PDA

Zobacz pełną wersję : 2007.10.13 Polska - Kazachstan

yusta
02-10-2007, 23:26
Kadra:
Bramkarze: Artur Boruc (Celtic Gllasgow), Tomasz Kuszczak (Manchester United), Łukasz Fabiański (Arsenal Londyn)
Obrońcy: Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela), Paweł Golański (Steaua Bukareszt), Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Mariusz Jop (FK Moskwa), Arkadiusz Głowacki (Wisła Kraków), Jacek Bąk (Austria Wiedeń), Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus), Grzegorz Bronowicki (Crvena Zvezda Belgrad), Jakub Wawrzyniak (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Radosław Sobolewski (Wisła Kraków), Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck), Dariusz Dudka (Wisła Kraków), Rafał Murawski (Lech Poznań), Przemysław Kaźmierczak (FC Porto), Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund), Wojciech Łobodziński (Zagłębie Lubin), Konrad Gołoś (Górnik Zabrze), Łukasz Garguła (GKS Bełchatów), Jacek Krzynówek (VfL Wolfsburg), Euzebiusz Smolarek (Racing Santander)

Napastnicy: Maciej Żurawski (Celtic Glasgow), Grzegorz Rasiak (Southampton FC), Marek Saganowski (Southampton FC), Radosław Matusiak (SC Heerenveen), Tomasz Zahorski (Górnik Zabrze).

Ja rozumiem, że Leo bronią wyniki, ale Gołoś i Zahorski??? :ucieka:

Domino23
02-10-2007, 23:29
Mam pytanie ile bramek procz drewnianego w kadrze Rasiaka zdobyli w sumie napastnicy ktorzy sa powolani do kadry w meczach ligowych w tym sezonie? :hmm:

:roll: :kurde:

edit:

2 strzelil Sagan ktory i tak usiadzie na lawce pewnie

Zurawski, Zahorski i Matusiak po 0.....

Nie wiem czemu Brozek czy chociasz go nie lubie Wichniarek nie dostaja szansy...

yusta
02-10-2007, 23:39
Albo Zając... za to powoływany jest beznadziejny Łobodziński :roll:

emjot
03-10-2007, 12:36
Gołoś w kadrze :rotfl:
Zahorski koleś bez gola w lidze ... :lol:

czyżby Gołosia promował znowu Władysław Jerzy E.
czy może pan trener Nawałka Adaś znany asystent :lol:

bez jaj ...
toż Zieńczuk jest o dwie klasy lepszy od jeźdźca bez głowy Konrada G.

to czy Zień nadaje się do kadry to insza inszość
o lanserach w rodzaju Matusiaka nawet wypowiadać się nie będę bo szkoda słów

Numer
04-10-2007, 03:09
Smolarek jest na liście pomocników a i tak zagra jako napastnik. :kurde:

daimler
04-10-2007, 07:33
Ja rozumiem, że Leo bronią wyniki
i do czasu gdy tak jest nie ma co jęczeć :chytry:

Z.
04-10-2007, 20:36
do czasu gdy tak jest nie ma co jęczeć

A to niby czemu? Jęk za Janasa był duzo wiekszy, mimo, ze wyniki byly lepsze. A no tak, Leo jest z za granic. Jest super. :hmm:

daimler
04-10-2007, 20:57
Jednak to prawda, że w Polce mamy 40 milionów trenerów i każdy mądrzejszy :roll:

Ja za Janasa nie jęcząłem do kiedy były wyniki. To trener odpowiada za skład i wyniki albo go bronią lbo nie. Na razie bronią, więc o co ten płacz? :zdziwiony:

Z.
04-10-2007, 21:25
Bronią jak bronią. Poczekamy do listopada, zobaczymy. :chytry:

daimler
04-10-2007, 21:30
Więc poczekajmy.

GregorAE
05-10-2007, 11:59
Wyniki wynikami, ale Daimler szczerze - czym sobie zasłużył Zahorski lub Gołoś na gre w kadrze?

P.S. Trochę się zagalopowałem, bo zagrać to oni raczej nie zagrają. Na powołanie

M@+
05-10-2007, 12:07
Na przykład z Tomasza Zahorskiego? Wśród powołań na najbliższe mecze z Kazachstanem i Węgrami to wywołało najwięcej dyskusji.

Różnica w poziomie meczów ligowych i reprezentacyjnych jest olbrzymia. Oglądam wielu świetnych piłkarzy ligowych i jestem przekonany, że nie zrobią już kolejnego kroku naprzód. Inni mogą grać słabiej, ale czuję, że stać ich na rozwój. Tak było z Gargułą, Bronowickim czy Błaszczykowskim. Teraz tak jest z Zahorskim, który jest dobry technicznie i może grać zarówno jako napastnik, jak i pomocnik. To nie Grzegorz Rasiak, świetny tylko w polu karnym, ani Paweł Brożek, który sam sobie okazji nie wypracuje. Zahorski jest trochę jak Maciej Żurawski. Mam takie przeczucie.

Powołuje pan piłkarzy do reprezentacji, opierając się tylko na intuicji?

Nie tylko, ale również. Zazwyczaj dobrze na tym wychodzę. W 2000 roku sprowadziłem do Ajaksu z Malmoe Zlatana Ibrahimovicia. Zapłaciliśmy za niego 7,5 mln euro. Nigdy nie wydałem tyle na nikogo innego. Czułem, że to będzie świetny zawodnik, a on przez pierwsze trzy miesiące w Ajaksie nie pokazał na boisku niczego. Wszyscy mnie krytykowali, że wyrzuciłem pieniądze w błoto, dopóki Zlatan nie zaczął strzelać gola za golem. Przed kupieniem Ibrahimovicia nawet nie widziałem go w meczu, tylko na treningu w Hiszpanii, gdzie zawsze przygotowują się do sezonu skandynawskie drużyny. Potem wszedłem do szatni i spojrzałem mu w oczy. Wystarczyło.

Pięciu z siedmiu napastników reprezentacji nie gra w swoich klubach albo nie strzela goli, a Artur Wichniarek ma już ich w Bundeslidze pięć.

Dobry napastnik nie musi strzelać goli. Kiedyś miałem w Ajaksie Szweda Stefana Petterssona. Strzelił w sezonie tylko sześć goli i wszyscy go krytykowali, a dla mnie był najlepszy, bo grając przy nim, Dennis Bergkamp zdobył kilkanaście bramek. Tak samo jest teraz w reprezentacji. Nie potrzebuję Wichniarka, oglądałem go w ostatni weekend. Arminia przegrała 0:3, był zupełnie niewidoczny. Grupa, którą mam w kadrze, mnie nie zawodzi. Przerażacie mnie czasami. Jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie i ciągle słyszę: ten jest zły, ten za słaby. Ludzie! Oni wygrali z Portugalią, oni zremisowali z nią na wyjeździe! Należy im się trochę szacunku!

źródło: wp.pl

Kempes
05-10-2007, 12:08
Moze jakims cudem pasuja mu do koncepcji.
Oczywiscie zakladajac ze beda głeboką rezerwą ...

Ogólnie też jestem w szoku ale podzielam zdanie Daimlera.
Poczekajmy na efekty.

GregorAE
05-10-2007, 12:21
Ależ ja nie mam zamiaru go krytykować tylko bardzo mnie to zastanawia...

On jest selekcjonerem i to jego decyzja. No i to on będzie rozliczany z wyników, miejmy nadzieje ze pozytywnych, bo reprezentacja to jednak wyższa sprawa niż kupowanie zawodników do klubu na chybił trafił (patrz przypadek Ibrahimovica)

Z.
05-10-2007, 12:43
Ależ ja nie mam zamiaru go krytykować

Ależ nie bójcie się. To naprawde nie jest superhiper trener.

jacekaga
05-10-2007, 13:12
Jakieś merytoryczne zarzuty??

Aureliusz
12-10-2007, 21:37
Są jeszcze bilety? :hmm: :D

Raffi
12-10-2007, 23:08
jakieś szczątki mają jutro koło 13 rzucić zdaje się, z nieodebranych zamówień w PZPN.

Z.
13-10-2007, 02:15
Jakieś merytoryczne zarzuty??

1.Selekcja praktycznie zamknieta, od wieków w pierwszym składzie Żurawski, który nie gra w Celticu od kolejnych wieków.
2.Olanie kadry dla Feyeenordu.
3.Przegranie meczu z Finami na własne zyczenie - powołanie załosnych Szymkowiaków, Dudków i Frankowskich.
4.Komprmomitacja z Janem De Zeuwe, który przez pierwsze miesiace był w kadrze na lewych papierach jako "niewiadomokto".
5.Ogrywanie kumplom - trenerom z Holandii piłkarzy, którzy nie mieszcza sie na ławie w klubie - Matusiak.
6.Olewanie takich piłkarzy jak Jarka, powołanie z d... Zahorskiego, ktory nie strzelil gola w lidze w tym sezonie.
7.Taktyka z jednym napastnikiem na Kazachstan czy Armenię.
8.Porazka z Armenią.
9.Zamkniete treningi - jak tak robił Janas to był fatalny, przestarzały, zacofany, załosny. Leo robi to samo.

To tak na szybko. Co nie zmienia faktu, ze dzis zapominam o wszystkich jego minusach i sciskam na maxa kciuki za Biało - Czerwonych :)

Szarak
13-10-2007, 07:06
Ja wczoraj stalem w kolejce 1,5 h, ale warto było! :D

mort
13-10-2007, 11:17
Ja wczoraj stalem w kolejce 1,5 h, ale warto było! :D

:hyy: To się chyba okaże....chociaż z mojego punktu widzenia już teraz mogę zadeklarowac cos wręcz przeciwnego...

daimler
13-10-2007, 12:47
W steeeeeepieeeeeeeeeeee szeroooooooooooooookiiiiim :ucieka:

Nie pamiętam już kiedy ostatni raz byłem na kadrze... :roll:

Numer
13-10-2007, 13:27
6 Z., nie można powoływać zawodników tylko dlatego że mają parę dobrych meczów. Repre trzeba budować przez jakiś czas, a nie bo ktoś błyśnie w ostatniej rundzie.

3 Bardzo dobrze że z Finlandią przegrali bo przez to, takich typów jak Dudek, Szymkowiak i Frankowskich nie muszę oglądać.

7To on jest tytułowanym i klasowym trenerem dlatego zarzutów w bym mu nie narzucał.

8 Porażka z Armenią, bywa. Ostatnio Włochy przegrały z Węgrami.

I naj ważniejsze jest to że Portugalia z nami nie wygrała i nie wygra w tych kwalifikacjach. Przypominam że mamy pierwsze miejsce w grupie.
:pimp:

Z.
13-10-2007, 20:18
6 Z., nie można powoływać zawodników tylko dlatego że mają parę dobrych meczów. Repre trzeba budować przez jakiś czas, a nie bo ktoś błyśnie w ostatniej rundzie.

Niby tak. Tylko, ze Zurawski, Dudka czy Matusiak od dobrych kilku miesiecy udowadniaja w kazdym meczu, ze sie nie nadają do gry na reprezentacyjnym poziomie.

3 Bardzo dobrze że z Finlandią przegrali bo przez to, takich typów jak Dudek, Szymkowiak i Frankowskich nie muszę oglądać.

Akurat Dudka i Frankowskiego skreślił Janas. Po co Leo do nich wracał?

7To on jest tytułowanym i klasowym trenerem dlatego zarzutów w bym mu nie narzucał.

Argument w stylu "a Michnika nie mozna krytykować bo siedział w wiezieniu". Numer, prosze Cie, co ma do rzeczy, to ze wygral z Realem mistrza Hiszpanii, skoro stawia na zawodników, którzy grzeja ławe w srednich klubach z zachodu i przez to mamy 1 punkt z Finlandią i 3 z Armenią?

8 Porażka z Armenią, bywa. Ostatnio Włochy przegrały z Węgrami.

Tak, tylko ze oni w meczu towarzyskim. Módlmy się, zeby tych 3 punktów z Pastuchami nie zabrakło.

Rozumiem, ze w reszcie punktów mam racje :)

Do przodu Pooolskooooo :)

daimler
13-10-2007, 20:25
Niestety chyba dla kibiców reprezentacji podnoszenie kartonów jest za trudne :roll:

Q_(L)
13-10-2007, 20:30
PZPN... :lol: :lol: :lol:

matx
13-10-2007, 20:32
Dziwnie się trochę mecz ogląda. Nasz stadion, a jak nie nasz. Flagi, oprawa. K.. do czego to doszlo, zeby takie rzeczy czlowiek wypisywal. :O

Race chuligany jakieś na luku palą. Gdzie jest k.. Stefan ? :hmm:

daimler
13-10-2007, 20:39
Co miało być z tych kartoników?

