PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

Neg
16-12-2011, 12:20
Jak już się uparli na to logo PZPNu jebane, to mogli je dać na czerwonym pasku a Orła na piersi a nie dali to w jednym rzędzie.

Chmielo
16-12-2011, 12:31
Ale najebane.. łyżwa, godło, logo i jeszcze ten czerwony kwadrat z numerem. :poddaje:

szczepaneq
16-12-2011, 12:57
beznadziejnie wygląda taki "rządek".. Dziś Błaszczykowski z herbem na gołej klacie na całej 1 stronie tytułowej Metra!

Svitlica_Stanko
16-12-2011, 13:06
Blaszczykowski i reszta to zwykłe chorągiewki, miesiąc temu z usmiechem pozowali w koszulkach bez orła, dla nich nie ma róznicy co nosza, liczy sie tylko kasa

R.
16-12-2011, 18:23
Moim zdaniem to godło powinno byc na sercu...

szewczyk dratewka
16-12-2011, 18:37
Moim zdaniem to godło powinno byc na sercu...

Powinno, powinno, ale czego się spodziewałeś? Przecież aby umieścić godło na piersi, Nike musiałby wyjebać do kosza kilkadziesiąt tysięcy koszulek (czy ile oni tam wyprodukowali) i produkować nowe. A tak, cyk pyk, herb naszyją na stare koszulki, na środku i git malina. "No co, miało być godło, to macie, jaki znowu problem.?!" :/

Z.
16-12-2011, 18:47
Jakiś ten pożal się Boże 'keptyn' mało dynamiczny... :kac:

Bugi B.
16-12-2011, 19:12
Ale najebane.. łyżwa, godło, logo i jeszcze ten czerwony kwadrat z numerem. :poddaje:

Prostokąt jak już.

Ogólnie j***ć te koszulki. Nie ma Orła na sercu to tak jakby nie było w ogóle Orzełka.

nevermind
16-12-2011, 19:13
Prostokąt jak już.

Ogólnie j***ć te koszulki. Nie ma Orła na sercu to tak jakby nie było w ogóle Orzełka.

Nie przesadzajmy znów w drugą strone. W 74 gdy bylismy najlepszą druzyna na swiecie tez biegalismy z Orłem na srodku. Na IO za Górskiego też ;) Dla mnie nie ma znaczenia czy jest na piersi czy na srodku, bo był raz tak raz tak. Najwazniejsze, ze jest. Choc i tak niesmak pozostaje, bo tworzenie koszulki powinno sie zaczynac od ustalenia gdzie(czy na srodku czy na piersi) bedzie Orzeł, a nie czy wogole bedzie.

Bugi B.
16-12-2011, 19:24
Nie przesadzajmy znów w drugą strone. W 74 gdy bylismy najlepszą druzyna na swiecie tez biegalismy z Orłem na srodku. Na IO za Górskiego też ;) Dla mnie nie ma znaczenia czy jest na piersi czy na srodku, bo był raz tak raz tak. Najwazniejsze, ze jest. Choc i tak niesmak zostanie.

A dla mnie jednak znaczenie ma:oczko: Inną sprawą jest to, że po podniesionym larum po prostu naszyją Orła w wolne miejsce na koszulce, i dla nich sprawa załatwiona. Ci, którzy krzyczeli teoretycznie mogą być "zadowoleni". Jest też drugie dno miejsca Orła. Gdyby faktycznie powrócił na swoje miejsce, to od ch**a koszulek musieliby wywalić w kosmos, co by się wiązało z pokaźną sumką zielonych wyrzuconych w błoto. Tak to im uszło na sucho...:efoch:

nevermind
16-12-2011, 19:38
A dla mnie jednak znaczenie ma

To już kwestia gustu, ale tak czy siak umieszczenie go na srodku ma podstawy historyczne, wiec nie ma co drzeć szat z tego powodu. ;)

Jest też drugie dno miejsca Orła. Gdyby faktycznie powrócił na swoje miejsce, to od ch**a koszulek musieliby wywalić w kosmos, co by się wiązało z pokaźną sumką zielonych wyrzuconych w błoto.

No alez to chyba jest zrozumiałe. Mysle, ze kazdy majac mozliwosc poprawienia swojego zle wykonanego kontraktu, poprawiłby go w taki soposob zeby najmniej na tym stracić. I tak jak mowie, maja podstawy, zeby go na srodku umiescic to go umiescili. ;)

Pozatym, ja nie mam pretensji do "Nike". Bo oni wykonywali projekt tych lesnych dziadów. Bardziej by mnie usatysfakcjonowało zerwanie kontraktu z winy pzpnu i wypłata grubych milionów w ramach odszkodowania.

Svitlica_Stanko
16-12-2011, 20:13
http://www.weszlo.com/news/8866-Tomasz_Lis_sie_wkurzyl_i_ostro_pojechal_po_Klubie_ Kibica_%E2%80%93_posluchaj

ZającWola
16-12-2011, 20:30
Nie dość, że orzeł na środku, to jeszcze jako modela dali niemca.. Ale lepsze to jak w ogóle by miało nie być. :)

Szejdi
16-12-2011, 21:05
Nie dość, że orzeł na środku, to jeszcze jako modela dali niemca.. Ale lepsze to jak w ogóle by miało nie być. :)

Czemu Błaszczykowski to niemiec?

casual
16-12-2011, 21:09
Tragiczne te koszulki. Najprostszą rzecz potrafią zbabrać.

Playboy
16-12-2011, 21:13
Cóż za emocje! Nie dość, że nie ma sytuacji to jeszcze pierdolnięty sędzia co 30 sekund przerywa grę. Chociaż teraz Jankowski pokazał, że milion euro za niego to chyba tylko Wojciechowski może zapłacić. Drewno.

oczkovski
16-12-2011, 21:26
Błaszczu mi wiedźmina przypomina na tym zdjęciu białe włosy długie dorobić :D szrame pod okiem i ogień
Ogólnie czego się można było spodziewać po koszulkach :) ja jakoś przestałem się wogóle przejmować całą reprą te skvrwysyny zabiły we mnie amok meczy z udziałem repry

Playboy
16-12-2011, 21:53
Po tym meczu skończy się wreszcie wpychanie na siłę Mili do reprezentacji. Co podanie to strata. Jedynie Sobota coś tutaj pokazywał i nie chodzi tylko o bramkę.

Breados
16-12-2011, 22:10
To oni dziś grali? :o

:lol:
To tylko jebitnie pokazuje, jak wygląda zainteresowanie u mnie kadrą teraz, a kiedyś.

Majkisek
16-12-2011, 22:14
To oni dziś grali? :o

To tylko jebitnie pokazuje, jak wygląda zainteresowanie u mnie kadrą teraz, a kiedyś.

Dzisiaj to grają rezerwy, przecież w tygodniu grały puchary europejskie, więc jaki normalny piłkarzy grałby w piątek mecz?

elmoro87
17-12-2011, 11:45
Ten mecz był bez sensu...jak co roku na tego typu zgrupowaniach.

Majkisek
22-12-2011, 12:59
- Odkąd jestem selekcjonerem, czasami czuję się jak Adamek w walce z Kliczką. Nap.. jeszcze bardziej niż Adamka, a ja nie wiem, jak mu przywalić - mówi o swojej kadencji w roli selekcjonera reprezentacji Polski Franciszek Smuda. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" przyznaje, że w przypadku braku awansu do fazy pucharowej ME zrezygnuje z funkcji opiekuna kadry.

Smuda przyznaje, że ma zapis w umowie w rozmowie z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, że jeśli podczas EURO 2012 reprezentacja Polski nie wyjdzie z grupy, to ten zrezygnuje z funkcji selekcjonera.

- Nie uczepię się rozpaczliwie stołka. Mam swój honor i wiem, co oznacza brak awansu dla kraju, który jest gospodarzem mistrzostw Europy. Jednak bez względu na to, kto będzie selekcjonerem po EURO, kadra będzie gotowa na eliminacje MŚ w 2014 roku - wyznaje Smuda.

Po ponad dwóch lat sprawowania funkcji selekcjonera były trener Lecha Poznań czy Widzewa Łódź przyznaje, że rola opiekuna kadry narodowej wymaga więcej pracy niż rola trenera klubu ligowego.

- Czasem czuje się jak Adamek, który wchodzi do ringu z Kliczką. Kliczko mnie nap... jeszcze bardziej niż Adamka, a ja nie wiem, jak mu przywalić, bo brakuje mu argumentów, które miałbym w klubie. Robię wszystko, by te argumenty zdobyć, ale czasu jest mało - żali się selekcjoner.

Według Franciszka Smudy, tylko selekcjoner z Polski gwarantuje naszej reprezentacji sukcesy. - Tylko on w naszych dość specyficznych warunkach może precyzyjnie przekazać piłkarzom wiedzę i taktyczne wskazówki. Jedynie w ustach polskiego trenera wiarygodnie brzmi na patriotycznych nutach - kończy.

WP.PL/PRZEGLĄD SPORTOWY

Ależ on jest ********. Masakra. Ma jasno w umowie, że wypierdziela bez awansu ale uparcie twierdzi, że jak nie awansują to on sam zrezygnuje.

matx
22-12-2011, 13:14
Według Franciszka Smudy, tylko selekcjoner z Polski gwarantuje naszej reprezentacji sukcesy. - Tylko on w naszych dość specyficznych warunkach może precyzyjnie przekazać piłkarzom wiedzę i taktyczne wskazówki. Jedynie w ustach polskiego trenera wiarygodnie brzmi na patriotycznych nutach - kończy.

A ten fragment to już w ogóle kuriozum w jego ustach. Dyzma, który niebardzo radzi sobie z ojczystym językiem (polska języka - trudna języka) i powołuje obcokrajowców, nie radzących sobie z tym samym językiem w ogóle, plecie coś o precyzyjnym przekazywaniu wiedzy i taktycznych wskazówek oraz o patriotycznych nutach... :lol:

Halo! Panie Dyzma! Tu Ziemia!

Marru
22-12-2011, 13:18
Zawsze będzie mógł powtarzać w mediach, że to on z własnej woli podał się do dymisji, a nie został wyje.... na zbity pysk

Kawa
23-12-2011, 22:01
Przed samymi mistrzostwami szykuje sie godny przeciwnik- Malta albo Liechtenstein :lol:

Majkisek
24-12-2011, 10:53
http://www.weszlo.com/news/8950-UWAGA_HIT_Franciszek_Smuda_zyczy_kibicom_-_Zjednoczmy_sie_przed_Euro_jak_przed_katastrofa

elmoro87
24-12-2011, 13:19
Przed samymi mistrzostwami szykuje sie godny przeciwnik- Malta albo Liechtenstein :lol:

Podobno zawodnicy kadry PZPN mają się podbudować przez Euro pakując im worek goli. Trzeba było wybrać na przeciwnika, np. Guam z Azji, bo Liechtenstein może ich zaskoczyć (remisowali z Portugalią i Słowacją) , a Malta wygrywała całkiem niedawno z Węgrami i remisowała z Chorwacją i Turcją :D A tak poważnie to byłby obciach jakby nie wygrali bez problemu u siebie z takimi drużynami.

twarog1987
24-12-2011, 17:01
Podobno zawodnicy kadry PZPN mają się podbudować przez Euro pakując im worek goli. Trzeba było wybrać na przeciwnika, np. Guam z Azji, bo Liechtenstein może ich zaskoczyć (remisowali z Portugalią i Słowacją) , a Malta wygrywała całkiem niedawno z Węgrami i remisowała z Chorwacją i Turcją :D A tak poważnie to byłby obciach jakby nie wygrali bez problemu u siebie z takimi drużynami.

najlepiej to San Marino,ten rywal akurat im leży haha

pu(L)on
24-12-2011, 17:09
Chcą być jak Hiszpania przed Mistrzostwami Świata ;)

elmoro87
24-12-2011, 21:17
Chcą być jak Hiszpania przed Mistrzostwami Świata ;)

Już widzę oczami wyobraźni jak nasz Busquets - Polanski odbiera piłkę, Murawski niczym Fabregas zagrywa do Obraniaka, który wzorem Iniesty strzela zwycięską bramkę w finale.

