PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

swoosh
02-05-2012, 22:49
Niech wybiorą tą Jarzębinę na piosenkę reprezentacji i dożynki czas zacząć :yeah:

Dużo tych sms wysłałeś :D

niktwazny
02-05-2012, 22:50
No, to i hicior mają pasujący, koko ch.uj wie co w czoko - Jarzębina. Pasi.

mizal
fajnie by było żeby teraz jakie race tam poleciały na tę scene :-)

Julek
O powrót nie tych dupeczek mi chodziło :foch:

soltys
02-05-2012, 22:52
koło gospodyń wiejskich muzycznym hitem na Euro :lol::yeah:

detoxizer
02-05-2012, 22:53
Ja pierdolę, jaki hit :lol::lol::lol::lol::lol:

symbicort
02-05-2012, 22:53
Ten "hit" na ojro to jakieś wielkie nieporozumienie.Osoba, która kto to wybierała to musi mieć poważne problemy ze słuchem :lol: kokokokoko EURO kokokoko - ten refren oddaje wszystko to co związane jest z Euro :lol::lol::lol::lol:

niktwazny
02-05-2012, 22:54
Ten "hit" na ojro to jakieś wielkie nieporozumienie.Osoba, która kto to wybierała to musi mieć powazne problemy ze słuchem :lol:

Really?

Muha
02-05-2012, 22:54
Jaka reprezentacja, taki przebój :roll:

Mat
02-05-2012, 22:55
nasz naród ma kierwa poczucie humoru :lol:

detoxizer
02-05-2012, 22:56
Kokokokokokoko kibic z Euro lubi w czoko.

Maciek
02-05-2012, 22:56
yyy...Czy to jest piosenka naszej reprezentacji?

niktwazny
02-05-2012, 22:58
yyy...Czy to jest piosenka naszej reprezentacji?

Nie, to jest piosenka reprezentacji PZPNu.

slebek
Tak właśnie będzie wyglądać całe to euro :D

czastek
Brożek?! Kucharczyk?! Oficjalna piosenka?! Nie mam ku..wa pytań:D

mizal
02-05-2012, 22:59
kokoloko Smuda lubi w kakaowe oko

slebek
02-05-2012, 22:59
Brożek?! Kucharczyk?! Oficjalna piosenka?! Nie mam ku..wa pytań:D

I jeszcze Matuszczyk i Polański:klnie:

detoxizer
02-05-2012, 23:00
Ojgen Polanski. Czas umierać. :roll:

soltys
02-05-2012, 23:01
Nie, to jest piosenka reprezentacji PZPNu.

Aa piosenką kibiców jest dobrze znane PZPN PZPN Je Je PZPN :bejsbol:

Danoo
02-05-2012, 23:03
Ale wpada w ucho :muza:

KOKOKOK EURO SPOKO KOKOKO

Jarzębina podbija światowy rynek muzyczny.

:lol::lol::lol:

Szejdi
02-05-2012, 23:03
:lol: Poczucie humoru jest w narodzie. Ludzie żyją tym! :prawi:

PS. RPA miała Waka Waka i Shakire, a Polska ma Koko Spoko i Jarzębine. Jaki turniej taka piosenka. :lol:

swoosh
02-05-2012, 23:08
Uczmy się jest potencjał, :muza:
1. Cieszą się Polacy,
cieszy Ukraina
Że tu dla nas wszystkich
Euro się zaczyna.

ref: Koko, koko Euro spoko,
piłka leci hen wysoko,
wszyscy razem zaśpiewajmy,
naszym doping dajmy.

2. Nasi dzielni chłopcy
to biało-czerwoni
Wygrać im się uda,
ucieszy się Smuda.

3. Orzełki biegajcie
żwawo po murawie
Zdobywajcie gole
i będzie po sprawie.

4. Nie myśl sobie bracie,
że rady nie damy
Nie kłopocz się siostro
my Euro wygramy.

Eman
02-05-2012, 23:12
http://www.postbird.ca/ESW/Images/black-page_3614.gif

Szejdi
02-05-2012, 23:15
Cieszą się Pijacy,
cieszy Kokaina
Że tu dla nas wszystkich
ćpanie się zaczyna.

ref: Koka w oko, Euro spoko,
Smuda bierze tylko w czoko,
wszyscy razem zaśpiewajmy,
na turnieju dupy dajmy.

2. Nasi dzielnicowi
są bardzo chujowi
wsadzić kosę w uda,
uciszy się Smuda.

3. Gołąbki nasrajcie
żwawo na murawe
Zdobywajmy koke
i jeszcze po trawie.

4. Nie myśl siebie bracie,
że dupy nie damy
Nie kłopocz się siostro
my Euro sprzedamy.

:hmm:

Chmielo
02-05-2012, 23:17
Mniejsza o kadrę.. piosenka rządzi :lol:

detoxizer
02-05-2012, 23:19
:lol: Poczucie humoru jest w narodzie. Ludzie żyją tym! :prawi:

PS. RPA miała Waka Waka i Shakire, a Polska ma Koko Spoko i Jarzębine. Jaki turniej taka piosenka. :lol:

Jaka drużyna, taka Shakira :lol:

Andrzej
02-05-2012, 23:20
wkurwia mnie to wszystko. jeszcze kilka lat wstecz to żyłbym tym euro od dawien dawna.
że też akurat teraz ten zjeb Smuda musi prowadzić kadrę i powoływać jakiś niemców i francuzów.
pamiętam za Wójcika czy Piechniczka, to mimo, że zawsze kończyło się tak jak się kończyło, to człowiek żył tą reprezentacją, ba, nawet za Janasa jeszcze w Niemczech było w miarę normalnie.
mam nadzieję, że po euro wypierdolą go w cholerę i na MŚ do Brazylii pojedzie normalna reprezentacja z którą nikt nie będzie miał problemu, czy się utożsamiać, czy życzyć jak najgorzej.

Gdzie Boruc, gdzie Żewłakow, gdzie Piech? powołanie Brożka, Sobiecha czy Kucharczyka, a brak Piecha, to jakaś kpina. na miejscu tego chłopaka byłbym nieźle wkurwiony.

Fabiański - kiedy ten chłop rozegrał ze 2 mecze pod rząd?
Boenisch - facet nie gra od **** wie ilu miesięcy, rozegrał ostatnio 6 meczy w tym 3 w trzeciej w lidze.
Brożek - 14 spotkań - 1 gol
Kucharczyk - 23 - 3
Sobiech - 11 - 3

o tym, że powołuje tego ***** Polańskiego, to nawet nie wspominam.
jeszcze ten prowadzący na tvp1 ********, że w jego żyłach od zawsze płynęła polska krew, bo to chłopak z Sosnowca. :jejku:

Buziek_LG
02-05-2012, 23:21
Dobra panowie koniec żartów, to poważnie jest piosenka reprezentacji pzpn?

Szejdi
02-05-2012, 23:22

Tak. Będzie leciała przed meczami pzpn na ME. Teraz chciałbym żeby doszli do finału. Usłyszeć coś takiego przed finałem... :lol:

Andrzej
02-05-2012, 23:22
a w konkursie zdecydowanie zabrakło murowanego faworyta! :prawi:

vxKtMQmxMEo

emse
02-05-2012, 23:28
motywator idealny z tej piosenki :D

Fifi
02-05-2012, 23:30

Tu masz potwierdzenie, też nie wierzyłem :lol2:
http://euro2012.wp.pl/wid,14457477,wiadomosc.html?ticaid=1e60f&_ticrsn=5

:yeah:

SPQR
02-05-2012, 23:42
Teraz słowa "wieś tańczy, wieś śpiewa" nabierają nowego wymiaru. :lol:

Jerzman
02-05-2012, 23:46
http://www.youtube.com/watch?v=VLjMcK77BFU
Oficjalny hymn Angoli na Euro 1996:muza: i ktoś mi powie, że świat nie schodzi na psy. Żądam powrotu lat 90-tych!!!

Peace
02-05-2012, 23:47
Ale musicie przyznać, piosenka wbija człowieka w ziemię, u mnie leci w kółko:p

nst
02-05-2012, 23:48

Wbija w ziemie jak pług....

Czas zapasc sie pod ziemie.

Peace
02-05-2012, 23:50
Wbija w ziemie jak pług....

Czas zapasc sie pod ziemie.Ja osobiście nie potrafię się za nich wstydzić ;) a pośmiać się owszem :D

Buziek_LG
02-05-2012, 23:51
Wracając do reprezentacji:

Bramkarze: Łukasz Fabiański (Arsenal FC, Anglia, 20A), Wojciech Szczęsny (Arsenal FC, Anglia, 9A), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven, Holandia, 5A).

Obrońcy: Sebastian Boenisch (SV Werder Bremen 1899, Niemcy, 3A), Kamil Glik (Torino Calcio, Włochy, 11A), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa, 24A), Marcin Kamiński (Lech Poznań, 1A), Damien Perquis (FC Sochaux-Montbéliard, Francja, 5A), Łukasz Piszczek (BV Borussia 1909, Niemcy, 22A), Marcin Wasilewski (RSC Anderlecht, Belgia, 45A-1 gol), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa, 25A), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań, 17A).

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski (BV Borussia 1909, Niemcy, 49A-8 goli), Dariusz Dudka (AJ Auxerre, Francja, 61A-2 gole), Kamil Grosicki (Sivasspor Kulübü, Turcja, 11A), Adam Matuszczyk (Fortuna Düsseldorf 1895, Niemcy, 17A-1 gol), Adrian Mierzejewski(Trabzonspor Kulübü, Turcja, 20A-1 gol), Rafał Murawski (Lech Poznań, 40A-1 gol), Ludovic Obraniak (FC Girondins de Bordeaux, Francja, 21A-4 gole), Eugen Polanski (1.FSV Mainz 05, Niemcy, 5A), Maciej Rybus (Tieriek Grozny, Rosja, 19A-1 gol), Rafał Wolski (Legia Warszawa, 0A).

Napastnicy: Paweł Brożek (Celtic FC, Szkocja, 32A-8 goli), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa, 4A), Robert Lewandowski (BV Borussia 1909, Niemcy, 40A-13 goli), Artur Sobiech (Hannover 96, Niemcy, 3A).

Pomarańczowy-piłkarze poza rytmem meczowym którzy nie zapracowali na powołanie
Czerwony-bezwzględnie nieakceptowalni

R.
02-05-2012, 23:51
http://www.youtube.com/watch?v=VLjMcK77BFU
Oficjalny hymn Angoli na Euro 1996:muza: i ktoś mi powie, że świat nie schodzi na psy. Żądam powrotu lat 90-tych!!!

I tak kazdy wie, ze najlepszy byl hymn EURO 2000(kapitalny turniej pod kazdym wzgledem):
BjpRQfWnC_0

No ale koko w czoko i bedzie spoko. :lol:

nst
02-05-2012, 23:52
Buziek_LG ten kolor gwalci moje oczy... litosci ...

Co do meritum sie zgadzam...

SPQR
02-05-2012, 23:53

Ja się czuję jak potrącony traktorem i rozjechany kombajnem gdy to słyszę.

W tym kraju wszyscy chyba robią wszystko dla jaj. Dla jaj głosują nawet w wyborach na murzynów, gejów i transwestytów. To co w tym dziwnego, że dla jaj wybrali takie coś?

księciuniu
02-05-2012, 23:55
Wracając do reprezentacji:

Żółty-piłkarze poza rytmem meczowym którzy nie zapracowali na powołanie
Czerwony-bezwzględnie nieakceptowalni

Chyba chciales napisać, że na żółto poza rytmem albo nie zapracowali. Bo chyba ciężko powiedzieć o Wawrzyniaku, że jest poza rytmem meczowym.

A czy zapracował, to już rzecz ocenna - wg mnie tak, a przynajmniej nie widzę na tą pozycję, tych którzy zapracowali bardziej.

Buziek_LG
02-05-2012, 23:56
Zmieniłem kolor ;)

Co do piosenki jedyny pozytyw jest taki że starsze panie dostaną za nią duże pieniądze, a przypominam że kasa mogła trafić do Wilków czy innych Kupichów

szewczyk dratewka
03-05-2012, 00:05
Buziek, a Obraniaka akceptujesz?

Fatman
03-05-2012, 00:24
*******, co to ma być za piosenka?:rotfl: Kto na to głosował? A Jerzman ma absolutną rację co do Three Lions- najlepszy przebój piłkarski jaki powstał.
E. A to ma być oficjalnym hymnem Polski czy całego Euro?

Buziek_LG
03-05-2012, 00:39
@szewczyk Jest do przełknięcia

@Księciuniu miało być "lub" pomiędzy

Andrzej
03-05-2012, 00:44
trafione w sedno, zgadzam się z tekstem w 100%. :prawi:

http://www.weszlo.com/news/10357-Niestety_powolania_ogloszone_Jaki_trener_taka_kadr a

LOL3K
03-05-2012, 00:45
Żaden z lisów nie jest do zaakceptowania. Matuschyk też.

Koko koko koko :raca:

:lol:

nevermind
03-05-2012, 00:48
Ko ko ko ko, smuda chvju kij ci w oko :lol:

Luke
03-05-2012, 00:54
Żaden z lisów nie jest do zaakceptowania. Matuschyk też.

:prawi:
I tyle w temacie.

Przynajmniej piosenka fajna.:muza: Chociaż szkoda, że się talenty marnują; eurowizja byłaby blisko jak nigdy...

:lol3:

Jerzman
03-05-2012, 00:58
A Norbi-największy kibol wśród polskich dostarczycieli wyrobów muzykopodobnych nie zapodał z tej okazji żadnej nuty?

Andrzej
03-05-2012, 00:58
Byłem na niejednym meczu Bundesligi, w którym Sobiech wchodził na boisko i strzelał gola.

to jest aż niewiarygodne, że ten imbecyl jest trenerem reprezentacji i zgarnia za to taki hajs. :jejku:

przypominam, że Sobiech zagrał w Bundeslidze 220 minut w 7 meczach i zdobył aż jednego gola.

lans
03-05-2012, 01:07
A Norbi-największy kibol wśród polskich dostarczycieli wyrobów muzykopodobnych nie zapodał z tej okazji żadnej nuty?

jGjGWUUAOtE

Neg
03-05-2012, 01:33
Fabiański - nie gra
Brożek - nie gra
Matuszczyk - nie gra
Boenisch - nie gra
Sobiech - grał rzadko
Kucharczyk w kadrze - Smuda widział go chyba na początku zeszłego sezonu jedynie...
Wawrzyniak - najgorszy w obronie w Legii
Jodłowiec - Największy drewniak w Polonii
Polański - szwab jest gorszy niż Janusz Gol...
Obraniak - jego każdy mecz od czasów Smudy w kurw'e słaby...
Dudka - po Jodłowcu największe drewno w reprezentacji, zero przyjęcia, podania, techniki, przetrzymania piłki, odbiory często kończą się faulem, Borysiuk go zjada.

Piech zasłużył by się tam znaleźć bardziej niż Brożek a co dopiero Kucharczyk.
Sobota w Śląsku bardzo fajnie kręci, to samo Kupisz i Makuszewski a powołania dostają goście totalnie bez formy i bez gry.
Kuszczak, Przyrowski czy Sandomierski w rytmie meczowym, w dobrej formie, w pierwszych składach a na Euro jedzie Fabiański.
Celeban chyba sezon życia, szczególnie druga runda bardzo dobra a powołanie ma Jodłowiec, nie *****, nie rozumiem tego.
Komorowski chyba kontuzja, ale z tego co wiem na Euro ma/miał być gotowy...
Garguła bardzo fajny sezon, na początku sezon dla mnie w formie i dalej dla mnie jest jednym z lepszych ofensywnych pomocników w Ekstraklasie. Niedoceniany gość.

Co do Sobiecha, coś tam pograł wchodząc z ławki, jego jeszcze jakoś rozumiem.

Krawczol
03-05-2012, 01:36
Napastnicy to jakaś porażka, rzecz jasna prócz Roberta. Kucharczyk, Sobiech i Brożek razem w tym sezonie strzelili może z 7 bramek. Nie rozumiem czemu nie dostanie szansy np. Piech czy Jankowski, zresztą umówmy się ze i "Franek łowca bramek" byłby lepszy od Brożka czy Sobiecha. Środek obrony też niczego sobie, Glik, Jodłowiec,Perquis i Kamiński. Czyli człowiek który w Polsce grał w takiej mocarnej ekipie jak Piast Gliwice z którą zresztą z tej ligi zleciał, a następnie robił oszałamiającą karierę w Serie B, drewniak z Polonii, który co chwilę się obcina ale ciągle uchodzi za młody talent i nie zmieni się to nawet gdy już będzie miał 32 lata, Francuz którym się ratujemy bo sami mamy na tej pozycji leszczy, choć sam perquis jest od nich niewiele lepszy i młodzik z Lecha, który pewnie i tak nie powącha murawy, a szkoda bo już wolałbym patrzeć na niego niż na Glika czy Jodłowca, którzy i tak coś spieprzą. Jedyny plus że nie ma Arka Głowackiego, który od dobrych dwóch rad kryje na radar. Jedynie pomoc wygląda w miarę przyzwoicie, ale generalnie pewnie skończy się jak zwykle. Z taką obroną wróżę nam 0-1 z Grekami na starcie, później Ruscy też nam wklepią ze dwie i dobranoc.

A co do tego "hitu na euro" to ja już wolę te pozytywne emerytki niż smęcącego Kupichę, czy wiecznie młodą Marylę, która zaskakuje coraz to głupszymi kreacjami. Poza tym jak już ktoś wspomniał w tym temacie, lepiej żeby te babki zarobiły jakąś kasę niż ktoś kto i tak mieszka w willi.

gonzo(L)
03-05-2012, 09:22
Koko, koko, Euro spoko - tytuł ma moc!

Muha
03-05-2012, 09:26
Żyro na liście rezerwowej :lol3:
Borysiuk i Komorowski na rezerwie również :gwizdze:

Niech to świadczy o tej zbieraninie.

Ojgen Polański, Boenisch, Matuschyk WYPIERDALAĆ! Nic nie grają w klubach, a powołani zostali.

Mario
03-05-2012, 09:48
Otoczka wokół tego Euro to jeden wielki festyn, czegoś tak żałosnego jeszcze nie widziałem. Wybory piosenki i inne duperele.

Co do składu, ten mnie mało interesuje od czasu, kiedy selekcjonerem został Smuda. Ten szwab lubuje w "Polakach" mających tyle polskości w sobie co ja żydostwa (czyt. nic). Co taki Perquis czy Polanski wniosą do kadry? Nic. Eugeniusz jest lepszy od Borysiuka? Nie wydaje mi się. Co tam robi Brożek, Fabiański czy Matuszczyk? Nie wspominam już o Boeniszu (czy jak to się tam pisze), który co najwyżej może pokopać piłkę w parku z synem (o ile go ma).

Będzie dobrze, jak punkt zdobędą na tym eurofestynie.

Loko
03-05-2012, 09:59
Dziwne te niektóre powołania jak Jodłowiec, Boenish (czy jak to tam sie pisze) Fabiański.

I tak nic nie przebije oficjalnej piosenki kibiców radyyyyjaaaa seeet i TvP Kokokoko Euro spoko, dzieki temu wyjdziemy z grupy :D

voytek
03-05-2012, 10:18
Szopka oficjalnie rozpoczęta. Jest hymn, są piłkarze, można zaczynać. Wolski powołany (bardzo dobrze), są pozostali Legioniści, są farbowane lisy, jest wszystko bez czego Euro dla przeciętnego Kowalskiego odbyć się nie mogło, ale do k***y nędzy powołania z dupy, jeśli nad zagranicznym zaciągiem można rozpisywać się bez końca (Boenisch), ale jak to możliwe że zawodnik który ciągnie swój przeciętny zespół za uszy niemal cały sezon (Piech) okazuje się gorszy od zawodnika który notorycznie grzeje ławę (Brożek) lub zazwyczaj kopał się w czoło (Kucharczyk). Franz musiał wypić dużą wódkę z Kucharskim. Oj dużą.

Mario
03-05-2012, 10:23
Franz musiał wypić dużą wódkę z Kucharskim. Oj dużą.

No w końcu:

- W stu procentach podpisuję się pod nominacjami trenera Smudy - stwierdził były piłkarz, a obecnie parlamentarzysta

Kucharski jest zadowolony z powołań, w końcu jest tam Kucharczyk, Wolski, Żyro (na razie rezerwa) i Lewandowski. Istnieje duża szansa na zarobek w czasie letniego okienka transferowego.

PeCe
03-05-2012, 10:29
Wszyscy piszą fuck euro, a teraz się podniecają tematem jak siemasz :lol:

Fatman
03-05-2012, 10:35
Może, jak już nasi dostali powołanie, to się wezmą do roboty i dziś pojadą Lechię:> Albo się poczują, jak gwiazdory i będzie po robocie. W każdym razie Boenisch i Kucharczyk to, jak dla mnie, 2 kompletne nieporozumienia.

Danoo
03-05-2012, 10:48
Wolałbym jedenastu takich Kucharczyków bez formy od 5 szkopów w reprezentacji :roll:

A powołania u Franka, wiadomo - za damski chvj.

voytek
03-05-2012, 11:23
Wszyscy piszą fuck euro, a teraz się podniecają tematem jak siemasz :lol:

Ci co piszą Fuck Euro w 90% zasiądą przed TV i będą ich interesowały mecze "Polski". Ci co piszą Fucke Euro zapierd*lali za nią na Litwę, więc... Odróżniajmy podnietę "ojro" i całej otoczki z tym związanej a durnymi wyborami Smudy do reprezentacji. Wiele osób tych "Fuck Euro" nie ma wyj*bane kto zagra. Nie jest to na zasadzie "uderz w stół". Bardzo ciekawi mnie ile tych zatwardziałych "Fuck Euro" nie obejrzy meczów "Polski" ani nawet nie zainteresuje się wynikiem.

Cynamonka
03-05-2012, 12:08
Dobrze, że ja tego wczorajszego festynu nie oglądałam - informacje skrótowe na forum mi wystarczą. Co do kadry i wyborów Dyzmy to jest sabotaż, bo jak podsumować powołanie farbowanych lisów, którzy wielkimi umiejętnościami nie grzeszą oraz polskich piłkarzy, którzy są bez formy. "Wielki trener" jeżdżąc na ligowe mecze ekstraklasy chyba miał ogromne klapki na oczach, żeby nie dostrzec umiejętności Piecha, co ja bez żadnej wiedzy trenerskiej zauważyłam.

A hymn, bez komentarza :lol::lol:

LegiaMistrz93
03-05-2012, 12:57
Hymn jest tylko jeden. Hymn Polski.
A jak ktoś chce wybierać piosenkę na euro to niech tego nie nazywa hymnem.
Jak dla mnie ta piosenka może być jeśli miałaby być wybrana jakaś piosenka jakiejś "gwiazdki" pop.
Z góry zaznaczam, że innych piosenek nie słyszałem bo i dożynek nie oglądałem.
Widziałem tą piosenkę na youtube :muza: i ja początkowo myślałem, że one tam śpiewają "naszym chłopom dajmy", a tam jest "naszym doping dajmy".
Proponuje, żeby te panie stały gdzieś z tyłu sceny i śpiewały to w zmienionej wersji "nasyzm chłopom dajmy", a w tym czasie skąpo ubrane cheerleaderki niech się ładnie wyginają na scenie i wtedy będzie koko koko euro spoko :D

Wszyscy piszą fuck euro, a teraz się podniecają tematem jak siemasz
Ja np. nie piszę fuck euro. O czym zresztą już wczesniej pisałem.
Ja walę komerę, ale uważam, że mistrzostwa europy to piłkarskie święto samo w sobie i pamiętam jako dzieciak jak się tym jarałem. I piłką samą w sobie chcę się jarać dalej.
Chcę też dopingować Polskę.
Co więcej ostatni finał pucharu pokazał, że mimo nagonki można pokazać dobry klimat ultras.
Co więcej na euro 2008 Chorwaci też pokazali, że i na euro może być naprawdę dobry klimacik, a nie piknik.
Uważam, że całkowite olanie euro to jest zwykłe poddanie się, i że powinno być właśnie przeciwnie.
Zresztą jakbyśmy zamiast olewać napinali się na euro to dopiero rząd by srał po gaciach :bejsbol:

Oczywiście boli fakt, że ku uciesze grona debili w Reprezentacji Polski będą grali jacyś Francuzi i Niemcy.
Boli fakt, że nie ma moralności i do Reprezentacji powołany jest człowiek który ustawiał mecze i namawiał do tego kolegów, a powołany jest tylko dlatego, że jest dobry. Niech sobie gra w klubie, ale w reprezentacji powinien być dożywotnio zawieszony.
Boli fakt, że rząd wykorzystuje euro, do walki z nami i nie tylko z nami.
Boli fakt, że główny cel uefy to jest komera i zarobek.

Ale my nie powinniśmy olewac euro, tylko z tym walczyć.
Nastadionach i w mieście powinniśmy po prostu robić swoje tak jak i na pucharze.
Skoro rząd wykorzystuje euro, to powinny być protesty podczas euro bo wtedy zostaniemy zauważeni.
Itd.
Ogólnie ja uważam, że zamiast fuck euro to powinniśmy po prostu robić na 110% co do nas należy.

Jeszcze w kwesti powołań.
Co do obcokrajowców w reprezentacji to to jest tylko ośmieszanie Polski jak sie powołuje jakiś murzynów, francuzów itd. do kadry.
Zawodników nie grających nie powinno się powoływać. I co pokaże taki Brożek jeśli będzie musiał wejść na 15 minut i jeszcze szarpnąć? Nic nie pokaże, bo nie ma ogrania.
Jeśli Szczęsny dozna kontuzji, to co Fabianski będzie bronił jak on poważnego meczu nie grał od 2 lat?

Na bramkę powinien Smuda powołać Szczesnęgo, Boruca i Tytonia. To są bramkarze, którzy grają i to w dodatku w dobrych klubach.

Wiadomo, że jeśli w ataku jest zdrowy Lewandowski to on bedzie grać, bo gramy 4-5-1. A na skrzydłach Błaszczykowski i Rybus albo Grosicki.
Jeśli będzie potrzeba kogoś na zmianę żeby pociągnął to trzeba powołać kogoś kto gra. Po co ten Brożek to ja nie wiem.
Cud, że Głowackiego nie ma.

gizo
03-05-2012, 13:31
Kadra powołana przez F. Smudę?
Smuda odczytał tylko nazwiska wytypowane przez Cezarego K.

b.
03-05-2012, 13:47
Bardzo ciekawi mnie ile tych zatwardziałych "Fuck Euro" nie obejrzy meczów "Polski"

ja na pewno nie obejrzę

zobaczyłem właśnie powołania smudy i muszę przyznać, że szlag mnie trafia. wyjebane na tą kadrę miałem od paru lat, ale mimo wszystko boli, że jakieś szwabskie czy francuskie kurwy będą grały w Orzełkiem na piersi...

smuda jebał cię pies!

Jerzman
03-05-2012, 13:49
Po ogłoszeniu przez Franciszka Smudę 26-osobowej kadry na EURO 2012, nie brakuje głosów krytyki pod adresem selekcjonera. Na Smudzue suchej nitki nie pozostawia Tomasz Hajto, a Jan Tomaszewski w rozmowie z serwisem sportowefakty.pl stwierdził nawet, że "to kadra hańby!".

Hajto i Tomaszewski to członkowie Klubu Wybitnego Reprezentanta Polski. Zdaniem tego pierwszego Smuda wybierając piłkarzy na EURO nie kierował się zdrowym rozsądkiem tylko emocjami (czytaj więcej), z kolei Tomaszewski nie może pogodzić się z faktem, że piłkarze nie mający wiele wspólnego z Polską zabierają miejsce naszym młodym i utalentowanym zawodnikom.
Za wp.pl.
"- Niestety potwierdziły się najgorsze moje przypuszczenia. Dla mnie jest to kadra hańby 40-sto milionowego narodu - powiedział były bramkarz reprezentacji Polski w rozmowie z serwisem sportowefakty.pl.

