PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Sonny
09-06-2012, 15:27
Prawda jest taka, że Szczęsny zrobił źle. W takiej sytuacji najlepiej puścić napastnika. Jeśli robisz tak jak Wojtuś pajacyka w napastnika, to czerwona a w dodatku tracisz na 90% bramkę. Jeśli puszczasz, tracisz na 90% bramkę, ale grasz nadal w 11. Każdy to powie, kto grał trochę w piłkę, że zrobił źle, ale jako że ma niesamowitego farta to wyszło nie tak źle. Szczęsny i reszta miała sporo szczęścia, że Tytoń wybronił tego karnego, bo tak to by się nie podnieśli już.

Kempes
09-06-2012, 16:08
Prawda jest taka, że Szczęsny zrobił źle. W takiej sytuacji najlepiej puścić napastnika. Jeśli robisz tak jak Wojtuś pajacyka w napastnika, to czerwona a w dodatku tracisz na 90% bramkę. Jeśli puszczasz, tracisz na 90% bramkę, ale grasz nadal w 11. Każdy to powie, kto grał trochę w piłkę, że zrobił źle, ale jako że ma niesamowitego farta to wyszło nie tak źle. Szczęsny i reszta miała sporo szczęścia, że Tytoń wybronił tego karnego, bo tak to by się nie podnieśli już.

Możliwe, ja się nie upieram - faktycznie ocena może być stronnicza ze względu na to że Tytoń obronił tego karnego.

ps. Po meczu byłem przekonany, że pauzuje dwa mecze, a na jakimś portalu czytam tylko o meczu z Rosją. To jak to jest ?

maatek
09-06-2012, 16:18
Za czerwoną z automatu 1 mecz. Ew. można więcej za brutalność dołożyć, ale nie sądzę, żeby dołożyli.

SPQR
09-06-2012, 16:29

To samo chciałem napisać ... .

Tytoń uratował dupę nie tylko drużynie, ale Szczęsnemu w szczególności.

cielak90
09-06-2012, 17:01
Szczęście że Tytoń miał doświadczenie w tych karnych, bo na 90 minut w czasie sezonu co chwile info że jakąś jedenastkę wyciągnął. Teraz ma chłop swoje pięć minut, ma okazję zatrzymać sowietów!

cielak90
09-06-2012, 17:02
Tak na dokładkę, swoją drogą to dla mnie jedyny interesujący mecz, zatrzymać to radzieckie bydło, wczoraj na strefie we Wrocławiu zachowywali się tragicznie.

Breados
09-06-2012, 20:36
Oj, to straszne :ucieka:

Jarson23
10-06-2012, 12:57
Zesrali się dokładnie tak jak w Korei, w Gelsen, w Euro 2008. Za każdym razem to samo. Jedyna różnica, że dziś dopiero w drugiej połowie.

Farbowane lisy najsłabsze na boisku. Kapitan pizduś oczywiście jak zawsze na poważnym turnieju się posrał.

Tylko dlaczego 10 nie strzelił tego karnego? :(

nie można się nie zgodzić... każdy myślał że może tym razem, bo jak nie teraz to kiedy? a stało się to co zawsze zaczynając od Korei :/ dali dupy po maksie, nic nie zagrali.... nawet nie wiem już co napisać... :(

witam szarą rzeczywistość!

Jaco
10-06-2012, 13:01
nie można się nie zgodzić... każdy myślał że może tym razem, bo jak nie teraz to kiedy?
Nie każdy, kolego, nie każdy. 8)

Luke
10-06-2012, 23:31
Smuda przed chwilą w Polsacie (coś w ten deseń):
Na nasz wczorajszy trening na stadionie Polonii przyszło tyle ludzi, co Polonia nigdy na lidze nie miała.

:lol:

Maciek
10-06-2012, 23:49
Smuda przed chwilą w Polsacie (coś w ten deseń):
Na nasz wczorajszy trening na stadionie Polonii przyszło tyle ludzi, co Polonia nigdy na lidze nie miała.

‎"Polonia nigdy nie miała na lidze tylu widzów, co my na treningach".

Tak zacytowali legionisci.com na FB.

Raz na jakiś czas to i Dyzma coś mądrego powie.

voytek
11-06-2012, 21:05
Strach internet wertować...

Najpierw powrót Sagana teraz czytam, że jutro Dudka zastąpi Rybusa. Obsrał się Franciszek, bo w zasłonę dymną nie wierzę. Będzie autobus z opcją kontry. Słaby Benisze zostaje, równie słaby Obraniak też.

swoosh
11-06-2012, 21:34
Strach internet wertować...

Najpierw powrót Sagana teraz czytam, że jutro Dudka zastąpi Rybusa. Obsrał się Franciszek, bo w zasłonę dymną nie wierzę. Będzie autobus z opcją kontry. Słaby Benisze zostaje, równie słaby Obraniak też.

Nie zapominajmy o Murawskim. Niech im walną 4 i będzie miał za swoje idiota.

Fatman
11-06-2012, 21:41
Bardzo chętnie bym zobaczył jutro Grosickiego na boisku. W meczu z Czechami Rosja atakowała z dużym rozmachem, zostawiając sporo miejsca w tyłu. Grosicki, ze swoją szybkością, mógłby sporo tam namieszać. Cieszę się też, że Tytoń będzie grał, bo Szczęsny swoją grą jakoś mnie nie przekonuje. Mam wrażenie, że jakby w bramce stał Boruc, to tego karnego z Grecją by nie było, a i w przy golu bramkarz mógł się lepiej zachować.

IX14
12-06-2012, 00:08
http://www.youtube.com/watch?v=b2HO4H30rRA
Niech Lewy dziś złamie poprzeczkę !

rey
12-06-2012, 07:54
Nie do końca ten temat, ale kurs na ruskich cały czas powyżej 2 :kawa:

Neg
12-06-2012, 12:17
O mój Boże..

Kociewiak
12-06-2012, 12:18
co do pozycji bramkarza to chyba lepiej postawić kogoś z pola, bo Tytoń jak dla mnie nie umie bronić i jeden karny tego nie zmieni

:poddaje:

Szawar
12-06-2012, 12:34
jakiś dureń jest psełdo-trenerem!! :wkurzony:

Extra :brawo:

Maciek
12-06-2012, 22:01
Bramka ładna :kowboi:

Nazgul
13-06-2012, 00:46
Krótko: Mecz można było i należało wygrać. Rosja niewiele pokazała, nie taki diabeł się okazał straszny. Czego brakło? Moim zdaniem spokoju. Grali za nerwowo i przez to popełniali za dużo niedokładności które później musieli bieganiem kasować. Drugi powód dla którego mamy dziś dwa punkty a nie sześć to oczywiście Dyzma. Niech ten gość już sobie pójdzie. Im prędzej tym lepiej.

P.S. Niech mi ktoś powie w czym Gol jest gorszy od Polańskiego?

me(L)u
13-06-2012, 00:48
Po dzisiejszym meczu? We wszystkim. Od A do Z.

midzi
13-06-2012, 00:48
Akurat Polański prezentował się dziś najlepiej ze środkowych pomocników. Nieźle czyścił w destrukcji, ale też był najbardziej kreatywny z tych trzech DM-ów i włączał się do akcji. Gol w szczytowej formie spokojnie mógłby grać w pierwszej jedenastce reprezentacji niestety z jego zmienną formą to jest mało realne na tą chwilę.

Za Murasia z miejsca Borysiuk, czy Gol powinni wejść do środka. Nawet Wilk z Wisły odwalałby lepszą robotę.

Z.
13-06-2012, 00:55
On się nazywa Polanski, a nie Polański.

IX14
13-06-2012, 01:12
Smuda ma talent grając ,mającym odciski od siedzenia na ławie Brożkiem czy Boenischem ,gdzie jest Wawrzyniak ,Grosicki ;/

Neg
13-06-2012, 01:28
Krótko: Mecz można było i należało wygrać. Rosja niewiele pokazała, nie taki diabeł się okazał straszny. Czego brakło? Moim zdaniem spokoju. Grali za nerwowo i przez to popełniali za dużo niedokładności które później musieli bieganiem kasować. Drugi powód dla którego mamy dziś dwa punkty a nie sześć to oczywiście Dyzma. Niech ten gość już sobie pójdzie. Im prędzej tym lepiej.

Od niego we wszystkim, ale w czym od Murawskiego ? Dla mnie dziś fatalnie.

LOL3K
13-06-2012, 01:36

Jest Polakiem.
Nie rozegrał 38 meczów dla szwabów.

Myślę, że dla dyzmy styknie.

Wpierdol z Czechami i koniec tej szopki poproszę...

midzi
13-06-2012, 09:22
No to ja dla odmiany ładne 1:0 poproszę.

Szawar
13-06-2012, 09:26
Wpierdol z Czechami i koniec tej szopki poproszę...

Nie rozumiem takich ludzi. :gupi:

e(L)egion
13-06-2012, 09:51
Najlepsze w tym wszystkim jest to, że w sobotę wszystko zależy od nas. Nie trzeba się oglądać, że jak ktoś tam nie wygra, a my wygramy 6-0 to mamy awans. Będzie wóz albo przewóz i o to w sumie chodziło. Wreszcie jakiś wielki turniej "za mojej kadencji" gdzie ostatni mecz nie jest meczem o honor.

LOL3K
13-06-2012, 10:24
Nie rozumiem takich ludzi. :gupi:

seeeebek!!! klask, klask, klas beniiisz!!! klask klask klask
Koszulkę polanskiego z podpisem już masz?

ja nie rozumiem ludzi, którzy oklaskują tych pedałów, którzy w dupie mają Polskę, a grają tu tylko dlatego, że jest ełro i szkopy ani żabojady ich w swoich kadrach nie widzieli :gupi:

Jednego dało się znieść, 5 już nie.

mike(L)o
13-06-2012, 11:13

Gol jest z Legii, a Nikosia parzy na samą myśl o tym, żeby powołać kogoś z Legii. a co dopiero wpuścić już tych powołanych na boisko...

Szawar
13-06-2012, 11:40
seeeebek!!! klask, klask, klas beniiisz!!! klask klask klask
Koszulkę polanskiego z podpisem już masz?

ja nie rozumiem ludzi, którzy oklaskują tych pedałów, którzy w dupie mają Polskę, a grają tu tylko dlatego, że jest ełro i szkopy ani żabojady ich w swoich kadrach nie widzieli :gupi:

Jednego dało się znieść, 5 już nie.

Oklaskuje Polskę w której gra Wolski, Błaszczykowski czy Lewandowski. Nie mieszam ich do jednego wora z przebierancami.
Klask, klask :jejku:

(L)egionek
13-06-2012, 11:55
Nie rozumiem takich ludzi. :gupi:Jak nie rozumiesz to spróbuj zrozumieć, a nie po głowie się pukasz. Przez ten turniej nie jeden chłopak od nas ma problemy, wezwania na komende, wjazdy na kwadraty. Za odpalenie racy dostajesz czasem więcej niż za molestowanie dzieciaka, w mediach jesteś przedstawiany jako śmieć i wróg tego kraju... Jeba.ć to całe euro bo dla mnie jest znacznie wiecęj minusów, które niestety po tym turnieju się nie skończą. Więc nie będę hipokryta. ***** euro i niech ten turniej dla nas sie kończy jak najszybciej.

Wczorajsze akcje na mieście coś pięknego :) szkoda tylko, że z wielu powodów dużo osób nieobecnych.

Ruska *******!

Szawar
13-06-2012, 12:11
Wczorajsze akcje na mieście coś pięknego :) szkoda tylko, że z wielu powodów dużo osób nieobecnych.

Taa rewelacja. Szczegolnie rozpylenie gazu w strefie kibica, gdzie przebywały m.in kobiety z dziećmi. Super.

Kempes
13-06-2012, 14:17
Futbolnews.pl donosi że Smuda odsuwa Obraniaka od składu (za reakcje po zejściu z boiska w meczu z Rosją), a z Czechami ma zagrać Mierzejewski.

Fatman
13-06-2012, 14:42
Futbolnews.pl donosi że Smuda odsuwa Obraniaka od składu (za reakcje po zejściu z boiska w meczu z Rosją), a z Czechami ma zagrać Mierzejewski.

Czyżby zmądrzał? Zamiast Mierzejewskiego wolałbym Wolskiego. A tak na marginesie, to futbolnews nie jest zbyt wiarygodnym źródłem informacji.

emse
13-06-2012, 17:14
Prędzej się obraził, dlatego zmiany.

Z.
13-06-2012, 17:22
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m5ixxz6Lfl1qj5qufo3_250.png

SirKruszon
16-06-2012, 13:55
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/575853_10151812567170321_380579885_n.jpg

Nazgul
16-06-2012, 22:31
W kazdym razie balon pęka. I dobrze.

Marek.Only
16-06-2012, 22:44
Bardzo dobrze. Idea sportu znow wygrala.

Majkisek
16-06-2012, 23:19
Dobrze, bardzo dobrze. Przerażała mnie ta nagle niespodziewanie ogromna ilość wielkich kibiców, którzy mieliby problem aby wymienić połowę klubów grających w ekstraklasie. EURO było w wykonaniu reprezentacji jedną wielką porażką. Ostatni mecz był tylko zwieńczeniem tego. W drugiej połowie widziałem w Czechach chęć zwycięstwa, u Polaków tego brakło, jak w takim meczu Lewandowski może nie mieć wsparcia. Naprawdę szkoda Lewego, bo mógł zostać potencjalną gwiazdą tego turnieju. Naprawdę potencjał w tych piłkarzach był ale wszystko zostało koncertowo zjeb.ane. Smuda inkasował 100tys. złotych miesięcznie a w wywiadzie nawet nie zdobył się na słowo przepraszam. Zajęliśmy zdecydowanie ostatnie miejsce w zdecydowanie najsłabszej grupie, grając u siebie. Jest to większy wstyd niż po Austrii, Niemczech czy Korei. Do tego ten idiotyczny Szpakowski. Najpierw stwierdził, że skoro kibiców z Polski jest 32 tys. a z Czech 8, to Polacy stanowią 3/4 stadionu, potem pieprzył jak nasi się starają, walczą, że grupa wyrównana. Wszystko nieprawda. Byliśmy najgorszą drużyną tego turnieju. Niech wypierd.alają wszyscy. Może poza Lewandowskim i Tytoniem. Parafrazując klasyka:

PEDAŁY!!!

Wstyd mi za nich, tak zwyczajnie :(

Nazgul
16-06-2012, 23:27
Mnie najbardziej rozwalił ostatni sprawdzian przed mistrzostwami - z Andorrą. Czyli zespołem, który nie jest w stanie NIKOGO sprawdzić.

gem
16-06-2012, 23:42
To co jest najgorsze to nie wynik na mistrzostwach tylko sytuacja do jakiej doprowadził PZPN przez te lata przygotowań. Szukanie na siłę wszystkich z jakimkolwiek rodowodem polskim i błaganie o grę w kadrze kompletnie nam zohydził tę reprezentację. Teraz zostąją i bez wyników i bez kibiców.

Kempes
16-06-2012, 23:48
Mi jest jedynie szkoda chłopaków którzy widać że chcieli zostawić serce i niezależny od nich jest Smuda-prostak, Lato, PZPN, andrzejada, cyrk, propaganda etc.

Lewandowski, Błaszczykowski, Tytoń i Wasilewski.

Ale k-urwa oni nie mieli żadnego wsparcia. Jak można z Czechami wychodzić trzema drwalami w środku pola a na ławie siedzą lewi skrzydłowi ? Każda akcja w pierwszej połowie przechodziła przez Błaszczykowskiego co prędzej czy później musiało go wykończyć.

Ciesze się, że ostatecznie wyszło iż farbowani nic nie wnieśli. A szczególnie
Boenish to dla mnie masakra.

Majkisek
16-06-2012, 23:49
To co jest najgorsze to nie wynik na mistrzostwach tylko sytuacja do jakiej doprowadził PZPN przez te lata przygotowań. Szukanie na siłę wszystkich z jakimkolwiek rodowodem polskim i błaganie o grę w kadrze kompletnie nam zohydził tę reprezentację. Teraz zostąją i bez wyników i bez kibiców.