Kawa
25-12-2011, 08:48

Jak zremisują to się wytłumaczy, że trenowali taktykę i przyniesie to efekty w następnych meczach.

elmoro87
25-12-2011, 12:30
Jak zremisują to się wytłumaczy, że trenowali taktykę i przyniesie to efekty w następnych meczach.

Ewentualnie stwierdzi, że są zmęczeni sezonem i przygotowaniami do Euro, ale na pierwszy mecz będą w formie.

PeCe
25-12-2011, 12:30

Ja czekam na standardowe: " graliśmy nieźle, nawet można powiedzieć, że byliśmy lepsi, niestety zabrakło troszkę skuteczności...." :lol:

Adin
05-01-2012, 18:40
Drugiego czerwca reprezentacja Polski rozegra ostatni sparing przed tegorocznymi Mistrzostwami Europy. Podopieczni Franciszka Smudy zagrają tego dnia z Andorą na stadionie Legii przy Łazienkowskiej. Andora wraz z San Marino znajduje się na ostatnim miejscu w rankingu FIFA.

Wcześniej Polacy zagrają podczas zgrupowania w Austrii spotkania z Łotwą (22 maja) i Słowacją (26.05).

Takie 0:0 przed Euro było by piękne :prawi:

Belit
05-01-2012, 18:56
Niesamowite, Legia na zgrupowaniach ma silniejszych sparingpartnerów niż reprezentacja pzpn kilka dni przed turniejem. Ależ oni są daremni :lol:

Slyboots
05-01-2012, 19:22
Abstrahując od mojego stosunku do drużyny PZPN, to taki chłopiec do bicia kilka dni przed turniejem wydaje się być niezłym pomysłem. Tuż przed ostatnimi ME czy MŚ grali z równorzędnymi rywalami i jak było dobrze wiemy.

ivan
05-01-2012, 19:53
Abstrahując od mojego stosunku do drużyny PZPN, to taki chłopiec do bicia kilka dni przed turniejem wydaje się być niezłym pomysłem. Tuż przed ostatnimi ME czy MŚ grali z równorzędnymi rywalami i jak było dobrze wiemy.

Tak jest trzeba się uczyć od najlepszych , Hiszpania zagrała przed MŚ z chłopcami do bicia , wygrała 6:0 i zdobyła tytuł . :lol:

Z.
05-01-2012, 21:37

Niezłym o ile to wypali. Bo jeżeli nie wypali i np. wygrają 2-0 albo kompromitująco zremisują to balonik pęknie z hukiem.

symbicort
05-01-2012, 22:20
A znając życie jeśli zremisują bądź wygrają 1:0 czy 2:0 to Smuda powie, że oni grali tak by się nie przemęczyć na mecz otwarcia z Grekami na Euro. Zawsze znajdą wytłumaczenie na zaistniałe sytuacje.

Z.
05-01-2012, 22:25
Nie znajdą. Przerabiane to było z Leonidem B. Byli tacy, którzy od wielu miesięcy czuli zbliżającą się katastrofę (:cool:) i o tym głośno mówili. Natomiast po katastrofie nagle hamulce puściły również tym, którzy siedzieli wcześniej cicho albo nawet probowali polemizować. Dobrze to opisało weszło. Teraz PS, dziennikarze wyborczej, spora ilość 'ekspertów' też milczy.

A potem w lipcu wszyscy będą mądrzy. Jak będzie 1-0 lub 2-0 z Andorą to już wtedy obudzą się milczący. Teraz jest jak przed Euro 2008, chociaż krytykujących jakby więcej :]

symbicort
05-01-2012, 22:34
Polak mądry po szkodzie będzie. Jeżeli wyjdą z grupy na Euro, to nie wielka wygrana czy remis z Andorą zostanie zamieciony pod dywan. Jeżeli tak się nie stanie to mam nadzieję, że każdy mecz z takimi ogórami wygrany 1 czy 2 golami lub zakończony remisem zostanie szczegółowo wytknięty Smudzie i działaczom PZPN. Szkoda, że teraz wiele osób nie zauważa tego balonika, który nie długo pierdolnie z takim hukiem, że głowa mała.

adam_k
13-01-2012, 22:51
wywiad ze Smudą na 5 miesięcy przed Euro

http://czasfutbolu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=227:smuda&catid=40:aktualnosciduze

Sgt.
16-01-2012, 11:13
Smudzie nie mieści się w głowie, jak jego ukochany Spartak mógł przegrać z Legią i że praca w takim zespole to marzenie:

http://www.sovsport.ru/news/text-item/502879

Komentarz zbędny.

adam_k
26-01-2012, 11:38
Mateusz Borek celnie punktuje Smudę...

http://czasfutbolu.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=233%3Aborek&catid=40%3Aaktualnosciduze

"Myślę, że nie wykorzystujemy w pełni naszego potencjału. Franciszek Smuda nie docenia postawy niektórych zawodników. Nie rozumiem jak w reprezentacji Polski może nie grać Kamil Grosicki. Niestety selekcjoner przy powołaniach stosuje niekiedy bardzo naciągane teorie."

triqas
06-02-2012, 17:48
PZPN szuka kandydatów do Reprezentacji ... w Ameryce Południowej.

Paulo Dybala (19 l.) to jeden z największych talentów argentyńskiej piłki. Chilijczyk Igor Lichnovsky (18 l.) mimo młodego wieku już ma pseudonim "El Jefe", czyli "szef", bo potrafi rządzić linią obrony. Kolejna gwiazda rodzi się w Wenezueli, to Guillermo Reyes Yanovsky (16 l.). Co ich łączy? Zainteresowanie wielkich klubów i... PZPN, który penetruje Amerykę Południową w poszukiwaniu kandydatów do gry w polskiej kadrze.

Całość tutaj http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/pilka-nozna/mlode-talenty-pilkarskie-los-polakos-podbija-europe_225805.html

shaggy
06-02-2012, 17:53
PZPN szuka kandydatów do Reprezentacji ... w Ameryce Południowej.

Całość tutaj http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/pilka-nozna/mlode-talenty-pilkarskie-los-polakos-podbija-europe_225805.html

A mają Arbolede i Cionka pod nosem :prawi:

voytek
15-02-2012, 14:03
Jeleń, Grosicki, Mila i Boenisch w kadrze na Portugalię

Bramkarze: Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański (obaj Arsenal Londyn);
Obrońcy: Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Damien Perquis (FC Sochaux), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa), Marcin Kamiński, Grzegorz Wojtkowiak (obaj Lech Poznań), Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Sebastian Boenisch (Werder Brema);
Pomocnicy: Eugen Polanski (FSV Mainz), Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Adam Matuszczyk (Fortuna Duesseldorf), Adrian Mierzejewski (Trabzonspor), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Kamil Grosicki (Sivasspor), Ludovic Obraniak (Girondins Bordeaux), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław), Maciej Rybus (Legia Warszawa/Terek Grozny), Sławomir Peszko (FC Koeln);
Napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Ireneusz Jeleń (Lille OSC).

kbls
15-02-2012, 14:30
Smuda na konferencji zapytany czy nie ma wrażenia, że powoływanie Perquisa czy Polanskiego powoduje odwrót kibiców od kadry odpowiedział, że on nie zauważa czegoś takiego.

Niestety nie udało się go dopytać, czy nie zauważył, że nie ma dopingu, bo Rząsa dbał o słuszną linię pytań. :D

voytek
15-02-2012, 14:50
Smuda na konferencji zapytany czy nie ma wrażenia, że powoływanie Perquisa czy Polanskiego powoduje odwrót kibiców od kadry odpowiedział, że on nie zauważa czegoś takiego.

Nie omieszkał jednak podkreślić, że przed Euro 2012 nie będzie już naturalizował żadnego piłkarza. Zatem powtórzył jeszcze raz, że nie daje już szans na grę w "Biało-czerwonych" Manuelowi Arboledzie.

sasza
18-02-2012, 21:04
bardziej by pasowało do Pokemonów, ale taka ciekawostka:

Tomcio Lis dla Weszło

I nadal nie ma pan problemów z utożsamianiem się z jego reprezentacją pod kątem tego, jacy zawodnicy w niej grają?
Nie, raczej nie. Jak czytam o II Rzeczpospolitej, to tęsknię za Polską trochę bardziej etnicznie zróżnicowaną. Oczywiście wolałbym, żeby taki Perquis czy Obraniak mówili perfekt po polsku, ale różnorodność w ogóle mi nie przeszkadza. Jakby w naszej koszulce narodowej biegał jakiś skośnooki albo czarnoskóry zawodnik, to byłoby dla mnie jeszcze fajniej.

nevermind
19-02-2012, 01:23
Kiedy już wszyscy wytarli łzy wylane po tym, jak skrzywdzony został Łukasz Piszczek... Kiedy w obronę biednego Łukasza wzięły wszystkie piłkarskie autorytety... Kiedy atmosfera powstała taka, że nazwanie Piszczka zawodnikiem zamieszanym w korupcję stało się tym samym, czym puszczenie bąka w czasie eleganckiej kolacji... Właśnie wtedy blog pilkarskamafia.blogspot.com ujawnił zeznania Łukasza Piszczka złożone we wrocławskiej prokuraturze. I niestety okazuje się, że ten nasz milusiński wcale nie jest żadną ofiarą korupcji, człowiekiem złamanym przez system i przymuszanym do obrzydliwych rzeczy przez starszyznę. Nie, wręcz przeciwnie. Wręcz przeciwnie...

Od początku atmosfera wokół Piszczka była absurdalna. Nie wypadało bowiem wspominać, że kupił mecz, nie wypadało o to pytać, ponieważ ŁUKASZ DOBRZE GRA. Gdyby grał nędznie to oczywiście zostałby zmasakrowany, ale że gra dobrze - dlatego nie należało mu robić przykrości. Drodzy państwo, proszę się znęcać nad Mierzejewskim albo Jackiewiczem, ale Piszczka zostawcie w spokoju - bo szybki, ma kiwkę i umie dorzucić. Hmm, dziwne.

Teraz się okazuje, że wbrew temu co Piszczek opowiadał w wywiadach, doskonale wiedział, na co się zrzuca. Jeszcze w "Przeglądzie Sportowym" kitował: - Uczestniczył w niej cały zespół. Tak mi się wydaje, choć ja naprawdę nie zastanawiałem się, kto i do czego się dorzuca. Przyszło do mnie kilku starszych kolegów i komunikat był jasny: musisz się zrzucić, bo duża kasa jest potrzebna i inni też się zrzucają.

Przeczytaliście uważnie? Nie zastanawiał się, kto i do czego się dorzuca. Oto jego medialna spowiedź.

Niestety, spowiedź przed prokuraturą stawia go w gorszym świetle. Nie dość, że doskonale wiedział, na co się zrzuca, to jeszcze dzień później namawiał do zrzutki innego zawodnika, Grzegorza Bartczaka. "Ja rozmawiałem z Grześkiem Bartczakiem, powiedziałem mu, że jest propozycja remisu ze strony Cracovii i trzeba wyłożyć na ten cel pieniądze dla zawodników tej drużyny" - zeznał. Oto, kogo bronili dziennikarze. Oto wasza ofiara systemu. Co, niewinna buźka was zmyliła?

Poczytajcie...

Ja zgłosiłem się do tutejszej prokuratury po zapoznaniu się z informacjami internetowymi dotyczącymi ostatnich zatrzymań zawodników Zagłębia Lubin. Poza tym rozmawiałem telefonicznie z Maćkiem Iwańskim i Grzegorzem Bartczakiem - moimi kolegami z czasów gry w Zagłębiu, z którymi utrzymuję kontakt do dnia dzisiejszego i podjąłem decyzję o zgłoszeniu się do prokuratury.

