PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

jayjay88
14-11-2012, 22:09
szybka odpowiedz Suareza :hyhy:

bigpaolo10
14-11-2012, 22:15
Niepotrzebnie chyba wkurwili Urugwajczykow ta bramka na 1-2.....to sie moze 5 skonczyc

padre
14-11-2012, 22:18
zagranie tego obrońcy urugwajskiego do Suareza - :ucieka:

uho
14-11-2012, 22:38
Człowiek, który Anglii się nie kłania, klęknął przed Urugwajem? Niemożliwe :zlosliwy:

Luke
14-11-2012, 22:45
Czy jest jakaś opcja, żeby Szpakowski został dyscyplinarnie wyp*********? Po jego dzisiejszym 'popisie', jako widz, czuję się zniesmaczony, zdegustowany i zażenowany.:poddaje:

Jakup
14-11-2012, 23:14
Porównajcie sobie Suarez vs. Lewandowski... Gdzie Robcio do Premier League :lol2:

Budzy
15-11-2012, 01:23
Czy jest jakaś opcja, żeby Szpakowski został dyscyplinarnie wyp*********? Po jego dzisiejszym 'popisie', jako widz, czuję się zniesmaczony, zdegustowany i zażenowany.:poddaje:
Ja to już go dawno olałem :D Borek na Polsacie Sport daje radę, przynajmniej jest obiektywny. Nic dzisiaj nie graliśmy. Nasi myśleli, że wygrają mecz na chodzonego bo Urugwaj widział mecz z Anglią i że się przestraszył naszej gry... a tu suprise. Obrona cienko, atak = zero. Poza strzałem obraniaka nie było chyba dobrej okazji do strzelenia gola ?! pytam się bo byłem w pubie i nie wszystko dało się wychwytać bo dyskusja się działa :)

Majki
15-11-2012, 07:49
A dwie bramki spierdolił "bohater" w meczu z Anglią.
Edit: Ale Francuz zdjął pajęczyne.

myślę że wrzucał, a w szatni powiedział mierzona :leze:

Neg
15-11-2012, 12:50
Ja to już go dawno olałem :D Borek na Polsacie Sport daje radę, przynajmniej jest obiektywny. Nic dzisiaj nie graliśmy. Nasi myśleli, że wygrają mecz na chodzonego bo Urugwaj widział mecz z Anglią i że się przestraszył naszej gry... a tu suprise. Obrona cienko, atak = zero. Poza strzałem obraniaka nie było chyba dobrej okazji do strzelenia gola ?! pytam się bo byłem w pubie i nie wszystko dało się wychwytać bo dyskusja się działa :)

Były dwie - Lewandowskiego i Grosickiego. Lewandowski ładnie znalazł się w polu karnym tyłem do bramki o ile dobrze pamiętam, ale obrońca go sprytnie popchnął, Lewandowski się wywalił nie trafiając w piłkę a było może 6 metrów od bramki. Jeśli Lewy myśli poważnie o Premiership no to niestety, jak nie nabierze siły to nie ma tam czego szukać bo w tym meczu ładnie nim miotali. Później czy wcześniej, szansę miał również Grosicki, który ładnie rajdem wszedł w pole karne i uderzył bodaj w boczną siatkę lub obok słupka a szansa naprawdę konkretna.

Obrona zagrała słabo. O ile pierwsza bramka to pech tak trzecia to jakaś farsa.. najpierw poślizgnął się Wasilewski a Perkis nie wiem co robił, ogólnie jak wszedł zagrał totalnie słabo. Tytoń przy bramkach bez szans. Co do Suareza i Cavaniego to jak by nie było, jedni z najlepszych napastników świata, zrobili z naszej obrony niezłą sraczkę, ale potrafiliby to zrobić z każdej defensywy świata.

Krychowiak naprawdę wyrasta moim zdaniem na lidera środka pola i to takiego na naprawdę dobrym poziomie. Oglądam czasami Ligue 1 i chociażby w meczu z PSG, Krychowiak grał pierwsze skrzypce. Widać było, że gośc nie wie o co chodzi w tej grze, zastawia się, odbiera, rozgrywa, broni, atakuje, super gracz, oby rozwinęli tak się Łukasik z Furmanem. Polanski porażka, nie wiem co on ciągle robi w pierwszym składzie reprezentacji, ale gość jest chu'owy. Obraniak moim zdaniem tak samo, tyle, że w przypadku Ludwiczka ma w meczu jedno dobre zagranie które przesądza o losach spotkania - asysta czy bramka.

No i chciałbym w końcu zobaczyć Grosickiego z Błaszczykowskim na skrzydłach w jednym spotkaniu.

Jeszcze co do zmienników, Pawłowski pozytywna zmiana, ale w jego przypadku to po prostu loteria. Potrafi w Zagłębiu zagrać super mecz a w kolejnym nadaje się do zmiany po 15 minutach, wczoraj akurat mu wychodziło sporo i gdyby Błaszczykowski lepiej przymierzył to była szansa na asystę.
Milik zagrał z kisielem w majtkach, chyba jeszcze za wcześnie by go powoływać i niepotrzebnie spalać chłopaka. Widać, że był zagubiony i mało ogarniał - przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie.
Jeszcze co do Tomka Kuszczaka. Moim zdaniem ta bramka na 3:1 była do obrony. Najpierw Suarezowi odskoczyła piłka i Tomek powinien reagować wyjściem a on został w blokach, potem miał również moim zdaniem szansę na rzucenie mu się pod nogi jak Suarez go mijał a on odpuścił kompletnie i tutaj moim zdaniem w **** niezrozumiała sytuacja bo jak on chce walczyć o miejsce w kadrze to bez różnicy dla niego powinno być czy to mecz towarzyski, oldbojów czy mecz o punkty, powinien dać z siebie 110% i pokazać się zasługuje na grę bo w drugiej lidze Angielskiej spisuje się bardzo dobrze.

Benek
15-11-2012, 13:26
Tytoń przy bramkach bez szans.

Jeszcze co do Tomka Kuszczaka. Moim zdaniem ta bramka na 3:1 była do obrony.

Trochę pomieszałeś ale chyba jesteśmy tego samego zdania:) Jak się patrzy na tą barmkę Suareza to odrazu widać, że Kuszczak powinien do niej wyjść wcześniej a jak nie to potem żucić się mu pod nogi.

Krychowiak naprawdę wyrasta moim zdaniem na lidera środka pola i to takiego na naprawdę dobrym poziomie.

Też jestem tego zdania ale wczorajszy mecz mu trochę nie wyszedł. Kilka głupich strat i podań niecelnych! Ale i tak uważam go obecnie za najlepszego grazca środka pola !

Loko
15-11-2012, 22:19
O reprezentacji to szkoda pisać, w tym meczu dzieliła nas przepaść, i tak jak wielu ludzi mówi, że rankingi kłamią, to w tym meczu miał dowód tego, że nie kłamią.

A bramka Ibrahimovica to ja nie wiem, to jakiś kosmos jest, Messi sobie może strzelać milion goli w sezonie ale takich jak on w tak ekwilibrystyczny sposób nie strzela nikt, profesot to mało.
Jestem w stanie się założyłć, że jak by mu dać drugą taką sytuację też by strzelił. :)

ra4319
17-11-2012, 09:01
Boniek o francuzach :look:

- Kto gra w reprezentacji Polski, powinien mówić po polsku. Nie ma Polaka, który nie mówi po polsku. Nie można powiedzieć, że jestem Włochem, jeśli nie znam języka włoskiego, to rzecz absolutnie jasna – to słowa Zbigniewa Bońka w rozmowie z Polskim Radiem dzień po meczu Polska - Urugwaj w Gdańsku.

gonzo(L)
17-11-2012, 12:13
Boniek o francuzach :look:

narzekał też, że Obraniak nie śpiewał hymnu w meczu z Urugwajem. mógłby też zwrócić uwagę gwiazdorowi Robertowi, który jako jedyny nie śpiewał w meczu z angolami. no ale kto zwróci uwagę najlepszemu napastnikowi świata o którego bije się MU i Real :poddaje:

GSM
17-11-2012, 14:34
Dla mnie z tymi śpiewanie hymnu to trochę czepialstwo ponieważ niektórzy mają tak,że sobie w myślach nucą,a również czują atmosferę i dumę.

Jaco
17-11-2012, 14:46
Dla mnie z tymi śpiewanie hymnu to trochę czepialstwo ponieważ niektórzy mają tak,że sobie w myślach nucą,a również czują atmosferę i dumę.
Ty zapewne jak wyznajesz miłość kobiecie, to też w myślach? I czujesz wtedy atmosferę i dumę? :jejku:

GSM
17-11-2012, 19:55
Po prostu są różne osobowości
Ktoś się źle czuje śpiewając albo "cuś" i tego nie robi(jak Rooney czy Neville dawniej którzy zamknięte mordy mieli jak reszta śpiewała),albo zależnie od sytuacji...różnie bywa
Jasne,że najlepiej jak wszyscy są Wasylem!(szacunek),ale ja zawsze staram się patrzeć z różnych perspektyw

R.
17-11-2012, 20:43
Ktoś się źle czuje śpiewając albo "cuś" i tego nie robi(jak Rooney czy Neville dawniej którzy zamknięte mordy mieli jak reszta śpiewała),albo zależnie od sytuacji...różnie bywa
Jasne,że najlepiej jak wszyscy są Wasylem!(szacunek),ale ja zawsze staram się patrzeć z różnych perspektyw

Jak mozna zle sie czuc spiewajac hymn wlasnej ojczyzny?

GSM
17-11-2012, 20:56
Można nie lubić śpiewać,nie potrafić śpiewać lub jedno i drugie.To tak jak z np. modlitwą którą jeden na głos wymawia ,a inny również się modli tyle,że bez użycia słów

Sphinxxx
17-11-2012, 21:23
tyle, że jak jesteś w kościele na mszy to modlisz się na głos razem z innymi, tak samo jest i z grajkami, mają śpiewać hymn na głos tak jak każdy Polak na stadionie

Z.
17-11-2012, 21:31

Akurat w kadrze PZPN poza Wasilewskim nie ma żadnych, więc problem nie istnieje.

Fatman
17-11-2012, 21:33
Akurat w kadrze PZPN poza Wasilewskim nie ma żadnych, więc problem nie istnieje.

Ja bym jeszcze Tytonia i Komorowskiego dorzucił.

gonzo(L)
17-11-2012, 21:38
Można nie lubić śpiewać,nie potrafić śpiewać lub jedno i drugie.To tak jak z np. modlitwą którą jeden na głos wymawia ,a inny również się modli tyle,że bez użycia słów

no proszę Cię. można nie lubić śpiewać (swoją drogą straszny wysiłek wymruczeć kilka zwrotek własnego hymnu) czy też nie potrafić, ale to nie jest must be the music czy inny tego typu gówniany programik i nikt nie ocenia czy fałszujesz jak Mandaryna czy śpiewasz pięknym głosem.

GSM
17-11-2012, 22:51
Ja tego też nie pojmuję i nie wyobrażam sobie nie śpiewać ze wszystkimi w takim momencie,ale...

Z.
18-11-2012, 00:50
Ja bym jeszcze Tytonia i Komorowskiego dorzucił.

Twoim zdaniem Tytoń to osobowość? :lol:

Dorzuć w takim razie Bileta :lol:

maatek
04-12-2012, 14:42
Jędrzejczyk,Rzeźniczak,Furman,Łukasik,Kosecki powołani na mecz z Macedonią.

Benek
04-12-2012, 15:21
Wszystko spoko tylko dlaczego Rzezniczak?

księciuniu
04-12-2012, 15:23
Bo ma osobowość :lol:

Maciek
04-12-2012, 15:38

może nikt inny nie chciałby być w pokoju z Koseckim :?

Sgt.
04-12-2012, 16:16
może nikt inny nie chciałby być w pokoju z Koseckim

W Legii w pokoju z Koseckim zazwyczaj jest Furman, który też na reprę jedzie ;)

Loko
04-12-2012, 16:56

Bo był na after party KSW... :)

padre
04-12-2012, 17:18
Jędrzejczyk,Rzeźniczak,Furman,Łukasik,Kosecki powołani na mecz z Macedonią.

:hyy::bobas:

Dramat. To zgrupowanie miało być z tego co wiem średnio poważne, no ale teraz już nie wiem jak to zakwalifikować.

chajtgr
04-12-2012, 19:10
Też się zdziwiłem,ale jak zobaczyłem Rymaniaka to jakoś mi przeszło.Kubuś i tak się cieszy z powołania do kady B...

Fatman
04-12-2012, 19:27
No co, mógł przecież powołać Żyrę:kawa:

To zgrupowanie jest po to, żeby było. Wiadomo, że większość chłopaków, co dostali powołanie, nie będzie brana pod uwagę przy ustalaniu składu na mecze eliminacyjne, a sam Rzeźniczak jedzie trochę na opinii i, w zasadzie, mimo że jest słaby i na dodatek siedzi w Legii na ławce, to wciąż jest, na tle ligowej szarzyzny, solidnym defensorem, który wybiegałby w wyjściowych jedenastkach większości drużyn w Polsce.

Ytong
12-12-2012, 16:09
Na koszulkach Reprezentacji Polski, nie będzie już loga PZPN tylko sam orzełek Orzełek !

midzi
12-12-2012, 16:14
Widzę, że wraca normalność. Jeszcze odkurzyć reprezentację z lisków i można będzie wrócić do oglądania chłopaków.

Liczę, że reprezentacja olimpijska Nowaka będzie pokazywana w tv.

ra4319
12-12-2012, 18:09
Na koszulkach Reprezentacji Polski, nie będzie już loga PZPN tylko sam orzełek Orzełek !

dopiero od stycznia 2014 bo dopiero wtedy wygasa kontrakt z NIKE :-/

WESOŁY DIABEŁ
12-12-2012, 21:50
Tylko żeby Furman nie strzelił tam bramki życia, bo go turasy będą namawiać na wirtualne dolary:)

Szejdi
14-12-2012, 15:30
Jędza, Rzeźniczak i Kosecki w 1 składzie w dzisiejszym meczu.

Shin-Ski
14-12-2012, 15:35

I Łukasik

90minut
Polska: Łukasz Skorupski - Łukasz Broź, Artur Jędrzejczyk, Tomasz Jodłowiec, Jakub Rzeźniczak - Paweł Wszołek, Daniel Łukasik, Przemysław Kaźmierczak, Szymon Pawłowski, Jakub Kosecki - Arkadiusz Milik.

Szejdi
14-12-2012, 15:36
Faktycznie, nie zauważyłem. Łukasik też.

Majkisek
14-12-2012, 16:06

Czy tylko ja jestem takim ignorantem, że z tego postu się dowiedziałem, że dziś jest jakiś mecz? :ucieka:

Media raczej milczą, przynajmniej na głównych stronach popularnych portali internetowych, jak wp ani słowa o tym...

sarinosoman
14-12-2012, 18:20
Po pierwszej połowie dwa do kółka i ogólnie nie wygląda to źle, choć mecz raczej z gatunku przedświątecznych.

Nazgul
14-12-2012, 18:38
Furmi - Jędza i 3:0 ')

sarinosoman
14-12-2012, 18:39
Ładnie poszedł do tej głowy.

EdYtA: Polscy kibole obecni na meczu - w liczbie trzech - zaintonowali Mazurek Dąbrowskiego. Szacuneczek.

Paw(L)ak
14-12-2012, 18:43
Najlepsze jest to, że zanim Jędza strzelił tę bramkę na 3:0, to 3 razy pod rząd piłkę wrzucał Furman i 3 razy robił to bardzo dobrze. Szkoda, że w meczu ze Śląskiem przez cały mecz nie miał nawet jednego średniej klasy dośrodkowania. :roll:

nst
14-12-2012, 18:52
"Tancza go kibice kibice kibice tancza go kibice.....POLSKA" :pokemon:

Kupisz biegnac i walczac o pilke drapie sie po nosie :D

4:0... W ogole takie mecze sa bez sensu. Moze taki sklad ligowy Rosji albo Czech by byl bardziej sensowny.

sarinosoman
14-12-2012, 18:55
OJCKP - Sobota na 4:0

ra4319
14-12-2012, 19:09
no i koniec 4:1, śmieszny mecz troszkę ;)

3 Polskich kibiców na meczu :d

Mario
14-12-2012, 19:27
ITI się cieszy, bo Jędrzejczyk się pokazał. Transfer coraz bliżej.

Buzz
14-12-2012, 23:24
Wójcik chce poprowadzić reprezentację na olimpiadzie. Mówi, że skoro zdobył medal 20 lat temu to i teraz też zdobędzie :pokemon:

księciuniu
14-12-2012, 23:40
Pod warunkiem, że z tymi samymi zawodnikami :ucieszony:

Antares
15-12-2012, 16:26
W reprezentacji to Furman umiał dośrodkowywać, a Jędza ładnie się znajdywać. A w Legii kto pamięta jakąś bramkę po rożnym? W meczach mamy ich po kilkanaście. A jak pokazały Śląsk i Ruch stałe fragmenty w naszej lidze to podstawa. Może Urban jakieś korepetycje od Fornalika weźmie?

GregorAE
15-12-2012, 16:48
Bramka Jędrzejczyka z główki po rzucie rożnym w meczu z Piastem.
Mecz meczowi nierówny i ciężko porównywać kadre do ligi. Myślisz, że w niecały tydzień Fornalik nauczył Furmana dokładnie dośrodkowywać a Jędrzejczyka nabiegać czy może grali na luzie a i przeciwnik nie miał opanowanego krycia?

Z.
25-12-2012, 00:07
Dzisiaj trafiłem w przeglądzie na "alfabet Błaszczykowskiego", produkcji chyba autorskiej, bo w pierwszej osobie. I keptyn odniósł się do..... biletów.

Myślę - zmądrzał. Tylko d.ebil, by po czymś takim nie zmądrzał. Przeprosi, powie, że był zdenerwowany. Cokolwiek w tym duchu.

Napisał (powiedział), że gdyby cofnął czas to by tego nie powiedział.

Poczekałby kilka dni i dopiero wtedy.

:lol::lol::lol:

Szawar
29-12-2012, 13:57
Były selekcjoner reprezentacji Polski Franciszek Smuda został trenerem SSV Jahn Regensburg - poinformował w sobotę Polsat Sport News. "Franz" będzie miał za zadanie uratować ostatnią drużynę 2. Bundesligi przed spadkiem.

:jejku:

Co nim kierowało, by tam iść.

iniemamniejusz
29-12-2012, 14:04

Co nim kierowało, by tam iść.

Dali mu niezłe pieniądze i chciał być trenerem u Niemców?

Szawar
29-12-2012, 14:15
Dali mu niezłe pieniądze i chciał być trenerem u Niemców?

Niezłe pieniądze dali mu za kompromitacje na Euro, takze wg mnie to nie był chyba wyznacznik.

gonzo(L)
29-12-2012, 14:24
przecież on jest zakochany we wszystkim co niemieckie(lepiej pewnie też mówi po niemiecku niż po polsku) także mnie wcale nie dziwi że tam poszedł.

