PDA

Zobacz pełną wersję : Kto mi pomoże?

Esgharot (L)
21-10-2007, 03:02
Są w Warszawie jakieś grupy Legijne które przyjmują nowych członków? Najlepiej Gocławek. Nawiąże równierz kontakt z kibicami z Gocławka. esgharot@o2.pl Pozdrawiam! LEGIA FOREVER!!!

Fuks.
22-10-2007, 23:25
z której komendy jesteś?

Pan Shat
22-10-2007, 23:44
Podobno są zapisy do GTW? :hmm:

Esgharot (L)
23-10-2007, 02:05
Wow z której komendy??? Nie jestem psem. Ładna pomoc.

Domino23
23-10-2007, 05:54
Napisz do Artysty http://forum.legialive.pl/privmsg.php?mode=post&u=1964 .
On jest chyba czlonkiem i jednym z zalozycieli YoungsKakas'06.

yusta
25-10-2007, 13:34
Pojebało Was?
Nie każdy jest taki przekumaty jak Wy, więc wrzućcie na luz, bo już wkurwia wyśmiewanie KAŻDEGO nowego kto tu zawita.

Do kolegi który zadał pytanie: teraz na Legii nic w tematach kibicowskich się nie dzieje. Jak działaliśmy aktywnie to zamieszczaliśmy tutaj i na legialive czasami ogłoszenia o zbiórkach konfetti, akcjach malowania transparentów czy innej potrzebnej nam pomocy. Tak też można działać.

Żadna grupa aktywnie działająca na Legii nie prowadzi castingów.

casual
25-10-2007, 19:29
Też mnie to wkurwia z lekka. Warto, żeby niektórzy forumowicze poczytali swoje archiwalne posty (np. sprzed 2 czy 3 tysięcy)- i sprawdzili czy aby napewno wtedy różnili się wiele od ludzi debiutujących obecnie. Wydaje mi się, że stosunkowo trudno jest się urodzić kumatym. Każdy kiedyś debiutuje, każdy ma czas na robienie przypału, na ogarnięcie się i wreszcie na okres względnej kumatości- ale na to potrzeba czasu.

I tak powiem :cool:

Hugi
25-10-2007, 23:37
Ja ze swojej strony dodam, że moje kontakty z osobami z którymi od kilku lat jeżdże na mecze poznałem poprzez ogłoszenia SMS-owe w NL.Jedno spotkanie,drugie jakiś wyjazd, wspólny melanż a doszło nawet do tego że pewna osoba przebiegła przez pół Ursynowa żeby odebrać mnie złym ludziom pracujacym w budynku przy ulicy Janowskiego 7 :oczko: .

Oczywiscie zawieranie bliższych na dłuższą metę znajomosci przez internet nie ma większego sensu(,,Nigdy nie wiadomo kto jest po drugiej stronie :chytry: '') ale nie widzę nic złego w poście załozyciela tematu.

Chłopak chce jeżdzić na mecze,coś więcej robić niz tylko ogladać bezczynnie spotkanie a samemu trochę nudno.Inna sprawa,że trochę w kiepskim momencie trafił ale widać przynajmniej ze zapał w narodzie nie gaśnie.

Esgharot (L)
27-10-2007, 02:53
Cóz sytuacja osobista sprawiła że nie było mnie pare lat w kochanej stolicy przez to normalnie nie zadebiutowałem. Po urywały mi się kontakty dlatego szukam kibiców z Gocławka lub Ewentualnie z Pragi Płd. Tak jest zły moment ale cóż trzeba działać przeciw Dziewulskiemu i Miklasowi. Chyba tak zrobie dam numer do NL już o tym myślałem.

[ Dodano: 29 Październik 2007, 02:38 ]
Yusta jak wróci normalność i wasze oprawy to napewo będe coś dawał na waszych zbiórkach. Ja na ultrasa się nie nadaje nie mam talentu do malowania:p

Matthias
29-10-2007, 16:51
Yusta jak wróci normalność i wasze oprawy to napewo będe coś dawał na waszych zbiórkach. Ja na ultrasa się nie nadaje nie mam talentu do malowania:p
:jejku: