PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

emse
10-11-2011, 22:40
Kibic nie wie co dobre i nie jest potrzebny,
Ważne by kasa się zgadzała,
A logo wyżywiło związek.

A tak na serio to firmy sportowe (nie tylko Adidas, choć to on jest w najlepszej sytuacji) mają duże pole do popisu w tworzeniu strojów z godłem, ta która to najszybciej zauważy okaże się wygranym, bo i szybko tanią reklamę zdobędzie i w ramach protestu wiele osób kupi jej produkt.

entuzjasta
11-11-2011, 07:43
Podoba mi się rzucony między wierszami pomysł z Weszło.

Adidas jakby pomyślał, to by zarobił miliony i przy okazji boleśnie utarł nosa Nike.
Wystarczy, że wypuściliby na wzór serii originals oldschoolową serię koszulek reprezentacji stylizowanych na lata 70te, oczywiście z orzełkiem. Moda i popyt na retro ogromna. Zeszło by na pniu. Przy okazji szary Kowalski mógłby w wymierny sposób zaprotestować i zaakcentować swój wkurw. No same korzyści.

I jestem przekonany, że nie będą potrzebowali 18 miesięcy na projekt... :)

Mario
11-11-2011, 09:20
Nawiązując jeszcze do braku orzełka na koszulkach reprezentacji:

http://nv.fotbal.cz/img/hlstr/foto/FLNV_podzim2011/repre_AM_dres_081111.jpg

Tak wyglądają nowe koszulki reprezentacji Czech, wcześniej również mieli godło.

Marru
11-11-2011, 09:31
Mnie nie interesują Czechy, Ukraina czy Włochy. Polska nie musi być jak inne kraje.

Mario
11-11-2011, 10:48
Mnie nie interesują Czechy, Ukraina czy Włochy. Polska nie musi być jak inne kraje.

Pokazałem koszulkę, bo najwyraźniej brak godła na koszulkach to nowy trend światowy i PZPN nie chciał być gorszy...

Kociewiak
11-11-2011, 10:52

Adidas jakby pomyślał, to by zarobił miliony i przy okazji boleśnie utarł nosa Nike.
Wystarczy, że wypuściliby na wzór serii originals oldschoolową serię koszulek reprezentacji stylizowanych na lata 70te, oczywiście z orzełkiem. Moda i popyt na retro ogromna. Zeszło by na pniu. Przy okazji szary Kowalski mógłby w wymierny sposób zaprotestować i zaakcentować swój wkurw. No same korzyści.

Taką koszulke to bym i za 300 zł kupił
http://zpierwszejpilki.blox.pl/resource/zibi.jpeg

Yevaud
11-11-2011, 11:31
Taką koszulke to bym i za 300 zł kupił
http://zpierwszejpilki.blox.pl/resource/zibi.jpeg

ech, gdyby to byla TA a nie tylko TAKA to moze i za 3.000 by poszla.
Ciekawe za ile ktos bylby gotow kupic bialom szmatke z czerwonym pasem i "obierkami" i nadrukiem z tylu "Perquis" czy "Polanski".
Pewnie wiecej warta bedzie podobna kolorystyka, ale napis Nikiforow z tylu.

elmoro87
11-11-2011, 11:36
Od momentu prezentacji tych nieszczęsnych koszulek słyszę czasem nawet w TV, że wiele reprezentacji ma na koszulkach logo związku i taka moda. Mam pytanie: Czy gdyby była moda na to, że np. Niemcy, Anglicy, Brazylia itp. wychodziliby na mecz - za przeproszeniem - z gołymi dupami, to PZPN też by naszym kazał tak wychodzić?.

Meck
11-11-2011, 12:14
Nawiązując jeszcze do braku orzełka na koszulkach reprezentacji:

http://nv.fotbal.cz/img/hlstr/foto/FLNV_podzim2011/repre_AM_dres_081111.jpg

Tak wyglądają nowe koszulki reprezentacji Czech, wcześniej również mieli godło.

Nadal mają godło. Czesi mają dwa godła.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Herb_Czech

MarkoOHT
11-11-2011, 12:17
Żeby się tylko nie okazało, że to pierwszy krok do umieszczenia flagi UE na strojach reprezentacyjnych.

Peace
11-11-2011, 12:21
Pokazałem koszulkę, bo najwyraźniej brak godła na koszulkach to nowy trend światowy i PZPN nie chciał być gorszy...**** mnie obchodzą trendy. Reprezentacja gra z orzełkiem i nie ma o czym dyskutować !

detoxizer
11-11-2011, 12:25
Ja pierdolę, ale czemu to zawsze my gonimy za tym cholernym zachodem. Czy naprawdę nie możemy być dla nich przykładem poszanowania tradycji? :jejku:

nevermind
11-11-2011, 12:26
Żeby się tylko nie okazało, że to pierwszy krok do umieszczenia flagi UE na strojach reprezentacyjnych.

Akurat druzyna ktora ma niby reprezentowac nasz kraj na arenie miedzynarodowej, w rozgrywkach miedzypanstwowych to za 3 lata bedzie mogla bez zadnych przeciwskazan wystepowac z herbem/logiem ONZ :pociesza:

Krawczol
11-11-2011, 13:34
Tymczasem nasi młodzi chłopcy, tym razem do lat 19 kompromitują się z Gruzją przegrywając w kwalifikajach do misztrostw europy 1-3. W grupie mamy jeszcze Turcję i Luksemburg, a nie tak dawno Luksemburg już ograł którąś z naszych kategorii wiekowych 1-0. Nie wiem co się dzieje z tą młodzieżą, jeszcze 10 lat temu byliśmy bardzo soildni w niższych kategoriach a teraz nawet Gruzinów trzeba się bać.

Sonny
11-11-2011, 14:45
Ten cipkowaty symbol pojawił się tylko z jednego powodu. Dzięki temu pzpn będzie mogło czerpać zyski z wykorzystania go. Czyli chodziło o kasę tylko i wyłącznie. Gdy był orzełek, to każdy mógł go wykorzystać. To nie chodzi o to, że inni tak mają. Mają, tylko ich herby najczęściej są od kilku ładnych lat czyt. Anglicy czy Włosi lub mają o wiele większy związek niż to 'coś' albo są po lekkich liftingach. Kontynuują to. Zerwano z 90 - letnią tradycją w momencie w którym będzie można za to przycisnąć największe pieniądze, w momencie przed EURO, kulminacyjnym. Zamiast teraz przyciągać kibiców, to robi się wszystko aby ich zniechęcić. Najpierw jakaś bzdurna nagonka i walka z kibicami, potem durne naturalizowanie francuzów czy niemców, a teraz w dodatku jeszcze zrywanie z piękną tradycję. Listkiewicz jako prezes był miliardy lat gościem na tym stanowisku lepszym od Laty. Przede wszystkim kimś inteligentnym.

Ogólnie według mnie Polska, to kraj składający się z ludzi, którzy kiedy jest wszystko dobrze, mają się jako tako i nic im nie zagraża, to poddają się trendom z zewnątrz, bo inni tak mają i jest dobrze, to my też tak powinniśmy robić. Większość odpowiada: bo na zachodzie tak jest i pozamiatane. Zero oryginalności, zero wyjątkowości jakiejś, dlatego wątpię aby kiedykolwiek ten kraj przodował w chociaż Europie. Zawsze będzie szarakiem, ponieważ nie potrafi wybić się. Do tego może tylko zmusić nas wojna lub inne kataklizmy. Tylko w momencie kiedy coś nam zagraża, jesteśmy w stanie wykrzesać z siebie wszystko i powstać. Przykre, ale prawdziwe. Zawsze będziemy gonić zachód, a nie odwrotnie.

Wracając do tematu. Rząd i pzpn zrobili wszystko, aby obrzydzić EURO. Gdy nie było stadionów, była atmosfera na reprezentacji. Teraz są stadiony, ale te dwie organizacje zrobiło swoje i na EURO pewnie tego nie będzie widać, bo jest to zbyt duża impreza, ale po EURO tak - brak kibiców ( chyba że mistrzostwa jakoś niespodziewanie pójdą dobrze i przyciągną januszów, co jest mało realne ). Sami sobie strzelają w stopę.

Kiedyś mecz reprezentacji była to dla mnie świętość. Nieważne że grali towarzysko czy z np. z Azerbejdżanem. Z największym sentymentem wspominam reprezentację Janasa. Właśnie wtedy byłem z nią najbardziej związany. Teraz? Teraz jest mi szczerze mówiąc obojętna. Zbrzydła dzięki pzpn, dzięki Smudzie, dzięki piłkarzom którzy w niej grają, dzięki całej otoczce wokół niej i to co się robi w niej. To nie jest tak, że tylko ja tak mam. Moi znajomi czy to starsi czy to młodsi, którzy z piłką mają wiele lub mnie wspólnego też większość tak ma. Dlaczego właśnie teraz, w momencie gdy zbliżamy się do największej imprezy w naszym kraju? pzpn i rząd zamiast przyciągać, odciągają kibiców. Brawo. Niedługo będą grać dla pustych trybun, lub samych januszów z popcornem i colą, czego piłkarzom życzę z całego serca, bo to oni powinni się wreszcie postawić, piłkarze Polscy. Kto jak nie oni? Sami kibice nie dadzą rady, jest to zbyt duża i zróżnicowana grupa.

segfault
11-11-2011, 17:19
Moze mi ktos wyjasnic bo ja tu czegos nie rozumiem. Czy gdyby nasze koszulki mialy godlo to kazdy moglby taka koszulke produkowac w celach komercyjnych? Nie ma czegos takiego jak zakazany wzor koszulek - w sensie zeby zastrzec caly wzor? Nie mogli czegos takiego zrobic?

Luke
11-11-2011, 17:29
Moze mi ktos wyjasnic bo ja tu czegos nie rozumiem. Czy gdyby nasze koszulki mialy godlo to kazdy moglby taka koszulke produkowac w celach komercyjnych? Nie ma czegos takiego jak zakazany wzor koszulek - w sensie zeby zastrzec caly wzor? Nie mogli czegos takiego zrobic?

Po 1 - stosowanie alta nie boli.

Po 2 - nikt nie ma prawa podrabiać produktów firmy Nike, Adidas, Puma i każdej innej. Produkować koszulkę z godłem mógłby każdy, ale ta jedyna oryginalna byłaby dostępna tylko w sklepie firmowym. Inne koszulki byłyby po prostu niefirmowe. Godła nie można zastrzec więc mógłby go użyć każdy. Zastrzec można jedynie krój koszulki etc.

Majkisek
11-11-2011, 18:47
Apel ''piłkarzy''

Zwracamy się do kibiców, którzy od wielu lat wspierają nas na wszystkich stadionach świata, o doping w dzisiejszym meczu przeciwko reprezentacji Włoch - zaapelowali piłkarze reprezentacji Polski w oświadczeniu przesłanym PAP.

W piśmie zawodnicy podkreślili, że wsparcie ze strony fanów będzie im bardzo potrzebne dla "osiągnięcia oczekiwanego przez wszystkich zwycięstwa". "Pragniemy zapewnić w tym szczególnym dniu, jakim jest Święto Niepodległości, o naszym głębokim szacunku dla barw narodowych. Dla każdego z nas możliwość reprezentowania Polski jest wielkim zaszczytem" - napisano w oświadczeniu.

Piłkarze zaznaczyli, że za swój patriotyczny obowiązek uważają jak najlepsze reprezentowanie kraju "poprzez występy w biało-czerwonych barwach oraz codzienną pracę i zaangażowanie w doskonalenie swoich umiejętności na treningach".

"Jako zawodnicy, profesjonalnie podchodzący do swoich obowiązków, nie odnosimy się do decyzji o charakterze marketingowym i biznesowym, podejmowanych w Polskim Związku Piłki Nożnej na innych poziomach organizacyjnych" - czytamy w piśmie.

Zawodnicy przyznali, że ich rolą jako reprezentantów Polski jest "gra na boisku na możliwie najwyższym poziomie i realizacja wszystkich stawianych nam celów sportowych". "Do realizacji tych celów potrzebujemy jednak waszego wsparcia. Pokażcie dzisiaj, że Polscy kibice są najlepsi na świecie" - podkreślono w oświadczeniu.

Oświadczenie przesłał do PAP dyrektor reprezentacji ds. komunikacji z mediami Tomasz Rząsa.

Reprezentacja Polski zmierzy się z Włochami w piątek o godz. 20.45 we Wrocławiu. Drużyna trenera Franciszka Smudy po raz pierwszy wystąpi w kontrowersyjnych koszulkach, bez godła narodowego.