Jeśli chodzi o zdarzenia związane z meczem Cracovia - Zagłębie Lubin z wiosny 2006 to kilka dni przed meczem skontaktował się ze mną Darek J. i poprosił żebym przyszedł do niego do mieszkania. Tam w tym mieszkaniu był: J., Sz., Maciek Iwański, Michał S., Michał Chałbiński i ja. Nie pamiętam czy na tym spotkaniu byli też Mierzejewski i L. Z tego co pamiętam nie było tam Grześka Bartczaka i Wojtka Łobodzińskiego. Na tym spotkaniu J. i Sz. poinformowali, że oni mogą załatwić remis w najbliższym meczu z Cracovią. Sytuacja była taka, że my potrzebowaliśmy co najmniej jednego punktu, a więc remisu właśnie z Cracovią żeby sobie zapewnić start w pucharach. Cracovia już wtedy o nic nie grała, z tego co pamiętam. Sz. i J. powiedzieli, że mogą to załatwić, ale, że to będzie kosztowało i potrzebują na to określoną kwotę. Oni chyba podawali wysokość tej kwoty, ale teraz dokładnie już nie pamiętam, mogło to być 100 tys. zł jak wynika z zarzutu, ale teraz tego nie pamiętam. Oni powiedzieli, że musimy się na te pieniądze dla Cracovii zrzucić. Sz. i J. nie mówili z kim z Cracovii na ten temat rozmawiali. Ja wtedy byłem młodym zawodnikiem, miałem mieszane uczucia, ale ostatecznie wszyscy obecni zgodzili się na tę propozycję Cracovii i przekazanie im pieniędzy za wynik remisowy w najbliższym meczu. My co prawda byliśmy silniejszą piłkarsko drużyną, ale w piłce nie ma nic pewnego. Było ustalone na tym spotkaniu, że następnego dnia mieliśmy przynieść pieniądze, chyba było ustalone na tym spotkaniu, że mamy przynieść po 10 tys. zł. Z tego co pamiętam to ja nie miałem tyle pieniędzy i przekazałem następnego dnia J. 5 tys. Ale nie jestem jednak pewien czy nie było to ustalone 10 tys. Ja na pewno nie pożyczyłem od nikogo pieniędzy na ten cel, wypłacałem następnego dnia rano pieniądze na ten cel w banku, był to mój rachunek w Dominet Banku, załatwiałem tę wypłatę w oddziale w Lubinie. Przekazałem J. dokładnie taką kwotę jaką wypłaciłem w banku, jest to do sprawdzenia.

Pamiętam też, że zostałem poproszony przez J. o wtajemniczenie w tę propozycję Grześka Bartczaka, którego nie było na tym spotkaniu. Nie wiem dlaczego go nie było. Ja rozmawiałem z Grześkiem Bartczakiem, powiedziałem mu, że jest propozycja remisu ze strony Cracovii i trzeba wyłożyć na ten cel pieniądze dla zawodników tej drużyny. Grzesiek się zgodził i miał przynieść te pieniądze do J. Wydaje mi się, że przekazał te pieniądze, ale mnie przy tym jak Grzesiek przekazywał te pieniądze J. nie było. pamiętam, że J. i Sz. mówili coś, że te wyłożone pieniądze zostaną nam wyrównane z premii za ten mecz, ale jak to dokładnie miało wyglądać dokładnie nie wiem. Ja nie wiem czy inni zawodnicy młodzi czy zza granicy byli wtajemniczeni w to porozumienie z Cracovią. Nie wiem dokładnie kiedy i komu Sz. i J. przekazali te pieniądze. Ja nie znałem żadnych zawodników Cracovii z tego czasu, nikt z Cracovii się ze mną nie kontaktował. Mnie na meczu z Cracovią nie było gdyż byłem wykluczony z tego meczu za żółte kartki. Tak, że nie wiem jakie dokładnie były ustalenia w ramach drużyny co do sposobu gry w tym meczu.

Całe szczęście dla Piszczka, że na ustawieniu tego meczu zarobił między innymi aktualny selekcjoner reprezentacji Polski - gdyby nie fakt, że Franiu zainkasował sporą kasę, dzisiaj zawodnik Borussii mógłby mieć kłopoty.

Wiesz co Łukasz? Gdybyś faktycznie wyznał w mediach prawdę, gdybyś nie mazał się, że robi się z ciebie głównego winowajcę (a nikt winowajcy nie robił), gdybyś po fakcie wszystkich perfidnie nie oszukiwał i nie zrzucał odpowiedzialności na starszyznę, która złamała ci kręgosłup... O, wtedy byłoby nam cię żal. A tak, mamy nadzieję, że sprawiedliwość wreszcie cię dopadnie i że zostanie zdyskwalifikowany dokładnie tak samo, jak inni, mniej utalentowani zawodnicy.

Mówiąc krótko - wszystkiego najgorszego, handlarzyku!

:kawa:

Kempes
21-02-2012, 10:27
Policja wydała zgodę na mecz z Portugalią. Ja bym zadał jedno pytanie kilku ważnym mądrym głowom np. rzecznikowi Policji.

Co się zmieniło na Stadionie Narodowym przez ostatnie 10 dni, że można już wydawać zgody ?

EDIT: Już wiemy że nagle pojawiła się łączność na stadionie w wyniku działania ''dodatkowych urządzeń''. To czemu te urządzenia nie mogły 'zadziałać' 10 dni temu ?

Nosz kuwa. Mam nadzieje ze na dzien przed meczem spleśnieje im murawa

Yanks
21-02-2012, 10:35
To czemu te urządzenia nie mogły 'zadziałać' 10 dni temu ?

:lol2:

Kempes
21-02-2012, 10:38

Rozumiem, że śmiejesz się z mojej naiwności ? :zolta:

Yanks
21-02-2012, 12:47
Rozumiem, że śmiejesz się z mojej naiwności ? :zolta:

... z własnej również. :mflaga:

dobronarodowe
21-02-2012, 16:02
Witam chciałbym tutaj poruszyć pewien temat, a mianowicie :
Mamy jednego bramkarza oprócz Boruca,
który regularnie gra jest to Wojciech Szczęsny.Przypuśćmy, że Wojciech Szczęsny złapie kontuzje i kto
wejdzie za niego? Nie mamy dobrego bramkarza, który gra regularnie w dobrej lidze oprócz
Boruca. Fabiański rezerwowy bramkarz Arsenalu i to się nie zmieni. Sandomierski nie poradził sobie w
Belgii. Nie zagrał ani jednego meczu! To jest priorytet, żeby walczyć o dobro kadry. Tutaj już nie chodzi
o to jaki on charakter, ale dla kadry trzeba poświecić nawet fakt, iż kogoś się nie lubi. W tym przypadku
widać ewidentnie, że Smuda niecierpi wręcz Boruca. A Boruc wiele by wniósł do kadry i nie należy
podawać absurdalnych wręcz powodów nie powołania do kadry takich jak słaba forma podczas eliminacji MŚ
RPA 2010. Nie należy patrzeć do tyłu tylko żyć dalej. Smudzie proponowałbym jednak obejrzenie Serie A, a
co za tym idzie mecz Fiorentiny. Smudę wybrali kibice. Od razu zaznaczam, że nie byłem za tym, aby objął
te stanowisko. Ale skoro udało się kibicom wywalczyć trenera dla polskiej reprezentacji, to moze i
wywalczymy też Boruca. Smuda mówił, że Peszko nie dostanie powołania, a jednak potem znów go powołał.
Może wystarczyłoby, aby Boruc przeprosił Smudę, choć jak mówił już w jednym z wywiadów chciałby
jeszcze wystapić w kadrze. "Zawsze jestem otwarty na grę w reprezentacji. Nasz selekcjoner jednak nie chce
mnie zauważyć. Mimo to każdego dnia ciężko pracuje. " Wszystko jest możliwe. Kiedyś powiedział, że
Niemcy to farbowane lisy, a dzisiaj podobnie postepuje jak oni. Szuka piłkarzy nawet w Argentynie.
Bardzo bym was prosił kibiców Legii oto, abyście poparli tą akcje. Myślę, że razem możemy wiele osiągnąć. Artur grał kiedyś w Legii i licze na to, że poprzecie teraz tą akcje :)
Wstawiajcie na fejsa. Klikajcie "mocne" jeśli macie konto na demotach. Kadra to dobro narodowe. Dlatego trzeba o nie walczyć i licze na was.
Oto link do całej akcji ---------->www.demotywatory.pl/3704481
Pozdrawiam :)

ZwolSon
21-02-2012, 16:17
http://www.sport.pl/sport/10,67450,11198298,Lato__ja_nie_gustuje_w_chlopcach ___.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport co on sobą reprezentuje ja się pytam ?! :gupi:

Szawar
24-02-2012, 18:11
Dobry sklad został powołany w Portugalii na mecz z Polską. Pewnie to jest powodem,ze wszystkie bilety zostały juz w kasach Legii wyprzedane. :jejku:

Yanks
25-02-2012, 08:11
(...) wszystkie bilety zostały juz w kasach Legii wyprzedane. :jejku:

:hmm: ... to Narodowy nie ma własnych kas ... ?

Xth
25-02-2012, 10:29
Niby ma ... ale niesprawne jeszcze ;]
Wazne ze prawie 600k premii sie nalezy za gotowy stadion

Jack Danie(L)s
25-02-2012, 10:59
Czy ktoś z Legionistów wybiera sie na mecz POL-POR???

gonzo(L)
25-02-2012, 18:23
Smuda, czyli miękka faja

Franciszek Smuda pozuje na kozaka, ale w praktyce to z niego miękka faja. Artur Boruc nie jest żadnym moim wielkim funflem, może zaliczyliśmy raptem z raz jakąś dłuższą nasiadówkę, czyli „nocne Polaków rozmowy”, jeszcze w Szkocji, bo tak ogólnie to „Borubar” ciągle ma mi za złe, że niby kasowałem go w Legii, jak zaczynał (w rzeczywistości, to mi zwisał, mało mnie obchodziło, kto będzie trzecim bramkarzem). Ale czy z Arturem dzwonimy do siebie raz na tydzień, czy raz na pięć lat, to nie zmienia faktu, że powinien grać w reprezentacji Polski.

Na dziś wygląda to tak, że Wojtek Szczęsny nie obronił nic od trzech miesięcy (on mi odpowie, że ja nic od kilku lat, prawda, ale to temat na inną rozmowę), Tytoń dostał w łeb i już się nie podniósł, a Grzesiek Sandomierski to fajny dzieciak, ale jeszcze do nauki – spalił się zagranicą, więc spalić też się może na wielkim turnieju, co Arturowi nie grozi. No, jest jeszcze „Fabian”, grzeczny chłopak, akurat na dziecięcą eskortę McDonalds’. Mógłby Artura trzymać za rękę i wyprowadzać na boisko.

Boruc powinien wrócić i już. Honor do kieszeni, Boruca – do kadry! Gdyby odsuwać bramkarzy za to, że wypiją wino albo odezwą się nie tak jak trzeba do trenera, to Józek Młynarczyk (pozdrawiam!) nigdy nie wybiłby się ponad Odrę Opole.

Jak trener dygocze na samą myśl, że któryś piłkarz mógłby podważyć jego autorytet to znaczy, że jest chujowy. Bo szatnia swoje wie i trenera sama rozpozna, bez podpowiedzi Boruca, Żewłakowa czy kogokolwiek innego. Smuda chyba jednak się boi, że to co wszyscy mówią po kątach, ktoś powie na głos. Cykor. No i musi mieć świadomość, że ewentualna opinia Boruca na jego temat jest prawdziwa. Bo gdyby była fałszywa, to przecież pozostali piłkarze puściliby to mimo uszu.

Ludzie się kłócą, ludzie się godzą. Ja pierdolę, wielkie mi co, Boruc powiedział na Smudę „Dyzma”. Jak Dyzma, to Dyzma. Proste. Ale jeden ma trenować, drugi ma bronić. Ani Boruc łaski nie robi, ani Smuda. Jak „Franz” chce powoływać tylko tych, którzy go w pełni szanują, to niestety ale niedługo będzie musiał wypuścić na boisko swojego psa.

PS O pozycję bramkarza numer trzy Boruc rywalizował wtedy z Maćkiem Łykowskim. Maciek miał ksywę "Arabella", ale Smuda nie mógł tego zapamiętać i wołał... "Jogobella". Też fajnie!

http://www.weszlo.com/blog/3/710

Szamo w formie ;)

matx
26-02-2012, 11:32
Ja akurat należę do grupy która która popiera Smudę jako szkoleniowca polskiej reprezentacji i ta kontrowersyjna decyzja ws. Boruca jest jednocześnie jego suwerenną decyzją co powinno się uszanować.

