PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam Pomocy !

kamilo88
30-10-2007, 18:17
Witam

Potrzebuje pomocy, jestem kibicem Legii z poza Warszawy, w zeszłym i dwa sezony temu zaliczyłem kilka meczy przy Ł3, lecz teraz pojawiał się nie lada problem ponieważ wcześniej miałem dobrego kolegę, który studiował w Warszawie i był moim przewodnikiem , teraz studia skończył i jestem ciemny w dziedzinie znajomości topografii stolicy. Wybieram się na mecz dopiero w rundzie wiosennej, ale już dziś zwracam się do was o pomoc. Jeżeli ktoś pomoże będę wdzięczny.

Matthias
30-10-2007, 19:50
ale dokładnie na czym ma polegać ta pomoc?

kamilo88
30-10-2007, 20:06
ale dokładnie na czym ma polegać ta pomoc?

Chodzi mi o jakiś kontakt z ludźmi z Wawy w dniu meczu.

radson
19-11-2007, 21:20
Witam wszystkich sympatyków LEGI !!!!!!

Jesste ze śląska a dokładnie z Rybnika i może was troszke żdziwić fakt iż jestem wielkim sympatykiem LEGI !!!!! mam do was pytanie! Otóż moim marzeniem jest wyjazd do Warszawy na mecz z Lechem i tu właśnie pojawia sie problem !! Nie bardzo wiem jak mógłbym zakupić bilet na ten mecz, niestety nie posiadam żadnych znajomych czy też rodziny w stolicy :placze: :placze: :placze: Moge sie tylko zdać na was na waszą życzliwość i chęć udzielenia jakich kolwiek informacji lub pomocy!!!!!
Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi na moją prośbe!!!!
POZDRAWIAM WSZYSTKICH WIERNYCH BARWĄ LEGII !!!!! :) :) :)

kiubz
19-11-2007, 21:37
Legii po pierwsze.

Po drugie to mecz z Lechem za pół roku. Wiele może się do tego czasu zmienić ale na dzień dzisiejszy jak nie masz karty kibica to nikt Ci biletu nie kupi. A kartę musisz wyrobić osobiście. Więc czy tak czy tak w Warszawie pojawić się musisz, z tego co ja wiem.

Po 3. Ortografia! :zagubiony:

Raffi
20-11-2007, 18:51
Przyjeżdżasz parę godzin wcześniej, idziesz do namiotu przy Krytej, wyrabiasz na miejscu kartę, i potem idziesz do kasy po bilet, który zapewne będzie.

zylynho
21-11-2007, 17:10
Przyjeżdżasz parę godzin wcześniej, idziesz do namiotu przy Krytej, wyrabiasz na miejscu kartę, i potem idziesz do kasy po bilet, który zapewne będzie.
Czyli, żeby wyrobić kartę muszę wejść na stadion?

kiubz
21-11-2007, 20:06
Czyli, żeby wyrobić kartę muszę wejść na stadion?

Nie, terazpunkt kart jest przed wejściem, kiedys był w środku namiot, ale też nie w dniu meczu chyba

radson
24-11-2007, 14:57
Dziękuję za wszelkie informacje dotyczące mojego postu!!!!!!! Pozdrawiam i mam nadzieje że będe mógl być razem z wami na tym spotkaniu !!!!!!!!!!!!!!! :brawo: :brawo: :brawo: