PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

petrumi
07-09-2012, 21:01
http://www.rojadirecta.me/

Andrzej
07-09-2012, 21:02
obrona tragiczna.
sopcast ok. :hipis:

ps. powinien wpuścić Krychowiaka za niemca. :prawi:

Jerzman
07-09-2012, 21:12
Na naszym sektorze 50 osóbw tym połowa w tym połowa pikniki. Z kibolstwa głównie Łks dotarł na stadion, szkoda, bo byłoby grubo:bejsbol:. Info telefoniczne wprost z sektora gości:).

rubel
07-09-2012, 21:16
http://www.ustream.tv/channel/rema1001

gonzo(L)
07-09-2012, 21:18
co im tam pod stołem łazi? :lol:

rubel
07-09-2012, 21:21
Nie myślałem że nadejdzie taki czas że będziemy dostawać baty z Czarnogórą ;d

Lodbrook
07-09-2012, 21:22
No to ch... z karnawału w Rio : (

Andrzej
07-09-2012, 21:23
obrona jest tragiczna, każde dośrodkowanie jest cholernie groźne.
Tytoń też słabo gra.

Kempes
07-09-2012, 21:24
Po Estonii ja już spodziewam się wszystkiego. Czarnogóra to nie są leszcze jak Wyspy Owcze. Ich atak kosztuje chyba tyle co prawie cała nasza 11-stka, ale jednak k-rwa mać kogo mamy j-bac jak nie takich średniaków.

Yanks
07-09-2012, 21:25
ale jednak k-rwa mać kogo mamy j-bac jak nie takich średniaków.

Madagaskar?

rubel
07-09-2012, 21:26
Czarnodziurę

Yanks
07-09-2012, 21:33
Gdzie to obejrzeć ?

... są ciekawsze zajęcia ... np przerabianie 60 kg antonówek na marmoladę ...

księciuniu
07-09-2012, 21:38
Przyznaj się, co bierzesz ?? - bo nie uwierzę, że to tylko od drzemki ?? :lol:

Lodbrook
07-09-2012, 21:39
... albo 30 kg pomidorów na przeciery :D

Yanks
07-09-2012, 21:52
... albo 30 kg pomidorów na przeciery :D

http://forum.legionisci.com/showpost.php?p=1063253&postcount=13262

Dobra EOT, bo coś ciekawego może się w tej Czarnogórze wydarzyć :wymioty:

Andrzej
07-09-2012, 21:53
Wasilewski, kapitalne uderzenie z wolnego. :brawo: :lol:
dobrze, że brudas spieprzył zaraz po wyrównującym golu to sam na sam.

Tuzin
07-09-2012, 22:01
No i jest czerwo. Niech teraz dojadą tych gołtfakersów.

Andrzej
07-09-2012, 22:03
zajebał mu solidnie.
jazda z dzikusami!

Tuzin
07-09-2012, 22:05
***** ale dureń z tego folksdojcza.

gizo
Obraniak idiota.

Andrzej
Obraniak. :jejku:
swoją drogą, to chyba go nawet dobrze nie dotknął.

Snoopy
07-09-2012, 22:06
co za idiota :lol:

Tuzin
07-09-2012, 22:10
Jest Ojgen na boisku? Bo wyjeaniu żabozjada chyba pierwszy raz od dłuższego czasu mamy kadrę bez folksdojczy.

Andrzej
07-09-2012, 22:15
jest :jejku: :foch: też to rozkminiałem.

Bonhart
07-09-2012, 22:24
Wlaczylem na ostatni kwadrans... ale kila. To tak od poczatku wyglada?
Ci Czrnogorcy tacy mizerni a nasze pierdoly nie potrafia nawet sklecic paru podan. I zero ruchu, w ogole nie wychodza na pozycje, kondycja po euro zdaje sie ze pozostala bez zmian.
O jest Sagan :)

Danoo
07-09-2012, 22:26
:zszokowany:

Całkiem sporo forumowiczów ogląda naszych gwiazdorów- szacunek!

Lodbrook
07-09-2012, 22:33
Fornalik ponaglał sędziego technicznego żeby główny kończył mecz, ponieważ chciał wywieźć "cenny" remis z Czarnogóry :leze:

Paw(L)ak
07-09-2012, 22:36
Pikseloza z Rojadirecta i komentarz z Weszło na żywo - ta relacja przejdzie do historii. Kabaret był przedni. :lol:

midzi
07-09-2012, 22:38
Co tam Weszlo marudziło? Dało się ich słuchać?

Szawar
07-09-2012, 22:42
Co tam Weszlo marudziło? Dało się ich słuchać?

Momentami dawali radę, ale ogolnie bardziej pajacowali pod publiczke.

Andrzej
07-09-2012, 22:48
Momentami dawali radę, ale ogolnie bardziej pajacowali pod publiczke.

było do przewidzenia, to takie same pajacyki jak większość dziennikarzoli.

wywalić z kadry niemca i francuzów + zlikwidować pzpn i wracajmy na kadrę. :hipis:
eliminacje, to jednak eliminacje, towarzyskie mecze - je.bać, ale dziś jak oglądałem mecz, to żyłem nim trochę jak za dawnych lat.

midzi
07-09-2012, 22:49
Tak myślałem. Wystarczy czasem wejść na ich stronę, otworzyć kilka artykułów i z niesmaku zamknąć 4 na 5 po chwili. Z nimi jest jak to mówi mój ojciec o swoich braciach. Z jednym można wytrzymać tydzień, z drugim trzy dni, a z trzecim cały kwadrans. Weszlaki to ten trzeci przypadek.

Z.
07-09-2012, 22:53
Szkoda tej setki Jovetica.

Tuzin
07-09-2012, 22:55
:zszokowany:

Całkiem sporo forumowiczów ogląda naszych gwiazdorów- szacunek!

Pierwszy mecz od kilku lat o punkty + brak półanalfabety na ławce.

midzi
07-09-2012, 22:55
Daj się PZPN-owi pocieszyć z historycznego sukcesu. Remis na piekielnie ciężkim terenie, gdzie petardy zrobiły swoje jest dobrym prognostykiem jak stwierdził Fornalik. Widzę u niego pewne cechy Franza jeśli chodzi o gadkę :D

Fatman
07-09-2012, 22:57
Fornalik ponaglał sędziego technicznego żeby główny kończył mecz, ponieważ chciał wywieźć "cenny" remis z Czarnogóry :leze:

Zwycięski remis- jak z ruskimi:prawi:

R.
07-09-2012, 22:59
Ponad sto biletów poszło z puli pzpn na ten mecz. Co jak co ale nie spodziewałem się takiej liczby. Inna sprawa, że trzeba mieć nieżle nawalone, żeby im kabze nabijać...

Neg
08-09-2012, 01:17
Gra podobna do tego co prezentowaliśmy na Euro, momentami wyglądało ciekawie gdy uruchamiany był Lewandowski, ale kompletnie nie rozumiem od czasów Euro, dlaczego gramy długa piłkę na Roberta, on to przyjmuję, utrzymuję się przy piłce i nikt nie biegnie mu z pomocą, nie pokazuje się do gry, nie wystawia się, no nie rozumiem tego, gramy o punkty, gramy w eliminacjach i zero chęci zwycięstwa, tego ciągu na bramkę, walki, agresji a jak już była ta agresja okazywana (Obraniak) to w najgłupszy z możliwych sposobów...
Pamiętam jak parę lat temu, to kontry i stałe fragmenty gry były naszymi głównymi atutami, dzisiaj z tego nie zostało nic.

Mierzejewski podobnie jak i na Euro, wchodzi i ożywia grę, pokazał się po raz kolejny ze świetnej strony i co on jeszcze musi zrobić by posadzić tego francuzika na ławie ? Eugen dziś niewidoczny, kompletnie do dupy i czemu ten gość ***** mać gra skoro grzeje ławę, nigdy, po prostu nigdy tego nie zrozumiem o co chodzi w tej reprezentacji. Grzejesz lawę w klubie = nie grasz w reprezentacji, tak to powinno funkcjonować do *****.

Może to za wcześnie, ale w takiej reprezentacji z miejsca powinien dostawać powołanie Łukasik. Glik parę błędów, Wawrzyniak kolejny beznadziejny mecz, jak ten gość jest słaby to mi się w głowie nie mieści.

To tak z czysto sportowych aspektów tego spotkania.

Z.
08-09-2012, 01:43
Grzejesz lawę w klubie = nie grasz w reprezentacji, tak to powinno funkcjonować do *****.

I pewnie dlatego gra Francuzik zamiast Mierzeja :bauns:

GSM
08-09-2012, 10:11
Wy chyba macie nieco rozdęte ego i jak w przypadku Legii zawsze będzie tragicznie,a każdy rywal to ogórki.Czarnogóra to dobry zespół(lepszy od Serbii) który od dłuższego czasu gra konkretną piłkę i gdyby nie zamieszanie z selekcjonerami to możliwe,że awansowali by na ostatnie ME(Anglicy wtedy z nimi nie wygrali meczu).Jasne,że mogło i powinno być lepiej,ale jak na początek wynik który "może być".Ja tam wierzę ,że coś z tego będzie

Byko
08-09-2012, 15:05
Ja tylko przypomnę, że oni mają mniej mieszkańców od Warszawy.

To tak jakby przegrała reprezentacja Gdańska z reprezentacją Nieczeczy.

Majkisek
08-09-2012, 15:12
Wy chyba macie nieco rozdęte ego i jak w przypadku Legii zawsze będzie tragicznie,a każdy rywal to ogórki.Czarnogóra to dobry zespół(lepszy od Serbii) który od dłuższego czasu gra konkretną piłkę i gdyby nie zamieszanie z selekcjonerami to możliwe,że awansowali by na ostatnie ME(Anglicy wtedy z nimi nie wygrali meczu).Jasne,że mogło i powinno być lepiej,ale jak na początek wynik który "może być".Ja tam wierzę ,że coś z tego będzie

A jak Czechów w barażach ojebali, to aż miło się patrzyło.

Benek
08-09-2012, 15:51
A jak Czechów w barażach ojebali, to aż miło się patrzyło.

A jak my Czechów ładnie na Euro ojebaliśmy:)

Benek
08-09-2012, 15:53
Ponad sto biletów poszło z puli pzpn na ten mecz. Co jak co ale nie spodziewałem się takiej liczby. Inna sprawa, że trzeba mieć nieżle nawalone, żeby im kabze nabijać...

Najlepsze jest, że ludzie kupowali bilety na miejscu na inne sektory (szok, że ktoś im je sprzedawał) a potem nie zostali tam wpuszczeni. Oczywiście zwrot biletów nie był mozliwy:)

SirKruszon
08-09-2012, 20:59
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/3709_428342170534431_1294461869_n.jpg

tyle w temacie naszej reprezentacji

Majkisek
08-09-2012, 21:06
Jak znam życie był to mecz z San Marino. A niektórzy niech sobie dalej pieprzą o dobrym wyniku na gorącym terenie :poddaje:

Yanks
08-09-2012, 22:27
A niektórzy niech sobie dalej pieprzą o dobrym wyniku na gorącym terenie :poddaje:

Zapytam, ponieważ nie bardzo wszelakie wiadomości na świeżo posiadam. Sukces ogłosili?

Benek
08-09-2012, 22:29
Po pierwsze ostatnim zwycięskim meczem było oczywiście z San Marino (10-0:)) ale pamiętajmy, że potem było tylko 4 mecze eliminacyjne do MŚ (1 remis i 3 porażki, przypomne tylko, że o ile dobrze pamiętam dwa ostatnie mecze byłu pod wodzą wielkiego trenera ...Majewskiego!!!) i 3 lata towarzyskich spotkań. Więc ten demot jest do dupy.

Po drugie,proponuje zapoznać się z poniższym zestawieniem.