Adamiak? :hmm:

BTW, to chyba w ogóle jedyna decyzja, w której Smuda wykazuje jakąkolwiek konsekwencję. Oczywiście jedyna, w której ta konsekwencja jest idiotyczna - przy założeniu, że ta kadra kogokolwiek interesuje.

detoxizer
26-02-2012, 11:46
ponetnyKrzys, Boruc to zawodnik posiadający jaja, a takowych Smuda zawsze eliminował ze swoich drużyn. Przerabialiśmy to w Legii. Zresztą Artur niech wytrzyma, po Euro Dyzmy już nie będzie.
Przeczytaj to i się zastanów, bo warto:

Aha, od razu zaznaczamy, że to nie jest tak, że Frankowski do niczego się w kadrze nie przydaje. O nie! Podczas ostatniego zgrupowania... wykonywał rzuty rożne w czasie treningów. Czy słyszeliście o innej drużynie, w której ćwiczy się stałe fragmenty gry z użyciem... trenera jako dośrodkowującego?

lans
26-02-2012, 11:49
Dajcie spokój, Smuda byłby naprawdę świetnym trenerem, gdyby tylko wykazywał się jakąkolwiek konsekwencją przy swoich decyzjach, umiał się wysłowić, miał stosowne papiery i nie był gotów dać dupy za wyjście z grupy.
No, gdyby też troszkę bardziej inteligentny był, no to ludzie, ideał!

Kujawiak
26-02-2012, 11:59
Nie ma co się rozpisywać, warto tylko zacytować słowa Dyzmy

Najgłupszy trener to jak się na piłkarza obraża

siekan
26-02-2012, 15:35
A jest słowny? Posiada własne zdanie?

siekan
26-02-2012, 17:53
Gdyby nie posiadał własnego zdania to by najprawdopodobniej nie trudnił się zawodem trenera, albowiem miał by trudności z doborem zawodników do drużyny, ustawieniem, taktyką, a już z całą pewnością nie odniósł nigdy żadnego sukcesu itd. ;] - chyba że w kuluarach miałby świetnego fachowca, który by mu radził.

Taa :lol:

Yanks
26-02-2012, 17:59
Jeżeli ludzi by nie interesowała kadra to by nie chodzili na mecze. Jak widać bilety na stadion narodowy są wykupione w całości.

Ziomek prowadzi sklep. I wiesz co ogląda w telewizji? Ogląda reklamy i w zasadzie nic innego. Obserwuje uważnie, co tam nadają i ... reklamowany towar ustawia ludziom "pod nos", czyli gdzieś w pobliżu kasy lub na dobrze widocznym miejscu. O dziwo, wszystko lepiej się sprzedaje ... i kasa się zapełnia.

Jakoś nie mogę się odpędzić od kadry. Wszędzie ją widzę i nawet przysłowiową lodówkę, boję się otworzyć ... ale tak jak nie kupuję Chupa-Chups przy kasie, tak nie chodzę na mecze kadry. Inni, cóż ... chodzą, ale czy ich to interere?

Yanks
26-02-2012, 18:21
O czym to świadczy, fakt że duża część ludzi dokonująca zakupu towarów sugeruje się jakością reklamy w telewizji ? Tylko tym że osobami podatnymi na sugestie i łatwo dają się manipulować.
Ja wybierając towar patrze na etykietki na odwrocie produktu. Nie mam takiego problemu.
Nie sądzę aby w odniesieniu do kadry ta teza miała rację bytu, można zostać w domu i obejrzeć ten mecz w telewizji. Jeżeli decydują się pójść, to zakładam, że ich to interesuje.

Więc ja nie widzę nic pozytywnego na etykietce kadry. Jedyne co przemawiałoby za tym, że kupiłbym bilet, to zobaczyć ... Stadion Narodowy. Poczekam jednak na Finał Pucharu Polski :lol:, to sobie go zobaczę ...

Yanks
26-02-2012, 18:57
Nadal twierdzę, że większość pójdzie (kupiła bilety), żeby sobaczyć stadion. Reklama jednak robi swoje i dużo ludzi etykietek nie czyta. Noooooo i przy okazji obejrzeć mecz, zwłaszcza, że kiboli nie będzie, ... :hmm: ... mając nadzieję na powtórkę z przed kilku lat, kiedy to Polska ograła Portugalię ... :hyhy:

midzi
26-02-2012, 19:00
Nie ma co się podniecać. Wiadomo, że idzie wiosna, za kilka miechów ME, więc i więcej osób zainteresowanych reprą. Przed samymi mistrzostwami będą komplety.

Maciek
29-02-2012, 16:40
Ktoś się może orientuje, czy jakaś stacja dostępna na C+/N transmituje dziś mecz Anglia - Holandia / Niemcy - Francja ?

Szawar
29-02-2012, 16:43
Ktoś się może orientuje, czy jakaś stacja dostępna na C+/N transmituje dziś mecz Anglia - Holandia / Niemcy - Francja ?

Anglia - Holandia na Sportklubie C+ kanał 128

Maciek
29-02-2012, 17:44
dzięki :ok:

Z.
29-02-2012, 18:05
Dzisiaj wysoce pożądana awaria oświetlenia i fatalne 0-2.

Mini
29-02-2012, 18:29
jakby ktoś planował wieczór przed telewizorem to jest w czym wybierać

na HBO - Piraci z Karaibów na nieznanych wodach
na Canal+ - Dziki Cel
na TCM - Nagłe zderzenie z Eastwoodem
na Comedy Central - Starsky i Hutch
na Filmbox - Benny Hill

:prosze:

Slyboots
29-02-2012, 18:30
Marszałek Sejmu, pytana o wynik meczu, powiedziała: - Chciałabym, aby wynik był chociaż taki jak w 2006 roku, kiedy graliśmy z Portugalią - 2:1. Traktuję to jako narodowy obowiązek -

Jak powiedziała, "wraz z panami z Kancelarii Sejmu" ustalili skład na dzisiejszy mecz. - Na bramce postawiliśmy Wojtka Szczęsnego, najlepszego bramkarza. Ustawiliśmy skład na cztery, cztery, dwa - dwóch w ataku, czterech w obronie, czterech w pomocy. Ciekawa jestem, na ile się pomyliliśmy. Niestety nie będzie naszego Lewandowskiego, który ma kontuzję. Na jego miejsce postawiliśmy Jelenia. Ale Jeleń będzie taki obrotowy, który będzie trochę wchodził do pomocy - opowiadała.

Taktyka na obrotowego już jest, można grać :prawi:

na Canal+ - Dziki Cel
na Filmbox - Benny Hill

Ja tam liczę jednak na czarną komedię na TVP :]

ivan
29-02-2012, 18:37
Należy ogłosić 29 lutego Dniem Janusza . Dziś największa kumulacja w historii . :prawi:

Senator
29-02-2012, 18:47
na Canal+ - Dziki Cel
na Filmbox - Benny Hill

Oby też tak było w czerwcu bo to co dziś ogłosili to już przegięcie, całe dnie na TVP będzie to ełro...

Ponad 180 godzin transmisji z Euro w TVP 1 i TVP 2! Prawie 400 godzin w TVP SPORT! Relacje również w TVP HD i TVP Info.

Programy TVP przygotowywane na Euro:
- „Piłkarska debata”
- „Biało-czerwoni”
- „Nasi rywale”
- „Polska gola”
- „Klub kibica – Polska 2012”
- „Piłkarskie info”
- „Piłkarski wieczór”

Komentatorzy TVP na Euro:
- Dariusz Szpakowski
- Maciej Iwański
- Tomasz Jasina
- Michał Zawacki
- Jacek Jońca
- Jacek Laskowski

Eksperci i współkomentatorzy TVP:
- Jerzy Engel
- Włodzimierz Lubański
- Marcin i Michał Żewłakowowie
- Andrzej Juskowiak
- Jacek Gmoch
- Jerzy Dudek
- Michał Probierz
- Andrzej Strejlau

W ostatecznosci będzie można wystawić łape przez okno i na miesiąc odkręcić konwerter :D

Slyboots
29-02-2012, 18:53
Laskowskiego jednak skusiło Ojro, tak jak było do przewidzenia.

Podobnie przewidywalny "skład ekspercki". Usunąłbym tylko Żewłakowów, Juskowiaka, Dudka i Probierza i zostawił resztę.

;)

Maciek
29-02-2012, 19:00
Analizy Jacka Gmocha będą pasjonujące, tego nie można przegapić :prawi:

matx
29-02-2012, 19:06
Dlaczego wśród komentatorów nie ma Ryczela i Rabieja? :efoch:

PLX
29-02-2012, 20:07
Oglądam właśnie Wiadomości ze Stadionu i słysze w tle jak Hadaj drze jape...

Yanks
29-02-2012, 20:10
Oglądam właśnie Wiadomości ze Stadionu i słysze w tle jak Hadaj drze jape...

... to już niech tam zostanie :lol2:

Jerzman
29-02-2012, 20:20
Poczytajcie relację na gównie. Jak dla mnie beka roku. W taki dzień jak dziś coraz mocniej czuje, że to nie jest moja Polska i nie chodzi tylko o tę "reprezentację narodową".

PanC
29-02-2012, 20:22
wrzuć parę lepszych cytatów, po co ileś tam osób ma im nabijać licznik

Jerzman
29-02-2012, 20:28
Nasz reporter Jakub Chełmiński już dotarł na stadion, przeszedł kontrolę i zdąża na trybuny. Na wejściu pan powitał go "po prasku": "uszanowanie, miłej zabawy życzę, dziękuję ślycznie"

A pomalowana twarz wygląda na przykład tak

tej pani można ozdobić twarz flagami za 5 zł.
.

Ze stadionu słychać muzykę. Słychać też ogłuszający doping kibiców. - Stadion aż huczy - mówi nasz reporter, który jest na rondzie Waszyngtona

Kibice na mecz zjechali z całej Polski. Nawet z (ulubionego przez "prawdziwych warszawiaków" Łukowa):
.

- Jestem stadionowym weteranem. Ja już tutaj raz byłem na otwarciu stadionu w tym miejscu. Teraz jestem drugi raz, ale tym razem z rodziną i znajomymi. Przyjechaliśmy z Łukowa w 5 osób. Obstawiamy 1:0. Oczywiście dla nas!

mówi starszy pan Krzysztof Szymanek i dumnie wypina pierś, jak gdyby miał na niej ramę z orderami.

Pilne
19.12

Otworzyli właśnie bramę od strony Waszyngtona. Kolorowy tłum zaczyna wlewać się za płot. Ludzie grają na trąbkach i krzyczą. Atmosfera przypomina wesoły piknik.

Skuter
29-02-2012, 20:38
Hadaj spikerem.

Mental
29-02-2012, 20:40
Czarne trybuny... krva, jak to wygląda. :boshe:

Kujawiak
29-02-2012, 20:40
... to już niech tam zostanie :lol2:

Słyszałem już gorszych od niego, najlepszy był ziomek z Bydgoszczy. :ucieka:

siekan
29-02-2012, 20:41
Słyszałem już gorszych od niego, najlepszy był ziomek z Bydgoszczy. :ucieka:

"Za dwie minuty będziemy mieli godzinę 18:37" :lol:

a(L)i
29-02-2012, 20:42
- ktoooo dziiiiiś wyyygra????!!!
- psssststt
- ktoooo??!!
- psst
- ktoooooo???!!!
- pst klask klask klask

Janusze woleli pomachać do kamer. Nie moja bajka.

ku(L)fon
29-02-2012, 20:43
Dobrze słychać "podgłaszanie" przez TVP wtedy gdy są zrywy "dopingu" :)

((L))ukasz
29-02-2012, 20:44
co jak co ale stadion robi wrażenie

ZwolSon
I flag jakby tak mniej ... nóż w kieszeni się otwiera :o

Ps. Po co machać szalikiem jak się nie śpiewa ? :|

hummel
Mam nadzieje , że zaraz Ronaldo uciszy te 55 k pazi..

