PDA

Zobacz pełną wersję : Reprezentacja

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39

D_Ino
10-08-2011, 23:02
Zgadzam się w całej rozciągłości. Niech wypierd%la podwójnie.

Bootleg
10-08-2011, 23:05
Polański stworzy rywalizację w środku gdzie przyznasz że rewelacji nie ma.

A że określił się wcześniej że chcę grać dla Niemiec...W takim razie jak chcę być w kadrze ma zapierdalać podwójnie.

Po pierwsze to niemiec; jak można dopuścić do tego, żeby w Reprezentacji 40 milionowego kraju zagrał człowiek który pół roku wcześniej mówi "kibicowałby Niemcom w potyczce z Polską" nosz *****... czy my musimy upadać tak nisko?? Po drugie, to nie jest jakiś wybitny zawodnik, to typowy przecinak środka pola; z powodzeniem może go zastąpić chociażby Borysiuk, Kaźmierczak, Matuszczyk, Dudka czy nawet Bandrowski...

pzk
10-08-2011, 23:05
Niech wypierdalają ci, co nie potrafią wydukać zdania po Polsku, jak Obraniak, Roger,Arboleda czy Perqius.

Wystarczy, że umie "mówić" po polsku i już może grać w reprezentacji ? :gupi:

nevermind
10-08-2011, 23:10
Wystarczy, że umie "mówić" po polsku i już może grać w reprezentacji ? :gupi:

Urodził sie w Polsce przecież. :jamaica:

Reprezentacja Polski zostala dzis zeszmacona jak nigdy dotad.

Dobrze ze tez wislacki zydek dwie bramki zapakował WKS, przynajmniej oddalila sie grozba powolania tez jego do "naszej" reprezentacji.

SPQR
10-08-2011, 23:22
Było ze mną źle. Mijotał mną szatan i podpowiadał abym obejrzał mecz kadry Smudy. Na szczęście zadzowniła do mnie koleżanka i spytała czy nie chciałbym dokądś wyjść... . W tym momencie Szatan poległ i udałem się do kina. Po powrocie załapałem się jeszcze na końcówkę meczu i stwierdzam, że w nowej Planecie Małp główny małpi bohater ma dużo więcej charyzmy niż Smuda, a i organizacja szympansów stoi na wyższym poziomie niż poziom ogranizacji gry naszej kadry.

raven
10-08-2011, 23:31
Niech wypierdalają ci, co nie potrafią wydukać zdania po Polsku, jak Obraniak, Roger,Arboleda czy Perqius.

Smuda w pierwszej kolejności...:cenzura:

lans
10-08-2011, 23:38
\Po drugie, to nie jest jakiś wybitny zawodnik, to typowy przecinak środka pola; z powodzeniem może go zastąpić chociażby Borysiuk, Kaźmierczak, Matuszczyk, Dudka czy nawet Bandrowski...

To nawet dobrze, bo nie wyobrażam sobie kluczowego zawodnika czy nawet lidera kadry, który miałby kibicować szkopom...
A tak, może wyrobnik pójdzie niebawem w odstawkę i słuch o nim zaginie. Bo ogólnopolskich spustów nad ewentualnym "zbawicielem" z Niemiec bym nie zniósł. Zresztą ich namiastkę już dziś mieliśmy...

pzk
10-08-2011, 23:46
Urodził sie w Polsce przecież. :jamaica:

Reprezentacja Polski zostala dzis zeszmacona jak nigdy dotad.

Dobrze ze tez wislacki zydek dwie bramki zapakował WKS, przynajmniej oddalila sie grozba powolania tez jego do "naszej" reprezentacji.

Urodzony w Polsce, "mówi" po polsku to czego chcieć więcej. Do reprezentacji Dyzmy nadaje się idealnie.

Żydek jeszcze może u Nas zagrać, bo to był mecz towarzyski :cinkciarz:

Chmielo
11-08-2011, 00:00
Po takim meczu Żydzi go nie puszczą także mamy spokój.

U mnie szwabek dzisiaj zaplusował tym, że potrafi się wypowiedzieć po polsku o niebo lepiej niż ten analfabeta - Dyzma. :lol2:

Paluch
11-08-2011, 00:05
szkoda ze Gruzja nie strzeliła tej bramki, naprawde życzę Smudzie żeby jakieś największe ogóry go pogrążyły, a no i Grzesiowi Lacie. Za te ich pieprzone zadowolone ryje, za to, że są nieudolni i zagubieni. Polska piłka zniżyła się do poziomu jakiego nie pamiętam jak żyję przez je.bane kolesiostwo.
Polacy Ojgenie i Ludovicu prowadźcie, zaliczcie ten turniej i wypier.dalajcie :brawo::lol3:
Tak sie dzisiaj zastanawiałem ze jakbym dostał powołanie to byłoby mi wstyd grać w tej kadrze :lol:

LOL3K
11-08-2011, 02:04
Za to że mówił, że woli szkopów niech spierdala jak najprędzej.
I pozdrawiam wszystkich jego 'wielbicieli', którzy go tak zaciekle bronią, życzę Wam wesołych świąt :]

Playboy
11-08-2011, 02:10
Szczęsny - Piszczek Perquis Arboleda Boenisch - Matuszczyk Polanski - Błaszczykowski, Melikson, Obraniak - Lewandowski i Smuda będzie szczęśliwy :jejku:

Polska dla Polaków! Jak tacy patrioci się zrobili to niech grają dla nas, ale po EURO ciekawe czy wtedy też wszyscy tacy chętni będą.

LOL3K
11-08-2011, 04:33
http://demotywatory.pl/3366813/Upokorzenie

Franiu, czekamy. Nie zawiedź nas ze swoimi liskami :rotfl:

Mini
11-08-2011, 08:55
Jeszcze się przyda Polański, zapierdalał aż miło było popatrzeć jak Niemiec robi czarną robotę :)

autostrady niechkurwa zbuduje

Szawar
11-08-2011, 09:08
Eugen Polanski: nie znam jeszcze całej "piosenki"
dzisiaj, 07:03 ASInfo
Eugen Polanski
fot. PAP/Adam Ciereszko

- Ważne, że mamy swój styl i taktykę. Trener wie, czego chce, a piłkarze wiedzą, jak trener chce grać. W tym meczu było widać, że drużyna chciała wygrać, walczyła. Najważniejsze, że wygraliśmy - stwierdził po Eugen Polanski. Pomocnik FSV Mainz zadebiutował w reprezentacji Polski w środowym meczu z Gruzją (1:0).

Powołanie wychowanego w Niemczech 24-latka odbiło się szerokim echem w polskich mediach. Nie wszystkim przypadł do gustu fakt, że w polskiej kadrze zagra piłkarz, który wcześniej nie myślał o występach w biało-czerwonych barwach, gdyż liczył na grę w niemieckiej drużynie narodowej. Także reprezentanci Polski nie wypowiadali się zbyt pochlebnie o powołaniu Polanskiego. Końcem końców urodzony w Sosnowcu piłkarz nie miał problemów z aklimatyzacją w polskim zespole. - W drużynie czuję się bardzo dobrze, wszyscy mnie dobrze przyjęli, część kolegów znałem wcześniej z ligi niemieckiej. Zauważyłem, że wszyscy piłkarze - na boisku i na ławce - chcą wygrać, są razem. To jest bardzo dobra rzecz. Jestem tutaj bardzo szczęśliwy. Nie miałem żadnych problemów z komunikacją. Nie wszystko rozumiem, ale tak na 99 procent - powiedział Polanski.

Selekcjoner Franciszek Smuda niespodziewanie dał pomocnikowi Mainz szansę gry od pierwszej minuty. - W ogóle nie liczyłem na grę w pierwszym składzie. Gdy trener powiedział, że zagram od początku, to bardzo się ucieszyłem. Zawsze jest chyba lepiej debiutować, grając od początku meczu - przyznał Polanski. Gdy były piłkarz młodzieżowych reprezentacji Niemiec był przy piłce, z trybun lubińskiej Dialog Areny dało się słyszeć gwizdy. - Nie słyszałem ich za bardzo - stwierdził Polanski. - Przed meczem też się ich nie obawiałem. Podczas gry byłem wyłączony, bo zawsze jestem skoncentrowany na meczu, i tym razem też mi się to chyba udało. Chyba więcej kibiców podeszło do mnie pozytywnie, co mnie bardzo ucieszyło - dodał pomocnik Mainz, który przed meczem nie śpiewał "Mazurka Dąbrowskiego". - Muszę powiedzieć, że jeszcze nie znam całej "piosenki", dlatego jej nie śpiewałem. Na pewno całej się nauczę, ale nie mogę obiecać, że będę śpiewał. Początek mogłem zanucić, ale wolałem się skoncentrować przed rozpoczęciem meczu. W niemieckiej młodzieżówce też nie śpiewałem hymnu.

6 września dojdzie do meczu reprezentacji Polski z Niemcami. Dla Polanskiego to spotkanie będzie miało szczególne znaczenie. - Jasne, muszę powiedzieć, że tak jest, nie będę kłamał. To jest kraj, gdzie żyję, gdzie się wychowałem. Na boisku nie będę miał w ogóle rozdartego serca. Czy cieszyłbym się, gdybym strzelił bramkę? Ciężkie pytanie... Myślę, że jednak bym się cieszył, bo zdobyty gol jest zawsze ważną sprawą, obojętnie dla jakiego klubu czy reprezentacji - stwierdził piłkarz reprezentacji Polski.

Piosenki to śpiewa Lady Gaga, ludzie szli na smierć majac słowa hymnu na ustach.

Frajer.

Mario
11-08-2011, 09:26
To Eugeniusz mówi po polsku?

nevermind
11-08-2011, 09:33
Lepiej niz Smuda... :]

szyszkownik_kilkujadek
11-08-2011, 10:40
Żęby bolały od oglądania tych męczarni. Ta drużyna nie ma pomysłu na grę, taktycznie wygląda to na dziś katastrofalnie. Mamy może pojedynczych piłkarzy o sporych umiejętnościach, ale pod wodzą Dyzmy nawet wielcy światowego futbolu mieliby pewnie problemy z prawidłową komunikacją na boisku.

Środek obrony to dramat komletny - Jodłowiec, Głowacki czy grający wczoraj z prawej strony Wojtkowiak zagwarantują Szczęsnemu w meczu z lepszym przeciwnikiem nieustanne zawroty głowy. Obronie potrzebny jest przywódca, a żaden z powyższych kopaczy nie ma takich predyspozycji.

Ojgen nie jest lepszy ani od Borysiuka, ani od zdrowego Kaźmierczaka, ani od Matuszczyka. Pozasportowe kwestie pomijam, bo wszystko zostało już powiedziane na jego temat.

oczkovski
11-08-2011, 10:56
przecież tam brakuje lidera piłkarza z charakterem co by krzyknął ustawił eh... szkoda sie nawet rozpisywać 10 min przed koncem wyszedłem na dwór i żałowałem że wcześniej tego nie zrobiłem jakby nie Szczęsny to by kompromitacja była

zizou
11-08-2011, 11:02
przecież tam brakuje lidera piłkarza z charakterem co by krzyknął ustawił eh... szkoda sie nawet rozpisywać 10 min przed koncem wyszedłem na dwór i żałowałem że wcześniej tego nie zrobiłem jakby nie Szczęsny to by kompromitacja była

Nie może być w tej kadrze piłkarza z charakterem, bo jeszcze by na "Pana Trenera" nakrzyczał w szatni, ten zamknął by się w sobie, wpadł w depresję i byłby dramat:lol:

Dopóki Smuda będzie trenerem nie oczekujmy w kadrze piłkarzy z charakterem... dlatego marnie wróżę Szczęsnemu - na razie młody jest, cicho siedzi - ale wkrótce pewnie okaże się, że "nie pasuje do koncepcji" i pierwszym bramkarzem zostanie Sandomierski albo jakiś inny Przyrowski:jejku:

maldini58
11-08-2011, 11:12
Prawdziwy test naszych orłów nastąpi podczas meczu z Niemcami. Wtedy dopiero dowiemy się czy stać naszych na wyjscie z grupy. Narazie nie ma co wpadać w panike. :) A tak a propos jak ktoś chciał by się wybrać na ten mecz to polecam do zapisywania sie do nowo powstałego klubu kibica (www.klubkibicarp.pl). Mając karte klubu kibica można sobie zarezerwować wcześniej miejsca na stadionie. Poza tym z tego co mi wiadomo parcie na mecz z Niemcami jest bardzo duże i może zabraknąć biletów w "swobodnej" sprzedaży.

b.
11-08-2011, 11:13
Prawdziwy test naszych orłów nastąpi podczas meczu z Niemcami. Wtedy dopiero dowiemy się czy stać naszych na wyjscie z grupy. Narazie nie ma co wpadać w panike. :) A tak a propos jak ktoś chciał by się wybrać na ten mecz to polecam do zapisywania sie do nowo powstałego klubu kibica (www.klubkibicarp.pl). Mając karte klubu kibica można sobie zarezerwować wcześniej miejsca na stadionie. Poza tym z tego co mi wiadomo parcie na mecz z Niemcami jest bardzo duże i może zabraknąć biletów w "swobodnej" sprzedaży.

wy-pier-da-laj

Jastrząb
11-08-2011, 11:23
weź człeniu pędź z tymi całym "klubem"

ivan
11-08-2011, 11:31

Jakie orły ? Nie no fakt jest jeden orzeł , czarny .:lol2:

casual
11-08-2011, 11:33
Prawdziwy test naszych orłów nastąpi podczas meczu z Niemcami. Wtedy dopiero dowiemy się czy stać naszych na wyjscie z grupy. Narazie nie ma co wpadać w panike. :) A tak a propos jak ktoś chciał by się wybrać na ten mecz to polecam do zapisywania sie do nowo powstałego klubu kibica (www.klubkibicarp.pl (http://www.klubkibicarp.pl)). Mając karte klubu kibica można sobie zarezerwować wcześniej miejsca na stadionie. Poza tym z tego co mi wiadomo parcie na mecz z Niemcami jest bardzo duże i może zabraknąć biletów w "swobodnej" sprzedaży.

Nie wiem o nikim normalnym, kto ma, używając Twojej terminologii, parcie na ten mecz. Gwarantuje Ci, że na tym forum osób z takowym parciem wielu nie uświadczysz.

Citlivu
11-08-2011, 11:37

Raczej zaparcie, a nie parcie i nie na mecz, a cały czas, to "Dyzma" ma.

Edyta:

jeden z punktów na tej dzikiej stronie:

3. Pomoc w wykreowaniu nowoczesnego modelu dopingu – świadomego, bezpiecznego, rodzinnego – dorównującego standardom zachodnioeuropejskim

Nie ma to tamto uwielbiam być uświadamiany. Możesz uświadomić która agencja reklamowa stoi za tym OKKRP Sp. z o.o i czy planowana jest zmiana profilu spółki na akcyjną aby umożliwić debiut na giełdzie? 27 zlotych od dzieciaków to sporo nie uważacie? Gdzie można poczytać o założycielach tego tworu z imienia i nazwiska ? Uświadomisz mnie?

Docelowo zakup biletów na mecze RP (plus procedury pomocnicze – np. losowania) będzie możliwy wyłącznie dla członków Klubu Kibica RP, właśnie za pośrednictwem portalu www.KlubKibicaRP.pl. W początkowym okresie działania członkowie będą mieli pierwszeństwo.

Esktra. Mi to zalatuje próbą wprowadzenia dyskryminacji, afe. Któryś znajomy królika Grzesia Laty ładnie się ustawił.

dostojny kocur
11-08-2011, 11:55
3. Pomoc w wykreowaniu nowoczesnego modelu dopingu – świadomego, bezpiecznego, rodzinnego – dorównującego standardom zachodnioeuropejskim

Ja chciałbym wiedzieć co oznaczają ów zachodnioeuropejskiej standardy, jaki kraj jakiś przykład? Klub? Reprezentacja?

PeCe
11-08-2011, 12:20
Jak nie wiadomo o jaki przykład chodzi, to o Anglię chodzi. O takie standardy na przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=2ZeiHwovcos&feature=related

maldini58
11-08-2011, 12:36
Raczej zaparcie, a nie parcie i nie na mecz, a cały czas, to "Dyzma" ma.

Edyta:

jeden z punktów na tej dzikiej stronie:

Nie ma to tamto uwielbiam być uświadamiany. Możesz uświadomić która agencja reklamowa stoi za tym OKKRP Sp. z o.o i czy planowana jest zmiana profilu spółki na akcyjną aby umożliwić debiut na giełdzie? 27 zlotych od dzieciaków to sporo nie uważacie? Gdzie można poczytać o założycielach tego tworu z imienia i nazwiska ? Uświadomisz mnie?

Esktra. Mi to zalatuje próbą wprowadzenia dyskryminacji, afe. Któryś znajomy królika Grzesia Laty ładnie się ustawił.

Jeśli chodzi o rolę PZPN w tym projekcie to udostępnia tylko logo i bilety. Więc nie zarabia na tym.

"Standardy zachodnioeuropejskie" mają polegać na kulturalnym dopingu oraz całkowitej likwidacji zamieszek na stadionie. A poprzez karty kibiców właśnie można się pozbyć bandytyzmu. Innej metody człowiek jak dotąd nie wynalazł.

Jeśli chcesz wiedzieć kto się tym zajmuje to prześledz moze stronę PZPN. Nie wiem ;/

Natomiast nie pojmuje co rozumiesz przez słowo dyskryminacja. ?

Mini
11-08-2011, 12:40
"Standardy zachodnioeuropejskie" mają polegać na kulturalnym dopingu oraz całkowitej likwidacji zamieszek na stadionie. A poprzez karty kibiców właśnie można się pozbyć bandytyzmu.
gdzie Ty widziałeś zamieszki na stadionie ?

ormo
11-08-2011, 12:42
Na WSI24 pewnie :popcorn:

siekan
11-08-2011, 12:46

Jak to gdzie? A te latające drewniane ławki i butelki po gorzale na każdym stadionie ligowym, w każdej kolejce to co? Pies?

maldini58
11-08-2011, 12:47

Choćby w Bydgoszczy :)

Hubalczyk
11-08-2011, 12:50
Pora na administratora :lw:
Zbanować i nie dyskutować.

Yob
11-08-2011, 12:51
Były wtyki KP, a teraz są nawet PZPNu :leze:

PeCe
11-08-2011, 13:10

A tak swoją drogą zanim dostaniesz bana to odpowiedz łaskawie,dlaczego na szalikach z tego klubu kibica zamiast orła jrst logo pzpn i czy Wam to przeszkadza czy wyjebka?

maldini58
11-08-2011, 13:16
A tak swoją drogą zanim dostaniesz bana to odpowiedz łaskawie,dlaczego na szalikach z tego klubu kibica zamiast orła jrst logo pzpn i czy Wam to przeszkadza czy wyjebka?

PZPN udostępnia fanklubowi bilety. Nie wiem czy ich logo jest wymogiem czy nie. Moge Cię jedynie zapewnić że z działalności fanklubu, PZPN nie czerpie żadnych zysków materialnych poza biletami które im sprzedadzą.

siekan
11-08-2011, 13:20
Za to wy czerpiecie i to wystarczy. A tak w ogóle to w.ypier.dalaj!

maldini58
11-08-2011, 13:31
Za to wy czerpiecie i to wystarczy. A tak w ogóle to w.ypier.dalaj!

Ktoś musi zajmować się sprzedażą biletów? Inaczej nikt by ich nie dostał.
To tak jak mieć pretensje do piekarza ze piecze pieczywo i na tym zarabia.

PeCe
11-08-2011, 13:31
PZPN udostępnia fanklubowi bilety. Nie wiem czy ich logo jest wymogiem czy nie. Moge Cię jedynie zapewnić że z działalności fanklubu, PZPN nie czerpie żadnych zysków materialnych poza biletami które im sprzedadzą.

Gówno mnie obchodzą wasze bilety i wasze jakieś tam wtyki, pytam się dlaczego godzicie się, żeby podczas śpiewania hymnu narodowego, gdy podnosicie szaliki do góry zamiast Orła Białego było logo komunistów z pzpnu? Nie odpowiedziałeś mi.

R.
11-08-2011, 13:37
Juz samo ukladanie sie z PZPN-em w jakis klub kibica wystawia swiadectwo o tych "kibicach". Kij z nimi.
Idzice sobie pofetowac Arbolede, Perkisa, Polanskiego i Obraniaka. Klaskajcie im dalej. Wszak to prawdziwi Polacy! :jejku:

maldini58
11-08-2011, 13:39
Gówno mnie obchodzą wasze bilety i wasze jakieś tam wtyki, pytam się dlaczego godzicie się, żeby podczas śpiewania hymnu narodowego, gdy podnosicie szaliki do góry zamiast Orła Białego było logo komunistów z pzpnu? Nie odpowiedziałeś mi.

Patriotyzm może przejawiać się w róznych formach. Dla ciebie liczy się aby podczas hymnu podnieść do góry szalik z godłem. Nie dla każdego ma to takie znaczenie. Dla mnie patriotyzmem jest używanie języka polskiego bez wulgaryzmów.Co zakładam Tobie przychodzi z trudnośćia. Każdy ma inny system wartości.

PeCe
11-08-2011, 13:44
Patriotyzm może przejawiać się w róznych formach. Dla ciebie liczy się aby podczas hymnu podnieść do góry szalik z godłem. Nie dla każdego ma to takie znaczenie. Dla mnie patriotyzmem jest używanie języka polskiego bez wulgaryzmów.Co zakładam Tobie przychodzi z trudnośćia. Każdy ma inny system wartości.

Ok, racja, kultura osobista jest dość ważna, chociaż przeklinać się każdemu chyba zdarza, mniejsza o to. Natomiast nie rozumiem, jak można mówić o przejawach patriotyzmu i nie identyfikować się z najważniejszymi symbolami narodowymi :ucieka: A propos tego, że nie dla każdego ma to takie znaczenie, to zakładam, że nie dla każdego też ma znaczenie czy w Polsce grają prawdziwi Polacy czy ciemnoskórzy Kolumbijczycy albo Niemcy, którzy mówią, że kibicowaliby Niemcom i przyznają, że raczej nie będą śpiewać polskiego hymnu.

Edit: Można oczywiście też zaklinać rzeczywistość jak w podręcznikach do WOS-u w gimnazjum, że patriotyzm to przestrzeganie prawa i płacenie podatków. Zawsze myślałem, że to obowiązek obywatelski zagrożony sankcjami :hmm:

Playboy
11-08-2011, 13:55
Podobno rejestracja na tej stronie kosztuje 32 zł...

Temu łysemu ch** jeszcze mamy kabze napychać? Za mało nakradł?

Citlivu
11-08-2011, 13:59
Ktoś musi zajmować się sprzedażą biletów? Inaczej nikt by ich nie dostał.
To tak jak mieć pretensje do piekarza ze piecze pieczywo i na tym zarabia.

Przecież jesteście jedynie pośrednikami, a nie wytwórcami tego dobra. Gdy kupuję pieczywo to osobiście mam wybór, iść do sklepu (pośrednika) lub do piekarza, gdzie od ręki sprzeda mi swój chleb. Tutaj macie zamiar pozbawić możliwości czegoś takiego tylko wymuszacie korzystanie z waszego pośrednictwa. Szkoda, że nie podałeś nazwisk kto stoi za tym przekrętem.

Edyta, a dla dzieciaków poniżej 18 roku życia 27 złoty. :/

Zresztą, jakoś wcześniej takiej pijawki nie było i ludzie bilety mieli i chodzili na mecze. Ergo jesteście totalnie zbędnym generatorem dodatkowych kosztów

siekan
11-08-2011, 14:06

Tak, przychodzi nam to z trudnością więc WY.EPIER.DALAJ!

Czcibor
11-08-2011, 14:18
Za parę lat ktoś beknie na tym "interesie" z KK PZPN.

Według mnie trzeba mieć niesamowicie niskie poczucie godności i brak jakiejkolwiek formy honoru osobistego by uczestniczyć w czymś takim i jeszcze to reklamować.

Mini
11-08-2011, 14:59

Znajdź sobie definicje zamieszek, obejrzyj powtórkę z tego co było w Bydgoszczy i zastosuj się do sugestii o których wspomnieli Baciek i Siekan

ormo
11-08-2011, 16:24
http://www.weszlo.com/fotonews/1313068177_transparent.jpg

http://www.weszlo.com/news/7521-Mecz_Polska_-_Gruzja_relacja_z_trybun_targowisko_ignorancji__

oczkovski
11-08-2011, 16:25
Jakoś bym nie zniósł loga PZPN na szaliku a brak Godła narodowego ! to kpina jakaś przecież tam siedzi złodziej na złodzieju i złodziejem pogania żeby tylko takie kmiotki puszczały hajs na rejestrację do tego płatną hahaha i Bóg wie co jeszcze . Precz z komuną i tyle kręć kiełbasę z Kręciną czy jak ta parówa sie zwie

o to jest transparent na poziomie kulturalny i z przekazem :D :D :D :D :D

Szydercowy legionista.
11-08-2011, 19:51
Logo PZPN zamiast Godła Narodowego faktycznie lekkie przegięcie.

Ale pewnie za jakiś czas i tak dojdzie do tego że karty kibica które nam "pięknie" zaprezentował Maldini58 będą obowiązkowe, a cena raczej nie spadnie; a wręcz odwrotnie ;/

raven
11-08-2011, 19:55
Logo PZPN zamiast Godła Narodowego faktycznie lekkie przegięcie.

Ale pewnie za jakiś czas i tak dojdzie do tego że karty kibica które nam "pięknie" zaprezentował Maldini58 będą obowiązkowe, a cena raczej nie spadnie; a wręcz odwrotnie ;/
Zarejestrowałeś się żeby promować opcję 'Kup teraz'? :kawa:

oczkovski
11-08-2011, 20:12
Czy nie dotarło że póki klimat wokół kady jest jaki jest czyli wręcz komiczny nie to co kiedyś dopóki żaden szanujący się kibic nie kupi tego plastiku , ba ciekawi mnie zapełnienie stadionu tylko posiadaczami kart .

Szydercowy legionista.
11-08-2011, 20:18
Najlepszą opcją "kup teraz" było tak jak kiedyś. Szedłes do kasy kupowałes bilet i wchodziłes na stadion. Ale życie biegnie do przodu i tak jak kiedyś nie było obowiązku na karte kibica na Legii ,tak na razie nie ma obowiązku na reprezentacje.

Ale faktycznie po przeczytaniu mojego postu swierdzam ze widać w nim troche reklamy. Dlatego przepraszam. Nie to miałem na myśli.

oczkovski
11-08-2011, 20:29
"Totalnie pijany" Kręcina wyprowadzony z samolotu?

Sekretarz generalny Polskiego Związku Piłki Nożnej Zdzisław Kręcina został w czwartek wyprowadzony z samolotu relacji Wrocław - Warszawa - informuje tvn24.pl, powołując się na informacje uzyskane od jednego z czytelników na skrzynkę Kontakt24. - Był totalnie pijany. Przeklinał - mówi tvn24.pl świadek wydarzenia.

Osoba, która przekazała relację tvn24.pl, podaje wiele szczegółów. Kręcina miał według niego być pod wyraźnym wpływem alkoholu, bełkotać i przeklinać i z trudnością trzymać pion. Towarzyszyły mu dwie kobiety.

- Był w takim stanie, że pytał, w której szklance jest alkohol, a w której popitka, bo nie mógł odróżnić - mówi świadek.

Kręcina wsiadł do Embraera 170 i lotem numer LO 3844 miał odlecieć z Wrocławia do Warszawy. Zdaniem informatora tvn24.pl zachowywał się głośno, z jego ust co chwila padały wulgaryzmy. Tuż przed startem w samolocie pojawiło się dwóch mężczyzn, najprawdopodobniej straż lotniska, którzy poprosili Kręcinę o opuszczenie samolotu. Sekretarz PZPN opuścił pokład Embraera - relacjonuje świadek.

Rzecznik LOT-u Leszek Chorzewski w rozmowie z tvn24.pl potwierdził, że rzeczywiście na prośbę współpasażerów jeden z pasażerów został wyprowadzony i wezwano straż graniczną.

Sam Kręcina twierdzi, że tuż przed startem wysiadł z samolotu, bo zmienił zdanie i postanowił nie lecieć do Warszawy. Pytany o wydarzenia relacjonowane przez jednego ze świadków nie chce nic powiedzieć. Rzeczniczka PZPN Agnieszka Olejkowska mówi, że to prywatna sprawa Kręciny.

Zdzisław Kręcina jest sekretarzem generalnym PZPN od 1999 roku.

HAHAHAHHAHHAHAHA A karty sie sprzedają hahahahaha !

raven
11-08-2011, 20:48
Związek wspiera dyzmozbieraninę z caaałych sił :pijemy:
A centralne szkolenie młodzieży leży, na pensje dla trenerów dla dzieciaków nie ma...