Trzeba wszystkich wypierd.olić i zacząć budować tę kadrę na nowo. Teraz nie ma nic, co mogłoby zostać. Poza Lewandowskim, może Błaszczykowskim i Piszczkiem. Naprawdę trzeba się mocno postarać aby dobrać taką taktykę aby piłkarz, który kręcił każdą defensywą w Bundeslidze był całkowicie odcięty od piłek, od klarownych akcji. Ale Smuda dał radę. Życzę mu wszystkiego najgorszego. Tak z czystej nienawiści. Ukradł tyle pieniędzy za prowadzenie tej reprezentacji. Mam nadzieję, że kiedyś zabraknie mu na luksusy, że będzie żył poniżej przeciętnej. On i ten jego pierd.olony dres.

Bootleg
16-06-2012, 23:51
Szukanie na siłę wszystkich z jakimkolwiek rodowodem polskim i błaganie o grę w kadrze kompletnie nam zohydził tę reprezentację.

i teraz rodzi się pytanie. Czy grając Wawrzyniakiem, Żewłakowem, Wilkiem czy też Borysiukiem osiągnęli byśmy mniej? No raczej nie.

* nazwiska wymienione przypadkowo biorąc pod uwagę pozycje boiskowe na których grali stranieri

Kempes
17-06-2012, 00:02
Moim zdaniem kadra nie była zła tylko ta pieprzona defensywna zachowawczość.

Brak lewego skrzydla + 3 defensywnych pomocników w dwóch meczach to było zabójstwo dla ofensywy. Wszystko spadało na Błaszczykowskiego a Lewandowski był totalnie osamotniony.

Grosicki czy Rybus śmigający po lewej, rozciągają gre i robią więcej miejsca w środku czy dla Błaszczykowskiego. A ponadto Obraniak czy Mierzejewski powinni być bardzo wysoko podwieszeni pod Lewandowskim i grac z nim klepe, samemu wchodzić w pole karne.

Dwóch k-rwa przecinaków w środku pola wystarczy, nie graliśmy z Brazyliami.

Ja pierd-le musze zajarac i sie napic. Zawsze tak jest, w ch-ju to mam a ostatecznie i tak jak ta ostatnia pipa denerwuje sie przed telewizorem

Majkisek
17-06-2012, 00:03
Kempes ale widziałeś jak zagrał Grosicki? Ja wiem, że zagrał jedynie 20 minut w całym turnieju ale zagrał je do dupy. Kupę strat, mnóstwo fauli, zero pożytku. Ja nie wiem czyja to wina. Generalnie to Smudy wina, on zgarnął hajs, więc od niego się wymaga.

Luke
17-06-2012, 00:15
Porażka dla dobra polskiej piłki. Jakby awansowali to jeszcze jakiś geniusz wpadłby na pomysł zostawienia Dyzmy, a Lato prezesowałby jeszcze ze 3 kadencje. A tak może chociaż wróci normalność (sportowa, kibicowska, ogólna otoczka etc.).

PS. Pozdrawiam tego, który przygotował tych piłkarzy kondycyjnie.:lol:

Krawczol
17-06-2012, 00:15
Ciesze się, że ostatecznie wyszło iż farbowani nic nie wnieśli. A szczególnie
Boenish to dla mnie masakra.

Tutaj trudno się z Tobą nie zgodzić, Boenischa obserwowałem dość dokładnie i to partacz jakich mało. jedyna dobra rzecz jaką mu naliczyłem to jedna udana interwencja pod polem karnym z Rosją. Poza tym miał chyba z 80 % niecelnych podań do przodu, każde jego wyprowadzenie trącało stresem i paraliżem. Ale nie po to złotousty Franciszek jeździł za nim do Niemiec, żeby teraz wystawić Wawrzyniaka, który owszem idealny nie jest, zwłaszcza w grze obronnej, ale grał przez cały sezon i w akcjach ofensywnych na bank pokazałby więcej. Obraniak też niczym się nie wyróżnił a akurat po nim spodziewałem się trochę więcej. Polanski, i Perquis w sumie wyrobili średnią krajową, z Rosją obaj zagrali dobrze, z Grecją Perquis był niepewny ale miał szczęście i jego błędy przechodziły bez konsekwencji. Murawski z meczu na mecz coraz gorzej, Piszczek też zdecydowanie poniżej oczekiwań. Z Rosją to on odpuścił Dzagojewa, a dziś w obronie też szło mu marnie. Na plus moim zdaniem Wasyl, Błaszczykowski, Lewandowski no i oczywiście Tytoń. Dudka w sumie też dość pozytywnie, największy minus dla Dyzmy. W pierwszym meczu kuriozalne decyzje, zamiast grać o pełną pulę po obronionym karnym zadowolił się remisem. Z Ruskimi dał zmianę Polanski/Matuszczyk zamiast wpuścić np.Wolskiego, mimo że wiedział że remis i tak postawi go na musiku z Czechami, a jakby zaryzykował grę o pełną pulę to z Czechami wystarczałby remis. Dzisiaj też super ustawienie z trzema ofensywnymi zawodnikami. Generalnie i tak nie spodziewałem się że tak długo będą w grze, ale podsumowując to sfrajerzyli sprawę bo ćwierćfinał był jak najbardziej do ukąszenia, grupa była nędzna a nie wyszli jej na własne życzenie po frajerskim remisie w wygranym meczu.

Kempes
17-06-2012, 00:16
http://www.sadistic.pl/kibic-do-smudy-vt121842.htm

Majkisek
17-06-2012, 00:19
Na plus moim zdaniem Wasyl

Raczysz żartować? Współwinny gola dla Grecji, pośliznął się przy golu dla Czech. Koniec rekomendacji. Przy całym szacunku do człowieka, był beznadziejny.

midzi
17-06-2012, 00:28
Wasyl słabo w turnieju zagrał. Dwie bramy wchodzą na jego konto.

Dzisiejszy wynik przewidziałem i choć umiarkowanie kibicowałem tej reprezentacji to wiedziałem, że nadchodzi jej kres. Pepiczki wyciągnęły wnioski po pierwszej połowie i obnażyli nasze słabości w ostatnich dwóch kwadransach. Tak zdezorganizowanej reprezentacji naszego kraju jak miało to miejsce w drugiej połowie to nie pamiętam od lat. Bye bye Franiu. Nikt za tobą nie będzie tęsknił.

detoxizer
17-06-2012, 00:29
Pepiczki nie wyciągnęły wniosków, tylko po prostu wychodząc na drugą połowę znali wynik z Warszawy. Ot co. Remis nic im już nie dawał.

midzi
17-06-2012, 00:32
To prawda, że grali z większą werwą wiedząc, że muszą wygrać, ale idealnie rozmontowali nasz środek. Wyłączyli z gry Piszczka, pressowali słabych w prowadzeniu piłki Murawskiego i Obraniaka, no i finał był jaki był.

e(L)egion
17-06-2012, 00:43
Oczy dzisiaj przecierałem ze zdumienia gdy widziałem co wyrabiał Piszczek. W obronie grał KATASTROFALNIE. Ten mały Czech do spółki z jednym z obrońców robili z niego wiatrak jak chcieli. Jeżeli przed mistrzostwami były jakieś plotki o Piszczku w Realu czy gdzieś tam, to teraz szybko to wszystko ucichnie. Owszem w Borussi ma on innych partnerów ale to co grał dzisiaj przeciwko jakimś anonimowym graczom wołało o pomstę do nieba. Już abstrahując od reszty naszych graczy, którzy dzisiaj zawiedli, to prawy obrońca się momentami wręcz kompromitował. To że Boenish będzie robił błędy to każdy się chyba spodziewał (z wyjątkiem Smudy) ale na prawej stronie miał być pewniak, a okazało się, że minięcie tego pewniaka to praktycznie żadna sztuka.

No nic, czekamy na nowego trenera. Sporo dywagacji w necie, że bedzie to Maciunio. Jak będzie zobaczymy, ale kto by to nie był to można z dużym prawdopodobieństwem założyć że czas w kadrze takiego Boenisha czy Matuszczyka jest skończony. Czy reszta "naturalizowanych" będzie na wylocie to się okaże. Jeśli Wolski czy Kamiński z Lecha nie zaczną w sezonie grać jakiegoś piachu i poczynią postęp to myślę, że w pierwszym meczu eliminacyjnym przyszły selekcjoner podziękuje Obraniakowi i Perqusiowi. Byłoby to pewnie niezłe rozwiązanie bo żaden z nich nie zrobił jakieś wielkiej różnicy co pokazały ME2012. Być może pojawi się ktoś jeszcze inny z polskiej ligi. Sporo wyjaśni też przygoda pucharowa naszych drużyn. Jak wszystkie skończą swoje wojaże już w sierpniu, to niewykluczone że następny selekcjoner dalej będzie korzystał z Obraniaka czy Perquisa, bo po jakiejś pucharowej kompromitacji żadnych poważnych alternatyw pewnie byśmy się nie doczekali. Wtedy przyszły selekcjoner może nie chcieć iść na pełną repolonizację i uzna że lepiej mieć jednak doświadczonych graczy niż nieobliczalną młodzież czy "gwiazdy" pokroju Sebastiana Mili. No chyba że naturalizowanym chodziło tylko o Euro i teraz będą mieli Polskę w dupie. Czas pokaże.

padre
17-06-2012, 00:49
Oczy dzisiaj przecierałem ze zdumienia gdy widziałem co wyrabiał Piszczek. W obronie grał KATASTROFALNIE. Ten mały Czech do spółki z jednym z obrońców robili z niego wiatrak jak chcieli. Jeżeli przed mistrzostwami były jakieś plotki o Piszczku w Realu czy gdzieś tam, to teraz szybko to wszystko ucichnie. Owszem w Borussi ma on innych partnerów ale to co grał dzisiaj przeciwko jakimś anonimowym graczom wołało o pomstę do nieba. Już abstrahując od reszty naszych graczy, którzy dzisiaj zawiedli, to prawy obrońca się momentami wręcz kompromitował. To że Boenish będzie robił błędy to każdy się chyba spodziewał (z wyjątkiem Smudy) ale na prawej stronie miał być pewniak, a okazało się, że minięcie tego pewniaka to praktycznie żadna sztuka.

Piszczek zagrał faktycznie taką żenadę, że aż oczy bolały. Zwróć jednak uwagę, że Błaszczykowski nie kiwnął nawet palcem dzisiaj w grze obronnej. Piszczek nie miał nawet 1% wsparcia od Błaszczykowskiego na prawej stronie, więc gdy tylko Czesi robili przewagę to Piszczek albo musiał radzić sobie sam, albo liczyć na asekurację środkowego obrońcy.
Inna sprawa że on sobie nie radził z tym jednym Pilarzem, a co dopiero gdy podłączał się czeski muzin...

edyta - pomyłka, czeski muzin kręcił boenisha. w kazdym razie chodziło o lewego obronce czeskiego

e(L)egion
17-06-2012, 00:53
Masz rację z tym wsparciem, ale zatrważające było to że stroną słabego Boenisha nie poszła chyba żadna jakaś groźniejsza akcja (w domyśle jakieś wjazdy w pole karne), a z Piszczkiem jechali w drugiej połowie jak z kupą gówna. Być może po lewej stronie Czesi mieli lepszych graczy, ale mimo wszystko gra Piszczka to niezły zonk.

gem
17-06-2012, 01:09
Ciekawe jak tam dziś było z formą :lol2:
http://szybki.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/300/0/faktonline/634192987650333720.jpg

uho
17-06-2012, 01:16
Masz rację z tym wsparciem, ale zatrważające było to że stroną słabego Boenisha nie poszła chyba żadna jakaś groźniejsza akcja (w domyśle jakieś wjazdy w pole karne), a z Piszczkiem jechali w drugiej połowie jak z kupą gówna. Być może po lewej stronie Czesi mieli lepszych graczy, ale mimo wszystko gra Piszczka to niezły zonk.

Boenisch był równie słaby. Nie ma co wyróżniać pojedynczych piłkarzy. Mają to na co zasłużyli. Zatrudnili amatora na trenera, amatora od przygotowania fizycznego to i wynik jest na odpowiednim poziomie.

MeLa
17-06-2012, 01:26
pamiętniki se ku..a. złóżcie :popcorn:

IX14
17-06-2012, 02:05
Może jednak przyszły trener wyciągnie wnioski ,ze gra 1 napastnikiem powoduje mało bramek.Czekam na decyzję rządu!

Krawczol
17-06-2012, 04:10
Raczysz żartować? Współwinny gola dla Grecji, pośliznął się przy golu dla Czech. Koniec rekomendacji. Przy całym szacunku do człowieka, był beznadziejny.

Jakby Szczęsny stał na linii z Grecją to byłoby ok. Dzisiaj bramka jak dla mnie na konto Murawskiego, frajerska strata i szybka kontra, rozpędzeni napastnicy zawsze mają większe szanse niż obrońca, a z Rosją czyścił dobrze, akurat jego bym się nie czepiał.

e(L)egion
17-06-2012, 10:09
Boenisch był równie słaby.
Owszem tylko tego się chyba każdy spodziewał, a kwasów Piszczka prawie nikt.

Majkisek
17-06-2012, 11:30
Jakby Szczęsny stał na linii z Grecją to byłoby ok. Dzisiaj bramka jak dla mnie na konto Murawskiego, frajerska strata i szybka kontra, rozpędzeni napastnicy zawsze mają większe szanse niż obrońca, a z Rosją czyścił dobrze, akurat jego bym się nie czepiał.

Oczywiście, że Murawski dał ciała strasznie i bramka obciąża jego konto. Ale przepraszam, jaka była nagonka na Wawrzyniaka gdy ten się pośliznął w meczu z Niemcami? Był głównym winowajcą remisu. Więc ja bym tak bardzo Wasyla nie rozgrzeszał bo uczynił dokładnie to samo, otwierając drogę do bramki.

Don
17-06-2012, 12:03
Czesi pokazali ile tak naprawdę jest warta nasza reprezentacja, Smuda i cała reszta ' polaczków ' (Perkiz itd) niech wypierdalają.

detoxizer
17-06-2012, 12:11
W czym gorszy jest Wolski od Obraniaka? W czym gorszy byłby Wawrzyniak od Boenischa ( zachowanie Dyzmy skandaliczne i całkowicie rozumiem rozgoryczenie Kuby)? W czym gorszy Żewłakow od Perquisa?
Wpuszczenie wczoraj Brożka i Mierzejewskiego zamiast Wolskiego to był jawny sabotaż. Brakowało zawodnika, który umie przytrzymać i spokojnie rozegrać piłkę, a ten wpuszcza Brożka, który nie gra prawie od roku, a drużyna przegrywa środek pola.:lol:

Radzyn69
17-06-2012, 12:45
To jak My wygramy mecz z Czarnogórą 7 września inaugurując eliminację do MŚ 2014 :rotfl:

triqas
17-06-2012, 12:52
Lato rozważa przedłużenie kontraktu ze Smudą. "Będziemy rozmawiać"

Franciszek Smuda już wcześniej zapowiadał, że po Euro 2012 bez względu na wynik zakończy się przygoda z reprezentacją. Prezes PZPN, Grzegorz Lato, dopuszcza jednak inną możliwość. Chce przeprowadzić rozmowę z selekcjonerem na temat jego dalszej pracy z kadrą.

Lato wierzy, że szkoleniowiec mógłby poprowadzić reprezentację w eliminacjach mistrzostw świata. - Smuda ma kontrakt do końca sierpnia. Na pewno siądziemy i będziemy rozmawiali. W tej chwili nie myślę o żadnej innej kandydaturze - powiedział prezes PZPN na antenie Radia RMF FM.
Jeszcze nie jest pewne czy betonowy Franio odejdzie :lol2:

R.
17-06-2012, 13:06
Lato oczywiscie zapomnial swoje deklaracje, ze w razie nie wyjscia z grupy nie bedzie kandydowal na nastepna kadencje? No ale czego oczekiwac po czlowieku bez honoru.

Kempes
17-06-2012, 14:02
http://www.sport.pl/euro2012/10,109079,11952429,Blaszczykowski__wygarnalem_prez esowi_PZPN__licze_sie.html

Dla mnie ten wywiad to kompromitacja dla zawodowego piłkarza.

Polecam przesłuchać całość. Kapitan reprezentacji do północy załatwia bilety, później na 5 godzin przed meczem jeszcze zaprząta sobie tym głowę. A z drugiej strony narzeka, że nie ustalono im kwoty hajsu jaki mieli dostać za reprezentowanie Polski na Euro w Polsce (mega wyróżnienie, za które wielu by się pokroiło), które jest turniejem oglądanym przez najważniejszych menadżerów na świecie.

Bonhart
17-06-2012, 14:32
Bylem w lekkim szoku po wysluchaniu tego rano. Cenie Blaszczykowskiego jako pilkarza, ale jak podchodzi do mikrofonu to kompromituje sie tak samo jak Smuda. 8 bilecikow dostal biedaczek... Losowanko bylo misiu puszysty, z reszta zonsia, ciocia czy siostra mogla w TV meczyk obejrzec, albo w strefie kibica. A watek premii... no comment. Wstydz sie Kubusiu...

syrokomla
17-06-2012, 14:41
Bylem w lekkim szoku po wysluchaniu tego rano. Cenie Blaszczykowskiego jako pilkarza, ale jak podchodzi do mikrofonu to kompromituje sie tak samo jak Smuda. 8 bilecikow dostal biedaczek... Losowanko bylo misiu puszysty, z reszta zonsia, ciocia czy siostra mogla w TV meczyk obejrzec, albo w strefie kibica. A watek premii... no comment. Wstydz sie Kubusiu...

Może jeszcze dla rodziców bilety? ale błazen

b.
17-06-2012, 14:48
Może jeszcze dla rodziców bilety?

matka nie żyje, a z ojcem nie ma kontaktu

Eman
17-06-2012, 14:52
jaki kapitan taka reprezentacja :roll:

Bonhart
17-06-2012, 14:54
Jak widac sa jeszcze ludzie, ktorzy nie znaja rodzinnych perypetii Blaszczykowskich. Sam bym nie znal,gdyby nie przewlekly pilkarski pudelek ktory rozpanoszyl sie w mediach roznej masci.
A poza tym doskonale wiesz, ze nie o to chodzi...

b.
17-06-2012, 14:59
Jak widac sa jeszcze ludzie, ktorzy nie znaja rodzinnych perypetii Blaszczykowskich.

dlatego piszę szemranemu, że z tych powodów o bilety dla rodziców nie mógł zabiegać

A poza tym doskonale wiesz, ze nie o to chodzi...

wiem i oczywiście zgadzam się z wami, że tą wypowiedzią Kubuś kolejny raz (po akcji z Orzełkiem) się skompromitował

Kempes
17-06-2012, 15:01
Dochodzi jeszcze to:

http://www.wprost.pl/ar/328762/Konflikty-wewnetrzne-przyczyna-kleski-reprezentacji-W-tej-kadrze-zle-sie-dzialo/

Jeśli to wszystko jest prawda to Tomaszewski miał rację w całej rozciągłości. I większość ''kibolstwa''.

Konflikty o farbowane lisy, Smuda ze swoimi taktykami, myślenie o kasie i o biletach ... całe gówno wypływa.

ps. Lato dla RMF:

Jeśli chodzi o bilety, jest też uchwała. Mieli najpierw dostać po 4, dostali po 8, a W sumie dostali po 11 na każdy mecz. Każdy z nich otrzymał 33 bilety. A jeśli ich wymagania są takie, że oni ciągle mówią, że tych biletów jest mało. Ja dostałem tyle biletów i takiej klasy, jakie mi przydziela Euro. To nie jest mecz Polska - Andora, gdzie jeśli chciałaby reprezentacja, to mogą mieć wszystkie VIP-owskie bilety. Ja tych VIP-owskich biletów mam raptem 40 sztuk.

No comment. Choć Grzesiu wielki autorytetem nie jest to mimo wszystko polecam jego cały wywiad na stronie RMF. O premiach też jest mowa..

pss. K-urwa, a Franz ma kontrakt do 31 sierpnia - czyli przez dwa miesiące po Euro zagwarantowali mu jeszcze 200 tys zł za psi ch.uj ? :D

Z.
17-06-2012, 15:06
W zasadzie powiedziano już wszystko. Jedna wielka kompromitacja, hańba, farbowane listy, bardzo dobrze, że tak wynik, Lato, Mucha, SMUDA! Miliony lizodupów dziennikarzy. Ale jedno muszę napisać sam, bo nie zniese.

Nasz keptyn. Po jednej z największych hańb w historii polskiej piłki - w tej chwili myślę, że największej, ale zostawiam drobny margines - do dziennikarza podchodz kapitan. Pomijam już jego frajerstwo z herbem, totalny brak lojalności wobec Boruca czy Żewłakowa (bo do tyczy się całej tej śmiesznej zbieraniny). Myślę sobie, przeprosi. Powie, że dali dupy, albo w ogóle powie że nie chce udzielać wywiadu, bo wstyd jak **** i lepiej się nie pokazywać.

Ale nie. Keptyn dziękuje fantastycznym kibicom i dodaje, że w pierwszej połowie mieli sytuacje. A dzień później wrzuca jakiś cyberhiperkurwamegapiramidalnie żenujący motyw, że dla babci biletu nie było albo premii nie ustalono. Tak, odbijaj piłeczkę pajacu na Latę i Smudę. Uciekaj jak szczur z tonącego okrętu. Kompromituj się do końca. Zeszmać się na amen.

Nigdy więcej takich błaznów jako kapitan, nawet tak oszukańczej, kadry. Wstyd i hańba.

P.S. Brawo dla Gorzowa, że to gówno mieniące się polską kadrą rozjechali jak chcieli, jak im Grecy sytuację w grupie popsuli.

Danoo
17-06-2012, 15:10
pss. K-urwa, a Franz ma kontrakt do 31 sierpnia - czyli przez dwa miesiące po Euro zagwarantowali mu jeszcze 200 tys zł za psi ch.uj ? :D

Franio jeżeli zostanie te 2 miesiące, to zainkasuje zaledwie 300 tysięcy.

Ja się pytam... co to jest dla takiego wybitnego treneiro :lol:

syrokomla
17-06-2012, 15:11
dlatego piszę szemranemu, że z tych powodów o bilety dla rodziców nie mógł zabiegać

wiem i oczywiście zgadzam się z wami, że tą wypowiedzią Kubuś kolejny raz (po akcji z Orzełkiem) się skompromitował

Krótki research - matka nie zyje, ojciec nie zyje, rodzenstwa nie ma, jedno dziecko - no to ***** na bilety dla rodziny go chyba stać. Z orzełkiem siedział cicho ważna tylko kasa - bo biedaczek ze swoich musiał kupić ciota. Dobrze, że mam wyjebane na tych gamoni

Mistarz
17-06-2012, 15:13
...

Nigdy więcej takich błaznów jako kapitan, nawet tak oszukańczej, kadry. Wstyd i hańba.
...

Jaka drużyna taki kapitan. Szkoda słów.

Kempes
17-06-2012, 15:16
Krótki research - matka nie zyje, ojciec nie zyje, rodzenstwa nie ma, jedno dziecko - no to ***** na bilety dla rodziny go chyba stać. Z orzełkiem siedział cicho ważna tylko kasa - bo biedaczek ze swoich musiał kupić ciota. Dobrze, że mam wyjebane na tych gamoni

Ja myslalem ze oni biletow w ogole nie dostali albo za malo.. a z wywiadu Laty wynika to ze prawdopodobnie byl foch na to ze ''za kiepskie te bilety''. :poddaje:

Zresztą mega żenadą jest sam fakt ze po przejebaniu jednego z najwazniejszych turniejow w dziejach naszego kraju, glowny motyw przewodni (narzucony przez kapitana) to jakies zasrane bilety -

Z.
17-06-2012, 15:43
- Mieli najpierw dostać po 4, dostali po 8, a W sumie dostali po 11 na każdy mecz. Każdy z nich otrzymał 33 bilety. A jeśli ich wymagania są takie, że oni ciągle mówią, że tych biletów jest mało. Ja dostałem tyle biletów i takiej klasy, jakie mi przydziela Euro - deklaruje Lato.

Jeżeli to jest prawda to po prostu nie mam więcej pytań do Frajerskiego Kubusia. Kubusiu żegnaj. Graj sobie w Dortmundzie z nazwiskiem Kuba i dupy ludziom już więcej nie zawracaj.

maatek
17-06-2012, 15:48
Naprawdę wierzysz w to co mówi Lato? To tak jakby wierzyć Smudzie, że zrobi tak jak mówi. Już abstrahując od tego, czemu Kuba się obudził akurat teraz. I chyba aż takim frajerem nie jest, że powiedziałby o biletach, które normalnie otrzymał. I pooglądajcie video na stronie tvp - tam nie chodziło o ilość, ani o jakość tych biletów, tylko o to, że on w dniu meczu jeszcze nie wiedział czy te bilety będzie miał. Taki jest wydźwięk tych pretensji przecież.

http://euro2012.tvp.pl/7742402/blaszczykowski-nie-akceptuje-tego-co-robil-pzpn od 2:55

Z.
17-06-2012, 15:54
Niech nawet na minutę przed meczem tego nie wie. Co mnie to obchodzi. Jego baba musi być na meczu? Dupy niech nie zawraca piątorzędnymi problemami tylko niech na kolanach przez Warszawę ucieka do Dortmundu.

EDIT: Baciek - ale w sumie czemu 'wiadomo, że powinien dostać'? Dlaczego? Z jakiego powodu? Na finał - no, może w nagrodę. Ale na mecz grupowy? Na który na dodatek pojechali bez eliminacji? Jedynymi osobami, które powinny dostać bilety i nie brać udziału w losowaniu to są nasi żyjący medaliści mistrzostw świata i żyjący medaliści olimpijscy. Ewentualnie, EWENTUALNIE Prezydent i premier. Reszta cyrku do kolejeczki na losowanie.

b.
17-06-2012, 15:55
tu nie chodzi o to, czy dostał te bilety, kiedy i ile

wiadomo, że w normalnym związku każdy piłkarzyk powinien dostać te kilka biletów na każdy mecz, żeby mógł dać żonie/dziewczynie/kochance/kochankowi czy komu tam chce i nie zaprzątać sobie głowy tym na dzień przed meczem. to powinno być załatwione długo przed turniejem

jak z tymi biletami było jest w tym momencie najmniej ważne i szczerze mówiąć **** mnie to obchodzi

chodzi o to, że kapitan "kadry", po fatalnym turnieju, żenującym występie, hańbie, w pierwszym wywiadzie nie przeprasza, nie bije się w pierś, nie jest mu wstyd, tylko największym dla niego problemem są bilety. a to dużo mówi o człowieku

SPQR
17-06-2012, 15:58
Naprawdę wierzysz w to co mówi Lato? To tak jakby wierzyć Smudzie, że zrobi tak jak mówi. Już abstrahując od tego, czemu Kuba się obudził akurat teraz. I chyba aż takim frajerem nie jest, że powiedziałby o biletach, które normalnie otrzymał. I pooglądajcie video na stronie tvp - tam nie chodziło o ilość, ani o jakość tych biletów, tylko o to, że on w dniu meczu jeszcze nie wiedział czy te bilety będzie miał. Taki jest wydźwięk tych pretensji przecież.

http://euro2012.tvp.pl/7742402/blaszczykowski-nie-akceptuje-tego-co-robil-pzpn od 2:55

Tak czy inaczej, nie jest normalnym, aby niby kapitan drużyny narodowej po kompromitującej porażce żalił się, że o 24 nie wiedział, czy jego rodzinka dostanie bilety na jakiś j*bany mecz! Litości!

Dla mnie Błaszczykowski to jeden z powodów też żenady. Taki był z niego kapitan, jak z koziej dupy trąba. Oczywiście, winny jest też Smuda, że tego pierdolonego ministranta zrobił kapitan, co nie zmienia faktu, że Błaszczykowski zwyczajnie nie ma ani charyzmy, ani wzbudza respektu, ani nie ma jakichś wybitnych osiągnięć na koncie, aby tą funkcję pełnić.

Szczerze? Milej wspominam 0:4 z Portugalią i wkręcanego w glebę przez Pauletę Tomka "Fajka" Hajtę, niż to co pokazały te pizdy.

maatek
17-06-2012, 15:58
Oczywiście, nie neguję tego, również jestem tego zdania, że to najbardziej chujowa zagrywka - jak nie poszło, to teraz wszyscy się nagle obudzili, że jest chujnia. Jedynie prostuję, ze nie chodziło o ilość. Do tego ta wypowiedź Laty też sugeruje, jakby on nie zrozumiał o co chodziło, ale do tego, że on nie wie jak to powinno funkcjonować, to się przyzwyczailiśmy.

Jeszcze znamienna sytuacja odnośnie Błaszczykowskiego. jakoś 60-70. minuta spotkania, od początku drugiej połowy wszyscy widzą, że nie potrafią wymienić 3 składnych podań, jest ostra padaka. Gdzieś 40 m od bramki Czechów jest faul. Jako kapitan, zamiast pomyśleć i wziąc to pod uwagę, dać komuś tę piłkę i wykonać wolny, wrzucić piłę w pole karne i a nuż się uda (bo nic innego się przez 20min nie udawało), to ten szybko wykonuje wolny i zaraz jest strata.

b.
17-06-2012, 16:22
Z. - pomijam już całą szopkę związaną z tym euro, andrzejadę, farbowanych lisów, powołania dyzmy i charakter tych piłkarzyków - zakładam, że wszystko jest ok, kibole nie pierdolą euro, w kadrze grają wyłącznie Polacy, trenerem nie jest paź bez matury, powołania są sprawiedliwe - myślę, że w takiej sytuacji należało się każdemu piłkarzykowi powiedzmy po 5 biletów na mecz (daje to 100 biletów, czyli cały ****).

a za co? no chociażby za to, że reprezntują kraj na ważnej imprezie, w nagrodę za to, że zapracowali na powołanie do kadry.

chociaż kwestia interpetacji, jakby tych biletów nie dostali, to też nie jest to jakaś tragedia (oczywiście cały czas zakładając, że wszystko jest git, a nie tak jak teraz)

me(L)u
17-06-2012, 16:24

Ojciec też nie żyje. Zmarł pod koniec maja

maatek
17-06-2012, 16:34
Z - tak jest przyjęte, że i w klubie i w reprezentacji po te kilka biletów otrzymują. Od tego związek dostaje bilety, których i tak nie sprzedaje, tylko rozdają na prawo i lewo. Lepiej da rodzinom niż przydupasom z różnych wojewódzkim ZPN-ów.

Dobry komentarz na weszło:

Kubo, kogo obchodzą twoje bilety? Nie ten czas, nie to miejsce...

Za chwilę reprezentanci podziękują kibicom za doping – a mają za co dziękować, bo wsparcie jakie otrzymywali przez cały turniej (czyli przez te kilka dni, zanim odpadli) było niesamowite. Mamy nadzieję, że kapitan drużyny, Jakub Błaszczykowski, weźmie mikrofon i znowu wypłacze się publicznie, że miał problemy z biletami na mecze i że nie wiedział, czy jego rodzina wejdzie na stadion.

To nie podlega dyskusji, że każdy piłkarz powinien otrzymać po kilka biletów VIP dla najbliższych. Na tę kwestię nie będziemy w ogóle tracić czasu. Jasne jak słońce.

Gorzej, że kapitan reprezentacji po wyjściu z szatni po trzecim meczu bez zwycięstwa i po odpadnięciu z grupy śmiechu zaczyna od gadki na temat biletów. Wiesz, Kuba, na wszystko jest odpowiedni czas. O bilety mogłeś publicznie walczyć przed meczami, ale może nie miałeś dość jaj, by publicznie zabrać głos w trakcie trwania imprezy. Po turnieju to już wszyscy te twoje żale mają w dupie. I w dupie wszyscy mają, czy twoja rodzina oglądała porażkę z Czechami, czy nie. Fajnie jest odsuwać odpowiedzialność, ale… nie to miejsce i nie ten czas.

Ani ty nie powinieneś się zajmować biletami, ani nie powinien się nimi zajmować Grzegorz Lato. Od tego jest kierownik drużyny, Konrad Paśniewski. Ty, jako kapitan, powinieneś mu powiedzieć „potrzebuję cztery bilety”, a on w zębach powinien ci je przynieść lub też kurierem wysłać pod wskazany przez ciebie adres. Lato to prezes związku, a nie bileter. Owszem, Gregory to łatwy cel, każdy chętnie sprzeda mu kopa w tyłek, ale bądźmy chociaż trochę poważni.

I ty bądź poważny. A następnym razem jak będziesz potrzebował bilet to zadzwoń do nas.

brachu
17-06-2012, 16:53
Ciekawe czy jak wy w robocie byście się dowiedzieli ,że Rysiek największy **** w firmie przydupas szefa dostał powiedzmy wycieczkę za granice , a Ty jako jeden z najlepszych pracowników usłyszał od tego szefa ,że nie dostaniesz no bo nie . To byście ustali w tym samym dniu na środku firmy i powiedzieli o tym głośno wszystkim ,że wam się to nie podoba ,że Rysiek jest jebanym leniem i dostał wycieczkę od szefa , a ja jako pracownik nic nie dostałem ?? Ty o tym powiesz jak będziesz zmieniał robotę i będziesz miał wyjebane juz na wszystko .Tak samo zrobił Błaszczykowski .