Tytoń (pierwszy bramkarz PSV)- Bozovic (pierwszy bramkarz Videoton FC)
Wawrzyniak (Legia)- M.Jovanovic (Red Star Belgrade)
Glik (Torino)-S.Savic (Fiorentina)
Wasilewski (Anderlecht)- M.Basa (Lille)
Piszczek (Borusia D.)- S.Pavicevic (Omonia Nikosia)
Borysiuk (1.FC Kaiserslautern)- N.Drincic (FK Krasnodar)
Polański (Mainz)- E.Zverotic (BSC Young Boys)
Błaszczykowski (Borusia D.)- S.Vukcevic (Blackburn Rovers,)
Obraniak (Bordeoux)- S.Jovetic (Fiorentina)
Grosicki (Sivaspor) - V.Volkov (Partizan B.)
Lewandowski (Borusia D.)- M.Vucinic (Juventus)

Naprawdę nadal uważacie, że Czarnogóra to drużyna z która Polska powina wygrać łatwo i przyjemnie???Nie mam zamiary wychwalać tych pajacyków ale chce Wam uświadomić, że my nie mamy wcale tak dobrej drużyny!!! My naprawde nie jesteśmy mocnym średniakiem w Europie! Zarówno Reprezentacja jak i kluby nie liczą się obecnie w Europie więc nie oczekujcie wygranej z reprezentacją, która jest od nas wyżej w rankingu, ma na kilku pozycjach lepszych piłkarzy i przedewszystkim ciągle się rozwija!

Majkisek
08-09-2012, 22:32
Zapytam, ponieważ nie bardzo wszelakie wiadomości na świeżo posiadam. Sukces ogłosili?

No weź sobie poczytaj tu posty co poniektórych -_-

Benek, kuźwa tylko 4 mecze eliminacyjne? W dodatku przeciwko komu? Czechy, Słowacja (u siebie), Słowenia i Irlandia Pn. (chyba też u siebie). Potem Czechy, Grecja, Rosja (wsio u siebie) i teraz Czarnogóra. Ja nie oczekuję, że nasza kadra będzie te reprezentacje niemiłosiernie łoić no ale do cholery 8 mecz bez wygranej ze średniakami (samymi średniakami) to są jakieś ponure żarty.

Benek
08-09-2012, 22:41
NO dobra ale pamiętasz jak wtedy wyglądała nasza Reprezentacja?? Fakt wyniki oczywiście nie są powalające ale to obecnie max na jakie ich stać (obecny skład).

jayjay88
08-09-2012, 23:20
:oczko:za interia.pl :D

Z naszych informacji wynika, że operacja pay-per-view się nie udała. Canal+ i Telewizja "n" w ostatniej chwili zrzekły się prawa transmisji meczu Czarnogóra - Polska w tym systemie, a Polsat Cyfrowy sprzedał usługę "płać za to, co oglądasz" jedynie 50 tysiącom widzów.
W Polsacie i firmie SportFive, która po fiasku negocjacji z TVP zdecydowała się na transmitowanie meczu w PPV, szacowano, że chętnych do obejrzenia meczu z Czarnogórcami będzie dziesięć razy więcej, czyli około pół miliona. Warto przypomnieć, że w debiucie systemu PPV w Polsce, sam Polsat sprzedał 300 tysiącom telewidzów walkę Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką.

Trudno jednoznacznie określić, co było powodem niepowodzenia tym razem. Być może została wdrożona zbyt późno - w środę około godz. 15 jeszcze nie można było zakupić prawa do oglądania tego meczu.

- Umowa nie została jeszcze podpisana, mogę za to zaoferować panu walkę Mariusza Pudzianowskiego - powiedziała nam pracownica biura obsługi klienta Cyfrowego Polsatu.

Na dodatek, na forach internetowych, kibice namawiali do bojkotu meczu w PPV. Efekt jest taki, że na wydanie 20 zł zdecydowało się tylko 50 tys. telewidzów. Daje to wpływ miliona złotych, czyli po 500 tys. zł dla Polsatu i SportFive’u.

http://sport.interia.pl/reprezentacja-polski/news-slaba-sprzedaz-ppv-wynikiem-bojkotu-kibicow,nId,633791

Domino KG(L)
09-09-2012, 09:53
Zarobili od chvja :D Ciekawe czy dalej będą brnąć w tą farsę i kolejne mecze w tym systemie będą transmitować ? Powinni zdawać sobie sprawę , że jak się Polak uprze to nie obejrzy za kasę takiego meczu!

Szawar
09-09-2012, 10:03
Zarobili od chvja :D Ciekawe czy dalej będą brnąć w tą farsę i kolejne mecze w tym systemie będą transmitować ? Powinni zdawać sobie sprawę , że jak się Polak uprze to nie obejrzy za kasę takiego meczu!

Obawiam sie, ze duzo chetnych moze ie znalec by w tej formie ogladac mecz z Anglikami, nawet za 50/60 zł. Wtedy moga sie odkuć.

Domino KG(L)
09-09-2012, 11:04
Obawiam sie, ze duzo chetnych moze ie znalec by w tej formie ogladac mecz z Anglikami, nawet za 50/60 zł. Wtedy moga sie odkuć.

Może na mecz z Anglią chętnych będzie więcej ale pamiętajmy o całej tej nagonce w społeczeństwie. Sam znam sporo ludzi , którzy jarają się reprezentacją a sporo piątkowy mecz olało. Część ludzi oglądało mecz w knajpach i pubach a ich właściciele raczej olewają zakaz transmisji publicznych takich meczy no chyba w tym przypadku on obowiązuje? Jeśli się mylę poprawcie mnie. Tak czy owak kij w oko Sportfive, PZPN-owi i reszcie dorobkiewiczów. Lato mistrzem logiki nigdy nie był, ale kto sprzedaje prawa do meczy reprezentacji na 10 lat? Idiota lub ktoś kto dostał w łapę sporą sumkę (tych dwóch opcji na raz nie wykluczam).

gonzo(L)
09-09-2012, 12:50

albo wyjść na jeszcze większych kretynow niż do tej pory.

Bravo
09-09-2012, 17:04
Polscy piłkarze zaczęli eliminacje mistrzostw świata od wyjazdowego remisu z Czarnogórą. Biało-czerwoni mają o co walczyć, w przypadku awansu dostaną premię w wysokości 8 milionów złotych.

Trzeba odnotować, że to rekordowa premia w skali PZPN. Za awans do mundialu w RPA polscy piłkarze mieli obiecane 5 milionów złotych, od 1998 roku do 2008 stawki za awans do mistrzostw Europy lub świata wahały się w granicach 1,5 - 2,2 mln dolarów.

Jak donosi "Przegląd Sportowy" tym razem obyło się bez napiętych negocjacji między kadrowiczami a związkiem.

- Chyba to głośne czerwcowe narzekanie, że dostali za mało biletów dla krewnych i znajomych spowodowało, że teraz sprawa została załatwiona raz-dwa. Nikt nie chciał z tego robić kolejnego żenującego spektaklu - powiedział dziennikowi jeden z działaczy PZPN.

Premia 8 milionów złotych naturalnie zostanie wypłacona tylko w przypadku awansu. Kwoty pozostałych bonusów nie są już tak okazałe. Na grających zagranicą reprezentantach tzw. "startowe" nie robi dużego wrażenia - za mecz o punkty dostaną 4 tysiące złotych, za spotkanie towarzyskie 3 tysiące. Może i dobrze, przynajmniej łatwiej będzie się skoncentrować na głównym celu, jakim jest awans do mundialu.

Źródło: sport.wp.pl

Antares
09-09-2012, 18:18
Po co płacić tym łapówkarzom kasę jak w internecie od uja i ciut ciut linków. Nawet jakaś angielska stacja pokazywała (ja nie oglądałem, bo mnie w domu nie było, ale kolega oglądał) także jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć to i tak to zrobi. W sumie to trochę śmieszne, że u nas już nawet meczów reprezentacji w publicznej obejrzeć nie można.

Majki
10-09-2012, 08:08
Liczyli że aby zwróciły sie koszty ok 200000 musiało wykupic transmisję, dzisiaj w radio podali że wykupiło ok 50000 frajerów :rotfl::rotfl::rotfl:

Nazgul
10-09-2012, 11:12
Liczyli że aby zwróciły sie koszty ok 200000 musiało wykupic transmisję, dzisiaj w radio podali że wykupiło ok 50000 frajerów :rotfl::rotfl::rotfl:

A Sportfive chciał od TVP 50 milionów za pakiet wszystkich meczów repry plus wpływy z wszystkich reklam okołomeczowych :) TVP na to nie poszła i chwała jej za to - niech pan Placzyński vel Kafarski (do pogooglania) szuka jeleni gdzie indziej :)

Od zawsze powtarzam - nie możesz k...wy utłuc to ją musisz zagłodzić :D

Majki
10-09-2012, 13:06
Od zawsze powtarzam - nie możesz k...wy utłuc to ją musisz zagłodzić :D
Tak trzymać, przy okazji pismaki powinni nagonkę na Late zrobić

sab
10-09-2012, 13:15
Ja tam się nie znam, ale pracuje razem z dwoma Niemcami i powiedzieli mi, że w sytuacji niepokazywania u nich takiego meczu - była by krew na ulicach. Ja na to, ze z lekka pewnie przesadziili - a oni, że absolutnie NIE.

KRA
10-09-2012, 17:05
Ja tam się nie znam, ale pracuje razem z dwoma Niemcami i powiedzieli mi, że w sytuacji niepokazywania u nich takiego meczu - była by krew na ulicach. Ja na to, ze z lekka pewnie przesadziili - a oni, że absolutnie NIE.

U nas jest nieco inna sytuacja, bowiem coraz więcej ludzi ma wyjebane na tą śmieszną, pseudoreprezentację narodową więc ch*ja ich tak naprawdę obchodzi, czy będzie transmisja w otwartym kanale.

LegiaMistrz93
10-09-2012, 18:07

To takie u Niemców parcie na oglądanie Turków, Afrykanów itd.? :foto:

maatek
10-09-2012, 18:10

Nie porównuj reprezentacji PZPN z Niemcami.

midzi
10-09-2012, 18:12
A gdzie tam grają Turcy i Afrykanie? Wyjdź na ulice Berlina, czy Hamburga i zobacz jak wyglądają "Niemcy".

Kalle
11-09-2012, 07:28
A Sportfive chciał od TVP 50 milionów za pakiet wszystkich meczów repry plus wpływy z wszystkich reklam okołomeczowych :) TVP na to nie poszła i chwała jej za to - niech pan Placzyński vel Kafarski (do pogooglania) szuka jeleni gdzie indziej :)

Najwięcej na klapie z PPV zyska teraz TVP. Zwłaszcza, jeśli za mecz z Mołdawią wpływy będą jeszcze mniejsze, a to całkiem prawdopodobne zważywszy na klasę rywala.
Teraz TVP jak siądzie znowu do negocjacji to tylko pokaże im parę wykresów i cena od razu musi pójść w dół. Realna wartość towaru dzięki PPV została mocno obniżona.

sab
11-09-2012, 11:21

Obydwaj ci "moi" Niemcy sa ok. 40-stki. Mówią, że repra Niemiec oddaje dokładnie stan ich społeczeństwa. Pochodza z Frankfurtu i jak mówia taki też tam jest zestaw dzieci w szkołach, młodzieży w liceach i na studiach. Mówia, ze wreszcie repra Niemiec nie składa się z samych Hansów, bo ich skład społeczny jest zupełnie inny. Ale to zawsze Szwaby i jak by co - to Wiecie:|

spotter_spotterow
11-09-2012, 11:37

Od czasów Hitler reprezentacja to ich "punkt honoru", "symbol dumy narodowej" i "wyznacznik potęgi państwa".

iniemamniejusz
11-09-2012, 16:51
Wrzucę tu, najwyżej ktoś przeniesie.
Ruskie rzetelne dziennikarstwo jak GW... które opublikowało ten tekst.

Jak rosyjskie media wykluczyły Polskę z UEFA. Za wybryki kibiców

Rosyjski portal euro-futbol.ru napisał, a za nim powtórzyły inne, że Michel Platini chce wykluczyć Polskę ze struktur UEFA. Pretekstem miały być zamieszki przed meczem z Czarnogórą
Sytuację opisuje ukraiński portal sport.ua. Zamieszcza cały artykuł, jaki ukazał się na euro-futbol.ru. "Polscy chuligani po Euro 2012 zrobili nową akcję zastraszania. Kolejnym celem agresywnych ludzi stało się skromne miasteczko Budwa (w Czarnogórze). Przed meczem z Czarnogórą fani "czerwono-białych" (pisownia oryginalna) napadli na miejscowych policjantów, pobili stróżów prawa, a później, gdy w miasteczku ogłoszono godzinę policyjną, zdewastowali i ograbili sklepy. Najwięcej ukradli sprzętu elektronicznego, odzieży i jedzenia. Dziesięciu polskich obywateli udało się zatrzymać na gorącym uczynku, pozostali ukryli się na terenie Budwy"(...).

Na tym jednak rosyjski portal nie poprzestał, informując, że kolejne ekscesy polskich "ultrasów" bardzo wzburzyły Michela Platiniego. Według euro-futbolu prezydent UEFA postanowił, że na najbliższym posiedzeniu UEFA "ten kraj" zostanie bezterminowo wykluczony ze struktur europejskiej federacji. Decyzja ma zostać podjęta w październiku. Na koniec autor podaje, że informacja powstała na podstawie "France Football".

Tymczasem w krótkiej notatce francuskiego magazynu, powstałej na podstawie czarnogórskiej prasy, jest mowa o zatrzymaniu dziesięciu chuliganów za grabież w sklepie i napaść na próbujących ich wylegitymować policjantów. Tyle!

Okazało się, że informacja powstała jak w zabawie w głuchy telefon. Bo w Czarnogórze owszem, opisano incydent z polskimi kibolami, ale było ich dziewięciu, nie grabili sklepu, tylko awanturowali się w kawiarni i połamali ławki na nadmorskim bulwarze w Budwie. Obrażali też interweniujących policjantów. Trzech z zatrzymanych usłyszało zarzuty napaści na funkcjonariusza będącego na służbie.

Ukraińscy dziennikarze komentują, że nie było żadnego pogromu, żadnej godziny policyjnej, żadnej reakcji Platiniego. Ich zdaniem Rosjanie wciąż są obrażeni na Polaków za bójkę w Warszawie podczas mistrzostw Europy, a może i za wczesne odpadnięcie ich reprezentacji z turnieju. Zastanawiają się, jaką rolę odegrała w tym przypadku polityka. Główną przyczyną jest jednak chęć zwiększenia wejść na stronę internetową. I jeszcze jedno, tekst już zniknął z euro-futbolu.ru.

Eman
11-09-2012, 20:45
niektorzy z nich to chyba wstydza sie spiewac hymn... Borysiuk spiewa na calego, a Lewandowski jakby jezykiem kolacji w zebach szukal

Sgt.
11-09-2012, 20:48
niektorzy z nich to chyba wstydza sie spiewac hymn... Borysiuk spiewa na calego, a Lewandowski jakby jezykiem kolacji w zebach szukal

Mam takie opóźnienie na drhtv, że najpierw to przeczytałem, a dopiero później się przyjrzałem ;) Poza Lewym wszyscy co do jednego śpiewali normalnie. Już nie przesadzajmy z tym doszukiwaniem się zdrady racji stanu w każdym geście, bo skończymy badając czy ktoś podczas hymnu nie stoi na odpowiednio wyprostowane baczność.

pryncypialny
11-09-2012, 20:53
Mozę ktoś podać linka działającego do transmisji ??

Antares
11-09-2012, 21:09
Się ***** bydło rzuciło do internetu, że WSZYSTKIE stronki z linkami padły.

bigpaolo10
11-09-2012, 21:10
http://lsh.lshunter.tv/static/popups/10952102905300.html

ten chyba jeszcze dziala

Sgt.
11-09-2012, 21:16
Rezerwowy z polskiej I ligi ogrywa reprezentantów Polski z Wielkich Klubów jak tyczki... :[

Lodbrook
11-09-2012, 21:18
Ten też

http://www.thefirstrow.eu/watch/140102/1/watch-poland-vs-moldova.html

Lodbrook
11-09-2012, 21:19
1:0

Antares
11-09-2012, 21:33
Posiadanie piłki 50-50
Strzały 3-5

Mołdawia znacznie lepiej gra od naszych w piłkę, kur*a Mołdawia zespół, którego najlepszym zawodnikiem jest rezerwowym z I ligowego polskiego klubu.

Breados
11-09-2012, 21:33
Na chwilę obecną Mołdawia może zdecydowanie powiedzieć, że wynik jest dla niej krzywdzący.

e(L)egion
11-09-2012, 21:35
Mołdawiańcy jadą praktycznie cały czas stroną Wawrzyniaka. Ogólnie to bryndza, no ale prowadzimy. Jednakże w październiku Anglicy przy takiej grze mogą sobie powtórzyć Mołdawię...

SpideyPL
11-09-2012, 21:45
Szkoda że zdjął gamoń Sagana. Jeden z niewielu co tam zostawiał serducho.

Lodbrook
11-09-2012, 22:01
Podobno Anglia przegrywa z Ukrainą. Mógłby ktoś potwierdzić?.

SpideyPL
11-09-2012, 22:02
:popcorn: nie zaprzeczam.
Internet ci odcięli czy co?

nevermind
11-09-2012, 22:02

A nie mozesz zobaczyc na livescore.com? :jejku:

Tu masz dowód

IbSQ_f1Js6g

PS: Czy mi sie wydaje, ze to ten sam rusek co komentował Legie ze Spartakiem? :D

iniemamniejusz
11-09-2012, 22:05

Tylko cicho!
http://livescore.com/

nie powtarzaj nikomu!

Lodbrook
11-09-2012, 22:06
A nie mozesz zobaczyc na livescore.com? :jejku:

Tu masz dowód

IbSQ_f1Js6g

PS: Czy mi sie wydaje, ze to ten sam rusek co komentował Legie ze Spartakiem? :D

Ok dzięki. Nie sierdź się Mości Pułkowniku...

Jebć Media
11-09-2012, 22:07
Najgorzej wydane 3zł. na transmisje meczu..

oczkovski
11-09-2012, 22:10
Kvrwa niech strzelą tym pajacom bo już mnie mdli.

Łukaszzzz
11-09-2012, 22:13
Takty Fornalika: jesteś w polu karnym wypierd** się a nóż widelec będzie karny :|

Tuzin
11-09-2012, 22:13
Po co ten ***** od spodenek to dotykał?

Jebć Media
11-09-2012, 22:21
Wow.. 2:0

Tuzin
11-09-2012, 22:23
Najgorzej wydane 3zł. na transmisje meczu..

Ja wydałem gorzej, bo się tym kurwom co to sprzedają serwer przepełnił i oglądam pikseloze.

Antares
11-09-2012, 22:26
Co sędzia dał Piszczkowi i Błaszczykowskiemu w pierwszej połowie, w drugiej zabrał. Lato powiedział przed meczem, że 2:0, a mnie taka myśl po pierwszej połowie naszła, żeby postawić.

Jebć Media
11-09-2012, 22:27
Ja wydałem gorzej, bo się tym kurwom co to sprzedają serwer przepełnił i oglądam pikseloze.

Heh, polecam tą strone. 3 zł sms'em na jeden dzień.
http://weeb.tv/channels

Bez lagów i w HD

gonzo(L)
11-09-2012, 22:30
pozdrawiam osoby, które wykupiły ppv. podoba się mecz? :lol:

midzi
11-09-2012, 22:30
Naprawdę to oglądacie?

Tuzin
11-09-2012, 22:31
Naprawdę.
Orientuje się ktoś gdzie będą skróty eliminacji dziś w TV?

Antares
11-09-2012, 22:35
Po ch*ja im płacić? Ja oglądałem na linku lodbrooka bez Kołotoniów i Borków z angielskich komentarzem, zero lagów, obraz idealny. Zszedł beznadziejny jak zawsze Mierzejewski, który jest hamulcowym to ostatnie 20 minut stworzyli kilka sytuacji. Jednak pierwsze 70 minut to była kompromitacja.

kamilsson
11-09-2012, 22:39
http://www.thefirstrow.eu/watch/140104/1/watch-england-vs-ukraine.html
końcówka angoli z banderowcami,dzieje się.....

Eman
11-09-2012, 22:40
Lewandowski najgorszy na boisku

Jebć Media
11-09-2012, 22:42

Nie pamiętam, kiedy Lewandowski dobrze zagrał. Z Grecja pierwsza połowe?

Edit.

Anglia 1-1 Ukraina :D

kiubz
11-09-2012, 22:43
MAMY LIDERA!!!!! hej ***** mamy LIDERA!!!

łojej, to jeszcze nie koniec ;)

Majkisek
11-09-2012, 22:48
Naprawdę.
Orientuje się ktoś gdzie będą skróty eliminacji dziś w TV?

Dziś nie, w programie tv jutro od rana w Eurosporcie są eliminacje, więc to pewnie będą skróty.

Antares
11-09-2012, 22:49

W reprezentacji to standard. Chyba, że grają z San Marino i stwarzają 7 sytuacji. Chociaz z taką grą to i oni nawet kuku mogą nam zrobić.

chajtgr
11-09-2012, 22:49
wuja mamy a nie lidera Czarnogóra 6-0 z San Marino...

Jakup
11-09-2012, 22:51
Są gdzieś w TV skróty meczów eliminacyjnych? Z tego co pamiętam to zawsze w nocy leciały na Eurosporcie, a w programie nic nie ma o tym napisane.

Edit. Dobra, już przeczytałem parę postów prędzej ;)

Antares
11-09-2012, 22:56
Borysiuka pierwszy raz w tym meczu było widać w okolicach 70 minuty jak zapierdolił 5 metrów nad bramką, a drugi raz jak prosił o zmianę... Tak patrząc na niego to myślę, że nawet Łukasik dałby tej kadrze 2 x więcej.

Majkisek
11-09-2012, 23:02
Sorry za wprowadzenie w błąd, skróty się właśnie zaczynają na Eurosporcie, program TV kłamie...

Z.
11-09-2012, 23:03
Szkoda tej setki Jovetica.

Szkoda, że futbol tylko bywa sprawiedliwy i w pewnym momencie nie było 0-2.

midzi
11-09-2012, 23:09
Jednak wszyscy oglądają tą kadrę. Sami fani Fornalika ;)

Bonhart
11-09-2012, 23:15
A po czym wnosisz ze fani? Obejrzec nie mozna? :)
Jeszcze tylko Ojgen wypadnie (a po dzisiejszym wystepie ma na to duze szanse) i mamy polska kadre. A ze ch**owa to inna sprawa.

Eman
11-09-2012, 23:16

Ja jestem fanem Smudy; wszak to jego druzyna a nie Fornalika :fy:

Z.
11-09-2012, 23:16
Niektórzy z pozycji fanów Czarnogóry i Mołdawii. Nawet za Anglię będę trzymał kciuki albo i do Bydgoszczy jeździł zakupy robić, byle kariera sportowa keptyna i całej tej bandy została zakończona.

midzi
11-09-2012, 23:20
Czyli jaki jest obecnie warunek, aby oglądać fornalikową kadrę, bo już się gubię?