Kacapy grają nowatorskim ustawieniem 1-8-1-1 :kawa:

RadO
13-10-2007, 20:48
Obrona :leze: :leze: :leze:

M@+
13-10-2007, 20:48
:lol: :lol:

Bez komentarza to co się dzieje na boisku...

daimler
13-10-2007, 21:03
Na Polsacie Sport Francja - Anglia 1/2 MŚ w rugby. Ciekawiej jest.

Sagitarius
13-10-2007, 21:17
To jest jakaś paranoja :nienormalny: Żeby sobie chociaż dopingu posłuchać a tu nic :jejku:

Tuzin
13-10-2007, 21:18
Bez kitu to juz nawet Kazakhowie maja lepsza technika od naszych. Przeciez jezeli taki Smolarek by byl na miejscu strzelca bramki to by wypierdolil te pilke na dach Torwaru :roll:

daimler
13-10-2007, 21:39
Ale jaja :lol:

DOOON'T BE AFRAID OF A DAAAAAAAARK :ucieka: :ucieka: :ucieka:

Sagitarius
13-10-2007, 21:40
Stefan zgasił światło :bauns:

pawlik
13-10-2007, 21:47
Walter prądu nie opłacił do konća ')?

rydzuuu
13-10-2007, 21:50
Cena biletów adekwatna do warunków panujących na stadionie :lol:

Ciekawe kto za to beknie ? :>

Tuzin
13-10-2007, 21:51
400 zeta za bilety :lol:

RadO
13-10-2007, 21:54
Ciekawe kto za to beknie ? :>

Ci NS którzy jeszcze nie mają zakazu...

DobryChłopak
13-10-2007, 21:55
Już widzę w jutrzejszych gazetach próby powiązania transparentu z awarią oświetlenia
:lol:

matx
13-10-2007, 21:57
Co bylo na transie ?

pawlik
13-10-2007, 21:57
Z dedykacja dla tych co spisali NaS na straty

daimler
13-10-2007, 21:59
Moim zdaniem błąd - NS powinni zaczekać z prezentacją do wznowienia spotkania.
Byłaby bardziej zauważona zarówno przez TV jak i ludzi, którzy powinni ją zobaczyć.

pawlik
13-10-2007, 22:08
Rozczytał ktos co jest na transie na Warszawiakach?

edit:

ok juz widze;)

M@+
13-10-2007, 22:22
Przeciez jezeli taki Smolarek by byl na miejscu strzelca bramki to by wypierdolil te pilke na dach Torwaru :roll:
:hmm: :hmm:

matx
13-10-2007, 22:25
Przeciez jezeli taki Smolarek by byl na miejscu strzelca bramki to by wypierdolil te pilke na dach Torwaru :roll:

Kamil579
13-10-2007, 22:40
Rozczytał ktos co jest na transie na Warszawiakach?

edit:

ok juz widze;)

ale ja nie widze :P napisz jak mozesz ;)

Tuzin
13-10-2007, 22:51

Posta pisalem w przerwie, co zreszta latwo zauwazyc.

matx
13-10-2007, 22:54

Posta pisalem w przerwie, co zreszta latwo zauwazyc.

Pewnie, ale wyszlo zajebiście.

emil83
13-10-2007, 22:55
Już widzę w jutrzejszych gazetach próby powiązania transparentu z awarią oświetlenia
bez kitu... z tego co rozmawiałem z kilkoma osobami dla większości była to pierwsz myśl w konteksćie ostatnich wydarzeń

Piotruś
13-10-2007, 22:56
Wstyd,że na konwiktorskiej mają lepsze oświetlenie niż na stadionie na którym rozgrywane są mecze między państwowe. :kurde:

Brawo NS! :bravo:

RadO
13-10-2007, 22:58
Wstyd,że na konwiktorskiej mają lepsze oświetlenie niż na stadionie na którym rozgrywane są mecze między państwowe.

Ponieważ?

pijak
13-10-2007, 23:00
eeej
ile zespołów awansuje do ME:D? 2 najlepdsze z grupy??

Piotruś
13-10-2007, 23:17
Wstyd,że na konwiktorskiej mają lepsze oświetlenie niż na stadionie na którym rozgrywane są mecze między państwowe.

Ponieważ?

Ponieważ uważam,że nie może dochodzić do takiej sytuacji że mecz trzeba przerwać z powodu spieprzonego oświetlenia,tym bardziej gdy jest to mecz reprezentacji.

daimler
13-10-2007, 23:18
W SerieA się zdarzało, w Primera Division też...

Tuzin
13-10-2007, 23:18
CSKA powinna sypnac jeszcze jeden milion za Janczyka. To w koncu oni nam te jupitery opchneli.

Szarak
13-10-2007, 23:21
Wytrwałem do końca meczu! :D Kiedy wyłączyli światło zrezygnowałem... Kiedy juz dzwonilem po taksówkę, zapalili światła, ale dobrze, ze nasi wygrali, bo przynajmniej forsa nie poszła na marne. :ucieszony:

M@+
13-10-2007, 23:21
btw. CSKA juz się nacieszyło Janczykiem, chcą go do Atletico Madryt opchnąc :D
Ale raczej smieszna sytuacja z tym oswietleniem ;)

RadO
13-10-2007, 23:28

Ponieważ?

Ponieważ uważam,że nie może dochodzić do takiej sytuacji że mecz trzeba przerwać z powodu spieprzonego oświetlenia,tym bardziej gdy jest to mecz reprezentacji.

Częściowo Daimos ci odpowiedział...

Ponadto słyszałeś o czymś takim jak awaria? Ma prawo się zdarzyć. Zawsze i wszędzie.
Jak marudzisz to proponuję: policz sobie ile meczów na Ł3 było rozgrywanych przy sztucznym oświetleniu i w ilu doszło do takiej awarii. Potem policz procent. I zobaczysz jak "dziadowskie" oświetlenie mamy...

Ułatwię ci: od kiedy chodzę na Ł3 (od 1993) po raz pierwszy coś takiego widziałem.

Więc zluzuj... A jak bardziej podoba ci się oświetlenie na Konwiktorskiej to... droga wolna.

pusty
13-10-2007, 23:29
Niezła akcja z tym światłem, hehe.
Sam mecz całkiem niezły, wynik mógł być dużo wyższy.
Smolarek :brawo:

Druga zaprezentowana oprawa zdecydowanie na plus, szkoda, że sporo osób było zupełnie nieogarniętych...

Piotruś
13-10-2007, 23:58

Ponieważ?

Częściowo Daimos ci odpowiedział...

Ponadto słyszałeś o czymś takim jak awaria? Ma prawo się zdarzyć. Zawsze i wszędzie.
Jak marudzisz to proponuję: policz sobie ile meczów na Ł3 było rozgrywanych przy sztucznym oświetleniu i w ilu doszło do takiej awarii. Potem policz procent. I zobaczysz jak "dziadowskie" oświetlenie mamy...

Ułatwię ci: od kiedy chodzę na Ł3 (od 1993) po raz pierwszy coś takiego widziałem.

Więc zluzuj... A jak bardziej podoba ci się oświetlenie na Konwiktorskiej to... droga wolna.

Słyszałem o czymś takim jak awaria.
Nie chodzi mi nawet o samo oświetlenie,ale o obiekty na jakich są rozgrywane spotkania kadry.Przypominam,że to nie pierwsza tego typu awaria przy okazji rozgrywania spotkań reprezentacji.3 lub 4 lata temu w Chorzowie w czasie meczu z Węgrami nie można było odtworzyć hymnu węgierskiego.Może tego typu usterki nic nie znaczą,ale mogłoby do nich nie dochodzić.
Za Konwiktorską jednak podziękuje.

Z mojej strony koniec dyskusji.

Endrju
14-10-2007, 00:28
Druga oprawa :cool: szkoda tylko, że przesłanie zrozumiało może z 5% ludzi? Albo i nie tyle. Ludzie, którzy siedzieli koło mnie na Krytej to... :O skąd tacy się biorą? Nawet nie wiem jak to określić, bo piknik to dla nich komplement.

Atmosfera dramatycznie beznadziejna. Kto nie był, niech nie żałuje. Gdyby nie darmowy bilet to na pewno bym się nie skusił.

Herman
14-10-2007, 00:37
oprawa w przerwie :cool: brawo

yusta
14-10-2007, 00:43
Byłaby bardziej zauważona zarówno przez TV jak i ludzi, którzy powinni ją zobaczyć.

Nie było na to gwarancji, a jeżeli zostałoby puszczone info że mecz nie zostanie wznowiony, to w 5 minut nikogo na trybunach, by nie było.
Trzeba było jakąś decyzję podjąć i tyle.

