PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Górnik Łęczna (kibicowsko)

pijak
13-08-2003, 15:20
jak tam prezygotowania do meczyku? konfetti pocięte...? i tak na marginesie, można sie wpisać o TU :

http://sport.onet.pl/1,16,11,2579219,8065092,forum.html

Mini
13-08-2003, 16:10
ani mi się śni. nie piszę nic w tych zapyziałych onetowych komentarzach.zrobiłem to raz jak ktoś bardzo po Legii jechał i wystarczy na najbliższe kilka lat.

pijak
13-08-2003, 18:38
wiesz...chodzilomi o to że część Polski już przejżała na oczy, jak wsapnailym pismem jest PS :) tera ide pyknac w piłeczke, a jak wróce dopingować Anderleht....
ale confetti tniesz :>

szczepan
13-08-2003, 19:14
i tak na marginesie, można sie wpisać o TU :

http://sport.onet.pl/1,16,11,2579219,8065092,forum.html

a co to da??

pijak
13-08-2003, 21:29
jejuniu, ludzie, co Wy tacy poważni...przecie to nie miało być jakieś poważne "angażowanie" sie w te forum onetowe.
NEVERMIND nastepnym razem sie zastanowie zanim coś wyśle :>

żeby było na temat, to najlepiej wyglada w powietrzu konfetti cieniutko pocięte :rotfl:

ranekba
13-08-2003, 22:24
ja też trochę potnę gazetek ale zabiorę do Gorzyc:) pzdr!

Mini
14-08-2003, 07:58
w zeszłym sezonie ciąłem dwa razy to potem miałem takie spuchnięt palce że nie mogłem wziąć kluczyka do ręki i do stacyjki trafić. :/

pijak
14-08-2003, 09:51
w zeszłym sezonie ciąłem dwa razy to potem miałem takie spuchnięt palce że nie mogłem wziąć kluczyka do ręki i do stacyjki trafić. :/

a jesteś pewny że to wina confetti a nie np. libacjii :>
z góry prosze o szczerą odpowiedz, znam jednego specjaliste do spraw AA ;)

Mini
14-08-2003, 11:17

a jesteś pewny że to wina confetti a nie np. libacjii :>
z góry prosze o szczerą odpowiedz, znam jednego specjaliste do spraw AA ;)

pewnie że to nie wina confetti.
to wina nożyczek. :>

szczepan
14-08-2003, 14:00
pewnie że to nie wina confetti.
to wina nożyczek. :>

Mini a nie latwiej raczkami??? tak poprostu?! mniej boli a jest rownie wydajne...

qwerty1234
14-08-2003, 14:17
Albo są takie fajne maszynki :>
Mogłoby SS zakupić jedna i byłoby fajnie... :]

szczepan
14-08-2003, 14:18
eee tam nie warto :P
po co Ci Bozia raczki dala :P

qwerty1234
14-08-2003, 15:08
Ale ile tego by było....Patrząc teoretycznie oczywiście :]

Mini
14-08-2003, 15:15
Mini a nie latwiej raczkami??? tak poprostu?! mniej boli a jest rownie wydajne...

no rączkami rączkami.nogami nie umiem się posługiwać nożyczkami. :>

a tak na powaznie to wtedy mi się nudziło to sobie ciąłem a teraz myślę że jest paru zapalonych małolatów i nie tylko małolatów którzy potną i będzie ok.

szczepan
14-08-2003, 19:15
ja jutro potne... powinno byc okolo 20/30 paczek...

ej czy to znaczy ze jestem napalonym malolatem?? :P:P

pijak
14-08-2003, 20:12
ja jutro potne... powinno byc okolo 20/30 paczek...

polecał bym słowo "zapalonym" :>
no ja wlaśnie tne, ogladajac UEFA w wykonaniu polkich potęg piłki kopanej(bo jak ktoś wyżej napisał-"ciąłem jak sie nudziłem" lub jakoś tak
, bynajmniej jednak małolatem nie jestem ;)

nie wiem czy jest temat dotyczacy groclinu, a nie chce smiecić nowymi, wiec właczcie sobie TVP2, napis na "krytej" groclinu..."mistrz POLSKI" hmmm :rotfl:

pijak
14-08-2003, 20:18
co do napisu, to chyba jest v-ce mistrz- wiec sor, ale nie widoczne to VC-e

Kawa
14-08-2003, 20:24
co do napisu, to chyba jest v-ce mistrz- wiec sor, ale nie widoczne to VC-eJa tam widze tylko Mistrz Polski, ale co to znaczy propaganda.

szczepan
14-08-2003, 20:40
http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=720&start=30&sid=fde12c8813c72eb452487a1bf600b46c -> puchar uefa :D

IGOR
14-08-2003, 21:51
hehe, ja już konfetti całe pół miecha tne i troche tego mam ;] :zyleta:

rkwa
14-08-2003, 22:54
ciekawe ile sie stawi Gornika-to w koncu jeden z najbardziej prestizowych wyjazdow,mam nadzieje ze przyjada.

pozdro.

szczepan
15-08-2003, 00:06
Zaczynam ciecie :D

a czy ktos na wlasna reke kupuje choc troche serpentyn??

Adis
15-08-2003, 01:04
...

rkwa
15-08-2003, 01:34
ja osobiscie typuje ze bedzie ich wlasnie autokar,ewentualnie jeszcze kilka wozkaw-mysle ze wiekszej ekipy na wyjazdy nie maja,wogole mnie zastanawia jak beda jezdzic w 1. lidze./z 3 beniaminkow chyba tylko na nich mozna liczyc w kwesti wyjazdow/

pozdro.

Mini
15-08-2003, 12:05

jest paru zapalonych małolatów i nie tylko małolatów

'8

aaadamm
15-08-2003, 12:35
mam taie pytanie -czy mecz jest moze na canal + ??

_Bart
15-08-2003, 12:37

nie ma bedzie tylko w klubie kibica

rkwa
15-08-2003, 14:52

www.pkp.pl - sprawdzaj targacze i przyjezdzaj.

pozdro.

Tuzin...
15-08-2003, 15:24

Ja kupilem w Makro za 12 pln cale 20 sztuk :> Ale mam zamiar kupic wiecej na Lecha.

Adiq
15-08-2003, 15:36

Ja kupilem w Makro za 12 pln cale 20 sztuk :> Ale mam zamiar kupic wiecej na Lecha.
Trochę nieopłacalny interes. Ostatnio miałem na Lecha 20 serpentyn tak jak ty, z tym, że zapłaciłem 0 pln, bo zrobilem małą zbiórkę po okolicznych sklepach. 8)

szczepan
15-08-2003, 17:55
ale Adiq ile wyciagniesz w taki sposob?? gora 100 a sam wiesz ze to malo...

Tupcia
15-08-2003, 21:29
Ja jeszcze, wracająć do tych wpisów na onecie, o których mówicie na początku, chcę się Was spytać - co to w ogóle znaczy? I co w tym chodzi? Wybaczcie, ale nie rozumiem...

(cytat stamtąd) Absolutnie sie zgadzam. Super Exspress szuka taniej
... sensacji, a Przeglad Sportowy to daremna gazeta. Niech lepiej pilnuja swoich pupilkow z Legii, bo tam nie takie rzeczy sie zdarzaly (C.Kucharski, M.Jozwiak itd.) !!! Krzyś Bajer

rkwa
15-08-2003, 22:43
z tymi sklepami to dobra akcja-nie pomyslalem o tym wczesniej-niech wszyscy zagadaja ze 'swojmi' sklepami-ja mam znajoma stacje ale tam chyba elektroniczna kase maja ale juz z 'moich' delikatesow bede mial na bank,w innych okolicznych tez popytam-Wy zrobcie tak samo.

pozdrowy

szczepan
15-08-2003, 23:01
Ja jeszcze, wracająć do tych wpisów na onecie, o których mówicie na początku, chcę się Was spytać - co to w ogóle znaczy? I co w tym chodzi? Wybaczcie, ale nie rozumiem...

... sensacji, a Przeglad Sportowy to daremna gazeta. Niech lepiej pilnuja swoich pupilkow z Legii, bo tam nie takie rzeczy sie zdarzaly (C.Kucharski, M.Jozwiak itd.) !!! Krzyś Bajer

internet ma ten plus ze przsewaznie mozna pisac co sie chce... stad tylu oszolomow... gadajcych jakies bzdury...

szczepan
16-08-2003, 01:21
dobra serpentyny sa konfetti tez... i nie tylko :P

rkwa
16-08-2003, 01:28

internet ma ten plus ze przsewaznie mozna pisac co sie chce... stad tylu oszolomow... gadajcych jakies bzdury...

wg mnie to nie jest plus tylko minus.

szczepan
16-08-2003, 01:30
sprawa dyskusyjna i nie w temacie... i pewnie zaraz jak sie dyskusja rozwinie Adiq przeniesie do nowego tematu bo ma moda i sie wozi i jest komercyjny :P

Ja akurat uwazam ze jest to mimo wszystko plus internetu bo naprzyklad nie stac Ci by bylo na zalozenia wlasnej gazety itd a w netcie to mozliwe...

Adiq
16-08-2003, 02:06
sprawa dyskusyjna i nie w temacie... i pewnie zaraz jak sie dyskusja rozwinie Adiq przeniesie do nowego tematu bo ma moda i sie wozi i jest komercyjny :P
Widzę, że i w tym temacie na mnie jedziesz. :box: ;) Przecież tamten temat wydzieliłem dla dobra i wygody nas wszystkich. Jak to pięknie zabrzmiało. :)

Szczepan nie rozmywaj... :rotfl:

szczepan
16-08-2003, 02:07
ok przepraszam obiecuje poprawy...

a co do tematu to wlasnie znalazlem troche balonow ktore zostaly z meczu legia-ruch... moze na mecz troche przyniose...

brevery
16-08-2003, 10:58
No i "Czeresia" dzisiaj na Łazienkowskiej przywitamy:D
W wakacje spotkałem go razem z W.Hadajem i troche sie zdzwiłem bo siedział sobie w niebieskich włoskach(jak wiekszośc Lechitów) a był w koszyulce....Legii:)
Pzdr

szczepan
16-08-2003, 11:34
mnie tam lekko wali to ze siedzial w naszej koszulce...

ma(L)ek
16-08-2003, 14:38
Właśnie znalazłem stary PS .....
i mam już 5 paczek konfetti;] '8

yusta
16-08-2003, 21:58
Ok to może cos o meczu '8
Doping gasł wraz z beznadziejną grą Naszych piłkarzy. Pierwsza połowa była jeszcze Ok, druga to już tylko chwilowe zrywy,w końcówce już tylko jazdy na Bereta i Szalę. Siedziałam na krytej.
Żyleta prezentowała się bardzo fajnie.
Gości było może ze 20. Mieli jedną "flagę" :> i nawet przez chwilkę ich słyszałam.
Najbardziej dołujące jest to, że już na początku sezonu kibice Legii mają powody by krzyczeć : Walczyć Legia walczyć :/

Adiq
16-08-2003, 22:02
Gości było może ze 20. Mieli jedną "flagę" :> i nawet przez chwilkę ich słyszałam.

Yusta trochę pogorszyłaś ich wizerunek. Gości było 40-50 (autokar) i mieli 2 flagi (jedna reprezentacyjna).

_Bart
16-08-2003, 22:09
a najsmutniejsze jest to ze te 40 osób potrafiło przekrzyczeć cały stadion

ps. Górnik zaprezentował sie dobrze jak na taką ekipe. Nie mieli żadnego piro ale kurde doping zajebisty jak na 40 osób.

Nas 8-10 tys. Race, Transy Małe flagi i flagi na kijach.

Adiq
16-08-2003, 22:21
a najsmutniejsze jest to ze te 40 osób potrafiło przekrzyczeć cały stadion

Nie przesadzajmy. Ich nieliczna dominacja wynikała z tego, że wszyscy chcieli usłyszeć co ta nowa ekipa na Łazienkowskiej krzyczy...

ma(L)ek
16-08-2003, 22:23
Ziomku z Bródna chyba troche przegiołeś z tym przekrzyczeniem...... 8-

Doping był moim zdaniem dobry a w drugiewj połwoe momentami zajebisty....
szkoda tylko że kopacze się do nas nie dostosowali.... :oho:

_Bart
16-08-2003, 22:26
no niestety chłopaki ja siedząc na G słyszałem Górnika a tu juz dobrze o nich świadczy

niestety świadczy też to o tym że nasz doping momentami cichł do 0

Kempes
16-08-2003, 22:31
W takim meczu bubki z Łęcznej powinni wyjechać z bagażem kilku goli ,a przyjezdnych powinniśmy wogóle nie słyszeć...

O ile my zaprezentowalismy sie pozytywnie o tyle pilkarze marnie.

Kiedyś chyba byla wieksza mentalność zwycięzców...

Adiq
16-08-2003, 22:34
no niestety chłopaki ja siedząc na G słyszałem Górnika a tu juz dobrze o nich świadczy

U nas takie ekipy mogą zaistnieć zawsze przez, to, że wszyscy czekają po cichu co zarzuci Różyk, a on jakieś maniany odpieprza zamiast szybko interweniować...

Keleborn
16-08-2003, 22:45
Siedziałem na krytej na górnej E.
Było nie najgorzej, momentami nawet F się zrywała. Niestety im słabiej naszym szło tym bardziej doping gasł. I nawet filmów nie nakręciliśmy... ;( ;( ;( .

Flagi na Żylecie wyglądały fantastycznie :+:
Górników nie było słychać.

Pozdr.

_Bart
16-08-2003, 23:00

U nas takie ekipy mogą zaistnieć zawsze przez, to, że wszyscy czekają po cichu co zarzuci Różyk, a on jakieś maniany odpieprza zamiast szybko interweniować...

Adiq ale akurat cos było zarzucone a nikt nie spiewał a Łeczną było słychać (nie ma sie co wstydzic trza przyznac ze z dopingiem u nas cienko). Na G masa osób których na oczy nie widziałem 50% to małolaty (nie obrazajac nikogo) Nawet jak spiewaja to nie dadza z siebie tyle co starsi. I jak tu ma byc dobry doping. 5 lat temu to było niedopomyślenia :(

Tupcia
16-08-2003, 23:03
NIe no, słychać ich było, ale tylko czasami... Nam nie szło źle,ale inauguracja wiosny była znacznie lepsza... Wniosek - żeby doping był dobry, muszą padać bramki...no a niestety można się było nieco podlamac grą niektórych naszych legijnych gwiazd...

P.S. - bylam na stronie sports.pl sprawdzić sobie wyniki, no i napisali tam, ze na naszym meczu było 5000 widzów. Chya ich posrało, na samej żylecie z tyle było! A tak w ogóle to ta flaga z "przeglądem" była esktra:)

rkwa
16-08-2003, 23:03
Było nie najgorzej, momentami nawet F się zrywała. Niestety im słabiej naszym szło tym bardziej doping gasł. I nawet filmów nie nakręciliśmy... ;( ;( ;( .

Pozdr.

filmow to akurat dobrze ze nie bylo-przecierz grala Legia z GOrnikiem wiec po jakiego **** Wisle jechac.

pozdro.