Mario
29-12-2012, 14:28
Oficjalna strona milczy na temat zatrudnienia Smudy. Ktoś się chyba pośpieszył. A jeżeli w najbliższych dniach faktycznie podpisze kontrakt z tym klubem to może liczyć na wynagrodzenie kilka razy wyższe niż proponował mu Cupiał.

chajtgr
29-12-2012, 14:39
Tam go w końcu docenią ! Franz zawsze marzył o Bundeslidze,a że druga to tylko szczegół...

Bugi B.
29-12-2012, 15:04
Ja tam bym mu się w ogóle nie dziwił... przecież za "głodowe" pensję z PZPNu Franek nie mógł prowadzić wystawnego życia, czy chociażby mieć życia na "poziomie", a tak to przypływ niemieckich ojrosów może nie będzie zmuszał go do grania w reklamie biedrony...

iniemamniejusz
29-12-2012, 15:57
Niezłe pieniądze dali mu za kompromitacje na Euro, takze wg mnie to nie był chyba wyznacznik.

Na ambergold troche stracił :hyhy:

A poważnie, jeśli to była by prawda, za ogórki tam pracować nie będzie. To raz, a dwa, że nie raz pierdolił jak to chce do Niemiec.

ra4319
29-12-2012, 17:19
Nie jestem trenerem SSV Jahn Regensburg. Przebywam obecnie w Krakowie, a nie w Niemczech. Więcej będę mógł powiedzieć po Nowym Roku - tłumaczył Smuda, cytowany przez Orange Sport.
no chyba się pospieszyli w Polsat Sport News

Oli_choto
17-01-2013, 15:35
Jest kadra na towarzyski mecz z Rumunią. Tam aż sześciu Legionistów:

http://www.90minut.pl/news/203/news2036340-Powolania-na-mecz-z-Rumunia.html

Fajnie, że Furman i Łukasik dalej powoływani.

Majkisek
17-01-2013, 17:37
A tam fajnie. Ten mecz ma prestiz podobny do tournee w Singapurze, co zreszta widac po pozostalych powolaniach. Zobaczymy, czy uda im sie zalapac na sparing z Irlandia w Dublinie oraz przede wszystkim na marcowe eliminacje.

Oli_choto
17-01-2013, 21:25
A tam fajnie.

Fajnie. Wolę ich niż jakieś szroty czy innych pedałów z Niemiec. (wiem, że na ten mecz tylko Ekstraklasa i Celeban)

A co do "fajnie" to uważam, że spoko, że na takie mecze 1/3 kadry to Legia. Śmieszny za to skład Rumunii.

Benek
22-01-2013, 13:36
Lista powołanych zawodników na mecz z Irlandią:

Bramkarze:

1. Wojciech Szczęsny (ARSENAL LONDYN)

2. Przemysław Tytoń (PSV EINDHOVEN)

Obrońcy:

3. Łukasz Piszczek (BORUSSIA DORTMUND)

4. Damien Perquis (REAL BETIS SEVILLA)

5. Marcin Wasilewski (ANDERLECHT BRUKSELA)

6. Kamil Glik (FC TORINO)

7. Sebastian Boenisch (BAYER LEVERKUSEN)

8. Marcin Komorowski (TEREK GROZNY)

Pomocnicy:

9. Jakub Błaszczykowski (BORUSSIA DORTMUND)

10. Ariel Borysiuk (1. FC KAISERSLAUTERN)

11. Adrian Mierzejewski (TRABZONSPOR)

12. Grzegorz Krychowiak (STADE DE REIMS)

13. Kamil Grosicki (SIVASSPOR)

Napastnicy:

14. Robert Lewandowski (BORUSSIA DORTMUND)

15. Artur Sobiech (HANNOVER 96)

16. Arkadiusz Milik (BAYER LEVERKUSEN)

PS

ludi0080
22-01-2013, 13:40
w końcu Szczęsny na bramce !

matx
22-01-2013, 13:51
w końcu Szczęsny na bramce !

Super! :hasao:

R.
22-01-2013, 13:59
Tytoń, który nie gra. No ale po co Boruc, który od kilku spotkań regularnie broni w pierwszym składzie.

Buzz
22-01-2013, 14:05
A Perkis to nie był operowany czy kontuzjowany ostatnio?

nevermind
22-01-2013, 14:12

Był. Miał jakas tam kontuzje.

Ciekaw jestem kiedy powołanie dostanie Salamon. :popcorn:

detoxizer
22-01-2013, 14:33
Nie wiem o co chodzi z tym Borucem. Gość we Florencji bronił w każdym meczu, spowodował że manatki musiał spakować Frey- ulubieniec kibiców Violi. W Southampton zaczął bronić, prezentuje się z meczu na mecz coraz lepiej. Powołanie dostaje Tytoń, który od kilku miesięcy nie podnosi się z ławki w PSV... :kac:

Benek
22-01-2013, 14:41
Myślę, że Fornalik chce zobaczyć Tytonia w akcji albo na trenigu. Każdy widzi jak gra Artur i sądze, że to kwestia czasu aż dostanie powołanie.

Majkisek
22-01-2013, 15:45
Myślę, że Fornalik chce zobaczyć Tytonia w akcji albo na trenigu. Każdy widzi jak gra Artur i sądze, że to kwestia czasu aż dostanie powołanie.

I co, zostanie od razu rzucony na gleboka wode, czyli na mecz o wyjscie z grupy z Ukraina? Nie wierze. Mecz z Irlandia to ostatni i jedyny tak naprawde sprawdzian przed tym arcykluczowym spotkaniem. Podczas zgrupowania, jak i samego spotkania powinien przygladac sie bacznie obu (Szczesnemu i Borucowi) i powoli to sobie ukladac na marzec. Ale spoko, Tyton grzeje lawe, to w nagrode dostanie powolanie bo trzeba go obejrzec na treningu...

Benek
22-01-2013, 15:48
I co, zostanie od razu rzucony na gleboka wode, czyli na mecz o wyjscie z grupy z Ukraina? ..

Przecież Artur nie jest jakimś tam młodzieniaszkiem, który miałby nie wytrzymać psychicznie. Jestem pewien, że jak dostanie szansę to ją wykorzysta.

Majkisek
22-01-2013, 15:51
Nie no oczywiscie, o niego sie nie boje. Martwi mnie czy Fornalik wytrzymalby psychicznie postawienie miedzy slupki Artura po tak dlugiej przerwie w kadrze. I obawiam sie, ze po prostu tego nie zrobi, nie widzi dla niego miejsca w kadrze poki co i dotychczasowe jego niepowolywanie tylko to potwierdza.

Benek
22-01-2013, 15:53
W sumie to dopiero pierwszy raz go nie powołał gdy ten wywalczył sobie miejsce w bramce. wcześniej nie grał to i nie dostał powołania. Myslę, że Fornalik wie co robi i jeszcze zobaczymy Artura w reprezentacji.

1916TaFu
22-01-2013, 16:16

W zeszły czwartek doznał kontuzji oka. W sobotę miał przejść specjalistyczne badania. Skoro dostał powołanie to raczej nic poważnego mu się nie stało. Lecz mimo to we wczorajszym meczu ligowym nie zasiadł nawet na ławie.

ra4319
22-01-2013, 19:40
Orange Sport podaje, że Artur w ciągu najbliższych dni zostanie dowołany :raca:

Domino KG(L)
22-01-2013, 19:48
Z taką formą tam jest Jego miejsce!

detoxizer
22-01-2013, 21:00
Artur wraca! Nareszcie.

lukasz9209
22-01-2013, 21:09
W końcu! dawać go od pierwszej minuty!
:raca2: :raca2: :raca2:

Domino KG(L)
22-01-2013, 21:26
Oby tam zagościł jak najdłużej !!!

Majkisek
22-01-2013, 21:44
Orange Sport podaje, że Artur w ciągu najbliższych dni zostanie dowołany :raca:

Fornalik czyta forum :]

Z.
22-01-2013, 21:54
Z jednej strony ekstra. Naprawdę świetnie.

Z drugiej strony trzeba będzie im kibicować, a reszta to jedno wielkie gówno. Mam nadzieje, że Artur z miejsca dostanie opaskę i nakopie do łba bileterce.

Kempes
23-01-2013, 07:59
Ja się tylko boje, że powołał go tylko po to aby zamknąć twarze krytykom, a Artur cały mecz / mecze przesiedzi na ławce. A nie daj boże wejdzie i popełni jakiś błąd, wtedy będzie wykopany na amen.

No ale zobaczymy. Jak ja bym chciał żeby wszedł w reprezentację jak pitbull w kurnik, pokazał fenomenalną dyspozycję i usadził wszystkich fanów Wojtusia :D

Benek
23-01-2013, 09:03
Jakby miał taki zamiar jak piszesz to powołaby go odrazu a nie dowoływał. Fornalik przemyślał sprawę i doszedł do wniosku, że w obecnej sytuacji Artur i Wojtek to najlepsi bramkarze.

Loko
23-01-2013, 12:21
No ale zobaczymy. Jak ja bym chciał żeby wszedł w reprezentację jak pitbull w kurnik, pokazał fenomenalną dyspozycję i usadził wszystkich fanów Wojtusia :D

No ale też nie przesadzajmy bo póki co to nie mamy nadmiaru bogactwa na pozycji bramkowej, Artur dopiero wraca na swój oby najwyższy poziom a póki co najlepiej się mimo wszystko prezentuje Wojtek.

Zawsze to lepiej mieć kołopot bogactwa niż nie mieć żadnego klasowego zawdnika na tą pozycję. Szczęsny się wyrobi, według mnie ma wszystko żeby byc jednym z najlepszych na świecie na tej pozycji.

Stout
24-01-2013, 08:31
Kazimierski o Borucu:
http://pilka-nozna.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Jacek-Kazimierski-a-Artur-Boruc,artykul,156897,1,291.html

Brodacz
30-01-2013, 12:55
Borucem to podniecają się co najwyżej jego gejfani.
Wystarczy przejrzeć angielskie, obiektywne portale i porównać średnią ocen obu bramkarzy. Przy Borucu trzeba czasami wyłączyć opcję "minimum apps" bo do tej pory zagrał zaledwie 6 spotkań. Mimo, że Szczęsny ma tych spotkań aż 14 to wszędzie przebija Artura średnią ocen.
Oczywiście porównywanie obu golkiperów jest jak najbardziej na miejscu ale jeśli ktoś się zachwyca Borucem i krytykuje Szczęsnego to niech spojrzy choćby tutaj na takie byle gówno gdzie różnica jest najmniejsza: http://www.whoscored.com/ .
Pomijając już fakt, że Szczęsny jest lepszy od Boruca wg mnie nieporozumieniem jest powołanie Tytonia, jako trzeciego powinien wziąć kogoś młodego z polskiej ekstraklasy - i tak wiadomo, że nie zagra więc niech trochę chociaż potrenuje z kadrą np taki Skorupski czy jak mu tam. To, że aktualnie nie gra w piłkę o punkty to tylko dlatego, że jest przerwa zimowa. :)

Benek
30-01-2013, 12:58
Brodacz ale lepszy w realu czy w FM???:)

Brodacz
30-01-2013, 13:05
Brodacz ale lepszy w realu czy w FM???:)
nie grałem w najnowszą część :). Moja opinia wzięła się z realnych statystyk a przyznasz, że Szcżesny przebija nimi Boruca ******* na wylot czy jeszcze nie obejrzałeś jak byli oceniani ? :).

Benek
30-01-2013, 13:09
Wiesz co szczerze mówiąc statystyki to nie dla mnie:) Ja wolę opierać się na tym co widze przed TV czy też na żywo. I teraz np przypominam sobie dwie wielkie imprezy na których grał jeden albo drugi:) Wiesz zapewne o co mi chodzi i domyślasz się kto według mnie jest lepszy.

Brodacz
30-01-2013, 13:31
Wiesz co szczerze mówiąc statystyki to nie dla mnie:) Ja wolę opierać się na tym co widze przed TV czy też na żywo. I teraz np przypominam sobie dwie wielkie imprezy na których grał jeden albo drugi:) Wiesz zapewne o co mi chodzi i domyślasz się kto według mnie jest lepszy.
Szkoda, że eliminacji do wielkich imprez sobie nie przypominasz i spotkań o być albo nie być z Irlandią Północną czy jeszcze jakimiś ogórkami. Nasz bramkarz ewidentnie wtedy pokazywał gdzie miał reprezentację.
A jeśli chodzi o wielkie imprezy to łączy je jedno - nie wyszliśmy z grupy czyli w żadnej bramkarz nie uratował nam tyłka.
Ale żeby nie było, jeśli mówimy o dzisiejszej formie to jakie to ma znaczenie. Ja tam z przeszłości nie wyciągam brudów - liczy się tylko dzisiejsza forma. Premier League to najlepsza liga na świecie więc fajnie jest mieć w niej dwóch grających bramkarzy. Ogórki to nie są a odpowiedniej klasy konkurencja będzie korzyścią.

R.
30-01-2013, 13:40
Wojtus jest taki świetny, że w każdym meczu puszcza bramkę a w Arsenalu coraz głosniej mówi sie o kupnie nowego bramkarza. :lol:

Benek
30-01-2013, 13:42
Szkoda, że eliminacji do wielkich imprez sobie nie przypominasz i spotkań o być albo nie być z Irlandią Północną czy jeszcze jakimiś ogórkami. Nasz bramkarz ewidentnie wtedy pokazywał gdzie miał reprezentację.
Jak dla mnie eliminacje mają się nijak do ME czy też MŚ. Na tej pierwszej imprezie Wojtek pokazał swoją klasę a na tej drugiej Artur swoją:)

Ale żeby nie było, jeśli mówimy o dzisiejszej formie to jakie to ma znaczenie. Ja tam z przeszłości nie wyciągam brudów - liczy się tylko dzisiejsza forma. Premier League to najlepsza liga na świecie więc fajnie jest mieć w niej dwóch grających bramkarzy. Ogórki to nie są a odpowiedniej klasy konkurencja będzie korzyścią.

Dla mnie też liczy się przedewszytskim dziś i dlatego uważam, że Wojtek i artur to najlepsi polscy bramkarze. A z tej dwójki dla mnie osobiście Boruc jest lepszy.

siekan
30-01-2013, 13:51
Wojtus jest taki świetny, że w każdym meczu puszcza bramkę a w Arsenalu coraz głosniej mówi sie o kupnie nowego bramkarza. :lol:

Cicho! Jest lepszy od Boruca i basta!

Brodacz
30-01-2013, 13:55
Fani Boruca powiedzą, że Boruc, fani Szczęsnego, że Szczęsny a obiektywne źródła wskazują na tego drugiego. Tak więc wszystko jasne :).

Benek
30-01-2013, 14:00
Włącz dziś C+ Gol o 20.55 to zobaczysz kto jest lepszy:)

siekan
30-01-2013, 14:00
Fani Boruca powiedzą, że Boruc, fani Szczęsnego, że Szczęsny a obiektywne źródła wskazują na tego drugiego. Tak więc wszystko jasne :).

Obiektywne źródła :lol:

Obiektywne źródła wskazują również kiboli jako siewców zła :lol:

nevermind
30-01-2013, 14:04
Wg. tej genialnej strony whoscored.com na ktorą tak sie powołujesz najlepszym obronca tego sezonu jest o ile mi sie wydaje Andrea Ranocchia. A jezeli bys obejrzał pare spotkan Serie A i Interu doszedłbys do wniosku, ze jednak do tego miana trochu mu brakuje(siekan chyba potwierdzi)

Ale ok, jedzmy dalej. Wg twojej strony tak wyglada najlepsza jedenastka tego roku:

http://img5.imageshack.us/img5/3306/allstarsu.png

Brodacz
30-01-2013, 14:07
Obiektywne źródła :lol:

Obiektywne źródła wskazują również kiboli jako siewców zła :lol:
Obiektywne tzn angielscy fachowcy oceniający Premier League na co dzień. Oni raczej nikomu nie wchodzą na siłę w dupę.
A jeśli chodzi o polskie "gazety" to chyba są za Borucem :).

ormo
30-01-2013, 14:14
Gdzie? W The Sun czy w Daily Mirror? :lol:

R.
30-01-2013, 14:15
A jeszcze co do fenomenalnego Wojtusia - w poprzednim sezonie ten geniusz miał jeden z najgorszych współczynników obronionych strzałów, które leciały na jego bramkę w Premiership.
Obiektywne angielskie źródło. :lol:

b.
30-01-2013, 14:19
żeby tylko synek pedała nie brał więcej sztangi do łapy, bo będzie tragedia narodowa :prawi:

Brodacz
30-01-2013, 14:37
A Boruc niech lepiej daje z siebie w reprezentacji 100%. Bo na razie lewus zawalił jej awans do MŚ w RPA, i jeszcze ten tatuaż - słuchawka, że niby ma kontakt z bazą.... ale ze swoim mózgiem chyba nie. Mam nadzieję, że z głową u niego trochę się poprawiło i że będzie się przykładał solidnie do spotkań Kadry a nie olewał tak jak wcześniej.

b.
30-01-2013, 14:42
wyjebaj się od Boruca dobrze ci radzę

R.
30-01-2013, 14:46
A Boruc niech lepiej daje z siebie w reprezentacji 100%. Bo na razie lewus zawalił jej awans do MŚ w RPA, i jeszcze ten tatuaż - słuchawka, że niby ma kontakt z bazą.... ale ze swoim mózgiem chyba nie. Mam nadzieję, że z głową u niego trochę się poprawiło i że będzie się przykładał solidnie do spotkań Kadry a nie olewał tak jak wcześniej.

Ale jesteś śmieszny kolego. Boruc olewał kadrę? Tego jeszcze nie słyszałem. Może poraczysz nas jakimis dowodami?
Zawalone eliminacje? No tak, bo tylko Boruc wtedy grał w kadrze, co tam resztaz kopaczy. Zresztą oprócz bramki z Irlandią(w równym stopniu zawałił ją wtedy Żewłakow) i ze Słowacją jakoś nie pamiętam, żeby puszczał babole.
Jestem ciekaw czy ten twój Bóg bramkarski wygryzłby ze składu Freya jak to zrobił Artur. Oglądając czasem co wyprawiał w poprzednim i w obecnym sezonie w Arsenalu, szczerze wątpie. :kawa:

Domino KG(L)
30-01-2013, 15:48
Nie chcę na nowo rozgrzewać dyskusji o bramce ze Słowacją ale jeśli ta bramka obwinia Boruca to i cała obronę. Piłka zanim wpadła do bramki od nogi Artura to minęła trzech obrońców. A co do Wojtusia to nigdy nie był tak dobry jak Boruc :D

Jasper121
30-01-2013, 16:40

Wojtek rozumiem, że powrót Boruca do kadry nie jest ci na rękę, ale masz dzisiaj mecz z Liverpoolem i lepiej się nim zajmij, a nie siedzisz i pierd***** głupoty na forum.

siekan
30-01-2013, 16:53
Wg. tej genialnej strony whoscored.com na ktorą tak sie powołujesz najlepszym obronca tego sezonu jest o ile mi sie wydaje Andrea Ranocchia. A jezeli bys obejrzał pare spotkan Serie A i Interu doszedłbys do wniosku, ze jednak do tego miana trochu mu brakuje(siekan chyba potwierdzi)

Oj tak. Może Ranocchia nie jest strasznie słaby, ale w samych Włoszech znalazłoby się ze 2-3 lepszych środkowych obrońców, nie wspominając w ogóle o ligach zagranicznych.

Zresztą opieranie się na tej, i jej podobnych, stronie ma taki sam sens jak branie na poważnie rankingów IFFHS.

I tu, i tu jednymi prawdziwymi danymi są nazwy klubów i imiona oraz nazwiska zawodników :lol:

koral
30-01-2013, 17:50

Myślę, że nie ma tu żadnej osoby, które podzielałaby te brednie.

Idź sobie więc na jakieś inne forum co?

Eman
30-01-2013, 18:37
Artek jak to czytasz to Wojtusia z liscia na dziendobry - to jest kadra, a nie jakies religijne kolonie z dziadzia Franzem

ŻbiQ
02-02-2013, 21:20
Co to za kelnerzy w barwach Rumunii? Nawet Łukasik im bramkę z piętki strzelił :hyhy:

Buzz
02-02-2013, 21:20
Co by nie mówić, to zajebiście grają. W 30 minut 4 bramy wpierdzielili Rumunom. Gol Łukasika cudowny :)

E: Rumuni też w ligowym składzie. Chyba.

chajtgr
02-02-2013, 21:23
Jadą z nimi jak z cygańskim taborem :hyhy:
Ale Rumuni wyglądają jak reprezentacja gastarbeiterów z Hiszpanii...

ŻbiQ
02-02-2013, 21:23
I można bez farbowanych przebierańców? Można!:prawi:

ra4319
02-02-2013, 21:31
jacyś kumaci na trybunach, to co zrobił Słowik bez komentarza

koolherc
02-02-2013, 21:33
No, w koncu ktos sie wpisał, bo myslałem ze tylko ja ogladam. Nawet fajnie sie oglada, choc jednostronny mecz.
P.s. Za duzo spiker dziamoli, bo troche kibicow jest i dało sie słyszec: PDW, donald matole czy zawsze i wszedzie.

Edi
02-02-2013, 21:34
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/602042_418917791520846_1395240579_n.jpg

Jagiellonia

Majki
02-02-2013, 22:13
Co to za kelnerzy w barwach Rumunii? Nawet Łukasik im bramkę z piętki strzelił :hyhy:

Pewnie wyłapali tych z tramwajów instrumenty zabrali i kazali grać :D

Seba.Kolos
02-02-2013, 22:15
Firmy Nike nie bylo stac na literki na plecach?? :lol:

LOL3K
02-02-2013, 22:51
2 połowa tak ciekawa, że aż przespałem 75% 8)

Seba.Kolos
02-02-2013, 23:11
2 połowa tak ciekawa, że aż przespałem 75% 8)

Czyli jakies 33min 45sek :lol2: :mistrz:

klinton
03-02-2013, 00:55
Tak mi się przypomniało odnośnie zbiórki darów dla rumunów przed meczem w LE.

Dwie przekazane przeze mnie w darze dziurawe, zdezelowane piłki marki Umbro zapewne bardzo pomogą w rozwoju prymitywnego (co pokazał dwumecz Legii z Rapidem) rumuńskiego futbolu.

Jak widać nie pomogły:prawi:

Brodacz
03-02-2013, 14:20
Słowik ewidentnie zawinił bramkę, dobrze, że to tylko honorówka rywali w meczu towarzyskim a nie arcyważne spotkanie eliminacyjne do MŚ, przykładowo z Irlandią Północną. W sumie to kogo niby z polskiej ekstraklasy miał na bramkę powołać na taki mecz, więc próbuje młodych, którzy grają w swoich klubach.

Kadra C prezentowała się nieźle ale rywal nie był specjalnie wymagający. Brawo dla Łukasika za fajnego gola :).

MarkoOHT
04-02-2013, 13:56
dobrze, że to tylko honorówka rywali w meczu towarzyskim a nie arcyważne spotkanie eliminacyjne do MŚ, przykładowo z Irlandią Północną.
Ja nie wiem, Artur Ci panne zborsuczył że się tak przyjebałeś do niego?
Przeinstaluj się na forum jakiegoś Bravo Sport czy coś w tym stylu znafco:

Transfer Ljuboji to dla mnie taki sam hit jak powrót do ligi podstarzałych: Żurawskiego, Wichniarka, Mięciela, Saganowskiego i takich tam kopaczy

Cez(L)are
06-02-2013, 15:41
Boruc w wyjsciowej jedenastce dzisiaj :) Szczesny po przerwie.

Edit:
Boruc - Boenisch, Glik, Perquis, Wawrzyniak - Krychowiak, Łukasik - Blaszczykowski, Obraniak, Pawłowski - Lewandowski

Eman
06-02-2013, 15:57
Ja nie wiem, Artur Ci panne zborsuczył że się tak przyjebałeś do niego?
Przeinstaluj się na forum jakiegoś Bravo Sport czy coś w tym stylu znafco:

haha przeciez to Wojtek albo Maciek pisze

Benek
06-02-2013, 16:00
Boruc w wyjsciowej jedenastce dzisiaj :) Szczesny po przerwie.

Edit:
Boruc - Boenisch, Glik, Perquis, Wawrzyniak - Krychowiak, Łukasik - Blaszczykowski, Obraniak, Pawłowski - Lewandowski

Łukasik w pierwszym składzie? No nieźle:)

Majkisek
06-02-2013, 16:04
Mnie bardziej dziwi Beonish na prawej obronie.

chajtgr
06-02-2013, 16:47
Grywał na tej pozycji trochę w Niemczech ostatnio niestety złapał formę i gra regularnie w Bayerze, do wyboru jeszcze jest niegrający Wasilewski i Broź,który nie wiem co tam robi już Jędza byłby lepszy...

R.
06-02-2013, 16:56
Dalej te przebierance w skladzie. No ale dla Artura mozna popatrzec na ten mecz.

Brodacz
06-02-2013, 17:00
Widać, że to trochę eksperymentalny skład, Boenisch na prawej obronie, poza tym Perquis, Pawłowski no i Łukasik od pierwszej minuty. Wątpliwe żeby tak to wyglądało w marcowym spotkaniu o punkty. Ale to tylko mecz towarzyski.
Co do Boruca - Artur, Irlandia to mocniejszy przeciwnik niż ta pamiętna Irlandia Północna więc proszę, pełna koncentracja i 100% zaangażowania, nie zrób znowu niczego głupiego i pokaż to co pokazywałeś na MŚ gdzie wybroniłeś mnóstwo sytuacji ale tak naprawdę to gówno nam one dały. Tak więc trzymam kciuki. Do boju, zborsucz ich.
Sprawa obsady bramkarza w marcu jest ciągle sprawą otwartą, Fornalik ma niełatwy orzech do zgryzienia ale jeszcze sporo czasu, obecnie zarówno Boruc jak i Szczęsny grają w swoich klubach i zbierają pozytywne recenzje ale przez jeden miesiąc może się wiele zmienić i tym samym Waldek King będzie miał łatwiejsze zadanie jeśli chodzi o wybór bramkarza czego mu nie życzę bo jednak wolę dwóch dobrych konkurentów.

Majkisek
06-02-2013, 17:39
Grywał na tej pozycji trochę w Niemczech ostatnio niestety złapał formę i gra regularnie w Bayerze, do wyboru jeszcze jest niegrający Wasilewski i Broź,który nie wiem co tam robi już Jędza byłby lepszy...

To nie wiedziałem, że grywał na tej pozycji. Nie mniej jednak wylatuje Piszczek i okazuje się, że straszna posucha jest także i na prawej obronie (a przecież nasza prawa strona, to miała być nasza moc!). Chyba, że piłkarz Bayeru będzie się spisywał tak samo dobrze i po tej stronie, jak ostatnio w Leverkusen (ale tam chyba grał normalnie z lewej?). No i z drugiej strony patrząc, to Wawrzyniak też jest cholernie niepewny.

zaangażowania, nie zrób znowu niczego głupiego i pokaż to co pokazywałeś na MŚ gdzie wybroniłeś mnóstwo sytuacji ale tak naprawdę to gówno nam one dały.

A co miały nam dać mistrzostwo świata? Przez 90 minut byliśmy dzięki niemu bardzo blisko remisu z Niemcami, na ich terenie. Mów co chcesz, ja pamiętam, że wtedy jakoś czułem straszną dumę.

R.
06-02-2013, 20:42
Panie Kozłowski, bana temu stadionu za te ultraniebezpieczne dla zdrowia i życia race!

Ciechu
06-02-2013, 20:45
Panie Kozłowski, bana temu stadionu za te ultraniebezpieczne dla zdrowia i życia race!

http://www.fotoszok.pl/upload/262983d5.jpg

bloniaq
06-02-2013, 20:49
jedna raca, dziesięć ujęć na youtube

Fatman
06-02-2013, 20:51
Petardy:strach: Zamykać w pizdziec:prawi:

syrokomla
06-02-2013, 21:24
Fajnie, ze mamy Brzyskiego

Xtreme
06-02-2013, 21:35
Fajnie, ze mamy Brzyskiego

Wawrzyniak znowu dał popis umiejętności :leze:

Stout
06-02-2013, 21:45
Mam nadzieję ,że to ostatni mecz tej pizdeczki Obraniaka .
A później przyjdzie pora na resztę farbowańcòw.