Kempes
17-06-2012, 17:03
Ciekawe czy jak wy w robocie byście się dowiedzieli ,że Rysiek największy **** w firmie przydupas szefa dostał powiedzmy wycieczkę za granice , a Ty jako jeden z najlepszych pracowników usłyszał od tego szefa ,że nie dostaniesz no bo nie . To byście ustali w tym samym dniu na środku firmy i powiedzieli o tym głośno wszystkim ,że wam się to nie podoba ,że Rysiek jest jebanym leniem i dostał wycieczkę od szefa , a ja jako pracownik nic nie dostałem ?? Ty o tym powiesz jak będziesz zmieniał robotę i będziesz miał wyjebane juz na wszystko .Tak samo zrobił Błaszczykowski .

Jeśli chodzi o mnie to w dupie mam to kiedy on to powiedział, tylko mam pretensje że zajmował się nie tym czym powinien.

(a jak się być może okazało - zwłaszcza, że dostał tyle biletów, że mógłby kilka rodzin nimi rozdzielić)

Z.
17-06-2012, 17:03

Twoj przykład pasuje JEDYNIE do Wawrzyniaka. Który mógłby się wkurwić, że po 50 meczach w sezonie na jako taki poziomie i graniu w kadrze, nagle z niej wyleciał, bo Smuda obiecał paralitykowi z Niemiec pierwszy skład. Błaszczykowski zaś się po prostu kompromituje. Dla niego najważniejszą rzeczą jaka chciał przekazać kibicom po największej hańbie w historii naszego futbolu - którą on firmował jako kapitan - jest info o tym, że jego baba nie weszła na mecz. Albo weszła tylko w niehipsterskim sektorze. Albo weszła w dobrym sektorze, ale nerwówa była do końca.

CO TO W OGÓLE JEST?!

Temat kapitana jest tak żenujący, że nie ma co tego ciągnąć. Teraz jeszcze rozdając autografy rzucił, że mogli dać z siebie więcej. Czyli dali dużo. Zajeli 4 miejsce, prawie podium. Strzelili dwie bramki. Wow. Nie musicie. I tak jesteście najlepsi.

Peace
17-06-2012, 17:05
Błaszczykowski kompletnie kompromituje się jako reprezentant Polski(z całym tym składem, bo przecież mówił za cały zespół), a Janusze murem za tym k.r.e.t.y.n.e.m(sic!) rzucają się na Grzegorza Latę, który w moim odczuciu dobrze powiedział: "To nie jest mecz Polska - Andora, gdzie jeśli chciałaby reprezentacja, to mogą mieć wszystkie VIP-owskie bilety. (..) Powiem tak, jak się przegrywa - nie mam pretensji do Kuby - to trzeba mieć nieraz klasę i popatrzeć najpierw na siebie, bo mieli wszystko."

syrokomla
17-06-2012, 17:07

Nie *******, że gra w reprezentacji to jego źródło dochodu :lol::lol::lol:

GregorAE
17-06-2012, 17:09
Pierwszy to powinien stanąć Smuda i powiedzieć to co wcześniej tyle razy powtarzał:

"To moja reprezentacja, a nie ekspertów i dziennikarzy. Moje pomysły, moja wizja i moi zawodnicy, biorę za nich odpowiedzialność. Spierdoliłem, dziękuję!."

syrokomla
17-06-2012, 17:14
Twoj przykład pasuje JEDYNIE do Wawrzyniaka. Który mógłby się wkurwić, że po 50 meczach w sezonie na jako taki poziomie i graniu w kadrze, nagle z niej wyleciał, bo Smuda obiecał paralitykowi z Niemiec pierwszy skład.

W formie swoja drogą musi być nasz defensor :ucieka:

Luke
17-06-2012, 17:15
totalny brak lojalności wobec Boruca czy Żewłakowa (bo do tyczy się całej tej śmiesznej zbieraniny).

Podobno jak Żewłak i Boruc byli jeszcze w kadrze to kapitanek siedział cichutko i wręcz się ich bał.
A tak w ogóle to to ciota jest i nie ma co rozkminiać. :fy:

A co do biletów to ciekawą sprawę wczoraj w cafe euro poruszył Świerczewski. Chodzi o to, że wybitny piłkarz Henryk Kasperczak, aby oglądać mecze na ojro musiał sam zaaplikować o bilety i wylosował jakieś psie miejsca za bramką. A tu kutfa lament, że ciocia babci kuzynki prawnuka ze strony żony dziadka piłkarzyka nie dostała biletu. :poddaje:

midzi
17-06-2012, 17:24
P.S. Brawo dla Gorzowa, że to gówno mieniące się polską kadrą rozjechali jak chcieli, jak im Grecy sytuację w grupie popsuli.
Można jaśniej? O co chodzi z tym Gorzowem?

GregorAE
17-06-2012, 17:26
Takie nowe powiedzonko ;)

nevermind
Można jaśniej? O co chodzi z tym Gorzowem?

7bMwMZTEwLE

syrokomla
Podobno jak Żewłak i Boruc byli jeszcze w kadrze to kapitanek siedział cichutko i wręcz się ich bał.
A tak w ogóle to to ciota jest i nie ma co rozkminiać. :fy:

A co do biletów to ciekawą sprawę wczoraj w cafe euro poruszył Świerczewski. Chodzi o to, że wybitny piłkarz Henryk Kasperczak, aby oglądać mecze na ojro musiał sam zaaplikować o bilety i wylosował jakieś psie miejsca za bramką. A tu kutfa lament, że ciocia babci kuzynki prawnuka ze strony żony dziadka piłkarzyka nie dostała biletu. :poddaje:

Następny biedak nie ma za co biletów kupić.

uho
17-06-2012, 17:29
Najsmutniejsze w tym wszystkim jest to, że kapitan reprezentacji Polski nie ma pretensji o: brak powołań dla najlepszych piłkarzy, złe przygotowania, brak pomysłu na grę w ofensywie, bieganie z logiem pzpn, beton rządzący polską piłką czy setkę innych ważniejszych spraw. Tylko pierwszą rzeczą jaką się zajmuje to są jakieś bilety dla jego rodziny :poddaje:

midzi
17-06-2012, 17:31
Takie nowe powiedzonko ;)
Znam Grzegorza Skwarę. Myślałem, że coś się w Gorzowie działo :D

Z.
17-06-2012, 17:32
W formie swoja drogą musi być nasz defensor :ucieka:

Forma nie miała znaczenia.

Luke
17-06-2012, 17:34
Następny biedak nie ma za co biletów kupić.

Skoro kupił to ma, ale nie chodzi o to. Medalista olimpijski, medalista mistrzostw świata nie dostał żadnego biletu, a każdy z kopaczy dostał po 11 (!!!) na każde spotkanie. Coś tu według mnie jest nie halo i wydaje mi się, że ktoś taki jak Kasperczak zasłużył sobie swoją karierą reprezentacyjną na choćby jeden bilet. No, ale może nie mam racji...

brachu
17-06-2012, 17:44
Sprawa biletów to wiadomo chujowy temat. Do końca nie wiemy o co tak naprawdę mu chodziło z tymi biletami . W t24 Ryczel ( tak ta ***** co drze japę na meczach LM ) nagle zaczyna opowiadać ciekawe kwiatki z życia kadry . A to jakieś nie fortunne wypowiedzi Smudy o Mierzejewskim , a to o wypowiedzi na temat Grosickiego . Każdy kto zna z medialnych wypowiedzi Smude wie ,że koleś nie potrafi wypowiedzieć jednego zdania normalnie i traktuje się go jako mało medialnego trenera . Pragnę przypomnieć ,że jak Smude wybierano to wszyscy sie jarali ,że będzie pięknie i cudownie . Teraz nagle zrobiono z niego wroga numer 1 . Ja nie bronie go bo koleś popełnił wiele błędów na poziomie doboru zawodników aż po błędy w ustaleniu taktyki i reakcji na sytuacje boiskowe . Warto się zastanowić może na ile nasi zawodnicy są przygotowani na gre w meczach o takim potencjale emocjonalnym jak taki mecz z Czechami . Znamienny był kadr z wyjścia zawodników przed meczem ,gdzie wchodząc na płytę boiska taki Tyton był uśmiechnięty i wyluzowany jednocześnie zajarany meczem który go czeka , a taki Obraniak który totalnie był zamknięty w sobie przez całe zgrupowanie , na boisku miał wieczne przerażenie w oczach . Na tą chwile mamy może z 3-4 zawodników którzy są w stanie nie zesrać się na starcie . Kadra a liga to 2 rożne światy. W lidze na co dzień trener może pracować z zawodnikami , w kadrze ma na to 2 tygodnie co jakiś czas . Druga sprawa taktyka . Wyszli by ofensywnie dostali by w cymbał od ruskich i Czechów tez by gadano ,że Smude popierdoliło. Co robił taki Zieliński w kadrze czy oni ze sobą w jakimś meczu konsultowali zmianę ? Czy te zmiany z ostatniego meczu to autorski pomysł Franka wpuścić Grosickiego jak ***** gra sie nie układała w środku boiska . Co ten biedny grosik mógł zrobić jak nie było miedzy nim a obrońcą zgrania . Juz bym wolał ,aby w przerwie zmienił cały bok i wrzucił Rybusa i Wawrzyniaka może by ten układ wypalił . Nie wiem możemy se pisać albo zagrać w FIFE i sprawdzić czy mamy racje . Licze ,że pogadamy tu konstruktywnie :cinkciarz:

I jeszcze taki cytat :

Nie miałeś niestety szansy wspomóc kolegów na boisku. Cały turniej spędziłeś na ławce rezerwowych.
- Jestem bardzo zły na to co się wydarzyło. Przez ostatni rok byłem podstawowym zawodnikiem tej reprezentacji, a przez cały okres przygotowań do turnieju, już nawet nie mowie o meczach, nie miałem żadnych szans na grę. Dla mnie jest coś nie tak. Nie wiem, dlaczego nie dostałem od selekcjonera szansy. Nie było żadnej rywalizacji. Postawił na Sebastiana i tyle. Taka była decyzja trenera. Przyjmuję to godnie, ale nie mam zamiaru ukrywać, że jestem tym rozgoryczony. Swoją złość musiałem jakoś rozładować. Cierpieli na tym nawet moi najbliżsi, no ale teraz mam nadzieję że im to zrekompensuje i że mi wybaczą.

Marzyłeś o tym turnieju, robiłeś wszystko by zagrać na Euro, często nie bacząc na kontuzje...
- W ostatnim półroczu wykorzystałem chyba najwięcej środków przeciwbólowych ze wszystkich piłkarzy Legii. Zagryzałem zęby i walczyłem z całych sił, żeby być na tym turnieju, reprezentować Polskę na najważniejszej imprezie w historii. A jaka była moja rola? Turysty, co traktuję jako olbrzymie rozczarowanie.

Widać ,że Smuda miał ustalony skład długo dlugo przed tym turniejem i nawet bryndza w 3 meczu nie odblokowała mu synaps w mózgu .

Z.
17-06-2012, 17:59
Pragnę przypomnieć ,że jak Smude wybierano to wszyscy sie jarali ,że będzie pięknie i cudownie . Teraz nagle zrobiono z niego wroga numer 1

Bo jak go wybierano to głosił nieco inne hasła niż te które potem realizował. I nie robi się z niego wroga nagle, bo normalni od co najmniej roku mówili o tym, że to co się dzieje z tą drużyna to jest jedna wielka katastrofa.

Jaco
17-06-2012, 18:03
Bo jak go wybierano to głosił nieco inne hasła niż te które potem realizował. I nie robi się z niego wroga nagle, bo normalni od co najmniej roku mówili o tym, że to co się dzieje z tą drużyna to jest jedna wielka katastrofa.
Klasyka. Podobnie jest w polityce. Z tym, że tam normalni mówią to od co najmniej 5 lat. \')

uho
17-06-2012, 18:15
...

Wszystko w tej reprezentacji sprowadza się do Smudy a w samo sedno trafił Hajto.

Podsumowując - Polska jako państwo zdała egzamin, a reprezentacja nie?
Nie zdał egzaminu Smuda. To on sobie dobierał ludzi i miał na to 2,5 roku, a na koniec gra kilku gości, którzy, sorry, ale w polskiej lidze by się nie wyróżniali. Żeby na tym poziomie robić prywatny folwark... A ci, którzy w piłkę grać potrafią, dreptali, bo nie mieli siły. Ale taką już wizję ma Smuda i szkoda tylko, że odpowiada za to nasz kraj.

brachu
17-06-2012, 18:16
Bo jak go wybierano to głosił nieco inne hasła niż te które potem realizował. I nie robi się z niego wroga nagle, bo normalni od co najmniej roku mówili o tym, że to co się dzieje z tą drużyna to jest jedna wielka katastrofa.I własnie przyszedł czas na rozliczenie tego . Natomiast farbowańce pokazały, że z nimi, czy bez - efekt i tak jest żaden:, Eugen, Ludovic, Rafał, czy Maciej - poziom tak samo żenujący. Każdy jest mądry z pozycji obserwatora . Do puki piłka klubowa w naszym kraju nie wskoczy na stały europejski poziom czyli regularne występny w LE i jakieś epizody w LM to nigdy nasza kadra nie osiągnie sukcesu na takich turniejach . My jesteśmy głęboko w dupie na tą chwile . Był zagraniczny trener? wyszła ***** , było kilku zagranicznych trenerów w lidze i co wyszło ? też ***** . Zamiast budować gmach za 60 baniek PZPN powinien inwestować w młodych trenerów wysyłając ich na staże do Europy ,no i co oczywiste tez w młodzież a nie zrzucanie tego na kluby które ledwo co finansują drużyny senatorskie .

brachu
17-06-2012, 18:21
Wszystko w tej reprezentacji sprowadza się do Smudy a w samo sedno trafił Hajto.tak to każdy może powiedzieć teraz . Mam nadzieje ,że doczekam czasów ,że taki Tomek lub Wojtek zostanie trenerem kadry i pokarze swój pomysł na drużynę reprezentacyjną . Cenie ich za wypowiedzi z którymi się zgadzam w 90% . Tomka ocenimy teraz w lidze czy tacy ludzie jak on to przyszłość naszej trenerki narodowej .

uho
17-06-2012, 18:26
My jesteśmy głęboko w dupie na tą chwile . Był zagraniczny trener? wyszła ***** , było kilku zagranicznych trenerów w lidze i co wyszło ? też ***** .

Tylko Ci wszyscy zagraniczni trenerzy to w zasadzie były same gamonie. Od Beenhakkera prze Bosa na Bakero kończąc. Żaden z ligowych zagranicznych trenerów, którzy pracowali u nas nic w karierze trenerskiej nie osiągnął. W Polsce potrzebny jest ktoś z elity. Ktoś kto dobre wyniki osiągnął rok, dwa wstecz a nie w erze Piechniczka.

E:

Ale przecież przez pierwsze lata swojej pracy Benhakker generalnie nie był zły. Kadra rozjebała ciężką grupę eliminacyjną, tyle że potem na turnieju się posypało.

Tylko w zasadzie jego wyniki nie różniły się niczym od rezultatów kadry Janasa. On miał zrobić krok do przodu i awansować z grupy.

Majkisek
17-06-2012, 18:27
Ale przecież przez pierwsze lata swojej pracy Benhakker generalnie nie był zły. Kadra rozjebała ciężką grupę eliminacyjną, tyle że potem na turnieju się posypało.

Bootleg
17-06-2012, 21:44
Ja ogólnie widział bym jako selekcjonera kogoś pokroju Hiddinka.Z rodzimych trenerów to może jedynie Nowak, który po pobycie w USA ma na pewno inne spojrzenie, niż nasi ligowi magowie.

Efcia
17-06-2012, 21:51
Podobno jedną z opcji jest Jerzy Engel :roll:

brachu
17-06-2012, 21:56
Podobno jedną z opcji jest Jerzy Engel :roll:Nie no Listek mówił ,ze Engel coś dla Uefy analizuje pod względem trenerki :) i może być dobrym kandydatem . Myśle ,ze teraz PZPN ma niezlego rebusa . Lato mówi ze Smuda jest ok ,Laty krytykanci twierdza ,ze nowego trenera powinien wybrać nowy zarząd :) a wiadomo ,ze zarząd dopiero za 3 miesiące . Ładna szopka sie nam zapowiada:joint:

ormo
17-06-2012, 22:42
i może być dobrym kandydatem .