- Dla mnie jeśli gra, jeśli jest powołany zawodnik, który w ubiegłym roku został skazany przez sąd za korupcję bez odbycia kary dyskwalifikacji i będzie reprezentował 40-sto milionowy naród na najważniejszej imprezie sportowej, jest to hańba. To samo dotyczy tego Francuza i dwóch Niemców, którzy już grali w swoich reprezentacjach, reprezentowali Francję i Niemcy. No cóż... Ponieważ nie zakwalifikowali się do tamtych reprezentacji, to zabierają miejsce takiemu Żyro, Wilkowi, Rzeźniczakowi i innym polskim zawodnikom - dodał.

Smuda z wytypowanej "26" będzie musiał jeszcze wykreślić trzech piłkarzy. Ostateczną 23-osobową kadrę na EURO poznamy po zgrupowaniu w Austrii, które kończy się 26 maja towarzyskim meczem ze Słowacją".:popcorn:.

Pierdolę taką kadrę, już wolałbym w niej Nakoulme z Górnika, przynajmniej chłopak spędził szmat czasu w naszym kraju i po polsku, mówi lepiej niż Dyzma i te jego niemiecko-francuskie wynalazki.

scoot9
03-05-2012, 14:13
http://kingscorepoland.blogspot.com/ ******* oraz spotkanie 10/10 na dzis dodane! archiwum na blogu ! wszystkie screeny! zapraszam,dolacz juz dzis!

PeCe
03-05-2012, 14:33
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9o2t4McEs4g#! :muza: :lol:

Cynamonka
03-05-2012, 14:45
Nareszcie hymn z prawdziwego zdarzenia :lol3:

Grzess
03-05-2012, 14:58
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9o2t4McEs4g#! :muza: :lol:

Skąd Ty to wytargaleś?:rotfl2:

Jasper121
04-05-2012, 13:19
Panowie pier*olcie Euro 2012, dzisiaj nasi u17 zaczynają Mistrzostwa Europy, o 14 Polska-Belgia :)

Benek
04-05-2012, 13:20
fragment wywiadu z PS...

"Zastanawiał się Pan choć przez moment, czy warto wybaczyć piłkarzom, którzych wcześniej pan skreslił ze względów dyscyplinarnych?"

ODp Smudy:

NIe wyobrażam sobie, że miałbym drugi raz przebaczyć. Przeczytałbym wtedy, że Smuda jest niekonsekwentny i że nie ma własnego zdania"

A nie jest? A ma????:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

Oli_choto
04-05-2012, 14:44
Panowie pier*olcie Euro 2012, dzisiaj nasi u17 zaczynają Mistrzostwa Europy, o 14 Polska-Belgia :)

Do przerwy Belgowie sporo lepsi, dobrzej grze naszego bramkarza (LEGIA) i szczęściu zawdzięczamy remis. Kontrujemy, ale technicznie Belgowie lepiej wyglądają.

Danoo
04-05-2012, 14:48
Można gdzieś w TV obejrzeć?

Aryam
04-05-2012, 14:49
Eurosport.

A ma ktoś dostęp do składów/relacji tekstowej?

voytek
04-05-2012, 15:03
Skład:
Pogorzelec - P. Stępiński, Horoszkiewicz, Łasicki, Linetty, Rudol, Cierpka, Rabiega, Włodarczyk, Źwir, M.Stępiński

tekstowa chyba tylko na Gazecie :\\

Jasper121
04-05-2012, 15:10
http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/mistrzostwa-europy-u-17/2012/poland-u-17-belgium-u-17_mtc510559/live.shtml

Oli_choto
04-05-2012, 15:21
1:0 dla nas. Stępiński Mariusz

Danoo
04-05-2012, 15:21
Ten mecz lepiej ogląda się od tego wczorajszego :o

No i Polska wygrywa :mistrz:

Peace
04-05-2012, 18:55
Co za obciach! Jaki wstyd przed cała Europą! Żenada! Kompromitacja! Hołota powariowała! - oj, sypią się gromy na wiejskie babiny, które miały czelność wygrać esemesowy konkurs na "oficjalny hit piłkarskiej reprezentacji Polski". A bardziej jeszcze na esemesową publiczność, która po raz kolejny dowiodła, że ogół Polaków nie dorasta do swych światłych elit w żadnej dziedzinie, także jeśli chodzi o wysmakowany gust. O dziwo, pogarda dla koko-spoko połączyła na Twitterze i portalach społecznościowych ludzi uważanych za wyrazicieli opinii salonu z tymi, którym lemingi zwykły ubliżać od "pisowców".

Zaznaczam: Euro 2012 to nie mój cyrk i nie moje małpy. Ostatni raz w życiu czułem się kibicem za czasów Kazimierzów Górskiego i Deyny, składy ogłaszane przez trenera Smudę wiszą mi przysłowiową nacią od pietruszki, bo jak będę miał ochotę oglądać "Dziady", to pójdę do teatru, a zbliżające się mistrzostwa uważam za polityczną hucpę Tuska i jego szajki, nałożoną na gigantyczną maszynę do przekręcania kasy.

I to przekręcania jej na każdym poziomie, od całej mocno szemranej UEFA, która przecież po to właśnie umieściła imprezę w "dzikich krajach", poprzez nasz jeszcze bardziej szemrany PZPN, po różnych Rysiów, Mirów i innych cwaniaczków przyssanych do wielkiej narodowej mobilizacji, żeby kosztem paru miliardów "nasi chłopcy z orłem na piersi" (i bundespaszportem w kieszeni) mogli tym razem rozegrać swoje nieśmiertelne trzy mecze - "otwarcia", "o wszystko" i "o honor" - na własnych śmieciach.

Ale kolegom i koleżankom kręcącym nosem na werdykt esemesujących telewidzów pozwolę sobie zadać jedno pytanie: a któraż to z dziesięciu zaprezentowanych propozycji na turniejowy hit bardziej zasługiwała, waszym zdaniem, na to, by "promować w Europie polską kulturę" (bo i takie wyjaśnienie, po co ten "oficjalny hit", znalazłem w sieci)?! No, która?

Bo ja, spoglądając jednym okiem na ten telewizyjny festyn (z myślą o którym barbarzyńcy z warszawskiego ratusza kazali wyciąć piękne, stare drzewa - ponoć utrudniałyby kamerowanie tego wielkiego wydarzenia), miałem wrażenie, że podobnego festiwalu żenującej chałtury nie pokazywano w telewizji od czasów festiwalu w Kołobrzegu.

Pani Maryla, przypominająca Michaela Jacksona (to znaczy tylko w tym, że sprawia wrażenie, jakby za chwilę miała jej się rozpaść twarz i wszystko inne) czy złajdaczały rockman miauczący jakieś wariacje wokół piosenki z poczciwego serialu "Do przerwy 0:1" epatowali wdziękiem peerelowskich weteranów estrady wmuszanych kiedyś przez "Pagart" na zarobkowe trasy koncertowe, w czasach, gdy warunkiem zgody na odbycie takowej było wtedy wzięcie do zespołu jakiegoś starego wyjadacza z tzw. pierwszą kategorią estradową.

Reszta, szczerze mówiąc, nie dawała nawet tego posmaczku retro. Ot, klasyczne "smażenie do kotleta", które ma nawet swój wdzięk, gdy się jest na dancingu i obmacuje pod te dźwięki świeżo poznaną lokalną piękność, ale w feerii reflektorów, z choreografią "nóżka-nóżka-czajniczek" i sobowtórem Chucka Norrisa wymachującym kibolskim szalikiem... no, sorry, Gregory...
To ja naprawdę już wolę te panie od koko-spoko. One przynajmniej błyszczały w tym wszystkim autentyczną, ludową naiwnością.

Miałem wrażenie, że widzę jedyne osoby, dla których to całe nieszczęsne Euro (cokolwiek tam ja o tym sądzę), podobnie jak ta estrada i to śpiewanie, cokolwiek znaczy. Cokolwiek więcej niż będąca do wychałturzenia kasiora. I to, jak sądzę, zapewniło im sympatię esemesujących telewidzów, którzy podobnie jak one, nie chcą w euro widzieć jednego wielkiego przekrętu i kompromitacji, tylko odrobinę zdrowego, ludowego "funu", który się człowiekowi po ciężkiej pracy (albo jeszcze cięższym obijaniu) należy jak psu buda.

No i fajnie. Nie mój cyrk, nie moje małpy, ale tego kręcenia nosami i mądrzenia się nie rozumiem. Jak się pchasz na zabawę do dyskoteki pod Hajnówką, to się nie dziw, że grają tam "Jesteś szalona", a nie "Schody do nieba". A jak ci się nie podoba disco-polo, to tam nie leź.

A poza tym, przyznam, prosty, ludowy refren "oficjalnego hitu" polskiej reprezentacji urzekł mnie trafnością uchwycenia istoty ideowej formacji, która nas wrobiła w to całe nieszczęsne Euro, w te rozkopane autostrady, jednorazowy stadion za 2,5 miliarda, który, okazuje się, "nie jest zaprojektowany do rozgrywania meczów podwyższonego ryzyka" (czyli wszystkich meczów krajowych) i te roztrwonione i poprzekręcane miliardy kredytów. W imię czego to było?

Właśnie w imię koko-spoko. Narzekają "pisowcy" i inni malkontenci, że kredyty trzeba będzie spłacać, że zmarnowano szansę, że kolejne młode pokolenie pozbawiono szans i zmuszono do emigracji? Że Polska utraciła międzynarodowe znaczenie, Rosja może nam bezkarnie grać na nosie w sprawie tragedii smoleńskiej, Niemcy blokować rurą port, a państwo dojone przez bandę Towarzyszy Szmaciaków dosłownie się rozpada...

A władza na to: koko-spoko! A salony chórem z nią: koko-koko-euro-spoko! Lis z Michnikiem, Mann z Materną, Kutz z Hołdysem, Tusk z Palikotem - koko-koko-spoko! Jakoś to, koko-spoko, będzie, koko, byle do Euro, a potem się zobaczy. Nie myśleć, tylko koko-koko śpiewać, podrygiwać, i tańcować, jak grają. Koko żesz mać, czyż można nie powtórzyć za poetą, że to koko-spoko to dzisiejsza Polska właśnie?

Rafał Ziemkiewicz
http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz-mysli_nowoczesnego-endeka/news/koko-spoko-kraj,1792418

Jedno się RAZowi pojebało. W "Euro" wrobił nas Kaczor, choć 'wykonanie', a raczej 'brak wykonania' przypada na barki aktualnych 'geniuszy':]

Jaco
04-05-2012, 22:56
Już jest afera :mistrz:

W przeboju polskiej reprezentacji na Euro 2012 dopatrzono się podobieństwa do utworu "Kogut" Wojciecha Kilara, który od lat wykonuje Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk". Dyrektor "Śląska" Zbigniew Cierniak zapowiedział, że sprawdzi, czy nie doszło do naruszenia praw autorskich.

http://www.youtube.com/watch?v=GG9fYoKWtqg

:pokemon:

detoxizer
05-05-2012, 00:01
Czy to nie jest pieśn ludowa, nie podlegająca prawom autorskim?

swoosh
05-05-2012, 00:11
Taka jak wczoraj powiedziałem ojcu, że tego nie będzie ,że coś wymyślą żeby to nie przeszło i już się starają.

Z.
05-05-2012, 00:11
Ziemkiewicz chyba zwariował, że wciąga ten temat w politykę. To raczej po prostu zwykły upadek naszej muzyki rozrywkowej. Nie stać nas ani na to co zrobiła Porugalia i Furtado, nie stać nas na zatrudnienie światowej gwiazdy i wyprodukowanie światowego hitu jak RPA 2010 to mamy stare ruskie baby w chustach, które utwierdzą świat w przekonaniu, że niczym się nie różnimy od ruskich i ukraińców.

I mi jako Polakowi to zwyczajnie nie pasuje, bo nie chcę mieć z tymi gównianymi narodami nic wspólnego.

W sumie to nawet to, że większość dla jaj je wybrała żeby dopiec gównianym Feelom i Rodowicz, rozumiem. Bo tak naprawdę to kompletny upadek właśnie tych wykonawców.

Mini
05-05-2012, 09:14
wczoraj odważyłem się posłuchać tego czegoś.... i wybór jest tak samo trafny jak z wysyłaniem jakichś noname-ów na eurowizję czyli wstyd na całej linii.
Był utwór który został dobrze przyjęty na meczach wtedy kiedy była to jeszcze reprezentacja Polski a nie prywatny folwark pzpnu - 'Do Boju Polsko' Marka Torzewskiego - to było 10 lat temu więc pewnie niektórzy pamiętają ;)
Tylko wtedy trzeba by za to zapłacić wykonawcy, a nie na tym zarobić (telewizja, pzpn, operatorzy komórkowi) jak w przypadku idiotele z smsami

Jasper121
05-05-2012, 09:58
Ziemkiewicz chyba zwariował, że wciąga ten temat w politykę. To raczej po prostu zwykły upadek naszej muzyki rozrywkowej. Nie stać nas ani na to co zrobiła Porugalia i Furtado, nie stać nas na zatrudnienie światowej gwiazdy i wyprodukowanie światowego hitu jak RPA 2010 to mamy stare ruskie baby w chustach, które utwierdzą świat w przekonaniu, że niczym się nie różnimy od ruskich i ukraińców.

I mi jako Polakowi to zwyczajnie nie pasuje, bo nie chcę mieć z tymi gównianymi narodami nic wspólnego.

W sumie to nawet to, że większość dla jaj je wybrała żeby dopiec gównianym Feelom i Rodowicz, rozumiem. Bo tak naprawdę to kompletny upadek właśnie tych wykonawców.

Tylko, że to całe "Koko Koko" to jest hymn Polaków na Euro. Oficjalną piosenką Euro 2012 jest Oceana - Endless Summer

siekan
05-05-2012, 10:18
Tylko, że to całe "Koko Koko" to jest hymn Polaków na Euro. Oficjalną piosenką Euro 2012 jest Oceana - Endless Summer

Że kto?

Jasper121
05-05-2012, 10:23
Że kto?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Oceana_Mahlmann

A tu piosenka:
http://www.youtube.com/watch?v=5EVhiBGvVFc

siekan
05-05-2012, 10:26
Widać rodowita z niej niemra :lol:

Loko
05-05-2012, 10:30
Ja tam się ciesze z tego, że nie wygrały żadne Feele czy inne Rodowicze.
Babcie sobie przynajmniej jakoś dobrze spożytkują te pieniążki.
A piosenka tej Oceany jak dla mnie całkiem fajna

mafioso
05-05-2012, 10:59
Z jednej strony mamy: Łoooo oooo, Jeeee eeeee
Z drugiej: koko koko spoko

Jak dla mnie nie ma różnicy w tym co oba numery chcą przekazać :chytry:

Mini
05-05-2012, 12:30
ta oceana z murzynami na plaży to chyba na puchar narodów afryki albo na piratów z karaibów

kraroryfer
07-05-2012, 22:21
Młodzi Polacy zremisowali w drugim meczu ME U17 ze Słowenią 1:1. Gra lepsza niż wynik. Słowenia po za dwoma akcjami zbytnio nie zagroziła naszej bramce. Natomiast Polacy stworzyli sobie conajmniej kilka klarownych sytuacji, ale niestety albo zabrakło wykończenia, albo świetnie bronił bramkarz (mimo tego, iż w przekroju całego spotkania wyglądał niepewnie). Gol stracony po błędzie bramkarza i obrońcy. Polska z 4 punktami zajmuje 2. miejsce za Holandią. Belgia i Słowenia mają po jednym punkcie. Do awansu po za remisem i zwycięstwem Polakom może wystarczyć nawet porażka. Wtedy w meczu Słowenia - Belgia ci pierwsi nie mogą wysoko wygrać. Ogólnie jak na razie bardzo dobry turniej naszych reprezentantów i wszystko wskazuje na to że będzie historyczny sukces w tej kategorii wiekowej! :)

R.
07-05-2012, 22:23
Szkoda, bo Slowenia kompletnie nic nie pokazala a my przez jeden blad(niestety) Pogorzelca komplikujemy sobie sprawe. Ostatni mecz gramy z Holandia i ciezko tu bedzie o chociaz punkt.
Jednak strasznie mi sie podobala ambicja i wola walki mlodych Polakow - wchodzenie bez kalkulacji, jezdzenie na dupach, gryzienie trawy i mimo, ze czesto brakowalo techniki, dokladnosci itp. to przyjemnie sie to ogladalo.

chajtgr
07-05-2012, 22:28
Pierwsza połowa bardzo dobra, zagrali z zaangażowaniem podobnym do Korony Ojrzyńskiego tylko szkoda straconej bramki.W drugiej jakby opadli trochę z sił.Obaj bramkarze niepewni.Szkoda że kontuzja wyeliminowała Aleksandra Jagiełłoz udziału w tym turnieju.Najlepiej jakby z Holendrami udało się chociaż zremisowac bo w drugim meczu może byc różnie...

kraroryfer
08-05-2012, 00:15
Szkoda, bo Slowenia kompletnie nic nie pokazala a my przez jeden blad(niestety) Pogorzelca komplikujemy sobie sprawe. Ostatni mecz gramy z Holandia i ciezko tu bedzie o chociaz punkt.
Jednak strasznie mi sie podobala ambicja i wola walki mlodych Polakow - wchodzenie bez kalkulacji, jezdzenie na dupach, gryzienie trawy i mimo, ze czesto brakowalo techniki, dokladnosci itp. to przyjemnie sie to ogladalo.

Dokładnie! Młodzi Polacy tym meczem ośmieszyli "piłkarzy" Pogoni, którzy mówią że się starają. Trener Tarasiewicz powinien teraz pokazać tym pajacom oba mecze kadry U17 na ME jako przykład WALCZĄCEJ drużyny, bo Pogoń taką drużyną na pewno nie jest.

SzydeL
08-05-2012, 12:30

Może być ciężko, ale nie musi.Wystarczy, że od początku wyjdą na zero z tyłu.Nie mówię tutaj o murowaniu bramki, ale muszą wyjść bardzo skoncentrowani.Ważne żeby nie zjadła ich presja, a ta jest spora, bo remis daje nam chyba awans nie? Z tego co pamiętam to chyba i nam i holendrom wystarczy remis więc zero z tyłu to podstawa.Szkoda meczu ze Słoweńcami, bo mogli wygrać i awans mieć prawie pewny na 100 %.
PS.I żeby nie powtórzyła się sytuacja z przed 10 lat (bodajże), że pierwszy mecz wygraliśmy, drugi zremisowaliśmy i trzeci o awans...przeje*aliśmy.tfu tfu. ;)

Bonhart
11-05-2012, 10:17
No i 0:0. Jest awans :)
Teraz dojcze w polfinale.

rubel
11-05-2012, 11:35
Oglądałem to ciężki mecz, Holendrzy lepsi ale Polacy dali radę utrzymać remis :)
Na Niemców muszą się spiąć :fy:

zenon1
12-05-2012, 17:17
kiedy są półfinały i na jakim kanale będą ?

miky
12-05-2012, 17:23
kiedy są półfinały i na jakim kanale będą ?

Półfinały są niedziele. Transmisja na Eurosporcie, 17:30 Niemcy - Polska, a o 20:30 Holandia - Gruzja.

zenon1
12-05-2012, 17:32
Półfinały są niedziele. Transmisja na Eurosporcie, 17:30 Niemcy - Polska, a o 20:30 Holandia - Gruzja.

dzięki wielkie 8)

Mini
12-05-2012, 23:31
jaka trafna reklama :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=xnu5FL_JF0Q&list=UUCn4FM2aHlskQx_zi4DRtFA&index=1&feature=plcp

zerol8
13-05-2012, 18:25
Do przerwy niestety przegrywamy 1-0;/

e: i koniec ;(

Maciek
20-05-2012, 13:20
Kadra Franciszka Smudy wygrała sparing z IV-ligowym Rapidem Lienz 8:0. Po dwa gole strzelili Kamil Grosicki i grający chyba pierwszy raz w życiu na prawej obronie skrzydłowy Legii Michał Kucharczyk. Do siatki rywali trafili też Adrian Mierzejewski, Rafał Wolski i Paweł Brożek. Jedna z bramek to był samobój.

:hmm:

gonzo(L)
20-05-2012, 13:34
Skorża wystarczająco skrzywdził Kucharczyka robiąc z niego bocznego pomocnika, ale tego nikt nie przebije, chyba że postawią go na bramkę.

Kawa
20-05-2012, 13:41
Na tą jego surowiznę techniczną ta pozycja może być idealnym rozwiązaniem. Inna sprawa, że Smuda to *****, powoływać napastnika żeby go przed samym euro na obronie testować.

triqas
20-05-2012, 13:43
Z Kucharczyka chce chyba zrobić kolejnego Piszczka :lol2:

Huxley
20-05-2012, 21:41
Biedny ten Kucharczyk, polska myśl szkoleniowa co raz bardziej go udupia. Ze zdolnego napastnika, zrobią nawet grającego magazyniera, bo być może Skorża wypróbuje go w nowej roli w klubie :rzut:

AdiPRG
22-05-2012, 20:46
bilety po 18 euro :chees:
Podczas grania hymnu widać jak ochrona zawija trans anty-euro plus jakąś flagę

maatek
22-05-2012, 21:53

Któryś dziennikarzyna pisał, że nawet po 25 :D

zerol8
22-05-2012, 22:27

http://www.youtube.com/watch?v=26yahbGeYyM&feature=g-u-u

Od 1:39

chajtgr
22-05-2012, 23:08
Wolak chwalony przez ''ekspertów''.Przed kamerami jak zwykle skromny.Kucharczyk wszedł po przerwie ale za dużo nie pokazał i jakoś nie widzę go na Euro.Na lewej raczej przegra rywalizację z Grosickim i Rybusem a w ataku z Lewym i Sobiechem...

Szejdi
22-05-2012, 23:12
Wolak chwalony przez ''ekspertów''.Przed kamerami jak zwykle skromny.Kucharczyk wszedł po przerwie ale za dużo nie pokazał i jakoś nie widzę go na Euro.Na lewej raczej przegra rywalizację z Grosickim i Rybusem a w ataku z Lewym i Sobiechem...

To może na prawej obronie. Ostatnio nieźle mu tam szło. :lol3:

ZeMario
23-05-2012, 00:28
Nie widziałem tych meczów reprezentacji PZPN, ale z tego co czytam to Kucharczyk wyróżnia się na tle innych. Jest zdecydowanie najgorszy. Nie mogę tego zrozumieć jakim cudem on w decydującej fazie sezonu zagrał tyle meczów w pierwszym składzie Legii, a teraz jest w szerokiej kadrze na Euro. Ktoś sobie jakieś jaja robi.

Adin
23-05-2012, 00:29
jak Wolski zagrał w reprezentacji pzPN? bo widzę, że jedną połowę zaliczył.

księciuniu
23-05-2012, 00:35
Przez przypadek zobaczyłem gdzieś w tv powtórkę strzelonej bramki - ten który strzelił bramkę miał potem ciesząc sie problem ze znaleziem na koszulce orzełka do pocałowania i mało co nie cmoknął pezetpeenowskiego loga :kurde:
A powodów do jakiegoś radosnego amoku w sumie nie miał zbyt wielkich.

Brylancik
23-05-2012, 06:44
jak Wolski zagrał w reprezentacji pzPN? bo widzę, że jedną połowę zaliczył.

w sumie to dobrze i był chwalony ogólnie ale dostałe jedną fajną piłę w polu karnym i wypadało strzelć brame a on w bramkarza
pomimo tego wyróżniał się bo w drugiej to pomoc nie istniała a o napadzie nie wspomne

Szawar
23-05-2012, 08:10
To może na prawej obronie. Ostatnio nieźle mu tam szło. :lol3:

Jest tam Piszczek i Wojtkowiak.
Równiez uwazam, ze Kucharczyka zabraknie na Euro.

Benek
23-05-2012, 12:10
Kucharczyk jako uniwersalny piłkarz (chociaż dla mnie to tylko napatsnik!!!) zostanie na Euro... Poleci Brożek! Smuda zdecydowanie będzie wolał piłkarza, który może wrazie czego zagrać na skrzydle i w napadzie a nie napastnika bez formy!

Mini
23-05-2012, 12:22
Kucharczyk jako uniwersalny piłkarz (chociaż dla mnie to tylko napatsnik!!!) zostanie na Euro... Poleci Brożek! Smuda zdecydowanie będzie wolał piłkarza, który może wrazie czego zagrać na skrzydle i w napadzie a nie napastnika bez formy!

jak się nigdzie nie nadaje to nie znaczy że jest uniwersalny :lol:

Szawar
23-05-2012, 13:10

Akurat skrzydła sa obsadzone nieźle: Grosicki, Błaszczykowski, Mierzejewski, Rybus. Na prawej obronie sa Piszczek z Wojtkowiakiem. W ataku raczej dublerem Lewandowskiego będzie Sobiech.
Poleci Kucharczyk, Brożek i Matuszczyk.

Luke
23-05-2012, 13:50
Kucharczyk i Brożek nie mogą polecieć razem. Gdyby tak się stało Smudzie zostałby tylko jeden napastnik rezerwowy, a to duże ryzyko. Kontuzja Lewandowskiego lub Sobiecha i nie ma zmiennika na pozycji środkowego napastnika. Imo zostaną: Kucharczyk, Matuschyk i Jodłowiec.

Unii E. mówiący NIE !!!
24-05-2012, 19:53
Dramat Wawrzyniaka!

Telewizja Polska poinformowała, że Jakub Wawrzyniak prawdopodobnie nie zagra w zbliżających się piłkarskich Mistrzostwach Europy. Powodem jest uraz, którego legionista nabawił się podczas środowego treningu.

Piłkarz warszawskiej Legii doznał uszkodzenia mięśnia dwugłowego w środę. Ból był tak silny, że zawodnik miał poważne problemy z chodzeniem. - Wczoraj było dużo gorzej. Zwykłe chodzenie sprawiało mi ogromny ból - powiedział Telewizji Polskiej Wawrzyniak.

Reprezentacyjny lekarz, Mariusz Urban powiedział, że to odnowienie kontuzji. Boczny obrońca zmagał się z tym mięśniem już wcześniej. Na razie ostatecznej decyzji co do przyszłości Jakuba sztab nie podjął. Wszyscy czekają na dokładne wyniki badań rezonansem magnetycznym, które zostały przeprowadzone w pobliskim szpitalu .

To jedna z najgorszych informacji, jaką mógł usłyszeć Franciszek Smuda na kilkanaście dni przed rozpoczęciem Euro 2012. Wawrzyniak miał być podstawowym obrońcą biało-czerwonych po tym, jak okazało się, że Sebastian Boenisch nie jest w pełni gotowy do gry przez dziewięćdziesiąt minut. Przypomnijmy, że ten piłkarz przez ostatnie półtora roku zmagał się z bardzo poważnym urazem kolana.

Pech Wawrzyniaka jest przeogromny, zawodnik był przez cały sezon jedną z kluczowych postaci warszawskiej Legii. Zagrał ponad pięćdziesiąt spotkań i nie skarżył się na urazy. Miejmy nadzieję, że wyniki badań będą optymistyczne.

GUłag
24-05-2012, 20:57
Zagra Boenisch, albo Kucharczyk, :bounce:

AIGE-L-
24-05-2012, 21:30
Już informują, że będzie gotowy na Grecję.... heh

maatek
24-05-2012, 21:31
Dzień - dwa ma odpoczywać, na razie nic mu się tak naprawdę nie stało.

ku(L)fon
24-05-2012, 22:31
Tomaszewski: - Jak chciałem się wypisać z Klubu Wybitnego Reprezentanta to mówili mi, że się nie da!

Żmuda chce cię wyrzucić z Klubu Wybitnego Reprezentanta.

Władek jest pod presją pracodawcy, bo gdyby on nie pracował w PZPN to co by robił? Rozumiem, że dba o siebie i o swój interes, robi, co mu każe góra. Z Klubu Wybitnego Reprezentanta i tak w żaden sposób nie korzystałem, bo ten klub nie działa, z członkostwa nic nie wynika, wszystko co zapisano w regulaminie – te wszystkie wyjazdy na mecze, posiedzenia – to tylko puste słowa. W każdym razie – chciałbym poprosić Władka i jego szefów z PZPN, by poszli dalej i zaapelowali, aby moje nazwisko zostało wykreślone z pamięci Polaków. Powinienem też zostać usunięty z archiwalnych zdjęć, a mecze, które rozegrałem powinny zniknąć z kronik. Jak w Korei Północnej albo w ZSRR. Jan Tomaszewski nigdy nie grał w piłkę, nawet nie istniał.