Eman
11-08-2011, 21:37
Podobno Zdzichu nazwal Grzecha burakiem, Listka wegorzem, a no koniec biedny nie mogl odroznic vodki od popitki

Svitlica_Stanko
11-08-2011, 22:28
Zdzisław Kręcina został wyprowadzony z samolotu, "był pod wpływem alkoholu"

Sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina został wyprowadzony z samolotu relacji Wrocław-Warszawa - poinformował tvn24.pl. – Był totalnie pijany. Przeklinał. Wstyd, że taki człowiek firmuje polską piłkę – powiedział tvn24.pl pasażer, świadek wydarzenia. - Nie bardzo wiem, o co chodzi. Autem jadę. Sam wyszedłem - odpowiedział na zarzuty sekretarz piłkarskiego związku.

Leszek Chorzewski, rzecznik LOT-u, w rozmowie z tvn24.pl powiedział, że w czwartek doszło do sytuacji, w której jeden z pasażerów, na prośbę współpasażerów, został wyprowadzony z samolotu. – Została wezwana straż graniczna - mówi. Kręcina nie został ukarany. Najprawdopodobniej po wyjściu z samolotu, opuścił lotnisko.

Zdzisław Kręcina miał zdaniem świadków zdarzenia zachowywać się w sposób nieprzystający normalnemu człowiekowi.

- Obrazek, delikatnie mówiąc, jak sprzed budki z piwem. Puste szklanki po piwie i kieliszki po wódce. Pan Kręcina wyraźnie pod wpływem. Bełkocze i przeklina. Marynarka ściągnięta. Ledwo trzyma się na nogach – opisała sytuację osoba, która widziała zdarzenie na boisku.

Sekretarz PZPN prawdopodobnie świętował zwycięstwo reprezentacji Polski nad Gruzją. Mecz odbył się w Lubinie, około 70 kilometrów od Wrocławia, najbliższego dużego lotniska.

Według świadków Kręcina miał powiedzieć "Grzegorz to taki burak" - zapewne o jego szefie Grzegorzu Lacie, prezesie PZPN. A następnie: "Michał Listkiewicz to taki węgorz. Raz na lewo, raz na prawo." Michał Listkiewicz to były szef związku. Wszystko okraszone soczystymi k*****i.

Kilka minut przed startem samolotu kursującego na linii Wrocław-Warszawa pojawiło się dwóch panów. – To była chyba straż lotniska. Poprosili, by pan Kręcina wysiadł z samolotu. Po chwili opuścił pokład – powiedział świadek zdarzenia dla tvn24.pl

Późnym popołudniem Kręcina przyznał, że rzeczywiście miał lecieć do Warszawy, ale tuż przed startem zmienił zdanie i sam wyszedł z maszyny.

Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN nie słyszała o zdarzeniu. – To prywatna sprawa Zdzisława Kręciny – ucięła.

- Gdybym był pijany, po prostu by mnie nie wpuszczono do samolotu. Ja nie wiem, skąd ta informacja się pojawiła. Podobno był dziennikarz w strefie VIP-ów, który wszczął awanturę. Wsiadłem na pokład. Mam taką skłonność, że zaraz zasypiam. Nawet przed startem. Nagle mnie przebudzono i powiedziano, że mam opuścić samolot. Wyszedłem i tyle. Myślałem, że zostałem aresztowany w związku z jakąś aferą. Myślałem, że mi jakiś zarzut postawią - powiedział sekretarz generalnym PZPN - stwierdził Zdzisław Kręcina dla RMF FM.

:)

gizo
11-08-2011, 22:33
Podobno Zdzichu nazwal Grzecha burakiem, Listka wegorzem, a no koniec biedny nie mogl odroznic vodki od popitki

Grzecho burak? Tu akurat powiedział dobrze, zgadzam się z nim. Zobaczymy jaka będzie jutro reakcja Laty, chyba że to unich taka grzecznościowa forma. Mordeczki:bauns:

Eman
11-08-2011, 23:05
Grzecho burak? Tu akurat powiedział dobrze, zgadzam się z nim. Zobaczymy jaka będzie jutro reakcja Laty, chyba że to unich taka grzecznościowa forma. Mordeczki:bauns:

ciekawe w takim razie jakie przezwisko w "towarzystwie" ma Zdzisiek?

A tu Zdzichu jakiego nie znamy!
http://files.gadu-gadu.pl/zdzislaw_krecina-7d6a516d02778090a9db7c8c9f82307ca9b87e9b.jpg

niktwazny
11-08-2011, 23:41
Nie wierzę! To na pewno spisek mający na celu oczernić PZPN, przecież Zdzichu z Grzesiek to takie fajne chłopaki, nie, nie, jestem przekonany, że został otruty a media sprokurowały to wszystko!

oczkovski
12-08-2011, 00:52
dobra śmiech śmiechem :P ale kim on ku.... jest !
bo jeżeli czytam że od '99 jest sekretarzem czy innym woźnym
to ja się pytam co on zrobił dla naszej piłki ? słysze o tym grubasie od czasów pana przeora laty (Laty) ! a wczesniej niebardzo o jego zasługach oraz żadnych sukcesów tej że tak napiszę parówy nie słyszałęm ! wychodzi na to żę : RĘKA RĘKE MYJE ?! czyli trzeba dobrze pić żeby sie tam załapać? czy kartę KLAPKART made in repra mieć i odbierać ordery

ivan
12-08-2011, 11:41
Nazwisko wyjątkowo adekwatne do osobnika który je nosi , w mediach przedstawił już przynajmniej dwie wersje tych wydarzeń .

syrokomla
12-08-2011, 12:45
koleś nie jest głupi, zaatakował go tvn (zresztą słusznie), to twierdzi, że był razem z Drabczykiem ;)

Citlivu
12-08-2011, 13:16
Widać, że walka o "ekstraklasę" dla Miklasa weszła w nową fazę:pokemon: Po dobroci Walterowi się nie udało to tak próbuje... nie przez przypadek się też pewnie przewija, że Kręcina nazwał Latę burakiem. Niech się gryzą, przynajmniej tego szkodnika Miklasa nie będzie tutaj więcej:jamaica:

Ciekawe tylko co na to wszystko C+, jeżeli prezesem ekstraklasy zostanie Miklas, to jasne jest kto za rok doprowadzi do rozwiązania obecnej umowy i kto wygra nową:-/

syrokomla
12-08-2011, 13:39
Widać, że walka o "ekstraklasę" dla Miklasa weszła w nową fazę:pokemon: Po dobroci Walterowi się nie udało to tak próbuje... nie przez przypadek się też pewnie przewija, że Kręcina nazwał Latę burakiem. Niech się gryzą, przynajmniej tego szkodnika Miklasa nie będzie tutaj więcej:jamaica:

nadinterpretacja, jeśli co ma świadczyć o walce to raczej wspólna podróż
Drabczyka i Zdzisia ;)

Citlivu
12-08-2011, 14:01
nadinterpretacja, jeśli co ma świadczyć o walce to raczej wspólna podróż
Drabczyka i Zdzisia ;)

a ja myślę, że atak na Kręcine to nie przypadek i jest na rękę, coś na zasadzie pokazu siły, co Walter może zrobić Grzesiowi jeśli ten nie klepnie Miklasa. Z ostatnich doniesień wynikało, że nadal brakuje jednego głosu i Walter przyszurował do PZPNu, żeby przedstawiciela tego "organu" przeciągnąć na swoją stronę. Nie oszukujmy się przecież Ci ludzie tj. PZPN chlają na potęge przy każdej okazji, właściwie pewnie co weekend jakieś cuda wyczyniają o których wie "środowisko" ale nie szary Kowalski... jak jest potrzeba to się wyciągnie i pokaże co i jak:piwko: ale to tylko moje luzne dywagacje

szyszkownik_kilkujadek
12-08-2011, 14:14
koleś nie jest głupi, zaatakował go tvn (zresztą słusznie), to twierdzi, że był razem z Drabczykiem ;)
Drabczyk pewnie polewał, z polecenia papy Mariusza.... ;)

Eman
12-08-2011, 15:38
Zdzichu ktory jak pije to spi a jak spi to chrapie odpowiada przesmiewca

http://www.tvn24.pl/0,1713783,0,1,krecina-wyproszony-z-samolotu-za-chrapanie,wiadomosc.html

pzk
12-08-2011, 15:45
Zdzichu ktory jak pije to spi a jak spi to chrapie odpowiada przesmiewca

http://www.tvn24.pl/0,1713783,0,1,krecina-wyproszony-z-samolotu-za-chrapanie,wiadomosc.html

Tyle razy było pisane, że nie linkujemy GóWna, onetu, tvnu, itp. Najprościej jak skopiujesz tekst i wkleisz go w cytat.

Eman
12-08-2011, 15:53
Tyle razy było pisane, że nie linkujemy GóWna, onetu, tvnu, itp. Najprościej jak skopiujesz tekst i wkleisz go w cytat.

slowami tego sie nie da opisac trzeba zobaczyc material video

Siedemdziesiąty7
13-08-2011, 13:30
Jest nowy bohater!

Ivo Pękalski jest odkryciem roku w Szwecji i stuprocentowym Polakiem. Czy dostanie szansę w naszej kadrze? Piłkarz Malmoe FF urodził się po drugiej stronie Bałtyku, ale jego rodzice Liliana i Roman są Polakami.

- Wyjechaliśmy z Rzeszowa w 1989 roku – mówi ojciec piłkarza. (...)

W listopadzie Pękalski dostał nagrodę dla odkrycia roku w Szwecji. Wybrano go też do jedenastki sezonu. – Długo już pewnie w Malmoe nie pogra – prognozuje Maltborg.

Ivo jest powoływany do kadry U-21. W styczniu nie pojechał na zgrupowanie kadry A na mecze z Botswaną i reprezentacją ligi RPA z powodu kontuzji. – Może całe szczęście, że nie zagrał – zastanawia się ojciec piłkarza, wyraźnie zauroczony ideą gry syna w Biało-Czerwonych barwach.
Zobacz więcej wideo »

– Mamy w kraju liczną rodzinę i przyjeżdżamy tu co roku. Ivo ostatnio, w maju, sam był w Polsce. Odwiedził babcię i kuzynów. Spędził w ojczyźnie pięć dni. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdyby grał dla Polski – deklaruje Roman Pękalski. Jego syn ma polski paszport i wszystkie dokumenty.

lans
13-08-2011, 13:33
"Stuprocentowy Polak", który występuje w innej reprezentacji?
To ja, takiego "stuprocentowego Polaka", serdecznie pier.dolę...

SPQR
13-08-2011, 14:03
A ja pierdole okradanie innych krajów z zawodników :roll:

Chłopak już wybrał - gra dla Szwecji. Po co mu robić wodę z mózgu? Ten debilny przepis FIFA, że można zmienić kadrę po występach w młodzeżówkach powinien zostać zmieniony.

pzk
13-08-2011, 15:00
A ja pierdole okradanie innych krajów z zawodników :roll:

Chłopak już wybrał - gra dla Szwecji. Po co mu robić wodę z mózgu? Ten debilny przepis FIFA, że można zmienić kadrę po występach w młodzeżówkach powinien zostać zmieniony.

Jak również ten, że można zmienić reprezentację po występach w meczach towarzyskich.

p(L)m
13-08-2011, 20:53
Wiecie, mało który piłkarz dla idei zrezygnuje z kariery. Młodzieżówki nie maja takiego prestiżu co pierwsza reprezentacja. Nie każdy z nich się przebija dalej, więc często piłkarze wychowani na obczyźnie reprezentują kraj w którym żyją. Nie krytykuje tego, ani tego nie popieram, ale znając realia gra dla młodzieżówki Polski jest rzeczą trudniejszą niż gra dla głównej reprezentacji. Do młodych kadr trafiają gracze z ligi, jaki polski skaut będzie obserwował dziecięce rozgrywki w Szwecji? Ja tam jestem w stanie to wybaczyć, nie skreśla to jego w moich oczach.
Dodatkowo myślicie że Szwedzi będą się z niego cieszyć? Oni też nie chcą Polaka w swojej kadrze, więc gdzie on ma grać? Skoro Polak niech gra w Polsce a nie zaśmieca innych reprezentacji. Podolskiego i Klose nie lubicie, Polańskiego i jego też nie więc o co tu kuźwa chodzi? Co innego Perquis, Obraniak, co innego Olisadebe, Roger a jeszcze co innego Polański i Pękalski.
Mam w dupie co nimi kieruje, skoro są polakami niech reprezentują swój kraj, nam nie podoba się pomysł gry Arboledy, Szwedom nie podoba się pomysł Pękalskiego. Wszystko w temacie.

Luke
18-08-2011, 10:23
Franciszek Smuda wciąż narzeka na Patryka Małeckiego

Patryk Małecki nie może przekonać do siebie Franciszka Smudy. Może jeszcze poczekać na powołanie, bo selekcjoner miał uwagi do jego gry w meczu z APOEL Nikozja (1:0), w którym "Mały" strzelił zwycięskiego gola. - Patryk źle zachowuje się po stracie piłki - ocenił selekcjoner.

- Jeżeli Patryk będzie robił to, co każe mu Smuda, to w końcu dostanie powołanie - stwierdził Kamil Kosowski w pomeczowum studiu na antenie telewizji Polsat.

Maciej Żurawski z kolei zaznaczył, że atuty Małeckiego w ofensywie powinny przesłonić niedociągnięcia w grze defensywnej.

Małecki zdobył bramkę w 71. minucie meczu z APOEL Nikozja. Po podaniu od Gervasio Núńeza zwiódł jednego z rywali, przełożył piłkę na lewą nogę i strzelił w górny róg bramki Chiotisa.

http://www.futbolnews.pl/informacje/flesz-news/art,21809,franciszek-smuda-wciaz-narzeka-na-patryka-maleckiego.html

Małeckiego nie lubię, ale żeby Dyzma powoływał takich co się tylko dobrze zachowują to jego drużyna byłaby jednym z faworytów ojro :poddaje:

Playboy
18-08-2011, 11:44
Teraz której gazety nie otworzysz to wszędzie Małecki do kadry. On ma tylko jeden zasadniczy problem jest skrzydłowy, a kompletnie nie potrafi dośrodkowywać...

detoxizer
18-08-2011, 11:46
Playboy, ale jednak na tle tej mizerii w kadrze wydaje się, że jednak mógłby się wyróżniać, a na pewno powinien dostać szansę. Małecki jest jaki jest, można go nie lubić, ale przyznać trzeba, że wielu bardziej drewnianych gości u Dyzmy występowało w kadrze.

oczkovski
18-08-2011, 12:31
Powienien dostac powołanie bo Rybus to kpina a takich Małeckich oddanych klubowi to i nam by się przydało

Citlivu
18-08-2011, 12:34
Teraz której gazety nie otworzysz to wszędzie Małecki do kadry. On ma tylko jeden zasadniczy problem jest skrzydłowy, a kompletnie nie potrafi dośrodkowywać...

