie załamało w postawie naszego trenera i miejmy nadzieję, ze to było tylko jednorazowe jego zaćmienie i nie ma tam kolesiostwa.

Następne mecze odpowiedzą nam na te pytania.

Barto(L)d
04-09-2016, 22:12
A i jeszcze jedno. Mam nadzieję, że głównym "winnym" nie zostanie Zieliński, bo ten gość i jego umiejętności są dla kadry bardzo ale to bardzo ważne. A łatwo zawsze zwalić na "świeżaka". Na drugim biegunie mamy Kapustkę, który dostaje o wiele więcej zaufania, pomimo wielu przeciętnych minut w kadrze, które rozegrał i tego, że jest aktualnie w drużynie rezerw Lester, które pewnie w tym roku wróci na swoje miejsce. I obiektywnie rzecz biorąc wcale nie ma dużych szans na poprawę jego sytuacji w klubie.

Barto(L)d
04-09-2016, 22:20
Jeszcze jeden post uzupełniający. Jędza za Kapustkę w przerwie, Rybus do pomocy i zmiana Wszołka (dwa posty wyżej) odpada. Wtedy byśmy mieli mecz pod kontrolą w 100%. Omnibusów tu nie trzeba.
To żem pogadał ze sobą ;)

Darex13
04-09-2016, 22:24
Jeszcze jeden post uzupełniający. Jędza za Kapustkę w przerwie, Rybus do pomocy i zmiana Wszołka (dwa posty wyżej) odpada. Wtedy byśmy mieli mecz pod kontrolą w 100%. Omnibusów tu nie trzeba.
\)

Jak bym wstawił Teodorczyka, ale nieważne, z reszta zgoda.

Barto(L)d
04-09-2016, 22:28
Widzisz tymi postami narobiłem masło maślane. Po prostu zmienił bym Jędzę za Kapustkę i wtedy Rybus na pomoc, potem Linettego za Krychę oraz oczywiście Teodorczyka za Milika.

Chmielo
04-09-2016, 22:56
Aż dziw, że nikt Was jeszcze nie pytał o kursy trenerskie. Jak to tak przystoi oceniać laikowi? ;)

Barto(L)d
04-09-2016, 22:57
Aż dziw, że nikt Was jeszcze nie pytał o kursy trenerskie. Jak to tak przystoi oceniać laikowi? ;)

Rozumiem, że kurs u Ciebie? ;)

A tutaj to akurat sprawa prosta i klarowna. Stąd podejrzenie zaćmienia naszego trenejro...miejmy nadzieję, że chwilowego. :D

Chmielo
04-09-2016, 23:06

A tutaj to akurat sprawa prosta i klarowna. Stąd podejrzenie zaćmienia naszego trenejro...miejmy nadzieję, że chwilowego. :D

Piję do tematów związanych z Legią, gdzie głos mogą zabierać tylko licencjonowani trenerzy, a każda opinia kibica odbierana jest niczym zamach stanu. Idąc tym tokiem należałoby napisać, że Nawałka wszystko zrobił cacy i z oceną proszę się wstrzymać do końca eliminacji. :)

Chmielo
04-09-2016, 23:07

Piję do tematów związanych z Legią, gdzie głos mogą zabierać tylko licencjonowani trenerzy, a każda opinia kibica odbierana jest niczym zamach stanu. Idąc tym tokiem należałoby napisać, że Nawałka wszystko zrobił cacy i z oceną proszę się wstrzymać do końca eliminacji. :)

bloniaq
04-09-2016, 23:09
@Chmielo
Po Twoim wpisie temat nie zrobił się ani odrobinę mniej pocieszny 😉

Barto(L)d
04-09-2016, 23:09

No ma się zrozumieć, że zrozumiałem. Stąd chciałem zapisać się na kurs do głównego specjalisty od krytyki :D ;)

Chmielo
04-09-2016, 23:13
No ma się zrozumieć, że zrozumiałem. Stąd chciałem zapisać się na kurs do głównego specjalisty od krytyki :D ;)

Pogadamy jak dostanę UEFA Pro. ;)

IX14
05-09-2016, 00:51

No proste ,że ta łajza z Albanii.

Benek
05-09-2016, 07:02
Chmielo to Ty nie wiesz, że w przypadku gry Reprezentacji, ok 40 ml Polaków jest trenerami :)

Finiks
05-09-2016, 13:42
Pogadamy jak dostanę UEFA Pro. ;)

Po co ten trolling z twojej strony?

Przecież dobrze wiesz, że w temacie Hasiego ludzie pisali o WSTRZYMANIU się z krytyką na JAKIŚ CZAS ( dwa - trzy miesiące ) a nie o zakazie krytyki dla osób bez odpowiednich kompetencji.

Zrobiłeś karykaturę słów kilku osób i jedziesz od jakiegoś czasu na tym patencie. Po co? Nie masz argumentów przeciwko daniu trenerowi kredytu zaufania na start więc próbujesz to obśmiać przy pomocy taniej manipulacji?
Jeszcze mieszasz do tego Nawałkę, który pracuje z kadrą chyba ze dwa lata.

Barto(L)d
05-09-2016, 14:01
I ma 10 meczy na osiągnięcie ostatecznego sukcesu, a Hasi ma tych meczy 37...

Chmielo
05-09-2016, 14:43
Po co ten trolling z twojej strony?

Przecież dobrze wiesz, że w temacie Hasiego ludzie pisali o WSTRZYMANIU się z krytyką na JAKIŚ CZAS ( dwa - trzy miesiące ) a nie o zakazie krytyki dla osób bez odpowiednich kompetencji.

Zrobiłeś karykaturę słów kilku osób i jedziesz od jakiegoś czasu na tym patencie. Po co? Nie masz argumentów przeciwko daniu trenerowi kredytu zaufania na start więc próbujesz to obśmiać przy pomocy taniej manipulacji?
Jeszcze mieszasz do tego Nawałkę, który pracuje z kadrą chyba ze dwa lata.

Jaką znowu karykaturę? Co za manipulacja? O co chodzi z Nawałką?

Daj sobie na wstrzymanie, bo chyba za bardzo się wczułeś w rolę. A jak już wziąłeś się za ustawianie, to porządku pilnuj też po drugiej stronie, bo jakoś nie widać, żebyś tam tępił szyderstwo.

Krawczol
05-09-2016, 15:49
Gdyby Milik miał mózg to do przerwy byłoby po zawodach. Tracąc punkty na takim zadupiu postawili się pod ścianą przed meczem z Danią. Jeśli chcemy mieć wszystko pod kontrolą względem pierwszego miejsca w grupie to trzeba ten mecz koniecznie wygrać. Do tego te frajerskie kartki Lewego i Glika. Jeden chyba się zapasów w Rio naoglądał, a drugi Taekwondo.

R.
05-09-2016, 16:20
Gdyby Milik miał mózg to do przerwy byłoby po zawodach. Tracąc punkty na takim zadupiu postawili się pod ścianą przed meczem z Danią. Jeśli chcemy mieć wszystko pod kontrolą względem pierwszego miejsca w grupie to trzeba ten mecz koniecznie wygrać. Do tego te frajerskie kartki Lewego i Glika. Jeden chyba się zapasów w Rio naoglądał, a drugi Taekwondo.

Jeśli cię kopią co 5 minut jak to robili Kazachowie to najzwyczajniej w świecie można się wkurwić.

r9robins
05-09-2016, 17:44
Milik - Man of The Mach . Zamiast spokojnego 4:0 do przerwy mamy remis . Czemu Nawałka zmienił grającego dobrze całe Euro Jędzę na Rybusa tego nie rozumiem .

Musi co jakiś czas trochę namieszać.
Inaczej ktoś mógłby pomyśleć, że to się wszystko samo tak toczy.
Albo, co nie daj Boże, że to prosta robota ;)

Lecząca stopa Glika.
Uzdrowił gościa w sekundę. Typka, który kilka chwil przedtem umierał i wołał lekarza.

Normalnie cud :)

Krawczol
05-09-2016, 23:03
Jeśli cię kopią co 5 minut jak to robili Kazachowie to najzwyczajniej w świecie można się wkurwić.

No ale nie przesadzajmy też, że to były jakieś wślizgi na koniec kariery, ot takie zwykłe podkopywanie i agresywne siadanie na plecach. Chyba nie myślał, że jak przyjedzie jako gwiazdor z Monachium, to się przed nim położą i kupią mu kwiaty po meczu, że strzelił im hattricka. Na pewno Kazachstan dużo bardziej mi zaimponował swoją postawą, niż my swoim lekceważącym podejściem do rywala po strzeleniu dwóch bramek i postawą, że samo się już dowiezie.

Meazza
06-09-2016, 14:59
Bilety na mecz z reprezentacją Dani do tanich nie należą. Najdrożej zapłacą kibice z trybun ustawionych wzdłuż boiska. Bilet na te miejsca będzie kosztował 200 zł. Za siedzenia za bramkami oraz na łukach PZPN liczy sobie 160 zł. Ostatnia kategoria cenowa to miejsca za bramkami, ale te w najniższych rzędach. Tu zapłacimy 100 zł.
Ceny z kosmosu, nieadekwatne do poziomu gry.

Benek
06-09-2016, 15:01
Bilety na mecz z reprezentacją Dani do tanich nie należą. Najdrożej zapłacą kibice z trybun ustawionych wzdłuż boiska. Bilet na te miejsca będzie kosztował 200 zł. Za siedzenia za bramkami oraz na łukach PZPN liczy sobie 160 zł. Ostatnia kategoria cenowa to miejsca za bramkami, ale te w najniższych rzędach. Tu zapłacimy 100 zł.
Ceny z kosmosu, nieadekwatne do poziomu gry.

To wniosek tylko po ostatnim meczu czy tak ogólnie?

Krawczol
06-09-2016, 15:10

Jak dla mnie to choćby byli mistrzami świata, 200zł na Armenię to ciężka patologia. Na Armenię i Kazachstan za bramkę to powinni za 3 dychy wpuszczać. A 100 złotych to nie powinien być najtańszy, a najdroższy bilet w centralnej strefie. W 2014 roku, za 250zł sprzedawali w pakiecie na Niemców i Szkotów, a przyjeżdżali wtedy mistrzowie świata. Całkiem im się w dupach po tym niezłym Euro poprzewracało.

pio90
06-09-2016, 15:11

wydaje mi się, że tak ogólnie, bo chyba nie powiesz, że cena 160 zł (na łuku) to uczciwa cena jak na mecz Polska - Armenia ... ?

Polska - Dania za taką cenę to też lekka przesada...

Benek
06-09-2016, 15:25
Jak dla mnie to choćby byli mistrzami świata, 200zł na Armenię to ciężka patologia. Na Armenię i Kazachstan za bramkę to powinni za 3 dychy wpuszczać. A 100 złotych to nie powinien być najtańszy, a najdroższy bilet w centralnej strefie. W 2014 roku, za 250zł sprzedawali w pakiecie na Niemców i Szkotów, a przyjeżdżali wtedy mistrzowie świata. Całkiem im się w dupach po tym niezłym Euro poprzewracało.

wydaje mi się, że tak ogólnie, bo chyba nie powiesz, że cena 160 zł (na łuku) to uczciwa cena jak na mecz Polska - Armenia ... ?

Polska - Dania za taką cenę to też lekka przesada...

Ale to są ceny za mecz z Danią. A po za tym mi bardziej chodziło o jego wypowiedź o marnej grze. Zgadzam się, że bilety drogie ale PZPN głupi nie jest i wie, że chętni się znajdą. :)

pio90
06-09-2016, 15:29
Ale to są ceny za mecz z Danią. A po za tym mi bardziej chodziło o jego wypowiedź o marnej grze. Zgadzam się, że bilety drogie ale PZPN głupi nie jest i wie, że chętni się znajdą. :)

że chętni się znajdą, to ja wiem...

a na Armenię są takie same jak na Danię, dlatego to napisałem:
https://www.pzpn.pl/public/system/files/articles/4907/1548-HARMONOGRAM%20POLSKA%20-%20ARMENIA%2011.10.2016.pdf

Boniek chyba w jakimś wywiadzie mówił, że chce wprowadzić jednolitą cenę na mecze reprezentacji w Eliminacjach niezależnie od przeciwnika.

Benek
06-09-2016, 15:43
No to nieźle :) Nie mniej argument z jakością gry jest z dupy moim zdaniem :)

Barto(L)d
06-09-2016, 18:29
Ogólnie to Was nie rozumiem - jeśli znajdzie się 55 tys. osób, by wydać tą kasę to chyba te ceny są adekwatne. Możemy sobie marudzić, ale ja nie wyobrażam sobie, bym cokolwiek sprzedawał taniej, skoro mogę sprzedać drożej i znajdę na to kupca.
Rynek ceny wyregulował, a na to jednak jakość gry piłkarzy ma wpływ. Ostatni mecz z Kazachstanem raczej nie ma tu znaczenia. Jak ludzie przestaną chodzić to i ceny zmniejszą (jeśli oczywiście jest tam ktoś co ma trochę oleju w głowie).

Krawczol
06-09-2016, 19:36
Ogólnie to Was nie rozumiem - jeśli znajdzie się 55 tys. osób, by wydać tą kasę to chyba te ceny są adekwatne. Możemy sobie marudzić, ale ja nie wyobrażam sobie, bym cokolwiek sprzedawał taniej, skoro mogę sprzedać drożej i znajdę na to kupca.
Rynek ceny wyregulował, a na to jednak jakość gry piłkarzy ma wpływ. Ostatni mecz z Kazachstanem raczej nie ma tu znaczenia. Jak ludzie przestaną chodzić to i ceny zmniejszą (jeśli oczywiście jest tam ktoś co ma trochę oleju w głowie).

Tylko, że na meczu z takim np. Gibraltarem było pół stadionu puste, a pewnie kilka tysięcy i tak rozeszło się po sponsorach i różnych kolesiach z PZPN, więc jak dla mnie na takie mecze z parówami powinni wpuszczać za takie pieniądze, które zagwarantują zapełnienie stadionu.

Barto(L)d
06-09-2016, 19:58
Tylko, że na meczu z takim np. Gibraltarem było pół stadionu puste, a pewnie kilka tysięcy i tak rozeszło się po sponsorach i różnych kolesiach z PZPN, więc jak dla mnie na takie mecze z parówami powinni wpuszczać za takie pieniądze, które zagwarantują zapełnienie stadionu.

Ale ja mówię o stanie aktualnym. Na mecz z Gibraltarem ceny były za drogie. To chyba zresztą jedyny mecz na Narodowym, na którym nie było kompletu w ostatnim czasie.
A czy na te są odpowiednie dowiemy się po meczach - może jednak się mylę i ludzie nie pójdą.

Chmielo
06-09-2016, 22:35
Oczywiście, że pójdą. Małysz nie skacze, chwilowo nie ma żadnej gali KSW, w siatkówce przerwa, także taki Janusz, który na co dzień nie ma u siebie żadnej rozrywki, z przyjemnością wywali te kilka stówek, żeby przejechać się na Narodowy. Zresztą Boniek już nieraz określił się w temacie, jakich kibiców życzyliby sobie na kadrze.

Krawczol
06-09-2016, 22:53
Ale ja mówię o stanie aktualnym. Na mecz z Gibraltarem ceny były za drogie. To chyba zresztą jedyny mecz na Narodowym, na którym nie było kompletu w ostatnim czasie.
A czy na te są odpowiednie dowiemy się po meczach - może jednak się mylę i ludzie nie pójdą.

To jak dla mnie z Danią komplet będzie spokojnie bo najcięższy rywal w grupie, sobota. Jednak nie wiem czy znajdzie się aż tylu Januszy, żeby we wtorkowy wieczór dać 200 złotych za mecz z Armenią, z samej Warszawy się raczej aż tylu nie nazbiera, inni musieliby pewnie wziać specjalnie na tę okoliczność dzień, albo i dwa urlopu, do tego przeciwnik i cena. Fakt, że z Gruzją był komplet, nie wiem po ile wtedy bilety były, jednak była to też inna faza eliminacji i również była to sobota. Ja obstawiam, że z Armenią nie przekroczą 50 tysięcy, a jak będzie zobaczymy.

piejo kury piejo
07-09-2016, 01:01
Nie wiem skąd te narzekanie. Przecież oni w tym meczu z Kazachstanem zagrali dokładnie tak samo jak na Euro, tyle że Fabiański więcej wpuścił, nie było Pazdana i rywal był notowany 80 miejsc niżej, ale gra asekuracyjna ustawiona nisko jak była tak dalej jest... i po raz kolejny trafia się mecz w którym to Polska pierwsza strzela gola.

A Kazachstan to wcale nie takie ogórki, skoro tam z ropy płacą takie gaże że nawet bogatych europejskich klubów nie stać na wyciągnięcie stamtąd klasowych piłkarzy.

Antares
07-09-2016, 09:17
Nie wiem skąd te narzekanie. Przecież oni w tym meczu z Kazachstanem zagrali dokładnie tak samo jak na Euro, tyle że Fabiański więcej wpuścił, nie było Pazdana i rywal był notowany 80 miejsc niżej, ale gra asekuracyjna ustawiona nisko jak była tak dalej jest... i po raz kolejny trafia się mecz w którym to Polska pierwsza strzela gola.

A Kazachstan to wcale nie takie ogórki, skoro tam z ropy płacą takie gaże że nawet bogatych europejskich klubów nie stać na wyciągnięcie stamtąd klasowych piłkarzy.

Oni w meczach o punkty wygrali w 2007 roku z Serbią i dwa razy zremisowali z Austrią. Poza tym nikomu średniemu czy poważnemu punktów nie urwali.

Majkisek
13-09-2016, 11:00
Na Polska-Dania sprzedane wszystko.
Na Polska-Armenia jeszcze dużo biletów.

Meazza
14-09-2016, 17:20
"Telewizja Polsat kupiła prawa do transmisji meczów piłkarskich reprezentacji w latach 2018-2022: w eliminacjach Euro 2020, europejskich eliminacjach mistrzostw świata 2022 oraz dwóch edycjach Ligi Narodów (2018/2019 i 2020/2021). Przy czym mecze polskiej drużyny na żywo będzie pokazywać Telewizja Polska, a Polsat wyemituje ich retransmisje".
Turnieje główne Euro 2020 i mundiali w 2018 i 2022 roku pokaże Telewizja Polska.

polsilver
14-09-2016, 19:37
Na Polska-Dania sprzedane wszystko.
Na Polska-Armenia jeszcze dużo biletów.

Wczoraj Sawicki pisał na Twitterze, że otwarta sprzedaż na Armenię rusza w piątek.
https://twitter.com/Maciej_Sawicki/status/775762876321689601

lukasz9209
24-09-2016, 18:16
cuda na kiju

Jak poinformowała ukraińska federacja piłkarska mecz Ukraina - Kosowo rozgrywany w ramach eliminacji MŚ 2018 ma się odbyć w Polsce. Gospodarzem spotkania będzie jeden z Krakowskich stadionów.

Ukraina ze względu na sytuację polityczną i konflikt zbrojny musi swoje mecze rozgrywać na neutralnych stadionach. Tym razem Ukraińcy zdecydowali, że Kosowo podejmą w Polsce. FIFA przychyliła się do prośby związku i jest już pewne, że gospodarzem meczów będzie jeden z krakowskich stadionów.

Nie jest jednak przesądzone na którym obiekcie odbędzie się ten mecz. Już w poniedziałek do Polski przyjedzie ukraińska delegacja, która ma wizytować stadion Wisły Kraków, a także Cracovii.
źródło polsatsport

Benek
29-09-2016, 12:13
Chmielo Twój zawodnik dostanie szansę pokazania się :)

https://twitter.com/KwiatkowskiKuba/status/781435177839058944

jednopostowiec
29-09-2016, 13:20
Ciekawe na kogo postawi obok Glika. Lewczuk po ostatnich występach 'daje do myślenia'.

Benek
29-09-2016, 13:24
Ciekawe na kogo postawi obok Glika. Lewczuk po ostatnich występach 'daje do myślenia'.

Myślę, że jak Pazdan będzie zdrowy to dwójka stoperów się nie zmieni. Lewczuk dopiero rozpoczyna swoją przygodę z kadrą a Nawałka nie ma w zwyczaju zmieniać podstawowych graczy jak mogą grać.

Chmielo
29-09-2016, 14:15
Chmielo Twój zawodnik dostanie szansę pokazania się :)

https://twitter.com/KwiatkowskiKuba/status/781435177839058944

Patrząc na ostatnie występy wydaje się, że to Linetty będzie tym drugim w środku przy Krychowiaku, ale sam jestem ciekaw jak pokaże się Dąbrowski.

Benek
29-09-2016, 14:17
Patrząc na ostatnie występy wydaje się, że to Linetty będzie tym drugim w środku przy Krychowiaku, ale sam jestem ciekaw jak pokaże się Dąbrowski.
W meczu raczej się nie pokaże. Nawałka pewnie chce go zobaczyć na treningu. Tak jak piszesz zagra pewnie Linetty ewentualnie Mączyński.

Stout
08-10-2016, 19:56
Polska: Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk - Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski, Arkadiusz Milik.

:protestuje::jejku:

jednopostowiec
08-10-2016, 21:31
Trzeba przyznać, że kadrze przydaje się (hm...) status gwiazdy Lewandowskiego. Za tą rękę inny by pewnie dostał kartkę, karny też taki "na raty".
PS. Póki co Cionek pewniejszy od Glika, no i niestety po Krychowiaku widać, że to nie forma z Hiszpanii. Zieliński w końcu "na spokoju".

Tuzin
08-10-2016, 21:46
Co za czasy ze sędziowie drukują pod nas i to nie z jakimiś kozojebami tylko w meczu z zachodnim krajem.

Co do akcji Lewego to trochę wiocha dla takiego gwiazdora i jeszcze żeby się z sędzią kłócić.

Zwrocic uwagę należy że przy karnym Milik znowu odjebal milika.

Oby po raz drugi 2-0 nie okazało się niebezpiecznym wynikiem.

Szawar
08-10-2016, 21:50
Trzeba przyznać, że kadrze przydaje się (hm...) status gwiazdy Lewandowskiego. Za tą rękę inny by pewnie dostał kartkę, karny też taki "na raty".
PS. Póki co Cionek pewniejszy od Glika, no i niestety po Krychowiaku widać, że to nie forma z Hiszpanii. Zieliński w końcu "na spokoju".

Mogłby dostać i się wykartkować przed Armenią.
Ja sie zastnawiam, czy za faul na Miliku jak juz był karny to nie powinno byc czerwonej, skoro stał przed nim tylko bramkarz ?

jednopostowiec
08-10-2016, 21:56
A nie ma przepisu o podwójnym karaniu? Jak karny, to nie czerwona?
Czy to dopiero w planach?

robinfromeast
08-10-2016, 21:56
Co za czasy ze sędziowie drukują pod nas i to nie z jakimiś kozojebami tylko w meczu z zachodnim krajem.

.

Tak drukuje, że ewidentnego karnego na Lewandowski nie podyktował

Grabo
08-10-2016, 21:57
po Krychowiaku widać, że to nie forma z Hiszpanii.
Krychowiak jak Krychowiak - facet nie gra i to widać. Ale co się dzieje z Glikiem? I nie chodzi tylko o ten lobik.

MKSPOGOŃ
08-10-2016, 22:11
Krychowiak jak Krychowiak - facet nie gra i to widać. Ale co się dzieje z Glikiem? I nie chodzi tylko o ten lobik.

A co ma sue dziać ? Słabszy mecz i tyle.

Tuzin
08-10-2016, 22:14
Oho.

R.
08-10-2016, 22:15
Norma kadry Nawałki. Prowadzisz w meczu? Oddaj pole przeciwnikowi i czekaj aż ci będzie strzelać gole. Zero wyciągania wniosków.
A ponoć to taki wielki trener.

gzik
08-10-2016, 22:18
Dokładnie. Zmiana Milika na Linettego może okazać się wielbłądem nawet na wagę awansu do MŚ.
Sprawdzało się ustawienie z dwoma napadziorami to musiał poprawić.

SpideyPL
08-10-2016, 22:23
Zmiany Nawałki to żart. Jak można rozwalać grę na dwóch napastników i ściągać najlepszego grosika zostawiając na placu Kubę!?

Bonhart
08-10-2016, 22:38
Norma kadry Nawałki. Prowadzisz w meczu? Oddaj pole przeciwnikowi i czekaj aż ci będzie strzelać gole. Zero wyciągania wniosków.

Pole mozna oddac, ale raczej w stylu "autobus i kontry". Ta kadra ma naprawde olbrzymi potencjal, ciag na bramke, wreszcie przyzwoitych technicznie pilkarzy... Ale chaos caly czas jest naszym znakiem firmowym.
Najwazniejsze ze dzis mamy wazne 3 punkty. Trzeba ogolic Rumunow i ten awans bedzie nasz.

jednopostowiec
08-10-2016, 22:40
Teodorczyk w gazie, a i tak nie powąchał murawy. Szkoda, tym bardziej, że Linetty i tak nie pomógł w środku, bo zamiast uspokoić to się obsralismy w drugiej połowie.

Brawo na 3 punkty.

Szawar
08-10-2016, 22:45

Jaka norma, bez przesady.

ra4319
08-10-2016, 22:54
norma, to samo co z Kazachami, Portugalią czy Szwajcarią, obrona Częstochowy po strzelonej bramce
zmiany Nawałki to jakiś absurd, pomocnik Linetty za Milika i przejście na grę jednym napastnikiem(nie pamiętam kiedy ostatnio kadra tak grała) mimo posiadania na ławce Teodorczyka czy Wilczka, wpuszczenie Rybusa który od dawna gra na lewej obronie na skrzydło i Peszko który w tej kadrze jest chyba tylko ze względu na znajomość z Lewandowskim...

na plus o dziwo Cionek

robinfromeast
08-10-2016, 22:55
Jaka norma, bez przesady.
Szwajcaria, Portugalia, Kazachstan, Dania

Tuzin
08-10-2016, 22:58
To nie jest oddawanie pola tylko jakaś piłkarska zaćma, jakby ich w ogóle nie było na boisku przez kilkanaście minut. Tak było w Kazachstanie jak nam wjebali dwa gole, tak samo było dziś między lobem Glika a drugim golem dla Duńczyków (posiadanie piłki jakieś 90% dla tych drugich w tym momencie).
Niestety znowu mało co tego nie spierdolili na własne życzenie. Nawałka ogarnij to.

Chmielo
08-10-2016, 22:59
Mecz wygrały indywidualności i pojedyncze przebłyski, bo składnie grającej drużyny to tu nie ma.

Tuzin
08-10-2016, 22:59
Szwajcaria, Portugalia, Kazachstan, Dania

A wcześniej jeszcze Irlandia na wyjeździe czy nawet Serbia w towarzyskim.

Szawar
08-10-2016, 23:07
A wcześniej jeszcze Irlandia na wyjeździe czy nawet Serbia w towarzyskim.

Całe szczęście, że z Irlandią u siebie, Irlandią Połnocną, Szkocją czy Ukrainą już nie.

CW(L)KS
08-10-2016, 23:23
Qrwa, no ja nie zrozumiem chyba nigdy Nawałki. Jak można robić zmiane Milik-->Linetty. Do tego Peszko, który w tej kadrze to chyba jest tylko ze względu na "robienie klimatu". Że nie wspomne o wprowadzeniu Ryby na skrzydło. Ale żeby nie było że jestem malkontentem itp. to musze przyznać iż do ok. 60 minuty ten mecz naprawde wyglądal spoko. A Lewy jak dla mnie, pomijając czy go lubie czy nie, jest przekotem. Miruś 3ciak zrobił mu wielką przysługe, bez kitu... Z Armenią 4:0 i oby do przodu, jak to mawiał Jacek K. :konfetti:

Grabo
08-10-2016, 23:25
A co ma sue dziać ? Słabszy mecz i tyle.
A jednak podobno ma zerwane tylne więzadła w kolanie i gra na środkach przeciwbólowych.

Chmielo
08-10-2016, 23:29
A jednak podobno ma zerwane tylne więzadła w kolanie i gra na środkach przeciwbólowych.

Jakby miał zerwane więzadła, to by nie mógł chodzić...

Grabo
08-10-2016, 23:55
Jakby miał zerwane więzadła, to by nie mógł chodzić...
Napisałem podobno, ale Glik tak powiedział. Boniek też kiedyś mówił, że grał bez więzadła... ja się nie znam.

Barto(L)d
09-10-2016, 00:29
Kolejny mecz zawalić mógł...Nawałka.

Drużyna w pierwszej połowie grała jak walec (ktoś napisał, że wygrały indywidualności - sorry, ale chyba inny mecz widzieliśmy) - składnie, pięknie i skutecznie. Następnie przeszedł na grę defensywną. Tyle, że nie mamy aktualnie do tego wykonawców. Glik dzisiaj słabo, do tego Krycha (który powinien w tym wypadku trzymać grę) bez formy. Filary gry ofensywnej w gazie, filary gry defensywnej w odwrocie i Nawałka uznał, że zagra defensywnie. Trzeba przyznać, że lobik Glika to trochę niefart i popsuł szyki trenerowi, ale jednak. To dzisiaj powiedzenie "najlepszą obrona jest atak" prawdopodobnie by przyniosło efekt podobny do wyniku na Czarnogórze. A co gorsze dla Nawałki i oceny jego pracy, byłoby to najbardziej racjonalnym wyborem - jeszcze przy tych stoperach duńskich...

Po raz kolejny nie dostosował się do aktualnie zaistniałej sytuacji, nie był elastyczny. Krycha słabo - czemu Linetty nie wszedł za niego na jego pozycje? Nawet to wprowadzenie Rybusa może nie tak złe samo w sobie, ale dlaczego za Grosickiego, który robił grę, a na zmęczonego nie wyglądał? Sławcia P., którego klasę pokazał ostatni mecz na Ł3 to już najlepiej pozostawić bez komentarza.

Zastanawiam się czasem, czy te wybory (z Kapustką i Sławkiem na czele, ale i Mąka do tego dochodzi) są tylko po prostu braniem ulubieńców, czy jakimiś układami menadżerskimi.

Mecz niestety pogłębił tylko obawy o kadrę i tak, jak po Euro czuć mimo wszystko jakiś niedosyt. Najbardziej obawia brak elastyczności taktycznej trenera, o szczypcie szaleństwa to dopiero po zaistnieniu tej elastyczności będzie można pomarzyć.

Edit...

Nawałka:

Nie kusiło mnie, żeby wstawić innego napastnika. Plan był przejrzysty. Przy 2:0 bardzo ważne było, żeby utrzymać kontrolę poprzez posiadanie piłki. A przy dwóch napastnikach to by było niemożliwe

Co on pier.... w pierwszej połowie było dwóch napastników, a widziałem "kontrolę poprzez posiadanie piłki".

polsilver
09-10-2016, 01:53
Milik ma uszkodzone więzadło krzyżowe przednie. Prawdopodobnie operacja i kilka miesięcy przerwy (źródło: rzecznik prasowy PZPN na TT).

Tuzin
09-10-2016, 03:53
Najbardziej obawia brak elastyczności taktycznej trenera, o szczypcie szaleństwa to dopiero po zaistnieniu tej elastyczności będzie można pomarzyć.

Bo Nawałka jest zwolennikiem ciężkiej pracy od podstaw i jednocześnie perfekcjonistą. U takich ludzi z natury rzeczy występuje bardzo mała skłonność do podejmowania ryzyka, bo uważają że sukces bierze się z wypracowania go a nie z przypadku. Więc będzie to tak zawsze wyglądać.
I też wyglądało w dzisiejszym meczu. Sprawdzony Cionek zamiast mającego lepsze papiery ale niesprawdzonego Lewczuka (to akurat dobry wybór się okazał) i Linetty zamiast z kogś z dwójki Teodorczyk i Wilczek (nawet nie chce mi się sprawdzać czy ten drugi ma jakiś mecz w kadrze i kiedy). Linetty ma fizjonomię prostego łebka z podpoznańskiej wsi i niestety zagrał z pewnością siebie i werwą prostego łebka z podpoznańskiej wsi. Więc w obliczu kontuzji Milika treneiro ma teraz lekki zgryz, ale mając na uwadze to co napisałem na początku - postawi pewnie na "sprawdzony" już duet L+L.

IX14
09-10-2016, 07:57
Dalej nie rozumiem co w kadrze robi Zieliński.Kolejny słaby mecz w jego wykonaniu.

Chmielo
09-10-2016, 09:05
Drużyna w pierwszej połowie grała jak walec (ktoś napisał, że wygrały indywidualności - sorry, ale chyba inny mecz widzieliśmy) - składnie, pięknie i skutecznie.

Karny z kapelusza i gol z przypadkowej lagi, gdzie to nawet nie była piłka na aferę i kunszt Lewandowskiego. Polecam oglądać na trzeźwo i nie wsłuchiwać się w tak w klepanie Borka. ;)