Bootleg
06-02-2013, 21:50
Obraniak jest fatalny...

Tomekkk
06-02-2013, 21:51
Nie wiem jak Wam, ale to jest pierwszy sparing od baaardzo dawna który ogląda mi się z przyjemnością! Fajny stadion, pełne trybuny, dużo Naszych, świecidełka na trybunach no i większość naszych zasuwa jak by to nie był towarzyski (oprócz gwiazdeczki Robercika i Obraniaka). Glik przechodzi dziś samego siebie, Łukasik jak na debiut w Reprezentacji ( bo jakichś sparingów z 3 drużyną z Bośni czy 4 Rumunii nie liczę) gra naprawdę bardzo przyzwoicie.

oczkovski
06-02-2013, 21:51
Mam nadzieję ,że to ostatni mecz tej pizdeczki Obraniaka .
A później przyjdzie pora na resztę farbowańcòw.

Oszalałeś ?! to dopiero początek. Ile on meczów zagrał chv.owych i dalej gra reżysera gry .

detoxizer
06-02-2013, 21:54
Najlepsze są łączone szaliki Irlandii i Polski. :lol:

Stout
06-02-2013, 22:11
Oszalałeś ?! to dopiero początek. Ile on meczów zagrał chv.owych i dalej gra reżysera gry .

Nie wiem nie znam się :)
Ja oglądam ten mecz tylko ze względu na Artura i Łukasika .
Farbowancow nie toleruje, ale Obraniak jest wyjątkowo wkurwiajacy .

Jebć Media
06-02-2013, 22:11
Milik :kurde:

symbicort
06-02-2013, 22:13
Raca na murawie ląduje dzieje się w tej Irlandii ! :D

Fatman
06-02-2013, 22:24
I chvj, po robocie:poddaje: Być lepszym cały mecz i dostać w pizdę.

Piotrase
06-02-2013, 22:27
I chvj, po robocie:poddaje: Być lepszym cały mecz i dostać w pizdę.

to już tak zawsze albo zamknięty dach przeszkadzał albo piłka była źle dopompowana ;) zawsze jest jakieś coś ;) sa chujovi jak barszcz bo tą Irlandię powinni pyknąć z palcem w dupie. Napadzior gwiazda Europy a nie potrafi bramki strzelić w reprezentacji ;)

Buzz
06-02-2013, 22:27
Ależ oni są chu.jowi, a w szczególności Lewandowski :poddaje: Może na wyrost trochę, ale Łukasik według mnie najlepszy dzisiaj. Najgorszy Obraniak.

GregorAE
06-02-2013, 22:30
Irlandia jedzie "low lie the fields..." a nasi wuwuzelują...

Stout
06-02-2013, 22:35
A czego ty się spodziewales ?Melodyjnych śpiewów przez 90 minut jak na San Lorenzo ....? No proszę Cię ....

Bonhart
06-02-2013, 22:35
Szpaq wychwala gre w 1 polowie jakbysmy co najmniej wygrywali 4-0 do przerwy...
Dla mnie to jest straszne, ze podobno najlepsi polscy (?) pilkarze nie sa w stanie sklecic akcji skladajacych sie z kilku dokladnych podan po ktorych pilka nie odskakuje na 100 metrow. W ogole to jest najlepsza recepta na nasza repe - grac z nimi ostrym pressingiem, bo i tak sie pogubia albo wykopia w aut. Oklep z irlandzkimi drwalami... brawo k***a ;)

PS> Lukasik - jedyny ktory pozytywnie zaskoczyl, Wawrzyniak - bajeczny technik...

Abrams
06-02-2013, 22:37
Lewandowski wybrany graczem meczu :D

Piotrase
06-02-2013, 22:40
Lewandowski wybrany graczem meczu :D

haha to chyba jakiś ponury żart :lol: dla mnie to jakieś nieporozumienie ten grajek w klubie za kase strzela co chwila a w reprezentacji chyba już mu się nie chce

Fatman
06-02-2013, 22:41
Spokojnie, za tydzień BVB gra w Lidze Mistrzów. Tam Lewandowski z Błaszczykowskim strzelą po bramce, Piszczek zaliczy ze 2 asysty, Borrusia wygra i wszyscy w Polsce będą zadowoleni. A że reprezentacja coraz gorzej przędzie? Kogo to obchodzi?!

Skw_
06-02-2013, 22:45
Spokojnie, za tydzień BVB gra w Lidze Mistrzów. Tam Lewandowski z Błaszczykowskim strzelą po bramce, Piszczek zaliczy ze 2 asysty, Borrusia wygra i wszyscy w Polsce będą zadowoleni. A że reprezentacja coraz gorzej przędzie? Kogo to obchodzi?!

Otóż to, ważne że ilość biletów dla rodzinki się zgadza

Abrams
06-02-2013, 22:48
haha to chyba jakiś ponury żart :lol: dla mnie to jakieś nieporozumienie ten grajek w klubie za kase strzela co chwila a w reprezentacji chyba już mu się nie chce

Telewidzowie go wybrali - głosowanie na najlepszego polskiego zawodnika ...

Korosiak
06-02-2013, 22:53
Żeby nie świecidełka, to wyłączyłbym ten mecz po pierwszej połowie. A Lewandowski wybrany zawodnikiem meczu w Naszej Reprezentacji? Chyba za nazwisko, bo na boisku nie pokazał NIC.

Piotrase
06-02-2013, 22:54

W końcu hajs musi się zgadzać więc sobie strzelą po bramce będą najlepsi na boisku a Kicker wybierze ich zawodnikami wieku w lidze! A za gre w reprezentacji kasiory nie ma ani żadnych laurów więc po co się wysilać? :)

detoxizer
06-02-2013, 22:57
No cóż, Lewantorres dzisiaj znowu dał ciała :)

Luke
06-02-2013, 22:58
EURO 2012 - epilog
Od zakończenia mistrzostw minęło siedem miesięcy. Siedem długich miesięcy wszyscy fani futbolu czekali na ten mecz, aż w końcu nadszedł. Polacy walczyli dzielnie i mężnie; byli gotowi do największych poświęceń i wyrzeczeń. Walczyli niczym husaria, jak prawdziwi bohaterowie i udało się! W bezpośrednim meczu z Irlandią pokazali, że tylko oni zasługują na miano najgorszej drużyny turnieju!

***KONIEC***

Maciek
06-02-2013, 23:03
a jak Artur?

detoxizer
06-02-2013, 23:04
a jak Artur?

Mało pracy, przed utratą gola zaliczył świetną interwencję, a przy samej stracie bramki był bez szans.

Adek LW
06-02-2013, 23:09
Lewandowski jak Messi w reprezentacji dno, a w klubie mistrz! Dziś tylko piro co dało uśmiech na twarzy i ta kpina że Lewy zawodnik meczu haha

LOL3K
06-02-2013, 23:15
Chyba jego gorące fanki 15letnie głosowały... :lol3:

Dopóki będą te zagraniczne kurvy grać, mają co mecz wpierdol dostawać :p

Bootleg
07-02-2013, 00:14
Borek: Kuba, czy mógłbyś powiedzieć swoim francuskojęzycznym kolegom z reprezentacji, aby mniej machali rękoma, i nie dyskutowali z sędzią belgijskim przy każdym faulu...

:poddaje: i to by było na tyle....

Adek LW
07-02-2013, 08:56
Chyba jego gorące fanki 15letnie głosowały... :lol3::p

Taka prawda, bo jakby ktoś normalny głosował kto zna się na piłce nożnej to Lewy gówno by miał, a nie zawodnika meczu. " Gimbaza " robi swoje...

b.
07-02-2013, 09:43
Dopóki będą te zagraniczne kurvy grać, mają co mecz wpierdol dostawać :p

:prawi: :prawi:

Pierwszy mecz kadry od nie pamiętam kiedy, jaki oglądałem. Oczywiście ze względu na Artura.

Ale te farbowańce są chujowe :lol: Obraniak prawą nogę ma chyba tylko do wsiadania do tramwaju. Benisz - ten to biega jakby nie miał kolan, zero koordynacji, prawa noga też chyba tylko do podpierania się. Perkis jak w b-klasie - byle dalej od siebie, piła w przód i git:) pięknie w drugiej połowie wystawił Irlandczykowi.

Z Krychowiaka będą ludzie, pierwszy raz go widziałem - zajebista gra głową, dobry odbiór, myśli na boisku.

Oby się Fornalik opamiętał i przestał powoływać tych zagranicznych pedałów.

detoxizer
07-02-2013, 10:15
Ludzie to będą, ale z Łukasika. Chłopak wczoraj grał, jakby miał ze 30 lat i bagaż doświadczeń za sobą.

Bootleg
07-02-2013, 10:32
Ludzie to będą, ale z Łukasika. Chłopak wczoraj grał, jakby miał ze 30 lat i bagaż doświadczeń za sobą.

Dla mnie dopóki miał siły był najlepszy z całego zespołu Fornalika. Miał bardzo dużo odbiorów. Dobrze czyta grę, i co ważne odbiera piłkę dość czysto. Miał parę strat, ale wynikały one głównie z tego, że momentami chciał przyspieszyć grę rozgrywając szybko piłkę (w sumie, to od tego powinien być Obraniak, no ale wiadomo jak grał..).