Ogólnie dramat. Nawet nie da się opisać tego co na tym meczu się działo.
Nie da się zrobić na meczu reprezentacji bardziej skomplikowanej kartoniady niż biało-czerowona flaga. Nie pomogło nawet przyklejenie kartonów do krzesełek i rozdanie instrukcji obsługi :-

karakan
14-10-2007, 00:49
Nie oczekujmy zbyt wiele, od najebanej bandy murarzy.. :lol2:

daimler
14-10-2007, 00:49

Nie było na to gwarancji, a jeżeli zostałoby puszczone info że mecz nie zostanie wznowiony, to w 5 minut nikogo na trybunach, by nie było.
Trzeba było jakąś decyzję podjąć i tyle.

Ogólnie dramat. Nawet nie da się opisać tego co na tym meczu się działo.
Nie da się zrobić na meczu reprezentacji bardziej skomplikowanej kartoniady niż biało-czerowona flaga. Nie pomogło nawet przyklejenie kartonów do krzesełek i rozdanie instrukcji obsługi :-

no niestety po pierwszej prezentacji dało się to poznać. szczerze - nie wiem co miało powstać :-
jeśli chodzi o drugą prezentację, to realizator TV dwa razy dość ładnie zrobił przejazd po transparencie oraz pokazał sektorówkę przez chwilę. także nie było źle, choć efekt mógł być lepszy. I tak brawa! Przede wszystkim za to, że Wam się chciało.

yusta
14-10-2007, 00:56
I tak brawa! Przede wszystkim za to, że Wam się chciało.

No jest jeden plus tego meczu. Komuś dzisiaj nieźle gul skakał ;)

kiubz
14-10-2007, 01:35
I tak brawa! Przede wszystkim za to, że Wam się chciało.

No jest jeden plus tego meczu. Komuś dzisiaj nieźle gul skakał ;)

Wielkie brawa dla Was, oglądałem mecz na imprezie rodzinno-towarzyskiej, wraz z totalnymi niekumatymi "trenerami" pod i po 50 więc jak zacząłem opowiadać że ITI wyłączyło światło bo oprawa szła to spotkało się to z politowaniem :hyhy:. Efekt jak najbardziej wyszedł bo faktycznie realizator pokazał kilka razy ten napis.

Wydawało mi się że podczas tej awarii widziałem gdzieś w tunelu wkurwioną Stefanię ale może to był jakiś Kazach :zlosliwy:

PS. na gazecie napisali ze powodem awarii byly prawdopodobnie piecyki na krytej :lol:

Warszawiak
14-10-2007, 02:53
Brawo, brawo NS. Dosadna oprawa w drugiej połowie!
Aż strach poruszać się po internecie, bo trwa festiwal uszczypliwych uwag w stronę Warszawy w wykonaniu tych wszystkich jakże cywilizowanych ośrodków w całej Polsce typu Zawiercie, Kutno i Koło (bez urazy :D )
Ale z drugiej strony żal dupę ściska, że w stolicy 40(38) milionowego kraju nie ma stadionu z prawdziwego zdarzenia. Ale będzie! Nie wierzę Hance, nie wierzyłem Lechowi, ale wierzę Arcziemu, który wciąż tu pisze, że stadion powstanie, z perturbacjami ale powstanie :D
Oby - bo na razie - wstyd, wstyd i wstyd...

daimler
14-10-2007, 10:16
- Myślę, że chodziło o kibiców Legii. Wiadomo, że na Łazienkowskiej jest w tej chwili konflikt pomiędzy częścią sympatyków klubu, a działaczami. Ten napis był pokłosiem wewnętrznej sytuacji. Na pewno nie miało to nic wspólnego z dzisiejszym meczem.

To w takim razie, co chcieli przekazać kibice z popularnej „Żylety” działaczom Legii?
- Myślę, że chcieli pokazać, że potrafią świetnie kibicować, że warto im zaufać i nie należy ich przekreślać. Ja również tak uważam, bo tylko metodą dialogu można się porozumieć. Z tego co mi wiadomo, to rozmowa jest prowadzona, nawet przy pomocy władz miasta. Bardzo się z tego cieszę, bo takich wspaniałych kibiców trzeba mieć na stadionie, a nie kontestujących za stadionem.

:cool:

pawlik
14-10-2007, 10:25
Liściu nie wierze :nienormalny: :)

Numer
14-10-2007, 10:32
Bierze udział w jakiś wyborach? :|

hatchet
14-10-2007, 11:20
"Stadion Legii wycelował jupitery w obce statki" ')

matx
14-10-2007, 11:25
Bierze udział w jakiś wyborach? :|

Pewnie zaglosować pójdzie, tak więc silą rzeczy udzial w wyborach weźmie. :zlosliwy:

yusta
14-10-2007, 12:07
- Myślę, że chodziło o kibiców Legii. Wiadomo, że na Łazienkowskiej jest w tej chwili konflikt pomiędzy częścią sympatyków klubu, a działaczami. Ten napis był pokłosiem wewnętrznej sytuacji. Na pewno nie miało to nic wspólnego z dzisiejszym meczem.

Taaa... a kto wierzył, że awansujemy po meczu u nas z Finlandią? ;)

Peter
14-10-2007, 13:38
"Stadion Legii wycelował jupitery w obce statki" ')

Juz myslalem, ze na Legii nic mnie nie zaskoczy, lecz kilkuminutowy blackout wyprowadzil mnie z bledu. Szkoda, ze kartoniada nie do konca wyszla, ale wielkie brawa dla NS za transparent. :)

kosciesz
14-10-2007, 13:55
Wydawało mi się że podczas tej awarii widziałem gdzieś w tunelu wkurwioną Stefanię ale może to był jakiś Kazach :zlosliwy:
dobrze widziałeś, jest on dyrektorem ds. bezpieczeństwa ale i administracji na tym stadionie - więc jako przedstawiciel organizatora musiał się zapewne tłumaczyć z tego światła...

Nazgul
14-10-2007, 15:07
Bez kitu to juz nawet Kazakhowie maja lepsza technika od naszych. Przeciez jezeli taki Smolarek by byl na miejscu strzelca bramki to by wypierdolil te pilke na dach Torwaru :roll:

Mądrego to i poczytać miło ;)

Tuzin
14-10-2007, 15:40
Jak miałeś jakieś predykcje w przerwie że Smolarek strzeli później hattricka, to nic nie stało na przeszkodzie abyś się nimi podówczas z nami podzielił.
Jeśli chodzi o wypierdolenie piłki na dach Torwaru to - poza ogólnie porywającą grą naszych do przerwy - piłem do sytuacji z 30 sekundy meczu, kiedy to ów napastnik w sobie tylko znany sposób strzelił obok bramki z 4 metrów.
I na tym koniec.

Nazgul
14-10-2007, 16:12
Jak miałeś jakieś predykcje w przerwie że Smolarek strzeli później hattricka, to nic nie stało na przeszkodzie abyś się nimi podówczas z nami podzielił.
Jeśli chodzi o wypierdolenie piłki na dach Torwaru to - poza ogólnie porywającą grą naszych do przerwy - piłem do sytuacji z 30 sekundy meczu, kiedy to ów napastnik w sobie tylko znany sposób strzelił obok bramki z 4 metrów.
I na tym koniec.

No cóż. Ja już z doświadczenia nie przypierdalam się nigdy do Smolarka, Krzynówka i Błaszczykowskiego bo jeśli ktoś może nam w meczu w którym nie idzie uratować dupę to ktoś z tej trójki :)

Elekryka na Legii nie liczę ;)

crolick
14-10-2007, 18:12
Bramki z meczu: http://pl.youtube.com/watch?v=SVyzRecS-2o

Ale podanie Żurawskiego do Smolarka przechujowe - za plecy i wstrzymujące Ebiego. Ten ledwo zgarnął piłkę...

Numer
15-10-2007, 00:30
1m:28s Leo pali?

Sharn
15-10-2007, 08:52
1m:28s Leo pali?

No ba. Przecież jest z Holandii... :lol3:

crolick
15-10-2007, 12:05
No ba. Przecież jest z Holandii... :lol3:Ale się nie zaciągał :efoch:

1m:28s Leo pali?Zimno było :oczko:

Jastrząb
15-10-2007, 18:08
Mariusz Jop - hula hop. I tyle w temacie :D

Perła
16-10-2007, 16:44
Race chuligany jakieś na luku palą. Gdzie jest k.. Stefan ? :hmm:

Chłopak który odpalił racę dostał podobno zakaz stadionowy na 2 lata, 1000 zł i zawiasy 1 na 3. :/