Oni naprawdę nie wiedzą, że prawdziwi kibice życzą tej zbieraninie seryjnych wpierdoli?

elmoro87
11-11-2011, 18:51
Ta drużyna to obecnie wielkie nieporozumienie i to z winy PZPN. Najpierw powołania dla zawodników typu Polanskiego, czego nigdy nie zrozumiem, a teraz koszulki..ciekawe co będzie dalej..

Marru
11-11-2011, 19:17
Jako zawodnicy, profesjonalnie podchodzący do swoich obowiązków, nie odnosimy się do decyzji o charakterze marketingowym i biznesowym, podejmowanych w Polskim Związku Piłki Nożnej na innych poziomach organizacyjnych

Jako zawodnicy bez jaj, nie odnosimy się do decyzji pzpn ze względu na miejsce w kadrze i pieniądze otrzymywane z tego tytułu.

ormo
11-11-2011, 19:18
Apel ''piłkarzy''
Oni naprawdę nie wiedzą, że prawdziwi kibice życzą tej zbieraninie seryjnych wpierdoli?

Po prostu zdają sobie sprawę, że czeka ich spora porcja gwizdów i ogólnej wyjebki więc coś takiego nadrukowali :kowboi:

Mini
11-11-2011, 19:25
Jako zawodnicy bez jaj, nie odnosimy się do decyzji pzpn ze względu na miejsce w kadrze i pieniądze otrzymywane z tego tytułu.

jako zawodnicy jesteśmy pracownikami pzpnu - Błaszczykowski

po meczu niech podjadą do domu Kręciny umyć okna i podlać kwiatki... pracownicy związku :roll:

Majkisek
11-11-2011, 19:29

Ale czy te pieniądze za grę w kadrze są naprawdę takie duże? Kiedyś coś o tym czytałem i pamiętam, że były to grosze w stosunku do pensji klubowych...

daimler
11-11-2011, 19:41
Głupie pytanie, ale... gdzie jest transmisja z tego meczu? :zagubiony:

Cielo
11-11-2011, 19:42
TVP 1 i TVP Sport :chytry:

Breados
11-11-2011, 20:43
Porażką jest to, że na mecz tych najemników nic nie mających związanych z reprezentacją, stadion się zapełnił na maksa...

oczkovski
11-11-2011, 20:46
Skoro nie ma godło to i zamiast hymnu powinna reklama biedronki lecieć !

ormo
11-11-2011, 20:48
A u Franza jakoś orzełek się znalazł.

Breados
11-11-2011, 21:18
Wojtuś zawalił bramkę, jaka szkoda :lol:

Slyboots
11-11-2011, 21:18
Postępowy bramkarz się nie popisał :]

ormo
11-11-2011, 21:22
Jaki doping :lol:

Budyń
11-11-2011, 21:24
Stypa pierwsza klasa.

Idealni kibice na euro :prawi:

Slyboots
11-11-2011, 21:34
Bednarz jest bardziej irytujący od Murawskiego na C+. Propaganda sukcesu że rzygać się chce.

Playboy
11-11-2011, 21:35
Wojtuś szmatę wpuścił? No niemożliwe! :jejku:

SPQR
11-11-2011, 22:02
Paradoksalnie, to na boisku najgorsze są farbowane liski.

Obraniak - przeciętny do bólu.
Polanski - drewno straszne ... Janusz Gol jest od niego lepszy.
Perquis - miszczu gry na alibi

Cynamonka
11-11-2011, 22:07
Doping taki jak postawa piłkarzy w odniesieniu do sytuacji z Orłem :prawi: Czy ja dobrze słyszałam hasło na stadionie: gdzie jest Orzeł ?

SPQR
11-11-2011, 22:10
Szczęsny dobry mecz rozgrywa :lol2:

Smuda! Co? Gdzie jest Boruc?!

p(L)m
11-11-2011, 22:12
Nie będziecie mogli teraz pisać że Niemcy i Francuzi grają z orzełkiem na piersi, bo orzełka nie ma ;)
Teraz w wywiadach z ludźmi którzy wchodzą do reprezentacji będzie można usłyszeć "zawsze marzyłem o grze z logiem PZPNu na piersi". :D
PZPN - Włochy 0:2

SpideyPL
11-11-2011, 22:12
Kur*wa jacy oni są beznadziejni!

Cynamonka
11-11-2011, 22:22
Brakuje w tej kadrze prawdziwych piłkarzy - Boruc, Żewłakow. Raz, że są w świetnej formie obecnie, a dwa akcji z godłem nie pozostawili by milczeniem (no ale wiadomo komu to jest nie na rękę).

Playboy
11-11-2011, 22:25
Jakie te gwiazdorki grają? W pierwszej połowie nie było źle, ale w drugiej wyłączyłem. Mecze reprezentacji nie mają już takiego uroku. Nie granie przez tyle czasu meczu o stawkę oddala kibiców.

SPQR
11-11-2011, 22:25
Brakuje w tej kadrze prawdziwych piłkarzy - Boruc, Żewłakow. Raz, że są w świetnej formie obecnie, a dwa akcji z godłem nie pozostawili by milczeniem (no ale wiadomo komu to jest nie na rękę).

No właśnie.

Boruc i Żewłak do tej drużyny nie pasują. Aby grać u Smudy, trzeba być w pierwszej kolejności ***** i nie mieć własnego zdania. Umiejętności piłkarskie są drugorzędne.

Dlatego po co tam obaj ww.?

Maciek
11-11-2011, 22:30
http://www.youtube.com/watch?v=gPJpUxdeQNU

Chociażby z tego powodu brakuje Michała w kadrze, kto ich teraz zmotywuje? Dyzma? Eugen?

Karny bez komentarza :jejku:
Niech ten Smuda wypier*ala - jak najszybciej :prawi:

ormo
11-11-2011, 22:30
Może mi się wydaje, ale od momentu jak Smuda objął kadrę to nie jest już ten Błaszczykowski co kiedyś :poddaje:

Krawczol
11-11-2011, 22:31
I jednak Franek dobrze prawi w reklamie, że Błaszczykowski sam meczu nie wygra, nawet karnego nie umie strzelić :lol2: .

nevermind
11-11-2011, 22:38
Tej popierdołce na etacie kapitana, nawet to jego dynamiczne logo na koszulce nie pomogło... \')

wprpoland
11-11-2011, 22:40
Szkoda tego karnego bo mogło być jeszcze ciekawie.

Nie wiem co Smuda widzi w tym Głowackim który popełnia takie błędy jak junior.
Niech lepiej szybciej godzi się z Zewlakowem bo będzie kompromitacja na Euro.

Krawczol
11-11-2011, 22:42
Szkoda tego karnego bo mogło być jeszcze ciekawie.

Nie wiem co Smuda widzi w tym Głowackim który popełnia takie błędy jak junior.
Niech lepiej szybciej godzi się z Zewlakowem bo będzie kompromitacja na Euro.

Otóż to, Głowacki już któryś mecz z rzędu udowadnia, że najlepiej sprawdziłby się w drogówce a nie na boisku. Żewłakow też błędy popełnia, jak ten z Lechem ,ale w tej chwili na obronie jest taki deficyt że aż żal patrzeć, zwłaszcza duet Głowacki-Jodłowiec przyprawia mnie o odruchy wymiotne.

detoxizer
11-11-2011, 23:07
Ja mam dylemat co było bardziej chujowe- karny Blaszczykowskiego, czy nowa reklama biedronki? :lol::lol::lol::lol:

casual
11-11-2011, 23:21
I dobrze, że w dupe.

Olewać tą zbieraninę tego i owego, grającą z jakimś kretyńskim wzorkiem na piersiach miast z Orłem.

Ponoć pikniki coś tam krzyczały w temacie koszulek. Prawda to (nie oglądałem meczu, szkoda czasu) ?

maatek
11-11-2011, 23:26
Kilka razy poszło "gdzie jest orzeł" i hymn kadry "pzpn, pzpn"

R.
11-11-2011, 23:31
Kilka razy poszło "gdzie jest orzeł" i hymn kadry "pzpn, pzpn"

I to w sumie nawet dobre kilka razy. Nie spodziewalem sie.

Neg
12-11-2011, 00:41
Brameczka na 1:0 to taka interwencja ala Skaba \')

Reprezentacja z jakimś logo na koszulkach a Smuda z Godłem na kurtce trenerskiej, dziwna sprawa.

Grzesiu Lato zgarnia 100 tysięcy miesięcznie i nie ma pieniędzy na związek, przecież tak prężnie ingerują w rozwój polskiej piłki ! Nie wiem jakim prawem to funkcjonuje na takich zasadach jakie są

W sumie nie dziwi taki ruch, w reprezentacji coraz więcej przyszywanych kopaczy ziemi to i zamiast godła jakieś gówno warte logo. Nic tylko czekać aż wrócą granatowe koszulki to byłby mix ! Granatowe koszulki z logo PZPNu z Niemcami, Francuzami i murzynami w reprezentacji.

Majkisek
12-11-2011, 01:21
A u Franza jakoś orzełek się znalazł.

No bo to jest prawdziwy Polak :lol2:

LOL3K
12-11-2011, 02:39
Idealnie, porażka :D
Bramkarzyk jeszcze większa, dawać Fabiana chociaż.

Teraz wpierdol z Węgrami i gitara :D

ivan
12-11-2011, 03:09
Wróciłem z tyrki zajrzałem do netu , poznałem wynik i pierwszy raz w życiu ucieszyłem się z porażki reprezentacji a babol europejskiego goalkeepera to miód na moje serce . :konfetti:

Playboy
12-11-2011, 10:54
Ogólnie rzecz biorąc to nie zagraliśmy źle i na porażkę nie zasłużyliśmy. Szmata i spalony. Ludziom chyba za bardzo w głowach te weszło miesza, który niby obiektywne, ale jeśli chodzi o kadrę to już z tą obiektywnością nie halo. Oczywiście niby zagraliśmy przyzwoicie na tle Włochów, którzy specjalnie odpuszczali. ***** wszyscy odpuszczają od Białorusi po Niemców, a chociażbyśmy wygrali 5:0 z Hiszpanami to i tak napiszą ee tam ta ***** warta reprezentacja PZPN-u wygrała z drużyną grającą na stojąco. Z meczu na mecz wygląda to naprawdę coraz, coraz lepiej. Tylko ciągle ta obrona ******** niesamowicie.

arczi
12-11-2011, 11:12
Daj spokój. Splot wielu wydarzeń spowodował, że zawijasy Biedronki nie zasługują na nasz szacunek. Kibicowanie i oczekiwanie zwycięstw od reprezentacji to jedno, ale też wojna wypowiedziana im przez m.in. weszło, jest po prostu wypadkową skandalicznych decyzji i niegodnemu systemowi budowania kadry na podstawie farbowanych lisów. Orzełki tylko dodały oliwy do ognia. Ja już po tym wszystkim nie mam wątpliwości. W każdym meczu będę im życzył porażki. Cieszę się także, że weszło poszło z reprą i pzpnem na wojnę na całego. Jest przynajmniej wesoło 8)

PLX
12-11-2011, 11:14
Obawiam się, że pocisną Madziarów i zacznie się śpiewka jacy to jesteśmy wspaniali i mamy już gotową kadrę na Euro...

ivan
12-11-2011, 11:29
"- Spodziewałem się reakcji w stylu, że co nie zrobi PZPN, to jest niedobrze. Nawet jeśli to jest dobre - mówi "Przeglądowi Sportowemu" Grzegorz Lato, prezes PZPN.

Przegląd Sportowy: Od prezentacji nowych koszulek naszej kadry wszyscy wciąż mówią tylko o nich. I nowym logo.
Grzegorz Lato: Pół roku temu wiadomo było, jak będą wyglądać te koszulki. Wszystkim się podobały, nikt nie narzekał. Teraz nagle jest problem? Dlaczego pan to drąży?

Bo kibice są oburzeni, że nie ma państwowego godła, tylko logo PZPN.
- A nikt nie jest oburzony, że przed każdym meczem kadry stoją kilometrowe stragany pełne fajansu z godłem państwowym, który płynie do nas statkami z Chin? To godło schodzi na psy! Dlaczego o to nie ma hałasu? (...) "

Majkisek
12-11-2011, 11:31
Obawiam się, że pocisną Madziarów i zacznie się śpiewka jacy to jesteśmy wspaniali i mamy już gotową kadrę na Euro...

Bo wygrają z drużyną, która nie awansowała? Nie sądzę.