Kempes
16-08-2003, 23:05
a Jak oceniacie różowe landrynki z przerwy ? :trata:

układ taneczny :+:

_Bart
16-08-2003, 23:12
http://www2.legialive.pl/photos4/04leczna1_f59.jpg

pijak
16-08-2003, 23:13
*****...za przeproszeniem to tu sobie napisze, no bo gdzie...
jakiś zkurwiały **** zapierdolił mi szalik, zająłem sobie miejsce, i oszedlem do kibla, wracam no i ***** nie ma szalika...stadion Legii jest ostatnim miejscem w którym bym sie spodziewal takiej akcjii...była opcja że jednen ludek zostawil plecak po avanturze na widzewie, znalazlem plecak, i oddalem wlascicielowi, ku jemu zdziwieniu. ja tego po prostu nie kumam, robie tak od kilku lat, i nic nie było, wogóle takiej opcjii, niedopuszczalem. przecież siedzimy na jednej trybunie... zjechalem z tym szalikiem kawalek świata, wygralem go w NL...i wogóle w **** wspomnień, i takie coś...że o wyniku nie wspomne...jeden z gorszych dni na tej planecie w moim wykonaniu...
mam w sumie żal do siebie, ze tak zostawilem barwy...ale uwiezcie ze nie przyszlo mi do glowy...
pisze to zeby Was uprzedzić, żebyście nie przezywali tego co ja teraz

szczepan
16-08-2003, 23:18
walic ich... co to za kibice ktorych cieszy wymeczony remis swojej druzyny albo co to za kibice co spiewaja w przerwie bo innaczej ciezko jest sie im przebic...

Adiq
16-08-2003, 23:24
jakiś zkurwiały ch** zapierdolił mi szalik, zająłem sobie miejsce, i oszedlem do kibla, wracam no i *cenzura* nie ma szalika...
A nie mogłeś po prostu poprosić sąsiada, żeby zajął ci miejsce? :hmm: Swoją drogą to rzeczywiście lipa... :/

pijak
16-08-2003, 23:27
jakiś zkurwiały ch** zapierdolił mi szalik, zająłem sobie miejsce, i oszedlem do kibla, wracam no i *cenzura* nie ma szalika...
A nie mogłeś po prostu poprosić sąsiada, żeby zajął ci miejsce? :hmm: Swoją drogą to rzeczywiście lipa... :/

mogłem, mogłem wziąś szlik do kibelka...ale uwież że nie wpadło mi do łba, bo nie było żadnej lipy nigdy z tym, a to własnie ten sasiad mnie ojebał, bo sie ulotnił po operacjii, razem z kilkoma znajomymi, bo z 7 miejsc obok MOJEGO ZAJETEGO siedzenia było wolne, a przed położeniem szala było zajete

Adiq
16-08-2003, 23:32
To skoro byli w większej ekipie to może po prostu któryś wziął przez przypadek, bo myślał, że kumpel zostawił, a potem już cię nie szukali, bo poszli w lepsze miejsce. :hmm: Chyba, że to nie było w przerwie...

ma(L)ek
16-08-2003, 23:32
***** przeceż 90 % ludz iprze d meczzem i wtrakcie zostawia szale na krzesełkach,...
Najpierw Tutyści krdną naszym komy teraz to..no zajebiście....... 8- :help:

pijak
16-08-2003, 23:34
To skoro byli w większej ekipie to może po prostu któryś wziął przez przypadek, bo myślał, że kumpel zostawił, a potem już cię nie szukali, bo poszli w lepsze miejsce. :hmm: Chyba, że to nie było w przerwie...

ech na 2 godz przed meczykiem, a miejsca były moim zdaniem spoko- gorna "E" na żyletce...

Adiq
16-08-2003, 23:36

ech na 2 godz przed meczykiem, a miejsca były moim zdaniem spoko- gorna "E" na żyletce...
No to bardzo możliwa jest taka wersja jak napisałem. Też siedziałem na "E", ale to nie ja... :D

pijak
16-08-2003, 23:42
cóż, zatem ślepo wieże w Twoją wersje..dla mnie wątpliwą, ale jest milsza dla ucha i serducha. Fakt faktem że sie tam (estadio WP) czułem jak w domu... a teraz barwy se do ciała przyszyje, i jest to jedna z boleśniejszych nauczek na przyszłość

szczepan
16-08-2003, 23:53
ten post byl wyrazem moich nerwow ma(L)ek sorry :+:

Adiq
16-08-2003, 23:56
Szczepan weź wyluzuj jemu chyba nie o to chodziło...

szczepan
17-08-2003, 00:07
faktycznie sorry... ma(L)ek :+: :+: :+: wybacz... z tych nerwow i ogolne wkurwienia zle zinterpretowal Twoj post... jeszcze raz wielkie sorki...

ange(L)
17-08-2003, 00:09
a ja bylem pierwszy raz od nie pamietnych czasow na Luku od Lazienkowskiej.Blizej krytej- na samej gorze nad wojskiem.Taka miejscowka bo przyjechal kuzyn z Francji i chcialem by mial dobry widok na caly stadion(Zylete i Kryta)...fajnie z tego miejsca wygladala zyleta-te transparenty,flagi na kijach,race...doping momentami mogl sie podobac,choc jak zawsze zyleta swoje a kryta swoje(ale to juz norma i nie powinienem o tym wspominac) Sporo wojskowych na tej trybunie,ale zachowywali sie bardzo cicho(pewnie z roznych czesci kraju). Robili sobie zdjecia z kibicami a najwieksze ozywienie spowodowala u nich...przebiezka tych naszych 15 letnich cziliderek wokol plotu od Lazienkowskiej ;) Fajnie brzmial z Luku nowy hit spiewany przez zylete "ja ko-ch-am Le-gie la la la la la la..." w sumie mecz oglada sie z tej trybuny strasznie chujowo,ale jesli ktos chce poobserwowac jak sie bawia kibice Legii to takie miejsce jest wymarzone(a taki mi przyswiecal dzis cel-pokazac ta atmosfere panujaca na naszym stadionie kuzynowi z Francji)... a tak wogole to te nasze luki jako trybuny pilkarskie to jakas koszmarna pomylka i chyba nie predko pojawie sie tam znowu.Chcielismy cos zjesc w przerwie bo wszyscy glodni,ale niestety nie ma takiej mozliwosc zasiadajac na tej trybunie :/
o grze pilkarzy nie bede sie wypowiadal...zreszta wynik mowi sam za siebie

rkwa
17-08-2003, 00:12
*cenzura*...za przeproszeniem to tu sobie napisze, no bo gdzie...
jakiś zkurwiały ch** zapierdolił mi szalik, zająłem sobie miejsce, i oszedlem do kibla, wracam no i *cenzura* nie ma szalika...stadion Legii jest ostatnim miejscem w którym bym sie spodziewal takiej akcjii...była opcja że jednen ludek zostawil plecak po avanturze na widzewie, znalazlem plecak, i oddalem wlascicielowi, ku jemu zdziwieniu. ja tego po prostu nie kumam, robie tak od kilku lat, i nic nie było, wogóle takiej opcjii, niedopuszczalem. przecież siedzimy na jednej trybunie... zjechalem z tym szalikiem kawalek świata, wygralem go w NL...i wogóle w ch** wspomnień, i takie coś...że o wyniku nie wspomne...jeden z gorszych dni na tej planecie w moim wykonaniu...
mam w sumie żal do siebie, ze tak zostawilem barwy...ale uwiezcie ze nie przyszlo mi do glowy...
pisze to zeby Was uprzedzić, żebyście nie przezywali tego co ja teraz

musze przyznac bardzo hujowa sytuacja,ale ja zaczelem juz pilnowac swoich rzeczy na Legii jak zobaczylem ile frog zostalo z 1100 po pierwszym meczu.z jednej strony nie przewidziales tego/i sie nie dziwie/ ale z drugiej barwy to rzecz swieta i powinienes ich pilowac.

pozdro.

ps.trzeba bylo sie popytac ludzi w poblizu moze ktos go mial albo cos.

Grochów
17-08-2003, 00:31
Nooo,ja też se byłem na łuku(straszna lipa i nuda),ale fajno,bo poznałem ziomków ze Szczecina(ok.10 szala) ...Angel,jak byłeś ubrany??Może Cię skojarze...:P ??A byłem na łuku,bo nie zdążyłem kupić se karneta,a na bilet mi szkoda szczerze mówiąc...:/

szczepan
17-08-2003, 00:35
aha i jeszcze jedno szlak mnie bierze jak slysze tekst "Wez ten transparent bo mi zaslania" i takie w tym stylu...

rkwa
17-08-2003, 00:37
tak wogole to pamietajcie o akcji 'pelny stadion'-ode mnie byl dzis nakrecony typek,juz 3 raz moze bedzie chodzil czesciej.

pozdro.

ange(L)
17-08-2003, 00:39
Nooo,ja też se byłem na łuku(straszna lipa i nuda),ale fajno,bo poznałem ziomków ze Szczecina(ok.10 szala) ...Angel,jak byłeś ubrany??Może Cię skojarze...:P ??A byłem na łuku,bo nie zdążyłem kupić se karneta,a na bilet mi szkoda szczerze mówiąc...:/

heh...niebieska koszulka bigstara,krotkie spodenki,krotkie wlosy...chociaz watpie ze mnie kojarzysz bo pewnie byles z drugiej strony luku -blizej zylety(tam chyba byli kibice ze Szczecina)

szczepan
17-08-2003, 00:48
aha no i oglonie smiesznie bylo na bramce... wtajemniczeni wiedza :P

Kempes
17-08-2003, 01:42
Ja dzisiaj mialem niezły ubawe ( być moze ktos rowniez byl w poblizu )

za nami stały takie dwa dzieciaczki niewiele powyzej metra wzrostu i te ich komentarze

''sedzia byl napewno przekupiony za dyche albo wiecej ''

'' no dlaczego on wystawił temu żółtemu '' ( zabawy Jóźwiaka )

''czy ci panowie długo beda zasłania piłke flagami''

i wiele innych :buhaha:

yusta
17-08-2003, 02:51

Pozdr.

Były filmy na krytej :> Sami sobie odpowiadali..........
BTW też byłam na górnej E i słyszałam Górników 8)

mike
17-08-2003, 03:10
Dodam cos od siebie:
Stalem na I bardziej w dole. Osobiscie uwazam, ze doping nie byl zly, momentami nawet dobrze wychodzilo. Kiedy sie "rozstrajalo" stadion cichl a do glosu dochodzila Łęczna. Nie rozumiem tylko Rozyka, ktory zamiast zaintonowac nowa piosenke (na co w tym momencie czekalem) bluznil na lewo i prawo. I potrafil to robic dlugo, podczas kiedy caly czas slychac bylo Leczna. Najlepsze bylo ostatnie 10 minut meczu. Kiedy okolo 80 min. poszlo glosne "Legia, Legia Warszawa..." zaczalem to krzyczec i nie zwazajac na nic szlo to z mojego gardla do konca meczu. Do okola to samo. Mimo malych przestojow, ktore byly, nie odpuszczalem. Gardlo juz mi wysiadalo, a w glowie sie krecilo, ale powiedzialem sobie, ze nie odpuszcze :)
Uwazam, ze sektor G powinien prezentowac sie lepiej niz zrobil to dzis.
Na innych sektorach niektorzy sami probowali cos intonowac - nawet im to wychodzilo, ale burzylo to jednosc, jaka powinna byc na trybunie.
Zauwazylem, ze ciche momenty sa w chwilach, kiedy leci mniej znana piosenka. Ja, przyznam sie szczerze, dzis pierwszy raz slyszalem kawalek "Warszawa, Warszawa...".

Adiq
17-08-2003, 04:14
Ja, przyznam sie szczerze, dzis pierwszy raz slyszalem kawalek "Warszawa, Warszawa...".
8-

Różyk zapodował dzisiaj (a właściwie już nie dziś) piosenki, które się śpiewa na melanżach, a nie na stadionie...

Grochów
17-08-2003, 09:42
Doping był niezły,a były takie momenty zrywu,że był naprawde dobry,choć może było troche za dużo przestojów i właśnie wtedy było słychać Łęczną(nawet na łuku)...:/
Angel--i byłeś z takim typkiem większym w dresie??

kamyk
17-08-2003, 10:47
pijak ja siedzialem przed toba w kremowych sztruksach i mialem koszulke big stara z numerem 99! obaczjasz slyszlem cie jak gadales ze miles miejsca zajete i ze szlik ci zjaebal ktos i pytales sie kolesia obok czy ktos nie widzial twojego szalika! byles z kumplami jeden opowiadal ze byl na jakis stadionach chyab na pogoni? nie wiem ale ja cie obaczajem cos tez rozmawialiscie o maluchu chyab ze jakis koles mogl b miec samochud i bys cie jedzili razem! a co dos zalikow to ja siedzialm tam od poczatku ale nie zauwazrylem ze ktos zajebal szalik tzn jak juz saidlem na trybune tam zadnego szlika nie bylo i pozniej ty wskoczyles i zaczeles sie wypytywac gdze twoj szal! stray przykra sparwa zeby ziomal legionista zajebal twoje barwy! ***** jak widac nawet na stadionie cie moga opierdolic chujowo rozumie na miescie ale nie na stadionie! pozdrawiam mam nadzieje ze mnie obczaiasz!

arczi
17-08-2003, 11:37
Doping był według mnie średni... nawet bardzo średni... Ciągle idziemy w dół. To mnie niepokoi. Poprostu "nam" sie nie chce śpiewać panowie.
Szwankuje organizacja dopingu. Na Żylecie momentami dało się zauważyć 3 młyny! I każdy śpiewał coś innego...
Różyk...ehhh... dla mnie jest on bez przyszłości. Trzeba nam nowego "wodzireja". Z R. wszyscy się tylko śmieją.
Druga sprawa. Trzeba wprowadzić nowe piosenki. Mamy ich kilka w zanadrzu, ale boję sie że tego nie podłapiecie. Może na jakimś wyjezdzie...
Akcja transparent... ******* toż to żenada... Na meczu dało się zauważyć może ze 20 transów. A gdzie reszta? Przez całe wakacje nie został zrobiony żaden nowy trans? Wstyd panowie!
Nie wspomnę już o textach które dało się usłyszeć na trybunach, w stylu: "*****... przez ten transparent/flagę nic nie widać..."
To ja pytam, po kiego ch. przychodzą takie gostki na Ż.? No comment....
No i ostatnia uwaga. Kompletnie nie rozumiem, mało tego, Ja się naprawdę wstydziłem za zdecydowaną większość kibiców w momencie kiedy ostro jechali Czeresiowi... Po ch.?
No i co z tego że gra teraz w Górniku? A gdzie ma grać? W Legii? Gdzieś musi i mimo wszystko nawet jak "nam" się to nie podoba to przynajmniej nie śpiewajmy na niego.
Tak samo jak piosenki w stylu: "Będą filmy..." albo o KSP... po ch. ? Pytam po raz kolejny... Przecież nawet nie graliśmy wczoraj z żadną z tych drużyn. Kompleksy?
No i jechanie Górnikowi. Chłopaki przyjechali pierwszy raz na Legię i.. usłyszeli same bluzgi. Kiedyś można było czuć się dumnym kiedy to wchodziło się na jakiś stadion i słychać było jak przez prawie cały mecz jechano na Legię. To oznaczało jak bardzo nas... szanują :> Teraz robimy to samo... Wstyd!
Bez kitu, na Legii nie będzie dobrze dopóki na Żyletkę będą chodzić takie buraki.
Prośba do kumatych. Zwracajcie czasem uwagę tym którzy zamiast dopingować Legii zarzucają takie syfy w stylu GTS...
Pozdro.

ma(L)ek
17-08-2003, 11:41
eeeeee
Do Szczepana za co mnie przepraszasz???
Bo nic nie kapuje... : :hmm:

Czytam twoje posty i nic nie widze co mogłoby mnie obrazić... :oho:

pozdro

ps.Arczi święte słowa!!!PIWA MU DAĆ!!!! :)

szczepan
17-08-2003, 11:52
eeeeee
Do Szczepana za co mnie przepraszasz???
Bo nic nie kapuje... : :hmm:

Czytam twoje posty i nic nie widze co mogłoby mnie obrazić... :oho:

pozdro

chodzi o tego jednego posta... o Turystach i szalach... zle przeczytalem i zorzumialem ze wkruzasz sie na lduzi ktorzy zajmuja miejsca... :P jeszcze raz sorry ale to przez ten cholerny mecz :P

mike
17-08-2003, 11:52
arczi: Hmm... no wiesz, Czeres swego czasu powiedzial to i owo o honorze, ze wstyd mu grac za grosze etc. i poszedl do lecha, no to sorry, gdyby nazwal rzeczy po imieniu, powiedzial, ze ma rodzine na utrzymaniu, ze sytuacja w kraju jest jaka jest i ze kazdy potrzebuje pieniedzy, i ze wlasnie dlatego zdecydowal sie na inny klub, to moze by to wygladalo inaczej, a on strzela taka gafe. Honor to ma Zaluska.
Co nie znaczy oczywiscie, ze popieram ciagle jechanie na Czeresia. Po prostu rozumiem skad to sie bierze.
Natomiast skad sie bierze reszta o ktorej mowiles? No panowie "chamie, w W-wie metro kopales..." - no moze i zabawne, ale rzeczywiscie, brzmi jak przejaw kompleksow i chec dowartosciowania sie faktem, ze jest sie z W-wy. Nic dziwnego, ze pozniej mowia o Warszawiakach to co mowia.

ma(L)ek
17-08-2003, 11:58
oki ale czmu nie ma tego postu........
??? nie ważne
A co do zajmowania miejsc to nie mam nic przeciwko. kumpel był chyba 4 godz przed meczem z Lechem i zajął nam miejsca w młynie;]

poozdro

Sorcia za rozmycie tematu.
mam taki pomysła zamiast pisać jaki to dopnig jest beznadziejny wezmy sięza sibie i śpiewajmy z całych sił....

szczepan
17-08-2003, 12:01
Doping był według mnie średni... nawet bardzo średni... Ciągle idziemy w dół. To mnie niepokoi. Poprostu "nam" sie nie chce śpiewać panowie.

dokladnie ja nie rozumiem jak to jest mozliwe ze nagle jest cisza gornik zaczyna spiewac a my nic... czy Was chociaz ambicja nie bierze? Jezeli R. nie intonuje nic to co to za problem zeby pojechac chociaz Legie Warszawe... reszta podlapie...

Szwankuje organizacja dopingu. Na Żylecie momentami dało się zauważyć 3 młyny! I każdy śpiewał coś innego...
Różyk...ehhh... dla mnie jest on bez przyszłości. Trzeba nam nowego "wodzireja". Z R. wszyscy się tylko śmieją.

i wraca pomysl pomocniczych gniazd... moze wlasnie dwie dodatkowe osoby ktore powtarzalyby z R. (albo za inna osoba stojaca na G)...

Akcja transparent... ******* toż to żenada... Na meczu dało się zauważyć może ze 20 transów. A gdzie reszta? Przez całe wakacje nie został zrobiony żaden nowy trans? Wstyd panowie!

na Lecha napewno beda nowe i to napewno nie 2 czy 3 szutki '8 nawet pare mialobyc dzisiaj... tylko ze jedna osoba zapominala o nich a do tego nie zabrala ze soba komorki :/

Nie wspomnę już o textach które dało się usłyszeć na trybunach, w stylu: "*cenzura*... przez ten transparent/flagę nic nie widać..."
No i ostatnia uwaga.

to jest strasznie wkurzajace... tylko ze jest to echo "akcji pelen stadion"...

Kompletnie nie rozumiem, mało tego, Ja się naprawdę wstydziłem za zdecydowaną większość kibiców w momencie kiedy ostro jechali Czeresiowi... Po ch.?

ja sie moze nie wstydzilem ale znacnzie lepiej byloby gdyby zamiast takich wyzywik pojawily sie gwizdy i buczenie jak Czeres byl przy pilce...

Tak samo jak piosenki w stylu: "Będą filmy..." albo o KSP... po ch. ? Pytam po raz kolejny... Przecież nawet nie graliśmy wczoraj z żadną z tych drużyn. Kompleksy?

w czasie meczu tego nie slyszalem... tylko przed...

No i jechanie Górnikowi. Chłopaki przyjechali pierwszy raz na Legię i.. usłyszeli same bluzgi. Kiedyś można było czuć się dumnym kiedy to wchodziło się na jakiś stadion i słychać było jak przez prawie cały mecz jechano na Legię. To oznaczało jak bardzo nas... szanują :> Teraz robimy to samo... Wstyd!

jakiegos specjalnego jechania nie bylo... ale co to za kibvice ktorzy ciesza sie z remisu swojej druzyny albo w czasie przerwy spiewaja?
wiem natomiast ze skutecznie i to chyba bardzo przymknela ich piosenka "kopales metro..."

Bez kitu, na Legii nie będzie dobrze dopóki na Żyletkę będą chodzić takie buraki.

akcja pelen stadion... i nic wiecej... to nie buraki ale poprostu ludzie dla ktorych jest to jednorazowe wyjscie...

Arczi a nie wiesz czy wszystkie flagi wrocily? czy znow ktos sobie zachowal jakas?

Pozdro.

Pozdrowienia

szczepan
17-08-2003, 12:02
oki ale czmu nie ma tego postu........
??? nie ważne
A co do zajmowania miejsc to nie mam nic przeciwko. kumpel był chyba 4 godz przed meczem z Lechem i zajął nam miejsca w młynie;]

poozdro

Sorcia za rozmycie tematu.
mam taki pomysła zamiast pisać jaki to dopnig jest beznadziejny wezmy sięza sibie i śpiewajmy z całych sił....

bo juz go zedytowalem... bo byl bez sensu :P

arczi
17-08-2003, 12:17
Arczi a nie wiesz czy wszystkie flagi wrocily? czy znow ktos sobie zachowal jakas?

W zasadzie to chyba zginęły ze dwie, trzy (szok!) Przynajmniej tylko tyle znaleźliśmy gołych kijkow. Pozatym staliśmy przed wyjściami i sprawdzaliśmy ludzi czy nie wynoszą. Nie wynosili. No chyba że pokitrali w spodnie... :> Tak więc idzie ku lepszemu.

Pozdrowienia

Pozdro :>
Ps. Jak ci się podobało na Żyletce?

mike
17-08-2003, 12:30
W zasadzie to chyba zginęły ze dwie, trzy (szok!) Przynajmniej tylko tyle znaleźliśmy gołych kijkow. Pozatym staliśmy przed wyjściami i sprawdzaliśmy ludzi czy nie wynoszą. Nie wynosili. No chyba że pokitrali w spodnie... :>

To by chodzili jak kaleki :)
A swoja droga tez nie kumam... jak sie komus podoba to dlaczego sam sobie nie zrobi.

ems
17-08-2003, 12:39

doping byl sredni z momentami na b. dobry. Racja, ze udalo sie Gornikowi pare razy nas przekrzyczec, ale w zasadzie takie momenty byly moze dwa... wiec nie tak zle

Druga sprawa. Trzeba wprowadzić nowe piosenki. Mamy ich kilka w zanadrzu, ale boję sie że tego nie podłapiecie. Może na jakimś wyjezdzie...

wkurwil mnie wlasnie z tym rozyk... ja mu podaje pomysl na piosenke a ten mowi ze nie zalapia... 10 minut pozniej slysze jak sie produkuje na gniezdzie z jakas pijacka piosenka....

ziom, chlopaki robia transparenty... my ich nie narobilismy az tyle zeby mozna bylo kogokolwiek w tym temacie opierdalac... mysle, ze po prostu trzeba przypomniec jeszcze raz o tej akcji

Nie wspomnę już o textach które dało się usłyszeć na trybunach, w stylu: "*cenzura*... przez ten transparent/flagę nic nie widać..."

Dokladnie - to jest Zyleta a nie trybuna honorowa, ludziom sie chyba we lbach poprzewracalo

No i ostatnia uwaga. Kompletnie nie rozumiem, mało tego, Ja się naprawdę wstydziłem za zdecydowaną większość kibiców w momencie kiedy ostro jechali Czeresiowi... Po ch.?
No i co z tego że gra teraz w Górniku? A gdzie ma grać? W Legii? Gdzieś musi i mimo wszystko nawet jak "nam" się to nie podoba to przynajmniej nie śpiewajmy na niego.