Do czego? Bo chyba nie na selekcjonera.

SPQR
18-06-2012, 00:05
Podobno jedną z opcji jest Jerzy Engel :roll:

Ma to jakieś znaczenie kto zastąpi Smudę? Żadnego klasowego trenera nie wezmą, bo taki nie dał by sobą pomiatać. Zresztą ... jeśli nie teraz jest okazja do rozwalenia PZPN-u, to kiedy? Trzeba działać! Przez ostatnie lata byli nie do ruszeni by było Euro. A teraz? Napierdalać!

Na MŚ 2014 nie ma co mieć ciśnienia. Dopiero Euro2016 i ... Mundial w Rosji. O tak! Tam to musimy pojechać :chees:

Peace
18-06-2012, 00:10
Może to dość ekscentryczne podejście, ale wolę Latę niż kolejny bastion PO :]

Bonhart
18-06-2012, 06:56
Widać ,że Smuda miał ustalony skład długo dlugo przed tym turniejem i nawet bryndza w 3 meczu nie odblokowała mu synaps w mózgu .

Czego w czym? Mowisz o Smudzie, ogarnij sie czleniu ;)
Kwestia Boenisha to chyba najbardziej jaskrawy przyklad niekompetencji Smudy. Gosc ktory byl najwiekszym zagrozeniem dla naszej bramki gra sobie komfortowo przez caly turniej w podstawowym skladzie...
Ale spoko, niedlugo czeka nas obszerny wywiad z Dyzma, ze bylo super, walczyl do konca, a w ogole to wszyscy mu klody pod nogi, mimo to on zrobil swietna robote, a Beenhaker to ch*j.

Eman
18-06-2012, 13:52
Ale spoko, niedlugo czeka nas obszerny wywiad z Dyzma, ze bylo super, walczyl do konca, a w ogole to wszyscy mu klody pod nogi, mimo to on zrobil swietna robote, a Beenhaker to ch*j.

on juz dal ten wywiad i wszystko co napisales sie zgadza (poza Beenhakerem)

Danoo
18-06-2012, 14:02

A powiedział, że to młoda, wspaniała reprezentacja stworzona na kilkanaście lat? :popcorn:

Bonhart
18-06-2012, 14:09

Dyzma nie jest w stanie nikogo zaskoczyc juz od dawna, czy to slowem, czy czynem.

Eman
18-06-2012, 15:29
:[

http://i47.tinypic.com/k2lab9.png

Fatman
18-06-2012, 15:54
Mucha jaki bulwers na Latę:lol: A Dyzma nawet tłumaczyć się musi z kartki:?

e. Grant jest kandydatem na selekcjonera? Kłos przed chwilą na Polsacie powiedział

R.
18-06-2012, 18:21
Chodza ploty, ze faworytem jest nie kto inny jak Stefcio Majewski. :lol:

Mini
18-06-2012, 21:01
z babola

"Litwa to mocny zespół, z Czechosłowacją wygrali 1:0..." - przed meczem z Litwą.

"Zagramy ze Związkiem Radzieckim" - po meczu z Niemcami w Gdańsku.

"Uganda? To są jakieś jaja. Albo te inne afrykańskie drużyny, pałętają się tam po buszu, ale w rankingu są przed nami, to jest zabawa. Tak jak w polityce notowania – mówią jedno, a później się okazuje, iż wygrał ktoś inny" - pytany o ranking FIFA, który decyduje o tym, w jak trudnej grupie grać będzie drużyna.

"Żadnych innych nowych etatów nie będzie. Psychologa też nie, bo nie mamy w drużynie wariatów." - jednego jednak mieliśmy... Ostatecznie w kadrze znalazł się psycholog, bo okazało się, że Franz nie wiedział czym się taka osoba zajmuje.

"Nie ma grzyb" - spytany przez TVN o to, czy uda się na grzyby. Jedna grzyba jednak była. Niezły prawdziwek, albo może niezła prawdziwka...

"Teraz to ja sram" - tyle powiedział przez telefon kobiecie, która prosiła o wywiad telefoniczny. No comment.

""Ty byś u mnie k***a malin nie sadził" - do chłopca, który trafił go śnieżką. Z perspektywy czasu należy tylko pogratulować chłopcu celności.

"Gdy widzę, że piłkarz, którego zmieniam, jest obrażony, ma pretensje, to u mnie jest on skończony. O ciskaniu koszulką lub niepodaniu ręki nie wspominam. To kompletny brak szacunku - i wiadomo, że u Smudy żadne primadonny grać nie będą" - wypowiedź z przeszłości. Przypominamy, że Obraniak w meczu z Czechami zagrał.

"Umiem ocenić piłkarza po tym, jak wchodzi po schodach" - a my umiemy ocenić trenera po tym, co opowiada w mediach.

"Z zimowych sportów lubię każdy, z wyjątkiem tego durnego szczotkowania lodu. Mam prośbę do tych, co grają. Niech mi wyszczotkują plac przed domem, bo trochę śniegu leży." - wyszczotkować to możesz im pan. Buty. Oni są profesjonalistami w swoim fachu.

"Kiedy grałem w Legii..." - ripostę za nas odpalił Lucjan Brychczy: "Ja grałem w Legii. Ty byłeś w Legii".

"Teraz tylko czeskich trenerów zatrudniają. Może ja się zamelduję w Ostrawie i zmienię nazwisko na Franek Smudek, to dostanę pracę w jakimś klubie" - No, właśnie wczoraj czeski trener waszą zarozumiałość wypunktował jak dziecko.

Kempes
18-06-2012, 21:10
PAP, Lato: Oglądając od rana telewizję, ze zdziwieniem słuchałem niektórych polityków, którzy kłamali w żywe oczy. Nigdy nie złożyłem żadnej deklaracji, że w przypadku niepowodzenia polskiej reprezentacji podczas UEFA Euro 2012 odejdę ze stanowiska. Owszem, w jednym z wywiadów stwierdziłem, że nie jestem przyspawany do stołka, ale nie zapowiedziałem swojej rezygnacji.Wiem już natomiast, czy ponownie stanę do walki o fotel prezesa PZPN, ale tę decyzję ogłoszę po 1 lipcaByłem przekonany, że głównie w tym temacie Grzesiu robi jutro konferencję. Ale skoro nie, to tym bardziej przeraża mnie tam obecność Stefka Majewskiego... (nowy trenejro ?)

Z.
19-06-2012, 01:23
Grzegorz Lato mówi, że każdy z was dostał po jedenaście biletów.

- Czy po jedenaście… Może tak. Chyba po osiem, potem po jeszcze dwa czy trzy. Może i po jedenaście. Rozmowy dotyczyły jakichś dodatkowych wejściówek, bo np. cztery lata temu niektórzy zawodnicy dostawali po dwadzieścia biletów. Niektórzy zawodnicy chcieli te dodatkowe wejściówki kupić i nie do końca było wiadomo, czy będą mogli, czy nie.

Wywiad z Grosickim na weszło. Oni zazwyczaj przelewają na papier dokładnie to co powiedział rozmówca, często nawet bez korekty stylistyczno-językowej. Miałem już to info o 8 biletach dla każdego plus dodatkowych 2-3 z innego źródła. Teraz to się jakby potwierdziło.

Generalnie więc płacz pacynki-kapitana był o 2-3 dodatkowe bilety mimo, że miał już OSIEM.

Mam pytanie do tych, którzy twierdzą, że to jest absolutnie normalne i zachodnie, że piłkarze dostają bilety dla rodzin. Jaka według Was powinna być liczba biletów? Bo przyjmując Wasze myślenie wydaje mi się, że max 4 (kobita, dzieci, ojciec, matka?).

Pajac poryczał się publicznie po największej hańbie w historii naszego futbolu, którą on firmował jako kapitan, bo dostał OSIEM biletów, a pozostałe 2-3 były nerwowe. Miał więc sranie przed meczem i przez to grał chujowo.

I na dokładkę:

Te osiem dostaliśmy chyba po to, aby nam zamknąć gęby, i żebyśmy się nie odzywali.

Myślałem, że nie da się mnie rozwalić żenadą i nieprofesjonalizmem bardziej niż Grzelak, Iwański i Radawańska. A jednak.

maatek
19-06-2012, 01:54
Tak, normalne jest dostać kilka biletów, 5-6. Jak miał 8, a jeszcze się pluł to jest frajerem. A jeśli okaże się prawdą, że oni przed meczem z kacapami walczyli o wzrost startowego (z 15 na 20 tys euro!), to juz w ogole. Tym bardziej sie ciesze, ze odpadli.

Kempes
19-06-2012, 09:38
http://euro2012.dziennik.pl/bialo-czerwoni/artykuly/394929,kadrowicze-smudy-za-kleske-na-euro-2012-dostana-6-milionow-zl.html

Za trzy przeciętne mecze w fazie grupowej mistrzostw każdy z zawodników biało-czerwonych zarobi grubo powyżej 200 tysięcy złotych.''Kochamy was kibice, jesteście naszą motywacją'' :) Niech jeszcze któryś się znów przyzna, że nie był skoncentrowany na meczu przez brak biletów dla ziomka z bloku.

Parasol44
19-06-2012, 09:58
największej hańbie w historii naszego futbolu

Chyba oglądałeś inne mistrzostwa, malkontent;)

Tusk Vision Network 24 nadaje od rana

http://i49.tinypic.com/9u7nt2.jpg

http://i45.tinypic.com/ww0w0x.jpg

R.
19-06-2012, 10:17
Wywiad z Grosickim na weszło. Oni zazwyczaj przelewają na papier dokładnie to co powiedział rozmówca, często nawet bez korekty stylistyczno-językowej. Miałem już to info o 8 biletach dla każdego plus dodatkowych 2-3 z innego źródła. Teraz to się jakby potwierdziło.

Generalnie więc płacz pacynki-kapitana był o 2-3 dodatkowe bilety mimo, że miał już OSIEM.

Mam pytanie do tych, którzy twierdzą, że to jest absolutnie normalne i zachodnie, że piłkarze dostają bilety dla rodzin. Jaka według Was powinna być liczba biletów? Bo przyjmując Wasze myślenie wydaje mi się, że max 4 (kobita, dzieci, ojciec, matka?).

Pajac poryczał się publicznie po największej hańbie w historii naszego futbolu, którą on firmował jako kapitan, bo dostał OSIEM biletów, a pozostałe 2-3 były nerwowe. Miał więc sranie przed meczem i przez to grał chujowo.

I na dokładkę:

Myślałem, że nie da się mnie rozwalić żenadą i nieprofesjonalizmem bardziej niż Grzelak, Iwański i Radawańska. A jednak.

Generalnie ciekawy wywiad z Grosickim.
Odnosnie nowego trenera - chyba i tym razem nie spelni sie moje marzenie o Piotrze Nowaku. Z Polskich trenerow to bylaby jedyna dobra opcja. No ale wiadomo, ze nierealne. Nie wezma przeciez kogos spoza ukladu.

ormo
19-06-2012, 13:19
Franiu z końcem sierpnia out :prosze:

Ta konferencja Grzesia to kurva kabaret :lol:

nevermind
19-06-2012, 13:37
100.000 zł na łeb za to, ze 2 razy zremisowali.
24-25 darmowych biletów na pilkarza na faze grupową.

A biedny kubus narzeka, ze nie mogl sie skupic na grze bo bilecików za mało dostał... :poddaje:

Majkisek
19-06-2012, 13:38
Franiu z końcem sierpnia out :prosze:

Czyli przez 3 miesiące pensja za frajer na jego konto. Ale w sumie mu się należy, bo przecież kadra jest już gotowa na eliminacje do Brazylii i dzięki Franiowi rozwali Anglię!!

ormo
19-06-2012, 13:41
100.000 zł na łeb za to, ze 2 razy zremisowali.

Kubuś dostanie więcej niż 100k, podział nie jest równy.

Zamiast się przyznać, powiedzieć, że wszyscy spierdolili czy coś to konferencja zorganizowana na potrzeby wyjaśnienia spraw premii i biletów :jejku:

nevermind
19-06-2012, 13:47
Kubuś dostanie więcej niż 100k, podział nie jest równy.

To chyba czegos nie doslyszałem. W takim razie jeszcze lepiej. "Kapitan" dostanie z 300.000 zł a Wolski zgarnie dyszke na czteropak Zubra, coby smutny nie chodził :lol:

I gosc ma czelnosc mowic w pierwszym wywiadzie po takim blamazu cokolwiek o biletach, o niedogadanych premiach, co za yebany scurvysyn.

soltys
19-06-2012, 13:51
A o takim podziale kaski zadecydowała rada drużyny. Ciekawe kto wchodzi w jej skład, pewnie Cudak i Kubuś.

brachu
19-06-2012, 13:54
No ciekawe jak oni sie podziela kasa :lol3:

eR_
19-06-2012, 14:04
Grzesiu oczywiście się nigdzie nie wybiera żeby była jasność:pociesza:

ormo
19-06-2012, 14:05
A o takim podziale kaski zadecydowała rada drużyny. Ciekawe kto wchodzi w jej skład, pewnie Cudak i Kubuś.

W kwietniu tego roku to był Kubuś, Dudka, Fabian, Murawski. Fabian wyleciał, ale coś mi mówi, że doszedł Wasyl pewnie.

uho
19-06-2012, 15:18
To chyba czegos nie doslyszałem. W takim razie jeszcze lepiej. "Kapitan" dostanie z 300.000 zł a Wolski zgarnie dyszke na czteropak Zubra, coby smutny nie chodził :lol:

I gosc ma czelnosc mowic w pierwszym wywiadzie po takim blamazu cokolwiek o biletach, o niedogadanych premiach, co za yebany scurvysyn.

A dodatkowo, bo to jeszcze nie zostało wspomniane, sam Smuda za te dwa remisy dostanie coś około 800.000 zł :zszokowany:

Krawczol
19-06-2012, 15:26
A dodatkowo, bo to jeszcze nie zostało wspomniane, sam Smuda za te dwa remisy dostanie coś około 800.000 zł :zszokowany:

To tłumaczy wypowiedzi przed meczem z Grecją, że remis nie jest złym wynikiem i przed Rosją, że każdy wynik prócz porażki przyjmie w ciemno. Z tego co zrozumiałem z tego artykułu, to nawet taki Sandomierski dostanie 45 tys. euro za to że parę razy wyszedł na rozgrzewkę przed meczem, a dzielić między sobą będą się tymi 250 tys. euro od uefy.

Fatman
19-06-2012, 15:31
I niech ktoś mi powie, że pomysł SP, żeby rozwiązać PZPN nie jest dobry. 2 lata poza UEFA i FIFA, ale można by wszystko naprawić.
A na trenera, to marzył by mi się Capello. Cholernie drogi, ale od czego są sponsorzy? Bez wybitnych piłkarzy pięknie grającej drużyny nikt nie zrobi, a ten nauczyłby ich chociaż solidnego catenaccio.
Z polskich trenerów, pomijając Nowaka, to okazuje się, że najlepsze kwalifikacje ma Skorża. To jest straszne i nawet mimo tego taki Strejlau czy Engel dalej będą mówić, jakiej to my nie mamy szkoły trenerskiej.

Loko
19-06-2012, 16:35
A ta rzeczniczka pZPN-u to straszna suka, jaka wyszczekana chyba specjalnie szkolona przez "elity" tych starych dziadów.

Eman
19-06-2012, 16:35
za weszlo

Początkowo sądziłem, że osobą, która z Euro 2012 wyjdzie najbardziej skompromitowana będzie Smuda, ale teraz stwierdzam, że statuetka idioty przyznawana w kategorii „żenada roku” należy się Jakubowi Błaszczykowskiemu. Im więcej czasu mija odkąd kapitan od siedmiu boleśni po raz ostatni otworzył usta, tym bardziej nie wierzę, że faktycznie powiedział, co powiedział. Zaleciłbym mu długi rozpęd i wyrżnięcie o najmocniejszą ścianę w Truskolasach, ale wiem, że i tak się do tej rady nie zastosuje, ponieważ jest bardzo przywiązanych do głoszonych przez siebie mądrości.