PanC
29-02-2012, 20:45
Szpakowski trochę taki Sid z Epoki Lodowcowej, albo wacików nie wypluł po dentyście :zdziwiony:

turboptyś
29-02-2012, 20:46
******* jaka żałosna akustyka. :lol:

PS: a ten uj Owsiak, co tam z Donkiem w loży robi? co to za persona, ja się pytam?

ku(L)fon
29-02-2012, 20:47
Obraniak i Polański bezczeszczą Polski hymn, mlaskając ustami ;/

((L))ukasz
29-02-2012, 20:47
ale TVP ma mikrofony ustawione, nie mogę. szkoda ze na zadnym ligowym meczu tak nie ma

hummel
29-02-2012, 20:48
Ja już widzę tych pazi co szukają nr krzesełka wedle biletu :D:D

Mental
29-02-2012, 20:48
Eugeniusz Polański!!!!

((L))ukasz
29-02-2012, 20:49
hahaha, teraz było słychac jak mikrofony są włączone. słyszeliscie jak 1 koleś cos krzyknął i jak słychać było, zenada. jak promuja tych piknikow

kubabca
29-02-2012, 20:53
******* jaka żałosna akustyka. :lol:

PS: a ten uj Owsiak, co tam z Donkiem w loży robi? co to za persona, ja się pytam? wiadomo każdy na krzywy ryj chciał się na otwarcie stadionu dostać:P

Mental
29-02-2012, 20:54
"świetny doping dla polskiej reprezentacji"

ehh...

ivan
29-02-2012, 20:55
Cała drużyna wyraźnie szuka Jelenia .:lol2:

((L))ukasz
29-02-2012, 20:56
Portugalia gra w dziada :D

jest i to co najlepiej piknika wychodzi - fala :D

edit. było by z 0:3 a Ci dalej by fale robili

detoxizer
29-02-2012, 20:59
Hmmm, ta przestrzeń za bramkami na Narodowym wygląda strasznie chujowo...

casual
29-02-2012, 21:00
Po całym dniu bez dostępu do sieci, bez telewizora czy radia, byłem jednak w lekkim szoku, gdy tak od 18 poczytałem to i owo w necie, posłuchałem radia w samochodzie i pooglądałem troche TV. Istny cyrk- pierdolą o tym meczu NON STOP wszędzie. Jak twierdzą znajomi cały dzień tak było. Nie wiem, może tak powinno być, ale to nie zmienia faktu, ze ciężko mnie to wkurwia i że zupełnie nie moje klimaty.

Sto razy bardziej interesował mnie wynik i przebieg dzisiejszego sparingu z Mazurem Karczew. Autentycznie.

Brat troche kręcił się tak koło 18:30/19 po centrum. Ludzi wybierających się na mecz całe tabuny. Normalnych- zero. Twierdzi, że nie widział jednego normalnego człowieka. Wszystko jakieś popierdolone, poprzebierane jak debile, ryje umazane, kapelusze jak na Małysza. Tragedia.

Jeszcze ten Hadaj. No ja pierdole.

zenon1
29-02-2012, 21:02
8 polaków na boisku :jejku:

detoxizer
29-02-2012, 21:04
Wyobraźcie sobie teraz, że takie trybuny to było kiedyś marzenie ITI...

patriot
29-02-2012, 21:04
Jeszcze ten Hadaj. No ja pierdole.

Kasa.....Misiu......Kasa.

turboptyś
29-02-2012, 21:06
Wawrzyniak.. :lol:

PanC
Wyobraźcie sobie teraz, że takie trybuny to było kiedyś marzenie ITI...

to może Mariusz powinien startować na prezesa PZPN? :mpiwo:

ivan

On to robi tylko dla dobra polskiej piłki .:prawi:

Breados
29-02-2012, 21:10
@casual, dlatego nikt w kwestii zorganizowanych grup kibicowskich na reprze dogadywać się nie będzie chciał, bo ci z góry doskonale wiedzą że tego typu bezmózga mas tak czy siak się na stadionach znajdzie. Dlatego życzę "naszej" reprezentacji słodkiego wpierdolu na Euro, na jak i poza boiskiem. Może wtedy jak wyjebane mieć będą też janusze, to coś się ruszy w kwestii współpracy z ultras.

Jasper121
29-02-2012, 21:10
Czy mi się przesłyszało, czy Szpakowski stwierdził, że Meireles teraz gra w Porto? :D

casual
29-02-2012, 21:11

Chyba nie do końca zrozumiałeś co mam na myśli. Mnie Hadaj wkurwia w takim samym stopniu na Narodowym jak i na Legii (czy gdziekolwiek indziej). Denerwujący jest- i tylko to miałem na mysli.

detoxizer
29-02-2012, 21:12
Jakich ja czasów dożyłem... "Ojgen Polanski". :kurde:

Cielo
29-02-2012, 21:13
jeśli ani razu nie poleci Jeb.ać PZPN to będzie znaczyć, że Lato wymienił publikę już w 100% :<

e. 2min! Zwracam honor, jeszcze normalni nie zniknęli, szkoda tylko, że tak cicho i krótko..

mort
29-02-2012, 21:14
dajta spokój z tym meczem i stadionem :lol: :lol: :lol:

hoper
29-02-2012, 21:14
Coentrau, Szpakowski myśli że gramy z Rumunia czy to taka sama sytuacja jak z Alvisem i po prostu się dokształcił?

ABS
29-02-2012, 21:15
jeśli ani razu nie poleci Jeb.ać PZPN to będzie znaczyć, że Lato wymienił publikę już w 100% :<

Mówisz i masz :raca2:

pu(L)on
o Cie :O

Ale za długo nie pociągnęli :D

ZwolSon
Nie wymienił publiki :)

FelixOgbuke
29-02-2012, 21:16
Nie wytrzymałem tego gówna i przełączyłem na Extreme Sports, właśnie leci Royal Rumble :lol: polecam!

mort
29-02-2012, 21:20
Nie wymienił publiki :)

:lol: :lol: :lol:

nie wiem do jakiej publiki sie odnosicie Ty i Cielo ale jeżeli dla Was dowodem na bycie piłkarskim kibicem jest zaplucie sie przy "***** pzpn" połaczone z gimnastyką przed tłuszczem z kiełbach lecącym na spodnie to gratuluje :lol:

Szawar
29-02-2012, 21:20
Nie wytrzymałem tego gówna i przełączyłem na Extreme Sports, właśnie leci Royal Rumble :lol: polecam!

Większosc komentująca w tym temacie powinna tak zrobić.

Mental
29-02-2012, 21:24
dobre było jak część sektorów próbowała śpiewać "biało-czerwone to barwy niezwyciężone", a w innych sektorach część kibiców w tym samym czasie gwizdało (Portugalczycy przejęli piłkę). W ogóle tam jest jakaś dziwna manipulacja z nagłośnieniem, słychać czasem pojedynczych kibiców...

hummel
29-02-2012, 21:25
Coentrau, Szpakowski myśli że gramy z Rumunia czy to taka sama sytuacja jak z Alvisem i po prostu się dokształcił?

http://tv.zczuba.pl/zczubatv/1,89849,10111596,Cristiano_Ronaldo_poprawia_dzienn ikarza__wideo_.html

Szpaku ucz się baranie :D

Cielo
29-02-2012, 21:30
:lol: :lol: :lol:

nie wiem do jakiej publiki sie odnosicie Ty i Cielo ale jeżeli dla Was dowodem na bycie piłkarskim kibicem jest zaplucie sie przy "***** pzpn" połaczone z gimnastyką przed tłuszczem z kiełbach lecącym na spodnie to gratuluje :lol:

poczułem się dojechany :(

Jarson23
29-02-2012, 21:32
58tyś i co?
teatro?!

odiesel
29-02-2012, 21:35
Ja tylko czekam jak polscy fani Barcelony zarzucą "Leo [klask][klask][klask] Messi [klask][klask][klask]"

a(L)i
29-02-2012, 21:37
"ostatnia akcja pierwszej połowy, wstają kibice z miejsc żeby wesprzeć reprezentację" - ja raczej sądzę, że wstają żeby mieć lepsze miejsce w kolejkach po hot dogi w przerwie

Playboy
29-02-2012, 21:37
Jeleń... Jak coś się Lewandowskiemu przed EURO stanie to ciekawe kto będzie grał w ataku.

Nani mija naszych jak kołków, a Wawrzyniak to się pewnie nie wie jak nazywa tak nim zakręcił w tej połowie.

detoxizer
29-02-2012, 21:38
Całkiem niezły mecz zespołu Smudy, bo wciąż 0:0.

baran
29-02-2012, 21:42
Niech to Euro się skończy, niech piknikom się znudzi, niech znajdzie się trener który będzie wystawiał polaków, niech to wszystko już ***** minie. Niech kibolstwo wróci na reprezentację. Błagam.

Nazgul
29-02-2012, 21:43
Matko ale żenada...

Beenhakker wróć...

Mini
29-02-2012, 21:47
oj panowie, panowie...
jak jest ogórkowe międzymecze to wszyscy plują na drużynę pzpn, mają w dupie, zarzekają się że nie będą oglądać, że euro to wrzód na dupie, a tu proszę - kupa luda ogląda i jeszcze udaje zdziwienie medialną propagandą PRO.
Nawet jakby 90 minut śpiewali jebac pzpn, które by się razem z Wisłą niosło do Gdańska, to by zrobili niechcący awarię dźwięku, ze studia w Warszawie nadawał by Jacek Jońca, a jutro na wszystkich kanałach, we wszystkich programach pseudoinformacyjnych opowiadaliby o fantastycznej rodzinnej atmosferze, gorącym kulturalnym dopingu przez cały mecz, na wspaniałym zbudowanym po promocyjnej cenie super stadionie.
A to że rodziny się pobiją między sobą podczas próby wydostania się spod stadionu, że Portugalia wygra 3-0, że tak naprawdę to nic a nic w polskim futbolu poza miejscem kolejnych porażek się nie zmienia, to jest mało istotny szczegół. Już postanowione. Euro ma się udać i się uda. Nie ważne jak będzie - i tak powiedzą że się udało.

Mental
29-02-2012, 21:47
hahah, reklama jakichś tabsów na erekcję w przerwie meczu... ładna konsternacja musi być w wielu polskich domach. :rotfl:

nevermind
29-02-2012, 21:51
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/419011_10150711391484772_273156849771_11193243_212 5283550_n.jpg

Nie powiem, widok zajebisty... :)

Z.
29-02-2012, 21:53
1. Rzeczywiście ta pustka za bramką wygląda słabo, źle. Wcześniej stadion uważałem za fantastyczny, ale to straszna lipa. Tam jest z 10-15 metrów..

2. Wyjdą z grupy farciarze. Owszem, Portugalia z nimi jedzie, ale wciąż jest 0-0. Przecież Grecja czy Czechy nie będą miały takiej przewagi. Eh.

m82
29-02-2012, 21:55
Przerwa jest za krótka kibice nie zdarzyli wrócić na swoje miejsca :oj:

Adin
29-02-2012, 21:59
mały OT.

od kiedy się zaczął protest na kadrze grup kibicowskich?

Ytong
29-02-2012, 22:04
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/423870_382781361733587_100000051802620_1644547_126 1727461_n.jpg
To był mecz ;)

Kioteras76
29-02-2012, 22:04
Słaby piknik, a też Ełro 2012 będzie nudne. Tylko stadion wygląda fajnie ale trawa jest strasznie sporo miejsca i sporo kosztuje 2 miliardów zł. Chyba tęsknie za kiedyś Stadion X lecia bo mieszkam na Saskiej Kępie i na miejscu było bardzo spokojnie, a co teraz? To dopiero cyrk :/, jeszcze bez sensu ze wielu ulic jest zamkniętych z powodu meczu. Co do bilety, to naprawdę bardzo drogie bo pewnie PZPN zabrakło kasy :rzut:

odiesel
29-02-2012, 22:05
mały OT.

od kiedy się zaczął protest na kadrze grup kibicowskich?

Wydaje mi się, że po meczu z WKS w Poznaniu.

symbicort
29-02-2012, 22:12
Przejeżdżając o 19:45 obok stadionu, przy bramkach był widoczny zajebisty ścisk, kolejki zaczynały się mniej więcej od przejść podziemnych. Ciekawe co to będzie gdy ta cała horda ruszy do wyjścia. :ucieka:

m82
29-02-2012, 22:12
Podobno nie ma kompletu na trybunach, 48 tys + 3 tys VIPow :( ;)

AdiPRG
29-02-2012, 22:15
Po 60min poleciało "messi messi...'' jak Ronaldo był na spalonym :ucieka:

e. teraz drugi raz wiec nie przesłyszało mi sie.
e.2 To kibolska fana Sandecji wisi na tej januszo stypie ??

Manitou
29-02-2012, 22:20
Po 70 minutach i kilku marnych próbach wreszcie januszom jako tako wyszło "Kto wygra mecz?" to teraz będą katowali do końca [']

ormo
29-02-2012, 22:23
Pierdolicie, a jeszcze nabijacie im oglądalność :prosze:

detoxizer
29-02-2012, 22:24

:prawi:
Dajcie na luz.

cobson
29-02-2012, 22:41
Po Twoim apelu cisza na forum,nabijają już tylko oglądalność:lol2:

onil
29-02-2012, 22:45
Piłkarski teatr Narodowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

zizou
29-02-2012, 22:55
Mecze towarzyskie kadry PZPN to jednak masakra... w każdej kolejce ligowej bez problemu da się zobaczyć kilka ciekawszych spotkań.

Kioteras76
29-02-2012, 22:56
Mieszkasz na"Saskiej" ale dopisz że jesteś Wietnamcem,chodzisz do wieczorowej podstawówki i już całkiem nieźle radzisz sobie z Polską pisownią:D

Jestem prawdziwym Polakiem, a nie Wietnamczykiem. Wiem że mam problem z gramatyki bo jestem osobą niesłysząca, ale staram się pisać.:zlosliwy:

FelixOgbuke
29-02-2012, 22:59
To był przedsmak tego co nas czeka na Euro. Nie wiem jak Wy, dla mnie super - nareszcie można bezpiecznie iść z całą rodziną na mecz:prawi:

Ciekawe czy za meksykańską falę posypią się zakazy - w końcu jakby nie patrzeć to opuszczenie swojego miejsca!:look:

turboptyś
29-02-2012, 23:00
no i Jarmark Europa: Reaktywacja : :lol2:

http://img41.imageshack.us/img41/4685/65091241417049285417100.jpg

ping - Janusz, Andrzej, Mirek - pong. :D

Luke
29-02-2012, 23:01
Portugalia grała na leżąco, a ci wszyscy dziennikarzole pitolą trzy po trzy jaki to świetny mecz pzpn zagrał :help: Zabrakło tylko jakiegoś epickiego swojaka na otwarcie, ale co się odwlecze to nie uciecze, bo pierwszy gol nadal do zdobycia.:zlosliwy:

A niech mi powie ktoś zorientowany w temacie: co z przepisem uefy o rozegraniu dwóch spotkań przed ojro (jedno międzynarodowe, a drugie klubowe)? To jakiś martwy przepis jest czy co?:look:

cobson
29-02-2012, 23:02
Jestem prawdziwym Polakiem, a nie Wietnamczykiem. Wiem że mam problem z gramatyki bo jestem osobą niesłysząca, ale staram się pisać.:zlosliwy:
Nie wiem za bardzo w jaki sposób to przeszkadza,ale bardzo przepraszam i wywalam mojego posta.:wstyd:

kemot
29-02-2012, 23:03
Portugalia grała na leżąco, a ci wszyscy dziennikarzole pitolą trzy po trzy jaki to świetny mecz pzpn zagrał :help: Zabrakło tylko jakiegoś epickiego swojaka na otwarcie, ale co się odwlecze to nie uciecze, bo pierwszy gol nadal do zdobycia.:zlosliwy:

A niech mi powie ktoś zorientowany w temacie: co z przepisem uefy o rozegraniu dwóch spotkań przed ojro (jedno międzynarodowe, a drugie klubowe)? To jakiś martwy przepis jest czy co?:look:
Final Pucharu Polski, 24 kwietnia

ivan
29-02-2012, 23:05
no i Jarmark Europa: Reaktywacja : :lol2:

http://img41.imageshack.us/img41/4685/65091241417049285417100.jpg

ping - Janusz, Andrzej, Mirek - pong. :D

Pierwsza partia kibiców wyprodukowanych na Euro .

ormo
Portugalia grała na leżąco, a ci wszyscy dziennikarzole pitolą trzy po trzy jaki to świetny mecz pzpn zagrał :help:

Przecież o to w tym wszystkim chodziło. Do tego PZPN będzie się szczycił, że 3 mies. przed EURO jest w stanie ściągnąć na kadrę ponad 50 tys. ludu, do tego dorzuci pewnie, że śmieszny klub kibica to sukces, a i fani wiernie są z PZPN team, a do tego w tv, radiu, na ulicy, praktycznie wszędzie mówiło się o tym wydarzeniu. Ot, czysta propaganda.

Szejdi

http://www.weszlo.com/news/9420-Pytanie_na_jutro_-_a_co_z_wymogiem_dwoch_imprez_na_stadionie :)

Kubal
29-02-2012, 23:19
"Orzeł" był,ale ja się pytam gdzie?***** ładny manewr PZPN-u,dali godło w środku,a swoje gówno dalej na piersi.Żenua :kac:

Bugi B.
29-02-2012, 23:22
Przecież o to w tym wszystkim chodziło. Do tego PZPN będzie się szczycił, że 3 mies. przed EURO jest w stanie ściągnąć na kadrę ponad 50 tys. ludu, do tego dorzuci pewnie, że śmieszny klub kibica to sukces, a i fani wiernie są z PZPN team, a do tego w tv, radiu, na ulicy, praktycznie wszędzie mówiło się o tym wydarzeniu. Ot, czysta propaganda.

Pytanie tylko ile tak na prawdę biletów sprzedanych, skoro u mnie w robocie można było "wygrać" bilety na ten mecz. W któryś weekend stycznia, klient przedłużający neostradę przez internet dostawał bilecik gratis. Natomiast nie zmienia to faktu, iż jest potężna grupa baranów będąca w stanie zapłacić takie kokosy za taki piknik. Smutne to co się dzieje z naszą reprezentacją. Obrzydzili tę reprezentację i te Euro niesamowicie i tylko wkur**enie człowieka bierze, co się wyprawia. Na trybunach przypomina mi to taką hamerykańską publikę, która wcina popkorn, wymaluje się jak pajac, założy czapkę wielkości beczki i od czasu do czasu jąknie "Polska, Polska".

Ps. Kubal - przecież o to chodzi. Zajebali Orła tam, gdzie było tylko miejsce - lud się domagał niech ma - a w jaki sposób to rozwiązali to mają w dupie (przecież x tysięcy koszulek zostało już wyprodukowanych i co? Stracić by mieli? W życiu !...)

chajtgr
29-02-2012, 23:48
Ja tylko mam nadzieję, że do finału Pucharu Polski awansuje Legia i Lech albo Wisła.Wtedy pani Ministro dowie się kto wybiera drużyny do tego finału, którego już na pewno nie będą mogli odwołać a Polacy przekonają się jaka jest akustyka na Narodowym...

Kioteras76
29-02-2012, 23:52
Nie wiem za bardzo w jaki sposób to przeszkadza,ale bardzo przepraszam i wywalam mojego posta.:wstyd:

Nie szkodzi, przyjacielu ;)

Kioteras76
29-02-2012, 23:59
,,czego nie wolno na Narodowym" - Wygląda jak na stanu wojennego 1981 :wleb:

http://www.tvnwarszawa.pl/komentarze,35545,1.html

karpen
01-03-2012, 00:48
Ogladalem tylko druga polowe w ktorej akurat nie zagrali zle, ale prawda jest taka ze jakby Portugalczycy chcieli to powiezli by nas kilkoma bramkami.Przyjechali z zamiarem potruchtania po boisku a my im nawet jednej bramki nie strzelilismy.Jak.na razie wyglada to.nie ciekawie, tymczasem ruscy wygrali 2-0 z Dania.

Co do EURO to nie przesadzalbym z tym bojkotem, ja z przyjemnoscia bede ogladal turniej,wkurwia mnie tylko to ze zaraz kazdy bedzie wielki kibic, ja w kazdym razie z wuwuzela w czerwcu popierdalac nie zamierzam, ale sam turniej bede sledzil od poczatku z pewnoscia.

Z.
01-03-2012, 01:59
Zabrakło tylko jakiegoś epickiego swojaka na otwarcie

Wciąż chyba Janas swoim epickim swojakiem go zamyka :lol:

karakan
01-03-2012, 08:07
Na stadionie małe miasteczko ludzi i często słychać było...ciszę.

To lubię!O take publyke Wyborcze gówno walczyło!

Tak może być.Pijani, w szalach,kapeluszach z rogami wikingów, drący ryje i niewiedzący kto gra w reprezentacji..

Taki przejaw patriotyzmu na Czerskiej to oni akceptują.

ku(L)fon
01-03-2012, 08:45
http://sport.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634661513004593242.JPG

http://sport.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634661513207873191.JPG

Bonhart
01-03-2012, 09:01
A coz oni za dynamiczne bohomazy maja na tych szalikach?
Kwas o dziwo z Orlem, ale wyglada jakby byl na zejsciu ;)

Yanks
01-03-2012, 09:25
http://sport.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634661513004593242.JPG

http://sport.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634661513207873191.JPG

To element jakiejś oprawy ... ???

FelixOgbuke
01-03-2012, 09:28
http://legionisci.com/photos12w/12polskaportugaliaf1PG_f43.jpg

Nie i chvj...

_AS_
01-03-2012, 10:03
"Orzeł" był,ale ja się pytam gdzie?***** ładny manewr PZPN-u,dali godło w środku,a swoje gówno dalej na piersi.Żenua :kac:bo wystarczyło go tylko doszyć na środku. Zrobił się medialny spokój i ogromna kasa została w kieszeni.

Kenijczyk
01-03-2012, 10:19
Gdy w 75. minucie Ronaldo opuszczał boisko, słychać było brawa, ale głośniejsze były gwizdy. Portugalczyk z niewesołą miną pokazywał gestem dłoni, że fani nie powinni gwizdać, a bić brawo. Najlepszy piłkarz świata 2008 roku najwyraźniej nie spodziewał się, że w Warszawie spotka go coś takiego.

Taką reakcją kibiców zdziwiony był nie tylko Ronaldo, ale też Wojciech Szczęsny. Golkiper naszej reprezentacji uważa, że piłkarz tej klasy zasługuje na szacunek kibiców. - Zdziwiły mnie te gwizdy. Osobiście jestem pełen uznania dla tego zawodnika, więc kiedy Ronaldo schodził z boiska, klaskałem. Widziałem też, że część stadionu robiła podobnie - powiedział Szczęsny w rozmowie z Wirtualną Polską.

ojeju... chyba jedyny pozytywny aspekt wczorajszej ,,atmosfery''

ivan
01-03-2012, 10:19
http://i43.tinypic.com/104j96w.jpg

SpideyPL
01-03-2012, 10:24
Niestety wymiana kibiców na meczach kadry już się dokonała, nie ma wątpliwości.
Pamiętajmy jednak, że my mamy swój świat kibicowski i na tym się skupmy.
Myślę jednak że niektórzy trochę przesadzają, oczywiście Janusze były są i będą, tego nie zmienimy, więc po co się wkurviać?. Niech oni mają kadrę, my mamy ligę. Nie mamy co się dziwić brakiem dopingu, bo wiecie że bez zorganizowanej grupy jest to po prostu nie możliwe. Jechanie jednak z nimi jak z ostatnimi pałami, nie jest moim zdaniem odpowiednie i wspomnicie me słowa, jak kiedyś przypadkiem sami traficie na mecz kadry. ;)

EviLmonkey
01-03-2012, 10:35
Tak jak ktoś wspomniał - wybiórcza dopięła swego:

A atmosfera nadal jarmarkowa: na meczu były całe rodziny, nierzadko trzypokoleniowe, niemal wszyscy robili sobie zdjęcia z murawą w tle, a niektórzy nawet z owadem reklamującym sklep dyskontowy. Była trąbki, odpustowe stoiska wokół stadionu, kolejka po zapiekanki, narzekanie na sędziego i głośne gwizdy po faulach na naszych. Czyli tak jak kibice piłki lubią najbardziej.