Fatman
07-02-2013, 11:24
No to latem chyba się trzeba będzie pożegnać z Łukasikiem:\\

Z.
07-02-2013, 19:32
Dla mnie dopóki miał siły był najlepszy z całego zespołu Fornalika.

I to jest właśnie problem. Facet nawet w ligowych meczach zdycha koło 60 minuty...A to oznacza, że dobry to on będzie tylko na nasza ligę.

Yevaud
07-02-2013, 19:42
I to jest właśnie problem. Facet nawet w ligowych meczach zdycha koło 60 minuty...A to oznacza, że dobry to on będzie tylko na nasza ligę.

Wielu sportowcow wytrzymalosci nabiera z czasem. Oby i ten...

Jaco
07-02-2013, 19:43
Gdyby gospodarował siłami tak, jak dajmy na to Obraniak, to dałby radę grać 3 mecze pod rząd. :look:

detoxizer
07-02-2013, 20:06
Gdyby gospodarował siłami tak, jak dajmy na to Obraniak, to dałby radę grać 3 mecze pod rząd. :look:

Otóż to. Nie wiem, ja nie potrafię patrzeć na grę Obraniaka ze spokojem. Wygląda jakby robił wszystkim łaskę swoją obecnością na boisku.

Z.
07-02-2013, 20:12
Wielu sportowcow wytrzymalosci nabiera z czasem. Oby i ten...

Oby. Na razie raczej bym się nie grzał. Trochę fajnie pokopał, ale dokładnie tak jak w lidze ani to to nie strzela, ani nie dominuje w środku pola. Najlepszy ze wszystkiego to ma PR :)

Oczywiście widzę w nim potencjał na gracza lepszego niż np. Wilk z Wisły czy Muraś z Lecha (możliwe, że nawet już jest lepszy - w każdym razie dobrze, że mamy jego a nie ich). Ale wystarczy nawet sporadycznie oglądać jakieś ligi francuskie czy belgijskie by odnieść wrażenie, że szału nie ma.

A nawet z rzędu :look:. Obraniak to w ogóle porażka absolutna :kac: Zresztą jak prawie cała ta "kadra".

Do reprezentacji skusił go Leo.

O, kolejny sukces tego wielkiego i globalnie uwielbianego trenera, którego jak tylko wywalono na kopach z drewnianych chatek to rozrywają Reale i Barcelony. :lol:

Fatman
07-02-2013, 20:12
A co on ma się przemęczać? Do reprezentacji skusił go Leo. W tym czasie nie miał praktycznie żadnych szans na grę w reprezentacji Trójkolorowych, a gra w zespole narodowym podnosi wartość piłkarza. Teraz, kiedy EURO minęło, sam zawodnik przytulił dobry kontrakt w Bordeaux, z perspektywą transferu do Rosji, to po chvj mu się wysilać w biało-czerwonych barwach, szczególnie kiedy nie czuje z Polską żadnego specjalnego związku?

Aktualnie powoływanie go to skrajny debilizm, i to nie tylko ze względów narodowościowych, bo przez te w tej kadrze znaleźć się nie powinien nigdy, ale czysto sportowych. Wysłanie dla niego zaproszenia na kadrę można by porównać z ewentualnym takim krokiem w stosunku do Rogera, który, przy całym szacunku dla niego, gry dla reprezentacji Polski nie ma umieszczonej na liście priorytetów życiowych.

PS. A co do Łukasika, to co prawda zagrał wczoraj dobry mecz, ale w moim odczuciu lepszym piłkarzem jest jednak Furman, a to przez jego większą wszechstronność.

(L)eoncio100
07-02-2013, 20:38
PS. A co do Łukasika, to co prawda zagrał wczoraj dobry mecz, ale w moim odczuciu lepszym piłkarzem jest jednak Furman, a to przez jego większą wszechstronność.

aaa ja się nei zgadzam. Wg mnie Furman ma wieksze możliwosci ofensywne niz Łukasik i na odwrót. Dla mnie ideałem jest ich gra obok siebie - to taki off

co do kadry...ta dwojka francuzow to jest jakas zenada. nie daj, ze jezyka nie znaja (a obraniak to juz mial ladnych pare lat na nauke chocby podstaw) to i nic do niej nie wnosza. dziwilem sie nieco ,ze Mierzejewski tak trzepie gole w tej turcji , a tu dostaje z 15 min.
Nastepna opcja na minus - to mozliwosci techniczne srodkowych orboncow. Normalnie zaden z nich nie potrafi, jakos po "ludzku", wyprowadzic pilke. zaraz tylko laga dluga i na walke (zeby chociaz tak z 40% tych podan bylo celnych lub na dobieg zeby powalczyc mozna). wkurza mnie tez to ,ze ciagle po 90min gra Lewandowski. niech zlapie kontuzje czy kartki - to nowy napastnik nic nie bedzie wiedzial o systemie(? o ile takie cos jest - ale to juz inna sprawa) gry.
Balet na wyspach mozna uznac za odfajkowany....

Adek LW
08-02-2013, 18:48
RASIAK DO KADRY!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=bejHbYJLwYA

ra4319
21-02-2013, 21:31
Mecz z Liechtensteinem 1 czerwca
Ostatnia kolejka Ekstraklasy 2 czerwca

GregorAE
21-02-2013, 22:10
Podobno jednak 3ego, co nie zmienia faktu, że termin mało szczęśliwy.

chajtgr
21-02-2013, 22:27
Ponoć ma to być dla Jurka ''gorąca ławka" Dudka pożegnalny mecz co by miał się stać ''wybitnym" reprezentantem...

Mati88
26-02-2013, 21:46
ŚWIĘTE SŁOWA!
http://fangol.pl/view/1781/roman-kosecki

Benek
07-03-2013, 11:23
Zagraniczna kadra:

Kadra na mecze z Ukrainą (22.3) i San Marino (26.3):

Bramkarze: Artur Boruc (SOUTHAMPTON FC), Tomasz Kuszczak (BRIGHTON), Wojciech Szczęsny (ARSENAL LONDYN).

Obrońcy: Łukasz Piszczek (BORUSSIA DORTMUND), Sebastian Boenisch (BAYER 04 LEVERKUSEN), Marcin Wasilewski (ANDERLECHT BRUKSELA), Kamil Glik (TORINO FC), Bartosz Salamon (AC MILAN), Marcin Komorowski (TEREK GROZNY), Piotr Celeban (FC VASLUI)

Pomocnicy: Grzegorz Krychowiak (STADE DE REIMS), Ludovic Obraniak (GIRONDINS DE BORDEAUX), Adrian Mierzejewski (TRABZONSPOR AS), Kamil Grosicki (SIVASSPOR), Maciej Rybus (TEREK GROZNY), Jakub Błaszczykowski (BORUSSIA DORTMUND), Ariel Borysiuk (FC KAISERSLAUTERN), Eugen Polanski (TSG 1899 HOFFENHEIM), Radosław Majewski (NOTTINGHAM FOREST)

Napastnicy: Robert Lewandowski (BORUSSIA DORTMUND), Arkadiusz Milik (BAYER 04 LEVERKUSEN)

Szawar
07-03-2013, 11:25
Borysiuk nie gra prawie wcale, Salamon nie grał przez kontuzje, Polanski gra piach i chyba ogony. :?
Fajnie, ze doceniony został w koncu Majewski.

Benek
07-03-2013, 11:33
A mnie dziwi powołanie 3 klasowych bramkarzy.

Wydaje mi się, że wystarczyłby Artur i Wojtek a jako trzeci któryś małolat.

R.
07-03-2013, 11:45
Wyjebać Polanskiego i jest w miarę normalna kadra.

beka
07-03-2013, 11:58
ta, szczególnie z Obraniakiem

R.
07-03-2013, 13:54
A, faktycznie, niezauwazyłem tego idioty. W takim razie do normalności jeszcze duzo brakuje.

cffan
07-03-2013, 14:15
Jeszcze do pakietu sprzedawczyka Łukasza P.

cyryl
07-03-2013, 15:07
Nie zapominajcie o Boenischu :prawi:

(L)eoncio100
08-03-2013, 01:56
Borysiuk nie gra prawie wcale, Salamon nie grał przez kontuzje, Polanski gra piach i chyba ogony. :?
Tego powołania Salomona nie kumam. Gral gosc w Bresci - nie byl brany. Nie gra w Milanie - jest w kadrze. Gdzie tu logika? Bo jak mi beda tlumaczyc,ze zostal powalany zeby z atmosefra sie oswoic, to tez te pare miechow wczesniej powinien zostac zabrany do tej kadry.

m82
09-03-2013, 15:54
Jakiś czas po Euro pojawiła się informacja, że gdzieś w okolicach jesieni pojawi się film dokumentalny pokazujący kulisy szatni reprezentacji. Czy ten film w ogóle się pojawił ?

trzeci
10-03-2013, 16:25
Na Filmweb piszą że premiera 15 marca, ale ta już miała być w listopadzie. Tak więc nie wiem.

Yevaud
11-03-2013, 20:56

Borysiuk w meczu na szczycie 2 Bundesligi wyszedł w podstawowym składzie.

Ps. Nie chodzi o przyjebanie się do Twojej wypowiedzi, bo wcześniej w rundzie wiosennej mało grał, tylko o informacje.

PPS za 15 minut na es2 zacznie sie druga połowa

Loko
19-03-2013, 11:59
No to w piątek Ukraina, jakie macie przeczucia ? Mecz na pewno kluczowy jak będą plecy to chyba o awansie bedzie mozna zapomnieć.

Stout
19-03-2013, 12:39
Farbowane będą grały ?

Loko
19-03-2013, 12:51
BRAMKARZE

Artur Boruc (Southampton FC, Anglia), Wojciech Szczęsny (Arsenal FC, Anglia), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven, Holandia)

OBROŃCY

Sebastian Boenisch (Bayer Leverkusen, Niemcy), Piotr Celeban (FC Vaslui, Rumunia), Kamil Glik (Torino FC, Włochy), Marcin Komorowski (Tieriek Grozny, Rosja), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund, Niemcy), Bartosz Salamon (AC Milan, Włochy), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela, Belgia), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa).

POMOCNICY

Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund, Niemcy), Ariel Borysiuk (1.FC Kaiserslautern, Niemcy), Kamil Grosicki (Sivasspor, Turcja), Grzegorz Krychowiak (Reims, Francja), Daniel Łukasik (Legia Warszawa), Radosław Majewski (Nottingham Forest, Anglia), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor, Turcja), Ludovic Obraniak (Bordeaux, Francja), Eugen Polanski (Hoffenheim, Niemcy), Maciej Rybus (Tieriek Grozny, Rosja), Jakub Kosecki (Legia Warszawa).

NAPASTNICY

Robert Lewandowski (Borussia Dortmund, Niemcy), Arkadiusz Milik (Bayer Leverkusen, Niemcy), Łukasz Teodorczyk (Lech Poznań).

No niestety są i pewnie Obranik w pierwszym składzie razem z Boenischem.

Stout
19-03-2013, 13:17
Mhm.
Czyli w dupie z nimi.Mogą z trzy bramki przyjąć.
Może po takim wyniku Fornalik zastanowiłby się nad przydatnością ich w "kadrze"

Loko
19-03-2013, 18:32
O ile Boenisch bardzo mi nie wadzi, to już Ojgen i Obraniak już tak. Poza tym z całą sympatią dla Wawrzyniaka ale Boenisch będzie na pewno lepszy na lewą obronę.

Z.
19-03-2013, 19:23
Mhm.
Czyli w dupie z nimi.Mogą z trzy bramki przyjąć.

Z Borucem w bramce to proszę dwa razy 0-0, po tragicznej grze i pięciu wyjętych setkach Ukraino-ruskich i San Marino.

gostek1555
19-03-2013, 19:56
Z Borucem w bramce to proszę dwa razy 0-0, po tragicznej grze i pięciu wyjętych setkach Ukraino-ruskich i San Marino.

Ja bym wolał dwa razy po 1-0, po tragicznej grze i pięciu wyjętych setkach Ukraino-ruskich i San Marino.

Bramki dla nas po karnych, do których, nietypowo, podchodził bramkarz :)

http://www.youtube.com/watch?v=UPuG0HUXGVQ

SzydeL
19-03-2013, 20:09
Mecz będzie na jakimś otwartym czy znowu w PPV i oglądanie w necie? Z góry dzięki...

maradona81
19-03-2013, 20:25
mecz będzie na tvp1

lukasz9209
19-03-2013, 21:18
ja się pytam :D gdzie jest perkis?? kurna gdzie on jest? byłby pewny wpier.dol a tak to może jakiś remis ugrają! mecz tez na polsat sport bedzie

matx
20-03-2013, 20:20
R.Majewski dla OS: Ukraina wygrywa ze mna 1:0. Teraz czas na rewanż :)

Borek na TT: myślałem, ze 0,75 do 0 :)

:lol:

klinton
21-03-2013, 22:33
http://www.mmwarszawa.pl/443139/2013/3/19/nie-ma-juz-biletow-na-mecz-polska--ukraina-na-stadionie-narodowym?category=news

Wnioskując po newsie jutro można spodziewać się kompletu.

zielski
22-03-2013, 12:02
na imienny bilet znajomka wejdę bez problemów na mecz dziś, odpowie ktoś?

klinton
22-03-2013, 12:12
Bez problemu. Na Anglię odsprzedałem kolesiowi 2 bilety i dostał się spokojnie na trybuny. Na bramkach nie są sprawdzane żadne dokumenty tożsamości (przynajmniej tak było na Rosji i Anglii).

zielski
22-03-2013, 12:16
Bez problemu. Na Anglię odsprzedałem kolesiowi 2 bilety i dostał się spokojnie na trybuny. Na bramkach nie są sprawdzane żadne dokumenty tożsamości (przynajmniej tak było na Rosji i Anglii).
no to mam nadzieję że , tak będzie i tym razem :)

dzięki

marian9871
22-03-2013, 14:54
na imienny bilet znajomka wejdę bez problemów na mecz dziś, odpowie ktoś?

Mistrz Yoda?

Loko
22-03-2013, 18:56
Wyjściowy skład: Boruc, Boenisch, Glik, Wasilewski, Piszczek, Łukasik, Krychowiak, Rybus, Majewski, Błaszczykowski, Lewandowski.

Nie jest, źle tylko Boenisch, ale mimo wszystko lepiej on niż z całym szacunkiem Kuba Wawrzyniak.

Luke
22-03-2013, 19:09
A ja tam bym wolał Wawrzyniaka; jak na kadrze popełni błąd, to potem jest "czysty" jak gra u nas.:jezor:

Cielo
22-03-2013, 19:29
Przez tego Benisza ciągle nie można z czystym sumieniem im kibicować :hasao:

ra4319
22-03-2013, 19:36
oo, tylko jeden przebieraniec, no i to w dodatku ten najmniejszy ;)

Efcia
22-03-2013, 20:00
Ja się cieszę, że gra Artur Boruc8). Pierwszy raz od dłuższego czasu czuję coś na kształt ekscytacji meczem reprezentacji Polski:zagubiony:

LOL3K
22-03-2013, 20:21
No to 3:0 w pizdę po 3 karnych, żeby na Boruca nie było 8)

BlackAdder
22-03-2013, 20:34
Nie mogę znaleźć odpowiedniego wątku więc zapytam tu. Wie ktoś może, dlaczego na meczu Węgry-Rumunia jest pusty stadion?
Wydaje się, że z takim przeciwnikiem powinno być wręcz przeciwnie...

O.k., już wiem. Za antysemickie hasła podczas meczu z... Izraelem :lol:. A jakie hasła można wznosić jak się gra z Żydami? Antyarabskie?

P.S. xKrzysiux dzięki za odpowiedź :)

xKrzysiux
22-03-2013, 20:36
@BlackAdder FIFA ukarała Węgry i Bułgarię za rasizm i antysemityzm :hyhy:

ormo
22-03-2013, 20:38
Kto to komentuje na TVP? :ucieka:

bloniaq
22-03-2013, 20:48
Hahahahaha

mitur
22-03-2013, 20:49
Tak jak wszystkim dziś mówiłem 4:0 w plecy:lol:

b.
22-03-2013, 20:50
benisz najpierw strata, a za chwilę dał się ograć jak pachołek :lol:

mistrz!

wiara
22-03-2013, 20:50
Balonik dość szybko pękł:)

ormo
22-03-2013, 20:53
Hahhaha

bloniaq
Hahaha

kamil3091
:lol:

wiara
Ja pierdolę, 6 minuta. Strach oglądać:niebij:

BieniuZS
Jeeeeeeeeeeeeeeest!

nevermind
22-03-2013, 20:54
Dobra. Mozna isc na melanz :lol:

Miło z ich strony, ze nie trzeba było tego 90minut ogladac :lol:

mitur
22-03-2013, 20:54
dramat jak tak dalej pójdzie to nie 4:0 tylko z 8:0:lol:

bloniaq
22-03-2013, 20:55
Dobrze że te lisy dalej grają, bo jakbym się przejmował to już bym monitor wyjebał :lol:

Bugi B.
22-03-2013, 20:57
No to mogą pojechać standardowym repertuarem "nic się nie stało" i "jesteśmy z Wami" ... jak dzieci we mgle. Mimo wszystko przykro to oglądać, bo nie zdążyłem rozsiąść się w fotelu, a już 0-2.

księciuniu
Włączyłem w 8 minucie, bo się dobranocki przeciągnęły - a tu po meczu :o

Buzz
Szkoda Boruca :\\ Ale z taką obroną to co się dziwić, że taki nokaut zaliczyliśmy w 6 minut.

MaCieJeWski
22-03-2013, 21:00
2 akcje 2 bramki trzeba przyznać niezłą skuteczność!

b.
22-03-2013, 21:02
Krycie ukraińców przy stałych fragmentach to też jakaś parodia. Na radar :oczko:

księciuniu
22-03-2013, 21:04
Ale coś mi mówi, że jeszcze nasi nie zginęli ... skończy się 2-2/optymista/ (ew. 1-2/realista/) :D

księciuniu
22-03-2013, 21:04
O proszę, jak szybko wykrakałem :chees:

Eman
22-03-2013, 21:06
"zdziera na tym mrozie gardla bialo-czerwona armia"

księciuniu
22-03-2013, 21:11
Jak się ogląda od 8 minuty to nawet jakoś to wygląda.

Makrel
22-03-2013, 21:11
Nasza obrona jest beznadziejna. Nadal nasz najsłabszy punkt.

Antares
22-03-2013, 21:15
Co ten Majewski gra... Tragedia.

mmm
22-03-2013, 21:18
za każdym zbliżeniem na Radosława Majewskiego kojarzy mi się z tym:

http://kobietanaj.pl/img/502d213b642f8.jpg

p.s. strzelec bramki niech się cieszy, zaczął się jego proces za dawny mecz, pączka już wsadzili :popcorn:

Antares
22-03-2013, 21:24
Kolejny mecz gdzie w tej ofensywie tylko Błaszczykowski coś groźnego robi.

księciuniu
22-03-2013, 21:24
Co ten Majewski gra... Tragedia.

Dośrodkowuje więcej niż przyzwoicie