Nie ******* Arczi, Czeresiowi to sie akurat nalezy :)

racja

No i jechanie Górnikowi. Chłopaki przyjechali pierwszy raz na Legię i.. usłyszeli same bluzgi. Kiedyś można było czuć się dumnym kiedy to wchodziło się na jakiś stadion i słychać było jak przez prawie cały mecz jechano na Legię. To oznaczało jak bardzo nas... szanują :> Teraz robimy to samo... Wstyd!Bez kitu, na Legii nie będzie dobrze dopóki na Żyletkę będą chodzić takie buraki.

w zasadzie racja, ale ! zobaczysz co sie bedzie dzialo jak my tam pojedziemy.. Raz w zyciu podszedlem po ludzku do kibicow Szczakowianki, i uslyszalem w zamian na meczu same bluzgi...

Prośba do kumatych. Zwracajcie czasem uwagę tym którzy zamiast dopingować Legii zarzucają takie syfy w stylu GTS...
Pozdro

i tak nie bylo z tym teraz najgorzej, chyba ludzie zrozumieli...

szczepan
17-08-2003, 12:40
W zasadzie to chyba zginęły ze dwie, trzy (szok!) Przynajmniej tylko tyle znaleźliśmy gołych kijkow. Pozatym staliśmy przed wyjściami i sprawdzaliśmy ludzi czy nie wynoszą. Nie wynosili. No chyba że pokitrali w spodnie... :>

A swoja droga tez nie kumam... jak sie komus podoba to dlaczego sam sobie nie zrobi.

$ kasa misiu kasa... latwiej ukrasc... :fu:

szczepan
17-08-2003, 12:45

spoko spoko tylko troche zdziwilo mnie ze wszyscy patrza n R. albo jak na komika ktory ma ich rozsmieszac albo jak na faceta ebz ktorego nie ma dopingu... jak pare razy Gornik zaczal ostrzej spiewac to u nas konsternacja i wszyscy wlasnie na R. a tu wystarczy ze jedna czy dwie osoby glosno zaczna Legia Warszawa i bedzie po Gorniku...

a i jeszcze jedna rzecz ale to Ci wysle na priv.

Grochów
17-08-2003, 12:49

Bo łatwiej ukraść....:/ :box:

mike
17-08-2003, 13:31

spoko spoko tylko troche zdziwilo mnie ze wszyscy patrza n R. albo jak na komika ktory ma ich rozsmieszac albo jak na faceta ebz ktorego nie ma dopingu... jak pare razy Gornik zaczal ostrzej spiewac to u nas konsternacja i wszyscy wlasnie na R. a tu wystarczy ze jedna czy dwie osoby glosno zaczna Legia Warszawa i bedzie po Gorniku...

a i jeszcze jedna rzecz ale to Ci wysle na priv.

Z jednej strony to dobrze, bo gdyby kazdy zarzucal swoje to by sie utworzylo nagle 5 roznych mlynow i by sie doping rozwalil po chwili. I tak w kolko. Z drugiej strony Rozyk w tym momencie dawal ciala, bo albo bluzgal na tych co nie spiewali, albo jak ktos wyzej powiedzial zapodawal jakies pijackie piosenki.

A co do wynoszenia trasparentow... no coz, takie spoleczenstwo. :box:

szczepan
17-08-2003, 13:35
ne transparentow a flag...

ale co do spiewu to chodzilo mi o momenty przestoju... gdzie gornik dochodzil do glosu... o to mi chodzilo...

Ostry
17-08-2003, 13:38
Doping wczoraj był średni,jednak momentami były bardzo konkretne zrywy :) Nie wiem jak na Żylecie jest z zarzucaniem piosenek przez Różyka,gdyż chodzę na Krytą.A tam z dopingiem bywa żałośnie :/ Na wejście piłkarzy "Mistrzem Polski jest Legia..." śpiewało dookoła mnie z 5( 8- )osób.Same pikniki tam siedzą.Połowa nawet szalików nie ma,chodzą tylko przed meczem z biletem i szukają swoich miejsc.
Muszę przyznać,że transparenty,małe i duże flagi wygladały świetnie :) Trybuny muszą żyć cały mecz.Z sentymentem wspominałem jak na naszych trybunach było dokładnie 1100 małych flag.Tylko ci złodzieje :box:

Grochów
17-08-2003, 13:41
Ja nierozumiem--jak Wam się nie podoba Różyk to jaki problem zagadać,wejść na gniazdo i samemu prowadzić doping???Prawda jest taka,że nikomu (z autorytetem)sie nie chce i właśnie szacunek dla Różyka,że jako jedyny próbuje...

szczepan
17-08-2003, 13:45
Ja nierozumiem--jak Wam się nie podoba Różyk to jaki problem zagadać,wejść na gniazdo i samemu prowadzić doping???Prawda jest taka,że nikomu (z autorytetem)sie nie chce i właśnie szacunek dla Różyka,że jako jedyny próbuje...

mi chodzi o to ze ludzie czekaja jak tylko co R. zarzuci zamiast czas wziasc sprawe w swoje gardla i chociaz na chwile cos zarzucic tak zeby nie bylo przerw...
Zreszta widzialem ze R. probowal dzisiaj polaczyc doping z Kryta i za to duzy + niesty wiele osob chyba mialo to gdzies...

Grochów
17-08-2003, 13:48

mi chodzi o to ze ludzie czekaja jak tylko co R. zarzuci zamiast czas wziasc sprawe w swoje gardla i chociaz na chwile cos zarzucic tak zeby nie bylo przerw...
Zreszta widzialem ze R. probowal dzisiaj polaczyc doping z Kryta i za to duzy + niesty wiele osob chyba mialo to gdzies...
Ale zrozum,że wtedy się lipa straszna robi,jedni śpiewają swoje zaraz 5 metrów obok ktoś śpiewa swoje,Różyk się wqrwia -bluzga na nich i i tak *** z tego wychodzi...Jakby ktoś z autorytetem pomagał Różykowi,tak jak to chyba na Widzewie było(mowa o M.)...

Adiq
17-08-2003, 13:50
No niestety, ale to prawda...

Tam gdzie ja siedziałem, czyli na E był drugi prowadzący doping, który proóbował zgrać się z Różykiem. Pomysł i efekt bardzo dobry!

Za mało piosenek, za dużo kabaretu...

Chyba właśnie na wyjazdach jest najłatwiej je wprowadzić. Szkoda, że Różyk nie podjął się tej piosenki Utrechtu...

Arczi weź wyluzuj. Nikt wychodząc z domu nie wiedział, że na tym meczu będą transy. Wy zdaje się, że również...

Powoli będą się przyzwyczajać. Początki zawsze są trudne.

No i ostatnia uwaga. Kompletnie nie rozumiem, mało tego, Ja się naprawdę wstydziłem za zdecydowaną większość kibiców w momencie kiedy ostro jechali Czeresiowi... Po ch.? No i co z tego że gra teraz w Górniku? A gdzie ma grać? W Legii? Gdzieś musi i mimo wszystko nawet jak "nam" się to nie podoba to przynajmniej nie śpiewajmy na niego.
A wg. mnie należało mu się...

KSP było tradycyjnie przed meczem, a GTS zarzuciła kryta i niestety Żyleta też podłapała. Ja nie śpiewałem...

No i jechanie Górnikowi. Chłopaki przyjechali pierwszy raz na Legię i.. usłyszeli same bluzgi. Kiedyś można było czuć się dumnym kiedy to wchodziło się na jakiś stadion i słychać było jak przez prawie cały mecz jechano na Legię. To oznaczało jak bardzo nas... szanują Teraz robimy to samo... Wstyd!
Popieram.

Pozdro.
Pozdro.

Grochów
17-08-2003, 13:54
Widać,że jest duuuży potencjał jeśli chodzi o doping tylko właśnie ta organizacja...:/ Wczoraj były takie momenty,że aż w szoku byłem,a wiem co mówie,bo siedziałem na łuku...