:chees:

Osobiście, oglądałem w tv meczyk z przyzwyczajenia. I chciałbym napisać, że tak smutnego widowiska już dawno nie oglądałem. Ale skłamałbym - w ostatnich miesiącach to jest norma. Doping denny, niezgrana drużyna.

deszcz
01-03-2012, 10:48
Wczoraj skacząc po kanałach w radiu, trafiłem na relację z meczu. Prowadzący wspominał o braku prawdziwych kibiców, piknikowej atmosferze i braku atmosfery kibicowskiego święta. Także, już tęsknią;)

KRA
01-03-2012, 11:10
Dopóki stadiony będą się zapełniać tylko piknikami dopóty nikt łaskawszym okiem nie spojrzy na zorganizowane grupy kibolskie Zresztą jak miało by wyglądać takie "pogodzenie się" z reprezentacją? Dymisja Laty i Smudy, wyjebanie farbowanych lisów? Jeszcze trochę wody w Wiśle musi upłynąć zanim to się stanie.

bkt
01-03-2012, 12:18
1. Nasz reporter Jakub Chełmiński już dotarł na stadion, przeszedł kontrolę i zdąża na trybuny. Na wejściu pan powitał go "po prasku": "uszanowanie, miłej zabawy życzę, dziękuję ślycznie"

2. A pomalowana twarz wygląda na przykład tak
tej pani można ozdobić twarz flagami za 5 zł..

3. Ze stadionu słychać muzykę. Słychać też ogłuszający doping kibiców. - Stadion aż huczy - mówi nasz reporter, który jest na rondzie Waszyngtona

4. Kibice na mecz zjechali z całej Polski. Nawet z (ulubionego przez "prawdziwych warszawiaków" Łukowa):
- Jestem stadionowym weteranem. Ja już tutaj raz byłem na otwarciu stadionu w tym miejscu. Teraz jestem drugi raz, ale tym razem z rodziną i znajomymi. Przyjechaliśmy z Łukowa w 5 osób. Obstawiamy 1:0. Oczywiście dla nas!

mówi starszy pan Krzysztof Szymanek i dumnie wypina pierś, jak gdyby miał na niej ramę z orderami.

5. Otworzyli właśnie bramę od strony Waszyngtona. Kolorowy tłum zaczyna wlewać się za płot. Ludzie grają na trąbkach i krzyczą. Atmosfera przypomina wesoły piknik.

Odniose sie do w/w fragmentu, bo akurat taki najbardziej sensowny wydaje sie byc w calej forumowej dyskusji.
Powiem Wam ze wczoraj bylem na tym meczu troche przez przypadek, troche bo byla okazja pojsc za darmo. Zaobserwowalem pare ciekawych rzeczy.
Dodam, że byłem pierwszy raz na meczu naszej Reprezentacji w piłkę nożną i wczorajsza atmosfera... dosłownie ten piknik przypominala... tak sie zastanawiam ze te 5-10 lat temu musialo byc na takich meczach zajebiscie, nie mowiac juz o latach 70-80.

Na stadon dotarlem gdzies kolo godziny 19. Tlumy ludzi faktycznie stały przed bramami, troche sie pokrecilem i postanowilem wejsc dalej. Stadion widzialem do tej pory tylko na zdjeciach, na otwarcie nie chcialo mi sie wybrac szczerze mowiac. Wielkosc stadionu robi wrazenie, konstrukcja wydaje sie byc przystosowana do takich ilosci tlumu, chodzi mi tu glownie o szerokie pietra itp. Barwy stadionu sa jak najbardziej ok i stylistycznie mi sie podoba. Chyba na wiekszosc sektorów mozna sie dostac z kazdego innego nie widzialem zadnych bram czy tego typu rzeczy.
Fajnie wyglada caly w barwach, przy Mazurku pierwszych kilka zdan nie bylem w stanie zaspiewac bo sie jakos tak wzruszylem w tym momencie ze jestem Polakiem, bardzo pozytywna emocja i uwazam ze kazdy powinien przynajmniej raz pojsc na taki, nawet towarzyski mecz, zeby to przezyc.
To taka moja refleksja.

Ad1: Mnie nikt po prasku nie wital, ale stewardzi i ochroniarze byli faktycznie duzo duzo bardziej "normalni" niz na jakimkolwiek wyjezdzie z Legią czy chociazby u nas na estadio czesto.

Ad2: malowali twarze chyba po 2 dychy... :>

Ad3: Chyba nie byl na huczącym stadionie bo jak dla mnie to przed bramami nawet bylo w **** cicho nawet jak zaczynali spiewac.

Ad4: No to chyba jest normalne ze na mecz narodowy jedzie sie z calej Polski...

Ad5: Malo bylo tych trabiacych ale faktycznie lazili i napierdalali w te gowno.

Co do dopingu to prawde powiedziawszy takiego nie ma. Nie wiem czy ktos cos kombinowal z tymi mikrofonami czy nie, ale nie bylo za bardzo co nagrywac. Pamietam jak pierwszy raz przyjechalem na Legię pare lat temu, na zwykly ligowy mecz i to z jakas kiepawą drużyna po wysiąściu z autobusu jak uslyszalem dobre 40 min o ile nie wiecej przed meczem, doping ze stadionu jak to sie nioslo po ulicach to bylem w wielkim szoku... tutaj mimo ze stadion wiekszy i ludzi wiecej i niby fajnie zbudowany to nie brzmialo nawet w polowie tak dobrze jak u nas. To dlatego, ze na 20 osob w najblizszym otoczeniu doping prowadzily w miare na poziomie 3... ja i 2 najebanych typow dwa rzedy nizej. Reszty jakby nie bylo, i w dodatku wiekszosc wychodzila z 5 min przed koncem. Wiekszosc ludzi dookola to bilety z firm. Moj znajomy tez jakos trafil na mecz, chlopak ktory z pilka na codzien nie ma nic wspolnego , nie wiem czy by wiedzial w ktorej lidze jest polowa polskich czolowych zespolow. O skladzie na Reprze juz nawet nie pisze.

Żal patrzec na to, kilka razy zastanawialem sie gdzie ja jestem i o co w ogole chodzi... dziwnie sie czulem z tym.

Zaletą stadionu jest też to, że naprawde fajnie z samej gory przynajmniej wszystko widac, trybuna jest chyba pod jakims wiekszym nachyleniem niz na Legii i fajnie sie oglada mecz nie na telebimie a na zywo, troche sie czulem ze wzgledu na ksztalt stadionu jak bym doslownie byl w telewizorze (w sensie wewnątrz:D).

Po meczu chyba ci debile chcieli przetestowac wyjscie kibicow jednym glownym wyjsciem, bo wszystkie inne schody dookola obiketu nie byly otwarte, gdzies tam ktos postanowil zbiegac na skrotu to od razy pojawialy sie problemy z psami.

Podsumowujac kibicowsko bylo prawie tragicznie, organizacyjnie wedlug mnie moze byc, nie wyobrazam sobie jednak czynnego zbiegowiska roznych narodowosci w jednym miejscu...

księciuniu
01-03-2012, 12:40
bkt - tak z ciekawości dwa pytania:
- jak wyglada sprawa na bramkach przed wejściem - czy też jest taki artystyczny nieład i "kibicowska wspólnota" (czyt. ścisk) jak przy wejściu na Żyletę ?
- czy rzeczywiście siada się na swoich, biletowanych miejscach ?

R.
01-03-2012, 12:44
Zagłębie Fanatyków
Wczoraj miało miejsce otwarcie Stadionu Narodowego. Niektórych, widok nowego obiektu dosłownie ściął z nóg.

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/429210_336072756436654_194169717293626_941799_4088 4423_n.jpg

:lol: :lol:

Kempes
01-03-2012, 12:48
:leze:

bkt
01-03-2012, 12:51
bkt - tak z ciekawości dwa pytania:
- jak wyglada sprawa na bramkach przed wejściem - czy też jest taki artystyczny nieład i "kibicowska wspólnota" (czyt. ścisk) jak przy wejściu na Żyletę ?
- czy rzeczywiście siada się na swoich, biletowanych miejscach ?

Przed główną bramą (wejscie na teren stadionu z ulicy) gdzie stalo ze 2-3 tysie ludzi na oko, moze wiecej, malo kto wpychal sie na chama, raczej spokojnie wszyscy stali co wedlug mnie powinno byc normalne, gdy ludzie wchodza z dziecmi. Natomiast tuz przed brama byly takie jakies plotki nazwijmy to gdzie pojedynczo mozna bylo przejsc i tam byla pierwsza kontrol, sprawdzenie danych z biletu z danymi z dowodu + rewizja, którą jak sie ma szczescie mozna ominac mowiac ze juz byla controll.
Dalej wchodzilo sie przez druga bramke juz na same trybuny (a tam ogolnie bylo luzno nie bylo tlumow pod bramkami przynajmniej kiedy ja tam stalem ze 20 min to bylo luzno, byc moze na innych bramach nie bylo tak jak na tej mojej. Po czytnikowaniu biletu i zielonej lampce przejscie przez 10 pietrową bramke;> gdzie niejedne wiekszy facet moglby sie przygniesc:) i tam druga kontrola czy czegos nie wnosisz, na tym wejscu tez dalo sie ja ominac:)

Ja swojego miejsca nie znalazlem wiec chyba nie wszyscy je szukali, ale wiekszosc ludzi raczej tych miejsc szukala. Bylem gdzies w okolicy swojego miejsca ale nie chcialo mi sie wpieprzac dalej wiec usiadlem tam gdzie bylem, niedaleko rodziny chinczyków:) Nikt jednak nie podbil ze mu miejsce zajebalem. Oznaczenia miejsc sa przystepnie zrobione i latwo trafic, to jest tez istotne.

Jarson23
01-03-2012, 13:52
najlepszy klimat na reprezentacji był na Polska- Anglia 99 na Łazienkowskiej, nigdy więcej nie spotkałem się z taką atmosferą jaka wtedy panowała na kadrze....

teraz to jest chjunia z patatajnią :/

m82
01-03-2012, 14:17
"Orzeł" był,ale ja się pytam gdzie?***** ładny manewr PZPN-u,dali godło w środku,a swoje gówno dalej na piersi.Żenua :kac:

A Ty przespałeś ostatnie miesiące? Przecież gdy tylko padła decyzja, że orzeł wraca na koszulki, było wiadomo, że będzie po chamsku doszyty na środku.

detoxizer
01-03-2012, 14:53
Mnie to ciekawi, jak sprawę rozwiążą na Euro, bo o ile mi wiadomo, UEFA na turnieju zezwala na dwa symbole/logo na koszulce... ;)

Spocony
01-03-2012, 15:24
http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/417442_280335328706504_110189779054394_687718_2955 17881_n.jpg

Jerzman
01-03-2012, 17:22
najlepszy klimat na reprezentacji był na Polska- Anglia 99 na Łazienkowskiej, nigdy więcej nie spotkałem się z taką atmosferą jaka wtedy panowała na kadrze....

teraz to jest chjunia z patatajnią :/

Mi się najbardziej podobało na Słowacja-Polska w 2008.
Wracając do dnia wczorajszego, czułem się jak bym przeniósł się w czasie do roku 1955 i uczestniczył w otwarciu Stadionu X-lecia. Klimat niezwykle podobny, gołąbków pokoju tylko nie było.

Mental
02-03-2012, 18:55
http://www.sadistic.pl/rss/kibic-probuje-rozkrecic-doping-na-meczu-reprezentacji-vt106428.htm

nevermind
04-03-2012, 10:22
Fatalne wieści dla FC Sochaux-Montbeliard i reprezentacji Polski. Damien Perquis doznał w sobotnim spotkaniu ligowym z Valenciennes (1:1) kontuzji, która może go wykluczyć z gry nawet do końca sezonu. Obrońca w 57. minucie spotkania złamał rękę w łokciu.

Na razie nie wiadomo dokładnie, kiedy zawodnik outsidera Ligue 1 będzie zdolny do gry. Dziennik "L'Equipe" nie wyklucza, że w tym sezonie może to już nie nastąpić. Wiele zależeć będzie od efektów operacji, która zostanie przeprowadzona w niedzielę w szpitalu w Nancy.

Perquis w ostatnim meczu reprezentacji z Portugalią zaprezentował się z dobrej strony i razem z Marcinem Wasilewskim dał nadzieję na to, że kadra będzie miała podczas mistrzostw Europy solidny środek obrony. - Za to spotkanie należy im się po "10" - przekonywał Wojciech Szczęsny, a Franciszek Smuda ocenił, że ten duet obrońców może wystawiać podczas Euro 2012.