Playboy
12-11-2011, 11:36
Atmosfera wokół kadry, dziady z PZPN-u i szereg niezrozumiałych decyzji to jedno, ale zachowanie jakieś obiektywności to drugie. Wiadome, że my mamy Lewandowskiego, którym nadmiernie się podniecamy, a tacy Włosi lepszych piłkarzy od Lewandowskiego mają kilkunastu. Tutaj rzeczywiście tylko cuda mogą pomóc, a jeszcze największy atut, czyli kibice odwrócili się od kadry. Zapowiada się klapa na EURO.

arczi
12-11-2011, 11:59
No ale przecież o to nam większości chodzi :D

Playboy
12-11-2011, 12:07
No właśnie o to chodzi, ale po co te teksty jacy oni są beznadziejni, Smuda won itd.? Graliśmy jak równy z równym z Włochami chociaż wynik na to nie wskazuje. Już za dużo tej szydery i krytyki. Może teraz w meczach towarzyskich mam na wszystko wyjebane, ale jak przyjdzie pierwszy mecz na EURO to nie wyobrażam sobie, żebym mógł kibicować rywalom.

Cynamonka
12-11-2011, 12:08
Co do klapy na Euro - pretensje może mieć do siebie tylko i wyłącznie PZPN. A Lato dalej nie widzi winy w sobie czytając wywiad w PS. Jeszcze twierdzi, że pół roku temu już było to znane wszystkim, że koszulki będą bez Orła - jak sięgam pamięcią, tak nie mogę sobie przypomnieć, żeby była mowa o tym :hmm:

Komentarz Błaszczykowskiego: - Każdy ma swoje zdanie na ten temat. My nie mamy wpływu na pewne decyzje. Osobiście wolę grać z orzełkiem. Wychodząc z szatni lepiej czuję się z nim na piersi - skomentował gorący ostatnimi dniami temat.
Macie wpływ, tylko brak wam odwagi :prawi:

Marru
12-11-2011, 12:46
Co robi Peszko w reprezentacji? A raczej dlaczego jest w niej?

arczi
12-11-2011, 12:48
Teraz to już piąta woda po kisielu panie kapitanie Błaszczykowski. Mleko się rozlało, nie zrobiłeś nic by do tego nie dopuścić. Pies cię jebał.

Playboy. Rozumiem. Ale ja już zostałem wchłonięty przez inny tryb myślenia. Nie moja wina, że zarówno PZPN, jak i rząd, oraz zbieranina Smudy obrzydzili mi nie tylko imprezę na którą czekałem całe życie, ale także i wyniki reprezentacji, której dobro powinno być naszym celem nadrzędnym. Szukaj lepiej genezy tego konfliktu i się nad nim trochę pochyl, a nie romantyzuj mi tu teraz i nie wyskakuj z upartyzmem oraz staniem za reprą na dobre i na złe.

Oglądam teraz kątem oka na TVP Sport mecz naszych dwudziestolatków ze szwabami. Tutaj dopiero widzę dumę i charakter, oraz orzełki na piersiach. Im kibicuję bardziej. Przy okazji. Wolski strzelił bramkę a'la stadiony świata.

Chmielo
12-11-2011, 13:15
Tak sobie oglądam skrót. Błaszczykowski zbyt dynamicznie podszedł do tego karnego, chyba przez te stroje. Gwiazdor Szczęsny dostał jedną za kołnierz, a drugą między nogami.. to cieszy. :D

Dzisiaj młodzi Polacy pokonali Niemców. W pierwszej jedenastce zagrało 3 legionistów: Szumki, Wolski i Żyro. Dwaj ostatni byli najlepszymi zawodnikami w naszej drużynie i zdecydowanie wyróżniali się na tle Szkopów. Dwie akcje Wolskiego, w tym bramka, stadiony świata.. i Żyro, który rozbija całą obronę zakładając siatkę obrońcy w polu karnym na 5 metrze. :brawo:

nevermind
12-11-2011, 13:23
http://rutube.ru/tracks/5002474.html

Bramka Rafała, jakby ktos nie widział.

PeCe
12-11-2011, 13:57
Odnośnie znieważenia godła przez Latę, to przypominam panie premierze, że jest na to paragraf w Kodeksie Karnym. Liczę, że organy państwowe staną na wysokości zadania :slucha:

Art. 137.
§ 1. Kto publicznie znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwowy, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej znieważa, niszczy, uszkadza lub usuwa godło, sztandar, chorągiew, banderę, flagę lub inny znak państwa obcego, wystawione publicznie przez przedstawicielstwo tego państwa lub na zarządzenie polskiego organu władzy.

BlackAdder
12-11-2011, 14:02
Tutaj dopiero widzę dumę i charakter, oraz orzełki na piersiach. Im kibicuję bardziej. Przy okazji. Wolski strzelił bramkę a'la stadiony świata.

A jeśli nie wydarzy się nic nie przewidzianego (sodówka, ciężka kontuzja) to Wolski będzie w przyszłości liderem reprezentacji i to mam nadzieję NARODOWEJ, a nie najemników :prawi:

Nota bene - moim zdaniem Wolski już teraz jest dwa razy lepszy od Gola i to on powinien grać w pierwszym składzie Legii.

ormo
12-11-2011, 14:28
Kampania reklamowa ruszyła pełną gebą.

Okładka dzisiejszego PS :poddaje:

http://www.weszlo.com/fotonews/1321101614_ps-okladka.jpg

Cielo
12-11-2011, 14:39
On cieszy mordę po niestrzelonym karnym.
Ja jebie, przecież takie logo czy ch.j wie jak to się tam nazywa, dziecko z przedszkola w paintcie może narysować, a oni za to taki gruby hajs płacą..

Mini
12-11-2011, 15:06
Dla juniorskiej reprezentacji nie starczyło tych nowych ubranek czy po prostu na nich te kurwyz pzpnu nie mogą zarobić i juniorzy będą grać jak na polską reprezentację przystało ?
A okładka przeglądu... tragedia (Stanowski coś wspominał niedawno że PS zszedł na psy) - antybohater meczu, w koszulce reprezentacji Turcji, z napisem Polska przez pomyłkę i logiem złodziei, reklama nike'a i wielki tytuł o tym jak to reprezentacja pzpnu zebrała wpierdol od Włochów.

Rzeczywiście jest się z czego cieszyć... :roll:

Yanks
12-11-2011, 15:10
przecież takie logo czy ch.j wie jak to się tam nazywa,

dlaczego wypuszczenie trykotów z obierkami z ziemniaka miałoby popsuć komukolwiek interes.

...

ivan
12-11-2011, 15:43
Okładka PS to najbardziej nie trafiona kampania reklamowa w historii . :jejku:

jajcarz
12-11-2011, 15:44
hX6C5gIURCg

Smuda i weszło :D

Breados
12-11-2011, 16:07
Jaki on jest, kierwa, prosty :lol:

casual
12-11-2011, 16:55
Uprzedziłeś mnie, jajcarz.

Gdyby nie Lato byłby samodzielnym królem idiotów.

Playboy
12-11-2011, 17:06
Smuda jest od przygotowania zespołu do EURO, a nie pięknych wypowiedzi. Mnie to zawsze dziwi jakim cudem 70 procent społeczeństwa chciało go na trenera, bo on z Lechem cuda wyczyniał w pucharach (a nawet wicemistrzostwa nie potrafił zrobić o mistrzu nie mówiąc). A teraz ci sami ludzie utopiliby go w łyżce wody pytając co za ****** wybrał go na trenera. 2 lata temu prawie nikomu nie przeszkadzało, że na najważniejszy turniej w historii naszej piłki kadrę dostaje trener, który o pracy z reprezentacją nie ma pojęcia. Zresztą w klubowej piłce wielkich rzeczy też nie osiągnął.

Ja od początku byłem za zatrudnieniem kogoś z nazwiskiem, kogoś kto ma doświadczenie na tego typu turniejach, ileś tam punktów zdobył (w przeciwieństwie do Leo B.) i wie jak wszystkie klocki ułożyć.

No, ale teraz jak chciało się ***** tego Smudy to dać mu pracować! Szydzić będzie można po EURO.

bloniaq
12-11-2011, 17:10
Mi tam po tej wypowiedzi zaczyna być go szkoda. Jest tak uroczo nieporadny kiedy dziennikarz mu pytaniem udowadnia, że nie wie co mówi...

arczi
12-11-2011, 17:11
A ten swoje (Playboy). Z uporem maniaka bronisz debila.
Lud go chciał, bo i Smuda był wtedy inny. Na stołku selekcjonera obrósł w piórka i zaczął zaprzeczać swoim słowom, czyli perfidnie kłamać. Nie pamiętasz już co mówił o powoływaniu farbowanych lisów do reprezentacji? A to tylko czubek góry lodowej.

casual
12-11-2011, 17:18
Tak on jak i Lato sa ćwierćmózgami. Człowiek jest zażenowany jak ich słucha. Obaj zarabiają coś koło 100.000 zł miesięcznie. A jacy są i co sobą reprezentują chyba widać. Można lubić takiego Listkiwicza lub nie (ze wskazaniem na to drugie), no ale wypowiedzieć się umiał (plus znajomość języków obcych)- a ci dwaj nawet po naszemu ni cholery. Wstyd i tyle.

Playboy
12-11-2011, 17:20
Nie, nie on zawsze wypowiadał się jak lekko opóźniony. Nie potrafił i nie potrafi powiedzieć zdania poprawnie po polsku. Tylko kiedyś to nikomu nie przeszkadzało.

Pier*doli od rzeczy, ciągle zaprzecza sam sobie, ale jak dobrze wypadniemy na EURO to ludzie zapamiętają go jako bardzo dobrego trenera, a nie imbecyla. I jak przyszedłby sukces to i wielu ludziom te farbowane lisy przestałyby przeszkadzać.

jajcarz
12-11-2011, 17:25
Playboy czy ty w każdym temacie musisz pierdolić?
Przepraszam za ot ale nie mogę.

Jak nie tutaj to w temacie o Skorży i tak bez przerwy. Jak nie trenerzy to pierdolenie o Wiśle.

PS. W czym mu ten chłopak z weszło przeszkodził?

Luke
12-11-2011, 17:26
To, że ten człowiek nie ma matury to widać, ale lepiej niech ktoś sprawdzi czy skończył chociaż podstawówkę.

Z każdym kolejnym meczem moja niechęć do drużyny pzpn pogłębia się (lisy, trener, orzełek etc.) Prawdziwi kibice, którzy byli na EURO w Austrii czy na MŚ w Niemczech też nie i widać jak to wszystko wczoraj wyglądało. Od 2 lat według mnie Polska nie ma seniorskiej reprezentacji i pozostaje się cieszyć z takich sukcesów jak 1-0 z Niemcami U-20.

LioneL
12-11-2011, 17:27
Playboy ludziom pewnie tak, ale nie prawdziwym kibicom (kibolom). Pewnie ty się zaliczasz do tych ludzi, którzy w imię sukcesu sprzedaliby wszystko.

Mam takie samo zdanie jak arczi - sam byłem zwolennikiem Smudy i chciałem go jako trenera kadry (znaczy się wolałem kogoś z zagranicy, jakiegoś naprawdę trenera na poziomie, który wie co i jak) z opcji polskiej. Obecny Smuda to zupełnie inna osoba od tej, która przejmowała kadrę. Kolejny kłamca i złotousty.

Marru
12-11-2011, 17:39
PS. W czym mu ten chłopak z weszło przeszkodził?

Tym, że nie dostali akredytacji, a i tak byli na konferencji prasowej.

Yanks
12-11-2011, 18:43
Wolski strzelił bramkę a'la stadiony świata.

Taki koment trafiłem ...

Wjechał w nich jak Hanka w kartony

:lol: ... brameczka miodzio.

Z.
13-11-2011, 00:48
Oczywiście niby zagraliśmy przyzwoicie na tle Włochów, którzy specjalnie odpuszczali. ***** wszyscy odpuszczają od Białorusi po Niemców, a chociażbyśmy wygrali 5:0 z Hiszpanami to i tak napiszą ee tam ta ***** warta reprezentacja PZPN-u wygrała z drużyną grającą na stojąco. Z meczu na mecz wygląda to naprawdę coraz, coraz lepiej. Tylko ciągle ta obrona ******** niesamowicie.

Nie wiem jaki Ty chłopie mecz oglądałeś, ale dla mnie to był późny Piechniczek i Polska Anglia 0-2 w Chorzowie. Wielkie nadzieje, zapowiedzi. Kilka ataków na hurra i koniec końców nas z palcem w dupie wypunktowali. Co więcej na boisku grali jacyś pajace (poza jednym czy dwoma wyjątkami), trener idiota, kibice totalnie od nich odwróceni. No, wypisz wymaluj bodajże 1997 rok.