Nie wiem, czy Błaszczykowski chciał się bawić w konika, czy chciał mieć na stadionie swój sektor, skandujący nazwisko darczyńcy, ale nie mogę zrozumieć, jak to możliwe, że zawodnikowi nie wystarczyło osiem biletów od PZPN. Ile on chciał ich dostać? Albo inaczej – ile jego zdaniem mu się należało? Osiem to w sam raz, żeby dać bilety żonie (raz), teściom (dwa, trzy), babci (cztery), wujkowi Brzęczkowi i cioci (pięć, sześć), bratu (siedem) i najlepszemu kumplowi (osiem). Oczywiście, mógł uznać, że potrzebuje więcej, dało się przecież kupić miejsce na loży VIP – stać go, prawda? Pieniądze za „startowe” – czyli ponad 60 tysięcy złotych – mógł zainwestować w wejściówki do najdroższej strefy. Koniec końców, i tak zapłaciłby za nie PZPN.

Wychodzi Błaszczykowski z szatni i pierwsze co mówi – to o biletach. I jeszcze bierze dziennikarzy na litość: - Wy też macie rodziny, dla was też rodzina jest najważniejsza… Wracałem z kolegami z Wrocławia i trzymałem stronę Kuby, bo uwierzyłem mu, że on rzeczywiście tych biletów nie dostał w ogóle, albo dostał ze dwa, a sześć obiecanych mu ktoś podwędził z koperty. Teraz się okazuje, że chłopak chciał dostać gruby plik wejściówek. Ejże, tobie, kapitanie szanowny, nie należy się dwadzieścia biletów, należy ci się miejsce na murawie i dosłownie kilka na trybunach. Stadion nie jest z gumy, a pomieścić ma jeszcze całą rzeszę normalnych kibiców, którzy – w przeciwieństwie do ciebie – za bilety płacą.

Mamy chyba najbardziej obciachowego kapitana w XXI wieku, z bardzo roszczeniową postawą wobec świata, nawet nie skamlącego o bilety, ale stanowczo się ich domagającego (bo wszystko mu się należy). Ale to przecież nie koniec, a początek zdarzeń wstydliwych, bo jeszcze ten sam kapitan kłócił się z Grzegorzem Lato o pięć tysięcy euro na głowę. Nie chcę mi się nawet sprawdzać, ile Kuba zarabia rocznie, ale piątkę euro ma jeśli nie w jeden dzień, to w dwa, trzy albo cztery. Kiedy słyszę, że zmartwieniem zawodników było startowe – czyli kasa za nic – to nóż mi się w kieszeni otwiera. 15 tysięcy euro (64 tysiące złotych) to za mało, trzeba było licytować do 20 tysięcy euro (85 000 złotych)? Czy naprawdę ta grupa piłkarzy przed takim turniejem nie miała w głowie nic innego niż pieprzone pięć tysięcy euro?! Czy oni widząc miliony Polaków na ulicach myśleli sobie: potrzeba jeszcze po piątce na głowę?

- Wiadomo, że nie gramy w kadrze dla pieniędzy, aczkolwiek… - jak słyszę takie zdanie wypowiadane przez Błaszczykowskiego to ręce mi opadają. Jak nie grasz dla pieniędzy to nie ma żadnego pierdolonego „aczkolwiek”, rozumiesz? Albo nie grasz dla pieniędzy, albo grasz dla pieniędzy i ta sprawa zajmuje twoją głowę. Jeśli ty przed meczem z Rosją rozmawiałeś z prezesem PZPN na temat pięciu tysięcy euro to przestań opowiadać, że kasa cię nie interesuje. Powinieneś na koszulce mieć napis „Bła$zczykow$ki”! Gdy wybuchł skandal z brakiem godła na strojach jakoś schowałeś odwagę do kieszeni. No tak, ale to przecież były koszulki firmy Nike, z którą masz kontrakt. Więc wtedy mieliśmy „orzełka dynamicznego”. Siedziałeś cicho, bo kasa się zgadzała, czy tak?

Teraz się nie zgadza. Bo Błaszczykowski nie gra dla pieniędzy, ACZKOLWIEK…

Jeszcze żeby oni kłócili się o milion dolarów. Ale o pięć tysięcy euro? Ludzie, którzy zarabiają takie pieniądze w klubach? Startowe wymyślił kiedyś Tomasz Hajto, argumentując, że to pieniądze potrzebne w czasie zgrupowań na „taksówki i soczki”. O ile dobrze znam ceny taksówek i soczków, to jednak 15 tysięcy euro by mi starczyło, nie potrzebowałbym tej dodatkowej piątki.

Czuję się strasznie rozczarowany, gdy słyszę, czym ta drużyna zajmowała się w czasie historycznego turnieju. Co za banda nastawionych na kasę, pazernych typów. Nie wszyscy tacy są, ale skoro akceptowali Błaszczykowskiego jako swojego kapitana to niestety i na nich spada ten cały wstyd. Bileciki, kasa, premie… Mam nadzieję, że był jeszcze czas na rozmowy o futbolu? Z tymi premiami to też ciekawa sprawa, bo zawodnicy uparli się, by płacić im nie za realizowanie kolejnych etapów celu (wyjście z grupy), ale za każdy zdobyty punkt, nawet jeśli te punkty na koniec miałyby przynieść klęskę, a nie zwycięstwo. Teraz ci co grali zgarną pewnie po 200 tysięcy złotych na głowę. Oczywiście nie grają dla pieniędzy, ACZKOLWIEK…

Upieranie się przy takim sposobie premiowania świadczy o samych piłkarzach, no i o kapitanie – czy wierzyli w swoje siły, jak bardzo pewni byli własnej wartości? Kiedyś w teleturniejach słyszeliśmy pytania typu: „Wygrała pani toster. Może pani go zabrać do domu albo grać dalej o samochód”. „Wybieram toster, dziękuję za grę”.

Piłkarze nastawili się na toster.

Cały kraj dziękuje zawodnikom za ambitną postawę na boisku (?!), ja chciałem podziękować za ambitną postawę poza boiskiem. Ciekawe, czy Kubusiowi za lat 20 będzie żal tego, że zajął ostatnie miejsce w najgorszej grupie w historii Euro, czy też tych pięciu tysięcy euro i kilku biletów? Idź, chłopie, sprawdzić stan konta. Wiadomo, że nie grasz dla pieniędzy, aczkolwiek…

wczesnij pisalem i powtorze

"jaki kapitan taka reprezentacja"

matador
19-06-2012, 17:05
Powinieneś na koszulce mieć napis „Bła$zczykow$ki”! Gdy wybuchł skandal z brakiem godła na strojach jakoś schowałeś odwagę do kieszeni. No tak, ale to przecież były koszulki firmy Nike, z którą masz kontrakt. Więc wtedy mieliśmy „orzełka dynamicznego”. Siedziałeś cicho, bo kasa się zgadzała, czy tak?

Krawczol
19-06-2012, 18:11
http://www.youtube.com/watch?v=ox5S8QtQa8k&feature=relmfu

Po meczu z Czechami to zamiast wszelkich premii, startowych itd. To powinna być raczej akcja jak z filmu od 0:24

IX14
19-06-2012, 23:21
Jak tak słucham opinii ,że Olechowski ,Olejniczak czy też JK Bielecki mają zostać szefami PZPN, to jednak niech Lato już siedzi na stołku.

uho
19-06-2012, 23:31
Jak tak słucham opinii ,że Olechowski ,Olejniczak czy też JK Bielecki mają zostać szefami PZPN, to jednak niech Lato już siedzi na stołku.

Tylko zmiana prezesa nic nie da. Bo co zależy od prezesa w PZPN? Przecież nawet wyboru trenera dokonuje zarząd. Tam trzeba wjechać jak pitbull w kurnik i stworzyć nowe struktury od zera. Zmiany prezesów, trenerów, sekretarzy to są zmiany pod publiczkę i tak naprawdę g**** dają.

IX14
19-06-2012, 23:34
Owszem też jestem za tym ,jeżeli zawiesza kadrę w eliminacjach ,polskie drużyny w pucharach ,to trzeba też rozwalić takie organizacje jak FIFA i UEFA ,na początek proponuje ,rozwiązać PO ,SLD ,Palikota:)

joasia
20-06-2012, 00:04
Szkoda, że nasi odpadli. Czasami było widać, że walczyli, ale zabrakło po prostu szczęścia. Oby w najbliższych eliminacjach wyciągnęli wnioski z tej porażki i będzie dobrze. Głowy do góry, to jeszcze nie koniec, że nie zdobyliśmy mistrzostwa, liczy się atmosfera. Nawet Krzysio powtarza mi, że ta kadra tak naprawdę jest jeszcze młoda i sukcesy są dopiero przed nią.

IX14
20-06-2012, 00:10
Na pewno taki Boenisch nie śpi po nocach mając w pamięci swoje popisy;) ,nie opowiadajmy bajek ,że to najlepsza kadra od wielu lat,są ciency jak sik pająka.

joasia
20-06-2012, 00:17
A Lewandowski, Szczęsny, Błaszczykowski i Piszczek?

ZeMario
20-06-2012, 00:25
A mają szczęście, że grają w świetnych drużynach.

Eman
20-06-2012, 01:49
A Lewandowski, Szczęsny, Błaszczykowski i Piszczek?

o Smudzie zapomnialas

Majki
20-06-2012, 07:48
biedaczki mieli problemy z biletami, jak jeszcze słyszę o premiach to aż mnie trzęsie :protestuje: pytam sie za co?

Grabo
20-06-2012, 09:46
Toni Piechniczek w Gazietce:
"Po meczu z Rosją w szatni zawodników był prezes Lato. I Kuba wyskoczył do niego z pretensjami o bilety. Na miejscu Grzesia odpowiedziałbym "dla mnie będziesz gość, jeśli zdobędziesz jedenaście bramek na mundialu, a ty na razie masz jedną na Euro".

Kociewiak
20-06-2012, 10:33
To Antoni "polska myśl szkoleniowa jest lepsza od zagranicznej" Piechniczek jeszcze się udziela medialnie? :zdziwiony:

Grabo
21-06-2012, 08:53
...To prawda, że zawodnicy 4 czerwca dostali od PZPN-u ok. 900 biletów: 286 na mecz z Grecją, 352 z Rosją i 291 z Czechami. Pod tym względem wszystko mieli zapewnione, więc ich pretensje są żenujące...
Ma tupet Kubuś.

Yevaud
21-06-2012, 09:37
co za yebany scurvysyn.

Moze zmieni nazwisko na KUBSON SKJOERVESEN i wysle CV do reprezentacji Norwegii. Tam wiecej placa...

brachu
21-06-2012, 09:41
Minęło kilka dni i widać ,że Kubuś wypalił bez powodu o tych biletach . Jakby miał on racje to szybko by sprostował wypowiedzi Laty a tak siedzi cicho .

Radzyn69
21-06-2012, 10:24
Z GównoPrawdy (a bardziej z paska Orange Sport)

"Połowa zarządu PZPN jest za kandydaturą Waldemara Fornalika na trenera reprezentacji Polski"

detoxizer
21-06-2012, 10:33
To się mr. Captain skompromitował, jeśli to prawda. :lol:

midzi
21-06-2012, 10:41
Ja zawsze wiedziałem, że to miękki siusiak z tego ministranta.

Fatman
21-06-2012, 11:22
Żaden polski trener tu nie pomoże, nie ważne czy byłby nim Fornalik, Skorża, Majewski, Engel czy ktokolwiek inni. Wyjątkiem jest Piotr Nowak, ale jego akurat z wytwór 'polskiej myśli trenerskiej' uważać nie można.
Przed nami eliminacje do mistrzostw świata. Grupę mamy ciężką, a brak awansu oznaczałby dalsze posuwanie się w dół w rankingu FIFA, co by powodowało naszą bardzo prawdopodobną nieobecność na wielkich turniejach w bliższej i dalszej przyszłości. Z takiego regresu byłoby potwornie ciężko wyjść, a kryzys mógłby trawić naszą reprezentację przez wiele długich lat.
Jedynym wyjściem, acz i tak tylko doraźnym, jest zatrudnienie znakomitego fachowca z zagranicy, który potrafiłby zrobić coś z niczego. Marzy mi się Capello, ale nie widzę u nas sponsora, który mógłby wyłożyć 5 baniek za jego kontrakt. Włoch byłby, w mojej opinii, o tyle dobrym rozwiązaniem, że preferuje on defensywny styl gry, który dla zespołów bez wybitnych indywidualności ( a u nas poza Lewandowskim takich nie ma) jest najlepszą taktyką.
To jest oczywiści wyjście jedynie tymczasowe, które może przedłużyć jedynie przebywanie Polski na wierzchu, bo zmiany muszą zajść przede wszystkim w PZPN-ie i systemie szkolenia naszej młodzieży. Może samo rozwiązanie związku byłoby krokiem zbyt drastycznym, gdyż ciężko sobie wyobrazić abyśmy wtedy mogli uniknąć kilkuletniej banicji w światowym i europejskim związku futbolu (nie trzeba chyba tłumaczyć, jakie to by miało konsekwencje dla naszej pozycji rankingowej), ale ale porządek z okręgowymi ZPN-ami zrobić trzeba. Najlepiej, w takiej sytuacji, byłoby obsadzić stanowisko prezesa związku, silną osobowością, z kontaktami w UEFA, co niewątpliwie kieruje uwagę na jedyną osobę, która te warunki aktualnie spełnia, czyli Zbigniewa Bońka. Lokalnym działaczom ciężej byłoby walczyć i podporządkować sobie byłego wybitnego piłkarza, mającego świetne kontakty w UEFA.
Pojawiającej się ostatnio idei wysunięcia na fotel najważniejszej osoby w PZPN-ie Jerzego Dudka na poważnie nie biorę, gdyż nie sądzę, aby tak mało doświadczona osoba w tych sprawach, mogła ogarnąć cały ten bajzel, jakim jest związek.
Podsumowując, czarno to widzę i boję się strasznie, że znowu nastanie u nas taki kryzys, jak po 1986, a Lato dalej będzie prezesem, czyli generalnie *****.:ucieka:

soltys
21-06-2012, 12:06
No to jeżeli Fornalik zostanie selekcjonerem to może być niezła kiszka. Ale coś może być z nim na rzeczy, bo nawet jak Lato na konferencji prasowej wymieniał nazwiska, które przewijają się w mediach to Fornalika pominął..może celowo :hmm: Na Skorży niestety już postawił krzyżyk jeden z dziennikarzy, który na konferencji Laty powiedział, że Smuda namaścił Skorżę na swojego następcę i wtedy się Lato lekko spienił :wkurzony: Całkiem prawdopodobna wydaje się też opcja zatrudnienia Engela, który z PZPN dobrze żyje. Przed PZPN bardzo ważna decyzja i nie wiem czy oni zdają sobie z tego sprawę, bo tak jak kolega wcześniej wspomniał słabe wyniki w najbliższych eliminacjach MŚ mogą pociągnąć naszą piłkę na dno, z którego nie wydostaniemy się przez co najmniej kilkanaście lat.

Parasol44
21-06-2012, 12:25
Minęło kilka dni i widać ,że Kubuś wypalił bez powodu o tych biletach . Jakby miał on racje to szybko by sprostował wypowiedzi Laty a tak siedzi cicho

Dzisiaj Kubuś u Olejnik, w kropce, jak kogoś interesuje.

kazik02
21-06-2012, 13:09
a może polskim selekcjonerem powinna zostać Kasia Cichopek?
serio.
1.)Prawdopodobnie gra lepiej od naszych "boiskowych dziewczynek", tańczy od lat i ma lepszą kondycję od naszych dziewczynek z boiska. Więc wytrzyma dłużej niż 30min. na boisku.

2.)Jako płeć piękna może dopingująco wpłynąć na nasze boiskowe niewiasty.

3.)nie należy do PZPN...

Eman
21-06-2012, 13:52
a może polskim selekcjonerem powinna zostać Kasia Cichopek?
serio.
1.)Prawdopodobnie gra lepiej od naszych "boiskowych dziewczynek", tańczy od lat i ma lepszą kondycję od naszych dziewczynek z boiska. Więc wytrzyma dłużej niż 30min. na boisku.

2.)Jako płeć piękna może dopingująco wpłynąć na nasze boiskowe niewiasty.

3.)nie należy do PZPN...

:cicho: i najlepiej juz nic nie pisz

kazik02
21-06-2012, 13:58
przecież chcę dobrze, przydałby się jakiś autorytet. A celebrities mają tą siłę, ewentualnie jeszcze Janusz Palikot mógłby pełnić honorowo funkcje trenera.
Zamiast Powerrade podmienić na odpowiedni trunek.

Człenio
21-06-2012, 14:11
przecież chcę dobrze, przydałby się jakiś autorytet. A celebrities mają tą siłę, ewentualnie jeszcze Janusz Palikot mógłby pełnić honorowo funkcje trenera.
Zamiast Powerrade podmienić na odpowiedni trunek.

kazik02 już raz Ci podziękowali , jeszcze nie wyciągnąłeś żadnych wniosków ? :cinkciarz:

kazik02
21-06-2012, 14:14
a Polska kadra je wyciąga? mieli wyjść z grupy jak gwiezdna kometa, nawet nasi "działacze" ręczyli za to swoimi głowami.

Gdzie są dzisiaj obietnice? chłopaki nic się nie stało?

Mini
21-06-2012, 15:40
Szkoda, że nasi odpadli. Czasami było widać, że walczyli, ale zabrakło po prostu szczęścia. Oby w najbliższych eliminacjach wyciągnęli wnioski z tej porażki i będzie dobrze. Głowy do góry, to jeszcze nie koniec, że nie zdobyliśmy mistrzostwa, liczy się atmosfera. Nawet Krzysio powtarza mi, że ta kadra tak naprawdę jest jeszcze młoda i sukcesy są dopiero przed nią.

:lol: :lol: :lol:
przyznać się który mod się wygłupia ?

detoxizer
21-06-2012, 15:44
O tym samym pomyślałem. :D

R.
21-06-2012, 18:40
Na weszlo dobry tekst o Piotrze Nowaku. No ale przeciez lepsza miernota Fornalik.
Ciekawe czy ktos kiedys w koncu bedzie mial jaja i wjebie w ten beton kuratora...

Kempes
21-06-2012, 19:06
Fornalik albo Vogts (o ile RMF ma dobre info)

Berti Vogts i Waldemar Fornalik - spośród tych dwóch nazwisk zarząd PZPN wybierze nowego trenera reprezentacji Polski. Informacje reporterów RMF FM potwierdził szef PZPN Grzegorz Lato. Jak się dowiedzieliśmy, w tej chwili szanse obu trenerów są równe. W sumie chęć objęcia polskiej reprezentacji zgłosiło 12 trenerów z Polski i zagranicy.

Z.
21-06-2012, 19:47
Czyli bez zmian. Vogts - ostatnio trenował Azerbejdżan. Zresztą nie istnieje zagraniczny trener kadry, który się sprawdził. Fornalik - tragedia. Obaj będą garściami czerpać z farbowanych lisów.

Kolejne więc eliminacje przynajmniej ja do tego tramwaju nie wsiadam :]

P.S. Inna rzecz, że rozkminiając kto mógłby zastąpić aktualnego czereśniaka doszedłem do etapu, że nie krytykowałbym tylko siebie na tym stanowisku. I to jedynie do wtopy z Anglią :D

Trwa akcja zbierania biletów dla Jakuba Błaszczykowskiego - żeby miał spokojną głowę i żeby grało mu się lepiej w kolejnych sezonach. Miło nam poinformować, że do naszej inicjatywy włączają się kluby ekstraklasy. Jako pierwsza zrobiła to Jagiellonia. Dostaliśmy list od Mariusza Jurczewskiego, członka zarządu białostockiego klubu.

Witam całą Redakcję serwisu Weszło!

Widzę, że zbieracie bilety dla Pana Jakuba Błaszczykowskiego. W związku z tym chciałbym poinformować, iż na naszym sypiącym się stadionie (trwa budowa nowego) dla Pana Jakuba Błaszczykowskiego zawsze znajdzie się 8 miejsc w loży VIP z dostępem do cateringu (mamy taki „super ekskluzywny nieogrzewany zimą namiocik” za trybuną). Ba! Obiecujemy, iż Pan Jakub dostanie od nas również wjazdówkę na parking (też super ekskluzywny).

Jeśli 8 biletów to zbyt mało to zastanowimy się nad przesadzeniem Zarządu Jagiellonii w jakieś inne miejsce (może na młyn?), a zwolnione przekażemy Panu Jakubowi.

Pozdrawiam serwis i zapraszam do Białegostoku na mecze.

Jakże mnie to cieszy :lol::lol::lol:

Jarson23
21-06-2012, 21:57
Na weszlo dobry tekst o Piotrze Nowaku. No ale przeciez lepsza miernota Fornalik.
Ciekawe czy ktos kiedys w koncu bedzie mial jaja i wjebie w ten beton kuratora...

przecież betony muszą mieć kogoś swojego, Nowak człowiek z "za oceanu" posiadający własne zdanie, nie wmieszany w żadne układy nie nadaje się przecież na szkoleniowca reprezentacji.... nie mam nic do Fornalika jednak nie widzę go jako trenera kadry, widać nic się nie zmieni, już lepszy byłby ten szwab :/
przy takiej grupie jaką mamy wątpię żebyśmy z niej wyszli, zajmiemy czwarte miejsce co najwyżej :)

joasia
21-06-2012, 22:15
Dlaczego jesteście nastawieni tak anty do Fornalika? Z tego, co słyszałam, to dobry trener. Z Ruchem zdobył wicemistrzostwo, wcześniej trzecie miejsce, był też w finałach Pucharu Polski.

Nie wiem czy śledzicie rozgrywki ekstraklasy, ale wcześniej ten Ruch nie był drużyną z czołówki.

Poza tym obojętnie kto będzie selekcjonerem, to musimy ściskać łapki za naszą reprezentację. Biało-czerwone to barwy niezwyciężone, główki do góry!

Snoopy
21-06-2012, 23:35
Nie wiem czy śledzicie rozgrywki ekstraklasy
MY???? Skąd ten pomysł Joasiu :nienormalny:

chajtgr
21-06-2012, 23:48
Joasiu a co na to twój Krzysiu ?

Huxley
22-06-2012, 00:07
Nie wiem czy śledzicie rozgrywki ekstraklasy, ale wcześniej ten Ruch nie był drużyną z czołówki.

Nie lubię śledzi...

joasia
22-06-2012, 00:18
Jesteście z siebie dumni?!

detoxizer
22-06-2012, 00:50
Jesteście z siebie dumni?!

Zapytaj Krzysia. :lol3:

Kempes
22-06-2012, 01:04
Zapytaj Krzysia. :lol3:

Kim jest k-urwa ten Krzysiu ? :pokemon:

Cynamonka
22-06-2012, 01:29
Jacy kibice, taka reprezentacja :lol:

Eman
22-06-2012, 01:49

jakbys biegal troche po miescie to bys wiedzial:prawi:

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20090728101435/nonsensopedia/images/6/62/Krzysztof_jarzyna_ze_szczecina.jpg

rey
22-06-2012, 08:26
Obaj będą garściami czerpać z farbowanych lisów.

Wierzysz w to, że jest jakikolwiek trener, który zostawszy selekcjonerem kadry Polski odstawiłby Ojgenów i Ludovików? Nie wydaje mnie się niestety...

MY???? Skąd ten pomysł Joasiu :nienormalny:

Snoopy czy Joasia nie przypomina Ci takiej jednej pani z zimowego pokera? Niuch, niuch :lol:

Majki
22-06-2012, 09:50

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina szef wszystkich szefów :D

Fatman
22-06-2012, 14:41
http://euro2012.przegladsportowy.pl/Pilka-nozna-Sven-Goran-Eriksson-zlozy-oferte-na-selekcjonera-reprezentacji-Polski,artykul,140666,1,291.html

Sven Goran Eriksson na trenera reprezentacji? Bardzo dobry pomysł, jak dla mnie. Niestety, nawet jeżeli to prawda, że złożył CV, to za nic w życiu PZPN nie wybierze tak drogiego fachowca.

księciuniu
22-06-2012, 14:47
A kiedy on coś ostatnio wygrał ?

jajcarz
22-06-2012, 14:48

A co ma piernik do wiatraka?

księciuniu
22-06-2012, 14:50
Co mają wyniki uzyskiwane przez trenera w ciągu ostatnich kilku lat do oceny jego kandydatury ? :zapomnialem:

To ja zgłaszam Antka Piechniczka !! :pokemon:

Majkisek
22-06-2012, 14:53

Nie no proszę Cię, jeśli chcemy kandydata, który ostatnio coś wygrał to na poważnie w grę wchodzą jedynie Lenczyk oraz Skorża. Nie sądzę bowiem aby Del Bosque czy Di Matteo, ewentualnie Mancini chciał poprowadzić naszą kadrę.

Ale tak prawdę mówiąc, to Eriksson faktycznie ostatnimi laty nie był w formie. Z Meksyku wyleciał z hukiem, WKS też nie zbawił, przygoda z Leicester nie była co prawda taka całkiem bezowocna ale to nie ta półka.

Fatman
22-06-2012, 15:00
W reprezentacji ciężej osiągać dobre wyniki niż w klubie. Jeśli, prowadząc drużynę krajową, selekcjonerowi powinie się noga, nie oznacza automatycznie, że jest słaby. W klubie pracuje z piłkarzami non stop i odnośnie do tej pracy faktycznie można oceniać merytoryczną wartość takiego trenera.
SGE ostatnimi czasy faktycznie nie zachwycał, al to jest dobry kierunek. Fornalik czy Skorża, ze swoim warsztatem nie mają nawet polotu do gościa, który przez wiele lat był selekcjonerem reprezentacji Anglii, które to stanowisko należy do jednych z najbardziej gorących na świecie.

detoxizer
22-06-2012, 16:12
Akcja Błaszczykowskiego z koszulką wczoraj... :brawo: Albo jest nieświadomy, albo próbował być bardziej cwany niż jest. Niby podarował koszulkę z meczu z Rosją.

Dał taką:
http://i49.tinypic.com/rkv6n5.jpg

Z Rosją grał w takiej:
http://i45.tinypic.com/serp81.jpg

:lol::lol:
Współczuję osobie, która to kupi.

PS. Przepraszam za paszczur Olejnik i logo.

maatek
22-06-2012, 16:20
http://www.weszlo.com/news/10900-Dno_Blaszczykowski_oszukuje_w_akcji_charytatywnej

A tu całość opisu o 'panu kapitanie'.

joasia
22-06-2012, 16:35
Może po prostu pomylił się? Nie róbcie z niego kozła ofiarnego!

Eman
22-06-2012, 16:44
Może po prostu pomylił się? Nie róbcie z niego kozła ofiarnego!

Jakie plany na weekend?

Fatman
22-06-2012, 16:54
Ładne ktoś sobie jaja robi:hyhy:

Z.
22-06-2012, 17:40
Wierzysz w to, że jest jakikolwiek trener, który zostawszy selekcjonerem kadry Polski odstawiłby Ojgenów i Ludovików? Nie wydaje mnie się niestety...

Kowal, może Hajto. Ja, w ostateczności :D

Slyboots
22-06-2012, 19:27
Czyli bez zmian. Vogts - ostatnio trenował Azerbejdżan. Zresztą nie istnieje zagraniczny trener kadry, który się sprawdził. Fornalik - tragedia.

Nie no, - z ostatnich lat to Rehhagel, Scolari czy Hiddink chociażby.Tylko, że to byli trenerzy z topu, a nie zblazowane dziady z ostatnim sukcesem sprzed 20 lat typu Leo czy Vogts.

Pod względem finansowym taki facet z wysokiej półki jak najbardziej byłby do wyciągnięcia nawet u nas, ale ktoś taki nigdy nie zostanie zaakceptowany przez Piechniczka, Apostela i resztę. I dopóki oni będą w PZPN trwać, dopóty nigdy nie będzie normalnego trenera. Z tych kandydatów rozpatrywanych obecnie każdy to porażka. Byłbym przekonany do Nowaka, ale ostatnio wyleciał z hukiem z USA. Na olimpiadzie dupa, w Filadelfii katastrofa. To jednak nie to.

A jeśli już musi być nadal hołdowanie nieśmiertelnej polskiej myśli szkoleniowej, to wybierałbym tylko pomiędzy... Skorżą i Hajto. Hajto mógłby być kimś pokoroju Bilicia w Chorwacji ( marzenie!), ale właśnie dlatego również nie pasuje do pzpn-owej rzeczywistości. Dlatego Antek zapewne postawi na spokojnego, swojego Waldka bo "przypomina mu siebie sprzed 30 lat"

:kac:

Jeszcze Michniewicz mówił o tym otwarcie. Jak na razie dyskwalifikuje go jednak przeciętna forma w ostatnich dwóch klubach.

Stout
22-06-2012, 19:34
Smuda na początku tez o tym mówił otwarcie.
Jak się skończyło każdy wie.

Eman
22-06-2012, 20:28
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/428557_10150974973964522_1702337497_n.jpg

księciuniu
22-06-2012, 21:25
Hajto mógłby być kimś pokoroju Bilicia w Chorwacji ( marzenie!), ale właśnie dlatego również nie pasuje do pzpn-owej rzeczywistości.

:o

A jakieś ku temu przesłanki ?? Poza tym, że obydwaj są postawnymi brunetami ;)

e(L)egion
22-06-2012, 22:36
Nie no dajmy spokój z Hajto, typem, który podczas tych mistrzostw w TV lansował kandydaturę na lewą obronę Mariusza Magiery z Górnika...

Slyboots
22-06-2012, 23:10
:o

A jakieś ku temu przesłanki ?? Poza tym, że obydwaj są postawnymi brunetami ;)

Obaj to typ byłego obrońcy-zabijaki, trochę świra, trzęsącego szatnią a jednocześnie potrafiących utrzymać wewnątrz dobrą atmosferę.

Jeśli chodzi o przesłanki bazujące na warsztacie trenerskim to takowych...nie ma :D Hajto jest trenerem dopiero od pół roku i ciężko cokolwiek wiążącego po tak krótkim czasie ( stosunkowo niezła runda w Jadze) stwierdzić. Tak na mój nos ( czasami zawodzący) , coś może z niego być. Niekoniecznie, ale może. Predyspozycje ma.

Oczywiście taki wybór to ryzykowny pojazd po bandzie, ale co jest do stracenia? Dyzma zostawił spaloną ziemię, zespół rozbity po klęsce na turnieju życia, bazujący tylko na indywidualnych zrywach trójki z Dortmundu, z kapitanem-***** i zgrają przebierańców udających reprezentację Polski.

To ja już wolę taką opcję zerową niż Engela albo innego kumpla Piechniczka. ;) Niestety, posucha jest straszna.

Nie no dajmy spokój z Hajto, typem, który podczas tych mistrzostw w TV lansował kandydaturę na lewą obronę Mariusza Magiery z Górnika...

Gorszy od Boenischa by nie był :D

Olimpia-Legia
22-06-2012, 23:34
Piotr Nowak jako trener? Może być?

Z.
23-06-2012, 01:06
Piotr Nowak jako trener? Może być?

Sądząc po wynikach PHI Union - nie :]

To, że typ gra w Górniku, a nie Wiśle czy Legii nie znaczy, że jest gorszy - co pokazały np. bezpośrednie mecze. Jeżeli do tego weźmiemy liczbę asyst i generalną posuchę na lewej obronie oraz formę Benisza to...

Nie no, - z ostatnich lat to Rehhagel, Scolari czy Hiddink chociażby.

W naszym zasięgu nie istnieje ;)

Sonny
23-06-2012, 11:16

No nie mów, że jest gorszy od gościa, który na Euro zagrał pierwszy raz oficjalne mecze od ponad roku ;)

Nazgul
23-06-2012, 11:44
Chodzi plota, że FIFA dała zielone światło do wprowadzenia kuratora do PZPN. Poczekajmy z typami :)

Edit:

http://www.polskieradio.pl/114/1985/Artykul/630520,Kurator-w-PZPN-Jest-przyzwolenie-FIFA

Peace
23-06-2012, 12:42
Chodzi plota, że FIFA dała zielone światło do wprowadzenia kuratora do PZPN. Poczekajmy z typami :)I pozostanie plotą. Kurator godzi w niezależność związku - podstawową zasadę przestrzeganą przez FIFA. Podczas afery korupcyjnej FIFA nie zgodziła się na kuratora, więc teraz ma się zgodzić? W dodatku, bądźmy szczerzy, jaki jest powód usprawiedliwiający kuratora? Że piłkarze z trenerem dali dupy?

e(L)egion
23-06-2012, 13:35
Nie osłabiajcie mnie z tym Magierą. I nie chodzi tutaj o Boenisha bo Hajto podniecał się Magierą w momencie kiedy wydawało się że pewne miejsce w składzie ma Wawrzyniak. Płakał w mediach, że Wawrzyn gra tylko dlatego, że jest z Legii, a on ma takie świetnego grajcara za Wawrzyniaka. To, że grał jednak Boenish wyszło później. Zresztą już sobie wyobrażam jaki byłby śmiech jakby ten Smuda rzeczywiście wziął tego typa do kadry na EURO2012. To samo było swego czasu z Pazdanem czy z Sibikiem. Ten sam poziom i dlatego wątpię aby był lepszy do Wawrzyniaka czy nawet od tego Boenisha. Niech on się pokarze w klubie gdzie jest trochę większa presja i wtedy zobaczymy czy z niego rzeczywiście taki kozak, żeby na poważnie brać go pod uwagę w kontekście takiej imprezy jak Mistrzostwa Europy.

Nazgul
23-06-2012, 13:38
I pozostanie plotą. Kurator godzi w niezależność związku - podstawową zasadę przestrzeganą przez FIFA. Podczas afery korupcyjnej FIFA nie zgodziła się na kuratora, więc teraz ma się zgodzić? W dodatku, bądźmy szczerzy, jaki jest powód usprawiedliwiający kuratora? Że piłkarze z trenerem dali dupy?

Zdecydowanie nie to jest powodem. Sądzę, że może poleciał jakiś donosik do Genewy. NA takie rzeczy władze europejskie i światowe reagują, pamiętasz 1993 i wykluczenie Legii z pucharów po zabraniu mistrzostwa? Tez donosik poleciał.

Peace
23-06-2012, 13:54
Wybacz, ale nie pamiętam(zbyt młody jestem) :D Możesz mnie oświecić ;)

Nie bardzo też rozumiem co ma zmienić "donosik" do Genewy, co miałby on zawierać, że kompromituje Latę?

Dla mnie to tupanie nóżką w stylu "Donald się wściekł", czyli ewidentna gra pod publiczkę dla igrzysk + wywieranie presji na PZPN + zwiększanie szans Bońka na wygranie najbliższych wyborów i poszerzenie obszaru Platformerskich fruktów.

No, ale zobaczymy.

Nazgul
23-06-2012, 14:33
Wybacz, ale nie pamiętam(zbyt młody jestem) :D Możesz mnie oświecić ;)

Poszukaj książki Atlasa "Sprzedana Liga". Mieszanina konfabulacji z faktami i to własnie moim zdaniem jest jeden z faktów.

Nie bardzo też rozumiem co ma zmienić "donosik" do Genewy, co miałby on zawierać, że kompromituje Latę?

Zdziwiłbyś się, gdyby się okazało na przykład że PZPN skręcił przy okazji mistrzostw jakąś kaskę federacji europejskiej?

Bo ja nie :)

Buziek_LG
23-06-2012, 16:34
A ja nie rozumiem w tym wątku dążenia do profesjonalizacji PZPN-u, dopóki siedzi tam beton odporny na uderzenia i naciski ale za to nieruchawy to my mamy tam z kim rozmawiać, gdy władzę przejmą "młodzi zdolni" będzie jeszcze większe ciśnienie na kluby by nas eliminować ze stadionów...

Nazgul
23-06-2012, 18:29
Ciężko powiedzieć, czy jako prezes, ale raczej nie.

No własnie Polskie Radio napisało że ma być kuratorem. I ze Blatter dał na to zgodę.

Fatman
23-06-2012, 18:46
W Polsce od zmiany ustaw to jest tylko parlament, działacze w PZPN-ie to mogą sobie co najwyżej statut zmienić. Każde wtargnięcie na pole działalności PZPN-u, który przecież jest organizacją prywatną, skończyłoby się na bank wprowadzeniem kuratora. Przewiduję, że obecny układ trwał będzie jeszcze kilka lat, aż sam się wykończy i przyjdzie młoda fala działaczy. Nie wiadomo tylko, w którą stronę ci nowi działacze pójdą, bo związek jest bardzo dobrą krową do dojenia i nie chce mi się wierzyć by ktokolwiek zamienił intratne profity na dobro polskiej piłki. Ot, takie błędne koło.

Fatman
23-06-2012, 18:58
Żeby rozkruszyć beton, to trzeba by zmienić ustawę.
A żeby zmienić ustawę, to trzeba ją przegłosować. Tylko jak ją przegłosować, skoro w wojewódzkich związkach siedzą ludzie, którzy mogą tę ustawę przegłosować, ale mają ciepłe posady i za ***** pana nie chcą nic zmieniać (poza paroma wyjątkami).

O tym ;)

LioneL
25-06-2012, 21:32
na tvp1 jest właśnie wywiad ze Smudą. Ale on pier***i głupoty :jejku:

chajtgr
25-06-2012, 21:35
na tvp1 jest właśnie wywiad ze Smudą. Ale on pier***i głupoty :jejku:
W sumie nic nowego zawsze to robił.

EviLmonkey
26-06-2012, 10:18
EDIT:
Acha, jeszcze jedno. To nie PZPN eliminuje kibiców.

Dziwnie się o tym pisze, ale.. naszym największym wrogiem jest nie pzpn, a rząd. A wiadomo, że kurator będzie zależny od władz rządowych. A więc maksymalnie nam nieprzychylny. Rząd dostanie w łapska kolejną - po prokuraturze, milicji i wojewodzie – instytucję, która będzie nam zajebiście szkodzić.

Nie twierdzę oczywiście, że pzpn jest zajebisty. Nakładają coraz wyższe kary finansowe na kluby, w ten sposób utrudniając nam wzajemną koegzystencję z władzami klubowymi jak i z piknikami. Walą na lewo i prawo zakazami wyjazdowymi. Ale nie zapominajmy też jak to było z naszym udziałem w finale PP w tym roku.

Z tych powodów osobiście nie chciałbym widzieć żadnego kuratora w pzpn. Wiadomo – przydałaby się tam światła osoba, a przynajmniej nie totalna dziadyga. Ale powtarzam – kurator w pzpn oznacza kolejny punkt dla tuskolandii w walce z nami. Po pierwszym napięciu stadionowymi w nowej rundzie mielibyśmy jasne ultimatum – kolejna akcja i kurator wali nam wszystkim zakazy wyjazdowe na cały sezon.

Niestety, z deszczu pod rynnę.

vozny86
26-06-2012, 12:57
I pozostanie plotą. Kurator godzi w niezależność związku - podstawową zasadę przestrzeganą przez FIFA. Podczas afery korupcyjnej FIFA nie zgodziła się na kuratora, więc teraz ma się zgodzić? W dodatku, bądźmy szczerzy, jaki jest powód usprawiedliwiający kuratora? Że piłkarze z trenerem dali dupy?

Niekoniecznie. Wiadomo, że Platini niespecjalnie przepada za Grzesiem(jak ktoś był ciekaw, to można było przejść się do Sheratona i podsłuchać co ściany prawią, a prawiły ciekawie) i całym tym PZPNowskim betonem, na co wpływ ma negatywna opinia Zibiego o związku. Podobno właśnie Platini miał wpływać na Bońka, aby ten w ramach poturniejowej rozrywki zajął się oczyszczeniem PZPNowskiej stajni Augiasza. Wiadomo również, że Platini prawie na pewno, już oficjalnie, przejmie stery w FIFA, bo nieoficjalnie stoi za nimi już od jakiegoś czasu.

Krs88
26-06-2012, 16:21
Podobno kontrakt z Fornalikiem już podpisany

http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/10157/waldemar-fornalik-selekcjonerem-reprezentacji-polski/

Bonhart
26-06-2012, 16:35
Kazdy lepszy od Smudy...
Balem sie ze faktycznie wyjada z jakims Engelem albo innym Kasperczakiem.

uho
26-06-2012, 16:38
Jeśli to prawda to... tak jak była lipa tak lipa będzie :help:

Peace
26-06-2012, 19:39
Niekoniecznie. Wiadomo, że Platini niespecjalnie przepada za Grzesiem(jak ktoś był ciekaw, to można było przejść się do Sheratona i podsłuchać co ściany prawią, a prawiły ciekawie) i całym tym PZPNowskim betonem, na co wpływ ma negatywna opinia Zibiego o związku. Podobno właśnie Platini miał wpływać na Bońka, aby ten w ramach poturniejowej rozrywki zajął się oczyszczeniem PZPNowskiej stajni Augiasza. Wiadomo również, że Platini prawie na pewno, już oficjalnie, przejmie stery w FIFA, bo nieoficjalnie stoi za nimi już od jakiegoś czasu.
Po pierwsze, Platini jest szefem UEFA, a nie FIFA. Naprawdę nie wiem skąd masz dane, że on 'nieoficjalnie rządzi w FIFA', albo, że za chwile przejmie to stanowisko jeśli szefem FIFA jest Blatter, który w zeszłym roku wygrał kolejne wybory.

Po drugie, to czy ktoś kogoś lubi czy nie ma niewielkie znaczenie w tak fundamentalnej sprawie jak niezależność struktur od wpływu polityków.

Yevaud
27-06-2012, 12:47
Jeśli to prawda to... tak jak była lipa tak lipa będzie :help:

To moze trenerem niech zostanie hardcorowy koksu: nie ma lipy!

ormo
27-06-2012, 12:51
Podobno kontrakt z Fornalikiem już podpisany

http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/10157/waldemar-fornalik-selekcjonerem-reprezentacji-polski/

Szkoda tylko, że 10 lipca dopiero wybory selekcjonera :prosze:

Rano, jeszcze przed posiedzeniem zarządu PZPN, Grzegorz Lato w rozmowie z RMF FM wymienił trzy nazwiska najpoważniejszych kandydatów na stanowisko selekcjonera.

Są trzy poważne kandydatury na stanowisko nowego selekcjonera polskiej reprezentacji. To Maciej Skorża, Waldemar Fornalik, Michał Probierz - mówił w rozgłośni prezes PZPN.

Nie wiem, który lepszy :lol:

uho
27-06-2012, 13:11
To moze trenerem niech zostanie hardcorowy koksu: nie ma lipy!

To wymień jakiekolwiek argumenty, oprócz znajomości języka polskiego, dla jakich Fornalik to będzie dobry selekcjoner dla reprezentacji Polski.

Yevaud
27-06-2012, 13:18
To wymień jakiekolwiek argumenty, oprócz znajomości języka polskiego, dla jakich Fornalik to będzie dobry selekcjoner dla reprezentacji Polski.

A gdzie jak tak napisalem? :hmm:

Ale niech bedzie.

Najwazniejszy argument:
Wygladem nieco przypomina Joachima Lowa

Po drugie:
Podobnie, jak Low, nie trenowal zadnego topowego zespolu w swojej lidze

Moze byc?

Danoo
27-06-2012, 13:19

Jeszcze nie zdążyli wybrać trenera, a wy po nim już jedziecie :lol:

Kociewiak
27-06-2012, 13:23
Tak naprawde nie wiemy co potrafi Waldek King gdy będzie presja, jak sobie poradzi z gwiazdeczkami. Ale może reprezentacja będzie grała wkońcu dwoma napastnikami? Napewno lepszy Fornalik niż gdyby Dyzma miał dalej być selekcjonerem albo Hanio Kasperczak czy inny Engel z Probierzem. O Skorży sie nie będe wypowiadał bo go znacie dużo lepiej.

uho
27-06-2012, 14:11
Po drugie:
Podobnie, jak Low, nie trenowal zadnego topowego zespolu w swojej lidze

Moze byc?

Grunt to dobre poczucie humoru :lol:

Fornalik podobnie jak Low :rotfl2:

Bycie trenerem VfB Stuttgart, Fenerbahce czy Austrii Wiedeń podobnie jak Ruchu Chorzów czy drugoligowych Polonii czy Widzewa :uklony:

Jeszcze nie zdążyli wybrać trenera, a wy po nim już jedziecie :lol:

Pisałem to wczoraj na podstawie kilku artykułów w necie jakoby to był już selekcjonerem. W świetle dzisiejszych newsów trzeba poczekać do 10 lipca :)

rey
27-06-2012, 14:20
Jeżeli te medialne ploty są prawdziwe i wszystko kręci się pomiędzy Fornalikiem, Skorżą i Probierzem, to ja bym brał Fornalika :kawa:

Sgt.
27-06-2012, 14:22
Jeżeli te medialne ploty są prawdziwe i wszystko kręci się pomiędzy Fornalikiem, Skorżą i Probierzem, to ja bym brał Fornalika

Maciej Skorża na selekcjonera i Polska ogrywa Anglię jak Legia Spartaka, a Ukrainę jak Legia Rapid Bukareszt! :prawi:

(a potem dostaje bęcki od San Marino i od Mołdawii i ostatecznie kończy na 3 miejscu w grupie)

Neg
27-06-2012, 14:23
Jeśli selekcjonerem zostanie Fornalik to wątpię by grał dwójką napastników, wątpię też w odpowiednie powołania. Po Smudzie spodziewałem się ogarniętego rozeznania wśród Polaków a dla mnie dokonał wielu beznadziejnych powołań, chociażby brak Cezarego Wilka, Mariusza Lewandowskiego czy Borysiuka.

Myślę, że zje go presja sukcesu, awansu i nie będzie ryzykować grą dwoma napastnikami. Do tego pewnie ślepo będzie stawiać na Obraniaka o Polanskiego, dodać do tego dwóch skrzydłowych i wątpię by wychodził na spotkania z jednym "defensywnym" Polanskim.. Chyba... chyba, że naprawdę postawi na swoim i wyjdzie np. środkiem Cezary Wilk i Borysiuk. W ogóle to dziwi mnie, że Smuda zrezygnował ze sprawdzenia M.Lewandowskiego, przecież to był dobry gracz, nie wiem jak mu się teraz wiedzie, ale właśnie kogoś takiego z mocnym i dobrym strzałem w środku potrzebujemy do tej drużyny.

Chciałbym by swoje szanse dostawali też młodzi gracze z naszej Ekstraklasy, Jankowski, Makuszewski, Olkowski, Wolski, no ale zobaczymy, nastawiałem się na coś pozytywnego podczas selekcjonerki Smudy a już pierwsze spotkania mnie totalnie zdołowały.

nevermind
27-06-2012, 14:24
Maciej Skorża na selekcjonera i Polska ogrywa Anglię jak Legia Spartaka, a Ukrainę jak Legia Rapid Bukareszt! :prawi:

Przy czym na mecz z San Marino na Narodowym wychodzi z trzema defensywnymi pomocnikami :bravo:

Niech biorą Probierza. Smuda pojdzie do Wisły :lol2:

Adqs
27-06-2012, 14:37
Ile bramek strzelił Mariusz Lewandowski w kadrze z dystansu? Bo zawsze mówi się, że młotek w nodze, że to, że sramto... A prawda jest taka, że młotek w nodze to ma Krzynówek, może i Borysiuk, bo z 3 razy strzelił, a Lewy? Nie pamiętam, a zawsze wymienia się to jako jego atut.

To pierdolenie jest podejrzewam z tym 10.07, już wszystko wiadomo i podejrzewam, że podobnie jak 2,5 roku temu, PZPN może nas zaskoczyć, bo jak pamiętam, wtedy mówiło się sporo o kandydaturze Kasperczaka.

Yevaud
27-06-2012, 14:51
Grunt to dobre poczucie humoru :lol:

Fornalik podobnie jak Low :rotfl2:

Bycie trenerem VfB Stuttgart, Fenerbahce czy Austrii Wiedeń podobnie jak Ruchu Chorzów czy drugoligowych Polonii czy Widzewa :uklony:

VfB Stuttgart w Bundeslidze vs Ruch Chorzow w polskiej ekstarklasie...
No wydaje mi sie, ze jednak Ruch w Polscer wiecej znaczy nic VfB w Niemczech.

Piszac w "swojej" lidze mialem na mysli rodzima - czyli niemiecka dla Lowa, a w przypadku Fornalika - polska.

Ale mniejsza z tym - jesli w koncu, jak wynika z pierwszego zdania, zalapales, ze pisalem to dla jaj, to po co dalsza napinka?

uho
27-06-2012, 15:10
Ale mniejsza z tym - jesli w koncu, jak wynika z pierwszego zdania, zalapales, ze pisalem to dla jaj, to po co dalsza napinka?

Odpisałem tylko w tym samym tonie :hasao:

Fatman
27-06-2012, 15:29
To Mariusz Lewandowski w ogóle jeszcze gra w piłkę? Przyznam, że trochę mnie to zaskoczyło. :D Z tej trójki też bym od biedy brał Fornalika, ale nie chce mi się wierzyć, że odmieniłby tą kadrę.
Ktoś wcześniej wspominał o Hajcie- dobry pomysł, przynajmniej dlatego, że odstawiłby przebierańców (chociaż warsztat nie ten:hmm: )