Eman
11-09-2012, 23:47
Czyli jaki jest obecnie warunek, aby oglądać fornalikową kadrę, bo już się gubię?

ponarzekac kazdy lubi a jak ich sie oglada to jest na co, kazdy moze sie dowartosciowac :leze:

IX14
11-09-2012, 23:51
Oglądam ,co do meczu to słabo grali ,z Anglikami może być remis ,gdy wykorzystamy atut własnego boiska ,natomiast ,szans na grę w Brazylii w 2014 nie widzę.

midzi
11-09-2012, 23:52
Specjalnie pytam, gdyż doskonale pamiętam to zarzekanie się tu na forum, jak i w realu, że z kadrą Smudy nie chcą mieć nic wspólnego. Później kilku osobników z trudem można było uspokoić po meczach na euro.

IX14
12-09-2012, 00:01
Nie utożsamiam się z Błaszczykowskim, Polańskim ,tak jak nie utożsamiam się z Ljuboją ,Albertem Bruce czy Koseckim.

Sgt.
12-09-2012, 01:18
Specjalnie pytam, gdyż doskonale pamiętam to zarzekanie się tu na forum, jak i w realu, że z kadrą Smudy nie chcą mieć nic wspólnego. Później kilku osobników z trudem można było uspokoić po meczach na euro.

Dzięki Bogu kadrą nawet w najgorszych momentach Smudy się jarałem i tego stanowiska broniłem publicznie, to i teraz mi wolno się jarać tym dnem ;) No ale ja już tak mam, nie umiem nie kibicować kadrze, chociażby tam największy syf się dział.

Mecz ch*jowy maksymalnie, Suworow który w ekstraklasie grał jak kukiełka dopóki miał parę, to kręcił Ojgenem i Borysiukiem że aż przykro było patrzeć. Czyli tak, poziom naszej I ligi gdzieś... W sumie nie licząc obrońców i bramkarza, to trudno o kimś powiedział żeby zagrał chociaż przeciętnie. W ogóle mam wrażenie, że ta kadra składa się z niepasujących do siebie klocków, jakby tam nikt z nikim nie umiał grać.

A z innej beczki - co prawda jest to wypadkowa różnych okoliczności, ale stranierich w kadrze co raz mniej. Ostatni co się ostał Polański dzisiaj zagrał słabiuteńko i jeżeli nie wróci do regularnej gry, to zaraz do zdrowia i formy powróci Dudka i skończy się kadrowe granie sympatycznego skądinąd volksdojcza Eugena.

Neg
12-09-2012, 01:33
Lewandowski może i gra słabej, ale potrafi przytrzymać piłkę, odegrać, strzelić z naprawdę trudnych pozycji a partnerzy rzadko kiedy go wspomagają. W tej reprezentacji dobrze funkcjonuje moim zdaniem trio z Dortmundu. Lewandowski jedynie problemy ze skutecznością jak na razie, ale Błaszczykowski i Piszczek grają nieźle. Sobiech aktywnie, ale jedną dobrą akcję spartolił. Ogólnie graliśmy słabo, nie ma kolektywu, zgrania, dobrze napisane, "jakby tam nikt z nikim nie umiał grać." Też odnoszę takie wrażenie bo piłkarzy jak na ten średni poziom moim zdaniem mamy naprawdę dobrych, ale gra no nie układa się w ogóle.

sarinosoman
12-09-2012, 02:06
Problem jest taki, że w reprze im bliżej ataku, tym mniej się chłopom chce grać, nadstawiać gnaty, jechać na pressingu i tak dalej. W takiej Borussii trio P-B-L może sobie samo wypracować bramkę, a tu co, wena ich opuściła? Jak jeden szarpnie, to drugi dłubie w nosie, a trzeci na alibi biegnie między dwójką stoperów. Fornalik jest zbyt grzeczny, żeby skopać im dupska, ale przynajmniej - w przeciwieństwie do Smutnego Smerfa - reaguje zmianami.
A dobrego samopoczucia kadrowiczom odmówić nie można. W końcu i wynik jest, i kaska, więc o co kaman?

Marru
12-09-2012, 11:34
W tej reprezentacji dobrze funkcjonuje moim zdaniem trio z Dortmundu. Lewandowski jedynie problemy ze skutecznością jak na razie, ale Błaszczykowski i Piszczek grają nieźle

Wszędzie ciągle tylko "trio z Dortmundu". To co opisywałeś to grę w klubie czy reprezentacji ? Lewandowski wywala się w polu karnym, Błaszczykowski strzela karne. Łukasza P. wczoraj objeżdżał jakiś tapczan czy pikachu. Liczę, że w następnym meczu wywali się Błaszczykowski to będzie trio karnych z Dortmundu.

Loko
12-09-2012, 13:14
Przyjechałem wczoraj z pracy po 22, ogladałem ostatnie 10 minut meczu a potem skróty i cóż, należy podziękować reprezentacji Mołdawii, że była tak bardzo nieskuteczna bo ten mecz mógł się skończyć ze 2:0 ale dla gości.
I bardzo dobrze że TVP nie zapłaciła za transmisję tej kopaniny, bo oni nie warci są żadnych pieniędzy, z małymi wyjątkami.

R.
12-09-2012, 21:28
- Czekałem podczas tych sesji szyderstwa na kogoś, kto z racji sprawowania jakiejkolwiek funkcji w polskim futbolu powie: stop, dość tego! Nie doczekałem się. Traktuję więc powołanie mnie do tego zespołu jako coś wstrętnego, uwłaczającego mojemu honorowi i godności - powiedział Wojciech Pawłowski, bramkarz Udinese Calcio i były już piłkarz polskiej reprezentacji młodzieżowej.

Wojciech Pawłowski zrezygnował z występów w kadrze U21. Po fali krytyki, jaka na niego spadła, zamieścił na łamach serwisu 2x45.com.pl kilka wyjaśnień.

"Niektórzy przyczepili się do jednej z moich wypowiedzi, gdy odniosłem się do sytuacji Jerzego Dudka z przeszłości i mówią, że on wcale w U-21 nie był. Ok, być może. Mam dopiero 19 lat i nie mogłem wiedzieć z całą pewnością, czy Dudek grał, czy nie grał w młodzieżówce. Mówiłem z pamięci. Być może to, co słyszałem, było zwykłym przeinaczeniem faktów. Za to przepraszam.

Jeśli chodzi o odmowę gry dla U-21 to przeinaczeniem faktów już moje postanowienie nie jest. Całe tygodnie wypisywano w polskich mediach rzeczy, o których Dudkowi by się nigdy nie śniło w kwestii krytyki. Jestem poinformowany dokładnie, że tak żałosnych oszczerstw i ośmieszania na pewno nie doświadczył. Tak więc moje postanowienie o rezygnacji nie było przypadkowe. Czekałem podczas tych sesji szyderstwa na kogoś, kto z racji sprawowania jakiejkolwiek funkcji w polskim futbolu powie: STOP, dość tego! Nie doczekałem się. Traktuję więc powołanie mnie do tego zespołu jako coś wstrętnego, uwłaczającego mojemu honorowi i godności. Kompletnie się do tej drużyny zraziłem, mam dość niektórych ludzi w niej obecnych. Powiadamiam więc wszystkich, że czas ośmieszania i obrażania mnie właśnie się zakończył, dlatego pozwolę sobie napisać tak: won ode mnie, szkalujcie się nawzajem!

Nie znaczy to, że wypiąłem się na Polskę jako kraj. Nic z tych rzeczy. Gdyby - teraz tylko to zakładam na potrzeby chwili, bo na razie nie ma o czym mówić - powołanie wysłał Waldemar Fornalik, na pewno bym nie odmówił i czułbym się zaszczycony. (...)"

Za: 2x45.com.pl

Odlecial, kompletnie. :jejku:

siekan
12-09-2012, 21:47
Ale to nie nowość ;) On to powiedział już parę miesięcy temu.

bigpaolo10
12-09-2012, 23:01
Za: 2x45.com.pl

Odlecial, kompletnie. :jejku:

ciekawy jestem na czym on "jedzie"

Kempes
12-09-2012, 23:13
A o co poszło ? Coś Dudzia pojechał i się środowisko sfochowało ?

Sgt.
12-09-2012, 23:17
A o co poszło ? Coś Dudzia pojechał i się środowisko sfochowało ?

Nie, wypiął się na reprę młodzieżową uzasadniając to tym, że Dudek w reprze młodzieżowej nie grał bo ważniejsza była walka o miejsce w składzie Feyenoordu. Miał rację w pewnym sensie, tzn. dla 23 letniego Dudka ważniejsza była walka o miejsce w składzie Feyenoordu, niż jeżdżenie na zgrupowania kadry U-21.

No a w momencie kiedy koleś mówi że powołanie do U21 uwłacza jego godności...

Cielo
12-09-2012, 23:39
lekki off

http://dwunasty.wp.pl/wid,14918560,aktualnosc.html

dalej napychać kiermany leśnym dziadom :lol:

Łukaszzzz
13-09-2012, 00:13
heh jako ,, prawdziwi kibice'' wierni i krzyczący na każdym meczu Polska, Polska powinni z bramą wjechać :box:

Benek
13-09-2012, 08:54
lekki off

http://dwunasty.wp.pl/wid,14918560,aktualnosc.html

dalej napychać kiermany leśnym dziadom :lol:

Swoją drogą to mogli sobie kupić bilety wcześniej. Na co czekali na niższe ceny??

Kociewiak
13-09-2012, 10:17
Biedny Wojtuś :kurde: Cały świat przeciw niemu a on przecież taki zajebisty jest :efoch:

Antares
13-09-2012, 14:15
Z tego bełkotu można zrozumieć, że do reszty stracił szacunek do Legii. Oj, oj, oj, nigdy nie ujrzymy go w białej koszulce :kurde:

Nazgul
13-09-2012, 17:06
No jaja :)

TV Trwam chce pokazać mecz Polska - Anglia :)

http://www.stefczyk.info/publicystyka/opinie/mecz-polska-anglia-w-telewizji-trwam

midzi
13-09-2012, 17:10
Czyli w tym roku będzie jednak koniec świata. Kolejny znak.

Nazgul
13-09-2012, 17:15
Czyli w tym roku będzie jednak koniec świata. Kolejny znak.

E tam

Jak Sportfive rura nie zmięknie to nie pokażą...

midzi
13-09-2012, 17:23
Mówiąc szczerze jak sobie policzyłem tą propozycję jaką chciało przyjąć TVP to bardziej im się opłaca puszczać te mecze w PPV. Takie spotkanie z Anglią, czy towarzyski z sensowną drużyną zwróci się z dwukrotnym przebiciem. Już te dwa ostatnie mecze były na granicy opłacalności.

pu(L)on
13-09-2012, 17:44
Ciekawe kto wcieliłby się w rolę komentatora ;)

Nie oddamy wam (nie!), nie oddamy wam, nie oddamy wam telewizji TRWAM! :chuligan:

uho
13-09-2012, 18:03
Mówiąc szczerze jak sobie policzyłem tą propozycję jaką chciało przyjąć TVP to bardziej im się opłaca puszczać te mecze w PPV. Takie spotkanie z Anglią, czy towarzyski z sensowną drużyną zwróci się z dwukrotnym przebiciem. Już te dwa ostatnie mecze były na granicy opłacalności.

Żeby to było na poziomie zysku jakie sportfive miało z choćby springu z Niemcami w Gdańsku, za które otrzymali od TVP 4,5 mln złotych, musieliby sprzedać transmisje PPV dla 450 tyś odbiorców po 20 zł (50% idzie do sportfive, 50% do stacji, która sprzedaje). Po tym jak sprzedali niecałe 50 tyś z Czarnogórą w el. taki wynik wydaje się sci-fi dla jakiegokolwiek sparingu i bardzo mało prawdopodobny dla Anglii. ;)

Pozostając w temacie:

Znawcy tematu przypuszczają, iż taktyka SportFive polega na przeczekaniu. To znaczy pośrednikowi zależy na przeciąganiu negocjacji z TVP do meczu z Anglią, który SportFive zechciałaby sprzedać w usłudze PPV, licząc tym razem na co najmniej 2 miliony odbiorców. Kwota usługi, przy zdecydowanie większym zainteresowaniu spotkaniem z najbardziej atrakcyjnym rywalem w eliminacjach także mogłaby być znacznie wyższa niż 20 złotych oferowane przy Czarnogórze i Mołdawii. Mogłoby to być np. 40 zł, jak przy niedawnej sprzedaży pay-per-view walki bokserskiej Tomasza Adamka. Jak łatwo obliczyć 2 miliony gniazdek po 40 zł, dałoby zawrotną sumę 80 milionów złotych, co przy podziale pół na pół z telewizją udostępniającą PPV zagwarantowałoby niebagatelną sumę 40 mln zł, czyli ok. 10 mln euro dla pośrednika.

Jakim debilem trzeba być by zakładać 2mln odbiorców po 40 zł w Polsce? :nienormalny:
http://pl.memgenerator.pl/mem-image/debile-debile-wszedzie-pl-ffffff-1

Skoro znalazło sie 110 tys. idiotów, którzy zapłacili 20zł za mecz z Mołdawią...

Realizacja założeń nawet nie na poziomie 25% trochę marnie ;)

110 tysięcy widzów wykupiło prawo do oglądania meczu Polska - Mołdawia w systemie PPV. To wynik znacznie poniżej oczekiwań, dlatego też firma Sportfive, która posiada prawa do transmisji spotkań reprezentacji, wznowiła negocjacje z Telewizją Publiczną.
Jak donosi serwis interia.pl, wpływy z transmisji meczu Polska - Mołdawia wyniosły 2,2 miliona złotych, co przy spodziewanych przez Sportfive 10 milionach jest rezultatem słabym.

R.
13-09-2012, 18:05
Skoro znalazło sie 110 tys. idiotów, którzy zapłacili 20zł za mecz z Mołdawią...

Antares
13-09-2012, 18:31
W internecie na każdej stronie pełno linków było, a więc po co wykupować? Swoją drogą niby każdy na tę reprezentację ma wyjebane, a próbując znaleźć działający link trzeba było się nieźle napocić. A mecz na pewno do oglądania to zbyt przyjemny nie był. Z Anglikami tych ludzi będzie jeszcze dużo więcej.

maatek
13-09-2012, 19:33

Tylko do PPV ponoć ma 7 mln tylko dostęp. 2 mln wykupionych to jakiś kosmos :ucieka:

Kempes
13-09-2012, 19:47
Tylko do PPV ponoć ma 7 mln tylko dostęp. 2 mln wykupionych to jakiś kosmos :ucieka:

edit-sorry post do wywalenia

Szawar
14-09-2012, 19:28
Bilety na mecz z Anglią w cenach 90, 150 i 190 złotych :lol2:
Rozumiem, ze większosc ma wyjebane na gre tej druzyny, ale takie ceny raczej nie zapełnia Narodowego.

SzydeL
14-09-2012, 22:03
Na ojro przyszli to i na Anglię wpadną.Co to 100 czy 200 zł dla krawata chcącego obejrzeć kawał dobrego, polskiego futbolu? ;)
Chociaż na zdrowy rozum z takimi cenami to kompletu chyba za chu*a nie będzie.Dla mnie to czyste zdzierstwo.

iniemamniejusz
14-09-2012, 22:23
Bilety na mecz z Anglią w cenach 90, 150 i 190 złotych :lol2:
Rozumiem, ze większosc ma wyjebane na gre tej druzyny, ale takie ceny raczej nie zapełnia Narodowego.

Nie dość, że zapełnią to jeszcze grubo biletów zabraknie.

Antares
15-09-2012, 15:32
Polanski się nawet na ławkę Mainz na spotkanie z Bayernem nie załapał. Jak widać farbowanie tym naszym lisom nie służy. Boenisch zaraz kontuzja i teraz nie może znaleźć klubu, Obraniak przez dwa lata grzał ławę w Lille, Tyrała w momencie zaginął z rezerw Dortmundu. Matuszczyk miał świetne wejście do Bundesligi, potem też tylko ława. Gra w naszej reprezentacji miała przynieść im korzyści, a tymczasem jest odwrotnie.

siekan
15-09-2012, 15:37
Co do Obraniaka to nie grał bo nie chciał przedłużyć kontraktu. Po transferze do Bordeaux wyraźnie odżył, a początek obecnego sezonu ma wręcz znakomity. Nie przekłada się to, co prawda na grę w kadrze, ale im gorzej tym lepiej ;)

Majkisek
15-09-2012, 15:47
Tyrała to akurat teraz gra w Bundeslidze. Oczywiście nie jest to pokłosie debiutu w reprezentacji Polski ale jego kariera jakoś ruszyła.

Antares
15-09-2012, 17:51
Tyrała to akurat teraz gra w Bundeslidze. Oczywiście nie jest to pokłosie debiutu w reprezentacji Polski ale jego kariera jakoś ruszyła.

Tylko, że wtedy był jednym z największych talentów w Dortmundzie, a nagle zaginął w III lidze.

Wracając do PPV to polecam stronę web.tv. Tam za 20 zł miesięcznie mamy praktycznie wszystkie kanały jakie są w TV. Jeśli chodzi o sport to zarówno wszystkie C+, Polsaty Sport, Eurosporty jak i N-ki, Orange Sport i TVP Sport. Na dzień można wykupić za 3 zł, a ostatnio kanał z meczem Polska-Mołdawia też był. Potrzebny jest tylko w miarę szybki internet.

GSM
15-09-2012, 20:08
Jeżeli chodzi o ceny biletów i pomijając wszystko co jest prawdą odnośnie nich to zdaje się,że na spotkanie z Anglikami w 1999 roku były one...porównywalne(najtańsze bodaj 80zł)

(L)ukas
17-09-2012, 11:09
To tak odnośnie byłego selekcjonera :D

rG4cXEAJLmM

beka
17-09-2012, 11:45
muahahahaha, 0:05 i to subtelne udanie, ze wcale sie na nia nie gapil :D

Szawar
17-09-2012, 14:43
A na kupbilet.pl, bilety za 90 zł wszystkie wysprzedane.

Majkisek
17-09-2012, 15:42
A na kupbilet.pl, bilety za 90 zł wszystkie wysprzedane.

A czy nie jest tak, że póki co to kupować mogą tylko posiadacze kart?

ku(L)fon
20-09-2012, 13:30
As Wywiadu: Grzegorz Lato 17.09.2012 (odc.1)
http://www.youtube.com/watch?v=3r2nYKU4Lvg

Eman
20-09-2012, 15:16
Lewandowski o rundzie jesiennej

Po meczu z Mołdawią zaczęliśmy liczyć panu minuty bez gola w kadrze. Po powrocie ze zgrupowania zdobył pan dwie bramki w dwóch meczach. Forma wraca?
- W ostatnich rozmowach często podkreślałem, że mam przed sobą ponad 30 spotkań w tym roku i że muszę rozłożyć siły. Nie patrzę na to, kto strzela w reprezentacji gole, liczą się punkty i zwycięstwa.

:leze:

Z.
20-09-2012, 16:20
Nie wiem co się z tym chłopem stało. Czy to wpływ ciągłego spędzania czasu z bileterkiem i przestępcą i coraz większe upodabnianie się do nich w sferze mentalnej czy to efekt kretyńskiego zachowania większości narodu po euro (nic się nie stało, prezydenty, premiery, kropki nad i, imprezki) czy może efekt jakiejś gigantycznej sodówy podsycanej przez Kucharskiego. Generalnie chłopak odleciał. A jak jeszcze wczoraj posłuchało się orgazmu Szpaka po golu (z taśmy!) dla Borussii to naprawdę bardzo, bardzo ciężko nie życzyć klęski i PZPNowi i tej całej Borussii.

Żenada, żenada, że na da.

Sgt.
20-09-2012, 16:46
Nie wiem co się z tym chłopem stało. Czy to wpływ ciągłego spędzania czasu z bileterkiem i przestępcą i coraz większe upodabnianie się do nich w sferze mentalnej czy to efekt kretyńskiego zachowania większości narodu po euro (nic się nie stało, prezydenty, premiery, kropki nad i, imprezki) czy może efekt jakiejś gigantycznej sodówy podsycanej przez Kucharskiego. Generalnie chłopak odleciał. A jak jeszcze wczoraj posłuchało się orgazmu Szpaka po golu (z taśmy!) dla Borussii to naprawdę bardzo, bardzo ciężko nie życzyć klęski i PZPNowi i tej całej Borussii.

Żenada, żenada, że na da.

Szczerze mówiąc ja bym stawiał jednak na dosyć prostą i mało widowiskową teorię, że po prostu Lewy jest mentalnie "zbyt za malutki" na to, żeby się odnaleźć w roli, w której został umieszczony. Normalny, sympatyczny i skromny chłopak z Warszawy, który odnalazł w sobie talent do grania w piłkę i sobie grał w klubach juniorskich typu Varsovia czy Delta nagle wsiada na rollercoster kariery i w kilka lat staje się być może drugim najbardziej rozpoznawalnym czynnym polskim piłkarzem na świecie, ustępującym Szczęsnemu tylko tym że Szczęsny gra w bardziej popularnej Premiership. I nagle wielka kasa, wielkie kontrakty, wielkie kluby, wielkie nadzieje, a z drugiej strony wielki zawód, analiza każdego słowa które wypowie, presja...

Jedni sobie z tym radzą lepiej, inni gorzej - widywałem gości którzy zapętlili się bardziej, ale Lewy ewidentnie się cholernie pogubił i dobrze by zrobiło kilka miesięcy karencji na media + podpisanie kolejnego kontraktu z Borussią i skupienie się na byciu piłkarzem. Mimo wszystko w polskim futbolu jest dużo piłkarzy, którzy do pasji mnie doprowadzają bardziej niż on.

Mario
20-09-2012, 17:22
W dupie mu się przestawia, bo chcą go Manchestery i inne Juventusy. Niestety nie wszyscy potrafią zostać sobą, jak odniosą jakikolwiek sukces.

Kusza
24-09-2012, 15:24
Na piłkarski hit jesieni - mecz Polska-Anglia w Warszawie - sprzedano już blisko 20 tysięcy biletów. Zespoły spotkają się 16 października na Stadionie Narodowym.

Wejściówki na trzecie spotkanie eliminacyjne do mundialu w Brazylii na razie są sprzedawane tylko członkom Klubu Kibica Reprezentacji. Oni prawo pierwokupu mają do piątku.

Po wyrobieniu karty, co kosztuje 32 złote, można kupić wejściówkę na platformie kupbilet.pl. Niestety, praktycznie nie ma już w czym wybierać. Z tej puli sprzedano już wszystkie najlepsze wejściówki na trybunę główną, sektory rodzinne oraz niższe sektory za bramkami. Zostały jeszcze miejsca w najwyższych rzędach.
interia.pl
Jak widać "prawdziwych kibiców" nie brakuje...

Loko
25-09-2012, 14:39
Wczoraj podowali, że poszło już ponad 40 tysięcy na Narodowy...
Nie wiem czy się śmiać czy płakać:hmm:

Benek
25-09-2012, 14:54
Kolejny przykład na potwierdzenie opinii Lato, że jego kadencja nie została zmarnowana:)

matx
25-09-2012, 14:59
Jak ktoś się spodziewał, że ludzie nie będą kupować biletów na ten mecz, to gratuluję dobrego samopoczucia.