Niech schodzi do środka i napieprza na bramkę, jak widać kopyto ma. Sorry, ale jak będziemy w grupie grać z jakimiś dryblasami z Wysp, to na uja nam dośrodkowywać w polę karne z akcji. Wtedy taki Malecki może się przydać.

SPQR
18-08-2011, 12:57
Głupoty gadacie ... .

Lepiej jakiegoś murzyna naturalizować! :prawi:

Małecki jest za biały na kadrę Smudy.

Majkisek
19-08-2011, 19:07
Powołani z klubów zagranicznych na mecze z Meksykiem i Niemcami:

bramkarze: Wojciech Szczęsny (Arsenal Londyn), Grzegorz Sandomierski (KRC Genk), Przemysław Tytoń (PSV Eindhoven)

obrońcy: Dariusz Dudka (AJ Auxerre), Kamil Glik (AC Torino), Arkadiusz Głowacki (Trabzonspor)

pomocnicy: Ludovic Obraniak (Lille OSC), Adam Matuszczyk, Sławomir Peszko (obaj FC Koeln), Eugen Polanski (FSV Mainz 05) Adrian Mierzejewski (Trabzonspor), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund)

napastnicy: Robert Lewandowski (Borussia Dortmund), Paweł Brożek (Trabzonspor).

Wraca Peszko. Nie widzę miejsca dla Małeckiego, który zabłysnął z APOELem.

ormo
19-08-2011, 19:16
Dyzma zapowiedział, że na razie go nie będzie powoływał. I znowu Polanski.

Majkisek
19-08-2011, 19:19
Na razie nie, czyli kiedy? Nie sądzę aby grali jeszcze jakieś poważniejsze sparingi od tych. To co, sprawdzi go w meczu przeciwko Mołdawii granemu krajowym składem?

ormo
19-08-2011, 19:37
On dostanie szansę w swoim czasie, jeśli poprawi kilka rzeczy - tłumaczy Smuda. Co musi wiślak poprawić? Selekcjoner wyraża się dość enigmatycznie, ale wskazuje na braki w grze defensywnej. - Nie może być tak, że jeden czy dwóch zawodników nagle nie będzie wspierać zespołu na przykład w defensywie, bo wtedy rywal szybko nas pozamiata. Naprawdę, dajmy już sobie spokój z podniecaniem się - stwierdził selekcjoner.

Małecki to chyba o EURO powinienem już zapomnieć. Poza tym nie jego wina, że Smuda woli podporządkowujących się pedałków.

Majkisek
19-08-2011, 19:40
To kogo w takim razie pojechał oglądać w środę, skoro do Małeckiego jest już z góry uprzedzony? Naprawdę temat Meliksona ciągle istnieje?

nicole91
19-08-2011, 19:54
Myślę, że jednak temat Meliksona już nie istnieje. Co do Małeckiego to po wypowiedziach Smudy sądzę, że Małecki może o Euro zapomnieć nawet jakby stawał na głowie to Smuda go nie powoła.

ormo
19-08-2011, 20:22
Zabrał żonkę na mecz LM do loży :popcorn: Może nagadali mu ostatnio i pojechał namawiać Sobolewskiego do powrotu?

Majkisek
19-08-2011, 21:08
Po co mu Sobolewski, wydaje się, że selekcja na tę pozycję jest już zakończona. Przecież nie zrezygnuje z coraz lepiej jednak grającego Murawskiego oraz swojego świeżo upieczonego ulubieńca.

hajti
19-08-2011, 22:37
Po co mu Sobolewski, wydaje się, że selekcja na tę pozycję jest już zakończona. Przecież nie zrezygnuje z coraz lepiej jednak grającego Murawskiego oraz swojego świeżo upieczonego ulubieńca.

Którzy jednak Sobolewskiemu mogą buty czyścic...

Z.
19-08-2011, 22:54
A może akurat w tym przypadku (Sobolewskiego) ma dłuższą pamięć niż 5 min i pamięta mecz z Niemcami na mundialu? :]

Breados
22-08-2011, 13:07
Smuda dla świętego spokoju powołał Małeckiego, masakra co ten gość robi kiedy jest pod presją. I też oczywiście wciąż upiera się na powoływanie Rybusa :lol:

Szawar
22-08-2011, 13:16
Smuda dla świętego spokoju powołał Małeckiego, masakra co ten gość robi kiedy jest pod presją. I też oczywiście wciąż upiera się na powoływanie Rybusa :lol:

Polowa tego składu to masakra.

Majkisek
22-08-2011, 13:29
Pawłowski taką padakę grał z Podbeskidziem a jednak jest w tej kadrze. Ja się pytam za co?!

detoxizer
22-08-2011, 13:31
Pawłowski taką padakę grał z Podbeskidziem a jednak jest w tej kadrze. Ja się pytam za co?!

Jest z Zagłębia.

midzi
22-08-2011, 13:57
Jest z Zagłębia.
Jest podopiecznym Bolka.

A to całość bolkowej kadry w kadrze:
1. Mierzejewski
2. Brożek Paweł
3. Głowacki
4. Piszczek
5. Małecki
6. Pawłowski
7. Rzeźniczak

Dodajmy jeszcze do tego ekipę Osucha:
8. Murawski
9. Sandomierski
10. Jodłowiec
11. Sadlok

Kołakowskiego:
12. Glik
13. Wilk

Tak wygląda połowa naszej kadry na Euro 2012 :D

ivan
22-08-2011, 14:01
Dyzma jest jak zaszczuty pies , nie wie już czy ma się zesrać czy oślepnąć . Logiki w jego poczynaniach trudno się dopatrzeć , to są poczynania desperata który łapie się przysłowiowej brzytwy .

Breados
22-08-2011, 14:25
Jest jeden plus tego składu na kolejne dwa mecze, czyli porząąąądny wpierdol, jak uda im się nie stracić w tych dwóch meczach więcej niż 6 bramek, to będzie to można uznać za sukces.

oczkovski
22-08-2011, 19:37

dokładnie połowa tamtego składu to padaka jakaś a powołanie Rybusa :jejku: w sumie wiadomo nie ma kogo powoływać ale czy on oczy z dup.ą sobie zamienił !
Temat Małeckiego bedzie taki podejrzewam że powoła go dla świętego spokoju by w następnych powołaniach odpuścić go twierdząc że się do kadry nie nadaje :roll:

nicole91
22-08-2011, 21:12
Nie wiem dlaczego powołał Pawłowskiego. Zdziwiłam się to widząc. Co do Małeckiego to też sądzę, że powołał go dla świętego spokoju. Wpuści go w końcówce któregoś meczu i powie, że do kadry się nie nadaje i nie pasuje do jego koncepcji (o ile taka jest).

Eman
23-08-2011, 23:54
Smudaaaaaaaaaaaaaaaa
Coooooo?
Patryk Malecki!:oj:

Łukasz1994
23-08-2011, 23:56
Smudaaaaaaaaaaaaaaaa
Coooooo?
Patryk Malecki!:oj:

Co prawda to prawda, bardzo dobrze gra na pewno przydał by się naszej reprezentacji na Euro.

Aryam
24-08-2011, 00:00
Co prawda to prawda, bardzo dobrze gra na pewno przydał by się naszej reprezentacji na Euro.

Ty tak na serio :lol:

SPQR
24-08-2011, 00:05
Dajcie sobie spokój z Małeckim!

Gdyby miał niemiecki paszport i kiedyś powiedział, że ma w dupie Polskę, to mógłby liczyć na powołanie. Gdyby jeszcze grał w średniaku Bundesligi... .

A po co komu w reprezentacji Polski taki czysty Polak? :lol3:

Q_(L)
24-08-2011, 10:47
Ty tak na serio :lol:
ale co na serio... a Małecki nie jest jednym z Polskich piłkarzy zasługujących na powołanie?

inna sprawa, że Smuda i tak powołał go dla "świętego spokoju"

Huxley
24-08-2011, 12:40
"Damien Perquis zadeklarował, że odstępuje od uzupełnienia wniosku o poświadczenie polskiego obywatelstwa"...sprawa się rypła Smuda się chyba zapłacze, bo mu plan defensywy właśnie runął w 50%, jeszcze Uwajaj się wypnie i będzie jazz ;).

Majkisek
24-08-2011, 12:54
Czyżby nagle pojawiła się szansa na reprezentację trójkolorowych?

Aryam
29-08-2011, 00:37
Łukasz Broź od poniedziałku przebywać będzie na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Kapitan Widzewa Łódź został powołany do kadry po meczu ze Śląskiem Wrocław. Broź dołączył do grupy piłkarzy, którzy zostali powołani przez Franciszka Smudę na mecze z Niemcami i Meksykiem - poinformował oficjalny serwis internetowy Widzewa Łódź.

Solidny ligowiec, ostatnio parę dobrych meczy. Gdyby nie to, że jest uniwersalny to nazwałbym to głupią decyzją (po co nam kolejny prawy obrońca). Ale z drugiej strony jest niecały rok do Euro a my wciąż nie mamy obrony...

Miałem cichą nadzieje, że kontuzje Wołąkiewicza, Wojtkowiaka dadzą do myślenia Smudzie i pójdzie po rozum rozmawiając z Żewłakowem. Oprócz tego jest jeszcze Komorowski, który ostatnio jest w świetnej formie.

Wawrzyniak(Boenish) - Głowacki - Żewłakow - Piszczek (Rzeźniczak/Jędrzejczyk)

Czy to nie wyglądałoby dużo lepiej niż gracze typu Glik, Jodłowiec, Wojtkowiak?

Yevaud
29-08-2011, 11:32
ale co na serio... a Małecki nie jest jednym z Polskich piłkarzy zasługujących na powołanie?

inna sprawa, że Smuda i tak powołał go dla "świętego spokoju"

ja tam nie jestem do niego do końca przekonany.Z jednej strony umiejętności na "szeroką kadrę" ma wystarczające (w porównaniu).
Z drugiej strony - piłka nozna to gra zespołowa. I nie wiadomo, jakby się Małecki zachował, gdyby się okazało, że nie jest gwiazdą drużyny i noszony na rękach (jak w Wisle) a jest tylko zmiennikiem. Czy nie zacząłby psuć drużyny?

Z innej znów strony - a czy w kadrze byłoby co psuć?

Svitlica_Stanko
29-08-2011, 14:37
Najlepszy bramkarz w historii polskiej piłki, niezłomny i konsekwentny krytyk Franciszka Smudy i PZPN-u w formie alfabetu opowiada o ludziach, którzy przyczynili się do upadku naszej kopanej. – Znajdziecie tu wszystko to, co mamy w tym bagienku. Bo umówmy się – gówno mamy i jesteśmy sto lat za Murzynami. Sympatii nie będzie – zapowiada Jan Tomaszewski.

A jak Administrator Związków Sportowych

Minister Adam Giersz. Pomijam to, że jest najgorszym ministrem w historii resortu. Facet, który zalegalizował korupcję wręczając złote medale za zdobycie Pucharu Polski zawodnikom oskarżonym o korupcję. Będąc na meczu w Bydgoszczy, kiedy była nieprawdopodobna zadyma, on jako zwierzchnik sportu polskiego, zgodził się na to, żeby kontynuować wręczanie pucharu. Żeby ten puchar znalazł się w rękach wiadomo kogo. I tenże człowieczyna, tenże facio wyskakuje ze zdaniem: "ja mówiłem Grzegorzowi Lato, że trzeba przerwać". To kim on jest? Pomocnikiem Laty?

Druga sprawa. Jeśli on jako minister sportu zezwala, żeby w reprezentacji Polski grali przestępcy, zawodnicy skazani za korupcję, to dla mnie ten człowiek powinien raz na zawsze odejść ze sportu. Piłka nożna to wizytówka. Jeśli tu nie ma porządku, to w innych dyscyplinach będzie jeszcze gorzej.

B jak Błaszczykowski Jakub

Kapitan reprezentacji. Wspaniały piłkarz. Znam jego perypetie rodzinne, byłem cały czas za nim. Ale do momentu, kiedy dostał opaskę. Kuba dał się wpuścić w maliny, dał się manipulować działaczom związku i Frankowi Smudzie. Oni wszystkich chcą mieć pod sobą. Umówmy się – mamy fatalnego kapitana. Kuba jest za grzeczny, to takie echo Smudy, który nie potrafi nic powiedzieć. Echo prezesa, który jest tępakiem. Przykro mi, że mój idol, najlepszy zawodnik kadry zrobił coś takiego. Nie ma to nic wspólnego z przywództwem w zespole.

C jak Cupiał Bogusław

Współczuję temu człowiekowi, bo włożył ogromnie dużo pieniędzy i nie może się doczłapać do futbolowego raju. Ale wydaje mi się, że w końcu coś zrozumiał. Holenderski nabór z APOEL-em nie wystarczył, ale to już jest coś, jest jakiś zalążek. On przestał wierzyć klakierom, tym swoim przydupasom. Przecież z niego cała Polska śmieje się, że wydał tyle pieniędzy. Dziś w każdym klubie polskim gra jakiś wiślak. Życzę mu z całego serca, żeby po piętnastu latach wszedł do Ligi Mistrzów i wyrzucił z tego stołka Grajewskiego. Bo przecież Grajewski siedział na tym stołku. Albo niech zatrudni jakichś facetów z prawdziwego zdarzenia. Niech się zapyta "Grajka", czy jakiejś klątwy nie rzucił. Za swoje pieniądze się ośmieszył. Przegranie z Karabachem, nawet nie wiem czy Dolnym czy Górnym to była kpina. Kompromitacja.

Teraz miało niby być przełamanie. Ale to była masakra, rzeź niewiniątek. Nie pamiętam, żeby jakiś zespół, poza Barceloną, miał taką przewagę nad rywalem jak APOEL nad Wisłą. Nie pamiętam. Maaskant to też niezły parodysta. On chciał mecz z Koroną przed Ligą Mistrzów odwoływać. Gdyby coś takiego powiedział w Holandii, to wywaliliby go na drugi dzień. Cupiał powinien wziąć takie detale pod uwagę.

D jak Drzewiecki Mirosław

Główny grabarz polskiego futbolu. Powiedziałem to w momencie, kiedy ten dżentelmen jako minister sportu wycofał kuratora z Polskiego Związku Piłki Nożnej. Wyszedłem ze studia telewizyjnego od Tomka Lisa, którego potem przeprosiłem, bo nie zrobiłem tego przeciwko niemu, tylko przeciwko Drzewieckiemu. Ten facio miał poparcie całego narodu, wszystkich klubów politycznych, żeby tego kuratora wtedy wprowadzić. Ba! Ja nawet zgłosiłem akces do Platformy Obywatelskiej, że w przypadku jakiejś wojny z UEFA jestem gotowy stanąć na czele tej walki. Uważałem, że trzeba coś zrobić. Zmienić władze od prezesa do sprzątaczki. "Drzewko" rozpoczął uroczystości pogrzebowe polskiej piłki i przykro, naprawdę przykro jest mi, że wszystko co do joty się sprawdziło. Że jesteśmy w tej chwili na sześćdziesiątym którymś miejscu.

Drzewiecki rozpoczął też idiotyczną wojnę polsko-ukraińską. Ubzdurał sobie w tej główce, nie bardzo logicznej w tym momencie, że u nas będzie sześć miast, a tam dwa. Zapominając, że te Euro to mamy tylko dzięki Ukrainie. Ba! On potem jeszcze rozpoczął wojnę polsko-polską. Wytypowaliśmy cztery miasta na mistrzostwa, on wytypował sześć. I była wojna między Krakowem a Poznaniem. Przecież to głupota.

E jak Europrzekręt

Wielomiliardowy europrzekręt dokonany przy budowie stadionów i autostrad. Proszę mi powiedzieć – jeśli kilometr autostrady w Hiszpanii kosztuje około 5 mln euro, to jak to jest możliwe, że u nas ten kilometr kosztuje 9,6 mln euro. Ja już nie mówię, ile kosztuje w Chorwacji, bo tam jest trzy razy taniej. Sprawa druga. Proszę mi powiedzieć, jak to jest możliwe, że stadion w Charkowie wybudowano za 50 mln euro, podobny obiekt w Hoffenheim – dla wieśniaków, bo tak się zresztą nazywa ta drużyna, kosztuje 60 mln, a nasz najtańszy stadion poznański kosztuje 190 mln euro. 190! Powtarzam. Wybudowany bubel na którym gnije murawa. Stadion w Doniecku kosztował 80 mln euro, nasz narodowy – 510 mln. Powtarzam 510 mln euro! Pan Obiała, architekt, który mieszka w Australii i pracował m.in. nad Wembley, powiedział miesiąc temu, że to najdroższy stadion świata. A jest tylko jednofunkcyjnym obiektem. Ten stadion to narodowy przekręt.

Do tego jeszcze jedno. W ostatnich trzech latach w sferze budżetowej płace wzrastały o 9 procent. Proszę mi powiedzieć, na jakiej zasadzie przeciętna pensja pracowników spółki Euro 2012 wzrosła o 261 procent?! Przez te trzy lata. Minister, ta niemota, Adam Giersz powiedział: "tak wynika z umów". W związku z tym mam pytanie: kto i na jakiej podstawie je podpisywał? Wyliczcie się z tych pieniędzy.

F jak "Fryzjer"

Duch "Fryzjera" w dalszym ciągu wisi nad polską piłką. Dlaczego? Jeśli w polskiej lidze zatrudniany jest trener, który miał 711 połączeń z "Fryzjerem", jeśli zawodnicy, którzy mają zarzuty grają w ekstraklasie, jeśli sędziowie sędziują, działacze działają, to o czym my mówimy? "Fryzjer" dla mnie przypomina Lenina. Jest wiecznie żywy. Jestem tutaj usprawiedliwiony, bo on powiedział, że mnie nie zna. Ja też go nie znam. Sądzę, że dalej mecze są ustawione. Ludzie, którzy ustawiali dalej działają.

G jak Greń Kazimierz

Nie wiem, dlaczego, ale w tej chwili przez media uważany jest za persona non grata. A przypomnę tylko, że to ojciec chrzestny kampanii Grzegorza Laty. Bez niego Lato nie zostałby prezesem. Kaziu powinien zostać wysłuchany przez media. Jak jest, jak było. Dużo mówił rok temu w mediach, ale żadnych konkretów nie podał.

H jak Hiszpania

Zawsze miała fenomenalnych piłkarzy. Grała jak nigdy, przegrywała jak zawsze. W końcu jednak zrobiono tam rewolucję. Rewolucję polegającą na prawdziwym szkoleniu. Messi praktycznie jest Hiszpanem – umówmy się. Śmiesznie to wygląda, jak najlepsi piłkarze na świecie grają w jednej drużynie. To wynik szkolenia. Podoba mi się, że Hiszpanie zrobili jakąś taką niegłośną rewolucję. I proszę, efekty są nieprawdopodobne. To wzór dla wszystkich. A u nas? Szkoła polska pod tytułem Jerzy Engel i Antonii Piechniczek? Bezwstydne typy, które przyszły do związku, gdy kadra była na dwudziestym miejscu w rankingu FIFA, a teraz jest na sześćdziesiątym którymś? Oni mówią: co tam, nic się nie stało, a Tomaszewski niech sobie gada.

I jak Irracjonalizm

Czyli coś nielogicznego, nie mieszczącego się w głowie. Chcę tylko podać jeden przykład. Jak to jest możliwe, że Widzew Łódź, który wysprzedaje wszystkich zawodników kupił drugoligowego gracza z Malty i on jest w tej chwili postrachem polskiej ligi? Jak to się dzieje, że Widzew dzięki temu drugoligowcowi wygrywa z Polonią Warszawa? Polonią, która kupowała, co tylko można kupić. Od pięciu lat kupuje. Widzew nie tylko wygrał, ale był lepszy. To jest irracjonalizm. To jest polska liga. Czy to jest możliwe? U nas – tak. Dlatego to jest ekstraklapa.

J jak Janas Paweł i Jerzy Engel

Jurek Engel był namiastką pana Kazimierza Górskiego do momentu awansu do mistrzostw świata. Starał się stworzył dobrą atmosferę i miał tego efekt. Potem nie wytrzymał presji i jest Jurek Engel-grabarz polskiego futbolu. Już mówię dlaczego. W 2001 roku nasi juniorzy wygrali mistrzostwa Europy. Ja mu wówczas proponowałem: "Jurek, weź swoich 16 pewniaków i 7 juniorów. Nie po to, żeby grali, ale żeby otrzaskali się z atmosferą". Jurek zamiast nich wziął do Korei 34-letniego Sibika, leciwego Kucharskiego itp. W trzecim meczu o nic zagrali ci rezerwowi, a za chwilę pokończyli karierę. To nie mogli grać juniorzy? Niemcy przed mistrzostwami świata w RPA wygrali mistrzostwa Europy do lat 19. I ten Niemiec, ten Loew, wziął jakiegoś Khedirę, Oezila, Muellera. Gówniarzy. Wystawił ich na mistrzostwach świata. Ci gówniarze grają teraz w Realu Madryt. A Jurek co? Zrobił sabotaż. Od niego zaczął się zjazd.

Janas z kolei poszedł w drugą stronę. Porezygnował z czołowych piłkarzy i jeszcze pogłębił dół, który wykopał Engel. Główne dzięki polityce, gdzie to menedżerowie wybierają skład. Przyjechał Beenhaker, przestał się słuchać doradców i proszę. Zrobił sukces. Nie był to dla mnie wielki trener, dobrze mu szło na początku, ale później też wpadł w sidła menedżerskie.

K jak Kręcina Zdzisław

Pierwsza osoba funkcyjna w związku. Podziwiam Zdzisia, który przy każdym prezesie jest sobą i gratuluje mu… hmm… odwagi? Zaimponował mi, kiedy w samolocie powiedział, że Lato to burak, a Listkiewicz – węgorz. Pomijam fakt, że to pierwsze jest obrazą dla buraka, jeśli tak stwierdził. Ale powiedział prawdę. Wydaje mi się, że to cała kwintesencja tego związku, gdzie każdy na każdego ma haka. Każdy o czymś wie, tyle że tutaj wyszło "co myślisz po trzeźwemu, powiesz po pijanemu". Brawo Zdzisiu. Tak trzymaj i nie wycofuj się z tego.

L jak Lato Grzegorz

Największa kompromitacja polskiego futbolu. Powiedziałem to w studiu TVN w dniu, kiedy były wybory. Oczywiście zaraz mnie wyśmiano. "A co on pieprzy na swojego kolegę?". I tutaj paru idiotów się pomyliło. Bo nigdy nie mówiłem o moim koledze z boiska. Dzięki któremu kwitłem, bo on strzelał gole. Oczy każdemu wyrwę, kto powie coś na Grzegorza Lato-piłkarza. Natomiast ja Grzegorza Latę tyle znam, że z całym przekonaniem mogę powiedzieć o nim jedno – prymityw. I na początku wszyscy mnie za to wyśmiali, a tydzień później pani Monika Olejnik, którą szanuję i pozdrawiam, publicznie powiedziała, że prezes PZPN-u jest prostakiem. Ba! "Gazeta Wyborcza" napisała swego czasu, że tego człowieka wstyd puścić wśród ludzi. Ryba śmierdzi od głowy i Lato kompromituje naszą piłkę.

Zaproponowałbym jedną rzecz. W czerwcu, kiedy będziemy współgospodarzami mistrzostw Europy i trzeba będzie przyjmować ludzi, niech Grzegorz zamknie się w swoim Mielcu i płaćmy mu podwójną pensję. Byle tylko nas nie kompromitował. Nawet Copperfield nie zrobiłby z niego inteligenta. Olejnik poznała się na nim po dwudziestu minutach, ja znam go trzydzieści lat. Ten człowiek to porażka.

M jak "Misio", czyli "Listek"

Różnica między Listkiewiczem a Latą jest jak porównanie wodospadu Niagara ze spłuczką klozetową. "Misiu" zna sześć języków, Lato - trzy . Dwa od butów, jeden swój, który i tak trzeba jeszcze tłumaczyć na polski. Sprawa następna. Michał jako prezes związku brał wszystko na siebie. Ja jako Szef Komisji Etyki zarzuciłem mu publicznie: "Michał, przestań k... wyjeżdżać do FIFA – UEFA, bo jesteś tam wtorek – piątek, a w międzyczasie myszy harcują". Myszy. Ale w prasie ciągle mówiło się "a ten piep... Listkiewicz". Potem ci koledzy, którzy kręcili lody wypięli się na niego. Lato, Olkowicz, cała reszta. I Kręcina miał rację mówiąc o nim "węgorz". Bo Michał lawirował. Był ciągle w rozjazdach, oni robili jakieś afery, on wracał i brał wszystko na siebie. A proszę zauważyć. Czy w tej chwili afery PZPN-u utożsamia się z Latą? Nie.

Kolejna sprawa. Mamy szansę, żeby któryś z Polaków był w Komitecie Wykonawczym UEFA. To jest najwyższa władza. Surkis jest tam i to on nam załatwił Euro. Mamy podobną szansę i kto tam idzie? Lato! Już pomijam jego kompromitujące zachowanie, bo sam na siebie głosował. W biuletynie UEFA zaprezentował się, że będzie szedł śladami papieża. Co jak co, ale każdy logicznie myślący człowiek nie może pisać o religii w prezentacji do antyreligijnej, antypolitycznej organizacji. Jak Turcy mają się do tego odnieść? I dlatego Lato dostał dwa głosy, w tym jeden swój. A przecież mamy Listkiewicza i Bońka. I czemu ich nie wybieramy? Nie wiem, jak to określić. To już nie głupota. To sabotaż. Jestem przekonany, że któryś z nich trafiłby do Komitetu. Lato sam sobie strzelił w kolano. Prostak.

N jak Niemcy

Mówię to po raz enty: wstydzę się, że kiedykolwiek grałem w koszulce z Orłem na piersi. Ta koszulka jest teraz profanowana, sprzedawana, oddawana zdrajcom. Zdrajcom narodu niemieckiego. Polanski grał dla reprezentacji Niemiec w młodzieżówce. Mówił, że Niemcy są jego ojczyzną, a Polska go nie obchodzi, a teraz co? Gra u nas. Brzydzę się tego i nie chcę tych meczów oglądać. Wolę Borysiuków, Rybusów, Kiełbów. Jako członek Klubu Wybitnego Reprezentanta nie chcę oglądać Polanskiego w naszej koszulce. To jest koniec dyskusji. Nie chcę też Arboledów, Perquisów i innych przebierańców. Przestępcy i przebierańcy. Tak dziś wygląda kadra. Chcecie? Grajcie sobie. Ja was oglądać nie będę.

O a Olejkowska Agnieszka

Świetny manewr PZPN-u. Nie wiem, kto na to wpadł, ale nawet nieźle im to wyszło. Wszystkie nieprawidłowości, wszystkie patologie i wpadki tłumaczy młoda dziewczyna. To ona się ośmiesza, a nie oni. Pani Olejkowska po wpadce Kręciny powiedziała: "Ale nas to nie obchodzi. Pan sekretarz nie był w pracy". A czy Boruc i Żewłakow jak lecieli samolotem, to byli w pracy? Przecież oni też wyszli z hotelu. Olejkowska musi zrozumieć, że pan Kręcina w momencie wyjścia z domu reprezentuje Polskę. Skąd on wracał? Za czyje pieniądze? Dziwię się naprawdę młodej dziewczynie, że wpasowała się w ten beton. Te wszystkie idiotyzmy są teraz ładnie podane.

P jak PZPN

Ostatnio bastion ortodoksyjnej komuny. Powtarzam to po raz któryś. Tajni współpracownicy gonią ubeków i byłych agentów. Dlaczego tak się dobrze trzymają? Jak to byli ubecy, mają na wszystkich haki. Na mnie nie mają, choć raz zarzucali mi, że trzy razy się rozwodziłem i nie mogę być szefem Komisji Etyki. To im odpowiedziałem: "Przepraszam, a czy ja jestem szefem Komisji Etyki kółka różańcowego czy komisji przy Polskim Związku Piłki Nożnej?".

PZPN to państwo w państwie. Idealnie się wszyscy dobrali. Dlaczego minister sportu nie chce tam wkroczyć? Kto jest wiceprezesem związku? Senator Platformy Obywatelskiej Antonii Piechniczek. Minister nie pogoni swojego. Uważam, że jak najszybciej powinna nastąpić tzw. dekomunizacja sportu. Komuchy niech pracują gdzie chcą, ale w sporcie trzeba zrobić porządek. Mówimy o organizacji, która reprezentuje czterdziestomilionowy naród.

O stosunku kibiców nie będę już mówił. Wiadomo, co śpiewają. To już powinno ich zmusić do zmian. No, ale rząd RP to toleruje. Trudno. Nie mój cyrk, nie moje małpy.

R jak Rząsa Tomasz

Szanowałem, szanuję i mam nadzieję będę szanował. Sumienny były piłkarz. Fajny chłopak, tylko że zaczął kolaborację z najbardziej znienawidzonym związkiem na świecie. Tomek nie pasuje do tego systemu. Nie wiem, czemu chce to zrobić. Może dla pieniędzy? Trudno. Uważam, że dużo straci na wizerunku. Nie chcę, żeby był drugim Lato.

S jak Smuda Franciszek

Największy prymitywista w historii polskiej piłki. Nikifor. Jedyny człowiek w Polsce, który ma swoje zdanie, ale sam się z nim nie zgadza. Powtórzę to jeszcze raz: należy go wypier… z polskiej piłki dyscyplinarnie. Bo na to są podstawy prawne. Selekcjoner reprezentacji Polski, pracownik związku musi być apolityczny, on tymczasem poparł sztab wyborczy Komorowskiego. I teraz co? Myśli, że wszystko może, bo go prezydent obroni? Dwa, Smuda posługuje się dyplomem akademii trenerskiej, której warunkiem uzyskania jest matura. On jej nie ma. Prezydent powiedział, że jego ojciec był profesorem na uczelni i też nie miał matury, ale zapomniał dodać jedną rzecz. "Współpraca z nami szczera, zrobi z ciebie oficera". Takie były czasy. I teraz ma być tak samo? Smuda na podstawie tego dziwnego dokumentu podpisuje milionowe kontrakty. Naprawdę szkoda słów na tego tępaka.

Jeśli chodzi o sprawy merytoryczne, Smuda zapewnił wszystkich, że nie będzie drugim Beenhakkerem. Że nie będzie powoływał obcokrajowców, bo on ma swoich zawodników. W tej chwili mówi, że nie ma. Najpierw powołuje Boruca, potem go wypieprza, potem mówi, że jest cacy i znowu go wyrzuca. To samo będzie z Małeckim. Zawodnicy wyłapują tę jego niekonsekwencję.

Smuda jest twardy… Tak, on jest twardy jak odchody po rozwolnieniu. Gdyby nie dziennikarze, to w życiu by nie wyszła sprawa zachowania w Krakowie. W życiu by nie wyszła sprawa lotniska w Montrealu. To dopiero po dwóch tygodniach wyszło. Kiedy dziennikarze to wykryli, on zaczął pouczać. A gdzie był wcześniej? Gdzie był Smuda jak doszło do seksafery w Poznaniu? I dlatego Smuda, nawet jak zdobędzie mistrzostwo Europy, będzie dla mnie nikim. Powtórzę jeszcze raz. Dla dobra polskiej piłki - wypier… go dyscyplinarnie.

T jak Tusk Donald

Mój kolega z boiska. Graliśmy niejednokrotnie. Byłem przekonany, że rozumie sprawy piłki nożnej. Ale niestety on tylko potrafi bezmyślnie biegać po boisku. I biega. Ambitnie to robi. W wojnie z kibolami panu Donaldowi Tuskowi odwaga pomyliła się z odważnikiem. Dlaczego? Dlatego, że chciał zlikwidować skutek, a nie przyczynę. Przyczyną byli działacze PZPN-u.

Zostali ukarani prawdziwi kibice Legii, Lecha i innych klubów. Bo Donald chce wszystko zamknąć. Skoro walczy z kibolami, to jak on wytłumaczy zachowanie swoich zawodników m.in. pani Kiłdawy-Błońskiej, którzy nie tak dawno napisali prośbę do Legii, żeby odwiesiła szesnastu ludzi z zakazami stadionowymi? I dla mnie to, co Donald Tusk mówi o swojej partii, że jest Barceloną, to absurd. SLD to samo. Powiedzieli niedawno, że są Ligą Mistrzów. Boże… Dlaczego nie powiedzą, że są Ekstraklapą? Żyjecie w kraju, gdzie jest Ekstraklapa.

Donalda winie też za to, że nie zareagował, gdy wycofano kuratora. On, jako premier powinien zareagować. Jak nie wie, jak to się robi, to jest pani Thatcher, jest premier Putin. On się nie cackał. Rozpieprzył układ parę lat temu i dziś Kazań gra w Lidze Mistrzów. Ktoś wie, gdzie jest Kazań?

W jak Wojciechowski Józef

Facet, który od pięciu lat mówi, że gra o mistrza. Wydaje ogromne pieniądze na drużynę broniącą się przed spadkiem. Sztandarowy przykład ludzi, którzy myślą, że jak mają pieniądze, to już będą wyniki. Panie Józefie, szanuję pana bardzo, ale tu trzeba zrozumieć jedną rzecz. Gdyby pieniądze decydowały o sukcesie, to Emiraty Arabskie byłyby mistrzem świata. A tak nie jest. Kasę trzeba wydawać, ale z głową. Pan Wojciechowski póki co może poszczycić się tylko Klubem Kokosa. Ostatnia porażka z koszulkami Widzewa pokazuje, że czas wyrzucić w końcu tych wszystkich doradców i zatrudnić prawdziwego inspektora nadzoru. Tak jak się to robi przy budowaniu domu. Zaapeluję: ludzie nie wydawajcie pieniędzy na darmozjadów! Na Pietrasiaków, na Smolarków, całego tego syfu wciskanego przez menedżerów.

Z jak Zagłębie Lubin

Drużyna po wyroku sądowym. Kupiła mecz 13 maja 2006 roku, a niezgodna ze statutem FIFA i UEFA z kartą olimpijską abolicja PZPN obowiązywała do przestępstw korupcyjnych do 2005 rok. Po wyroku sądu Zagłębie natychmiast powinno zostać wykluczone ze struktur. To jest recydywa. Ale PZPN ma to w d... W Lubinie teraz byli, zostali ugoszczeni, o czym świadczy powrót Kręciny.

Ponieważ jest to klub z udziałem skarbu państwa, żądam od ministra skarbu, żeby wymusił na kierownictwie klubu, by odebrał przez sąd wszystkie premie, jakie uzyskał wówczas trener Smuda, sztab szkoleniowy i pozostali zawodnicy. To były premie w wyniku przestępstwa. Ponieważ są to nasze pieniądze, Minister Skarbu Państwa ma zasrany, proszę to napisać, obowiązek odebrać im te pieniądze. Co pan minister zrobił? Tu mamy sedno sprawy. I to jest właśnie Zagłębie Lubin.

Z jak zakończenie

W zasadzie jedną rzecz mam jeszcze do powiedzenia. Niech ta sytuacja trwa do końca świata i jeden dzień dłużej, bo jeśli normalność zapanuje w polskiej piłce, to w życiu nie będę miał możliwości udzielenia wywiadu. A zwłaszcza sporządzenia takiego alfabetu. Dziękuję.

Notował Paweł Grabowski

Shin-Ski
29-08-2011, 23:13
Janusz Gol powołany przez Dyzmę. :]

P.S. Janusz Gol allez, allez!

Majkisek
29-08-2011, 23:25

http://www.youtube.com/watch?v=OLMLEy8VC0k :)

Aryam
30-08-2011, 00:24

Wiadomość cieszy tyle, że w tej formacji mamy przepych. Na co w takim razie był nam niemiecki Polanski skoro mamy Gola? Lepiej niech Smuda zajmie się środkiem obrony bo to co w tym momencie jest na pewno nie można nazwać obroną.

nicole91
30-08-2011, 09:36
Smuda powołał też Marcina Wasilewskiego w miejsce kontuzjowanego Brozia.

Tom Kruz
30-08-2011, 17:15
We wtorek na zgrupowanie przyjechał kontuzjowany Eugen Polanski. Po konsultacji z lekarzem reprezentacji sztab szkoleniowy zdecydował, że ze względu na kontuzję lewego kolana i mięśnia lewej łydki zawodnik nie może wystąpić w najbliższych meczach i opuści zgrupowanie - informuje Polski Związek Piłki Nożnej. Czyżby nie chciał grać przeciwko swoim? :oczko:

Chmielo
30-08-2011, 17:22
Czyżby nie chciał grać przeciwko swoim? :oczko:

Czyli zgodnie z zapowiedzią będzie kibicował Niemcom. :wdupe:

Majkisek
30-08-2011, 17:47
Dajcie spokój, jeśli wystąpi normalnie w kolejnym meczu ligowym Mainz, to już normalnie mi słów na niego zabraknie.

raven
31-08-2011, 22:43
"Damien Perquis zadeklarował, że odstępuje od uzupełnienia wniosku o poświadczenie polskiego obywatelstwa"...sprawa się rypła Smuda się chyba zapłacze, bo mu plan defensywy właśnie runął w 50%, jeszcze Uwajaj się wypnie i będzie jazz ;).
Info że DP pojawił się dziś na zgrupowaniu to jakaś ściema?

Aryam
31-08-2011, 23:00
Info że DP pojawił się dziś na zgrupowaniu to jakaś ściema?

Chyba nie bo Mierzejewski go widział w hotelu czy gdzieś. W TV też podawali, że może zadebiutuje z Meksykiem lub Niemcami.
Smuda trochę ostrożniej się wypowiadał, że Perquis musi najpierw poznać jego założenia taktyczne :lol3:

Majkisek
01-09-2011, 13:16
http://euro2012.wp.pl/title,Perquis-obywatelem-Polski,wid,13741358,wiadomosc.html

Należy się spodziewać, że wybiegnie w podstawowym składzie.

ormo
01-09-2011, 13:19
Otrzymał już.

księciuniu
01-09-2011, 13:20
Chyba nie bo Mierzejewski go widział w hotelu czy gdzieś. W TV też podawali, że może zadebiutuje z Meksykiem lub Niemcami.
Smuda trochę ostrożniej się wypowiadał, że Perquis musi najpierw poznać jego założenia taktyczne :lol3:

... że co ma zrobić ???!!! :rotfl3:

detoxizer
01-09-2011, 13:26
... że co ma zrobić ???!!! :rotfl3:

Jego głównym założeniem taktycznym jest posiadanie olbrzymiej liczby farbowanych lisów. Co za różnica dla Smudy- szczwany, czy farbowany? ;)

Paluch
01-09-2011, 13:53
to ilu juz tych odpadów jest bo się pogubiłem :boshe:

PLX
01-09-2011, 17:08
No przy dobrych wiatrach będzie ze 4 w pierwszej jedenastce....:D

LOL3K
02-09-2011, 19:56
reszta świata - Meksyk za 30 minut :prawi:

Paluch
02-09-2011, 20:03
jak bedzie grał chociaż jeden z odrzutów to mam nadzieje ze Meksyk wygra ze 3-0

Bootleg
02-09-2011, 20:04
c9uKAgp1Yg0&feature=player_embedded :poddaje:

Paluch
02-09-2011, 20:06
to już lepsze byly Knorry :lol:

Bootleg
02-09-2011, 20:24
to już lepsze byly Knorry :lol:

Miałem o tym wspomnieć ;) hehe przed Koreą zatruliśmy się "ogórkową" teraz na własnych śmieciach kupujemy w Biedronce, a raczej eksportujemy do kadry "wynalazki z całej Europy". no cóż każdego trzeba wypróbować :roll:

Ps. Chodzą słuchy że nową oficjalną pieśnią kadry ma być utwór: Plastikowa biedronka :hyhy:

LOL3K
02-09-2011, 20:27
Tylko Matuszczyk i Obraniak :lol2:

R.
02-09-2011, 20:30
Tylko Matuszczyk i Obraniak :lol2:

Do Matuszczyka raczej nie ma sie co przywalac. No chyba, ze do Lennoxa Lewisa. :chytry:

LOL3K
02-09-2011, 20:33
Ale zaraz będzie Boenish, Perquis, Polanski i Arboleda :lol3:

Ale coś sapali, że mało ludzi na stadionie :)

R.
02-09-2011, 20:53
Ciekawe czy PZPN doczeka sie chociaz jednego pocisku...

Edit. Wywolalem. :D

Fanatyk1993
02-09-2011, 20:55
Ciekawe czy PZPN doczeka sie chociaz jednego pocisku...

właśnie się doczekał..:)

Majkisek
02-09-2011, 21:16
Że Wam się jeszcze chce oglądać tę reprezentację. Na eurosporcie walczy Maria, polecam ;)

Mini
02-09-2011, 21:17
macie zdrowie... na eurosporcie grają Flavia Penetta i Marysia Szarapowa :hasao:

Adin
02-09-2011, 21:20
ale przynajmniej nie ma tego spuszczania się nad "wspaniałym" dopingiem dla biało-czerwonych:sedzia:

detoxizer
02-09-2011, 21:41
Jaki ten Obraniak jest przechujowy :lol:

AUTO
02-09-2011, 22:35
Dobry mecz Wawrzyniaka i Rybusa. Gol za krótko by cokolwiek powiedzieć.

zizou
02-09-2011, 22:35
Ja chyba jestem wyjątkiem i jako jedyny z Polaków nie znam się na piłce nożnej... dlaczego? Bo oglądam kolejny mecz reprezentacji i za ch..a nie wiem co na boisku robi Jodłowiec.
Obrońca, który kryje napastnika przy rzucie rożnym stojąc metr zanim... To jest taki handicap dla naszych rywali? Bez niego bylibyśmy zbyt silni, czy co?

Luke
02-09-2011, 22:37
Przecież powołana została cała Polska i on ma ciągle swoją kolejkę:prawi:

zizou
02-09-2011, 22:43
Przecież powołana została cała Polska i on ma ciągle swoją kolejkę:prawi:

Dzięki, myślałem że do "J" jeszcze nie doszliśmy:hyhy:

oczkovski
02-09-2011, 22:49
...ale mecz tamci mieli w du.pie a nasi z du.py nic nie potrafili wyjąć :)

Sgt.
02-09-2011, 23:02
Ja chyba jestem wyjątkiem i jako jedyny z Polaków nie znam się na piłce nożnej... dlaczego? Bo oglądam kolejny mecz reprezentacji i za ch..a nie wiem co na boisku robi Jodłowiec.
Obrońca, który kryje napastnika przy rzucie rożnym stojąc metr zanim... To jest taki handicap dla naszych rywali? Bez niego bylibyśmy zbyt silni, czy co?

Przyłączam się. Smuda powołuje sobie różnych pseudo-Polaków, a i tak dla mnie najbardziej absurdalną decyzją Dyzmy jest jego uporczywe trzymanie się tego jełopa. Co więcej - robi to wszystko wbrew woli biednego Tomaszka. Jodłowiec mu co mecz pokazuje: Panie Franiu, no ja nie chcę grać w reprze, to nie dla mnie, za duże nerwy, ja już mam dość - a Smuda nic, nie słucha, dalej go wystawia.

Szkoda, że Rybus wszedł, jak już nie było mowy o żadnej ofensywnej grze, ale drużyny nie osłabił.

księciuniu
02-09-2011, 23:06
A tak na marginesie, to że oni (Dyzma, kopacze) przy takiej grze i "selekcji" [komu obywatelsto, komu, bo idę do domu !] nie boją się kręcić takich reklam.
Przecież to wystawka dla krytyków, których (zasłużenie) nie brakuje.

No ale dla Dyzmy liczy się, że go jeszcze sto razy pokażą w telewizorze.

Nazgul
03-09-2011, 00:29
macie zdrowie... na eurosporcie grają Flavia Penetta i Marysia Szarapowa :hasao:

Na golasa?

Łukasz1994
03-09-2011, 00:33
Jak dla mnie nie zagrali rewelacyjnego meczu, nic/nikt w oko mi nie wpadł, wszyscy grali na słabym poziomie , mam nadzieje że to się poprawi. Ale z Meksykiem 1:1 nie jest najgorzej.

SpideyPL
03-09-2011, 09:17
A mi się tam podoba ta nowa reklama Biedronki \')

matx
03-09-2011, 09:53

:prawi:

Jaka drużyna i jej treneiro, taka reklama. :lol3:

detoxizer
03-09-2011, 10:02
Powiem szczerze, że oglądając mecz tej "reprezentacji", nie czułem żadnych towarzyszących mi przy tym emocji. Jakbym oglądał dwie zupełnie obce mi drużyny :roll:

PS. Ile goli ma Polska? Jeden! Meksyk? Zero... :lol:

oczkovski
03-09-2011, 11:35

Nie powiem też się uśmiałem z tego :lol: Nawet meksykanki było słychać jak dopingują :)

A tu kolejny dowód dlaczego kibice mają wyłożone na repre i DLACZEGO stadion się wczoraj nie zapełnił :prawi:

Mecz z Koreą ma podreperować budżet PZPN

W październiku przygotowujący się do turnieju Euro 2012 polscy piłkarze zagrają prawdopodobnie z Koreą Południową i Egiptem, a w listopadzie z Włochami i Rosją.

Najbardziej palącą sprawą pozostaje dobór rywala na drugi z październikowych terminów FIFA. Wiadomo, że nasza reprezentacja w tym miesiącu wyleci na mecz towarzyski z Koreą Południową w Seulu. Wypad ten należy traktować jako chęć podreperowania budżetu PZPN, a nie poważne myślenie o przygotowaniach do Euro 2012.

Gospodarze zapłacą za to spotkania podobno 200 tysięcy dolarów, dorzucając do tego w pakiecie opłacenie kosztów podróży naszej drużyny.

Cztery dni po tym meczu podopieczni Franciszka Smudy zagrają kolejny sparing, prawdopodobnie wyjazdowy z jedną z drużyn afrykańskich. Mówi się o Egipcie, ale zważywszy na zamieszanie w tamtejszej federacji, PZPN może zrezygnować z tego sprawdzianu.

Do ustalenia terminarza bezpośrednich przygotowań do finałów Euro 2012 dojdzie na początku grudnia. Dobór sparingpartnerów uzależniony jest w głównej mierze od wyników losowania grup finałowych.

Kolejna paranoja aż się coś ciśnie w serduchu jak można tak szargać wizerunek folwark nadal otwarty a wieś tańczy i śpiewa

Adin
03-09-2011, 12:34
Powiem szczerze, że oglądając mecz tej "reprezentacji", nie czułem żadnych towarzyszących mi przy tym emocji. Jakbym oglądał dwie zupełnie obce mi drużyny :roll:

szczerzę to mam podobnie.Od jakiegoś czasu ta cała reprezentacja Polski wisi mi koło nosa:sedzia:w dodatku ludzie którzy nią zarządzają nie napawają optymizmem, że kiedyś może się to zmienić.Kiedy następne wyboru na prezesa związku?

uho
03-09-2011, 16:44
szczerzę to mam podobnie.Od jakiegoś czasu ta cała reprezentacja Polski wisi mi koło nosa:sedzia:w dodatku ludzie którzy nią zarządzają nie napawają optymizmem, że kiedyś może się to zmienić.Kiedy następne wyboru na prezesa związku?

Wybory są chyba w grudniu 2012 roku tylko pytanie co one dadzą? Jak prezesa wybiera ten sam beton od 20 lat. Nawet jak prezesem zostałby Boniek to i tak on sam nic nie zmieni. Jedyna nadzieja że po euro ktoś kto będzie premierem nie przestraszy się Platiniego, wprowadzi kuratora i wjedzie w to towarzystwo wzajemnej adoracji jak pitbull w kurnik, inaczej będzie tylko coraz gorzej :|

ormo
04-09-2011, 00:50

Dokładnie. Czy to za Engela, Janasa czy Beenhakkera prawie każdy żył reprezentacją. Ba, śmiem twierdzić, że za Wójcika bardziej emocjonowała mnie kadra (pomimo średnich wyników) niż to co aktualnie jest. Jarał się człowiek golom strzelanym Angolom, nawet jeśli dostawało się w dupę ;) Takie mecze z Walią, Belgią, Norwegią (a nie wspomnę o Portugalii :)) itp. to dostarczały więcej emocji niż aktualne mecze z Argentyną, Francją, czy środowe spotkanie ze Szwabami. Teraz to mi się nie chcę nawet na TVP przełączyć.

Bonhart
04-09-2011, 06:59
A ja sie zastanawiam na ch... chodzic na stadion na takie mecze, nabijac trzosy grubasom z PZPN-u, ogladajac przy tym pseudoreprezentacje prowadzona przez pseudotrenera grajaca o pietruszke. Ktos sie pokusi wyjasnic?

Yevaud
04-09-2011, 10:42

Ciekawe ile dubli musieli kręcić zanim Franz dał radę wypowiedzieć w miarę poprawnie dwa zdania po polsku nie dodając przy tym wulgaryzmów.

Pewnie w pierwotnej wersji było tak:

Adamiak, co ty, k..., miękkim ch.jem robiony jesteś? (po 17 dublach - Adamiak, skoncentruj się)
Adamiakowa, a ty warum *****, bez piłka biegasz? (13 dubli wystarczyło, żeby zmienć na Adamiakowa, biegniesz bez piłki)
Brawo mały, siata sehr gut, i twoja stara też sehr gut. (tu dłuższa praca - za 34 razem się udało - brawo młody, siatę założyłeś jak stary)

SPQR
05-09-2011, 10:35
http://staticrps.noto.lu/uploads/201109/4e62079f2d2af.jpg

Kadra marzeń wg. Smudy :)

dev80
05-09-2011, 14:28
Prawdopodobny skład Polaków na mecz z Niemcami:http://www.sport-informer.pl/infos/znamy_prawdopodobny_sklad_na_mecz_z_niemcami_16949 2

lans
05-09-2011, 14:36
Ja tego meczu po prostu nie chcę. Biorąc pod uwagę wszystkie czynniki towarzyszące, całą smudopodobną otoczkę, to porażki ze szwabami nie zdzierżę. Mimo wszystkich Polanskich itd.
Tak jak na kadrę mam coraz mniejsze ciśnienie, tak ze szkopami wtopa to zawsze cios. Jeszcze jak bramki strzelą volksreprezentanci, to w ogóle będzie poezja. :|

księciuniu
06-09-2011, 16:25
Rozmowa z kolesiem w pracy:
ON: To ile dzisiaj nasi dostaną ?
JA: Ale pytasz o tych u których grają Podolski i Klose czy tych gdzie gra Polanski i Perquins ?
ON: Chodzi mi o tych, którzy będą śpiewali polski hymn.
JA: Ani jedni ani drudzy.
ON: No, tych z orłem na piersi.
JA: To i jedni i drudzy.
ON: No z białym orłem.
JA: A, to już wiem o których Ci chodzi. :D

Yob
06-09-2011, 17:25
Niemcy mają problem. Jak informuje Radio Zet uszkodzeniu uległ dziś wóz transmisyjny niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF. W wozie wybuchł pożar, tymczasem najbliższy wóz satelitarny jest na Litwie. Czy więc Niemcy przeprowadzą transmisję z dzisiejszego meczu na PGE Arenie?

Wszystko wskazuje na to, że stacja ZDF będzie musiała skorzystać z sygnału polskiej telewizji, bowiem Niemcy nie są w stanie na czas sprowadzić wozu zastępczego.

Co dokładnie stało się w niemieckim wozie? Radio Zet informuje, że doszło w nim do zwarcia instalacji elektrycznej. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Mecz Polska - Niemcy zostanie rozegrany dziś o godzinie 20.45 w Gdańsku na nowym stadionie - PGE Arena.

Jakie tam zwarcie. To na pewno wina kiboli Wisły, którzy wyjechali na wakacje i się mszczą za reportaż :lol3:

Buziek_LG
06-09-2011, 17:44
Niech mnie tyko dzisiaj Franiu nie zawiedzie i razem ze spółką sromotnie przepierdoli... inaczej buki na mnie zarobią i to niekiepsko ;]

Paluch
06-09-2011, 17:47
pierwszy raz w meczu z tymi szwabami będe neutralny. Razi mnie w oczy Orzeł Biały na trykotach tych kilku kundli

p(L)m
06-09-2011, 17:57
pierwszy raz w meczu z tymi szwabami będe neutralny. Razi mnie w oczy Orzeł Biały na trykotach tych kilku kundli

A co mają Niemcy powiedzieć :|

cyryl
06-09-2011, 18:09
A co nas oni obchodzą.

Paluch
06-09-2011, 18:19
W dupie mam niemców, ale zaczynam mieć w dupie i ten zbiór kundli z połowy europy którzy nie wiedząc nic o tym kraju, nie mówiąc w naszym języku, nie potrafiąc zaśpiewać jednej zwrotki Mazurka Dąbrowskiego, myśląc tylko o kasie noszą na piersi symbol przelanej krwi setek tysięcy POLAKÓW na przełomie wieków.
Dlatego pier dole tą kadre i życzę im jak najgorzej. albo niech grają bez orzełka

Paluch
06-09-2011, 18:23
Dlaczego taki Vukovic czy Rado nie chcieli nigdy grać w tej reprezentacji mimo ze u siebie nie grają? bo kochają swój kraj, mają wyrobione poglądy, mają tożsamość a do tego SZANUJĄ Nas - Polaków. A ci wszyscy co teraz są w kadrze uważają ze dobrą grą sobie zaskarbią przychylność... a reszta ch uj ich interesuje

p(L)m
06-09-2011, 18:52
Niestety, mało jest piłkarzy patriotów. Więcej zdecydowanie jest karierowiczów. Ja tez wolałbym kadrę złożona z ludzi kochających swój naród, niż taką, ale obawiam się że jest to mało realne.

ŁUKASZ.
06-09-2011, 19:41
Najgorsze jest to, że spekulacji nt. ewentualnego sprowadzania nowych wynalazków spoza granic naszego kraju do polskiej reprezentacji ciągle przybywa. Ja osobiście jakiś czas temu wogóle przestałem interesować się kadrą. Nie oglądam, nie śledzę bieżących wiadomości, stoję z boku. Ale co rusz, czy to wśród znajomych, czy też rodziny słyszę o jakichś nowych "gwiazdach", które łaskawie rozważają grę dla polskiej reprezentacji. I mam wrażenie, że ten chory proces cały czas się nakręca. Nastała jakaś dziwna moda, jeśli można to tak wogóle nazwać. I jeżeli ta moda nie minie, to w całkiem niedługim czasie nasza reprezentacja będzie zlepkiem idiotów ze wszystkich stron świata.
Generalnie podpisuję się pod tym co napisał Paluch.

SPQR
06-09-2011, 19:51

Przestańmy już wałkować ten temat. W przypadku Szwabów można znaleźć jeden wspólny przymiotnik wszystkich zawodników - zostali wyszkoleni przez niemieckie kluby, za niemieckie pieniądze, więc piłkarsko wszyscy są Niemcami, a nie Polakami, Turkami itp. itd. Średnio do mnie trafia to tłumaczenie, ale można je przyjąć za logiczne. W Reich-teamie przynajmniej wszyscy mogą się dogadać w jednym języku.

Obecnie jest dla mnie oczywistym, że jakby nie patrzeć reprezentacja Polski jest dużo bardziej skurwiona niż drużyna Niemiec.

Bo kto bierze do drużyny odpady, graczy niechcianych w swoich krajach? Kto daje obywatelstwo ludziom, którzy z Polską nie mają nic wspólnego poza dalekim przodkiem, tylko po to aby zagrali parę meczy? No i kto daje szansę gry z orzełkiem na piersi człowiekowi, który jeszcze niedawno na Polskę i Polaków pluł uważając się za Niemca?

To jest gówno nie reprezentacja ... . Tylko dziw bierze, że tylu ludzi to gówno chce oglądać na żywo.

LOL3K
06-09-2011, 20:09
reszta świata - reszta świata :D

Eman
06-09-2011, 20:10
Podolski z Klose dzis, jak nigdy dotad maja szanse wyswiadczenia przyslugi polskiej pilce kopanej - jedyny warunek to zaaplikowac nam minimum 5 bramek

Majkisek
06-09-2011, 20:19
W dupie mam niemców, ale zaczynam mieć w dupie i ten zbiór kundli z połowy europy którzy nie wiedząc nic o tym kraju, nie mówiąc w naszym języku, nie potrafiąc zaśpiewać jednej zwrotki Mazurka Dąbrowskiego, myśląc tylko o kasie noszą na piersi symbol przelanej krwi setek tysięcy POLAKÓW na przełomie wieków.
Dlatego pier dole tą kadre i życzę im jak najgorzej. albo niech grają bez orzełka

Nic dodać, nic ująć :brawo:

Buziek_LG
06-09-2011, 20:28
Sądzę że wprowadzenie przepisu:

Ilość piłkarzy przebywających na boisku, a nie posiadających paszportu danego kraju od co najmniej 15 lat, nie może w jednej chwili przekraczać 9% piłkarzy poszczególnych drużyn.
zostałoby przyjęte wielkim aplauzem i załatwiłoby sprawę.

lans
06-09-2011, 20:32
Ja to czekam na oklaski przy szwabskim hymnie :lol:
a no i nie może zabraknąć okrzyków LUKAS PODOLSKI albo MIRO klask klask KLOSE!
:wsciekly:

Eman
06-09-2011, 20:35
Znalezione na onecie

Polska zaproponowała nowatorskie rozwiązanie, aby przestępstwo korupcji w sporcie znalazło się w kodeksie karnym wszystkich państw członkowskich UE. Z tą inicjatywą zapoznał w Gdańsku ministrów sportu krajów Unii Europejskiej szef resortu Adam Giersz.

W ramach polskiej prezydencji, na bazie naszych doświadczeń, chcemy zmieniać europejski sport. Zamierzamy podjąć zdecydowaną walkę z zagrożeniami dla czystości rywalizacji, a stanowi je głównie korupcja i ustawianie wyników meczów. Kraje możemy podzielić na te, które jak Polska, przeżyły już korupcję, te które właśnie w tym momencie stawiają czoła temu zjawisku, jak Grecja i Turcja oraz te, którym dopiero przyjdzie zmierzyć się z tym problemem - wyjaśnił minister sportu i turystyki.

niech ida od slow do czynow i zamkna Smude zaraz po meczu na 10 miesiecy

R.
06-09-2011, 20:38
Ja to czekam na oklaski przy szwabskim hymnie :lol:
a no i nie może zabraknąć okrzyków LUKAS PODOLSKI albo MIRO klask klask KLOSE!
:wsciekly:

az sie zdziwilem bo byly gwizdy przy wyczytywaniu niemieckiego skladu a najwieksze dostal klose.

Adin
06-09-2011, 20:40
Jest Szpakowski - będzie "zajebi**y" doping

lans
06-09-2011, 20:42
az sie zdziwilem bo byly gwizdy przy wyczytywaniu niemieckiego skladu a najwieksze dostal klose.

Co pokrzepia serducho, mam nadzieję że będę mógł odszczekać moje słowa :prawi:

Kujawiak
06-09-2011, 20:42
Już gwiżdżą chuligany jedne :nie:

Patowrajter
06-09-2011, 20:45
Pół na pół te gwizdy :?

Eman
06-09-2011, 20:45
Piszczek wie cos o grze fair play

Francais
06-09-2011, 20:46
Nie jest zle Kręcina i Lato wygwizdani

raafaL
06-09-2011, 20:47
Piszczek wie cos o grze fair play

:lol:

Adin
06-09-2011, 20:48
mało niestety tych gwizdów:bat:

Ach co za czasy.

Eman
06-09-2011, 20:48
Kto to ten wasacz obok Laty i Kreciny?
Jakas nowa szara eminencja PZPN

Kujawiak
06-09-2011, 20:50
Osoba która hymn szwabów nagradza brawami nie powinna śpiewać naszego. Zaraz wyłączę tv bo już mnie wkurwia ten festyn i podniecanie się Szpaka

lans
ee tam, jest europejsko :prawi:
żenada...

Klosiak1916
"Sirle", "Rolefs". Nie ma to jak Szpaku..

Breados
06-09-2011, 20:51
Dokładnie, nie sądziłem że dożyję czasów, kiedy hymn Niemców będzie nagradzany oklaskami na POLSKIEJ ziemi...

Majkisek
06-09-2011, 20:54
Na Baltic Arenie już nie ma 9tys. strefy buforowej? Czy to tylko z okazji reprezentacji?

Miedziana
06-09-2011, 20:54
Jest Szpakowski - będzie "zajebi**y" doping

I kurcze będę musiał oglądać bez dźwięku.

loslisoss
06-09-2011, 20:57
Niesamowity doping szpaku będzie zachwycony, nie ma to jak cisza na stadionie...

Eman
06-09-2011, 20:58
zaczelismy to spotkanie dobrze teraz sie bronimy - 5minuta meczu

SPQR
06-09-2011, 21:01
Fajnie by było, gdyby Perquis zjebał i to tak koncertowo bramkę, a nawet dwie.

Ćwirek
06-09-2011, 21:04
oni przed chwilą śpiewali "gramy u siebie, Polacy gramy u siebie..." :hasao:

Patowrajter
06-09-2011, 21:05
:lol:
I te machanie rączką do kamerki na trybunach :lol:

symbicort
06-09-2011, 21:05
Fajnie by było, gdyby Perquis zjebał i to tak koncertowo bramkę, a nawet dwie.

Nawet gdy zjebie jedną czy dwie bramki to Dyzma i tak będzie miał wymówkę, że to jest jego pierwszy mecz i chłop musi się zaaklimatyzować w Reprezentacji i że potrzebuje paru meczów do dobrego wgrania się w drużynę :lol:

Nazgul
06-09-2011, 21:11
Wawrzyn jest przekot :D

SPQR
06-09-2011, 21:12
Nawet gdy zjebie jedną czy dwie bramki to Dyzma i tak będzie miał wymówkę, że to jest jego pierwszy mecz i chłop musi się zaaklimatyzować w Reprezentacji i że potrzebuje paru meczów do dobrego wgrania się w drużynę :lol:

Nawet mnie nie wkurwiaj :chees:

Ciekawe jak się Dyzma dogaduje z Obaniakiem i Perquisem? Oni tylko po francusku, a on wyłącznie po niemiecku.

Mvin
06-09-2011, 21:13
oni przed chwilą śpiewali "gramy u siebie, Polacy gramy u siebie..." :hasao:

Ja słyszałem też "zawsze i wszędzie policja j****a będzie" (chyba), może wykrzyknięte w proteście, za powinięcie jakiejś osoby za wulgarne okrzyki, lub siedzenie na schodach... Ciekawe ile osób będzie miało problem z nadgorliwymi ochroniarzami i skończą na komendzie stadionowej.

Nazgul
06-09-2011, 21:15
Ciekawe jak się Dyzma dogaduje z Obaniakiem i Perquisem? Oni tylko po francusku, a on wyłącznie po niemiecku.

:pije:

odiesel
06-09-2011, 21:18
Repertuar klubu kibica reprezentacji Polski

Polska <klask><klask>...
Polska Biało-czerwoni...
My chcemy gola...
Jesteśmy z wami...
+ najważniejsze wydarzenie meczu - fala

Eman
06-09-2011, 21:21

Polska <klask><klask>...
Polska Biało-czerwoni...
My chcemy gola...
Jesteśmy z wami...
+ najważniejsze wydarzenie meczu - fala

sedzia chuy

MaCieJeWski
06-09-2011, 21:21

Polska <klask><klask>...
Polska Biało-czerwoni...
My chcemy gola...
Jesteśmy z wami...

Zapomniałeś dodać

Nic się nie stało...

je_martin
06-09-2011, 21:23
Momentami ten mecz przypomina, ten sprzed 5 lat na MŚ, tylko zamiast Boruca, jest Szczęsny

Eman
06-09-2011, 21:25
Mamy Szczesnego:modli:
Arsenal tez go ma :lol:

odiesel
06-09-2011, 21:26
Kierwa, cud Szpak nawet stwierdził, że nie wsparcia z trybun ...:jb:

Mini
06-09-2011, 21:26
i o-sta-tni!

Wawrzyn jest przekot :D

:lol: :lol:
jak Maciuś to ogląda to Wawrzyniak powinien sobie odpocząć od grania tak jak nasz drugi boczny obrońca

gwizdy na Niemców, farbowanych Niemców i na pzpn :hasao:

Majkisek
06-09-2011, 21:29
Słaba forma Wawrzyniaka bardzo mnie martwi. On już w lidze i LE grał ostatnich kilka spotkań bardzo źle w obronie. Może by go tak ponownie do ME zesłać to by trochę otrzeźwiał, bo w tamtym sezonie poskutkowało...

Nazgul
06-09-2011, 21:32
Obraniak to dotknął z raz piłki?

maatek
06-09-2011, 21:32
nie ma go w składzie :D

Mvin
06-09-2011, 21:33
sedzia chuy

Obraniak to dotknął z raz piłki?

Nie wyszedł w podstawowej 11.

odiesel
06-09-2011, 21:35
Co ten Peszko robi jeszcze na boisku. Powinien być natychmiastowo zdjęty .:sedzia:

jajcarz
Peszko Sławek Peszko !
Dawaj jeszcze ze 3 gwiazdeczko.

Toć to drewno jest gorsze od Manu

Kujawiak
Peszko - król pola karnego :lol:

Nazgul
06-09-2011, 21:36
nie ma go w składzie :D

To by wiele wyjaśniało - a w zajawce był wymieniony - to kto gra za Lewandowskim?

Toć to drewno jest gorsze od Manu

No to Manu do Bayernu :)))

Nie straciliśmy bo mamy Szczęsnego
Nie strzeliliśmy bo mamy Peszkę :D

odiesel
06-09-2011, 21:36
To by wiele wyjaśniało - a w zajawce był wymieniony - to kto gra za Lewandowskim?

Mierzejewski

Nazgul
06-09-2011, 21:38
Mierzejewski

No fakt. Tez go nie za bardzo widać...

dyha
06-09-2011, 21:41
No fakt. Tez go nie za bardzo widać...

oglądasz mecz?

hummel
06-09-2011, 21:43
Mierzejewski jeden z lepszych na boisku , człowieku :)

Buziek_LG
06-09-2011, 21:45
Niech mnie te Niemce nie drażnią i natychmiast strzelają 2,3 bramki

Francais
06-09-2011, 21:45
Momentami ten mecz przypomina, ten sprzed 5 lat na MŚ, tylko zamiast Boruca, jest Szczęsny

O tym samym pomyslalem ogladajac ten mecz.

Nazgul
06-09-2011, 21:46
Czirliderki - no co za wiocha :(

Nazgul
06-09-2011, 21:48
Mierzejewski jeden z lepszych na boisku , człowieku :)

No niestety, wszyscy grają cienko. Taktycznie przy Sauerkrautach leżymy a to wymusza szukanie trudnych wariantów - stąd tyle strat.

LOL3K
06-09-2011, 21:49
wojtek wojtek osiem puść!

LOL3K
06-09-2011, 21:49

Aż zacytowałem gdzie indziej :o
:brawo:

Luke
06-09-2011, 21:51
Chyba u Klosego odezwały się jakieś uczucia patriotyczne, bo jak powinien ze związanymi nogami gola strzelić to coś mu przeszkadza.:chytry: albo jakaś kasa uwiera w spodenkach.

A na poważnie, żenada na każdym możliwym polu.:klnie:

PS. Od kiedy Baros gra w Borussii?? :zapomnialem:

Chmielo
06-09-2011, 21:53
Głowacki to się chyba w tunelu zesrał, a Błaszczykowski wygrał konkurs na statystę pierwszej połowy. :lol:

Mecz ratuje publika.. Aleee falę zajebali! :eek:

casual
A na trybunach żenada. Nawet do meksykańskiej fali połowie nie chciało się ruszyć dupy. Inna sprawa, że jak na moje już sam fakt zapodania meksykańskiej fali sporo mówi o klimacie dzisiejeszego meczu.

Plus gamonie ochoczo kaszczący podczas hymnu Niemiaszków.

Tragicznie to wygląda.

SPQR
:pije:

Wyczytałem w wywiadzie Perquisa dla L'Equipe, że z kolegami z reprezentacji dogaduje się przy pomocy kilku polskich słów np. "na prawo", "na lewo" i "uwaga", oraz po angielsku. Ale jak się dogaduje z Franzem nie powiedział :chees: Podobno się chłopak hymnu uczy.

Niezły młyn w naszej kadrze. Gra u nas Francuz, który dogaduje się z polskimi kolegami mówiąc po angielsku. Globalizacja pełną gębą ... .

A tak poza tym ... . Pięknie L'Equipe nazwało Obraniaka. "Polak od 2009 roku". Szkoda, że u nas nikt tego w taki piękny i zarazem prawdziwy sposób nie ujmie.

hummel
Chyba u Klosego odezwały się jakieś uczucia patriotyczne, bo jak powinien ze związanymi nogami gola strzelić to coś mu przeszkadza.:chytry: albo jakaś kasa uwiera w spodenkach.

A na poważnie, żenada na każdym możliwym polu.:klnie:

PS. Od kiedy Baros gra w Borussii?? :zapomnialem:

Nie BAros tylko BArios;]

LOL3K
06-09-2011, 21:54
Casual chyba falą meksykańską :D

maatek
06-09-2011, 21:55
A na trybunach żenada. Nawet do meksykańskiej flagi połowie nie chciało się ruszyć dupy. Inna sprawa, że jak na moje już sam fakt zapodania meksykańskiej flagi sporo mówi o klimacie dzisiejeszego meczu.

:D :D :D:bauns:

iniemamniejusz
06-09-2011, 22:03
A na trybunach żenada. Nawet do meksykańskiej flagi połowie nie chciało się ruszyć dupy. Inna sprawa, że jak na moje już sam fakt zapodania meksykańskiej flagi sporo mówi o klimacie dzisiejeszego meczu.

A na Łazienkowskiej jak kadra grywała to fali nie było?

SirKruszon
06-09-2011, 22:05
1-0 Lewandowski :)
I polscy kibice się obudzili jeszcze jeden :lol2:

Mini
06-09-2011, 22:06
Dudka jak bezczelnie i nieudolnie karnego chciał wymusić :lol:

Majkisek
06-09-2011, 22:06
Teraz Szpakowski przebił wszystko 'już rusza kakao' :lol:

Danoo
06-09-2011, 22:07
Czy on powiedział Kakao? :ucieka:

Klosiak1916
"Z piłką biegnie kakao" :lol3:

SPQR
Spokojnie, zdążą jeszcze niemiaszki wyrównać. ;)

Gdyby strzelili w 80, to może by dowieźli do końca.

ŻbiQ
06-09-2011, 22:08
Szpakowski Miszcz! Kakało! :rotfl2:

Ładnie mi farbowane lisy kupon moczą...:-/

SPQR
06-09-2011, 22:09
Szpakowski Miszcz! Kakało! :rotfl2:

Czyżby chodziło o Cacau? :chees:

hummel
06-09-2011, 22:10
Szirler typowo folksdojckie nazwisko a twu :D

Skuter
06-09-2011, 22:11
Kurczę, brakuje nieśmiertelnego jak wyliczył "Tygodnik Kibica" :D

ŻbiQ
06-09-2011, 22:12
Czyżby chodziło o Cacau? :chees:

Tylko statystycy Castrolu wiedzą o co mu chodzi :lol3:

Kujawiak
06-09-2011, 22:13
A na Łazienkowskiej jak kadra grywała to fali nie było?

Na Legia-Arsenal nawet była :prawi:

ŻbiQ
06-09-2011, 22:17
Haha sprawa dyskusyjna :lol: Ewidentny karny