A może sam byś się z tego klubu wypisał?

Chciałem, prosiłem, by mnie usunięty z klubu, ale odpowiedziano mi, że to niemożliwe, że to jest forma grzecznościowa, dożywotnia. I że skoro tyle meczów zagrałem to w tym klubie będę, czy mi się to podoba, czy nie. Teraz się okazuje, że ja się wypisać nie mogę, ale ktoś mnie już tak.

Gdy ktoś chce cię wyrzucić w takim trybie to…

Nie robi mi to wielkiej różnicy, teraz będę wypowiadał się jako „były członek Klubu Wybitnego Reprezentanta”. Trochę przykro, że dzieje się to rękoma mojego przyjaciela z boiska. Dziwię się, że niektórzy chcą ingerować w to, co już było. Ja zawsze mówię, że Grzegorz Lato to mój wielki przyjaciel z boiska, który jednak kompromituje nasz futbol jako prezes. Ale w życiu bym nie wpadł na to, żeby usunąć go z Klubu Wybitnego Reprezentanta tylko dlatego, że jest nędznym prezesem. To dwie różne sprawy. Dzięki Grzegorzowi przeżyłem wspaniałe chwile, bo ta drużyna prawie zawsze strzelała więcej goli niż ja puszczałem. A dzięki Władkowi wiele razy zachowywałem czyste konto, bo to by fantastyczny piłkarz. I to powiem zawsze, czy mnie Lato albo Żmuda będzie wnerwiał, czy nie.

Jakiś czas temu powiedziałeś, że wstydzisz się, że grałeś w reprezentacji Polski, więc w sumie usunięcie cię z Klubu Wybitnego Reprezentanta byłoby oszczędzeniem ci wstydu jeszcze większego.

Wstydzę się. A teraz to nie tylko się wstydzę, ale brzydzę. Bo mi tę całą moją młodość, z której kiedyś byłem dumny, obrzydzili! Wtedy nie tylko my byliśmy z siebie dumni, ale cała Polska była z nas dumna. Jak odbierałem od Kazimierza Górskiego bluzę bramkarską to czułem się, jakbym odbierał Oscara. W bramce nie stałem sam, tylko z milionami Polaków. A teraz co znaczy ta koszulka? Dopiero co z jakimiś gryzmołami zamiast orła, z aferami kopertowymi, taśmowymi, alkoholowymi, seks-aferami… Została zdewaluowana. Ktoś do tego dopuścił, ktoś to sprawił.

Gdybyś powiedział, że wstydzisz się, że koszulka, w której grałeś, jest teraz tak szmacona byłoby to lepiej odebrane niż słowa, że wstydzisz się, że w ogóle w reprezentacji grałeś.

Może tak, ale każdy rozumie jak chce zrozumieć. To była metafora. Nie wstydzę się, że grałem, tylko wstydzę się, że ktoś mi te wspomnienia popsuł. Powiem komuś – ja grałem kiedyś w reprezentacji Polski! A ktoś spyta: - Tej, w której gra teraz przestępca i Francuz? Na Boga! Jak ktoś nie rozumie, co miałem do przekazania – to przykro mi bardzo.

W mediach trwa akcja, kto z Tomaszewskiego zrobi większego durnia.

Teraz to się nasiliło, ale czy ja krytykuję PZPN od wczoraj czy od kilkunastu lat? Jak zacząłem krytykować to Polska była na 20. miejscu na świecie, a teraz jest na 65. To jest się z czego cieszyć? To wszystko jest polityczne. Tusk, Kwiatkowski – oni nakręcili aferę, że coś powiedziałem. A ja bym chciał od Donalda Tuska jasną deklarację. Niech stanie przed kamerą i powie jedno zdanie: „Odpowiada mi, że przestępca skazany za korupcję w futbolu reprezentuje nasz kraj”. Niech weźmie odpowiedzialność i to powie, zamiast lawirować. To byłoby lepsze niż atakowanie mnie zdaniami wyciągniętymi z kontekstu. Ale on tego nie powie, bo to by źle zabrzmiało.

Lepiej byś wypadł w mediach gdybyś powiedział, że będziesz kibicował Hiszpanom, a nie Niemcom.

Tyle tylko, że nie byłbym sobą. Polsce nie mogę, bo się obraziłem na zastaną rzeczywistość, na obcokrajowców, na zawodnika, który nie odpracował kary za korupcję. To z braku laku biorę Niemców. Tam mam Klose, a ja przeciwko Józkowi Klose grałem wiele razy, jesteśmy kolegami z boiska. Podolski to piłkarz światowej klasy, jest Niemcem, ale chociaż robi naszemu krajowi świetną reklamę. A co mnie łączy z Xavim, Iniestą albo Rooneyem? To największe futbolowe mózgi, ale obce. Jak lubię Niemców z kadry Niemiec – to źle, bo to przecież źli Niemcy. A jak nie lubię Niemców z kadry Polski – to też źle. To gdzie tu konsekwencja? Ale ja się z tym liczę, z tymi atakami. Bo to jest atak polityczny. Powiedziałem przed wyborami: jeśli chcecie, by wielomiliardowe przekręty związane z budową stadionów i autostrad nie zostały zamiecione pod dywan jak afera hazardowa, głosujcie. 12 stycznia złożyłem doniesienie do prokuratury w sprawie Stadionu Narodowego, a już po dwóch tygodniach dostałem odpowiedź, że tam wszystko jest OK. Szybko działają, kto by się spodziewał! Problem w tym, że 5 lutego okazało się, że jednak nie jest OK. Ja nie odpuszczę, będę gadał dalej. Będą chcieli ze mnie zrobić idiotę, będą chcieli pokazać, że jestem niewiarygodny, bo jestem niewygodny, ale mam twardą skórę. Tusk i Kwiatkowski legalizują patologię w polskiej piłce.

Chodzisz ostatnio po programach telewizyjnych, prawie dzień w dzień. Rozmawiasz z dziennikarzami, którzy są kompletnie nieprzygotowani do wywiadu – z Kuźniarem, z Olejnik. Dlaczego nie uderzysz pięścią w stół i nie wyjdziesz? Nie powiesz: „Niech się pani przygotuje”. Dlaczego nie narobisz im wstydu i zamiast tego - oni robią wstyd tobie?

Bo gdybym nie chodził to by gadali do pustego krzesła, jaki to Tomaszewski głupi. A ja staram się naprowadzać i wyjaśniać.

Ci dziennikarze i tak cię nie słuchają. Wiedzą swoje, chcą z ciebie zrobić głupka, a na tym się akurat znają.
Kuźniar mówi, że ja grałem w Belgii i Hiszpanii, więc czemu czepiam się Perquisa w reprezentacji Polski? Myli futbol klubowy i reprezentacyjny. No to próbuję mu wytłumaczyć, że jest różnica. Monika Olejnik znowu coś mówiła, że w Chelsea grają cudzoziemcy. Ale co ja mogę? Mam nie przychodzić? Wtedy tych bzdur nikt nie będzie prostował. Ja się nie zamknę. Mam swoje zdanie i się go nie wstydzę. Niech się wstydzą inni. Proszę podkreślić, że mówię to jako były członek Klubu Wybitnego Reprezentanta.

Rozmawiał
stan http://www.weszlo.com/news/10579-Tomaszewski_-_Jak_chcialem_sie_wypisac_z_Klubu_Wybitnego_Reprez entanta_to_mowili_mi_ze_sie_nie_da

Majki
25-05-2012, 21:48
Chciałem zapytać czy Żyleta wybiera się na mecz z Andorą?

glazek
25-05-2012, 21:54
Z tego co mi wiadomo, to Zyleta jest caly czas na swoim miejscu i nie rusza sie z miejsca... :D :D
Sory, nie moglem sie powstrzymac :piwo:

Majki
25-05-2012, 23:58
Z tego co mi wiadomo, to Zyleta jest caly czas na swoim miejscu i nie rusza sie z miejsca... :D :D
Sory, nie moglem sie powstrzymac :piwo:
Na meczach z Francja i Meksykiem nie była na swoim miejscu ;)
Zastanawiam się czy jest sens się wybrać, czy będzie piknik

daimler
26-05-2012, 00:13
a kiedyś ostatni raz widział jakąkolwiek poważną ekipę na meczu kadry w którymkolwiek mieście?

Parasol44
26-05-2012, 00:33
Polska - Anglia 1993r.:?

Majki
26-05-2012, 09:08
a kiedyś ostatni raz widział jakąkolwiek poważną ekipę na meczu kadry w którymkolwiek mieście?
Bardzo dawno, zastanawiam się kiedy to się zmieni?
Mam nadzieję,że po mistrzostwach zrobią wjazd do pzpn i pozamiatają

glazek
26-05-2012, 19:04
Na meczach z Francja i Meksykiem nie była na swoim miejscu ;)

Jezeli chodzi o ZYlete sensu stricto to ta caly czas jest na swoim miejscu..
Jesli chodzi CI o kibicow, ktorzy prowadza zorganizowany doping na meczach reprezentacji to takich nie ma... I nie porownuj dopingu na reprezentacji do Żylety...

Luke
27-05-2012, 10:40
Polsat Sport News nieoficjalnie podaje, że z kadrą na ojro żegnają się: Kucharczyk, Glik i Jodłowiec. Trochę dziwna decyzja, że Smuda wyrzuca dwóch środkowych obrońców, bo w przpadku kontuzji Perquisa lub Wasilewskiego zostanie bez rezerwowego.

chajtgr
27-05-2012, 10:46
Zostaje mu młody Kamiński i od biedy Wojtkowiak,Dudka czy Wawrzyniak.

Adqs
27-05-2012, 10:58
Jodłowiec to w ogóle jaka pozycja? Bo nie wiem serio :lol:

midzi
27-05-2012, 12:16
Pozycja - zapchajdziura.

Jaco
27-05-2012, 14:26
Jodłowiec to w ogóle jaka pozycja? Bo nie wiem serio :lol:
Od dziś już klub Kokosa. :bauns:

Majki
28-05-2012, 08:43
Polsat Sport News nieoficjalnie podaje, że z kadrą na ojro żegnają się: Kucharczyk, Glik i Jodłowiec. Trochę dziwna decyzja, że Smuda wyrzuca dwóch środkowych obrońców, bo w przpadku kontuzji Perquisa lub Wasilewskiego zostanie bez rezerwowego.

Krew mnie zalewa Kucharza nie bierze a smoczyca Brożek jedzie

Szawar
28-05-2012, 10:34
Krew mnie zalewa Kucharza nie bierze a smoczyca Brożek jedzie

Z któregos musiał zrezygnować, dla Smudy lepszy nie grajacy, ale bardziej doswiadczony Brozek niz Kucharczyk.

detoxizer
28-05-2012, 12:31
Jak tak patrzę na kadrę to... lekko jestem skonsternowany, bo jednak sporo tych, wbrew zapowiedziom, niezbyt często grających.

Buziek_LG
28-05-2012, 16:12
Selekcjoner reprezentacji Serbii Siniša Mihajlović zrezygnował z Adema Ljajicia, gdyż ten nie ma zamiaru śpiewać hymnu przed meczami kadry narodowej.

Adem Ljajić powiedział, że nie będzie śpiewał hymnu z powodów osobistych. Kilka tygodni temu zawodnik uczestniczył w słynnym incydencie z trenerem klubowym Delio Rossim, po którym szkoleniowiec został zwolniony, a sam piłkarz latem także opuści Fiorentinę.
:brawo:

Cielo
02-06-2012, 17:15
Właśnie takich piłek od Rybusa brakowało na wiosnę.. eh.

Skuter
02-06-2012, 17:17
- Ile goli ma Polska?
- Jeden
- Goście?
- Zero

...

Eman
02-06-2012, 17:19
Z któregos musiał zrezygnować, dla Smudy lepszy nie grajacy, ale bardziej doswiadczony Brozek niz Kucharczyk.

Bo Brozek jest nadal "mlody i perspektywiczny" hahaha

A tak na serio - czemu Wawrzyniak nie gra?

maatek
02-06-2012, 17:20
Bo Boenisch będzie grał. Pytaj Franza czemu

Pan Artysta
02-06-2012, 17:20
ja pierdole jaka kaszana :lol:

turboptyś
02-06-2012, 17:27
wirtuozy kurva ich taka, owaka :lol:

m82
02-06-2012, 17:35
30k ludzi, a atmosfera drentwa... chociaż na południowej jest chyba bemben i jakis "gniazdowy".

Z sportowego punktu widzenia strasznie słabo to wyglada. Rybus robi wiecej zamieszania niż Blaszczykowski.

Eman
02-06-2012, 17:35
Bo Boenisch będzie grał. Pytaj Franza czemu

Ja po niemiecku nie umiem, a on po polsku pytania jak zwykle nie zrozumie

turboptyś
02-06-2012, 17:42
30k ludzi, a atmosfera drentwa... chociaż na południowej jest chyba bemben i jakis "gniazdowy".

ale po Hadajowym 'dziękuję', 'chvj' się poniósł po trybunach. :D

Skuter
02-06-2012, 17:45
Jeszcze zatęsknią za nami, poczekajmy na mecze po ojro :)

m82
02-06-2012, 17:50
ale po Hadajowym 'dziękuję', 'chvj' się poniósł po trybunach. :D

Tyle ze to chvj powinno byc zamiast "zero", amatorzy ;)

turboptyś
02-06-2012, 17:57
Tyle ze to chvj powinno byc zamiast "zero", amatorzy ;)

ano. ale nas się nie pyta, ile goli mają goście. ;)

E:

Przecież tam zawsze 'nul' krzyczeliśmy :lol:

nono, tak właśnie. :lol2:

maatek
02-06-2012, 18:08
Przecież tam zawsze 'nul' krzyczeliśmy :lol:

meraś
02-06-2012, 18:23
pojebany ten Smuda jest....ten cały Boenish niech wypierdala szwab jeden. Naszemu koksikowi może buty lizać :foch:

Osek
02-06-2012, 18:55
Ciekawe kiedy piłkarze zaczną narzekać na piknikowa atmosferę :) jeszcze donek będzie przepraszał za wojnę z kibicami.

R.
02-06-2012, 18:57
Ciekawe kiedy piłkarze zaczną narzekać na piknikowa atmosferę :) jeszcze donek będzie przepraszał za wojnę z kibicami.

Tak beda narzekac jak przy braku orla.

Osek
02-06-2012, 19:04

Wtedy coś tam byli reprezentanci gadali, wiadomo ze obecni nie bedą gadać na pracodawcę ale piknik na trybunach to inna sprawa. Po meczu na narodowym jakieś małe głosy sie pojawiały.

Kubal
02-06-2012, 19:16

BTW miejsce "Orła" na obecnych koszulkach raczej na "pierś" nie wygląda-wstawili,lub też doszyli do starego wzoru.W myśl znanej zasady:
chcecie z "Orłem",to macie.

PeCe
02-06-2012, 19:30
Ilość pajaców i zachlańców jaka przed chwilą przewinęła się przed chwilą przez PKP Powiśle przerosła moje wyobrażenia :jejku:

Pan Artysta
02-06-2012, 19:43

Polska-Rumunia u nas podczas konfliktu :lol:
a potem jakiś mecz na kurwidołku

e(L)egion
02-06-2012, 21:02
Co do dopingu to nie wiem czego się co poniektórzy spodziewali. Od kiedy stadiony na których gra repra mają pełne zadaszenie, w miarę czyste kible, gdzie nie trzeba stać 15 minut w kolejce, a do żarcia oprócz kiełby jest do wyboru od popcornu przez hamburgery do pizzy, zbierają są tam tacy ludzie jacy się zbierają. Zresztą jak ktoś chciał można było zrobić "atmosferę" bo wchodzący na Wschodnią nie zostałem nawet przeszukany. Nie wiem jak to jest na meczach ligowych na tej trybunie bo nie chodzę na nią, ale jak standardowo podniosłem ręce spodziewając się "macanek" to się na mnie popatrzyli i kazali przechodzić dalej.

Co do gry to do strzelenia pierwszej bramki wyglądało to słabo. Oczywiście w przodzie, bo obrona była praktycznie w tym meczu zbędna. Potem jakoś poszło ale z Grekami zapowiada się mecz z maksimum jedną bramką. No i stałe fragmenty gry. Mam wrażenie że oni trenują je ze..... Skorżą. Takie samo zagrożenie jak w naszym wykonaniu, a patrząc na graczy to Andorczycy byli niezłymi knypkami.

SzydeL
02-06-2012, 22:39
Ja osobiście nie byłem, wybrałem tv, ale kumpel mi opowiadał, że na takim pikniku to nie był dawno.Byli tacy co chcieli pokazać, że są wielkimi kibolami/kibicami i próbowali rozkręcać doping, ale jak słyszeliśmy repertuar nie był zbyt duży. ;p Bęben był słyszalny, ale podobno poziom pana stukającego w ten instrument bardzo żenujący. :lol:
Co do nas.Zgadzam się z tym, że mogą jeszcze za nami zatęsknić i bardzo czekam na mecze po ojro, w el.MŚ.Już widzę jak na Czarnogórę przychodzi komplet kibiców obojętnie na jakim stadionie by nie grali.Już widzę jak tłumy grzeczniutkich kibiców jadą za reprą do Anglii.hehe.Rzeczywiście trzeba tylko przeczekać tą czerwcową komerchę i być może wróci "normalność" na reprezentację. ;)
W 2002 jeszcze przeżyłem Olisadebe.Jeden w drodze wyjątku, strzelający bramki, mówię a chu* nie zaszkodzi.Jednak w życiu bym się nie spodziewał, że 10 lat później prawię połowa pierwszego składu będzie albo z Francji, albo z Niemiec itp.Nie spodziewałem się, że PZPN stać na to żeby nie dać na koszulki orła, nie spodziewałem się, że na najważniejszej imprezie sportowej w historii Polski zabraknie kibo(L)i. ;p Dlatego jeszcze przez długi czas nie dam grosza ludziom, którzy walą podczas ligi kary i zakazy, przez długi czas nie pójdę na mecze reprezentacji PZPN-u oglądać niemcorów i francuzów w składzie.Dlatego też całkowicie Fuck Euro i niech tak zostanie. ;p Mam nadzieję, że w tym temacie wypowiem się dopiero po tej imprezie. Ot takie skromne zdanie. ;)

maatek
02-06-2012, 22:44
Czy tak wiele się po euro może zmienić? To nie jest tak, że samo euro spowodowało taki stan rzeczy. Prócz samego składu (co musiałoby się wiązać z wyjebaniem Smudy, z drugiej strony kto przyjdzie? Skorża odjebie ich? Już to widzę, taki hardy wobec Ljuboji to na pewno to zrobi), musi się zmienić cały system w PZPN, a na to się nie zanosi, ba!, jestem zdania, że nachapią się na euro i ta skostniała frakcja Laty będzie silniejsza i nic się nie zmieni (obym się mylił).

SzydeL
02-06-2012, 23:27
Wg. twego profilu miałeś 6 lat \') Dzieci jakoś inaczej reagują

Może i tak, ale ja tam go zniosłem, a nawet lubiłem. :D

triqas
03-06-2012, 10:29
Dudka o dopingu na meczach :

Mimo, że w czasie meczu z Andorą trybuny stadionu Legii były wypełnione, nie płynął z nich niemal żaden doping. Dariusz Dudka zwrócił na to uwagę.

- Ja miło wspominam mecze kadry w Chorzowie, czy kilka lat temu na Legii. Może niektórzy ludzie się teraz na mnie obrażą, ale w tej chwili nie ma kiboli, którzy nieśli ten doping. Nie chcę oceniać tego, co jest teraz, ale wiadomo, że pewne rzeczy się zmieniły. Dziś na mecz przychodzą rodziny z dziećmi, jest inna atmosfera. Zresztą podobnie jest w całej Europie - komentuje reprezentant Polski.

Osek
03-06-2012, 10:48
Dudka o dopingu na meczach :

Hehe :) ciekawe co zaczną mówić po euro, jak przegrają pierwszy i drugi mecz :) wtedy pikniki nie będą jak kibole dopingowac do końca tylko zaczną się gwizdy i wyzywanie :) Oj zatęsknią :)

Tuzin
03-06-2012, 10:54
Moim zdaniem takie spędy januszy, do tego w 30 tysięcy na naszym stadionie, to są po prostu niebezpieczne. Jeszcze ITI znowu uwierzy że wymiana publiki jest możliwa.

chajtgr
03-06-2012, 11:20
A jeszcze tak niedawno akcja pusty stadion na Śląskim była grana bo kaszane grali a teraz na sparingu z amatorami z Andory prawie komplet, ale wiadomo przed Euro trzeba.Zobaczymy jak przyjdzie dostać w dupala parę razy po Euro i ile ludzi przyjdzie...

Skuter
03-06-2012, 12:45
Podobno PZPN rozdawał kilkanaście wejściówek dla chętnych chcących rozkręcić doping...

SzydeL
03-06-2012, 12:48
Podobno PZPN rozdawał kilkanaście wejściówek dla chętnych chcących rozkręcić doping...

Ja wiem tylko tyle, że PZPN to rozdawał bilety dla juniorów kilku klubów warszawskich, bo tak dużo było chętnych na ten mecz. :lol:

Majki
04-06-2012, 16:00
BTW miejsce "Orła" na obecnych koszulkach raczej na "pierś" nie wygląda-wstawili,lub też doszyli do starego wzoru.W myśl znanej zasady:
chcecie z "Orłem",to macie.

najlepsze są polóweczki na konferencje z Orłem po prawej. Na szybkiego fastryga

e(L)egion
08-06-2012, 18:56
Póki co jesteśmy lepsi ale wywalenie tego Greka, moim zdaniem, to niezły wałek.

kraroryfer
08-06-2012, 19:02
Lewa obrona Greków przypomina w tym meczu lewą obronę Pogoni z rundy wiosennej. Nawet wyjazdy im nie wychodziły.

m82
08-06-2012, 19:04
Póki co jesteśmy lepsi ale wywalenie tego Greka, moim zdaniem, to niezły wałek.

Murawski się poślizgnął, a Grek dostał (drugą) żółtą kartę. Cóż gospodarzom nawet ściany podpowiadają, a miał być to taki mega idealny turniej pod kątem sędziowania.

Mini
08-06-2012, 19:28
jakoś nie mogę się powstrzymać...

:lol::lol::lol:

i ten zawiedziony głos Szpaka:rotfl3:

bloniaq
08-06-2012, 19:28
To może teraz Wojtuś sobie uświadomi że Boruc by się tak nie zachował. Mimo że jego interwencje nic nie dały...

zizou
08-06-2012, 19:41
Jaka jest różnica pomiędzy Franzem Smudą a dowolnie wybranym trenerem w momencie, gdy drużynie nie idzie?

Trener robi zmiany, Franz robi się bardziej czerwony na twarzy:boshe:

ma_ch
08-06-2012, 19:46
Jedyne co nas może uratować to sędzia Laguna hehe
tak na gorąco Szpakowski: " przyczajony Tytoń" : D

PeCe
08-06-2012, 19:52
Grosicki w 92 minucie do wejścia, szkoda że nie w 114. Dyzma to jest dopiero idiota :lol: :lol: :lol:

e: 40 zł w bet at home do przodu :D

ma_ch
08-06-2012, 19:56
Franciszek jakieś długofalowe myślenie chyba miał z tym wejściem Grosickiego: D

detoxizer
08-06-2012, 19:57
Ja się wkurwiałem na Skorżę, że zmiany późno robił. :lol::lol::lol::lol::lol:

gonzo(L)
08-06-2012, 20:01
To może teraz Wojtuś sobie uświadomi że Boruc by się tak nie zachował. Mimo że jego interwencje nic nie dały...

o tym samym pomyślałem jak schodził.

ciekawe co o tej sytuacji powiedział jego tata w tefałenie.

40 zł w bet at home do przodu

80 :cool:

Axel
08-06-2012, 20:02
czułem się jakbym oglądał mecz z GKSem albo Widzewem..

bloniaq
08-06-2012, 20:03
Franciszek jakieś długofalowe myślenie chyba miał z tym wejściem Grosickiego

Oszczędzał zmiany na dogrywkę i karne... :p

emse
08-06-2012, 20:07
Zmienili zasady? to w fazie grupowej już nie ma dogrywek? hmm

ma_ch
08-06-2012, 20:09
Dla mnie z tej mąki chleba nie będzie, może i świetna atmosfera w drużynie jest ale na moje to są w większości pi.deczki tyle że profejonalnie trenujące. Chłopaki już widać po pierwszym meczu że kondycyjnie będą mieli problemy. No nie wiem, pieniędzy w każdym bądź razie nie postawię ; )

detoxizer
08-06-2012, 20:11
Tak to jest, jak się aplikuje w **** ciężkie treningi przed samym turniejem.
Boenisch, zwrotny jak Barneika w MMA :lol:

PS. Hołdys :kac:

e(L)egion
08-06-2012, 20:12
Druga połowa beznadziejna. Grecy prawie nas ograli grając w 10. Nie wiem czy ruscy albo Czesi mają jakiś szybkich skrzydłowych czy napastników ale jeśli tak to kiepsko to wróży, bo nasza obrona pokazała że szybkości i zwrotności to oni za dużej nie mają.

Co do zmian, a w zasadzie ich braku to odnoszę wrażenie, że Smuda będąc zadowolnym z remisu nie miał kogo wprowadzić. Chciał wprowadzić Grosickiego ale szyki pokrzyżował mu Szczęsny. Potem praktycznie pozostał mu tylko Mierzejewski i Wolski (Grosicki raczej nie wchodził w grę bo wątpię aby Smuda myślał o zmianie Błaszczykowskiego) i stwierdził, że nie warto. Z Rosją prawie napewno nie zagra Rybus, który chyba się spalił no i Wojtuś, który dał dzisiaj dupy przy bramce. Przy karnym zaryzykował i jak się okazało udało mu się nie dopuścić do utraty gola. Jednakże słaby to był mecz w jego wykonaniu i jak Tytoń nie zbłaźni się jakoś z Rosją to Szczęsny ma raczej mistrzostwa z głowy.

Mimo nie przegrania meczu otwarcia, mecz z Rosją i tak jest (jak zwykle dla nas ostatnio drugi mecz) meczem o wszystko.

Peace
08-06-2012, 20:16
ł no i Wojtuś, który dał dzisiaj dupy przy bramce. Przy karnym zaryzykował i jak się okazało udało mu się nie dopuścić do utraty gola. Jednakże słaby to był mecz w jego wykonaniu i jak Tytoń nie zbłaźni się jakoś z Rosją to Szczęsny ma raczej mistrzostwa z głowy.Właśnie to chciałem napisać. Szczęsny był dzisiaj naszym najsłabszym ogniwem i mało co w pojedynkę meczu nie przegrał. Ma już raczej po mistrzostwach.

Radzyn69
08-06-2012, 20:16
Rybus nie zachwycił, prawie niewidoczny. Z kacapami musi zagrać Grosicki za Rybę. Niestety. Co tu dużo pisać. Zagrali jak cipy od 30 minuty. Szczęsny totalnie zdekoncentrowany, nie udźwignął presji (do licha presję w Anglii non-stop!). Ja w dalszym ciągu jednak wierzę, może to wiara zgubna ale odpaść w tej grupie to będzie mega wstyd.

Kacapy mają zajebistych skrzydłowych Arszawin, młody Dzagoev a jeszcze na środku niezawodny Szirokov. Dziś rozpierdzielą Czechów aż będą fruwać.

SPQR
08-06-2012, 20:18
Rybus nie zachwycił, prawie niewidoczny. Z kacapami musi zagrać Grosicki za Rybę. Niestety. Co tu dużo pisać. Zagrali jak cipy od 30 minuty. Szczęsny totalnie zdekoncentrowany, nie udźwignął presji (do licha presję w Anglii non-stop!). Ja w dalszym ciągu jednak wierzę, może to wiara zgubna ale odpaść w tej grupie to będzie mega wstyd.

Przygotuj się więc ;)

b.
08-06-2012, 20:22
Właśnie to chciałem napisać. Szczęsny był dzisiaj naszym najsłabszym ogniwem i mało co w pojedynkę meczu nie przegrał. Ma już raczej po mistrzostwach.

a ja mam ogromną nadzieję, że w następnym meczu Tytoń (osobiście nic do niego nie mam) puści parę baboli (i jebie mnie to że z ruskimi, nienawidzę ich tak jak wszyscy tutaj, albo nawet bardziej, co nie zmienia faktu że życze "Polsce" wpierdolu z nimi) i wtedy ci wszyscy eksperci zapytają "gdzie jest Boruc?"

bo ***** boli mnie to, że Artur nie dostał powołania

i jestem pewny, że jak puści jakąś szmatę Tytoń, to wtedy ci wszyscy eksperci, dziennikarze i ta cała medialna szopka będzie pierdolić dlaczego nie powołał Boruca

ps.a Szczęsnego też nie cierpię, za tatusia ******. wiem, że rodziny się nie wybiera, ale cieszę się że ten iwent się już dla Wojtusia skończył

Loko
08-06-2012, 20:26
Boenisch to jest po prostu cyrk, koleś wygląda jak baleron ale gra i to się zemści z ruskimi czy czechami bo zwrotność i motorykę jaką ten pan prezentuje jest mocno zblizona do motoryki mojego dziadzia.

Balon po części pękł jeżeli tak to można nazwać a jeżeli nie to uchodzi powietrze i to baaardzo szybko, oni nie mają sił biegać przez ostatnie 30 minut. I niech sobie darują pierd*lenie w stylu bo dach był zamknięty i było duszno.

Dupa zbita!

Majkisek
Co wy chcecie od Szczęsnego w sytuacji z karnym? Jaki do cholery popełnił błąd? Nie sfaulowałby, byłby wpierdol 2-1, tak jest remis. W czym problem?

e(L)egion, czy ja wiem czy wałek? Grek go popychał, wychodził teoretycznie na czystą pozycję.

A tak poza tym, to co on im musiał powiedzieć w przerwie, że z drużyny, która walczyła, miała chęć zwycięstwa, po przerwie wyszła banda nieudaczników.

P.S. nie, żebym się czepiał ale Benisz naprawdę powodował olbrzymie zagrożenie pod naszą bramką. Jest to piłkarz bardzo słaby. Ponadto sytuacja z karnym to nieudana pułapka offsajdowa, co tylko potwierdza brak komunikacji w obronie (nie dziwne, skoro grają tam ludzie z trzech krajów...). Ponadto Wasyl też się niestety nie popisał...

siekan
Wojtuś wcale nie lepszy od tatusia. Też gada bzdury i nosi głowę wysoko w chmurach.

Edit: Zarówno bramka jak i karny to rażące błędy Boenischa. Nie zdążył za podającym, później zaspał przy spalonym. Gosc wcale nie jest lepszy od Wawrzyniaka, a gra tylko dlatego, ze nazywa się Boenisch a nie Iksiński. Wojtuś tez nie jest bez winy przy obu golach. Idzie, staje, idzie, siada na dupie. Czy tak powinien zachowywać się bramkarz Arsenalu? Chyba nie bardzo.

Aha, wcale mnie ten wynik nie smuci ;)

Radzyn69
08-06-2012, 20:27
a ja mam ogromną nadzieję, że w następnym meczu Tytoń (osobiście nic do niego nie mam) puści parę baboli (i jebie mnie to że z ruskimi, nienawidzę ich tak jak wszyscy tutaj, albo nawet bardziej, co nie zmienia faktu że życze "Polsce" wpierdolu z nimi) i wtedy ci wszyscy eksperci zapytają "gdzie jest Boruc?"

bo ***** boli mnie to, że Artur nie dostał powołania

i jestem pewny, że jak puści jakąś szmatę Tytoń, to wtedy ci wszyscy eksperci, dziennikarze i ta cała medialna szopka będzie pierdolić dlaczego nie powołał Boruca

ps.a Szczęsnego też nie cierpię, za tatusia ******. wiem, że rodziny się nie wybiera, ale cieszę się że ten iwent się już dla Wojtusia skończył

Tu i Boruc by nie pomógł.

b.
08-06-2012, 20:30
Wojtuś wcale nie lepszy od tatusia. Też gada bzdury i nosi głowę wysoko w chmurach.

ale ja wiem, że to farmazoniarz z wielkim ego:)

ale do "zasług" tatusia "troszkę" mu brakuje:)

Maciek
08-06-2012, 20:31

Pomógłby i ****. Koniec dyskusji.

Cynamonka
08-06-2012, 20:31
Już są pytania czemu nie było zmian. Taka jest prawda, że pierwsza połowa była dobra, ale co do drugiej to nie mam pytań. Oddychali rękawami i nie są przygotowani fizycznie, aby wytrzymać całe 90 minut. Niby piłkarze są rozczarowani, a przez brak zmian Dyzmy widać, że remis był celem dzisiejszego meczu. Tylko, że z ruskimi będzie grał o wszystko.
Zgadzam się z baćkiem, brak powołania Boruca to chora sytuacja, która mnie również boli jak i Żewłakowa.

detoxizer
08-06-2012, 20:32

Się tak nadymał Franio, kiedy ktoś mu tłumaczył, że Szczęsny może złapać kontuzję lub czerwień. Właśnie Boruc w takich chwilach pomógłby, bo ma WIĘKSZE doświadczenie.

Luke
08-06-2012, 20:34
Co wy chcecie od Szczęsnego w sytuacji z karnym? Jaki do cholery popełnił błąd? Nie sfaulowałby, byłby wpierdol 2-1, tak jest remis. W czym problem?

Piłka do Salpingidisa szła środkiem, ale sam zawodnik nabiegał na nią ostro z prawej, więc nawet jakby przyjął to wyrzuciłoby go na lewą stronę i w takiej sytuacji Szczęsny mógłby już ładnie skrócić kąt i zapewne obronić. Nie wiem na co liczył wychodząc do piłki; że ją złapie czy, że Salpingidis nie dojdzie?
Oczywiście bramka też w połowie na jego konto (wspólnie z Benishem).

Obrona dramatycznie słaba i gdyby nie marazm Greków w ofensywie byłoby ostre strzelanie. Jednakże co się odwlecze to nie uciecze i sądzę, że kacapy i Czesi nie będą już tacy apatyczni.

e(L)egion
08-06-2012, 20:41
e(L)egion, czy ja wiem czy wałek? Grek go popychał, wychodził teoretycznie na czystą pozycję.

Jak dla mnie to już pierwsza kartka dla tego obrońcy była dyskusyjna, a ta druga akcja to Murawski zagrał jak ten Karagounis. Poczuł rękę i się wyłożył, a że sędzia gwizdał prawie wszystko to gwizdnął i to. Jak dla mnie mógł to puścić i by nie było się o co przypierd****.

Majkisek
08-06-2012, 20:46
Jak dla mnie to już pierwsza kartka dla tego obrońcy była dyskusyjna, a ta druga akcja to Murawski zagrał jak ten Karagounis. Poczuł rękę i się wyłożył, a że sędzia gwizdał prawie wszystko to gwizdnął i to. Jak dla mnie mógł to puścić i by nie było się o co przypierd****.

Pierwszej żółtej zupełnie nie pamiętam, umknęła mojej uwadze. Jednak sam zauważyłeś - skoro Grecy się kładli przy byle okazji, czemu nie robić tego samego? Pewnie, że jakby puścił nie byłoby się do czego przy*ebać. To są właśnie te nie do końca jasne przepisy i zbyt duża swoboda do interpretacji dla sędziów.

Luke, wg mnie to takie gdybanie. Obrona dała dupy przy tej sytuacji i bramkarz miał strasznie ciężką decyzję. Wyrzuciłaby go na lewo czy nie ciężko powiedzieć, nie dowiemy się nigdy.

Peace
08-06-2012, 20:51
Co wy chcecie od Szczęsnego w sytuacji z karnym? Jaki do cholery popełnił błąd? Nie sfaulowałby, byłby wpierdol 2-1, tak jest remis. W czym problem?"A se wyjdę i spróbuję trafić w piłkę, a jak się nie uda i dostanę czerwoną kartkę osłabiając swój zespół, to chociaż mam pewność, że nasz rezerwowy bramkarz, bez rozgrzewki, obroni karniaka" Wojciech Szczęsny

Majkisek
08-06-2012, 20:56
"A se wyjdę i spróbuję trafić w piłkę, a jak się nie uda i dostanę czerwoną kartkę osłabiając swój zespół, to chociaż mam pewność, że nasz rezerwowy bramkarz, bez rozgrzewki, obroni karniaka" Wojciech Szczęsny

Tak czy inaczej była to sytuacja sam na sam, czyli setka. Jeśli padnie bramka, do bramkarza nie można mieć pretensji. Ponadto pamiętajmy, że czerwona w 70 to nie to samo co czerwona na początku spotkania. Twierdzę, że gdyby nie ten faul to po prostu przegralibyśmy ten mecz prawdopodobnie.

Peace
08-06-2012, 20:59
Tak czy inaczej była to sytuacja sam na sam, czyli setka. Jeśli padnie bramka, do bramkarza nie można mieć pretensji. Ponadto pamiętajmy, że czerwona w 70 to nie to samo co czerwona na początku spotkania. Twierdzę, że gdyby nie ten faul to po prostu przegralibyśmy ten mecz prawdopodobnie.Cytując Ciebie: to tylko gdybolologia.

Zamienił setkę z akcji na setkę w postaci karnego i czerwonej kartki.

Dla mnie ocena jego gry jest jednoznaczna. Z całą pewnością nie można oceniać jego postawy przez to, że Tytoń obronił karnego.

beka
08-06-2012, 21:03
Panowie, był piątek, godzina 18, słonko świeciło, 20 stopni. I Wy oczekujecie, że oni mieliby biegać przez 93 min?

jestem coś dziwnie spokojny, że jakby Tytoń nie bronił to na mecz z Czechami wyjdzie Szczęsny

a zmiana Grosickiego po meczu to taktyczny majstersztyk :D

Mini
08-06-2012, 21:05
no nie wiem... w odwodzie pozostaje im jeszcze teoria - "ach, gdyby nie kontuzja Fabiańskiego"

Sęk w tym że wcale nie wychodził, bo się poślizgnął i leciał już na ziemię. Na moje to niezależnie od tego czy doszłoby do kontaktu między nimi to Murawski i tak by się wyjebał w tym miejscu

detoxizer
08-06-2012, 21:05
Ale drużynę PZPN ruscy pierdolną na miękko.

Sosen
08-06-2012, 21:09
Szczęsny i po uj się było tak wozić? Boruca bronienie nic nie dało? Pokory k.iwrwa chloptasiu. Zajebales bramke plus karny. Ssij p. ssij.

Majkisek
08-06-2012, 21:40
Sęk w tym że wcale nie wychodził, bo się poślizgnął i leciał już na ziemię. Na moje to niezależnie od tego czy doszłoby do kontaktu między nimi to Murawski i tak by się wyjebał w tym miejscu

Oczywiście, że tak. Co tylko potwierdza jak idiotyczne było to popychanie przez Greka, więc pretensje może on mieć tylko i wyłącznie do siebie. Trafił na ciamajdowatego Murasia a mimo to postanowił dla pewności wybić go z rytmu biegowego, to teraz ma.

Peace, no a gdyby jednak trafił w tę piłkę, to by nie było ani setki ani czerwonej. Podjął ryzyko, nie udało się, wiele nie ryzykował bo jak sam przyznajesz była to setka. Ryzykował co najwyżej osłabienie drużyny na kilkanaście ostatnich minut. Nie należy oceniać jego postawy przez pryzmat obrony Tytonia - tutaj zgoda, jednak ja naprawdę nie przyczepiałbym się tak bardzo do niego o tego karnego - tutaj nasza wspaniała międzynarodowa obrona dała dupy. Konto bramkarza obciąża za to pierwszy gol - do spóły z Wasilewskim.

bloniaq
08-06-2012, 22:00
Kurva i tak jest lamusem bo się przyjebał do interwencji Boruca. Nic poniżej obrony siedemdziesięciu setek a potem dwudziestu karnych, nie jest argumentem na jego obronę. Jak jest taki butny to teraz mógł pokazać pajac. No i gówno pokazał...

b.
08-06-2012, 22:11
Jak słowo daję, skończyłem przed chwilą oglądać najgorszy mecz w historii Euro. Dwie beznadziejne drużyny i jeden fatalny trener. Czy ktoś mi może wytłumaczyć, na czym polegały te przygotowania w Austrii? Te gumki, obciążenia, odważniki? No, po co to było? Poza trójką z Borussią tu nikt nie ma siły. A ławka? Facet chce z niej skorzystać, gdy na zegarze jest 92. minuta i 40. sekunda. Sorry, ale z takim trenerem nie wygramy ani pół meczu.

Tak słabej Grecji nie widziałem od... Nie, nie wiem od kiedy. Już ta Andora była ostatnio lepsza. Drewnopoulosy ładowały po trybunach, ale Polacy się zesrali. A najgorszy był ręcznik Szczęsny, który najpierw nie wiadomo po co wychodził, a później zrobił idiotycznego karnego. Ale nie róbmy z niego kozła ofiarnego, bo beznadziejni byli wszyscy. No, może poza Lewandowskim.

A wiecie, co teraz będzie najgorsze? Że eksperci TVN24 i TVP, posłowie, prezydent i inni fachowcy będą nam wciskać, że przegraliśmy, bo dach się nie otworzył. No i sędzia nie pomógł, bo mógł przecież strzelić dla nas gola.

Zapomnijmy o tym Euro. Mentalnie nigdy nie byliśmy przygotowani do takiego turnieju. Fizycznie też kompromitacja. Tylko niech się ktoś do tego przyzna przed kamerą, a nie tylko ciągłe mydlenie oczu... Czas wziąć na siebie jakąś odpowiedzialność.

Kowal w formie :lol: :lol: :lol:

Peace
08-06-2012, 22:21
Peace, no a gdyby jednak trafił w tę piłkę, to by nie było ani setki ani czerwonej. Podjął ryzyko, nie udało się, wiele nie ryzykował bo jak sam przyznajesz była to setka. Ryzykował co najwyżej osłabienie drużyny na kilkanaście ostatnich minut..Ale kurva nie trafił. Podjął ryzyko i spierdolił. Mam go rozgrzeszać, że JAKBY MU WYSZŁO, to byłoby fajnie? Żartujesz sobie?

Ja jestem w stanie zrozumieć, że miał ciężką sytuację, ale wybrał najgorsze z możliwych rozwiązań. Osłabił zespół i sprokurował karnego. Gdyby został w bramce to w najgorszym przypadku byłoby 1-2 i nadal gralibyśmy z przewagą jednego grajka.

Nie należy oceniać jego postawy przez pryzmat obrony Tytonia - tutaj zgoda, jednak ja naprawdę nie przyczepiałbym się tak bardzo do niego o tego karnego - tutaj nasza wspaniała międzynarodowa obrona dała dupy. Konto bramkarza obciąża za to pierwszy gol - do spóły z Wasilewskim.Zawaliła obrona, a Szczęsny był wisienką na torcie.

Konto bramkarza obciąża za to pierwszy gol - do spóły z Wasilewskim.Zgoda.

PS. Eurosport przyznał Szczęsnemu ocenę 1 w skali od 1 do 6.

R.
08-06-2012, 22:25
Ale kurva nie trafił. Podjął ryzyko i spierdolił. Mam go rozgrzeszać, że JAKBY MU WYSZŁO, to byłoby fajnie? Żartujesz sobie?

Ja jestem w stanie zrozumieć, że miał ciężką sytuację, ale wybrał najgorsze z możliwych rozwiązań. Osłabił zespół i sprokurował karnego. Gdyby został w bramce to w najgorszym przypadku byłoby 1-2 i nadal gralibyśmy z przewagą jednego grajka.
Zawaliła obrona, a Szczęsny był wisienką na torcie.
Zgoda.

PS. Eurosport przyznał Szczęsnemu ocenę 1 w skali od 1 do 6.

Ty tak na powaznie? Lepiej przegrywac i prawdopodobnie przegrac niz miec jakas szanse na obrone karnego? No prosze Cie. :lol:
Ja rozumiem, bo tez nie lubie tego przyglupa ale niektorzy niech sproboja chociaz troche obiektywnie patrzec na te sytuacje.

m82
08-06-2012, 22:31
Kowal w formie :lol: :lol: :lol:

A czy w kadrze za przygotowanie kondycyjne nie odpowiada Pan Szul? :jejku:

SPQR
08-06-2012, 22:35
Rosjanie pojechali dzisiaj z Czechami jak z kupą gnoju ... .

12.06 to nasz piłkarki będę grały w brązowych w okolicach dupy, a nie białych spodenkach :snoopi:

Czyli można wprost powiedzieć: Koko koko po euro już spoko!

Orzelek
08-06-2012, 22:51
I w wielce napompowanym baloniku już zaczyna uchodzić powietrze. I bardzo dobrze :) Dyzma mistrz taktyki, co nie potrafi zmiany przez cały mecz (oprócz wymuszonej - bramkarzy). A potem coś pieprzy na konferencji, że Brożka chciał wpuścić, ale nie, bo to i tamto. Zamiast w 2 połowie cisnąć na 2-0, gdy Grecy grali w 10ciu, to Dyzma chyba kazał im bronić tego wyniku.

Ruskie dzisiaj wjechali w Pepików jak w masło. Niech wybrańcy Dyzmy spodziewają się solidnego wpierdolu.

Jaco
08-06-2012, 23:06
Euro jest wielkim sukcesem Polski a Grosicki nie popełnił ani jednego błędu. :pimp:

Peace
08-06-2012, 23:11
Ty tak na powaznie? Lepiej przegrywac i prawdopodobnie przegrac niz miec jakas szanse na obrone karnego? No prosze Cie. :lol:Czytaj ze zrozumieniem. Szansa obronienia karnego była mniej więcej taka sama jak szansa obronienia ewentualnego strzału tego Greka gdyby Szczęsny nie wychodził. Tyle, że w pierwszej sytuacji mielibyśmy 11 grajków, a w drugiej 10.

Piąty raz piszę to samo..

Bootleg
08-06-2012, 23:20
właśnie wróciłem z przydomowej "strefy kibica" powiem krótko: kolego Szczęsny więcej pokory, bo dziś zajebałeś dwie bramki. Co do reszty: ***** niedopieczoną karkówkę

Bonhart
08-06-2012, 23:21
Najgorsze jest to, ze niejaki Boenisch (tak to sie pisze?) w meczu z ruskimi wyskoczy w podstawowym skladzie, pomimo zagrania dzis totalnej kupy.
Szczesnego usprawiedliwiac nie ma co - czesciowo zawalil bramke, zrobil karniaka i oslabil druzyne. Dziekuje nie mam pytan.
Z kacapami dosatniemy lomot, nie ma sie co czarowac. Remis bylby niezrozumialym cudem. Zremisowalismy z najgorsza druzyna na tych mistrzostwach i jak dla mnie na 90% jestesmy w dupie.
Negatywy - pomimo braku jakiejkolwiek sympatii dal tej farbowanej zbieraniny, kibicuje im jakby z przyzwyczajenia, poza tym gra tam wielu slusznych reprezentantow.
Pozytywy - Dyzma zostanie wypier****ny jako totalny frajer, na co zasluzyl sobie chocby samymi powolaniami.

SzydeL
08-06-2012, 23:21
Czyli można wprost powiedzieć: Koko koko po euro już spoko!

Kukuryku, kukuryku, koniec ojro i po krzyku. :hyhy:

Szczerze mówiąc.Smuda to już na początku mnie wku*wił tym, że Wawrzyniak zapieprza cały sezon żeby zagrać na tym ojro, a teraz beton.Grał na wysokim poziomie w lidze, w pucharach, a tu przychodzi Niemiec, który nie gra półtora roku w piłkę i wychodzi w pierwszym składzie.Współczuję Wawrzynowi z całego serca.Mimo tego, że temat nie raz już rozpatrywany to dzisiaj to dobitnie zrozumiałem.

gem
08-06-2012, 23:22
Taka refleksja, Smuda nawet zmiany na czas nie potrafi zrobić:gwizdze:

19Christoph16
08-06-2012, 23:33
Taka refleksja, Smuda nawet zmiany na czas nie potrafi zrobić:gwizdze:

A czy on cos potrafi zrobic poza pitoleniem w telewizji glupot?

Dla zainteresowanych na Polsacie Sport leci Euro Cafe z Borkiem i Kowalem na Czele.

IX14
09-06-2012, 00:16
Jak można było nie wpuścić Tuska na ostatnie 10minut ,przecież to typowa 9.

chajtgr
09-06-2012, 00:26
Grosicki jeszcze czeka czy już nie ?

MeLa
09-06-2012, 00:30
Grosicki jeszcze czeka czy już nie ?

już nie !

poszedł do strefy kibica :hipis:

Huxley
09-06-2012, 01:53
Pragnę zwrócić uwagę, że owszem lewy obrońca dał wrzucić piłkę, Wasilewski dał się wyprzedzić, Szczęsny poszedł na hurra i się puknął z Wasylem, ale do k....nędzy co robił Ojgen, że szybki grek stał sobie pół godziny w naszej 11 i doczekał się piłki po czym wturlał ją do bramki? Czy panowie słyszeli coś o asekuracji, tudzież o obronie danej strefy, bądź pilnowaniu w danej sytuacji swojego zawodnika????

Co do meczu to jeden wielki dramat, mięli wszystko ustawione, trzymali adonisów za jaja........i się zesrali...czyli typowo, jak to polska reprezentacja w każdym turnieju po 82 roku.

Z grupy absolutnie nie wyjdziemy. Kacapy nas zmiażdżą.

Ar2ras
09-06-2012, 01:59
Na stadionie było zaje.... duszno. Nasi w każdej wolnej chwili uzupełniali "pierwiastki śladowe" :chees: (czy jakoś tak), o dziwo Grecy wcale. Generalnie nasi zdechli po 40 min. Bramka plus akcja z karnym to wina Boenischa który zgubił krycie, był wolny i mało zwrotny.
Przy pierwszej bramce Szczęsny zaliczył pusty przelot a i przy karnym wybieg z bramki lekko spóźniony.
Szczęsny za dużo kozaczy i to była lekcja pokory. Na pewno ma talent, ale Boruc oprócz tego ma jeszcze doświadczenie.
Jeśli wczorajsza kondycja to efekt zamkniętego dachu to pół biedy, ale jeśli to złe przygotowanie to już można podziękować.
Na Dyzmę to szkoda słów. :wleb:

maatek
09-06-2012, 02:01
Akurat trzeba przyznać, że przy bramce to mniej obwiniałbym Boenischa, bo to dośrodkowywał gość, za któego był odpowiedzialny Rybus i to jemu on uciekł. Jak już, to środek obrony i bramkarz za brak komunikacji, a nie lewego obrońcę. Przy karnym to akurat Boenisch zajeb.ał linię spalonego - tu zgoda.

I czerwona dla Greków jak najbardziej z czeluści wyjęta, Murawski sam się przewrócił.

W obronie bida z nędzą - w takiej formie to Arszawin zrobi z nich wiatraki.

Ar2ras
09-06-2012, 02:10
Z Murawskim to racja, lekko naciągnięta, ale jesteśmy gospodarzami i się nam coś należy.
Czerwona to powinna być na Lewandowskim, on wychodził sam na sam ok 45 min, tego w TV nie było widać.

A jeszcze jedno doping przech....wy. Najlepiej wychodziły gwizdy.

Z.
09-06-2012, 02:35
Zesrali się dokładnie tak jak w Korei, w Gelsen, w Euro 2008. Za każdym razem to samo. Jedyna różnica, że dziś dopiero w drugiej połowie.

Farbowane lisy najsłabsze na boisku. Kapitan pizduś oczywiście jak zawsze na poważnym turnieju się posrał.

Tylko dlaczego 10 nie strzelił tego karnego? :(

TNTP
09-06-2012, 05:20
Z ja cię proszę jakie farbowane lisy...zasadniczo te jebane przeszczepy to piłkarsko są **** nie wartością dodaną i to nie chodzi o ten mecz tylko o ich pseudo umiejętności piłkarskie

detoxizer
09-06-2012, 07:53
Jakim to trzeba być ignorantem i palantem, aby Wawrzyniaka sadzać na ławę, bo musi grać Boenisch. :kurde: Jakby Smuda jeździł po Europie oglądać swoich piłkarzy, może dotarło by do jego pustego łba, że Niemiec nie grał wcale. :poddaje: Trzy sparingi przez Euro, a Niemiec w każdym z nich walczył o tytuł najsłabszego zawodnika na placu.

Szawar
09-06-2012, 09:18
Jakim to trzeba być ignorantem i palantem, aby Wawrzyniaka sadzać na ławę, bo musi grać Boenisch.

Boenisch jest lepszy w defensywie niż Wawrzyniak, pewnie dlatego grał Niemiec. Inna sprawa, ze skoro grał tak chujowo, to w jakiej dyspozycji musi byc Wawrzyniak.

Druga polowa to pomyłka. Zlekcewazyli Greków. Szkoda starconej szansy, pozostał niedosyt.

Cynamonka
09-06-2012, 09:55
Boenisch jest lepszy w defensywie niż Wawrzyniak, pewnie dlatego grał Niemiec. Inna sprawa, ze skoro grał tak chujowo, to w jakiej dyspozycji musi byc Wawrzyniak.

Wydaje mi się, że to kwestia ostatecznego wyboru Smudy oraz braku elastyczności i przede wszystkim przyznania się do błędu co do "umiejętności" tego Boenischa (chociaż nie grając tyle w piłkę, nie wiem czego spodziewał się po zawodniku). Nie sądzę, żeby Wawrzyniak był gorszy, jak powiedziałam to kwestia nieomylności wyborów trenera, o czym świadczy po części brak zmian wczoraj. Najgorsze chyba będzie jednak to, o czym również mówili wczoraj na Polsacie, że Smuda będzie trzymał się Boenischa i nie da szansy Wawrzyniakowi :ucieka:

detoxizer
09-06-2012, 09:57
Boenisch jest lepszy w defensywie niż Wawrzyniak, pewnie dlatego grał Niemiec.

Zapomniałeś dodać Boenisch w FORMIE. Ten kolo nie grał przez 1,5 roku i to widać w kolejnym meczu. Wszystkie groźne akcje szły po jego stronie, nie sądzę aby Wawrzyniak był w tym momencie gorszy.

gonzo(L)
09-06-2012, 10:19

ja uważam że Koksu jest lepszy w każdym elemencie, może z wyjątkiem ofensywy od benisza.

serio sądzisz że Dyzma kieruje się umiejętnościami poszczególnych zawodników? on jest przede wszystkim zakochany w tych niemcach i fracuzach i dlatego na nich stawia i wyjebane ma na to w jakiej są formie. czy taki nasz Gol jest słabszy od Polanskiego? albo Majewski od Matuszczyka? chyba nie.

Sosen
09-06-2012, 11:05
od 20 s.

bIuO-18zcjc

A co dały twoje interwencje ?

Kempes
09-06-2012, 13:53
Moim zdaniem on w tej wypowiedzi nie obraził Boruca. Stwierdził fakt , bo przecież wszystkie świetne interwencje Boruca gówno dały gdyż reszta patałachów zawaliła.

A co do Szczęsnego - uważam że zrobił dobrze. Gdyby grek go minął to byłaby bramka. A tak pozostawało te 10 % szans na obronę karnego i Tytoniowi się udało.

Krawczol
09-06-2012, 15:11
Moim zdaniem on w tej wypowiedzi nie obraził Boruca. Stwierdził fakt , bo przecież wszystkie świetne interwencje Boruca gówno dały gdyż reszta patałachów zawaliła.

A co do Szczęsnego - uważam że zrobił dobrze. Gdyby grek go minął to byłaby bramka. A tak pozostawało te 10 % szans na obronę karnego i Tytoniowi się udało.

Też nie uważam że Szczęsny chciał obrazić tym Boruca, ale potrzebna to ta wypowiedź nie była na pewno, bo po wczorajszym meczu na pewno wiele osób mu to wypomni i będzie miało rację. Boruc jakby nie patrzeć zapewnił nam remis w jednym meczu, a Szczęsny wczoraj o mało nie załatwił wtopy.

Co do jego interwencji przy karnym, to moim zdaniem mógł tego Greka puścić, bo piłkę zagrał sobie do boku i musiałby szybko i precyzyjnie strzelić z lewej nogi z powietrza, ale w sumie nie ma co rozkminiać bo wyszło dobrze.