Maciek
25-09-2012, 15:29
Jak ja widzę moich znajomych jarających się tym meczem, to aż mi ręce odpadają... :poddaje:

Abrams
25-09-2012, 15:43
Nie każdy lubi to samo
Grunt żeby nikogo do niczego nie zmuszać
Tak czy siak, zdarzyło mi się parę razy jechać tramwajem z kibicami jadącymi na reprezentacje - Janusze :D - zero atmosfery

iniemamniejusz
25-09-2012, 15:58
Jak ja widzę moich znajomych jarających się tym meczem, to aż mi ręce odpadają... :poddaje:

Podejrzewam a wręcz pewien jestem, że tak samo jarali się euro więc można było się uodpornić. Zupełnie przypadkiem piłka nożna jest w tym kraju sportem najbardziej popularnym i sam futbol będzie zawsze miał swoich zwolenników.
Nudne jest już to narzekanie na kadrę i "januszy".

Poza tym. Gramy z Angolami, poprzednie nasze pojedynki oglądało 9 i 6 milionów ludzi (wyjazd/u siebie).

erdo78
28-09-2012, 18:57
http://www.polskieradio.pl/43/279/Artykul/693078,PZPN-wykiwal-kibicow-Nie-bedzie-biletow-na-mecz-Polska-Anglia

takie rzeczy to tylko u nas ... 30,000 biletów poszło dla członków klubu kibica reprezentacji, a pozostałe 28,000 PZPN przeznaczył dla sponsorów i VIPów :hasao:

GSM
29-09-2012, 13:21
Mylisz się z tym "tylko u nas" bo np na finałach LM jest podobnie,a pewnie i w wielu innych krajach gdzie rządzą leśni ludzie czyli gdzieś w połowie Europy mamy do czynienia z takimi i większymi cyrkami.Np. w Rumunii,Chorwacji,Serbii itd piłkarska mafia po horyzont i takie same protesty,walki kibiców(dla zasad bo zmienić nic to nie zmienia),a przykład idzie z góry czyli od fifo-uef

hasor
03-10-2012, 15:59
Pełna kadra na Angoli i RPA

Bramkarze:

Tomasz Kuszczak (Brighton & Hove Albion FC) 10/0

Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze) 0/0

Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven) 10/0

Obrońcy

Adam Danch (Górnik Zabrze) 1/0

Kamil Glik (Torino Calcio) 13/1

Marcin Komorowski (Terek Grozny) 6/0

Damien Perquis (Real Betis Balompie) 11/1

Łukasz Piszczek (BV Borussia 1909 Dortmund) 30/0

Marcin Wasilewski (RSC Anderlecht) 54/2

Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa) 29/1

Grzegorz Wojtkowiak (TSV 1860 Monachium) 19/0

Pomocnicy

Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909 Dortmund) 57/12

Ariel Borysiuk (1.FC Kaiserslautern) 6/0

Kamil Grosicki (Sivasspor Kulübü) 16/0

Grzegorz Krychowiak (Stade de Reims Champagne) 3/0

Adrian Mierzejewski (Trabzonspor Kulübü) 28/2

Ludovic Obraniak (FC Girondins de Bordeaux) 27/5

Eugen Polanski (1.FSV Mainz 05) 14/0

Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław) 2/1

Paweł Wszołek (Polonia Warszawa) 0/0

Napastnicy

Robert Lewandowski (BV Borussia 1909 Dortmund) 48/15

Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów) 2/0

Marek Saganowski (Legia Warszawa) 34/5

Artur Sobiech (Hannover 96) 7/1

Lista rezerwowa

Radosław Janukiewicz (Pogoń Szczecin)

Adam Kokoszka (Polonia Warszawa)

Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin)

Rafał Murawski (Lech Poznań)

Sebastian Mila (Śląsk Wrocław)

Arkadiusz Milik (Górnik Zabrze)

Domino KG(L)
07-10-2012, 18:14
Błaszczykowski podczas meczu z Hannoverem 96 , doznał kontuzji. Najprawdopodobniej (oby) skręcony staw skokowy.

Cez(L)are
07-10-2012, 18:18
a Piszczek sobie niezle jaja zbił o słupek ;)

e(L)egion
07-10-2012, 20:36
Błaszczykowski podczas meczu z Hannoverem 96 , doznał kontuzji. Najprawdopodobniej (oby) skręcony staw skokowy.
Według Niemców wypada z gry na 4-6 tygodni, więc mecz z Anglią ma z głowy.

Fatman
07-10-2012, 21:02
Pomijając fakt jego wątpliwej postawy etycznej, ta strata może oznaczać pożegnanie się z szansami na jakikolwiek korzystny wynik z Anglią.

Benek
08-10-2012, 14:05
Kosecki w kadrze....

Eman
08-10-2012, 15:52
Pomijając fakt jego wątpliwej postawy etycznej, ta strata może oznaczać pożegnanie się z szansami na jakikolwiek korzystny wynik z Anglią.

Wie ktos co z biletami dla Blaszczykowskich?

Slyboots
08-10-2012, 17:50
Ojgen kapitanem? :popcorn:

LOL3K
08-10-2012, 17:50
Kosecki w kadrze....

obraniak, perquis, polanski, piszczek, kosecki
:lol:

kubuś lampucero jak Ci któryś z Angoli raz wejdzie w nóżki odechce Ci się grać.
Tatuś pomaga, nie? Jak romek zostanie (ODPUKAĆ KURVA) prezesem tego burdelu to kubuś chyba Lewandowskiego na szpicy zastąpi 8)

Loko
08-10-2012, 18:05
Kosa w kadrze to chyba jakiś taki mało śmieszny żart selekcjonera, pocieszam się tym, że raczej sobie nie pogra w tych meczach a przynajmniej nie daj Boże z Anglią.

padre
08-10-2012, 19:30
Kosecki w kadrze....

czas umierać. :jejku:

midzi
08-10-2012, 19:39
Mnie dziwi wasze zdziwienie.

Mario
08-10-2012, 20:05
Mnie dziwi wasze zdziwienie.

Bo?

midzi
08-10-2012, 20:21
Przecież pisałem chorowitku.

Nazgul
08-10-2012, 22:13

Tak jakby wcześniej były :D

Fatman
08-10-2012, 23:43
Tak jakby wcześniej były :D

Myśląc o korzystnym wyniku miałem na myśli brak jakiejś wielkiej kompromitacji, jakiej np. zaznała Mołdowa:lol3:

GSM
09-10-2012, 09:22
Kontuzja Błaszczykowskiego to największe możliwe osłabienie bo nie dość,że był teraz w tzw. życiowej formie to przecież od co najmniej kilku już spotkań dawał reprezentacji najwięcej z pośród wszystkich zawodników.Dla mnie powód jedynie do smutku

matx
09-10-2012, 09:27
Kontuzja Błaszczykowskiego to największe możliwe osłabienie bo nie dość,że był teraz w tzw. życiowej formie to przecież od co najmniej kilku już spotkań dawał reprezentacji najwięcej z pośród wszystkich zawodników.Dla mnie powód jedynie do smutku

Nie popłacz się nam tu tylko.

GSM
09-10-2012, 12:48
Nie popłacz się nam tu tylko.

Postaram się,pod warunkiem jak mi wytłumaczysz kim jesteście :)

Buzz
09-10-2012, 16:29
był teraz w tzw. życiowej formie

To jest jego życiowa forma? Jest cienki jak dupa węża. Dobrze, że go nie będzie.

R.
09-10-2012, 16:38
To jest jego życiowa forma? Jest cienki jak dupa węża. Dobrze, że go nie będzie.

No jesli mowimy o aspekcie sportowym to akurat trudno sie z toba zgodzic...

Buzz
09-10-2012, 17:17
No jesli mowimy o aspekcie sportowym to akurat trudno sie z toba zgodzic...

Ja jakoś nie zauważyłem, żeby był obecnie w jakiejś nieziemskiej formie. Fakt, może przesadziłem z tą dupą węża, ale według mnie na Euro ani teraz nie gra lepiej niż w poprzednim sezonie w Borussii. Ale może się nie znam...

Ostatnie zdanie dotyczy jego całokształtu.

R.
09-10-2012, 17:53
A jednak od poczatku sezonu gra w pierwszym skladzie mimo, ze ma niezla konkurencje na swojej pozycji. I to gra calkiem niezle(mowie o klubie). O "kadrze" sie nie wypowiadam bo od kilkunastu meczow praktycznie ich nie ogladam.

Nazgul
09-10-2012, 18:12

A dla mnie przeciwnie - bez niego będzie śmieszniej niż z nim.

Może Adamiakowa zagra?

Z.
09-10-2012, 18:21

A jezu smaria

Sosen
09-10-2012, 18:49
A tak w ogóle to kadre będzie pokazywał Polsat Sport ;)

maatek
09-10-2012, 19:02
Skąd info?

Mecze z Anglią i RPA czy w przyszłym roku?

matx
09-10-2012, 20:15
Postaram się,pod warunkiem jak mi wytłumaczysz kim jesteście :)

Ciemne chmury to My! :lol:

Sosen
09-10-2012, 20:46
Mecz z Anglią będzie na bank. O RPA hmm nie pamietam. Mecz pokaże też TVP. Polsat będzie miał coś około 20 spotkań kadry. Narazie TVP "negocjuje" jeszcze z Sportfive. Na dniach będzie dokąłdne info.

GSM
10-10-2012, 09:01
A jezu smaria

No widzisz jak fajnie

Dla mnie Legia=Reprezentacja,Reprezentacja=Legia.Niezależni e od wielu rzeczy które mnie wk... itp to są po prostu drużyny które uważam za swoje i którym kibicuje od zawsze.Nie potrafię tak po prostu sobie olać,albo tym bardziej cieszyć się z niepowodzeń.W tym przypadku rzeczony smutek jest przeciwieństwem złośliwej satysfakcji,ale nie oznacza to zgody na wszystko i pogodzenia się z faktem kiedy np. jakiś Perquis lata z koszulką bez orła

Ciemne chmury to My! :lol:

Łzy opanowane

Jeszcze co do Błaszczykowskiego to on jest taki sam jak większość piłkarzy,kopaczy tak w przeszłości jak obecnie czyli myśli o sobie i się nie wychyla gdy coś może ugrać,a jak nie ma strachu to duuuuuuużo może opowiadać.Świerczewski czy Hajto byli tacy sami i do dzisiaj się zachowują jak wielkie gwiazdy które zbawiły naród swoimi występami(oczywiście mieli zupełnie inne osobowości boiskowe,ale poza tym żadnych różnic)

Sosen
11-10-2012, 18:13
http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Kadra-Polski-w-Polsacie-Sport,wid,15000992,wiadomosc.html?ticaid=1f53a

Nie tylko Telewizja Polska będzie transmitować mecze piłkarskiej reprezentacji Polski - informuje za "Polsatem News" internetowe wydanie "Piłki Nożnej". Polsat wykupił prawa do pokazywania meczów naszej drużyny narodowej. Kibice będą mogli oglądać poczynania podopiecznych Waldemara Fornalika już od najbliższego spotkania Polska - RPA na kanale Polsat Sport. Informację potwierdził szef sportu w Polsacie Marian Kmita. Umowa obowiązuje na mecze sparingowe i eliminacyjne do MŚ 2014.

Jak podano w "Piłce Nożnej", piątkowe spotkanie z Republiką Południowej Afryki w Polsacie Sport będzie komentował Mateusz Borek.

Jakup
12-10-2012, 16:05
Kosecki nabawił się urazu pleców na treningu i opuścił zgrupowanie kadry :jejku:

padre
12-10-2012, 16:30
a tak się napinał...:pociesza:

LOL3K
12-10-2012, 18:00
ależ mi przykro :pociesza:

Buzz
12-10-2012, 18:45
Może krzywo spał i mu ból między łopatki wszedł :lol:

Jaco
12-10-2012, 18:47
Może krzywo spał i mu ból między łopatki wszedł :lol:
Między łopatki to mu korale weszły. :fajek:

Eman
12-10-2012, 22:11
Ciekawe co mysla reprezentaci RPA na boisku i obywatele RPA przed telewizoramy kiedy wokol boisku miga reklama BLACK POWER hahaha
takie rzeczy tylko Polsce

Sosen
12-10-2012, 22:29
Komorowski pamięta ;)

chajtgr
12-10-2012, 22:30
Chyba pierwszy raz go widzę na lewej pomocy, a wszedł tylko dlatego bo nie ma Koseckiego a Fornalik nie chce ryzykować występu Lewandinho

Neg
12-10-2012, 23:14
http://www.101greatgoals.com/gvideos/bronislaw-komorowski-poland-1-0-v-south-africa/

księciuniu
12-10-2012, 23:17
Bronislaw Komorowski (Poland) 1-0 V South Africa :rotfl:

Bronek, łowca bromek :lol:

padre
12-10-2012, 23:19
Komorowski pamięta ;)

Gdyby komuś umknęło
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=461820417203553&set=a.439357716116490.130504.430798583639070&type=1&theater

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=461820417203553&set=a.439357716116490.130504.430798583639070&type=1&theater

szacuneczek 8)

Z.
12-10-2012, 23:24
Dziennikarz: Niektórzy eksperci są zdania, że mamy najlepszą reprezentację od 20, 25 lat.

Janusz Wójcik: Od czego są ci eksperci? Od badmintona chyba.

Slyboots
13-10-2012, 01:31
Aż mi się przypomniały stare dobre czasy:

Wójcik miał odpowiadać na pytania czytelników Przeglądu Sportowego przed meczem z Anglikami. Początek wyznaczono na godzinę 10.00.

10.45 - Wójcika nie ma.

Dziennikarze nie wiedzą co robić. Odkładają więc słuchawkę, że niby jest ciągle zajęte. W końcu naczelny wydaje rozkaz: - Znajdźcie Wójcika,zadajcie mu pytania od siebie, a potem napiszemy, że to zapis rozmów telefonicznych.

Idą więc do hotelu "Sobieski",gdzie selekcjoner organizuje zgrupowania kadry. Dzwonią z recepcji. - Już idę, idę kochani - mówi Wójcik. Jest 12.00.

12.30 - Wójcika nie ma.

Około 13. pojawia się w hallu. - Panowie, mam świetny pomysł. Zadacie mi pytania od siebie, a potem napiszecie, że to czytelnicy dzwonili - cieszy się, że wpadł na tak genialne rozwiązanie.

- Panie trenerze, jak zagramy z Anglią? Czy Bąk jest zdrowy? Czwórką z tyłu? A może trójką? - pytają dziennikarze.

- Panowie, ja wam powiem, ja wam powiem... - zamyśla się Wójcik. - Ja... Ja wam powiem! Ja... powiem wam! Z Anglią... Z Anglią będzie piekło!

- No tak, ale panie trenerze - jaka taktyka? -dociekają dziennikarze?

- Ja wam powiem... Już widzę te puste ulice,opuszczone sklepy, puste wystawy, bez żywego ducha na mieście. Cała Polska,cała Polska przed telewizorami. I wszyscy to samo, wszyscy to samo mają w głowach... - odpowiada Wójcik.

- W porządku, ale jaka taktyka?

- Ja wam powiem... Jeszcze Polska nie zginęła!

:D

Jasper121
13-10-2012, 08:30
Najbardziej mi się podobało, że po bramce Komorowskiego, pierwszymi zawodnikami, którzy do niego podbiegli był Borysiuk i Wawrzyniak ;) Widać, że była atmosfera w tamtej drużynie, szkoda, że odeszli.

Bonhart
13-10-2012, 09:34
No coz, to juz byla prawie Reprezentacja Polski. Z farbowanych zagral tylko Perquis (i to nedznie), Obraniak wszedl na koncowke. Nawet sie to dalo ogladac, choc niewykorzystane sytuacje zakrawaly na pilkarski analfabetyzm. Z Anglia pewnie bedzie w rureczke, ale jak dla mnie jest nikla nadzieja. No i Ukraina odstawila kaszanke z Moldawia...

SpideyPL
13-10-2012, 11:22
Perquis akurat zagrał moim zdaniem baardzo poprawnie.

Benek
13-10-2012, 11:22
Dobry mecz Krychowiaka i Wszołka!!! A Grosicki po raaz kolejny udowodnił, że reprezentacja to nie jego poziom:)

Bonhart
13-10-2012, 13:12
Perquis akurat zagrał moim zdaniem baardzo poprawnie.

Moze i poprawnie... ja tam zapamietalem jego kiksy w przyjeciu w pierwszej polowie i jakas ogolna elektrycznosc.

Benek: Grosicki asystowal przy bramce, gdzie ladnie opykal oboronce, wrzucil na glowe Soboty ktory spier** prosta glowke z 5 metrow, a na koniec sedzia odgwizdal nieslusznego spalonego w akcji sam na sam... To malo jak na 45 min gry?

detoxizer
13-10-2012, 13:43
A Grosicki po raaz kolejny udowodnił, że reprezentacja to nie jego poziom:)

:lol::lol::lol::lol:

Benek
13-10-2012, 15:59
Benek: Grosicki asystowal przy bramce, gdzie ladnie opykal oboronce, wrzucil na glowe Soboty ktory spier** prosta glowke z 5 metrow, a na koniec sedzia odgwizdal nieslusznego spalonego w akcji sam na sam... To malo jak na 45 min gry?

Akcja z Sobotą oczywiście spoko, wspomnianego spalonego nie widziałem a i asysty także (zasypiałem już chyba):0 Z Twojego opisu wygląda, że trochę zrobił ale ja go sobie przypominam z samotnego rajdu z piłką, który zakończył się stratą i kilku nieudolnych próbach dryblingu:)
Zdecydowanie Wszołek wywarł na mnie lepsze wrażenie!

Bonhart
13-10-2012, 19:53
Oj chyba faktycznie zasypiales ;)
Wszolek oczeywiscie tez na duzy plus, ale jak dla mnie to Grosicki byl MVP tego meczu. Chyba to byl jego pierwszy mecz w reprezentacji kiedy zaprezentowal to czego sie od niego oczekuje.
A Polska - Anglia to dla mnie bedzie pierwszy mecz od dwoch lat, w ktorym bede obgryzal paznokcie kibicujac reprezentacji. Mam tylko nadzieje, ze folksdojcz zostanie w domu a Perquis bedzie grzal poslady na lawce. Wreszcie widac cien szansy na powrot tej kadry do normalnosci.

detoxizer
13-10-2012, 20:44
Możemy mieć ciekawe skrzydła na Anglię.
Swoją drogą, każdy jara się Wszołkiem i Grosickim ( no prawie każdy), a mało osób widzi, jaką zajebistą robotę wczoraj robił Ariel Borysiuk. Dla mnie cichy bohater meczu- standardowo od czarnej roboty, a wywiązywał się z tego znakomicie.

Jasper121
13-10-2012, 21:54
I właśnie dlatego dla mnie środek na Anglię, to Borysiuk-Krychowiak, Ariel od czarnej roboty, Krychowiak może coś dać w ofensywie, ale jak będzię tego wymagała sytuacja, to i w defensywie da sobie radę. Poza tym na środek defensywy Komorowski. I do tego bez Perquisa, Polańskiego i Obraniaka i będę się jarał tym meczem jak za dzieciaka :D

P.S Jakie to miłe uczucie znowu zobaczyć zajebiste przerzuty Borysiuka :)

Szejdi
13-10-2012, 22:33
Wie ktoś co się działo na meczu Senegal - WKS że przerwany?

Szawar
13-10-2012, 22:49

Ja widze, ze skonczyło sie 0-2

Szejdi
13-10-2012, 23:02
Abandoned Senegal 0-2 Ivory Coast (0-0)

uho
13-10-2012, 23:04

Jedna wielka zadyma ;)

Not sure whats going on as stream in French.
But sounds like gunfire, after Senegal fans tried to burn the stadium down.
Players look bemused in centre circle.

Been fires in the stands, army on the pitch to protect players and now cars on the field

pxoiBabUnhU

Benek
14-10-2012, 13:47
I właśnie dlatego dla mnie środek na Anglię, to Borysiuk-Krychowiak, Ariel od czarnej roboty, Krychowiak może coś dać w ofensywie, ale jak będzię tego wymagała sytuacja, to i w defensywie da sobie radę. Poza tym na środek defensywy Komorowski.

P.S Jakie to miłe uczucie znowu zobaczyć zajebiste przerzuty Borysiuka :)

Oj tak Krychowiak z Borysiukiem to para defensywnych na najbliższe lata (oby)!!

Jeszcze jedno apropos tego meczu. Wielki plus dla Fornalika, że nie boi się dawać szansy młodym (i nie tylko) piłkarzom. Za Franka w meczu z Rpa graliby pewnie Lewy, Piszczek itp!

fkl
15-10-2012, 07:39
Możemy mieć ciekawe skrzydła na Anglię.
Swoją drogą, każdy jara się Wszołkiem i Grosickim ( no prawie każdy), a mało osób widzi, jaką zajebistą robotę wczoraj robił Ariel Borysiuk. Dla mnie cichy bohater meczu- standardowo od czarnej roboty, a wywiązywał się z tego znakomicie.

Co więcej, zdecydowanie przeważają głosy (również wśród tzw. "ekspertów"), że Borysiuk grał słabo i był niewidoczny i że Polanski bez wątpienia jest lepszym piłkarzem. Jak to słyszę to mnie krew zalewa jak goście, którzy tyle grali w piłkę na dobrym poziomie, lub też przy piłce siedzą od lat mogą tak słabo czytać grę.

Kto nie wierzy w to co mówię niech oglądnie ten mecz jeszcze raz (nawet tak przez 15 minut) i patrzy cały czas na Borysiuka, na to jak będąc bez piłki się przesuwa, jak czyta możliwości gry rywala i pojawia się tam, gdzie ewentualnie mogłaby być zagrana piłka. Widać wyraźnie jak rywal szykuje się do podania, na jego linii pojawia się Borysiuk i gość zagrywa piłkę do boku. Ariel nie biega jak baran po całym boisku wypruwając płuca, bo tak teraz się nie gra, on ma biegać tam, gdzie jest jego rejon działania - inaczej robią się dziury w środku pola. W dodatku widać, że w Niemczech powoli eliminuje te głupie faule i taktycznie zrobił ogromny postęp, nie dziwie się, że jako bodaj jeden z pięciu zawodników z całej 2.Bundesligi rozegrał dotychczas wszystkie mecze po 90 minut.

Borysiuk piłkę do przodu zagrywa tylko wtedy, kiedy ma ku temu okazję, a nie kombinuje jak Polański, który ma masę strat w meczu, jako środkowy, defensywny pomocnik ma ilość celnych podań w meczu na poziomie 50 czy 60%, raz za razem inicjując kontry rywala...Tylko tego zachowania Borysiuka się nie widzi jak ogląda się mecz jak dureń (mowa tu o "ekspertach", kibice wszak tego robić nie muszą) goniąc wzrokiem jedynie za piłką. Takiego piłkarza docenia się dopiero wtedy, kiedy go zaczyna brakować. No ale skoro "eksperci" wolą poświęcić zero z tyłu na rzecz "bardziej ofensywnie usposobionego" Polanskiego to daj im Boże, zobaczymy jaki będzie tego efekt z Anglikami...

Loko
15-10-2012, 08:41
Co więcej, zdecydowanie przeważają głosy (również wśród tzw. "ekspertów"), że Borysiuk grał słabo i był niewidoczny i że Polanski bez wątpienia jest lepszym piłkarzem. Jak to słyszę to mnie krew zalewa jak goście, którzy tyle grali w piłkę na dobrym poziomie, lub też przy piłce siedzą od lat mogą tak słabo czytać grę.

Masz rację w 100%, tylko widzisz tym "ekspertom" płacą za wizytkę w studio, powiedzą co mają powiedzieć i nara i nie daj Boże słowa krytyki, stwórzmy iluzję, że jest dobrze. Podobnie jak to było na Euro, gdzie słodko pierdzący Wkurzajewski i Kurowski pierdo*ili trzy po trzy.

Czego nikt z Zarzecznego nie zaprosi do studia albo Kowalczyka lub Godlewskiego (chociaż on jakiś się zrobił za grzeczny jak go ogladam w Orange Sport) Wtedy to może była by dyskusja, a tak to mamy ogólnie pierdzielenie głupot.

Bravo
15-10-2012, 16:04
Wagę meczu eliminacyjnego do piłkarskich mistrzostw świata z Anglią podkreślają nie tylko byli i obecni reprezentanci Polski. Specjalna ma być także oprawa tego spotkania. Organizatorzy zachęcają kibiców, aby m.in. utworzyli na Stadionie Narodowym żywą flagę.

Zgodnie z tą inicjatywą fani, którzy zasiądą w dolnych sektorach mają we wtorek ubrać czerwone koszulki, zaś ci z górnych trybun - białe.

Kolejnym pomysłem jest stosowana już wcześniej "kartoniada". Podczas odgrywania Mazurka Dąbrowskiego publiczność z uniesionych kawałków papieru utworzy flagę narodową. W drugiej połowie wtorkowego pojedynku pojawić się ma znana z meczów Polaków w tegorocznych mistrzostwach Europy sektorówka.

Źródło:http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Bedzie-zywa-flaga-na-meczu-Polska-Anglia,wid,15008642,wiadomosc.html

fkl
15-10-2012, 16:47
Masz rację w 100%, tylko widzisz tym "ekspertom" płacą za wizytkę w studio, powiedzą co mają powiedzieć i nara i nie daj Boże słowa krytyki, stwórzmy iluzję, że jest dobrze. Podobnie jak to było na Euro, gdzie słodko pierdzący Wkurzajewski i Kurowski pierdo*ili trzy po trzy.

Jeszcze Kurowskich jestem w stanie przeżyć (albo raczej wyłączyć i nie słuchać), bowiem z góry można założyć, że będzie to miało mało wartości merytorycznej, ale jak wychodzi taki Dziekanowski i mówi takie rzeczy, że praktycznie ze wszystkim nie sposób się zgodzić, to ja tego po prostu nie rozumiem. Zastanawiam się czy jest to możliwe że ja, prosty kibic dostrzegam pewne elementy gry bez piłki, a on, gość z doświadczeniem międzynarodowym, również trenerskim mówi, że Borysiuk jest za mało widoczny i generalnie zbędny, nic nie daje od siebie drużynie.

Co więcej, ten sam Dziekanowski ogląda tak samo jak ja żenujące wejście Murawskiego w tym meczu i mówi, że to jego widziałby w miejsce Borysiuka, bo jest lepszy w grze kombinacyjnej, to ja już kompletnie nie wiem w czym rzecz. I skoro Ojgen jest tak widoczny jako dogrywający ze środka pola, tyle daje, to powiedzcie mi, ileż on bramek do tej pory nam otworzył swoim podaniem? Ile miał choćby hokejowych asyst (w stylu jego podanie otwierające do skrzydła, skrzydłowy dośrodkowuje i bramka) w całej dotychczasowej karierze reprezentacyjnej? Powiem Wam - okrągłe zero!

Jeśli w dotychczasowym dorobku (14 spotkań) miałby powiedzmy ze trzy gole i pięć asyst, kilka otwierających podań, to może i byłbym skłonny poświęcić Borysiuka i przełknąć tą tragiczną celność podań Polanskiego, te jego straty. Tyle że jego "ofensywność" kończy się na próbach (może i zamysły ma czasem dobre, ale wykonanie w 90% tragiczne) - no ale to Polska, tutaj ceni się tych, którzy chcą, próbują, ale nie potrafią, ciul z kontrami rywala, brawa za próbę, nic się nie stało i heja do przodu.

Prawda jest też taka, że gdyby Polanski wychował się w naszej lidze, byłby teraz inaczej oceniany i co najwyżej numerem trzy w hierarchii defensywnych pomocników, ale że przykleiła mu się łatka kapitana niemieckiej młodzieżówki, to gra niezależnie od formy. Wszak niemieckie, to solidniejsze, czyż nie? I jeszcze jedno - ja nie należę do grona gorliwych przeciwników gry graczy z dwoma narodowościami w kadrze Polski (o ile spełniają jakieś podstawowe wymogi w stylu choćby znajomość języka polskiego). To, co piszę ma związek tylko i wyłącznie z sportową formą i umiejętnościami tych zawodników.

Tak samo zgadzam się z Bońkiem, że tej drużynie więcej walki, agresji i nieprzewidywalności mógłby dać Milik w miejsce Obraniaka, jako gracz cofnięty za Lewandowskim - nie mam co do tego wątpliwości, bo w lidze Ludo gra tak samo jak w kadrze, czyli niewiele pożytku i od czasu do czasu jakiś błysk, gol czy asysta. Sęk w tym, że stałe fragmenty będą ważnym elementem z takim przeciwnikiem jak Anglia, a w tym względzie Obraniak na pewno jest zawodnikiem wartościowym.

Jeśli byśmy złożyli skład z takich zawodników jak Piszczek, Wasilewski, Glik, Wawrzyniak, Krychowiak, Borysiuk, Wszołek, Milik, Grosicki, Lewandowski, to nie widzę w tym gronie ani jednego zawodnika zdolnego groźnie zagrać ze stałego fragmentu gry, a to już problem. Gdyby grali Kuba i Rybus, to Obraniak by mógł się nie podnieść z ławki (tym bardziej jakby do dyspozycji był jeszcze Wolski w formie), natomiast w powyższym zestawieniu robi się problem. Stąd wydaje mi się, że nie mamy wyjścia i trzeba zacząć ten mecz z Obraniakiem...

Tak swoją drogą, to w przyszłości nasza ofensywa (konkretniej mówiąc linia pomocy i ataku) może prezentować się całkiem ciekawie. Na pozycji defensywnego pomocnika mamy Krychowiaka, Borysiuka, Salamona, Łukasika, Furmana, Drewniaka czy Linettego, na skrzydłach Wszołka, Grosickiego, Możdżenia, Makuszewskiego, Rybusa, Kupisza, jako playmakerów Wolskiego, czy młodego Zielińskiego z Udinese (w wieku 17 lat bywał już w ich kadrze meczowej), w ataku są Lewandowski, Milik, Sobiech, Teodorczyk, Stępiński. Szkoda, że defensywa już tak obiecująco się nie zapowiada...

((L))ukasz
15-10-2012, 22:49
wie ktoś jak wygląda sytuacja w sektorach vip? tzn chodzi mi o to czy jest tam coś dobrego do wypicia i do zjedzenia? :)

Eman
16-10-2012, 05:09
wie ktoś jak wygląda sytuacja w sektorach vip? tzn chodzi mi o to czy jest tam coś dobrego do wypicia i do zjedzenia? :)

Na EURO w boxach byl opor sobieskiego, belwedera i browara:mistrz:

Bonhart
16-10-2012, 09:40
Zgodnie z tą inicjatywą fani, którzy zasiądą w dolnych sektorach mają we wtorek ubrać czerwone koszulki, zaś ci z górnych trybun - białe.

Źródło:http://sport.wp.pl/kat,1728,title,Bedzie-zywa-flaga-na-meczu-Polska-Anglia,wid,15008642,wiadomosc.html

Ubrac koszulki... rrrwa... polska jezyka trudna jezyka jest. Nawet dla dziennikarzy, jak widac.

Jakup
16-10-2012, 19:30
W takim składzie rozpocznie polska reprezentacja:
Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Glik, Wawrzyniak - Wszołek, Krychowiak, Polanski, Grosicki - Obraniak - Lewandowski

A tak liczyłem, że żadnego farbowanego w końcu nie będzie w pierwszym składzie :roll:

ReAl
16-10-2012, 20:16
Tak zupełnie na marginesie - na chvj im zasuwany dach skoro i tak go nie używają kiedy trzeba ? :D

Fatman
16-10-2012, 20:16
Generalnie, to na taki mecz jak z Anglią, przeciwnikiem znacznie silniejszym od nas, wydaję mi się, że Fornalik powinien poświęcić Obraniaka i w wyjściowej jedenastce postawić na Borysiuka. Gra na trzech defensywnych pomocników u siebie może wydawać się trochę asekurancka, ale przecież i tak jesteśmy skazani na kontratak, a przy bardzo ciekawie wyglądających skrzydłach, brak kreatywnych zawodników w środku nie powinien być aż tak widoczny. Jak dla mnie remis będzie sukcesem, bo i tak kluczowe, w kontekście ewentualnej gry na brazylijskim mundialu, będą 2 mecze z Ukrainą (4pkt to minimum) i spotkanie u siebie z Czarnogórą.

LOL3K
16-10-2012, 20:18
Poproszę 0:5 i się skończy pompowanie balona znowu...

ReAl
16-10-2012, 20:27
Patrz Pan po polskiemu Lubański stwierdził "że widocznie nie wszystko przewidziano co trzeba było " :D
Zamknąć w pizdu nie tylko dach ale cały stadion :)

mitur
16-10-2012, 20:28
Poproszę 0:5 i się skończy pompowanie balona znowu...

Jestem dokładnie tego samego zdania.

Bugi B.
16-10-2012, 20:33
:lol: FIFA na razie zabrania rozpoczęcia meczu :lol: Anglicy chcą przełożenia meczu ze względu na fatalną murawę.

"Najnowocześniejszy stadion zbudowany na EURO" - Szpakowski :D

Edi
16-10-2012, 20:34
hahahhaha no to sobie nie pograją chyba :leze::leze:

Fatman
16-10-2012, 20:34
Co za kvrwa debile, nie wierzę:lol: Może ten dach po prostu się zje.bał po paru miesiącach użytkowania?

Ciekawe co na to Anglicy, którzy wybrali się na mecz czy Polacy, wielokrotnie przyjeżdżający z odległych zakątków Polski. Nie zdziwię się, jak parę osób wystąpi z pozwem, szczególnie, że winę za obecną sytuację ponosi organizator.

Kempes
16-10-2012, 20:36
Tak zupełnie na marginesie - na chvj im zasuwany dach skoro i tak go nie używają kiedy trzeba ? :D

Według mnie on był DOKŁADNIE K-RWA na takie sytuacje. Przecież to jest kompromitacja. W cywilizowanych krajach podczas jebanej burzy piaskowej rozegrano by finał mistrzostw świata..

LioneL
16-10-2012, 20:37
a niech odwołują, janusze się wk****ą i zobaczą jak się w Polsce buduje, zarządza :lol: stadion z zamykanym dachem i ulewa robi problemy :lol:

wojewodo zamykaj

witamy w świecie tuskolandii, gdzie kasa jest topiona w gównie.

PuciPuci
16-10-2012, 20:37
Hahahah jaki wstyd - najnowocześniejszy obiekt w Europie :) gdzie odprowadzanie wody? Gdzie myślenie? Budowla za mld złotych a dachu otworzyć teraz nie da.
Tak to nie jest stadion narodowy - to jest Opera Narodowa ;)

Szawar
16-10-2012, 20:39
Kompromitacja i wstyd, majac dach przełozyc mecz z powodu fatalnych waunków pogodowych.

LOL3K
16-10-2012, 20:41
Im gorzej tym lepiej dla nas 8)

Kompromitacja trwaaaaaaaa i prosimy o więcej :D

Luke
16-10-2012, 20:42
Jaki to wstyd dla Polski...

Czerwiec, parno, ciepło, brak jakichkolwiek opadów - zasuwamy dach! A co! Kto nam zabroni!?
Październik, mocny deszcz, chłodno - dach otwarty, po co zamykać? Może przejdzie.