27-letni obrońca w ostatnich miesiącach miał już problemy ze zdrowiem. W listopadzie musiał przejść operację pachwiny, przez co pauzował do końca 2011 roku. W styczniu wylądował w szpitalu z powodu zapalenia zatok.

Jednego mamy raczej z głowy :popcorn:

ku(L)fon
04-03-2012, 11:45
Nareszcie jakaś dobra wiadomość...Mam nadzieję, że do Euro spotka to samo Ojgena i Ludovika

ivan
05-03-2012, 11:36
http://www.weszlo.com/news/9695-Z_kim_przestajesz_takim_sie_stajesz

AUTO
05-03-2012, 16:45
Moja kadra :D

---------------Grosicki------Lewandowski---------------

Rybus-------------Gol---------Wolski------Błaszczykowski

Wawrzyniak----Komorowski----Żewłakow--------Piszczek

-----------------------Szczęsny------------------------

Rezerwowi: Fabiański, Wasilewski, Sadlok, Murawski, Obraniak, Sobiech, Brożek

Breados
05-03-2012, 17:46
W twojej kadrze połowa wyjściowego składu to legioniści, a na bramce widzisz Szczęsnego, szacun.

Muha
05-03-2012, 17:51
---------------Olisadebe------Melikson---------------

Matuschyk-------------Polański---------Roger------Obraniak

Pękalski----Arboleda----Perquis--------Boenisch

-----------------------Szczęsny--------------------

:gwiazda:

mic.sz(L)
06-03-2012, 10:20
---------------Olisadebe------Melikson---------------

Matuschyk-------------Polański---------Roger------Obraniak

Pękalski----Arboleda----Perquis--------Boenisch

-----------------------Szczęsny--------------------

:gwiazda:

bramkarz za bardzo polski :D do zmiany jest :)

Maciek
06-03-2012, 23:32
Michał Żewłakow przedstawia słynną rozmowę ze Smudą w samolocie:

Smuda - Co wy tu robicie, wino z gwinta walicie. Ludzie się denerwują w samolocie. Albo się uspokoicie, albo was wyp...

Żewłakow - Panie trenerze póki co jest pan jedyną zdenerwowaną osobą. Jest spokojnie, nic się nie dzieje. Ale jeśli pan chce to może na pan wyp...

I po dwóch dniach już nas w kadrze nie było, zdziwiłem się, że tak szybko

Żewłak :brawo:
Chciałbym zobaczyć minę Dyzmy gdy usłyszał odpowiedź.

hubertusso
22-03-2012, 18:11
-------------------------------Lewandowski---------------------------------

--------------------------------Obraniak-------------------------------------

------Rybus----------Murawski------------Wolski-----------Błaszczykowski----

------Wawrzyniak--------Perquis----------Żewłakow--------Piszczek----------

-----------------------------------Boruc------------------------------------

Rezerwy: Szczęsny, Boenisch, Wasilewski, Borysiuk, Peszko, Grosicki, Jeleń

R.
26-03-2012, 21:22
Reprezentacja Polski do lat 17 (rocznik 1995) wywalczyła awans do mistrzostw Europy, które odbędą się w Słowenii. Podopieczni Marcina Dorny zapewnili sobie wygraną w turnieju eliminacyjnym rozgrywanym w Luksemburgu. Stało się tak dzięki wygranej Czech z gospodarzami turnieju 2-1 (1-0).

Poza Polską pewne udziału w mistrzostwach Europy są reprezentacje gospodarza turnieju Słowenii, a także Niemiec i Islandii. Finałowy turniej ME odbędzie się w dniach 4-16 maja. Weźmie w nim udział osiem drużyn.

Męska reprezentacja Polski po raz ostatni grała w turnieju finałowym juniorskich ME 2006 roku, kiedy nasz kraj organizował ME do lat 19.

Tabela grupy 2:
1. Polska 2 6 4-0
2. Czechy 2 3 2-3
3. Luksemburg 2 1 2-3
4. Białoruś 2 1 1-3
:brawo:

PW0709
26-03-2012, 21:35
No no, wielkie brawa dla młodzieżowców, już się nie mogę doczekać by zobaczyć ich na turnieju finałowym...będzie pewnie na eurosporcie, jak myślicie?

tomekk
08-04-2012, 20:02
Peszko sie popisał z tego co mówią dzisiaj media(pochlali z innym z reprezentantów) i 2 sprawa to 4 spikerów ma zastąpić prawdziwych Fanatyków - brak słów :poddaje:

Maciek
08-04-2012, 20:43
Franz zaczyna pajacowanie:

Dwaj reprezentanci Polski - Sławomir Peszko i Marcin Wasilewski zabalowali w Kolonii w nocy z soboty na niedzielę. Pokłócili się z taksówkarzem, który zamiast do Duesseldorfu, zawiózł ich na komisariat. Selekcjoner reprezentacji Polski, Franciszek Smuda dopytuje się: "Czy mając przed sobą taką imprezę jak finały Euro 2012, można tak się prowadzić?". Trener "Biało-czerwonych" dodaje: "Skreślam obu z kadry".
Selekcjoner zdecydował się podjąć radykalne kroki.

- Nie puszczę im płazem tej sytuacji. - Czy mając przed sobą taką imprezę jak finały Euro 2012, można tak się prowadzić? Obu skreślam z kadry na finały Euro 2012. Nie ma szans, aby znaleźli się w 23-osobowej ekipie - stwierdził kategorycznie selekcjoner.

http://euro2012.interia.pl/news-smuda-skreslam-peszke-i-wasilewskiego,nId,596818

To kiedy zmieni zdanie? :lol3:

nevermind
08-04-2012, 20:59
Wolski za Peszke i Jedrzejczyk za Wasyla :lol3:

Szejdi
08-04-2012, 22:32
Niech ktoś go w końcu ********...

Sonny
09-04-2012, 13:38
To nie reprezentacja Polski, to nie reprezentacja pzpnu, to reprezentacja abstynentów :lo:

Huxley
09-04-2012, 13:39
Peszko może więcej....przecież ma cztery nerki ;)

SPQR
09-04-2012, 16:27
Nie za bardzo wiem o co afera ... . Kogoś jeszcze interesuje ta drużyna frajerów z największym na czele?

Ale jeśli już, toPeszko od dawna grał piach, więc to drużynie PZPNu może wyjść tylko na dobre.

turboptyś
09-04-2012, 19:42
reprezentacja abstynentów :lo:

z Dyzmą, powszechnie znanym ze swojej niebywałej wstrzemięźliwości, na czele. :lol2:

Tuzin
11-04-2012, 11:40
Ja jebie :O

http://www.rp.pl/artykul/55270,857964-Wladcy-trybun.html

Jaco
11-04-2012, 11:48
Ja jebie :O

http://www.rp.pl/artykul/55270,857964-Wladcy-trybun.html
Figurski będzie się zapewne komunikował z panem Ebebenge przez tą specjalną sieć, za którą ma kłopoty:

http://www.wykop.pl/ramka/783535/figurski-i-wojewodzki-oskarzeni-o-rasizm/

:cenzura:

Maciek
11-04-2012, 11:50
a mieliśmy wykopać rasizm ze stadionów :lol3:

SPQR
11-04-2012, 11:56
Figurski idealnie pasuje do kadry i całej otoczki dookoła niej. Moim zdaniem dobry wybór :]

guzik1916
11-04-2012, 13:03
bramkarz za bardzo polski :D do zmiany jest :)

trzeba w takim razie załatwić jeszcze Pareice Polskie obywatelstwo :D

Maciek
02-05-2012, 19:50
Wiadomo, o której Dyzma ogłosi kadrę?

E: dzięki.

Benek
02-05-2012, 19:54
Przed północą...

pu(L)on
02-05-2012, 20:09
22:20 na Jedynce

oczkovski
02-05-2012, 20:21
Adamiak Adam !

Maciek
02-05-2012, 20:26
:nie:

Adamiakowa :prawi:

Majkisek
02-05-2012, 21:41
Przeżyłem w kadrze najtrudniejszy czas w swojej karierze, nigdzie nie spotkało mnie nic podobnego - włożona praca, codzienne nerwy - mówi.

Selekcjoner pod koniec rozważań o powołaniach był już w kiepskim stanie. - We wtorek rano obudziłem się i mówię sobie: kurde, zapomniałem wczoraj zjeść. Ani śniadania, ani obiadu, ani kolacji. Człowiek w amoku nie myśli o jedzeniu. Ja tak właśnie żyje - zdradza.

No naprawdę, sytuacja nie do pozazdroszczenia, jeździć sobie na mecze, oglądać piłkarzy, trzy razy do roku przeprowadzić jakiś trening i to wszystko za marne 100 tys. miesięcznie. Kiedy on wreszcie skończy :poddaje:

Jerzman
02-05-2012, 22:10
Właśnie przypadkiem nadtknąłem się na ten "show" w tvp. O żesz kurka, grubo:kowboi:.

Muha
02-05-2012, 22:11
Prawie jak festyn :lol:

niktwazny
02-05-2012, 22:21
Jaka reprezentacja, takie imprezy. Żal dupę ściska.

Julek
02-05-2012, 22:21
Malkontenci :foch:

Ja włączyłem telewizornie punkt o 22:20 a tam skąpo odziane foczki sobie tańczyły :popcorn:

mizal
02-05-2012, 22:25
F.U.C.K Euro

TNTP
02-05-2012, 22:30
co za wiocha, o ja pierdole, szok

Kawa
02-05-2012, 22:31
Powołania do tej pory zabijają :lol:

jajcarz
02-05-2012, 22:32
Franek dobrze alfabet zna :lol2:

Kamiński po nim Jodłowiec

Julek
Zamiast tych przerywników, mogliby kazać tym dupeczkom wrócić na scenę :imprezowicz:

ŻbiQ
Pozabijają się ***** o te piłki z autografem Dyzmy:popcorn:

Edyta: Pięknie została Waltzowa wygwizdana :D

mizal
02-05-2012, 22:39
jeszcze tylko brakuje audiotele, ja pierdole co to sie porobiło z tą reprą

Julek
02-05-2012, 22:41
Jaki ten Franio elokwentny, a i entuzjazmem przepełniony :pokemon:

R.
02-05-2012, 22:42
Franius juz przewidzial wjazd kiboli na murawe. :lol:

Mat
Wolski i Kucharczyk? Tu mnie Dyzma zaskoczył....

detoxizer
:lol::lol::lol:
Jakie gorące powitanie HGW :lol:

mizal
02-05-2012, 22:43
heh bufetowa

Orzelek
"Przywitajmy Panią prezydent brawami" :lol: I ta koszulinka z logo Euro :/

swoosh
:lol::lol::lol:
Jakie gorące powitanie HGW :lol:

Mówi przy pięknym akompaniamencie:leze::leze::leze::leze::leze:

niktwazny
02-05-2012, 22:44
Kurde, no mógł wziąć wszystkich chłopaków z Legii, ale wtedy inne repry nie miały by po co przyjeżdżać, to wziął sobie 4 Niemców, 2 francuzów, impreza trwa, jest fajnie

Mat
02-05-2012, 22:46
Niech wybiorą tą Jarzębinę na piosenkę reprezentacji i dożynki czas zacząć :yeah:

mizal
02-05-2012, 22:47
Wkurzajewski mało się nie zesra

PeCe
02-05-2012, 22:48
Wygwizdanie HGW to jest to, chyba Kurzajewski i reszta TVP i tej całej szopki mieli niezłe zdziwko :lol: :lol: :lol: Duch w Warszawie nie ginie :).........

....szkoda tylko, że słoiki, których jest już większość w Warszawie i tak ją wybrali :zly:

Muha
02-05-2012, 22:49
Ja pierdole, Dyzma ty pieprzony hipokryto. Powołujesz Matuszczyka, który do tej pory rozegrał...322 minuty. Już lepiej Janka Gola, albo Ariela Borysiuka powołać było.

ŻbiQ
02-05-2012, 22:49
Niech wybiorą tą Jarzębinę na piosenkę reprezentacji i dożynki czas zacząć :yeah:

Haha :lol::lol::lol: