PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Ivan Drugi
14-08-2013, 22:35
Sobota ? Nie rozumiem tego co się stało .:?

Robert E. Lee
14-08-2013, 22:38
Fornalik, Szczęsny i Lewandowski do wyjebania.

Ju(L)ian
14-08-2013, 22:40
Fornalik odetchnął:paker:

yhmov
14-08-2013, 22:44
Mikita strzelił dziś bramkę w towarzyskim meczu Polska- Litwa U20

Lao
14-08-2013, 22:48
Cieszy dobry wynik, w miarę przyzwoitą gra i brak wszelkiej maści Niemców, Francuzów i innych tego typu wynalazków. Niech w Reprezentacji grają zawodnicy którzy zostawią na boisku zdrowie i serce, czego nie można powiedzieć o Lewandowskim, który niestety jakby nie grał, u Fornalika występować będzie zawsze. Liczę, że kadrę obejmie po tym hanysie jakiś sensowny trener.

Ju(L)ian
14-08-2013, 22:54
Mariusz Rumak:pociesza:

Antares
15-08-2013, 02:43
Personalnie ta kadra naprawdę ma potencjał. No na pewno nie ma takiego wyboru graczy jak topowe reprezentacje świata typu Hiszpania, Holandia, Niemcy czy Włochy, ale w okolicach drugiego koszyka to my się powinniśmy kręcić. Potrzeba tylko kogoś kto to wszystko poukłada i zrobi z nich drużynę.

Lewandowski po raz kolejny pokazał, że tej kadrze wcale niezbędny nie jest, bo jak pisałem gdzieś tam niżej San Marino i Singapurom to Sobiech czy Milik też będą strzelać. A jakby mu tak odliczyć bramki z piłkarskim trzecim światem, czyli właśnie San Marino (4), Singapurem (2) i Andorą (1) to wychodzi na to, że z poważnymi rywalami to on w tej kadrze zdobył 10 goli, a przecież tylko 5 spotkań brakuje mu do zostania wybitnym reprezentantem Polski. A do tych poważnych rywali zaliczyłem takie potęgi jak Białoruś, Koręę czy Bułgarię. Do tego to wszystko robił w meczach towarzyskich (nie liczą z Grakami na EURO), bo w meczach eliminacyjnych bramki strzelał tylko z San Marino (!).

jednopostowiec
15-08-2013, 11:45
O ile w poprzednich meczach można było choć trochę chwalić Lewandowskiego (bo w sumie przyjmie, przytrzyma, wypuści kolegę sam na sam, ściąga uwagę połowy obrony rywali...) to wczoraj na serio nie było punktu zaczepienia. Jeśli z trybun przy jego schodzeniu słychać gwizdy/buczenie, to wiedz, że coś się dzieje.

Coś mi mówi że najlepszym piłkarzem meczu w plebiscycie TVP okaże się Lewandowski .:chytry:
Po pierwszej połowie był drugi (nie wiem jak na koniec). Może w tym plebiscycie mają tylko 3 opcje
1)Lewandowski
2)Robert Lewandowski
3)Błaszczykowski (ale tylko dlatego, że w telefonie wypadły guziki 1 i 2)

PS. Ile Fornalik buduje już obronę? Co mecz to inne zestawienie. Rotacja ostra :(

Marru
15-08-2013, 11:54
Lewandowski pewnie już nie może doczekać się 10 września i meczu z San Marino. Jeżeli Fornalik ma jaja to powinien go na ten mecz posadzić na ławce i niech licznik bije. Gdzieś podliczono, że to już jego 11 mecz z rzędu bez strzelonej bramki w kadrze. Oczywiście nie licząc tych z San Marino.

piejo kury piejo
15-08-2013, 13:12
Ostatni raz o Lewandowski strzelił jakąś sensowną bramkę w meczu z Grecją na Euro 2012, to było ponad rok temu. Od tego czasu zaliczył jedynie dwa karne z SM, z czego jednego fartownie strzelonego. To ma być napadzior tej reprezentacji? Nawet w karnych jest niepewny.

Neg
15-08-2013, 14:45
Nie wiem co się uczepiliście tego Lewandowskiego. Facet często dostaję dzidę przez pół boiska i ją przyjmuje, przetrzymuje piłę czekając na resztę Polaków aż łaskawie dobiegną. Często odegra i zajebiście zagra. Piszecie jak by strzelanie bramek przez Roberta to był jedyny problem tej reprezentacji a chujowa gra w obronie, brak pomysłu na grę pomocników były bez znaczenia.

Lewandowski jest tej reprezentacji niezbędny.

Yevaud
15-08-2013, 14:50
Ostatni raz o Lewandowski strzelił jakąś sensowną bramkę w meczu z Grecją na Euro 2012, to było ponad rok temu. Od tego czasu zaliczył jedynie dwa karne z SM, z czego jednego fartownie strzelonego. To ma być napadzior tej reprezentacji? Nawet w karnych jest niepewny.

Gwizdza na Lewandowskiego. Licza mu minty bez gola. Oskarazja o pazernosc, ale bynajmniej nie na gole. Az sie odruch w czlowieku budzi, zeby stanac w jego obronie, ale k... nie ma jak.
Czytam to tu to tam jakies teksty pochwalne na temat Lewgo, ze on i tak jest lepszy niz cala kadra, ze biedny podan nie dostaje itd.

No i wychodzi, ze jakis spisek antylewandowski w kadrze sie zawiazal. No bo podania dostaje Sobota, dostaje Klich, Zielinski, Sobiech, Mierzejewski nawet a biedny Robert tylko z karnego strzelic moze. Nikt mu, kuzwa, nie podaje. Moznaby podejrzewac, ze cala banda pilkarzy w bialoczerwonych koszulkach jest pilkarsko zbyt ograniczona by podac dokladnie pilke, ale nawet Blaszczykowski - kolega z wielkiej Borussi by nie potrafil? Pewnie, ze potrafi, tylko sie na Roberta uwzial.

Najbardziej jednak rozbrajaja teksty o tym, jak to Robert "absorbuje uwage obroncow" i w ten sposob otwiera innym droge do bramki. Jesli ktos w to autentycznie wierzy, to sugeruje w nastepnym meczu w miejsce Lewwandowskiego powolac Dode - bedzie absorbowala uwage obroncow jeszcze skuteczniej.

---
Edit

W miedzyczasie pojawil sie post uzytkownika Neg bioracy Roberta w obrone.
Zaznaczam, ze moj w zaden sposob nie odnosi sie do wypowiedzi Neg ani nie jest polemika z tymze.
Powstal po przeczytaniu opinii kilku dyzurnych "znafcuf futbolu" typu R. Stec.

Antares
15-08-2013, 15:11
Awansując do MŚ 2002 bramki strzelał Olisadebe, do MŚ 06 Frankowski, do EURO 08 Smolarek, a od 2010 roku kiedy to Lewandowski gra po 90 minut jako wysunięty napastnik tych bramek nie ma komu strzelać. No jak napastnik uważany za jednego z najlepszych w Europie w tylu meczach eliminacyjnych (Czechy, Słowenia, Słowacja, Irlandia Północna, Ukraina, Mołdawia, Anglia, Czarnogóra) poza San Marino nie strzela ANI JEDNEGO gola?

Czy Olisadebe, Frankowski czy Smolarek mieli obok siebie lepszych zawodników? Bo tak patrząc na te nazwiska to wydaje się, że kadrowo dawno nie byliśmy tak mocni.

Ge(L)o
15-08-2013, 15:35
Lewandowskiemu w kadrze się nie chce. Czy Wy naprawdę tego nie widzicie i nie widzi nasz selekcjoner.
To jest gra w chodzonego, głupie uśmieszki, bezsensowne faule i rozmówki z sędziami.
Pożytku ŻADNEGO.

Tak jest od 2 lat, spiął się tylko na EURO, a i tak niewiele z tego wyszło.

Jak najdalej z nim od reprezentacji, a reszta zacznie grać i wygrywać, a nie liczyć tylko na boskiego Robercika.

trzeci
15-08-2013, 16:03
"Reszta" czyli kto? Bo rozumiem, chodzi Ci o pozycję napastnika.

matx
15-08-2013, 16:55
"Reszta" czyli kto? Bo rozumiem, chodzi Ci o pozycję napastnika.

Reszta czyli ktokolwiek. Gorzej nie bedzie, bo gorzej juz sie chyba nie da.
Problem polega na tym, ze dyskusja jest bezcelowa nawet nie z racji braku sensownych alternatyw dla Robercika, tylko z racji tego ze do posadzenia RL na lawce potrzebny bylby trener z jajami, a takowego nie ma. W dodatku jakby przyszedl ktos nowy to tez bedzie stawial na Lewandowskiego. Na papierze jestesmy prawie zajebisci, a jaki jest kon kazdy widzi.

trzeci
15-08-2013, 17:02
Taki trener z jajami, posadziłby Lewandowskiego na ławce i zostaje mu Sobiech.

matx
15-08-2013, 17:20
Taki trener z jajami, posadziłby Lewandowskiego na ławce i zostaje mu Sobiech.

No i co, ze zostaje Sobiech? Wolisz niestrzelajacego Lewandowskiego niz Sobiecha, ktory moze cos strzeli?

Fatman
15-08-2013, 17:38
No i co, ze zostaje Sobiech? Wolisz niestrzelajacego Lewandowskiego niz Sobiecha, ktory moze cos strzeli?

Do Lewandowskiego chociaż rywal podchodzi z jako takim respektem, a jak zobaczy Sobiecha to raczej nie bardzo. Całe szczęście, że Zieliński się świetnie rozwija i mam nadzieję, że niebawem posadzi Robercika na ławce.

Yevaud
15-08-2013, 17:41

Ponadto moga grac chocby: Pawlowski, Milik, Saganowski. Mozna wymyslic jeszcze calkiem spore grono, ktore rownie skutecznie, jak Robert by "absorbowalo obroncow" - no bo przeciez chyba nie bedziemy od nich wymagac strzelania goli, skoro od Roberta nei mozemy?
PS. Jak juz pisalem - Doda jeszcze skuteczniejsza w absorbowaniu obroncow by byla, a jakby sie w druzynie rywali trafil jakis gej, to proponuje jeszcze Jacykowa.

Yevaud
15-08-2013, 17:50
Do Lewandowskiego chociaż rywal podchodzi z jako takim respektem, a jak zobaczy Sobiecha to raczej nie bardzo. Całe szczęście, że Zieliński się świetnie rozwija i mam nadzieję, że niebawem posadzi Robercika na ławce.

To jak nastepnym razem przegramy jakies 3-0 z Ukraina to sie bede pocieszal, ze przynajmniej rywale respekt mieli!
:D

mbr
15-08-2013, 17:56
Od patrzenia na to co robi Sobiech zęby bolą. Saganowski ledwo już daje radę w Legii a co dopiero w reprze. O Arkadiuszu "odbijam się od Maltańskich juniorów" Miliku nawet nie chce mi się pisać. Pawłowski to dla mnie niewiadoma jeśli chodzi o grę na szpicy, zazwyczaj on schodzi ze skrzydeł albo wbiega z głębi pola a nie czeka na podania z przodu. Za dużo innych kandydatów nie ma (Jankowski? Brożek? :D), żaden nie da więcej drużynie niż grający padaczkę Lewandowski. Takie są fakty.

ormo
15-08-2013, 18:00

A od kiedy Zieliński to napastnik?

matx
15-08-2013, 18:06
żaden nie da więcej drużynie niż grający padaczkę Lewandowski. Takie są fakty.

Fakty to sa takie, ze Lewandowski nie daje kompletnie nic.

Fatman
15-08-2013, 18:08
A od kiedy Zieliński to napastnik?

Patrząc na jego grę świetnie nadaje się na napastnika, jest bardzo ruchliwy, potrafi wygrać pojedynek 1 na 1. W tym sezonie czuję, że właśnie na tej pozycji będzie częściej próbowany w Udinesse. Zresztą, o ile mnie pamięć nie myli, to w ubiegłym sezonie, zanim awansował do pierwszej drużyny, w rezerwach grywał właśnie jako napastnik.

mbr
15-08-2013, 18:16
Fakty to sa takie, ze Lewandowski nie daje kompletnie nic.

Na razie koncept jest taki, że "dzida do Lewego i jakoś to będzie". Problem z tym, że ów Lewy zawsze będzie podwojony albo potrojony i oprócz zastawienia się, przyjęcia i ewentualnego odegrania, jeśli jakiś cudem reszta drużyny raczy podejść wyżej, uj on z tym zrobi, bo po prostu nie ma zestawu umiejętności i fizycznych atrybutów wymaganych do szybkiego zrywu po przyjęciu długiej piłki. Wstaw tam jakiegokolwiek innego napastnika o podobnej charakterystyce i efekt będzie taki sam.

Zresztą różnicę widać kiedy fakt tego bezproduktywnego, zdaniem niektórych, absorbowania uwagi obrońców jest eksploatowany przez innych graczy, chociażby we wczorajszym meczu przy bramce Soboty. Ja widzę w jego grze spory potencjał, trzeba go tylko wykorzystać. No ale rozumiem, że lepiej go wygwizdywać bo smutny Waldek ma jeden koncept którego kurczowo się trzyma, niż się zastanowić dlaczego kiedy jest częścią mechanizmu w BVB jakoś to działa, a kiedy ma być sercem drużyny w reprze to już raczej nie.

matx
15-08-2013, 18:23
:poddaje:

Nie interesuje mnie Robert Lewandowski w BVB. Interesuje mnie Robert Lewandowski w Kadrze. Od niedawna.

mbr
15-08-2013, 18:29
To super, a mnie interesuje kontrast między jego występami w klubie a występami w reprezentacji, i analiza czynników które wpływają na jego słabszą postawę w tej drugiej.

matx
15-08-2013, 18:38
To analizuj dalej, a jak juz bedziesz wiedzial, to daj znac komu tam trzeba, ok? A dopoki tego nie zrobisz, to daj mi w spokoju hejtowac Robercika.
Lewandowski! :sedzia:

EOT

Marru
15-08-2013, 18:54
No ale rozumiem, że lepiej go wygwizdywać bo smutny Waldek ma jeden koncept którego kurczowo się trzyma, niż się zastanowić dlaczego kiedy jest częścią mechanizmu w BVB jakoś to działa, a kiedy ma być sercem drużyny w reprze to już raczej nie.

A może to zwyczajnie kwestia tego, że jak nie będzie grał u niemca to wejdzie murzyn i będą mieli w poważaniu czy absorbuje z respektem 2, 3 obrońców?

Chciałbym przypomnieć, że w kadrze jest dużo dłużej niż wuefista, a daje tyle co dawał wcześniej. Na takie San Marino to i Sobiech wystarczy.

O Arkadiuszu "odbijam się od Maltańskich juniorów" Miliku nawet nie chce mi się pisać.

A później strzelił dwie bramki turkom.

Ivan Drugi
15-08-2013, 19:02
Grając w kadrze Lewy to nie napastnik lecz absorbator .:hyhy:

mbr
15-08-2013, 19:13
A może to zwyczajnie kwestia tego, że jak nie będzie grał u niemca to wejdzie murzyn i będą mieli w poważaniu czy absorbuje z respektem 2, 3 obrońców?

Możliwe, chociaż przynajmniej ja braku starania w jego grze dla reprezentacji nie widzę, raczej dużo więcej frustracji.

Chciałbym przypomnieć, że w kadrze jest dużo dłużej niż wuefista, a daje tyle co dawał wcześniej. Na takie San Marino to i Sobiech wystarczy.

Na San Marino owszem, ale na Ukrainę, Anglię czy Czarnogórę, to wątpię. A że Fornalik nie zdecydował się zmienić super taktyki Smudy to inna sprawa.

A później strzelił dwie bramki turkom.

I chwała mu za to, ale przy obu golach kebaby nie wywierały na nim kompletnie żadnej presji. Z takich sytuacji to i Lewandowski by strzelił. :hyhy:

Neg
15-08-2013, 19:52
Ja tylko nie rozumiem, czemu winę za grę Polaków ma ponosić Lewandowski ? Facet który jest podwajany, potrajany w kryciu, ciągle na radarze a reszta zespołu nie potrafi tego wykorzystać, nie dlatego, że nie mają umiejętności tylko dlatego, że Fornalik nie ma pomysłu na grę. Mamy piłkarzy stworzonych do gry bardziej kombinacyjnej niż kiedyś kiedy to w 10 staliśmy na własnej połowie i na skrzydła ktoś wywalał dzide tak teraz dzida jest na Lewandowskiego, który mając jednego, dwóch a czasami nawet trzech potrafi tę piłkę przyjąć i coś z nią zrobić. Większość piłek jakie Polacy posyłają do Lewego to byłaby strata gdyby zamiast Roberta grał Sobiech czy Saganowski. W ogóle jak ktoś ich woli w reprezentacji od Lewego wystawia się na śmieszność. Lewandowski świetnie ściąga na siebie uwagę obrońców i robi w **** miejsca dla reszty z ekipy co wykorzystał chociażby Klich jak do Lewandowskiego biegło 3 obrońców podczas gdy Błaszczykowski szalał na skrzydle. Bramka Zielińskiego w tym meczu też dzięki Robertowi, do niego było adresowane dośrodkowanie i walczył do samego końca uniemożliwiając dobre wybicie obrońców co wykorzystaliśmy. Robert odwala kawał dobrej roboty na boisku i tylko piłkarski laik tego nie widzi a kozłem ofiarnym ktoś musi być w tej reprezentacji i wszyscy na cel obrali sobie Lewandowskiego, który ma łatkę jednego z najlepszych napastników świata i oczekujemy, że zacznie u nas robić na boisku niestworzone rzeczy.

Problemem tej reprezentacji nie jest niestrzelający Lewandowski tylko myśl taktyczna w postaci Fornalika. Już dawno powinniśmy skończyć ze stawianiem na Polaków na stanowisku Selekcjonera.

piejo kury piejo
15-08-2013, 20:03
Lewandinio zawsze się zarzeka że za mało na niego grają, tylko że jak już dostaje dzide w reprze to zawsze pier.do.li. Przecież już nieraz tak było że przestrzelał 100-procentowe sytuacje, albo trafiał w slupki, poprzeczki, albo całkowicie panikował i nie wiedział co zrobić. Dla mnie te jego tłumaczenie jest wygodnym zalaniem winy na innych.

matx
15-08-2013, 22:27
http://www.polsatsport.pl/pilka-nozna/reprezentacja/zielinski-kadra-fornalika-jak-legia-katastrofa-w-obronie.html#.Ug04yD9TBK1

Bearpe
15-08-2013, 23:54

Napastnik nie ma wzbudzać respektu, nie ma obijać słupków czy poprzeczek, on ma strzelać bramki i skoro styl gry Lewandowskiego nie pasuje do stylu gry reprezentacji to nie trzeba zmieniać całej reprezentacji tylko samego Lewandowskiego - szkoda, że Sagan nie zagrał z Anglią przez serducho - pewnie teraz nie mielibyśmy takiego problemu. A skoro tak bardzo potrzebujemy gwiazdora do absorbowania obronców, bo w końcu mają się kogo bać - Lewandowski postrach San Marino [ mowa o reprezentacjii ], to obok niego niech biega jakaś prawdziwa 9, dajmy na to nasz Sagan. Mam dość ciągłego gadania o tym, że gdyby Lewandowski nie przepchnął tego czy tamtego to reprezentacja by wczoraj nie wygrała, żaden inny napastnik nie potrafi się w polu karnym przepychać i swoją grą absorbować obrońców? Temat jest krótki, Lewandowski nie daje nic kadrze, a powoływany jest za zasługi w BVB - gdzie niedługo i tam skończy się jego status największej gwiazdy.

Yevaud
16-08-2013, 12:45
Ja tylko nie rozumiem, czemu winę za grę Polaków ma ponosić Lewandowski ? Facet który jest podwajany, potrajany w kryciu, ciągle na radarze a reszta zespołu nie potrafi tego wykorzystać, nie dlatego, że nie mają umiejętności tylko dlatego, że Fornalik nie ma pomysłu na grę.

Nikt nie krytykuje Lewenadowskiego za to, ze slabo zagrala linia oborny.
Nikt nie czepia sie Lewandowskiego o to, ze Wawrzyniak odpuscil krycie. Nikt nie wini go za to, ze w wygranym (!) meczu z Dania, Polska stracila 2 bramki.

Ale tez Polska strzelila 3 gole. Chcesz na sile sie doszukiwac tam zaslug Lewandowskiego - prosze bardzo. Ale jak dla mnie to taki Sobota to ominal 3 zawodnikow i wybiegl na puste pole, gdzie dostal podanie od Blaszczykowskiego wcele nie dlatego, ze Dunczycy stali zapatrzeni w Lewandowskiego. Po protsu ruszyl sie nie marudzac, ze rywale dookola, a Blaszczykowski zagral w tempo. Robercik w tym czasie sobie stal.

Coz, bede narazl sie dalej na smiesznosc i twierdzil, ze w grze reprezentacji Lewandowski niewiele daje.
Moze to i wina systemu, jaki wymyslil trener. Ale skoro w tym systemie Lewandowski sie nie odnajduje, to trzeba poszukac, kogos innego - chocby (teraz uwaga, bo ze smiechu mozna peknac) - Slusarskiego. W kazdym razie kogos, kto spelni zalozenia taktyczne.

Opcje sa dwie:
a) Trener Fornalik wymysli taktyke, w ktorej Lewanodwski sie odnajdzie.
b) Trener Fornalik wybierze kogos, kto lepiej bedzie pasowal do jego (braku) koncepcji.

Opcja b jest jednak o niebo bardziel realna.

Najprawdopodobniej bedzie jednak opcja C: Fornalik nic nie wymysli i dalej bedziemy ogladali te sama gre Lewandowskiego.

Na niekorzysc Lewandowskiego przemawia tez cala afera z Obraniakiem. Lewy przebakiwal o gwiazdorzeniu Ludovica, niby slaba skutecznosc wynikala z kiepskiej wspolpracy francuskim rozgrywajacym. Obraniaka nie ma (z innych niz sportowe wzgledy wcale mnie to nie martwi), ale Lewy nadal gra ch...

beka
16-08-2013, 13:07
Robert odwala kawał dobrej roboty na boisku i tylko piłkarski laik tego nie widzi a kozłem ofiarnym ktoś musi być w tej reprezentacji i wszyscy na cel obrali sobie Lewandowskiego, który ma łatkę jednego z najlepszych napastników świata i oczekujemy, że zacznie u nas robić na boisku niestworzone rzeczy.

strzelanie bramek komukolwiek poza San Marino jest rzeczą niemożliwą dla "jednego z najlepszych napastników świata"? ;)

piejo kury piejo
16-08-2013, 14:01
A może by tak spróbować z Lewym jako cofniętym napastnikiem? Widzimy że na szpicy w reprze się nie odnajduje.

Marru
16-08-2013, 15:23
strzelanie bramek komukolwiek poza San Marino jest rzeczą niemożliwą dla "jednego z najlepszych napastników świata"? ;)

Tylko piłkarski laik nie widzi tego, że Lewandowski rozdając autografy obrońcom drużyny przeciwnej absorbuje ich uwagę. :prawi:

Neg
16-08-2013, 15:39
Lewy napierdala ponad 20 bramek w Bundeslidze a wy chcecie emerytowanego Saganowskiego albo grzejącego ławę Sobiecha. Przecież to jest niedorzeczne i nawet jak by Lewandowski miał na boisko wyjść z krzesłem by siedzieć w polu karnym to będzie i tak najlepszy i będzie powoływany. Ja wole Roberta który jest ojcem sukcesu niejednej naszej akcji po tym jak leci do przodu piłka przez całe boisko a on to przyjmuje i rozgrywa niż Sobiecha lub Sagana którzy dzięki tak chujowej grze jaką prezentuje nasza reprezentacja może z raz czy dwa mieliby piłkę w ciągu 90 minut.

mbr
16-08-2013, 15:49
Dokładnie. Jakby był jakiś sensowny zmiennik dla RL, to jak najbardziej, testować, próbować, ogrywać. Póki co, nie ma. Na eksperymenty czas był przed i po Euro. Wystawienie Milika albo Pawłowskiego byłoby na dzień dzisiejszy gigantycznym ryzykiem, a kogokolwiek innego strzałem w stopę.

Ivan Drugi
16-08-2013, 15:54
Dokładnie. Jakby był jakiś sensowny zmiennik dla RL, to jak najbardziej, testować, próbować, ogrywać. Póki co, nie ma. Na eksperymenty czas był przed i po Euro. Wystawienie Milika albo Pawłowskiego byłoby na dzień dzisiejszy gigantycznym ryzykiem, a kogokolwiek innego strzałem w stopę.

A gdzie tu ryzyko ? Że Milik nie strzeli bramki ? Lewy też pewnie nie strzeli . Napastnika rozlicza się z bramek , RL przez ostatni rok bramki nie strzelił i nie ma co wymyślać usprawiedliwień .

beka
16-08-2013, 16:06
jak to przez rok bramki nie strzelił? A mecz z San Marino 26 marca tego roku? :prawi:

Ivan Drugi
16-08-2013, 16:08
Sorry Robert , Kacie San Marino .:uklony:

Majkisek
16-08-2013, 16:11

Ale co my ryzykujemy? Serio wierzysz w awans? Wierzysz, że nagle Robert wybiegnie na Wembley i wpierniczy trzy bramki Anglikom?

matx
16-08-2013, 16:26
Przecież to jest niedorzeczne i nawet jak by Lewandowski miał na boisko wyjść z krzesłem by siedzieć w polu karnym to będzie i tak najlepszy i będzie powoływany.

Sorry Neg, ale wole byc pilkarskim laikiem niz niepilkarskim debilem.

Spotkanie na PGE Arenie obserwowałem stojąc dwa metry od ławki naszej reprezentacji. Widziałem z bliska pewne reakcje na linii selekcjoner Waldemar Fornalik – Robert Lewandowski. O ile w pierwszej połowie nic się wielkiego nie wydarzyło (tzn. Lewandowski grał przeciętnie, co jakiś czas irytował się na kolegów, że źle podali, albo nie w tempo; sędzia z Japonii też był „be”), o tyle w drugiej części zachowanie Roberta było dla mnie kompletnym zaskoczeniem. Oto miłościwie nam panujący selekcjoner Waldemar Fornalik mając jak na dłoni sytuacje, w której jego napastnik miał zdecydowanie najbliżej do rywala z piłką i jakoś nie kwapił się, aby tę akcję przerwać, nie wytrzymał.

Wyskoczył z ławki z pretensjami do Roberta o ewidentny brak reakcji! I co? I nic! Robert najpierw zdziwiony spojrzał na selekcjonera, a potem skierował ręce w stronę swoich kolegów z linii pomocy sugerując, że to nie on, tylko pozostali są winni! A tak poza tym to czego ten Fornalik się czepia. Niestety takich prób dyskusji Fornalika z „Lewym” przy linii bocznej boiska było jeszcze kilka. Efekt za każdym razem był podobny. Robert albo nie słuchał, albo wręcz lekceważył uwagi selekcjonera dotyczące jego gry. Spływało to po Nim jak po kaczce.

Wreszcie kiedy Fornalik po raz kolejny zwrócił się w kierunku asa Borusii, ten niespodziewanie pokazał, że chce zmianę. Za moment zszedł z murawy, a kiedy Fornalik próbował dociec dlaczego, co się stało, został normalnie przez Roberta zbyty! W dodatku całej sytuacji towarzyszyły gwizdy kibiców, którym występ Lewandowskiego także nie przypadł do gustu. Na pomeczowej konferencji selekcjoner przyznał, że wciąż nie zna powodów dla których Lewandowski poprosił o zmianę!

calosc http://www.polsatsport.pl/pilka-nozna/reprezentacja/feddek-lewy-po-ciemnej-stronie-mocy.html#.Ug401j9TBK2

mbr
16-08-2013, 16:40
Ale co my ryzykujemy? Serio wierzysz w awans? Wierzysz, że nagle Robert wybiegnie na Wembley i wpierniczy trzy bramki Anglikom?

Pewnie, czemu nie? A przynajmniej bardziej wierzę, że on by był w stanie to zrobić, niż Sobiech albo Saganowski. Mam położyć lachę i spodziewać się, że piłkarze zrobią to samo? Chyba nie na tym polega bycie kibicem.

A gdzie tu ryzyko ? Że Milik nie strzeli bramki ? Lewy też pewnie nie strzeli . Napastnika rozlicza się z bramek , RL przez ostatni rok bramki nie strzelił i nie ma co wymyślać usprawiedliwień .

Z niczego go nie usprawiedliwiam. Twierdzę, że nie ma dla niego żadnej alternatywy, czy to Wam się podoba, czy nie.

Ivan Drugi
16-08-2013, 16:53
Pewnie, czemu nie? A przynajmniej bardziej wierzę, że on by był w stanie to zrobić, niż Sobiech albo Saganowski. Mam położyć lachę i spodziewać się, że piłkarze zrobią to samo? Chyba nie na tym polega bycie kibicem.

Z niczego go nie usprawiedliwiam. Twierdzę, że nie ma dla niego żadnej alternatywy, czy to Wam się podoba, czy nie.

Lepszy gracz o mniejszych umiejętnościach ale zmotywowany do gry niż zblazowany gwiazdor . Może Fornalik się ogarnie i posadzi go na ławie .

mbr
16-08-2013, 17:00
Lepszy gracz o mniejszych umiejętnościach ale zmotywowany do gry niż zblazowany gwiazdor . Może Fornalik się ogarnie i posadzi go na ławie .

Wiara w to, że Fornalik ma jaja na odsunięcie Lewandowskiego od pierwszej 11-stki jest chyba nawet bardziej absurdalna niż moja w to, że Lewy strzeli 3 bramki na Wembley. :pokemon:

No ale zobaczymy. Sam z chęcią bym się przekonał jak ta drużyna funkcjonuje bez Lewandowskiego. Była na to szansa w meczu z Danią. Eh.

Yevaud
16-08-2013, 17:03

Ja bym tam wolal kogos, nawet z przestrzelona stopa, kto jednak trafi do bramki rywali.

Poki co dyskusja wyglada tak:
A - Robert Lewandowski nie strzela bramek w reprezentacji.
B - Ale za to ma respekt
A - Potrzebujemy kogos kto cos strzeli, skoro Robert nie strzela, to niech gra chocby Mikita (zupelnie przypadkowe nazwisko) i w najgorszym razie tez nie strzeli
B - Ale Robert duzo lepiej nie strzeli ...

SPQR
16-08-2013, 17:03

Ja cię bardzo przepraszam, ale piszesz jakby w ciebie duch Kucharskiego wstąpił.

Robercik w reprze jest zwyczajnie chujowy jak barszcz. Nie strzela, nie asystuje. Odpierdala pańszczyznę i tyle. A spuszczanie się nad jego geniuszem ... to jest zawodnik jednej drużyny. On to wie, Kucharski to wie, a pewnie to całe pierdolenie o Bayernie było po to, aby podbić Robercikowi pensję w BVB, bo tylko w BVB, gdzie taktyka jest skrojona na miarę pod niego, coś Robercik znaczy. Brakuje znakomitych podań od partnerów i systemu gry z Niemiec - Robercika nie ma.

Więc po co tą nadętą gwiazdeczkę trzymać na boisku w reprezentacji? Nie wiem. Tak i nie wiem skąd się biorą obrońcy pana Robercika męczybuły. Nie ma większego znaczenia kto NIE będzie strzelał goli. A Sobiech czy Saganowski przynajmniej będą częścią drużyny, a nie nadętymi bucami, noszącymi dupę wyżej głowy, a kiedy nie ma się 11 gwiazd, to kolektyw i atmosfera w drużynie są najważniejsze. Póki się nie zrobi porządku z trójką pseudokozaków z Dortmundu w kadrze będzie kwas. Jeden czynnik kwasotwórczy - farbowane listy - został wyjebany. Czas na wyjebanie drugiego.

Mnie panna Lewandowska wkurwia niemiłosiernie i założę się, że jego "gwiazdorzenie" wkurwia też innych piłkarzy z repry.

Ivan Drugi
16-08-2013, 17:05
Wiara w to, że Fornalik ma jaja na odsunięcie Lewandowskiego od pierwszej 11-stki jest chyba nawet bardziej absurdalna niż moja w to, że Lewy strzeli 3 bramki na Wembley. :pokemon:

No ale zobaczymy. Sam z chęcią bym się przekonał jak ta drużyna funkcjonuje bez Lewandowskiego. Była na to szansa w meczu z Danią. Eh.
Jeżeli jest prawdą to co pisze Feddek to chcąc zachować resztki autorytetu Waldek King powinien to zrobić . Inaczej nasrają mu na głowę .

Yevaud
16-08-2013, 17:07
Póki się nie zrobi porządku z trójką pseudokozaków z Dortmundu w kadrze będzie kwas. Jeden czynnik kwasotwórczy - farbowane listy - został wyjebany. Czas na wyjebanie drugiego.

Nie przesadzaj.
Blaszczykowski ma sporo grzechow natury pozasportowej, ale nie mozna chyba powiedziec, zeby sie grajac w reprze opierdalal!
Z reguly nalezy do aboslutnie najlepszych na boisku!

SPQR
16-08-2013, 17:12
Nie przesadzaj.
Blaszczykowski ma sporo grzechow natury pozasportowej, ale nie mozna chyba powiedziec, zeby sie grajac w reprze opierdalal!
Z reguly nalezy do aboslutnie najlepszych na boisku!

Nie opierdala się jak Robertowa, ale robienie z jego kapitana też było krzywdzące dla tej drużyny, bo Jakub B. do tego się zwyczajnie nie nadaje.

A łatki biletera już raczej nigdy od siebie nie odklei.

jednopostowiec
16-08-2013, 18:24
Fornalik mógłby spróbować posadzić Lewego nie na zawsze (bo tego chyba nikt nie oczekuje), a na jakieś 2-3 mecze. "W celach motywacyjnych", no chyba że ten strzeli focha całkowitego. Albo (tak jak ktoś wyżej pisał) puścić go na rozgrywającego; I tak się ciągle cofa, a że podanie ma, może by się sprawdził :)

Neg
16-08-2013, 18:48
Poki co dyskusja wyglada tak:
A - Robert Lewandowski nie strzela bramek w reprezentacji.
B - Ale za to ma respekt
A - Potrzebujemy kogos kto cos strzeli, skoro Robert nie strzela, to niech gra chocby Mikita (zupelnie przypadkowe nazwisko) i w najgorszym razie tez nie strzeli
B - Ale Robert duzo lepiej nie strzeli ...

Mało ważne jest kto będzie strzelał, ważne by wygrywać mecze a w tym Robert akurat pomaga reprezentacji.

Ivan Drugi
16-08-2013, 19:15
Mało ważne jest kto będzie strzelał, ważne by wygrywać mecze a w tym Robert akurat pomaga reprezentacji.

No proszę cię , jakie mecze ? :lol:

matx
16-08-2013, 19:16

Neg, Ty w ogóle przytomny jesteś? Sęk w tym, że ta reprezentacja NIE WYGRYWA min. dlatego, że Robert, którego tak zaciekle bronisz, bramek nie strzela, a Ty pierdolisz jakieś niestworzone rzeczy o wykładzie Roberta w zwycięstwa Kadry. Chłopie, no bądźmy poważni..

sarinosoman
17-08-2013, 00:21
Błaszczykowski z Dunami zapiermandalał aż miło. Dopóki będzie to powtarzał, nie będę nazywał go po meczu Bileterem.
Robercik robi wrażenie chłopca z plakatu, albo z reklamy - tej: "jeszcze jeden taki numer i z wami nie gram".
Jeśli ktoś widzi w jego grze w Reprze pasję, polot, zaangażowanie, chęć wspomożenia kolegów w defensywie, to radzę takiej osobie udać się do dobrego okulisty - może sprawa nie jest beznadziejna.

Neg
17-08-2013, 01:06
Neg, Ty w ogóle przytomny jesteś? Sęk w tym, że ta reprezentacja NIE WYGRYWA min. dlatego, że Robert, którego tak zaciekle bronisz, bramek nie strzela, a Ty pierdolisz jakieś niestworzone rzeczy o wykładzie Roberta w zwycięstwa Kadry. Chłopie, no bądźmy poważni..

Ta reprezentacja nie wygrywa przede wszystkim dlatego, że nie ma pomysłu na grę, przede wszystkim dlatego, że nie ma tu żadnej taktyki a gra wygląda jak by ktoś im rzucił piłkę na podwórku i kazał biegać, tylko nikt nie wie gdzie, ta kadra nie wygrywa przede wszystkim dlatego, że selekcjoner nie ma charakteru i jest miękką kluchą, ta kadra nie wygrywa przede wszystkim dlatego, że selekcjoner nie ma kompletnie autorytetu i jakoś nie wyobrażam sobie dowodzącego Fornalika kadrą "gwiazd" naszej reprezentacji, którego jedynym osiągnięciem trenerskim w karierze był jeden dobry sezon w Ruchu Chorzów.

Nie rozumiem w tej chwili rozliczania kogokolwiek skoro wszyscy wiemy, że Boniek pożegna Fornalika po tych eliminacjach. Same eliminacje są przegrane. Stracone punkty z Czarnogórą możemy zawdzięczać Obraniakowi, mecz z Ukrainą przegrali dosłownie wszyscy a ja ciągle tu czytam o gwiazdorze Lewandowskim bo nie strzela bramek.

matx
17-08-2013, 02:01
Ta reprezentacja nie wygrywa przede wszystkim dlatego, że nie ma pomysłu na grę, przede wszystkim dlatego, że nie ma tu żadnej taktyki a gra wygląda jak by ktoś im rzucił piłkę na podwórku i kazał biegać, tylko nikt nie wie gdzie, ta kadra nie wygrywa przede wszystkim dlatego, że selekcjoner nie ma charakteru i jest miękką kluchą, ta kadra nie wygrywa przede wszystkim dlatego, że selekcjoner nie ma kompletnie autorytetu i jakoś nie wyobrażam sobie dowodzącego Fornalika kadrą "gwiazd" naszej reprezentacji, którego jedynym osiągnięciem trenerskim w karierze był jeden dobry sezon w Ruchu Chorzów.

Nie rozumiem w tej chwili rozliczania kogokolwiek skoro wszyscy wiemy, że Boniek pożegna Fornalika po tych eliminacjach. Same eliminacje są przegrane. Stracone punkty z Czarnogórą możemy zawdzięczać Obraniakowi, mecz z Ukrainą przegrali dosłownie wszyscy a ja ciągle tu czytam o gwiazdorze Lewandowskim bo nie strzela bramek.

:snoopi:

beka
17-08-2013, 15:22
No proszę cię , jakie mecze ? :lol:

jak to jakie - z San Marino :lol:

Antares
17-08-2013, 15:55
Tymczasem nasze liski na kadrę zbyt chore, a w Bundeslidze w pierwszym składzie wychodzą.

piejo kury piejo
18-08-2013, 20:03
Robercik pokazuje swoją reprezentacyjną dyspozycje w Borussii i dodatkowo zaliczył samobója. Jeśli tak dalej będzie grał w klubie, to wkrótce nie będzie atutów do wystawiania go w wyjściowym składzie reprezentacji. Innymi słowy wykluczy się sam i zacznie grzać ławę. :lol2:

nevermind
03-09-2013, 20:08
Brożek dostał powołanie od Waldemara :rotfl3:

Hyhyhy
03-09-2013, 20:33

:hyhy::hyhy::hyhy:

Zacytuję klasyka z Cafe Futbol : "To może Gikiewicz ? Młody, zdolny chłopak. ":yeah:
Parodia goni parodię. To już lepiej było powołać Buzałę. A nie, zapomniałem ... On nie występuję za granicą, więc dla Fornalika nie istnieje.

Marru
03-09-2013, 20:51
To już lepiej było powołać Buzałę. A nie, zapomniałem ... On nie występuję za granicą, więc dla Fornalika nie istnieje.

Dobrze, że Brożek występuje za granicą.

Hyhyhy
03-09-2013, 20:57
Dobrze, że Brożek występuje za granicą.

Bardzo dobrze. Hat trick w ostatnim meczu z Liverpoolem stawia go w pozycji pewniaka do gry w pierwszym składzie, za tego miernotę Lewandowskiego.

A sorry, to nie w meczu z Liverpoolem, ale w meczu drugiej ligi hiszpańskiej, nie w Manchesterze, a w Elche. No i nie hat trick, ale jeden gol w całym Jego burzliwym pobycie w tym silnym klubie.

Źle to napisałem. Występował za granicą. To liczy się tylko dla Waldemara. Jak występujesz/owałeś i choćbyś siedział cały czas na ławie i grał fatalnie, to i tak możesz liczyć na powołanie.

Antares
03-09-2013, 22:03
Wrócił z wakacji zwiedzania ławek rezerwowych w Turcji, Szkocji i Hiszpanii. Strzelił jednego gola i to z karnego. Już jest w reprezentacji. Ja rozumiem brak napastników w tym kraju, ale bez przesady.

jednopostowiec
03-09-2013, 23:01
Brożek... A myślałem, że Koseckiego powoła. SUPER-MECZ obserwował, Kosa błysnął, 2 bramki zasadził, a tu nic... Kalisz też karnego wywalczył i nic. Ciężkie do uzasadnienia.

Kwadrat
03-09-2013, 23:10
Kosecki ma kontuzje, dlatego nie jest powołany

glazek
03-09-2013, 23:12
Kosecki ma kontuzje, dlatego nie jest powołany

Romek?
:jejku:

Kwadrat
03-09-2013, 23:16
sory, nie uważnie czytałem :jejku:

Bonhart
04-09-2013, 08:10
Romek jest w ciazy. Albo ma swinke. Albo jedno i drugie. Natomiast, jak to sie niedawno mowilo, kazdego warto wyprobowac ;)

Benek
04-09-2013, 08:40

To tylko świadczy o tym jak poważnie Waldemar podchodzi do swoich obowiązków.

Zresztą Brożej jebnie pewnie dwie bramy z San Marino i wszyscy będą szczęsliwi.

Marru
04-09-2013, 12:01
Liczyłem na Sobiecha, że wyjdzie na San Marino zamiast Lewandowskiego, a tak to najbardziej absorbujący uwagę obrońców Robert będzie mógł strzelić gola z karnego i mieć spokój z bramkami do następnych eliminacji.

piejo kury piejo
05-09-2013, 14:04
Brożek... A myślałem, że Koseckiego powoła. SUPER-MECZ obserwował, Kosa błysnął, 2 bramki zasadził, a tu nic... Kalisz też karnego wywalczył i nic. Ciężkie do uzasadnienia.

A dlaczego nie Tomek Jachimek, albo Rafał Maserak. :jezor:

Boombastic
05-09-2013, 15:28
Liczyłem na Sobiecha, że wyjdzie na San Marino zamiast Lewandowskiego, a tak to najbardziej absorbujący uwagę obrońców Robert będzie mógł strzelić gola z karnego i mieć spokój z bramkami do następnych eliminacji. Nie daj Bóg, aby były to swięte słowa. LEwy z karnego trafi już w piątek. :kibice:

Maciej_L
06-09-2013, 07:54
Powiedzcie, bo ja to od dłuższego czasu nie interesuje się Reprezentacją PZPNLANDu, ale przed chwilą w radiu usłyszałem, że na dzisiejszy mecz PZPN wynajął profesjonalną grupę :zdziwiony:, która usiądzie za bramką i będzie robiła profesjonalny doping i oprawy :ucieka:
Powiedzcie, czy to teraz na każdym meczu taka szopka jest?

pelson
06-09-2013, 08:08
Powiedzcie, bo ja to od dłuższego czasu nie interesuje się Reprezentacją PZPNLANDu, ale przed chwilą w radiu usłyszałem, że na dzisiejszy mecz PZPN wynajął profesjonalną grupę :zdziwiony:, która usiądzie za bramką i będzie robiła profesjonalny doping i oprawy :ucieka:
Powiedzcie, czy to teraz na każdym meczu taka szopka jest?
http://legionisci.com/news/53688_Od_meczu_z_Czarnogora_wraca_doping_na_kadrze .html

Maciej_L
06-09-2013, 08:43
o, no to pominąłem tego newsa w czerwcu:) Dzięki.

szewczyk dratewka
06-09-2013, 12:09
Czy dobrze mi się wydaje, czy dziś może być pierwszy mecz o punkty od niepamiętnych czasów, gdy w pierwszym składzie nie wystąpi żaden przybłęda z Niemiec i Francji?

księciuniu
06-09-2013, 12:18
Chyba, że zagra Boenisch.

El Burrito
06-09-2013, 12:32
Tekst o wynajęciu ekipy ogarniającej doping trochę mi pomieszał. To będzie szopka czy normalny, swojski, kibolski doping? :) Sorry za arcyniekumate pytanie

Benek
06-09-2013, 12:40
Tekst o wynajęciu ekipy ogarniającej doping trochę mi pomieszał. To będzie szopka czy normalny, swojski, kibolski doping? :) Sorry za arcyniekumate pytanie

To się pewnie okaże dziś.

Lao
06-09-2013, 14:55
- Nie boimy się was. Mieliście dużo szczęścia, że zremisowaliście z nami w pierwszym meczu. Teraz powalczymy o zwycięstwo – mówi Faktowi gwiazda Juventusu i reprezentacji Czarnogóry Mirko Vucinić (30 l.)

Najlepszy zawodnik naszego dzisiejszego rywala jest pewny siebie. Nie docenia też zbytnio Roberta Lewandowskiego (25 l.). - Nie wydaje mi się, że jest taki bardzo dobry, bo nie słyszałem jeszcze, żeby dobrze zagrał w słabej drużynie. Jak wielu napastników, tak i on bazuje na tym co wypracuje cały zespół. Jak cała Borussia gra słabo, to i Lewandowski nie błyszczy. Z tego co wiem, w kadrze też mu strzelanie bramek nie przychodzi tak łatwo – ocenia były zawodnik Romy.

Vucinić jest przekonany o tym, że Czarnogóra może nas ograć. - Pokonamy waszą reprezentację. Chcemy wygrać grupę. Musimy pojechać na ten Mundial. To byłoby wielkie święto, które należy się mojemu narodowi – powiedział napastnik, który ma też swoje zdanie na temat słabej postawy biało-czerwonych w ostatnich latach. - Mam wrażenie, że jesteście rozpieszczeni. Za szybko się poddajecie, zamiast walczyć o swoje – stwierdził.

- Poza tym jesteście jak dzieci, bo boicie się petard – żartuje na koniec, nawiązując do sytuacji z pierwszego spotkania, kiedy to elementy pirotechniki wylądowały obok naszego bramkarza, a ten się ich wystraszył.
Źródło- fuckt

Bufonowaty typ, ale nie sposób się po części nie zgodzić.

gostek1555
06-09-2013, 15:03
Źródło- fuckt

Jestem dziwnie spokojny, że gdyby koło niego dziś na meczu wybuchł jakiś achtung (szczególnie przy dobrym wyniku) to na pewno zacząłby pajacować i oskarżać organizatorów o utratę słuchu.

Hyhyhy
06-09-2013, 15:48
Źródło- fuckt

Nasza reprezentacja osiągnęła właśnie inny wymiar postrzegania, a właściwie dno dna. Nie dość, że przeciwnicy mają nas za ogórków, to jeszcze kibice rozumieją ich punkt widzenia.
Lewy w Zniczu strzelał gol za golem, a klub umówmy się - do potentatów nie należał.
Czy to Jego wina, że po Zniczu grał tylko w relatywnie silnych klubach, jak na ligi ? Jak mi przykro, że nie zaimponował Czarnogórcowi.
Szkoda tylko, że Juve u siebie jest absolutnym hegemonem, a nie słyszałem, żeby Vucinic ustrzelił 23(22?) gole w sezonie, a linie pomocy w mojej opinii ma jeszcze lepszą niż w Borussii. To taka drobna różnica w klasie obydwu graczy.
Za to całkowicie zgadzam się z tym rozpieszczaniem, to krurva niedopuszczalne, żeby przy wyniku 1:3 grać jak ostatnie pały z zerowym zaangażowaniem na własnym stadionie.
A co do tych petard, to nie jesteśmy dzikusami z buszu. Choć ciekawie byłoby zobaczyć Jego reakcje, jakby achtung jeb.. mu nad uchem. Na sto procent poleciałby do sędziego grzecznie nakablować.

EviLmonkey
06-09-2013, 15:49
Źródło- fuckt

Zajebisty typ. Wyjątek potwierdzający regułę, że ten sport stał się przystanią dla zniewieściałych pedałów (zero charakteru i obcisłe koszulki odsłaniające wygolone torsy).

Kilku takich zawodników i może by mi wróciła ochota na reprezentację.

Lao
06-09-2013, 16:39
Też jestem ciekawy jak pan piłkarz zachowałby się w razie konfrontacji z achtungiem... Zgadzam się natomiast co do tego rozpieszczania. Ta reprezentacja to coraz większy cyrk, który tak jak napisał kolega niżej osiągnął poziom dna i brak szacunku zewsząd. Co do emocjonowanie się kadrą, to ochota na to przeszła mi mniej więcej w czasie, gdy Grzesiek bardzo kulturalnie zwalniał Benhakera.

Mistarz
06-09-2013, 16:53
Też jestem ciekawy jak pan piłkarz zachowałby się w razie konfrontacji z achtungiem... Zgadzam się natomiast co do tego rozpieszczania. Ta reprezentacja to coraz większy cyrk, który tak jak napisał kolega niżej osiągnął poziom dna i brak szacunku zewsząd. Co do emocjonowanie się kadrą, to ochota na to przeszła mi mniej więcej w czasie, gdy Grzesiek bardzo kulturalnie zwalniał Benhakera.

Na przykład takim co wylądował kiedyś obok Małkowskiego :lol2:

R.
06-09-2013, 19:42
Co ta młodzieżówka gra. :lol:
Żyro. :lol:

Tuzin
06-09-2013, 19:42
Co za PIZDY w tej młodzieżówce grają w obronie.

Mario
06-09-2013, 20:55
Co za PIZDY w tej młodzieżówce grają w obronie.

Min. ten, którego większość forum chciała sprowadzić do Legii :lol:

Fatman
06-09-2013, 20:58
PZPN jak zwykle zaczął mocno. Coś czuję, że po 30 minutach znowu nie będą mieli siły chodzić.

Fajnie zobaczyć Jędrzejczyka na prawej.

O kvrwa, akurat gol:lol:

Xtreme
06-09-2013, 21:00
ojoj gol ;( na szczęście nieśmiertelny Szpakowski daje nadzieje ;)

Seba.Kolos
06-09-2013, 21:01
Nic sie nie stalo!!! Polacy nic sie nie stalo!!!

BlackAdder
06-09-2013, 21:01
No to teraz zobaczymy, co są warci. Bo zaczęli bardzo dobrze, ale dostali jeden cios w szczękę. Ciekawe, czy się podniosą czy popłaczą.

crolick
06-09-2013, 21:02
Mein Gott każdy, KAŻDY kontakt Żyto z piłką kończył się złym wyborem. Dlaczego ten chłopak gra w kadrze, to nie mam pojęcia...

Xtreme
06-09-2013, 21:04
nie może być Lewy zaliczył bramkę :D ale zrobił to mega :)

BlackAdder
06-09-2013, 21:05
No to teraz zobaczymy, co są warci. Bo zaczęli bardzo dobrze, ale dostali jeden cios w szczękę. Ciekawe, czy się podniosą czy popłaczą.

Nie wiem, czy liczyć takie szybkie podniesienie się :lol:

Niemniej Lewandowski piękna bramka.

Nota bene podobnie jak kiedyś Lubański z Anglią ;)

rey
06-09-2013, 21:05
Co to za pedał komentuje ze Szpakowskim? :ucieka: A poza tym da się to gdzieś obejrzeć bez komentarza tych dwóch, czy muszę po prostu dźwięk wyłączyć?

PS czyżbym Hadaja słyszał w tle? :strach:

TreLu$ '
06-09-2013, 21:06
Co to za pedał komentuje ze Szpakowskim? :ucieka: A poza tym da się to gdzieś obejrzeć bez komentarza tych dwóch, czy muszę po prostu dźwięk wyłączyć?

Też małe zdziwko jak usłyszałem Hadaja

Maciej_L
06-09-2013, 21:07

Na Polsat Sport:) No Hadaj spikerem...

m82
To chyba Marcin Żewłakow.

Fatman
Żewłakow Marcin.

No nie powiem, zaimponował mi Lewandowski. Ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Z takim potencjałem, to akcje, jak ta bramkowa, powinien robić częściej, niż raz na 10 spotkań.

rey
06-09-2013, 21:09
No właśnie tak obstawiałem, że on. Masakra, jakieś strasznie wysokie tony łapie...

Z.
06-09-2013, 21:13
Ile biletów dla kapitana?

TreLu$ '
06-09-2013, 21:14
Wawrzyniak ;/

Fatman
06-09-2013, 21:14
Było tak pięknie bez lisów, a Rumiany jak zwykle musiał spie.rdolic:lol:

Oby nie okazała się to poważna kontuzja, bo na LE wolałbym jednak Wawrzyniaka niż Brzyskiego.

Eman
06-09-2013, 21:28
Wedlug Marcina nie mozna non stop atakowac - trzeba sie pobawic pilka :lol:

Xtreme
06-09-2013, 21:34
już siedli, czyli teraz pozostało jedno, kto ostatni gasi światło....

Xtreme
06-09-2013, 22:15
63 min. Bła$zczykow$ki szedł w polu karnym i mógł pójść na karnego, Kosa by pewnie tak zrobił by dać pkt drużynie, a ten uchylił się żeby czasem kontuzji nie złapać...

rey
06-09-2013, 22:16
"Boruc pewnie... Powiedziałem pewnie, ale jednak nie do końca pewnie." Szpakowski w formie :lol:

SpideyPL
06-09-2013, 22:33
Jeden z lepszych meczy repry od dłuższego czasu. Co jednak z tego, jak zapowiada się niestety znowu w dupę.
Sędzia linowy dodatkowo niezły gamoń.
Do tego nie zrozumiałe zmiany, Zieliński i Sobota to jedni z najlepszych graczy dzisjeszego spotkania, wchodzi drewniak Mierzej i bezproduktywny Wszołek!
P.S. Zmieniam zdanie, sędzia to PIERDOLONA KURVA!

Mokot93
06-09-2013, 22:40
Ale nas wychvjali.

Hyhyhy
Sędzia, Ty szmato!!!!!!

Tuzin
18 na spalonym.

PuciPuci
06-09-2013, 22:41
Takie drukowania przez bocznego w meczu reprezentacyjnym to nie widziałem baaardzo dawno - gość chyba szkieł kontaktowych zapomniał jak wychodził na drugą połowę...

Grabo
06-09-2013, 22:42
Prawdopodobnie był spalony. Mierzejewski miał przed soba tylko jednego piłkarza.

Fatman
06-09-2013, 22:43
Przecież bramka była nieprawidłowa. Sędzia popełnił błąd wcześniej, bo powinien być karny.

Jakim cudem Klichowi nie poszło w Niemczech, to ja tego nie ogarniam.

Tuzin
06-09-2013, 22:43
Prawdopodobnie był spalony. Mierzejewski miał przed soba tylko jednego piłkarza.

Nie prawdopodobnie, tylko był spalony Mierzejewskiego.

Skw_
06-09-2013, 22:44

Na poparcie słów: "Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, musi mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej (nie ma wymogu, aby jednym z nich był bramkarz)"

Spalony ewidentny

padre
06-09-2013, 22:45
W sumie sędzia wypaczył wynik meczu, zamiast karnego gwizdnął spalonego.

W ostatnich meczach powinni grać młodymi, wyjebać boeniszów i resztę farbowanych oraz wiecznie posranych Mierzejewskich. Para stoperów też do wymiany, Jędza powinien bez problemu dać radę w środku. Zieliński, Klich czy Sobota póki była siła to dawali radę.

Kapitanem powinien być Krychowiak albo Boruc. Dziękuje, dobranoc.

e: a jeszcze zmiana pokoleniowa na stanowisku komentatorskim w tvp również nieunikniona.

Guy Crouchback
06-09-2013, 22:48
Tak irytującej drużyny jak Czarnogóra dawno nie widziałem: pokładanie się na boisku, wykłócanie się z sędzią (który i tak im pomagał), chamskie faule, gra na czas itp. itd. Trudno - my już odpadliśmy, ale trzeba oddać punkty Anglikom i Ukraińcom, żeby Czarnogóra przypadkiem nie awansowała.

Buzz
06-09-2013, 22:48
Spalony ewidentny

Co nie zmienia faktu, że sędzia uj mógł puścić i uznać gola :lol3:

A tak w ogóle to to jest poziom jakiegoś Pelikana Łowicz, czy Tura Turek :poddaje:

E: Właśnie, na podparcie tezy, że sędzia uj: nieprzyznany karny dla nas.

Puszer
06-09-2013, 22:55
Sędzia na poziomie kurva naszej IV ligi i tyle w tym temacie...

Skw_
06-09-2013, 22:55
Co nie zmienia faktu, że sędzia uj mógł puścić i uznać gola :lol3:

E: Właśnie, na podparcie tezy, że sędzia uj: nieprzyznany karny dla nas.

Dajmy sobie spokój :) co oni zrobili w drugiej połowie, żeby ten mecz wygrać? Jedna główka Błaszczykowskiego i ta akcja ze spalonym, poza tym nic. Jedyne co widziałem to syndrom Marcina Komorowskiego, czyli podaj do tyłu lub do boku. Błaszczu coś tam szarpał ale sam to tylko Messi może coś zrobi.
Swoją drogą nawet gdyby ta bramka padła, to i tak musielibyśmy jeszcze pokonać Ukraińców lub Anglików, a z taką śmieszną obroną to możemy modlić się o brak kompromitacji.

LOL3K
06-09-2013, 22:56
Waldek King zrobił 3 zmiany, a Szpaku się dopytuje ze 2 czy 3 razy o to czy Fornalik zdecyduje się na jeszcze jedną zmianę...

Jak wygrają w San Marino to z Ukrainą z 5 mecz z rządu o wszystko :lol:

Hyhyhy
06-09-2013, 22:56
Dobra, trochę ochłonąłem. Faktycznie przy ostatniej bramce był spalony, ale przy karnym Soboty, to ja nie wiem gdzie liniowy widział pozycje spaloną. Brawo dla Zielińskiego, oby wybił się w Udine, bo może być z niego rozgrywający z prawdziwego zdarzenia i kawał dobrego piłkarza. Świetnie zagrał Klich i Krychowiak (ile On piłek przechwycił, to szkoda gadać). Błaszczykowski też dał radę.

Szkoda tylko kontuzji Rumianego, jest o klasę lepszy od Boenisha. Nasz środek strasznie elektryczny, co piłka to zagrożenie.
Generalnie, smutna konkluzja : Czarnogóra była słaba, bez kliku kluczowych graczy, a i tak okazała się dla nas za mocna.
Nasze miejsce w rankingu FIFA jest uzasadnione.

Rakieta11
06-09-2013, 22:57
Jeden z lepszych meczy repry od dłuższego czasu. Co jednak z tego, jak zapowiada się niestety znowu w dupę.
Sędzia linowy dodatkowo niezły gamoń.
Do tego nie zrozumiałe zmiany, Zieliński i Sobota to jedni z najlepszych graczy dzisjeszego spotkania, wchodzi drewniak Mierzej i bezproduktywny Wszołek!
P.S. Zmieniam zdanie, sędzia to PIERDOLONA KURVA!

jeden z lepszych meczy repry od dłuższego czasu- :lol:
o ile jeszcze w pierwszej połowie coś grali i stwarzali akcje to druga to jakieś dno. Rzygać się chciało jak to oglądałem. To co ci idioci robią w obronie to jest jakiś koszmar. Każda kontra tych brudasów powinna zakończyć się bramką. Ale jak można się dziwić takiemu stanu rzeczy jak w obronie gra niedorozwinięty Szukała i jego brat bliźniak Warzywniak. Żenada. Boruc moim zdaniem też na kadrę się nie nadaje szczególnie mając 10 kilo nadwagi. Sobota, Mierzejewski, Klich, Wszołek- po takim meczu nie powinni być już nigdy nie powołani na reprezentacje. Naprawdę polska piłka sięga dna

SpideyPL
06-09-2013, 23:00
(...)
To które o punkty były lepsze w tym roku? :popcorn:

Hyhyhy
06-09-2013, 23:04
o ile jeszcze w pierwszej połowie coś grali i stwarzali akcje to druga to jakieś dno. Rzygać się chciało jak to oglądałem. To co ci idioci robią w obronie to jest jakiś koszmar. Każda kontra tych brudasów powinna zakończyć się bramką. Ale jak można się dziwić takiemu stanu rzeczy jak w obronie gra niedorozwinięty Szukała i jego brat bliźniak Warzywniak. Żenada. Boruc moim zdaniem też na kadrę się nie nadaje szczególnie mając 10 kilo nadwagi. Sobota, Mierzejewski, Klich, Wszołek- po takim meczu nie powinni być już nigdy nie powołani na reprezentacje. Naprawdę polska piłka sięga dna

Akurat Wawrzyniak do kontuzji grał bardzo przyzwoicie, a Boenish to tragedia. Toż to Hyypia sabotuje własny zespół wystawiając go w pierwszym składzie.

Bugi B.
06-09-2013, 23:08
Zieliński, Klich, Krychowiak - zajebiście ! Pierwsza dwójka rozgrywała na prawdę dobrze, a Krychowiak to taki walczak, którego brakowało.

Mimo wszystko dobry mecz Lewandowskiego - centra w ostatniej akcji przednia. Tak powinno bić się dośrodkowania Panie Benisz...

Co do meczu. Bardzo dobre momenty przeplatane przestojami, które mogły nas sporo kosztować. Obrona do poprawy, bo o pomoc i atak jestem spokojny. Może być tylko lepiej:)

BlackAdder
06-09-2013, 23:17
Dobra, ch... z tym, przy takiej obronie z czernią w Kijowie i tak nie mają żadnych szans.

Trio Klich-Zieliński-Krychowiak wygląda obiecująco. Do eliminacji euro wyje"ać Boenischów, znaleźć drugiego stopera, bo na razie mamy tylko Szukałę (albowiem Glik... co to w ogóle qrwa jest :lol:), zatrudnić ogarniętego trenera z zagranicy i powinno to jako tako wyglądać. O ile będą mieć więcej pary: bo największy niesmak budzi we mnie to, że każda drużyna z Polski 15 minut przed końcem meczu oddycha rękawami.

Bootleg
06-09-2013, 23:21
Spalony Mierzejewskiego ewidentny... i to w zasadzie najbardziej kluczowa rzecz w temacie... ale spokojnie pojedziemy San Marino, cudem Ukrainę i na Wembley mecz o wszystko :prawi: ;)

e(L)egion
06-09-2013, 23:26
Patrząc na grę Glika zastanawiam się jak on w klubie Serie A ma pewne miejsce w składzie i w dodatku jest kapitanem. Gościu, który nie jest lepszy od naszego Dossy Juniora. Tak samo idzie na raz i ma przynajmniej jedno podanie do przeciwnika w meczu na własnej połowie. Ogólnie nasz środek obrony jest tragiczny i nie mamy z nim czego szukać na jakimś wyższym poziomie gry. Ja bym przesunął Jędrzejczyka do środka, bo Jędza mimo chęci to nie umie dobrze podać pod bramką przeciwnika i średnio się nadaje do ofensywnej, kombinacyjnej gry. Może jak wróci Piszczek albo ogarnie się Bereszyński. Jedno jest pewne, z naszym środkiem obrony coś trzeba zrobić.

Co do gry z przodu, to dopóki były siły wyglądało to obiecująco. Byłem nawet przekonany, że drugą bramkę strzelimy bo grali nieźle. Później zabrakło sił i gra się przestałą kleić. Nie pomógł też trener, bo zmiana Soboty to był jakiś sabotaż. Nie wiem, może Sobota sam poprosił o zmianę. Jeśli jednak nie to Fornalik spieprzył totalnie tą zmianą.

Teraz trzeba zmienić trenera i szykować się do następnych eliminacji.

Z.
06-09-2013, 23:30
W dupie mam te mecze i cały ten cyrk, wręcz szkoda mi, że Boruc w tym uczestniczy, ale mimo wszystko czuje się obrażony tym, że na takim poziomie gra ktoś taki jak Benisz. Bez jaj, to jest kompletny kabaret. Nawet nie chodzi o paszport, ale to co ten typ wyrabia. Jego "pressing" w zasadzie całkowicie zawstydził "pressing" Pączka. Jak trener może tego nie widzieć? Jak asystent trenera może tego nie widzieć? O co w tym chodzi? To już lepiej na lewą wrzucać Rzeźniczaka, próbować jakiegoś środkowego przekwalifikować. Przecież od Benisza już ja bym lepiej zagrał. Kompletne nieporozumienie. A już ten motyw z końcówki drugiej połowy, gdy ktoś tam strzelał z prawego skrzydła i Boruc odbił, a typ.... biegł sobie 5 metrów obok i zero reakcji. Co to jest?!

Mi tam rybka, ale z taką obroną to po prostu nie wierzę, by na Ukrainie było mniej niż 0-3, a w Londynie 0-2.

Ładnie los ukarał kapitanka za te bileciki. Taki ****, a nie decydująca brameczka. Nie dla psa kiełbasa. A smaku troszkę było sądząc po minie po gwizdku. :]

P.S. Zazdroszczę tym co byli. Wyjątkowy wieczór. Bobek z bramką z rywalem, który ma przynajmniej jednego rozpoznawalnego gościa.

I warto odnotować jeszcze młodzieżówkę. Już teraz widać, że za 10 lat nic się nie zmieni. Gra na hurra, przyjeżdża byle jaka solidna drużyna, która gra z żelazną konsekwencją i nie ma na nich żadnej siły.

borkowicz
07-09-2013, 00:41
http://nl.wikipedia.org/wiki/Bj%C3%B6rn_Kuipers -> google translate:

Ciota nie zna oceny i decyzje popapranymi przyczyniły się do upadku polskiej walki o Puchar Świata w 2014 roku. [3]. Kuipers nie jak rozpoznawać cele. Przykładem jest mecz Polska - Czarnogóra (01:01) jeśli nie prawidłowy wynik w ostatnich sekundach meczu, wygranego przez znalezienie Polaków.

PeCe
07-09-2013, 00:43
Jest gdzieś strona albo jakiś link, gdzie można zobaczyć bramki z wszystkich dzisiejszych meczów eliminacyjnych? Pytanie do obeznanych w temacie ;) (Nie, nie mam czasu jutro siedzieć na Eurosporcie przed tv ;) ).

Alek
07-09-2013, 00:46
Jest gdzieś strona albo jakiś link, gdzie można zobaczyć bramki z wszystkich dzisiejszych meczów eliminacyjnych? Pytanie do obeznanych w temacie ;) (Nie, nie mam czasu jutro siedzieć na Eurosporcie przed tv ;) ).

łap http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8S5uMMjX3A4

:lol:

borkowicz
07-09-2013, 00:57
To jest najlepsze, co mogło się stać wspaniały materiał. Ciekawe, czy jutro o 11 to puszczą ;)

PeCe
07-09-2013, 00:58
łap http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8S5uMMjX3A4

To już oglądałem hehe ;) Szukam samych bramek, może być nawet bez komentarza ;)

piejo kury piejo
07-09-2013, 01:06
Wypowiedź Iwanowa: Najlepiej dziś wypadli koszykarze, bo w ogóle nie grali.

bydlak
07-09-2013, 04:25
No ale powiedzcie mi co za gest i w kierunku do kogo wykonał Lewandowski po zdobytej bramce?

http://www.youtube.com/watch?v=1CnoGYkqM9o

Bo jeżeli uciszał kibiców na własnym stadionie za to, że kiedyś na niego gwizdali to panu piłkarzu odjebało, ewidentnie.

LOL3K
07-09-2013, 04:49
Dopiero to odkryłeś :lol2:?

bydlak
07-09-2013, 05:33
Różne zachowania głupie i głupsze przy tym to pikuś. Taki z niego grajcar i **** z tą reprezentacją ugrał. Strzelił parę goli, w większości San Marino i tyle. Kolejny turniej odpłyną a ten hujek macha uszami.
Mecz kadry,50 tysięcy ludzi na meczu, ważą się losy awansu, wpada bramka a ta pała nic, zero radości czy jakiejkolwiek spontanicznej reakcji tylko ucisza publikę (za kiedyś) bo siedziała w pupie zadra. Na reprezentacji, nie Zniczu, u helmutów czy Amice, na kadrze.
Krew mnie zalała jak ten mecz oglądałem. W sumie liczę, że może siedzieli gdzieś tam czarnogórcy i w ich kierunku to było bo takiego piłkarskiego skurwienia dawno nie widziałem.

milton
07-09-2013, 07:32
Po tym geście Lewandowskiego Fornalik miał idealna okazje, żeby kibice odzyskali do niego szacunek. Powinien zdjąć Lewego i wyjebac go do szatni, a po meczu zadeklarować, ze u niego wiecej nie zagra. Z szacunku do barw narodowych i kibiców repry. Okazja stracona.

I powinien to być standard w przyszłości. Następnym razem taki ujek by się zastanowił zanim zacząłby podobne pajacowanie.

Guy Crouchback
07-09-2013, 08:02
@bydlak, milton: zgoda w 100% - jeżeli Lewandowski wykonał ten gest w kierunku polskich kibiców, w meczu reprezentacji na Stadionie Narodowym, to powinien być jego ostatni mecz w reprezentacji.

Jeżeli w jakimś meczu repry kibice gwizdali na Lewandowskiego, to znaczy że mieli ku temu powody, bo Lewy miał takie momenty w kadrze, że jak się patrzyło na jego grę to człowiek tęsknił za Rasiakiem. Po tych gwizdach powinien zwiesić pokornie głowę, wziąć się w garść i zacząć grać, a nie obrażać się i czekać na pierwszą okazję pokazania jaką to on nie jest gwiazdą. Roman Kosecki był lepszym zawodnikiem od Roberta Lewandowskiego i wkładającym o wiele więcej serca w mecze reprezentacji, ale po numerze z koszulką w Bratysławie już w kadrze nie zagrał - to samo powinno teraz spotkać Lewandowskiego.

jednopostowiec
07-09-2013, 09:24
Boruc wczoraj zasugerował, że powinniśmy podziękować sędziemu, że nie pozwolił Czarnogórcom na rozpoczęcie gry po nie-bramce Błaszczykowskiego. Jak to jest w przepisach? Sędzia ma obowiązek wstrzymać grę, jeśli cała drużyna wyleci za linię się cieszyć, a gola ni ma, czy to tylko jego dobra wola?

Ge(L)o
07-09-2013, 09:31
Jego dobra wola. W tym przypadku trochę wymuszona, bo wyraźnie najpierw pokazał na środek, co wywołało uzasadnioną euforię w szeregach PZPN reprezentacji.

Gdyby dał rozpocząć Czarnogórcom byłby niezłym ******** :)

Szawar
07-09-2013, 10:43
Bardzo dobra pierwsza polowa kosztowałą sporo sił. Druga polowa to nieporozumienie, jesli na przeciwko naszej obrony wybiegnie lepiej zorganizowana druzyna, to skonczy sie bombardowaniem.

@bydlak, milton: zgoda w 100% - jeżeli Lewandowski wykonał ten gest w kierunku polskich kibiców, w meczu reprezentacji na Stadionie Narodowym, to powinien być jego ostatni mecz w reprezentacji.

To był gest w kierunku polskich kibiców, bo kibice z Czarnogóry siedzieli po przeciwnej stronie boiska.
Jesli miałby a to nie grac w reprezentacji, to proponował bym troche lodu.

Mistarz
07-09-2013, 11:20
Myślicie, że taki Klich by nam się przydał? Rado miałby jakąś konkurencję?

Neg
07-09-2013, 16:48
Sami na tym forum jechaliście jak psa Lewandowskiego, wam na krytykę było wolno, na stadionie nawet na gwizdy co jest dla mnie niedorzeczne jak by gość specjalnie nie chciał strzelać. Pominę już ponowną dyskusje na temat jego gry. Ja mogę porównać go do Ibrahimovicia inny woli Rasiaka, wasza sprawa, ale czepianie się Lewego za to, że pokazał ten gest nie rozumiem. Moim zdaniem zrobił bardzo dobrze i sam zrobiłbym dokładnie to samo na jego miejscu.

R.
07-09-2013, 16:56
Sami na tym forum jechaliście jak psa Lewandowskiego, wam na krytykę było wolno, na stadionie nawet na gwizdy co jest dla mnie niedorzeczne jak by gość specjalnie nie chciał strzelać. Pominę już ponowną dyskusje na temat jego gry. Ja mogę porównać go do Ibrahimovicia inny woli Rasiaka, wasza sprawa, ale czepianie się Lewego za to, że pokazał ten gest nie rozumiem. Moim zdaniem zrobił bardzo dobrze i sam zrobiłbym dokładnie to samo na jego miejscu.

Bo co, obraził się za słuszną krytykę, gwiazdorek? Bo sie popłaczę. Wała Iwańskiego też popierałes?

Ivan Drugi
07-09-2013, 17:02
No zajebiście , strzelił pierwszą bramkę z akcji w już przegranych eliminacjach . Należy upaść na kolana i prosić o wybaczenie za krytykę wielkiego Roberta . :dziekuje: Zobaczymy co pokaże z Ukrainą i Anglią .

Marru
07-09-2013, 17:10

:pokemon:

e(L)egion
07-09-2013, 17:44
U nas już tak musi być. Farbowanych lisów trochę ubyło nie ma "boskiego Leo" to trzeba się skupić na kimś innym, teraz na Lewandowskim, choć i "bileter" Błaszczykowski w hejcie ma wysoką pozycję. Zobaczymy kto następny zostanie namaszczony do masowego hejtu przez Stanowskiego i spółkę z portalu.

sarinosoman
07-09-2013, 18:35
Ja mogę porównać go do Ibrahimovicia...
To ja uprzejmie proszę o link do filmu z grą Lewego podobną do tej Ibry:
http://www.youtube.com/watch?v=ZgqsaDnsEq8
Plus kilka goli z dystansu i z wolnych.

ormo
07-09-2013, 18:40
U nas już tak musi być. Farbowanych lisów trochę ubyło nie ma "boskiego Leo" to trzeba się skupić na kimś innym, teraz na Lewandowskim, choć i "bileter" Błaszczykowski w hejcie ma wysoką pozycję. Zobaczymy kto następny zostanie namaszczony do masowego hejtu przez Stanowskiego i spółkę z portalu.

Czyli krytyka Lewandowskiego jest tylko i wyłącznie wywołana przez Weszło? A nie np. przez jego grę w kadrze?

Lewandowski jak Ibra... Mózg rozjebany :kac:

bydlak
07-09-2013, 19:10

Ale jednak jest różnica miedzy luźną rozmową a tak jak ktoś napisał wyczekiwaniem pierwszej okazji by pokazać kto tu jest gwiazda i kto tu sieka brameczki. A rąbnął jedną, w przegranym meczu, w przegranych eliminacjach. A nie... 3! Szczun!
Zresztą nie o golach tu jest rozmowa...
Drugiej części Twojej wypowiedzi nawet nie skomentuję.

...
Myślę, że nie tylko ja ale większość tutaj ma wyjebane na opinię Stanowskiego. Ale oglądając wczorajszy mecz z gola dla naszych cieszyłem się 2 i pół sekundy dopóki nie zobaczyłem co ten fiutek robi bo później miałem ochotę mu normalnie przyjebać. :lol:
Przewróciło mu się w głowie gwiazdeczce i tyle. Kiedyś objeżdżał pupę Smudzie po tym jak ją wcześniej lizał, chwilę temu akcja z tą reklamą, teraz ta scena. :o Typ ma ewidentnie gówno w mózgu.

e(L)egion
07-09-2013, 20:10
Myślę, że nie tylko ja ale większość tutaj ma wyjebane na opinię Stanowskiego. Ale oglądając wczorajszy mecz z gola dla naszych cieszyłem się 2 i pół sekundy dopóki nie zobaczyłem co ten fiutek robi bo później miałem ochotę mu normalnie przyjebać. :lol:
Przewróciło mu się w głowie gwiazdeczce i tyle. Kiedyś objeżdżał pupę Smudzie po tym jak ją wcześniej lizał, chwilę temu akcja z tą reklamą, teraz ta scena. :o Typ ma ewidentnie gówno w mózgu.
A ja mam wyjebane na to co mówi w wywiadach o Smudzie, robi przy reklamach, tak samo jak wczoraj zupełnie nie ruszyło mnie jego machanie paluszkiem bo nie wziąłem tego zupełnie do siebie. Pokazuje to, se pokazuje, a nie mnie to ubodło ani zainteresowało. Ja tam traktuję kadrę jako całość. Drużynę mamy ****wą, każdy to widzi i nie widzę sensu ciągłego jebania Lewandowskiego oszczędzając takiego Glika, Mierzejewskiego czy reszty. Nie mam pojęcia czemu w Borussi strzela tyle goli, a w kadrze nie, ale tak jak i Negowi, mi też nie wydaje się aby robił to specjalnie.

Stout
07-09-2013, 20:43
Piłkarz jest od grania ,a nie od machania łapami.Uciszać przeciwników to on może,ale swoja grą.
A jak z ta grą jest ,to każdy widzi.
W dupach się gwiazdkom poprzewracało i tylko szkoda,że Artur się musi męczyć z takimi gamoniami.

Ja tam traktuję kadrę jako całość. Drużynę mamy ****wą, każdy to widzi i nie widzę sensu ciągłego jebania Lewandowskiego oszczędzając takiego Glika, Mierzejewskiego czy reszty.
Największe nadzieje pokłada się w najlepszym piłkarzu.Facet nie strzelił do ostatniego meczu gola od iluś tam setek minut,grając rewelacyjnie w Bundeslidze i LM.Dziwisz się krytyce?Ja nie.Gdyby miał jaja,to by powiedział wprost"macie rację nie idzie w Reprze. Ale staram sie i będę dalej zapier.alał." A co mówił Robuś wczoraj po meczu?"Nie wiemy co sie stało,gdzie leży przyczyna....itp,itd" Tak mówi piłkarz z ambicjami,z charakterem?Daj Pan spokój.....

e(L)egion
07-09-2013, 21:42
Największe nadzieje pokłada się w najlepszym piłkarzu.Facet nie strzelił do ostatniego meczu gola od iluś tam setek minut,grając rewelacyjnie w Bundeslidze i LM.Dziwisz się krytyce?Ja nie.Gdyby miał jaja,to by powiedział wprost"macie rację nie idzie w Reprze. Ale staram sie i będę dalej zapier.alał." A co mówił Robuś wczoraj po meczu?"Nie wiemy co sie stało,gdzie leży przyczyna....itp,itd" Tak mówi piłkarz z ambicjami,z charakterem?Daj Pan spokój.....
Krytyce za słabszą grę niż w Borussi się nie zbytnio nie dziwię, choć tak jak pisałem wcześniej nie sądzę aby akurat w meczach kadry specjalnie chrzanił. Nie wiem do końca jaki był dokładny problem ale daleki jestem do prostego stwierdzenia, że w kadrze mu się nie chciało. W ostatnim czasie jednak jemu dostawało się praktycznie za wszystko, a to że nie strzela gola, a to że Ryczel podnieca się Lewandowskim w LM, a to że TVP znowu pokazuje Robusia i spółkę, a to że gada o transferze do Bayernu, a to że gazety ciągle piszą o tym transferze itp, itd. Dla mnie to trochę nienormalne.

A co do jego wypowiedzi pomeczowych to sorry ale chyba za dużo wymagasz od zawodników. Ja nie znam za wielu piłkarzy, którzy po porażkach wypowiadali by się tak jak Ty tego oczekujesz. No chyba tylko Grzesiu Skwara, gwiazda Weszło lub Jacek Wiśniewski czyli zawodnicy bardziej dożynkowi niż poważni. A wypowiedzi w stylu "nie znam przyczyny, nie wiem dlaczego" to chyba najczęstsza odpowiedź po przegranych meczach i nie wiem po co czepiać się o to akurat do Lewandowskiego. Nasze gwiazdy w sezonie Skorżowym, kiedy koncertowo przegrali mistrzostwo Polski, to nagminnie tak się właśnie wypowiadali po kolejnych wpadkach.

Seba.Kolos
07-09-2013, 21:45
Napastnik Borussii Dortmund w piątek strzelił gola w meczu z Czarnogórą (1:1). Jego brak w spotkaniu z San Marino będzie poważnym osłabieniem kadry Waldemara Fornalika
onet

Jak my sobie poradzimy bez Lewandowskiego?? :hmm:

Artur Bemowo
07-09-2013, 21:53
Nie będzie na kogo gwizdać ::o
No i włoską gwiazdę z polonii

Buzz
07-09-2013, 21:55
Spokojnie, mamy Brożka :lol:

Fatman
07-09-2013, 21:56
onet

Jak my sobie poradzimy bez Lewandowskiego?? :hmm:

Po prostu media już przygotowują naród na możliwy wp.ierdol z San Marino:lol3:

Seba.Kolos
07-09-2013, 21:57
Po prostu media już przygotowują naród na możliwy wp.ierdol z San Marino:lol3:

A jakby tak chociaz remisik :lol: ???

Fatman
07-09-2013, 21:59
A jakby tak chociaz remisik :lol: ???

A. Lepiej być miło zaskoczonym, niż się srogo rozczarować.
B. Mierz siły na zamiary
C. W Europie nie ma już słabych drużyn
D. Kadra jest zmęczona po wyczerpującym boju z Czarnogórą

mmm
07-09-2013, 22:05
B. Mierz siły na zamiary

"To będzie ciężki mecz"
"Kadra jest zmęczona ciężkim sezonem i ciężkimi meczami"
"Kadra przygotowuje się na przyszłe eliminacje i nie jest w cyklu meczowym"
:prawi:

W ogóle nie wiem skąd te śmiechy, wczoraj San Marino U-21 wygrało z Walią U-21 i radziłbym odpuścić mecz z San Marino żeby nie mieć niespodzianki w jakiejś pizzy(vide wyjazd do Włoch na mecz z Lazio) :lol2:

p.s. Artur w jednej akcji to chyba celowo znokautował cienkiego Glika, chciał wymusić zmianę na Waldemahrze Kingu :D

Artur Bemowo
07-09-2013, 22:10
"To będzie ciężki mecz"
"Kadra jest zmęczona ciężkim sezonem i ciężkimi meczami"
"Kadra przygotowuje się na przyszłe eliminacje i nie jest w cyklu meczowym"
:prawi:

W ogóle nie wiem skąd te śmiechy, wczoraj San Marino U-21 wygrało z Walią U-21 i radziłbym odpuścić mecz z San Marino żeby nie mieć niespodzianki w jakiejś pizzy(vide wyjazd do Rzymu) :lol2:

To dramatyczna wieść dla nas :)

Seba.Kolos
07-09-2013, 22:24
B. Mierz siły na zamiary

Czy mozna wybrac wszystkie odpowiedzi :lol3:

Fatman
07-09-2013, 22:28
Czy mozna wybrac wszystkie odpowiedzi :lol3:

Pewnie. Waldek ma i tak w zanadrzu jakieś 3x więcej wymówek. Ja tak kreatywny w tym aspekcie nie jestem:D

sarinosoman
07-09-2013, 22:53
Ja nie napiermandalam na Lewego przy każdej okazji - np. nie za wczorajszy mecz, bo zasuwał. Ale nie cierpię gry na alibi i tłumaczenia fanbojów po meczu, że podwajany, że podań nie dostawał etc. Od napastnika klasy ponoć europejskiej, którego niektórzy porównują do Ibry (:jejku:), wymagam więcej - proste. To, kuźwa, on nie wie, że będzie podwajany? Nie może zagrać klepy i PRÓBOWAĆ wyjść na pozycję? Zasadniczo ma dwie kóńcepcje - czekać na polu karnym przepychając się ze stoperami (którzy w meczach z Borussią muszą mieć oko nie tylko na niego) albo schodzić do drugiej linii, nadstawiać klatę i odegrywać (wtedy nie ma go ze względu na prawa rządzące czasoprzestrzenią w pobliżu pola karnego) - kóńcepcje czytelne nawet dla drwali i innych speców od wycinki. Sorry, ale Lewy to nie Ibra czy RVP, którzy potrafią nie tylko zastawić się i wykończyć akcję innych, ale umieją rozegrać, uwolnić się, złamać ze skrzydła, dośrodkować, yeppnąć z dystansu lub z wolnego i dokładnie tak samo jak Lewy wiedzą, że będą podwajani, posrajani, faulowani, a nawet zaczepiani słownie. Akurat wczoraj Lewy starał się REALNIE brać grę na siebie (choćby akcja z golem ze spalonego), więc za wczoraj się go nie czepiam (gwiazdorskie uciszanie trybun pominę milczeniem).

jednopostowiec
07-09-2013, 23:02
Ja jako optymista próbuję szukać pozytywów. I mam! W końcu znaleźliśmy asystenta, który potrafi dograć Lewandowskiemu i wypuścić go w bój!
PS. Tak na serio to nie pamiętam kiedy kadra grała przyjemny dla oka ofensywny futbol (pierwsza połowa). Ja nie wiem, czy to Czarnogórcy byli tacy sparaliżowani, czy to gra jednym defensywnym w środku dała taki rezultat, ale momentami klepali zacnie.
Z przodu jest "na bogato", teraz tylko szukać konkretnych rozwiązań w obronie, bo to co oni grają.... Z SanMarino znowu wypada połowa wyjściowych defensorów... Rotacja jak u Urbana :)
PS2. Szukać więcej takich Krychowiaków, czasem mu się nie uda, ale lata jak dziki.

sarinosoman
07-09-2013, 23:08
...szukać konkretnych rozwiązań w obronie, bo to co oni grają...
Tia, na meczach Repry, zamiast śpiewać Hymn, powinno się raczej śpiewać "Boże, coś Polskę..." z "obronę naszą racz nam zwrócić, Panie..." na końcu.

Fatman
07-09-2013, 23:24
To, że w pierwszym składzie, na środku obrony, gra taki piłkarz jak Szukała, wiele o tej kadrze mówi. Jest wysoki i w miarę przyzwoicie gra głową- co poza tym? Ano nic. Tak małej zwrotności u jakiegokolwiek zawodnika to ze świecą szukać.

Kiedyś w obronie mieliśmy spokój- Wałdoch, Hajto, Zieliński czy Kłos byli zawodnikami co najmniej średniej klasy europejskiej. Z przodu oczywiście było gorzej, ale w sytuacji reprezentacji takiej jak Polska, gdzie gra, w meczach z lepszymi rywalami opiera się głównie na kontrze, atuty czysto piłkarskie można było zastępować wybieganiem i zdyscyplinowaniem.

Teraz jest odwrotnie- z przodu znakomicie, na poziomie zapewniającym możliwość walki o awans, ale bez zabezpieczenia tyłów nie da się tego w pełni wykorzystać. Wychodzi tu też słabość warsztatu Fornalika, który uparcie ustawia zespół ofensywnie, kalecząc i tak mocno upośledzoną formację defensywną.

Co najgorsze- nie widać na horyzoncie przyzwoitych środkowych obrońców. Nadzieją miał być Michalski, ale jego występy w młodzieżówce brutalnie weryfikują potencjał byłego zawodnika Bełchatowa. Cichocki, kolejny młody, może zdolny, pokazuje jak na razie, że odpowiednim określeniem dla niego w przyszłości może być co najwyżej solidny ligowiec.

Ciężko może więc być w najbliższych latach o poprawę sytuacji i kolejne eliminacje, tym razem do ME, mogą okazać się następną bolesną klęską, szczególnie, że lecąc w rankingu FIFA coraz bardziej w dół, spychamy się tym samym w okolice 4. czy nawet 5. koszyka w losowaniu.

Hyhyhy
07-09-2013, 23:36
Tia, na meczach Repry, zamiast śpiewać Hymn, powinno się raczej śpiewać "Boże, coś Polskę..." z "obronę naszą racz nam zwrócić, Panie..." na końcu.

Bardzo celna uwaga.

Nie mogliśmy wygrać z milionowym narodem, bez kilku podstawowych graczy i dwóch gwiazd drużyny. Fornalik powinien wylecieć na dupę. W Chorzowie już go oczekują. Ja wiem, że daleko nam do wcześniejszych czasów, ale w tej drużynie ewidentnie jakiś potencjał drzemie. Za to nasz selekcjoner, zamiast wypracować własną koncepcje, powtarzał te chore warianty Smudy, które mogą co wystarczyć na Polską ekstraklapę, ale nie na występy międzynarodowe.

A co do Lewego, cieszę się że pokazał kibicom, że ma trochę charakteru, choć szkoda, że nie uraczył nas gestem Kozakiewicza. Wtedy przynajmniej by udowodnił, że ma jaja, choć na bezrybiu, dobry i rak. Dodam jeszcze, że Lewy jest naszym najlepszym napastnikiem, który jest lepszy od pozostałych nie o klasę, czy dwie, ale co najmniej o kilka.
Grając nawet na 1/3 swoich możliwości, nawet jeśli jest zblazowany i ma wszystko w dupie, to i tak da nam więcej niż Teodorczyk, Buzała, czy o zgrozo Brożek.

Przypomnijcie sobie dośrodkowanie w ostatniej minucie i porównajcie to do balonów jakie serwował nam Mierzejewski :D

Jak mu się chcę, to coś tam pokaże. Choć sam oczekuje od gościa, który co sezon inkasuje siedem baniek ojro znacznie więcej. Szczególnie, że narzekać na brak sytuacji nie mógł.

sarinosoman
07-09-2013, 23:37
Podejrzewam, że Jędza z Danchem po dwóch-trzech meczach nie graliby gorzej niż "rotowane" wynalazki zagraniczne.

Hyhyhy
07-09-2013, 23:46
Podejrzewam, że Jędza z Danchem po dwóch-trzech meczach nie graliby gorzej niż "rotowane" wynalazki zagraniczne.

Może, kto to wie. Choć o Hajto mam nie najlepszą opinie, to celnie podsumował duet Szukała i Glik - dwa wolne wybijaki, dobre do gry w powietrzu -nic poza tym. Zresztą ten pierwszy potwierdził tę tezę, w 100%, w meczu z Legią. Jędza z konieczności musiał grać na boku obrony( notabene jestem ciekawy, czy jakikolwiek selekcjoner sprawdzi kiedyś Celebana w poważnym meczu - nawet jeśli coś spierdzieli, to i tak nie odbiegnie od normy) i przepis na nieszczęście gotowy.

Buzz
07-09-2013, 23:51
"Marcin Robak dostał powołanie od selekcjonera Waldemara Fornalika na mecz reprezentacji Polski z San Marino" - informuje na Twitterze menedżer piłkarza, Daniel Weber.

onet

Guy Crouchback
08-09-2013, 06:45
Bardzo celna uwaga.
Nie mogliśmy wygrać z milionowym narodem, bez kilku podstawowych graczy i dwóch gwiazd drużyny.

Przepraszam, że się czepiam, ale nie milionowym tylko 600-tysięcznym. Myślałem, że poniżej 2-milionowej Słowenii, z którą swego czasu przegrywaliśmy w piłkę nożną, koszykówkę i hokeja na lodzie (!), już nie upadniemy, ale nie doceniłem potencjału naszej reprezentacji.

Szybkie zerknięcie do wyszukiwarki, aby sprawdzić jakie kraje europejskie należące do UEFA mają mniej ludności od Czarnogóry, mówi nam, że te kraje to: Luksemburg (524 tysiące), Malta (419 tys.), Islandia (324 tys.), Andora (75 tys.), Wyspy Owcze (48 tys.), Liechtenstein (37 tys.), Monako (36 tys.), San Marino (32 tys.).

Aż osiem państw w Europie ma mniej ludności od Czarnogóry, więc spokojnie - jeszcze jest z kim przegrać kolejne eliminacje. Przecież wiemy doskonale, że "teraz poziom piłki bardzo się wyrównał" i "w Europie nie ma już słabych drużyn" etc. etc. Jedno tylko trochę mnie boli: że trenerem reprezentacji 40-milionowego narodu zostaje facet, którego doświadczenie zagraniczne jest zerowe, a osiągnięcia krajowe też nie powalają na kolana.

piejo kury piejo
08-09-2013, 10:40
Jeszcze tylko sanmarińczycy, ruskie i angole... i zobaczymy ile ta kadra jest wart. Napewno z sanmarińczykami powalczą jak równy z równym. :lol:

PS: A Watykan nie gra?

Marru
08-09-2013, 11:23
A co do Lewego, cieszę się że pokazał kibicom, że ma trochę charakteru, choć szkoda, że nie uraczył nas gestem Kozakiewicza. Wtedy przynajmniej by udowodnił, że ma jaja, choć na bezrybiu, dobry i rak. Dodam jeszcze, że Lewy jest naszym najlepszym napastnikiem, który jest lepszy od pozostałych nie o klasę, czy dwie, ale co najmniej o kilka.
Grając nawet na 1/3 swoich możliwości, nawet jeśli jest zblazowany i ma wszystko w dupie, to i tak da nam więcej niż Teodorczyk, Buzała, czy o zgrozo Brożek.

Przypomnijcie sobie dośrodkowanie w ostatniej minucie i porównajcie to do balonów jakie serwował nam Mierzejewski :D

Jak mu się chcę, to coś tam pokaże. Choć sam oczekuje od gościa, który co sezon inkasuje siedem baniek ojro znacznie więcej. Szczególnie, że narzekać na brak sytuacji nie mógł.

Charakter to by pokazał gdyby powiedział co myśli o braku orzełka, a jak dobrze pamiętamy to siedział cicho. Jedynie pokazał, że jest zwykłym pajacem, który strzelił raptem jednego gola poważniejszemu rywalowi niż San Marino. Nie wiem czy wiesz ale eliminacje przegraliśmy i Lewandowski dawał nam tyle co Brożek, Buzała czy Teodorczyk. Jeden dobry mecz jak gumka wymazał z pamięci chujowe mecze, a nawet zrobił z niego według Neg'a Ibrahimovica :poddaje:

ormo
08-09-2013, 11:58
Jeszcze tylko sanmarińczycy, ruskie i angole... i zobaczymy ile ta kadra jest wart. Napewno z sanmarińczykami powalczą jak równy z równym. :lol:

PS: A Watykan nie gra?

Sanmaryńczycy

Buziek_LG
08-09-2013, 12:09
Mi tam się zawsze wydawało że w San Marino żyją Włosi... No ale skoro już tak to kto żyje w Księstwie Liechtensteinu?

Stout
08-09-2013, 12:21
A co do jego wypowiedzi pomeczowych to sorry ale chyba za dużo wymagasz od zawodników. Ja nie znam za wielu piłkarzy, którzy po porażkach wypowiadali by się tak jak Ty tego oczekujesz. No chyba tylko Grzesiu Skwara, gwiazda Weszło lub Jacek Wiśniewski czyli zawodnicy bardziej dożynkowi niż poważni. A wypowiedzi w stylu "nie znam przyczyny, nie wiem dlaczego" to chyba najczęstsza odpowiedź po przegranych meczach i nie wiem po co czepiać się o to akurat do Lewandowskiego. Nasze gwiazdy w sezonie Skorżowym, kiedy koncertowo przegrali mistrzostwo Polski, to nagminnie tak się właśnie wypowiadali po kolejnych wpadkach.

No cóż.Widocznie jestem jeszcze z tego pokolenia,które wymaga od piłkarza ambicji,charakteru i jakiejś złości po przegranym meczu.Widocznie za dużo wymagam.

bydlak
08-09-2013, 12:22

Ty tak specjalnie? :lol: No tak, to by dopiero był z niego charakterniak jakby pokazał wała na Narodowym jak Kozakiewicz w Moskwie :lol: Niech was "raczy" czym chce... i bierzcie.

Dyskusja jest jałowa. Trwa i trwa chodź sprawa jest oczywista, ale widać nawet wśród Kibolstwa są różne poglądy na wydaję się oczywiste kwestie jak np. pajacowanie piłkarzy (do swoich kibiców :o). A o charakterności to aż żal wspominać. :help:

E: Aha, a jak ma grać na 1/3 możliwości to niech siedzi w ***** dojczlandzie, łaski nie robi i niech spier dala. Jak przyjeżdża na kadrę to ma zapier dalać bo pośrednio i bezpośrednio reprezentuje Rzeczpospolitą. Krótko, albo się starasz albo ***********. I tyle w temacie ode mnie.

jednostrzałowiec
08-09-2013, 15:14
Lewy jest charakterny bo pajacuje do swoich kibiców...:) Brawo, dołączył do grono najbardziej charakternych polskich kopaczy- Iwańskiego i Grzelaka. Hyhyhy, "chórzystę" też oklaskiwałeś jak grał w Legii?

Hyhyhy
08-09-2013, 16:00
Lewy jest charakterny bo pajacuje do swoich kibiców...:) Brawo, dołączył do grono najbardziej charakternych polskich kopaczy- Iwańskiego i Grzelaka. Hyhyhy, "chórzystę" też oklaskiwałeś jak grał w Legii?

Legię kocham,a to oznacza że moje zachowanie byłoby inne, natomiast na naszą reprezentacje patrzę w sposób zdystansowany. Nie wiem czy gest Lewandowskiego dotyczył wszystkich Polskich kibiców, czy tylko tych którzy nie patrząc na grę innych zawodników i decyzje taktyczne trenera, jechali po n im jak po burej suce. W końcu mamy dziesięciu graczy z pola, a nie tylko jednego Lewandowskiego. Jeśli dotyczył tej drugiej grupy, to mnie nie ma w tym gronie, bo ja obwiniam o tak słabe eliminacje przede wszystkim Fornalika, który nie umiał tej drużynie nadać odpowiedniego charakteru. Trener z zerowym doświadczeniem na arenie międzynarodowej i zerowej reputacji jest selekcjonerem kadry narodowej i zarabia większe pieniądze niż kilku innych selekcjonerów ze znacznie bogatszym CV.
Pokłosie polityki kolesiostwa Laty.

No i zmiany : Wszołek i dowołany Mierzejwski :lol:

E: Aha, a jak ma grać na 1/3 możliwości to niech siedzi w ***** dojczlandzie, łaski nie robi i niech spier dala. Jak przyjeżdża na kadrę to ma zapier dalać bo pośrednio i bezpośrednio reprezentuje Rzeczpospolitą. Krótko, albo się starasz albo ***********. I tyle w temacie ode mnie.

Powiedziałem, że jeśli nawet gra na 1/3. To nie oznaczy, że ma tak grać.

Charakter to by pokazał gdyby powiedział co myśli o braku orzełka, a jak dobrze pamiętamy to siedział cicho. Jedynie pokazał, że jest zwykłym pajacem, który strzelił raptem jednego gola poważniejszemu rywalowi niż San Marino. Nie wiem czy wiesz ale eliminacje przegraliśmy i Lewandowski dawał nam tyle co Brożek, Buzała czy Teodorczyk. Jeden dobry mecz jak gumka wymazał z pamięci chujowe mecze, a nawet zrobił z niego według Neg'a Ibrahimovica

Przecież to kapitan powinien zgłosić uwagi. Bardziej o brak reakcji powinniśmy obwiniać Kubę "biletera" Błaszczykowskiego.

matx
08-09-2013, 16:14
Fornalik **********, Lewandowski **********. Dziekuje, do widzenia.

Marru
08-09-2013, 16:21
Zapomniałeś o Boenischu.

Z.
08-09-2013, 16:32
I kapitanie.

Bardzo ryzykowne zagranie Bobka. Rozumiem, że się nie chce, ale z kim później zamierza strzelać? W Europie nie ma już słabiaków..

U nas już tak musi być. Farbowanych lisów trochę ubyło nie ma "boskiego Leo" to trzeba się skupić na kimś innym, teraz na Lewandowskim, choć i "bileter" Błaszczykowski w hejcie ma wysoką pozycję.

Sami sobie winni. Chyba nie masz żadnych wątpliwości, no nie?

kraroryfer
08-09-2013, 17:08
I kapitanie.

Moim zdaniem przesadzone są te hejty na Błaszczykowskiego. Wiadomo jaka była sprawa z biletami i można go nie lubić, no ale obiektywnie jest on teraz jednym z najlepszych piłkarzy w tej kadrze. Zapierdala w każdym meczu na 100% i notuje sporo asyst.

e(L)egion
08-09-2013, 17:22
Sami sobie winni. Chyba nie masz żadnych wątpliwości, no nie?
Czy ja wiem? U nas z wielu rzeczy robi się sprawę na zasadzie "z igły widły". I tak właśnie widzę tę akcję z piątkowym paluszkiem czy nawet "aferę biletową", jako duperele, które urosły do rangi zniewagi narodu. Nie mniej jednak rozumiem, że kogoś taka postawa może razić i ok, ale w jakieś dłuższe dysputy na ten temat się wdawać nie będę bo nikt tutaj nikogo nie przekona.

sarinosoman
08-09-2013, 17:26
Treneiro:

Nie jesteśmy zadowoleni z tego wyniku. Mówiłem już wcześniej, że interesuje nas tylko zwycięstwo. Myślę, że szczególnie w pierwszej połowie było widać, że drużyna dążyła do tego celu. Niestety remis nie jest dla nas dobrym wynikiem. Myślę jednak, że są też pozytywy z tego spotkania. Pokazaliśmy zawodników, którzy moim zdaniem będą stanowili o przyszłości tej reprezentacji. Ta drużyna będzie się rozwijać.
Nie wiem dlaczego nie udało się wygrać. Być może zabrakło trochę doświadczenia? Jeżeli popatrzymy na średnią wieku naszego zespołu, to naprawdę jest ona niska. To nie jest główne usprawiedliwienie. Trzeba jednak wygrywać tu i teraz. Potwierdziliśmy to, co wiemy od dawna. Nie najlepiej radzimy sobie w defensywie.
Nie ukrywam, że też mogło braknąć sił. Pierwsza połowa była prowadzona w takim żywym tempie, to my dyktowaliśmy warunki. Ci zawodnicy zbierają doświadczenie, też adaptują się do takich ekstremalnych meczów. Spotkania na poziomie reprezentacji nie można porównać do meczu w lidze. Być może zabrakło spokoju, dogrania kilku piłek. Czarnogórcy za łatwo też dochodzili pod naszą bramkę i być może przez to zostaliśmy oddaleni od bramki przeciwnika.
Od jakiegoś już czasu nie wygraliśmy meczu o stawkę z liczącymi się zespołami. Myślę, że zarówno ten mecz, jak i kolejne, to spore doświadczenie dla zawodników, którzy zaczynają grę w tej reprezentacji. Z tego spotkania z Czarnogórą też będzie można wyciągnąć wiele pozytywów odnośnie przydatności zawodników do gry w następnych latach.
Powiedziałem po meczu z Mołdawią, że ja wierzę. Być może czegoś nam jeszcze brakuje, aby być drużyną, która będzie wygrywała z tymi zespołami z czołówki czy które są wyżej w rankingu od nas. Jestem człowiekiem, który wierzy w to, co robi. Można mnie krytykować, można wiele złego mówić na temat gry reprezentacji, ale myślę, że pomysł na tę reprezentację mamy. Ona pokazała w spotkaniu z Czarnogórą czy Danią, że stać ją na wiele. Drużyny nie robi się z dnia na dzień.
:kac:

Z.
08-09-2013, 17:46
nawet "aferę biletową", jako duperele, które urosły do rangi zniewagi narodu.

Duperela, nie duperela - kwestia mentalności. Dla mnie facet jest na wieki wieków skończony i kapitanem to sobie może być w pici polo. Sprzedałby Was wszystkich na pierwszym bazarze, a już najbardziej swoich fanów, gdyby tylko ułamał mu się paznokieć i lokalny watażka obiecał mu magiczny płyn znieczulający za drobny jasyr.

A co do jego obecnego zapierdzielania, to rzeczywiście wiatru robi dużo, szarpie itp - ale realnego i namacalnego efektu to nie daje żadnego. Ot po prostu wypada lepiej niż Benisz. Łał.

Najgorszy kapitan kadry w historii. Gorszy nawet od kompletnie bezjajecznego Żurawskiego.

kraroryfer
08-09-2013, 20:14
Jeśli Kuba nie nadaje się aby być w kadrze to idąc dalej tym tokiem, zostałby w niej chyba tylko Boruc...

Z.
08-09-2013, 20:20
Dokładnie.

P.S. Ciebie też by sprzedał. Miej tego świadomość.

Jerzman
08-09-2013, 20:55
@bilet
W Mołdawii odmówił autografów biednym miejscowym dzieciakom, zwykły **** nie kapitan.

e(L)egion
08-09-2013, 21:49
Duperela, nie duperela - kwestia mentalności. Dla mnie facet jest na wieki wieków skończony i kapitanem to sobie może być w pici polo. Sprzedałby Was wszystkich na pierwszym bazarze, a już najbardziej swoich fanów, gdyby tylko ułamał mu się paznokieć i lokalny watażka obiecał mu magiczny płyn znieczulający za drobny jasyr.

Może by i sprzedał, zresztą bawiąc się w kibicowanie polskiej piłce już nie raz zostałem, jako kibic, sprzedany i to również przez piłkarzy Legii więc przyznam szczerze, że już mnie takie coś nie ekscytuje.

Majkisek
08-09-2013, 22:15
Charakter to by pokazał gdyby powiedział co myśli o braku orzełka, a jak dobrze pamiętamy to siedział cicho.

Dokładnie. No naprawdę, jeśli ktoś mówi, że pokazał, że ma jaja, uciszając po strzeleniu bramki ludzi, którzy na wyczytane przez Hadaja nazwisko ''Lewandowski'' mało co nie dostali orgazmu, to gratuluję :lol:

Fatman
08-09-2013, 22:20
Wiem, że prawdopodobieństwo małe, ale taka strata punktów z San Marino sprawiłaby, że wielu decyzyjnych przejrzałoby na oczy i może w końcu coś pozytywnego by się z kadrą zadziało.

Skw_
08-09-2013, 22:33
Wiem, że prawdopodobieństwo małe, ale taka strata punktów z San Marino sprawiłaby, że wielu decyzyjnych przejrzałoby na oczy i może w końcu coś pozytywnego by się z kadrą zadziało.

Mam nadzieję, że nie mówisz poważnie :) remis z San Marino tylko zwiększyłby falę krytyki ze strony mediów i kibiców, bo nadal mielibyśmy matematyczne szanse na awans, i co za tym idzie Fornalik ciągle by grzał miejsce selekcjonera. A chyba już nie potrzebujemy bardziej się ośmieszać w Europie :)
Moim zdaniem jedyna nadzieja dla tej zbieraniny jest trener z prawdziwego zdarzenia, z nazwiskiem, który coś w futbolu osiągnął i będzie potrafił wziąć te gwiazdeczki za mordy i ustawić ich kolejno w szeregu. Z Lewandowskim na czele.

Z.
08-09-2013, 22:37
Może by i sprzedał, zresztą bawiąc się w kibicowanie polskiej piłce już nie raz zostałem, jako kibic, sprzedany i to również przez piłkarzy Legii więc przyznam szczerze, że już mnie takie coś nie ekscytuje.

Mam podobnie, tyle że to było zrobione z rozmachem jakiego w polskiej piłce nie było i już nigdy nie będzie. I to jeszcze przez kapitana, a więc człowieka, który powinien na tym boisku się wysadzić jak nic mądrzejszego się już nie da zrobić.

Hyhyhy
08-09-2013, 22:43
Dokładnie. No naprawdę, jeśli ktoś mówi, że pokazał, że ma jaja, uciszając po strzeleniu bramki ludzi, którzy na wyczytane przez Hadaja nazwisko ''Lewandowski'' mało co nie dostali orgazmu, to gratuluję :lol:

Ja również gratuluje tym szczęśliwcom, którzy w tej sytuacji zachowali stoicki spokój :D
Uciszał, czy nie uciszał tych 45 tyś ludzi na Stadionie Narodowym, to sprawa dyskusyjna. Za to na pewno zamknął choć na chwilę gębę wszystkim tym dziennikarzynom pokroju Stanowskiego, którzy żyją z krytyki i szydery - niezależnie czy się należy, czy wszystko wyssane jest z dupy, dla podbicia wejść i zadowolenia reklamodawców.

mmm
08-09-2013, 22:50
Maciej Iwański to pewnie miał banana na twarzy oglądając "pressing" Benisza prosto z więziennej celi :popcorn:

Nie ukrywam, że mecz z San Marino obejrzę z ciekawości potknięcia, tak samo jak 90% innych ludzi :lol3:

p.s. Co się dzieje z Groszkiem?

Kawa
08-09-2013, 23:14
Ja również gratuluje tym szczęśliwcom, którzy w tej sytuacji zachowali stoicki spokój :D
Uciszał, czy nie uciszał tych 45 tyś ludzi na Stadionie Narodowym, to sprawa dyskusyjna. Za to na pewno zamknął choć na chwilę gębę wszystkim tym dziennikarzynom pokroju Stanowskiego, którzy żyją z krytyki i szydery - niezależnie czy się należy, czy wszystko wyssane jest z dupy, dla podbicia wejść i zadowolenia reklamodawców.
No nieźle wszystkim dojebał, 1 bramka w kadrze z gry, cena pewnie poszła o jakieś 10 mln w górę, jak mawiał klasyk "czemu nie Barcelona?"
Osobna sprawą jest Twoje zaślepienie w kwestii Stanowskiego (****), bo akurat za ten mecz Twój Lewandowski dostał od niego pochwałę.

tomeck3145
10-09-2013, 20:58
Pamiętając, że we współczesnym futbolu nie ma słabych przeciwników z kronikarskiego obowiązku chciałbym nadmienić, iż golimy frajerów! 10 minuta i już 1:0! Siedli na nich jak ciocia Helena do stołu!

ormo
10-09-2013, 21:08
O ja pierdole :lol:

Antares
10-09-2013, 21:09
Nawet San Marino im strzela haha

Miedziana
No i teraz nerwówka.

Buzz
:lol::lol:

E: o gol :lol:

P.S. Z jakiej okazji "pozdrawiamy" ciepło Jerzego Urbana?

Tuzin
10-09-2013, 21:10
***********, kurwy nieudaczniki.

tomeck3145
10-09-2013, 21:10
Dobra, ale gracz z numerem 2 to jest poziom orlika.

ormo
10-09-2013, 21:11
:lol::lol:

E: o gol :lol:

P.S. Z jakiej okazji "pozdrawiamy" ciepło Jerzego Urbana?

http://www.youtube.com/watch?v=ZUJIxbOCbJk

Antares
10-09-2013, 21:12
Brożek Show

Domino KG(L)
ja jebie przełączyłem na chwilkę i żal to oglądać - co ja paczę !?

jednopostowiec
Mają charakter, podnieśli się :lol3:

Ivan Drugi
10-09-2013, 21:15
Brożek zajebiście 3 setki zmarnował w 25 min . Może się przełamie .:ucieka:

tomeck3145
10-09-2013, 21:16
Brożek zajebiście 3 setki zmarnował w 25 min . Może się przełamie .:ucieka:

Nędza dobrze się pokazuje w oldbojach. Powoływać.

kraroryfer
10-09-2013, 21:17
Brożek :ucieka: Dawać Robaka natychmiast! :prawi:

ZwolSon
Flagę sąsiadek widać czy mi się wydaje ?

Artur Bemowo
Niech ktoś zdejmie tego Niemca i Brożka bo to dramat

Gasio74
10-09-2013, 21:18
A jasna ***** co się wyprawia.:rotfl:

Kawa
10-09-2013, 21:24
Ciekawe kto uznał, że Żewłakow nadaje się do komentowania...

Seba.Kolos
10-09-2013, 21:27
Nie ogladam, ale po komentrzach widze, ze jest niezla beka :lol2:

Bonhart
10-09-2013, 21:27
Tak patrze na tego Sobote, kurcze, chlop naprawde niezla forme zlapal.
A Brozek, smiech na sali... Fornalik kreci sobie bicz na swoja zalosna d**e - jak mozna powolywac goscia, ktory od dwoch sezonow jest kompletnie bez formy, a po powrocie do e-klasy strzelil jedna bramke z karnego? To samo Boenish (tak sie pisze nazwisko tego szwaba?) - bodajze na weszlo byl filmik z jego "zaangazowaniem" w meczu z Czarnogora. Blagam, tego ciula przepycha nawet jakis ogor z San Marino...

jednopostowiec
10-09-2013, 21:30
Blagam, tego ciula przepycha nawet jakis ogor z San Marino...
No i on jest podstawowym zawodnikiem 3ciej drużyny ubiegłego sezonu bundesligi. Słaba ta ich liga :D

Bonhart
10-09-2013, 21:32
I jeszcze ten Szpak - CEleban, SAlamon, juz nawet kur** polskie nazwiska akcentuje po swojemu.

Brylancik
10-09-2013, 21:34
Boenisch to dramat straszny..po co on tam biega...zresztą całe to "widowisko" jest przekozackie

Hyhyhy
10-09-2013, 21:41
To skandal, że gra tam Salamon. Hańba! Czemu nie gra Rzeźnik ? Nie wierzę, że na treningu wypadał gorzej od niegrającego Salamona.

Stout
10-09-2013, 21:42
Gramy radosny futbol.
Golimy frajerów !!!!

Antares
10-09-2013, 21:49
Ale co robi Celeban. W meczach z San Marino zamiast spróbować się pokazać to nawet jednej akcji ofensywnej. Dostanie piłkę na środku i jeszcze ją za każdym razem cofa do tyłu.

PabloVK
10-09-2013, 21:49
To skandal, że gra tam Salamon. Hańba! Czemu nie gra Rzeźnik ? Nie wierzę, że na treningu wypadał gorzej od niegrającego Salamona.
ja prawdę mówiąc nie mam nic przeciwko takiemu układowi, eliminacje są przerżnięte a źle by było gdyby nasz podstawowy obrońca złapał głupią kontuzje w meczu o nic, z ogórkami.

Bootleg
10-09-2013, 22:05
San Marino ostatnią bramkę strzeliło 29 meczów temu :ucieka:

casual
10-09-2013, 22:10
Na trybunach dzicz- non stop coś odpalane widzę, pięknie :D

tomeck3145
10-09-2013, 22:14

Zamknąć San Marino!

Artur Bemowo
10-09-2013, 22:18
A i na schodach brak drożności :p

jednopostowiec
10-09-2013, 22:18
Iwanow na Pols.Sport też babole sadzi: "Boenish na pełnej szybkości próbuje dośrodkować"... Boenish i pełna szybkość? :zapomnialem:

detoxizer
10-09-2013, 22:54
Pierwsza, jak to pierwsza, ale to co zrobiła młodzieżówka... :poddaje:

Z.
10-09-2013, 22:56
Kiedy ostatni raz Polska strzeliła tyle goli na wyjeździe?!

Kiedy ostatni raz w kadrze grał zawodnik Pogoni Szczecin?

Ivan Drugi
10-09-2013, 22:59
Gdyby chłopcy Waldka - Kinga wygrali z Mołdawią na wyjeździe i Czarnogórą u siebie to prowadzili by w grupie z jednym punktem przewagi nad Anglią a tak zostaje tylko matematyka .

Neg
10-09-2013, 23:03
Boje się, że jakimś cudem awansują z drugiego miejsca i pseudo selekcjoner Fornalik zostanie na stanowisku...

Mokot93
10-09-2013, 23:06
Nigdzie nie jedziemy, chyba, że grajki kupią sobie bilety do Rio.

Ukraina powinna dzisiaj pojechać Anglię i by było po kłopocie. Anglia nic nie grała, Ukraina chyba nie chciała wygrać.

Ukraina - Polska 3:1 i będzie koniec marzeń.

McDoune
10-09-2013, 23:06
Boje się, że jakimś cudem awansują z drugiego miejsca i pseudo selekcjoner Fornalik zostanie na stanowisku...

Dziwnie spokojny jestem o to że nie awansują, nawet z ponadprzeciętnym piłarzem Wisły w składzie :)

voytek
10-09-2013, 23:34

Szczerze mówiąc, wk*rwia mnie że największą dzicz pokazujemy w jakimś San Marino, Luksemburgu, Litwie, Łotwie czy Estonii... Odszczekam, gdy podobną dzicz zobaczę na Ukrainie lub w UK, albo gdy na kadrze uda się zrobić wyjazd podobny do węgierskiego w Rumunii. Bez farbowańców idzie ku lepszemu, więc wszystko możliwe.

Poważnie? Przecież szanse na drugie miejsce są równe zeru. Pozdro dla matematyków! ;)

capital
10-09-2013, 23:35
Gdyby chłopcy Waldka - Kinga wygrali z Mołdawią na wyjeździe i Czarnogórą u siebie to prowadzili by w grupie z jednym punktem przewagi nad Anglią a tak zostaje tylko matematyka .

Jaka tam matematyka, wygrywamy dwa razy i gramy w barażach (bo na 1. miejsce i wpadkę Angoli z Czarnogórcami raczej nie ma co liczycć), niczego ani na nikogo nie trzeba liczyć. Ukraińcy ostatni mecz gra z San Marino więc 3 punkty można im z góry dopisać. Wygrane z Mołdawią i Czarnogórą nic by nie dały jak nie wygramy z Ukrainą (nawet dwa remisy w ostatnich meczach bo przegrywamy remis punktowy bilansem bramkowym), więc tak czy inaczej trzeba ich pojechać, a tego widać.