_Bart
17-08-2003, 14:06
Widać,że jest duuuży potencjał jeśli chodzi o doping tylko właśnie ta organizacja...:/ Wczoraj były takie momenty,że aż w szoku byłem,a wiem co mówie,bo siedziałem na łuku...

kurna co Wy sie tej organizacji przyczepiliscie
kiedys nie było nawet gniazda a doping był zajebisty (rok 98 bodajże)
koniecznie musi ktoś sie zamienić z R. przynajmniej na prestiżowe mecze (odpowiedni byłby ktoś z głosem M.)

Adiq
17-08-2003, 14:08
koniecznie musi ktoś sie zamienić z R. przynajmniej na prestiżowe mecze (odpowiedni byłby ktoś z głosem M.)
Ja też bym go chętnie widział na gnieździe... Wydaje mi się, że jest idealnym kandydatem.

Beny
17-08-2003, 14:41

W zasadzie to chyba zginęły ze dwie, trzy (szok!) Przynajmniej tylko tyle znaleźliśmy gołych kijkow. Pozatym staliśmy przed wyjściami i sprawdzaliśmy ludzi czy nie wynoszą. Nie wynosili. No chyba że pokitrali w spodnie... :> Tak więc idzie ku lepszemu.

Pozdrowienia

Wracając z bratem z meczu szliśmy na przystanek 171 pod Trasą i niestety przed nami szła grupa jakiś buraków z małymi flagami, razem z kijkami! :fu: Nie wiem dokładnie ile ich było, ale kilka na pewno!

marecki
17-08-2003, 14:44
osz jego mac ...wymkneli sie nam :/

ale taki desperat to i se w dupsko wsadzi ...kij z nim. 8o

yusta
17-08-2003, 14:50
Czy transów jest tylko tyle? Wydawało mi się że na Lechu było więcej...

Adiq
17-08-2003, 15:14
Czy transów jest tylko tyle? Wydawało mi się że na Lechu było więcej...
To były te oddane CF. Na Lechu transów było ok. 35 i większość ludzi zabrała je ze sobą do domu. Miejmy nadzieję, że 29 sierpnia znów wszyscy przyniosą...

Mini
17-08-2003, 16:32
było chujowo!
doping chujowy gra jeszcze bardziej a fakt ze najgłośniej było przy judaszu to woła o pomste do nieba. możecie usiaść przed tv i go powyzywac albo wpaść na onet i sobie ulżyć ale po kiego ***** odstawiac takie coś?!
wstyd i hańba!

yusta
17-08-2003, 17:25
było ch**!
doping ch** gra jeszcze bardziej a fakt ze najgłośniej było przy judaszu to woła o pomste do nieba. możecie usiaść przed tv i go powyzywac albo wpaść na onet i sobie ulżyć ale po kiego ch** odstawiac takie coś?!
wstyd i hańba!

Nie no Mini nie przesadzaj, doping nie był taki zły, a że gasł wraz z checią Naszych piłkarzy do gry to w sumie nic nowego. Wyzywanie Czeresia.... hmm.... w sumie to było do przewidzenia, sam się prosił, ale wystarczyłby tylko "Judasz"..

turi
17-08-2003, 18:30
minipedoyku co ty wygadujesz ... nie bylo zle. ja w ogole wreszcie zauwazylam o co biega. od pewnego czasu tj odkad trzeba z cf biegac tu i tam mecze ogladam albo z perspektywy dolnej barierki na sektorze pod starym luxmedem albo przy samej zoltej bramce. faktycznie wydawalo mi sie ze z dopingiem jest u nas tragedia. wczoraj postanowilam isc na Zylete ale tak centralnie (Zyleta w odpowiednim, starym znaczeniu) i .... bylo fajnie, przez wieksza czesc meczu wszyscy spiewali a ze zdarzaly sie przestoje ... bywa. naprawde zalezy skad obserowuje sie mecz. uwazam, ze wcale nie bylo tak najgorzej
pozdro turi

LUKASZ ZA-LU-SKA !!!!

szczepan
17-08-2003, 19:38
Szanuje Lukasza za szczerosc i wiernosc jaka prezentuje tylko mam jedno pytanie jezeli pilkarza nie idzie to po co zamiast ich dopingowac krzyczymy Lukasz Zaluska... ?? uwazam ze troche za duzo tego bylo... chociaz napewno nie powinno byc tak ze o nim zapominamy...

Beny
17-08-2003, 19:49
Beny77 to nie mogłeś im zabrać tych flag albo chociaż ich konrektnie opierdolić?

Pewnie mogłem! Tylko pokaż mi takich kozaków, którzy by sie stawiali we dwóch wobec grupy, wśród której znalazł się jeden złodziej. Sorry, ale aż takim bohaterem to ja nie jestem! Aczkolwiek momentami żałuję...

pijak
17-08-2003, 19:52
SZCZEPAN KAMYK MINI i kilku jeszcze, nie zdaże Was zacytowac ale sie podpisuje pod waszymi koment. Po prostu to jest kwintesencja...z tymi kilkoma osobami do kierowania doppingu to jest nie zbedny fakt!!! trzeba to wprowadzić...kiedyś siadalem na "G" ostatnio sie wygodny zrobiłem i "E" bo wyżej...:) wqrwialem sie siadajac na "G" ze boczne sektory nie sluchaja Różyka...ale ja widze ty(L)ko jak mu sie usta otwieraja, i dpoiero jak usłysze brać z "G" wlaczam sie do dopingu, chyba Szczepan zapodal pomysla z non-stop "Legia Warszawa", mozna by sie starac ustawic jakos forumowicze i śpiewajacy, zeby zorganizowac ognisko:) spiewajacych, zeby byc w 1 mscu, i zeby ludzie podlaczali sie do tego co zaczniemy spiewac, a my bedziemy jechać rowno z "G", siedzac np. w innej czesci zylety...eh nie wiem czy to zrozumiecie, bo sie zagrzalem

Kamyk, sor ale bylem w takim szoku '8 heh ze szukalem ludków podobnych do tego nedznego kradzieja, a Ty ni jak do niego nie pasowales (to komplement) :rotfl:

szczepan
17-08-2003, 19:52
ale jak ich rozpoznasz na meczu to juz pewnie bedzie wiecej osob... ktore pomoga...

wiem ze to malo realne no ale moze... :hmm:

pijak
17-08-2003, 19:57
i jeszcze jedno, mnie to naprawde mało obchodzi jaki jest wynik do 89 minuty, tzn. chodzi mi o to ze negatywny wynik nie wplywa na mnie zniechecajaco w sprawie dopingu. Wczoraj kilka osób na górze "E" darlo sie pod koniec "Legia Warszawa", a nie jest to wcale wielka sztuka drzeć jape, i wytęrzać patrzalki na murawe...zauważylem ile osób ma szalik nad glowa na krytej na poczatku meczu... :fu: zwrocilem na to uwage, bo sam swojego juz nie mialem :/
ja tam staram sie zawsze jakoś "zmobilizować" siedzacych obok jak sie "zamyślą" i chwilowo nie spiewają...

wie ktoś jak z derbami...?

pijak
17-08-2003, 20:00
ale jak ich rozpoznasz na meczu to juz pewnie bedzie wiecej osob... ktore pomoga...

śmieliśmy sie z kolegą..."-pijak a jak wyglądał....
- a no wiesz lysy w bluzie dresowej, chyba szarej" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nie no ziomek mnie zaprosił na bro, i ofiaruje mi szalik, często w NL wygrywa...B.S.N.T. nie smak pozostal

szczepan
17-08-2003, 20:03

śmieliśmy sie z kolegą..."-pijak a jak wyglądał....
- a no wiesz lysy w bluzie dresowej, chyba szarej" :rotfl: :rotfl: :rotfl:

nie no ziomek mnie zaprosił na bro, i ofiaruje mi szalik, często w NL wygrywa...B.S.N.T. nie smak pozostal

czyli co odzyskales??

a ja pisalem tez do beny'ego... ze moze tych od flagi rozpozna...

pijak
17-08-2003, 20:17
jak bym znalazl ludka, nie było by problemu z odzyskaniem..., a śmieliśmy sie ze połowa Żylety jest podobna do mojego rysopisu '8
nie znalazłem niestety
hmm siegam pamiecią nie tak dawo wstecz...i takie piekne porażki z wisla.k. 0-2, jakas ulewa była konkretna, a my swoje na trybunach...nawet pilkarzy nie widzialem :) tego mi brakuje, ostatnio gadale mz kolega ze teraz to już nie jest tak jak kiedyś, kolega mi odpowiedział, że się stażeje, i że już nie robi to na mnie takiego wrażenia jak niegdyś, ale mi sie wydaje ze naprawde nasz poziom decybeli sie niestety obniża... a ja wiecej jak dawać z siebie 101% na trybunach, zrobić nie moge :help: nie wejde na gniazdo, no bo jak, ja jestem szaraczek, a nie wodzirej
przed Lechem gadalem z
Rózykiem i podsunąłem mu pomysła jakiego widzialem w transmisjii LM z stambułu, też nie chwycił :/ [/list][/list]

ange(L)
17-08-2003, 20:34
Angel--i byłeś z takim typkiem większym w dresie??

nie... bylem kolo brata w starej koszulce z daewoo,a ten kuzyn jest wprawdzie wysoki,ale nie byl w dresie

ange(L)
17-08-2003, 20:40

tak kompleksy...nie ma co ukrywac,ze calkiem duzo lamusow z poczuciem nizszosci chodzi na nasz stadion.Szczegolnie 15-16 letnie gnoje.. Taka jest niestety smutna prawda

szczepan
17-08-2003, 21:19
wiesz ja raczej nie sadze zeby to te dzieciaki spiewaly one raczej podlapuja to co spiewaja Ci obok...

Ostry
17-08-2003, 22:37
wiesz ja raczej nie sadze zeby to te dzieciaki spiewaly one raczej podlapuja to co spiewaja Ci obok...

Nie zawsze śpiewają tylko dzieciaki.Na sparingu z ŁKSem w lipcu siedziała koło mnie grupka z 10 osób.Nie śpiewali przez cały mecz,a gdy śpiewano:"GTS,GTS..."to krzyczeli ile sił w płucach :fu: Nie rozumiem takiego postępowania. :hmm:

Mini
18-08-2003, 08:20
Nie no Mini nie przesadzaj, doping nie był taki zły, a że gasł wraz z checią Naszych piłkarzy do gry to w sumie nic nowego. Wyzywanie Czeresia.... hmm.... w sumie to było do przewidzenia, sam się prosił, ale wystarczyłby tylko "Judasz"..

mini co ty wygadujesz ... nie bylo zle. ja w ogole wreszcie zauwazylam o co biega. od pewnego czasu tj odkad trzeba z cf biegac tu i tam mecze ogladam albo z perspektywy dolnej barierki na sektorze pod starym luxmedem albo przy samej zoltej bramce. faktycznie wydawalo mi sie ze z dopingiem jest u nas tragedia. wczoraj postanowilam isc na Zylete ale tak centralnie (Zyleta w odpowiednim, starym znaczeniu) i .... bylo fajnie, przez wieksza czesc meczu wszyscy spiewali a ze zdarzaly sie przestoje ... bywa. naprawde zalezy skad obserowuje sie mecz. uwazam, ze wcale nie bylo tak najgorzej
pozdro turi

ej no ***** pierwszy mecz po długiej przerwie a wszyscy się obijają.Pamiętam mecze po których nie mowiłem nawet jak sę zdarzyło przegrać a tu co? sami złodzieje flag,małolaty którzy nie śpiewają tylko dopiero uczą się tych piosenek od Różyka i co to ma być? młyn najlepszych kibiców w Polsce?
i jeszcze coś.ja też od pewnego czasu biegam z CFami i na niektórych meczach (nawet nie z lechem czy wisłą) to chociaż te trzy środkowe sektory śpiewają i stojąc na A albo jeszcze dalej w stronę kanałku słychac Żylete a nie gości a wczoraj gości śłychac było na całym stadionie i to nie raz i nie przez sekundę.

było źle bo nas powinno w każdym meczu być słychac w piasecznie ząbkach i pruszkowie a nie tylko na boisku.

i jeszce to Yusta Czereś sobie zasłużył? no nie no, nie ma ambicji to **** z nim napewno naszym kopaczom bardziej pomoże "Legia Warszawa" niż judasze itp. raz na wyjście żeby wiedziął jak niektórzy o nim myślą i **** z nim.

*PRZEMO*
18-08-2003, 08:53

tak kompleksy...nie ma co ukrywac,ze calkiem duzo lamusow z poczuciem nizszosci chodzi na nasz stadion.Szczegolnie 15-16 letnie gnoje.. Taka jest niestety smutna prawda

moimm zdaniem kibic Legii Warszawa nie powinien miec kompleksow!!!
1. Legiia to najelepsza druzyna na swiecie i kazdy o tym wie ;)
2. Mamy najlepszych kibicow w polsce i kazdy o tym wie
3. To my musimy pokazac innym druzyna zenie mamy kompleksow!

gnojki spiewajace takie poeamty to normalnosc, pelna w nich agresji, i niestety najczesciej jest zbierana od kibicow tych co przychodza na stadion a nie na mecz. takie mam wrazenie ze gnojki niestety uwazaja iz gosc 2m-na-2m jest ich idolem pod kazdym wzgledem i nawet jak nie ma zebof ;) to tez jest ktos(bo straszy sila etc.) wiec malolaci spiewaja to co im starsi koledzy w dresach podpowiedza ;)

Mini
18-08-2003, 14:05
ide do kiosku po ps .
dzieńdobry.poproszę przekręt sportowy
a babce oczy się zaświeciły i z tekstem: o widzę że pan jest kibicem Legii!!!!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Beny
18-08-2003, 14:06
ide do kiosku po ps .
dzieńdobry.poproszę przekręt sportowy
a babce oczy się zaświeciły i z tekstem: o widzę że pan jest kibicem Legii!!!!
:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Hej! A miał być bojkot!? 8-

Mini
18-08-2003, 14:21

chciałe sprawdzić co napisza o płótnie ale nic ni widzę

szczepan
18-08-2003, 14:24

Wynika raczej z tego ze Zarzeczny woli sprawe zatuszowac bo samo wspomnienie o takim transparencie moze nie byc pozytywne dla gazety...

Beny
18-08-2003, 14:26

Wynika raczej z tego ze Zarzeczny woli sprawe zatuszowac bo samo wspomnienie o takim transparencie moze nie byc pozytywne dla gazety...

Zapewne prawda go w oczy kole! 8)

Mini
18-08-2003, 14:33

Zapewne prawda go w oczy kole! 8)

a Stanowski się o naszych nieudacznikach dosyć chłodno wypowiedział.
Dudek:remis to dla nas porażka i w gorzycach musimy wygrać.

szczepan
18-08-2003, 14:34
raczej kole go w oczy perspektywa mniejszego nakladu gazety :P

M_I_G
18-08-2003, 16:40
ech.. i wyszlo na to ze pajacom zrobilismy reklame bo widze ze czesc osob pobiegla i kupila przglad zeby "sprawdzic" co napisali.... pomyslcie czasem ... po to sie bojkotuje zeby spadl im zysk a nie zeby zrobic reklame , bo zakladam ze jak by nie bylo transparentu to wiele osob by sie po przekret nie ruszyla... :/

szczepan
18-08-2003, 17:15
a w sport + zarzeczny cos wspominal??

szczepan
18-08-2003, 17:21
http://www.legia.net/img/przekretsportowy.jpg

ems czy to nie przypadkiem Twoje plecy sa po prawej stronie??

ems
18-08-2003, 18:26
8)

marecki
18-08-2003, 19:06
:rotfl:

Adiq
18-08-2003, 19:40
:rotfl:

Sorry za nabicie posta, ale nie mogłem się powstrzymać... :D