PDA

Zobacz pełną wersję : Dialogi sejmowe :)

legart
10-05-2003, 12:48
W Newsweeku znalazłem taki fragment debaty sejmowej nt. polityki ekologicznej państwa 8- :rotfl: :

Donald Tusk (PO) wicemarszałek: Głos zabierze pan poseł Antoni Stryjewski.

Antoni Stryjewski (Ruch Katolicko-Narodowy): Za chwilę.

Donald Tusk: Za jaką chwilę.

Antoni Stryjewski: Za minutę, zapomniałem zabrać wystąpienia z pokoju.

Głos z sali: To z głowy, z głowy!

Antoni Stryjewski (po powrocie z hotelu poselskiego): Czeka nas w wizji komisarszy unijnych oraz polskiego rządu życie w polskim edenie, gdzie woda czysta i trawa zielona, a że nago i boso, i do tego głodno, to mały szczegół.

Joanna Grobel-Proszowska (SLD): Czeka mnie ciężkie zadanie po wystąpieniu pana posła Stryjewskiego...

Antoni Macierewicz (RKN): Niech się pani skupi...

Joanna Grobel-Proszowska: ...i wyrażam ubolewanie, że jednak ta kartka całkiem mu nie zginęła.

Czesław Śleziak (SLD), minister środowiska: To nie dla Unii poprawiamy stan środowiska.

Antoni Stryjewski: Intencją mojej wypowiedzi nie było przyzwolenie, byśmy żyli w kraju brudnym.

Tomasz Nałęcz (UP) wicemarszałek: To jest typowa polemika, a nie sprostowanie. No na litość boską!

Antoni Stryjewski: Raduję się, że pan wzywa imienia Pana Boga, tylko nie wiem, czy...

Tomasz Nałęcz: I nie nadaremnie, panie posle.

MaxyM
10-05-2003, 12:54
Wybrańcy narodu są jak małe dzieci w podstawówce - nic się nie zmieniło od wieków Polska jest niszczona od środka, sejmiki, liberum veto i teraz Sejm.

takiowaki
10-05-2003, 12:55
hit (http://www.fun.from.hell.pl/2003-04-31/siodmy-dzien-tygodnia-w-radioZ.mp3)

Legia_____
10-05-2003, 13:06
Weźcie tu nie gadajcie o (p)osłach bo mi się niedobrze robi 8- :* :bat:

Ewelina
10-05-2003, 14:02
kurde, i jak w panstwie ma byc poukładane jak te wszystkie pionki troche zacmione sa... paranoja :help:

Wasil
10-05-2003, 14:11
Wiecie co myśle...??? Że my byśmy mogli być w sejmie i lepiej by się Polsce powodziło !! :> ;)

aaadamm
10-05-2003, 14:15
a ja pamietam cos takiego - kiedys posle Zych - wtedy byl jeszcze marszalkiem - ktos do niego poszedl i sie cos pyta - a on " no ***** mac".... najlepsze bylo to ze zapomnial wyciszyc mikrofonu :rotfl: :rotfl:

Łysolek
10-05-2003, 14:25
Najlepsze mimo wszytsko sa wystąpienia Andrzeja L. :D:D:D Ten to ma zawsze gadane :) Kiedys widziałem taki filmik o Nim jak było chyba jakies tam referendum nad wyrzuceniem go z Sejmu :)
Jak On zaczął wtedy przedstawiać poszczególne partie , ożesz w mordę :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

MaxyM
10-05-2003, 16:13
Leppera ulubione zespoły muzyczne 8- :rotfl: , w sieci można znaleźć ten filmik - polecam.

Luk@s
10-05-2003, 17:09
Czy chodzi o Andreas Lepper Show? jesli tak to gdzies to mam na drugim kompie... kozackie. no i podklady muzyczne zwlaszcza...

Keleborn
10-05-2003, 23:16
Dobre dobre. A słyszeliście jak Olejnikową zatkało kiedy Rokita stwierdził że Giertych ma większy organ? :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha: :buhaha:

MaxyM_
19-11-2003, 15:42
Głupki! 8-

Mini
19-11-2003, 15:49
a co samoobrona i liga mają wspólnego z polityka? to jest populizm.
oni chcą sobie pogadać i jedyne co robią prócz gadania to przeszkadzanie. nie mają żadnego innego pomyśłu na to zeby było lepiej tylko to złe tamto jeszcze gorsze balcerowicz musi odejśc i tak w kółko. mówie wam tu nie wolno sie śmiać. tu trzeba płakac bo my za te ich gadanie o dupie marynie płacimy taaaaaaaaki hajs. poseł ma hajs na biuro poselskie(w praktyce nie musi go mieć i hajs może przejadac pensję i jakieś diety czy cośw tym stylu. grunt że wychodzi ponad 20000 miesięcznie! takiego hajsu większość (o ile ktokolwiek) nie widziała na raz i dlatego trzeba tępić skurwysynów przy wyborach a nie śmiać się z nich później.

domber
19-11-2003, 16:13
czasami jak sie oglada te urywki w tv to normalnie paranoja jakas co oni tam wyprawiaja wszycy nadaja sie do Julinka cyrk normalnie cyrk a Andrzej glowny dowodzacy

c_zary
11-12-2003, 02:00
Awantura wokół kandydatury Leppera wybuchła wczoraj po informacjach, że parlamentarzyści z SLD poprą kandydaturę szefa Samoobrony do sejmowej komisji śledczej. Najbardziej ochoczo Leppera chwalił Jerzy Jaskiernia. Twierdził, iż Lepper wniósłby dużą wartość intelektualną w prace komisji i bez niego nie powstałby końcowy raport.
:buhaha:

rkwa
11-12-2003, 03:36
politycy = dziwki,kurwy i zlodzieje.

jebac ich.Czekam na norm. czlowieka w tym burdelu.

cfc
12-12-2003, 00:32
ale najlepsze jest Lepper z textem
"Wystapiliscie tutaj w pieciu i zanatnczyliscie Bredgensa - taniec na glowie jak ktos niewie"

:rotfl: :rotfl:
myslalem ze padne jak mi to kumpel mailem przyslal :D:D
jak ktos niewidzial ( alc chyba wszyscy widzieli ) to dajcie maila to wam wysle :D