P.S. Z Hiszpanami mieli okazję wygrać 5-0. Tamten mecz też źle wszyscy ocenili? :cool:

Turniej życia większości facetów-Polaków z roczników 1920-1990 został zjebany. Machina ruszyła, nic już tego nie uratuje.

Playboy
13-11-2011, 12:33
Ja rozumiem, że jest jak jest, bo sam mam wyjebane na mecze reprezentacji. Z Włochami wyłączyłem po pierwszej połowie i za bardzo mnie wynik nie obchodzi. Kibice nie śpiewają, orzełka brak, grają Niemcy, którzy zaklinali się, że w Polsce to nie zagrają i do tego te zakazane ryje Laty i Kręciny na widok których się ciśnienie podnosi. Ale jak pisałem niżej to śmieszy mnie to, że ludzie chcieli Smudę, a teraz śmieją się co za kretyni go wybrali. Wiadome było, że został "selekcjonerem" PZPN-u i sam stał się ich kukiełką. A nikt z nazwiskiem by na to nie poszedł.

arczi
13-11-2011, 12:54
Smuda przed vs. Smuda po
Nie dla obcokrajowców vs. Dawajcie mi ich wszystkich
Będą grać tylko najlepsi vs. Stawiam na byle kogo według własnego widzimisie
W reprezentacji tylko ci co grają w swoich klubach vs. A gówno, niech grają ci co się nie łapią nawet na ławkę

O wyjebaniu z kadry Żewłakowa, Boruca i przyzwoleniu na wyjebanie orzełka nawet nie pomnę. Jeśli dla ciebie Playboy to nie jest żadne wytłumaczenie odwrócenia się od niego kibiców, to ja już nie wiem jak z tobą rozmawiać.

LioneL
13-11-2011, 13:01
Playboy właśnie sporo osób myślało, że Smuda zostanie selekcjonerem kadry Polski, a nie PZPNu. Wydawało się, że koleś ma charyzmę i nie da sobą zamiatać, dlatego fani za nim szli. Okazało się inaczej, dlatego teraz jest krytyka. Plus to co napisał arczi. Nie wiem, czego ty nie rozumiesz.

me(L)u
13-11-2011, 13:18
Playboy właśnie sporo osób myślało, że Smuda zostanie selekcjonerem kadry Polski, a nie PZPNu. Wydawało się, że koleś ma charyzmę i nie da sobą zamiatać, dlatego fani za nim szli.

Ale właśnie to jest śmieszne, że ludzie tak myśleli i widzieli Smudę, jakim nie jest.

LioneL
13-11-2011, 13:28
A daj jakieś przesłanki do tego, że kiedyś był taki jak teraz? Z tego co pamiętam, to był bezkompromisowym gościem.

midzi
13-11-2011, 14:21
Bezkompromisowym szkoleniowcem, który w tym kurniku siedział od kilkudziesięciu lat? Przecież było do przewidzenia, że Smudę ustawią jak im będzie się podobało.

Społeczeństwo wtedy zgłupiało tak jednogłośnie popierając jego kandydaturę. Główną tego przyczyną był efektowny styl Lecha pod jego wodzą i ludzie mieli taki obrazek przed oczami, a nie wiedzieli jakim człowiekiem, prostym, miałkim i zwyczajnie niezbyt inteligentnym jest Smuda.

ormo
13-11-2011, 14:24
Mówią, że polski futbol poległ...

ON9KOMLMqg8

ivan
13-11-2011, 15:26
W każdym razie reprezentantów nie można już określić mianem Orłów , teraz są to Logotypy Smudy . :lol:

LioneL
13-11-2011, 15:33
midzi widzisz, poza ogolnym sloganem, ze siedzi w tym kurniku tyle lat nie podales zadnego konkretnego argumentu na temat Smudy.

Poza tym Smuda ogolnie radzil sobie dobrze w polskiej lidze i nie chodzi tu tylko o Lecha. Nie bede wspominal czasow swietnosci Widzewa bo to juz prehistoria. Ale pamietam, ze dobrze radzil sobie w Zaglebiu L(wyciagnal ich z kryzysu), w Odrze czy nawet na Cyprze.

matx
13-11-2011, 15:54
A dla mnie to Smuda cały czas jedzie na tym swoim Widzewie. Lecha może i dobrze prowadził, ale całej podniety Lechem Smudy nie rozumiem. Skoro Smuda był tam taki kozak, to co powiedzieć o Zielińskim?

midzi
13-11-2011, 18:32
Właśnie podałem argument - siedzenie w kurniku. Smuda nie mógł być zbawicielem reprezentacji, bo umoczony był w tym bagienku aż po uszy, a że zgrywał z siebie niewiniątko, odżegnywał się od korupcji i związków z PZPN-owskim betonem to już inna historia. Dla mnie Franek zawsze zgrywał upośledzonego. Czy to po meczu Cracovia-Zagłębie Lubin z 2006, gdzie w żywe oczy kłamał, że potrzebny mu był tylko jeden punkt, bo ugrał już to co miał ugrać w tym sezonie, czy to w sprawie naturalizacji Arboledy i innych importowanych zawodników oraz w wielu innych kwestiach.

Yevaud
14-11-2011, 08:43
Właśnie podałem argument - siedzenie w kurniku. Smuda nie mógł być zbawicielem reprezentacji, bo umoczony był w tym bagienku aż po uszy, a że zgrywał z siebie niewiniątko, odżegnywał się od korupcji i związków z PZPN-owskim betonem to już inna historia. Dla mnie Franek zawsze zgrywał upośledzonego. Czy to po meczu Cracovia-Zagłębie Lubin z 2006, gdzie w żywe oczy kłamał, że potrzebny mu był tylko jeden punkt, bo ugrał już to co miał ugrać w tym sezonie, czy to w sprawie naturalizacji Arboledy i innych importowanych zawodników oraz w wielu innych kwestiach.
Ale przecież Smuda sam mówił, że nie jest miekkim .ujem robiony... :pbbbb

Ytong
14-11-2011, 18:48
Ktoś się może orientuje, ile dostaje kadrowicz, jak dostanie powołanie na mecz reprezentacji ?

voytek
14-11-2011, 22:53
Szukałem i chyba nie było. Nie wiem, z którego meczu.

http://www.lksfans.pl/foto/games/2011.11.13/IMG_42.JPG

Edit: Fakt, kosz. Dzięki.

arczi
14-11-2011, 22:54
ŁKS u siebie na koszu

ivan
14-11-2011, 22:58
1 Latówka = 100 Kręcinek . :lol: Twarda waluta , jak beton .

voytek
15-11-2011, 12:10
U nas orzełek, a Włosi mają równie ciekawie.

(IAR) - Również Włosi mają kłopoty z koszulkami swojej reprezentacji. Podczas dzisiejszego meczu z Urugwajem na rzymskim stadionie olimpijskim “Azzurri” wystąpią w barwach... Węgier.

Niemiecki producent strojów włoskiej kadry pomylił się i na kołnierzyku koszulki odwrócił kolejność kolorów. Zgodnie z przepisami powinien być najpierw zielony, potem biały, na końcu czerwony, tak w pionie licząc od lewej, jak i w poziomie. Właśnie w tej wersji zaszła pomyłka i włoscy piłkarze wystąpią w barwach Węgier.

Na razie zwróciły na to uwagę tylko media i nie ma ani najprawdopodobniej nie będzie z tego powodu publicznych protestów. Pozostaje jedynie wstyd, że włoski związek piłki nożnej nie dopilnował wyglądu strojów reprezentacji. I to w dniu, gdy spotyka się ona z prezydentem republiki z okazji zakończenia obchodów 150. rocznicy zjednoczenia kraju ...

Dla producentów to tylko hajs, a dla nas to tak jakby Legia wybiegła w barwach Sląska. :jejku:

matx
15-11-2011, 12:13
Dla producentów to tylko hajs, a dla nas to tak jakby Legia wybiegła w barwach Sląska. :jejku:

W zasadzie to Śląsk w barwach Legii. ;)

syrokomla
15-11-2011, 12:40
Frekwencja w Poznaniu nie przekroczy dziś 50 proc.

voytek
15-11-2011, 12:42
Myślę, że na przykładzie Legii bardziej boli, bo Śląsk w barwach Legii niejednego by ucieszył. Nie kolejność kolorów miała tutaj znaczenie, ale dzięki matx :kawa:

Frekwencja w Poznaniu nie przekroczy dziś 50 proc.

Miałem nadzieję, że nie przekroczy 30%.

Legionejro
15-11-2011, 13:49
Myślę, że na przykładzie Legii bardziej boli, bo Śląsk w barwach Legii niejednego by ucieszył. Nie kolejność kolorów miała tutaj znaczenie, ale dzięki matx :kawa:

a ja chcialbym zobaczyc na wlasne oczy to kartoflisko... nowa murawa :D

Majkisek
15-11-2011, 14:05
Wszystkie okoliczności (klub kibica PZPN, brak orzełka, obcokrajowcy w kadrze, trener-deb.il, mega kijowa gra, przeciwnik z niskiej półki, mecz o pietruszkę, środek tygodnia etc.) nie sprzyjają wysokiej frekwencji, więc połowa stadionu to i tak dużo.

matx
15-11-2011, 14:23

No wiadomo o co chodzi, ale po co my mamy grać w barwach Śląska, jak Śląk może w naszych. :D

Chmielo
15-11-2011, 14:27
Zerknę sobie jutro tylko po to żeby zobaczyć jak będzie się prezentowała trawa, którą kładziono w listopadzie, 10 dni temu, przy ujemnych temperaturach nocą. Pewnie się już elegancko zakorzeniła. :D

Legionejro
15-11-2011, 14:33
Zerknę sobie jutro

mecz jest chyba dzisiaj...

Chmielo
15-11-2011, 14:43
mecz jest chyba dzisiaj...

O, nawet nie wiedziałem. :kurde:

ivan
15-11-2011, 15:24
W RP piszą że do południa sprzedano 7 tyś biletów więc może być poniżej 20% . Gonimy Europę . \')

Yanks
15-11-2011, 16:37
trener-deb.il,

Z konferencji ...

Smuda: Polanski ma zapalony Achilles

... e tam, zaraz debiI.

Filip
15-11-2011, 17:54
Zerknę sobie jutro tylko po to żeby zobaczyć jak będzie się prezentowała trawa, którą kładziono w listopadzie, 10 dni temu, przy ujemnych temperaturach nocą.

Trawa prezentuje się zacnie :lol3:

nevermind
15-11-2011, 18:04
Platforma Obywatelska złoży w czwartek do marszałek Sejmu Ewy Kopacz projekt nowelizacji ustawy o sporcie, który nakłada na reprezentantów Polski obowiązek używania godła narodowego na strojach reprezentacyjnych.

- Art. 13 ustawy o sporcie mówi o tym, że reprezentanci Polski mają prawo do używania godła narodowego na swoich koszulkach. Chcemy małej zmiany - zamiast prawa (do używania), narzucić obowiązek reprezentantom Polski, używania godła narodowego na ich strojach reprezentacyjnych - powiedział we wtorek na konferencji prasowej w Sejmie poseł Andrzej Biernat (PO). Jak ocenił, taka zmiana w ustawie o sporcie, jest konieczna.

Byli piłkarze-reprezentacji Polski: Cezary Kucharski i Roman Kosecki - wybrani do parlamentu z listy PO, przekonywali, że dla każdego sportowca gra z orzełkiem na piersi, to wyjątkowa i bardzo ważna sprawa.

- Chcemy orła na piersi, te mecze, które się gra (z orzełkiem) są wyjątkowe, każdy je pamięta do końca życia. Orzeł z powrotem przyfrunie na koszulkę - mówił Kosecki.

Kucharski podkreślił z kolei, że chciałby, aby "polskie dzieciaki, znów marzyły o grze (w reprezentacji) z orłem na piersi". - Chcemy powrotu do orzełka - dodał.

W zeszłym tygodniu we wtorek we Wrocławiu pokazane zostały wzory strojów, w których kadra Polski wystąpi na turnieju Euro 2012. Na koszulkach znalazło się logo PZPN, napis Polska, logo producenta firmy Nike, a na ramieniu okrągła naszywka z logo Euro 2012. Zabrakło jednak tradycyjnej naszywki z orzełkiem.

Jeszcze tego samego dnia podczas wieczornego treningu kadry we Wrocławiu zaprotestowali kibice. Na ogrodzeniach stadionu przy ul. Oporowskiej pojawiły się transparenty z napisami "Piłka nożna dla kibiców" oraz "Tradycja zobowiązuje, nowym strojom nikt nie kibicuje". Ostry protest wystosował Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców (OZSK). Fani nie kryją oburzenia decyzjami PZPN na forach internetowych.

Jednak, według PZPN, nowe stroje będą obowiązywać przez dwa lata. - Skomplikowany proces projektowania tych strojów trwał 18 miesięcy, więc będą one obowiązywały tak jak zakładano, czyli przez dwa lata. Dopiero po tym okresie może dojść do zmiany reprezentacyjnych kostiumów, ale w tym momencie trudno na ten temat się wypowiadać - powiedziała rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska.

Po raz pierwszy reprezentacja Polski zagrała w nowych strojach w meczu z Włochami, który odbył się w piątek we Wrocławiu.

http://euro2012.wp.pl/title,PO-chce-aby-orzelek-byl-obowiazkowy,wid,13988167,wiadomosc.html?ticaid=1d6 32&_ticrsn=5

PS: Prosze mi tu nie cisnac od PełOwca. Ja tylko wrzucam info :lol3:

Chce widziec mine Laty jak to przejdzie.

Jasper121
15-11-2011, 18:15
Jak to zauważyli na profilu FB Weszło, niestety ale prawo nie działa wstecz i Orła będą mieli obowiązek dać dopiero na nowych trykotach

Peace
15-11-2011, 18:16
Nie jestem taki pewien czy jest możliwe narzucanie czegoś związkom, które mają być niezależne od państwa. Zresztą już na starcie pojawia się problem:

Orzełek jest niemal wszechobecny na strojach polskich sportowców, ale są wyjątki, bo na przykład siatkarzom w ogóle nie wolno używać godła - to jest wymóg międzynarodowej federacji (FIVB).

Marek1987
15-11-2011, 18:58
Magyar, Lengyel – két jó barát!
Liczę więc, że Bratankowie spuszczą naszym (:wstyd:) gwiazdkom bez jaj i honoru soczysty wpie*dol.

nevermind
15-11-2011, 19:02
Jak to zauważyli na profilu FB Weszło, niestety ale prawo nie działa wstecz i Orła będą mieli obowiązek dać dopiero na nowych trykotach

To prawda, ze prawo nie działa wstecz. Ale raczej sie odnosi do tego, ze pzpn nie zostałby ukarany za mecze w ktorych by kadra wystapiła bez Orła, przed wprowawdzeniem w zycie ustawy wraz ze wszystkimi sankacjami za jej nie wypełnienie. Wiec, akurat tutaj nie ma ta sentencja zastosowania. No chyba, ze zle rozumiem stwierdzenie "prawo nie działa wstecz".

Bardziej obawiam sie tego co peace napisałm czy jest mozliwe narzucanie czegokolwiek federacji niezaleznej od panstwa.

Aczkolwiek, pewnie wszytsko zalezy od sfromułowania ustawy itp itd. Dopoki nawet projektu to nie ma o czym dyskutować.

Mini
15-11-2011, 20:02
... e tam, zaraz debiI.
:lol:
A i B już z Biedronką przerabiał to o Achillesie powinien słyszeć. I ciekawe czy jak dojadą do końca alfabetu to się on nauczy wreszcie polskiego

Buziek_LG
15-11-2011, 20:20

Ładne brednie, zasada lex retro non agit tutaj ma tylko takie zastosowanie że nie byliby karani za występy bez Orła przed wejściem w życie ustawy.

Nie jestem taki pewien czy jest możliwe narzucanie czegoś związkom, które mają być niezależne od państwa.

Niezależność nie sankcjonuje anarchizmu. Każda legalna organizacja jest obowiązana do respektowania prawa państwowego.

Co zaś do meritum, ja nie życzę sobie by ci przebierańcy występowali z Orłem na piersi

casual
15-11-2011, 20:43
W Poznaniu istne tłumy :lol:

Płakał z tego powodu raczej nie będe.

BFC
15-11-2011, 20:43
bardzo pieknie sie prezentuja trybuny w Poznaniu, wreszcie!

Peace
15-11-2011, 20:50
Niezależność nie sankcjonuje anarchizmu. Każda legalna organizacja jest obowiązana do respektowania prawa państwowego.No dobra, przypuśćmy, że wymuszą przywdziewanie orzełka na strojach wszystkich reprezentacji. Więc jak rozumiem, siatkarze zrezygnowaliby z gry w turniejach międzynarodowych, bo tym razem kłóciłoby to się z zasadami FIVB?

księciuniu
15-11-2011, 20:52
A co za problem zapisać, że ten obowiązek nie dotyczy sytuacji gdy występowanie z godłem narodowym jest zakazane przez miedzynarodową organizacje będącą organizatorem turnieju/zawodów albo coś tym stylu ?
Jak się chce, to można.

Skuter
15-11-2011, 20:54
http://kamera2012.eu/poznan1/
http://kamera2012.eu/poznan2/

Frekwencja jak się patrzy :lol:

Peace
15-11-2011, 20:55
Czyli wszystkie reprezentacje mają grać z orzełkiem, ALE..

:D

Buziek_LG
15-11-2011, 20:58
No dobra, przypuśćmy, że wymuszą przywdziewanie orzełka na strojach wszystkich reprezentacji. Więc jak rozumiem, siatkarze zrezygnowaliby z gry w turniejach międzynarodowych, bo tym razem kłóciłoby to się z zasadami FIVB?

Już widzę jak FIVB eliminuje z turnieju polską reprezentację...

Ale abstrahując od tego, w imię czego mamy zrzekać się swojej suwerenności?

ps. pięknie wyglądają trybuny ;]

Filip
15-11-2011, 21:01
Początek meczu, moja żona: ooo ale hymnu nam nie zmienili.

Mój komentarz: nie bój nie bój, prezes zaraz wymyśli że mają puszczać melodię "łubudubu łubudubu niech żyje nam prezes naszego klubu, niech żyje nam" :lol2:

Z zupełnie innej beczki. Czy tylko ja mam takie wrażenie, że Szpaku i Lubański dzisiaj jakoś wyjątkowo mocno nagłośnieni? :popcorn:

Peace
15-11-2011, 21:02
Już widzę jak FIVB eliminuje z turnieju polską reprezentację...

Ale abstrahując od tego, w imię czego mamy zrzekać się swojej suwerenności?No teoretycznie już się zrzekliśmy jeśli na to się zgodziliśmy ;)

A gramy z biało-czerwoną flagą na koszulkach ;)

Mini
15-11-2011, 21:11
strona główna wp.pl aktualnie
http://i39.tinypic.com/xgedrr.jpg
:lol2:

przy okazji pierwszy artykuł jest o Jagielle z Młodej Legii :)

ivan
15-11-2011, 21:13
34 tysięcy niesprzedanych biletów razy 50 pln = 1,7 mln . Tak się robi interesy panie Lato . I jeszcze te tysiące koszulek zalegających na półkach . :lol:

Buziek_LG
15-11-2011, 21:39
No teoretycznie już się zrzekliśmy jeśli na to się zgodziliśmy ;)

A gramy z biało-czerwoną flagą na koszulkach ;)

Gdy myśmy zakładali FIVB takiego przepisu nie było, a gdy się pojawił nikt o zdanie nas nie pytał.

Cynamonka
15-11-2011, 22:00
Włączyłam tv na mecz. Zobaczyłam 10 minut. Wyłączyłam.
Ładnie się prezentuje pusty stadion. Jeśli to nie przemówi do rozumu pustym głowom umiłowanego PZPN-u to następny mecz będą grać na stadionie świecącym PUSTKAMI :prawi:

Zgodnie z przysłowiem jak sobie pościelisz tak się wyśpisz.

symbicort
15-11-2011, 22:05
Ale jak wygrają to nagle powrócą do łask Januszy i nie będą grać przy pustym stadionie ;)

Mini
15-11-2011, 22:10
Ale jak wygrają to nagle powrócą do łask Januszy i nie będą grać przy pustym stadionie ;)

następny mecz jest zapewne dopiero w marcu więc do tego czasu ew. wymęczone 1-0 czy ile tam będzie ludzie zdążą zapomnieć

symbicort
15-11-2011, 22:12
następny mecz jest zapewne dopiero w marcu więc do tego czasu ew. wymęczone 1-0 czy ile tam będzie ludzie zdążą zapomnieć

No ale chyba nie będzie tak źle jak przewidywaliście 1:1 :poddaje: :lol3:

Edyta: Jednak mogą nie zapomnieć Mini :p

ivan
15-11-2011, 22:28
Jeden z komentarzy na Weszło . Zdzichu Kręcina :
Orła nie ma, i nie będzie gdyż opierdoliłem go w ramach zagrychy. :lol:

Tom Kruz
15-11-2011, 22:28
Przynajmniej odrobinę poprawili ten tragiczny bilans w meczach z Węgrami.

Eman
15-11-2011, 22:30
Zapominajac o meczu, a wracajac do tematu matury to zastanawiam sie jak Smuda zda/zdalby ja, jesli zyjac w Polsce lekko 40 lat nie nauczyl sie mowic po polsku.

Cynamonka
15-11-2011, 22:31
Ja mam taką nadzieję, że tzw. Janusze wiedzą co ostatnimi czasy jest przyczyną dopingu takiego, a nie innego, prawie pustego stadionu dzisiaj - i nie zapomną zaraz za chwilę o tym przez pierwszą lepszą wygraną. Podkreślam mam taką nadzieję, a jak wyjdzie zobaczymy - oby równia pochyła.

Kubal
15-11-2011, 22:35
Jeden z komentarzy na Weszło . Zdzichu Kręcina :
Orła nie ma, i nie będzie gdyż opierdoliłem go w ramach zagrychy. :lol:

Dobry koment,zresztą Zdzisiu lubi jak miś miód:

http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-580/-500/faktonline/634509145598634354.jpg

Ytong
15-11-2011, 22:43
Ej, biedny Kręcina, przez chrapania nie może latać samolotami :)

detoxizer
15-11-2011, 23:13
Poznań szybko reprezentacji już nie ugości. :lol3:

maatek
15-11-2011, 23:35
Wg Orange Sport PZPN się zastanawia nad przywróceniem godła. Trochę za późno.

rutek19851
15-11-2011, 23:37
Szacunek dla Poznaniaków i okolic za pusty stadion,nie to co Wrocław!!! było blisko remisu a tak Franiu będzie mógł mówić,że odrobili pracę domową pa Włochach i teraz byli przygotowani na 90 min ciężkiej walki!!!!

Aryam
15-11-2011, 23:41

Lepiej późno niż wcale ;) Ale tylko wtedy jeśli razem z tym genialnym logo polecą też wszystkie Polanskie itd ze Smuda na czele. Marzenia.

Szacunek dla Poznaniaków i okolic za pusty stadion,nie to co Wrocław!!! było blisko remisu a tak Franiu będzie mógł mówić,że odrobili pracę domową pa Włochach i teraz byli przygotowani na 90 min ciężkiej walki!!!!

Wrocław to też efekt nowego stadionu i inny przeciwnik.

rutek19851
15-11-2011, 23:46
Lepiej późno niż wcale ;) Ale tylko wtedy jeśli razem z tym genialnym logo polecą też wszystkie Polanskie itd ze Smuda na czele. Marzenia.

Wrocław to też efekt nowego stadionu i inny przeciwnik.

prawda prawda Ale około 8 tyś widzów na meczu reprezentacji Polski to widziałem ostatni raz, chyba we Wronkach. No cóż historia zatoczyła koło bo to wciąż Wronki tylko reprezentacja inna pzpn .

nevermind
16-11-2011, 00:09
Ostateczny podział na koszyki:

Koszyk 1: Ukraina, PZPN, Hiszpania, Holandia
Koszyk 2: Niemcy, Włochy, Anglia, Rosja
Koszyk 3: Chorwacja, Grecja, Portugalia, Szwecja
Koszyk 4: Dania, Francja, Czechy, Irlandia

PZPN, Anglia, Portugalia, Francja :lol: :lol: :lol:

Ten turniej to chyba bedzie najbardziej wyrównany w historii.

Eman
16-11-2011, 00:13
Polska Rosja Grecja Irlandia :nie:

LOL3K
16-11-2011, 02:07
Mecz tak ciekawy, że te śpiewy kibiców mnie uśpiły :foch:
Szkoda że wygrali :(

Do to losowania to dawać Włochów, Portugalię i Danie :D

Buziek_LG
16-11-2011, 02:12
Z tych koszyków co nie wylosują to i tak 3 mecze po euro ;]

LOL3K
16-11-2011, 02:43
Jakoś mnie to nie martwi 8)

pzk
16-11-2011, 07:26

Za wp.pl

Według pojawiających się informacji orzeł nie zastąpi logo PZPN-u, ale może pojawić się na środku koszulki.

Jakby na Euro wrócił orzeł, zniknęło to gówno PZPNu, a wraz z nim Polański, Matuszczyk i Obraniak to nawet bym im kibicował. Ja chcę Hiszpanki w Warszawie :grr:
Najlepsza grupa to: Rosjanki, Chorwatki(?)/Szwedki, Czeszki :D

Mini
16-11-2011, 08:54
wyniki baraży i odpoadnięcie w komplecie tych teoretycznie słabszych a w praktyce napewno niedoświadczonych w wielkich imprezach reprezentacji, wskazują na trzy gładkie wpierdole w meczach otwarcia, o wszystko i o honor :lol:

rutek19851
16-11-2011, 09:07
Za wp.pl

Jakby na Euro wrócił orzeł, zniknęło to gówno PZPNu, a wraz z nim Polański, Matuszczyk i Obraniak to nawet bym im kibicował. Ja chcę Hiszpanki w Warszawie :grr:
Najlepsza grupa to: Rosjanki, Chorwatki(?)/Szwedki, Czeszki :D

Dodaj jeszcze Franka spalony achilles i Grzesia trzy setki!!!

Majkisek
16-11-2011, 09:09
Faktycznie, ciężko wyobrazić sobie mocniejszy skład EURO. W sumie brakuje trochę Serbów ale nie za bardzo widzę za kogo mogliby oni grać.

LioneL
16-11-2011, 17:05
W sumie brakuje trochę Serbów ale nie za bardzo widzę za kogo mogliby oni grać.

Za kadrę PZPNu :lol2:

bloniaq
16-11-2011, 17:15
Nie martwcie się tak. Może Dyzma jeszcze paru znajdzie. W końcu jeszcze parę miesięcy zostało... :D

Bootleg
17-11-2011, 22:05
Znak czasów... :poddaje: bo to Polska nie elegancja francja... :roll:

Oeai2y20r2Y&feature=player_embedded

tylkoontamstoi
17-11-2011, 23:15
Moja uwaga nie dotyczy ostatnich postów. Ale strasznie działa mi na nerwy nazywanie naszego godła "orzełkiem" (także na tym forum)

Przecież to jest Orzeł: potężny władca wichrów i przestworzy, symbol siły, potęgi i majestatu. A takie zdrabnianie, moim zdaniem umniejsza jego znaczenie i symbolikę. Sprowadza do roli jakiegoś mało znaczącego loga czy gadżetu, który w każdej chwili można zmienić i które ma po prostu "fajnie" wyglądać. Dla każdego patrioty godło państwowe to rzecz święta. Jest to symbol do którego należy odnosić się z czcią i szacunkiem. Dlatego proszę o nie spoufalanie się z naszym godłem.

ivan
18-11-2011, 18:19
Grzechu w Cafe Futbol jednak nie wystąpi . Ciekawe czemu ?:hmm:

gizo
18-11-2011, 19:35

No coś takiego.:mf:

Filip
19-11-2011, 13:37

To go jutro Kołtoń pewno pojedzie :oczko: Z pewnością Grzegorz Summer przestraszył się bezpardonowych ataków na jego skromną, uczciwą, elokwentną osobę.

ivan
20-11-2011, 12:36
Zamiast Grzegorza L. do Cafe Futbol wpadł członek zarządu niejaki Witold Dawidowski który w błyszczącej marynarze i z wielkim sygnetem wyglądał jak cyngiel z Rodziny Soprano . :lol2: Oczywiści o niczym nie miał pojęcia i wszystkiego dowiaduje się z telewizji . Był jeszcze super manager Gołos i opowiadał coś o profesjonalizmie kopaczy po prezentacji nowych koszulek .

Marru
20-11-2011, 12:45
Super manager pilnował tylko żeby nic nie wyszło, nawet dziennikarski ratlerek Kołtoń prawdę mówiąc nic z niego nie wyciągnął.

ormo
20-11-2011, 15:20

http://i41.tinypic.com/25utbu9.jpg

Tylko jest jeden problem. Gdzie korona u Orzełka? Czy to dlatego, że to miała być replika z lat komuny czy adidas dojebał taki błąd?

http://www.weszlo.com/news/8590-Tym_razem_kompromitacja_Adidasa_Co_jedni_to_lepsi

trzeba tylko zapytać Błaszczykowskiego czy nie za mało dynamiczne. :lol:

arczi
20-11-2011, 15:41
Wszystko nie tak. Powinna być replika ze starym motylkiem adasia, w dodatku biała, wtedy byłby hit. A tak wyszło tak jak to opisało Weszło. Żałośnie z minimalnym nakładem sił oraz z wielbłądem. Czekamy więc na odpowiedź Pumy hehe

Kociewiak
20-11-2011, 15:53
Adidas poszedł na łatwizne straszną, a mogło byc tak fajnie...

bloniaq
20-11-2011, 16:55
W komentarzach na weszło ktoś napisał, że może oni nie mogą użyć oficjalnego godła, ale nie wiem jak to się ma do rzeczywistości...

Yanks
20-11-2011, 16:57
W komentarzach na weszło ktoś napisał, że może oni nie mogą użyć oficjalnego godła

Bzdura ...

ivan
20-11-2011, 17:04
W komentarzach na weszło ktoś napisał, że może oni nie mogą użyć oficjalnego godła, ale nie wiem jak to się ma do rzeczywistości...

Przecież debile z PZPN tłumaczyli całą sytuację tym że godła zastrzec nie można .

Krs88
20-11-2011, 17:14
A to nie jest replika z MŚ 1974? Jeśli tak, to raczej orzeł w koronie byłby tu czymś dziwnym.

http://pozielonejtrawie.pl/wp-content/uploads/2011/11/Reprezentacja-Polski-po-remisie-na-Wembley-zdoby%C5%82a-br%C4%85zowy-medal-podczas-Mundialu-w-1974-roku.jpg

ivan
20-11-2011, 17:18
To nie jest replika koszulki z 74 roku tylko współczesna koszulka z orłem . Logo Adidasa , fason i cała reszta nie przypomina tej z przed czterdziestu lat .

Breados
20-11-2011, 17:27
Sam brak motylka raczej ciężko traktować jako replikę z '74.

Krs88
20-11-2011, 17:54
No tak, macie rację, to model Adidas Tabela

http://www.fanzone.pl/product/image/25605/Maillot-Tabela-Adidas.jpg

Najwidoczniej w Adidasie chcieli na szybko wypuścić produkt, by zarobić na obecnych nastrojach, więc wzięli wzór koszulki najbardziej zbliżony do historycznego meczu o III miejsce na MŚ, doszyli stare godło i mamy teraz taką quasi replikę. W końcu gdyby mieli zrobić to profesjonalnie na efekty musielibyśmy czekać 18 miesięcy 8) A wtedy popyt będzie już nie ten.

Yanks
20-11-2011, 19:05
brak motylka

Koniczynki ... :prawi:

Slyboots
22-11-2011, 19:19
http://www.weszlo.com/news/8614-Do_kogo_nalezy_Klub_Kibica_RP_Prawdziwa_pajeczyna

Właściwie to nadaje sie też do Polityki - robienie interesów w III RP w pigule

Adin
22-11-2011, 19:26
Orzeł wraca! ;) szkoda, że co po niektórzy nie zasługują, żeby grać z nim na piersi.

szewczyk dratewka
22-11-2011, 19:31
Orzeł wraca! ;) szkoda, że co po niektórzy nie zasługują, żeby grać z nim na piersi.

Stawiam dolary przeciw orzechom, że Orła wcisną na środku, pomiędzy swoosha Nike i to całe logo pezetpeenu... :?

ormo
22-11-2011, 19:34
Ale się ośmieszyli :lol: Skoro na początku twierdzili, że nie da się Orła przywrócić to teraz czekam aż beton zostanie obalony, przeca to głos ludu :ucieszony:

Yanks
22-11-2011, 19:52
Stawiam dolary przeciw orzechom, że Orła wcisną na środku, pomiędzy swoosha Nike i to całe logo pezetpeenu... :?

Nie mogą. Godło albo to drugie. Innego wyjścia nie ma. Przepis UEFA ... :prawi:

Adin
22-11-2011, 20:25
Nie mogą. Godło albo to drugie. Innego wyjścia nie ma. Przepis UEFA ... :prawi:

a na euro nie było czegoś takiego, że w środku puma, po lewej orzełek, po prawej godło pzPN ? hmm ...
http://renisport.nazwa.pl/allegro/koszulkapuma3.jpg

Aryam
22-11-2011, 20:27
a na euro nie było czegoś takiego, że w środku puma, po lewej orzełek, po prawej godło pzPN ? hmm ...

Było tak, ale chyba się od tego czasu zmieniło.

b.
22-11-2011, 20:31

wcale mnie to nie cieszy

jak dla mnie to mogą grać nawet z tęczową flagą

i życzę im wpierdolu w każdym meczu

Adin
22-11-2011, 20:40
wcale mnie to nie cieszy

jak dla mnie to mogą grać nawet z tęczową flagą

i życzę im wpierdolu w każdym meczu

to druga sprawa.Ale prędzej czy później (prawdopodobnie po euro) Francuzi i Niemcy przestaną grać w reprezentacji Polski.Smuda przestanie być trenerem, a ktoś kto go zastąpi będzie grał Polakami.

Inna sprawa, że większość z tych co teraz jest w reprezentacji nie zasługuje na grę w niej.

Z.
22-11-2011, 20:46

Właśnie najlepsze jest to, że nie podali jak wraca, tylko że wraca :lol2: Można się spodziewać różnych, kolejnych, idiotycznych pomysłów.

Co nie zmienia faktu, że żeby normalni kibice wrócili muszą zostać spełnione następujące warunki (lista otwarta):

1. Dymisja Laty
2. Dymisja Smudy
3. Pozbawienie Błaszczykowskiego opaski kapitańskiej za niegodne wypowiedzi
4. Wywalenie na ławę Szczesnego za niegodne wypowiedzi
5. Przywrócenie Boruca i Żewłakowa
6. Wywalenie le Obraniaka, le Perqisa, der Matyschchsyhschsaka, die Polanskiego i das Boenisha
7. Wywalenie na wieki wieków Piszczka
8. Grzeczne przeproszenie
9. Wywalenie speca od PR
10. Sparingi tylko w Polsce, ceny do 50 zł.

I możemy zacząć rozmawiać :]

Jaco
22-11-2011, 20:57
Tak czy siak, każdy, kto kupi "nową" koszulkę, może się czuć sponsorem cwaniaków z PZPN. Ja takich "sponsorów" nazwę idiotami. :kawa:

Marek1987
22-11-2011, 21:10
Ta akcja z Orzełkiem pokazuję jak bezczelnie i co najgorsze bezkarnie pzpn łga ludziom prosto w oczy. Olejkowska przecież szła w zaparte: "nawet jeśli byśmy chcieli to Orzeł wróci nie wcześniej niż za 18 miesięcy". Tak na marginesie kobicina nie ma najłatwiejszej pracy, bycie adwokatem diabła to niewdzięczna robota...

ivan
22-11-2011, 21:11
Tak na marginesie kobicina nie ma najłatwiejszej pracy, bycie adwokatem diabła to niewdzięczna robota...

Nikt jej tam pod karabinem nie trzyma....

Marek1987
22-11-2011, 21:20
Nie twierdzę, że tak jest :) Pieniądz pewnie kosi dobry i na wszystkie komentarze ma wyjebkę.

szewczyk dratewka
22-11-2011, 21:38
Tak czy siak, każdy, kto kupi "nową" koszulkę, może się czuć sponsorem cwaniaków z PZPN. Ja takich "sponsorów" nazwę idiotami. :kawa:

Muszę przyznać, że przedstawiony najnowszy model koszulki, abstrahując oczywiście od sprawy z godłem, jest najładniejszym wzorem za "kadencji" Nike. Szkoda tylko, że do czasu, aż pewne warunki nie zostaną spełnione (vide post Z.), wyniki tej drużyny będą mnie obchodzić w podobnym stopniu jak felietony Zbyszka Hołdysa :kawa:

Z.
22-11-2011, 22:02
Najlepszy Nike to eliminacje MŚ 1998. Całe białe koszulki, całe czerwone spodenki. Miły old school, bez żadnych wstawek, kolorowych kropeczek, dodatkowych flag, dynamicznych akcentów itp.

No, może troche zbyt worowate :D ale taka moda była chyba..

Swoją drogą to była jedyna fajna rzecz związana z tamtą reprą :D

szewczyk dratewka
22-11-2011, 22:15
Najlepszy Nike to eliminacje MŚ 1998. Całe białe koszulki, całe czerwone spodenki. Miły old school, bez żadnych wstawek, kolorowych kropeczek, dodatkowych flag, dynamicznych akcentów itp.

No, może troche zbyt worowate :D ale taka moda była chyba..

Swoją drogą to była jedyna fajna rzecz związana z tamtą reprą :D

No tak tak, ja mówię o najnowszej "kadencji" Nike, od czasu zerwania z Pumą ;)

Peace
22-11-2011, 22:16
Mi się ostatnie stroje podobały :)

http://magu89.pl/wp-content/uploads/2010/05/Nowe-stroje-reprezentacji-Polski.png

szewczyk dratewka
22-11-2011, 22:23
No w tych strojach jednak te rękawy mi nie pasowały, bo tworzyły flagę Indonezji :hmm: a te nowe mają flagę ładnie wkomponowaną na klatce piersiowej.

Marek1987
22-11-2011, 22:29
No w tych strojach jednak te rękawy mi nie pasowały, bo tworzyły flagę Indonezji :hmm: a te nowe mają flagę ładnie wkomponowaną na klatce piersiowej.

Ale wyglądają trochę jak stroje Turasów.

szewczyk dratewka
22-11-2011, 22:41
Ale wyglądają trochę jak stroje Turasów.

Tak, jak nie interesuje mnie, czy reprezentacja Francji czy Ukrainy ma na koszulkach logo zamiast Godła, tak samo nie interesuje mnie, czy jakaś inna reprezentacja ma podobne koszulki.

Ten najnowszy model, mający Orła Białego zamiast tych obierków z ziemniaka, z całkiem klasycznym wyglądem i nawiązaniem do flagi, byłby całkiem ok :oczko:

szewczyk dratewka
22-11-2011, 23:01
Od najbliższego meczu reprezentacja wystąpi w koszulkach, na których znajdzie się logotyp reprezentacji, logotyp sponsora technicznego firmy Nike i orzełek w centralnej części - powiedziała w rozmowie z radiem TOK FM Agnieszka Olejkowska, rzecznik prasowa PZPN.

:|

ormo
22-11-2011, 23:04

A gdzie indziej ona znajdzie taką posadę? :lol:

Luke
22-11-2011, 23:12
Tak, jak nie interesuje mnie, czy reprezentacja Francji czy Ukrainy ma na koszulkach logo zamiast Godła, tak samo nie interesuje mnie, czy jakaś inna reprezentacja ma podobne koszulki.

Lekko się przyczepię, ale to te pzpnowskie koszulki są podobne do tureckich, a nie na odwrót.;) Tamte były pierwsze.

A co do samej sprawy to, szanowny prezes i jego świta okazali wielkie miłosierdzie narodowi i byli łaskawi wstawić z powrotem Orła...
A nieoficjalnie się mówi, że przez całą sprawę poleciał Zdzisiu "chrapie w samolocie" oraz ten od marketingu. Prezes czysty :lol:

Adin
23-11-2011, 08:52
wątpię, żeby Kręcina poleciał.Niby vice-prezes, ale tak naprawdę to on tam rządzi i dzieli, a Lato tylko podpisuje wszystko swoim nazwiskiem.

GSM
23-11-2011, 09:02
To nie tak ,że tureckie albo portugalskie(też mają identyczne) itp były pierwsze,tylko po prostu nike bardzo często posiada jeden wzór który daje wielu reprezentacjom-taki beznadziejny standard

ivan
23-11-2011, 10:15
A gdzie indziej ona znajdzie taką posadę? :lol:

Może ma jeszcze inne obowiązki względem prezesa ? :lol3:

me(L)u
23-11-2011, 13:00
I po co taka debilna uwaga?

Taka praca rzecznika, żeby świecić oczami za głąbów i tyle. Gówno ma do gadania, poza przekazaniem komunikatu. Trochę szacunku dla kobiety.

ivan
23-11-2011, 13:07
Kiedy kobieta sama sama siebie nie szanuje . Rozumiem że wypowiadanie kłamstw na życzenie zwierzchnika to też praca ale chyba niezbyt godna szacunku .

nevermind
23-11-2011, 13:26
Ustalono kalendarz meczów eliminacyjnych do mistrzostw świata w 2014 roku w grupie H. Swój pierwszy mecz reprezentacja Polski zagra z Czarnogórą 7 września 2012 r.

Kalendarz meczów eliminacyjnych:

7 września 2012:
Mołdawia - Anglia
Czarnogóra - Polska

11 września 2012
Anglia - Ukraina
Polska - Mołdawia
San Marino - Czarnogóra

12 października 2012
Anglia - San Marino
Mołdawia - Ukraina

16 października 2012
Polska - Anglia
Ukraina - Czarnogóra
San Marino - Mołdawia

14 listopada 2012
Czarnogóra - San Marino

22 marca 2013
San Marino - Anglia
Polska - Ukraina
Mołdawia - Czarnogóra

26 marca 2013
Czarnogóra - Anglia
Ukraina - Mołdawia
Polska - San Marino

7 czerwca 2013
Czarnogóra - Ukraina
Mołdawia - Polska

6 września 2013
Ukraina - San Marino
Anglia - Mołdawia
Polska - Czarnogóra

10 września 2013
Ukraina - Anglia
San Marino - Polska

11 października 2013
Mołdawia - San Marino
Ukraina - Polska
Anglia - Czarnogóra

15 października 2013
Anglia - Polska
San Marino - Ukraina
Czarnogóra - Mołdawia

Oby to juz była taka reprezentacja na jaka wszyscy tu czekają :modli:

daimler
23-11-2011, 13:31
Taka praca rzecznika, żeby świecić oczami za głąbów i tyle. Gówno ma do gadania, poza przekazaniem komunikatu. Trochę szacunku dla kobiety.
nie wszystkie jej działania można tłumaczyć w sposób, jaki to robisz. kilkukrotnie dała się poznać jako niekompetentna i zwyczajnie głupia.

ivan
23-11-2011, 13:34
Ciekawostką jest to że rewanż z Anglią odbędzie się na dwa dni przed 40 rocznicą pamiętnego remisu na Wembley . Jak ktoś nie ogarnie tego burdelu to znów pozostanie tylko wspominanie historii .

me(L)u
23-11-2011, 13:36
nie wszystkie jej działania można tłumaczyć w sposób, jaki to robisz. kilkukrotnie dała się poznać jako niekompetentna i zwyczajnie głupia.

Ale to chyba nie powód, żeby ją obrażać w ten sposób? Można napisać, że zwyczajnie jest chujowa w tym co robi.

księciuniu
23-11-2011, 13:38
Ale to chyba nie powód, żeby ją obrażać w ten sposób? Można napisać, że zwyczajnie jest chujowa w tym co robi.

:hmm:

ivan
23-11-2011, 13:47

Żart może nie był najwyższych lotów ale gdy gdzieś pojawia się nie najbrzydsza kobieta i jest to jej jedyny atut w pracy jaką wykonuje to mogą się nasunąć różne skojarzenia.

detoxizer
23-11-2011, 14:32
Trwa dyskusja, a nikt nie zwrócił uwagi na terminarz. Na pięć ostatnich spotkań, cztery to mecze wyjazdowe. Pięknie to ustalili. :lol:

Playboy
23-11-2011, 17:26
Czy ci idioci z PZPN-u nigdy nic dobrze nie potrafią zrobić? Co za patologia. :nienormalny:

Z.
23-11-2011, 20:40
A moim zdaniem ten terminarz jest..... dobry. Chociaż to wszystko jest bez znaczenia, bo na awans mamy szanse mocno umiarkowane. Anglia poza zasięgiem, Ukraina coś czuję, że dostanie sporego motywacyjnego kopa po jakimś ćwierćfinale na Euro, a Czarnogóra to zdecydowanie najbardziej niewygodny przeciętniak jaki może być (zwłaszcza u siebie). Ale do rzeczy, dlaczego dobry.

Repra po euro będzie totalnie rozbita, czasu cholernie mało. Lepiej grać jak najwięcej u siebie, ogrywać się odzyskiwać pewność siebie. Jeżeli rozegraliby te elimiacje w stylu Janasa (WYŁĄCZNIE wygrane z gorszymi/równymi i wyłącznie porażki z mocniejszymi) to dwa ostatnie mecze nie mają znaczenia (zresztą jak za Janasa ;) ).

Dwa - mamy zawsze ogromne problemy z zagraniem dwumeczowego serialu. O ile pierwszy jest nawet ok to potem jest kłopot z utrzymaniem formy. Dwumeczowe seriale kończymy u siebie z Mołdawią i San Marino oraz wyjazdem do San Marino (pomijam ostatni wyjazd do Anglii, bo jak mówiłem wtedy już powinno być - wiadomo, że nie będzie - pozamiatane).

Kolejnym kłopotem są zazwyczaj mecze marcowe i czerwcowe. W czerwcu gramy z Mołdawią, a w marcu z San Marino i jedyny poważny mecz (ale u siebie! oba!) z Ukrainą.

Moim zdaniem terminarz bardzo ok, na awans. Z tym że pewnie już 7.09.2012 będzie po wszystkim, bo dostaniemy jakieś epickie dla gospodarczy 3-0 z Czarnogórą.

Zresztą - kogo obchodzi ta drużyna.

e(L)egion
23-11-2011, 21:44
Zresztą - kogo obchodzi ta drużyna.
Mnie na przykład zawsze będzie obchodzić. Zwłaszcza że po Euro raczej skończą się "wynalazki" w składzie, a zaczną grać prawdziwi Polacy. Kto wie czy nie zacznie grać ktoś z naszej legijnej młodzieży.

Paluch
23-11-2011, 21:48
oby reprezentacja po blamażu na euro w eliminacjach grała bez pana od wfu na lawce trenerskiej i bez niemców, francuzów, murzynów i wszelkiej maści innych bezpaństwowców. No i najlepiej bez tego wieśniaka Laty za sterami. Wtedy wróci mi chęć kibicowania kadrze, oby zdominowali ją Ci młodzi tacy jaj Żyro, Wolski itd + doświadczeni kadrowicze jak Błaszczykowski, Lewandowski, Piszczek, Boruc, może Żewłak da sie namówić na powrót. Taki kontrast widzę oczami wyobraźni.

Paluch
23-11-2011, 21:49
na chwile obecną to sram na tą druzynę i życzę im wszystkiego najgorszego na euro

BigBuddha (L)
23-11-2011, 21:50
Mnie na przykład zawsze będzie obchodzić. Zwłaszcza że po Euro raczej skończą się "wynalazki" w składzie, a zaczną grać prawdziwi Polacy. Kto wie czy nie zacznie grać ktoś z naszej legijnej młodzieży.

Nareszcie ktoś z normalnym patriotycznym poglądem :)
Brawo oby więcej takich oto ludzi :respekt:

BigBuddha (L)
23-11-2011, 21:51
na chwile obecną to sram na tą druzynę i życzę im wszystkiego najgorszego na euro

co Ty pierdolisz, orzełki już wracają na koszulki :P
miejmy nadzieje że podczas Euro będzie ok, a po mistrzostwach jeszcze lepiej :)
Praga Północ Pozdrawia

detoxizer
23-11-2011, 22:12
co Ty pierdolisz, orzełki już wracają na koszulki :P
miejmy nadzieje że podczas Euro będzie ok, a po mistrzostwach jeszcze lepiej :)
Praga Północ Pozdrawia

Nie pouczaj innych, bo jakbyś się orientował, to UEFA pozwala na umieszczenie dwóch symboli na koszulce podczas EURO. Logo PZPN+ logo Nike. Teraz doszyją Orła, aby zamknąć nam wszystkim usta, a potem całą winę zrzucą na UEFA.

Mini
24-11-2011, 20:06
Repra po euro będzie totalnie rozbita, czasu cholernie mało. Lepiej grać jak najwięcej u siebie, ogrywać się odzyskiwać pewność siebie.
to by się może i zgadzało, ale jeżeli od góry nic się nie zmieni to przecież oni przed meczem u siebie z San Marino pojadą na turniej do Tajlandii, a przed meczem z Mołdawią na turniej na Małe Oddalone Wyspy Stanów Zjednoczonych i mając w uszach szum z milionów kilometrów pokonanych samolotami z setkami przesiadek to ch bombki... - znaczy spokojne przygotowania - strzeli

tylkoontamstoi
30-11-2011, 15:18
Grzegorz Lato w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" zapowiedział, że zrezygnuje ze stanowiska prezesa PZPN jeśli polska reprezentacja piłkarska w czasie Euro 2012 nie wyjdzie z grupy.

Panowie piłkarze. Macie niepowtarzalną okazję zasłużyć się dla dobra polskiej piłki.

Danoo
30-11-2011, 16:16
Jego słowa tyle znaczą... a resztę dopisz sobie sam ;)

księciuniu
30-11-2011, 16:20
Jego kadencja i tak się kończy w 2012 r.
Łaskawca :fy:

Szawar
06-12-2011, 13:51
Zawodnicy powołani do reprezentacji Polski na mecz z Bośnią i Hercegowiną:

Bramkarze: Rafał Gikiewicz (Śląsk Wrocław), Michał Gliwa (Polonia Warszawa)

Obrońcy: Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Marcin Kamiński (Lech Poznań), Maciej Sadlok (Polonia Warszawa), Filip Modelski (GKS Bełchatów), Adam Danch (Górnik Zabrze).

Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Rafał Murawski (Lech Poznań), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok)

Napastnicy: Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów), Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin).

Na co ten mecz z Bosnia. Co on chce przetestowac powołujac trzeci garnitur. Jeszcze te powołania. Modelski, Kaminski, Pawłowski. :dziekuje:

Ytong
06-12-2011, 14:14
Zawodnicy powołani do reprezentacji Polski na mecz z Bośnią i Hercegowiną:

Bramkarze: Rafał Gikiewicz (Śląsk Wrocław), Michał Gliwa (Polonia Warszawa)

Obrońcy: Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Grzegorz Wojtkowiak (Lech Poznań), Marcin Kamiński (Lech Poznań), Maciej Sadlok (Polonia Warszawa), Filip Modelski (GKS Bełchatów), Adam Danch (Górnik Zabrze).

Pomocnicy: Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa), Rafał Murawski (Lech Poznań), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Sebastian Mila (Śląsk Wrocław), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Tomasz Kupisz (Jagiellonia Białystok)

Napastnicy: Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów), Maciej Jankowski (Ruch Chorzów), Arkadiusz Woźniak (Zagłębie Lubin).

Na co ten mecz z Bosnia. Co on chce przetestowac powołujac trzeci garnitur. Jeszcze te powołania. Modelski, Kaminski, Pawłowski. :dziekuje:

Nikt nie jest w stanie zrozumieć tego całego trenera ;) Więc ten mecz i te powołania.

Mario
06-12-2011, 15:54
Więc ten mecz i te powołania.

Pies jebał.

:)

Oli_choto
07-12-2011, 08:33
Pies jebał.

:)

Dwa polskie kluby w grupach LE, wiadomo, że w tym samym terminie grają swoje mecze. Póki nie mieliśmy żadnego klubu tam albo max. 1 (Lech czy Wisła) to może miało jakieś szczątki sensu, ale teraz jak pół tej kadry, która powinna być powołana (czyli ok. 7 osób z Legii plus Wilk z Wisły) nie może przyjechać, bo gra w pucharach to już się zupełnie mija z celem.

Filip Modelski czy Gliwa to już kur.a mało śmieszne żarty są

Bugi B.
09-12-2011, 13:53
Narodowy: Meczu z Portugalią nie będzie?
PZPN straszy Narodowe Centrum Sportu. Działacze za wynajem obiektu na mecz z Portugalią chcą dać NCS 100 tys. zł. Centrum się nie zgadza, związek straszy przeniesieniem spotkania na inną arenę – informują Wydarzenia 24.
Niedawno pisaliśmy, że mimo wcześniejszych zapowiedzi, na Stadionie Narodowym zabraknie siedzib Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Związku Piłki Nożnej. W tym miejscu nie powstanie także muzeum sportu, a coraz mniej prawdopodobne wydaje się regularne organizowanie meczów polskiej kadry piłkarskiej.
Co do samego meczu Polska – Portugalia, PZPN może na nim zarobić nawet 10 mln zł. NCS w zamian za udostępnienie areny ma otrzymać 1% potencjalnych dochodów związku – czyli 100 tys. zł.

Rafał Kapler, prezes Narodowego Centrum Sportu stwierdził, że musi zarobić na utrzymanie obiektu i nie może wspierać PZPN. Dla operatora obiektu stawka rzędu 100 tys. zł to strata, w świetle organizacji tak prestiżowego wydarzenia, jak mecz reprezentacji. – "Proszę sobie wyobrazić, że jedną lożę PZPN sprzedaje za 25 tysięcy złotych. To oznacza, że ze sprzedaży 4 lóż ma cały stadion" – mówi Kapler.

Federacja straszy rozpisaniem konkursu ofert, na udostępnienie reprezentacji innego stadionu. Jednak groźba nierozegrania meczu Polska – Portugalia na Narodowym powinna bardziej przestraszyć PZPN, niż NCS. Zgodnie z przepisami UEFA, zanim zaczną się mistrzostwa, na każdym stadionie turnieju Euro, muszą się odbyć dwa mecze piłkarskie, w tym przynajmniej jeden międzypaństwowy.

Komentarz Stadiony.net: Na całym zamieszaniu najwięcej traci reprezentacja. I to nie po raz pierwszy. Jakiś czas temu dyskutowano nad pomysłem zmiany godła na koszulkach na logo PZPN. Niedawno rozgorzała afera wokół budowy siedziby federacji. Teraz związek dyktuje śmieszne stawki za wynajem wielkiego stadionu i szantażuje zarządcę Narodowego.

Do Euro coraz bliżej, a działacze związku zamiast jednoczyć ludzi wokół wartości, jaką jest kadra narodowa, sprawiają że coraz więcej Polaków z niesmakiem patrzy na wydarzenia towarzyszące reprezentacji. Rosnące zainteresowanie kadrą powinno być podsycane. Tymczasem chciwość i partykularne interesy działaczy wydają się oddalać naszych rodaków od piłki nożnej. I co gorsza, nie wydaje się by działacze byli zdolni uczyć się na błędach. http://stadiony.net/aktualnosci/2011/12/narodowy_meczu_z_portugalia_nie_bedzie

W sumie ciekawie by było, gdyby Narodowy nie spełnił wymogów UEFA co do mistrzostw.

daimler
09-12-2011, 14:56
Reprezentacja Polski wybrała bazę na Euro 2012. Piłkarze Franciszka Smudy zamieszkają w hotelu Hyatt w Warszawie. Trenować będą na obiekcie Polonii przy ulicy Konwiktorskiej - podał w piątek portal bialoczerwoni.com.pl
tym sposobem JW pewnie załatwi sobie remoncik.

Zarówno hotel jak i stadion nie znajdują się na liście rekomendowanej przez UEFA.

h_L
09-12-2011, 15:26
tym sposobem JW pewnie załatwi sobie remoncik.

Ja natomiast mam nadzieję, że do tego JW z Konwiktorskiej wyfrunie i jedyną drużyną, która będzie kopać tam piłkę będzie reprezentacja PZPN podczas treningów w czasie Euro 2012 ;)

Szejdi
09-12-2011, 19:10
A to Konwiktorska nie jest w Grodzisku? :?

Mini
11-12-2011, 16:23
To jest chyba niewykonalne, żeby tak drogi stadion nie spełniał jakichkolwiek wymagań. Prędzej ktoś czeka na kopertę.

czytaniem ze zrozumieniem się kłania kolego

Zgodnie z przepisami UEFA, zanim zaczną się mistrzostwa, na każdym stadionie turnieju Euro, muszą się odbyć dwa mecze piłkarskie, w tym przynajmniej jeden międzypaństwowy.

Maciej_L
12-12-2011, 20:26
List otwarty

Na piłce znają się wszyscy; ilu kibiców - tyle recept i koncepcji. Można się różnić i spierać niemal o wszystko. Jednak są przynajmniej dwie wartości nadrzędne, które - ponad wszelkimi podziałami - powinny łączyć i jednoczyć wszystkich, którzy polskiemu futbolowi życzą dobrze.

To drużyna narodowa oraz Euro 2012. Reprezentacja stanowi dobro narodowe i własność całego społeczeństwa. Potrzebuje solidarnego wsparcia, przyjaznej atmosfery a także potężnego ale kulturalnego dopingu.

Euro 2012 to wielka impreza po wielokroć przekraczająca sportową miarę. Wykorzystajmy szansę, by ugruntować korzystny wizerunek Polski w oczach Europy i świata. Pokazać kraj gościnny, otwarty i nowoczesny, w imponującym tempie nadganiający historyczne zapóźnienia.

Wokół tych dwóch bezsprzecznych wartości winni się skupić nie tylko sympatycy piłki, ale w ogóle ludzie dobrej woli. Apelowi temu nadajemy formę listu otwartego, właśnie po to, by wszyscy podobnie myślący mogli się doń przyłączyć.

Wśród sygnatariuszy Listu znaleźli się:

Włodzimierz Lubański – piłkarz, złoty medalista IO 1972
Prof. Michał Kleiber – prezes Polskiej Akademii Nauk
Jerzy Owsiak – szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Tomasz Lis – dziennikarz, red. naczelny WPROST
Daniel Olbrychski – aktor
Janusz Zaorski – reżyser
Krzysztof Materna – reżyser, aktor
Janusz Steinhoff – były wicepremier i minister gospodarki
Leszek Ćmikiewicz – piłkarz, złoty medalista IO 1972
Ludwik Sobolewski – prezes Giełdy Papierów Wartościowych
Jerzy Pilch – pisarz
Jacek Janiszewski – były minister rolnictwa
ks. Adam Zelga – duszpasterz Euro 2012
Jerzy Stępień – były prezes Trybunału Konstytucyjnego
Andrzej Arendarski – prezes Krajowej Izby Gospodarczej
Mirosław Chojecki – były członek Komitetu Obrony Robotników
Bogusław Chrabota – redaktor naczelny telewizji Polsat
Tomasz Wołek – dziennikarz
Olaf Lubaszenko – aktor
Zygmunt Lenkiewicz – dziennikarz
Jerzy Kraska – piłkarz, złoty medalista IO 1972
Jerzy Kisielewski – dziennikarz
Stefan Szczepłek – dziennikarz
Jerzy Chromik – dziennikarz

Najlepsze jest to:

Reprezentacja stanowi dobro narodowe i własność całego społeczeństwa. Potrzebuje solidarnego wsparcia, przyjaznej atmosfery a także potężnego ale kulturalnego dopingu.

Potężnego dopingu im się zachciało...

Szejdi
12-12-2011, 20:29
Tomasz Lis :lol:

księciuniu
12-12-2011, 20:32
I teraz pytanie do wszystkich sygnatariuszy: czy założyli konta do wylosowania biletów, a jeżeli nie, to dlaczego i jak zamierzają w takim razie potężnie dopingować to nasze dobro narodowe :hmm:
Bo przecież nie liczą chyba na bilety po znajomości...

Maciej_L
12-12-2011, 20:35
ee z 8 tysięcy biletów 3.5 tyś ma trafić do ogólnej sprzedaży, reszta ma być rozdana "rodzienie pzpn" :D czyli ci sygnatariusze pewnie już czują się członkami rodziny:)

Slyboots
12-12-2011, 20:41
Lista sygnatariuszy listu zachęca do olania tej imprezy.

szczepaneq
12-12-2011, 21:33
Po ostatnich listach dla "Krytyki" mam ogromną niechęć do tego typu listów, wręcz mdłości :jejku:

A ta treść i nazwiska są szczególnie odpychające.

Marzy mi się totalny piknik podczas meczów reprezentacji, żeby ludzie dobitnie przekonali się co znaczy mecz bez atmosfery.

A co do tego czy drużyna ma osiągnąć sukces czy nie, jestem rozdarty.

ivan
16-12-2011, 09:29
Co za zmiana frontu , a co z dynamicznym logiem ? :lol: Czyżby miał je w dupie .http://i40.tinypic.com/2ez1wfp.jpg

Peace
16-12-2011, 09:38
Może głupie pytanie.. ale o co im właściwie chodzi w tym liście otwartym?:zdziwiony:

ivan
16-12-2011, 09:48
Niektórym o pieniądze a nieopłaconym pożytecznym idiotom jak mniemam o dobro polskiej piłki .

nevermind
16-12-2011, 11:40
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28174/kuba_blaszczykowski_koszulka_648.jpeg

Svitlica_Stanko
16-12-2011, 12:15
Najlepsze jest to:

Potężnego dopingu im się zachciało... Niech OZSK napisze list do każdej osoby co podpisała w/w o treści niech "oni" pokaża jak się dopinguje i zorganizuja ten doping w koncu też są kibicami reprezentacji :)